193 myśli w temacie “Iskra wyszła z Francji

 1. Ja widziałam w wielu miejscach we Francji masy ludzi. Tak jak ja to widzę, to zacznie się we Francji i rozleje się na Europę.
  Trzeba wszystkich żydów i muzułmanów wywalić z Europy. Tak samo jak Polska ma też żydów i Ukraińców wywalić też i to jak najszybciej.

   1. Tyle razy TAW podkreśla siłę sprawczą błogosławieństwa. Dziś zaznałem Mocy. Tydzień przed moim słowiańskim złożyło mnie przeziębienie – energia, siła, nastrój w dół jak zestrzelony szybowiec. O godzinie 18.00 porozmawiałem ze SłowiAnką, która nam pobłogosławiła (a ma dużą aryjską Moc)… I w ciągu godziny szybowiec w przestworzach. Jestem już po treningu na drążku i jadę załatwić kolejną z weselnych spraw. Dziękujemy Ci SłowiAneczko 😃🌷 I Tobie Bracie Tawie za liczne, szczodre błogosławieństwa… 🔥🔥🔥

   1. Na koniec pod linkiem Ani od Tamar zgony poszczypawkowe i powikłania – juz dawno powinno być to eliksyrowanie zabronione a winni poddani sądom
    „18,928 ZMARŁYCH, 1.8 MILIONA RANNYCH (50% POWAŻNYCH) ZGŁOSZONYCH w Bazie Danych Unii Europejskiej Niepożądanych Reakcji Lekowych dla zastrzyków COVID-19” !!!

   1. Gdybym się wysmarował sadzą, to jako czarnego by mnie wykopali z kRAJu 😱🤣🤣🤣

   2. „Ho ho ho! I gdzie ta miłość do wszystkich ZIEMIAN! No, moi drodzy, poprawcie się 😂😂😂”.

    No właśnie się poprawiamy, droga Kalinko 😀 😀
    Zaczynamy odróżniać ZIEMIAN od najeźdźców i agresorów.

    Jeśli miłego za dnia sąsiada, który okradł mnie nocą, nie nazwę złodziejem i nie zacznę traktować go jak złodzieja z należnymi mu konsekwencjami jego czynu, będzie okradał mnie każdej nocy.

    A ja będę go witać serdecznie; nawet poczęstuję lampką przedniego wina i podpowiem, że jeszcze do tej szuflady nie zajrzał.
    A! jeszcze nie zapomnę zapewniać go o mojej miłości…

    Tak się zachowuje obecnie stara, stetryczała cywilizacja europejska, w której z dupy wzięty, celowo wszczepiany rozmiękczony humanitaryzm pomieszał ludziom w głowach; nie odróżniają prawdziwej, nacechowanej człowieczeństwem istoty ludzkiej od człowieka złodzieja, manipulatora i mordercy.

    Najazdy jednej nacji na drugą miały miejsce od zawsze.
    Silniejszy przejmował terytorium i władzę.
    A myślimy, że jak powstało imperium Lehii? Dzięki miłym zaproszeniom na bal, rozsyłanym do innych ludów?
    Obecnie mówi się, że inne ludy przyłączały się do imperium dla własnego bezpieczeństwa, ale cisza jest o tym, że większość z tych ludów została podbita siłą i mieczem. Pisana historia – zależy kto ją pisze – bywa też hipokryzją.

    Dziś mamy również najazdy.
    Imigrant to ktoś, kto musi bezwzględnie podporządkować się zasadom państwa, narodu w którym się znalazł.
    A jeśli napływowa nacja ma pozwolenie od rdzennej ludności na wprowadzanie praw i zasad przybyłych łącznie z przejmowaniem przez nich władzy, to nieuniknione są zgrzyty między rdzenną ludnością a agresorem.
    Dziś Europa jest w samym środku takiej sytuacji, w której dobrze już „zadomowiony” agresor ma w posiadaniu narzędzia (służby mundurowe, wojsko) i nimi próbuje utrzymać władzę.

    Kto z tej sytuacji wyjdzie zwycięsko?
    Logiczne, że nie ten, który marzy o zwycięstwie, ale ten który dysponuje mądrością i siłą.
    Czy znamy z historii chociaż jedną wieloletnią niewolę, z której uciskani wydostali się siłą swoich magicznych myśli?

    Jeśli ktoś zna taki przykład, to uznam, że realność na tym świecie raz nie była brutalna.

    Miłego!

   3. …”dysponuje mądrością i siłą” -przebiegłością, siłą i podstępem,
    Krysiu Droga.. 👍❤️
    Pięknie napisane. Jednym tchem przeczytałam Krysiu. 👍❤️
    ZdRawiam

   4. Jak powstało imperium Lechii? Ano właśnie… Nikt z nas nie jest tego pewny, nas potomków Lechitów… A może tak parę wieków wstecz wystarczy tylko się cofnąć do dziś, by stwierdzić, że raczej nie mamy we krwi podbojów innych nacji. To raczej nas podbijano, nami handlowano i nas wykorzystywano do różnych celów. Jeśli walczyliśmy, to w obronie RODU – naszej ZIEMI i naszej Tradycji, jaką nam chciało plemię czarnogłowe od zawsze odebrać, przenicować na własną modłę, a nas wybić w pień.

    Jeśli rzeczywiście pochodzimy od starożytnych Chaldejczyków, to nas podbito i „wyrzucono” z własnej ziemi, Kurdowie zostali na miejscu – z naszej krwi, my poszliśmy dalej. Pamiętajcie o cyklicznych resetach (kataklizmach niszczących wszystko wokół) – by zająć „czyjeś” ziemie, nie trzeba było po takim kataklizmie nikogo podbijać, bo ludności na zajętych ziemiach było tyle, co kot napłakał. Ja w sercu WIEM, że nie podbijaliśmy ogniem i mieczem, bo to domena „wybrańców – uzurpatorów”, którym, jaszczur Jahwe kazał mordować ludność i palić każde zajęte przez nich terytorium!

   5. Acha i jeszcze chciałam dodać, że wszystkie wojenki po tzw. chrzcie Polski prowadzili nie Lechici, bo to nas zniewolono, ale czarnogłowi „piastuni” osadzeni na tronie Polski!

   6. „Jeśli miłego za dnia sąsiada, który okradł mnie nocą, ..”

