Dla wszystkich Tawerniaków szczęśliwego… co sobie życzycie… Opiszę wam coś. 30 grudnia wybraliśmy się do Koblencji. Poczułam potrzebę, żeby jakiś „rytuał” przeprowadzić, chciałam wejść do Renu, trzymając świeczkę i puścić przesłanie w przestrzeń…. Poradziłam się więc kogoś, kto się na tym zna (dziękuję), żeby mi powiedział, kiedy to najlepiej przeprowadzić. Pierwszy termin nie pasował, bo byłam jeszcze w drodze, ale zrobiłam to w aucie. Skupiłam się, wyobraziłam sobie palącą się świecę… Po kilku chwilach „wizja” znikła, a w radiu poleciały słowa piosenki: „Sobald der Stress vorbei ist, dann lang ich nämlich hin”, co oznacza: Jak tylko stres minie, ruszę, zacznę żyć (w wolnym tłumaczeniu).

Kolejny dobry termin 31.12 mogłam wykorzystać. Weszłam do Renu… trzymałam zapaloną świeczkę… w intencji pokoju, spokoju, zdrowia, i zniknięcia tych, co nas gnębią… Zobaczyłam ciemnoszary wir… po lechickiej stronie Renu… Chwilkę to trwało. Przy mnie był łabędź. 😉

31 grudnia był jeden łabędź, pomyślałam: „biedaku, samotny jesteś”, a 1 stycznia były już 4…

Z kolei 1.01 zapaliliśmy mały ogień na działce siostry… Poprosiłam obecnych (5 osób, w tym dziecko) o wypowiedzenie życzenia, chciałam coś ogólnego powiedzieć, a wyszło „dla siebie”.

https://youtube.com/shorts/COxeYxUs_fo

Złapaliśmy się wokół ognia za ręce, zamknęłam oczy, poczułam, jak energia z nas strzela w górę i trafia w 10. Czarny punkt. Środek, cel… Tak to zobaczyłam. Potem od tego czarnego punktu rozeszło się pięć ramion. Półokrągło, jak niepełne płatki kwiatu. Dołączę podobny znak. I to wszystko.

Wszystkiego naj, naj, naj. Pokoju, spokoju, miłości, zdrowia. Wszystkim.

autor: Ula-Laszka

109 myśli w temacie “Ogień, Woda i Wiedźma, czyli oczyszczanie przestrzeni

  1. Mam prośbę o komentarz do filmiku,w który rozmówczyni ma coś w sobie urzekającego a ja nie potrafię (jeszcze) ułożyć się z tym w kategoriach energetycznych.

   1. Paweł nie znam niemieckiego, a kiedy wlączam tłumacza – wyrzuca mnie.Nie pomogę.

   2. Dla nas jasne, że „nowy pan planety” wybiera ładne buzie lub ujmujące głosy dla swoich przedstawicieli 😉

    Ale kluczową kwestią jest tu pojęcie „tworzenia równoległego społeczeństwa” – nowy pan planety może dokonać swoich Zmian tylko i wyłącznie naszymi rękami.

   3. Posłuchałam kawałek… ta dziewczynka jest śliczna, fakt, ale jest sztuczna, to nie tylko oczy, ale też zmiana mimiki, uśmiechy.. usta niezależne od oczu, uśmiech i zaraz poważny wyraz twarzy, uśmiechy niezawsze w miejscach w których należałoby się uśmiechać… moim skromnym zdaniem ta dziewczyna to albo hologram, albo humanoid…choć jeśli się mylę to bardzo przepraszam, i sama gadka o stworzeniu dwóch równoległych społeczeństw… sorry. pierwsze co mi się pojawiło w głowie, to ż. przed wojną w Polsce. Równoległe społeczeństwo, chcące zająć Polskę dla siebie… to znowu jakieś podpuchy, żeby nas na manowce przeprowadzić…

   4. Filmik jest z napisami, które trzeba na nim załączyć. Na stronie tej pani jest więcej filmów, a niektóre z tłumaczeniem na pl.

