431 myśli w temacie “Jesienne Przesilenie 2021

 1. Ten ogien na ktory ja czekam uwolni dusze czyste od demonow raz na zawsze. I nie wazne czy moja zostanie skasowana czy przetrwa. Wazne ze dobre dusze stana sie nareszcie wolne …

   1. Światowa Organizacja Zdrowia Europejska Grupa Doradcza Ekspertów ds. Szczepień. Były wiceprzewodniczący, profesor Christian Perronne, powiedział wczoraj, że wszystkie zaszczepione osoby muszą przejść kwarantannę w miesiącach zimowych, w przeciwnym razie istnieje ryzyko poważnej choroby.

    Perronne specjalizuje się w patologiach tropikalnych i pojawiających się chorobach zakaźnych. Był przewodniczącym Komisji Specjalistycznej ds. Chorób Zakaźnych Naczelnej Rady Zdrowia Publicznego. Potwierdzając szybko pogarszającą się sytuację w Izraelu i Wielkiej Brytanii, ekspert ds. chorób zakaźnych stwierdził: „Zaszczepieni ludzie powinni zostać poddani kwarantannie i odizolowani od społeczeństwa”.

    Dodał: „Ludzie nieszczepieni nie są niebezpieczni; zaszczepione osoby są niebezpieczne dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu – mam kontakt z wieloma lekarzami w Izraelu – mają duże problemy, ciężkie przypadki w szpitalach są wśród zaszczepionych osób, a także w Wielkiej Brytanii masz większy program szczepień, a także są problemy”.

    Obecna grupa robocza ds. pandemii COVID-19 we Francji została „całkowicie spanikowana” po otrzymaniu wiadomości, obawiając się pandemonium, jeśli zastosuje się do wskazówek ekspertów. Izraelski lekarz Kobi Haviv powiedział Channel 13 News: „95% ciężko chorych pacjentów jest zaszczepionych. Osoby w pełni zaszczepione stanowią 85-90% hospitalizacji. Otwieramy coraz więcej oddziałów COVID. Skuteczność szczepionek spada lub zanika”.

    https://americasfrontlinedoctors.org/frontlinenews/immunization-expert-unvaccinated-people-are-not-dangerous-vaccinated-people-are-dangerous-for-others/

   2. Zauważyliśmy wysyp dziwnych grzybów w dziwnych miejscach. Nigdy wcześniej ich tam nie było. Może to efekt nowych składników chemtrails.

 2. Dziękujemy Tobie za to, że jesteś tu dla nas z Wedą i ze swoim sercem. My także dokładamy intencji i błogosławieństwa dla nas wszystkich, i żebyśmy się spotkali w radosnym towarzystwie przy ogniu wolności. 🔥🔥🔥

 3. 🙏🔥🔥🔥🔥❤️
  Dziękuję i wzajemnie.
  Wszechświatu w ucho te życzenia niech wejdą i niech się staje Wolność 🔥❤️🔥

  1. Witajcie kochani! Kolejny raz DZIEKUJE z wielka i z serca wdziecznoscia Tobie TAW-ie za bloga i wszystkim Blogowiczom. Blogoslawie. A ZEBY SIE SAMO DOBRO NAM DZIALO. Tawerna to RODzina, to biblioteka (aleksandryjska przy niej to pikus), to super atmosfera, to wymiana mysli, energii, samych dobrych (kto wnosil zlo, dawno odpadl), to przystan, do ktorej sie wraca, mowiac A,A,A nareszcie. Dziekuje, przytulam.

   1. Dziękuję TAWie za to miejsce! 💪

    Dużo mogę się dowiedzieć.

    Niech Moc będzie z Nami!

    PoZdrawiam!!!!!!

   2. Ja się dołączam do podziękowań. Bez TAWa i Tawerny nie byłabym tym kim jestem. Dziękuję z serca.

   3. Dziękując wszystkim TAWERNIAKOM za to, że są, 💓 choć tylko wirtualnie na razie się poznali, życzę wolności Duszy, spokoju i piękna na życiowych drogach i błogosławię Wam Wszystkim we wszystkim Kochani prawdziwi LECHICI TAWerniacy.

    PRAWDZIWA MOC JEST ZAWSZE Z NAMI TAWERNIAKAMI LECHITAMI.

