https://youtu.be/2SPEQshJVBE

Pełny raport:

https://rumble.com/vjb9qr-raport-2-lipca-2021-masowe-groby-indiaskich-dzieci-ju-oficjalnie.html

.https://samoswiadomi.pl/raport-2-lipca-2021-masowe-groby-indianskich-dzieci-w-kanadzie-juz-oficjalnie/

Linki:

https://sarahwestall.com/mass-child-grave-site-uncovered-28-more-identified-6-more-sites-still-in-use-w-kevin-annett/

Dokument „The Lakota Doughters” o Indianach w Pine Ridge:

https://www.youtube.com/watch?v=H5hpuifMj7U

Aktualizacje raportów Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (International Tribunal into Crimes of Church and State, ITCCS):

http://murderbydecree.com/blog/

*

 [15:51] https://youtu.be/3YCX3XUYJzo

Kanadyjski system „szkół z internatem” miał na celu „asymilację” dzieci rdzennych Indian. Zdjęcie pochodzi z Bishop Horden Memorial School, „szkoły z internatem” w rdzennej społeczności Cree w Moose Factory, Ontario, Kanada w 1950 roku (fot. Reuters Archiwum)
Indiańskie dzieci „badane” przez pielęgniarkę w szkole sponsorowanej przez rząd kanadyjski w 1959 roku (fot. Reuters Archiwum)

48 myśli w temacie “Kościelne i państwowe ludobójstwo indiańskich dzieci w Kanadzie

 1. „W ciągu sześciu tygodniu w Kanadzie odkryto 1148 nieoznakowanych miejsc pochówku przy trzech szkołach, w których przymusowo uczone były dzieci rdzennych mieszkańców. Na terenie kraju w latach 1874-1996 działało 139 takich placówek. Przez 150 lat uczniowie byli tam kierowani przymusowo, aby zgodnie z planem kanadyjskiego rządu…”

  Wiadomości. Gazeta. pl

 2. To najtrudniejsze tematy! Myslę, ze ŚWIADOMI LUDZIE TO TERAZ NAJBARDZIEJ OKALECZENI LUDZIE! Sa tacy, co mówią, a wręcz wmawiają: po co to wiedzieć? Co my mozemy?
  A my wciąż szukamy odpowiedzi: jak można krzywdzić kogoś, kim są ci, co potrzebuja do ŻYCIA cierpienia, śmierci? Kim jest nasz rząd, który traktuje DZIECI – SIEROTY – JAK OBIEKT DO EKSPERYMENTÓW! Skala zła na ZIEMI jest przerazajaca, a tyle się mówi o kreacji – TO KTO TO DO CHOLERY KREUJE TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ? ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Dlaczego DUSZE SĄ TAK PUSTE, ŻE ZGADZAJĄ SIĘ NA DOŚWIADCZANIE POPRZEZ CIERPIENIE, BÓL, ŚMIERĆ? ???????????!!!!!!!!!!
  Dlaczego nie chcą doświadczać wszystkiego MIŁOŚCIĄ, DOBROCIĄ SERCA? ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  We wszystkich sesjach hipnotycznych mówi się, że DUSZA MOZE WSZYSTKO ZMIENIĆ W JEDNEJ CHWILI, WIĘC…..

  a JUŻ JAK SŁYSZĘ TE WYPOCINY BARDZO UDUCHOWIONYCH, że DZIECI CHCIAŁY DOŚWIADCZYĆ BYCIA POŚWIĘCONYM W RYTUŁAŁACH UPOŚLEDZONYCH, OPĘTANYCH SZALEŃCÓW, to rzygam!!!!!!!

  mam nadzieję, że to już ich KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!

