254 myśli w temacie “Święty Ogień Przesileniowy wypala stare treści

   1. Dokładnie tak! Czuć To !!! W Holandii zwiedziłem dużo miejsc pracy. Rozmawiałem z wieloma RODakami i mówiłem im o tym, co usłyszałem od osób, które było mi dane poznać i znają oni naszą starożytność lepiej od Nas, to z większością było tak, że się nie interesują, nie wiedzą, nie chcą wiedzieć, bo tam nie wracają, albo tylko po to, by pieniądze wydać, bo taniej. Wielu osobom pootwierałem głowy, zaczęli szukać albo ja dawałem im namiary, materiały… Albo mówiłem, że jeżeli masz kontakt z Turkami, Irańczykami, Węgrami, to pytaj jak nazywają Polskę. Lechickie Odrodzenie trwa!!!! Polecam Cheops4.org.pl dział Słowianie. Pozdrówki!

   2. Morazpws zgadzam się z tobą ja dowiedziałem się od litwinów że jestem Lenkasem z Lenkiji gdy zacząłem z nimi pracować

   3. Słowianinie, to dowód na to, że te wyjazdy były nam dane, po to, by wiedzieć i widzieć więcej.

   4. „Słowianinie, to dowód na to, że te wyjazdy były nam dane po to, by wiedzieć i widzieć więcej”.

    Drogo to wielu kosztowalo i kosztuje. Wiele z nas stracilo duzo, wielu z nas okradziono z energii (perwersyjne istoty z daleka, nawet z Kosmosu widza Swiatlo), ale… Dzisiaj przypomnielismy o nieograniczonej MOCY, ktora jest w nas.

    W dzien Przesilenia myslalam o Blogu i o Czytelnikach tego bloga 🙂

    Czasu na wpis do dzisiaj nie bylo… teraz chwila jest 🙂

    W wianku do dzisiaj chodzilam, 21 czerwca upleciony, a w wannie z woda swiezy jak o rannej rosie 🙂 dnia pierwszego !

    Jutro ognie zapale w wielkim miescie… Wianek wciaz zywy…

    Czytelnikom i Sympatykom dedykuje z Ogniem i Woda :

    Ps. Dzisiaj doszlo do spotkania… z ktorego wyniknie odkrycie wielu zapomnianych slowianskich tradycji leczenia, uzdrawiania, itd…

 1. Wizualizuję, Tworzę, Kreuję świat, świat szczęśliwych ludzi. Wkładam moje wizje tworzeniowe w wianek, zapalam świecę i wianek z wizjami, świecą puszczam na wodę.

  Wprawdzie jedynie w głowie, bo nie mam innej możliwości w tym momencie. Ale poszło.

  Dzięki TAWie za ognisko. Mentalnie jestem tam, przy ogniu.

   1. Lahy my!
    Prawdy i ujawnienia, serc połączenia, zjednoczenia nam życzę.
    Nasza Polasza. Sława i chwała nam.

    Okupantom PRECZ I WARA!

 2. Niech ten Ogień Przesileniowy rozpali serca jeszcze śpiących ludzi dobrej Woli🔥 Niech ten Ogień Przesileniowy wzmacnia Płomienie Naszych Serc🔥 i oczyszcza nasze Życia 🔥. Niech ten Ogień Przesileniowy przyniesie Oczyszczenie Naszej Ojczyznie Matczyznie ze wszelkiego zła🔥Niech odrodzi się nasza Kraina Bogow, Lehisthan❤️
  ❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️

 3. Boski Swarożycu, rozniec ogien w sercach Słowian, by potomkowie Twoich Dzieci wrocili do wiary przodkow i uratowali nasza planete przed wapirami i ich mania niszczenia i niewolenia wszystkiego, co zywe.
  Boski Swarożycu, błogosław swoim Dzieciom i Wnukom.

  1. Witajcie kochani! Babcia Marysia melduje obecnosc, przed chwila odeszlismy od ognia. Tylko corcia przy garach, 30 litrow syropu z kwiatow dzikiego bzu do wlania w sloiki, ona pali pod kuchnia, a reszta na zewnatrz. Żeby ten ogien oczyscil ludzi z wszelkiego zla, zeby dobro i milosc nareszcie zwyciezylo. Przeciez nie moze byc wiecznie zle. Żeby nareszcie Lachy z kolan wstali i pokazali swoja moc w prawdzie i milosci. Dzieje sie dobro, tak sie dzieje, tak jest. Tak nam dopomoz Bóg, ktory jestes w Nas. Blogoslawie z serca Ciebie TAW-ie, całą Tawernę. Dziekuję, że jesteście.

   1. Lachy My. Plonie ognisko i szumia knieje, druzynowy jest wsrod nas, opowiada starodawnie dzieje, a debowy szumi las. O rycerstwie spod kresowych stanic, o obroncach naszych polskich granic, a ponad nami wiatr szumi, wieje i debowy huczy las. Tak drzewiej bywalo i tak sie dzieje, i tak bedzie.