    Ja również mam mieszane uczucia w związku z treścią, gestykulacją i mimiką Christiny. Trafiłem na jej wideo przypadkowo, a ja w przypadki wierzę – że ich nie ma. Czyli kolejny temat do przerobienia, bo z poprzednich jakiejś nauki nie wyciągnąłem. Możliwe, że jest to u mnie pokłosie nie przerobienia tematu książek Anastazji Megre?

   5. Nie do końca rozumiem 🙂 u mnie w powiadomieniach nie wyświetla się nic, więc dopiero dzisiaj ten komentarz zobaczyłam 🤖

  2. Witajcie kochani! Tym razem aktualne, ha, ha. Sekret „Imbolc” – Odrodzenie w Lonie Matki. Marek Taran, zapowiedz bezplatnego webinaru w dn. 1 luty 2022. Imbolc – przedchrzecijanskie Swieto celtyckie odbywajace sie 1 lutego. Wedlug kalendarza celtyckiego to 1-szy dzien wiosny. Swieto to mialo oznaczac oczyszczenie przez ogien i wode. A poswiecone bylo irlandzkiej bogini wiosny, poezji, lecznictwa i rzemiosla Brigid. Wikipedia.

 1. Ja też zrobiłam i robię rytuały oczyszczające.
  Mojej jednej znajomej wmówili świrusa.
  Jest to bardzo łatwe. Zwłaszcza jak ktoś jest zdezorientowany. Jej objawy można podciągnąć pod 100 chorób. Ale wybrali modna chorobę, jakby co.
  Jej rodzina wielokrotnie jest zaszczepiona. Twierdzili, że też dostali świrusa, ale lekko przechodzili, bo są zaszczypawkowani. Ja im na to, że przecież z tego powodu w ogóle nie powinni chorować.
  Moja znajoma nie była zaszczypawkowana a rodzina odwiedzała ja w maseczkach.
  Twierdzi owa znajomą, że od kuriera musiała się zarazić. Nie komentuję tego.

  1. Ja nie robię wiele rytuałów, ale ten miałam potrzebę przeprowadzić, tak jak dzień później palenie ognia… taka potrzeba chwili i wykorzystanie sprzyjających warunków.

   1. U nas też się niezbyt dobrze paliło, Patyki były mokre, ale choć trochę symbolicznie… przesłanie poszło w przestrzeń.

  1. Nie wiem, czy ktoś z Was pamięta z bloga TAWa komentatorkę z nickiem JASA.

   Zmarla 31.12.2021 w szpitalu pod respiratorem, a zmarła dlatego, że nie była zaszczepiona, a miała covida, tak powiedział mi jej syn.

   Ja rozmawiałam z nią ostatni raz 19.12.2021 była zdrowa.
   POKÓJ JEJ DUSZY.❤️

   1. Zmarł nagle muzyk z kapeli szantowej Gumowe Szekle. Miał 54.
    O jego śmierci poinformowali koledzy
    ” Z wielkim żalem przekazujemy Wam smutną wiadomość, że 9 grudnia odszedł nasz serdeczny, zespołowy kolega Artur. Nagle… i dużo za wcześnie… – czytamy na Facebooku zespołu.

    Znajomy mówil mi, że codziennie są zgłaszane przez rodziny zgony jego klientów. Dziś to już padł rekord. Padają ludzie w różnym wieku, przeważnie młodzi. Po szczypawkach.

   2. Kalinko 💏 dlaczego tak rzadko zaglądasz do TAWerny.
    Zastanawiałam się, czy zamordystyczny kanadyjski nierząd może Cię zablokował.
    Ale jesteś, więc jestem spokojna.

   3. SlowiAnko, zapadam w sen zimowy.😉
    ———-
    W Ontario od środy kolejne restrykcje. Szkoly zamkniete, a tu dziecka w domu bez opieki nie wolno zostawic. Trzeba wziac wolne (ktory pracodawca sie na to zgodzi) albo oplacic opiekunke. Najpierw oczywiscie znalezc, a potem oplacic. Przez agencje drozej. Ponoc ludzie wsciekli na poczynania rzadu.

