112 myśli w temacie “Efekty przyjęcia preparatu zależą od kodów źródłowych decyzji poszczególnych ofiar

 1. Tak nie konkretna i chaotyczna, a wszystko jasne i klarowne. Jedne z niewielu wartościowych treści we wszechświecie.

 2. Nie wiem o czym mówi Monika a teraz nie odsłucham bo mi bateria pada więc nie odnosząc się do jej wypowiedzi powiem obok.

  Są ludzie, którzy uważają, że ich ciałem kierują geny i choroby rodzinne powtarzają się po przekazywanych po przodkach genach.

  I są ludzie, którzy uważają, że świadomość wpływa na geny a świadomość, programy rodziców przechodzą na dzieci, na wychowanków, przez co na podobieństwo swoich przodków kodują swoje geny co mogą mieć powtarzalne choroby.

  Wystarczyłoby aby przebudziło się tylko jedno pokolenie a cały proces mógłby zostać odwrócony.

  Jeżeli szczepionki wpływają na dna, to byłaby tragedia.
  Ale jeżeli świadomość ustawia dna, to jest to do opanowania i szczepionki takim ludziom nie muszą być straszne i gdyby zostali zaszczepieni siłą, im szkody wyrządzić mi muszą.
  Ale jeśli ktoś sam chce się szczepić, to trudno tu mówić o świadomości korzystnie wpływającej na dna. Przy takiej świadomości szczepionka może przyspieszać to, co i tak sobie sami już robią swoją świadomością czy też nieświadomością.

   1. Moim też, najlepiej mi się z nim komunikuje, bo przecież On to Ja, dlatego dobrze nam z sobą każdej nocy i dnia.💃🏂🌹💏

   1. Będzie dofinansowanie do wszystkiego.
    Już w szkiełko tv się nie gapię ale radio kilka razy włączyłem i tam Morawiecki ciągle nadaje: Wszystko wam damy, co tylko chcecie, dofinansujemy wam dziewińćdziesiąt dziewińć procent, państwo wam wszystko zasponsoruje. Możecie się już położyć i nic nie robić. Super 🙂
    Ino jakie państwo, Kowalscy, Malinowscy, Nowaki? Tego pieron nie chce powiedzieć.
    Łolaboga chlyb podrozoł juz drugie tyle!

   1. Moja sąsiadka, o której już tu pisałam, dostała zakrzepicę. Wiadomość z dzisiaj.

  1. „W najbliższych dniach i tygodniach wojewodowie będą wystawiać decyzje administracyjne dla samorządów, które będą zobowiązywały samorządy do nawiązania kontaktu telefonicznego ze wszystkimi mieszkańcami gminy powyżej 70 r.ż.” – poinformował minister Michał Dworczyk.

   Sam się chamie zbuntowany utylizuj, bo dobrze wiesz, że producenci broni biologicznej asekurujący się przed odpowiedzialnością, podkreślają w swych ulotkach, aby nie podawać gówna ludziom leczącym się na choroby przewlekłe
   (a to 60, 70, 80+), ponieważ nie przeprowadzono ŻADNYCH BADAŃ NA INTERAKCJE Z INNYMI LEKAMI!

   Jeżeli w jakiejś gminie zostanie wykonany chociaż jeden taki telefon do osoby starszej, będzie to niepodważalnym dowodem na to, że wójt z samorządem kolaborują z mordercami pozbawionymi ludzkiej empatii, którzy – niestety – trafiając na bardzo niski poziom intelektualny, imają się wszelkich sposobów na rozsiewanie chorób i śmierci po kraju.

   Ile jeszcze ludzi ma zginąć, by mieszkańcy kraju nad Wisłą zrozumieli i masowo powstrzymali te niedorzeczności, za jakimi kryje się zwyczajne ludobójstwo?

   Śmiech albo płacz na chwilę jedynie odreaguje, nie powstrzyma jednak siewców śmierci.

   Czasem trzeba się pośmiać, by nie zwariować, a czasem zapłakać nad czymś. Jednakowoż te dwa stany biorą udział w zaklinaniu rzeczywistości – tej nawet najbardziej kuriozalnej.

   Bo czyż nie jest tak, że i do śmiechu i do płaczu przestrzeń, chcąc te stany podtrzymać, podsyła następne podobne tym stanom odsłony i warianty?

   Miłego!

   1. Na wioskach, droga Krystyno, pojdzie to jak pomasle… lud jest bogobojny i bojazliwy przed niesluchaniem rzadzacych ….rzady wszak ida od Boga… pewnie mowimy o tym Jahve… jak to pisal kiedys GMO… o tym notorycznym mordercy. Bojazn boza wyzwala wszystkie demony w ludziach, to efekt programowania, wiec jak to na wioskach, beda posluszni tym bardziej, ze to z reguły elektorat PISuarow.

