75 myśli w temacie “Energia z rytuałów Bożego Narodzenia od wieków idzie do pana naszej galaktyki – Marduka

  1. Ta, szczególnie jak nawracali ogniem i mieczem. I jeszcze cytat żyda Szawła. Dalej się u Ciebie nic nie zmieniło? Winszuję zawartości w dyńce.

   1. Joanno, jesteś Cudowną Kobietą. Masz dużo dobra w sobie. Twój mąż ma szczęście, że ma taką Towarzyszkę Życia 🙂
    Nie dość, że trenowałaś sztuki walki, to masz jeszcze atrybuty kobiecości – ciepło, wrażliwość. Bardzo mi się to u Ciebie podoba.

   2. Radziu🙏. Bardzo lubię poczucie humoru księdza Pawlukiewicza. Odszedł 21.03.2020. Ciekawe co by powiedział na to co się wydarzyło na świecie. Nie ze wszystkim się zgadzam co mówi, ale to nie znaczy, że nie doceniam Jego mądrości i obserwacji życia. https://youtu.be/eHFTOnTyrTA. „pan z Wami z wariatami” 😂

    Mąż ma ze mną 4 światy a ja z Nim. Ale jakie to piękne i kolorowe życie. Uzupełniamy się tworząc jedno.

    Sławek napisał mi żebym sie „przemalowała” (chodziło chyba Mu o zmianę koloru włosów). Wiesz, że to było zabawne bo dzień wcześniej podjęłam decyzję, że zjade do domu i wrócę do blondu. Dziś walczę ze ściągnięciem farby. Śmierdzi to ustrojstwo, ale już jest lepiej. Jeszcze z raz i będzie blond🤞. Dobrego dnia👊💪🦸💆‍♂️💃🕺🤸🤼‍♂️🧘‍♂️😘😘😘

  2. Katoliku, każdy z Nas ma wybór, w co chce wierzyć, ja to szanuję, ale nie podzielam w przypadku KAT-olicyzmu Twojego zadania.

   Każdą z panujących religii na tej Przepięknej Planecie Ziemi stworzył mroczny STWÓR, by zniewolić Iskry Źródła.
   Częściowo mu się to udało, ale już jest zapalone światełko w tunelu wyzwolenia spod tej szatańskiej NIEWOLI.

   Prawdziwą religią jest tylko i wyłącznie 💓 DOBROĆ i MIŁOŚĆ w NASZYCH SERCACH WOBEC BLIŹNICH.

 1. Dokładnie! Należy wstrzymać się, przynajmniej na razie od wszelkich obrzędów, rytuałów religijnych i imprez o charakterze ogólnym, gdyż są one czesto dublowane niejawnymi obrzędami okultystycznymi o ponurej tresci! Trzeba unikajc na razie wszelkich imprez grupowych i to nie z powodu „grypki”… Unikajcie wszelkich mszy, świąt religijnych a nawet obrzędów i świąt pogańskich takich jak przesilenie zimowe i letnie, dzień równonocy wiosennej i jesiennej itp.

  Ja też przestałem obchodzić swieta pohanskie, od zeszłego roku jak poczułem pewne efekty energetyczne na własnej skórze… Dużo się teraz dzieje!

  Jedyne bezpieczne uroczystości to celebracja prywatnych rocznic i prywatnych dni o specjalnym znaczeniu.

  1. Właśnie zaczęłam się zastanawiać nad tym świętowaniem przez naszych przodków Szczodrych Godów… Jeśli przyjąć, że pochodzimy od starożytnych Chaldejczyków, a tych przerobiono po resecie w XIX w na Sumerów, to niemożliwym jest, byśmy oddawali tym samym cześć mardukowi, czcząc przesilenie zimowe, które ten sobie upatrzył za swoje święto, ponieważ marduk nie był nigdy panem naszych przodków!

