325 myśli w temacie “Wgrywy senne

 1. https://www.heydoc.pl/s/article/Wstrzas-objawy-rodzaje-wstrzasow-leczenie

  Może kogoś ta Weda uratuje.
  Mój organizm przeżył 2 razy wstrząsy anafilaktyczne…
  …”przyczyną może być jad pszczeli, reakcja organizmu na leki, na skutek zjedzenia orzeszków ziemnych lub owoców morza itp.”

  https://www.heydoc.pl/s/article/Wstrzas-objawy-rodzaje-wstrzasow-leczenie

  Pamiętacie ?

  „Ewa Sałacka zmarła na własnej działce w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim, w otoczeniu najbliższych. Uczulona na pszczeli jad aktorka została ukąszona w usta, gdy sięgnęła po szklankę z zimnym sokiem. Mąż próbował ją reanimować, zawołał również na pomoc sąsiadkę, anastezjolożkę”.

  https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/jerzy-janeczek-nie-zyje-zmarl-od-uzadlenia-pszczoly-tak-jak-aktorka-ewa-salacka/0y81h3q

  Zapaść – wstrząs . To nie żart.

  Może komuś pomoże . Takich wstrząsów jest więcej.
  Zamiatane pod dywan ”przysłowiowy”….

  Miałam 2 razy wstrząs po streptomycynie i penicylinie.
  Podczas następnych podejść zażądałam wykonania próby na
  przedramieniu. Zaczerwienienie wykazało uczulenie.

  „U połowy chorych z obrzękiem naczynioruchowym pojawiają się także bąble na skórze (przypominają wyglądem zmiany skórne spowodowane dotknięciem pokrzywy – stąd nazwa – pokrzywka).

  U chorych z pokrzywką i obrzękiem naczynioruchowym przyczyną choroby jest często uczulenie:

  na leki (np. antybiotyki, takie jak penicylina, ale także wiele innych)
  pokarmy użądlenia owadów oraz inne alergeny”.

  Zdrawiam

  1. „przyczyną może być jad pszczeli, reakcja organizmu na leki, na skutek zjedzenia orzeszków ziemnych lub owoców morza itp.”

   Mój organizm reaguje na wujów wszelkiej maści. Jak taki pojawi się w mojej obecności, mam bardzo silne odruchy wymiotne. Wylewa się ze mnie niepohamowana fala wymiocin. Jak fontanna. Dlatego, również dlatego, wuje do mnie nie podchodzą. Kto chciałby tonąć w haftach?

 2. Witam serdecznie wszystkich Tawerniaków. Od jakiegoś czasu staliście się dla mnie bardzo bliscy. Cieszę się, że tu trafiłam.. to miejsce którego szukałam.. zawsze czułam się trochę inna niż moje otoczenie i bliscy.. teraz mam poczucie ze coś się faktycznie zmienia we mnie ale i wokół mnie.. ze spokojem czekam na to co ma nadejść.. Dziękuję że jesteście!

   1. „Miło, że nowe osoby się odzywają. Witaj 🙂”

    Spieszmy się kochać Ludzi tak szybko przychodzą 😲 😲😲 🤣

    A tak na serio, to Witam Serdecznie, Agato 👍

  1. Agatko 💏 nie ma przypadku, porostu trafił swój na SWOJEGO. 😂
   Od zawsze wiadomo, że podobne przyciąga podobne, więc witaj wśród swoich, czyli innych od innych.😂😂😂
   Ale w tym tkwi SEDNO, SEKRET i SENS ŻYCIA i Naszego Tu i Teraz ist(ch)nienia.

   1. To prawda.. to takie wzruszające.. ja od dawna doświadczam co najmniej dziwnych zdarzeń.. staram się sklejać to razem.. kiedyś ktoś mi tak powiedział.. nic nie jest przypadkowe.. ja w to wierzę.. trafiłam tutaj.. to moja odskocznia.. 😊 to taka moja radość a jednocześnie obawa o moich bliskich, którzy nic nie rozumieją..

   1. Otoż światowa korporacja chce przyoszczędzić parę złotych i skomplikowany system zbudować na plastikowych wtyczkach za 20 groszy. Rozwiązanie to nie będzie zgodne z żadną normą, wiedzą i sztuką techniczną, co dobitnie dałem do zrozumienia na naradzie koordynacyjnej budowy, stwierdzając, że podwykonawca dalszy nie udzieli gwarancji na całość swojej pracy. Oczywiście idą w zaparte i chcą postawić na swoim, bo co im będzie podskakiwał jakiś Ziutek od układania przewodów i przykręcania urządzeń.

   2. Nie jestem specjalistą od budownictwa, ale z tego co wiem to są odbiory techniczne budynków po wykonaniu wszystkiego. Jak zrobią jakiegoś bubla niezgodnego z żadnymi normami to odbierający może to zakwestionować i nie wydać zgody na użytkowanie budynku.

   3. Brawo Majku.
    Potem oczywiście jaki organ odbierająco sprawdzający może, ale nie musi, zakwestionować. O nowym budownictwie słyszałam (z relacji osoby która pracuje przy obsłudze nieruchomości) juz bardzo wiele: zalewane parkingi, zapadające się podłogi,…… „rozchodzące” się ściany

 3. Śmierdzielski chce się ewakuować, bardzo dobrze. Będą teraz dokręcać śruba, ale trzeba być spokojnym, to normalne, że okupant, wycofując się, niszczy jak najwięcej, bo wie, że przegrał.

 4. Byłem tu kiedyś atakowany na forum przez kobietę którą kochałem. Zarzuciła mi bezczelnie jakieś rzeczy i od tego się zaczęło.
  To ona zaczęła, a ja się broniłem. To mroczna postać.

  1. „Byłem tu kiedyś atakowany na forum przez kobietę, którą kochałem. Zarzuciła mi bezczelnie jakieś rzeczy i od tego się zaczęło.
   To ona zaczęła, a ja się broniłem. To mroczna postać”.

   Caly komentarz, wszystko zlo i cokolwiek, co zawiera, wszystkie slowa, wszystkie skutki i nastepstwa sa do Pana odeslane.
   Pan to napisal, to nalezy do Pana. To Pana wlasnosc.

