Aktualizacja przestrzeni – Kierzkowski, Broers

https://youtu.be/kKSWbkISppo

Kosmiczna nawalanka nowych energii.

28 kwietnia 2021 – duży wyrzut masy koronalnej na Słońcu, czego skutkiem jest dzisiejszy (30 kwietnia) 75-herzowy rezonans Schumanna.

Stacje pomiarowe nie nadążają z fałszowaniem danych, stąd wzajemne sprzeczności w publikacjach odczytów.

Aktualizacja przestrzeni – Tomasz Kierzkowski, Dieter Broers.

684 myśli w temacie “Aktualizacja przestrzeni – Kierzkowski, Broers

 1. TAWie czy chodzac na bosaka po domu jestem uziemiona? Dom normalny beton cegla i posadzka z plytek.
  Kiedys ludzie mieli tzw. klepiska, czyli glina wymieszana z pocieta sloma owsiana (ponoc zabezpieczalo to przed radonem?). No ale wtedy chyba byli uziemieni.
  Tak naprawde to mam obawy z chodzenia na bosaka, bo tyle os, pszczol i zardzewialych gwozdzi, co w moich nogach lądowało do tej pory, to chyba rekord swiata.

  1. W betonowym domu to można miedzianą kratkę pod stopy, gdy siedzisz przy laptopie. Kratka podłączona drutem do Uziemienia w gniazdku lub drut przez okno i do Ziemi.

   Owady nic Ci nie zrobią. Co do gwoździ i szkieł, to ja przez ponad pięć lat swojej bosej 👣 praktyki nigdy sobie nie wbiłem. Ludzie mają dużo wprogramowanych fobii w tym prostym temacie.

 2. Mój dzisiejszy sen:

  Jestem w starym domu moich Dziadków. W realu już nie istnieje.
  Jest tam kilkoro ludzi.
  We śnie ich niby wszystkich znam.
  Nie wiem, co tu robią, siedzą grupami i rozmawiają .
  Dom jest zaniedbany, niby wszystko jest jak było, ale widać, że nikt nie dba o porządek tego miejsca.
  Ani Babci, ani Dziadka tu nie ma. Jakby byli, nawet jako młode osoby, to bym ich poznał.
  W końcu to oni mnie wychowywali, jak byłem całkiem mały.

  Wychodzę przed dom, nie mam ochoty z nikim gadać.
  Ogródek Babci też jest zaniedbany, ale kwitnie kilka fioletowych dalii. Babcia je uwielbiała i miała ich dużo.
  Dwóch młodych, uhahanych z czegoś pyta, czemu już idę.
  Nie chce mi się im odpowiedzieć.

  Wychodzę na wiejską ulicę. Jak ostatnio tam byłem, to był asfalt.
  Teraz jest całkowicie pokryta błotem.
  Pobocze też, jakby to był wyjazd z jakiejś budowy.
  Idę więc po krawężniku, też jest zabłocony, ale widoczny.
  Patrzę pod nogi, mam na nogach bardzo eleganckie, czyściutkie buty. Idę pewnie po tym wąziutkim w końcu krawężniku i wiem, że dam radę po nim przejść.
  Wiem, że odchodzę stąd na zawsze.
  Odchodzę bez żalu, bo nie mam tu już do kogo wracać…

  Po przebudzeniu ogarnął mnie jakiś smuteczek.
  Zakończyłem jakiś etap ?

 3. Przestrzeń się aktualizuje.

  To już któryś z kolei milianier.

  „W niedzielnym wypadku małego samolotu w Przylepie zginął biznesmen Zbigniew Kuczma. 71-latek był kojarzony z firmą Cinkciarz.pl, której przez kilka lat był członkiem zarządu.

  W niedzielę na terenie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie rozbił się mały samolot, który po uderzeniu w ziemię stanął w ogniu. – Podróżowała nim jedna osoba, poniosła śmierć na miejscu. Samolot uległ całkowitemu spaleniu – podał dyżurny lubuskich strażaków.

  Pilot, który zginął w katastrofie, miał 71 lat, był członkiem aeroklubu i posiadał 30-letnie doświadczenie.

  Zbigniew Kuczma nie żyje.
  Chodzi o biznesmena Zbigniewa Kuczmę, kojarzonego z firmą Cinkciarz.pl. Kuczma w latach 2014-2018 był członkiem zarządu tej spółki. Jako pierwszy informację w tej sprawie podał „Przegląd Sportowy”. Informację tę potwierdził w rozmowie z money.pl wiceprezes Cinkciarz.pl Piotr Kiciński”.

  „Samolot uległ całkowitemu spaleniu – podał dyżurny lubuskich strażaków”.

  1. Same przypadki… A po smierci majetnego rodzina przewaznie jest zmuszona sprzedac biznes. I o to chyba chodzi. Latwe okazje do w miare taniego przejecia jesli nie biznesu, to rynku zbytu, bo po tragedii rodziny mniej uwagi swojemu biznesowi poswiecaja.
   A samoloty latwo ulegaja „awarii”. Jeden z Kennedych tez tak zginal.

 4. Najnowszy Fulford:

  Bez kompasu moralnego Zachód nie może wygrać

  Zachód przegrywa wojnę o Planetę Ziemię, ponieważ nie reprezentuje już dobra i obecnie ma niekompetentne przestępcze przywództwo. Wielu z nas na Zachodzie dorastało w reprezentowanej demokracji, prawach człowieka, bogactwie i postępie. Teraz reprezentuje chorobę, nierówność ekonomiczną, wojnę i faszyzm.

  Sondaż sponsorowany przez NATO, obejmujący 53 000 ludzi w 53 krajach, pokazuje, że 44% ludzi na całym świecie uważa Stany Zjednoczone za zagrożenie dla ich demokracji. Dla porównania, odpowiednio 38% i 28% przypada na Chiny i Rosję. 

  https://www.rt.com/news/522986-world-fears-us-influence-democracy/

  Oznacza to, że Stany Zjednoczone tracą pozycję w walce o miękką siłę z Azją.

  Ponadto Zachód przegrywa wojnę gospodarczą z rekordowymi deficytami handlowymi i budżetowymi, a także nadciągającą hiperinflacją. W marcu Stany Zjednoczone odnotowały największy w historii deficyt handlowy w wysokości 74,4 mld USD, w porównaniu z poprzednim rekordem 71,1 mld USD ustanowionym miesiąc wcześniej. Dla Stanów Zjednoczonych jest to możliwe tylko wtedy, gdy stają się coraz bardziej zadłużone wobec Chin.

  PKB Chin w realnym świecie według parytetu siły nabywczej wynosi 27 bilionów dolarów w porównaniu z 20 bilionami dolarów w Stanach Zjednoczonych. Przy chińskim wzroście gospodarczym, znacznie przewyższającym wzrost gospodarczy w USA, różnica ta będzie się tylko powiększać i nie zmieni się, chyba że Zachód zmieni swój system zarządzania gospodarczego .

  Jedyne, co pozostało USA, to potęga militarna, a gra wojenna po wojnie pokazuje, że przegrywa w otwartej wojnie z Chinami.

  Dopóki Zachód nie przywróci prawdziwej demokracji, rządów prawa, poszanowania praw człowieka i kompetentnego zarządzania gospodarczego, następne pokolenie stanie się chińskimi niewolnikami.

  Przyczyną tego upadku jest to, że Zachód został opanowany przez kult satanistyczny.

  W Japonii mordowali premiera po premierze i wielu innych w okresie powojennym, próbując wprowadzić ten kraj pod kontrolę tego samego kultu. Proces jest tu łatwiejszy do zrozumienia, ponieważ rozpoczął się stosunkowo niedawno. Jednak na Zachodzie zaczęło się to przynajmniej od zamordowania Jezusa Chrystusa przez ten sam kult. W Stanach Zjednoczonych zamordowali Abrahama Lincolna, prezydenta Franklina Roosevelta, generała George’a Pattena, prezydenta Johna F. Kennedy’ego, Martina Luthera Kinga i wielu innych, aby umocnić ich kontrolę.

  Ta grupa teraz forsuje pandemię i związane z nią totalitarne rządy. Spójrz na historię satanistycznej rodziny głównego amerykańskiego propagatora szczepionek i pandemii Anthony’ego Fauci i jego herbu rodzinnego.

  Ich zamkowa siedziba znajduje się zaledwie 15 mil od Światowego Forum w Davos, które naciska na powszechne szczepienia ludzi Bóg wie, jaką syntetyczną zaprogramowaną trucizną, używając wymyślonej pandemii jako pretekstu.  

  https://americans4innovation.blogspot.com/2021/04/anthony-fauci-chief-globalist-snake-oil.html

  Teraz spójrz na to wideo, na którym pandemiczny popychacz Davos, frontman Klaus Schwab, główny promotor pandemii i „wielkiego resetu”, mówi szwajcarskiej telewizji w styczniu 2016 r., że wszyscy ludzie będą mieli mikroczip osadzony w mózgu lub pod skórą do podczepienia go do scentralizowanej sieci komputerowej. 

  .https://www.youtube.com/watch?v=UmQNA0HL1pw&t=145s

  Według polskiego wywiadu [Ben, nie rób se jaj!] Klaus Schwab ma zaplanowane na lipiec spotkanie z elitami władzy, na którym będą omawiać obowiązkową legitymację dla wszystkich. Źródła mówią:

  „To nie tylko kontroluje ich dostęp do pieniędzy, ale także dostęp do całkowicie ocenzurowanego internetu. Elity są w panice i posuwają się naprzód, ponieważ zbyt wielu ludzi zdało sobie sprawę z ich istnienia i zaczęło się buntować”.

  Również w zeszłym tygodniu silny nacisk ze strony Towarzystwa Białego Smoka i jego sojuszników, aby założyć organizację planistyczną opartą na merytokracji, aby pomóc ludzkości skierować się ku lepszej przyszłości, wypłukał potężne i starożytne tajne stowarzyszenie prosto z powieści Dana Browna. To towarzystwo skontaktowało się z nami po tym, jak skontaktowaliśmy się z BIS, bankiem centralnym banków centralnych w Szwajcarii. To jest legendarne…

  [… ]

  https://benjaminfulford.net/2021/05/10/77855/

  1. Dlatego tak cisną na szczypawki, bo się im doopy pala. Teraz juz moze każdy, nawet 16-latek, druga dawka za chwile bedzie w ten sam dzien co pierwsza, a ozdrowiency moga dostac koktajl juz po 30 dniach (co z tego, że mają w wuj przeciwciał).

   A najgorsze jest to, że ludzie się na to łapią 😦

   Ostatnio słyszałam o człowieku z Krakowa, ktory z rodzina po koktajl pojechał do Białej Podlaskiej, bo tam był termin na jutro.

   I gdzie są ci, co się budzą …w doopie.

