135 myśli w temacie “Brytyjczycy zapraszają Polaków na utylizację

 1. To jeszcze absurdalne kwiatki z polskiego podwórka.
  Gdzieś na Śląsku siostry Matki Teresy prowadzą noclegownię i jadłodajnię dla ubogich i bezdomnych. Na fali absurdu świrusowego sanepid wtargnął tam i zaczął wszystkich badać na obecność wirusa mutacji niby indyjskiej. Tylko dlatego, że niektóre siostry pochodzą z Indii. Tylko, że one latami nie były w Indiach. Niby jak ten wirus, o ile w ogóle on jest, mógłby teraz nagle przez te siostry dostać się do Polski? Telepatycznie, czy jak?

  Idiotyzm goni idiotyzm. Już nie gębą śmiać się, a doopą.

  1. Uważasz, że tu chodzi o idiotyzm i absurd? Nie doceniasz inteligencji władzy? Przecież to są ludzie ponad przeciętną inteligencję. Jeżeli tak robią, tzn. że jest w tym inny ukryty sens. Już na pierwszy rzut oka widać co najmniej dwa: biznens na testach, utylizacja niepotrzebnych „dusz” jako oszczędności na zasiłkach, zupach i noclegach. 3. Punkty/premie urzędowe za …odważny bezpardonowy pomysł z bezdomnymi. 4. Dalsze ogłupianie społeczne cowidozą . Mało Ci?? 😦

  2. To one nie wrocily teraz z Indii? No to urzednikom naprawde mozgi sie zlasowaly. Cala Polska przekonana, ze ktos do nich z Indii teraz przyleciał…

   1. Nie. Niektóre siostry pochodzą z Indii, ale swoje domy opuściły lata temu. Teraz nikt z Indii nie lata do Europy, ani nikt nie leci do Indii. Zwłaszcza teraz.
    Chyba, że nierząd ściąga swoich do domu. Z pompą na całego.

   2. @Anamika.
    Media tak to przedstawily, jakoby ktos stamtad wrocil i nastawily ludzi przeciw nim. Chyba po to, by odwrocic uwage od skandalu sciagania zarazonej rodziny do Polski, jakby lekarze nie mogli ich tam na miejscu leczyc. Nam zdrowym robia kwarantanne, a zaraze zwoza do Polski. To jest karygodne.

   3. @Arkaim
    Tylko gdzie ci ludzie z tej ambasady mogli się zarazić? Ambasada znajduje się w bardzo luksusowej części Delhi. Tam jest wielka przestrzeń, przepiękne ogrody. Rajskie krajobrazy.
    Nie ma się od kogo zarazić.

   4. Ta, teraz przyleciał. Chyba, że na bocianie, bo granice pozamykane i loty odwołane.

   5. @Anamika
    Mnie sie wydaje, ze to nie jest zaden dyplomata, tylko ktos z establiszmentu. Byl na wczasach i wyslali po niego samolot, udajac chorobe. (Choc choroba moze byc prawdziwa).

   6. @Renata
    Dobre!
    Słuszna uwaga. Granice są pozamykane. I faktycznie można tylko na bocianie albo na latającym dywanie.

   7. @Arkaim
    Kto tam ich wie, kto i co.
    Może być, jak piszesz. Oni tak kręcą i mieszają, żeby tylko ludzie nie rozkąsili, o co biega.

   1. Ja myślę, że chodzi o zorganizowanie kolejnej fali świrusa.
    W Indiach to też jest wszystko wielki spektakl. Szkoda, że dręczy się i wykańcza ludzi.

   2. Jestem dziś zmęczona, by pisać dużo. Powiem Wam, że w Indiach tamtejsi nierządnicy z premierem, który był sprzedawcą herbaty na dworcu w Delhi, chcą zniszczyć klasę średnią, przejąć ludzkie biznesy i tradycyjne rolnictwo. I pozbyć się ludzi, ile się da. Bogacze, którzy zasponsorowali wybory temu sprzedawcy herbaty, chcą wszystko przejąć, co się da. Chcą, by było jak w 19 wieku. Aby byli wielcy bogacze, co posiadają wszystko, i pracująca na nich biedota. To tak w skrócie.

    Kumbh mela to święto, kiedy hinduiści wchodzą wielkimi gromadami do zgangesu. Z powodu plandemii były głosy, by to odwołać, ale sprzedawca herbaty chciał mieć pretekst do wybuchu epidemii w Wielkiej skali i pozwolił, by się to wydarzenie odbyło. No i oczywiście po nim wybuchła ta niby nowa indyjska odmiana świrusa.

    Jesteście TAWerniacy inteligentni, dopowiedzcie sobie resztę.

   3. „Zachowania powtarzalne.
    Łapanka, czyli powtórka z hstorii
    Droga Anamiko
    ZdRawiam”.

    I podpisuję sie pod myślą naszej Justynki.
    Wuhan wirus (czyt. kłamstwo), zaraza dziesiątkująca Włochy (czyt. kłamstwo), Anglia ze szpitalami wypchanymi pacjentami po dachy (czyt. kłamstwo), Polska odczytywana w Europie jako siedlisko zarazy (czyt. kłamstwo), teraz Indie z wysypem (czyt. kłamstwo).

    Są trzy rodzaje kłamstwa: kłamstwo, kłamstwo ohydne i statystyki.

    Próby poróżnienia ludzi w narodzie.
    Próby stworzenia izolacji narodów, antagonizmów między nimi.

