Programowanie policjantów

Tak zwana policja jest Prywatną Firmą zarejestrowaną w USA na nazwisko konkretnego gościa. Jakość szkoleń policjantów jest żenująca. Policjanci nie znają samych podstaw prawa, na przykład nie mają kompletnie pojęcia o tak zwanej hierarchii praw. Nie znają Konstytucji RP, nie wiedzą, że Konstytucja jest aktem nadrzędnym wobec niezgodnych z nią rozporządzeń. Mam przyjaciela policjanta, który ubolewa nad jakością prowadzonych szkoleń.

~ TAW

151 myśli w temacie “Programowanie policjantów

  1. Mój osiemnastoletni siostrzeniec jeździ do alergologa na tzw. odczulanie, nie wiem, na czym to polega – jest to jakaś szczypawka czy coś… Pani doktorka spytała go, czy jest uszczypnięty, na co mój siostrzeniec odpowiedział, że nie i że nie ma zamiaru. Moja kochana siostra oczywiście od razu zaraportowała, że ona jest uszczypnięta (nie wiem, do czego ten raport siory miałby służyć doktorce). Pani doktorka-mengele powiedziała, że siostrzeniec stwarza zagrożenie! Ma się zaszczepić, bo inaczej oni go nie będą leczyć! Ja pierdzielę, co za szantaż! Ciekawe, gdzie można takiego dochtora zaskarżyć?

   1. IW droga, na Śląsku dochtore ocipieli. Bylam ostatnio w innym wojewodztwie i musialam (no może nie musialam ale bylam na wyjeździe i bardzo zle się poczułam) iść do dochtore. Przyjeto mnie na nfz nez problemu, bezkolejki, bez maski. Dochtore zrobila co zrobic miala i zalecila UWAGA mega dawkę witaminy C inne naturalne metody. Myślałam że wywine orła! Zastowowalam i pomogło.

    Ale wracając do twojej wypowiedzi góra ciśnie jak może. Kwarantanne ponoć do 21 dni wydłużają więc nic tylko się dziabnac albo nie dać wymazać ;). A tylu covidodochtore co na Śląsku to nigdzie nie ma. I ja serio nie wiem dlaczego.

    @IW Droga IW ty jesteś z moich rejonów czy zgodzilabys się aby TAW udostępnił mi twoj e-mail albo aby udostępnił mój Tobie w celu kontaktu? Jak nie masz ochoty to też ok, będziemy się komunikować poprzez TAWerne.

   2. Kochana Aa, nie ma sprawy – bardzo chętnie, ja mam starszą córkę na Tysiącleciu 😘

   3. Nie wiem skąd są alergie ale ogólnie choroby to myślę, że to jakieś zakłócenie energetyczne powstałe albo ze złego odrzywiania ciała albo złych myśli, no gdzieś coś jest nie tak i to tworzy skutek, błędnie nazywany chorobą. Choroby według mnie nie istnieją. Leczy się coś czego nie ma.
    Kiedy już nauczymy się przywracać równowagę energetyczną, choroby zaczną znikać a wtedy te dochtury okażą się bezużyteczne jak milycyjanty, urzędniki itd.
    Coś czuję, że problemy z dochtorami i innymi zbędnymi zawodami obciążającymi społeczeństwo są potrzebne, bo gdyby wszystko było cacy, kto chciałby coś zmieniać? To są kryzysy ale z potencjałem do zmiany na dobre.

   4. „Słowo „kryzys” (w języku chińskim „weiji”) składa się z dwóch znaków; pierwszy z nich odznacza niebezpieczeństwo lub zagrożenie, drugi natomiast to początek nowej drogi lub szansa czyli stymulacja.”

    A my żyjemy w czasach wieeelu kryzysów – szans na zmianę.