  2. Dzien dobry kochani! Alez piekny dzionek wstaje, pieknie jest mimo wszystko. Kochani, chcialam sie troche zasiegnac Waszej rady. Moj wnusio ma klopoty logopedyczne, chodzi do zerowki, w szkole wszystko dobrze, jest energicznym, fajnym chlopczykiem, chetnie uczestniczy w zajeciach szkolnych, w sumie grzeczny. Szkola chce przyznac mu dodatkowe lekcje z logopeda, ale musi to byc przeczolgane przez przychodnie psychologiczna. I tu zaczynaja sie schody, wywlekaja z corki i tego dziecka, że tak powiem, flaki, na zywca chca znalezc jakies przyczyny, zeby wpisac, wiecie, jakies aspargery i cos tam. Dzieciak jest wielonarodowy, ojciec Wloch, urodzil sie w Anglii, do roczku tam mieszkal, potem pojechal do Wloch, pomieszkal znowu rok i przyjechali do Polski na wakacje i tak zostalo. Sa tu 5 lat. Wiec namieszane ma rowno. Daje se powoli rade, ale powoli. Ale teraz jak wiecie, nikt nie czeka, kazdy idzie systemem, z ktorejs niby gory narzuconym. Tak od strony prawnej, co im wolno w tych przychodniach, a co nie. Aa corka chciala isc do prywatnej przychodni, ale podobno nie wolno im w szkole tego uznac. Jakby ktos troche w tym temacie mial wiedzy, to prosze o podzielenie sie. Dobrego dnia, kochani.

   1. Babciu Marysiu.
    Przyczyną może być po prostu wada zgryzu, bo dziecko za długo używało smoka (tak było u mojego dziecka, chociaż było to tylko 10 miesięcy). Kilka zajęć z logopedą załatwiło sprawę. Nawet nie potrzeba było aparatu na zęby.
    Korzystaliśmy z przychodni psychologiczno-pedagogicznej.
    Pozdrawiam

   2. Babciu Marysiu, ale czym Wy sie przejmujecie? Te papiery sa tajne. Zadnej krzywdy dziecku z tego tytulu nie zrobia, wrecz odwrotnie. Zreszta, gdy bedzie starszy, znow go przebadac i wtedy, co nieprawda, to wyplynie na wierzch. Mam w rodzinie chlopaka z dyslekcja. Mial papiery, ale uczyl sie bardzo dobrze. Zreszta juz jest po studiach technicznych. Te papiery pomogly mu w szkole tyle, ze nie byl zbyt ostro oceniany z ortografii.

   3. Dziekuję, kochane dziewczyny. Tylko troche mnie nie zrozumialyscie, bo z dysleksja my sie zgadzamy, bo chodzi o logopede, tylko w tych przychodnich mu wyszukuja Bog wie co. On ma 7 lat, a „une” tak zrobili, że dysleksje mozna uznac chyba dopiero od 10. A corka nie chce, zeby nawet tajnie mial wpisane jakies uchybienia psychiczne, bo dziecko ich nie ma. Tez mowie corci, zeby sie tak nie martwila, ale ona boi sie, zeby go gdzie nie zaszufladkowali. Dziekuje jeszcze raz.

   4. Wuje wynajdują różne wujowe choroby, by podawać dzieciom jakieś prochy.
    Ot, i tyle.

   5. Domyślam się, że wnuczek rozmawia w domu w dwóch językach i musi wszystko ogarnąć. Może dlatego, jak piszesz, dzieje się to powoli.

   6. Babciu Marysiu, nigdzie go nie zaszufladkuja, bo to rodzic pokazuje lub nie te papiery. Jesli je pokaze w podstawowce, to tam beda, i tylko tam, gdzie indziej nie pojda. Co najwyzej sam rodzic je zaniesie. Zreszta w kazdej chwili moze lub nie musi poprosic o nastepne badanie. Gdy ten chlopak z mojej rodziny chcial, by to uwzgledniono w gimnazjum, to musial robic nowe badania. To samo w liceum. Nigdzie tego nie mial wpisane na swiadectwie (bylo tylko zaznaczane przed egzaminami, a juz na swiadectwie z egzaminow tego nie bylo, bo to tajne).

   7. Hej 🙂
    Jeszcze niedawno było tak, że jeśli szkoła chciała za darmo (czyli rodzic nie płaci) prowadzić jakieś zajęcia uczniowi, to dziecko musiało mieć orzeczenie o kształceniu specjalnym. Wiem, że niektóre szkoły trochę kombinowaly, żeby i dzieciom bez orzeczenia pomóc. Ale ogólnie wydaje mi się, że jeśli szkoła wysłała do Ppp, to po to, aby przebadać dziecko i dostać orzeczenie. Ppp, żeby wydać orzeczenie, przemagluje dziecko z każdej strony. Ja miałam złe doświadczenia z Ppp, więc nie robiliśmy orzeczenia dziecku, mimo że wiem, że byśmy je dostali.

    Aspergera wpisać w papiery też nie jest tak prosto (przynajmniej u nas). Ppp, żeby to zrobić w naszym mieście, chce papiery od lekarza (psychiatry lub rodzinnego), wiec nie sadzę, że Wam wpiszą Aspergera (choć pewnie każdy Ppp ma swoje procedury).

    Córka, składając wniosek do Ppp, złożyła pewnie wniosek o przebadanie dziecka, więc będą sprawdzać z każdej strony (psycholog, pedagog, logopeda). Podczas badań rodzic może być z dzieckiem. Oczywiście w Ppp tego nie lubią.

    Po przebadaniu, nawet jeśli rodzice dostaliby orzeczenie o kształceniu specjalnym, to nie musza tego pokazywać w szkole. Tylko oczywiście, gdyby chcieli, aby logopeda był opłacany przez szkole, to będą musieli te papiery dać do szkoły.

    Ps. Kiedyś czytałam, że to mit z opóźnioną mową u dzieci wielojęzycznych. Także pewnie trzeba będzie szukać innej przyczyny (szczególnie, że wnuczek już jest starszy).

    Pozdrawiam

   8. Anamika… prochy dają sami rodzice 😦 Jest bardzo dużo rodziców, którzy nie chcą i nie dają prochów autystom, mimo że psychiatra powiedział coś innego. Są rodzice, którzy Leczą, choć to wszystko wymaga ogromnej kasy, np. na badania.

   1. Patrze i widze teraz inna linie niz rano. Zmienili skale, czy o co chodzi? Z plaskiej zrobily sie zygzaki. I wcale nie pisze o nowych pomiarach.

  1. Wiesz Adremie, ze gdy na wykresie 12, to u nas byla 7? To biale to wedlug mnie bylo wtedy, gdy fatalnie sie czules. Ja zreszta mialam podobnie rano, a pod wieczor juz dobrze, a wtedy nie bylo, bialego. Zreszta ja mam podejrzenie, ze my wychwytujemy zaraz, jak to przychodzi ze Slonca, a Ziemia jeszcze nawet w drzenie nie wpada, no i potem tez, gdy to nastepuje.

   1. Arkaim :
    Też tak kiedyś pomyślałem.
    Różne cząstki lecą z różną szybkością.
    Ja chyba reaguję zwiększonym poziomem energii na te najszybsze.

  1. Po kliknieciu jest super. Mnie sie tak ten link nie otwieral, jak Twoja foto, i nie moglam powiekszac, a teraz moge.

  2. Uwaga, znow sie cos zaczyna, wystarczy kliknac na to, co wkleil Adrem. Moze doszla ta fala ze Slonca z 7, co pisalam, a moze nowe rozblyski byly (ktore ukrywaja). Pamietac tylko, ze to czas aktualny, tylko u nich na zegarkach jest teraz 13, a u nas w tej samej chwili 8.

   1. Hej! Słonce grzeje opór maks już drugi dzień. Wczoraj po południu samoloty zaczęły krążyć i pierdzieć na przemian. Wieczorem już całe niebo zasnute. Zobaczymy, co się będzie działo dziś.

   2. A wczoraj znow mna rzucilo wczesniej do snu, czyli fala przyszla poznym wieczorem, a Ziemie rozedrgalo dopiero rano. Chyba zaczne podawac prognozy 🤣

 5. Cos jest na rzeczy, kochani. Jak pisze NCzas i Onet, sa ewakuacje w 40 miejscach w Wa-wie, miedzy innymi NIK, KRS, Sad Najwyzszy i Sad Apelacyjny – z powodu alarmu bombowego.

  NCzas pisze o wzajemnym bombardowaniu Polestyny i Izraela. A i tysiace emigrantow znowu wpompowane do Europy.

  1. Moze pierdyknela jakas atomowka na Ukrainie, bo zhakowali elektrownie na Bialorusi i chca cos na nia zwalic.

   Kiedys, gdy jankesom trzasnela atomowka kolo Baltimor, chyba Three Mile Island sie nazywa, i byl chyba duzy wyciek do Oceanu, to wkrotce uslyszelismy o Czernobylu, a teraz sie dowiaduje, ze sa podejrzenia o sabotaz w Czarnobylu.

   Wczoraj latali jak wsciekli i cos sypali, a dzis nie ma deszczu. Establiszment schowany i podlozenie bomb rzekomo… Bo trudno ich inaczej ukryc. Wreszcie zaczynam rozumiec, o co chodzi z alarmami bombowymi i niewykrywaniem sprawcow.

 6. https://remap.jrc.ec.europa.eu/Simple.aspx

  To adres jesli ktos chce sie pobawic w sledzenie radiacji. Ale czy mozna wierzyc, to nie wiem. W rejonie Mozyr na Bialorusi (tuz przy granicy w poblizu Czarnobyla) wyzsze promieniowanie niz w Czarnobylu…

  Kiedys mialam wiecej tych linkow, ale teraz trudno znalezc. Wyszukiwarki je ukryly.

 7. Proxima Centauri…

  Przy wybuchu koronalnym gwiazda zwiekszyla swoja jasnosc 1000 razy. Czy oprocz swiatla dociera teraz do nas czesc energii i zaburza nasze pole magnetyczne? Czy cos takiego mialo miejsce w marcu 2020, gdy nas zamknieto w domach i nie pozwalano wyjsc nawet do lasu? Co przed nami ukrywaja? Czy chodzi o sprawy kosmiczne, czy kolejne awarie atomowe przestarzalych elektrowni w Belgii, we Francji, a moze na Ukrainie?

  A tu news z 2018 o Proxima Centauri, czyli gwiezdzie najblizszej Slonca.

  https://www.astronomia24.com/news.php?readmore=751

  1. Gady wpadają w panikę, nie idzie tak, jak sobie zaplanowali… W Niemczech „uwolnili”, oprócz Astry Zeneki, szczypawki Johnson&Johnson. Każdy, kto chce, może dać sobie wstrzyknąć. Coraz mniejsze zainteresowanie, choć ciągle niemałe.

   Co mnie cieszy, w Polsce panika musi sięgać zenitu. Zakłady pracy płacą wyszczepionym pracownikom nawet 1000 zł.

   https://slupsk.naszemiasto.pl/slupski-fimal-placi-pracownikom-1000-zl-premii-za/ar/c1-8266220.

   Mendia i inni oprawcy zastanawiają się, jak zachęcić ludzi do uczestnictwa w tym eksperymencie medycznym.

   Jak już nieraz pisałam, mój mąż ogląda Fakty TVN, a ja siłą rzeczy, siedząc w stołowym, „uszczknę” coś z tego, co mówią. Wczoraj myślałam, że padnę ze śmiechu, jak ktoś tam powiedział, że teraz rola lekarzy rodzinnych, żeby ludzi przekonać… Zapytałam wtedy męża: ooo, to gabinety otworzą, czy przez telefon będą przekonywać?

