Wystąpienie Komentatora Tawerny „Śpiew Ptaka” w Sejmie RP, w wysłuchaniu publicznym dotyczącym druku 1846, tj. projektu Ustawy Segregacyjnej

(2h 36m) Wystąpienie Komentatora Tawerny „Śpiew Ptaka” w Sejmie RP, w wysłuchaniu publicznym dotyczącym druku 1846, tj. projektu Ustawy Segregacyjnej
https://youtu.be/E5qd5PuwaCs

2h 36m

Śpiewie Ptaka, REALNIE zmieniłeś dziś przestrzeń. Dziękuję Ci.

~ Taw

ps. Brawo bił poseł Grzegorz Braun. Reszta Knessejmu ma losy NaRODu w głębokim poważaniu…

353 myśli w temacie “Wystąpienie Komentatora Tawerny „Śpiew Ptaka” w Sejmie RP, w wysłuchaniu publicznym dotyczącym druku 1846, tj. projektu Ustawy Segregacyjnej

 1. Nie stygmatyzujcie mnie proszę, bo mam w de. szczypawki jak ogromna większość z Tawernowej rodziny, ale co sądzicie o tej nowej szczypawie białkowej Novavax? Mają ją szprycować od 21 lutego. Dookoła „pokemony walą z każdej strony” i naciskają, też i na moje dzieci. Jedną już dorosłą córkę szantażują, że nie pojedzie na praktykę ze szkoły do Irlandii na wiosnę. Zostały tylko dwie w jej klasie nie szczypane. Ta klasyczna nie mRNA szczypawa jest chyba mniejszym nieszczęściem niż terapia genowa. Nie jestem pewny, czy oprócz białka zdechłego wirusa nie dodadzą jakiegoś gówna typu grafen i inne „uszlachetniacze”. Czy to dobry kierunek?

  1. Do wiosny daleko, zwlekac ile sie da. Popatrz w UK, juz popuszczaja. Powoli, powoli, jak trzeba bedzie, to zdazy wszystko. Widzisz, ze zmienaja narracje, poczekajcie spokojnie. Moja corka zawsze mowi: Mamus spokojnie dwojka i krajem. Blogoslawie Was z serca. A kto by Cie tam stygmatyzowal. Do serca przytulam.

   1. Ojej… Jakie miłe słowa. Dziękuję i odwzajemniam z nawiązką 🙂 Moja ukochana babcia, też miała na imię Maria. Wychowałem się przy niej. W większości w kuchni 🙂 stąd zamiłowanie mam do gotowania. I szyliśmy razem na drutach hahaha 🙂

  2. Ja trzymam się od medycyny alopatucznej z daleka. Nowacszepuonka choćby miała złote jaja, nie interesuje mnie.
   Do wiosny jest jeszcze daleko, wszystko się zmienić może. Na lepsze oczywiście.
   Nie można pozwalać się zastraszać.
   Życzę zdrowia i powodzenia. Tobie i córce.
   Głowa do góry!

  3. Nie chcę oceniać Drogi areckir ale jak słyszę takie zapytywania,
   wątpliwości to jedno mi się rzuca na mózg..
   ”polowanie na jelenie- z małej litery jelenie..

   Zwierzę Dumne jest i Piękne Jeleń .
   Nie wiem skąd się utarło to powiedzonko.
   Może z racji tego że Ufne to Piękne Dumne Zwierzę Jeleń.
   Ufne.

   Teraz czytaj co słowniki piszą o jeleniach…

   https://www.google.com/search?q=jele%C5%84+w+sensie+synonim&oq=jele%C5%84+w+sensie+synonim&aqs=chrome..69i57j33i22i29i30.9545j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   1. Chyba nie zajarzyłem Twojej porady, dziwnie zawoalowałaś, ale ufam, że miałaś dobra intencje Droga Justyno. Pozdrawiam Cię serdecznie.

