fot. william87_Fotolia

Procedury tzw. służby zdrowia, a ściślej ratownictwa medycznego: ZANIECHAĆ RATOWANIA OSÓB STARSZYCH! Dziś znajoma opowiadała mi, jak to służby medyczne, ratownicze postąpiły z jej 88-letnim sąsiadem.

Starszy pan źle się poczuł, najpierw pogotowie zabrało go na Ochojec, gdzie po półtorej godzinie przywieźli go z powrotem do domu. W domu było coraz gorzej, słabł i piana szła mu z ust. Znajoma stwierdziła, że to może być udar, więc dzwonili jeszcze raz po pogotowie, które dopiero po ponad godzinie przyjechało łaskawie. Na stwierdzenie znajomej, że każde dziecko wie, iż w wypadku udaru liczą się sekundy, ratownicy odpowiedzieli, że mieli wezwanie do kaszlu!!!

Znajoma stwierdziła, że są bezczelni, a ci zabrali dziadka do naszego szpitala w Mysłowicach nr 2, gdzie położono go na łóżku i zaniechano dalszych czynności ratowniczych. Facet jest już u bozi i mam nadzieję, że wreszcie doznał ulgi.

autor: Iw

10.11.2021

ps. Medycy mają instrukcje, by „testowy” patyczek do nosa wepchać na 5 cm!

176 myśli w temacie “Procedury ratownicze: Zaniechać ratowania osób starszych!

 1. UWAGA !
  Jeżeli znasz osoby starsze, szczególnie narażone na zarażenie grypą lub Covid-19, suplementuj je i oczyszczaj wg zaleceń Barbary Kazana wit. C oraz Jodem (w postaci 5% płynu Lugola). Wszystko zakupisz za grosze na Allegro w czystości czda (czystość do analiz). Trwały efekt uodporniający na wszelkie wirusy i między innymi wyraźnie odmładzający…

 2. Czytam te wieści o zgonach, nie wątpię, że tak tam u Was jest, ale zastanawiam się, czemu u mnie nikt nie umarł, a pół wsi zaszczepiona. Ani na covida nikt nie odszedł ani po szczepionkach. Może zapomnieli, że mieli umrzeć? Wcale nie żartuję. Dziś przelatywałem po kanałach tv i zatrzymałem się na wiadomościach i pomyślałem, że to nie z mojej planety. Na pewno mieszkamy na tej samej Ziemii i co tu się dzieje?

  1. W wiadomościach tv pokazują świat, którego u mnie nie ma.
   Wchodzę tutaj i czytam o światach, których u mnie nie ma.
   Każdy ma swój świat. Każdy stwarza swój świat, dosłownie.

   Jednak coś mi się robi.
   Po tym co wrzuciła SlowiAnka a ja skomentowałem o wyczepianiu się z matrixa, pomyślałem, że przecież miałem to nie raz i nie jest to proces jednorazowy. Przynajmniej u mnie. Mam to za każdym razem kiedy przecinam kolejny sznurek łączący mnie z tym światem.
   Krysia z lasu wątpi, zaprzecza, pyta. Tak, jest różnica przed i po, to nie wróżby cyganki. Mnie najpierw spada kamień z serca a po tym mam to dziwne rozkojarzenie, tracę na pewien czas orientację. W końcu odzyskuję świadomość ale za każdym razem już trochę inną, jak teraz.

   1. Czyli, że wracasz Sławku do Siebie, do pierwotnego Twojego DOMU-SERCA, domu pełnego radości i szczęścia, i niechaj tak już pozostanie, bo to tylko w nim odnajdziesz swój SKARB.
    A czy wiedziałeś, że śmieci jednego człowieka mogą być bogactwem innego, bo i tak często bywa.😃

    A tak na marginesie, to poniżej wklejam coś ciekawego, co nasi rządzący nadzorcy ukrywają przed nami Prawdziwymi Polakami.