    Wracam dziś podpity. Kimam. Budzę się, myślę, piwko mam, ale fajnie bo suszy. Szukam, nie ma, przecież tu stało. I szukam i marudzę a tu mama się odzywa, że kolega był jak mnie nie było. Zajrzała i siedział sobie i to piwko pił.
    Uuuuu no i co mogę zrobić? W pysk strzelić, albo, chm, jak ja nie lubię się denerwować, a niech mu będzie na zdrowie.

    Dodam, że mieszkam z rodzicami na jednym podwórku ale mamy osobne wejścia i ja do swej pałacowej komnaty, gdy wiosną drzwi otwieram, to zamykam dopiero na zimę i tak sobie włażą dniem i nocą a to ludzie, a to jeże, a to jaskółka wleci albo obcy kot zajrzy.
    Ale że mi piwo wypili ychmmm, kiszonki się napiję.

   7. „Jeśli rzeczywiście pochodzimy od starożytnych Chaldejczyków”

    Jest pewne, ze wiele osob na Ziemiach Slowian pochodzi z Hyperborei.
    Co nie znaczy przeciez, ze niektore moga tez pochodzic z Chaldei. Mnie dane bylo spotkac potomkow pradawnej Chaldei, ale to poza Ziemiami Slowian.

   8. Bibliotekarzu, Chaldejczycy tez pochodzili z Hiperborei. Wiesz, jak sie to po rusku nazywa? Hipier Bareja. Hiper Bryja, a moze Wielkie Blota, czyli Syberia i wschod Europy, a moze cala. Ucieklismy stamtad po ochlodzeniu. W rejon dzisiejszego Morza Czarnego, a stamtad potem kazdy w innym kierunku.

   9. „Bibliotekarzu, Chaldejczycy tez pochodzili z Hiperborei. Wiesz, jak sie to po rusku nazywa? Hipier Bareja”

    Vinco ?
    Ty na powaznie ? Czy to prowokacja ? A moze sciema tych, co mieszaja ? Co mie szaje 😉

    Dla „wtajemniczonych” : Boreasz – Boskie Uosobienie – Wiatr Polnocny.

    Kraina Wiatru Polnocnego.
    Grecy do dzisiaj opowiadaja, ze Apollon co 19 lat latal na „strzale Apollona”(cos podobne do rakiety ! ) do Hyperboreii, bo stamtad pochodzila Jego Matka ; by sie Odrodzic, by Odzyskac Sily witalne, czyli Energie.
    Ener gija (Ener Hija)

    A co jeszcze na Polnocy ? 😉

  1. Z tego co widzę u siebie w miasteczku, to dużo przyjezdnych.
   Ukraińce, gruzini i araby. Prawie robią, co chcą, czują się jak u siebie, a miejscowi walczą ze sobą, piorą cały czas jakieś brudy z przeszłości…
   Dokąd to wszystko zmierza?
   Nie dowierzam.

 2. Dobrze, niech się dzieje. Niech obalą tę rothschildowską marionetkę. U nas też coś się zaczyna dziać, ale pomału. W Grodzisku Mazowieckim (ze 20 km ode mnie) napadli z tydzień temu na punkt szczepień, wczoraj w Gdańsku też jakiś eliksirobus zaatakowali, a dzisiaj słyszałem, że w Zamościu podpalili sanepid i punkt eliksirowania.

  1. Faktycznie to z Zamościa wygląda na prowokację i to bardzo kiepską. Przed chwilą na Tweeterze znalazłem film. Gościu na rowerze w szmacie na twarzy, podjeżdża, stawia rower, wybija szybę, wlewa benzynę, zapala i odjeżdża. Matka Kurka też jest przekonany, że to prowokacja.

  2. To jest tak prymitywne, jak podpalenie budki pod ruską ambasadą.
   Kto się na to kupi?
   Łune to jednak głupie są i działają według jednego, mocno już zgranego scenariusza.

   1. Jak napisałam słowo „obrzezańcy”, to mnie gnidy wylogowali z wodpressa i komentarza nie puścili na bloga TAWa. 🤣🤣🤣
    One obrzezańce tylko zło czynić potrafią, dlatego nie mają żadnych szans bycia w Nowym Złotym Wieku Gai, i to dla Nas jest pocieszające.
    Ja ich zostawiam samych sobie, bo mi szkoda mojej energii, wolę ją spożytkować na kreację PIĘKNEGO KRAJU LECHICKIEGO i ŚWIATA DLA NAS PRAWDZIWYCH ISKIER ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY.

 3. DO KATOWIC!
  Wezwanie Polskiej Siły Jaworzno (nie nie ma mnie na tym filmiku – ale muszę pokazać mężowi) – przekazuje pani Hanna Ostrowiec (świetna grafika w czołówce – czasami mam wrażenie, że wiele lechickich kobiet, żyjących współcześnie, to potomkinie scytyjskich matek, żon i córek, które jako wdowy zostały Amazonkami i walczyły w zamian tych, których straciły…

  .https://www.youtube.com/watch?v=7IOIz2Po_h8

  1. Iwonko 💏, właśnie ta piękna i silna energia żeńska jest zdolna pokonać złe energie obecnego Czasu CHAOSU, i tak się STANIE.
   Kreujmy zatem DOBRO-BYT, PIĘKNO, RADOŚĆ I WSPÓŁODCZUWANIE, a tak się STANIE.🌈💓🌹🌲☀️🦅

 4. Ks. Kneblewski mówi, jak jest!

  „Swoją drogą jak można tak tępo, bezmyślnie wierzyć w te brednie?! Trzeba chyba zamiast mózgu mieć telewizor”.

  „Pod żadnym pretekstem nie należy dawać sobie wstrzyknąć tego paskudnego dziadostwa, które już teraz powoduje liczne kalectwa i zgony, a co się za parę lat okaże, Bóg raczy wiedzieć!”.

  „Przestańcie się bać, bo przecież nie ma żadnej zarazy. Każdy widzący i myślący człowiek wie, że to ściema. Do jasnej pogody! – Czas wychodzić z tego nikczemnego zniewolenia i upodlenia. Basta!”.

  Podpisujemy się pod powyższym!

   1. Jeśli już eliksiry, to eliksiry śmierci. Nawet w znaczeniu metaforycznym, bo co to za życie w odcięciu od duszy?…

    Wszelkie szczepionki i preparaty z ciężkiej chemii to co najmniej duchowa śmierć. A jak wiemy, często i fizyczna.