 2. Kochana Jaso, światło dla Ciebie. Jesteś po drugiej stronie. Bądź szczęśliwa tam gdzie się znalazłaś. Nie pozwól się wcisnąć w nowy kołowrót. Pokój Tobie.

 3. https://dobrewiadomosci.net.pl/56488-bywasz-zaniepokojony-lub-rozgniewany-to-moze-wskazywac-na-niedozywiony-mozg/

  Szanowny Gospodarzu Tawerny, Szanowni bywalcy, pora obrać pomarańczę i po czym wdzięcznym krokiem pomaszerować na załadunek. Dziś z 2 stron się szykuje, więc aerobik się wydłuży😂 buziolki Kochani cmok cmok.

  P.S. Radku, mówisz do mnie zawsze jak mój szwagier, poważnie i w wołaczu l. poj., Joanno! Zawsze mnie to bawi. Jak Ich odwiedzam, to za każdym razem słyszę „Jo-anno! ubierz kapcie bo zmarzniesz i zachorujesz” 😜

  P.S. 2 Uleńko, masz śliczne nóżki, takie do tańczenia 💃 a jak to nie Twoje, to przekaż właścicielce 😉😘

  1. „P.S. Radku, mówisz do mnie zawsze jak mój szwagier, poważnie i w wołaczu l. poj., Joanno! Zawsze mnie to bawi. Jak Ich odwiedzam, to za każdym razem słyszę „Jo-anno! ubierz kapcie bo zmarzniesz i zachorujesz” 😜”

   Napisz, jak chcesz, abym się zwracał do Ciebie? 🙂

   1. Kochani, prawda prawda prawda, ruszajmy się ruch to życie.

    https://dobrewiadomosci.net.pl/56544-codzienny-ruchu-jest-wazniejszy-dla-zdrowia-niz-zaplanowane-treningi/.

    https://dobrewiadomosci.net.pl/56556-hiszpania-od-dzis-zwierze-jest-wrazliwa-istota-czujaca/

    Oczywiście, że zwierzęta czują, rozumieją i są wrażliwe. U nas w domu nawet skrzydłokwiaty tańczą. A jak głaszczę ich listki, to się uśmiechają.

    Uleńko, naprawdę masz śliczne nóżki, mówię to jako kobieta kobiecie, bez zazdrości, a z podziwem.

    Radku: Asia, Joasia, Róża, Roza, Różyczka, Rossanti, Joanno!, Aszanti, a w pracy był wódz, 01, jeden z kolegów nazywał mnie nawet dla przekory kanalia – z powodu mojej stanowczości (nie tolerowałam alkoholu, spóźnialstwa i donosicielstwa), a może też i być kaczka dziwaczka🦆, świr paletka😜 i Aśka to tylko nazwy😉 (jak źle Ci się kojarzy Asia).

   2. po angielsku Asia (czyt. Ejża), po naszemu Azja – największy kontynent na globie😛

 4. Tawie, przyjrzyj się tej Pani, to Pani doktor Bracht, która Niemcom mówi jak mają się leczyć, co jeść żeby być zdrowym.Film ma tytuł: Prawdziwy powód dlaczego nagrywam ten film (moja prawdziwa historia)

  .https://www.youtube.com/watch?v=Ow4DnR4aZX0

  …jak zobaczyłam ten film byłam w szoku..Pani Doktor wygląda jak Elf. Zobaczcie jej ucho…

   1. Ja, jako grzeczna Białogłowa, o 3 w nocy leżę (czytaj śpię) w moim łóżku… ale strachliwa raczej nie jestem, nie uciekam, nie padam, raczej stoję jak słup… i zastanawiam się, jak odeprzeć ewentualny atak 🤣🤣🤣😉

    ale mi nie chodziło o to, że ona strasznie wygląda, jedynie skojarzyła mi się z Elfem, a że niesie od lat dobre wiadomości… dlatego może…

  1. Widzicie teraz, jak system działa zawsze i wszędzie.
   Rozbudowany aparat przymusu-ucisku..
   Poczytajcie o Kołymie, to dowiecie się jak garstka zniewoliła w imię partii, bogów, czy idei utopijnych.
   Dlaczego ludzie w utopię tak ślepo wierzą..
   Niewolnicza praca wniwecz się obraca.

