Można? Można! Wczoraj spotkałam bardzo sympatycznego i ogarniętego pana, który pracuje jako mobilny pielęgniarz (odwiedza pacjentów w domu) w prywatnej firmie, w Niemczech oczywiście. Zespół liczy 30 osób.

Właścicielka firmy zażądała, by się zaszczepili. Następnego dnia znalazła na biurku 30 wypowiedzeń pracy.

Po tym fakcie o nakłanianiu do szczepień nie było więcej mowy.

Ten sam pan powiedział mi, że wśród jego pacjentów jest pewne starsze małżeństwo, które ma syna, profesora medycyny, na jednym z najlepszych uniwersytetów medycznych w Niemczech. Kiedyś, gdy ten pielęgniarz był z serwisem (kąpiel, podawanie leków, itp.) u tych staruszków, spotkał właśnie tego syna profesora, który specjalnie przyjechał do rodziców, aby im zakazać zaszczepić się. To nie była prośba, by tego nie robili, ale stanowczy zakaz. Dostarczył im też odpowiednie dokumenty, aby nikt, wykorzystując ich bezradność, nie zaszczepił ich podstępem, czy coś w ten deseń.

autor: Anamika

Paraliż poszczepienny i deformacje kończyn u dzieci w Indiach po podaniu sponsorowanej przez Billa Gatesa „szczepionki przeciw polio”
Zeda Pingel przed i po szczepionce Gardasil/Silgard przeciw HPV

Reklama

281 myśli w temacie “Wykształceni Niemcy są świadomi niebezpieczeństwa szczepień

  1. Warunki sanitarne… w samochodach szczy…panie i w kontenerach … szok.
   Poza tym radamiejska nie ma nic do gadania.. ma dać głos..!

   1. To jest konto bolszewiko-nazisty z PO
    @RomanSzelemej
    , który chce wprowadzać w Wałbrzychu segregację ludzi. Tak się przypadkowo składa, że sam jest wspólnikiem spółki Medic i zasiada w radzie nadzorczej sp. Sanitas, a żona w radzie uzdrowiska „Jedlina”. Resztę sobie dopiszcie.

    .https://twitter.com/…/status/1387788698343944192/photo/1

  2. Wałbrzych. Szczepienie przeciw COVID-19 obowiązkowe dla mieszkańców? Rada miejska podjęła decyzję.

   Nie ma i nie będzie żadnego obowiązku.
   To propagandowy test, na razie w jednym punkcie kraju.
   Będą następne.
   Wałbrzyski prezydent -szczepionkowy folksdojcz z psami z rady miejskiej przy nodze, chce tylko dyskutować o potrzebie szczepień, bo jak sam się zdradza: ,,szczepionki muszą być wykorzystane”.
   Co tu jest do rozumienia?
   Łapówki i interes.
   ,,Pandemio trwaj” – to hasło przewodnie nie tylko w służbie zdrowia.
   10 maja kończą się zapisowe roczniki.
   Kończy im się masa ogłupionych ,,chętnych” (czyt. kura znosząca złote jajka), więc kombinują na wszystkie sposoby, by zmobilizować następnych do samobójczych decyzji.
   Stąd też m.in. pomysł napuszczania preparatowców na bezpreparatowców, jakoby ci ostatni byli zagrożeniem dla tych pierwszych. A jest dokładnie na odwrót.

   Mieszanie szczurów w worku – stara taktyka – by się wzajemnie gryzły, zostawiając dupę szczurołapa w spokoju.

   Sumienie? Prędzej się znajdzie igłę w stogu siana, niż u oprawcy sumienie. On go po prostu nie ma. Dla niego sto trupów w tą, czy w tamtą nie ma najmniejszego znaczenia.

   Jak mawiał Stalin: ,,Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć milionów to statystyki”

   1. A najwieksza tragedia jest smierc celebryty lub polityka. Wtedy wyceny dochodza do kilku milionow chyba dla kazdego czlonka rodziny. A zwykly szaraczek ponoc za 60 zeta jest skazywany na cierpienie, a w niektorych przypadkach nawet na smierc. Odpowiedzialnosc producenta za eliksir i naganiaczy zerowa. Wszak sami naganiacze sobie to ustalili.

   1. Babcie i dziadki poszczepione, to teraz Polaczki i inne narodowości na drugi rzut, bo lekarze nie chcą😀😀😀😀😀😀

   2. A ja dostałam kiedys „zaproszenie” na kontrolną mammografię. Od NICH, nie od lekarza. W trzecim „zaproszeniu” można już było wyczuć nutę zniecierpliwienia.😁 „Pomimo licznych ponagleń […]”. Żadnych „licznych” nie było. Wysłali raptem trzy listy.
    Wszystkie zignorowałam. Nie będę się niepotrzebnie naświetlać. Na razie dali mi spokój.😉

   3. Nie wiem, jak zagrabanicą, ale w Polsze aparatura do mammografii nie spełnia wymaganych norm i nie posiada stosownych atestów. Grzmi o tym od lat dr Jerzy Jaśkowski.

    Nie jest już tajemnicą, że użytkowane w Polsce mammografy powodują raka piersi.

   4. Ależ to jest zaproszenie.
    Niechciane, może zatem wylądować w okrągłym archiwum.

 1. 🌻 🌼 🌷 🌹 🌺 🍀 🍁
  Gdyby „dążący do dominacji” wiedzieli, jak Wszechświat działa, to zastanawialiby się po tysiąckroć, zanim zaczęliby destrukcyjną dominację.. Wróci po tysiąckroć.

  ZdRawiam

  1. ,, Gdyby „dążący do dominacji” wiedzieli, jak Wszechświat działa, to zastanawialiby się po tysiąckroć, zanim zaczęliby destrukcyjną dominację.. Wróci po tysiąckroć.”

   Może i wróci, lecz co mi po karze jednego ludobójcy, a nawet po jego śmierci, gdy doprowadził do unicestwienia stu tysięcy ludzi?
   Czy kara, jaka dotknie ludobójcę wróci życie tysiącom istnień?

   Być może Wszechświat to rozliczy, ale póki co, tu w obliczu tragedii ziemskich wydaje mi się to jedynie sferą pocieszeń.
   Odkąd powstały m.in. religie, ludzie nie mając nadziei na kary doczesne dla swoich oprawców, przenosili tą nadzieję w zaświaty, skutki karmiczne, do Boga, który rzekomo karał.
   (nawet Konstantyn się tego przestraszył i w czasie soboru nicejskiego wygumkował z ewangelii reinkarnację)

   Skąd wiemy, że energie Wszechświata poza ziemią rządzą się takimi samymi prawami jak na niej?
   Nie umiemy przecież inaczej, jak tylko poprzez rozumowanie ziemskie tłumaczyć zjawiska i procesy zachodzące we Wszechświecie.
   A te w świecie energii kosmicznych mogą podlegać zgoła innym, niepojmowalnym przez człowieka prawom.

   Tak tylko, Justysiu, głośno myślę 🙂

   Miłego!

   1. @Justyna
    Nasi przodkowie i przodkowie Indian pochodza z tego samego rejonu swiata, z okolic Bajkalu. Tam powstala cywilizacja i stamtad uciekli w roznych kierunkach swiata po klimatycznej tragedii ponad 13 tys. lat temu. Nie uratowali sie wszyscy, wiec rozni ludzie niesli rozna wiedze w rozne rejony swiata i potem dalej ja rozwijali. Byly tez kontakty pozniej, czyli kilka tys. pne. Do Ameryki plywano. Kolejne zmiany klimatu to kolejne cywilizacje. Po 2300 czesc bialych i czarnych zostala „uwieziona”, przez klimat i zmiane pradow w Ameryce (np. tzw. Olmekowie, ktorzy jak widac, rozwijali sie potem z chowu wsobnego i zostali nietypowi, niepodobni do reszty Indian).

    Byly tez kontakty pozniej, sa przeciez rysunki ananasow w Pompejach.
    Nasza historia jest fascynujaca i bez kosmitow w ostatnich kilku tysiacach lat.

   2. @Justyna
    Skad Ci wezme materialy zrodlowe? Ja nie tworze takich filmow. A to, co znaleziono, to na razie ogryzki, taki czubek gory lodowej tamtych cywilizacji. Czytalam wiele ksiazek podrozniczych, w tym Slaskiego, o dawnych zeglarzach Oceanii, wiec wiem, jak podrozowali starozytni. Ten „kosmita” w kapsule moze byc sternikiem takiej dawnej lodzi, lezacym i pilnujacym kierunku, czyli konkretnej gwiazdy itd.

    Gdybym cala moja teorie nagrala w takich filmach, to tez by byly „zrodlami”, tylko czy aby pewnymi. Sa rzeczy, ktorych jeszcze nie chce zdradzac, wiec trudno mi szerzej argumentowac.
    Wiesz, ze nasi przodkowie Vinca podrozowali do Ameryki i wozili stamtad miedz? Wiesz, ze plemiona nad Jeziorami mieli podobne domy, jak nasi przodkowie i czupryny jak Ariowie? Wiesz, ze jezyk keczua (Inkowie) ma sporo slow podobnych do naszych, ktore znacza to samo? I wiele podobnych zwyczajow? Slyszalas o Araukanach/Mapuczach i to, co o nich pisal Domeyko (choc sam nie zdawal sobie sprawy z tego, jak ich zwyczaje sa podobne do naszych), itd.