    Okupacyjna medycyna rockefellerowska to medycyna śmierci. Medycyny Rdzenne nie znają pojęcia szczepionka. Szczepionki nie są nikomu do niczego potrzebne, to stary paradygmat.

 5. „Krysiu, bardzo dobrze napisane 💪”

  Też tak uważam.
  Dlatego nie zgadzam się ze stwierdzeniem, aby nie osądzać, bo coś tam…
  To „ciotowatość” i uległość ! Spolegliwość i mizowatość w jednym 🙂
  Takie moje zdanie do ch.ja!
  Jak komuś coś nie pasuje, to jestem gotów nas sparing 😠😁
  Trzeba tylko załatwić jakieś seksowne pielęgniarki, które postawią później na… nogi 😁🤣🤣🤣

  1. A w Anglii wyszła klapa ze zniesieniem obostrzeń, jadę teraz autobusem i na cały autobus tylko 3 osoby bez maski, oni chyba w nich śpią, ręce opadają. Nie ma obostrzeń, a maski są, Ja pierdo…..

   1. Za…,wikipedia

    „Niewolnictwo – zjawisko społeczne, którego istotą jest stosunek zależności, polegający na tym, że pewna grupa ludzi (niewolnicy) stanowi przedmiot własności innych osób, grup ludzi (rodzina, plemię itd.) lub instytucji (państwo, świątynia itp.), mogących nimi swobodnie rozporządzać. Znoszenie niewolnictwa na świecie zapoczątkował w 1794 roku rząd rewolucyjny we Francji, ogłaszając wolność niewolników w koloniach francuskich”.

    …niewolnicy przyzwyczajają się do życia w kajdanach
    aż do niechęci opuszczenia ich.

    Nie bój i nie przyzwy…czajaj się !

   2. „A w Anglii wyszła klapa ze zniesieniem obostrzeń, jadę teraz autobusem i na cały autobus tylko 3 osoby bez maski, oni chyba w nich śpią, ręce opadają. Nie ma obostrzeń, a maski są, Ja pierdo…”

    Nie dość, że angielski akcent jest specyficzny i inny od angielskiego amerykańskiego, to jeśli oni teraz niewyraźnie w maskach rozmawiają, to jak zrozumieć, o czym mowa? 😁
    Nie jestem dobry w języku angielskim, więc łatwiej jest mi się z jankesem jako tako dogadać i zrozumieć, o czym mówi.
    Do tego Szkoci i Irlandczycy ze swoim akcentem i już mamy „covidowe pomieszanie języków”, jeśli w maskach i do tego w pubie 😷 rozmawiają 🙄

   3. „Nie dość, że angielski akcent jest specyficzny i inny od angielskiego amerykańskiego, to jeśli oni teraz niewyraźnie w maskach rozmawiają, to jak zrozumieć, o czym mowa? 😁”.

    Bez masek też jest ciężko ich zrozumieć 🤣 Szkotów i Irlandczyków nawet nie próbuję zrozumieć, Walijczycy to jakiś kosmos,😉 ja się na początku nauczyłem dużo od afro-brytyjczyków i nie mogli mnie zrozumieć sami Anglicy, w ogóle to bardzo ubogi język 😛🤣.

   4. A ja bez maski w sklepie w Niemczech. Ludzie mają pełne gacie, chociaż to ja jestem bez maski. Jedyna.
    Nie jeżdżę żadnym środkiem publicznego transportu, bo nie mam sraski. Śmigam pieszo, albo jadę z kimś za jeden uśmiech.

   5. Slowianinie, bo obcokrajowcy sie szybko rozumieja.
    Pamietam wieczorowa szkole wloskiego. Ludzie z calego swiata i swietnie sie dogadujemy, a nasz wykladowca mial problem dogadac sie z nami. On koncentrowal sie na znaczeniu slow, a my na tresci, ktora druga osoba chciala nam przekazac, wiec dokladne brzmienie slowa nie bylo nam potrzebne.

   6. Vinca, miałem tak samo, u mnie w pracy był Rumun, Litwin i ja, żaden nie mówił po angielsku, a żeśmy się dogadywali, ale powiem ci, że ręce bolały czasem od tego gadania na migi.

  2. „Iskra codziennie wychodzi z Francji… ”

   Do Francji zostaly przyslane wyjatkowe Dusze i wyjatkowe Umysly…

   Maria Magdalena, Mickiewicz, Slowacki, Omraam Mikhaël Aïvanhov i wielu, wielu, ktorzy we Francji skromnie pracuja obecnie.


   31 janvier 1900
   Serbtzi (dzisiaj polnocna Macedonia – urodzony)
   Obywatel Bulgarii.

   „Iskra codziennie wychodzi z Francji…

   Iskra codziennie wychodzi z Francji…”

  3. W protestach biora udział ludzie w duzej ilosci po zastrzyku. Jak pisze gdzies na Blogu mloda kobieta: „Chcialam tego uniknac. Ale jak? Mam coreczke, ktorą sama wychowuję i kredyt na mieszkanie”.
   I takich sytuacji sa miliony.
   Jest bardzo ciezko, bardzo ciezko. Kto nie rozmawial, nie wie.

   Wzieli zastrzyk, bo „I gory porzucic trzeba, dla Chleba, panie, dla Chleba”.
   Ale nie zatracili czlowieczenstwa.
   A kto ma Moc, Wede i Milosc, pracuje ze wszelkich Sil, aby oczyscic nie tylko krew i geny, ale Ducha.

   1. Wszystko jest możliwe w przestrzeni wykreowanej ze Źródła. Wola życia, poczucie Mocy, determinacja, pragnienie więzi ze Stwórcą.
    Można pokonać demony siłą serca, to można pokonać i stwora wszczepionego strzykawką. Ale żeby pokonać, trzeba zakasać rękawy do czynu, nie pozwolić sobie wygasić światła w piersi.

   2. „żeby pokonać, trzeba zakasać rękawy do czynu, nie pozwolić sobie wygasić światła w piersi.”

    We Francji czynia… I to duzo czynia.

    Ale jakas pomoc by sie przydala…. energetyczna.

    A ze nie ma innej, to trzeba bylo radzic samemu, a ciezko bylo, az przyszla pomoc od Zwierzat, Zywiolow, Kamieni, Gwiazd, itd…

    (ktos tu wie co kumate.)