 5. Wgrywy, nie wgrywy, ale ja po paru latach wróciłem do słuchania zespołu Republica. Na YouTube ich odnalazłem parę dni temu. Nie chodzi o Naszą Republikę z Grzegorzem Ciechowskim , ale o zespół Republica z UK. To inna muzyka, inna koncepcja muzyczna, a wokalistką jest Urocza Saffron. Fajna laska, very hot, sexy, czyli taka Dziewczyna do „mocnego szturchańca” …😁 Lubię lady Saffron, bo to Dziewczyna energetyczna i bardzo atrakcyjna. Jest ozdobą zespołu. Bez niej, to chłopaki z zespołu leżeli by w rowie ze swoimi syntezatorami i gitarami, zasmarkani, porzygani i upici tanim piwem. Dzięki Saffron zaistnieli muzycznie 😜🤣🤣🤣🤣
  Czasy mojego Liceum, zespół Republica z Piękną Saffron:

  .https://www.youtube.com/watch?v=QfMrVg_Kbbs

  .https://www.youtube.com/watch?v=SiaaJfWXAI0

   1. „Ha a ja Cię chyba wywołałam do tablicy – myślałam o Tobie, dobrze że jesteś!😘”

    Dziękuje Kochana Iw. 🙂 Romantyczny Alfa też potrzebuje czułości. Dzięki Tobie nie zrobiłem demolki. Planowałem dziś cały świat zrównać z ziemią, ale Twoja obecność i zrozumienie dla Radzia i jego fanaberii 🤪spowodowało, że się rozczuliłem i odstąpiłem od masakry 🤣🤣🤣🤣🙂 Uratowałaś Świat Iwono, o czym mało kto kuźwa wie. Dzięki 😁

  1. Gdzie się podziewałeś Radek już myślałem, że może do jakiejś głuszy wyemigrowałeś. 😉

   1. „Gdzie się podziewałeś, Radek, już myślałem, że może do jakiejś głuszy wyemigrowałeś 😉”.

    Leżałem parę dni w polu w dziurawych gaciach. Dobrzy Ludzie mnie znaleźli. Byłem zziębnięty i coś majaczyłem od rzeczy. Nieogolony i obsikany 🥴, niczym zwierzę jakieś z pobliskich lasów 🥴 Ponoć wyglądałem jak dzik i szczerzyłem kły. Dobre człowieki mnie umyły, nakarmiły, napoiły i opatuliły. Dali mi kaszę, mleko i marcepana 😲
    Gdyby nie Ci Ludzie, to bym zamarzł na mrozie z rozdziawioną gębą, a tak mogę nadal dokazywać 😁

   2. Radek tylko ty mogłeś przetrwać spanie w dziurawych gaciach na polu. 😲
    Trzeba tym ludziom podziękować ależ musieli być zdziwieni, gdy się okazało, że to nie dziki, a Romantyczny Alfa, a z tym marcepanem to ci nieba uchylili naprawdę dobrzy ludzie. 😉

   3. „a z tym marcepanem to ci nieba uchylili naprawdę dobrzy ludzie. 😉”

    Tak się najadłem tym marcepanem, że mam dość marcepanów, he he 😉

   4. No właśnie, miło Cię znów czytać, Radziu👍🍀
    Tak, jestem twarda sztuka, bo nauczyłam się pilności w bezwzglednej szkole zycia. Ale za to teraz Anamika 💪💪. I nie od noszenia dywanów, które wg legendy miejskiej sprzedaję 😀

   5. Romantyczny Radku Alfa, po tym obżarciu się Marcepanem 😂😂 czas stać się Deltą.😂😂
    Nie nadążasz za , on już bez Marcepana ewulował na O….mikrona.😂😂😂😂🙃🙃

   1. Na Republice nie byłam nigdy, byłam raz na Trubadurach w Bielskim Domu muzyki, ale po 15 minutach musiałam opuścić salę bo straciłam całkowicie słuch taki był jazgot.😂😂😂😂🙃

   2. To inna Republica. Oba zespoły zacne i znam oba. Republika z Polski to zupełnie inna muzyka, a ja w liceum słuchałem akurat Depeche Mode, De/Vision i Republica z UK. Oba zespoły się różnią stylistycznie. Ta Republica z UK to bardziej elektroniczna taneczna i punkowa muzyka i wokalistka Saffron jest very hot.

   3. nie, proszę nie idźmy w kierunku delty, od razu nasuwa mi się na myśli omicoś tam 😉
    Może beta?

  2. Ta wersja jest jeszcze lepsza, bardziej ekspresyjna i bardziej rockowa, punkowa. Te gitary to przypominają mi trochę brzmienie U2 – Discotheque. Saffron bardzo pobudzona śpiewa w punkowym stylu.
   W tamtym okresie to słuchałem Depeche Mode „Barrel of a gun”, U2 „Discotheque” i właśnie Republica „Ready to go” i pamiętam, że w mojej opinii ten utwór z pobudzoną trochę zwariowaną Panią Saffron bił na głowę Depeche Mode i U2 razem wziętych. Republica „Ready to go” w wersji bardziej gitarowej i punkowej. Mocne uderzenie i Saffron cholernie pobudzona. Może była wtedy zakochana 😁

   .https://www.youtube.com/watch?v=JgffRW1fKDk

 6. Dobre wiadomości od 26 stycznia w UK mają być zniesiony obowiązek masek i paszportów coś się rusza 💪💪💪😎.

   1. A niech sobie wojują Babciu Marysiu nas to nie dotyczy. 🙏

   2. No właśnie. Nas to nie dotyczy.
    Niech się za łby wodzą, a my się dziwujemy.

   1. Może tak być Maryna mnie na szczęście ich nakazy nie interesują. 😀

   1. No to w razie czego spadamy do naszych braci Czechów. Czesi nie mają tak wypranych łbów, bo w porę potrafili skutecznie przeciwstawić się watykańskiej okupacji. Polacy nie mieli szczęścia do męża stanu klasy Jana Husa.

   2. Obowiązek eliksirowania jest bezprawny, bo łamie art. 39 konstytucji i Kodeks Norymberski. Każdego, kto będzie taki „obowiązek” egzekwował, należy traktować jako zbrodniarza i skarżyć do sądu.

   3. TAWie, nie do końca z tym nieobowiazkowe. Mozna za niedopelnienie obowiazku dostac nie mala grzywnę, a nawet sad rodzinny w przypadku dzieci.
    I znów kasa… Nie mozna byc tak sobie a muza w stosunku do szczepien. Za to grożą konsekwencje.