    Jeśli ta cywilizacja ma jeszcze trochę potrwać, to nie dajmy się poróżniać. I między sobą, i między narodami.
    Nie grajmy w grę narzuconą przez graczy- psychopatów tego świata.

    Tyle mają władzy nad nami, ile nasza naiwność odbiera nam władzę nad sobą.

    Miłego!

  3. Wiadomo, po co…
   „Indyjski wariant B.1.617. w ciągu ostatnich tygodni doprowadził w Indiach do bardzo dużego wzrostu liczby zakażeń i zgonów. Jego obecność potwierdzono już w 17 europejskich krajach. Ugur Sahin, szef firmy BioNTech, która wspólnie z Pfizerem stworzyła szczepionkę, poinformował, że szczepionka zabezpiecza przed tym wariantem choroby.”

   1. Niektórzy twierdza, ze to działanie broni elektromagnetycznej, czyli 5G.

   2. Chodzi mi o masowe zgony w Indiach z powodu rzekomego „wirusa”.

   3. Masowe zgony są po szczepionkach, nie po kowidzie, bo kowid nie istnieje. To znaczy istnieje tylko dla tych, którzy w niego wierzą.

    A kraje typu Indie, Chiny czy Polska są pod specjalną lupą depopulatorów.

   4. @TAW
    „A kraje typu Indie, Chiny czy Polska są pod specjalną lupą depopulatorów”.

    Tydzień temu zmarł nasz kuzyn na wsi w Indiach. Był już po siedemdziesiątce, miał pewne choroby chroniczne. Poszedł do szpitala i tam umarł. Oczywiście jako przyczynę zgonu chcieli wpisać świrusa, co oczywiście nie było Prawdą.

    Ile jest takich przypadków?

    W Indiach jest bardzo wiele ofiar wypadków drogowych. Bardzo dużo. Oczywiście teraz tych, co zginęli w wypadku, zapisują jako zeszłych na qurwid. I tak dalej, i tym podobnie.
    Wmawianie ludziom choroby, której nie ma, trwa.

   5. „Masowe zgony są po szczepionkach, nie po kowidzie, bo kowid nie istnieje. To znaczy istnieje tylko dla tych, którzy w niego wierzą.”

    Szczepionki też działają na tych, którzy w nie wierzą.
    Można się śmiać z wiary ale nie ona tu ma moc a Ten kto wierzy.
    To samo dotyczy wszelkich klątw, ataków innych bytów itd. A im bardziej się człowiek przed tym zabezpiecza, tym bardziej swoją wiarę utrwala i tym mocniejsze są jego osiągnięcia w skutkach wiary, co daje mu przekonanie, że przecież tak jest. I koło się zamyka.

   6. Tak samo jak lekarze mogą mieć swoje dowody na istnienie wirusów, tak samo dowody na szkodliwość szczepionek mogą widzieć antyszczepionkowcy.
    Pytanie, czy tak jest w istocie, że taki jest świat?
    Czy to jedynie dowodzi mocy którą tworzymy dowody?
    Pierwsze pytanie z poziomu matrixu a drugie z tego gdzie powstało stwierdzenie: „łyżeczka nie istnieje”.

   7. No tak, najpierw szczepionki, a później podkręcenie 5G. Z drugiej strony…. tym, co maja słabe serce, nawet szczepionek nie trzeba, wystarczy 5G.

   8. No tak, pisales kiedys, ze to jeszcze nie jest 5G. W kazdym razie chodzi mi o to, ze jakiekolwiek podkrecone czestotliwosci maja negatywny wplyw na organizm.

   9. Tak, w tej chwili naszą przepiękną planetą zarządza zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym, posługująca się metodami terroryzmu elektromagnetycznego.

    Na szczęście istoty te to „odpady ewolucyjne”, które – robiąc to, co robią – dążą jednocześnie do rozkładu swojej własnej rasy.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2019/09/06/15-procent-ludzkosci-to-gady-odpady-ewolucyjne-istoty-dazace-do-rozkladu-joanna-rajska-monika-rajska/

   10. Anamiko, nie tak dawno mignął mi fragment artykułu o próbach testowania broni elektromagnetycznej w Indiach. To było na kilka dni przed wiadomościami o masowych zgonach. Skojarzyłam z 5G.

   11. I bardzo dobrze skojarzyłaś.
    Czy masz może Kalinko dostęp do artykułu?
    Mogłabyś zapodać tu linka?

   12. Anamiko, niestety nie pamietam ani portalu (alternatywnego), ani tytulu artykulu. Staram sie nie czytac dolujacych rzeczy, choc nie zawsze mi sie to udaje, pamietam jednak, ze tytul i fragment mi mignal przed oczami.

   1. Siostry, których założycielka działała w Kalkucie… No chyba logiczne, że mają wariant indyjski, bo jaki, polski? 😛 Pan Michalkiewicz wspominał, że czeka nas jeszcze wariant transsyberyjski… Możliwe, że wtedy wreszcie skończy się ta szopka:)))

   2. Generalnie wniosek rodzi się tylko jeden:

    pora spierdalać na Białoruś,

    gdzie rządzi tak groźny kosmiczny potwór, że wszystkie wirusy planety (łącznie ze wszystkimi wariantami nie do okiełznania) omijają go szerokim łukiem 🤣🤣🤣🤣

   3. Pierwsza mutacja Chińska, druga Brytyjska, trzecia Brazylijska, a teraz Indyjska. Wirusy wchodzą z flagami narodowymi i już wiadomo, z którą mutacja przyszła. Zmarła zakonnica była Węgierką, to może Węgierska?