  Edyta Górniak
  14uut gSphgonsoedzhcored.edt ·
  Przez ostatnich 17 miesięcy transformacji Świata, który Wszyscy znaliśmy, prawie każdy z Nas, rozpoczął indywidualny, trudny proces.
  Proces spotkania – ze Sobą samym.
  Prawie każdy z Nas zadał sobie trudne pytania i zapragnął żyć tak, jak nie pozwalał sobie żyć dotąd.
  Lekcje, którą chyba odrobiliśmy najlepiej, to życie na przypodobanie się innym. Według oczekiwań otoczenia, dla nagrody, pochwały, dla akceptacji, uznania, według schematów lub aby uniknąć wymierzonej przez kogoś kary emocjonalnej.
  Dziś bardziej niż przez wszystkie wcześniejsze lata – Pragniemy żyć w Prawdzie. Tak, jak czujemy najmocniej.
  Tak, jak prowadzi Nas instynkt i intuicja, czyli Nasz osobisty nawigator, kompas.
  Bardziej niż kiedykolwiek Pragniemy Dobra, życia w radości, zdrowiu, witalności i spokoju. Bardziej niż kiedykolwiek – pragniemy Miłości niepodważalnej. Nieśmiertelnej i bezwarunkowej.
  ~~~
  Oszalały rozpędzony zmodernizowany Świat „przez pomyłkę” podarował Nam CZAS. Czas, aby dotrzeć do korzenia własnej Duszy. Aby dotrzeć także do Duszy całego Wszechświata..
  O tym, jaka jest dziś rola Człowieka na Ziemi, a także jaka jest przyszłość całej Naszej Cywilizacji, w warstwie Duchowej biologicznej i Energetycznej – porozmawiamy wspólnie podczas spotkania.
  Jak przygotować się do życia w Nowym Świecie i jak odnaleźć swoje ścieżki w Nowym Pulsie żyjącej Ziemi – zastanowimy się i porozmawiamy wspólnie z niezwykłą, podziwianą przeze mnie osobowością,
  Panem Tomaszem Kierzkowskim.
  Do zobaczenia 17 Lipca w Warszawie, w Teatrze IMKA @pulsnowejziemi

  1. Elaszka, ja też nie potrafię zrozumieć, jak dusza mająca źródło w Miłości i będąca Miłością może pragnąć niskowibracyjnych stanów, doświadczeń itp. Chyba, że nie dotyczy to nas – BOGÓW – a innych ras?

   1. To nie dusza „pragnie niskowibracyjnych stanów”,

    dusza jest bezduszna,

    dusza jest tylko obsesyjnym kolekcjonerem (tajnym archiwistą) zdarzeń,

    duszy wszystko jedno, jaki rodzaj doświadczeń urzeczywistni.

    Dusza nie dzieli doświadczeń na niskie i wysokie, na tak zwane złe i tak zwane dobre, bo zło i dobro nie istnieje, istnieje tylko nasza interpretacja. To my nadajemy znaczenie.

    Elaszka ma rację, to nie dusza kieruje nas do tego kosmicznego pierdla, w którym tu wszyscy radośnie się macerujemy.

   2. Rdzeń wszechbytu, by się nie nudzić, potrzebuje wciąż nowych algorytmów. A dusza jest pewnym mechanizmem, który mu to umożliwia. Dusza jest czymś w rodzaju Duchowego Banku, w którym gromadzoną walutą jest różnorodność doświadczeń. Duszy nie interesuje, czy wczasy spędzasz na drucie w KL Auschwitz, czy na Łące Kwietnej.

   3. TAW, MOJA DUSZA JEST INNA! i MAMY TOTALNY WKURW NA mówienie o DUSZY jako o marionetce zaliczajacej kolejną karuzelę – ,,atrakcję” w iluzorycznym swiecie wariatów, gdzie mówi się dobro, pokój, miłość wysoka wibracja, do której tak lgną ISTOTY, KTÓRE NAZYWAJĄ SIEBIE ŚWIADOMYMI, a uważają, że: ,,zło i dobro nie istnieje”! CZY DUSZA JEST NIEPEŁNOSPRAWNA UMYSŁOWO I NIE WIE, ZE TRANSHUMANIZM TO NARZEDZIE WYMIERZONE WŁASNIE W DUSZE! Dusza w robocie – bio- robocie to marzenie DUSZY?!