   Dzisiaj w podobnym tonie. Muszą dojść do nieprzekonanych, będą prosić przekonanych, żeby przekonywali…

   Jedynie grupa 70plus zaszczepiła się w wymaganej dla „nabycia odporności stanej” ilości. Im młodsi, tym mniejszy % chce się szczepić.
   Pokazywali puste hale, mówili, że np. w Białymstoku musieli zwolnić 3 z 5 grup szczepiących, bo nie ma chętnych.

   Może nie jest z Polakami tak źle?

   1. I jeszcze jedna ciekawostka, niemiecki minister spraw wewnętrzych Horst Seehofer 4 tygodnie po zaszczepieniu miał pozytywny wynik testu covidowego. Jest na kwarantannie.

  2. Anamiko, rezygnują z Gwiazdy Zenka, ale jak im powiedzą, że mogą zamiast tego wziąć Faje Zero (jak w Niemczech), to polecą jak na skrzydłach.

   1. Potwierdzam. Rozmawialiśmy o tym, dlatego napisałam, że „słowo staje się ciałem”. Niewiarygodne, jak szybko to się dzieje.

   2. Już samo to, że Ziobro szuka kontaktu u alternatywnych o czymś świadczy. Chyba, że to gra… ale nie sądzę, upokorzyli go w sejmie… może się zemści. Zemsta to niski poziom, ale…. zobaczymy.

   3. Władza jest jednym z najsilniejszych narkotyków, stąd bardzo trudno odessać się im od stołków. Ale sprawy zaszły już za daleko, bo cały ten nierząd, czyli tak naprawdę Zorganizowaną Grupę Przestępczą o Charakterze Zbrojnym, czeka proces przed Trybunałem w Hadze z oskarżenia o Zbrodnie Przeciwko Ludzkości, którego wynikiem może być tylko czapa dla każdego członka grupy.

    Ziobro jako prawnik doskonale zdaje sobie sprawę, co go czeka, gdyż to między innymi on odpowiada osobiście za bezprzykładne w historii ludzkości karygodne bezprawie, jakie od ponad roku ma miejsce w naszym kraju.

    W Hadze nie będzie tłumaczenia: „Ale myśmy tylko wykonywali rozkazy”…

    .https://mobile.twitter.com/JacekWilkPL/status/1390378942582906888?ref_src=twsrc%5Etfw

   4. W dwóch miejscach (pooglądałam na razie ok. połowę) padła inforacja o trybunale konstytucyjnym, nazwisko morawieckiego też, Rola zapytał o trybunał stanu dla niego… min. 13:30 ok, i ok 18:00.

   5. Ja już dawno temu, jeszcze w zeszłym roku postulowałam, by wujów postawić przed trybunał w Hadze.
    Tyle mądralińskich wymądrzalo się na you tube, tylu prawników i polityków. Wtedy tylko 70 000 zmarło przez bandziorów nierządników. Teraz jak urosło do 130 000, to się ruszają w końcu co niektórzy.

   1. Mówię o teorii. Teoretycznie rzeczoną zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze zbrojnym czeka proces w Hadze, ale praktycznie znamy z historii najnowszej, jak gady pozbywają się świadków i współuczestników.

   2. A handel dziećmi w USA trwa w najlepsze?

    https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-usa-piec-malych-dziewczynek-porzuconych-przy-granicy-meksyku,nId,5225280

    cytat z artykułu:

    „Czas pozostawania dzieci w areszcie spadł ze średnio 139 godzin do 24. Ministerstwo przypisuje to usprawnieniom podczas załatwiania formalności oraz usunięciu barier, które uniemożliwiały umieszczanie dzieci u krewnych i sponsorów”.

    Widok słowa „sponsorów”, u których umieszcza się dzieci, powoduje otwarcie przysłowiowego noża w kieszeni.

    A propos, siostra mówiła mi ostatnio, że w USA jakieś wielkie polowanie na pedofili miało być. Ok. 10 dni temu niemieckie media podawały, że rozbito siatkę pedofili.

   3. W tej regresji Weronika mówi, że widzi jakieś kwadraty nad ziemią, one oczyszczają nawet to, co jest sypane. Widziała także siatkę energetyczną, tą właściwą, która już jest, i odcina to, co złe (tak w skrócie). Mówiła o zlych energiach kościelnych, które ciągle chcą opanować budzących się, ale nie są dla nich zagrożeniem. Nie pamiętam wszystkiego, co mówiła, to niewykonalne, ale poruszyła bardzo dużo ważnych spraw. Ciemną energię kościoła, fałsz biblii, którą miało dwóch ludzi (kobieta i mężczyzna) napisać ok. XVII wieku. Energią biblii ma być czarna smolista energia węża. Opisywała dobre energie nad ziemią, które już wszystko przywróciły. W jej regresji był też Joszua obecny… Na końcu dostały informację, że mają jakąś prośbę wystosować. Gracjana poprosiła o ochronę dzieci (ogólnie i w szczególności przed szczypawkami) i ludzi starszych, słabych. Weronika zobaczyła „podpis Gracjany pod tą prośbą, tam na „bazie”. Gracjana powiedziała, żeby jak najwięcej ludzi „podpisało” się pod tą prośbą o ochronę. Uważam, że przy takich sprawach należy bardzo uważać, pod co się „podpinamy”. Ale jak ktoś jest mocny, nie silny, ale mocny – od mocy – to może się pod czymś takim podpisać, mówiąc świadomie, że chodzi o ochronę dzieci, czy ludzi w ogóle, i tylko o to.

   4. Takie „prośby” to oczywiście podpuchy Obcych. Oni w ten sposób uzyskują zgodę nieświadomych Ziemian na interwencję, za którą później wystawią „fakturę”, sami unikając konsekwencji swojej ingerencji (bo była prośba).

    Istota Mocy wie, że sama jest fraktalem Źródła, więc nikogo o nic prosić nie musi. Bóg-w-Nas nie prosi, Bóg-w-Nas Kreuje 🔆

   5. Dokładnie. Doprecyzowałeś moją myśl. Obudzona osoba kreuje, nie prosi…

    Czasami naprawdę ciężko ubrać myśli w słowa. 🙂

    Kreujmy.

   6. Coś mi się zdaje, że nie będzie żadnej Hagi, Norymbergi czy innego cyrku.
    Oni już się ewakuują.
    A my zaraz będziemy zajęci przetrwaniem, bo chyba idzie jakaś ostra zadyma.

    A gady cisną na szczepienia….
    Każdego, czymkolwiek i o każdej porze…
    Coś się zbliża wielkimi krokami.

   7. Polowanie na pedofili… Widocznie jedna mafia przejmuje interes innej.
    Dokad jest zapotrzebowanie na ten proceder u bogatych zbokow, to nigdy sie to nie skończy. Im wieksze zamieszanie w swiecie, tym latwiej o „towar” i narzady do przeszczepu, a to biznes milion razy bardziej dochodowy niz covid.

    Odkad przeczytalam „Wedrowke przez slonce” od C. ADDISON, to inaczej patrze na ten swiat.

   8. „Istota Mocy wie, że sama jest fraktalem Źródła, więc nikogo o nic prosić nie musi. Bóg-w-Nas nie prosi, Bóg-w-Nas Kreuje”.

    No i to jest odpowiedź, na którą czekałam.
    Dziękuję, TAWie🙏

   9. „Coś mi się zdaje, że nie będzie żadnej Hagi, Norymbergi czy innego cyrku.
    Oni już się ewakuują”.

    Przecież co rusz się wymieniają i ewakuują.
    Te Hagi i Norymbergie to nasze pobożne, naiwne życzenia.

    Gdzie odbędzie sie „haga”, gdy o czterdzieści afer naród nie dopomina się, by choć za jedną ktoś w pierdlu siadł za nasze pieniądze?
    Przyjdą następni zagrać socjotechniką.
    I tak będzie nadal. Za tydzień, dwa, za miesiąc.
    Słyszycie o jakimś bumie? Bo ja nie.

    Orwell w czystym wydaniu.
    Marazm- przyzwolenie, marazm-przyzwolenie…

    To nie zmory się ewakuują.
    To nas ewakuują.

    Tłumaczymy sobie, że ziemia oczyści się z głupców.
    Polska oczyści się z głupców – jakie to myślenie denne!
    Tyle, że bez „tych głupców” nie nazwalibyśmy siebie mądrymi.
    A co robią ci „mądrzy”, wiedząc, że pozostaną?

    Jak na razie wielkie gówno.

    Polska ma być dla pojebanego polin.
    Czy rozpierdolono sejm, czy podpaliliśmy muzeum polin łącznie z podpaleniem dwustu samochodów pod nim stojących, czy wyje…..aliśmy Żydów z naszego Wawela, na którym czują się jak u siebie ?

    Nie!
    Nawet gdy 4 maja sprzedano Polskę…

    O czym gadka? O ojczyźnie? O domu na ziemi?
    Może to nasze, w genach wpisane ciągłe odnajdywanie (obecnie) tłumaczenie wyższymi wartościami powoduje, że spizdowacieliśmy na planie fizycznym, na którym odwiecznie działają prawa natury.

    Z Polski wyjdzie iskra! Czyli naród wybrany…
    Czy czasem nie jest to powtórka historycznej socjotechniki?

    Miłego!

   10. Mam pododne odczucia do Adrem i Krysi, tzn. że goowno będzie. My zostaniemy w czarnej doopie, a Ci na gorze tylko zmienią układ na szachownicy.

    Dokładnie takie same przeczucie miałam w przededniu zaprzysiężenia Bideta i faktycznie show był i trwa nadal.

    Teraz mam to samo. Patrzę, jak nas badają, testują, jak najpierw wkładali pacec w drzwi, potem rekę, nogę, a teraz już te drzwi otworem stoją i każdy sobie może co chce zrobić z ludźmi. Zobaczcie chociażby szczypawki, NIKT k** nie reaguje, jak się mówi, że starcy, dzieci, a wczoraj Big Horbi nawet przebakiwal, że może powinny być obowiązkowe.

    Nas jest za mało. Masę krytyczną osiągniemy może za milion lat, a póki co, srają nam na głowy, a gawiedź ma wszystko z tyłu, bo na wakacje do Egiptu poleci…

   11. Świat na zewnątrz jest taki jak nasz wewnątrz. Mnie na przykład zupełnie nie dotyczy świat, który Wy opisujecie i na który się zżymacie, bo to nie mój świat, ja nie dałem się weń wkręcić: nie mam telewizora, nie słucham radia, w necie wchodzę tylko na zaufane strony, na mojej wsi nie ma ludzi w kagańcach, nie interesuje mnie, kto postanowił skrócić sobie życie – ja żyję jak w Raju. Można? Można 🙂

    Ktoś, kto codziennie wykonuje jaką swoją stałą praktykę duchową, jakiś swój osobisty rytuał, nie zżyma się na świat zewnętrzny.

    Wszystkim polecam znalezienie i pielęgnowanie swoich stałych duchowych praktyk. Nie doceniamy, JAK WIELKI WKŁAD DLA EWOLUCJI (poprzez pielęgnowanie własnego rozwoju) każdy z nas może codziennie REALNIE wnosić. 🌻

   12. „Nie doceniamy, JAK WIELKI WKŁAD DLA EWOLUCJI (poprzez pielęgnowanie własnego rozwoju) każdy z nas może codziennie REALNIE wnosić. 🌻”

    Popieram, każdy ma i odbiera życie zewnętrzne, takie jakie ma WEWNĄTRZ.