    „Przyczyny szczegółowe polityczne zatajania przed Polakami bogactw Polski

    Zatajanie przed Polakami bogactw naturalnych Polski miało prócz przyczyn ogólnych (wygnanie polskiej młodzieży z kraju i eksterminacji Polaków wskutek głodowych rent i emerytur oraz żałośnie niskich zarobków; w historii politycznej świata jest to znana praktyka eksterminacji ekonomicznej, która umożliwia skuteczne zlikwidowanie całych narodów; ogólnie cała polityka tzw. III RP to eksterminacja ekonomiczna plus drastyczny atak na dobre imię Polski i Polaków, czyli eksterminacja prawdy historycznej i godności osobistej/narodowej) również i równoległe bardzo konkretne przyczyny polityczne: Antracyty na Lubelszczyźnie odkryto już przed II wojna światową”.

    https://globalna.info/2021/11/24/mamy-wiecej-ropy-i-gazu-niz-arabia-saudyjska-kto-i-dlaczego-zataja-prawdziwe-bogactwa-polski/

  2. Świat wcale nie jest jeden. Piszę o tym zewnętrznym 3d. Jest ich tyle ile stwórców a że ulegający masowej hipnozie, to tworzą sny pokrywające się, dające mylne wrażenie, że świat jest jaki jest.
   Ja pier…

  3. Jutro mam urodziny. Nie wiem które, nie chce mi się liczyć i nie obchodzi mnie to. Za to od dziś obchodzi mnie, by tworzyć swój świat świadomie, nie oglądając się na innych.

   Wkurzało mnie gdy czytałem jak ktoś pisał: „jest tak i tak” „to jest takie” „ty jesteś taki”
   Niech będzie, w czyimś świecie, nie w moim.

   1. „Jutro mam urodziny”.

    Szkoda, że nie możemy razem tego Uczcić w realu 🙂
    Jutro Ci złożę Życzenia.

   2. Życzenia już zostały przyjęte.

    A ja życzę wszystkim, którzy sobie tego życzą, własnych koryt rzek i by popłynęła nimi Źródlana Woda Życia, by bez trudu a we wsparciu, stwarzali swoje światy, które może utworzą wspólny wspaniały Świat Wolnych Ludzi.

   3. Sławku, Samych Cudowności, Samych Serdeczności i tego czego Chcesz w Duszy Ci życzę z okazji Twoich Urodzin.

   4. Czcigodny Sławomirze,

    wielki pokłon 🙏 od Tawa

    wraz z najserdeczniejszymi uRODzinowymi 🎂🎉🍻🎂🎉🍻🎂🎉🍻🍯🍨🌈🌄🍦🥧🧁🍰🍏🍎🍐🍊🍋🍌🍉🍇🍾🍷🥃🍸🍹💪😃👍

    życzeniami dla Ciebie

    i całego Twego RODu.

    DARZ CI BÓR!

    🌳🌳☀🌳🌳

    (ps. Najwięcej Przyjaciół mam spod Strzelca) 😃👍

   5. Sławek życzę ci wszystkiego, czego zapragniesz prosto i szczerze z serca 🙏🙏🙏.

   6. Sławku, wszystkiego, co najlepsze! Samych serdeczności!💗😘
    🎈🎈🎈🎂🎁🍨🎈🎈🎈

   7. S, samych serdeczności z okazji Twoich urodzin życzę z całego serca ❤️🎇🎇🎇🎇🖕🍀

   8. Sławku – Ciszy i Wdzięczności w Sercu – Spełnionego Życia – każdego dnia – bo każdego dnia Rodzimy się na nowo 🙏.

   9. .https://youtu.be/YMsQ5izhIDo Sławku Kochany pierwsze co mi przychodzi do głowy w dniu Twoich urodzin to „słodkiego miłego życia…” Życzę Ci tego czego Ty Sam sobie życzysz❤️ a po drugie moje dwie Siostry też są z listopada jutro najstarsza ma urodziny i w Andrzejki druga. Może dlatego tak dobrze mi się Ciebie czyta. Wynika z horoskopu że jesteś strzelcem. Hm może jednak w tych horoskopach coś jest…

   10. W życiu tyle życzeń nie dostałem. Dziękuję i Wam Wszystkim Wszystkiego Najlepszego.

  4. Odnaleźć równowagę w energi żeńskiej i męskiej, jak mi to spływa od kilku dni, to otworzyć się na przyjęcie Intuicji i Prawdy Źródła (żeńska) i wyrażanie jej, manifestacja w materii (męska) ale nie proszenie na kolanach jak niewolnik pozbawiony mocy a tak jak dziedzic pewny swego królestwa, niemal żądając.

   1. To tak jak w tym śnie kiedy facet usiadł mi na łóżko i nie zareagował gdy prosiłem a wstał bez szemrania gdy powiedziałem stanowczo – teraz.