   4. Aa, ale o czym Ty w ogóle mówisz? Kto ma taką moc, by Mnie Wolnego Kosmicznego Ducha przekonać do korzystania z usług gadziej medycyny rockefellerowskiej, podczas gdy Ja Wolny Duch Kosmiczny mam kaprys korzystania jedynie z usług mojej rdzennej medycyny słowiańskiej 👣🙂👍

   5. Aa, na te ich kary też jest sposób. Sanepidy i inne instytucje oraz sama III RP są firmami. W rejestrze UPiK można to sprawdzić. Jak będą grozić karami finansowymi na nieszczepienie, to wysłać np. takiemu sanepidowi wydruk z UPiK i zapytać, na jakiej podstawie ich firma żąda ode mnie zapłaty? Gdzie jest umowa między mną a firmą Sanepid? Jeśli jest taka umowa, to proszę mi ją pokazać – z moim własnoręcznym podpisem. Jeśli nie ma, to traktuję to jako wymuszenie rozbójnicze osoby podpisanej pod pismem i zgłaszam do prokuratury podejrzenie popełnienia przez tę osobę przestępstwa. Sądzę, że to mocno ostudziło zapędy reżimu. Tylko mało kto wie, że III RP i jej urzędy to firmy. A taki Opolczyk bzdury pisze, że po to zarejestrowano wszystko (także, jak się okazuje, kurie) jako firmy, aby kontrahenci mieli łatwy dostęp do wszystkich danych. Facet albo jest bardzo naiwny jak zbaraniały goj, albo też jest kryptoagentem chazarskim udającym słowiańskiego patriotę.

   6. „Mozna za niedopelnienie obowiazku dostac nie mala grzywnę, a nawet sad rodzinny w przypadku dzieci”.

    A w niektorych krajach wyleciec z pracy… na zebry !
    Bo jak nie ma zapasu i mieszkania, to z czego zyc ???

   7. Tawie Aa chodzi o dzieci i o to, że za brak zapreparatowania dzieci (niekoniecznie obecnymi modnymi preparatami) nakładane są grzywy a czasami uruchamiany sąd rodzinny.

 7. Oto dlaczego nie wpuścili skurwysyny Novaka do KZ Australien.
  „obecność Djokovicia miałaby zagrażać nie tyle rozprzestrzenianiu się wirusa, co rozprzestrzenianiu się ideologii antyszczepionkowej. I z takim postawieniem sprawy zgodził się sąd, który 16 stycznia ostatecznie potwierdził decyzję o anulowaniu wizy i o deportacji Serba. Do tej pory nie znaliśmy dokładnego uzasadnienia tej decyzji, ale ono właśnie się pojawiło.”

  Mnie też kiedyś gdzieś inne skurwysyny nie puściły, bo jestem Wolnym Człowiekiem i mogłabym pootwierać ludziom oczy na Wolność. Byłam zbyt mądra , by pozwolić się zaaresztowac albo potraktować paralizatorem.
  Wkurw skurwysynow był wielki.

  1. Anamiko 💏 Wolny wewnętrznie człowiek zawsze i wszędzie będzie WOLNYM, ale tego MUGOLE nie potrafią zrozumieć.💃🤸

   Ja jestem bardzo WOLNYM, SZCZĘŚLIWYM, RADOSNYM i SPEŁNIONYM Człowiekiem, ten matrixowy świat mnie już na szczęście nie dotyczy.💓

   Trudno jest wytłumaczyć Mugolowi cokolwiek, więc odsunęłam się od ziemskich dzisiejszych mrocznych spraw i żyję sobie w swoim pięknym świecie.

   Już niedługo wszystko się samo wyjaśni, szkoda więc mojej energii na tłumaczenie innym tego czego nie rozumieją, i nie chcą zrozumieć.

  2. W rewanżu Serbia cofęła koncesję koncernowi z Australii na wydobycie litu. Australijscy faszyści więc słono zapłacą za blokowanie „ideologii antyszczepionkowej”. I bardzo dobrze haha.

   1. „W rewanżu Serbia cofęła koncesję koncernowi z Australii na wydobycie litu. Australijscy faszyści więc słono zapłacą za blokowanie „ideologii antyszczepionkowej”. I bardzo dobrze haha”.

    Bardzo dobrze zrobili Serbowie, bo to jest wojna. Zwyrole męczą Ludzi już tak dwa lata z tą plandemią, niszczą psychicznie, zabijają, samobójstwa dzieci, przedsiębiorców, więc z tymi draniami nie ma co się patyczkować. Postawa Serbów jest Wzorcowa.
    Cały dzień od rana do wieczora w ścierwo-mediach jest propaganda szczepionkowo covidowa i pseudo lekarze, pseudo eksperci straszą omikronami i innymi stworami.

    Parę dni temu widziałem człowieka na ulicy, który dosłownie miał maskę na twarzy założoną pod same oczy. Coś niebywałego, maska covidowa pod same oczy. Totalny abstrakt. Sen wariata.

   2. Druga Wojna Światowa Nigdy Się Nie Zakończyła. Bo nigdy nie było podpisania aktu kapitulacji z Trzecią Rzeszą. Trzecia Resza tylko przeniosła się za ocean, stworzyła Międzynarodowy Pakt Ter *ror *rystyczny, który zaanektował Słowiańską Lechię i czyma za yaya Słowian.

    Kto kumi, tyn kumi.

    Od października 2020 nie było w Lechii ani jednego poważnego protestu. I tyle w temacie.

   3. „Od października 2020 nie było w Lechii ani jednego poważnego protestu. I tyle w temacie”.

    TAWie, tego czego oczy nie widzą, nie znaczy, że się nie dzieje, ważne jest to, że DUCHOWE PODZIEMIE ZBROJNE 😄 LECHICKIEJ ZIEMI NIE ŚPI, TYLKO ROBI SWOJE.

    TAWie, przecież kto jak kto, ale Ty wiesz, że w SERCACH wszystkich LECHITÓW I TAWERNIAKÓW trwa niekończący się PROTEST, ten właściwy, prawdziwy, bo ENERGETYCZNY.

    Nic nie dają na transparentach napisane mądre sprzeciwu słowa, kiedy wyraża je tylko rozum i głowa, a Serce pozostaje zimne i zamknięte, albo jest w nim tylko NIENAWIŚĆ.
    Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

   4. Żeby była jasność, ja nie jestem za protestami, bo są po prostu nieefektywne, więc para idzie w gwizdek. Patrzę tylko okiem socjologa i zauważam pewne zjawiska społeczne, lub ich brak…

   5. „Żeby była jasność, ja nie jestem za protestami, bo są po prostu nieefektywne, więc para idzie w gwizdek. Patrzę tylko okiem socjologa i zauważam pewne zjawiska społeczne, lub ich brak…”

    Brak tłumnych protestów może wynikać z tego, że może Polacy w większości jednak wierzą w tego covida i plandemię i dlatego nie wychodzą tłumnie na ulicę ?