    Teraz nadszedł ostateczny Czas by wyjść z materialnego Matrixa i wejść w strefę ciszy SERCA, przecież niemal wszyscy w ostatnim czasie doświadczają pewnego rodzaju słabości i niepokoju, które są oznaką i wskazówkami, by wybrać to co jest dla każdego sednem i sensem życia Tu i Teraz.

    A sensem powinno być dbanie o to, co mamy w sobie NIEŚMIERTELNE.

    Zajmowanie się gangiem Zmorawieckiego, Beidena czy innymi gadzimi pomiotami, jest tylko pułapką, byśmy nie myśleli i nie zwracali uwagi na to co dla Nas Iskier Źródła jest najistotniejsze.

    Ten obecny Czas CHAOSU jest dla nas ostateczną wskazówką, w którą stronę powinniśmy pójść.

    Matrix jest CIEMNOŚCIĄ, a przecież MY Iskry Źródła Wszechrzeczy jesteśmy dziećmi ŚWIATŁA, więc wiemy którą drogę wybrać.

   13. „TERAZ, kiedy przechodzicie przez ten proces wznoszenia, już przenieśliście się do wyższych częstotliwości wibracji i wyższych wymiarów. To nie jest coś, do czego się przenosicie, piąty wymiar. Już tam jesteście.

    Jedyną rzeczą, której tam nie ma, jest to, co nadal trzyma was w pułapce iluzji. Byłby to wasz umysł ego, ta niższa świadomość w was, która wciąż trzyma was w pułapce, wciąż wierzy, że musicie być w tej iluzji i że tam jest wasze miejsce.

    Ale wasze wyższe wiedzące Ja w was, ta zbiorowa świadomość w was, ciągnie was w górę, ciągnie was do przodu, wyciąga was z iluzji, ciągnie was dalej i dalej do wyższych częstotliwości wymiarowych, które, ponownie, są już tutaj na Ziemi.

    GAJA JUŻ SIĘ PODNIOSŁA. Ona już wróciła do domu, do tych wyższych częstotliwości wibracji. I ona tylko trzyma teraz dla was miejsce, trzyma miejsce dla waszego umysłu, który musi zostać uwolniony.
    Tak jak w Matrixie: uwolnić umysł.

    To jest to, co musicie zrobić, MUSICIE UWOLNIĆ UMYSŁ
    Umysł, który nadal was trzyma w dole.
    Ale wasze serce, wasze serce już poszło dalej. Wasze serce tylko czeka, aż reszta was dogoni.

    A ciało fizyczne które trzyma światło, trzyma coraz więcej światła, zakotwicza coraz więcej światła.
    Tak, abyście mogli swobodnie wznosić się w procesie wznoszenia w tej pierwszej fali wznoszenia, w której już teraz jesteście.
    Już znaleźliście się w tej fali wznoszenia.

    I wszystko zbliża się do siebie, jako że wolność powraca na tę planetę.
    Nawet jeśli może się wydawać, że nie jesteście wolni, ale jesteście!
    Pomyślcie tylko o każdym dniu, przez który przechodzicie i o tym, jak naprawdę jesteście wolni.
    Nawet jeśli są tacy, którzy próbują odebrać wam tę wolność, nie mogą tego zrobić.
    Nie pozwolicie na to. Wy, zbiorowe WY, nie pozwolicie, aby odebrano wam wolność.
    To nie może się stać i nie stanie się, ponieważ świadomość sama w sobie jest wolna.

    A WY JESTEŚCIE ŚWIADOMOŚCIĄ.
    I w tej świadomości mieszka wolność.
    Więc zawsze wiedzcie, że bez względu na to, co ci z ciemności, ci z ciemnych sił, próbują zrobić, NIE MOGĄ POKONAĆ WASZEJ WOLNEJ WOLI BYCIA WOLNYM.

    Jest to coś, co próbowali zrobić i coś, co udało im się zrobić z niektórymi ludźmi na tej planecie, a właściwie z wieloma w tym czasie. Ale ci liczni w tym czasie, nawet jeśli wydają się kapitulować i wydają się być kontrolowani, WIELU z NICH JESZCZE się PRZEBUDZI.

    Ponieważ proces wznoszenia trwa, a WIBRACJE NADAL WZRASTAJĄ, pomoże to w przebudzeniu.
    W miarę jak prawda będzie ujawniana, pomoże to obudzić tak wielu z tych, którzy wciąż jeszcze wydają się być uśpieni.
    Ale nie będą oni spali zbyt długo, PONIEWAŻ są RZECZY, KTÓRE MAJĄ się WYDARZYĆ, które nadchodzą, które przyniosą główne ujawnienia na planecie, a z PEWNOŚCIĄ w WIELU KRAJACH które odbiją się szerokim echem na całej planecie.

    Ponieważ siły kabały nie mogą już dłużej się trzymać. NIE MOGĄ TRZYMAĆ się CIEMNOŚCI, KIEDY ŚWIATŁO się ROZPRZESTRZENIA.
    Nie mogą być w tych cieniach, ponieważ są one całkowicie oświetlane przez światło coraz bardziej i bardziej, przez prawdę, przez zrozumienie, przez ujawnienie.
    Nie jest to możliwe.

    Dlatego wyszli z cienia i ujawniają się takimi, jakimi są.
    A gdy ujawniają się takimi, jakimi są, wy, zbiorowa świadomość ludzkości, zaczynacie widzieć to, co powstrzymywali.
    Cała ciemność, którą trzymali w sobie, teraz wychodzi na wierzch.

    I to zostanie teraz ujawnione o wiele, wiele bardziej, niż to, co było do tej pory. I nic, żadna rzecz, nie może tego powstrzymać w tym czasie. BO TAKIE jest PRZEZNACZENIE.

    Jesteście przeznaczeni do bycia wolnymi.
    Być wolnymi, aby nie tylko poruszać się gdziekolwiek chcecie na tym świecie, na tej planecie, ale aby poruszać się wśród gwiazd. Przybyliście z gwiazd i powracacie z powrotem do gwiazd.
    I nie jest to coś, co można POWSTRZYMAĆ.
    To nie jest coś, co może być ZATRZYMANE.

    Oni powstrzymywali to przez jakiś czas.
    Ale to nie jest coś, co może być ZATRZYMANE. Bo wszystko ma być UJAWNIONE.
    PRAWDA RZECZYWIŚCIE WYZWOLI WAS WSZYSTKICH.”

  1. Ta Astra i jej zły PR to marketing. Mają tyle innych koktajli, na które się ludzie rzucają, że nie potrzebują Gwiazdy.

   A swoją drogą, nie wiem, czy nie chodzi o to, aby druga dawka NIE była Gwiazdą, tylko czymś innym, żeby mieć gwarancję, że Big Farma będzie miała na co leczyć.

   1. Bardzo mnie irytuje nakręcanie się komediantami..
    Komedianci. W każdej „szafie”..
    Powitalni, pożegnalni, podżegalni …

  2. ,, Świat na zewnątrz jest taki jak nasz wewnątrz.”

   Jasne, że tak jest.
   Ten nasz mały, otaczający nas świat jest dokładnie taki, jakimi myślami, odczuciem, nastawieniem na niego patrzymy.
   ,,Krzywą” myślą patrząc, to się nawet widzi, że trawa krzywo rośnie na łące, a wystarczy lekko, miło, przyjemnie spoglądać, to się nawet byka na tej łące wydoi… 😀 😀

   ,, … Mnie na przykład zupełnie nie dotyczy świat, który Wy opisujecie i na który się zżymacie, … ”

   To też, Tawcio, nie nasz świat. Gdyby człowiek żył takim światem non stop, to prędzej czy później zwariował by.
   Wszyscy wyszukujemy dobrych stron, miłych odczuć, kolorów dla wnętrza przyjaznych.
   Lecz czasem nie da się czegoś nie widzieć, przychodzi chwila zwątpienia; jak mawia klasyk – chwila wkurwu.
   Pogrzmi człek, jak teraz nade mną niebo przed wiosenną burzą i dalej żyć trzeba 🙂

   A słowa twoje o pięknym życiu potrzebne bardzo. Przypominają o tej dobrej, jaśniejszej stronie…

   Miłego!

  3. ,, Zajmowanie się gangiem Zmorawieckiego, Beidena czy innymi gadzimi pomiotami, jest tylko pułapką, byśmy nie myśleli i nie zwracali uwagi na to co dla Nas Iskier Źródła jest najistotniejsze.”

   Czyli kilka milionów Polaków, których dotknęło 150 tys. ludobójczych zgonów lub też bankructw powinno dać sobie spokój?
   Jak w piosence ,,nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało… ” ??

   Nie reagujmy, bo to nam szkodzi…
   Chyba nie w tym rzecz.

   Przestrzeń duchowa i plan ziemski, choć współistnieją, mają na siebie wpływ, nie rządzą się tymi samymi prawami.

   Spokój przestrzeni duchowej może być odbierany jako bierność, przyzwolenie na planie fizycznym.

   Czasem, Aneczko, myślę, że to religia duchowości nie zahaczona o plan fizyczny jest pułapką, w której umiemy wszystko sobie wytłumaczyć i zaniechać jakichkolwiek reakcji w realu.

   A jak świat światem nikt dla ludzkości nie poprawi bytu, jak tylko ona sama i to zdecydowanym pier……..ciem pięścią w stół, mówiąc dość wyzysku i okupacji.
   Zgadzam sie z M. Rajską, która tłumaczy naszą bierność brakiem poczucia godności; umiejętności zadbania o nią i jak trzeba walczenia.
   Bo prawa do godnego życia nie nabywa się aktem spisanej umowy, lecz codzienną walką o to prawo wprowadzone w realne życie.

   Miłego!

   PS. Miało u mnie padać, na burzę się zanosiło, ale ,,przeszło bokiem” 🙂
   Więc nie ma obijania się! Do ogrodu! 🙂

   1. Spora część mojego pokolenia (45+) to DDA, bierność i potakiwanie srogiemu (najczęściej) tatusiowi w chwilach lepszych, przejawia się takim samym stosunkiem do rządu.

   2. To ja Krysiu zapytam, przepraszam, ale co ty zrobiłaś w tej sprawie oprócz pierdolnięcia pięścią w stół. 😄😄 🤣🙃🤣

    Możemy się nie zgadzać na to, co ta banda wyczynia, i nie zgadzamy się, ale co dalej, chwycimy za broń, której nie mamy, no podpowiedz coś 🤗 ja się dołączam, ale do mądrego i przemyślanego przedsięwzięcia.

    Ja wiem, że w tej walce, MY jesteśmy po wygranej stronie, ponieważ nasza energia jest po STRONIE MOCY, a banda CIEMNYCH po destrukcyjnej stronie.
    Więc zgasną tak, jak się sztucznie zapalili, i to JESZCZE w tym ROKU.

    CIERPLIWOŚĆ, WYTRWAŁOŚĆ i STANOWCZOŚĆ to wysokie energie MOCY, a CZYNIENIE ZŁA I ZADAWANIE CIERPIENIA TO ENERGIE DESTRUKCJI.

    Wypłynie niedługo, bo jeszcze w tym roku, szlam ich brudów i sami się unicestwią.