   1. Vinco ;), wszak to Nocy Sobotkowej Kwitnie Kwiat Perunowy 🙂

    Po burzy biegaj w las… moze zakwitl 😉 🙂

   2. Arkono, piekna piosenka. A „lasek” mam wokol domu. Z niego co wieczor zegnam Swarozyca. Tylko w czasie przesilenia byla fatalna pogoda. A zamiast kwiatu paproci moj ogrodowy Swarozyc ma kaskade kwiatow dookola. Moze to nie nasze dawne zwyczaje, ale te czerwone kwiaty wygladaja jak ogien przed nim.
    Ale zazdroszcze Ci pieknych przezyc na takim zlocie.

   3. Ps. To z zamiarem nie umieszczaam kropeczki przed adresem filmu na YT. Bo obraz tez ma znaczenie 🙂

 4. Niech nam ten płomień przyniesie wiele dobra do krainy Słowian . Przypomniały mi się czasy gdy byłem dzieckiem u mnie na wiosce zawsze płonął przesileniowy plomien

 5. Już przesilenie się zaczęło – przed chwilą dostałam info od W.Gadowskiego, że jest po ciekawej rozmowie z Jerzym Ziębą – że już jesieni nie oddadzą.

   1. No tak, ale pewnie jeszcze nie wiedzą, kto jest tym „nowym panem”, wiec na wszelki wypadek chca zyc w zgodzie ze wszystkimi. U Andy’go chyba JZ poskarżył się, że tacy wplywowi dziennikarze jak GW i Michalkiewicz nie mowia o sprawach istotnych, a przeciez mogliby. Moze tocza sie jakies rozmowy…

  1. No proszę, kto by się spodziewał, Gadowski rozmawiał z Ziębą i na jesień coś razem planują? Robi się coraz ciekawiej.

   24.06. Potocki robi w Warszawie manifestacje przeciwko terrorowi szczepionkowemu.

 6. Chcę się dołączyć do życzeń, ale nie byłem jeszcze w takiej sytuacji i nie wiem, co powiedzieć, czego życzyć Komuś, kto już wszystko ma, tylko jeszcze o tym nie wie. Szczęśliwego i łagodnego przebudzenia wszystkim nam życzę.

 7. Zdrawiam i Błogosławię Wam Bracia i Siostry. Niech się Nam Darzy. „Strumień płynie spokojny, gdzie woda jest głęboka”.

  1. Choćby płomień ognia wielkiego majaczył tylko w oddali, na horyzoncie…
   Niech będzie tym jedynym, by wszyscy Polacy z ciemnej nocy wyszli, jeden kierunek obrali…
   A tłumnie wiecem przy ogniu stojąc, o Ojczyźnie pomyśleli, o wyrwaniu jej z rąk okupanta, o ratowaniu Domu.

   Nie jest za późno, póki ogień płonie…
   Już się tłumy schodzą…

 8. Moje ognisko przydomowe, miastowe, palone w grillu 😀, ale mam i ja.
  Dziś w południe naszła mnie tęsknota za Słowiańskim kRajem ❤.
  Szybkiego powrotu życzę sobie i Wam, kochani.

 9. Niech ten Przesileniowy Oczyszczający Ogień 🔥🔥🔥 rozpuści w nas wszystkie niskie emocje i zamieni je w ŚWIATŁO! Niech uwolni nas od wszelkich programów, nawyków, zwyczajów, blokad, implantów zarówno na płaszczyźnie fizycznej (także cielesnej), jak i emocjonalnej, mentalnej oraz energetycznej! Niech aktywuje nasze DNA! Niech obudzi tych, co nadal śpią głębokim snem!🔥🔥🔥

 10. Światło Źródła otula już WSZYSTKO we Wszechświecie, Boski Ogień Oczyszcza, Uzdrawia i Harmonizuje na wszystkich poziomach … DOKONAŁO SIĘ ! Dziękuję ….

 11. Abyśmy wszyscy ujrzeli w sobie Nieskończone Światło🌈💛

  Przyszło Lato poruszające Dusze swymi barwami. Korzystajmy więc z jego Darów i twórzmy najpiękniejsze obrazy na kanwie rzeczywistości.
  To jest nasz czas🦁❤

 12. .https://m.youtube.com/watch?v=t6PzMHRVpY0

  „I otwórz swe oczy spójrz na kolor chmur ptaków sznur otacza cię..”