    KABARET , WARIATKOWO, A DUSZA TO BEZDUSZNA MASZYNA ZALICZAJACA WRAZENIE, KTÓRYCH NIE CZUJE?!

    ,,DUSZA nie dzieli doświadczeń na niskie i wysokie, na tak zwane złe i tak zwane dobre, bo zło i dobro nie istnieje, istnieje tylko nasza interpretacja”.

    CZYZBY?! To kolejna wkrętka nowego ładu!

    Taka Dusza, o której Mówisz, to zwykły PASOŻYT I AGENT FAŁSZYWEGO ŹRÓDŁA I BRUDNEGO SWIATŁA!

    „Rdzeń wszechbytu, by się nie nudzić, potrzebuje wciąż nowych algorytmów”,

    CZYLI MÓWIMY TU O SZTUCZNEJ INTELIGENCJI, ALE PRZECIEŻ ONA JEST POZBAWIONA CZUCIA, TO DLACZEGO TAK LUBI ZŁO?!

    PRZESŁANIE TOLKIENA, które przekazał podczas spotkania z czytelnikami w Rotterdamie:

    Patrzę na wschód i zachód, oraz na północ i południe. I nie widzę nigdzie zadnego Saurona. Widzę zaś bardzo wielu spadkobierców Sarumana. My Hobbici nie mamy przeciw nim zadnej magicznej broni, A zatem, moi drodzy mości- hobbici, zakończę wznosząc za Was ten toast:

    Za Hobbitów! Obyśmy przetrzymali wszystkich czarodziejów!

    Mylisz sie Kochany TAWIE JEŚLI NIE ROZUMIESZ : TY I TWOJA DUSZA- BO TO JEDNA CAŁOŚĆ- Czym jest dobro, a czym zło, a myslę, ze doskonale WIECIE piszac tyle O ZŁYCH SZCZYPAWKACH, POMORDOWANYCH DZIECIACH, ZŁYCH CYWILIZACJACH, etc

    DUSZA, KTÓRA NIE POTRAFI ROZRÓŻNIĆ ZŁA OD DOBRA, a ponadto zabawia się czującym ciałem to zwykła egoistyczna kanalia, prostytutka, która się sprzedaje za kolekcjonowanie zdarzen!!!!!

    Ja proszę o przesłuchanie dobrego innego kanału podobnego do kanał Efekt Setnej Małpy)- krótkie, ale treściwe i w punkt:
    DLA WSZYSTKICH ,, ŚWIADOMYCH”- marionetek nowego ładu- SWIETLISTYCH IDIOTÓW- KTÓRZY NIE ROZRÓZNIAJA ZŁA OD DOBRA, A BOJA SIĘ ,,ZŁYCH” SZCZYPAWEK!
    Nie owijam nigdy w przysłowiową bawełnę- tylko nazywam dosadnie ,,po imieniu” i zgodnie ze stanem faktycznym!!!!

    ,,ŚWIADOMYM I OBUDZONYM” popierdoliło się w głowach!
    Będąc w 5 i 10 D nazywają mord okultystyczny WALUTĄ RÓŻNORODNOŚCI DOŚWIADCZEŃ BANKU DUCHOWEGO- co to za bank, który wielbi okultyzm!!!!!!!!!!!!!

    a TERAZ ZAPODAJE W/W KANAŁ- dwa krótkie filmiki- przesłania- które proponuje przesłuchać, bo TOLKIEN MIAŁ NAM SPORO DO PRZEKAZANIA:

    Zło według J.R.R. Tolkiena- tylko 8 minut!!!!!

    .https://www.youtube.com/watch?v=eziZFqetyAM

    Postęp za wszelką cenę wg J.R.R. Tolkiena- tylko 8 minut!
    TU WYPISZ, WYMALUJ KACZOR I JEGO SPRAWIEDLIWY ŁAD!
    91 948 wyświetleń
    11 lip 2021
    .https://www.youtube.com/watch?v=ZQ69eJUv4IQ

    JAK NAZWAC ZATEM SIARKOWSKĄ?!
    – Doszły do nas informacje, że dzieci są szczepione przeciwko COVID-19 bez zgody ich opiekunów prawnych – mówi Interii Anna Maria Siarkowska z PiS, która razem z posłem Januszem Kowalskim (Solidarna Polska) podjęła interwencję w jednym z domów dziecka. Kiedy reporter Interii zapytał posłankę, czy sama zaszczepiła się przeciwko COVID-19, Siarkowska odpowiedziała: – A czy interesuje pana też to, kiedy miałam ostatnio okres?