   3. Dzięki Arkaim.
    Książkek szukam ..
    Filmiki to zarys zaledwie do skuszenia się dalszych poszukiwań.. ZdRawiam

   4. @Justyna
    Skoro ksiazek to poszukam I Ci wstawie. Ja tez duzo wylapuje z beletrii. Tak sie np dowiedzialam ze Grecy od czasu Honera stracili niektore poczatkowe sylaby stad takie dziwne nazwy teraz (strasznie przekrecaja oryginalne obce nazwy dlatego nie mozemy znalezc wielu historycznych miejscowosci). Taki przyklad z woinos zrobili oinos. Co to niby oinos? A to po prostu wino… Z beletrii sie tez dowiedzialam ze niektore plemiona Sahary mialy takie kucyki jak Ariowie ( byc moze to potomkowie Wenedow)

   5. @Justyna
    Kazimiesz Ślaski „Dawni zeglarze Oceanii” (fantastyczna ksiazka)
    Maria Paradowska „Sladami Indian”
    Elzbieta Dzikowska „Limanskie ABC”

   6. Droga Arkaim- z tym przekręcaniem Nazw to norma u onych. ..
    Dlatego uzupełniam bibliotekę …dla potomnych. ..
    Może ktoś skorzysta jeśli nie wnuki… a i ogarek Wedy
    podrzucę komuś.. Iskierka zostaje w głowie .. ZdRawiam

 2. I sedno sprawy pokazali pracownicy owej mobilnej firmy (choć matematycznie i statystycznie mi nie pasuje owe 100%). Gdyby wszyscy, albo zdecydowana większość powiedziała NIE – maskom, szczepieniom, zamykaniu zakładów pracy itd., itd., już dawno byłoby pozamiatane.

  1. DEVINGO pisze:
   29 kwietnia 2021 o 13:58

   Drogi DEVINGO – Robota cykliczna.. powtórka ..cóż ..
   Zajęcie powtarzalne …nic prostszego..
   Kreatywni to My jesteśmy .. Ogniwo to MY..
   Czytam Twój NICK od końca wpierod.. ZdRawiam

 3. Gdyby elity nie okradaly obywateli swiata dekadami, doporwadzajac system ekonomiczny do ruiny, to nigdy nie byloby potrzeby zastraszania ludzi na covida, a ostatecznie zaszczepiania fenolem.

  Przeciez zaden z rzadzaych nie powie przed obywatelami.. sorry ludzie.. ale zjedlismy system, czyli wasze oszczednosci, odkladane emerytury, wartosci domow, system zdrowotny i ubezpieczniowy.. rozruchalismy ekonomie, ktora upada, wiec przepraszamy i wszystko oddamy, jednoczesnie poddajac sie dobrowolnej karze.

  Niestety samokrytyki i doborwolnej kary nie bedzie, bo une nie maja sumien – i to ich odroznia od ludzi. Najlepsza metoda, aby lud nie szumial, jest wykonczyc ich strzalem w zyle, aby nie kwstionowali rzadow, doprowadzajac do odsuniecia te swinskie ryje od koryta. Pasozyty zawsze beda pasozytowac, zjadajac i infekujac swoja ofiare, ostatecznie doprowadzajac ja do smierci… maja taka nature.

 4. Ten kwik o szczepienia jest z tego powodu, ze z pewnoscia maja prowizje od kazdej szczepionki. Musza zuzyc stare, by mogli zamowic nastepne i zarabiać.
  Czemu tak nagle udaja troske o nasze zycie. Niech sie zaszczepi narod samowybrany, wszyscy politycy, ich krewni i reszta chetnych, a nam reszcie da spokoj. Codziennie truja nas szkodliwym jedzeniem zwozonym z bylekad, smieciami, dla ktorych w Polsce urzadzili skladowiska i spalarnie. Codziennie sypia nam cos na glowe i na nasze ogrody i wody. Utrudnili nam dostep do leczenia i zdrowych lekarstw (w aptekach brak ziol i olejkow leczniczych). Prawdziwe leczenie dostepne tylko w wybranych szpitalach dla establiszmentu i innego badziewia, a oni beda belkotac, ze chca nas szczepic w trosce o nasze zycie. Cos dziwnie w trosce o nasze zycie nie dali nam takiej pensji jak politykom? Czemu? Przeciez nasza praca jest wiecej warta od pracy niekompetentnych politykow, dla ktorych trzeba zatrudniac doradcow, czyli oni sami sa zbedni.

  A juz szczytem smiesznoaci jest fakt, ze zaszczepieni boja sie niezaszczepionych. Czego sie boja? Rzadko ktory z nas ma wirusa. To my sie boimy zaszczepionych, bo to im chyba cos takiego wszczepiono, na co nasze przeciwciala moga byc bezradne. Ciekawe, jak scyborgi zareaguja na inne wirusy i czy one nie zmutuja w ich organizmach.

 5. Czy zdegenerowani psychopaci ktorzy chca zniewolic ludzkosc zabawia sie w „atak UFO” by wymordowac planowana liczbe ludzi?

  Te ciagle bajki o UFO i „przecieki” zdjeciowe to nic innego niz manipulacje naiwnymi.
  Zadni zli kosmici w promieniu 100 lat swietlnych nie istnija inaczej, dawno by przejeli Ziemie i to. Oni by tu zyli a nie my. Nawet jak cos jest dalej to podroz do nas nie warta swieczki bo jesli ktos bylby w stanie to potrafilby zbudowac kopie Ziemi, blizej siebie i zaludnic kim i czym chce.
  Jesli w poblizu Ziemi sa jacys kosmici to na pewno sa to nasi Bogowie ktorzy dogladaja by nam sie nic nie stalo. To ze przybyli poznamy po tym ze znikna wszyscy zdegenerowani miliarderzy i ich marionetki, spadna wszystkie satelity wojskowe, splona wszystkie lotniskowce i bazy wojskowe a ludzkosc odzyska wolnosc… Tu nie bedzie trzeba przemowien, wizji itd. To bedzie jasne kazdemu natychmiast bo zadnemu zwyklemu czlowiekowi nic sie nie stanie.
  To bedzie nowy swit dla ludzkosci bez tych wielbicielu NWO

  1. „Jesli w poblizu Ziemi sa jacys kosmici, to na pewno sa to nasi Bogowie, ktorzy dogladaja, by nam sie nic nie stalo”.

   Jakoś słabo ci „bogowie” doglądają, skoro ludobójstwo trwa od lat.
   Każdy ma prawo mieć własne zdanie i poglądy. Akurat ja nie uznaję żadnych tzw. bogów.

   1. Sa zbyt daleko. A te ludobohstwa byly likalne a nie na sjale planetarna. Nie grozilo. Unicestwienie ludzkosci jak teraz. Wedlug mnie dogladaja nas i reaguja gdy grozi nam zaglada. Mozexie wierzyc lub nie. Na Ziemi bylo wiele katastrof a jakos nigdy ewolucja nie zawrocila. Zawzze wyzsze gatunki przetrwaly jakby ktos tego pilnowal. Teraz najwyzszym gatunkiem. Jest czliwiek i to jego musza chronic przed zdegenerowanymi, bestiami. L9t troche im trwa.

   2. Ja nie wierzę w żadnych bogów, jasnowidzów, jasnosłyszących tudzież innych głoszących swoje wizje, wierzę tylko i wyłącznie swojej Źródlanej Jaźni i na tym poprzestanę.

    Kreuję swój własny świat zgodnie ze swoim Sercem i intuicją, i jak dotąd dobrze na tym wychodzę.🤣

    My ISKRY ŹRÓDŁA jesteśmy fraktalem, czyli całością Źródła Wszechrzeczy, więc mamy MOC jeśli tylko zechcemy stworzyć dla siebie i innych taki świat, który odzwierciedla stan naszego SERCA.
    Więc do dzieła, twórzmy piękny, radosny i pełen dobrobytu ŚWIAT dla siebie i innych.

  2. Unicestwiliby nas ?
   Toż to byłoby straszne marnotrawstwo !
   Jesteśmy dla nich źródłem energii, czasem mięsa i wszelkiego bogactwa.
   Dzięki nam mogą istnieć.
   Są z nami od 16,5 tysiaca lat….

   I właśnie ponoć muszą odejść…
   Ale nie chcą.

   1. @Adrem
    Bioroboty bylyby lepszym rozwiazaniem niz ludzie ze swoja tzw wolna wola. Gdybysmy byli czyimis niewolnikami, wojen by nie bylo. Po co tyle marnotrawstwa, po co tyle ofiar kataklizmow klimatycznych. To nie mialoby sensu. No i czlowiek zylby 50 lat i nie chorowal, by byc wydajny. Dziecko byloby samodzielne od 4 czy 5 roku zycia, by nie pochlaniac energii rodzicow, ktorzy poswiecaliby ja nastepnym biorobotom dzieciom itd.

    Jestesmy sterowani przez psychopatow o calkiem ziemskim pochodzeniu. Setki generacji „doboru psychopatycznego” i „wychowania psychopatycznego” spowodowalo, ze kilka tysiecy „ludzi” doszlo w tym do perfekcji i steruja kilkuset tysiacami marionetek i za ich pomoca chca zniewolic ponad 7 miliardow ludzi.

 6. Kochani nad Morzem w reżimie przyjmują parę osób zaledwie ale…ale zapytują na kogo głosował/a/li/ .. Rozumiencie..?
  Jak dawnymi czasy cyt . ” chcesz cukierka idż do Gierka…
  ZdRawiam

 7. „„ludobójstwo trwa od lat”

  Od eonów.”

  Tak, ale nie chciałem dołować Arkaim, więc napisałem tylko o latach.
  Ludzie sami muszą sobie pomóc. Każdy z Nas indywidualnie.