 5. Zobaczcie jak odpadają programy, nawyki przyzwyczajenia. Posłużę sie tu swoim przykładem. Od kilku lat nie pije kawy. Nie mam ochoty na mięso, wiec szanse duze, ze je przestane jeść. Na początku stycznia 2022 minął rok jak nie pije alkoholu. Ani lampki z okazji tzw. urodzin, czy świąt. A tak lubiłam smak wina! Nie, zeby mnie wino odpychało. Po prostu nie mam ochoty na żaden alkohol. Nie mam tez ochoty na czarna herbatę. Nie smakuje mi juz. Pije jedynie herbaty owocowe, np. Herbapolu z aronia, malina, hibiskusem i czasami ziołowe.
  Co ciekawe, do niczego nie musiałam sie zmuszać. Samo „odpadło”. Pewnie zadziałały kody Szamana i rożne własne „magiczne” formułki, ktore sobie powtarzam.😉

 6. Kochani, nie chcę, żebyście pomyśleli, że wracam do mojego wpisu, żeby go przypomnieć…ale, gdy dziś Obserwator podał linki do rzezi wołyńskiej…w pierwszej chwili, po przeczytaniu i zajrzeniu, skasowałam go ze swoich majli…ale potem, gdy zobaczyłam, że wstawione to jest pod moim wpisem i praktycznie większość komentarzy pod tym wpisem jest o śmierci…zastanawiałam się dlaczego…bo ja ten rytuał robiłam w kierunku życia…spokoju…pokoju…zdrowia…szczęścia…

  Nie miałam wracać do tego tematu, ale przyszła mi myśl, że to jak przy leczeniu naturalnymi metodami…oczyszczanie organizmu…przeważnie najpierw się pogarsza, wychodzą toksyny, jest ciężko…trzeba to przetrzymać żeby wyzdrowieć…

  A teraz inny temat:

  Na pewnym kanale gdzie indziej jakiś czas temu „szefowa” napisała, że myśli, że Drakula był „Niemcem”..dziś Bild pisze, że Drakula to niemiecki możnowładca Vlad II (1395- 1447). Dracula miał być według niemieckiego historyka tytułem orderu nadawanym przez „Cesarza świętego cesarstwa rzymskiego narodu niemieckiego) -ło jak mnie ta zakłamana nazwa …denerwuje?? chyba nie, ale przeszkadza…Cesarz Zygmunt Luksemburski mianował w Norymberdze w/w drakulę (smoka) obrońcą kościoła. Drakula przyrzekł walczyć przeciwko „Niechrześcijanom”

  Piszę tak dużo na temat Drakuli, bo spodobał mi się komentarz jednego z komentatorów: że obecni oprawcy są „jak Drakula co by zdazyc przed switem”

  Robmy światłość, przywołajmy świt…

  Przy leczeniu często się najpierw pogarsza, potem polepsza.
  Przed świtem jest najciemniej.

  Mamy MOC.

  1. ,,Robmy światłość, przywołajmy świt…

   Przy leczeniu często się najpierw pogarsza, potem polepsza.

   Mamy MOC”

   ✨✨✨♥️✨✨✨✨❤️✨✨✨

 7. Kochani, proszę o błogosławieństwo – synek mojej siostrzenicy się rodzi, na razie kazali jej zostać w domu, choć odeszły wody – dziękuję…

   1. Dzięki, trochę się denerwuję. Jak mnie wody się sączyły, to od razu przyjęto mnie na porodówkę – nie miałam skurczy jak siostrzenica, a była to noc, więc położono mnie do łózka, rano po obchodzie lekarz zadecydował o porodzie – podano mi kroplówkę i wywołano skurcze, i po 3 godzinach moja młodsza córka urodziła się… W tej chwili nie wiem, jakie są procedury, ale ogólnie nie ufam szpitalnikom…