   A tak na marginesie, od kilku lat mam niesamowite obrzydzenie do tego świątecznego czasu i tylko czekam, kiedy się skończy…

   1. Cztery przesilenia w roku to cykle jak najbardziej naturalne. Wszystkie Ludy Rdzenne je świętują.

    Oczywiście cwaniacy kosmiczni podłączają się pod cykle naturalne. Pan Marek Taran mówi o czczeniu tak zwanego „bożego” narodzenia. Jaki „bóg” żąda czci w ten święty dla Wolnych Ludzi czas?…

  1. Jak Bumerang religia wróci z nową filozofiją .

   ”Nadejdzie czas kiedy nie będzie już wielu filozofii
   ale tylko jedna jedyna filozofia będąca zarazem religią..”
   cyt. z książki j.niżej

   https://img.tantis.pl/image/0f686fb4-c486-480c-9180-4601314fefe6/550×400/webp

   Aktualność odsyła Nas do wcześniejszych Dziejów.

   Wojna Bogów. na wszystkich frontach.
   Przeczuwałam to dlatego cofnęłam się w ”ro…zwoju” do czasu
   Chaldejczyków..Sumerów.

   Wojna Bogów.
   Grecy a Egipcjanie..
   Tutaj masz odpoWIEDŻ..
   Polecam księgę – 400 stron..

   ”Jezus uosobieniem Dionizosa..”
   Dionizos – w mitologii greckiej
   bóg płodności, winnej latorośli, wina i dzikiej natury.

   Kwintesencja Wiedzy WEDY.
   Jest też miejsce dla Pogan dla Świętej Natury Matki Ziemi Gai.
   Toż to dlatego Franciszek głosi o Pachamamie.

   PraWeda o indiańskiej Bogini Ziemi i Płodności
   Pachamamie, zwanej Matką Ziemią.

   Kult Matki Ziemi w niczym nie ustępuje Dionizojskiemu..
   Kult Dionizosa od początku łączył się z Czcią dla Wielkiej Matki Ziemi..

   Bachantki (tragedia Eurypidesa) czyt

   Księgę czytałam jednym tchem całą noc..
   Teraz pośpię trochę Pa..
   Polecam książkę ww..Zdrawiam

  2. Nadszedł mój moment wejścia za próg😉Jestem tu już „jakiś czas” i ten post jest chyba dobrym pretekstem żeby spytać o wasze zdanie na temat apostazji… Zrobiła bym to ale coś mnie blokuje, czuję że nie muszę wychodzić z czegoś do czego nigdy z własną świadomością nie weszłam i nie tędy droga… Chętnie poczytam jakie są wasze przemyślenia na ten temat 🙂. A. J

   1. Ja wyszłam oficjalnie… fakt, że w Niemczech, tu jest to łatwe, idziesz do urzędu (choć może teraz z trudnościami), wypełniasz odpowiedni dokument i od następnego miesiąca nie należysz…

    Z jednej strony masz rację, nie weszłaś tam dobrowolnie, zostałaś im oddana (niejako), ale wyjście moim zdaniem jest krokiem do uwolnienia się, teoretycznym – nie mogą Cię zaliczać do swoich owieczek, ale to pierwszy krok.. ważne jest mentalne/duchowe odcięcie się od KK. I uwolnienie swojego ducha od wszystkich rytuałów, którymi nas „poczęstowano”.

    Zdrawiam, miło, że jesteś.

  1. Niech zatem zapłoną ŚWIECE WOLNOSCI w naszych Sercach, a DOBROĆ i MIŁOŚĆ rozleje się po całej NASZEJ PRZEPIĘKNEJ LECHICKIEJ KRAINIE .💓💓💓💓💓

   TAK SIĘ WRESZCIE STAŁO.☀️

   1. Kochani SZCZODRYCH GODOW, DUZO MLOSCI, SERDECZNOSCI, SPOKOJU, SAMEGO DOBRA. Dziekuje wszystkim za wszystko, dziekuje, ze jestescie. Ci co komentują i nie komentuja. Szczodrych Godow.