   5. TAWciu proszę przekaż mi na e-mail, mail od IW. Nie wiem jak inaczej mam w tej sprawie napisać;)

   6. S dokładnie choroba to zakłócenie energetyczne pochodzace z róznych emiterów. Tu najnowsze doniesienie w tej sprawie:

    AndyChoinski Published July 23, 2021
    https://rumble.com/user/AndyChoinski

    Hiszpańscy naukowcy twierdzą, że ‚98% do 99% zawartości fiolki ze szczepionką to tlenek grafenu” | Napisy PL

    Rumble — El Gato al Agua, hiszpański talk-show o tematyce politycznej prowadzony przez José Javiera Esparza, przedstawił odkrycie naukowca, Ricardo Delgado, który omawiał oficjalny raport analizy fiolki szczepionki przeciwko CV-19 przeprowadzony przez Uniwersytet w Almerii.
    Ta informacja zaskoczyła wszystkich uczestniczących w programie.
    Za 98% do 99% zawartości fiolek szczepionek odpowiada tlenku grafenu, więc nie jest to szczepionka, ale dożylna dawka czystego tlenku grafenu.

    Ponadto: wycofano maseczki firmy Decathlon- maski z nanotechnologią i grafenem!

    Zespół Andreasa Kalckera potwierdza istnienie tlenku grafenu w szczepionkach | Napisy PL
    AndyChoinski Published July 23, 2021

    Rumble — Dr Kalcker stwierdza, że ​​wszystkie szczepionki zawierają tlenek grafenu. Nanomateriał, który nie powinien znajdować się w fiolkach, ponieważ generuje bardzo poważne problemy zdrowotne ze względu na jego zdolność do zakłócania pól elektromagnetycznych organizmu.

   7. Tutaj dopełnienie informacji w w/w temacie: tak od 19:24 minuta – dwie istoty świadome celowo przyjęły preparat, by zbadać, jak go usunąć z organizmu i udało się – warto posłuchać!

    I jeszcze – nie pokazują tego w tv, więc przekazuję dalej, jak Ludzie zaczynają się budzić z coraz większą siłą:
    na bieżąco na kanale: Aximia. Express geopolityczny.

    .https://www.youtube.com/watch?v=As-DH_GWCok

    Francja przeciw paszportom i fascynacji
    Londyn: „Arrest Boris Johnson!”
    Martinika (dominium Francji) przeciw medycznej dyktaturze Macrona, godzinie policyjnej i szczypawom
    Grecja setki tys. przeciw medycznej tyranii (15.07.2021)
    Kazachstan przeciw „sz” Robotnicy, elektrycy, służby komunalne, przedszkola Wzór i nadzieja dla nas
    Francja przeciw medycznej tyranii i dyskryminacji nie zaszczypanych (14.07.2021)
    Fala protestu: Grecja, Francja, Cypr stop medycznej tyranii!
    Liberte! Paryż przeciw medycznej tyranii, dyskryminacji niezaszczypanych (14.07.2021)

 1. To jak masz kumpla policmajstra to wypytaj go o różne rzeczy i publikuj… szczególnie jak nie przyjmować mandatów ,

  1. za.Wikip…
   ”Rozporządzenie stanowi jedno ze źródeł prawa powszechnie obowiązującego: najwyżej stoi Konstytucja, następnie ratyfikowane umowy międzynarodowe, ustawy oraz akty prawa miejscowego. Najniżej w hierarchii znajduje się rozporządzenie, które musi wynikać z ustawy. Rozporządzenie nie może stać w sprzeczności z ustawą ani z Konstytucją.”

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozporz%C4%85dzenie

   Dlaczego ludzie nie czytają.
   Gdybym podjęła się wykonywania zadania to spraw…dziłabym czy to zgodne z obowiązującym PRAWem…bo ktoś może mnie władować na minę..
   ot.filozofia..

   Znacie spór rządzących z unią o wyższości naszej konstytucji względem unijnych rozpo..rządzeń..?

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozporz%C4%85dzenie

   Dzisiaj jest tak łatwo dotrzeć do żródła wedy-wiedzy..

   Nikt nie musi wszystkiego znać-umić ..

   Wystarczy że wie gdzie szukać WEDY-wiedzy-ewiedzy..

   Ja wiem że WY-MY wiecie -wiemy ale czytają Nas. Zdrawiam

   https://www.google.com/search?q=rozporz%C4%85dzenia+nie+umocowane&oq=rozporz%C4%85dzenia+nie+umocowane&aqs=chrome..69i57j33i10i160l2.11604j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s