   2. Tak, na wioskach nadal panuje straszliwa ciemnota. Poszczepienne ofiary padają ostatnio jak muchy. Starzy wymierają, nie ma kto płacić na kościół, na plebanię wdarł się grzyb i podłoga załamała się pod proboszczem – co jest dla mnie osobiście bardzo wymownym Raportem Przestrzeni na temat stanu moralnego (okłamują ludzi w najważniejszych tematach ich egzystencji na naszej przepięknej planecie) Kościoła katolickiego w Polsce.

   3. Ooo tak, u mnie wioska przy mieście niby, ale każdy tupta do kościółka.
    U nas to ksiądz ogłosi z ambony, że lodówka mu się zepsuła, to lud pobożny zaraz leci proboszczowi/prałatowi/dziekanowi kupić lodóweczkę – no przecież go nie stać 😀

    Ludzie w koło poszczepieni 😦 U sąsiadów nawet 17-latka zaszczepili, „bo się boją”. Ostał się tylko 11-latek niezaszczepiony – bo jeszcze nie można!

    W okolicy jesteśmy chyba jedyni nie uczęszczający do kościoła, a teraz to jeszcze będziemy wnet jedyni nieszczepieni 😀

    Córka była w 3-ciej klasie. W tym roku często słyszymy: a, 3-cia klasa to mieliście komunię – a my, na to, że nie. I to zdziwienie – to byliście rok temu? – No nie. – No to jak? – No nie byliśmy. I ta konsternacja u rozmówcy 😀

 3. Jeszcze nie oglądałem tego filmu, ale przyznaję, że Monikę bardzo, ale to bardzo lubię i Cenię. Dziewczyna wzbudza we mnie Sympatię. Lubię takie mądre i luzackie kobiety. Odbieram ją Pozytywnie. Generalnie, Dziewczyna da się lubić.

   1. Tak, wiem. Jam oczywiście od starożytnych Tawian… 🤣

    Prehistoryczne podania podają, że onegdaj pomiędzy naszymi czcigodnymi rasami nie zawsze układało się najlepiej, ale ponoć nasi naukowcy przygotowują jakiś nowy projekt dyplomatyczny. Sam jestem ciekaw efektu…

   2. Pani Monika ma coś w oczach, że nie można się oderwać, spróbujcie bez głosu na chwilkę

   3. „Ja jestem z rasy Raduchian 🤣🤣🤣😁”
    ———–
    A ja….. jakby co…. urodzilam sie w Kalinie Wielkiej. 🤭😂😂

 4. „Pani Monika ma coś w oczach, że nie można się oderwać, spróbujcie bez głosu na chwilkę”.

  Monika Rajska ma Rajskie oczy. Napisałem to kiedyś pod jednym z jej filmów. Mnie chodzi jednak o coś innego. Jest taka na luzie Dziewczyna. Nie jest nadęta, nie jest zarozumiała i jest „swojska”. Gdyby nie miała męża, to sam bym się koło niej zakręcił, bo Dziewczyna ma w sobie dużo wdzięku.

  1. Myślę Radek że nie jeden by się chciał zakręcić przy Pani Monice 👍 Co do reszty się zgadzam

 5. O matko jak niektórzy są na punkcie religii zacietrzewieni. Jedna pani przedstawiająca się jako Lajla Ki od pewnego czasu prowadzi ze mną dyskusję na blogu. Ubzdurała sobie, że promuję katolicyzm i chrześcijaństwo, bo gdzieś w czyimś komentarzu dopuściłem „Szczęść Boże”, albo że jakiś filmik z Grzegorzem Braunem zamieściłem, gdzie wcale o religii nie było ani słowa. No i filmik pt. „Dialog z Jeshuą” zamieściłem w jednym wpisie. No po prostu to chyba zbrodnia jest. Tak więc uważajcie, bo zadajecie się z żydochrześcijaninem, haha.

  1. Witajcie kochani! Ja tylko moje male spostrzezenie a propo pani Lajli Ki, nalepiej chyba nie wchodzic w dyskusje, bo to ktos od skłócania. No, tu po dwoch wpisach postawila na nogi pol Tawerny. Jak zobaczylam ja na Wolnych Slowianach, to juz pewna jestem. Mialam to wlasnie napisac panu P.
   Zdrawiam, kochani!

   1. Zgadzam się, Babciu Marysiu, z takimi lepiej w ogóle nie wchodzić w dyskusję. Szkoda naszej energii. Nie karmić trola – sam zdechnie.

   2. Oto jak Nas światowe ciemne Wuje robią w Wuja 😄🙃, i wielu dało się nabrać.

    „W USA tymczasem naukowcy kliniczni i immunolodzy-wirusolodzy z siedmiu uniwersytetów, w tym Stanford, Cornell i University of California, pozywają CDC za masowe oszustwa. Dzieje się tak dlatego, że naukowcy, korzystając z najnowszej technologii, nie mogli znaleźć Covid-19 nawet w jednej z 1500 próbek osób, które zostały „potwierdzone jako zainfekowane”, gdy zostały „przetestowane pozytywnie”.

