Ciemne siły zacierają ślady swojej zbrodniczej działalności

https://youtu.be/YqrB8xQ3agk

Oglądaj szczególnie od 29. minuty.

Na całej planecie niszczone są obecnie (wybuchy, pożary, zatopienia) podziemne bazy tortur i (s)eksperymentów na Dzieciach (adreno…).

*

Fuf Media – źródło społecznych materiałów śledczych:

https://t.me/s/fufmedia

59 myśli w temacie “Ciemne siły zacierają ślady swojej zbrodniczej działalności

 1. Wlasnie zaczelam ogladac. Wydaje sie, ze przynajmniej czesc samolotow wylatuje z UK, a konkretnie z Londynu. Kto wlasciwie pozwala obcym samolotom na tego typu dzialania? Zarzad warszawski, wojsko? Co za pokretna logika! Sami przeciez wdychaja te opary. Nie tylko oni, ale i ich rodziny.

  U nas sypali przedwczoraj. Z taka ochota, ze wczoraj zasypialismy na stojaco. Nawet moj malzonek nie wierzacy w smugi nie mogl sie nadziwic, skad tyle zawiesiny i smrodu w powietrzu. 😂 No, ale w koncu przyjdzie czas, ze i do niego dotrze.

  1. Odkąd Polska weszła do NędzyNarodowego Ter Ro Rys Tycznego Paktu, polska przestrzeń powietrzna stała się eksterytorialna. Każda swołocz może tu wlecieć, spuścić kupę – i odlecieć.

   Wszystko poza oficjalnymi radarami.

   1. Jako ja gupio! Na moment zapomnialam, ze Polska jest w UE i nalezy do NATO. 😁 No przeciez stamtad te dyrektywy. Oczywiscie nie tylko stamtad.

    Dzisiaj bede miala ciezki dzien, ledwo wstalam, a nadal spiaca. Oczy swędzące i załzawione. Nie moge sie skoncentrowac. Niebo mleczne, w bialej poświacie. Powietrze „stoi”. Wiatru nie ma, nawet lisc nie drgnie. Ponoc ma padac o 12.
    Zrzucili chyba tony srodkow usypiajacych.

  2. Kalino, jeśli masz Telegram, zobacz na „fuf media”. Wprawdzie jest to niemiecki kanał, ale mnóstwo informacji z Ameryki podają. Po angielsku, a potem w postach tłumaczą na niemiecki.

   1. Dałem linka we wpisie głównym. Profil Fuf Media na Telegramie jest dla wszystkich otwarty.

    Można włączyć tłumacza (w przeglądarce Chrome kliknąć na trzy kropeczki u góry po prawej, i tam kliknąć w opcję „Przetłumacz”).

  3. A ja u siebie już ze 2-3 miesiące nie widziałem smug. Dzisiaj było piękne niebieskie niebo. Jak są chmury, to wyglądają normalnie, nie widać liniowych smug i jakichś nienaturalnych obłoków.

   1. TAW, takie posypki były wczoraj nad Bielskiem, wczoraj było bardzo słonecznie i ciepło, a dzisiaj od rana zachmurzenie, chłodno, trochę wietrznie i kropi już deszcz.
    Można rzec, pogoda zwariowana jak warszawski nierząd. 😀😁🤗

    Śmiem twierdzić, że ta pogoda jest bardziej szalona i nieprzewidywalna aniżeli plemienna banda Kaczyńskiego 😁🤗, ponieważ jest sterowana technologicznie przez ową nację.

    Obserwuję w tym roku rozwój i zachowanie roślin, warzyw, owoców, i widzę, że nie jest to normalne.

    Np. Dynie, Patisony i wszystkie ogórkowate kwitną jak przysłowie mówi najęte, dziesiątki kwiatów, a owoców prawie nie ma, pomimo, że sama pędzelkiem większość zapylam. 😀
    Obficie owocują tylko pomidory, jeżyna i jedna jabłoń Melaroza.