    TO SIĘ JUŻ ZADZIEWA. 💪💪💪👩‍❤️‍💋‍👩

   3. „A jak świat światem nikt dla ludzkości nie poprawi bytu, jak tylko ona sama i to zdecydowanym pier……..ciem pięścią w stół, mówiąc dość wyzysku i okupacji”.

    Tylko tak.
    Ja mam poczucie godności i dlatego chodzę bez sraski. I nie podporządkowywuję się bezprawiu.
    Nie jest to łatwe, niestety. Wymaga samozaparcia i bycia raz lwem, raz lisem.

    Najchetniej zaszyłabym się gdzieś w puszczy, albo w jakiejś dolinie w górach odciętej od świata, ale jeszcze trochę mam cosik do zrobienia.

   4. Jeśli wiesz, że to czego doświadczasz jest skutkiem twojego myślenia i twoich wyborów, to wiesz że nikt Cię nie może przed tym ochronić. Nikt Cię od tego nie zbawi i ty nie zabawisz nikogo też. Pozostaje się z tym pogodzić.

    Ale jeśli jeszcze sobie tego nie przypomniałaś, to nie będziesz widzieć siebie jako stwórcę a ofiarę i zamiast stworzyć coś innego, wybierzesz walkę, opór, kontrolę tego co tworzysz nieświadomie. Będziesz wierzyć że ktoś może Ciebie przed tym ochronić i że Ty możesz ochronić kogoś. To zrozumiałe ale jest iluzją. Iluzją która przekonała nas do oddawania części swej energii na powołanie i zasilanie zawodów zbawców i ochraniaczy: ochrona, rządy, policja, wojsko, matrixowa służba od chorób itd.

  1. Fragment z linku powyżej.
   Zbierajcie tę sosnę i suszcie.

   «Eksperci medyczni i lekarze pracujący na pierwszej linii frontu niedawno wypowiedzieli się i ujawnili, że przenoszenie białek kolczastych od osób zaszczepionych Covid do osób nieszczepionych może powodować niepożądane reakcje u osób niezaszczepionych. Jest przenoszony przez powietrze bez kontaktu ze skórą. Eksperci są zgodni, że strzykawki Covid nie są szczepionkami, ale eksperymentalną bronią biologiczną. Komórki zaszczepionych ludzi wytwarzają syntetyczne białko kolczaste z patogenu, który został im wstrzyknięty. Eksperci podkreślili, że to zaszczepieni muszą zostać poddani kwarantannie !
   Istnieje jednak potencjalne antidotum na obecne zakażenie białkami szczytowymi: SURAMINA. Występuje w igłach sosen, które występują w wielu lasach na całym świecie. Suramina ma działanie hamujące na składniki kaskady krzepnięcia oraz przeciwko niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA. Nadmierne krzepnięcie powoduje skrzepy krwi, mini-skrzepy, udary i niezwykle ciężkie cykle miesiączkowe. Herbata z igieł sosnowych jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy i jest znana z leczenia raka, stanów zapalnych, stresu i depresji, bólu i infekcji dróg oddechowych. Herbata sosnowa również zabija pasożyty”. ~ Ariana Love

   „Powiedzmy sobie jasno: przez tysiąclecia, ilekroć elita władzy celowo używała broni biologicznej, była z góry pewna, że ​​ma w 100% skuteczne antidotum dla siebie i swoich ludzi. I tak jest z bronią biologiczną COVID-19, która została wypuszczona na całym świecie w 2019 r.” ~ Trener koronawirusa

   Jednym ze skutecznych sposobów ochrony przed zakażeniem białkami kolca spowodowanymi szczepieniem Covid jest picie herbaty sosnowej.

   Ten tekst został opublikowany na stateofthenation.co (i innych witrynach)

   Dr Judy Mikovits ujawniła, że ​​w całym środowisku medycznym znano antidotum na zarażenie – zakażenie doświadczane przez tysiące ludzi, którzy nie wzięli surowicy, a jedynie zbliżyli się do innych, którzy przyjmowali szczepionkę.

   (Słowo „surowica” jest tutaj użyte, ponieważ oczywiście sposobem uniknięcia szczepień jest stwierdzenie: „Jestem uczulony na surowicę”. Kiedy establishment medyczny i promotorzy polityczni chcą się zaszczepić, zawsze daj sobie legalne wyjście wzywając „obywateli” do szczepień. „Jestem uczulony na serum” to jedna z ich wymówek).

   Zdobycie serum to jedno. Zakażenie białkami kolca, które jest obecnie doświadczane w dużych ilościach przez osoby, którym nie wstrzyknięto surowicy, a które odwiedziły tylko krewnego lub przyjaciela, któremu wstrzyknięto, jest zupełnie nowe i bezprecedensowe.

   1. Adrem, i jak się tu nie sterować? Jak mnie curvid ni ziębił, ni grzał, to teraz zaczynam się obawiać kontaktu z ludźmi. Zwłaszcza, że wokół siebie mam 90% zaszczypawkowanych.

 8. Ayurweda mówi, że jedynie ktoś mający silny układ odpornościowy może być zdrowy.Ayurwedyści uważają układ odpornościowy za element Natury – Boskiej Matki. Ten dar stwarza nas, wzmacnia , odżywia i chroni przed zewnętrznymi niebezpieczeństwami.Dopóki ten układ odpornościowy będzie silny, tak długo nie będzie się chorować . W starożytnych Wedach odporność nazywa się wybaczenie choroby. Bierze się to z przekonania, ze negatywne myśli i styl życia mogą wywołać chorobę. Choroba to zatem informacja, że trzeba coś zmienić .
  Pierwsze pytanie lekarza ayurwedy jest: Jaki jest cel Pani?Pana życia? Czy zawód/ zajęcie odpowiada mu? Jakie są związki ?
  Choroba pokazuje też, że człowiek sobie nadmiernie dogadza.Jak nie umiesz stawiać granic, to Natura to zrobi. W Europie Zachodniej jest więcej chorób degeneracyjnych, bo tam jest bogactwo i skłonności do folgowania sobie.
  W ayurwedzie bardzo skuteczną diagnoza jest diagnoza z pulsu. Każdy zatem może się tego nauczyć. I nie potrzebuje łaski medyka z teleporady :-~.
  Jeszcze info odnośnie rozstroju żołądka i niestrawności spowodowanych nerwami.
  Należy wąchać olejek z ajwanu. Ajwan to nasiona dzikiego selera.
  Po powąchaniu już poprawia się stan osoby z tymi zaburzeniami.
  Stosowany do inhalacji oczyszcza zatkane zatoki.
  Likwiduje on istniejące od dawien nie drożności i zastoje w układzie trawiennym i oddechowym.
  Rozpuszcza też kamienie.
  Dobry na przeziębienie, zapalenie oskrzeli, infekcje układu oddechowego,kaszel, zapalenie krtani, na trawienie.
  Ayurweda umożliwia przeciętnej zwykłej osobie samodzielne leczenie się . Zastosowanie olejków eterycznych pozwala na szybką i skuteczną terapię. Olejki można kupić i stosować, kiedy się potrzebuję, Można mieć zawsze przy sobie bo są w małych buteleczkach. Są tańsze od leków big farmy, skuteczne i nie mają skutków ubocznych. Trzeba jednak wiedzieć, kto może i kiedy co stosować ( dzieci, kobiety w ciąży, itp. )

  Tak to by było.

  1. „W starożytnych Wedach odporność nazywa się wybaczenie choroby. Bierze się to z przekonania, ze negatywne myśli i styl życia mogą wywołać chorobę. Choroba to zatem informacja, że trzeba coś zmienić .”

   Choroba poinformowała mnie o potrzebie zmiany myśli. Dziękuję za nią i za powyższy tekst 🌻

 9. „..Praktyka wdzięczności nie tylko więc przybliży Cię do spełnienia Twoich pragnień, ale też uzdrowi Cię (badania potwierdzają, że pozytywne uczucia powodują uwolnienie ponad 1300 chemicznych substancji, które zaczynają nas leczyć, odbudowywać system odpornościowy, regenerować i odstresowywać organizm, pomagać w bezsenności) oraz wpłynie pozytywnie na Twoje otoczenie, gdyż pole elektromagnetyczne Twojego serca wychodzi poza Twoje ciało fizyczne, co również jest zmierzone. W takim stanie możesz wszystko..”
  https://bodyclean.pl/wdziecznosc/

  1. Jeżeli pozytywne uczucia powodują uwolnienie 1300 substancji, które leczą, odnawiają, utrzymują zdrowie i zapewniają odporność, to można sobie też zadać pytanie: jakie uczucia (wywołane jakimi myślami) zakłócają ten proces?
   Zakłócenie energetyczne nie dotyczy wyłącznie poziomu materii. Tu się może i kończy ale zaczyna głębiej. Gdzie jest początek tej akcji?

 10. Wcale nam tak wiele nie potrzeba. To cale pierdolamento zdrowotne… Pisalem o moich wspomnieniach Ludzi Mocnych i wiekszosc z nich w ogole nie miala przemyslen na ten temat. To wola i sila tejze dyktuje cialu, jesli nie to no rozne rzeczy sie dzieja wtedy. Plus tam kwestie wybaczania, pospinania…

  Prostota jest kluczem. Proste dziala, nie psuje sie. Proste jest przejrzyste, jest jasnosc. Jak sie zacznie gmatwanina, to jest polaczenie praktyki z teoria: nic nie dziala i nikt nie wie dlaczego.

  W DEU chyba im ten Austryjak maly zjebal z tym sportem. Sie ludzie katuja jakimis dziwnymi cwiczeniami i cuduja, i to pierdolenie, co kto ile czasu robi… a potem wpierdalaja ten ich tzw. wurszt, ktory z kielbasa nie ma nic wspolnego. Aaaa dajta spokoj.

  Kazdy opusci to cialo i nie moge doprawdy zrozumiec, skad jest taka jakas tendencja do bycia na sile, ile wlezie, skoro i tak bezposredniego wplywu (oprocz fizycznego zabicia wlasnego ciala) nikt i tak nie ma. Rozumiem programy, instynkty przetrwania, ale kurde, przeciez nie o to chodzi.

  Jakby tak kazdy na jeden dzien wyluzowal, po prostu poszedl na spacer do lasu i zostawil cala reszte…

  1. ☘️Wola Życia i Pełnia Życia . ☘️
   ☘️To Wszystko Mamy wewnątrz Siebie. ☘️
   ☘️Cóż jeszcze można chcieć,….☘️

  2. Człowiek ☘️ Dom..

   Nowy Dom ….cóż z tego jak nowo wybudowany dom stoi pusty

   Podobnie z człowiekiem ☘️ Wewnątrz nie może być pustki..
   To Pustostany.

   ☘️ ☘️ Błogosławię Wam ☘️ ☘️

  1. 🍀 Odgrzewają kotlety.. nie dajcie się wciągnąć… Droga Arkaim
   🍀
   Czas ucieka, a mamy co czyścić wokół siebie w Sobie i w Przestrzeni wokół.🍀

   Świata całego nie Oczyścimy. 🍀

   Na swoim podwórku jesteśmy najlepszymi wojownikami o Wolność Myślenia i Sumienia.. o Prawa do Życia Pełnią Życia.
   🍀

   Nie dajcie się wciągnąć w poszukiwanie lepszego, nowego świata..

