457 myśli w temacie “Wolna Polska

   1. Jasność, za tę Prawdę Prawd posyłam w darze Tobie 💏🙏🍰🍺 ☕a to ja🙃 🤣

   2. Podzielę się z Wami moją radością🙂
    Drzewo, o którym kiedyś tu pisałam (że miało być wycięte, ale udało mi się przekonać właścicieli, żeby je przesadzili), pozostanie na swoim miejscu, tam gdzie zapuściło korzenie. Nietknięte.
    Chyba bardzo chciało tam zostać… 🙂💚🌳

   3. Cieszę się ogromnie 🙂
    Tańczący z Drzewami pisał, że Lipa jest MOCnym Drzewem. Miał rację 🙂

   1. TAWIE. A ja mam rade dla Ciebie. Widzisz tanczacego Schumanna, to rob sobie urlop od forum i potancz w plenerze. No chyba, ze chcesz robic forumowiczom za piorunochron i odciazyc ich rodziny (od stresu).

  1. Ja też tańczę, ale nie kankana i nie na stole, a na schodach, bo podlewam róże 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 1. Info dla empatycznych Komentatorów.

  Jestem przeciążony energetycznie. Prowadzenie bloga nie jest jedyną moją pasją ani zawodem. Mam obecnie problemy osobiste oraz RODzinne.

  Proszę o zmniejszenie liczby komantarzy w najbliższych dniach.

  Czującym – dziękuję.

  *

  Proszę mi nie współczuć ani nie wysyłać energii zmartwień. Kto może, niech mnie pobłogisławi ZA POŚREDNICTWEM MOJEJ JAŹNI – i tyle.

  Dziękuję.

  ~ TAW

  1. Spoko 👍👍👍👍👍 Postaram się przez jakiś czas mniej pisać na forum, a może nawet zrobić przerwę w komentowaniu na kilka dni. Mnie też pewnie się przyda. Jest to dobry pomysł. Bardzo ogarniasz sprawy, TAWie.

   Zrobiłem to Błogosławieństwo za pośrednictwem Twojej Jaźni.

   PS. Nie zawsze się „klepaliśmy po ramieniu” (bo nie jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji), bo czasem było „ostro”, ale osobiście uważam, że to jest właśnie Piękne, bo pokazało, że nie słodziliśmy sobie 😀

   1. Dziękuję, Wojowniku. 🙏
    Generalnie nie lubię mężczyzn, bo 99% z nich to prymitywne samce z przerośniętym ego. Mężczyzn na Forum urzędowo toleruję, ale sami wiecie, ile jeszcze przed Wami, Dzielni Lechiccy Wojowie… 🤣🤣🤣🤣

  2. „Proszę o zmniejszenie ilości komantarzy w najbliższych dniach.
   Czującym – dziękuję”.

   Jasne, że tak, drogi Tawcio.
   Wszyscy czasem potrzebujemy chwil ciszy, wytchnienia, by myślom skołatanym nadmiarem pracy dać jasność i względnie spokojny ogląd na rzeczy, dla których dotąd czasu nie starczało.

   W takich kilkudniowych przerwach, skądinąd bardzo słusznych z Twojej strony, zauważyłam, że w pewnej części mojego życia jestem przywiązana do naszego bloga, niczym bezpański pies, który odnalazł swój dom.

   Nie gniewaj się zatem, Tawcio, że raz na dwa, trzy dni drapnę jakiś wpis i co najważniejsze; absolutnie nie oczekuję (w czasie przerwy) na publikacje.
   Dla mnie twój prywatny spokój i odpoczynek (m.in. od bloga) mają taką samą wielką wartość, jak szacunek, którym cię darzę.

   Miłego!

 2. „Dziękuję, Wojowniku. 🙏
  Generalnie nie lubię mężczyzn, bo 99% z nich to prymitywne samce z przerośniętym ego”.