   4. Weźmy na logikę, Czcigodni Bracia i Siostry, skoro Matka Teresa pochodziła z Macedonii, a zmarła była węgierską zakonnicą z Katowic, to jako żywo wariant mógł być tylko i wyłącznie macedońsko-indyjsko-węgiersko-watykańsko-katowicki.

    Myślę, że gdyby rodzina zmarłej wpadła na pomysł zatrudnienia najsłynniejszego detektywa w kRaju, to mógłby on wydatnie poszerzyć spektrum badawcze nawet w kierunku zasady nieoznaczoności Heisenberga. I myślę, że na tym trzeba się dziś skupić…

   5. Na Białoruś najbliżej. W Turkmenistanie też nie ma tego cyrku. Chyba tam pojadę. Skoro nie mogę do domu, to jest mi wszystko jedno dokąd.

   6. Skoro już te Koronoświrusy były z tylu państw, to ja ogłaszam lekkiego, 🤣🤣🙃 takiego, że obecnie zarażać się będziemy świruskiem Marcowskim.

    Objawy to: śmiech aż do łez, całodzienna radość, podrygi ciała rwącego się to tańca, chęć przytulania się do innych, a co najważniejsze, niechęć do przyjmowania jakichkolwiek szczepionek i zakładania na twarz kagańców.

    Kto chętny na takiego ŚWIRUSKA, to proszę się zapisywać na blogu TAWa, nie kłujemy igłą, tylko podajemy w kieliszku, smak malinowy i wiśniowy.🙃🤗😄😄😄

 2. Żeby chociaż pizze czy czekoladę dali. W dobrej tradycji.pl jest/było tak za krwiodawstwo. Powinni się doinformować przed wysyłaniem takiej propozycji.

 3. Do przychodni nie wejdziesz. Wizyty telefoniczne, zwolnienia wysyłają pocztą. Na szczepionki kolejka aż do parkingu. Pacjentów szczepią, na każdego są przewidziane 2 minuty, czyli co 2 minuty następny.

 4. Gdzieś czytałam, że rzeka Ganges ma właściwości oczyszczające, że sama się oczyszcza. Wszędzie mówią, żeby myć ręce i dezynfekować. Więc o co chodzi? Brawo Indie, nie dali se odebrać święta👏👏👏👏, a my się cieszmy majówką, bo po niej następna fala będzie. Nowa wymówka, żeby pozamykać nas na wakacje.

   1. Co tam Letnie Przesilenie. Dziś w Biedrze było jak w Gangesie podczas Kumbh mela.
    Widziałam w necie.

  1. ” … a my się cieszmy majówką, bo po niej następna fala będzie. Nowa wymówka, żeby pozamykać nas na wakacje.”

   Nikt, droga Renato, nie zamknie nas na wakacje, ani na jeden dzień.
   A trzecia fala debilizmu?
   No cóż…, jeśli nie ma ze strony narodu fali mądrości, to luka wypełnia się debilizmem. Natura nie zna pustki…

   1. Oj tak, natura nie zna pustki i chwała jej za to, bo mnie dzisiaj NATURA, dziękuję Ci NAturo😘
    obdarowała urlopem wypoczynkowym od pracy w ogrodzie, obdarzając mnie przymusowym odpoczynkiem, a przyrodę obfitym deszczem, jakże potrzebnym roślinom wiosną.🌹🌹🌹🌹🌹🦋🦋🦋🦋💧💧💧

  2. W Gangesie ponoc zyje jakas bakteria, ktora naprawde zabija wszystko szkodliwe i dlatwgo woda z Gangesu nie zaraza, mimo tego, co do niej wrzucają.

 5. Kilku policjantów bierze premiera Ontario do sądu za namawianie do egzekwowania absurdalnych restrykcji. Powołują się na kartę swobód.

   1. W kanadyjskich sądach tez pewnie nic nie wskórają. Cały „wymiar sprawiedliwości” też pewnie przejęty (zresztą tak, jak w każdym innym kraju), ale przynajmniej odważyli się. Poszło w eter.

   2. „W przypadku Polski jednak prokuratura i sądy są kupione”.

    ——–

    Kupione i/albo przejęte. Wiadomo, kto mógł studiować prawo po wojnie. Przytłaczająca większość stanowisk została przez nich obsadzona. A teraz w życiu zawodowym popisują się ich wnuki i prawnuki.

   3. Kilka lat temu w telewizjach internetowych skarzyl sie jeden swiezo upieczony prawnik. Skarzyl sie, ze jedyne stanowisko po studiach dla takich jak on, bez koneksji, to stanowisko radcy prawnego. Bez znajomosci nikt nikogo nie przyjmie na wymagany staż, a bez tego nie mozna robic zadnej aplikacji, np. aplikacji prokuratorskiej, Najbardziej okupowany zawod w „bezmiarze niesprawiedliwosci”, to zawod notariusza. Tam, to juz siedza cale rodziny i znajomi krolika.

   4. Bo to najbardziej strategiczny dział bezprawia.

    Nie na darmo „spontanicznie” spłonęły w archiwum akty notarialne przedwojennych krakowskich kamienic…

    (A teraz pytanie konkursowe: który poeta był notariuszem?…)

   5. Dzięki TAWie . ..jako że Bolesław Leśmian był Znawcą Wina..

    🍷🍷
    „To — niepoprawny Istnieniowiec!
    Poeta! — Znawca mgły i wina”.

    Bolesław Leśmian – „Napój cienisty…”

 6. Z tego, co wiem, to dużo mandatów za nienoszenie maseczek anulowano.

  Babcię Kasię też uniewinniono za protestowanie. Sędzia powiedziała: każdy ma prawo protestować i pani Katarzyna z niego korzystała. Więc uważam, że nie wszyscy sędziowie dali się zmanipulować.