    Wszyscy „pozytywni” ludzie mieli po prostu grypę A, i w mniejszym stopniu grypę B. Wszyscy naukowcy poprosili CDC o realne próbki Covid-19 i powiedziano im, że cóż… właściwie nie mają żadnych próbek”.

   3. TAWie, a informacja o tym, że wirusy nie istnieją wisi na pasku od lat. 🙂

   4. Musi być chociaż odrobina prochu, by rzucona iskra doprowadziła do wybuchu.

   5. Kto rzuca zapaloną zapałkę, mówiąc „sprawdzam”, wróg czy Przyjaciel?

    Nie chciałbym mieć przyjaciela, który poklepuje mnie po plecach i mówi, że dobrze robię, bylebym odwzajemnił jego poklepywanie uśmiechem.
    Myślę że Prawdziwy Przyjaciel, to taki, który za cenę nawet wzgardzenia nim, nie zostawi cię w biedzie – niewoli programu.

   1. Tak, Pawle, to jest najwłaściwsze podsumowanie, o zwrot kamienic.
    Bardzo mi się spodobała ta forma zwrotu, jednak młodzi Polacy prawidło myślą.🌹

   2. „Sikorski o mieniu żydowskim: Izraelscy politycy są niedoinformowani”.

    https://www.wykop.pl/link/6168653/sikorski-o-mieniu-zydowskim-izraelscy-politycy-sa-niedoinformowani/

    „Stany Zjednoczone wzięły od nas pieniądze, a teraz próbują odgrzać temat, który został zamknięty. Czy Polska ma jakiś tytuł do interwencji w sprawach mienia katolickiego w USA czy w Izraelu?”. Polska w latach 60. podpisała umowę z USA, zapłaciła 40 mln $, w zamian roszczenia nie miały trafiać do Polski”.

   3. Nie „Polska” w latach 60. podpisała umowę z USA, tylko z PRL-owscy okupanci. Wyprowadzili kasę z kRaju, niech ją teraz zwrócą, bo III RP jest prawną kontynuacją PRL-u.

    Niech zwrócą też polskie renty wypłacane od lat żydom, o czym mało który Polak wie, bo ustawę wdrożono po cichu.

   4. „Niech zwrócą też polskie renty wypłacane od lat żydom, o czym mało który Polak wie, bo ustawę wdrożono po cichu”.

    ——————

    Bylo o tym glosno. Braun tez o tym mowil.

   5. Ale afera jest zamiatana pod dywan i mało kto o tym wie. Idę o zakład, że gdy zapytasz pierwszych stu napotkanych o tę sprawę, to pierwszych stu napotkanych pojęcia o tym mieć nie będzie.

   6. Ja dodam, że Niemcy zapłaciły parchom, a my po wojnie odebraliśmy nasze ziemie, za które zapłacily Niemcy, czyli nie wiem, czy dobrze kombinuję, ale teraz powinna zapłacić Ukraina i Białoruś, oni po wojnie zajęli nasze ziemie 😁

   7. Chodziło mi, Tawie, bardziej że Oni użytkują mienie pożydowskie teraz, a ogólnie wpis był lekko ironiczny,

    pozdrawiam.

   8. morazpws, opowiadałem kiedyś znajomym o Katyniu, to uznali że to nie możliwe, bo żydzi byli ofiarami, a te parchy są obecne przy każdym ludubójstwie, dla nich to ofiary dla księżycowego gada

   9. A tam taka taczka z gruzem. Jakby tak stali z transparentami pod haslami: „17 wrzesnia 1939”, „Katyn”, „NKWD”, „UB”, „Wielki Glod na Ukrainie”, „Chazarska dzicz panem Swiata” itd., to by dopiero bylo huku na caly glob.

   10. Aszkenazyjscy żydole to nic innego, tylko naziści (aszke-nazi). Tych nie palono w obozach, bo to oni innych palili i strzelali Polskim oficerom w tył głowy w radzieckich obozach, Smoleńsku i innych.

   11. Warto by przypomniec co niektorym mordy genetyczne dokonane na Polakach po 1945 przez bolszewie z NKWD …1 milion wymordowanych Polakow starczy? Tych zabetonowanych pod stadionami czy drogami lub w dawnych ubowniach jakos nikt nie ma ochty odkopac, gdyz wyplynelyby dowody na zydow z NKWD.

    Potomkowie tych zbordniarzy to 2-3 pokolenie zarzadzajacych Polakami. Tyle w kwesti zadoscuczynienia co do zwrotow mienia.

   12. Pod najważniejszymi budynkami publicznymi w powojennej Polsce zawsze musiały być złożone Molochowi ofiary całopalne ze Słowian. Po Pałacem Kultury spoczywa kilka ciężarówek naszych Patriotów, o czym doskonale wie zarządzany przez żydów IPN.

   13. Devingo, jestem w trakcie czytania książki Pana Henryka Pająka pt. „Chazarska dzicz panem świata”, fakty które ujawnia autor wyklęty właśnie przez chazarskie PISdomendy, porażają i przerażają, muszę robić przerwy w czytaniu, bo mi się wszystkie noże w kieszeni otwierają by ich użyć na to szatańskie plugawe tałatajstwo.