  1. Ja po prostu nie wierze w zlych kosmitów.

   Zdegenerowani psychopaci, ktorzy juz przejeli srodki przekazu, robia wszystko, by ich wymyslic, by nami sterowac. Poniewaz ludzie nie sa slepi i widza rozne ich przestepstwa, wymyslili sobie UFO, by wszystko, co niezgodne z prawem, pod to podpinac. Jesli ktos zauwazy cos nie tak, to zawsze UFO.

   Tresuja nas za pomoca filmów, plotek medialnych itd. Wielu da sie nabrac, lecz oczywiscie nie wszyscy. Dlatego wymyslono tez teorie plaskiej ziemi. I ciaglwme sie to w mediach lansuje. Po co? Bo kazdy wie, ze to bzdura i teraz, kazdego, kto mysli niestandardowo, czyli nie tak, jak sobie zycza wampiry, ktore chca zniewolic swiat, mozna latwo osmieszac, nazywajac go plaskoziemca. No jak Ty smiesz myslec inaczej, niz nakazuja panowie swiata. To stara zasada. Jesli czyjes myslenie jest zbyt niebezpieczne dla rzadzacych, to najpierw sie go osmiesza, potem zastrasza i przesladuje, a jesli nie odpusci, to eliminuje fizycznie.

   To, ze wielu ludzi uwaza, ze to jakas obca rasa nami manipuluje, tez nam wsugerowano. Sa na to srodki. Media wiele moga. Da sie stosowac i hipnoze. Nie dziala na wszystkich, ale przeciez nie musi.

   Jakby co, przeczytalam w swoim zyciu setki ksiazek sci fi i powiem Wam, mistrzowie tego gatunku nas ostrzegali przed ziemskimi psychopatami. Nie mogli tego zrobic wprost, zrobili to za posrednictwem tych ksiazek. Jak widac, od pewnego czasu ta literatura nie jest lansowana. Psychopaci sie polapali, o co chodzi. Teraz sa lansowane filmiki sci fi na niskim poziomie intelektualnym… Podprogowo sugeruja, ze ktos nas zaatakuje itd., czyli widocznie szykuja mistyfikacje, by moc zdepopulowac swiat, a potem wyjsc z tego jako zbawiciele ludzkosci…

   1. @TAW
    No przeciez Lema nie wypada przemilczec, w koncu wiadomo, jakiego pochodzenia, choc on jednak wybral Polske. Ja kocham Lema, jakby co 😃.

    Oprocz sci fi napisal tez „Szpital Przemienienia”. Polecam, choc byc moze obecnie na cenzurze, bo mowi o wojnie i o tym jak Ukraincy pomagali Niemcom…

   1. Apel Ludzi ZIEMI do CIEMNYCH SIŁ KTÓRZY NISZCZĄ TĘ PRZEPIĘKNĄ PLANETĘ.

    „My, ludzie Ziemi, nie dajemy wam, niewidzialnym ciemnym siłom, istotom i bytom, pozwolenia na kontrolowanie nas w jakiejkolwiek możliwej do wyobrażenia formie.

    Nie dajemy WAM pozwolenia na zmuszanie nas do wojny przeciwko sobie, zatruwanie naszych zapasów żywności i wody, zatruwanie nas chemikaliami, które szkodzą ludzkiemu ciału, zwierzętom i środowisku.

    My, ludzie, nie dajemy WAM pozwolenia na odebranie nam naszej suwerenności ani na rządzenie nami przez głowy państw, które czerpią z ludzi korzyści energetyczne, fizyczne, psychiczne, emocjonalne, duchowe i wszelkie inne formy wampiryzmu.

    My, ludzie, bierzemy teraz naszą planetę Ziemię z powrotem pod naszą kontrolę dla dobra Wszystkich obywateli na tej planecie i żądamy od was, CIEMNYCH SIŁ, które są częścią niewidzialnego, abyście opuścili tę planetę ze SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM.

    To przesłanie jest widoczne dla wszystkich i powinno być czytane na głos, kopiowane, odtwarzane we wszystkich sferach egzystencji dotyczących tej planety i Układu Słonecznego, w którym mieszkamy.

    • My, Obywatele Ziemi, odbieramy teraz nasz dom i eksmitujemy wszystkie negatywne energie i istoty, które tu mieszkają.

    • Zgodnie z mocami i prawami Wszechświata – CIEMNOŚĆ musi odejść teraz.!!!

    Autor nieznany

   2. Taka jest Nasza Wola, Iskier Światła. I niech tak się dzieje Tu i teraz. Natychmiast

  1. Takich kwiotków to bez liku.
   W Niemczech kilka osób mówiło mi, że starsi ludzie po szczepionce dostają suchych łupiastych miejsc na głowie, o żółtawym zabarwieniu. U kilku osób się to 💩pojawiło, nigdy czegoś takiego nie mieli, a jakiś czas po przyjęciu preparatu nagle żółtawe łupy na głowie.

  2. Macie racje pelno tego tylko dlaczego ludziska jeszcze nie zakumali o co chodzi? Gorączka po szczepieniu – super, karetka po domem – eeee to nie ma związku ze sprawą, minister zaszczypawkowany Gwiazdą Zenka na narodowym…
   Przecież to aż boli. Dlaczego ludzie nie widzą? Nie można być aż tak zmanipulowanym albo aż tak głupim.

   Ja wielu rzeczy nie wiem i nie potrafię ani ogarnąć technicznie ani duchowo, ale jak coś jest za bardzo cukierkowe, do tego polukrowane i jeszcze podane na złotej tacy toż mi się kurde lampka zapala.

   Czy ci ludzie nigdy się nie obudzą?

   1. Aa, obudzą się jak się zacznie faktyczna utylizacja już zaszczepionych.
    Przecież UNY wyprodukowały szczypawki z późniejszym okresem działania, żeby się ludziska nie zorientowały za szybko, czym tak naprawdę te szczypawki są.

    Gdyby reakcja trucia była natychmiastowa, toby im się nie udało tak wielu naiwnych wyszczepić, a i tak przecież obserwujemy jak się spieszą, by jak najwięcej udało im się otruć.

 8. No i jednak miałem rację, pisząc ponad rok temu, że istnieje spisek lekarzy oraz gównych mendów z polityryjami przeciwko zwykłym ludziom.

  Od dziennikarki gównomediów dowiedziałem się właśnie, że gównomendy biorą kasę za udział w depopulacji poprzez promowanie zabójczych preparatów zwanych szczepionkami. Dosłowny cytat: „Naczelny mi powiedział, że wszystkie media dostały kasę za promocję szczepień!”.

  Od znajomej lekarki dowiedziałem się też, że wszyscy lekarze w Polsce dostali maile z wytycznymi, że nie mogą wygłaszać krytycznych opinii na temat szczepień ani podważać ich zasadności. Nie mogą zniechęcać pacjentów do szczepień. Oprócz mejli, otrzymali też oficjalne pisma. Każdy przełożony miał obowiązek poinformować każdego lekarza. Lekarka twierdzi, że widziała oficjalne pismo.

  Lekarze wiedzą więc doskonale o dokonywanych właśnie na Polakach masowych zbrodniach przeciwko ludzkości.

  Z tego też tytułu będą imiennie sądzeni przez trybunały wojskowe za ludobójstwo.

  To jest zbyt gruba sprawa, by mogło im się upiec.

  1. Ja słyszałam od kobiety poznanej na Marszu Wolności że pewna lekarka, wcale nie anominowa, namawia aptekarzy, by w swoich aptekach pootwierali punkty szczepień ludzi. Slyszalam też, że jedna właścicielka apteki powiedziała otwarcie i od razu, że absolutnie odmawia, bo nie jest zainteresowana mordowaniem ludzi preparatami nieznanego składu. A ilu chujwrow i pizdolon się godzi za kasę mordować ludzi?
   O. K… M… SUMIENIA MAJĄ CZYSTE, BO NIEUŻYWANE.

 9. Pisałam już w TAWernie nie raz o Niemcach. Także i o tym, ale przypomnę, że podawali oficjalnie w mendiach ichniego 💩ścieku, że 800 000 tylko w 2 pół kwietnia oficjalnie telefonicznie bądź pisemnie złożyło rezygnację z przyjęcia dobrodziejstwa, jakim są te preparaty niby do szczepień.
  Przed Wielkanocą, tu nie pamiętam, czy był to Berlin czy Hanower, 300 osób, lekarze i pielęgniarki nie stawili się na swoje terminy. O tym mówili we wiadomościach wieczornych, co słyszałam, bo oglądałam u znajomej raz z nią wiadomości przy kolacji.
  Leciał też kiedyś jakiś program i dziennikarze wypytywali ludzi na ulicach, czy się szczepili, czy nie, a jeśli nie to czy się zaszczepia.
  Byli tacy, co już to zrobili, byli tacy, co czekali ale byli i tacy co stanowczo powiedzieli, że się nie zaszczepia. Byli i tacy, którzy powiedzieli, że obserwują sytuację, jeśli jednak stwierdza, że jest dużo efektów ubocznych to darują sobie to.

 10. Na you tube na kanale Polacy vs oprawcy był filmik Jak Hindusi bronią się przeciw szczepieniom.
  Już go nie ma…

 11. Jak to możliwe, że ludzie w bele co wierzą, a nie w Wedę..
  Odprowadzałam w Przejściu na Drugą Stronę Odchodzących z tego Padołu Ziemskiego.

  Trwało to parę miesięcy albo tygodni.
  Zawsze, ale to Zawsze mówili Jedno.
  cyt. „Teraz to Wiedziałbym – Wiedziałabym, Jak ŻYĆ.
  ZdRawiam

 12. Co zatopiło Tytanika, góra lodowa, czy ludzka pycha?
  Nawet tonąć, śpiewali ulubioną pieśń diabła:
  – ona temu winna, ona temu winna, pocałować w dupę nas powinna.