    I od paru dni kręgosłup ma się o wiele lepiej kiedy przestałem myśleć, że chcę zdrowia a zacząłem mu przypominać że już mnie nie interesuje choroba.

   2. SŁAWA MIROWI TWEGO SERCA!
    Trochę spóźnione ale z głębi mojego MIRU ślę życzenia SPEŁNIENIA! Sławku JESTEŚ i dziękuje Ci za to przy okazji urodzin…Iwona

  5. Sławku, mam tak samo, nikt koło mnie w okolicy nie umarł, nie ma pogrzebów, bo bym słyszała, gdyż blisko jest kość-ół 😃 skąd dobrze słyszę muzykę i śpiewy pogrzebowe.
   A w tym roku słyszę bardzo rzadko.
   Grunt, to się tym wszystkim nie przejmować, robić i żyć po swojemu, bo przecież nikt za mnie mojego życia nie przeżyje.😃

   Do świąt będą trwały ciężkie ENERGIE, więc starajmy się wyciszać i jak najmniej uwagi zwracać na to, co jest na zewnątrz.

   SPRZĄTAJMY WIĘC. TYLKO SWOJE WNĘTRZA.

   1. „bo bym słyszała, gdyż blisko jest kość-ół”

    Ja mam daleko ale jak to na wsi, tu jest bliższa wspólnota niż w mieście. Pół wsi na pogrzeb idzie, klepsydry wiszą po płotach, autobus jest wynajmowany i trudno byłoby przegapić takie wydarzenie tak na swojej jak i sąsiednich wioskach.

    U mnie już naumierało ludzi i pisałem niedawno, że nie mam do kogo gęby otworzyć ale wczoraj spacerowałem sobie po lesie i myślałem: – ale mam się do kogo uśmiechnąć, a wcześniej? Jak cię ktoś nie opluł to było święto. Więc jest zmiana i to jaka, tylko nie dostrzegałem jej.
    Umarli albo wyjechali. Odeszli nie pasujący do nowej lżejszej energii?

    Pisałaś Anno o komórkach macierzystych. Przypomniał mi się Jezus, jak nałożył błoto na oczy ślepca i kazał mu się obmyć w sadzawce. Ten odzyskał wzrok. Błoto też nie leczy a jednak. Bo co to za różnica jaką formę wybierze stwórca? Można użyć do tego i genów ale myślę, że to coś zwane miłością leczy, czego częścią jesteśmy.

    Wcześniej myślałem, że najpierw trzeba zrobić porządek z umysłem. Zgadza się a może w umyśle było właśnie zwątpienie, które mówiło że nie mogę i nie pozwalało mi sobie wyobrazić itp? Usuwamy zwątpienie i nie mamy oporu by powiedzieć ciału: wiesz co, zdrowie już tu jest, więc niech jest i już.
    A jak to działa na kimś? No niby można ale po co, skoro wnętrza za nikogo oczyścić nie możemy a skafander i tak wróci do formy uszkodzonej zwanej chorobą, jeśli jednocześnie nie nastąpi zmiana w umyśle samego zainteresowanego. Nie możemy nikomu pomóc, jeśli on sam nie zechce sobie pomóc. I Jezus o tym też mówił, że zrozumiał, że nie może złamać wolnej woli drugiego człowieka. Nie posprząta za niego i nie stworzy za niego jego świata.

    Każdy sam tworzy swój świat i „władcy” tego świata mogą dobrze o tym wiedzieć, że nie mogą nam go stworzyć ale mogą wykreować pewien wizerunek, który przekażą nam za pomocą mediów tv, internet i w który uwierzymy, który przejmiemy, którym nas zaprogramują, lęki włóczą.

    Myślę że eksterminacja Polaków jest faktem na na poziomie wiary, zaległych zapisanych win i lęków, które tworzą jakieś wspólne doświadczenia ale nie jest to w Prawdziwe a to znaczy że można to oczyścić np wybaczając sobie, nam, używając luster – odwołując to doświadczenie. Wygaszając. Sprzątając wnętrze zrobimy miejsce na coś wspaniałego i dopiero wtedy to ujrzymy zewnętrznie i będziemy się cieszyć z tego co stworzyliśmy w miejsce tego co obecnie tworzymy wspólnie, nie z tego że ktoś podwinął ogon i uciekł.

   2. Brakowało mi tego zrozumienia

    Skąd pochodzi radość? Z kontaktu z Bogiem, z połączenia.