 6. Mam pytanie, czy ktoś z Was natknął się może gdzieś jeszcze oprócz „The Guardian” na informacje dotyczące rezygnacji Matta Hancocka w GB albo potwierdzenia informacji dotyczących dyrektor ds. zdrowia publicznego Kanady Theresy Tam?

  1. Cała Warszawa Molochowi ofiarą całopalną ze Słowian.

   Jak to jest z opłatami na smętarzach.
   Płacimy na 20 lat. Ewentualnie likwidacja..
   Powiedzcie mi, kto opłaca i sprząta onych miejsca pochówku?
   …że przez setki lat …wiecie.. zdRawiam

 7. 1 007 253 obrażeń, 1403 śmierci w Wielkiej Brytanii po zastrzykach COVID-19, według rządu brytyjskiego.

  Całość czytaj na blogu Tamar102 Dnia Myśli.

  „System raportowania rządu brytyjskiego dla działań niepożądanych szczepionki COVID z Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency wydała swój najnowszy raport dzisiaj, 1 lipca 2021.

  Raport obejmuje dane zebrane od 9 grudnia 2020 do 23 czerwca 2021, dla trzech eksperymentalnych COVID „szczepionki” obecnie w użyciu w Wielkiej Brytanii z Pfizer, AstraZeneca i Moderna.

  W sumie odnotowano 1 403 zgonów i 1 007 253 obrażeń po eksperymentalnych zastrzykach COVID.

  Oto podziały z trzech ujęć:

  AstraZeneca: 936 zgonów i 762 706 obrażeń.

  Pfizer-BioNTech: 439 zgonów i 223 404 obrażeń.

  Moderna: 5 ofiar śmiertelnych i 18 548 rannych.

  Nieokreślone wstrzyknięcia COVID-19: 23 zgony i 2595 obrażeń”.

  1. W niektorych krajach tym samym osobom podaja dwa rozne preparaty; pierwszy zastrzyk np. fajzera, drugi np. moderny.

   1. W Niemczech od dzisiaj jest to oficjalna informacja, że po pierwszej dawce astry druga będzie moderna, albo biontech (pfizer). Według ichniej propagandy ma to lepiej chronić przed „deltą”. A według mnie (i pewnie wielu innych) to kolejny etap badania na ludziach. Albo doszli do wniosku, że astra jednak za słaba?

  2. Teraz na „topie” są tłumaczenia (przoduje w tym niejaki „ekspert medyczny” – tak go zwą mendia -Fiałek…), że to jest logiczne, że im więcej szczepień, tym większy odsetek śmierci i chorób u zaszczepionych…
   Ten typ tłumaczy to tym, że przy 100% „wyszczepień” 100% śmierci i chorób byłoby u osób zaszczepionych.

   To jest ten sam, który wymyślił hasło „POP”, czyli „prawidłowy odczyn poszczepienny” na powikłania, które ludzie po szczepionce na covid mieli i mają. Do tego pisał, że szczepienia kobiet w ciąży są bezpieczne, a zaszczepienie zapewnia 100% ochronę przed ciężkim przejściem covida..

   Ostatnio płakał gdzieś, że mu ludzie grożą, że hejtują (bo ktoś mu napisał, że będzie osądzony za swoją działalność).

  3. Ponawiam wpis, może teraz się pokaże.

   TAWie, to był pierwszy, który się nie ukazał:

   Odpowiedź na wpis SłowiAnki.

   teraz na „topie” są tłumaczenia (przoduje w tym niejaki „ekspert medyczny” – tak go zwą mendia -Fiałek…), że to jest logiczne, że im więcej szczepień, tym większy odsetek śmierci i chorób u zaszczepionych…
   Ten typ tłumaczy to tym, że przy 100% „wyszczepień” 100% śmierci i chorób byłoby u osób zaszczepionych.

   To jest ten sam, który wymyślił hasło „POP”, czyli „prawidłowy odczyn poszczepienny” na powikłania, które ludzie po szczepionce na covid mieli i mają. Do tego pisał, że szczepienia kobiet w ciąży są bezpieczne, a zaszczepienie zapewnia 100% ochronę przed ciężkim przejściem covida..

   Ostatnio płakał gdzieś, że mu ludzie grożą, że hejtują, (bo ktoś mu napisał, że będzie osądzony za swoją działalność).