  Co innego niż współczuć, przecież nie osądzimy…

 13. Ale jaja. Freudowska pomyłka. Dziennikarz z USA na żywo w TV mówi, że po 4 miesiącach od rozpoczęcia szczepień w USA zaczyna brakować chętnych do poddania się eutanazji yy to znaczy szczepieniom (słowo eutanazja w połowie urwał).

  [video src="http://82.221.129.208/euthanized.mp4" /]

 14. Może to dziwne co napiszę a może nie, ale dzieje się, więc skupmy się na pozytywnym myśleniu i stanie się JASNOŚĆ! Doszłam do wniosku po ostatnich „przypadkach” że zasada przyciągania realizuje się w momencie…Myślę o czymś i szybko mnie „dopada” i dobro i zło…łącznie z opryszczka na ustach której nie miałam od 10 lat a pomyślałam sobie że dawno nie miałam o jakie dziwne i obudziłam się z bąblem na ustach! Tak samo było z katarem, nie miałam kataru od ponad roku, w tym w okresie najgorszych przeziębień i co? Pomyślałam ostatnio że fajnie by było tak sobie trochę pochorować, nie wychodziłabym z łóżka i miałabym wszystko gdzieś…I…Katar jak na zawołanie, porządny i oczyszczający 😂
  „Przyszło” do mnie parę materialnych rzeczy o których myślałam, że warto mieć, zadziało się ot tak parę sytuacji o których myślałam, że mogą się zdarzyć…Tak, że myślę z miłością o wszystkim i wszystkich – NIECH SIE DZIEJE!!!

  1. IW – haha, chcesz jasnosci, to juz jest jasnosc 🙂
   Juz pisalem TAWowi, ze odkad mam brode (nie wiem, no chyba juz ze dwa, trzy lata albo dluzej nawet), to nie atakuje mnie opryszczka? To ciulstwo mnie meczylo zawsze na przesileniach i w momentach mocnego dlugotrwalego stresu.
   Broda chroni przed idiotami i przed takimi dziwnymi „atakami”. Ale IW – nie musisz zapuszczac 🙂 wystarczy, ze bedziesz odpowiednio dalej myslec 🙂 Hihihihi

 15. Zona kolegi juz 6. tydzien po astrze, z lewej strony paraliz. Mowil dzisiaj, ze jest troche lepiej, ale niewiele i w sumie podziwiam jego spokoj w tej sytuacji. To kobitka ledwo po 40-ce i cale zycie aktywna, plus zdrowa fizycznie i umyslowo. 2 tygodnie po szczypawce nagle trafila na intensywna z podejrzeniem zawalu, potem paraliz i miala kilkanascie dni migrene, ktorej nie dalo sie skasowac niczym. Zero diagnozy, zero prognozy. Ale czego sie spodziewac po lapiduchach…

  Mam bardzo zle zdanie o wiekszosci lekarzy, tzw. wyksztalconych doktorow itd. To jest grupa pasozytnicza i wyjatkowo szkodliwa, chowajaca sie za swoim wyjebanym ego i pseudomoralnymi dyrdymalami, przysiega Hipokratesa to juz nie mowie, co to jest, bo by mi cisnienie musialo podskoczyc. To sa w wiekszosci ludzie tak chimeryczni, ze z moim wiejskim prostym podejsciem nie moge nawet z wiekszoscia nawiazac komunikacji.

  Farma to biznes wiekszy, niz sie moze wydawac, i macki tego sa wszedzie. Biora kase za trucie ludzi.

  Teraz tak… zebym nie dostal pypcia na jezyku: sa wyjatkowi ludzie w tej grupie, ktorzy probuja pomagac. Tym oddaje moj gleboki szacunek. Nigdy nie powiedzialem, ze „wszyscy zawsze nigdy”. Jest ich jednak w szeregach, tychze „swiatlych” ludzi, niewiele. Reszta… Reszcie skladam chuj na grob. Chociaz – nie, jednak za bardzo lubie moja parowe. Kupe im zrobie.

  Jesli chodzi o Leon Kruczkowski „Niemcy”: wiecie co, w Ruhrpocie to jest jeszcze tak duza mieszanka wszystkich narodowosci i kultur, ze tutaj w zasadzie nie ma Niemcow. Takich typowych DIN normowanych. Naprawde trudno mi powiedziec, czy jest tu wiele swiadomych tubylcow. Widze jednak, ze jest polaryzacja i wbrew pozorom jest jednak coraz wiecej ludzi, ktorzy mowia „no aaalleee, przeciez to wiadomo, ze to sciema”. Takze moze jest nadzieja jakas. Nie wiem, jak we wschodnich post stazi szpiclowskich jest – mentalnosc jest tam zupelnie inna.

  1. A moja siostrica uszczypnęła się dwa tygodnie temu pfi-zerem, dziś się dowiedziałam, nie miałam pojęcia, że z niej taka covidianka,,,Oczywiście nie było rozmowy, stwierdziłam- cos ty konbieto zrobiła!!! – itd, koniec nie chce nic słyszeć, jakieś koleżanki czy znajome co to ciężko przechodziły to coś, napędziły jej strachu…A ona przecież ma problemy z sercem, ha ha, no tak wolała zaufać koleżankom niż się poradzić siostry…Jej wybór…Ona chce żyć, a po kilku moich słowach na nie, wkurzona stwierdziła – no to najwyżej umrze za dwa lata i już…Nie rozumiem takiego braku logiki…
   Natomiast co do Niemców – mam rodzinę w Niemczech, wujków, kuzynów matki – obaj po sześćdziesiątce – starszy wyjechał ze śląska jak miał 5 lat, a drugi już w latach 80-tych, obaj po studiach, ludzie światowi i żelbetony totalne…czyli pewnie się uszczypną na maksa. Wierzą w tę Anielicę jak w boga jedynego, ech. Starszemu to nawet posłałam ten materiał z przypadkami zgonów po szczepionkowych, odpisał tylko, że ma inne zdanie na ten temat i o tym to trzeba pogadać na spokojnie…Z jego świętej pamięci starszym bratem lepiej sie dogadywałam, nadawaliśmy na tych samych falach…Szkoda, że już go nie ma:(

  2. Bardzo dużo starszych ludzi ma powikłania po preparacie.
   Powiem Wam, po moich obserwacjach, dalej. Z pozoru tym ludziom nic się nie dzieje, nie mają gorączki, nic ich nie boli, niby czują się dobrze. Ale, ale to są pozory, które mylą.
   Jeżeli spotyka ich się niemal regularnie, to widać, że uciekają im siły życiowe. Szybciej się męczą niż dotychczas, tracą ochotę na ulubione do tej pory zajęcia, więcej i częściej śpią. Powoli siada im też sprawność umysłowa. Robią się po prostu bałwanami, mimo, że przed przyjęciem tego 💩 byli sprawni intelektualnie. Dodam, że alzheimer i demencja nie postępują w tak błyskawicznym czasie same z siebie.
   Ludzie ci mają pozbawione blasku oczy.
   Takie są moje obserwacje.

   1. Trzy razy w ciągu miesiąca nadali w nocy w tivi..

    Kierowcy Tirów piszą w komentarzach, że to już sie dzieje..
    Główny wątek filmu.. Ludzie idą na śmierć..
    Raz pod koła samochodu, pociągu. Innym razem jadą na zderzenie albo w drzewo, albo w rów.. albo wieszają się..
    To jest zwiastun.. na zachowanie po zaczepkach..

    Kierowcy mówią, że zaczepione takie zachowania mają..

    https://film.interia.pl/film-zdarzenie,fId,6245

    kochani wiecie o Tym, że zapodają, żeby karmy unikać..

    ZdRawiam

  3. Bardzo dużo starszych ludzi ma powikłania po preparacie.
   Powiem Wam, po moich obserwacjach, dalej. Z pozoru tym ludziom nic się nie dzieje, nie mają gorączki, nic ich nie boli, niby czują się dobrze. Ale, ale to są pozory, które mylą.
   Jeżeli spotyka ich się niemal regularnie, to widać, że uciekają im siły życiowe. Szybciej się męczą niż dotychczas, tracą ochotę na ulubione do tej pory zajęcia, więcej i częściej śpią. Powoli siada im też sprawność umysłowa. Robią się po prostu bałwanami, mimo, że przed przyjęciem tego 💩 byli sprawni intelektualnie. Dodam, że alzheimer i demencja nie postępują w tak błyskawicznym czasie same z siebie.
   Ludzie ci mają pozbawione blasku oczy.
   Takie są moje obserwacje.

   1. Potwierdza to moja znajoma z Anglii. Moja żona po szczepionce praktycznie przez 3 dni spała.

 16. Niestety nie wszyscy wykształceni Niemcy. Mój znajomy z Frankfurtu nie zgodził się ze mną, co do moich poglądów na pandemię, której nie ma. Co do szczepionek, no cóż. Czeka w kolejce na szczepionkę.

  1. Umieściłem na fb i momentalnie info na poście, że to informacja fałszywa. No tak. Jak zwykle.

   1. Taki komentarz na youtube wczoraj znalazłem i znów yd.
    Dżygis 15 godzin temu:

    Co o chrześcijanach/Sławianach pisał biograf Rothschildów, Marcus Ravage:

    Żydowski hymn triumfu:
    „Pomawiacie nas o wzniecenie rewolucji w Moskwie. Przypuśćmy, że to prawda. I cóż z tego? W porównaniu z tym, czego dokonał Żyd Paweł z Tarsu w Rzymie, rosyjska rewolucja wygląda na awanturę uliczną”.