    Ale połączenie to nie tylko otwarcie się na wpływanie ale i otwarcie się na wypływanie.
    Czyli otwarcie na pomysły iiiiii manifestowanie je w materii i dopiero z całości wypływa radość.

    Zablokowałem to drugie lękiem i zwątpieniem, przez co nie widziałem jak pustynia znów się zazielenia i nie wzbudzało to we mnie radości.

    A teraz rwę się do stwarzania, projektowania i działania. Pomysłów wcale mi nie brakuje. Mogę na chwilę obecną widzieć tylko jeden i to wystarczy. Zrób jedno a przyjdzie następne.

    No to podwijam kiecę i lecę 🙂

   3. „Nie chodzi o to, aby płynąć z prądem, nie chodzi o to, aby płynąć pod prąd. Chodzi o to, aby ze swego życia utworzyć osobną rzekę i popłynąć własnym korytem”.

    J. Sanders

  6. Nic dodać, nic ująć, bo są jeszcze mądrzy rządzący wśród Nas.

   „Bardzo was proszę, to jest ten moment, kiedy powinniśmy wyłączyć telewizory, a włączyć myślenie i zacząć logicznie myśleć. Wyciągać fakty i wnioski z tego, co przekazują wam ludzie, którzy stoją w prawdzie i chcą głosić prawdę – zaapelował”.

   https://nczas.com/2021/11/24/prezydent-ujawnia-w-tym-miescie-80-proc-pacjentow-w-ciezkim-stanie-na-oiom-ie-to-zaszprycowani/

  7. u mnie w miejscowości gdzie mieszkam w roku 2020 jedna osoba zmarła, zaś w bieżącym 2021 r. cztery osoby mocno wiekowe (80+), a poszczypanych sporo jest, kilka rodzin miało „kwarantannę”

 3. Darwin. Australia. Streszczenie rożnych źródeł.
  Wladze australijskie biorą się za Aborygenów. W przypadku pozytywnego testu „zainfekowani” oraz ci, którzy pozostawali z nimi w bliskim kontakcie wywożeni sa przez wojsko siłą!; do szpitali albo na kwarantanne do obozu koncentracyjnego. Pozostali, ci ”niezainfekowani”, również przebywają w swoich domach na kwarantannie. Moga wychodzić na zewnątrz w dwóch przypadkach: przypadek nagły, kiedy chory wymaga interwencji lekarza oraz na polecenie sil porządkowych. Do sklepu już nie. Jedzenie dowożone jest do obozu oraz osady/wioski przez wojsko. Temperatura sięga ponoć 40 C.
  Zastanawia mnie kto ”pilnuje” wioski. Pewnie zostawili jakiś oddział albo….. monitorują dronami.

  jeden z artykułów
  https://austincountynewsonline.com/australian-army-begins-transferring-covid-positive-cases-contacts-to-quarantine-camps-video/

  1. Aż nie chce sie wierzyć, że to sie dzieje naprawdę…
   A swoja droga skoro tylko UCISK ma ewolucyjna moz zmian to jakiego ucisku wymaga jeszcze Australia.
   I jeszcze z 3 strony jak to sie na do Nowe Ziemii, przekazów Moniki R i tego ze pandemia juz sie wygasza.

 4. Ktoś mi podesłał z netu.

  „Wczoraj w Słowenii wybuchł wielki skandal, a dziś cała Słowenia mówi o szczypawkach. Naczelna pielęgniarka Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, ośrodka klinicznego w Lublanie, która zajmuje się przyjmowaniem butelek i wszystkim zarządza, zrezygnowała, wyszła przed kamery i wyjęła butelki szcze_pion_ek. Pokazywał ludziom kody na butelkach, z których każda zawiera 1, 2 lub 3 cyfry w kodzie, a następnie wyjaśnił znaczenie tych liczb.
  Numer 1 to placebo, sól fizjologiczna. Numer 2 to klasyczna butelka RNA. Numer 3 to pałeczka RNA zawierająca gen onc, powiązany z adenowirusem, który przyczynia się do rozwoju raka. W przypadku tych butelek liczba 3 mówi, że osoby, które otrzymały je w ciągu 2 lat, będą miały raka tkanek miękkich.
  Mówi, że osobiście był świadkiem szcze_pień wszystkich polityków i potentatów i wszyscy otrzymali preparat num. 1 >>”