    Więcej niż prawdopodobne jest to, że winę za to ponoszą owe plemienne posypki.
    Przygotowują Nas do zagłodzenia?, czyżby depopulacja szczepionkowa im nie wyszła, tak jak sobie zaplanowali? 😁

    A teraz coś na rozweselenie ósemkowej niedzieli. 💃😭💃😭🤣🙃

    Przychodzi baba do dentysty.
    – Panie doktorze, tak strasznie boję się borowania, że chyba wolałabym już zajść w ciążę.
    – To niech się pani zdecyduje, bo nie wiem, jak mam fotel ustawić. 😭😭😭😭

    Przychodzi baba do lekarza.
    – Proszę się rozebrać i położyć na kozetce.
    – Panie doktorze, ja dzisiaj naprawdę jestem chora, a pan jak zwykle, tylko o seksie. 🤗😀

   2. „U mnie sypią codziennie, odkąd śledzę proceder, czyli od 10 lat. Jak nie sypią w dzień, sypią w nocy (rano mleczne niebo)”.

    A może to, Tawcio, ma też związek z szczepami?
    Taka myśl mi przyszła teraz…, ciekawe, że nagle.
    Może najmniej ogłupiałe ze szczepami Podlasie i inne tego typu regiony trzeba jeszcze dotumanić opryskami?
    Bo tam ludzie nie dali się prowadzić na smyczy i ogłupić na taką skalę, na jaką miało i jeszcze ma miejsce w innych regionach kraju.

    U mnie (północna Wielkopolska i Zachodnio Pomorskie) zauważam, że od kilku miesięcy są przerwy w opryskach. Bywają dni z czystym niebem. I też, jak się słyszy z relacji ludzi, szczepów w rodzinach, wśród znajomych i obcych wcale nie mało.

    Ciekawe, czy te dwie rzeczy – opryski i szczepy – mają ze sobą związek, bo wpływ na zdrowie na pewno.

    Jak wyglądałyby dwie grafiki nałożone na siebie:
    jedna z intensywnością oprysków w poszczególnych rejonach Polski,
    druga z intensywnością szczepów.

    Przed plandemią sypali wszędzie (na świecie też), teraz słyszy się o przerwach ,,w dostawach”.
    Może ktoś zrobi takie badania i porównania.
    Na pewno nie pryskają, by ,,wylatać” trucizny i gdzie popadnie.
    To robili przez lata przed plandemią.

    Miłego!

   3. Dziękuję za ten wgląd, Krysiu. Całkiem możliwe, że i dziś Podlasie jest prześladowane w sposób szczególny. Co w sumie nie dziwi, bo zawsze tak było, jak się dokładnie prześledzi dzieje – zwłaszcza dzieje zaboru rosyjskiego.

   4. Krysiu może być coś w tym co piszesz, u mnie ostatnio coraz więcej zdawałoby się czystego nieba. Ale ostatnio zauważyłam (pisałam tu o tym), że mimo pięknego błękitnego nieba, białych chmurek na nim, samolot lecący wysoko nad chmurami, z małym ogonkiem (więc chyba nie sypiący) jest za „mleczną mgłą”, a chwilę po tym całe niebo zaczęło się zasnuwać. Miałam wrażenie (choć pewnie na wyrost), że okupanty zorientowawszy się, że ich przejrzałam (tzn, że zauważyłam, że to błękitne niebo z białymi chmurkami to kamuflaż) przestali się kamuflować i sypnęli „oficjalnie”. Jedno było dziwne, żadych samolotów nie widziałam, jedynie pojawiające się na czystym (niby) niebie smugi, które błyskawicznie zasnuwały niebo.

   5. Tu gdzie jestem, praktycznie cały czas sypią. Mieszka tu wielu zamożnych ludzi, na dodatek w podeszłym wieku…
    Dziś niebo w ok. 30 minut zrobiło się mleczne, były dziwne wahania temperatury.
    Samoloty latały jak wściekłe.

    Widziałam też coś dziwnego. Albo to było złudzenie albo 2 samoloty lecące równolegle, blisko siebie, wyglądające tak, jakby wystartowały z chmury. Z ogonami.
    Zrobiłam zdjęcie, coś widać, ale niezbyt wyraźnie.

   6. Może faktycznie na Podlasiu wyjątkowo mocno trują. U mnie smug od dłuższego czasu nie widziałem, ale pogoda jest totalnie zwariowana. Dzisiaj do południa było Słońce, potem burza, potem się rozjaśniło, potem ok. 18 znowu lało.