   1. Ci wszyscy, którzy twierdzą, że szczepienia kobiet w ciąży są bezpieczne, nie przeżyją roku, bo WDS będzie ich z tej planety usuwać. A w ogóle to zbrodnie ludobójstwa są ścigane po sądny dzień. Żaden ludobójca nie umknie, nie ma takiej opcji. Dostaną przymus eutanazji i zakończy się ich hucpa. W wolnym kRaju pewne stare sztuczki już nie przejdą…

   2. „SKĄD SIĘ WZIĘŁA EPIDEMIA RAKA W POLSCE. ŚMIERĆ HOLISTYCZNYCH LEKARZY

    W latach 50-tych za💉 miliony amerykańskich dzieci 💉 przeciwko polio zanieczyszczonymi 🦠 SV40 Wirus ten jest odporny na działanie formaliny, która była używana dawniej do produkcji 💉 . 🦠 SV40 żyje w nerkach małp-rezusów. Dla małp jest całkowicie nieszkodliwy. Dziwnym zbiegiem okoliczności 💉 na polio dla dzieci były produkowane na bazie linii komórek pobieranych z nerek rezusów.

    U za💉 dorosłych już ludzi, po 30-40 latach, 🦠 ożywa i wywołuje raka. SV40 koduje antygen T, mający zdolność łączenia się w nieaktywne kompleksy z białkiem p53, przez co kompleks ten traci zdolność hamowania cyklu komórkowego oraz indukcji apoptozy, co stymuluje komórki do nowotworzenia. Nikt nie połączył masowych zachorowań na raka w latach 80/90 ubiegłego wieku ze szczepieniem w latach 50-tych.

    Byli jednak tacy którzy wiedzieli, zawczasu zainwestowali w technologie leczenia raka, stworzyli w USA sieć onkologicznych klinik. Przykładowo Cancer Treatment Centers of America w Chicago powstał w 1988 roku, inna, jedna z najlepszych obecnie klinik w USA Cancer Treatment Centers of America w Tulsie w 1990.

    To się nazywa biznes
    Najpierw sprzedać 💉, a potem szeroko otworzyć drzwi dla oczekiwanych od dawna chorych. Ile kosztuje terapia antynowotworowa ? W USA chorzy zastawiają domy, cały dobytek. Tak zamykany jest ten cykl ekonomiczny, najpierw kredyt, potem mozolne spłacanie kredytu przez ćwierć życia, a kiedy hipoteka jest już wolna i wszystko wydaje się piękne, życie daje wiele radości “nieoczekiwana” fatalna diagnoza i wielka wyprzedaż, by pożyć jeszcze te pięć lat, bo tyle wynosi średnia przeżycia po “życiodajnej ” chemii. Wyciskają ludzi do ostatniej kropli krwi, dosłownie.

    9 mln dawek tej szczepionki USA podarowały Polsce w latach 1959–60.

    Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich 💉.
    Jest to jedna z najważniejszych informacji dotyczących holocaustu 💉. O tym nie dowiesz się w prasie ani telewizji, tego nie powie ci lekarz, gdyż mógłby stracić pracę. A niestety, mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę jakiej jeszcze świat nie widział.
    Przekaż tę informację innym, nie pozwólmy globalnym zbrodniarzom nas wykończyć. Tych odważnych lekarzy udało się sprzątnąć…

    Jeśli zobaczycie kogoś w telewizji oczerniającego nie💉 dzieci rodziców o współudział w szerzeniu epidemii, czy też jakiegoś lekarza wychwalającego wartość 💉, to możecie niemal być pewni, że macie do czynienia ze zbrodniarzem, biorącym udział w ludobójstwie.
    Lub opłacanym agentem mafii farmaceutycznej. Mamy bowiem w ręku bezpośredni dowód – „dymiący rewolwer”: nagalazę.

    Za tę informację morduje się lekarzy.
    Już dawno podejrzewaliśmy, że wszystkie 💉 są skażone czymś co powoduje autyzm, ale także epidemię raka. Teraz mamy potwierdzenie.
    Dzięki publikacji wywiadu przez naszego wspaniałego rodaka mieszkającego na Florydzie, demaskatora NWO i mafii żydowskiej, Johna Kamińskiego, w którym autor podał wielce alarmującą informację o dodawaniu nagalazy (nazwa skrócona) – enzymu powodującego m.in. raka i autyzm do wszystkich 💉 (tłumaczenie poniżej).

    Odważni lekarze chcieli to ujawnić – 10-ciu z nich już nie żyje. Ale ludobójcom nie udało się wszystkich sprzątnąć.

    W wywiadzie telefonicznym, o którym mowa poniżej, Dr Ted Broer zastrzegł, że podane informacje są przeznaczone tylko dla alternatywnych mediów i że jest to tylko jego opinia, ale poparta badaniami naukowymi i dokumentami, którymi dysponuje.
    W szczególności cytuje bardzo znanego lekarza, dr Russella Blaylocka, który przypisuje straszny ból dziecka dostającego drugą lub trzecią 💉 (w wieku ok. 18 miesięcy) puchnięciu mózgu na skutek pojawienia się tzw. burzy cytokinowej w wyniku braku witaminy D.

    Te braki wynikają właśnie z działania poprzednich 💉, które zawierają nagalazę. Takie dziecko straszliwie płacze (ang. encephalitic scream) przez kilka godzin, a lekarze mówią, że to jest „normalne” i radzą sobie z tym środkami przeciwbólowymi jak Tylenol (!) zamiast dziecku od razu podać witaminę D w odpowiedniej formie – z białka Gcmaf. Nagalaza bowiem blokuje wytwarzanie tego białka.

