64 myśli w temacie “Istoty świadome zaczynają przejmować władzę na wiadomo przez kogo zarządzanych lotniskach w Polsce

  1. Tutaj ”nadgorliwa ochotniczka”… jw.
   Na polu na kolanach wolę pracę Źródłową Twórczą..

   1. To jest praca. Źródłowa i Twórcza. Matrixowa jest tfu rcza.

 1. Film dla kazdego obywatela, jak w 8 minut obalic mitoligie covidianskiego rezimu na glinianych nogach… a wszystko jak zawsze opiera sie na zastraszaniu obywatela…. zastraszanie… no wlasnie… powinno byc karalne? To wszystko z covidem to teatr dla gojow.

 2. Czyli mamy potwierdzenie, że dowód suwerena II RP działa. Szkoda, że gość nie powiedział, że III RP jest firmą zarejestrowaną w USA i nie zapytał, na jakiej podstawie jakaś firma mi coś nakazuje? Mógł się też powołać na dekret z 30.11.1939 r. o nieważności aktów prawnych stanowionych przez władze okupacyjne. Może byłoby szybciej.

   1. Masz racje, TAW.. wszystko wygladalo, jakby zaprogramowanym na pewne regułki funcjonariuszom ich program nie pozwalal na wyskoczenie z pytaniami i odpowiedziami poza pewne RAMY softwearowe, ktore mieli wgrane na szkolkach funcjonariuszy i administracji oraz zarzadzania malym stadem owieczek i barankow.

    Widac wyraznie, ze nakazy systemu nie sa oparte na konstytucji obywatelskiej, a odgornych zarzadzeniach korporacyjnych, ktore ni jak maja sie do prawa naturalnego.

    W zderzeniu z kumatym obywatelem taki lichy funkcjonariusz zachowuje sie, jakby jego liche oprogramowanie nie pozowolilo na wykonywanie nakazow i zakazow wdroznych im przez ich system prawa nieczlowieczego. Obywatelskie Prawo Naturalne powala na kolana takich funkcjonarjuszy w skidnapownym ciele czlowieczym i nie pozwala im przeskoczyc na inny zestaw pytan lub ograniczen w stosunku do swiadomego czlowieka.

   1. W mediach podano, ze zgony nastapily z powodu upalow. W Ontario mielismy upaly, prawie 40 C ze wspolczynnikiem wilgotnosci, w Kolumbii Brytyjskiej w jednym regionie ponad 46 C (tak podali na stronie „pogodynki”). Potwierdzic ani zaprzeczyc nie moge. Na preriach upaly i susze. A po kilku dniach gwaltowne burze i ulewy. U nas teraz temperatura spadla do 18 C (w nocy 15 C); przyjemny chłodek. Od 5 dni natomiast znowu pada codziennie. Az za duzo tego deszczu! Warzywa przykrywam folia na czas opadow.

    Info ogrodnicze dla zainteresowanych… Musialam usunac sporo lisci ogorkow i opryskac, a takze je podlac roztworem z drozdzy, bo dostaly jakiegos parcha. To juz nie insekty. Wyglada jak maczlik rzekomy. A dzis zauwazylismy, ze lodygi papryki robia sie brazowe. Pewnie jakis grzyb. A teraz bomba! Krzaki pomidorow i same owoce idealne! Nic. Ani grzyba, ani insektow, ani bakterii. Zasluga nawozow organicznych, kwasu humusowego i roztworu z drozdzy. I teraz tak. Inne warzywa rowniez podlewam i pryskam tym roztworem (no i kwasem oraz nawozami). Nie przesadzam jednak. Pomidory natomiast otrzymuja wyzsza dawke (na oko). No i roznica jest. Ponoc dobrze jest podlewac takim roztworem na przemian z kwasem huminowym male jeszcze sadzonki. Dobrze wiedziec na przyszlosc. Posialam juz troche warzyw pod katem jesieni.

   2. A ja już nie mam czego podlewać. U nas wczoraj przeszła taka burza, że cały ogród mam zrównany bez mała z ziemią. Nie wiem czy coś da się jeszcze uratować 😭😭😭. Zaczynam dopiero swoją przygodę z ogrodnictwem 🙂 i tak bardzo się cieszyłam, że wszystko nam pięknie rosło. Płakać mi się chce. Wyrwało nam też bramę z zawiasów, a kawałki połamanych drzew owocowych mąż zbierał na podwórku u sąsiada

  1. A potem i czwarta dawka pewnie będzie. W końcu nakupili 100 mln dawek tych eliksirów i teraz trzeba je jakoś opchnąć, żeby się nie zmarnowały. Skoro dużo ludzi nie chce się eliksirować, to tym, co się zaeliksirowali, wcisną, że muszą się jeszcze trzeci raz zaeliksirować, a potem pewnie i czwarty raz za pół roku. Cóż, to brutalne, ale kowidioci sami się wyeliminują.