  1. Iw, błogosławieństwa dla dzieciaczka.💗💗💗
   🌲🌲🌲🌱🌱🌱🌳🌳🌳
   🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

   1. Iwonko 💏 będzie dobrze, bo tego przecież chcemy i życzymy przyszłej mamie i jej córeczce.
    Z Serca 💓 Błogosławię 🙏

   2. Aniu, rodzi się chłopaczek – Franciszek, jak się urodzi jutro, to moja chrzestna, oprócz błogosławieństwa jednego będzie miała na urodziny drugiego Frania… Jutro też prócz chrzestnej urodziny ma ojciec dziecka… Mnie się tak udało urodzić młodszą córkę w prezencie mężowi na urodziny:) Ciekawe, prawda? Takie urodzinowe zgrupowanie…:)

   1. Mamę i Dziecko otulam serdecznym Błogo Sławieniem podczas spełniania się największego cudu, jakim jest Cud Narodzin Życia.

  2. Droga Iw, przesyłam błogosławieństwo dla młodej pięknej Istoty a dla siostrzenicy życzę spokoju ducha i siły. Trzymam kciuki za oboje.

   1. Kochani moi, najdrożsi Przyjaciele! Urodził się Franuś! Dziękuję Wam za błogosławieństwo!!! Wszyscy czują się dobrze, cała trójka – tata był przy porodzie i trzyma teraz Małego w ramionach!

   2. Cieszę się z wami. Witaj Franiu na tym świecie.

    I ciekawostka, ja też miałam dziadka Franciszka, on nie lubił nazwy „Dziadek” wolał Dziadzik.

   3. Powinszowania Droga iw dla RODiców .

    Niech Wyrasta na Dzielnego Lechitę.

   4. IW cudowne wieści.
    Teraz tylko dużo miłości i reszta będzie ok.
    Usciski na Franusia i rodziców. I dla Ciebie też:).

   5. Ale dobra nowina❤️❤️❤️❤️
    Zdrowia i powodzenia Franusiowi oraz jego Rodzicom zycze🙏❤️🙏

    Miałam Dziadziusia Franusia. Był Wielkim Człowiekiem. Walczył dzielnie w AK, pomagał ludziom bez względu na przynależność rasowa i religijną. Był bogatym Człowiekiem o wielkim sercu.
    I miał czas dla nas, wnuków. Dzięki niemu również miałam bajecznie kolorowe i fantastyczne pod każdym względem dzieciństwo, jakiego także małemu Franusiowi i innym dzieciom życzę ❤️

   6. Droga Iw.
    Dołączam do błogosławieństw i Waszej radości. Też miałam dziadka Franka i był fantastycznym człowiekiem.
    Dla niego nie było, że coś się nie da. Potrafił zrobić coś z nieczego. Był wszechstronnie utalentowany i bardzo towarzyski. Widać Franki tak mają, że są dobrymi, fajnymi ludźmi, lubianymi przez innych😀. Podobnie jak Anamika ciepło wspominam dzieciństwo dzięki dziadkowi.
    Niech Waszemu Franiowi układa w życiu jak najpiękniej ❤

   7. Ale cudne wieści! 😍
    Błogosławię Franiowi i jego Bliskim ❤

    Takie wiadomości to ja uwielbiam 😁

 8. Droga iw, Droga Melisso,
  Myślami jestem przy Was, Kochane Dziewczyny.
  Wspieram Dobrą Myślą i Wysyłam w Przestrzeń.
  Niech się Darzy.
  Na Nowy Rok Nowe Rodzi się Życie 💕 💞 💓 💗 💖

  1. Dziękuję WSZYSTKIM!!! Jakież to piękne móc liczyć na wsparcie tak wielu pięknych Istot, jakimi jesteście! Wszystko dobrze się skończyło, a mogło nie, bo wody odeszły, a lekarz mimo to kazał się zbierać młodym do domu, bo okazuje się, że oni musza jakimś papierkiem „lakmusowym” te wody sprawdzać, i nic nie wykazał. Po chwili lekarz zmienił zdanie i pozwolił rodzicom zostać na porodówce, bo byli sami, i wtedy przyszedł lekarz prowadzący matkę, okazało się, że po sprawdzeniu tętna dziecka, które spadło do 60/min., zarządził szybko cesarkę… Myślę sobie, że wszyscy uratowaliśmy tę Istotkę swoją dobrą energią, no to w sumie niezłych ma opiekunów ten nasz Franuś:))

   1. Nadużywanie „cesarki” w medycynie rockefellerowskiej nie jest działaniem przypadkowym.

    Młodzi RODacy, zainteresujcie się tematem PoRODów Lotosowych…

    Nowe Życie nie powinno pojawiać się w Przybytkach Śmierci Rockefellera, bo zachodzi oczywista niezgodność fraktalna na poziomach przejawienia.