  1. Czy to są Nasze polskie mądrości?
   Takie sms-y nadsyłają widzowie do „Szkła Kontaktowego”.

   „Polska jest krajem wybranym, tylko jeszcze nikt nie wie do czego”. 😂

   „Ceny nie rosną, ceny wstają z kolan”. 😂

   „Cena paliwa w 2020 roku 4,75 zł i staniała w 2021 do 5,75 zł”. 😂

   „Zdrowych świąt, bo spokojnych mieć nie będziecie”.

   „Polak wszystko potrafi? Chyba nie, bo z PiS-em nie dał sobie rady”.

   „Były już różne świąteczne szopki, ale PiS-owskiej nikt nie dorówna”.

 2. A tymczasem w Indiach.

  Indie rezygnują z zakupu szczepionek firmy Pfizer/BioNTech oraz Moderna.

  Indie nie zgodziły się na zwolnienie producentów z odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne oraz ze względów ekonomicznych postanowiły same produkować szczepionki.

 3. Wspominaliśmy o wycinkach drzew, teraz słucham pana Marka i on świetnie pokazuje w swoim przekazie symbolikę drzewa (choinki np.) jako energii żeńskiej powiązanej właśnie z kobietą. Drzewo silnie ukorzenione, więc stare drzewo łączy energie Ziemi z Kosmosem, mocą tych dwóch sfer. Jeśli je wyjmiemy z Ziemi i włożymy na powrót pozbawione korzenia (tak robimy z choinkami) to pozbawiamy się energii żeńskiej – tak ważnej choćby w dzisiejszych czasach, tych w czasie których się budzimy i WIEMY i zatracamy swą MOC. Dlatego być może te wycinki, niszczą Drzewo Życia, chcą zniszczyć energie żeńską, zawsze to robili i robią nadal. A nasadzają jakieś marne gatunki słabo ukorzenione tłumacząc swoje niecne postępowanie.

   1. Tylko niestety Ci ludzie uciekaja na obrzeza i dalej wycinaja ,betonuja bez litosci i opamietania.Wlasnie trwa walka o kazdy zielony metr ziemi.Teraz pozwolili,budowac bez zezwolen bodajze do 35m kwadrat.wiec hulaj dusza,nie buduja Ci nie maja gdzie mieszkac,ale Ci co im ciagle malo.Przeciez tam tylko chwasty i krzaki rosna,trzeba to jakos zagospodarowac.Ale ze za chwile nie bedzie mial czym oddychac to juz nie pomysli.

   2. Czy tylko aby TAW ie to kraterowe wiezienie jest naszym naturalnym miejscem do życia na tej planecie?

   3. Ja 1,5 roku temu miałam wgląd ,wizję a może sen o starych drzewach.
    Stałam nocą w lesie na polanie, Niebo było bardzo rozgwieżdżone.
    W zasadzie nie było to niebo, tylko otwarty kosmos.
    Drzewa między którymi stałam były niewyobrażalnie wielkie.
    Ich korony sięgały kosmosu.Łączyły się z nim.

   4. „Drzewa, między którymi stałam, były niewyobrażalnie wielkie.
    Ich korony sięgały kosmosu. Łączyły się z nim”.

    Drzewo Życia. Oś Kosmiczna (Brzoza u Szamanow z Syberii).

    Drzewo w filmie „Awatar”.

    W filmie Awatar jasno widać, że do obrony Planety STAJE CAŁA PRZYRODA.
    Drzewa to nasi sprzymierzeńcy. Ratować każde drzewo. Zalesiać, zadrzewiać.

  1. Slawik, Rosyjski Chlopak jasnowidz aniol, ktory zmarl w wieku okolo 15 lat zycia (pisano u Gajowego Maruchy swego czasu) przepowiedzial iles lat wczesniej, ze „Beda wycinali drzewa. Stare drzewa. W CZTERECH DRZEWACH jest lekarstwo na choroby, ktore nadejda (!!!!!!!!!!!!!!!!!).