   2. Witaj Areckir 👋Nie wiem czy czytałeś jakiś mój wpis, ale towarzyszę mojemu Mężowi w pracy, który jest z zawodu kierowcą ciężarówek. Opowiem Ci, jak to u Nas wygląda. Nie jesteśmy szczepieni i jeśli będzie przymus: albo praca, albo szczepienie, to dla nas jasne jest, że wybierzemy zdrowie. Mąż pracuje w Niemczech, jeździmy głównie po Niemczech, zdarzają się czasami i kraje Beneluxu. Większość w pracy u nas jest zaszczepiona, jeden z kolegów rzucił nam nawet hasło, że „On jest po 3 i nie zdążymy Go do… gonić”. Tylko że my nigdzie nie biegniemy i z nikim się nie ścigamy 😂 tego chyba nie zauważył. Wprowadzono zasadę 3g, czyli musisz mieć szczepienie, test albo być ozdrowieńcem. Jest 25 styczeń i włos nam z głowy nie spadł. Wczoraj podjeżdżamy w Hagen na rozładunek, a tu brama, koło bramy budka z Panem, który robi testy. Wjechaliśmy na zakład bez testowania, szlaban się dźwignął, jak tylko podjechaliśmy. Dziś pierwszy raz jedziemy do Austrii na załadunek. Nasłuchaliśmy się trochę od kierowców, ale Jedziemy ze spokojem. Dobre myśli przyciągają dobre rzeczy. Mamy prawo do życia, pamiętaj o tym. Jest jeszcze jedna sprawa: kochamy naszą pracę. Wiesz, jakie to uczucie, jak inni się cieszą na Twój widok, czekali na towar, jest im potrzebny do dalszej pracy, to wiele potrafi wynagrodzić: i wstawanie o 3 w nocy, i inne niedogodności. Jesteśmy też razem i wzajemnie sobie pomagamy. Przekraczając granice, kiedy jedziemy do domu albo pracy (robimy to już osobówką), nie myślimy o kontrolach i nigdy takiej nie mieliśmy. Słuchamy audiobooki „Kubusia Puchatka” albo jakieś kryminały i myślimy, żeby jak najszybciej zobaczyć się z Rodziną, a jadąc do pracy, wspominamy wolne dni spędzone w Polsce. Mój wujek w wakacje jechał do Hiszpanii odwiedzić swojego brata i dopytywał się o granice, o kontrole, bardzo mu ten temat leżał. Na tyle, że zastanawiał się nad szczepieniem. W końcu zdecydował się zrobić test przed wyjazdem. Ledwo przekroczył granicę z Niemcami, już miał kontrolę. Strachem przyciągnął sobie to, czego się bał. Im bardziej jesteśmy pod dyktandem strachu, tym bardziej on nas paraliżuje. Do wiosny jeszcze daleko, przemyślcie sprawę 100 razy i podejmijcie decyzję w zgodzie ze sobą, a nie, że jest jakiś przymus czy nacisk.
    Justynka na pewno miała dobre intencje. 👩‍👧‍👦🧙‍♀️🧚‍♀️

    „Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych” – Pan Hemingway dosadnie to ujął. Ja bym powiedziała: za nieświadomość innych ludzi. Nie ma głupich ludzi, są nieświadomi i mają do tego prawo. Każdy z Nas ma swoją drogę. Każdy z nas ma prawo być w tym właśnie miejscu, gdzie jest. Mamy prawo pytać i szukać odpowiedzi, jak czegoś nie wiemy. Co do nowej szczepionki, którą wymieniłeś, nie wypowiem się, bo nie szczepiliśmy się w dorosłym życiu żadną szczepionką na grypę. Ale bardzo dobrze, że pytasz, lepiej pytać, dociekać, niż podjąć decyzję pochopnie. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i całej Twojej Rodziny 🍎🍊🥕🧅🥦🥔🥒🥑🧄

    ps. Jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy z internetu, należy być ostrożnym, bo jest ogromna dezinformacja.

  4. Kochany Areckir, 💏 żyj Sobie z rodziną w prawdzie i miłości, bo to jest NAJWAŻNIEJSZE, reszta się nie liczy.

   Jesteś piękną czystą Duszą Iskrą Źródła Wszechrzeczy i niech tak pozostanie na ZAWSZE.
   To tacy jak Ty i Twoja rodzina są przyszłością Nowego Wspaniałego Świata.
   Czuję w Tobie przepiękną kryształową Duszę.