    https://wydarzenia.interia.pl/autor/jakub-szczepanski/news-szczepienia-anna-siarkowska-i-janusz-kowalski-tlumacza-inter,nId,5358093

    a JAK GÓRNIAK?!
    Edyta Górniak posiada dużą wrażliwość i nie pozostaje obojętna, gdy ludziom wokół niej dzieje się krzywda. Jeszcze bardziej wrażliwa i otwarta na potrzeby innych stała się, gdy zamieszkała w okolicach Zakopanego.

    Górniak zapowiedziała, że da schronienie w swoim domu jednej z rodzin, które ucierpiały w pożarze, do czasu aż nie znajdą dla siebie nowego miejsca!

    https://www.pomponik.pl/plotki/news-edyta-gorniak-zaskoczyla-decyzja-nie-do-wiary-kto-u-niej-zam,nId,5357906#iwa_source=worthsee

    TAW, dlaczego Udajesz TAKIM PISANIEM KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ! Znam CIĘ I WIEM JAKA WRAZLIWOŚC I DOBRO JEST W TOBIE!!!!!!!!!!!!!!

   4. Droga Elaszko, gramy do tej samej bramki, ale różni nas strategia.

    Inaczej widzimy pewne poboczne kwestie. Kiedyś być może dojdziesz do tego samego wniosku, że dusza jest naprawdę bezduszna. Kiedy ja to zakumiłem, się nie wkurzyłem, bo mój rozwój odbywa się bardzo drobnymi krokami. Wy, Czytelnicy, macie trudniej, bo po chamsku walę Was treściami, do których ja sam dochodziłem latami…

    *

    Ale…

    *

    Nie wierzcie mi na słowo. Sami badajcie. Jeśli udowodnicie mi, że jest inaczej i że się myliłem, z przyjemnością publicznie odszczekam swoje herezje i poproszę o publiczną chłostę na Rynku Głównym dowolnego miasta… 🤣🤣🤣🤣

   5. Czyli zło jest wypaczeniem dobra, a z tego wniosek, że to DOBRO – MIŁOŚĆ jest pierwotną Machiną Wszechrzeczy.

   6. Zło i dobro nie istnieje? Taw, to tak jakby zaprzeczyć istnieniu Miłości, istnieniu Źródła, doprawdy nie mieści się to w mojej Duszy, a nie czuję by była kaleka…

  2. Elaszko, mam podobne zdanie jak Ty. Nie mieści mi się w duszy, że jest bezdusznym kolekcjonerem, nie… To nie ja… A JA JESTEM TU I TERAZ!!! zdrawiam

  1. Detronizacja B16 miała zupełnie inne podłoże:

   .https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/05/12/zamach-stanu-w-watykanie-abdykacja-benedykta-xvi-to-tajna-operacja-usa-o-kryptonimie-katolicka-wiosna/

   .https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/11/benedykt-xvi-zostal-zdetronizowany-przez-kardynalska-loze-sankt-gallen/

   *

   ITCCS nie ma żadnej mocy formalnoprawnej, jest bytem czysto wirtualnym. Oczywiście ma moc moralną, wpływ informacyjnego oddziaływania na przestrzeń.

   Zarzuty w stronę papieży są źle wycelowane, gdyż to nie papieże rządzą Watykanem. Papieże to tylko papierowe wydmuszki do wykonywania odgórnych poleceń lóż i tajnych stowarzyszeń – które też mają swoich mocodawców na wyższych planach.

   Ratzinger nie kierował Kościołem za czasów ludobójstwa Rdzennej ludności Kanady.

 3. „Nie wierzcie mi na słowo. Sami badajcie. Jeśli udowodnicie mi, że jest inaczej i że się myliłem, z przyjemnością publicznie odszczekam swoje herezje i poproszę o publiczną chłostę na Rynku Głównym dowolnego miasta… 🤣🤣🤣🤣”.

  Kuźwa, ostry Gość z Ciebie 😁 Kto miałby ewentualnie chłostać? Jakaś seksowna Domina? 🤣🤣🤣