    „Robicie wiele hałasu z powodu nieprzyzwoitości wpływów Żydów na wasze teatry i kina. Pięknie. Zgódźmy się na to, że wasze skargi są uzasadnione. Ale cóż to znaczy w porównaniu z naszym przemożnym wpływem na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze ustawodawstwo i wasze rządy, a nawet na najskrytsze poruszania waszych myśli?…

    „Co za sens tracić słowa na rozprawy o rzekomej kontroli waszej opinii publicznej ze strony żydowskich finansistów, dziennikarzy i magnatów filmowych, jeżeli z równą słusznością możecie oskarżyć nas o kierowanie całej waszej cywilizacji za pomocą żydowskiej ewangelii?”

    „Powiedźcie okiem po przeszłości waszej, aby zobaczyć, co się właściwie stało. Przed dziewiętnastu wiekami byliście niezepsutą, beztroska, pogańską rasą. Czciliście wielu bogów i bogiń, duchów powietrza i wartkich strumieni i dalekich borów. Bez zarumienienia, owszem z pychą spoglądaliście na wspaniałość swoich obnażonych ciał. Rzeźbiliście wizerunki swoich bogów i swojej uwodzicielskiej ludzkiej postaci. Podobało się wam pole bitwy i pole wyścigów. Wojna i niewolnictwo były silnie utrwalonymi urządzeniami w waszych organizacjach państwowych. Uwijaliście się na świeżym powietrzu po stokach gór i dnach dolin, przemyśliwaliście o dziwach i tajemnicach życia i kładliście kamień węgielny pod filozofię i nauki przyrodnicze. Waszą własnością była szlachetna, zmysłowa kultura, niesfałszowana subtelnościami społecznej świadomości i sentymentalnych dociekań na temat równości ludzi. Kto wie, jak wielkie i wzniosłe przeznaczenie stało by się było udziałem waszym, gdybyśmy byli pozostawili was sobie samym”.

    „Ale my nie pozostawiliśmy was samych. Wzięliśmy was w swoje ręce i obaliliśmy piękny i wzniosły gmach, któryście zbudowali. Zmieniliśmy cały przebieg waszych dziejów. Nałożyliśmy wam swoje jarzmo tak dobrze, że żadna z waszych potęg nie ujarzmiła nigdy Afryki lub Azji w podobnym stopniu”…

    „Zrobiliśmy z was powolnych nieświadomych nosicieli naszego posłannictwa po całym świecie, wśród dzikich ludów ziemi i niezliczonych jeszcze nie narodzonych pokoleń. Bez pełnego zrozumienia tego, cośmy z was uczynili, staliście się głównymi pośrednikami tradycji naszej rasy, nieśliście naszą ewangelię w nieodkryte dotąd części świata”.

    „Nasze obyczaje plemienne stały się trzonem waszego prawa obyczajowego. Nasze prawa plemienne dostarczyły materiału pod fundamenty wszystkich waszych wzniosłych konstytucji i systemów prawnych. Nasze legendy i podania ludowe stały się świętymi opowieściami, o których tajemniczym głosem szeptacie waszym, uważnie słuchającym dziatkom. Wasze śpiewniki i modlitewniki są przepełnione tworami naszych poetów. Nasze narodowe dzieje stały się niezbędną częścią nauki, której udzielają wam wasi pasterze, księża i nauczyciele. Nasi królowie, nasi prorocy i nasi wojownicy są waszymi postaciami bohaterskimi. Nasz dawniejszy kraik stał się waszą ziemią świętą. Nasza narodowa literatura jest waszym pismem świętym. Przedmiot myśli i propagandy naszego narodu został nierozerwalnie sprzęgnięty z waszą mową i tradycją tak, że żaden z was nie może uchodzić za wykształconego, jeżeli nie jest obeznany z naszym narodowym dziedzictwem”.

    „Żydowscy rzemieślnicy i rybacy są waszymi nauczycielami, a wyszkoleni przez nas oprawcy, których na was posłaliśmy są waszymi świętymi, których wyobrażenia zostały uwiecznione w niezliczonych wizerunkach, i ku pamięci których wzniesiono niezliczone katedry. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski prorok – buntownik jest centralnym punktem waszego kultu. Obaliliśmy wasze bożyszcza, zepchnęliśmy w kąt wasze rasowe dziedzictwo, a na to miejsce podrzuciliśmy naszego boga i naszą tradycję. Żadna zdobycz w dziejach nie da się choćby z grubsza porównać z tym całym dziełem, którego dokonaliśmy poddając was pod swoje panowanie”.
    „Ale my nie pozostawiliśmy was samych. Wzięliśmy was w swoje ręce i obaliliśmy piękny i wzniosły gmach, któryście zbudowali. Zmieniliśmy cały przebieg waszych dziejów. Nałożyliśmy wam swoje jarzmo tak dobrze, że żadna z waszych potęg nie ujarzmiła nigdy Afryki lub Azji w podobnym stopniu.”…

    Kim jest Marcus Eli Ravage? Właściwe jego nazwisko brzmi Revici. Jest on z pochodzenia Żydem. Urodził się 25 czerwca 1884 r. w Berlad, w Rumunii, z ojca Judy Revici i matki Belli Rosenthal. W r. 1900 wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie zmienił nazwisko na Ravage. W latach 1909-13 studiował na uniwersytetach w Missouri, Illinois i w Nowym Jorku, gdzie się doktoryzował. W grudniu 1915 ożenił się z „paryżanką” Joanna Louise Martin.Napisał: „An American in the Mahing”, „The Jew Pays”, „The Mylady of Europe”, „The Story of Teaport Dome”, „Fife Men of Frankfurt”, „The life of Marie Louise” i „The Story of the Rothschild”. Ta ostatnia książka doczekała się tłumaczenia na języki: niemiecki, holenderski, francuski, hiszpański i czeski.

   1. Droga iw. Odwracacze uwagi. Co miało się zderzyć, to już się zderzyło eony temu..

    ZdRawiam

   1. Podobno objawy tzw. dżumy były ewidentne z chorobą popromienną, o tych objawach, (wypadanie włosów, schodzenie paznokci itp.) wspominają różni dziejopisarze, także wielkie migracje ludzi z północnych terenów Europy na południe świadczą o jakimś kataklizmie, pustoszały wielkie obszary dzisiejszej Polski północnej, Rosji, Rusi. Wieloletnia zima… Mianem dżumy określano wcześniej nie chorobę związaną z zakażeniem od szczurzych pcheł, a właśnie jakiś ogromny kataklizm, który dotykał wielkie tereny i ogrom ludzkości.

    Tzw. reset jest cykliczny i jest związany z liczbą 676, czyli ma miejsce co tyle lat. Wg tego jesteśmy blisko kolejnego kataklizmu, możliwe, że jak naucza pan Broers nie dotknie on jednak tej linii czasowej, a wyniknie w świecie alternatywnym?

   2. W XIII wieku wybuchlo kilka wulkanow, w tym jeden spory (zapomnialam nazwy). To zadymilo atmosfere Ziemi. Wybuchl tez wulkan na Kanarach, chyba Teide sie nazywal. Wedlug podan Teide pozarl Slonce. 7 lat nie bylo widac Slonca. Czyli ochlodzenie i glod (zreszta w Ameryce to samo, stad te ofiary z ludzi). Ludzie zaczynaja jesc wszystko, stad zarazy. Dodatkowo ksieza pozbyli sie tzw. wiedzm itd., czyli lekarzy, i ludzie umierali milionami.

    Dyskutowalismy tu z NPM o tym biskupstwie w rejonie Baryczy, ktore potem naraz przestalo istniec wlasnie ok. roku 1300. To byl ten zly czas. Zreszta to ten okres, gdy Ziemia, Slonce, Jowisz i Saturn byly ustawione jak teraz w grudniu. Nie wiem, czy TAW o tym pisal, ale ja czytalam u Opolczyka. Wedlug mnie dzialaja wtedy duze plywy na nasza skorupe ziemska i stad wybuchy wulkanow, a moze i jakies meteoryty spadly, i stad te choroby „popromienne”.

   3. Od czasu zakończenia drugiej wojny światowej bez przerwy trwają oficjalne oraz tajne eksplozje nuklearne w różnych częściach planety. Stąd dysfunkcje zdrowotne oraz cała masa przeróżnych anomalii przyrodniczych typu dziura ozonowa itp., itd.

    .https://youtu.be/LLCF7vPanrY

    (możesz dać na przyspieszeniu 2x)

    I pamiętajmy, że ta wizualizacja tylko na podstawie danych oficjalnych…

   4. TAWie, jestem w szoku po tym filmie. Liczby tak groźnie nie wyglądały, jak ten film…

   5. Też byłem w szoku 10 lat temu.

    Myślę, że gdyby pokazać ludziom rzeczywisty obraz niszczenia przez gady naszej przepięknej planety, to wszyscy byliby w szoku.

    A kusmity paczo – i milczo. I się mondżo.

   6. Tzw. próby jądrowe uczyniły wiele spustoszenia w różnych aspektach naszej planety… Ludzie skupili się tylko na tych dwóch bombkach, co zrzucili na Japonię, a od tamtego niesławnego działania takich wybuchów było przecież krocie!

   7. TAWie, kosmity sa za daleko. My juz nie jestesmy dziecmi, by nas dogladac caly czas, ale te wybuchy na pewno ich otrzezwily i wkrotce tu beda. I mowie Ci, znikna wszyscy megapsychopaci i ich wojenne zabawki. WOW, juz leci.