  1. I jeszcze sędzina oddaliła zarzuty o naruszenie nietykalności policjantów (gdy jakoś tam policjanta babcia nazwała i kazała zabrać od siebie łapska), przy czym stwierdziła sędzina, że to policja przekroczyła swoje uprawnienia.
   Widziałem to w tv ale nie pamiętam kanału. No i że w tv coś takiego pokazali. Ruch oporu działa 🙂

  2. Może i w sądach są kasty, ale to tak jak wszędzie. Nie są wcale gorsze a rząd myślę, że nie przejął do końca władzy nad sądami i dlatego robi nagonkę, manipulując umysłami, puszczając seriale o niedobrych sądach.
   O księżach pedofilach też było głośno a o politykach nic a przecież władza świecka jest w tym temacie jeszcze bardziej skrzywiona.
   No i mnie to tak wygląda, że teraz sądy jeśli chodzi o człowieka, kontra to co odpierdziela rząd z łamaniem praw obywatelskich, stają po stronie ludzi, raz że broniąc konstytucji a dwa, może i pokazując takim sposobem faka nadzorcom.
   Brawo sądy.

  3. Bezprawie i niesprawiedliwości mówi, że sądy muszą mieć nad sobą zwierzchnika, by nie robiły co chcą i opowiada historie o kastach, próbując przekonać społeczeństwo, że oni powinni być ich zwierzchnikiem, by takie rzeczy się nie działy. Zwierzchnikiem powinien być Naród.
   Uczono mnie o trojwładzy, ustawodawczej, sądowniczej i wykonawczej. Trójwładzy by jeden nie przejął kontroli. I tak jak sądy powinny mieć bezpośrednio zwierzchnika lud, tak samo powinno być z policją i politykami.
   Politycy mieli być naszymi urzędnikami a chcą być panami, którzy mają w ręku wojsko i policję i teraz chcą sądy. A jak się z sądami nie udało, to chcieli wprowadzić zakaz odmowy przyjmowania mandatów, byś człowieku nie mógł iść do instytucji które rząd nie kontroluje.
   Tak to widzę.

   1. Przecież rząd, policja i prawo są przez Nas zatrudnieni i opłacani, więc Nam powinni podlegać i wykonywać Naszą wolę, a pajacom się wydaje, że to My ich mamy słuchać. 😄

    Dlatego ja ich nie uznaję, staram się mieć z nimi jak najmniej oczywiście służbowych kontaktów, a najlepiej wcale.

    Wystarczy spojrzeć na kabaret zwany sejmem, by wszystko było jasne, co odgrywają na scenie tego kabaretu niby przez Nas wybrane aktorskie kukły, 🙃🤸 no paru jest tam normalnych.😄

    Ale żeby nie wiało tylko smutnymi wieściami, powiem wam na rozweselenie dzisiejszego 😄 święta pracy, co powiedziała zmarła niedawno 122-letnia Francuzka Madamme Jeanne Louise Calment.
    Dodam, że ta wesoła staruszka przypomina mi mnie samą, bo ja również tak się czuję i zachowuję, gdyż kocham to, co robię od dwudziestu lat, czyli ścisły kontakt z przyrodą.

    „Miała najdłuższą potwierdzoną ludzką długość życia – 122 lata i 164 dni. Urodziła się w Arles we Francji w 1875 roku. Kiedy miała 85 lat, zajęła się szermierką i do 100 lat jeździła na rowerze. W wieku 114 lat zagrała w filmie o swoim życiu, w wieku 115 lat przeszła operację biodra, a w wieku 117 lat zagrała w filmie o swoim życiu oraz rzuciła palenie. Powodem nie było zdrowie, tylko nie lubiła prosić kogoś o pomoc w zapalaniu papierosa, kiedy była już prawie ślepa.

    Oto zasady życia Jeanne Louise Calment:

    „Kocham wino”.

    „Wszystkie dzieci są piękne”.

    „Myślę, że umrę ze śmiechu”.

    „Zapomniał o mnie nasz Dobry Bóg”.

    „Mam tylko jedną zmarszczkę i siedzę na niej”.

    „Nigdy nie maluję rzęs i śmieję się, tak długo, aż zacznę płakać”.

    „Jeśli nie możesz czegoś zmienić, nie martw się o to”.

    „Zawsze się uśmiechaj. Tym właśnie wyjaśniam moje długie życie”.

    „Źle widzę, źle słyszę i źle się czuję, ale mam w sobie radość małego dziecka”.

   2. Francuzki długo żyją i nie chorują, bo przez całe życie uprawiają dużo seksu.

    W tym punkcie jest ogromna różnica między Polkami i Francuzkami.

    We Francji jest ogromna łatwość w znalezieniu partnera na jedną noc.

    Kobieta jest tak skonstruowana energetycznie, że kiedy przestaje regularnie współżyć – od razu zaczyna „chorować”…

   3. @TAW
    Haha, rozbawiles mnie. Prawie wszystkie dlugowieczne, ktore znalam, stracily meza przed 60 lub wcale go nie mialy. O tym, by chodzily gdzies na łowy, nic mi nie wiadomo. Ale moze to u Polek dziala inaczej?