    Myślałem o tym wczoraj i stwierdziłem, że jest to bardzo prawdopodobne.

    Mnie się podoba akcja Góralskie Veto.

    Paweł Wolny Słowianin napisał swego czasu, że strajk generalny byłby dobrym rozwiązaniem. Też tak sądzę, ale nie wiadomo ilu świadomych RODaków jest i pójdzie na to?

    Monika Rajska stwierdziła, że będzie w tym roku bunt w Polsce.
    Poczekamy zobaczymy, bo ja nie daje wiary nikomu i niczemu.
    Przed chwilą znowu przypomniał mi się ten facet w masce covidowej na twarzy po same oczy, który tak szedł ostatnio na ulicy – i tyle w temacie.

   6. Niestety faszyści upatrzyli sobie Djokovicia, we Francji też raczej nie zagra, wyciekły e-maile i w tym kraju wszyscy sportowcy mają być zaszczepieni. Z wielkich szlemów zostanie pewnie aby Wimbledon, bo w USA też im Novak nie na rękę.

   7. Akt kapitulacji był podpisany przez jakiegoś niemieckiego generała. Nie było za to nigdy podpisania traktatu pokojowego, więc to jest tak jakby trwało zawieszenie broni, ale wojna dalej się toczyła.
    Co do protestów – sam TAW kiedyś pisałeś, że uliczne protesty to miniona epoka i nie mają sensu. Protestów nie ma, ale zamordyzm kowidowy u nas i tak jest dużo mniejszy niż np. w takiej Austrii gdzie wprowadzili ostatnio obowiązek przyjmowania eliksiru. Opór jest tylko w innej formie – choćby takie wysłuchanie publiczne w Knessejmie w sprawie ustawy 1846. Chodzenie po ulicach niewiele daje, bo ta banda chazarskich marionetek ma to gdzieś. Tylko masowa odmowa wykonywania ich rozkazów na nich podziała.

   8. „Od października 2020 nie było w Lechii ani jednego poważnego protestu. I tyle w temacie. ”

    Podobno w sprawie obrony TVN był duży protest 🤣🤣🤣🤣🤣
    Jeśli to prawda, to kuriozum.

   9. Srdjan Djokovic na krotko przed ogloszeniem decyzji w sprawie wizy swojego syna Novaka.
    ND jako „przywódca ubogich”. W ustach multimilionera brzmi to co najmniej dziwnie; w ostatniej czesci odniesienie do globalnej oligarchii. Komplementy pominęłam.

    „Mój syn jest dziś trzymany jako zakładnik w Australii, ale nigdy nie był bardziej wolny. Od tego momentu stał się symbolem i przywódcą wolnego świata, świata krajów oraz ludzi ubogich i uciskanych.[…]

    Novak to Spartakus nowego świata, który nie toleruje niesprawiedliwości, kolonializmu i hipokryzji i walczy o równość wszystkich na tej planecie, nie patrząc na kolor skóry, wiarę religijną i ile mają pieniędzy.[…]

    Może bogaty świat nie pozwoli mu dalej grać w tenisa, ale dzięki temu odsłoni swoją prawdziwą twarz i rozpocznie znacznie poważniejszy mecz. Z jednej strony będą chciwi i aroganccy członkowie globalnej oligarchii, a z drugiej dumny i wolny świat, który wciąż wierzy w sprawiedliwość, prawdę, fair play i marzenia swoich dzieci”.

  1. „Żeby była jasność, ja nie jestem za protestami, bo są po prostu nieefektywne, więc para idzie w gwizdek. Patrzę tylko okiem socjologa i zauważam pewne zjawiska społeczne, lub ich brak…”

   Na protesty, jak na wszystko, można spojrzeć przynajmniej dwojako.
   Z jednej strony nie przynoszą efektów, z drugiej komunikują dla władzy niezadowolenie społeczne.
   Siedzenie w domu i rozmyślanie o tym czego się chce to podstawa, zmiana mentalności z narzekania w oczekiwany pozytyw.
   Lecz postawa, życzenia, oczekiwania winny znaleźć swoje odbicie w konkretnym zachowaniu, działaniu.

   Swoją zmienioną, zdecydowaną postawę pojedynczy człowiek wyraża nie inaczej jak poprzez kontakt z drugim człowiekiem.
   Nie tylko kontakt mentalny, ale też dosłowny.
   Podobnymi, choć nieco odmiennymi prawami zachowań rządzi się społeczeństwo wobec rządu, który staje w opozycji do Narodu.

   Nieoprotestowane wszelkie ukazy i rozporządzenia wdrażane w życie ludzi jest odczytywane przez rządzących jako zgoda, akceptacja, w efekcie przyzwolenie na dalsze próby zniewalania.
   Gdyby społeczeństwa były na tyle światłe(uczono je) dochodzenia swoich praw w sądach, a te byłyby niezależne, to nie byłoby żadnej plandemii i innych oszustw ze strony rządu.

   Ale niestety jest za dużo ,,gdyby”i dlatego społeczeństwo ucieka się do manifestacji, a gdy ta (jak wiemy z historii) nie powstrzymuje zapędów rządu, ludzie organizują się i wykorzystują inne środki jak np. strajk generalny.

   ,, … Paweł Wolny Słowianin napisał swego czasu, że strajk generalny byłby dobrym rozwiązaniem. Też tak sądzę, ale nie wiadomo ilu świadomych RODaków jest i pójdzie na to? …”

   No właśnie, słuszna uwaga. Nie wiemy ilu Rodaków jest świadomych konieczności zmian i co ważniejsze ilu wzięłoby w tym czynny udział.

   Mnie np. ciekawi jeszcze taka rzecz.
   Od ponad roku, jak zauważa nasz Tawcio, nie było w Polsce poważniejszych protestów.
   Gdyby do takowych doszło, jak teraz zachowałyby się służby mundurowe?
   Minęło sporo czasu i wielu ludzi w resorcie służb mundurowych przejrzało na oczy i dostrzegło oszustwa rządu. Chociażby bezprawność mandatów za brak szmat na buzi.
   Ilu z tych służb byłoby po stronie Narodu, a ilu nadal wykonywałoby niecne rozkazy rządu?

   Miłego!

   1. W dojczlandii polizai już wie, że nic nie może wobec pokojowych marszy sprzeciwu więc biernie obserwuje. U nas w Lechii 50% nabrało się na szczypawki, reszta sie nie dała a na protestach wystarczy 2 miliony w całym kRaju

   2. Krysiu Droga – Nie ma Przy Wódcy Mądrego.

    Jedna zasada jest w psychologii.
    Ten kto krzyczy nic nie zrobi !
    Drzeć japę a działać to jest przepaść !