   🍀

   Dzięki takim hasłom przeczołgali miliardy Istnień Ludzkich po całym Globie w wielu wojnach i w nędzy..
   i zwinęli Wielu Rodowitym Ojczyzny…

   🍀

   Tu i Teraz mamy RODowite Miejsce do zagospodarowania i Czyszczenia …
   Praca u Podstaw nie ustaje z Pokolenia na Pokolenie..🍀
   Cenimy Sobie Nasze Dziedzictwo..🍀

   Nasi Przodkowie już nacierpieli się za Wolność Naszą i Waszą..

   Urządzili Nam Życie na wynos…!
   JEdzenie na Wynos…
   Praca na Wynoś się na wyjeździe… Dość
   Tu jest Nasz DOM.. Ojczyzna

   Tu wszędzie jest moja Ojczyzna 🌺 Piękna Piosenka Patriotyczna

   .https://www.youtube.com/watch?v=0V_qfY5F3Xc

   🌺 🌺 🌺

 11. Hoho, czujnik ruszyl. Burza magnetyczna. To chyba dlatego takie pustki na forum. Mnie tez sie oczy same zamykaja.

  1. Tak, burza magnetyczna.

   Generalnie dzień senny. Nie ma energii, bo Księżyc nie nabrał jeszcze mocy po Nowiu (tzw. Księżyc „spalony”).

   Księżyc (jako symbol dynamiki wydarzeń) nabiera mocy dopiero, gdy znajdzie się 12 stopni od Słońca.

   1. U mnie wczorajszy dzień był pod znakiem braku humoru, choć to niewłaściwe określenie. Miałam lekką chandrę, chyba jeszcze mam… i cialo i dusza jakieś takie trochę smutne, bez energii. Szczególnie rano, pitem jakoś idzie. Mam kolka spraw, w sumie dwie, w których ukrywam oewne rzeczy i z tym się źle czuję. Praca, w której źle się czuję, czekam na umowę z nowym pracodawcą i dopóki jej nie dostanę nie chcę mówić o tym, że od lipca odchodzę, a pracodawcy przdzielają mi obowiązki, które mam ” na stałe” przejąć, dostępy do programów, nie liczą się z tym, że odejdę, a ja lubię czyste sytuacje, im dłużej to trwa, tym gorzej się z tym czuję. W domu też coś jest..druga połówka nie wie o skali (niedużej właściwie) mojej „działalności” na różnych platformach i „znajomości” z różnymi ludźmi. To mnie też męczy, bo jak wspomniałam lubię jasne sytuacje…

   2. Mam prosta recepte, by sie nie przejmowac nadmiernie, gdy sie czuje gorzej. Wlaczam radar burz i obserwuje pogode oraz te namiary z Tomska na rezonans Schumana i przynajmniej wiem, ze moje zle samopoczucie nie z mojej winy. Mam tez psy, jesli leza jak zdechle, to wiem, ze w powietrzu cos jest. To najlepszy barometr 😃🐕

    A „dzialalnosc na forach” to nie powod do wyrzutow sumienia. Kazdy ma prawo do prywatnosci i wlasnych zainteresowan. Z pewnoscia nie robisz nic zlego, wiec w czym problem. Malzenstwo to nie wiezienie. Ludzie maja rozne zainteresowania i rozne poglądy i lepiej, by kazdy mial czas na swoje hobby, niz sie czuli wiezniami drugiej osoby. Pisalas ze mieszkasz za granica, z wiadomych powodow masz mniej znajomych ludzi wokol siebie, wiec to normalne, ze najlatwiej te luke wypelnic bywaniem na forach i spotykaniem sie z ludzmi o podobnych zainteresowaniach.

  2. Ja po dwóch dniach bezmocy trochę odżyłam, we wtorek po wstaniu z łóżka musiałam do niego wrócić i przeleżałam tak do dziś rana. Niesamowicie słaba byłam nie miałam łaknienia – w pierwszym dniu chyba miałam podwyższoną temperaturę, ale nie sprawdzałam termometrem, więc nie wiem na pewno, natomiast od wczoraj moja temperatura jest o stopień niższa od normalnej… Do tego lekkie bóle głowy, być może od długiego leżenia, być może nie. W podobnym stanie byłam w październiku zeszłego roku, ale wtedy miałam gorączkę przez kilka dni i bolały mnie lędźwia, poza tym żadnych objawów typowo przeziębieniowych czy grypowych.

   1. @iw
    Bo jest burza magnetyczna i dodatkowo szaleja z pogoda. Nie ma sie czym przejmowac. Tez sie fatalnie czulam, a ja to taki barometr, mozecie mi wierzyc. Wprawdzie machalam motyką, ale to z koniecznosci.

    Ten bol ledzwi moze byc od nerek. Zmus sie do picia przynajmn8ej 2 litrow wody lub naparow, np. skrzyp, rumianek. Pokrzywa, kwiat glogu. Pisze ci te odwadniajace, by pomoc nerkom, ale mozesz pić nawet zwykla wode. Zrob zapas i popijaj. Bedzie na widoku, to samo ci przypomni, że malo pijesz.

   2. Dzięki, Arkaim, faktycznie mało piję… Dziś ozdrowiałam, no cuda jakieś 😁

   3. Od kąd pamiętam, byłem wrażliwy na zmiany pogody. Gdy ciśnienie leciało w dół i zbliżał się deszcz, zasypiałem niemal na stojąco. W książkach o głodówkach znalazłem informacje, że nie jest to normalna reakcja organizmu a skutek obciążenia zanieczyszczeniami i po dłuższej głodówce to minęło.

    Rajska mówi o reakcji ciała dostosowującego się do nowych energii. Z tym też się spotkałem i dobrze jest o tym pamiętać i że różni ludzie różnie na to reagują.

    ———–
    A tak wogóle to naszła mnie ochota nawiązać do trzech stanów świadomości. MR wypowiada słowa o trzecim poziomie kreacji.

    Wodze to tak
    1.Świadomi istnienia ale nie tego co się dzieje. Pogoda w miarę stabilna, powtarzalna.
    2.Do świadomości dociera, że ktoś okłamuje, manipuluje, wykorzystuje. Emocje skaczą, obwinianie, pogoda staje się nieprzewidywalna.
    3.Świadomość bycia kreatorem własnego świata, nie ma winnych, jest odpowiedzialność. Emocje opadają. Przychodzi pokój. Pogoda się stabilizuje.

    Monika zdaje się opisywać wchodzenie części ludzi w stan trzeci i nie dawanie się wciągania przez ludzi przechodzących fazę drugą.
    Przynajmniej do mnie taki sygnał dociera.

   4. 1. Świadomość 3d
    2. Świadomość 4d przejściowa, czyściec, brudy wychodzą
    2. Stan świadomości 5d, taki raj na Ziemii

    A ciało dostosowuje się do nowych energii wyższej świadomości. Nie bać się, zaufać, wie co robi.

   1. Tańczmy wolni i radośni tak
    Tańczmy kolorowi jak ten ptak
    💃🕺

   2. Widok połączonych serc z różnych krajów w jednym utworze wzbudza we mnie silne wzruszenie i radość. Dzięki za linka.

   3. A tu Paryż. Ten fragment zamieszczał w swoim filmie Tomasz Kierzkowski.

 12. Do lasu by się szło
  Gdzie słowik śpiewa i szumią drzewa
  Hej ho hej ho
  Wzdłuż rzeki by się szło
  Gdzie woda broczy gdzie jeleń kroczy
  Heh Ho hej ho
  I łąkami by się szło
  Gdzie pszczoły grają trzmiele bzykają
  Wśród traw po pas
  Wolności taniec w nas
  ☀️🌻🦋🌳🌹🌲🌼🍀🌾🏞️🌻☀️

  1. Dzięki, Adrem.
   Mądrej głowie dość dwie słowie…

   „Rozwaga, Roztropność to cnota, która sposobi ducha do rozeznawania w każdych okolicznościach naszego prawdziwego dobra i do wybierania środków służących do jego realizacji”.

   Dla Dobra Dzieci, Wnuków, RODzin Wielopokoleniowych..

   Naszego BYĆ …

   Przykro patrzeć, jak wybierają wariacje wakacje !
   Nie rozmawiam z takimi ~ ! kara musi być…!

   1. Zaszczypawkowani powinni być do 2 tygodni na kwarantannie. Ja biorę cynk i wit. d 15000 tys., bo wiadomo, czym te szczypawce zioną….. grunt to dbać o odporność.

   2. Taka Świadomość.
    W pośpiechu 3-2-1 dzień przed wyjazdem nad morze
    biorą szczypawkę… i głośno informują …brak słów.
    Podporządkować wszystkich i wszystko… o NIE!
    Taki plan…

    Jestem na maxa wkurzona..

   3. Dobrze, że mówią, przynajmniej wiadomo, kogo unikać.

    Ja zrobiłam, co mogłam. Trudno, każdy sam kowalem swojego nieszczęścia.
    Nie interesuje mnie to.
    Od teraz dbam tylko o siebie i bezeliksirowych. Reszta niech idzie do Mateuszka i spółki.

   4. Zdaje się widzę „Drugie Dno” –
    – puszczeni na żywioł na wakacje ”zaczepieni” – nieświadomi…

    Dziwię się, że ani chwili zastanowienia…. jakiś lucyferiański fenomen obezwładnił mózgi..

    Taki plan…

 13. Ot, opisze wam jeden z absurdow.
  Moj maz poszedl do malego sklepu kupic dodatkowa doniczke „korytko” do kwiatkow. Ogolnie rzecz biorac, w sklepach wolno kupowac tylko zywnosc, leki i tzw. produkty niezbędne (np. srodki higieny). W duzych sklepach cale sekcje sa ogrodzone. No i dobrze. A co sie beda darmozjady szwendały po sklepie!😉😛😂

  No wiec wchodzi, sekcje nie ogrodzone, bierze doniczke i idzie do kasy. A przy kasie psikus. Babka skanuje, a tu pojawia sie informacja, ze tego produktu kupic nie mozna.😂
  Podobny mozna natomiast kupic w centrach ogrodniczych albo online droga wysyłkową przez pośredników typu Amazon. 😁

  1. No tak, Amazon ma ciągle mało. W zeszłym roku zarobili 44 miliardy dolarów.
   Mały sklep nie ma zarobić, ale Amazon tak.

  1. Tak, oprawcy dostaną wybór, a nadzorcy będą się chcieli wykonawców i świadków zbrodni pozbyć…

   Ciekawa jestem, czy Banaś jest tak zabezpieczony, i jego się boją, czy musi bardzo uważać… dziś rano dostałam informację o synu Banasia, o majlu, w którym niby pisał o chęci samobójstwa, potem była a o przyspieszonym odczycie raportu NIK…

   Tutaj w skrócie o tych sprawach:

   https://nczas.com/2021/05/13/marian-banas-na-celowniku-sluzb-zastanawiajace-slowa-prezesa-nik/

   1. OTWÓRZ OCZY
    PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.

    12 maja 2021 / „PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2012”

    SPIS POWSZECHNY, CZYLI PRZYGOTOWANIE IZRAELA DO ZAGOSPODAROWANIA MIENIA POLAKÓW PO PANDEMII. BY TEGO DOKONAĆ, ŻYDZI MUSZĄ UTRZYMAĆ WŁADZĘ PRZEZ TRZY KADENCJE, PO TO IM POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU ODBUDOWY.