   1. W Niemczech mówią, że te nadwyżki pójdą do krajów 3 świata.

 3. Od wczoraj wieczora przechodziły burze, zerwało linie energetyczne. Teraz po wszystkim przyszła mgła ni z dupy. Może to ta sama co wy mieliście niedawno? 😛

  Podczas burzy miałem przedziwny sen z wampirami. Śnił mi się już kiedyś. Próbowały namówić, jak tacy co zapraszają do sekty i dają narkotyki. Oferowali w pudełku coś na kształt kostki domina, chyba wszystkie miały tylko cztery kropki. W oczach wampirów można było zobaczyć takie cztery kropki. Gdy mi przyłożyły do gardła to pudełko poczułem coś ostrego i było mi niedobrze, odegnałem ich. Trochę się działo ogólnie w tym śnie, ale później rozkminiając jeden z tych wampirów to był chyba gad-przebieraniec. Było mnóstwo ludzi, znajomych i nieznajomych, a pośród wampirów znalazłem dawną sąsiadkę. Długo by pisać o tym śnie, ale był dość szczególny.

 4. W Holandii zagrożenie terrorystyczne. Zagrożenie 3go stopnia, obserwować zachowania ludzi, śledzić działania policyjne i rządowe plus wprowadzają ograniczenia na gastronomię.

   1. No właśnie. Straszą 24 h na dobę. Nie zwracam już na to uwagi. Żyję swoim życiem.

   1. Dobre pytanie.
    W Naszym KRaju niestety hipnoza wielka. Choć ludzie budzą się powoli, ale jednak.

 5. Wczoraj goGUSie obdzwaniali mnie i moich Rodziców.
  Nikt nie odebrał, więc dzwonili jeszcze raz. Nękanie. Numer zablokowany. Do Siostry dzwonili o szczypawkę, też nie odebrała.
  A niech spadają na drzewo.

  Nie wiem co mam robić w takiej sytuacji. Muszę siebie i Bliskich przygotować na konfrontację. Przepytać się nie pozwolę.
  Wątpię, czy rachMiszcze dadzą sobie spokój, po tym jak wyrecytuję im numer firmy, dla której pracują. Myślę, że sami nie mają o tym zielonego pojęcia.

  Już wiadomo po co była rejestracja numerów telefonicznych kilka lat temu.

  1. Ja planuję w sierpniu wysłać do nich list, że jako wolny człowiek, suweren nie wyrażam zgody, aby ich firma o nr DUNS 42-246-8074 zbierała, przetwarzała i w jakikolwiek sposób wykorzystywała moje dane osobowe,majątkowe, zdrowotne i jakiekolwiek inne w ramach tzw. spisu powszechnego prowadzonego przez firmę III RP zarejestrowaną w USA pod nr 0000079312 w rejestrze Security and Exchange Commision. Nie zawierali bowiem ze mną żadnej umowy na taką okoliczność.

   Pismo podpiszę na czerwono i dołączę do listu zdjęcia obu stron dowodu suwerena II RP, wydruk strony potwierdzającej że GUS to firma https://www.bisnode.de/upik-profile-en/422468074/glowny_urzad_statystyczny/ oraz wydruk strony potwierdzającej że III RP to firma https://sec.report/CIK/0000079312#xd_co_f=MDZkMTRjNDItZDZlZi00YzJkLTk4YjItYmM3ZGNiNTZhODA5~

   Ciekawe co oni na to?!

   Olga Puszczyńska i Marek Pera mówią, że ten spis powszechny to jest nabór do nowego Trustu NWO który ma zacząć działać w 2025 r. gdy wygaśnie stary rozpoczęty w 1925 r. Według nich jeśli się nie zareaguje i nie wyrazi sprzeciwu to wtedy uznają, że zgadzasz się na wpisanie do Trustu i zarządzanie przez nich twoim majątkiem na kolejne 100 lat. To samo jeśli podasz im dane których żądają.
   Oni bowiem muszą respektować prawo naturalne, a jeśli nie reagujesz to tak jakbyś był martwy albo jak to się mówi milczenie oznacza zgodę. Jak im podasz co chcą tym bardziej. Tylko jak się sprzeciwisz to znaczy, że żyjesz i nie zgadasz się na ich warunki. Tyle, że jak ma się tylko zwykły niewolniczy dowód III RP to grożą karą 5000 zł za odmowę udziału w spisie.
   Myślę, że jednak jak się mimo to, mając tylko taki dowód III RP, napisze odmowę z podaniem, że GUS i III RP to firmy, to odpuszczą, bo by w sądzie mogli przegrać.