   1. Jakie to niesamowite, czasami zadajesz pytanie oczekując konkretnej, rzeczowej odpowiedzi na dokładnie to pytanie, a tu otrzymujesz pozornie inną, niespodziewaną, która sprawia, że w twoim sercu „robi jeszcze lepszą robotę”. I za to bardzo dziękuję. Będziemy walczyć do końca i przeciwstawiać się zamordyzmowi. Dam znać, jakie będą tego efekty 🙂 SłowiAnko, takie piękne słowa… Mam oczy zaszklone… Wspaniała jesteś! Wszystkiego, co najpiękniejsze Ci życzę z całego serca..

  5. ,, Ta klasyczna nie mRNA szczypawa jest chyba mniejszym nieszczęściem niż terapia genowa. Nie jestem pewny, czy oprócz białka zdechłego wirusa nie dodadzą jakiegoś gówna typu grafen i inne „uszlachetniacze”. Czy to dobry kierunek?”

   Powiem tak, drogi Areckir.
   Przed listopadem 2020 roku, kiedy zaczęli dziabać ludzi, bębnili w ścieko mediach, że szczypawy są bezpieczne, wybawcze, cudowne, no i …, za darmo, a zbiegiem czasu można było ,,wygrać” hulajnogę, by szybciej dojechać na następną dawkę.

   Niezależni lekarze i naukowcy na swiecie i w Polsce potrzebowali czasu i środków, by odkryć ludobójcze składniki. I odkryli.
   Jeden z lekarzy, który leczył kilku prezydentów powiedział do rodziców, że jeśli chcą szczepić dzieci, to tylko w wypadku, gdy wyznają składanie ofiar z dzieci.

   Nic nie wiemy o ostatnim badziewiu pod nazwą ,,novalaxa”.
   Na razie to wiemy o niej tylko tyle, że to nowa sraczka podwykonawców plandemii.
   Ta sama teraz narracja- super preparat. I też za darmo.
   Kiedy nierząd wiecznie nas okradający i zapychający swoje konta milionami dał nam coś dobrego za darmo?
   A co, jeśli minie pół roku i o nowej laksie usłyszymy to samo, co o poprzednich ludobójczych truciznach?

   Wybór należy do każdego z nas.
   Świadomy wybór, a nie pod presją ludzi, którzy do tej pory truli i zabijali Naród. Jak im można wierzyć? Na podstawie czego? Gadania do mikrofonu?

   Już nawet na czołowej stronie google literki przemalowali na zamaskowanych wyznawców telewizorni stojących w kolejce po szczepy!
   Mają nas za idiotów.
   Tylko patrzeć jak na papierze toaletowym pojawią się nadruki propagandowe…

   Miłego!

   1. To jest eksperyment innych ras kosmicznych na simsach („telewizorach”) żyjących na eksperymentalnej więziennej planecie Ziemia. Bez tego pozaziemskiego kontekstu nie zrozumiemy złożoności zjawisk tu zachodzących.

    (Projekt KL Auschwitz, projekt Riese oraz projekt Dzieci Zamojszczyzny również były pozaziemskimi eksperymentami genetycznymi).

  6. „pokemony walą z każdej strony” i naciskają,”
   Dlatego wazna jest jak najwieksza pomoc i wsparcie. Ludzie sie nawzajem oskarzaja : ci tamtych, tamci tych.
   A przeciez jestesmy Jednym Narodem.
   Chodzi o to by ZYC !
   Jedni moga uniknac, inni nie moga, bo z czegos trzeba ZYC !
   Zapytaj naturopatow, homeopatow, bioenergoterapeutow, itp. co i jak.

   A w razie czego czym czyscic cialo.

   Wiele osob, ktore nie mogly uniknac, bojkotuje teatry, kina, bary i kazde miejsce, gdzie wymagaja papierka…
   Rozne sa mozliwosci, aby ratowac Czlowieczenstwo.
   Solidarnosc, wzajemne wsparcie, pomoc sa skuteczniejsze niz krytyki.