    Ten kto napraw…dę działa nigdy tego nie ogłasza po dachach . Nigdy .

    Poczytaj w podręczniku do psyche..Zdrawiam

   3. „Ten kto napraw…dę działa, nigdy tego nie ogłasza po dachach. Nigdy”.

    Genialne Justyno !

    Dlatego ci, ktorzy naprawde duzo robia, nie maja kanalow na YT.
    Czasu nie ma na takie „zabawy”.

    Ps. No, zdarza sie np. Igor Fedotow lub podobnie, ze jednak cos trzeba pokazac, ale to insza inszosc 😉

  2. „Opór jest tylko w innej formie – choćby takie wysłuchanie publiczne w Knessejmie w sprawie ustawy 1846. Chodzenie po ulicach niewiele daje, bo ta banda chazarskich marionetek ma to gdzieś. Tylko masowa odmowa wykonywania ich rozkazów na nich podziała”.

   Myślę, drogi Pawełku, że knesejm nie spodziewał się tak jednostronnego stanowiska Polaków, którzy wyrazili swoje zdanie albo prywatnie, albo w imieniu zrzeszeń, fundacji i innych zorganizowanych (już!) struktur.

   To dało „władzy” do myślenia. Wiedzą, że nie mogą przeginać z nastrojami społecznymi. Co niektórzy już się sami dymisjonują; opłaceni członkowie „rady zamordystycznej”, śmierdziel się przymierza i inni. Próbują szczury uciec do kanałów, ale kara za ludobójstwo ich dosięgnie. Norymberga2 w przygotowaniu.

   Tak, „chodzenie” obecnie po ulicach, gdy odebrano Życie dla prawie dwustu tysięcy Ludzi, i to w kilkanaście miesięcy, byłoby niewspółmierne do krzywd, jakich dopuścili się na Narodzie politycy wyręczający się armią – tak samo sprzedajnych – podwykonawców planu.

   Wiem, że przyjdzie moment, w którym nastąpi masowa odmowa ich rozkazów (zadawkowani chorujący obecnie masowo też dołaczą do tej odmowy).
   Każdy z nas to wie, że zataczające coraz szersze kręgi informacje o ujawnianych faktach podniosą świadomość społeczną, a ta zrodzi wewnętrzny bunt.
   Najpierw wewnętrzny, potem gdzieś ta energia musi znaleźć ujście.
   Stadiony i igrzyska przestały spełniać rolę wentyla bezpieczeństwa, jak to było do tej pory.

   Takie reakcje zbiorowości ludzkich to żadna nowość; od zawsze tak reagował i działał organizm zwany społeczeństwem, Narodem.
   To tylko jest kwestią czasu, że nagromadzona w Narodzie energia buntu wobec ucisku znajdzie ujście.

   Miłego!

   1. Tu mam nieco odmienne zdanie. Moze nie mają one bezpośrednio wpływu na decyzje rządzących i nie są skuteczne same w sobie, ale przynoszą korzyści pośrednie.
    Myślę, że protesty pomagają uświadamiać tych, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości. Dzięki protestom, spacerkom i innym spotkaniom ludzie mają szansę się jednoczyć i poznawać się lokalnie, co zdecydowanie ułatwia potem wspólne, czasami całkiem przyciemne, działania.
    Z drugiej strony, jest to komunikat dla władz i mundurowych….
    no i pomagają odsłaniać prawdę.

   2. Tak ja wiem, że wzburzenie ludzi zawsze prowadzi do wybuchu i ulicznych kinetycznych rozwiązań. Obawiam się tylko jak (nie)rząd i służby zareagują. Czy nie będą pałować, strzelać itd. jak na zachodzie. Gdyby nie to sam bym wziął chętnie udział w wywiezieniu na taczkach Kalksteina, Morawieckiego, Niedziele i innych kreatur.

   3. Chcą zmienić konstytucję, tylko w jakim zakresie? Ktoś coś wie?

    SEJM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
    IX kadencja
    Porządek dzienny
    47. posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
    w dniach 26 i 27 stycznia 2022 r.
    (środa-czwartek)
    Początek obrad 26 stycznia 2022 r. o godz. 10:00
    Rozstrzygnięcie przez Sejm wniosku o uzupełnienie porządku dziennego o punkt:
    Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

    .https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/PorzadekObrad.xsp?documentId=0FB757596DA9284FC12586CB003860BC

   4. https://konstytucje.pl/czy-konstytucja-moze-byc-zmieniana-jak-prawo/

    https://www.google.com/search?q=Artyku%C5%82+235+rozdzia%C5%82u+XII+Konstytucji+RP&oq=Artyku%C5%82+235+rozdzia%C5%82u+XII+Konstytucji+RP&aqs=chrome..69i57j33i22i29i30.1998j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

    Art. 235. Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat lub Prezydent Rzeczypospolitej.
    Zmiana Konstytucji następuje w drodze ustawy uchwalonej w jednakowym brzmieniu przez Sejm
    i następnie w terminie nie dłuższym niż 60 dni przez Senat.

   5. Pewnie tak. W różnych sytuacjach teraz ludzie powołują się na konstytucję, to będą próbowali ją zmienić.
    Mam ogromną nadzieję, że do tego nie dojdzie.
    Może to będzie ta kropla, co przeleje czarę goryczy.
    Osobiście mam już dość tej całej sytuacji. Dzisiaj brałam udział w dość zawoalowanej rozmowie z szefem na temat jednolitych zasad dla wszystkich (wygląda na to, że najlepiej żeby 100% już było po 😪).
    Szef jest w porządku, ale chyba ma naciski od innych person, że tak powiedział.
    Podświadomie czuję, że zmierzamy do konfrontacji i wyciągnięcia argumentów. Szacuję, że ponad 90% współpracowników jest po i bardzo, bardzo niektórzy się boją (swoją drogą nie wiem czego, skoro są chronieni) i wywierają presję. Niektórych poznaję na nowo przez ich poglądy. Strach się bać.

  3. ‚Druga Wojna Światowa Nigdy Się Nie Zakończyła”…Doklepie brak ciaglosci wladzy 3 RP co w polaczaniu braku podpisania aktu kapitulacji Niemiec z rzadem ciaglym na uchodztwie stawia nas w kolejce do zadosuczynien ze stron okupantow od 1939 do dzis…i oczywiscie mowa o nielegalnych dlugach takze tych po 1989 roku do dzis, bo jak nielegalny rzad moze brac dlugi w imieniu Polakow?
   POKI POLACY nie odkryja ze zarzadza nimi nielegalny rzad-okupant poraz drugi od 1945 roku (po 1989) i nie dowie sie ze nie doszlo do przekazania wladzy po upadku komuny co stawia zadluzeniem nielegalnym to bedziemy siedziec w ciemnej dupie i nie bedzie zadnego kroku naprzod..chyba ze glod przyspieszy procesy myslowe wsord naszej lechickiej braci.