   3. Duchu Terenu,💏 tak jak Ty, i ja znam Moc żywiołów, kamieni i Moc energii Serca, są to bowiem Moce miłości, przyjaźni, dobra, współodczuwania i wytrzymałości.

    Ciemne siły posiadają tylko moc destrukcji i przebiegłości, ale wiedzą też, że to właśnie te Moce ich samych pokonają, dlatego są tak zdesperowane w tych dniach Sądu Ostatecznego.

    To się już na naszych oczach zadziewa i dokonuje, wiedząc, że odchodzą w swoją piekielną otchłań zapomnienia, starają się za wszelką cenę zostawić po sobie ślad wściekłości w postaci trujących eliksirów, które i tak zostaną pokonane Naszymi Mocami, ale TYLKO CZYSTYCH SERC, innych możliwości nie ma, ZŁA ENERGIA nie jest w stanie pokonać ZŁEJ ENERGII, to tak jak CIEMNOŚĆ NIGDY NIE POKONA ŚWIATŁA.

    NOŚMY więc w swoich Sercach tylko Światło Źródła Wszechrzeczy, czyli DOBRO, ale bądźmy zarazem TWARDZI i WYTRZYMALI, WSPIERAJMY się nawzajem, bo to jest NASZ LECHICKI ORĘŻ. 🦅

   4. „Ciemne siły posiadają tylko moc destrukcji i przebiegłości”

    I do ich dzialan wykorzystuja czesto istoty wprawdzie calkiem niezle, ale slabe duchowo i obarczone trudnosciami z dziecinstwa.

    To dlatego tym niszczycielskim Mocom udaje sie atakowac Istoty Swietliste. Bo uzywaja do atakow „ludzi nieswiadomych”.
    Co moze zrobic Istota Swietlista atakowana przez nieswiadomego czlowieka otumanionego, pelnego nienawisci ?
    Wie, ze ten czlowiek jest tylko narzedziem w rekach manipulatorow; odpowiedziec mu rownoznacznie do ataku, to jeszcze bardziej go oslabic…

    Ta strategia „przeciwnikow Zycia” jest znana Medrcom, ale to nie znaczy, ze latwo sobie z tym radzic.
    To tak jak zaslepiony otumaniony alkoholem czlowiek, ktory atakuje niewinnego pod kioskiem, bo mu sie cos tam zdaje. Mozna go obezwladnic, ale problem jest gdzie indziej.

    Jak przeciwnicy Zycia nie moga dotknac Istoty Swietlistej, bo Wszechswiat postawil nieprzekraczalne zapory w kazdym Wymiarze, wtedy wlasnie uzywaja do ataku innych, czesto slabych i nieswiadomych ludzi w wymiarze czlowieczenstwa.

    A wczesniej „urabiaja” tych ludzi jak marionetki. Do Mezczyzn czesto posylaja wyslanniczki ” kobiety”, do Kobiet ,”mezczyzn”. Ale sposobow jest i wiecej.

    Jest to chyba najbardziej perfidna strategia tych od anty – Zycia.
    I jedna z nielatwch prob dla Dzieci Swiatla.

    Opowiadam, bo sie moze przydac w chwilach prob i zwatpienia, aby rozumiec, co sie dzieje i kto „dzieje”.

    Pamietasz Obrone Glogowa ?
    Przeczytaj „Lilla Weneda” J. Slowackiego

 6. „A ja bez maski w sklepie w Niemczech. Ludzie mają pełne gacie”

  Anamiko, to jak Ty jesteś bez maski, a oni mają pełne gacie, to zaiste musi być wielki smród w sklepie 😲😲😲 Jak wytrzymujesz robienie zakupów w takich warunkach 😱 ? 🤣
  Kuźwa, może oni w ten sposób właśnie chcą na Tobie wymusić założenie maski, stosując słynną taktykę „pełnych gaci” 💩🤔🥴, ale to już jest wyjątkowo „śmierdząca sprawa”, świadcząca o desperacji i braku tolerancji dla bez-maseczkowców 😄😁

 7. No tak. Iskra miała wyjść z Polski, a wyszła z Francji. La liberte (nie mam akcentu) to jednak Francja. Ale będzie dobrze. Mam info z Anglii. Tam się dzieje bardzo dużo. Ludzie wtargnęli do siedziby telewizji. Dziś pojawiło się info, że zmarła 21 maja prezenterka BBC, została 3 tygodnie temu zaszczepiona Astrą Zenecą. Poszła informacja publiczna, że śmierć prezenterki to skutek szczepionki. Zatem dzieje się.

  1. Szwecja. Dania.
   Do dymisji podali się szwedzki premier i duński minister rolnictwa.
   Mówi się też o dymisji rzadu niemieckiego, ale to chyba niesprawdzona informacja, bo nie znalazlam nic na ten temat.
   Bajzlu narobili, teraz czas na „zasłużoną” emeryturkę.

   1. Wszyscy, którzy wprowadzali kowida, długo nie pożyją, bo są bezpośrednimi świadkami zbrodni przeciwko ludzkości. Gdy staną się nieużyteczni, „pilot gdzieś poleci i może nie dolecieć”.

   2. Ludzie żądają dymisji rządu niemieckiego. Nawet zebrali odpowiednią ilość podpisów, ale, kuźwa, te ciule nie chcą odejść.

   3. „długo nie pożyją”
    ————
    Wiecie co mi sie przypomnialo? Kiedys uslyszalam, ze srednia dlugosc zycia pracownika fizycznego w Kanadzie (powtorze za Justyna, ROBOT-nika), tego, ktory zasuwa w świątki, piątki i niedziele po 10-12 godzin (nie kazdy tyle zasuwa) wynosi na emeryturze 2 lata. Moze zla dieta. Moze nabyte dolegliwosci daja o soie znac. Moze nie umieja wypoczywac. Do tego dochodzi depresja. Ktoz to wie.

   4. Kalinko – przyczyną – cyt. /ze Średnia dlugosc Życia
    ROBOT-nika…znika../-

    Kalinko – utracona Energia Życiowa przyczyną zejścia przed… terminem.

    Zaprogramowani byliśmy na 150-160 lat.
    Energia życiowa, zwana też witalną, pochodzi z trzech źródeł:

    – dziedziczymy pewien jej Zasób po naszych RODzicach i Zasób ten jest nieodnawialny – wyczerpuje się wraz z upływającym wiekiem;

    – w pozostałej części czerpiemy ją z pożywienia i oddychania.