  7. świadomość ludzi wciąż niska. Petycję Niezależnego Stowarzyszenia Lekarzy i Naukowców o wstrzymanie szczypawek dla dzieci podpisało 4500 osób. Petycja jest od samego początku szczepień dzieci. Liczba podpisów jest dołująca.

  8. Jeśli zastanawiasz się nad Novavax, w aplikacji (komunikator) MeWe jest Pan Norman Pieniążek, który dokładnie na swoim profilu podaje informacje nt. tego zastrzyku. Warto poczytać.

  1. To co wklejam pooniżej, określę tak: sraty pierdaty na raty 😂, umiesz liczyć, licz na siebie.
   Świadomy człowiek, dobrze o tym wie, ale ci mniej świadomi dają się nabrać takim cukierkowym przymilankom, i to jest BARDZO bolesne.

   „Drodzy Ziemianie,
   My z Federacji Galaktycznej jesteśmy tutaj, aby pomóc, aby wesprzeć was i waszą planetę Ziemię w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy świadomi, że jest wielu z was, którzy wciąż są w szoku co do tego, co dzieje się wokół was, ale jak tylko wszyscy będziecie mogli zobaczyć, że jesteśmy prawdziwi, pomożemy wam w każdy możliwy sposób.

   Wielu z was ma sny o dziwnych samolotach, światłach na niebie itd. Są to nasze statki i nie zrobią wam krzywdy. Są one tutaj, aby pomóc ludziom, którzy potrzebują pomocy.

   Od jakiegoś czasu pracujemy nad waszym DNA i w waszym ciele zachodzi wiele zmian. Zauważycie brak zmęczenia, dużo więcej siły i wytrzymałości niż wcześniej, a także jaśniejsze myślenie.”

   1. „Od jakiegoś czasu pracujemy nad waszym DNA”
    I kto ten dowcip wymyslil ?

    Nasze DNA jest pelnia.
    Ma w sobie wszystkie mozliwosci ZYCIA !
    Wystarczy je zostawic w spokoju, to znaczy niech sie kazdy odczepi od naszego DNA.
    Z Miloscia i najglebszym szacunkiem dla kazdej kosmicznej RODZINY Drodzy Bracia i Siostry z Federacji Galaktycznej.

   2. Wg Hiperfizyki w nasze DNA ingerowało do tej pory 57 obcych cywilizacji, więc póki co jesteśmy kosmicznymi kundlami.

    Oczywiście nasze DNA się zregeneruje i uwzniośli ku pierwotnej wzorcowości, ale to zajmie dziesiątki lat, bo to poważny proces kosmiczny.

   3. A mnie się Serce raduje, bo my Prawdziwi Ludzie Bielszczanie, a nie jacyś tam kusmici 😂 uratowaliśmy 270 pięknych drzew koło lotniska, gdzie ja w latach 80-tych pracowałam w Zakładach Szybowcowych, a które miejskie urzędasy postanowiły wyciąć.

    Napisałam swój protest, w którym też żartem 🙃zaproponowałam, że obciąć należałoby głowy owym urzędasom, ale widać ich obraziłam, bo skasowali mój komentarz.

    https://bielsko.biala.pl/aktualnosci/47667/naruszenia-prawa-w-sprawie-wycinki-w-poblizu-bielskiego-lotniska-jest-kasacja

   4. Droga SłowiAnko, jesteś Kosmiczną Strażniczką południowych granic Lechii przed babilońsko-watykańską Zarazą.

    Przez całe swoje obecne Wcielenie stworzyłaś Macierz dla Ewolucyjnych Projektów.

    Taw Ci dziękuje 🙏😘

   5. „W nasze DNA ingerowało do tej pory 57 obcych cywilizacji, więc póki co jesteśmy kosmicznymi kundlami”.

    Byc moze ingerowali w materie, ale nie w wibracje 😉

    Wzorcowosc nie zostala naruszona !

    To cos jak „Pisac na Wodzie – Wedzie”

    To wlasnie Tajnia Slawianskiej Duszy !

    I Slowo Cialem sie Staje.
    Te 9 niewidzialnych, bo wibracyjnych wezykow ❤

   6. „Być może ingerowali w materię, ale nie w wibracje”.

    No właśnie tu tkwi podstawowe niezrozumienie.