   Przodkowie nie „ubierali choinki”.
   Wnosili pod powale galezie CHOINY , niekoniecznie swierka. Gospodarz stawial w kacie snopek zboza.


   Korzenie świątecznego drzewka

   W wielu kulturach drzewa – szczególnie ich iglaste, wiecznie zielone gatunki – są uważane za symbol odradzania się życia, trwania i płodności. Niektórzy badacze dostrzegają analogię do choinki już w dekorowaniu domów liśćmi palmowymi przez starożytnych Egipcjan w okresie zimowego przesilenia, co miało oznaczać triumf życia nad śmiercią i perspektywę odradzania się świata na wiosnę. Również podczas saturnaliów u dawnych Rzymian z tej samej okazji w domach oraz świątyniach pojawiały się bluszcze i wawrzyny. Celtowie celebrowali przesilenie zimowe między innymi ozdobami z gałązek ostrokrzewów, mających symbolizować wieczne życie. U Słowian z kolei, podczas obrzędów święta Szczodrych Godów (zwanego też Kolędą), także obchodzonego na początku roku solarnego, dekorowano snopek zboża, który nazywano „diduchem”. Możemy się w tym doszukiwać początków rodzimej tradycji związanej z tym okresem roku. Są też tacy, którzy źródeł zwyczaju związanego z choinką dopatrują się w Yggdrasilu z mitologii Wikingów; drzewie najwyższego boga Odyna, wyznaczającym oś świata, łączącą wszystkie części nordyckiego uniwersum.”

   https://janshop.pl/a17,choinki-sztuczne.html

 4. Wiem, wiem Eurowizja, ale popatrzcie, jak piosenka Sary – symbol tła, kolory i słowa pasują do wykładu pana Marka

  .https://www.youtube.com/watch?v=BiCHFmWuz40&t=83s

  Zostaliśmy złapani w ciemne noce, w ciszy
  Tonąc w głębokim końcu
  Zbyt wiele wołania do nieba
  Jak róże mogą rosnąć pod chodnikiem
  Przepłynąłbym sto oceanów
  Nigdy nie będziesz szedł sam
  Będę tam
  Nikt nie będzie czuł się sam
  W ramionach utuli nas ten dobry świat
  Ponad tym, co budzi strach
  Ja czekam na ciebie
  I jestem
  Proszę usłysz mój głos
  Zaczekam
  Noc zamieni się z dniem
  Ja czekam
  Na Ciebie warto, to wiem
  Poczekam

  Teraz żeglujemy w przyszłość
  Mamy w sobie miłość
  Która burzy mur gorzkich słów
  Co będziе?
  Czy to jeszcze ważne?
  Prawda nas odnajdziе
  I poprowadzi tam, gdzie nigdy już
  Kiedy twoje serce jest zbyt ciężkie do trzymania
  I nie możesz znaleźć słów, żeby mi powiedzieć
  Biegałbym teraz między nami każdą milę
  Tylko po to, by wiedzieć, że ktoś czeka
  Ktoś na ciebie czeka
  Czekam
  Czekam na Ciebie
  Ktoś na ciebie czeka
  Czekam
  Mija czas, nie obawiaj się
  Mimo tego wiem
  To co złe przeminie
  Kiedyś ktoś taki sam jak my
  Opowiedział mi
  Że wszystko jest możliwe
  Proszę usłysz mój głos
  Zaczekam
  Noc zamieni się z dniem
  Ja czekam
  Na Ciebie warto, to wiem
  Poczekam

  Przepraszam z angielskiego tłumaczyłam na translatorze więc mogło wyjść momentami nie tak jak w oryginale – pozdrawiam

  1. Te ponure dni grudniowe, zaćmienie i przesilenie nastrajają Nas do wejścia w swoje wnętrze, wyciszenie, uspokojenie, przemyślenie i wyciągnie wniosków co dalej.

   Stańmy się więc osobą, która żyje w naszej Duszy.