 8. A ja Wam kochani moi Przyjaciele napisze coś bardzo pozytywnego…Pamiętacie jak pisałam, że Monika Rajska mówi o mnie w ostatnich aktualizacjach? I, że mój mąż się od ponad tygodnia do mnie nie odzywa? I, że to taka moja nieciągłość co to ją muszę „dociągnąć” raz a dobrze, bo zawsze to ja gdzieś tam łatałam te przerwane i niezrozumiałe relacje z mężczyznami, przez całe życie… Dwa dni temu mój małżonek zadzwonił do mnie ze swojej nowej pracy i powiedział mi, że kocha mnie jeszcze bardziej niż kiedyś!:) Tak Kochani błogosławieństwo ma wielką moc, miłość i spokój serca, no i cierpliwość:) Dobrej nocy – dziękuje Wam!!!

  1. IWciu, wspaniałe wieści. Oby Wam się DARzyło.
   Mało kto zdaje sobie sprawę, jakie uczucia wyzwala zgoda w rodzinie, wzajemne zrozumienie, szacunek i MIŁOŚĆ.
   Zawsze jest fajnie, jak jest dobrze i jak wszystko sie układa. A fajnie powinno być przede wszystkim, jak się świat wali…

   1. Dzięki kochani – tak myślę i myślę, co dzień błogosławię Przestrzeń i wszystkie Istoty Żywe w tej Przestrzeni, tych błogosławieństw jest więcej niż kiedykolwiek przedtem – jeśli takich jak ja, jest choćby milion to już jest co najmniej dobrze a jak nie milion to przynajmniej dziesięciu sprawiedliwych a tych choćby tu w TAW-ernie jest kilka razy po dziesięć…Czy trzeba wychodzić na ulicę? Kiedy przyjdzie właściwa Iskra – wyjdziemy, ale wtedy będziemy wiedzieć że to na pewno TO…

  1. Wole jednak zdecydowanie tę Dziewczynę Saffron z tamtych lat. Była wtedy młoda i seksowna, a teraz się zmieniła nie do poznania.
   Twarz jej się zmieniła i widać cechy chińskie. Saffron ma korzenie chińskie i portugalskie i kiedy zobaczyłem jej nowe zdjęcia to jej nie poznałem. Po latach, Pani Saffron, to już inna kobieta. Kompletnie inaczej wygląda z urody. Tutaj jest młoda i subtelna. Lubi Bruce Lee, bo widziałem wczoraj w necie na zdjęciu jak miała koszulkę z Bruce Lee. Pewnie też zna sztuki walki, w końcu ma chińskie korzenie:

   .https://www.youtube.com/watch?v=gq5RBJ4FPHM

   1. Z tego okresu Rockowego, kiedy przystąpiła do zespołu Republica, też ją lubię. Też była seksowna i generalnie bardzo lubię ten zespół, bo łączą w sobie brzmienie gitar i syntezatorów w melodyjnych kompozycjach. Uważam, że to dzięki Pani Saffron chłopaki z zespołu zaistnieli muzycznie, bo Saffron to dobra wokalistka, charyzmatyczna i ładna:

    .https://www.youtube.com/watch?v=bXoFhsX3Y4A

  1. Liczmy tylko na SIEBIE, a obce rasy niech się od Nas „odswanckują”, jak mawiał mój Tatuś, choć nie rozumiem tego słowotworu 😂, ale myślę, że to znaczy odpie…..ą.😂

 9. iw – „…mój małżonek zadzwonił do mnie ze swojej nowej pracy i powiedział mi, że kocha mnie jeszcze bardziej niż kiedyś!:) Tak Kochani błogosławieństwo ma wielką moc, miłość i spokój serca…

  Kochana iw, wspaniałe wieści! Cieszę się, że MIŁOŚĆ wyrywa!
  Z A W S Z E ❤

  1. Księżniczko Lelo, jesteś artystką malarką, a to rzadkość wśród księżniczek, bo księżniczki to zamiast malarstwa przeważnie jedynie malują sobie paznokcie u rąk i nóg, lub kąpią się w mleku kozim 😁

   A tak na serio, to gratuluję i Życzę Samych Sukcesów 👍 🙂

  2. MIŁOŚĆ zawsze wygrywa, bo jest WSZYSTKIM WE WSZYSTKIM, czyli CUDOWNĄ ENERGIĄ STWÓRCY ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY.
   Gdybyż to ludzie wreszcie zechcieli zrozumieć i pojąć, to żyliby w szczęściu, radości, zdrowiu i dobrobycie, ja tak właśnie żyję.

 10. Musze wam to napisać, bo nie do uwierzenia.
  Co jakis czas sprzątam sekcje piwnicy. Wczoraj także. Wiecie co tam zobaczyłam? Żywego motyla. Bielinka kapustnika.
  Musial sie wykluć niedawno, bo motyl żyje zazwyczaj 2-3 tygodnie.

  Motyl – symbol przemiany, przejścia, wolności duszy. 🦋🦋🦋
  ——
  Pewnie larwa dostała sie do ziemi, ktora przyniosłam z ogródka.

  1. A ja miałam pięknego, cudownego wielobarwnego motyla w sypialni, jak odwiedzałam koło przełomu roku nie mniej cudowną , czystą prawdziwą Iskrę Źródła w jej siedzibie.
   🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

 11. U mnie juz sie zaczął sezon ogrodniczy😉: przeglądanie nasion, pojemników, wielodoniczek, doniczek. Rosliny o dlugim okresie wzrostu juz wysiane (baklazan, papryka, petunia itd). Na parapetach i pod lampami.