   8. „My juz nie jestesmy dziecmi”

    Jesteśmy gorsi od dzieci. Bawimy się zapałkami zdolnymi spalić życie na planecie, bez głębszej świadomości.

    Obserwowano aktywność NOL nad reaktorami w Czarnobylu i Fukushimie. Przy pędzącym meteorycie albo czymś tam w Czelabińsku.
    Wojsko nie raz traciło kontrolę nad bronią atomową, kiedy ktoś im demonstrował, że mogą przejąć w każdej chwili kontrolę.

    Myślę że są cywilizacje, które pomagają nam siebie nie zniszczyć, ale nie wchodzą w kontakt masowy z populacją, bo jesteśmy dla nich wciąż patologią.

    Podejrzewam, że zmieni się to, gdy zmieni się nasza świadomość odczuta.

    Nie wykluczam też odwiedzin i ingerencji obcych działających na podobnych wibracjach do dotychczasowych ludzkich.

   9. @S
    Sadze, ze te NOLe to mistyfikacje. Upewnilam sie w tym, gdy naraz i jankeskie i izraelskie wojsko „ujawnia” te bajki. Sa dzis wszedzie, wiec wszystko moga zinscenizowac, czy „przypadkowo*” nagrac. Cos dziwnie zniknely NOLe z Chin, gdy Chinczycy zaczeli bardziej kontrolowac, co Zachod u nich robi. Przeciez to przy pandemii NOLow powinno byc wiecej, czyz nie? Chyba wirusem najbardziej by sie interesowaly.

    Ciekawa jest sprawa z rejonu Mayotte, gdzie rosnie szybko nowy wulkan. Niby nic dziwinnego, ale widzialam zdjecia kuli ognia, ktora tam obserwowano przedtem, a ona wygladala, jak te nagrania, gdy Rosjanie strzelaja z Kamczatki gdzies na poligon w Europie… Rejon Mayotte to przeciez wojsko francuskie i jankeskie. Czy oni tam doswiadczen militarnych nie robia i nie pobudzili wulkanu bombkami? A co z kopciuchem na Islandii, ktory zadymil Europe w 2010 jak na zyczenie? A moze kilka bombek zrzucono do niegroznego kopciucha, by troche podymil? Dzis wiele takich eksperymentow mozna zakamuflowac pod NOL. To nowa bron. Atakowac wulkany czy uskoki tektoniczne. To psychopaci. Oni nie maja sumienia. I sa bezkarni.
    A kosmici, gdyby nie chcieli byc widoczni, to by nie byli.

   10. @S
    No i zaginal moj komentarz, gdzie pisalam o manipulacjach NOLami i dziwnych wulkanach… Moze zle wyslalam, moze zginelo po drodze. Nie wiem. Jak znajde wene, napisze jeszcze raz. Ale krotko, NOLe uwazam za manipulacje zdegenerowanych psychopatow.

   11. @TAW
    Nie bede Wam psuc iluzji bo jak Uli napisalam o chmurze soczewkowej to mnie unika…

   12. Chmury soczewkowate

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Altocumulus_lenticularis

    Wlasnie w takich warunkach w kominach powietrznych, z jakich korzystaja np. odlatujace bociany czy szybownicy.

    Ja zawsze probuje najpierw znalezc wytlumaczenie naukowe, co niestety niektorzy traktuja jako wymadrzanie sie czy zarozumialstwo… A tak nie jest.

   13. @TAW
    I ja Ci Twojego zdania nie zabieram. Kazdy moze miec swoje zdanie i swoje wyobrazenie rzeczywistosci😃. Ja tylko tlumaczylam swoj punkt widzenia.

   14. Jasnym jest, iż przyjmujemy do wiadomości istnienie czegoś takiego jak chmura soczewkowa, ale zawsze widząc to zjawisko, mówimy:

    – Patrz, jakie UFO 😁

    Taka jest pierwsza myśl, a życie nauczyło mnie, że pierwsza myśl jest zawsze tą własciwą 😋. Dopiero póżniej włącza się ten nasz rozumek, czyli zamulacz, zapętlacz i analizator, który usiłuje wszystko logicznie wytłumaczyć.
    Nie da się ciągle analizować. 🧐 Czasem trzeba się zdać na intuicję.

 17. „Znam. Czytałem. Kasia to bardzo świadomy człowiek. Piękna, mądra i pięknie śpiewa. Uwielbiam ją”.

  A ja Uwielbiam Ciebie 🤗🤗🤗😁

  1. ,, Myślę że są cywilizacje, które pomagają nam siebie nie zniszczyć, ale nie wchodzą w kontakt masowy z populacją, bo jesteśmy dla nich wciąż patologią.”

   Patologią…, hm
   Czyli wynaturzeniem, stanem dysfunkcyjnym odbiegającym od praw kosmicznych.

   Jedna ze szkół mówi, że Ziemia jest galaktycznym ośrodkiem resocjalizacyjnym.

   Upierając się przy tej tezie, można dla niej znaleźć przypuszczalne wytłumaczenie, jak choćby mnogość ras ludzkich zasiedlających Ziemię.
   I nie na zasadzie, że ktoś tu statkami przywiózł, czy przywozi istoty materialne.
   Dla dusz o różnym stopniu zaawansowania( w tym tzw. upadłość- sprzeciw wobec prawa np. galaktycznego) – tu działa moja wyobraźnia – istnieją konkretne korytarze energetyczne, którymi mogą dusze wędrować w konkretne miejsca.
   Na zasadzie: konkretny pakiet energetyczny może łączyć się z konkretnymi parametrami portalu, korytarza, tunelu transmisyjnego.

   Przecież to nie ciała biologiczne poszukują dusz, tylko dusze poszukują ciał, aby się w nie wcielić.
   Zazwyczaj (ponoć) są to ciała żyjące w uwarunkowaniach podobnych do poprzednich, by dusza mogła zachować ciągłość swego rozwoju.

   Czy istnieją planety zamieszkałe wieloma rasami, jak Ziemia, czy jedną planetę zamieszkuje jedna rasa w obrębie gatunku?
   Nie wiemy. Możemy tylko snuć domysły i takowe snujemy, przypisując konkretnym cywilizacjom pozaziemskim konkretne miejsca(planety) w gwiazdozbiorach.

   Energie wybuchów jądrowych ponoć zniekształcają lub całkowicie rozpieprzają energetykę duszy, unicestwiają ją.
   Czyli, idąc tym tokiem myślenia – resety mogą nie tylko dotyczyć depopulacji materialnej, lecz i energetycznej.
   Cel takich resetów to rzecz dyskusji.

   Zadam śmiałe pytanie. Czy tylko człowiek może być recydywą, która w końcu ląduje za kratkami, lub na krześle, czy dusze też ,,takie” mogą być?
   Inaczej mówiąc, czy dusza przynależy jedynie do jasnej strony mocy, czy takową przynależność tworzy wyłącznie ludzka definicja bytu zwanego duszą?

   Wyobraźnia tworzy pytania. Wiele pytań…
   Skoro je tworzy, to np. w Kronice Akaschy(nie wiem jak się pisze) są na te pytania odpowiedzi.
   Tylko jak się dostać do tej kroniki? 🙂 🙂

   Póki co możemy przebywać w świecie spekulacji.
   A tematyka, przyznacie Kochani, bardzo interesująca…

   Miłego!

   1. W mojen wizji przeszlosci ok 70 tys lat temu zbudowano na Ziemi kilka Rajow nasz nosil nazwe jEDEN. Byly tez raje dla Australijczykow(ich mit o czasach snu) a tez raj dla „azjatow” choc nie znam ich m8tow na ten temat. Czesc ludzkosci przebywala poza rajem. Po wyjsciu ci ludzie sie mieszali stad taka roznorodnosc na Ziemi.
    Naukowcy twierdza ze wybuch Toby przezylo tylko kilka tysiecy ludzi na calej Ziemi a ludzkosc jest mnie roznorodna genetycznie niz np szympansy… (wybuch wulkanu Toba to wtedy gdy w poblizu Slonca lecial uklad Scholza (ok 74 000 lat temu. Co ciekawe ten uklad jest teraz 20 lat swietlnych od nas a lecial gdzies obok Syriusza w kierunku na Orion i Jednorozca…
    Gdyby ktos nas ratowal to wlasnie stamtad bo z tamtym ukladem mogl „szybko” wrocic do domu. Ciekawe czy ta Nibiru to nie byla planeta ukladu Scholza i stad ta opowiesc o dalszej planecie w naszym ukladzie. Wtedy wszystko by pasowalo.

  1. Oczywiście, że sporo zdjęć i informacji to fake newsy.
   W Indiach sprzed plandemii też zmarli biedacy leżeli na ulicach i chodzili po nich ludzie, bo słowo empatia, a raczej jego znaczenie to w Indiach jest nieznane.
   Kremacja jest popularnym rytuałem pogrzebowym. Stałe gdzieś płoną stosy, bo w tak ludnym kraju ludzie też umierają.
   Ale trzeba siać panikę, co nie umniejsza faktu, że tam też chcą wykończyć najwięcej ludzi, ile się da.

   1. Ony żyją cudzym życiem.
    Doją z Nas Energię Życiodajną dzięki której i My żyjeMY…
    Od Zawsze mają Zaaresztowaną technologię tylko dla siebie przeciwko Nam dzięki której szybciej i łatwiej się posuwają w
    Dojeniu z Nas Wszelakiego Życia
    ale Miecz jest Obosieczny a i Rykoszetem obrywajo…

    Powiedzcie Mi Drodzy Kochani Tawerniacy cóż to za stwór który niszczy wszystko i wszystkich na swej drodze..
    Znałam takie stwory.
    Wypaleni umierają szybko..Zdrawiam

 18. Czujny wyciągnął dziś z kolejki do szczepionki 4 osoby. W Gdyni. Ale to gość. Stolik Wolności był przy punkcie szczepień.