 5. 33-letni zawodowy tancerz Santo Giuliano cierpi na atak serca 5 dni po śmiercionce
  32-letni tenisista olimpijski Joachim Gerard upada podczas meczu z problemami z sercem
  19-letni piłkarz Jalen Leavey umiera w kampusie po meczu
  23-letni baseballista Daniel Brito doznał udaru podczas gry
  19-letni piłkarz Tirrell Williams umiera po upadku na boisku
  21-letni piłkarz Okafor Kelechi umiera podczas treningu
  29-letni piłkarz Lee Moses ginie podczas treningu
  15-letni piłkarz Stephen Sylvester upadł i umiera podczas treningu kondycyjnego
  18-letni piłkarz Emmanual Antwi umiera po upadku na boisku
  13-letni piłkarz Cajetan Chinoyelum Nsofor umiera podczas treningu
  15-letnia piłkarka Moira Claire Arney zmarła podczas treningu
  Gimnazjalny miotacz baseballu Andrew Roseman zmarł nagle i niespodziewanie, nie podano dalszych informacji
  17-letni piłkarz Nickolas Lawrinas zmarł nagle i niespodziewanie, przyczyna podana przez media, niejasna
  17-letni piłkarz Miquel Lugo upadł i zmarł podczas treningu
  16-letni piłkarz Devon DuHart zmarł w tajemniczych okolicznościach w lipcu 2021 r.
  16-letni piłkarz Ivan Hicks umiera na chorobę układu krążenia podczas bójki
  19-letni piłkarz Joe Bradshaw umiera w tajemniczych okolicznościach poza kampusem, nie jasna przyczyna śmierci
  16-letni piłkarz Drake Geiger upada i umiera podczas meczu
  15-letni piłkarz Joshua Ivory upada i umiera podczas meczu
  19-letni piłkarz Quandarius Wilburn upada podczas treningu, a później umiera
  17-letni piłkarz Dimitri McKee mdleje i umiera po treningu
  28-letnia gra w rugby Tevita Bryce upada podczas gry z powodu zawału serca
  29-letni zawodnik rugby Dave Hyde upada i umiera po meczu
  27-letni gracz baseballu Yusuke Kinoshita upada i umiera podczas treningu
  32-letni mistrz łyżwiarstwa szybkiego Kjeld Nuis doznał zapalenia osierdzia po przyjęciu śmiercionki
  24-letnia kolarka olimpijska Olivia Podmore umiera nagle i tajemniczo w swoim pokoju, W tym tygodniu w tajemniczych okolicznościach ginie inny lekkoatleta sprinter Cameron Burell
  23-letni mistrz olimpijski z Chin Gilbert Kwemoi zasłabł w swoim domu i zmarł w drodze do szpitala
  37-letni były francuski piłkarz Franck Berrier nie żyje
  Niemiecki trener bramkarzy SV Niederpöring doznał ataku serca
  24 lata Bordeaux pro Samuel Kalu cierpi na zatrzymanie akcji serca
  25-letnia belgijska piłkarka Jente Van Genechten cierpi na zatrzymanie akcji serca
  31-letni Fabrice N’Sakala Besiktas Stambuł upada na boisku
  29-letni Pedro Obiang Włoska pierwsza liga po przyjęciu śmiercionki ma zapalenie mięśnia sercowego
  30-letnia mistrzyni Wenezueli w maratonie, Alexaida Guedez nie żyje
  29-letni José dos Reis (Luksemburg) upada na boisku i trzeba go reanimować
  Niemcy C-League Dillenburg gracz z Hirzenhain upada, mecz jest odwołany
  16-letni Diego Ferchaud z ASPTT Caen doznał zatrzymania akcji serca
  Austriak ASV Baden upada na boisku i musi zostać reanimowany i wskrzeszany do życia
  16-letni nienazwany piłkarz z Bergamo doznał zatrzymania akcji serca
  Nie żyje 27-letni belgijski piłkarz amator Jens De Smet
  13-letni piłkarz z klubu Janus Nova upada na boisku z zatrzymaniem akcji serca
  17-letni piłkarz Dylan Rich umiera na podwójny atak serca podczas meczu
  Zawodnik z Birati Club Münster doznał zatrzymania akcji serca
  24-letni Lucas Surek z BFC Chemie Leipzig cierpi na zapalenie mięśnia sercowego
  49 lat Ain / Francja: Frédéric Lartillot ulega zawałowi serca w szatni
  45-letnia Andrea Astolfi, dyrektor sportowy Calcio Orsago zmarła bez wcześniejszej choroby
  22-letnia Abou Ali upada z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu w Danii
  Nie żyje 19-letni hokeista Sebastiaan Bos. Odszedł nagle i niespodziewanie
  40 lat Biegacz półmaratonu upadł podczas biegu i zmarł nieco później
  Niemcy Anil Usta z VfB Schwelm wyłamuje się na boisku z problemami z sercem
  33-letni Dimitri Liénard z FC Strasbourg upada z powodu problemów z sercem
  37-letni były zawodowiec NFL Parys Haralson umiera nagle i niespodziewanie
  25-letni Kingsley Coman z FC Bayern Monachium, operacja serca po arytmii
  25-letni kanadyjski piłkarz uniwersytecki Francis Perron zmarł wkrótce po meczu