    TAK ZWANA MATERIA I ENERGIA TO JEST TO SAMO. TAK ZWANA MATERIA JEST PO PROSTU ZGĘSZCZONĄ ENERGIĄ

    do postaci, którą środowiska rozwojowe nazywają „trzy de” 🙂

   7. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzę dziś wielu serdeczności od ich Wnucząt!

    Wnuki to świetna sprawa!
    Nie musimy ich wychowywać, układać, kształtować, ale za to możemy przekazywać im to, na co ich zabiegani Rodzice(kiedyś też Dziadkowie nimi byli) nie mają czasu.

    Zauważam, Kochani, ciekawą rzecz.
    Dzisiaj dzieci, ogólnie mówiąc, wychowywane są na większym luzie.
    Ja jako babcia przejawiam czasami stare, konserwatywne ,,metody i zasady”.
    Ciekawostką jest to, że Wnuki, miast się buntować ,,kurturarnie”(tak mówił mój niegdyś mały Wnuk, gdy nauczył się wymawiać ,,r”), wręcz przeciwnie, podobają im się ,,stare zasady”.

    Może dlatego, że młody człowiek chce je znać, by móc je przekraczać, by wiedzieć do jakiego momentu może się posunąć…
    Jasne, że Rodzice też tworzą takie ,,ramy”, by nauczyć uczciwości, szacunku, pomagania, współodczuwania itp.
    Ale niejako wpasowując się w tzw. nowe czasy.

    Dlaczego Wnuki lubią i akceptują ,,stare zasady”?
    Może w tych nowych czasach czegoś brakuje?
    Może konkretności, jasnych postaw, przejrzystości sytuacji rozmydlanych ciągłymi dyskusjami.
    Swego czasu wnuk powiedział: ,, U Babci to jest krótka piłka i to mi się podoba, a Mama i Tato to mi godzinę tłumaczą i w końcu nic z tego nie rozumiem”.

    No, koniec gadania. Czas wziąć się za przygotowanie imprezki, bo ferajna pod wieczór się zjedzie!
    A, że wnuki mają teraz ferie, to będą mogły ,,powojować” z Dziadkami parę dni, co wszystkich bardzo cieszy.
    Rodzice trochę ,,odpoczną” od swoich Dzieci…
    Ale czy ten odpoczynek dotyczy tylko Rodziców? … 🙂 😀 😀 😀

    Miłego!

   8. „No właśnie tu tkwi podstawowe niezrozumienie.

    TAK ZWANA MATERIA I ENERGIA TO JEST TO SAMO. TAK ZWANA MATERIA JEST PO PROSTU ZGĘSZCZONĄ ENERGIĄ”.

    No właśnie tu tkwi podstawowe niezrozumienie, poniewaz wibracje odpowiadaja Slowu.
    A Slowo sie urzeczywistnia w kazdej chwili. To znaczy te chwile moga trwac latami, zanim sie zmaterializuja, ale w chwili wibracji Slowa juz wlasciwie „sie staje”… nawet jesli widzialny urzeczywistniony obraz przybedzie za pokolenia.
    To bardzo skrotowe wyjasnienie.

    A co za tym idzie, warto pamietac, ze wypowiedzenie takiego czy innego Slowa ma nastepstwa w Rzeczywistosci.
    NAPISANIE takoz.
    Uwazajmy wiec, co mowimy i piszemy !

    Jak to zachodzi w Przestrzeni wyjasnia m.in. w swoich pismach Omraam Mikhaël Aïvanhov : jak mysl Tworzy rzeczywistosc.

    Czyli : jesli ktos z Kosmosu niedelikatnie namieszal w wibracjach DNA. Ktos wzial i odmieszal.
    W kazdej chwili ktos „odmieszuje”…rzec by mozna.
    A ze to trwa…to trwa. Bo mieszaja ludzie jedni drugim, nie zdajac sobie sprawy, ze wyrzucaja nieraz z siebie ladunki „wybuchowe” przykrymi agresywnymi Slowami.

    W kazdej chwili ktos „odmieszuje”…rzec by mozna.

    Pisanie na WODZIE jest jednym ze sposobow „odmieszania”.