    Oto fragment rozmowy, jaką przeprowadziła dziennikarka „Dziennika Zachodniego” Teresa Semik z z-cą dyr. Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego w Katowicach Grażyną Witkowską 25.05.2012 roku:

    Teresa Semik: To prawda, że dane ze spisu z 2011 roku będą przechowywane w Izraelu?

    Grażyna Witkowska: Do dwóch lat pozostaną w Polsce, póki nie ogłosimy wszystkich wyników. Potem w formie zagregowanej przekażemy je Unii Europejskiej, a ona zdecydowała, że dane pozyskane we wszystkich krajach członkowskich będą przechowywane na serwerach w Izraelu.

    Czy sądzicie że inaczej będzie ze spisem w roku 2021? Oczywiście rząd PiS się wszystkiego wyprze, ale trzeba pamiętać, że zgodnie z Talmudem oszukać goja to rzecz chwalebna, a cała rodzina Morawieckiego, członkowie rządu PiS, z Kaczyńskim na czele, to ortodoksyjni Żydzi, po talmudycznych szkołach. Nie dziwmy się sojuszowi Kaczyńskiego z Zandbergiem, jak pisałem działają wspólnie i w porozumieniu nie od dziś i we wspólnym celu”.

    Całość czytaj w linku poniżej:

    https://globalna.info/2021/05/12/przejecie-polski-po-pandemii-tajemnica-spisu-powszechnego-2021/

   2. oho, następny PiSowiec przeciwko Morawieckiemu? Kuzyn Kaczyńskiego, senator… uważa, że Banaś powinien wobec wszystkich 5 urzędów, które negatywnie ocenił, wyciągnąć konsekwencje.

    https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-szpyrka/news-jan-maria-jackowski-o-kontroli-nik-jezeli-mowi-sie-a-trzeba-,nId,5229244

    Jan Maria Jackowski był przeciwny ratyfikacji tzw. unijnego Funduszu Odbudowy

    https://www.rp.pl/Polityka/210509722-Senator-Jackowski-Fundusz-Odbudowy-PiS-odszedl-od-swego-programu.html

   3. Może jestem naiwna albo nie chcę dopuszczać do siebie czarnych scenariuszy, ale z przekazu Moniki Rajskiej wywnioskowałam, że spis ten nie ma w przyszłości służyć „tej złej stronie” tylko stwierdziła, że on jest jeszcze nie do końca dopracowany i pomyślałam, że może chodzi jej o to, że ziemia się wznosi i wszyscy w przyszłości mają mieć dobrobyt, a ten spis ma pokazać, ile niektórzy mają ziemi, majątków itp. ???

   4. Z tego, co pamiętam, Monika mówiła w domyśle o Bezwarunkowym Dochodzie Podstawowym, nie o Spisie Powszechnym. Do finalizacji spisu nie dojdzie, bo już przedłużyli go do końca września, a pod koniec września oprawców już nie będzie.

   5. Mnie ciekawi jedno. Do września ma być koniec, Rajska też mówiła o zmianach na torusie po 18 miesiącach licząc od marca 2020. Ale w jednym z filmów wspominała również, że jesienią wrócą naciski na szczepionki. I tego nie bardzo rozumiem. Kolejne dawki dla zaszczypanych czy jak?

   6. Nie raz już pisałem, że CAŁY ten rok jest przeznaczony na ujawnienie prawdy o szczepionkch, a więc do końca roku ludzie będą żyli tym tematem i świadomość Polaków w tym temacie pod koniec roku będzie zupełnie inna niż na jego początku.

    Moc gadów zmiejsza się obecnie niemal z dnia na dzień. Ale tych, którzy głoszą ich chwałę i moc, jest jeszcze sporo w naszym kRaju.

   7. Dawałem się wciągać w strachy na Lachy ale przecież wiem, że łyżeczka nie istnieje. To co dociera do mnie z różnych stron, te informacje, one nie mówią o czymś rzeczywistym. To może się przejawić ale nie musi. Jak jesteśmy skrzywieni to i o łyżeczce krzywej usłyszymy a jak się wyprostujemy, miejsce lęku zastąpi pokój, to i łyżeczkę prostą możemy ujrzeć.
    Natalia, wcale nie jesteś naiwna. Podobne sygnały odbierałem. Jeśli ma być dobrobyt, to ten gwarantowany dochód musi być z czegoś i nie może być tak że tysiąc osób mieszka w bloku a jedna osoba na tysiącu hektarach ziemi się rządzi albo miliardy w firmach siedzą we własności jednego człowieka. Czy on to tak naprawdę wypracował? Czy miliardy ludzi to dało swą energię, pracę? Jeśli ma być dobrobyt, niektóre rzeczy będą musiały być od nowa zagospodarowane.
    Nie mnie ustalać jak rzeczy mają się zadziać ale jestem dobrej myśli i obiecuję sobie być głuchy i ślepy na „straszne” wieści. To nie jest prawdziwe. Nawet jeśli wziąłem udział w wytworzeniu tego, tej krzywej łyżki, nie muszę jej prostować. Wystarczy że zmienię zdanie i zacznę od teraz stwarzać łyżeczkę prostą a tamta w cudowny sposób zniknie albo się wyprostuje. Wybieram pokój i Wam pokóju życzę.

 14. SłowiAnka
  No żesz k….a !
  Tak po prostu dajemy swoje dane prosto do diabelskiego nasienia ?
  Już jesteśmy Palestyńczykami Europy.
  Trzeba olać ten spis.

  1. Wybuchy koronarne….

   „Gdyby obecnie doszło do tak gigantycznego wyładowania jak w czasach panowania Karola Wielkiego (773-774) lub w 1859 r., skutki byłyby katastrofalne. W ciągu kilku godzin doszłoby do uszkodzeń sieci energetycznej na całej planecie, zniszczeniu uległyby sieci komunikacyjne, zniknęłyby wszystkie dane z naszych komputerów, tabletów i smartfonów, a efektem finalnym byłby paraliż światowej gospodarki. Wszystkie materiały cyfrowe, w tym dane bankowe, notowania giełdowe, biblioteki, archiwa itp., zniknęłyby na zawsze. Całkowite zniszczenie nawigacji satelitarnej spowodowałoby liczne katastrofy lotnicze i paraliż komunikacji. Naprawa samych tylko sieci energetycznych zajęłaby lata. Należy przy tym podkreślić, że sieci energetyczne w Europie są ze sobą mocno powiązane, co w przypadku tak silnej burzy magnetycznej spowodowałoby reakcję łańcuchową – przeciążenia jednych fragmentów sieci prowadziłyby do zniszczeń w innych. Cywilizacja cofnęłaby się do pierwszej połowy XIX wieku”. (cytat chyba z Rzeczpospolitej)

   I wtedy nasze dane bylyby u jedynie slusznej nacji, ktora moglaby nimi handlowac i je zmieniać wedle wlasnego widzimisie…

   A przeciez nawet Slonce do tego niepotrzebne, skoro montuja siec satelitow wokol Ziemi. Moze da sie cos takiego zainscenizowac?

  2. „Do finalizacji spisu nie dojdzie, bo już przedłużyli go do końca września, a pod koniec września oprawców już nie będzie”.

   Czyli jednak dokonamy spisu; oprawców do utylizacji.
   A udokumentowanych dowodów na ich wrogą przeciwko państwu i ludobójczą wobec narodu działalność jest aż nadto.
   Na kapo we wszelkich służbach (w tym medycznych), którymi się wysługiwali, również.

   Mówisz, we wrześniu…
   Też tak myślę.
   Bo żaden stan nie trwa wiecznie. Zwłaszcza, że dotyczy sytuacji na całym świecie. Wiele narodów przejrzało już na oczy…
   U nas trwać będzie to trochę dłużej, bo jeszcze odrąbać trzeba macki żymiańskiej ośmiornicy, która od dekad trzyma kraj w okupacyjnym uścisku.

   Miłego!

   1. To nie żymianie są zagrożeniem, lecz głupota Słowian. Polacy nie lubią się uczyć, nie potrafią samodzielnie szukać i weryfikować rzetelnej wiedzy.

    A kto mugol, sam idzie na rzeź.

    Żaden żymianin nie zabrania się uczyć, zdobywać Wiedzy, zakładać blogi i dzielić się Wiedzą.

    Żymianie pozostaną w matrixie, bo genetycznie, czysto fizycznie nie mają możliwości przepięcia się na Matrycę Życia. A los matrixa jest przesądzony…

   2. Polacy Lubią się uczyć, z tą różnicą, że niektórzy na błędach.
    Jesteśmy Pokoleniem wysterowanym przez sużby…
    Nauczycielska brać, jaka była po wojnie, to ja wiem…
    ….pamiętam i czuwam..
    Wyjałowili mózgi srajfonami i sterują..
    Celowe wychowanie sterowalne na obrazkach …

    Obrazki, obrazeczki mówią więcej niż tysiąc słów..

    Więcej z Naszej strony uwag do Młodych.
    Z Ludźmi /Dziećmi trzeba dużo rozmawiać
    już od najmłodszych lat..

    Kto Rozmawia ze swoimi dziećmi i kto uczy One dzieci swojej prawdy..?

    Zadanie Domowe.
    Choćby się waliło.. paliło uczyć Dzieci i Wnuki PRAWedy 🌞

   3. Tak, TAWie Drogi.
    Właśnie o Tym Piszę ..rozwlekle..
    TAWie, Przekazałeś kwintesencję. Dzięki.. 🌞

   4. Ale ja troszkę polemizuję z tezą, że rozmowy z dzieckiem oddanym systemowi mogą coś zmienić. Doskonale znam młodzież, bo mam z nimi częsty kontakt. Oni są betonowo zapięci w swoim Hipsterskim Hologramie/Egregorze.

    W tym pokoleniu jest kilka-kilkanaście perełek. To są hipersensytywy (Dzieci Kryształowe itd.). One zmienią świat. My – jako Bufor Dziejów – jesteśmy pokoleniem przejściowym. Choć bierzemy na siebie największy ucisk.

   5. Kochani TAWerniacy ,TAWie Drogi

    RODzice niech Tylko nie dają Uwagi swojej systemowi.
    Przekaz idzie poprzez naśladowanie..
    Wzorzec Potrzebny Dzieciom Naszym …

    RODziców zadaniem pokazać inny Piękniejszy Obraz Świata ..
    Bez Chaosu .. Będzie Piękniej . Będzie Lepiej..👣

   6. Tak, to jest głupota ludzka.
    Szukanie winnych poza sobą nie ma sensu.

 15. Natalia:
  Ci, co mają ziemi i majątków, to nie muszą w tym spisie się spisywać i nikt im nic nie zrobi.
  To jest dla nas, ledwo dychających już od obciążeń Polaków.

   1. Księgi elektroniczne wiedzą, co jest..
    Spis podporządkowuje osobę i o to chodzi, że masz się zameldować im !

   1. Otóż to!!! Każdy teraz będzie bohaterem takim, na ile mu pozwolą.

   2. W porzo. Dziś mi wszystko wisi. Doła łapię. Pozdro z Tarnobrzega! Aha. Z paszportów szczypawkowych będą nici. Jest sprzeciw w parlamencie UE.