 4. Mam do Was pytanie: jak myslicie, co byscie zrobili, mysleli i jacy bylibyscie, gdybyscie nagle stracili pamiec calej Waszej przeszlosci? Ktos myslal nad tym? To pytanie „apropodefakto” DOBRO vs. ZUO.
  Jestes tak naprawde rdzennie „dobry” czy „zly”? 🙂

  TAW – swoim postem o duszy teraz przypierdoliles moim zdaniem jeden z najmocniejszych postow tego roku (przynajmniej)!
  Bez emocji podszedles. Ile lat trwalo dojscie do tego wniosku?
  U mnie trwalo… dosc sporo.
  Najlepsze jest to, ze wiele osob przeczyta ale zupelnie nie ogarnie jaka gargantuiczna tresc za tym stoi. Stad nie popalisz wiekszosci bezpiecznikow na szczescie, ale niektorym uruchomisz ostre emocjonalne reakcje. Te troche z serii dysonansu poznawczego.

  1. Zbyt logiczna jestem w swej ocenie by przychylać się do takiego widzenia bytu mego. Gdybym straciła pamięć będę tym kim jestem – MIŁOŚCIĄ! A przypomina mi o tym TO, CO STWARZAM dzień za dniem, czyli to co czuję jako dusza i to co widzę jako Istota cielesna, a widzę piękno tego świata i odczuwam nieprzebrane Morze Miłości wielu Istot…

 5. „Rdzeń wszechbytu, by się nie nudzić, potrzebuje wciąż nowych algorytmów. A dusza jest pewnym mechanizmem, który mu to umożliwia. Dusza jest czymś w rodzaju Duchowego Banku, w którym gromadzoną walutą jest różnorodność doświadczeń. Duszy nie interesuje, czy wczasy spędzasz na drucie w KL Auschwitz, czy na Łące Kwietnej”.

  Niestety, ale na to wygląda, że tak właśnie jest, jak napisałeś, TAWie.
  Dawno doszedłem do takich wniosków, ale Twój wpis mi o tym przypomniał.
  Jako dzieciak nie mogłem się pogodzić ze złem na świecie i dlatego zadawałem trudne pytania księżom i zakonnikom.
  Filozofia tzw. Boga i religijne tłumaczenia, wydawały mi się takie głupie, że właśnie to było powodem, że w końcu odszedłem od kościoła KK. Jako nastolatek byłem bardzo religijny, chodziłem do kościoła, do spowiedzi i modliłem się. Jednak brak wytłumaczenia mi tzw. zła i kiedy zobaczyłem filmy z wojen płaczących matek, płaczących dzieci, ludzi zamęczonych na śmierć, kwestia Wołynia i innych, a z drugiej strony Ludzi zdewociałych, modlących się, chodzących do kościoła, od wielu lat modlących się, między innymi na „Jasnej Górze”, o Bożą łaskę i o Pokój na świecie, tak się wkurwiłem, że w jeden dzień zdjąłem w pokoju tzw. święte obrazy, krzyże i inne dewocjonalia.

  Pewnie dlatego ja nie lubię zbytnej ckliwości w życiu i naiwnej egzaltacji.
  Jestem człowiekiem RADOsnym, ale jednocześnie staram się „twardo stąpać po ziemi”. Czasem faktycznie w życiu liczą się „mocne pięści, mocne nogi i twarde łokcie”.

   1. Spróbuj się rozłożyć ze stołem dla handlowania.
    Pogonią. Opowiadali mi Ludzie z Częstochowy.

  1. Ja nigdy nie byłam przekonana do organizacji kk. Za dużo prywaty, fałszu, obłudy i chciwości. No i Panowie w sukniach. Dla mnie to wszystko było dziwne. No i ta niespójność.. Co innego mówią, co innego robią. Dziwne to wszystko.

   1. Anamiko, zostałem wychowany w rodzinie religijnej, więc było jak było. Mimo wszystko miałem swój rozum i dlatego dałem radę wyjść z oparów kadzidła, bo czułem szwindel 😁