    Dzieci w tym wieku (im młodsze tym gorzej) nie mają jeszcze rozwiniętej osłonki mielinowej systemu nerwowego, tak więc każda dawka 💉, które zazwyczaj zawierają wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG czy też zwierzęce DNA powoduje autyzm, chorobę Parkinsona i Altzheimera, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alerie itd.
    To było już wcześniej wiadome, tyle że młode matki najczęściej nie próbują znaleźć informacji na temat szkodliwości szczepionek, ufają opłacanym przez mafię farmaceutyczną lekarzom. zob. np.: My Son’s Vaccine Reaction

    Zamordowani holistyczni lekarze na Florydzie byli powiązani z dr Jeffem Bradstreetem i dr Nicholasem Gonzalesem, ten ostatni był słynny na całe USA z wyleczenia Suzanne Somers z raka piersi.
    Gonzales w ostatnich wywiadach mówił wprost, że jego odkrycia mogą spowodować, że zostanie „przejechany przez autobus”. Wszyscy prowadzili szerokie badania nad autyzmem i jego przyczynami.
    Dr Ted Broer w wywiadzie udzielonym Johnowi Kamińskiemu ujawnił jakie to są przyczyny. Powiedział też wyraźnie, że „💉 służą depopulacji”, tak więc można powiedzieć iż są współczesnym Cyklonem B, tyle że stosowanym w skali całej planety.

    Jest też pozytywna strona całej tej historii.
    Zarówno raka, jak i pozostałe choroby w tym autyzm i Parkinsona, można bardzo prosto wyleczyć poprzez podawanie Gcmaf – białka łączącego się z witaminą D, co udokumentowano w 59 badaniach naukowych (!). Zamordowany dr Jeff Bradstreet białko to testował u 1100 dzieci autystycznych, z czego u 85% nastąpiła poprawa, a 15% dzieci zostało całkowicie wyleczonych z autyzmu! Podobne rezultaty powinno się obserwować w przypadku innych chorób, w tym raka.

    Niestety, laboratoria europejskie produkujące to białko zostały jak podaje dr Broer, zamknięte w tym samym czasie gdy zamordowano lekarzy.

    Najwyraźniej lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie odkryli, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE podawany populacji poprzez szczepienia. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.

    To całkowicie niszczy naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych. Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe. Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u austystycznych dzieci. I oni UMIESZCZAJĄ ją w 💉! Zapobiega to wykorzystywaniu przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi.

    Nagalaza wyłącza system odpornościowy. Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2. Więc w zasadzie… nie zabijali tych lekarzy, ponieważ odkryli oni lekarstwo na raka, czy odnieśli sukces w leczeniu autyzmu… zabijają ich ponieważ ci lekarze prowadzili badania i mieli dowody na to, że 💉 które wstrzykują naszym dzieciom POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzmu! Lekarze, których zabili na Florydzie współpracowali i przygotowywali się do upublicznienia tej informacji.

    Elementarna zasada depopulacji: uczyń prawem to, że dzieci muszą być zaszczepione, aby mogły uczęszczać do szkoły.

    Nie ma potrzeby używania komór gazowych, gdy szczepionki zrobią zamiast nich robotę powoli i po cichu”.

  4. Nie używam tych słów ani nazw, nie nauczę się.
   Nie przechodzi mi przez gardło nazwa curvizjer. Miłego dnia. Orzechy kroję i gryzę i wysysam soczek. ZdRawiam

 8. Monopol na wszystko . Wyłączność.

  Latyfundia znów opanowały Świat.

  Widać powtórkę z Rozrywki..

  Nie …nie…nie…!

  Bardzo niebezpieczna zabawa
  w razie klęsk …głód i zaraza… ZdRawiam

 9. „Coś ty narobił, Kazimierzu ? 🥴”

  Kazimierzu Wielki
  Czemu do Polski plemię żmijowe sprowadziłeś?
  Czy ty coś piłeś? 😁
  Kazimierzu Wielki
  Może miałeś Wielkiego
  Jednak politycznie wyglądasz na cienkiego
  Może miałeś wzwód
  Jednak teraz mamy polityczny brud 🥴🥴🥴
  Czy nie myślałeś, w co Polskę wpakowałeś?
  Czemu tylko o swej chuci myślałeś? 😲
  Nie wiem, czy wiesz, ale chcą od Polski tak zwane bezspadkowe mienie
  Żmijowe plemię 🥴
  Grabili nasz kraj, a my ich ratowali
  Nawet nie podziękowali 🥴
  Inni ich wyrzucali, a Polacy przyjmowali
  Kazimierzu Wielki, coś ty chłopie narobiłeś
  Czy coś wtedy piłeś?

  Wojownik Radek

   1. Piastowie=Piastunowie robili swoje po liwkidacji POPIELIDOW… to piastowie wykreowali strefe okupacji dla R1a i to byl poczatek uboju genetycznego tej haplagrupy… i tak do dzis.