 12. Quebec. Niezaszczepionych nie wpuszcza sie do duzych sklepow sieciowych, m.in. Walmart i Costco po zakupy spozywcze. Wlasciciele aptek znajdujacych sie na terenach obu sklepow wystosowali do rzadu list protestacyjny, gdyz ich obroty poszly drastycznie w dol. Po negocjacjach rzad dogadal sie z zarzadem obu sieci. Ostatecznie stanelo na tym, ze niezaszczepieni nie beda mogli kupowac jedzenia (o ciuchach nie wspomne), ale beda mogli kupowac leki.🤭 Jest jedno „ale”. Taki niezaszczepiony „delikwent” nie moze sobie do woli chodzic po sklepie. Ma czekac w klatce z pleksiglasu az ktos po niego przyjdzie i zaprowadzi do apteki (zdjecie w artykule).
  Wladze Quebecu zamierzaja wprowadzic nowe zmiany: paszporty kowidowe tylko dla potrójnie zaszczepionych.
  Wczesniej rozmyslano nawet nad wprowadzeniem calkowitego zakazu (dla niezaszczepionych) zakupu produktow spozywczych i lekow w sklepach i aptekach, ktore oferuja dostarczanie zywnosci do domow za oplata, ale na razie zaniechano wdrożenia tego pomyslu.
  Ale sie uwzieli na ten Quebec!

  https://tnc.news/2022/01/24/quebec-bans-unvaccinated-from-buying-groceries-at-walmart-costco/

   1. RiS, ja mieszkam w Ontario, na obrzezach miasta i zyje tak, jak zylam, za wyjatkiem tego, ze nie moge wyjechac za granice, no i w sklepach trzeba nosic maski. U nas nie ma az takich obostrzen jak w Quebecu. Sadze jednak, ze nie beda trwaly dlugo. Byle do wiosny!🤭 A w ogole, to ja juz jestem w nastroju wiosennym od pierwszych wysianych nasion.😉😜 U mnie zakupy spozywcze robi maz,choc mozna zamawiac online i odebrac ze sklepu. Nie dosc, ze nie ma oporow przed zakladaniem zamordnika, to jeszcze wierzy w „wirusa”. Cale szczescie, ze uwaza, iz „najslawniejsze szczepienie swiata” nie chroni. No i jest przeciwny zmuszaniu ludzi do czegokolwiek, w tym do szczepien. Wierzy rowniez w nazwijmy to… naduzycia…. jakie maja miejsca w „sluzbie chorob”.
    Jestesmy w tym szczesliwym polozeniu, ze od poczatku cyrku zyjemy na uboczu wszystkich wydarzen.
    Sadze, ze ludzie mieszkajacy w centrum wielkich miast, takich jak Toronto i korzystajacy z transportu publicznego maja o wiele gorzej.
    —-
    Moj zaszczepiony szwagier rowniez zyje w miare bezstresowo. Wierzy w skutecznosc eliksiru. Szykuje sie juz powoli na trzecia dawke.😵🥴 Tak wiec stresujace sytuacje dopiero przed nami…. gdy eliksir zacznie czynic spustoszenie w zatrutych cialach.
    ——-
    Wzorem kierowcow kanadyjskich, australijscy kierowcy rowniez szykuja sie do protestu.

   2. Kalinko jesteś żywym przykładem, że można i że da się żyć pomiędzy innymi ludźmi nie koniecznie myślącymi tak samo.(Mąż, Szwagier) Brawo Kochana, że jesteś tak silna i wytrzymujesz. Brawo dla Ciebie, że wolisz myśleć o roślinach zamiast się zamartwiać. Brawo za to, że napewno dzięki Twojej obecności Twój Mąż się nie szczepił. Wiedz, że On ma prawo się po ludzku bać. Ma do tego prawo bo ma inną świadomość i wiedzę, ale jesteś przy Nim i dajesz Mu siłę. Krok po kroku zawsze do góry. Mój Teść ma podobnie jak Twój Mąż nie szczepił się coś kuma, ale w namordniku nie ma problemu aby chodzić. Teściowa Mu suszy głowę, ale On ma prawo się bać bo wybiera z poziomu swojej świadomości a tam jest nie mało strachu. Strach o przyszłość o Rodzinę o pieniądze na życie o przymusy. Ciężko jest Mu zrozumieć, że wszechświat jest obfity we wszystko czego potrzebujemy, wystarczy się nie bać i zrobić 1 krok, każdy z Nas ma prawo do życia. Dziękuję Ci bardzo za wiadomości o kierowcach kanadyjskich wzruszyliśmy się oboje jak oglądaliśmy z Mężem. Wspieramy Ich z całego serca. 🤠🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛🚛💞

   3. RiS, podsunelam mezowi artykuly z kanadyjskich mediow o grafenie w maseczkach. I nic, nadal nosi. Zasugerowalam, aby zamienil na bawelniane. Nie, bo to nie medyczne.

   4. A propos czarnych maseczek…
    Widocznie musialam „przezywac” Trudeau i ten protest, bo przysnil mi sie taki sen.
    Kanada. Zima. Pola, lasy, gdzieniegdzie jakas posiadlosc. Na peryferie jedzie kolumna limuzyn rzadowych. Wlasciwie limuzyny (czarne) poprzetlatane samochodami terenowymi (biale). Jeszcze troche, a dojada do rzadowej posiadlosci. Czesc terenowek zbacza z drogi i kieruje sie przez zamarzniete pola. Przejezdza przez podjazd wlasciciela innej posiadlosci. Wnerwiony wlasciciel wyskakuje przed dom ze strzelba i groznie wymachuje nieproszonym gosciom. Katem oka widzi pasazerow pojazdow. Wszyscy w czarnych maseczkach zamaskowani po uszy. Widac tylko oczy. Jeden z nich przypomina Trudeau. Wlasciciel chwyta za telefon. Dzwoni na 911 i wykrzykuje, ze jacys zamaskowani przebierancy wlasnie przejezdzaja przez jego ziemie. Spokojnym glosem policjant pociesza wlasciciela, ze to nie przebierancy, a premier. Nawiazujac do towarzyszacej swity wnerwiony wlasciciel wykrzykuje: No i co z tego, uwazaja, ze moga robic, co chca? Rzuca sluchawka. Dalej widze wszelkie mozliwe maszyny, traktorki, samochody wlasciciela ustawione jeden za drugim w postaci barykady na polu graniczacym z posiadloscia rzadu. We snie czulam zlosc wlasciciela.