   2. I tu należy wspomnieć naszego Czcibora, jego drugą połówkę Edytę i przyjście na świat ich synka. Wszystko jest na blogu Czcibora opisane.

    Pozdrowienia dla Czcibora i jego rodziny.

   3. Franiu witaj na świecie dobra duszyczko, aby każdy dzień był najpiękniejszym dniem Twojego życia, 🐎 🐕‍🦺🦁🐄🐁🐿️🐇🐼🐥🐬🐞🐌🦋.🌹

    Ja się wychowywałam wśród starszych sióstr, ale też i kuzynów, i kuzynki. A że każda z nas miała jeszcze swoich kolegów i koleżanki, w naszym domu zawsze było pełno dzieciaków. Mam tylko jednego siostrzeńca, który wychowuje się wśród samych dziewczyn i dziewczynek (siostry i kuzynki). Mam nadzieję, że wyrośnie z Niego dobry chłopak, a później też i mężczyzna.

    https://www.ofeminin.pl/fitness-i-zdrowie/zdrowie/dlaczego-nalezy-rozmawiac-z-chlopcami-o-okresie-jak-rozmawiac-z-dziecmi-o-miesiaczce/8g6sbc9

   4. iw jedną z lepszych wiadomości.
    Sława młodym rodzicom. 🙏

 9. Pendżab (Pandźab, Pięciorzecze) – kraina historyczna w południowej Azji,
  Nazwa Pendżab, oznaczająca „Krainę Pięciu Rzek”, wywodzi się z perskiego, gdzie „panj” oznacza „pięć”, a „āb” – „woda”. Pięć rzek Pendżabu to rzeki dorzecza Indusu: Bjas, Ćanab, Dźhelam, Rawi i Satledź.

  Okres wedyjski
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Okres_wedyjski
  Pendżab jest kolebką WED.
  Kochani Nasza Droga Anamika – jej Drogi Mąż żyją w PENDŻAB
  Kolebce Wiedzy Weddyjskiej.

  Jan Kieniewicz – „Historia Indii”
  Czytam też ww. książkę i tamże jest o Pendżabie – kolebce WED

  Udało mi się zakupić dopiero w Antykwariacie..
  Wcześniej była na tzw. Talony… dla…
  Anamiko Droga – zdrawiajmy Pendżab..

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ota_%C5%9Awi%C4%85tynia

   1. Droga iw.
    Czuję się tak od ponad 40 lat.
    Właściwie chyba od urodzenia.
    Zawsze byłam inna i na siłę przez mamusię prostowana.

 10. Napiszę tutaj trochę o tym, jak się czuję, bo może czujecie się podobnie? Od czasu przesilenia zimowego, kiedy były jakieś zawroty głowy (plus koniecznie zapatrzenie w firanki) itp. – zauważam nasilenie pewnych zjawisk, nazywam to odrzuceniem… Pierwsze, co odpadło samoistnie, to pociąg do papierosów, choć nie do końca, bo wciąż mam chętkę na dymek, ale zaraz włącza się jakaś czerwona lampka i ostrzega, że po co? Zauważam też więcej Niechcemisiów w swoim otoczeniu… Mam jakiś bliżej nieokreślony wstręt czy zniechęcenie do rzeczy, które kiedyś lubiłam, np. filmy, programy, seriale, muzyka, książki, przebywanie z niektórymi ludźmi, weryfikuje się równocześnie tyle spraw i rzeczy, że nie nadążam. Mam wrażenie, że jestem znudzona wszystkim, otoczeniem, tym co się dzieje wokół mnie, ludźmi, nawet rodziną. Jest we mnie jakieś zmęczenie dotychczasowym życiem, jakie prowadziłam czy prowadzę wciąż (nie, nie jestem w apatii). Czuję się, jakbym była „na zewnątrz” – oczywiście nie dosłownie, ale wszystko, co robię w ciągu dnia, jest jakby nie moje. Nie zależy mi, by kogokolwiek do czegokolwiek przekonywać, nie poddaję się emocjom jakimkolwiek, przyjmuję wszystko jak leci ze spokojem. Ciekawe, jeszcze się tak nie czułam, to coś takiego, jakbym była z innej planety, a może???