    A dziadek TAW niech się nie opinkala, 😁
    Ale Święte Ognisko niechaj już rozpala,🔥
    Byśmy się mogli ogrzać przed zimnem,🍾
    Zatańczyć i wypić nalewkę z imbirem.💃

   1. Dziękuję TAW i innym użytkownikom bloga za WEDĘ i za ciepło, jakie odczuwam, gdy odwiedzam TAWernę. Zdrawiam Was i niech Wam się darzy z okazji Przesilenia

 4. Dziękuję TAWie i dziękuję wszystkim Istotom Światła w TAWernie za Miłość i Światło Źródła którym się dzielą.💚☀️
  Nie często tu piszę jednak zaglądam do Was i doceniam wasze towarzystwo.
  Zdrawiam i Błogością Sławię 😊💖

 5. Palę już trzeci dzień Ogień Przesileniowy w kominku.
  Z intencją, aby ogień wypalił stare wzorce choroby, strachu i biedy.
  Nie tylko u mnie, ale u wszystkich dobrych ludzi.

  Aby Życie na Świecie stało się jaśniejsze, radosne i szczęśliwe.
  Czego i wszystkim Tawerniakom życzę, bo jesteście przecież dobrymi ludźmi.

  1. Adremie, robię to samo co Ty, tylko w miniaturze, a mianowicie piszę na kartce wszystko, co na tej Przepięknej Planecie Ziemi jest niewzorcowe, i z intencją odejścia tego spalam kartkę nad świecą własnej produkcji, co może potwierdzić nasza kochana Anamika. 💃💏

 6. Kochani – DZIĘKUJĘ – TO MIEJCE jest nieocenione! Taw za cały trud bardzo, bardzo dziękujĘ zwłaszcza Tobie! NIECH SIĘ DZIEJE MIŁOŚĆ ŚWIETLISTA NAM WSZYSTKIM❤!

 7. Dzięki Wodzu za to, że mogę tu być, i wam Tawerniacy za to, że jesteście, najlepszego 🙏🙏🙏👍💥.

 8. Dołączam się do życzeń i podziękowań. TAW niech nadejdzie dla Ciebie i dla nas jak najszybciej ten upragniony dzień wolności i rozpadu matriksa. Dziękuję za Twoją działalność blogerską i za to, że mnie zainspirowałeś do założenia swojego bloga. Te ok. 5 lat spędzone tutaj bardzo rozwinęły moją świadomość i przyspieszyły moje przebudzenie.

  PS. Na meczu siatkarzy była 104-letnia Pani Pelagia Rumińska. W tym wieku na mecze przyjeżdża z Częstochowy i ogląda podobno wszystkie. I jeszcze ma dużo werwy. Niesamowita kobieta. I nie boi się świrusa, skoro jest w hali, w której jest z 10000 ludzi tuż obok siebie i w większości bez szmat. Tu piszą o Pani Pelagii:

  https://sport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-europy-siatkarzy/me-siatkarzy-polska-ukraina-pelagia-ruminska-jest-starsza-niz-polska-siatkowka/05thj7m

 9. Witajcie!
  Ja również chciałbym coś wnieść — z pierwszym dniem mojej ukochanej jesieni (wyrobiłem się przed północą) i w ogóle. Wszystkim i mam nadzieję — coś pozytywnego. Kilka opowiadań, z których połowę ponad rok temu zamieściłem tutaj jako komentarze, oraz jedną powieść. Wszystko powyższe wymieszane z mojego pomysłu grafikami znajdziecie na specjalnie na tę okazję umyślonej stronie https://mojeopowiadania.weebly.com/
  Trochę niedopracowanej, ale wszystko z czasem.
  Pozdrawiam,
  arkadiusz

 10. Witajcie, ja rowniez chcialbym podziekowac TAWie za zyczenia i ogolnie za bloga. Nie jestem tu caly czas a komentuje jeszcze rzadziej ale wyciagnalem stad bardzo duzo cennych informacji i inspiracji. A jak ja sobie wyobrazam pierwszy dzien wolnosci ? Chyba tak ze po prostu sam mialbym poczucie ze wszystko jest juz idealne takie jakie jest w tej chwili i czul radosc z zycia w taki sposob jak pieknie opisala to Pani Sylwia w tym wpisie

  https://www.w-przestrzeni-serca.pl/nowa-ziemia/planeta-ziemia/407-w-krolestwie-ziemi-rykowisko-misterium-zycia.html

  Pozdrawiam!