  1. Wyciągnięto znacznie więcej ludzi, jak się okazuje. Była tam też Justyna Socha, Stolik Wolności i jakieś Wilki Morskie. Kolejkę zmniejszyli ponoć o połowę.

   Zachęcam do poczytania Dziennika Ustaw z 30 grudnia 2020. Wstawiłem dziś na fb. Wyraźnie jest mowa o eksperymencie medycznym. Ilu Polaków czytało ten Dziennik Ustaw? Przypuszczam, że niewielu, patrząc na kolejki we Wrocławiu czy Gdyni…. No cóż…

   Pozdrowionka!

  1. Bestseller „New York Timesa”

   ”Amazon, Apple, Facebook i Google to najbardziej wpływowe firmy na świecie. Prawie każdy uważa, że wie, jak osiągnęły taką pozycję. Prawie każdy się myli.

   Scott Galloway zadaje fundamentalne pytania: jak wielka czwórka infiltruje nasze życie, że nie sposób jej pominąć ani zbojkotować?

   Dlaczego rynek i ludzie wybaczają jej grzechy, które pogrążyłyby inne firmy?
   I czy ktokolwiek jest w stanie się jej przeciwstawić?

   Ujawnia skrzętnie skrywane strategie wielkiej czwórki i to, jak sprawnie manipuluje ona naszymi podstawowymi potrzebami emocjonalnymi.

   Pokazuje też, jak wykorzystać wiedzę o niej we własnej drodze na szczyt, bo bez względu na to, czy chce się być dla wielkiej czwórki konkurencją, partnerem w biznesie czy tylko żyć w zdominowanym przez nią świecie, trzeba ją zrozumieć.”

   1. Nie ma nic lepszego, jak kapitalistycznego systemu pilnuja komuisci ze swoimi programami, wtedy korporacje rozwijaja sie lepiej, a okresowo mozna to robic przy pomocy faszymu lub nazimu. To nic innego, jak kontynuacja obozowego drylu z Aushwitz poprzez kreowanie kryzysow, pandemii i innych sztucznych niedoborow. Szkoda prądu na to, robic swoje i nie ulegac iluzji, ale frajerow jak muchy na lep zawsze znajda, jak nie poprzez Rydzyka, to poprzez agenta CIA, niejakiego Zucker-berga.

 19. Ten film to nie jest fantazja..

  https://www.cda.pl/video/411205095

  ”Film Fantastyczna Czwórka to triumfalny powrót nowej generacji bohaterów Marvela – czwórki młodych ludzi, którzy teleportowali się do innego wymiaru i wrócili z niezwykłymi i szokującymi zdolnościami. Reed Richards (Pan Fantastic), Sue Storm (Niewidzialna Kobieta), Johnny Storm (Ludzka Pochodnia) i Ben Grimm (Rzecz) muszą współpracować, wykorzystując swoje nowe, niesamowite umiejętności i ocalić Ziemię przed swym byłym przyjacielem, a teraz śmiertelnym wrogiem – Dr Doomem.”

 20. O czym mówią chmury?
  Od Dziecka wpatrywałam się w chmury leżąc na trawie.
  Dzisiaj też wypatruję chmur i chmurek i każda skrywa w sobie jakiś przekaz.

   1. A u mnie dzisiaj temperatura plus 10 stopni, mroczno, prawie jak wczesny wieczór, co chwilę ulewa z bardzo silnym wiatrem.

    Ależ te ciemne dranie urządziły Nam Majówkę.
    A wszystko po to byśmy czasem nie wyszli na spacer do parku czy lasu, tylko udali się do punktów z TRUCIZNĄ.🔪🔪🔪🔪🔪

    Ciemno, jak w dupie u murzyna, 🤣o 13-tej światło trzeba w pokoju świecić.

    Jeszcze tym parszywcom te złośliwości kością w gardle staną, co daj Boże…………😄

   2. U mnie było już sucho. Deszczyk majowy się przyda. Będzie rosło 🌱

   1. I o to chodzi. Najpierw będą to pojedyncze przypadki, w końcu będzie ich więcej i więcej i więcej.

   1. ,, I o to chodzi. Najpierw będą to pojedyncze przypadki, w końcu będzie ich więcej i więcej i więcej.”

    … i uda nam się wrócić do kojca sprzed roku…
    A rok temu marzyliśmy o wyrywaniu szczebelków z kojca…

    Czy coś się stało z budowniczym ogrodzenia, czy z nami?

   2. Ja już jestem autonomiczna, bo robie, co chcę i jak chcę.
    „… i uda nam się wrócić do kojca sprzed roku…
    A rok temu marzyliśmy o wyrywaniu szczebelków z kojca…”

    Myślisz o sobie, Krysiu? Ja nigdy nie siedziałam za kratami i nie siedzę. I nie myślę siedzieć.
    Dla matrixowców żyję może na krawędzi i niebezpiecznie, ale ja delektuję się swoją Wolnością i Jestem szczęśliwa.

  1. Teoretycznie można zostać bezpaństwowcem, ale w praktyce to raczej słabo.

   Apatryda, bezpaństwowiec – osoba, której żadne państwo nie uznaje za swojego obywatela, czyli osoba nieposiadająca żadnego obywatelstwa. Konwencja o statusie bezpaństwowców z 1954 definiuje w art. 1 bezpaństwowca jako osobę, która nie jest uznawana za obywatela żadnego państwa w zakresie obowiązywania jego prawa. Wikipedia

  2. ,, A u mnie dzisiaj temperatura plus 10 stopni, mroczno, prawie jak wczesny wieczór, co chwilę ulewa z bardzo silnym wiatrem.

   Ależ te ciemne dranie urządziły Nam Majówkę.”

   A może to nie ciemne dranie tylko my sobie?
   Co czwarty Polak dał se wbić igłę…, z syntetykami, których Ziemia również nie trawi.
   Myślę, że to Gaja swą pogodą wyraża zdumienie…
   Ona daje nam życie, my na Nią wpływamy swym jestestwem.

   Co bym zrobiła, gdybym była Gają?
   Majówkę radosną, śpiewną i miłą?

   A poważniej, czyli bliżej ziemi…
   Były maje, grudnie i stycznie odbiegające od normy.
   Był też kwiecień.
   Normę stworzyliśmy na podstawie 100 lat, a dla Ziemi to prawie zero.
   Ona rządzi się tysięcznymi i milionowymi epokami.
   I żaden człowiek nie może tego zmienić.

   Może się przez chwilę pobawić, lecz nie jest wstanie zmienić sił Natury, którym życie inicjuje Kosmos.

   Władza człowieka nad planetą jest tylko jego urojeniem wynikającym z egocentrycznego poglądu, jakoby człowiek miał stanowić centrum definicji wszelkiego istnienia.
   Mrówka też ma swoją definicję istnienia, które przejawia.

   Wszystko nazwaliśmy, oceniliśmy i popadliśmy w iluzję, że tak jest.
   Człowiek brzmi dumnie.
   Kto jeszcze oprócz niego w Kosmosie potwierdza tę tezę?

   1. U mnie wieje, i to jak wieje. O tej porze takie wiatry? Albo Ziemia daje znać, że nie podoba jej się to, co dzieje się na Ziemi, albo nie wiem…

   2. Tylko mi nie mów, że i dziś Ojciec Mateusz nieobecny…

    W związku z tym, że Zero Siedem już się nie zgłasza, jedyna nadzieja w Ojcu Meteuszu. Mam mianowicie do rozwikłania kilka historycznych zagadek kryminalnych – począwszy od tak zwanego Chrztu Polski, którego nie było, aż po zagadkę, kto wyłołał kurwida, który nigdy nie istniał, oraz po zagwozdkę, kto kazał wymordować 400 tirów polskiego Drobiu pod pretekstem ptasiej grypy, która również nie istnieje…

    No i kto bawi się z polską ludnością cywilną w wojnę pogodową w kierunku wywołania żywiołowej klęski głodu w naszym pięknym kRaju…

   3. Odwiedzacie Sandomierz – zaopatrzcie się w krzemień pasiasty u samego źródła! To nasz rodzimy kamień o wielkiej mocy, noszę cały czas kolię srebrną z krzemieniami wyrobu sandomierskiego artysty…😍

   4. w Sandomierzu goń do katedry i spróbuj zobaczyć malowidła na ścianach i sufitach część była zakryta bo ujawnia prawdę o rzymianach

   5. Czy naprawde wierzycie, ze juz 25% Polakow dalo sie zaszczepic? Jeszcze niedawno (w kwietniu) podawali 8%. Autor ubolewal, ze seniorzy nie chca sie szczepic. W przedziale wiekowym 60-70 jeszcze w kwietniu odnotowano najnizszy odsetek zaszczepionych. Normalnie szczeka mi opadla. Nie daja sie wkrecic. To dobrze o nich swiadczy.

  1. Krzemień Pasiasty
   Kamień Optymizmu

   Tak Było napisane..
   optymizm zżarło .. widocznie słowo klucz …
   nie ma prawa być optymizmu i radości .
   W tivi tylko zamordyzm i strachy..

   Muszę ja sprawdzić swój komp…bo żre coś bardzo..
   Coś musiało tu wleżć..

   1. Powinni go przykładnie wychłostać pod miejskim pręgierzem na Rynku, jako ongi bywało.

    Polacy sami już łapią pedofilów, przyjdzie czas na rezydentów i premierów.