   4. Aniu Droga sami się zatrudnili….
    zatrudniają.. a właśc.zajęli/ją stanowiska.. ZdRawiam

   5. Prawdą jest też, że rządy nam nie służą lecz chcą mieć nad nami władzę i ludzie też nie chcą sobie służyć tylko mieć nad drugim władzę. A jak się przyglądam zwykłym ludziom, to większość też zadbałaby najpierw o swą rodzinę, bo rodzina najważniejsza. No i w urzędach, polityce, sądach, u lekarzy, też przeważają rodzinne interesy. Tak że nic nowego. Jak na dole, tak i na górze.

   6. Taw, ciekawe stwierdzenie z tym wpływem braku współżycia u kobiet na ich długowieczność i zdrowie. W ogóle się nie potwierdza w wypadku mojej 107-letniej prababki czy wszystkich kobiet w mojej rodzinie… Wg mnie pic na wodę😛
    Wszystkie kobiety w mojej rodzinie miały tylko jednego partnera, małżonkowie umierali dość młodo, kobiety zostawały same, to były silne istoty, pełne poświęcenia! Zajmowały się dziećmi, ciężko pracowały. I nie miały czasu chorować!

   7. „We Francji jest ogromna łatwość w znalezieniu partnera na jedną noc”.

    Nie tylko we Francji. Na jedną noc wszędzie można znaleźć faceta albo laskę.

    Ja pijam kawę /herbatę z porcelanowych filiżanek, nawet jak siedzę na melinie z grillem na środku pokoju. To dotyczy wszystkiego w moim zyciu: nie używam niczego jednorazowego.
    Dlatego mam stale tego samego męża i jest mi z tym dobrze.
    Ale każdy ma wybór.
    Napisałam tylko o sobie i swoich wyborach.

   8. Mnie też nie interesują spotkania na jedną noc. Ogólnie sama cielesność jest mi tak płytka, że za młodu bez alkoholu nic z tego a teraz od lat singiel. Co innego gdy spotykają się dusze a wtedy spotkanie może być kilkuletnie albo krótsze, nawet jednodniowe ale to też jak płynięcie z prądem, Rzeki Życia.
    Wolę by również w tym temacie Duch, Życie, Duch Drzewa wyrażał się poprzez liść, z tym prądem płynąć, niż na własną rękę kombinować. I tak samo mam z kobietami. Mam być teraz sam to jestem a jak mam teraz kogoś spotkać to tak jest i w obu przypadkach to jest dla mnie dobre i daje mi szczęście.

   9. Zakaz odmowy przyjęcia mandatów nie znosi prawa do pójścia do sądu, bo konstytucja III RP to gwarantuje. Ten zakaz (o ile wejdzie) sprawi tylko, że mandat musisz najpierw zapłacić, a potem się odwołać do sądu. Jeśli sąd przyzna Ci rację, to muszą Ci oddać kasę. Liczą pewnie na to, że wiele osób, mając w perspektywie natychmiastową płatność grzywny, a potem chodzenie po sądach i ewentualne kolejne koszty, ulegnie i podporządkuje się bezprawnym nakazom. Nie dajcie się nabrać na to. W sumie, jak pisał Matka Kurka, wprowadzenie odmowy przyjęcia mandatu wyjdzie na naszą korzyść. Teraz bowiem, jak sprawa trafia po odmowie do sądu, to wraz z nią trafia wersja przedstawiona przez policjanta. Sądy zaś najczęściej dawały wiarę policji. W nowej wersji sędzia zapozna się najpierw z wersją obywatela i jest większa szansa na wygraną.

   10. Wiem że wciąż mógłbym się odwołać do sądu ale nie każdego stać na zapłacenie grzywny. Wtedy wkracza komornik i dopiero po oskubsniu człowieka, ten może zacząć dochodzić swoich praw w sądzie. Mnie np od samej biurokracji odrzuca na kilometry. No i przy tej ustawie policjant staje się też sędzią. Albo pracuj zawodowo jako kierowca i niech ci zabiorą prawko. Co z tego że po roku wygrasz sprawę i je odzyskasz. Mnie to nie przekonuje.
    Może i sądy dawały wiarę policjantom i może diet mylę ale z tego co słyszałem to nie w sprawie pandemicznuch cyrków, z maseczkami, zamykaniem lokali, protestami. I tutaj kiedy człowiek nikomu nie szkodził mógł się nawet w sądzie nie pojawiać.
    Ale to tylko moje dzisiejsze zapatrywanie. Jak będzie to będzie.

  4. Tak, sędzina powiedziała, że każdy ma prawo protestować, mówić z czym się zgadza a co mu nie pasuje a o policji powiedziała, że nawet nie wiedziała o co chodzi tej babci o co są jej protesty.

   Tak prywatnie, zaczynam wierzyć w ludzi. W to że będą się budzić i zachowywać jak na świadoma osobę przystało, czy to w mundurze, czy w sądzie.
   I właśnie teraz zobaczyłem Neo z Matrixa walczącego z agentami. Nie pokonał ich fizycznie walcząc, lecz integrując. Wpuszczając jednego i łącząc ciemność ze światłem, po czym ciemność znikła.

   1. Wolni Słowianie pisze:
    1 Maj 2021 o 17:18

    Wolni Słowianie, Drogi.
    Z doświadczenia wiem, że jak zapłacone naprzód, to pozamiatane.
    Daj hydraulikowi albo stolarzowi, albo prawnikowi naprzód pieniądze, na umowę nawet..

    Zobaczysz usługę …już widzę..

    Każdy sąd Ci Powie …Skoro Pan zapłacił, to już przyznał się Pan do winy…
    Taka Interpretacja i nie ma zmiłuj..

    ZdRawiam

  5. „A teraz pytanie konkursowe: który poeta był notariuszem?”.