  1. Sławomirze 💏 dziękuję za zapodanie cudownego opisu Pani Sylwii Sadowskiej odczuwanego klimatu nadchodzących dni, ja tak jak Ona kocham CISZĘ I SPOKÓJ i zjednoczenie z Naturą.
   Taki też jak poniżej zacytuję, jest mój odbiór i przeżywanie, coś pięknego, poezja dla mojej Duszy.💓
   CHWILO TRWAJ.

   „Wszystko otulone ciszą.
   Uczta.
   Mogę tak trwać.
   Uwielbiam ciszę, tak gęstą, że aż wyczuwalną w ciele, uszach i na skórze.
   Kocham samotność.
   Mogę wtedy w sposób niezakłócony słuchać przestrzeni, świata, Duszy, natury, planety, życia, siebie, Boga.
   Życie do nas nieustannie przemawia, to kwestia uważności”.

 11. Dobrze, że Jesteście – Dzięki TAWie i wszystkim Tawerniakom .
  Jesteście Kochani i Dobrze mi tu z Wami. ❤ 💗 💛 💚 💙 💜

  Przesilenie Jesienne odczuwam już od wielu dni.
  Moje kury od co najmniej tygodnia nie chcą wejść do kurnika.
  Po 22 godz jeszcze zaganiam je . Boją się . Wyczuwają coś..
  W zeszłym Roku o tej porze też ta sama historia..

  Tutaj na pomorzu wichura 90 km/godz.
  Rano wiatr trochę osłabł . ZdRawiam
  Poniżej mały prezent dla WAS.

  .https://www.youtube.com/watch?v=EbOHSSupUzs&t=3s

  ”Cichy memoriał to projekt z 2017 roku, który narodził się podczas wielu podróży pomiędzy podkarpackimi miejscowościami. Obserwując kolejne wioski dostrzegłem spory malarski potencjał w starych stodołach i szopach. Pomyślałem, że mogły by one stanowić taką nietypową plenerową i wiejską galerię sztuki”.

  1. Jak ktoś płaci pracując składki, w tym chorobowe, to mu się należy. I żadnej łaski nikt nikomu nie robi.
   Tak piszą, by ludziom napędzać stracha.
   Tak samo jak mówi się, że niezaszczepionych nie przyjmują do szpitali. Przyjmują, ale kładą na inne sale niż zaszczypawkowanych.
   Robi się ludziom wodę z mózgu, by srali ze strachu drobnym makiem i lecieli po szczypawki. Z własnej woli. A o to im chodzi. O z własnej woli.

   1. Kilka dni temu ministrowie landów podjęli taką decyzję. Ma się to zacząć od 1 listopada. W Badenii-Wintembergii już obowiązuje, w Nadrenii-Palatynacie ma zacząć od 1 października obowiązywać.

    Nie wiem, ale po mnie ta informacja spłynęła.. przeczytałam i tyle.

    Szef dugiej co do wielkości partii w Bawarii „Freie Waehler” Hubert Aiwanger zapowiedział, że zaskarży to rozporządzenie do sądu najwyższego. Prawnicy się też wypowiadają, że to niezgodne z prawem.

 12. Jak można nadinterpretować czyli manipulować słowami, zwrotami i wmówić swoje kłamstwa..

  Jens Spahn, minister zdrowia Niemiec

  cyt.. ” Jego zdaniem zaszczepieni mają prawo nie rozumieć, dlaczego mają płacić za niezaszczepionych.”

  Pytam .Jeżeli zaszczepieni i nie zaszczepieni płacą składki to jakim prawem wciska się kit że ktoś za kogoś płaci..?

  Oczywistem jest że system nie działa i zanim pęknie to wydoją ….

  1. Ciekawe czy niepracujacy „swoja” kase dostana? Na razie chca karac pracujacych ktorzy wszystkich utrzymuja.
   No bo chyba w pierwszej kolejnosci powinni zabrac kase i mieszkania tym, co nie pracuja, skoro juz chca kogos karac. No i oczywiscie deportacje przybyszów. W koncu u siebie na obszarach prawie bezludnych beda bezpieczniejsi.

 13. Zgodnie z najnowszymi i rzetelnymi wynikami badań medycznych, źródłem problemów zdrowotnych jest zawsze wiara w to co nieprawdziwe. Wywołuje ona reakcje stresowa w organizmie, blokuję komórki i kończy się tym, że ludzie są chorzy.

