Nowy pan planety rozpoczyna akcję propagandową urabiania miejscowych jaskiniowców pod nowy zarząd

https://youtu.be/bkqYj9nfYRI

Nowy pan planety rozpoczyna akcję propagandową urabiania miejscowych jaskiniowców pod nowy zarząd planetarny. Nowa rasa „biała”, więc wiemy, o kogo chodzi 😉

~ TAW

143 myśli w temacie “Nowy pan planety rozpoczyna akcję propagandową urabiania miejscowych jaskiniowców pod nowy zarząd

 1. TAWie oraz TAWerniacy, rok temu musialem zrobić test covidowy, wymaz, aby być przyjętym do szpitala. Dowiedziałem się teraz nt tego, że w testach, tych szczoteczkach, mogą być grafenowe nanocząsteczki (chociaż wg pewnych źródeł praktycznie są wszędzie, w chemtrails.. itp), czy sam test może być źródłem ‚mutacji’, negatywnych skutków? Podczas wykonywania testu, odchyliłem głowę, aby nie uciskało w śluzówki i przy dotknięciu cofnąłem się, nie było raczej żadnej perforacji. U mnie ze zdrowiem jest ok, ale pytam, jakie jest Wasze zdanie.

  1. Moje osobiste zdanie jest takie, że ja od samego początku ostrzegałem tutaj zarówno przed masoneczkami, jak i przed „testami”, które jak już od dawna wiemy, żadnymi testami nie są.

   Za długo badam te wszystkie tematy, by mieć jakiekolwiek złudzenia co do rzeczywistych motywów działań rządów.

  2. Z tego co wiem, wymazy są robione w celu pozyskania DNA. Ktoś gromadzi dane na temat naszego pochodzenia. Sam test nie niesie konsekwencji zdrowotnych, przynajmniej na poziomie fizycznym.
   Pytanie, w jakim celu są gromadzone dane.

  3. Pies ganiał te zebrane DNA 😉 Rok temu miałem zdarzeniowy powrót i zakończenie cyklu z 2012-2013r.. To że PCRy i to wsio to pic, powiedział osobiście mi Odrynator szpitala płucnego 😉 na prywatnej wizycie w celu rejestracji na zabieg operacyjny. Siedząc z nami w małym pomieszczeniu bez maseczki mówi, wcześniej to jednym dniem załatwialiśmy zabieg.. a teraz , a wiecie co wymyślą? bo ja nie wiem ;). Pytałem o kwestie zdrowotne. A z moich obserwacji osób które teraz chorują i przychodzą do przychodni to głównie osoby zaszczepione.. taki peszek ;).

  1. TAWie jak mówisz o drogach to podziele się swoją obserwacją drogową, że w aucie ludzie zachowują się bardziej jak cieluny.. tzn wychodzi z nich taka natura bezmyślności. Bo niezależnie od tego czy jedzie szybciej czy wolniej, czy parkuje to jest w stylu „ja sobie jestem a reszta mnie g. obchodzi”. Nawet nie ze złośliwości ale z bezmyślności i braku logiki, że to co robię wpływa na obszar i sytuację np drogową dookoła mnie. Nie ma się co dziwić, że jest jak jest..

 2. Procedury tzw. służby zdrowia a ściślej ratownictwa… ZANIECHAĆ RATOWANIA OSÓB STARSZYCH!
  Dziś znajoma opowiadała mi, jak to służby medyczne, ratownicze postąpiły z jej 88-letnim sąsiadem. Starszy pan źle się poczuł, najpierw pogotowie zabrało go na Ochojec, gdzie po półtorej godzinie przywieźli go z powrotem do domu. W domu było coraz gorzej, słabł i piana szła mu z buzi. Znajoma stwierdziła, że to może być udar – więc dzwonili jeszcze raz po pogotowie, które dopiero po ponad godzinie przyjechało łaskawie. Na stwierdzenie znajomej, że każde dziecko wie, iż w wypadku udaru liczą się sekundy, ratownicy odpowiedzieli, że mieli wezwanie do kaszlu!!! Znajoma stwierdziła, że są bezczelni, a ci zabrali dziadka do naszego szpitala w Mysłowicach nr 2, gdzie położono go na łóżku i zaniechano dalszych czynności ratowniczych. Facet jest już u bozi i mam nadzieję, że wreszcie doznał ulgi😒

  1. „Patrząc za kurtynę; Sprawdzanie faktów.