   Stańmy się pięknym obrazem SIEBIE ze swojego umysłu.

   Spędzajmy i wykorzystujmy swój czas i energię mądrze w ciszy i spokoju.

   Przestańmy walczyć z problemami swojego życia, dryfując od jednego problemu do drugiego.

   Stańmy się Panem swojego losu, wybierajmy to co Nas indywidualnie wznosi wzwyż i pozwólmy narodzić się mistrzowi w Nas.

   Jesteśmy przecież połączeni ze wszystkim we Wszechświecie; wszystko przepływa przez każdego z Nas.

   Wszystkie Nasze energie, myśli i słowa płyną nieustannie, i nie ma dla każdego z Nas ani końca, ani początku.

   Więc do dzieła moi Kochani TAWerniacy.💃🤸

   1. Wiesz Aniu, ostatnio się dowiedziałam , że w naszej przyszłości pieniądze będą – wibracyjne-, więc tak sobie myślę, że Ty będziesz pławić się w nich , mając tak dużą pozytywną wibrację.:)

   2. Maryno 💏 ja będę tylko rozdawać, bo to uwielbiam robić.😄💰💰💰💰
    Ja dla siebie nic nie potrzebuję, nawet jeść przestaję i nie wiem dlaczego?
    A może my już odżywiamy się praną, z tych pięknych napływających energii ŹRÓDŁA.
    Ależ się zadziewa, same piękne odczucia Duszy mam dziś od samego rana, nie wiem co to się że mną dzieje?
    💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🎆

   3. „że w naszej przyszłości pieniądze”
    Pieniadz jest narzędziem kontroli.

    Lepszy tak czy inaczej materialny i widzialny niz wibracyjny.
    Bo jesli wibracyjny, to znaczy, ze ktos chce sciagac bezposrednio energie zyciowa. Wampiryzm.

 5. Odpowiadając na Twoje pytanie – dla mnie jasne jak slońce – dopóki nie zejdą ze sceny osoby bez synaps /jak pisała Justyna/.np.mój mąż.

   1. Też jestem wysoki, ale nie aż tak. Sportowiec Arek Wrzosek jest ode mnie wyższy:-)

    Kiedy byłem kiedyś w Warszawie na koncercie mojej ulubionej kapeli De/Vision, jeszcze zanim zespół zagrał, to przechodziłem tuż obok Steffena Keth, który stał zamyślony i dumał (facet ma raczej normalny wzrost, całkiem mały nie jest), wokalisty, i patrzyłem z góry, ale uśmiechnąłem się do Steffena 😀 Co prawda patrzyłem z góry, ale z sympatią. Steffen stał zamyślony i coś dumał 🤣🤣🤣🤣

    Koncert w Warszawie był super. Lepiej się bawiłem nawet niż na koncercie Depeche Mode, na których też byłem w Warszawie 🙂

   2. „@Radek
    a byłeś na depeszach na Służewcu? Lata temu? Ok 2000?”

    Tak

    Jednak lepiej się bawiłem na De/Vision, którzy zagrali w klubie, bo to kapela niszowa grająca raczej w klubach. De/Vision nie są zespołem mainstreamowym (Depeche Mode to mainstream i jeden z najbardziej znanych zespołów) , a szkoda, bo to świetna syntezatorowa grupa.
    Pewnie nie mają menagera o pustynnych korzeniach 🤔

    W latach podstawówki i liceum byłem ortodoksyjnym Depeszowcem. Ubierałem się w stylu Depeche Mode, miałem dość często fryzurę na Davida Gahana, lub na Alana Wildera i zawsze broniłem DM, kiedy fani Guns and Roses i innych rockowych grup atakowali Depeche Mode. 😀
    Po latach stałem się fanem De/Vision i nawet ich wolę już od Depeche Mode. Ponoć De/Vision to prywatnie bardzo fajni Ludzie. Tak twierdzą Polscy fani, którzy Steffena i Thomasa znają prywatnie i nawet z nimi pili alkohole 😁

 6. „Zapomnieliśmy o Mocy Błogosławieństw w naszym życiu.