  Już na początku plandemii pisałam, że stres obniża odporność o 80%. Nie jest to mój wymyśl, ale powiedziała to pewna uczciwa i mądra lekarka.

   1. „w sytuacji krytycznej Taniec ma moc przedłużenia Życia”

    Potwierdzam, bo ja miałam bardzo często sytuacje krytyczne i taniec faktycznie uratował mi Życie.
    Teraz to jakby mniej tych sytuacji. Tańczę raczej z RADosci. Tu i teraz za to przydarzają mi się sytuacje zupełnie surrealistyczne, ale magiczne i cudowne.
    Parę dni temu np. do mieszkania mojego Przyjaciela, którego pilnowałam, przyszedł majster od systemu wywietrznego, który wyglądał identycznie jak pan Peresada z Siekierezady, czyli Ludwik Pak. Miło sobie porozmawialiśmy krótko. On pamiętał nawet mojego męża, którego poznał kiedyś i był zachwycony jego wysportowaniem i zdrowiem i młodym wyglądem. Prowadziliśmy dialogi niczym w Siekierezadzie właśnie.

    Jednym słowem dzieje się coś i nie tylko w dali.

  1. STRES, czyli inaczej powiem STRACH jest najgorszą zarazą która Nas zabija.
   Ciemne szatańskie siły dobrze o tym wiedzą, dlatego zaplanowały i uruchomiły obecną pseudoplandemię.

   Obserwując to co się dzieje, śmiem twierdzić, że im się udało nabrać i wystraszyć co najmniej 60% śpiącej ludzkiej populacji świata.

   Co zostało posiane, to i zostanie zebrane, przy tak MOCNO zakodowanej śpiączce ludzkości i tak jest cudem, że wielu z nas się przebudziło, i to „wielu” jest tym TSUNAMI, które uratuje Nas i tę planetę Ziemię przed zaplanowaną przez ciemnych depopulacją.

   Wiem i czuję w SWOIM SERCU, że nadchodzi czas, iż będziemy już bez ciemnych sił, żyć w zgodzie, szczęściu, radości, zdrowiu, miłości i DOBRO-BYCIE na NASZEJ PRZEPIĘKNEJ MATCE KARMICIELCE NAS, PLANECIE ZIEMI, z czego bardzo się cieszę, bo spełnia, dokonuje się i zaistnieje 🐀 JEDYNE NAJWAŻNIEJSZE PRAGNIENIE.🙏💓

   Słowiański Kołowrót zamyka pętlę czasu.

   1. Iwonko, a ja dostałam wczoraj w sklepie paragon fiskalny numerologiczne 22 na kwotę 77,70 zł, co w sumie daje 7. 😄
    2+2+7+7+7=25=2+5=7

  2. „źródłem problemów zdrowotnych jest zawsze wiara w to co nieprawdziwe”

   Anamiko, ja bym z tego zdania wyciął słowo „zdrowotnych” albo przed nim wstawił słowo „również” i wszystko jasne.

   1. Zgadzam się. Można tak zrobić.
    Ja myślałam o zdrowiu w momencie pisania, ale masz rację. To dotyczy wszelkich problemów.
    Dzięki za tę uwagę 🙏👍❤️