   A nie był to przypadkiem Leśmian? Bolesław?
   Chyba tak. Coś błąka mi się po zakamarkach pamięci z czasów, kiedy do szkół mnie posłano i uczyć się literatury kazano…
   Czy to Leśmiana oskubał doszczętnie z kasy jego współpracownik, którego zatrudnił w swojej kancelarii?
   Jakie to życie jest trywialne – od zawsze istniały nieuczciwe łajzy…
   Czy epizod z łajzą dotyczył Leśmiana?
   Ludzie często odkrywali w sobie talenty po tym, jak lądowali na bruku.
   Czy tak było i z Leśmianem?
   Ale zamroczenie umysłowe…
   Ech, ta pamięć…

   A tak na prawdę to ileż to człek muuuuuusi pomieścić w tym saganie…, i jeszcze kolanem upchać 🙂
   Pewnie po to człowiek ma tyle dziur w głowie, by nimi wysypywało się stare, gdy nowe chce się upakować…

   Miłego!

   PS.
   WSIEWO CHAROSZEWO S PRAZDNIKOM PIERWOWO MAJA!!!

   .https://www.youtube.com/watch?v=imKD1msSx9s

   Ciekawe jakie słowa zagrzewały by dziś do lepszego jutra?
   Nie ma słów…, nie ma pieśni…, nie ma otuchy, entuzjazmu…

   Wszystko, co minione spowszedniało, okraszone cynicznym uśmieszkiem…
   Pośmiać się ze starego wolno, ale tylko wtedy gdy tworzone jest nowe, lepsze, mądrzejsze…

   Co nowego tworzymy, by hart ducha zachować, by pierś wypiąć i z głową podniesioną patrzeć dumnie do przodu?
   Co nowego?

   „Naród, który przestaje śpiewać, przestaje istnieć”.

   ~ Oskar Kolberg

   Czy dlatego oduczono nas śpiewania?
   Bo oduczono…
   Warto się nad tym zadumać, miast tylko stare wyśmiewać, jak to często lubimy robić.

   A co, jeśli w tym starym istniały nieprzemijające wartości, które dziś zagubiliśmy w ciszy niemej pieśni?

 7. [Anamika] Tylko gdzie ci ludzie z tej ambasady mogli się zarazić?
  —————
  Hahaha Moze zapili w klubach nocnych, a tu od razu, ze „kowid”? Hahaha Pyszczyska obite przez alfonsów.

   1. oni, te gadające głowy, jakby świata poza sobą nie widzieli nawet nie oglądają konkurencji, żeby sobie poszerzyć światopogląd.
    Wicio to katotalib. nieświadomy niewolnik.

   2. „Gadowski nigdy nie przestanie głosować na gadów z PiS-u, bo „nie widzi alternatywy”. Jak nie czyta TAW, to nie ma dziwne, że „nie widzi alternatywy”. ”

    TAWie, sytuacja jest poważna 😁, bo od mojego informatora z innej gęstości 😄, dowiedziałem się, że pan Gadowski od jakiegoś czasu czytał regularnie TAWernę. Jednak posłanka PiSu wzięła go w obroty i jego laptopa wyrzuciła przez okno 🤣 Długonoga posłanka PiSu zastraszyła pana Witka Gadowskiego i związała swymi podwiązkami, kiedy on chciał na laptopie czytać TAWerniane posty 😁 Pan Witek wpadł jak śliwka w kompot, albo raczej jak wuzetka do kawy 🤨🤨🤨🤣🤪

 8. przewodnią pieśnią na dzisiejsze komunistyczne święto pracy jest
  Ivan Komarenko – Dziwki i celebryci OFFICIAL 2021

  .https://www.youtube.com/watch?v=jI4qr1SC08s

  Mamy dla was szczepień moc
  Naiwności martwa noc
  Mamy to by zabić was
  Panowania mroczny czas
  Dostaniecie od nas mało
  By się żyć wam odechciało
  Tyle byście pracowali
  Cisi, słabi, karni, mali

  Refren:

  Damy wam nadziei tyci
  Szepczą wkoło celebryci
  Z nami dziwki i pajace
  Pustoszeją wkoło place
  Z nami rządy wielu krajów
  Wciąż marzycie o swym raju
  Wciąż marzycie o wolności
  Już bieleją w trumnach kości

  Mamy dla was szczepień moc
  Naiwności martwa noc
  Mamy władzę mamy czas
  Byś się kłaniał nisko w pas
  A gdy ducha wyzioniecie
  Wszystko nasze będzie w Świecie
  Wasze prochy rozsypiemy
  Na spokojnie i bez tremy

   1. Morał…Podążać własną drogą..
    Ad.” Młynarz, syn jego i osieł”

 9. Plandemia to super biznes. Kilka tygodni temu utworzono w Polsce urząd zajmujący się monitorowaniem mutacji wirusów. Jest prezes, jego zastępcy. Glonojady jak w NBP. Wszyscy krewni i znajomi królika z wysokimi uposażeniami.

 10. Jestem Buntowniczką od początku panowania
  tzw.”zgody pod przymusem” jest wszędobylska..
  zabiera / ogranicza Wolność oraz Godność.

  ”Bajka o Młynarzu i zgodzie pod przymusem”
  https://blog.blizejprzedszkola.pl/wordpress/bajka-o-mlynarzu-i-zgodzie-pod-przymusem/

  ”Każdy z nas był kiedyś Młynarzem.
  Każdy z nas doświadczył kiedyś sytuacji, kiedy złoczyńca stał z wyciągniętym w naszą stronę „pistoletem” i mówił:
  „Zrób to, bo jak nie, to cię zjem!”.