   1. W „Protokołach Mędrców Syjonu” jest opisany strategiczny mechanizm podsyłania samic wiadomego pochodzenia królom i władcom tego świata (w razie gdy władcy nie są do końca rasowo odpowiedni).

   2. One są dobre w te klocki. I zawsze gotowe. Nawet jak nie mają macicy, to mają wściek macicy, gdy długo chłopa nie mają.

   3. Anamiko – szkolone są ..

    Nie są dobre, bo miłości brak. Szkolone.

    Pisałam wcześniej, jak od czterech mężczyzn, na których wlazła, wyłudzała alimenty.

    Panowie/Panie, ostrzegam.
    W młodości szukają ali..mentów, a na starość
    szukają PAŃ – PANów z majątkiem, mieszkaniem ..
    …a niebieski papierek to po co ? ZdRawiam

   4. No tak, napisałam : w te klocki.
    O miłości tu mowy nie ma.
    Jest żądza pieniądza.

   5. .https://youtu.be/BC399HpzeR4

    Poetka Kora w swoim wielowarstwowym, wielopoziomowym i wielopłaszczyznowym przekazie poetyckim brawurowo zdiagnozowała źródłowe algorytmy (bazowe kody) matrixa, na sznurku których wszyscy chodzimy.

    Tekst jest wielopłaszczyznowy, mówi również o szerokopojętej kreacji pieniądza…

    Mam w domu skrzynię,
    skrzynia jest pusta,
    zaglądam do niej,
    w skrzyni „kapusta”…
    🤣🤣🤣🤣

    https://www.miejski.pl/slowo-kapusta

   1. Nieświadome Słowianki również żyłują, dołują i energetycznie wysysają swoich Mężczyzn. Nie czają, że w ten sposób same pozbywają się ich ochrony, gdyż wsparcie powinno być wzajemne.

    To wielki problem społeczno-duchowy współczesnego naszego kRaju 🔆

    *

    Archetyp Kobiety Wydającej Mężczyznom Rozkazy…

    Archetyp Upokorzonego Mężczyzny (vide: grafiki Brunona Schulza)…

    Wszystko się poprzekręcało…

    .https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2021/07/img_20210705_155556.jpg

    .https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2021/07/3e088d2b4a4ec5bc91fa59b1bb9d90f1.jpg

   2. Tak, niektóre baby potrafią zryć facetom beret.
    KK to tylko do kibla mógł chodzić sam, bo wszędzie indziej towarzyszyła mu żonusia.

   3. Tawie, mam tę książkę z grafiką Brunona Schulza…

    Ale te damki to ony są..

    Kobitki SłoWianki – Sło…Wianki są …
    Śliczne Blond Włose Niewinne…

   4. W przedwojennym Drohobyczu mieszkały nie tylko one. A one raczej są podległe swemu panu i nie mają za wiele do gadania, inna kultura.

    W twórczości Schulza chodzi raczej o archetypy i symbole niż o spory ideologiczne czy narodowościowe.

    W opowiadaniu „Ulica Krokodyli” jest jednak „kawa na ławę” ukazana mechanika „świata zdeformowanego” przez gady. Już sam tytuł jest kluczem interpretacyjnym do tekstu dzieła.

    https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/sklepy-cynamonowe-ulica-krokodyli/

 10. Apel do Kobiet I Mężczyzn .

  https://slowianska.pl/artykuly/dlatego-kobiety-trzeba-chronic-apel-mezczyzn/

  Pięknie Opisał Czcibor i Edytka w poniżej..

  http://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2018/02/wyzwolenie-i-eksplozja-mocy-sowianskich_25.html

  „Słowianka odczuwała dawniej wszystko – czysto i naturalnie. Emocje i boleści męża, potrzeby dziecka, a nawet energie dostępne w roślinach, drzewach, a także emocje i przekazy zwierząt…
  Lechicki syn wychodził w eksplorację świata natchniony i pewny, a lechicki mąż na pole walki opancerzony – szczęśliwą miłością matki i żony”.

  1. Ja odczuwam cały czas.
   Kiedy mój syn był bardzo mały, jego kuzyni zabrali go na spacer. Ja w tym czasie pracowałam w ogrodzie. Nagle zobaczyłam, że idą w kierunku rzeki. Mój syn był wtedy mały, bardzo mały. Jego kuzyni też dzieci. Zostawiłam robotę, i jak struś pędziwiatr pognałam tam, gdzie widziałam, że są dzieci. Przybyłam w ostatniej sekundzie. Mogło być źle.

   1. Anamiko Droga .
    Też odczuwam całe życie.
    Można zapobiec wielu niepotrzebnym wygłupom
    oraz dać Wsparcie Dzieciom i Mężom .
    Dorosłym już Dzieciom . Przecież też maja Odczuwać że
    gdzieś Matka czuwa i wspiera. ZdRawiam

 11. „Archetyp Upokorzonego Mężczyzny (vide: grafiki Brunona Schulza)”.