 14. Witaj Taw-ie.
  Wolność to wybór czy prawda?
  Jeśli wybór, to go nie mamy, gdyż kroczymy w kali judze kierowani doświadczaniem lub unikaniem go (doświadczania). To ono sprawia, że efekt motyla prowadzi nas w ciemności świadomości. Są dwie drogi: podążania w miłości i pożądania miłości, tylko ignorancja jest „grzechem”, zatrzymując nas w miejscu i podobna jest ona do czarnej brei wstrzymującej wszelkie procesy.
  Jeśli wolnością jest prawda, oznacza to że osiągnęliśmy poziom świadomości z ponad kali jugi i ujawnione zostały nam drogi. Gdy podążamy w miłości, to my jesteśmy źródłem światła i oświecamy swej duszy drogę, gdy pożądamy miłości, dusza kroczy w ciemnościach, a jej jedynym światłem jest światło jawne. Ta droga prowadzi duszę z powrotem na zatracenie, z którego udało się jej wydostać.
  Czym zatem jest droga miłowania, jak ją rozpoznać i nie pomylić z pożądaniem. Miłowanie to oddawanie czci, to pokora dająca poświęcenie się drugiemu człowiekowi, gdyż nie oczekuje zapłaty. Jeśli pomożecie potrzebującemu, ozłoci was swą miłością i kroczyć będziecie w chwale jego, jeśli zaś dacie chciwemu swój palec, zażąda ręki, a i tego mu będzie mało.
  Jak wybrać i poznać potrzebującego od pożądliwego: „Poznaj to, co jest przed twoim obliczem, a to, co ukryte przed tobą, wyjawi się tobie. Nie ma bowiem nic ukrytego, co nie zostaje odkryte”, czyli gdy otulamy istotę miłością, ona wyjawi nam swą tajemnicę. Z doświadczenia jeszcze skromnego wiem, że większość kroczących w ciemności ducha to istoty, które nie doświadczyły miłości z różnych powodów, i ofiarowanie im choć jednego jej promyka czyni cuda. Gorzej z tymi, którzy dokonali już wyboru i prawda ich nie interesuje, bo pogrążeni są pożądaniem, a ignorancja ich oblepia od stóp do głów.
  I uwaga na pułapki miłowania tylko tych, którzy nas kochają.

  Artur

  1. Arturze, dla mnie MIŁOŚĆ, droga Miłości to WSPÓŁTRWANIE, AKCEPTACJA, EMPATIA, SZACUNEK I RADOŚĆ Z OBCOWANIA… To taka składowa tych wymienionych lub nawet więcej, przy całkowitej akceptacji siebie. Czyli to, co daję nie jest z uszczerbkiem dla mnie samej, bo to co daję, ubogaca mnie a nie zatraca. To brak oczekiwania, że na moją Miłość odpowie umiłowana Istota i to nie ta najbliższa ale KAŻDA. Bo nie jest mi potrzebna czyjaś Miłość w odpowiedzi na moją, ponieważ CAŁA JESTEM MIŁOŚCIĄ i jestem Nią wypełniona po brzegi. dawniej tak nie było, czułam się niekochana, tęskniłam za bezbrzeżną miłością, taką niesamowitą i silną. W tej chwili KOCHAM i jest to stan PEŁNI! Nie wiem jak to bardziej wytłumaczyć, to była, jest transformacja dość trudna przez całe lata, ale być może potrzebna by stać się tym, kim jestem. Dlatego moje nieudane związki wcześniejsze i cierpienie z tym związane, niesamowity ból odrzucenia itd… Teraz nawet jak dostaję po łapach to mam spokój w sobie i dystans, i to jest piękne… Zdrawiam

   1. Rażąca niewdzięczność.

    ..a miłość to stary patent dzięki któremu
    jadą po nas jak po łysej kobyle.
    Takie żerowanie na żywicielach..
    Lusz kochani -Lusz się pasie na Was. ZdRawiam

  2. Takie bajki fajnie sie uklada. Zycie pisze inne fakty. Od 90% tych, ktorym pomogla moja rodzina lub ja osobiscie, doswiadczylismy tylko zla, gdy tylko nasza pomoc przestala im byc potrzebna, a od 10 procent reszty obojetnosci badz po prostu wyjechali czyli tez zadnego pozytku. W realnym zyciu rzadza hieny, ktore robia zlo i zastraszaja innych ktorzy boja sie temu zlu przeciwstawic.
   Jedyna pociecha, ze duchy opiekuncze czasami eliminuja czesc wampirow.

  3. Arturze, 💏 PRAWDA to co piszesz, wybór, czy pożądać, czy rozdawać miłość zależy od każdego z Nas indywidualnie według wewnętrznego intuicyjnego rozeznania SERCA.💓🐀

   1. Nasze dusze zawsze wiernie dają nam więcej tego, na czym skupiamy naszą uwagę.
    Błogosławieństwem i prawidłowością jest więc to, że w miarę jak przechodzimy transformację z człowieka w BOSKIEGO CZŁOWIEKA, nasz umysł zaczyna schodzić na dalszy plan.

    Ponieważ to właśnie umysł spędza tak wiele czasu na zamartwianiu się o różne czasem nieistotne sytuacje i rzeczy.