  I robiliśmy to. Chociaż wiedzieliśmy, że przez nasze działanie ktoś poniesie krzywdę.
  Żeby tylko wszystko dobrze się skończyło…

  ”– Nie otworzymy, nasza matka nie ma czarnej łapy jak ty! Ty jesteś wilk!
  Wilk pobiegł do piekarza.
  – Uderzyłem się w łapę, obłóż mi ją ciastem – poprosił.
  A gdy piekarz obłożył mu łapę, wilk pobiegł do młynarza:
  – Posyp moją łapę mąką.
  Młynarz pomyślał sobie: wilk chce kogoś oszukać. Wzbraniał się, ale wilk powiedział:
  – Zjem cię, jeśli tego nie zrobisz!
  Młynarz pobielił mu więc łapę, bo się przestraszył.
  Tacy właśnie są ludzie.”

  ”Finał każda mama i każda nauczycielka wychowania przedszkolnego zna.
  Na szczęście, mimo tragicznego przebiegu wydarzeń, wszystko dobrze się skończyło.
  Nawet Wilk poniósł potem karę.
  Ale nie ma lekko – mój syn dopytywał się o Młynarza.
  Dlaczego tak zrobił? Dlaczego się wystraszył? Bał się. Bał się…”
  ZdRawiam
  Kochani NIE ! – dla zgody pod przymusem.
  Justyna

  1. Ja znam wersję, gdzie nie ma młynarza.
   Zawsze zastanawiałam się, skąd wilk dostał mąki…

 11. Niewolnicy tracą wszystko w swoich kajdanach – nawet chęć opuszczenia ich ..

  Norwid. (Re)witalizacja polskości

  „Ojczyzna – Ziomkowie – jest to moralne zjednoczenie,
  bez którego partyj nawet nie ma
  – bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne, których ogniem niezgoda;
  a rzeczywistością dym wyrazów” – pisał Cyprian Kamil Norwid.
  ZdRawiam

  1. Morze jak Grzegorz Braun wygra wybory, to przeprowadzimy się wszyscy do Rzeszowa i stworzymy imperium bez obostrzeń?

   1. Jestem pewien, że gdyby naród z obecną świadomością przegonił rząd i utworzyłby nowy, nie byłby lepszy a możliwe, że jeszcze gorszy. To samo tylko zamiana stołków.
    Najpierw musi się zmienić mentalność ludzka. Bez świadomości narodu będzie huj dupa i kamieni kupa.

 12. Tawie! Nie wymiecie egzorcystów. Ci się nie szczepią. Nie wiem, czy wiesz. Ale egzorcyści są okay. Właśnie oglądam jakiś wywiad z Billem G. Słabo znam angielski, ale mówiąc krótko, chodzi o rozwój technologiczny, który sobie zaplanował. TAWie, wysyłałeś mi jego kosmogram. Podeślij, jak możesz. Nie mogę znaleźć.

   1. Saturn na 13 Wodnika, a na 15 Wodnika jest Słońce fejsbuka. Zatem będzie blokada fejsa, tzn. cenzura na fb osiągnie apogeum, może nawet go zablokują, zęby ludzie nie pisali o pandemii. Dzis znajoima wysłąla mi filmik, jak ludzie stoją w kolejce po szczypawkę. Był na fb. Nie obejrzałem. Usunięty od razu. Pewnie były jakieś świadome komentarze. Moja znajoma z Anglii na bank taki dała. Nie będzie fb. I bardzo dobrze z drugiej strony. Wciągający portal i niebezpieczny. Jego główne zdanie to: jątrzenie i odciąganie ludzi od rzeczy ważnych. Sa inne fajne portale. Pozdro!

   2. Saturn niebawem zacznie się cofać. W Słońce pejsbuka walnie dopiero za drugim podejściem. Zresztą, są dwie daty powstania FB, a to komplikuje odczyt i dywersyfikuje zdarzeniowy potencjał realizacyjny.

  1. S pisze Jestem pewien, że gdyby naród z obecną świadomością przegonił rząd i utworzyłby nowy, nie byłby lepszy a możliwe, że jeszcze gorszy. To samo tylko zamiana stołków.
   Najpierw musi się zmienić mentalność ludzka. Bez świadomości narodu będzie huj dupa i kamieni kupa.”

   ..i tyle w temacie drogi S…..ale co ten lud tak blokuje aby sobie swiadomosc wykalibrowac ?? Zapewne ciagle nie ten uklad planet oddzialujacy na niektorych lepiej a na wiekszosc ciagle bez progresu pozostawiajac ich na rubierzach swiadomosci.

   Nie tak dalej jak dwa tygodnie temu moj kolega z lawy szkolnej mieszkajacy w Polsce oznajmil mi ,iz juz jutro biegnie po zbawienna szczepionke a doczekac sie nie moze a wogole to czuje sie dumny ze jest Polakiem, bo Polska przeskoczyla narod Niemiecki w pedzie ku szczepionce a polski rzad juz tak to zorganizowal obywatelom, ze tylko klaskac.. tak to idzie pieknie.
   Oczywiscie pogratulowalem decyzji ,bo na tlumaczenie to mi szkoda juz bateri a i tak nic juz to nie da ,widac ze geblesowkie reklamy podprogowe dzialaja lepiej niz w samych Niemczech nazistowskich.