  1. Iwonko 💏 bo wibrujesz tam gdzie zasługujesz, i gdzie jest Twoje miejsce.💓
   Wiele Iskier ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY budzi się z długiego snu zapomnienia, KIM są, jedni powoli, a inni szybciej.

   Ci co żyją w czystości serca ❤️ szybciej osiągają zrozumienie sensu obecnego Chaosu,
   widzą światełko w tunelu wyzwolenia NASZYCH DUSZ z obozu DUCHOWEGO zniewolenia, dlatego i nasze ciała reagują na ten stan rzeczy różnymi i dziwnymi objawami.

   Ty już widzisz i rozróżniasz Sercem, co jest dla Ciebie najlepsze, czy to, co ziemskie i nietrwałe, czy to, co Duchowe i wieczne, bo to jest SEDNO NASZEGO ŻYCIA I PRZEBYWANIA w TU i Teraz na MATCE ZIEMI, by ODKRYĆ PRAWDĘ o NAS SAMYCH.

   Dziękuję 💏 że jesteś obecna w Tu i Teraz Duchem, piękna DUSZO.

 11. Ciekawe kanały dotyczące utajnionej i zakłamanej historii, krótkie filmiki z ciekawymi fotkami, tym razem nie rosyjskojęzyczne, ale mówiące o tym samym, o życiu okołoresetowym – ostatnim…

  W 12 min. 30 sekundzie rycina w jakiejś książce – podpisana tak:

  „Kościoły i świątynie sięgają nieba, aby uchwycić uniwersalną siłę i skierować ją do ludzi, którzy nie wiedzą, jak się do niej dostać”.

  .https://www.youtube.com/watch?v=FnYiBodmsSc

  Poniżej krótki filmik o dotychczasowych resetach, też po ang.

  .https://www.youtube.com/watch?v=fAyliV0HzQY

 12. PIŃĆŻAB, wyłazi z wody i mówią, te pińć płatków, które ukazały się wiedźmince, to błękitny kwiat lnu, który wpadł do głowy kamratom i założyli POLSKI LEN…
  Inna wiedźminka zrobiła w Kaliszu ustawienia helingerowskie pt. USTAWIENIA NARODOWE, a kilka miesięcy później płonęły już „statuty kaliskie”, jak te zmiany pięknie podążają za intencjami…
  WSZYSTKO IDZIE W DOBRYM KIERUNKU… 🙂

 13. Kochana Tawerno! Pomożecie w interpretacji snu?

  Dawno nie miałem snów. W nocy, tj. z piątku na sobotę, miałem intensywny sen. Pamiętam go ze szczegółami. Szok. Symboliczny. Tylko ja się na snach nie znam. Oszczeniła się suczka. Była biała. Trzymałem ją. Małe szczeniaki wypadały na podłogę w jakimś małym pomieszczeniu. Suczka należała do mojego wujka Sachajki. Wypadło też z niej mięso, które było rodzajem fileta. To było kwadratowe.

  Śniła mi się też kotłownia w remoncie. To było w wejściu do mojego czworoboku, tam, gdzie mieszkają studenci. Wkurzyłem się, bo od razu po remoncie drewniane części w tej kotłowni były opalone, osmolone. Nie umiem rozszyfrować tego snu. Pewna osoba próbowała mnie naprowadzić na interpretację, ale nadal nie wiem, jak czytać ten sen. Hej!

  Pozdrawiam wszystkich gorąco!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s