    Dualność tego ŚWIATA była genialnym stworzeniem przez Ducha, aby zobaczyć, jak działa energia.
    Jak to, co zewnętrzne jest odbiciem tego, co wewnętrzne, i to w bardzo namacalny, spowolniony sposób, abyśmy nie mogli tego przeoczyć lub zignorować, bo to jest wszystko dokładnie przed naszą twarzą. 😄

    Czekam, aż przyjdzie taki czas, że ludzkość nie będzie już potrzebowała rządów, nakazów, zakazów, praw, policji i więzień, kiedy każdy uzna siebie za SUWERENNEGO twórcę swojej własnej rzeczywistości, którym od ZAWSZE jest, ale nie chce sobie z tego zdać sprawy.

    Czekam na Świetlistą Miłość (ENERGIĘ) uszczęśliwiającą każdego z Nas.💓

   2. Witaj sławiąca imię Stwórcy Ankh.
    Wczoraj uwolniłem ze służby Baal-a z góry Fegor wybaczając mu i odesłałem go do domu. Dzięki temu dostąpiłem możliwości wglądu do dawnej jego szkoły – czakramu wawelskiego i wiesz co? Jest wypełniona po brzegi, a myślałem że ten dom jest pusty. Czekanie to efekt gotowanej żaby, uwolnij swą świetlistą miłość i sław jego imię,

    Artur

    ps.
    dla ucięcia spekulacji – to kościół zapieczętował go we mnie przy sakramencie chrztu; gdy dojrzałem skusił mnie pod postacią pięknej dziewki w pierwszej ławie kościelnej i śmiał się że już mu nigdy nie ucieknę. Doprowadził mnie on do upadku i punktu zwrotnego jednocześnie, ale nie udało mu się uciec bo pieczęć była silniejsza od niego. Do wczoraj gdy postanowiłem mu ulżyć, zaakceptowałem i wybaczyłem mu, a następnie odesłałem do jego domu – włada on szczeliną Tartaru.

  4. Pod przykrywką mił….ości rozwalą Ci Dom czyli spokój Ducha .
   Umowa jest uMową między Ludźmi, ale nie między gadzinami, których celem jedynym Lusz !

   Przyleci – przeleci i poleci dalej Lusz zbierać!
   Zauroczenie to Fata..morgana
   Zwierzęta zmieniają upierzenie – umaszczenie, aby się Ratować .

   Przywiązanie – ChorMony szczęścia do czasu, aż zauroczenie minie!

   SpełniaMy Tu Ważną Rolę.
   Dalej jesteśmy tu ro..bolami dla wichłaczy..

   Ony mówią, żeśmy głupsze od ZwieRząt . Coś w tym Jest !

  1. STAŃ I WALCZ POLSKO, takie słowa kluczowe wypowiedział wspaniały Polak, prezydent Siemianowic, takich PRAWDZIWYCH POLAKÓW kocham.
   Mądre słowa doktora Hałata.

   1. Aniu, a ja byłam w szoku, jak Policjanci sobie zdjęcie z Wojciechem robili i rozmawiali z nim… A ta Pani blondynka z Zachodniopomorskiego… rakieta.

   2. Patriotyzm – we właściwym tego Słowa rozumieniu, i oddanie wolności i Narodowi to nieusuwalne zapisy duszy lechickiej.

  2. Tak, czytałam. Niektóre info aż z niedowierzaniem się czyta. Teraz jest tyle zakłamania, tyle sprzecznych informacji. Jestem nastawiona sceptycznie, ale nie zaprzeczam, bo sama nie wiem, co jest prawdą, a co nie.
   (Pierwsza żona Trumpa jest córką Hitlera i Ewy? Melania jest córką pierwszej żony Trumpa? Jackie Kennedy zabiła męża? Hmmm)

   1. Droga Natalio tak to głębszy temat do zweryfikowania, ale pewne jest, że 4 rzesza wciąż działa.

   1. „Polska liderem przebudzenia” – Aniu, nie kpij. Liderem światowego przebudzenia jest Islandia, Francja, Dania, Szwecja, Chorwacja, Rumunia, Meksyk i trzy stany USA. Polacy się szczepią na potęgę i do marketu zakładają kagańce.

    W tym kRaju nie ma z kim pogadać na głębsze tematy.

   2. Wśród Polaków są tacy co się szczepią i nie szczepią, zakładają maski i nie zakładają. Równie dobrze można powiedzieć, że Polacy się nie szczepią i nie zakładają szmatek.