    Mało tego, ja autentycznie wtedy (kiedy byłem rozmodlony) myślałem, aby zostać księdzem.
    Anamisiu, czy wyobrażasz sobie mnie w sukience? 🤣
    To by dopiero było gdybym poszedł wtedy na księdza.
    Zmarnowali by tam w seminarium Radka 🤣🤣🤣

   2. Radziu, mogę sobie Ciebie wyobrazić różnorodnie, ale na pewno nie w czarnej sukience. Rozwaliłbyś im to seminarium.💪😁😁😁😁

    Spotkałam na swojej drodze księży, którzy byli uczciwymi ludźmi, ale spotkałam również świętojebliwych hipokrytow. Ci ostatni chętnie spaliliby mnie na stosie. Niektórzy powiedzieli to wprost. Ja im na to, że to oni pachną gównem i siarką. Za dużo ze mną nie dyskutowali, bo jestem znana z ciętego języka i tego, że draniom nie przepuszczę. Dlatego raczej omijali mnie z daleka z szacunkiem. Zdarzyło mi się nawet, że jeden porządny ksiądz bronił mnie w sklepie. Powiedział, że mnie zna i jestem osobą godną szacunku i zaufania. Wszystkim kopary opadły. Mi też.

 6. Pochodze z Czestochowy. Powiem Wam jedno – dramat na kolkach co lysa gora zrobila z tego miejsca. To jest miejsce mocy ale calkowicie przejete przez paulinow. Celowo z malej literki.
  Z tego miasta nalezy uciekac bo tam mozna tylko i wylacznie popasc w ciezka depresje i strzelic samoboja. W tym miescie nie ma juz praktycznie niczego poza mafia dewiocjonalna i wysysajaca wszystko lysa gora… Do tego stopnia, ze to obejmuje caly prawie teren tego miasta. Bardzo jestem ciekawy co kryja ich piwnice.
  Na Czestochowian mowi sie na Slasku „medalikorze”, podobnie Gorale nas okreslaja. Z racji noszenia i handlowania medalikami itd. Plusem jest bycie tolerowanym przez obie spolecznosci – bo Slonzok i Gorol sie nieczesto dogadaja ze soba, medalikorz za to po mordzie od razu nie dostanie. Takie uposledzenie targane przez pokolenia. Moge jednak czesciowo to zrozumiec…

  1. Śledzie, medaliki, scyzoryki, krawaciarze, hanysy, lajkoniki, pyry, paprykarze, warchoły, piernikorze, krzyżaki..

   1. Taa niejedne Kmicice zostawiali tam swoje precjoza – zdobyczne ha ha – jaki Scyta ofiarowuje zdobyczne(!) wota Mardukowi??? Ano czarnogłowe po-lachy, czyli swój swego wzbogaca, na naiwności Lachów bazując, co to z własnej przyrodzonej mocy wyzuci zostali poprzez manipulacje unych i odcięcie od Wedy RODów swoich!

  2. Paulini kochają bogactwo i przepych.
   Kochają, jak ludzie Zwożą im wota wszelakie. Wzrasta bogactwo klasztoru.

   1. Oj, będzie. Ludzie po srają się drobnym makiem ze zdziwienia.
    Proponuję podział tego dobra między wszystkich Lechitow z dziada pradziada. To mój wniosek na wiecu Wolnych Ludzi 👍❤️

   2. Tak, z pewnością ludziom szczęki opadną, jak zobaczą to bogactwo. Tylko kiedy to będzie. Dożyjemy tej chwili, czy z 50-100 lat jeszcze będzie trzeba czekać?

   1. Zmianą nazwy prawdy nie zaczymią. Boli ich słowo „tajne”, bo przyciąga uwagę i pobudza do stawiania odważnych podstawowych pytań…

    Gdy jako ministrant w podstawówce dowiedziałem się z tajnych źródeł, że istnieje coś takiego jak Tajne Archiwum Watykańskie, byłem zszokowany, że „miłujący prawdę Kościół Katolicki Matka Nasza” może cokolwiek utajniać. Od tego momentu już nie mogłem spać spokojnie. Natomiast katolicy mają to głęboko w dupie i nie widzą żadnych sprzeczności.