   1. Wolny Słowianinie – z tego co mówią prawnicy o d m o w a wzięcia udziału w spisie jest karalna, ale nie bezczynność. Jeżeli nawet zadzwonią, trzeba mówić min.: „tak, chętnie wezmę udział”, tylko np. teraz źle się czuję, idę właśnie do lekarza, umówimy się na inny termin.

   2. Jeśli chodzi o grzywnę, dorzucę swoje 3 grosze. Grzywna jest wskazana w ustawie o statystce publicznej. Ta sama ustawa w artykule chyba 9 mówi o tym, że spis narodowy wymaga odrębnej ustawy.
    Taka odrębna ustawa dotycząca spisu również jest, ale w niej nie ma żadnej grzywny. Byłoby dobrze, żeby jakiś prawnik to dla nas rozkminił, czy grzywna, którą straszą na podstawie jednej ustawy, może mieć zastosowanie przy działaniach, które reguluje odrębna, dedykowana do tego ustawa.

   3. Nie będzie żadnych grzywien, wyluzujcie. Nie dajcie się zastraszać. Macie czas do końca września, a do końca września jeszcze bardzo dużo się zmieni. Na razie wystarczy nie odbierać numerów rozpoczynających się prefiksem 22, ani nie wpuszczać do domu domokrążców 😁👍

   4. Mogę zapytać Tawie, czy pofatygowałeś się o dowód suwerena II RP?

   5. Dziękuję za szczerość, pytam, bo sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, ale nie posunęłam się z decyzją nawet o milimetr. Ciekawe, ilu Tawerniaków ma ten sam dylemat?

   6. Pierwszy spis powszechny dla Polakow 1938.. przypuszczony przez kolo milosnikow Adolfa Hitlera ale w domysle korporacyjne koszerne IBM i przyjaciele milosnikow uboju slowian ,napawalo chyba to optymizmem Polakow .Entuzjazm wylal sie po 1 wrzesnia na ulice i rynki polskich miast,do Katynia ,Bykowni ,Miednoje a i pozniej od strony wchodniej kiedy to efektem s-pisu okazal sie ubojem genetycznym materialu R1a.

    Spadkobiercy faszystow,nazistow czy niemcow?kazdy moze nazwac to jak chce ja wole trzymac sie nazewnictwem Niemiecko-Sowieckiego Korporacjonizmu Sponsorowanego przez koszernych konstruktorow stref zgniotu dla Slowian.
    Dla jasnosci to sie nie skonczylo a objawia kolejnym przymusowym spisem czyli liczeniem owiec i ich stanu majatkowego.
    W naszym kraju utrudnia sie zycie atochtonom Slawianom.Od 1939 roku nikt nie raczy zauwazac iz stan wojny(kolejny) przeciw Polakom trwa do dzisiaj i jest to notoryczne dreczenie i umilanie zycia lacznie z mordami na nich,zanizaniem standratow poziomu zycia oraz przymusu do mas emigracji.
    Zastnawiam sie czy kolejny spis powszechny ma podniesc standarty zycia Polakow oraz ich godnosc?Nie dajmy sie wpuszczac w kolejne lapice gnetycznego uboju tak jak czynili to nasi pradziadowie przez wieki.

    .https://www.youtube.com/watch?v=nBSv2zTnVbQ

   7. A ja myślę że nie można wygrać z kopiącym koniem ale można sobie uświadomić prawdę – koń nie istnieje. Przyjąć senny koszmar jako swój wytwór, by przyjrzeć się temu co go wytworzyło i zmienić decyzję, czyniąc sen o życiu w materii łagodniejszym. Aż do czasu wyjścia ze snu zwanego śmiercią.

   8. W komentarzu chodziło mi o to, że temat grzywny wydaje mi się niespójny (….. albo właśnie jest spójny, tylko po raz kolejny jesteśmy robieni w balona).
    P. Olga o tym wspomina, a ja się pokusiłam, znalazłam te ustawy i sprawdziłam.
    W ustawie o spisie nie ma przepisów karnych 🙂
    Przepisy karne są w ustawie o statystyce publicznej, ale ta z kolei wskazuje, że spis wymaga odrębnej ustawy (czyli niejako nie jest objęty przepisami ustawy o statystyce).
    To trochę tak, jak z maseczkami, są „obowiązkowe” ale, o ile wiem, obecnie za brak maseczki nie ma możliwości nakładania kar.

   9. Tak, całe gadzie (drakońskie od Draco) prawo jest produkowane w ten sposób, by można było udowodnić wszystko w obie strony – w zależności od zamożności klienta wynajmującego konkretnego adwokata.