  Zapomnieliśmy błogosławić innych z naszego serca i duszy i obdarzać ich kosmicznym płomieniem z naszych centrów serca.

  Kiedy błogosławisz swoją pracę – będzie ona wzrastać i będzie wypełniona miłością i radością.

  Jeśli błogosławisz ludzi wokół siebie – będą oni szczęśliwi i spełnieni.

  Jeśli pobłogosławisz swoje rośliny, ogród i swój dom – wszystko będzie rosło obficie, a twój dom będzie wypełniony miłością i radością oraz Boską Obecnością, która wykracza poza słowa.

  Jeśli pobłogosławicie swoje ciało – stanie się ono piękną Świątynią dla waszej Duszy.

  Jeśli więcej ludzi zacznie błogosławić swoich małżonków, swoich partnerów, swoją rodzinę, swoich przyjaciół, to nastąpi niesamowite otwarcie serca i rzeczywiście wypełnicie je Boską energią i będziecie otwarci, by być wielkim błogosławieństwem dla wszystkich, z którymi obcujecie i których spotykacie. Nie możecie błogosławić kogoś, gdy wasze serce jest zamknięte i gdy jest wypełnione gniewem i urazą. Możecie błogosławić innych tylko z otwartego serca i duszy, z wielką miłością.”

  BłogoSławię zatem Wam i Was i Waszych Bliskich❤️

  Więcej dziś, tj 21.12.na blogu tamar102

  1. Dziś w nocy zostałam wezwana do BŁOGOSŁAWIENIA…Pierw zrobiło mi sie zimno i niewyraźnie – to mnie obudziło ok. 3.00…Potem przygięło mnie do ziemi…Zaczęłam od błogosławienia swojego ciała, serca itp. w łączności ze Światłem Źródła Miłości, przez ponad pół godziny błogosławiłam Przestrzeń, Istoty Żywe i co mi tylko dusza podpowiedziała. Dziwne, słowa przychodziły bez zastanowienia, jakbym wiedziała od zawsze co mam wypowiadać, jakby TO było we mnie od zawsze, jakby zostało przypomniane i przywołane…

 7. Mam wątpliwości, co do działalności VTV. W jednym z nagran, które są dostepne prowadzący niefortunnie przejezyczyli się, wskazujac niejako, ze współdziałają z pejsami. Odczytując radiestezyjnie ten kanał, pojawiają się sygnały wskazujące na negatywną treść/energie od nich płynącą. TAW szacun za wiedzę, działalność i determinację, ale jak możesz zweryfikuj szczerosc i autentycznosc tych ludzi, być może masz znajomych o zdolnościach wglądu w świat subtelny.

 8. Dobrego dnia
  Świętuję Szczodre Gody czego i Wam Życzę
  Sama nazwa Szczodre Gody mówi za siebie.
  Bóg Jedyny Stwórca Wszechrzeczy ukazuje nam bogactwo Natury Naszego Królestwa🎇💖🔥🇵🇱

 9. Coś na pocieszenie ;
  Za kulisami nowo wynalezionej wersji Omikron świat zostanie faktycznie zablokowany, aby Sojusz mógł dokonać masowych aresztowań, wraz z niwelowaniem globalnej waluty i wszystkim innym, o czym do tej pory mówiliśmy – zniszczeniem z 34 budynków taninski, zmienia Internet, usuwanie mediów K a b a l i przejście na darmową energię Tesli.

  1. Praweda jest taka, że w czasie tzw. narodzin dzieciątka /symbol/
   …w owym czasie uradzili – urodzili, aby zrealizować spis ludności i ludziska w popłochu uchodzili, gdzie popadło.

   Ta WEDA jest dostępna dla chcących..

   Wystarczyło, żeby ony symbolami się posługiwali, a ludziska do dzisiaj tłumnie wierzą, zamiast WEDzieć…

   ….i to trwa do dzisiaj – spisywanie wszędzie, gdzie poleziesz..