    Jesteś Tym, co Jesz. ❤️

    Tylko spokój może Nas Uratować.

    Ile Energii tracimy przez – strach..
    Od dziecka straszono Nas babą jagą …
    i innymi zamor…DYZMAMI…

   5. „Zaprogramowani byliśmy na 150-160 lat”.

    E, jak dla mnie to już obecnie żyje trochę ludzi, którzy przeżyją przynajmniej jeden obieg Plutona (~248 lat) i nie mówię o pokoleniu, które już od jakiegoś czasu przychodzi. 😛

   6. „Kalinko – utracona Energia Życiowa przyczyną zejścia przed… terminem”.

    Tak Justyno.

    Dlatego tak czeste proby kradziezy tej cennej energii.
    Dlatego tez agresja i rozne strategie perwersyjne, by oslabiac ludzi bogatych w ta energie.

    Ci, co kradna i probuja oslabiac, nie zdaja sobie sprawy, ze wampirym energetyczny jest jedynym wykroceniem, ktorego Wszechwiat nigdy nie wybacza.
    Jak to madrze przypomina Sergiej Lazariew w „Diagnostyce karmy”.

    Kiedys tu TAW przypomnial, ze tyle „luszu” sie zmarnowalo.

    Kto na tym zarobil ?

    Kto to zaprogramowal ?

    Kto na tym skorzystal ?
    I czy warto bylo ?

    „– dziedziczymy pewien jej Zasób po naszych RODzicach i Zasób ten jest nieodnawialny – wyczerpuje się wraz z upływającym wiekiem”

    Do pewnego stopnia jest odnawialny.
    Znalezc przyczyny czy istoty, ktore powoduja jej „utracanie” i bedzie/beda musiala/y oddac 🙂

    Jest to jedno z podstawowych Praw Wszechswiata, ktore przypominaja miedzy innymi Sadhu.

    Mozna podnosic poziom tej Energii Blogoslawienstwem/Modlitwa/Miloscia.

    Wszechswiat jest Szczodrym Nieograniczonym Dawca.

    Blogoslawie Ciebie z glebi Serca Przepiekna Duszo Justyno.

   7. Duch Terenu, ad opowieść o Babci i Wnuczce.

    Lustro-Zwierciadło-Wahadło
    Owoce padają w Niebo.

    Przychodzi kac moralny przy deficycie swobodnej pozytywnej energii.
    Świat Materialny to mętna zasłona, ale udziela się wszystkim. Nawet urządzenia fiksują-psuja się.
    Recepta prosta – genialna. Aby nie dopuścić mętnych zasłon do swojej rzeczywistości, podnosimy poziom energii.
    Babcia z właściwym spokojem ominęła wsio-ków i zrobiła, co należało – uprzątnęła tę warstwę zasłony mglistej wsiowej zawiści.
    Babcia wiedziała. Uprzedziła .

    Jeżeli będziemy przestrzegać zasad zwierciadlanych poczujemy jak ota…czająca nas rzeczy…wistość zacznie przybierać cieplejsze ,przytulne odcienie ..Zdrawiam

   8. „Recepta prosta – genialna. Aby nie dopuścić mętnych zasłon do swojej rzeczywistości, podnosimy poziom energii.
    Babcia z właściwym spokojem ominęła wsio-ków i zrobiła, co należało – uprzątnęła tę warstwę zasłony mglistej wsiowej zawiści.
    Babcia wiedziała. Uprzedziła”.

    Babcia wiedziala, zyla wsrod tych istot, ale bywa, ze zawisc uderza z zaskoczenia.
    Wtedy trzeba znalezc sposoby na odzyskanie energii.

    Jestes Justyno bardzo madra Kobieta.
    Twoj wpis – Dziekuje – wpis Slowianskiej Strazniczki ❤ Prawa.
    U Nas kradziez energii nie byla nigdy dopuszczalna, a gdyby nastapila (np. obelgi, gwalty, pomowienia… materialna kradziez to latwo do naprawienia), nalezalo natychmiast naprawic Rownowage, ktora zostala zachwiana we Wszechswiecie.

    0:10 w tej piesni, to Ty 🙂 kiedys i teraz 🙂

    .https://www.youtube.com/watch?v=Z6bG_o071nU

  2. Śpiewie ptaka, uwierz mi, tu się za dużo nie dzieje, ale tak po szczepionkach ludzie padają jak muchy, na ciało czekasz ponad miesiąc, przyjaciel odbierał ciało żony i pielegniarz powiedział wprost: to przez szczepionki.

  3. @Kalina
   To sie nazywa zmeczenie materialu. Ludzie sa wycienczeni i umieraja, dodatjowo ci, co pracowali fizycznie jak motorki, naraz nic nie robia. I to ich zabija. Warto posluchac Justyny Kowalczyk, ktora tlumaczy, ze musi duzo sie ruszac, by nie zaszkodzic organizmowi naglym nicnierobieniem. Ja, choc nie pracowalam fizycznie (zawodowo), to w domu bylo sporo roboty. Teraz zapi… w ogrodku. I mnie to cieszy, i wiem, ze organizm tego wymaga.

   Co do znikniecia swiadkow ludobojstwa, to pelna zgoda z TAWem. Dlugo im zyc nie pozwolą. Sa rozne „naturalne” metody na to, a teraz jeszcze covid mozna kazdemu przypisac…

  4. „La liberte (nie mam akcentu) to jednak Francja”

   Pamietasz, Śpiewie Ptaka, jak jedna z Waszych dawnych Kolezanek na Blogu pisala o Katarach, bardzo duzo tych wpisow bylo.
   I bylo powiedziane, ze Katarzy wroca.
   Tak mi sie to jakos przypomnialo.
   Moze to tylko przypadek, ze sie przypomnialo ?

   1. Znajomy tak psu na imię nadał i wtedy dowiedziałem się, że słowo to oznacza wolność. Może i wrócą, Duchu Terenu, wraz z wolnością.

  1. Każda szczepionka mająca unicestwić wymyślony przez ciemne siły COVID, to nic innego jak tylko nadanie znamienia BESTII osobie przyjmującej ów niesprawdzony preparat.