    To wszystko oczywiscie bardzo skrotowo wyjasniam 😉

    Ps. Na kanale Treboroka jest gdzies artykul o badaniach nad zmiana DNA.

   9. Gdyby to było takie proste, od dawna żylibyśmy już w świecie Radości. Słowo istoty przejętej i zdalnie technologicznie kontrolowanej nic nie znaczy.

    A istot prawdziwie wolnych na tej przepięknej więziennej planecie jest nie więcej niż 5%.

   10. „Gdyby to było takie proste, od dawna żylibyśmy już w świecie Radości.”
    To jest dosyc proste.
    Ale jak myslisz, TAWie, ile jest na Ziemi Ludzi, ktorzy z calego Serca , Ducha I Mysli zycza innym Dobra, Zdrowia, Piekna ?
    Od lat studiuje to i owo.
    Pare lat temu w jednym z krajow Europy przeprowadzono dlugie powazne badanie : lekarze, socjologowie, dziennikarze, policjanci, terapeucie, itp.

    Wynik mrozi krew : okazalo sie, ze szacuje sie na 17% ilosc osobowosci perwersyjnych narcyzow w spoleczenstwie.
    Wiesz przeciez co to znaczy. perwersyjny narcyz nie traktuje drugich ludzi jak Ludzi w pelnym sensie czlowieczenstwa, ale jak „uzytecznosci” ewentualne, ktore w pewnym czasie przewaznie zaczyna niszczyc…

    Szczegolnie niszczy Ludzi majacych duzy potencjal Energii Zycia.
    Jak widzisz to nie „zdalnie sterowani”, ale perwersyjni manipulatorzy maca Przestrzen ludzkiego DNA.
    No, chyba ze zakladamy, ze manipulatorzy sa sterowani przez obce inteligencje ?

    Czy wyobrazasz sobie jakie ilosci energii sie „marnuja” tylko po to , aby oczyscic Ludzkosc z nastepstw dzialan manipulatorow ?

    Na „Kusmitow” to nawet juz czasu nie ma.

    Pamietasz cytat „Czlowieku, gdybys wiedzial jaka twoja Moc jest ? Przed ktora beda klaniac sie Anioly”. Jakos tak ??? Z pamieci cytuje…

    Tak, bysmy zyli w radosci. To w czlowieku jest odpowiedz. W jego Sercu.
    O ! Pies o ZYWII sie wlaczyla 🙂 ❤
    Na Dobry Znak ! Na Dobra Wede !

    .https://www.youtube.com/watch?v=PCJ9MiZuE_4

    Poradzimy !!!
    Tak czy inaczej poradzimy… Bo Zycie dazy do Zycia.
    Zycie nie zdradza Zycia ❤

 2. Tak TAW-ciu, nasza SłowiAnka jest Strazniczką granic Lechii. A nawet mysle ze w ogole nasze Tawerniaczki, ale tez wspomne o Czciborze i Edytce. To tylko niektorzy zacni ludzie, bo jest ich wielu, nie sposob wymienic. Slawa Lechii i Lachom. Jakos to slowo Sława, to sie mi zle kojarzy, bo jest ono tez pozdrowieniem bojowek UPA, brr, okrutne. No ale swastyka tez zbrukana. Wiec moze Chwala. A juz niee wiem, wiem ze zycze nam wszystkiego, co dobre.

 3. Tak sie zastanawiam, czy teraz to normalna procedura, że idąc z przeziębieniem do lekarza, ten wysyła cię na wymaz? Tak zrobiono z moim wnukiem w grudniu…Przeziębiony trafił do rodzinnego a potem z rodzicami na wymazianie poszli i koronke mu dokleili….Piszę to, bo w Mysłowicach przy punkcie wymaziowym w cholerę biorobotów…Sami od siebie tak??? No nie wierzę…

  1. Pójdziesz z bolącymi Jajnikami to Ci zrobią wymaz wacikiemopatykowanym z nosogardziela ..
   Jak można tego nie rozumieć Kochani.
   Drzewiej jak gardełko pobolewało
   od picia żródlanej wody prosto ze studni głębinowej Babcinej
   to leczył kogel-mogel albo miód .
   Ot i cała filozofija.
   Cóż takiego się porobiło że ludziska lecą po aphtecznewsteczne
   medyka…menty fabryczne…
   Bo zapłaciłem ubez….pieczenie? czyt.
   u…bezwłasnowolnienie…
   Jesteśmy babciami z doświadczeniem i nie mogę zrozumieć jak można dać se wmówić cokol…wiek…Zdrawiam

  2. Doszło do takiej głupoty
   że z paluszkiem skaleczonym biegną testy robić.
   Nie mogę zrozumieć. Głupota do potęgi.
   Już przestali myśleć ludziska .