  Sądzę, że obaj wolimy kobiety i to jest Prawidłowe 🤣🤣🤣

 3. „Mam brązowe oczy, długi i duży nos”

  Pawle, jeśli mężczyzna ma długi i duży nos, to raczej fajna sprawa 😁 Wiadomo, o co chodzi… 🤣🤣🤣 Niektóre kobiety mają hopla na punkcie dużego biustu, a mężczyźni chcą mieć duże „nosy” 😁
  Jeśli facet zobaczy u innego faceta większy nos, to są zgrzyty, a nawet bójki. Jeden drugiemu chce dać w nos 😁🤣🤣🤣 Są faceci co lubią porównywać sobie „nosy” 🤥 Jeśli są dwaj faceci na ulicy i patrzą na siebie bojowo, to nie jest prawdą, że patrzą sobie w oczy. Prawda jest taka, że porównują sobie… nosy 🥴🤣🤣🤣, kto ma większego 😁🤣

  1. Mialem juz nic nie pisac (obiecuje kilka dni wstrzemiezliwosci zgodnie z prosba TAWa) ale Radek mnie teraz troche rozwalil. To by tlumaczylo wiele wydarzen z „samcami” bo tak sie sklada, ze mam gruby nochal. Nie wpadlbym na to, ze faceci moga sobie patrzec na nos. Cos w tym jednak jest. 🙂
   TAW – 99%? Wg mnie nie az tyle. Jest wielu wrazliwych samcow trzymajacych ego na smyczy. Az tak zle nie jest. Wcielenie w dana plec nie jest przypadkowe.
   Moj drugi egzemplarz ma 4.5 latka i nadal twierdzi, ze jest dziewczynka. Moze tak byc, ze mu sie to nie zmieni. Ostatnio opowiadal o swoim poprzednim wcieleniu, myslalem, ze spadne z kanapy.

   1. Tomku, jest taki światowej sławy znany włoski seksuolog, niejaki Bartolomeo Fallusiano 🤣 😄

    Owy Fallusiano ma swoją teorię (cholernie odjechana teoria 🤣🤣🤣). Profesor Bartolomeo Fallusiano twierdzi, że 😲 😲 😲 ci mężczyźni, którzy notorycznie kłamią, robią to po to, aby im urósł nos jak u Pinokia 🤥, bo uważają, że długość nosa przełoży się też na rozmiar ich prącia. Profesor Fallusiano napisał wiele książek na ten temat, ale jego książki są uznawane za społecznie szkodliwe 😕 😕 😕 🤣, więc zniknęły z księgarń. Jego słynne wykłady zniknęły też z YouTube 🥴 Fallusiano jest uznawany w swoim środowisku za oszołoma, ale kompletnie się tym gość nie przejmuje i ponoć jest w trakcie pisania kolejnej książki, która ma być dziełem jego życia 🤣🤣🤣 Aha, Fallusiano też ma duży nos, więc trudno powiedzieć, czy gość kłamie, czy mówi prawdę 🤔

 4. 💩jady wciąż jeszcze w natarciu.
  Teraz wcierają Narodowy Holding Spożywczy.
  Narodowy Spis Powszechny, Narodowy Plan Szczepień. Narodowy Stadion.
  Szafują słowem narodowy na prawo i lewo i koślawo.
  Jaki, kuźwa, narodowy? Jakiego Narodu? Chyba ichniego,….. skiego!
  Ludzie słysząc narodowy myślą, że to swój, nasz, a to ichniego narodu.

  Bo nie polskiego ani tym bardziej Lechickiego.

  1. Brawo Anamiko .
   Też to wiem od początku . Taki myk-spryt słowny.

   Taaa. ”Nasze Narodowe ” …

   NaROD przestał czytać..ze zrozumieniem .

   1. I tak ludzie dają się robić w kozią mordę!
    Jak ja słyszę, że coś jest w imieniu Narodu, to zaraz pytam: jakiego narodu?
    💩jady mają ciągoty do zawłaszczania sobie wszystkiego.
    Spis Narodowy.
    Oczywiście uny zwolnieni.
    Stolzman i Szczynukowicz też przeprosili za Jedwabne w imieniu narodu. Swojego, znaczy się. Czyli… kto zatem winny? Tak to jakoś im to szydło z worka wyszło.
    Szydło.

  2. Mnie się już ulewa!

   Od kilku LAT już słyszę, że idą zmiany. Idą, idą i dojść nie mogą…
   Te wszystkie działania, obiecanki cacanki są na zmęczenie materiału… żeby ludzie albo się złamali albo poddali.

   Nic spektakularnego się nie wydarza. O Potockim to już słucham któryś rok i gdzie on jest?

   Ja mam w nosie, czy iskra wyjdzie z Polski, czy z innego Polin, ale ma wyjść.