  19-letni piłkarz FC Nantes doznał zatrzymania akcji serca podczas treningu
  Niemiecki trener siatkówki Dirk Splisteser z SG Traktor Divitz pada martwy na linii boiska
  Austria, 64-letni były bramkarz Ernst Scherr zmarł nagle i niespodziewanie
  Niemcy, 42-letni Alexander Siegfried zmarł nagle i niespodziewanie
  17-letni sportowiec z Colverde upada podczas treningu z zatrzymaniem akcji serca
  Francja, 49 lat Gracz SC Massay zmarł na atak serca podczas meczu
  Meksyk, Caddy Alberto Olguin upada na polu golfowym po zawale serca
  29-letni napastnik Shrewsbury Ryan Bowman ratowany defibrylatorem podczas zabawy z ekstremalnymi problemami z sercem
  Włochy, 18-letni piłkarz nagle mdleje na boisku
  Francja, 40 lat Zawodnik Saint-James doznał ataku serca po rozgrzewce
  Włochy, 59-letnia biegaczka długodystansowa z Biella umiera na niewydolność serca podczas wyścigu
  Niemcy, mecz Ligi Kobiet, zawodniczka upada na krótko przed końcem bez żadnych powodów
  25-letni niemiecki bramkarz Lukas Bommer ginie nagle i niespodziewanie
  Meksyk, 16-letni student Hector Manuel Mendoza umiera na atak serca podczas treningu
  Brazylia, 18-letni zawodowy piłkarz Fellipe de Jesus Moreira ma podwójny atak serca i walczy o życie
  Włochy, 27-letni mistrz kolarstwa Gianni Moscon musi przejść operację z powodu ciężkich zaburzeń rytmu serca
  Augsburg sędzia meczu Kreisliga Augsburg w Emersacker pada na boisku z problemami z sercem
  Angielska liniowiec Helen Byrne, problemy z sercem muszą zostać usunięte z boiska podczas mistrzostw świata
  Niemcy Mecz przerwany z powodu zatrzymania akcji serca sędziego w grze Lauber SV
  Włochy, 20-letni młody jeździec doznał zawału serca
  17-letni piłkarz JSG High Hagen reanimowany podczas meczu
  Nie żyje 53-letni trener Antonello Campus,
  16-latek upada podczas gry w piłkę nożną i umiera nieco później
  Lider zespołu Niemiec Dietmar Gladow doznał przed meczem śmiertelnego ataku serca
  USA licealny piłkarz upadł podczas treningu i zmarł w szpitalu
  Gracz z Niemiec upadł podczas meczu ligi regionalnej A drugi doznał zatrzymania akcji serca
  Niemiecki 15-letni bramkarz Bruno Stein nie żyje
  Włochy, 53-letni piłkarz AH podczas treningu doznał ataku serca
  USA, 14-letnia piłkarka Ava Azzopardi upadła na boisku, walczy o życie w sztucznej śpiączce
  Francja, 54-letni zawodnik AH Christophe Ramassamy zmarł na atak serca podczas meczu
  Francja, 41-letni piłkarz upadł na boisku i zmarł z powodu zatrzymania akcji serca
  Austria, 26-letni Raphael Dwamena zasłabł z poważnymi problemami z sercem
  Niemcy,
  Współtrener Hertha BSC Selim Levent umiera nagle i niespodziewanie
  USA, 12-letni Jayson Kidd upadł podczas treningu koszykówki, a później zmarł
  Hiszpania, 33-letni napastnik Kun Agüero musiał zostać zastąpiony w meczu z powodu problemów z sercem
  USA, 21-letni starszy sportowiec John Stokes cierpi na zapalenie mięśnia sercowego
  22-letni kolarz Greg Luyssen zmuszony do zakończenia kariery po przyjęciu śmiercionki z powodu problemów z sercem. Dr Witold Rogiewicz zaczepiony w styczniu i lutym umiera posłanka Anna
  Wasilewska szczęśliwie zaszczepiona w marcu w kwietniu już jej nie ma
  Trener Młodzieży Krzysztof Krawczyk Nauczyciel z Gliwic TRENER
  PERSONALNY JACEK KRAMEK 32 lata Trener Łucznictwa Piotr Gonet który
  drwił z Antyszczepionkow i już go nie ma Kalina Mróz dziennikarka 34
  jedna dawka i już jej nie ma Franciszek Pazdan 23 , Sebastian
  Cebula,Gniewko Herbst – 19 lat, reprezentant Polski w kickboxingu. Zmarł
  nagle po zaszczepieniu sie z powodu zatrzymania akcji serca, Grzegorz Olech 37letni zolnierz w sobote sie zaszczepil w srode zmarl.Arcybiskup Henryk Hoser po pierwszej dawce zle sie poczul i zmarl, 18 letni pilkarz Kacper Zabrzycki zmarl nagle po szczepionce. Dariusz Nawrocki zaszczepil sie19.05.2021 miesiac pozniej juz go nie ma, , Zdislaw Saldan zaszczepil sie w styczniu w marcu odszedl na zawsze, liliana Kollontaj zaszczepila sie w marcu w kwietniu zmarla, Sebastan Drapala zaszczepil sie w czercu w lipcu zmarl i tak dalej
  Nie żyje Aryna Biktimirowa. Rosjanka, która w październiku br. wywalczyła złoty medal mistrzostw Europy w taekwondo. Sportsmenka zmarła nagle w wieku zaledwie 19. lat