   Kiedyś gdakałam że dożyjemy takich czasów że trudno będzie spotkać NORMAL…N…ego CzłoWIEKA…i wygdakałam

   1. Justynko💏 czyżbyś była kwoką?😂😂

    Gdacze więc kurka do ogórka
    Ładna ta twoja zielona skórka
    Daj się dziobnąć mój przemiły
    Bo ja nie mam już gdakać siły.

    Moja miła,droga piękna kurko,
    Twoje przecież jest podwórko
    Tam pokarmu sobie poszukaj,
    I do mnie więcej już nie pukaj.

    Moje przeznaczenie na stole,
    I tamże właśnie ja być wolę,
    A tobie jajka znosić potrzeba,
    Do kanapki zrobionej z chleba.

 4. Ale pojeby w tym naszym kraju. Kraska mówi, że covida będziemy traktować jak grypę, Tusek, że jest za namawianiem, a nie obowiązkiem szczepień, a kaczor wierzy w wirusa i by wszystkich wyszczepił.!
  Jak to dobrze, że mamy intuicję i wiedzę i nie daliśmy się wkręcić w ich kłamstwa.

   1. „Mam inne podejście niż Pani Monika, że istota wybiera, gdzie się wciela. To nie istota dystrybuuje warunki/walory wcielenia
    To jest bardziej złożony proces.”

    Też tak uważam jak Ty TAWcio i też się nie zgadzam z Uroczą Moniką. Podobne zdanie jak Ty i ja ma John Veto, który w swoich filmach o fizyce kwantowej twierdził, że „po tamtej stronie” manipulatorzy sztuczkami i fałszywymi wyświetleniami wpędzają duszę w poczucie winy i ta dlatego „wybiera” sobie nowe wcielenie jako np. ofiara, aby odpokutować, że wcześniej była katem.

    Jeszcze zanim poznałem opinię Johna Veto w tym temacie „karmy”, to sam doszedłem do takich wniosków, że coś tu nie gra, coś się kurwa nie klei i śmierdzi ta sprawa. Dlatego nadal twierdzę, że piekło, niebo, czyściec i system karmiczny jest składową Matrixa i tej ordynarnej hucpy. Pewnie chodzi o ten „lusz”

  1. Aniu 💏
   Kura domowa do niedawna była symbolem kobiety niepracującej, obecnie kobieta niepracująca jest towarem tak luksusowym, że określanie jej pojęciem kury wychodzi z użycia –
   Jednak warto zauważyć wpływ kury domowej na Wychowanie Milionów Polaków wokół Stołu -Ogniska Domowego…

   1. „Kura domowa”
    Moje marzenie być szczęśliwa kurą domową.
    Miłego dnia Kochani

   2. „Kura domowa”
    Moje marzenie być szczęśliwa kurą domową.
    Miłego dnia Kochani

   3. Justyna nawet nie wiedziałem, że moja żona to towar deficytowy. 😀 Teraz matki i żony są wciągane do systemu, żeby na koniec miesiąca oddać wszystko do systemu.

 5. Kochani nie testujcie się! Szperałam na fejsbukowych grupach i znalazłam wypowiedzi osób testowanych. Jedna pisała o mocnym bólu głowy, z tyłu czaszki. Druga ma problem ze wzrokiem… Nie dajcie się.