   Drzewiej Kolędowanie – obrzęd ludowy praktykowany przede wszystkim w kulturach rolniczych i … Używano go w szczególnym czasie, a celem było odstraszenie złych mocy …

   A u unych kolędowanie to spisywanie i zbieranie i żebranie.
   Wielu biednych oddaje z pokorą kolędującemu ostatni grosz.. i tu pojawiły się u mnie łzy.. ZdRawiam

   1. Słowianoweda trwa od ponad 18 tys. lat..
    Droga Elizo
    Podaj argu…menty jako dowód na swój wywód.

    „Sztuczny kult Gai?” Gratuluję

    „A Natura to nie Bóg” – szok to nauka Tawa poszła wy…kąpać się..

  2. Od małego, kiedy jeszcze raczkowałem i gaworzyłem 😄😉 uważałem, że nie ma Boga 😐😐😐😐😐 Uważałem, że to fantasmagorie Ludzi, którzy nie potrafią się odnaleźć w życiu, więc wymyślili sobie Boga 😄😉, aby w razie czego wszystko na niego zwalić i umyć ręce pod bieżącą wodą 😄 Dzisiaj, po obejrzeniu tego filmu Wiem, że Bóg-Stwórca istnieje 😲, bo są na Ziemi rzeczy, które się nie śniły filozofom, fizjologom, stolarzom, garncarzom, baristom, pisarzom fantastyki naukowej i absolwentom Akademii Sztuk Pięknych 🤣 Są cuda na kiju, które są warte tego, aby temat Absolutu zgłębić dogłębnie, zamiast być ateistą czy tam komunistą. Dla niedowiarków 😁:

   .https://www.youtube.com/watch?v=a2eHRbMDF0o

   1. „Radek, już uwierzyłem 😲😲😉👍”.

    Uwierzyłeś, bo zobaczyłeś 😁, a są tacy, co nie zobaczyli, a uwierzyli 😲
    Grunt, że wróciłeś na łono, Bracie Łukaszu, i podążasz właściwą drogą 😁

    A tak na serio, to dobrze, że mamy poczucie humoru 👍
    Łukaszu, Samego Dobra dla Ciebie 🙂

 10. Moim zdaniem to niemożliwe. Religia chrześcijańską trwa od 2 tys lat, bo jest zbudowana na prawdzie. Ponadto jest to wiara żywa. Nie jest możliwe, aby żywą wiarę zastąpić sztucznym kultem Gaji itd. czy innym New Age’owskim bełkotem. To się po prostu nie uda. Ludzie czują Boga sercem. A Natura to nie Bóg, została tylko przez niego stworzona. Boże Narodzenie ludzie będą obchodzić zawsze.

  1. Ony głoszą cyt. „Ziema była niezamieszkała – opusto..szała”,
   no to sobie ją zagospodarowali… to cytat z filmu, który terrrra
   leci wy tivi.. pt. „Krucjaty” – wyprawy krzyżowe..
   Przypieczętowali no..

   Jakie to przykre, że Ludzie nie wyjdą z egrrrregora..
   Tak jak ony atakowali agresją
   na jedyną religiją, tak Ja terrrra oddaję onym ataki…
   Już czas ..już pora ..wstać z kolan…
   odzyskać wolność – wyjść z nie..woli. Zdrawiam

 11. Prośba o wsparcie mentalne, błogosławieństwo. Andy Choiński ma problemy zdrowotne. Tu apel Ziggiego i Agnieszki.

  .https://www.youtube.com/watch?v=dgpCXZxy-XQ

  Wysyłajmy co możemy.

  Andy moc jest z Tobą.

  Dopiero teraz przypadkiem wpadło mi to nagranie. Myślę, że to może być atak, Andy zrobił się zbyt groźny dla matrixa.

  Wielu z nas wie jak to jest, gdy zaatakują.

  Wspierajmy wszystkich, którzy mają problemy.