  3. Wspólny naRodowy to my mamy dług o ile nie został już sprzedany😁

   1. Przecież to nie nasz dług, niech go spłacają ci co pożyczali. 🙂

   2. No właśnie Uleczko. Ichni dług. Pożyczali, niech spłacają 👍

   3. I tu cały ambaras Ula ci co pożyczyli są na 4 lata a dług na 40🤣

 5. Kochani, wklejam rozmowę między naszymi dobrymi znajomymi – Andym, Zyggim, Zygfrydm Ciupką, Zagórskim, Hanną… Przemyślenia w zw. z Harmonią Kosmosu…
  Co do Hanny – jest w Polsce dlatego, że czuje, iż COŚ ciekawego może się zadziać właśnie teraz w naszym kRAJu, nie tylko ona tak czuje… Więc? Dzieje się?

  .https://www.youtube.com/watch?v=8JS2Okosn8Y

 6. A tu ciekawostka.
  Brawo, młody człowieku.
  Ale nie za jajecznicę 👍👌🌞

  19-letni Kacper Ropka ruszył na rynek w miejscowości Krzeszowice. W dłoniach dzierżył patelnię i jajka, które usmażył na rozgrzanym betonie! W ten sposób nastolatek chciał zwrócić uwagę na problem braku zieleni w centrach miast. Jego nietypowa akcja odbiła się szerokim echem zwłaszcza w mediach społecznościowych.

 7. Bezczelny tusio wraca do polityki.
  Może tak zapytać go, gdzie jest kasa z OFE?
  Niech oddaje, złodziej.

   1. Skur….syn jak żaba wygląda jeb…..ny prezydent Europy 🤣

 8. Refleksje Hanny Kazahari po Harmonii Kosmosu.

  .https://youtu.be/uvgvH4omit0

  Hanna mówi, między innymi, o Januszu Zagórskim i o jego dziwnym zachowaniu.
  Pamiętam na początku plandemii świrusa, pan Zagórski dał z domu przekaz. Moim zdaniem bardzo dziwnie się wtedy zachowywał. Jakby był pod wpływem alkoholu albo narkotyków. Pomyślałam, że jest prawdopodobieństwo, że stosują na nim mind control, bo nie podejrzewam, by w stanie nieważkości ze swojej strony, pojawił się przed widzami..
  I teraz, jak Hanna Kazahari opisała jego zachowanie, to znów pomyślałam, że to może być mind control lub coś w ten deseń.
  Są to czywiscie tylko moje przypuszczenia. Każdy może mieć swoje zdanie w tej kwestii.
  Hanna wspomina też o poprzednich wyborach i jak poprzez konia trojańskiego rozwalono Jedną Polskę.
  💩Jady idą na całość, by Polacy się nie jednoczyli.
  Posłuchajcie, pomyślcie, wyciągnijcie własne wnioski.

  1. Pisałem tu setki razy, że na WSZYSTKICH liderów są zdalne oddziaływania technologiczne – jak nie ziemskie (takich większość), to bezpośrednio ze spodków. Pan Janusz jest jednym z KLUCZOWYCH liderów alternatywy na tej planecie, więc zdziwiłbym się, gdyby nie wywierano na niego presji.

   1. Szkoda, że pani Haneczka tego nie rozpoznała. Mnie to od razu przyszło do głowy, jak zobaczyłam dziwnie zachowującego się Pana Janusza. A jak ona jeszcze opisała, co się wydarzyło na HK i po, to już byłam zupełnie pewna, że ktoś wpływa na Janusza Zagórskiego.

   2. W czasie prowadzonych przez niego wywiadów wyraźnie widać, że pan Janusz sprawia wrażenie usypianego.

    Przy tak wielkiej imprezie jak HK trzeba brać dodatkowo pod uwagę czynnik ogromnego przemęczenia i stresu głównych organizatorów eventu.

    Patrząc z wyższych poziomów oglądu sprawy, ten „zgrzyt” musiał się pojawić, by wypłynął szerzej temat tabu: temat zdalnych oddziaływań technologicznych na liderów środowisk alternatywnych i niepodległościowych (oraz na wizjonerów) w Polsce.

   3. Tawie, czy te osoby mogą się jakoś przed tym chronić?
    Czy w ogóle możliwe jest, że osoby z dużą świadomością są w stanie same, bez pomocy z zewnątrz, odeprzeć takie ataki, korzystając wyłącznie ze swojej mocy?
    I czy one w ogóle są świadome takich ataków?

   4. „Czy te osoby mogą się jakoś przed tym chronić?”