  Rzadko słucham muzyki i tego nie znałem. Jakieś wspomnienia wróciły. Internetu nie było, komórek. Ludzie się znali z twarzy, nie z nicków.
  Ach, lato, jawy, mz-tki, wski, romety, bele co, wino, zabawa, muzyka, taniec i śpiew, Rusałki, młodość 🙂

 13. Polska Piękna jak kwiat!
  Polacy są Spełnieni, Radośni i Zdrowi!
  Już teraz przed 2023 rokiem!
  Dokonało się !

 14. Jak tylko przybede na swoja Ziemie pod lasem, to walne ognisko na 3 metry! Juz sie nie moge doczekac! I posadzimy dziadkow wokolo, bachory potwory tez i bedziemy piec jablka na patyku. A na koniec do zaru sie powrzuca ziemniaczkow! Haahaha juz sie nie moge doczekac!

  1. Chciałam napisać ” niech się stanie”, ale „błysk” w głowie i informacja. TO SIĘ DZIEJE!!!!!🥰

   1. Tak U-Laszko, 💏 to się DZIEJE Tu i Teraz, My tylko to wspierajmy swoimi ENERGIAMI ŚWIATŁA, 💓 utylizując to, co niewzorcowe.

    Ta piękna Planeta należy do Nas PRAWDZIWYCH LUDZI, a nie do niszczących Ją nieludzkich potworów.

    Właśnie przetwarzam Marchewkę i oglądam na Animal Planet, jak wyglądają nasze morza i oceany zawalone sztucznym plastykiem oraz poranione zamieszkujące je zwierzęta.

    JESTEM SMUTNA I ZSZOKOWANA, co nieludzki człowiek czyni Matce NATURZE i sam sobie.

 15. „JESTEM SMUTNA I ZSZOKOWANA, co nieludzki człowiek czyni Matce NATURZE i sam sobie”.

  Mam ochotę przyjechać do Ciebie i przytulić Mocno! Pewnie pociągiem, bo nie mogę prowadzić samochodu, mam problemy z oczami. Sportów walki też nie powinienem uprawiać i okuliści mi zabraniali takich sportów. Trenuję od kilku lat, ale na własne ryzyko. W każdym razie nie mogę malować obrazów, tak jak kiedyś – mam z tym problem.

  1. Radku dziękuję 💏💓 , kto, jak nie My Lechici, przecież nigdy przed nikim na kolana nie padniemy, ja na pewno NIE 💪💪🤗

 16. Suwereni i Rodacy!

  Sytuacja w Polsce i na świecie powoli przeradza się w powtórkę z historii II wojny światowej, podczas której to nazistowski reżim niemiecki, przeprowadzał segregację sanitarną (a także rasową) na narodach Polski i Europy. Dziś musimy razem stawić czoła złu, które pod hasłami „walki z wirusem”, próbuje narzucić nam kajdany totalnego zniewolenia!

  24 czerwca br. o godzinie 12:00 przed Urzędem Rady Ministrów (al. Ujazdowskie 1-3-5, Warszawa) Prezydent II Rzeczypospolitej Polski Jan Zbigniew Potocki organizuje manifestację przeciwko przymusowi szczepień i wprowadzania tzw. paszportów covidowych. Manifestacja potrwa do dnia następnego do godziny 18:00.

  Liczymy na Wasze wsparcie! Ojczyzna i Naród wzywa. Dopiero odczytałem tę wiadomość i postanowiłem się z wami podzielić ⚔️

  1. „manifestację przeciwko przymusowi szczepień i wprowadzania tzw. paszportów covidowych”.

   Malo kiedy ogladam ekrany, wiec sie nie dziwcie pytaniu :
   To jeszcze ten pomysl nie upadl ?

   Myslalam, ze juz dali spokoj, a tu mowa o „przymusie” ?
   TAWie, cos Tobie wiadomo ?

   1. Info o domniemanym „przymusie” szczepień kolportują albo okupanci, albo zalęknieni niewolnicy.

    Nie będzie żadnego „przymusu” szczepień. W tej grze oni na wszystko muszą mieć zgodę niewolnika, choćby zgodę domniemaną. Kto twardo mówi NIE, jest bezpieczny, najwyżej pracę zmieni, co mu na dobre wyjdzie. Bo jeśli jest presja w pracy, oznacza tylko tyle, że to nie jest praca dla ciebie.

   2. Przymusu szczepień nie mogą wprowadzić, ale mogą wymagać szczepienia w pracy, co też jest nielegalne. Arkono, chcą nas trochę postraszyć na koniec, moje skromne zdanie 🙏

 17. Jest po 21:00, za oknem pochmurno, jakby zbierało się na deszcz, ale nie jest szaro-buro, jest pomarańczowo… Dziwnie, nie pamiętam, bym widziała coś takiego – śpijcie dobrze.

  1. Bo przez Polske przechodza burze.

   https://www.skyradar.pl/p/radar-burz.html

   U nas juz cudowalo. Teraz zachmurzone, ale na polnocnym zachodzie pomaranczowa poswiata. Slonce jest tuz pod horyzontem, wiec podswietla od zachodu do polnocy (chodzi o kierunki swiata). No i chyba cos z kosmosu doplywa, bo Schumann tanczy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s