 2. Witam
  Naprawdę nie wiecie kto za tym stoi ?
  A powinniście, bo to Nasze być albo nie być
  https://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html
  Poczytajcie
  Trudno w to uwierzyć bo prawda wymieszana z kłamstwmi po to, byśmy nie uwierzyli w prawdę, bo jest tak potworna, że trudno ja przyjąć za pewnik.
  Niestety wiem, że jest to czynione, bo moje sny mi to przekazują i choć na początku nie wiedziałam o co chodzi, dostawałam podpowiedzi które przypadkiem znajdowałam.

  1. Wiemy, wiemy, choć może nie wszyscy.
   Ale nie mówimy głośno, bo się boimy.
   Boimy się słowa-wytrycha : a=n=t=y=s=e=m=i=t=y=z=m.

   Czasem myślę, co by to było, jakbyśmy się przestali bać, a słowo-wytrych byłoby powodem do dumy…

   Bo tak powinno być.
   Zważywszy całokształt ich poczynań wobec ludzi.

   1. Mnie coś podpowiada słowa –
    – „układ współczulny” – piłam kawę na zewnątrz –
    spojrzałam w niebo i od razu te słowa/myśl w głowie. ZdRawiam

 3. Krysia z lasu:

  O wpływie niektórych substancji, działających w nano-stężeniach na umysł ludzki, mówi Judy Milkowich w którymś wywiadzie. I o pracy laboratoryjnej nad takimi związkami dla wojska (?) już dawno temu.

  Więc całkiem prawdopodobne, że opryski zawierają coś takiego.

  Przecież to aż bije w oczy, że wszystko nieważne (lekarstwa, gospodarka), tylko najważniejsze, aby wszystkich zaszczepić.

  Wszystko jedno czym, wszystko jedno gdzie, wszystko jedno przez kogo. BEZ wstępnej oceny zdrowia człowieka przez lekarza, co jest niezbędnym etapem każdego szczepienia. Tak mówi Kodeks Etyki Lekarskiej.

  A co tam kodeks. Jak wszystkich, to wszystkich, dzieci i ciężko chorych też!

  Dlaczego niektórzy ludzie tego nie widzą?
  Stawiam na hipnozę i na substancje chemiczne zmieniające świadomość w opryskach.

  1. Adremie, zgadzam się z Twoim wywodem całkowicie, te cholerne chemiczne, a może nie tylko opryski, kodują, już zakodowanych i tak to się przeciąga, ale, ale będzie dobrze, bo przestrzeń zadziała jak należy, bo gadziiorstwo już straciło swoją piekielną moc.
   Samych pięknych i wspaniłlych chwili Wam Wszystkim życzę.💏💓💃💞🦋

 4. Tawie, pewnie sadyści są w większości komend, ale to morderstwo było zdaje się w Lubinie. Wszyscy oprawcy powinni otrzymać należną im karę. Jak przeczytałam, że wrocławska prokuratura ma się zająć tą sprawą, to pomyślałam, że „na zachodzie nez zmian”, „sami swoi”.

  1. Tak, to morderstwo było w Lubinie. Zamordowali 34 letniego mężczyznę. Niedawno, też na śląsku kierowca autobusu przejechał 19 letnią kobietę, matkę 2 dzieci.
   Co się dzieje?

   1. Bartek lat 34 zginął w Lubinie na Dolnym Śląsku, Basia lat 19 w Katowicach, czyli na Górnym Śląsku.
    Dla ścisłości podaję.

   2. W policji są chyba po to psychotesty, żeby wybrać największych debili i skurwysynów. Miałem znajomego, całe życie jadł sterydy, a jak poszedł do policji, to od razu do prewencji i weź takiemu przetłumacz.

  2. W obu przypadkach ofiary same prosiły sie o swój los, pewnie że szkoda młodych ludzi ale nie dziwię sie reakcji strony drugiej. Nie usprawiedliwiam, ale strachem może kierować się kierowca autobusu jak i policjant…W obu przypadkach ofiary były agresywne, tzn. dziewczyna akurat padła ofiarą i swoich kolesi i kierowcy, który działał wg mnie w silnym stresie!