   Tym sposobem mogą owe siły sterować tą zaszczepioną częścią ludzkości, tak im się na razie jeszcze wydaje, bo taki był ich plan.

   Ale jak to zwykle bywa, żołnierz strzela, a Bóg kule nosi, tak i tym razem zakończą się plany ciemnych.

   My myślący🤔 kreujmy tylko pozytywne obrazy naszego Życia, a tak się STANIE, gdyż to ZAWSZE NASZE ŚWIATŁO JEST ZWYCIĘZCĄ.

   Odrzucajmy strach, który nam narzucają, bo oni wiedzą, że STRACH jest najgorszą zarazą, która Nas ISKRY ŹRÓDŁA niszczy.

   Nasze czyste i emanujące Dobrocią Serca są dla nich lekarstwem, a ich szczepionki są dla Nas Dzieci Źródła trucizną, i na tym polega różnica między Światłem i Ciemnością.

   Pomimo zimno deszczowej pogody i covidowej nagonki rządzących hien, życzę Wam Wszystkim dużo radości i ciepła w Waszych Sercach.💓💓💓💏

   1. „Był to Koń, ale się zjeździł” -przysłowie Śląskie.
    Tak – na plecach ROBOT-ników … a po wykorzystaniu Won ..
    „Długi sen, krótkie życie” – o – nieświadomych. ZdRawiam

   2. Dziś zeszłam z gór, by zobaczyć, co z tymi wstrzymaniami szczepień.
    Nie spotkałam nikogo, kto by coś o tym słyszał. Za to zobaczyłam Pana, który montował Stojak drewniany, na którym przyczepił tablice z plakatem zapraszającym do centrum szczepień w najbliższym mieście.

   3. Już wiem. Chodzi o wygaśnięcie licencji „państwa” wobec produktów firm dilujących swoje produkty GMO, zwane niesłusznie szczepionkami.

    Czyli „państwo” wymusza kolejne haracze od koncernów. Co dla koncernów nie jest oczywiście żadnym problemem.

   4. Anamiko a może uciekli, że strach, jak się dowiedzieli, że schodzisz z gór 🤣🤣🤣 a pewnie poszła fama, że ty maski nie nosisz 🤣🤣🤣.
    Ps. Nie obraź się siostro to taki niewinny żart.

   5. Jeśli Bóg kule nosi, to nie stoi Ci to SłowiAnko w sprzeczności z możliwością kreacji swej rzeczywistości?

 8. Ludzie żądają dymisji rządu niemieckiego. Nawet zebrali odpowiednią ilość podpisów, ale, kuźwa, te ciule nie chcą odejść.

 9. „My myślący🤔 kreujmy tylko pozytywne obrazy naszego Życia, a tak się STANIE, gdyż to ZAWSZE NASZE ŚWIATŁO JEST ZWYCIĘZCĄ”.

  Tak. Parę miesięcy temu „z emocją” wizualizowałem sobie, że w moim mieście będą kuźwa Ludzie bez masek. Teraz jak chodzę do sklepów, a czasem do różnych lokali-knajp-restauracji, to spotykam Ludzi bez masek. Ważna jest jednak ta „emocja”. Coraz mniej oglądam polityki w necie, a bardziej się skupiam na frywolnych tematach. Rozumiem Marynę, że jest zmęczona tematami szczepionkowymi. Zgadzam się też z Pawłem, że ci którzy chcieli się obudzić, to zrobili to już dawno, a ci, którzy bezrefleksyjnie się szczypią i nie szukają info o tzw. szczepionkach, to już trudno…

  1. U Ziggy’ego zbieżne z moimi odczuciami informacje – Polska jest iskrą i EMITUJE NAJWIĘKSZE ŚWIATŁO POBUDKI NA PLANECIE. A cały proces przyspiesza …

   .https://www.youtube.com/watch?v=4R-nVc68toI

   Warto mieć na uwadze, że pojęcie Iskry nie musi się ograniczać do akcji fizycznych – ale do PROJEKCJI DUCHOWYCH I TECHNICZNYCH PRACUJĄCYCH NA KOLEJNE LATA. Zresztą do polskich Iskier należy pastor Pawłowski i inni Lechici w wielu punktach planety też nam iskrzą… 🙂

   1. Ja iskrzyłam w pociągu intercity bez maski. A teraz naprawdę iskrzę 20 parę km od Bazylei 🌞

   2. tak, to JEST ISKRZENIE 😀
    Nie podaliśmy tego przekazu, by się tu tarmosić kto i co jest tą naj-Iskrą, oczywiście. 🙂 Nam rezonuje Polska od czasów przekazów Klimuszki i Ossowieckiego – a teraz WIDZIMY DESANT POLSKICH PROJEKCJI NA CAŁYM ŚWIECIE, to kuriozum o potężnej energii kreacji, ale i harmonizowania wszystkich mieszkańców Ziemi.
    To nie znaczy, że Lechistan to bóg światłości, a reszta śpi i się tylko bez celu szarpie z żandarmerią. Narody uruchomiły swoje potencjały pracy i wpływu.
    A za Iskrę można uznać choćby INDIAN, KTÓRZY POPRZEZ STULECIA WYTRWALE I SZLACHETNIE NIEŚLI W PRZESTRZEŃ I PO CAŁEJ PLANECIE PRZEKAZ/KOD POBUDKI poprzez Słowo, śpiew i rytuały szamańskie.
    Najważniejsze, że ogień zapłonął… 🙂

 10. Bardzo dobrym sposobem na koronowariactwo jest niewchodzenie w tę energię. Nie do końca się da, bo temat jest obecny prawie wszędzie, ale warto próbować. Ja pomykam do lasu. Tam nie ma tego tematu. Pozdrowienia dla wszystkich!

  1. Czy temat obecny prawie wszędzie? Nie spotykam się prawie z tym tematem, póki tu nie wejdę, a obdarzanie problemu emocjami jedynie go utrzymuje.

  1. Trzeba Frankom błogosławić. Tym bardziej że może wrócić wspólna granica państw i będzie sporo okazji do wymiany uścisków, szarlotek na jabłeczniki i serów Brie na Goudy. 😉😃

   1. Czciborze, i to mi się podoba, ja chętnie te jabłeczniki upiekę i poprzytulam się z Francuzami. 💏💏💏💏

   2. Społeczeństwo nadal ma do odegrania istotną rolę w całym systemie. Nie pozwólmy sobie odebrać Tych Praw.

   3. Jako dziecko uważałam, że francuski to najpiękniejszy język. Nie wiem, dlaczego tak czułam, dziś tak nie uważam, ale wtedy… Zdrawiam wszystkich Franusiów i Franusie!