  1. Iwonko, mamy wolną wolę. Ludzie sami wybrali. 19-letnia mistrzyni Taekwondo całe życie przed dzieckiem jeszcze 🥺
   A mistrzowi świata z ’84, po s. amputowano nogę. Dla mnie jest to informacja, że ludzie dali się oszukać i zwieść, nawet „karateki”. Moim trenerem był Cygan, wówczas miał I Dana i przygotowywał się do II, nie wyobrażam sobie, żeby mój stary trener poleciał po kuj kuj. Taekwondo to nie tylko kopniaki, chwyty czy zabawa z workiem, czy wyćwiczone ciało. Taekwondo to droga. Filozofia życia.

   A z innej beczki, moja Ciocia przy imprezach Rodzinnych jak Wujek miał dość ognistych trunków, podchodziła do Niego, pukało Go delikatnie palcem w głowę i recytowała „puk puk, – kto tam? – głupota! – co robisz? – siedzie i w. dkę piję”. Wujek od razu wiedział, że pas i grzecznie opuszczali towarzystwo i biedadników.

   1. Joasiu, masz rację, sami wybrali – tak ich wyedukowano, by ufać oprawcy, bez różnicy, czy to prezydent, lekarz czy rodzic czy nauczyciel …Kiedyś leżąc na sali operacyjnej przysłuchiwałam się chirurgom podczas pracy. Ponieważ miałam znieczulenie miejscowe a pobierano mi do badania węzły chłonne spod pachy – słyszałam co mówili… Cały czas żartowali i dziwili się, że co ja tu robię i kto mnie skierował i dlaczego. A ja, która zawsze żyłam w lęku przed śmiercią, wymyśliłam sobie, że mam węzły chłonne powiększone i zdołałam do tego przekonać lekarza rodzinnego i ordynatora od. wewnętrznego, który położył mnie do szpitala i zlecił pobranie materiału do badania histopatologicznego. Więc tłumaczyłam chirurgom, że mam powiększone i pewnie coś tam mam, a oni, że każdy na Śląsku ma i że nie należy ufać lekarzom, bo ja ich zapewniłam, że nie jestem tu pierwszy raz i że zawsze lekarzom ufam i jestem spokojna itp itd… NIE UFAĆ LEKARZOM! Tak powiedzieli mi 20 lat temu dwaj chirurdzy ze szpitala nr 2 w Mysłowicach… Ja wyniosłam z tego zdarzenia jedno – Ileż może zdziałać siła perswazji, no i małymi kroczkami zaczęłam bardziej wnikliwie przyglądać się otoczeniu…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s