  1. PRAWDZIWĄ RELIGIĄ JEST TYLKO ENERGIA CZYSTEGO SERCA PRZEPEŁNIONEGO MIŁOŚCIĄ I DOBROCIĄ ŹRÓDŁA. DLA SIEBIE I INNYCH.

   Wszystkie ziemskie religie, to tylko TWORY CIEMNYCH SIŁ utworzone w celu zniewalania Iskier ŹRÓDŁA, by móc nad nimi panować.

   Szczęśliwy radosny może być tylko człowiek nie podpięty do żadnej z nich, takie jest moje Serca odczuwanie i przekonanie, ale wybór jak zwykle należy do każdego z Nas indywidualnie.

   Miłości, zdrowia, szczęścia, radości i.dobrobytu w NOWYM ROKU 2022 życzę WSZYSTKIM ISKROM ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY.💓💞🍾

 12. Eliza :
  „Moim zdaniem to niemożliwe. Religia chrześcijańską trwa od 2 tys lat, bo jest zbudowana na prawdzie. Ponadto jest to wiara żywa. Nie jest możliwe, aby żywą wiarę zastąpić sztucznym kultem Gaji itd….”

  …czy prawdą jest picie krwi i zjadanie ciała bożego na ołtarzu?
  i powielaniem tego przy świątecznym stole łamiąc się „opłatkiem”?
  Ziemia nasza Matka żywicielka jest sztucznym kultem???
  Nie karmi Cię żywym pokarmem w postaci ziół i owoców, wody i powierza….?

  Miłości i otwartego SERCA życzę Ci Elizo!

  1. Tak, znam temat od 5 lat. Kiedy powiedziałam o tym siostrze, bo wnuczce kupowała z tego przybytku, to powiedziała, że jestem świrnięta.

   1. Z tych samych powodów od dobrych kilku lat nie chodzę do tego przybytku, nawet na kawę…

   2. O ! dziwne. Nigdy tam nie zaszlam… cos nie dawalo. Jak jakis mur niewidzialny !
    Aha, raz… padal deszcz, czekalam na kogos i sie okazalo, ze spotkanie w „barze” to to, a osoba nie nadchodzila. Wiec zaryzykowalam kawe.

  1. Ja też byłam tylko jeden jedyny raz w tym żymiańskim przybytku, zjadłam frytki, kurczaka i wypiłam Pepsi Colę.
   A weszłam tam z nudów, bo na parkingu przy tym przybytku umówiłam się z koleżanką.
   A było to 26.07.1996 roku pańskiego, w dniu moich imienin.
   Buszowałyśmy po sklepach, by kupić dla mnie prezent; ot, stare dzieje.

 13. Dzięki takim wspaniałym ludziom my kobiety możemy na nowo odzyskać swą moc. Tę zapomnianą i skrzętnie ukrytą moc narodzin światła jako źródła wszelkiego życia.
  Dziękuje Panu Markowi za te piękne słowa, które pomogły mi zrozumieć, jak ważna jestem, jakim cudownym przekaźnikiem jesteśmy. Święty Graal to łono, kielich życia.
  Jestem wdzięczna za to, że jesteście 🙂

 14. 10 dni ciemno ,07-17.01.22 nasze.Przywrócona Republika GCR z
  05.01.22r. na blog Kochane Zdrowie.
  Zdrawiam i zyczę Tobie Tawciu i wszystkim Tawerniakom dużo zdrowia,samych radości i spełnienia marzeń w 2022r.

 15. Marduk podpisał z wiadomym plemieniem umowę.wojenną, która skończyła się w 2012 r. i którą po prośbach przedłużył jeszcze o 5 lat. Po czym została podpisana umowa o innym charakterze, którą sam zerwał.

  Źródła podają, że zginął w potyczce z formacjami strzeżącymi zapisów umowy.
  Skończyło się równieź 1000-letnie powiernictwo Watykanu z nim zawarte dotyczące znanego nam skrawka Ziemi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s