   1. Iw, myślę tak samo jak Ty. To co napisałam, było takie bardziej ogólne, nie o tych konkretnych przypadkach. To była odpowiedź na wpis TAWa o oprawcach na policji. Wpis TAWa dotyczył czegoś innego i dlatego pewnie TAW go usunął, więc teraz może się wydawać, że ja się jedynie do sprawy z Lubina odnoszę.

    Choć to o prokuraturze we Wrocławiu konkretnie. A oprawcy mogą być wszędzie. Każdy przypadek musi być oddzielnie badany.

    W moim mieście był kiedyś przypadek, że pewien szanowany Pan w średnim wieku popchnął skaczącego po samochodach nastolatka tak nieszczęśliwie, że ten upadł głową na krawężnik i niestety zmarł.

    Są sytuacje, że policja ściga gościa z marychą, a ten uciekając zabija innych i sam ginie w wypadku…

    Każda sytuacja jest inna.

   2. Super,

    chciałam zadać pytanie, ale nie zadaję. 🙂
    Ważne, że przekaz dotarł tam, gdzie miał dotrzeć.

    Potrafię się czasem powstrzymać 😉

   3. „iw” mnie się ciężko zgodzić „ofiary same prosiły się o swój los” kiedyś miałem dużo do czynienia z panami policjantami, i to są Sadyści przemoc nie adekwatna do czynu i jaki to musi być strach, żeby tak dokonywac zatrzymania.
    Co do kierowcy to tak jestem w stanie, to zrozumieć mógł się bać, ale nie dwóch gości z bronią.

  3. Ula – oprawcą mogę być i ja i ty, jak zadziałasz zbyt „mocno” w obronie własnej, bo masz do czynienia z agresywnym naćpanym człowiekiem a musisz go spacyfikować dla dobra innych. Fakt za mocno przydusili, ale „prawdziwych policjantów dziś nie ma” – to wszystko młodzi ludzie po szkole, a nie stare policyjne wygi. Stara gwardia poszła na urlop zdrowotny albo do cywila…

   1. Ja się odniosłam do tych dwóch konkretnych przypadków, wiadomo, że czasami policja przesadza a nawet…W przypadku dziewczyny, cóż znalazła się wg mnie w nieodpowiednim miejscu, może nawet chciała rozdzielić bijących się kolesi. Pytanie gdzie była policja kiedy ta grupa zaczęła rozrabiać na środku jedni o 6:00 rano – komisariat jest niedaleko miejsca zdarzenia. Nikt nie zareagował z policji wcześniej. Kierowcom się nie dziwię, pracują w niesamowitym stresie. Ten chłopak był na uspakajających tabletkach, to o czymś świadczy. Dziś wiadomość, że jakiś łobuz bił kobiety po głowie w autobusie chyba w Wa-wie, ja sama w zeszłym roku wraz z mężem byłam atakowana w autobusie przez zaczepnego mężczyznę, gdybyśmy odpowiadali na jego zaczepki, to kto wie jakby się to skończyło. Pewnie posmakowałby lewego sierpowego mego Lechity…
    W drugim przypadku mężczyzna był agresywny i niebezpieczny dla otoczenia, jego matka wezwała policję. Nie usprawiedliwiam działania policjantów, ale opanować osiłka do tego na prochach to jest stres, wypadki chodzą po ludziach. Nie wydaje mi się by działali z premedytacją…Ale to moja opinia…

   2. Na jednej z imprez dwoje gejów się pokłóciło, jeden zaczął odwalać akcje. Został spacyfikowany przez byłego policjanta gospodarza, który stwierdził, że nie poto był w milicji żeby mu tu u niego imprezę psuć. Leżał na ziemi i już charczał wtedy ktoś krzyknął „do wora z nim”- tylko się oczy zaświeciły byłemu funkcjonariuszowi na tę myśl…

   3. „Iw, też mam nadzieję, że nie zrobili tego z premedytacją, coraz więcej takich typków jaki cię zaczepił, a policja jak pszczółka Maja jest, lecz nie wiadomo, gdzie. Dobrze, że masz takiego Lechitę obok 💪.

   4. Jak mnie ktoś zaatakował, to sama się obroniłam i nalalam mu. Obiecałam, że następnym razem to urwę łeb 😁
    Kiedyś zaatakowano mojego męża, to też spuścił manto patałachom.
    Zdarzyło się też, że oboje zrobiliśmy porządek z szukającymi guza.