   3. Z paszportów nici, ale dziś jeden „hitlerek” zapowiedział, że Sekta Kowidyjska będzie strzelać po zmroku do łamiących Kowidyjską Godzinę Milicyjną wprowadzaną wobec Nieugiętych.

    W najlepszym wypadku skończy się na zakuciu Niezłomnego w Dyby lub publicznej Chłoście przy Miejskim Pręgierzu.

   4. Świadomie nie wyślę informacji o sposobie rejestracji na szczepienia swoim uczniom. Przyszedł mejl z urzędu miasta. Mowy nie ma.

   5. Dziś niechcący słyszałem w radio, że przygotowują Wschodnie Centrum Medycyny Cyfrowej. Operacje będzie robiła sztuczna inteligencja. No….

   6. A tych starszych raczej nawet nie ewiduja, ze po szczepieniach. Na Słowacji w jednym z DPS zmarlo 13 tuz po, a do dzis Slowacja podaje, ze ogolem 3. Ile ofiar ukryto, strach pomyśleć.

   7. W styczniu i lutym 2021 w WOLI CZOŁNOWSKIEJ koło Puław, w domu seniora o zwodniczo romantycznej nazwie „A w sercu maj” uśmiercono wiadomym preparatem (pierwsze zgony nastąpiły tuż po podaniu pensjonariuszom „szczepionki”) CO NAJMNIEJ 11 OSÓB!

    Piszę „co najmniej”, bo gdy już zaczynało się robić medialnie głośno na ten temat, sprawę z dnia na dzień magicznie wyciszono. Tak więc do dziś nie wiadomo, ilu tak naprawdę pensjonariuszy wówczas zmarło. Teoretycznie sprawę bada prokuratura, ale idę o zakład, że nie powiąże masowych zabójstw z podaniem preparatu.

    https://kurierlubelski.pl/jedenascie-zgonow-w-domu-seniora-a-w-sercu-maj-wojewoda-lubelski-zawiadamia-prokurature/ar/c1-15455434

    „Pierwsza dawka wystarczyła, rzec by można sarkastycznie. Ale nie jest to temat do żartów. Śmierć prawie jednej trzeciej zaszczepionych seniorów wygląda jak zbiorowa eutanazja” – podaje portal PCh24.pl

    https://pch24.pl/9-zgonow-w-domu-opieki-niedlugo-po-szczepieniu-na-covid-19-czy-ktos-zbada-sprawe/

    Teoretycznie sprawę bada prokuratura, ale z rządowej strony Rzecznika Praw Obywatelskich informującej o tym fakcie dowiadujemy się co prawda, ku swojemu zaskoczeniu, że w Polsce istnieje coś takiego jak Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur (!), ale już nie znajdziemy tam ANI SŁOWA O FAKCIE 11 POSZCZEPIENNYCH ZGONÓW w placówce!

    https://www.rpo.gov.pl/pl/content/rpo-koronawirus-wojewoda-lubelski-zawiadomil-prokurature-dom-seniora

    Warto tę sprawę nagłaśniać, bo jest tego warta.

    POLEGŁYM W TEJ NIERÓWNEJ WALCE SENIOROM – CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!

   8. „śmiertelność po szczepieniach wynosi 0,36%.”
    Akurat.

   9. Historię krzywdy ludzkiej w „A w sercu maj” oraz innych nie mniejszych zna moja przyjaciółka. Nie docieraja do niej te fakty. Nie boi się ona świrusa, ale i tak dzis jedzie po eliksir. Dlaczego? Bo chce jezdzic po Francji rowerem. Jakby nie można było tego robić po Polsce… We Francji była już 100 razy przynajmniej.
    Zrobiła, co było w mojej mocy, łącznie z oberwaniem słownym po łbie.

   1. Gdyby nie było tzw. ”pożywki” to nie byłoby pismaków wypocin..

   2. Znajoma dziennikarka mendów gównego szamba powiedziała, że jej naczelny powiedział jej, że wszystkie gówne mendia dostają ogromną kasę za promocję szczepień oraz kiwidowej ściemy.

   3. Nam do szczęścia niepotrzebna jest ich kowidiowa ściema..

    Nauczyłam się być szczęśliwa bez Powodu.
    Uwierzcie mi, że do Szczęścia nie jest potrzebny żaden Powód..

    Wiem za to, że wiele znajdują powodów, żeby
    Nam Nasze Szczęście zburzyć..
    …a My Na przekór
    Szczęśliwym Być i Szczęście Dać.. Niech się Dzieje…
    💑😃 😄 😅😆 😉 😊 😋💑

   4. „Zaburzają i skłócają, by istoty wyewoluowane nie mogły się ze sobą łączyć we wspólnych projektach”.

    Tak właśnie próbują robić, ale rozkąsiłam ich.
    Powiem Wam, że dziwnym trafem, jakoś tak posiadające sporo czegoś osoby, są diagnozowane qurwidioza.
    Pisałam już o bardzo majętnych ludziach posiadających piękny dom z ogrodem w super lokacji, bezdzietnych i bezrodzinnych, nigdzie nie włóczących się, a jednak niby gdzieś złapali świrusa, jak im zdiagnozowano.
    Dziś też dowiedziałam się o kilkunastu podobnych przypadkach. Ich rodziny i znajomi zaraz się zaszczepili i oni sami też.
    Koronkowa robota, tak wszystko super zorganizować.

   5. Istoty z dużym ilorazem Wewnętrznego Światła nie dadzą się ani zdiagnozować, ani tym bardziej zaszczepić, gdyż omijają szerokim łukiem świątynie Rockefellera.

    Istoty z dużym ilorazem Wewnętrznego Światła Wiedzą/Wiedą/Wedą, że objawy, które matrix diagnozuje jako kurwid, są niczym innym jak efektem zmasowanych chemicznych posypek z niezidentyfikowanych samolotów (opryskujących Ludzkość od dekad) oraz efektem dostrajania się (często bardzo bolesnego i dramatycznego) ludzkich powłok cielesnych do nowych geokosmicznych algorytmów (ewolucyjny przeskok z syntetycznej matrycy rzeczywistości na organiczną Matrycę Życia 🔆

    *

    Nie choruj, omijaj szpitale:

    .https://youtu.be/7FjMm9zQhe4

   6. TAWie Drogi 💑 TAWerniacy Drodzy

    Mendia i kasa…

    Woda na Młyn..
    i Poszły Konie po Betonie
    i mają z głowy parę miesięcy, lat ogłupiania MAS../MAS-MEDIA

    Zawsze tak było i nie zakłócajmy
    Wibracji w Naszych Ciałach Subtelnych 💑

   7. Nie wiem, czy dobrze myślę, ale wygląda na to, że „oni” wiedzieli o nadchodzących nowych energiach, i jak ludzie mogą na nie reagować.
    Skorzystali z okazji, dopasowali się z plandemią – dodali posypki, 5G i „trochę” polityki umami.
    I efekty są.

   8. Tak, to są działania opóźniające Pobudkę Lachów Słowian poprzez celowościowe generowanie Traum Narodowych:

    – zabory/rozbiory

    – powstania

    – zsyłki

    – wojny

    – Katyń

    – „Smoleńsk” (Warszawa)

    – Kurwid-19

    Itd., itp.

  1. Nic nie wierz w żadne szczere intencje !
   Coraz więcej takich będzie, bo koło dupska już im sie tli !
   Trzeba montować dupochrony.

   Gadanie nic nie kosztuje, a potem na procesie można będzie powiedzieć, że się było od początku przeciw.

  1. Nawet nie czytam Droga iw.
   Wmawiają wszystko…
   Jedno słowo. Przedawkowanie. No żesz…

   Pytam się co ony , oni, razem z pismakami na służbie Q….a biorą !

  2. Skoro testuja preparat, to i testuja dawki. Cos wiele tych „przedawkowan”. Albo slepi nabieraja do strzykawek ten eliksir, albo niektorzy dostali premie.

   1. Tak, Droga iw. ..
    Wiem, wiem. Rozumiemy się bez słów.

    Tylko ja nie mam cierpliwości, jak ony kłamią i jaki kit sprzedają..
    Stały punkt programu na filmie niżej.
    2 min.

    .https://www.youtube.com/watch?v=qNseEVlaCl4
    The Kid – Charlie Chaplin

    Na mojego czuja nie tykajmy zaczepionych…
    Jak nic będą ”dzbany” roznosić jakieś wielkie ”g..”

  3. Justynko chodziło mi o to jakim językiem oni operują w tych swoich „nawoływaniach i tłumaczeniach” – jakże prymitywnym i niskim intelektualnie! Mają nas za idiotów, imbecyli albo niedouczonych baranów…Z jednej strony mam wrażenie, że chętnych na uszczypnięcie jest wielu, a z drugiej strony słyszę co innego. W moim otoczeniu nagle wszyscy się szczepią, no są wyjątki ale nie wiem jak długo…Zastanawiam się po tych sensacjach z uzbrojonym białkiem, kogo unikać, siostry, szwagierki, zięcia? Siostrzenica jest w ciąży w pierwszym miesiącu, czy powinna unikać matki??? Czy mam siostrze powiedzieć o ew. zagrożeniu, które sama sprowadziła na swoją rodzinę? I tak pewnie mnie nie będzie chciała słuchać , to taka panikara, że drżyjcie narody. Mój mąż stwierdził, że musiałby sie wynieść do lasu by sie z uszczypniętymi nie stykać, a jego siostra ma córkę za granicą więc wiadomo co. I mieszkają po sąsiedzku…Chyba sobie sprawię przyłbicę…🤔

   1. Taki stary hicior przyszedł do mnie dziś
    Bardzo polecam tekst.

    .https://www.youtube.com/watch?v=1Z3iOWRLUTE

    Ktoś mnie obarczył jarzmem win
    Zaszczepił pierworodny grzech
    Długi czas odczuwałem tylko wstyd
    Proszę by dobrze zrozumiano mnie
    By dobrze zrozumiano mnie
    Wypaczona wola, chory cel
    Poza moralnością księgi praw
    Na moją głowę święty gniew
    Proszę, by dobrze zrozumiano mnie
    By dobrze zrozumiano mnie
    Wyczulony na piękno ze wzrokiem w noc
    Wyśniłem mój bluźnierczy sen
    Że nie czuję wstydu za mój los
    Proszę, by dobrze zrozumiano mnie
    By dobrze zrozumiano mnie
    Rodzi się moc
    Oto rodzi się moc
    Czuję, jak rodzi się moc
    Czuję, jak rodzi się
    Rodzi się moc
    Oto rodzi się moc
    Czuję, jak rodzi sie moc
    Czuję, jak rodzi się
    Wola istnienia pod pojęciem „Człowiek”
    Poprzez cierpienie nie stajesz się
    Tak bardzo piękny, jakbyś chciał
    Stajesz się zgorzkniały i szczęśliwy mniej
    Proszę, by dobrze zrozumiano mnie
    By dobrze zrozumiano mnie
    Rodzi się moc
    Oto rodzi się moc
    Czuję jak rodzi się moc
    Czuję, jak rodzi się
    Rodzi się moc
    Oto rodzi się moc
    Czuję, jak rodzi się moc
    Czuję, jak rodzi się
    Wola istnienia pod pojęciem „Człowiek”
    Jeżeli piękno zasługuje na potępienie
    Jeżeli mądrość potęguje jedynie zło
    Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia
    To osądzi mnie bezduszna wieczna noc /x2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s