    „apostolskie”… – kuń by się uśmiał 🤣

   2. Tak Taw, przecież to aż razi po oczach. Strażnicy prawdy. No i rzeczywiście ci wszelkiej maści kapełanowcy, kapturkówcy strzegą prawdy, tylko przed kim tam strzegą?? A no przed człowiekami.
    Skoro owieczki takich oczywistości nie kumają, to jak zakumić mają, po co to zamykanie bioskafandrów w drewnianych opakowaniach??

    A za młodu się zastanawiałem, czemu ta siła wyższa dopuszcza zalewanie cement-arzy wodą?? Jak widać prędzej czy później natura się o swoje upomni.
    zdrawiam

   3. Pod-słyszane –
    ApoStołki nazywają Was Kochani – Was którzy
    rabotajecie na włościach kości-ołowych.

    Na wszystkich którzy się udzielają mówią apostołki ..

    Natomiast siebie jako aposto-łów definiują tak.

    cyt. za wikip.

    „Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne słowa „apostoł” to: apologetyk, propagandysta, propagandzista, agitator, stronnik, eksponent, szerzyciel, zwolennik, herold, protagonista, lobbysta, głosiciel, nosiciel, orędownik, szermierz, ideolog, autorytet moralny, apologeta, wyraziciel, popularyzator, siewca, trybun …”.

    zob. też „misje” – za wikip .
    agitowanie, czyli..

   4. Prefektem tego apostolskiego archiwum jest, nomen omen, biskup o nazwisku Pagano…

   1. Tak Aniu – zaaresztowane.
    Dużo spleśniało .
    Dzisiaj Lynn Picknett o tym mówiła
    na filmie „Starożytni kosmici”

    codziennie po 2 odcinki od 11 przed południem
    Starożytni kosmici –

    Technika obcych, sez. 2, odc. 6Logo HISTORY2
    Starożytni kosmici – Podziemni kosmici, sez. 2, odc. 7

    W necie też są, ale nie wszystkie odcinki.
    Dużo kluczowych słów, które trzeba wyłapać
    i samemu rozkminić. 📂 👽 🔍
    Zdrawiam

   2. W telewizorni oglądam tylko Świat widziany z góry, Domo Plus ogrody i Starożytni kosmici.

    Pozostałe ględzenia to tylko narracja prowadzona i nakazana przez pustynne plemię.

   3. K-ości-ółkowi w żłobie dano,
    i to nie paszę i nie siano,
    lecz mamonę obiecaną
    za świadomość Owieczek
    zakodowaną.

    W dużej mocy procentach
    Im się to jak widać udało.
    Ale im było i nadal jest
    ciągle mało, mało, mało.

    Niechaj więc już spakują
    z mamoną te swoje wory
    i spierdzielają z naszej Ziemi
    w otchłanie ich ciemnej nory.

  1. Justyno, serię „starożytni kosmici” oglądałam już lata temu. Chyba na History chanell.. Z tego co pamiętam, to jest też na youtube. Mąż tam oglądał, po polsku.

   1. Na youtube jest kilka odcinków, Droga Laszko.
    Nie ma całej serii.
    W tivi Fokus zapodają te odcinki, które są związane tematycznie z tym, co aktualnie
    działa-ją Nam na Matce Ziemi .
    Łatwo kojarzyć te tzw. ruchawki zaplanowane i
    zaprogramowane i wykonywane z zapodawanymi wybiórczo odcinkami serii St. kusmitów dla kumatych.
    Stąd kojarzę co się wy-darzy.

    Nam Darz Bór .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s