  Jest taki film „Hard Target” z Jean-Claude Van Damme’m (jeden z moich ulubionych filmów Van Damma). Gdzie banda zwyroli, za pieniądze, poluje na ludzi i zabija ich dla zabawy. Jest też „Hard Target 2”, gdzie główną rolę zagrał mój ulubiony Scott Adkins.

  Główny bohater grany przez Scotta nosi w sobie wielkie poczucie winy (nie zdradzę, o co chodzi, bo może ktoś chce obejrzeć ten film, a film polecam). Kiedy postać grana przez Scotta Adkinsa jest osaczona przez zwyrodnialców/dewiantów, którzy chcą na niego zapolować, kobieta, która jest w bandzie tych zwyroli (typowa Domina, która nie jest normalna), która wie, że on się wini za przeszłość, powiedziała do niego coś w tym stylu: „Podobno lubisz się karać?”. Główny bohater odpowiedział jej: „Nie podobasz mi się” 😁 Uwielbiam szczególnie ten dialog w tym filmie 😀

  Cały film się kończy Pozytywnie, bo główny bohater wybił cały gang i poznał cudowną subtelną Dziewczynę, którą uratował. Jeśli ktoś lubi Solidne Kino Akcji, to polecam ten film. Jest na cda.pl z lektorem:

  .https://www.cda.pl/video/5554938bc

  1. Szokujący ten film, ponieważ Mateusz obnażył tu cały antysystem. Powiedział ile zazdrości i kłamstw w tym światku.
   Powiedział też o swoich nieprzyjemnych relacjach z Irokezem.
   Jeśli świat antysystemowy jest tak „pokręcony”, to „ciężka” sprawa.

   1. Nie oglądałem, ale to najzupełniej naturalne, że pomiędzy ludźmi są napięcia. Napięcia są twórcze i rozwojowe 🙂

    Nie rozumiem, skąd w ludziach takie idealistyczne oczekiwania, że wszyscy mamy być aniołami 👼🤣. Docieramy się po prostu, a to jest długi i żmudny proces.

    WYROZUMIAŁOŚĆ I WIELKODUSZNOŚĆ TO LECHICKIE CNOTY.

    Oczywiście przy zachowaniu swojej integralności, czemu służy technika asertywności.

   2. TAWie, aby dodać otuchy, zacytuję jeden z fragmentów ze słynnych „Zwojów Raduchy” 😁

    „Zwoje Raduchy”: Księga czasów covidowych

    „Przyjdą czasy, że każą ludziom założyć maski na twarze
    Różni ciemni włodarze
    Pod pretekstem wymyślonego wirusa
    Ludzi bez masek nie będą chcieli wpuścić do sklepu, czy busa
    Będzie to czas chaosu, ale też zdobywania świadomości
    Od bredni telewizyjnych będzie można dostać nudności
    Będą chcieli szczepić ludzi podejrzanymi preparatami
    Będą się wysługiwać tzw. celebrytami i pseudo autorytetami
    Wiele dezinformacji, ale też światłych ludzi
    Dzięki temu sporo się obudzi
    W tych mrocznych czasach powstaną ciekawe inicjatywy w internecie, zrzeszające wolnych ludzi
    Więc w końcu Ludzkość się Obudzi
    W czasach chaosu ważną rolę odegrają różne blogi
    Powstanie blog „Tajne Archiwum Watykańskie”, blog „Wolni Słowianie” przez Pawła prowadzony. Również Czcibor ze swoim „Lechickim Odrodzeniem” da ludziom nadzieję. Będzie też wiele innych blogów i filmów w internecie, zwłaszcza w lecie.
    Więc nie lękajcie się Bracia i Siostry, nawet jeśli przyjdzie ten czas ostry”.

    Jest to ważny fragment ze „Zwojów Raduchy” z „Księgi czasów covidowych” Dziwne, że Raducha przewidział takie rzeczy 😁

   3. TAWie, myślę że to dyscyplina kości…ołowa.
    Tak było w naszym domku.
    Nie było sprzeciwu..
    Ja trwałam przy swoim, ale był stressss.
    Ony inne wychowanie mają dla swoich, a inne dla Nas..
    Mają ubaw ..ZdRawiam

  2. 💩jady cieszą się z tego, że ludzie się nie zgadzają.
   W życiu jak w matematyce, chodzi o szukanie wspólnego mianownika, a nie skupianie na tym, co nas dzieli.
   Dziwię się, że pani Hania tak szybko podsumowała pana Zagórskiego.
   Wiadomo nie od lat, że jest oddziaływanie zdalne na ludzi, a tu jeszcze taki znany człowiek jak Janusz Z. Na niego to rzucają się jak psy na pochyłe drzewo.
   Ja zawsze skupiam się na pozytywach i na tym, co mnie z kim łączy, a nie dzieli. Choć jestem, jaka jestem, dzięki temu, płynę na fali życia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s