 13. Znajoma z Anglii właśnie mi napisała, że lekarz ją męczy szczepieniem. W Anglii jest tak, że wyrażają zgodę, a potem podają im, jakie nopy mają składać.. Koleżanka postraszyła lekarza sądem, jeśli nadal będzie ją zamęczał. W Anglii dostają sms z zaproszeniem. A tu mój wpis na moim blogu. O ptakach i nie tylko(niestety, bo tu miały być tylko wiersze, ale patrząc na to, co się dzieje, nie mogłem przejść obok.
  https://spiewptaka.wordpress.com/2021/05/04/spiew-ptaka-i-ostrzezenie/

 14. „..i tyle w temacie, drogi S.
  Ale co ten lud tak blokuje, aby sobie swiadomosc wykalibrowac? Zapewne ciagle nie ten uklad planet oddzialujacy na niektorych lepiej, a na wiekszosc ciagle bez progresu, pozostawiajac ich na rubieżach świadomosci”.

  Devingo, też się zastanawiałem. Być może jako naród jesteśmy za bardzo czołobitni, czyli egregor katolicki, „bicie się w piersi”, „noszenie krzyża” na wzór Jezusa Chrystusa, szukanie zewnętrznych zbawców, poczucie winy, poczucie grzeszności, poczucie niższości? Mamy też swoje wady jako naród, np. donosicielstwo, o czym wspomniał TAW. To, że w Polsce były rozbiory też nie jest przypadkiem. Według mojego czuja, nie ma sensu zwalać całej winy na inne nacje, które grabiły Nasz kRAJ. Mamy oczywiście swoje zalety, ale mamy też swoje wady. Za granicą Polacy bywają dla siebie podli, a powinni się przecież wspierać. Być może są wyjątki, ale znałem opowieści, jak jeden Polak „szmacił” drugiego Polaka.

  1. Tak, polacy to lizusy i pochlebcy… a na dodatek katolicy to straszny leniwy ciemnogród, co ksiądz powie, to ma racje…

   1. Papa i rada rozumnych niejedno uciszyli sumienie, niejedno uśpili serce.

   2. „Co widzisz w innych – istnieje w tobie”.

    Jeśli to nas porusza, drażni.

    Ale jeśli jest współczucie, to już nie, a i wtedy widzimy co innego.

    Przy pierwszym pojawia się chęć potępienia, przy drugim jest zrozumienie.

    Te same osoby patrzące na inną. Jedna może zobaczyć pasożyta a druga liścia jako część drzewa które może istnieć tylko jako jedność z drzewem, i gdy ten liść chce żyć w oddzieleniu na własną rękę, zaczyna brakować mu siły życiowej a wtedy stara się ją pozyskać od innych liści, innych części drzewa. Jego działania będą widziane jako wołanie o miłość, o energię.

    Można takiemu liściu współczuć albo go nienawidzić. Widzieć zło, bezdusznego stwora, albo zagubioną wciąż niewinną, nieświadomą swego postępowania duszyczkę.

    Pozwoliłem to sobie tak trochę rozjaśnić. Mnie się przydało i może komuś.

   3. Co nie znaczy że mamy do takich ludzi lgnąć. Można się nie irytować czyimś zachowaniem i być odrzucany od takiej osoby. Np jak patrzę na szefa who, taka mroczna jakaś ta postać jakby nienawidząca ludzi, straszna jakaś taka i ta twarz i to zimne spojrzenie brrr.

  1. Pisałam już o tym dawno, jak wesoło bawią się ludzie na Rosji.
   Zabawa, wesele, cokolwiek. Zero masek. A tu nawet na komunię dzieciom maski kupują.

   1. Dlatego coś jest ku.wa nie tak, bo Powinna w Naszym Narodzie być Afirmacja Życia. Tańce, śpiewy, Radość w oczach. Generalnie to ja jestem wesoły człowiek i nawet w marketach sobie czasem śpiewałem odważne teksty swojego autorstwa, przy Ludziach, haha. Nie jestem typem smutasa. Mam 44 lata, ale duszę nastolatka. Powinienem iść do wesołego miasteczka, kupić sobie watę cukrową i postrzelać na strzelnicy.

   2. Dziwne, ze nie ma turystyki weselnej. Np. wesele w Kaliningradzie czy na Bialorusi. Chyba taniej by wyszlo niz w Polsce, nawet z noclegiem.

 15. Teściowa Szymona Hołowni zmarła na „kowida”.

  Czy ktoś wie, czy się szczepiła?

  Hołownia „zaapelował do wszystkich swoich fanów o to, aby się szczepili i przestrzegali restrykcji”…

  Bez komentarza.

  1. A sadzisz, ze nieszczepiona by zmarla? Przeciez oni maja dostep do tlenu i ECMO, a nie do respiratorow.

 16. „Koncern farmaceutyczny Pfizer będzie musiał zapłacić 60-letniemu Włochowi ponad 600 tys. euro (ok. 2,7 mln zł) odszkodowania. Wszystko przez to, że mężczyzna po zażywaniu leku na Parkinsona uzależnił się od seksu i hazardu”.

  To jest na rzeczy. Mam znajomą, która brała leki na Parkinsona i w ulotce też są podane takie efekty uboczne. Czytałam.
  W ogóle to te leki mają tak straszne skutki uboczne, że ja myślę, by ich lepiej nie zażywać.

   1. Krzysztof Pawiński, prezes, który chce mordować swoich pracowników i za to płaci 500 zł.

    5 000 000 za mało, dziadzie.

 17. Zwróćcie uwagę na daty produkcji na buteleczkach eliksiru.
  2018.
  Czyli już wyprodukowali, a plandemii jeszcze nie było.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s