   4. Iwonko 💏 mój tatuś miał na imię Franciszek, czyli Franuś, a mama Franciszka, czyli Franusia, byli wspaniałą parą, dla mnie byli świętymi Ludźmi, jeśli można to tak określić.

    Byli prostymi ludźmi, ale jakże wspaniałymi, gdyby w dzisiejszych czasach żyli tylko tacy Ludzie jak moi rodzice, to na tej przepięknej Planecie Ziemi byłby napewno RAJ w całym tego słowa znaczeniu.

   1. Aniu, błogosławię Ciebie i RÓD Twój, Kochana! Być może w naszej RODzinie zawita niedługo Franuś (siostrzenica zastanawia się nad takim imieniem dla swojego synka, który urodzi się na przełomie roku) :))

  2. TAW no toż z tym sczytywaniem to my nie raz i nie dwa! ⚡😃⚡
   Gorzej że do reszty nabrałem ochoty na szarlotkę, ale w bliskiej perspektywie mam jedynie goudę 😐😁

  1. Albo ostatni reset jest zatajonym pasmem 200-300 lat historii, przed którym (i po którym) mamy względną mieszaninę fałszów z prawdami, albo epoki przed resetem są totalnie przekłamane. Co oznaczałoby na przykład, że mogło nie być ani zbrodni Popiela, ani niewolnictwa Słowian i niewolnictwa U Słowian, ani… chrystianizacji. Czyli że egregor katolicki działa u nas od maksymalnie 300 lat, może 200… To miałoby logiczną łączność z pamiątkami po resecie. I z Mocą tysiącletnich Rodów Słowiańskich. Gdzie są te Rody? Tworzone przez bardzo światłych, mocnych ludzi?
   Tak więc nic na pewno nie wiadomo i TAW ma rację, że wnikanie w szczegóły przeszłości nie jest teraz priorytetem. Tym bardziej, że one mogą być co chwilę weryfikowane. Na pewno warto się nastawić, że czeka nas sporo niespodzianek, żeby mieć dystans i oszczędzić sobie wstrząsu.

  1. Takich Iskier jest wiele w wielu krajach na całej ZIEMI, tylko nie wszystko do Nas dociera, bo ciemni mają w tym interes, by to nie do wszystkich dochodziło.

   Bardzo ważne jest aby, w obecnym czasie kreować indywidualnie w myślach i sercach to, czego pragniemy, bo to są te najważniejsze ISKRY.
   One w przestrzeni zawsze się spotykają, jednoczą i stanowią MOC RZECZYWISTEJ KREACJI.

   WSZYSTKO CO NAJLEPSZE JEST PRZED NAMI, A JEST JUŻ W TRAKCIE REALIZACJI.

   1. „Tak, w cichości się szczepi…

    Okazuje się, że dopiero po miesiącach wychodzi, kto zaszczepion. Mnóstwo ludziuf to ukrywa.”
    Tak Tawie niestety smutna prawda, moja rodzona siostra powiedziała mi po 3 miesiącach dopiero, co było dla mnie ogromnym szokiem i przeżyciem.

  1. „Kogo się boją, nienawidzą.
   I kogo nienawidzi, ma nadzieję ujrzeć go martwego”.

   źródło: Cyceron, De Officiis, II, 23

  2. Dziwne, że Macron tak długo jeszcze siedzi na stołku. Kiedyś były te protesty „żółtych kamizelek”. Czy nadal są?

  3. Z Francji codziennie wychodzą iskry, a nawet ogrom iskier, a z Polski codziennie wychodzi pojedyńcza iskra lub kilka iskierek, zdarzają się też prawdziwe fajerwerki, w takiej liczbie można je spotkać w sklepie, urzędzie.

   1. Frankiści -Francja-Hiszpania-Brygady międzynarodowe w Hiszpanii i Francji.
    Bezsensowna Śmierć milionów Mężczyzn i Kobiet..
    Rozwa…lenie Europy..Przerażeni ludzie ewakuowali się. Przepadły miliony kobiet i Dzieci..
    1937 rok ..Republika Hiszpańska i Francuzka współpracowały ze Stalinem..
    Członkowie Partii Komunistycznych..
    Największe czystki w Barcelonie..
    Komuna.. Wylęgarnia komunizmu.. Finansowana..
    Stalin Dostarczał broń ale i dorzucał terror..
    Wszystko to kontrolowana robota..
    Szkoda Ludzi i Ich Marnowanej Energii..

   2. POLSKA wcale nie śpi, tylko w cichości robi swoje, nie afiszuje się z tym.

   3. Tak, w cichości się szczepi…

    Okazuje się, że dopiero po miesiącach wychodzi, kto zaszczepion. Mnóstwo ludziuf to ukrywa. Dlaczego? Podświadomie czują, że nie ma się czym chwalić?…

   4. Hiszpania przekazuje Stalinowi wagony złota za rewolucję.
    Dzieje Hiszpańskiego i Polskiego Złota.

   5. Właśnie tak, Aniu. 🙂

    Mamy za sobą czas wychodzenia na ulicę, bo to nie doprowadziło nas do niczego dobrego. Zawsze było to inspirowane, nadzorowane i wykorzystane na naszą, Narodu, niekorzyść.

    Co nam dał ostatni, masowy, wielki zryw solidarnościowy?
    Całkowite wyprzedanie Polski i sprowadzenie Polaków do roli niewolników.

    Czas pokaże o co chodzi z tą iskrą i skąd ona wyszła – za wcześnie o tym, na tym etapie, mówić.

   6. Kto chce, to się szczepi, nikt nikogo siłą nie zmusza, każdy odpowiada za siebie, tak jest obecnie w każdym kraju na świecie.
    Ciemni, którzy taki scenariusz napisali i realizują go poprzez sztucznie wywołaną plandemię nieistniejącego curvida, i tak poniosą zapłatę.🔫🔫

   7. Droga Aniu.
    Rezygnują z konfrontacji na rzecz iluzji. Wyparcie.
    Aniu przecie to jest odsiew.. odwiew.. Cóż poradzić..