    Ziemskie zdalne oddziaływania technologiczne oscylują w granicach pewnych konkretnych częstotliwości, poza które teoretycznie da się wyewoluować, ale praktycznie jest to bardzo trudny do zdobycia szczyt ludzkich możliwości, gdyż wymaga to przywrócenia przez daną istotę jej pierwotnego boskiego potencjału mocy.

    *

    „Czy w ogóle możliwe jest, że osoby z dużą świadomością są w stanie same, bez pomocy z zewnątrz, odeprzeć takie ataki?”

    Onegdaj u Rdzennych ludów bywało tak, że jedna Kobieta Mocy potrafiła skutecznie ochronić swojego Mężczyznę nawet od rany na polu bitwy, nie mówiąc już o permanentnej ochronie jego życia. Dziś wielu liderów ma ochronę wielu Kobiet, które wiedzą, jak korzystać ze swoich boskich mocy.

    *

    „I czy one w ogóle są świadome takich ataków?”

    To kwestia stopnia czucia własnego ciała. Istoty hipersensytywne wyczuwają każdą najmniejszą nieciągłość w swoim polu, a cóż dopiero walenie hardkorowymi częstotliwościami po mózgu!

   5. „Jak to skutecznie robić, jest póki co Wedą Tajemną”.

    Wystarczy kochać prawdziwie. Bezwarunkowo, bez żadnych oczekiwań, i form.
    Najprościej, ale i najtrudniej.

    „Człowieku, gdybyś prawdziwie kochał, byłbyś najpotężniejszą istotą we Wszechświecie”.

    Są jeszcze inne sposoby, ale to, jak TAW słusznie stwierdził, to Wiedza Tajemna.

   6. Dzięki za odpowiedź:)
    Zaczynam lepiej rozumieć Tawie dlaczego tak często zachęcasz kobiety do łączenia się w kręgi i „nawiązywania współpracy”.
    Być może to jest właśnie klucz do przyspieszenia całego procesu.

    Gdybyśmy sami potrafili tworzyć tarcze ochronne dla siebie, i do tego rozciągać je na innych, bylibyśmy poza zasięgiem jakichkolwiek sił.

   7. „nawiązywania współpracy”

    Nawiązywania WZAJEMNEJ współpracy.

    *

    „Gdybyśmy sami potrafili tworzyć tarcze ochronne…”

    Prędzej okupant straci moc, niż my ją odzyskamy.

  2. dla mnie Zagorski już dziwnie się zachowywał (np. ciągle mrużenie, mruganie oczami) w 2017 r. podczas audycji Alternews, które prowadził. zdemaskowano go podczas wykładu D. Icke w Pradze 2018 r., no i później zagadkowa nagła śmierć Wojtka Drewniaka.

   a mind control… możliwe, że go kontrolowali od lat.

   1. „że go kontrolowali od lat”

    Ja nie mówię o permanentnej kontroli liderów, tylko o próbach zdalnych oddziaływań w sytuacjach strategicznych (wywiady, spotkania z tłumami, narady, obrady).

    Kontrolerzy na innych gęstościach widzą perspektywicznie nasze role do odegrania w przyszłości (możliwość bezpośredniego przez nich wglądu oraz ingerencji (!) w Węzły Zdarzeniowe na Liniach Czasowych), więc ingerują już teraz, na bieżąco.

   2. Ja od czasu do czasu oglądałam niezależna tv Zagórskiego. Odnosiłam czasami takie właśnie wrażenie, ale najbardziej to mi dziwnym się wydał właśnie w tym plandemicznym, być może pierwszym przekazem od siebie z domu, o którym już wspominałam. Jak posłuchałam tego, co mówiła HK, to już zrozumiałam, że mój czuj mnie nie zawiódł. Dziwi mnie, co mówię po raz kolejny, że Hania nie rozkąsila tego.

 9. Ja się postawiłam odważnie w robocie, że ani nie przyjmę żadnego gówna, co oni zwą, jak zwą, i nie będę robić żadnych testów. I wszyscy mogą mi skoczyć.

  Powiedziałam, że jestem Wolnym Człowiekiem i to ja decyduje, co przyjmemę, a co nie, mogą mnie cmoknąć. Ja podlegam tylko Prawom Natury, a Matka Natura przyznaje mi rację.

  Mam już inną pracę na horyzoncie, a tu muszą mnie tolerować, bo nikt mnie nie zastąpi.

  Niecały tydzień. Chyba wytrzymają ze mną? 😁😛

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s