   1. Kto kuma ten kuma.. Racja, może jednak widoczne i odczuwalne skutki przemówią tym jeszcze nie kumającym.
    Proszę. ☺️🤗

   2. „Kto kuma ten kuma..”
    Duzo kuma, ale jeszcze wiecej chce zachowac prace.
    A w wielu miejscach albo albo !
    Jesli nie nastapia szerokie zmiany w kierunku PRAWA DO ZYCIA WOLNEGO, to jednostka bedzie stala wobec nacisku szefa czy kierowniczki, a tamci wobec nacisku „gory”, itd.
    I jak sie wtedy bronic ???
    Indywidualnie ciezko z tym radzic. Tylko szerokie dzialania i solidarnosc moga realnie mienic…

   3. Człowiek i Prawo Naturalne z komentarzem oraz
    Konstytucja / książka z Komentarzem noszę w torebce…

    w.w . w formie książkowej z komentarzem Prawników ,
    i Interpretacją są do nabycia.

 6. ”Perwersyjny narcyz jest świadom swojej władzy”

  Nie trzeba się bardzo rozglądać
  aby tych roszczeniowych narcyzów zauważyć wokół Nas.
  Są wszędzie .
  To jest inwazja na Nas. Wychowanie roszczeniowe .
  Destrukcja – niszczą bez skrupu…łów…
  Łowią swoje ofiary gdzie nadarzy się okazja. Polują.

  Bez ofiar umierają przed terminem.
  Kim są Ci sterowani , podatni na destrukcję ?
  Kim trzeba być żeby niszczyć ?
  Jedni budują kwitnący Świat wokół –
  – drudzy niszczą cynicznie i bez skrupu…łów..

  https://zwierciadlo.pl/psychologia/492756,1,narcyz–mezczyzna-ktory-niszczy-kobiety.read

  Kobiety roszczeniowe narcystyczne
  też mnożą jak grzyby po deszczu.

  Celowe wychowanie takiego osobnika bez Czło…Wie…czych cech.
  Bądżmy Świadomi.

  Zjawisko bardzo często spotykane.. Taki plan.
  Miłość cierpliwa jest….miłość nie zazdrości.. nie niszczy.Zdrawiam

 7. Click to access Magdalena_Szpunar_kultura_cyfrowego_narcyzmu-srodek.pdf

  ”Najbardziej pewni siebie i agresywni są najbardziej wystraszeni,
  a ich przebojowość jest tylko mechanizmem obronnym,
  zasłoną zakompleksionego Ja, które w sukcesach, prestiżowych błyskotkach, posłuchu, samozadowoleniu, konsumeryzmie,
  kompulsywnie chroni się przed zniszczeniem

  /K. Maliszewski, Lekcje z niepokoju. Szkic o pedagogice (z) lęku/

  Daną epokę charakteryzować mogą nie tylko zmienne ekonomiczne, czy technologiczne, doniosłe wydarzenia, nietuzinkowe osobowości, ale także trudniejsze do zidentyfikowania przemiany, dokonujące się w obszarze ludzkiej psychiki,
  jednostek żyjących w danym czasie społeczno-historycznym.

  W ewolucję ludzkiej umysłowości włączyć także należy
  zaburzenia zachowania człowieka,
  ukazujące zmagania jednostek z problemami,
  z jakimi stykają się w swoim życiu.

  Owe patologiczne formy zachowania niczym w soczewce
  skupiają obawy, lęki i obsesje
  ludzi egzystujących na danym etapie dziejów.

  Dotarcie do tych dysfunkcji pozwala wnioskować o tym, jakie czynniki determinowały życie w danym czasie, odtwarzając również te, które miały charakter ograniczający.

  Taka optyka pozwala konstatować, iż narcyzm staje się kluczowym narzędziem opisu kondycji człowieka ponowoczesnego.

  Jak trafnie zauważa Hermann Hesse każda epoka i kultura
  mają właściwy sobie styl, specyfikę, subtelności i ostrości.

  Narcyzm nie problematyzuje jedynie jednostki,
  ale analogicznie jak u wilka stepowego –
  – Harry’ego Hallera, którego choroba umysłowa
  „nie jest dziwactwem jednego tylko człowieka,
  lecz chorobą epoki, neurozą całego pokolenia” (Hesse 1984, s. 23).”

  Click to access Magdalena_Szpunar_kultura_cyfrowego_narcyzmu-srodek.pdf

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s