   Naturalny system immunologiczny jest 13 razy silniejszy niż „szczepionka”, eksperymentalna terapia genowa, w tym przeciwko broni biologicznej. Szpitale zapełniają się w 90% w pełni zaszczepionymi ludźmi z chorobą Covid i skutkami ubocznymi, co dowodzi, że eksperymentalna terapia genowa, którą fałszywie oznaczają jako szczepionkę, nie tylko zawiodła, ale tworzy samą chorobę, „białka kolców”, które miały leczyć wraz z wariantami. Zaszczepieni, „nie niezaszczepieni” są teraz nowymi „super-rozprzestrzeniaczami.”

   Dalej czytają blogu Tamar102

   1. Zgadzam się z tym, co napisałaś SłowiAnko sam ostatnio źle się czułem po spotkaniu ze Szczepanami lepiej dmuchać na zimne. Ostatnio mój przyjaciel się dziabnął w tajemnicy i przyszedł mnie poinformować pognałem dziada z miejsca jak stał.

  2. Moja 76 letnia dobra znajoma zaszczypawkowana kompletnie, znaczy 3 dawkami eliksiru plus eliksir przeciwgrypowy, mieszka na Wyspach wraz z córką i jej mężem…Znajoma powiadomiła nas o tym uroczystym fakcie, mnie i inne znajome na FB priv. Jedna z koleżanek zdziwiła się, że po co uszczypnęła się przeciw grypie jak już wzięła TO CUDO przeciw koronie…Wychodzi na to, że niektórzy biorą jak leci i co dają…No ręce opadają…

 3. Dopiero zaczęłam ogladać
  Zygfryd i Christian. Nieznane fakty z historii Szwajcarii.
  #Templariusze
  #Szwajcaria, siostra Isis
  #DNA faraonów
  #Tunele z Watykanu do Szwajcarii
  #Handel dziećmi, „farma dla dzieci z całego świata”

  —————

  Christian streszcza fragment, poniżej wybrane zdania:

  „Szwajcaria sprowadzała do siebie dzieci. Do początku XX w. dzieci czesto były wystawiane na aukcji. Na takich targowiskach były traktowane jak bydło. Zatrudniane w gospodarstwach rolnych, traktowane jak niewolnicy, wykorzystywane, poniżane, gwałcone. Niektóre straciły przy tym życie. Nadużycia były rzadko ścigane. To wszystko trwało do lat 60-tych XX w.”

  Christian pokazuje pomnik-fontanna, który stoi w Bernie. „Pożeracz dzieci”.

  .https://c8.alamy.com/comp/AB2JA2/child-eating-ogre-fountain-kornhausplatz-bern-switzerland-AB2JA2.jpg

  [17:00]
  .https://www.youtube.com/watch?v=uG8VzHy6I8Q

 4. „A za wszystkim tym stoi „bardzo wysoki mężczyzna, człowiek, przystojny, bardzo wysoki, silny, wcale nie taki stary”. – To będzie pierwszy, który się ujawni i będzie mówił do świata, do rządzących na tym świecie” – przewiduje Jackowski.”

  Czyżby nowy Pan Planety ?

 5. Ciekawe ..
  Ziemska Ludzkość została stworzona przez WENUSJAN!!!
  Sumeryjskie i babilońskie ANUNNAKI byli Wenusjanami!!!
  Biblika ELOHIM była wenusjańska!
  Twórcami byli Wenusjanie…
  Wenusjanie to czysta rasa, bez ingerencj i wszyscy jesteśmy hybrydami i skutkiem licznych manipulacji genetycznych.
  Wenusjanie są setki tysięcy lat bardziej zaawansowani od nas.
  Genetycznym źródłem ludzkości białej rasy jest Wenusjańska… zostaliśmy genetycznie stworzeni na obraz i podobieństwo Wenusjan.Otóż w tym momencie wśród populacji ludzkiej są już Wenusjanie bo powoli wprowadzano ich do Europy Północnej.
  Na Łotwie i Finlandii można znaleźć genotyp i czysty fenotyp wenusjański!
  Ziemska ludzkość jest produktem manipulacji genetycznej małp istniejących na Ziemi.
  Pierwszy człowiek powstał dzięki manipulacji genetycznej małpy. Po tym powstały miliony innych hybryd.
  Ci, którzy są biali, blondyni czy rudzi, jasnoocy są najmniej zgorszeni i nazywani są upadłymi aniołami… to prawie czyści wenusjanie zbuntowali się i zostali więźniami tu na Ziemi…
  Ludzie o ciemniejszej skórze są bardziej złośliwi…
  W Syriuszu i Librze istnieją cywilizacje ciemnoskórych, niektóre bardzo podobne do naszych czarnych braci…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s