    Ja widzę, że nie będzie nakładania żadnych kar. Pod koniec września najprawdopodobniej przedłużą spis do końca roku, a pod koniec roku ogłoszą, że „kar” nie będzie 😉

    *

    Głównym celem spisu jest spis samotnych (bezpotomnych) staruszek, które wkrótce odejdą, by można było sprawnie przejąć ich domy i mieszkania. Pamiętajmy, że kontekst jest taki, że właśnie trwają przenosiny pewnego państwa z Azji do Europy…

   10. „Głównym celem spisu jest spis samotnych (bezpotomnych) staruszek, które wkrótce odejdą, by można było sprawnie przejąć ich domy i mieszkania. Pamiętajmy, że kontekst jest taki, że właśnie trwają przenosiny pewnego państwa z Azji do Europy…”

    Bardzo słuszne spostrzeżenie.
    Przypominam w tym miejscu, o czym pisałam przy okazji eliksirów.
    Mom znajomym, ludziom bardzo zamożnym i bezdzietnym i bezrodzinnym, posiadaczom firmy i pięknej nieruchomości w porządnym mieście i w super lokacji wmówiono świrusa i namówiono do eliksiru.
    Świetnie przeprowadzona akcja.

   11. Justynko, nie umiem umieścić wpisu pod Twoim komentarzem, ale ja także mam ten dylemat.

  2. Taw, czy po przeniesieniu tego państwa do Europy będzie miejsce dla nas, czy pomału będą usuwać wszystkich, czy to w ogóle dojdzie do skutku?

   1. Do skutku nie dojdzie z przyczyn czysto energetycznych, gdyż zachodzi oczywista niekompatybilność gadzich algorytmów z algorytmami słowiańskiej przestrzeni. Ale oni tego kompletnie nie kumają, więc na razie próbują tu i tam się wlogować. Nie wiem dlaczego, ale ja widzę kierunek Berlin…

   2. O żadnych „piekłach” nigdy nie pisałem, bo „piekło”, póki co, to mamy na Ziemi.

    Po prostu rasa gadzia – z przyczyn czysto energetycznych – nie będzie mogła już się tu dłużej wcielać. Obecne ziemskie roszady są kwestią czysto ewolucyjną.

    (We wszechświecie jest wiele planet, więc coś tam sobie znajdą nowego do zniszczenia).

   3. Taw, podobno Kawa im smakuje najlepiej pod siedzibą SS w Berlinie 😆

   4. Nie ma za co Taw, wracam do pracy🙏🔨

   5. Do swojej kolebki będą ciągnąć. Do SzUMu.
    Wszak nawet mówią dialektem wysokoniemieckim.

 6. Rusałka pawik…A jakie mamy piękne ćmy…Przyroda w naszym przepięknym kraju cieszy oko i ducha, wystarczy się na nią otworzyć…Kochani miłego odpoczynku…Po burzy zawsze jest słońce😘

 7. Katarzy.
  Esencja
  „Kataryzm to nie tylko średniowieczny zachodni ruch duchowy, ale duchowość czystej miłości i pełnej wolności. To sposób życia, sposób na bycie i sposób na poczęcie świata i życie z nim.

  Katara stanowiła wyjątkową cywilizację, której podstawą była absolutna pewność, że Boskość leży wewnątrz człowieka. Traktują Boga i Człowieka z taką samą czcią.

  Termin ′′ katar ′′ (greckie cygara) został przydzielony przez samą Inkwizycję. Ale oni nie nazywali siebie w żaden sposób. Byli po prostu znani jako dobrzy ludzie (bons homes).

  Katarzy dzielili się swoimi własnymi i własnymi danymi, żyli w pokorze i prostocie, służyli bliźniemu, gościli wszystkich, karmili potrzebujących, dawali pracę w swoich warsztatach rzemieślniczych, pocieszali i dbali o chorych…

  We wszystkich miejscach, gdzie kataryzm rozkwitł, ludzie żyli w społeczeństwach wyprzedzających swój czas, z dobrobytem materialnym i duchowym, których nie znali sąsiednich feudalnych społeczeństw.

  Obecny kataryzm rozwija się aktywnie, rozwija się i rośnie w różnych sferach. Nie jest to ruch statyczny lub przestarzały, ale zmienia się i rośnie każdego dnia.

  Duchowość katarska XXI wieku nie jest kalkiem ani kopią kataryzmu średniowiecza. Na jego podstawie nie ma zakodowanego starożytnego pisma, przekręconego dziesiątki razy, ale ciągłego mistycznego objawienia, które pojawia się wewnątrz nas.

  Prawdziwa rewolucja ′′ Nowego Człowieka ′′ pojawia się najpierw w naszej osobie, tylko wtedy ma swoje odbicie na zewnątrz.

  Ludzkość zmieni się, gdy ludzie się zmienią.”

  Na blogu tamar102 w piątek, 9.07.2021

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s