   5. A propos tego, co sie dzieje na świecie.
    Maz mi wielokrotnie „zarzucił”, ze mu mącę w głowie.😉😂 „Widocznie taka jest moja rola” – odparłam ze śmiechem

   6. Acha! Wczoraj konwoj przejezdzal autostradą przez nasze miasto. Trasą od Niagary do Ottawy. Przejezdzal, oczywiscie sznury ciezarowek nadal jada w dzien i w nocy. Maz wsparl protest. Ludzie stali na moscie z transparentami, ale niestety nie bylo gdzie sie zatrzymac i do nich dolaczyc. Przejezdzajac dolaczyl jednak emocjonalnie do tych kierowcow osobowek, ktorzy trabili i machali do tych, co stali na moscie😂, a wiec skonczylo sie na machaniu, usmiechach i trabieniu. Oznajmil, ze odczuwal wowczas „nastroj radosnego uniesienia”. Brzmi zabawnie, ale intencja tez sie liczy. Co mialo pojsc w ETER,to poszlo. Moj zaszczepiony szwagier tez popiera protest.😁
    Kierowcy tirow zalozyli fundusz, na ktory, ku przerazeniu mediow w ciagu kilku tygodni wplynelo 4 i pol miliona CAD. I to od zwyklych ludzi! Nie wiem na co ten fundusz, bo nie sledze. Moze na prawnikow, a moze na pokrycie strat. Nie wiem.

    Prasa glownego nurtu juz sie odpowiednio ustawia (ci to zawsze z wiatrem). Niedawna krytyka „antyszczepionkowej mniejszosci” ustepuje miejsca niesmialemu nawolywaniu do dialogu. Skad my to znamy? Jezeli ludzie odpuszcza, to media zrobia zwrot o 180 stopni, zniszcza organizatorow i osmiesza protest.

   7. RiS nie wiem, czy będziesz umiała otworzyć, ale właśnie wpadł mi filmik kierowcy ciężarówki apelującego, żeby w Polsce zrobić taki Konwój.

    https://t.me/infokju/27374

    A może i w europie by się udało. Chętnych pewnie nie braknie.

    Napisz jak u was, czy jeździcie po Niemczech, jak rozładunki itp… z tymi obostrzeniami… Bo tu się mówi już ostro o brakach w dostaach, przez to, że kierowcy z Polski i Rumuni nie chcą poddać się obowiązkom przedstawiania testów.

   8. Uleńko witaj👩‍❤️‍💋‍👩Tego pierwszego linku nie udało mi się otworzyć tego drugiego już tak. Wiesz jak nam się serce raduje. Raduje bo ludzie w końcu zaczęli się łączyć a nie dzielić. Oglądałam też te filmiki od Kalinki🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦❤️🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦 Coś pięknego. U nas jest spokój nie wiem czy dlatego, że mamy ciężarówkę na niemieckich rejestracjach i wjeżdżamy do zakładów bez problemu. Czy spedycja wysyła nas w takie miejsca gdzie nie robią problemów. Jak na razie nikt nas do szczepienia nie zmusza.
    Uleńko co do Niemaszków mam wrażenie, że lubią udawać świętych przed innymi a robią po swojemu. Widać to chociażby na parkingach jak podjeżdża nowa bmka albo audi i bogacz bez problemu otwiera bagażnik wyciąga furę śmieci i do publicznego kosza bęc. Po czym grzecznie zamyka i odjeżdża. Acha ostatnio jeden kolega robił test na jakimś zakładzie wyszedł mu pozytywny no i kwarantanna. 2 krotnie eliksirowany Ale jak dopytywałam innych o Jego zdrowie jak się czuje to odpowiedź była :”pewnie wariat kupił papiery dlatego mu wyszedł świrus” 🤦‍♀️pytałam też wczoraj w pracy czy słyszeli o proteście w Kanadzie to cisza nikt nic nie wiedzial😔. Za to już wiedzą bo nie mogłam się na gadać 😁 nie wiem czy cokolwiek z tego zrozumieją, ale nadzieja nie umiera💪 przytulaski niech energia się niesie 🛣️🚛🚛🚛🇨🇦❤️

   9. Aha byliśmy w tym tygodniu w Austrii zdziwiliśmy się bo latają tam tylko zaszczepieni z naszej firmy. A trasa jest fajna bo daleka. Kierowcy nas straszyli a na granicy nikt nas nie kontrolował i w zakładzie w którym ładowaliśmy też nikt niczego nie wymagał. Na powrocie do De to samo. Przekraczaliśmy granice Passau i była zwężka, zwolnij do 80,60,40 i napis kontrola, ale jak przejeżdżaliśmy nikogo nie było. Towar mieliśmy do Holandii, na granicy również był tam spokój w dwie strony. Także, albo mamy fart, albo w innym świecie żyjemy 🙃

 13. Radku bardzo zasmucił mnie Twój wpis o bólach. Jednym z powodów może być to, że powstrzymywałeś się od przeklinania i zareagowało ciało. Słowa nie miały ujścia i nie wykrzyczane zostały w ciele. Drugi powód może być z goła inny. Podzieliłeś się z Nami wszystkimi na forum publicznie, że spróbowałeś i że Ci wychodziło a ktoś zawistny źle Ci pożyczył i przystąpił do ataku na Ciebie. Mentalność ludzi jest różna nie każdy cieszy się z sukcesów innych. Oby jak najszybciej wszystko się wyrównało i wróciło do harmonii czyli obyś był zdrów. Przytulam Cię z Całego serca, wspieram i całuję po bratersku w głowę.👩‍❤️‍💋‍👨

  1. Joasiu, ja i tak mało używam wulgaryzmów, tylko od czasu do czasu. Raz na miesiąc, ha ha, jeśli mam powód 🙂 To nie tak, jak ci faceci, których spotkałaś na stacji benzynowej.
   Z bólami sobie poradziłem. Dziękuje za miłe słowa 🙂

   1. Ja też już nie bluzgam. Mówię czasem grypserą.
    Zrobiłam się bardzo grzeczna. Aż sama się sobie dziwię.
    Jakis cel w tym jest Zielony 🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿

 14. Kalinko Droga.
  Wszystko dziwne mi się wydaje .
  Dziwne bo nie wiem jak można
  nie odpalić zwojów w mózgu zamiast telewizora,…
  Albo otworzyć serca na wszechobecna prawdę.

  Ja bym nie wytrzymała . Wyp…..łabym telewizor !

  1. Kalinko od dawna jestem przeciwna wszelkim szczepieniom.. zaniechałam ich zupełnie po traumie jaką przeszlam z córką.. po tym jak lekarz zlekceważył NOP zaczela sie we mnie przemiana i w rezultacie odcielam sie zupelnie od konwencjonalnej medycyny.. Mam jednak zaprzyjaźnionego lekarza, który pomaga w kryzysowych sytuacjach.. na szczęscie rzadko😊 i co mnie niedawno ucieszyło, lekarz ów odradza otwarcie szczypawkę dla dzieci i jak sam zauważył nastepuje gwałtowny spadek odpornosci u młodych, zaszczepionych pacjentów.. oby takich odważnych lekarzy było coraz więcej..😊

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s