   8. Ależ, ja wiem, że jest nie tylko gadzim projektem, ale ci inni nie są z naszej planety, więc tutaj kary ponieść nie mogą.

    Oni dobrze wiedzą czym to się dla nich skończy, bo znają cały scenariusz tej curvidowej kabały, gdyż to jest ich plan i projekt, ale wykonywany rękami ziemian.

   9. „Okazuje się, że dopiero po miesiącach wychodzi, kto zaszczepion. Mnóstwo ludziuf to ukrywa. Dlaczego? Podświadomie czują, że nie ma się czym chwalić?…”

    Czują strach przed ludźmi okazującymi siłę?

   10. „POLSKA wcale nie śpi, tylko w cichości robi swoje, nie afiszuje się z tym”.

    Smutne jest jednak to, że w Polsce mało jest Naszych firm, a sporo zostało oddanym w obce ręce.

   11. „Oni dobrze wiedzą czym to się dla nich skończy, bo znają cały scenariusz tej curvidowej kabały, gdyż to jest ich plan i projekt, ale wykonywany rękami ziemian.”

    Skoro wiedzą jak to się dla nich skończy, to po co to robią?
    Sorki, Aniu, ale dla mnie to się kupy nie trzyma i jest w ogóle nielogiczne.
    Prawdopodobnie nie ma żądnej sprawiedliwości i dlatego czują się bezkarni.

 11. Owszem większość Polaków śpi .Nie chodzi o porównanie, tylko o siłę charakteru polskich pojedyńczych iskier , bo mimo całych tłumów w namordnikach są wytrwałe jednostki , które się nie ugięły i chwała Nam Wszystkim za to.

  1. Byłam przeciwna maskom, ale już nie jestem.Po ostatnich kontaktach z ludzmi /min.ze szczepionymi – rodzina i nie tylko/ jestem non stop przeziębiona.Chyba zacznę nosić, żeby mi nikt nie nachuchał dziadostwa.

   1. Ja nie noszę. Czuję się wspaniałe.
    Inni noszą. I dobrze, z tych powodów co opisałaś Maryno cieszę się, że oni noszą. A tak po PraWedzie, to mam to gdzieś.

   2. U mojego wnuka w szkole maseczki obowiązkowe poza klasą, jeśli dziecko zapomni, może mieć złą ocenę ze sprawowania, najlepiej jak ma dwie maseczki, napisała wychowawczyni.

   3. Biedne dzieci głupich rodziców.

    Mędrcy niuejdż powiedzą: dusza sama wybrała takich rodziców, ale to gówno prawda.

    Mądrzy RODzice, bierzcie przykład z pani Sabiny, która doskonale wie i czuje, jak uchronić dzieci przed Dziejowym Szaleństwem:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2021/09/17/nikt-nie-zaszczepi-wam-dzieci-na-sile/

    *

    „Dziecko jest uRODzonym mistrzem. Wystarczy mu tylko nie przeszkadzać”.
    ~ TAW

    *

    Dziecko nie potrzebuje chodzić do szkoły. Dziecko RODzi się doskonałe. Jesteśmy wkręcani w szkołę:

    21:19 https://youtu.be/StydnE-qtPY

 12. A jeśli o szczepieniach mowa to kogo interesuje, to może zajrzeć na stronę Our World in Data, żeby zobaczyć, jak to na świecie wygląda.

  Ciekawe jest to, że powszechnie podaje się Izrael jako państwo, które podało preparat prawie całemu społeczeństwu, a to wcale nieprawda.

  Ze statystyk wynika, że w Europie przoduje pod tym względem Portugalia – w sumie 2 i 1-dawkowi stanowią aż 89% liczby mieszkańców (ponad 87% to 2-dawkowi). W mediach – cicho sza.

  Poza Europą na pierwszym miejscu są Zjednoczone Emiraty – 97% (87 + 10).
  Żeby sprawdzić inne kraje, trzeba je sobie zaznaczyć na liście z lewej strony.
  A Izrael ? 71% (65 + ok. 6)

  https://ourworldindata.org/covid-vaccinations

 13. Iskra wyjdzie tam gdzie ty jesteś. Nie ważne czy ujrzysz ją w tym odbiciu czy w innym. Będzie to twoje odbicie i ujrzysz je wtedy, kiedy sam dla siebie staniesz się tą iskrą. W końcu i tak ujrzysz same iskry, które zleją się w jedno światło i będziesz wiedział, że patrzysz na Siebie.

  Możesz jeszcze powstrzymywać, swoją wędrówkę i nie widzieć iskier, nie podejrzewając, że patrzysz na ciemność którą się owinąłeś.

  Cel jest pewny. Masz wybór jedynie co do czasu w którym go zrealizujesz.

  1. Każdy z Nas prawdziwych LUDZI, nie hybryd, jest Iskrą Źródła Wszechrzeczy, tylko niektórzy o tym zapomnieli, schodząc z drogi światła ŚWIATŁOŚCI poprzez ciemność umysłu i odrzucenie czystości Serca, teraz jest CZAS przypomnienia i powrotu.

   A wszystkie czarne przepowiednie CZARNOWIDZÓW to TYLKO WKRĘTKI obcych bytów, by siać strach i przerażenie, które są tylko ich pokarmem i Nas Polaków LECHITÓW dalszym zniewoleniem.

   POLACY LECHICI, ISKRY ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY, ten obecny najciemniejszy CZAS CHAOSU ostatniego obiegu ewolucji do ŹRÓDLANEGO PIERWOWZORU WSZECHŚWIATA, jest nam dany właśnie do DUCHOWEGO OBUDZENIA, ROZWOJU I POWROTU DO PIERWOWZORU ZAIST/CH/NIENIA ŻYCIA.

   Zstąpił bowiem DUCH TEJ PRZEPIĘKNEJ HISTORYCZNEJ LECHICKIEJ K-RA-INY I WIATREM JEJ DZIEJÓW BUDZI NAS POWOLI.

   MY tylko nie upadajmy na Duchu w Nas, pod wpływem ogromu tego, co nam na razie jeszcze podsyła przegrywająca już Ciemna strona mocy.

   1. Cudne Przesłanie Mocy, Wiedźmo SłowiAnko. Daliśmy w Przestrzeń poprzez blog i Facebook.
    ⚡🍁🍂🙂

   2. Czciborze i Dobromiło, dziękuję i błogosławię Waszemu RODowi.💏🙏💓

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s