   3. Polska centrum Wszechświata! Dlatego i żuk, i żaba i gówniana baba, nie licząc gadów i żymian, od zawsze się tu pchała prawem i lewem.
    Ale już skonczylo się babci sranie. Polacy obudzili się i budzą.
    Super raport na październik 2021.

   4. TAWie, nie będę się z Tobą spierała, bo szanuję zdanie każdego, ale ja wiem i to w swoim Sercu czuję, że MY PRAWDZIWI POLACY LECHICI JESTEŚMY POBUDKĄ DLA ŚWIATA.

    Czas pokaże, że miałam dobrego czuja, jak Ty to określasz, a wtedy stawiasz mi bez dwóch zdań moje ulubione 🍺 piwo Staropolskie miodowo gryczane.😄😄😄😄
    Kraje, które wymieniłeś, właśnie teraz najbardziej plują i szkodzą naszemu krajowi.

   5. Te Zmorawieckie, Niedzielskie, Horbany i inne Chazary były potrzebne by POLACY się przebudzili, bo widząc to co oni wyczyniają, to nawet kamień by się obudził.😄

   6. Słowianka Mimo, ze tylu Polaków się zaszczepiło, mimo, ze wielu nadal chodzi w kagańcach, to …. Czuje tak samo jak Ty… ❤️

   7. Połowa ludzi jednak w Polsce eliksiru nie przyjęła więc nie jest aż tak źle. Ja ostatnio byłem w piekarni to przede mną kupowała pani bez szmaty na twarzy. Potem wszedł jakiś gościu z maską spuszczoną na brodę. Ekspedientka też miała maskę pod nosem. Mogłoby być lepiej ale nie jest tragicznie. Nie dramatyzujmy. Jest znacznie lepiej niż rok temu. Wtedy to był faktycznie dramat. Niektórzy nawet się bili bo ktoś szmaty nie założył.

   8. „Te Zmorawieckie, Niedzielskie, Horbany i inne Chazary były potrzebne by POLACY się przebudzili, bo widząc to co oni wyczyniają, to nawet kamień by się obudził.😄”

    Jest w tym bardzo dużo prawdy. Tak to właśnie działa. Gdy ci z tyłu przypalają pochodniami pięty tym przed nimi, to stymulują ich do wchodzenia wyżej po drabinie. Obecność tych przypalaczy wcale nie świadczy o zacofaniu w przebudzeniu a to ci przypiekani zrobią i robią największą robotę. Nie budzą się ci którym jest wygodnie a ci, którym właśnie nie jest.

    Nie wiem jak z innymi narodami ale dusze polskie dużo przeszły i mogą wygladać na ostatnie, lecz ostatni będą pierwszymi.

   9. Mała, Wolni Słowianie, S, dziękuję, 💏 że jesteście Światłem i Solą Naszej Lechickiej Ziemi.

   10. ,, „Polska liderem przebudzenia” – Aniu, nie kpij. Liderem światowego przebudzenia jest Islandia, Francja, Dania, Szwecja, Chorwacja, Rumunia, Meksyk i trzy stany USA. Polacy się szczepią na potęgę i do marketu zakładają kagańce.

    W tym kRaju nie ma z kim pogadać na głębsze tematy”.

    Drugi z tischnerowskich aksjomatów Góralskiej Teorii Poznania.

    Miłego!

   11. „Jest znacznie lepiej niż rok temu. Wtedy to był faktycznie dramat. Niektórzy nawet się bili, bo ktoś szmaty nie założył”.

    Tak, jest zdecydowanie lepiej. Aż ja się zdziwiłam.
    Jak jechałam ostatnio do Polski, wiozący mnie pan zatrzymał się na jakiejś stacji benzynowej w Niemczech. A tu nikt nie ma srasek. Ani pracujący tam, ani klienci. Pan kierowca widząc moje zdziwienie mówi, że tu pracują Polacy, dlatego nikt nie nosi srasek.
    Bardzo się ucieszyłam z tego faktu. Znak Polacy budzą się. Rok temu było inaczej.

   12. Anamika, to ciekawe, że zatrzymaliscie się akurat na tej stacji.
    No nie mogę się oprzeć wrażeniu, że sami tworzymy swoją rzeczywistość. Dlatego jeden będzie spotykał dowody wolności, a drugi obok niego zobaczy piekiełko.
    Spotykamy siebie, rozprzestrzeniamy siebie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s