 5. Żarty się skończyły. Bóg daje coraz więcej znaków, bo Pismo musi się spełnić.
  Koniec świata może być w każdej chwili, bo Wiary już nie ma. Pomyśl o wieczności. Masz do wyboru niebo albo piekło. Nie dbasz o zbawienie duszy?
  Gdy jednak przyjdzie straszliwy dzień gniewu Bożego:
  „Wtedy zaczną wołać do gór: Padnijcie na nas; a do pagórków: Przykryjcie nas!” Łk 23:30
  http://tradycja2012.blogspot.com/

  1. Zamiast pisać tu, co Ci ślina na język przyniesie, złóż zawiadomoenie o ludobójstwie na kreaturę nazwiskiem Skworc, który ogłosił mordowanie preparatami Polaków 15.08. w archidiecezji katowickiej.

   1. Anamiko, czy to ja mam złożyć zawiadomienie, bo komentarze wyskoczyły razem i nie wiem, jeśli tak, to muszę zrobić sobie wolne 😁🙏.

   2. „Albo wyszczepią ich [biskupow] w czasie wizyty, albo dosypią coś do zupy”.

    ————-

    TAWie, czy oni przeczuwają, co ich czeka? Czy posłusznie pójdą „na rzez”, czy będą sie bronic? Ostatecznie żyją jak pączki w maśle, wiec trudno im sie będzie rozstać z życiem doczesnym. Ucieczka chyba nie wchodzi w grę. Wszędzie ich znajda.
    No własnie, czy oni dobrze wiedzą, co jest w tych preparatach?

    Moze uratują sie chociaż ci, co czytają bloga? 😉

   3. Słowianinie, mój komentarz zamieściłam pod wpisem katolika…
    U mnie wyświetla się prawidłowo. Pod jego wpisem moja odpowiedź.
    W przyszłości będę pisać, do kogo piszę, żeby nie było wątpliwości…. Bo, jak widać są 😁

   4. Już rozwiałaś moje wątpliwości, miłego dnia Anamiko 🙏.

  2. KATOliku –
   Rzutem na taśmę chcą zarobić jeszcze na biednym zu..bożałym NaRODzie Polskim Uciemiężonym.
   Jak myślisz – dlaczego zamykają ko…ściółki…?
   Odp. Boją się linczu… Jak NaROD się obudzi, to nie zobaczysz żadnego w suk…manach… kojarzy mi się podobnie brzmiące
   łach…manach… ZdRawiam

  1. Ostatnio słuchając rozmowy Andy’ego, Zygfryda i jakiejs babki, nie pamiętam nazwiska, pomyślałam, że powinni zaznajomić się z WEDĄ Lalaka, bo powtarzają pierdoły o Anunaki, Nibiru itp, no i proszę – JEST:)

 6. Przeglądam ww. wpis i większość załączników pokasowanych..
  W Jednym z ostatnich filmow Zygfryda i Krystiana
  chłopaki pokazali mobilne szarpy-harpy pływające po morzach i oceanach.. Filmu niet.. ZdRawiam

   1. UE już nie istnieje tak jak Hollywood, Watykan, czy NATO już nie istnieje… Ale klony (i tysiące pracowników) pracują dalej w tych dawnych instytucjach, jakby jeszcze istniały (i pełnią jakąś rolę), żeby ludzie nie zdawali sobie sprawy, że wszystko się zmieniło.
    UE była organizacją przestępczą stworzoną przez głębokie państwo (tworzone przez Waszyngton D.C.) w celu podporządkowania sobie wszystkich krajów europejskich, które do niej dołączyły.
    Przyszłość Europy będzie federacją suwerennych państw.
    UE nie żyje!
    Pierre Dubois

   2. Tak🙏 Maryno, Unia Europejska tu i teraz, dzisiaj, to tylko śmierdzący karzełek bez rąk i bez nóg i jakiejkolwiek mocy, dogorywający w konwulsjach.
    Po prostu PADLINA.

    Pięknego i spokojnego nowego tygodnia Wszystkim TAWERNIAKOM życzę z głębi mojego serca. ❤️🌹

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s