   2. A ja jestem radosna i optymistyczna. Dziś siedziałam cały dzień nad jeziorem. Tańczyłam i śpiewałam. I świeciło mi Słoneczko.

   3. O tym samym ostatnio pomyślałam, że forma publicznej kary, jako jedyna odpowiada obecnym przewinieniom włodarzy. Nie hipotetyczne więzienia, tylko realna, widoczna dla wszystkich sprawiedliwa kara.

 21. Nalezaloby zapytac, ktora korporacje reprezenruje ow prezydent razem ze swoim sztabem urzednikow z ratusza. Dobrze wiedza, ze caly ten lockdown covidowy i szczepionki sa niekonstytucyjne i nielegalne. Kewstia czasu, jak lud sie zorientuje bardziej tak jak w Indiach, i co wtedy??

  1. ,, Kewstia czasu, jak lud sie zorientuje bardziej tak jak w Indiach, i co wtedy??”

   Nie sadzę, aby lud zorientował się bardziej niż lud w Indiach.
   Podczas gdy u nas w demonstracjach antykowidowych, antyrządowych brało udział kilka tysięcy ludzi, w Indiach ulicami przeszło 250 mln, co stanowi jedną piątą ludności.
   Relatywnie u nas taka demonstracja liczyłaby 7-8 milionów.
   Czy taką ilość ludzi mogły by spacyfikować psy mundurowe, otoczyć kordonem i przepędzać jak zwierzynę między kojcami?

   Jedna czwarta nas, Polaków uległa propagandzie plandemii.
   Czyli dała posłuch rządowi.
   Ilu uległo propagandzie wyborczej rządu, że już niebawem dostaną darmowe pieniądze?
   Ilu lekarzy i pielęgniarek w Polsce otrzymuje dwu, trzykrotnie zwiększone świadczenia i marzy o tym, aby świrusowa polityka trwała jak najdłużej? (nie ma żadnych danych)

   Z drugiej strony:
   Jaki jest rozmiar dysfunkcji psycho fizycznych pośród setek tysięcy uczniów i studentów siedzących od półtora roku w domach(strajki nauczycieli) i przed komputerami(plandemia)?
   Co na to rodzice tych ludzi?

   Co knują zmory?
   Poluzowanie smyczy od czerwca na miesiące wakacyjne(że niby Polacy znów podniosą statystyki), by od września wprowadzać kolejny zamordyzm?
   Czy damy to sobie po raz kolejny zrobić?

   Żaden zamordyzm nie trwa wiecznie.
   Zawsze nadchodzi dzień, w którym naród mówi dość.
   Jestem pewna, że taki czas i u nas, i na świecie nastąpi. A może najpierw na świecie, a potem u nas.

   Rozmawiałam o tym ze znajomym. Zapytałam go wprost: na co ludzie czekają? Miałam na myśli nasz kraj.
   Wyraził się w sposób dosadny.
   ,, Może jeszcze za mało trupów, może zbyt mało informacji o konsekwencjach szczepień, które mogą się (oby nie) ujawniać w przyszłości.”
   Znajomy bardzo dobitnie podkreślał, że ,,w żadnym wypadku nie możemy ulegać pesymistycznym nastrojom, owszem orientować się w sytuacji, ale przy tym żyć swoim życiem, nawet gdyby było ono ewidentną ucieczką od tego całego gówna”.

   I tu jestem w pełni zgodna.

   Miłego!

 22. „Tańczyłam i śpiewałam.”

  Cała Ty 😀 👍 Cała Anamika 😀 Kwintesencja Anamisi 😀

 23. „Czy naprawdę wierzycie, że już 25% Polaków dało się zaszczepić? Jeszcze niedawno (w kwietniu) podawali 8%”.

  W przeciągu ostatniego tygodnia z mojego bliższego i dalszego otoczenia, czyli wśród znajomych i w pracy, poszczypało się sporo osób. Niestety dobrowolnie, wprost pobiegli po szczypawkę …

  1. Istoty, które w sposób przyspieszony odchodzą obecnie w wyniku przyjęcia trucizny, i tak by odeszły (tylko nieco później), gdyż ich zasklepione i skostniałe struktury energetyczne oraz bezpośrednio związana z nimi bardzo niska świadomość i tak nie zdołałyby nadążyć za bardzo szybką już w tej chwili Zmianą Energii na planecie.

   Patrząc perspektywicznie i z ich strony, obecne szybsze odejście jest dla ewolucji ich świadomości dużo korzystniejsze, gdyż już wkrótce odrodzą się tu ponownie w nowych ciałach – i w zupełnie nowej już epoce…

   Od kilku dni chodzi za mną hasło: Młoda Polska…

   Poza tym, że jest to moja ulubiona epoka literacka, to hasło to ma dziś dodatkowo wymiar metaforyczny…

   1. A do pnie „przyczepiły” się pytania: co cię zabija? co cię odżywia?
    Wiesz S że lęk zabija a miłość odżywia, no wiem.

    I nie chodzi o to, że nie wierzę, że szczepionki zawierają jakieś paskudztwa. Ale kiedy powiem – trucizna – czy tak na mnie nie zadziała?
    Czy jeśli gdyby mnie zaszczepiono siłą i będę się bał, to co mi bardziej zaszkodzi, lęk czy zawartość?
    A jeśli nie będę się bał i miał wciąż pokój i tą dziecinną radość i ufność jaką mam, gdy oddaję problem Wyżej i gdy wiem, że w takich przypadkach to działa, to czy może mi szczepionka zaszkodzić?
    A gdybym miał w sobie lęk i wstrzyknięto mi czystą wodę, to czy nic by mi nie było?
    Co ludzi zabija, wirusy, szczepionki, czy lęk?
    Co ludzi zachowuje przy zdrowiu, czysty pokarm czy miłość?
    I dlaczego szaman jedzący muchomora sromotnikowego nie choruje?
    Czemu znajomy Sondry Ray odgranicza pokarm do picia soku z jednego jabłka dziennie i żyje i reguluje swoją wagę myślą?
    Czemu ludzie odżywiający się światłem, a może miłością, żyją bez innego pokarmu?
    Co nas tak naprawdę zabija, a co odżywia?

   2. Dlaczego człowiek któremu podano do wypicia czystą wodę i powiedziano że to trucizna, za karę, zmarł?
    I dlaczego znajomy Sondry Raj od jabłka, poprosił w szpitalu zakaźnym o mieszankę wszystkich trutek, zarazków, wypił i nic mu nie było?
    Dlaczego kwiaty przy jednych ludziach usychają a przy innych pięknieją?
    Czemu kaktusy któremu opiekun powtarzał że jest bezpieczny i go kocha, zrzucił igły?
    Dlaczego serce psa w pokoju obok biło rytmem jego opiekuna w sąsiednim pokoju, kiedy poproszono go by o nim myślał z czułością?
    Dlaczego woda pobłogosławiona się nie psuje?
    Czy żywność też?
    A co z pobłogosławionymi szczepionkami? Czy zadziałają jak woda podczas badań Masaru Emoto?
    Dlaczego przeklęte drzewo przez Piotra uschło a pobłogosławione obrodziło?

   3. „Czemu kaktus któremu opiekun powtarzał że jest bezpieczny i go kocha, zrzucił igły?”
    ———-
    A to ciekawe! Tak, widocznie kaktus poczul sie bezpiecznie.

   4. Miało być, że wierzę, że szczepionki zawierają paskudztwa.
    Ale po tym co napisałem, czy wierząc że to co w nich jest, jest paskudztwem, już nie ustawiam się energetycznie?
    A gdybym pomyślał że mogę to przekodować, energetyczny klucz.

    W epoce pandemii lęku, prawdopodobnie będzie wiele zejść. Lecz co tych ludzi tak naprawdę zabije?
    Przecież wiemy jak lęk działa.

    I czy nie jest to naturalna segregacja, oddzielania świadomych, budzących się, do światła, do radości, do pokoju, wdzięczności, miłości, od zatwardziałych śpiochów pogrążonych w lęku, poczuciu winy, zazdrości, zgorzknieniu, złości, zwątpieniu.

    Tak jak białe światło miłości rozszczepia się na pokój, radość, dzielność, uczciwość itd
    Tak samo ciemność rodząca lęk ma pochodne w nienawiści, depresji, żalu, itd

    Czy to co się dzieje na zewnątrz nie może być katalizatorem wzmacniającym w nas lęk i polaryzujacym do miłości? To w nas może tak naprawdę odbywać się segregacja. Czy czegoś nie pominęliśmy ?

   5. Ja piernicze, sami się depopulijemy wybierając co czujemy, lęk albo pokój.
    To w nas jest pandemia lęku.
    I to w nas jest moc wyboru pokóju.
    To co na zewnątrz, jest jak wialnia, jak wirówka, przy której nie możemy pozostać obojętni, albo się zagrzejemy albo zmarzniemy, albo ulegniemy lękowi albo pojawi się uśmiech.
    Każdy wybiera sam. Część wybierających światło też odejdzie, bo tak ma być, bo ziemska wędrówka jest jedynie etapem. Jednakże segregacji dokonujemy osobiście. Że też tego nie widziałem. Ale zdziwko 🙂

   6. Witajcie kochani! Tos mi brat, ja tez lubie Mloda Polske, impresjonizm.

    Mlodych ludzi tez lubie, sila, moc i energia.

    Zdrawiam

   7. Młoda Polska pojawi się dopiero po odejściu starej. Nastąpi restart, nowe rozdanie. Pozostaną sami świadomi, w końcu będzie można pogadać na poziomie nawet z kimś spotkanym przypadkowo na ulicy.

   8. „Moc tworzenia
    „Jestem odpowiedzialny za to, co widzę.
    To ja wybieram uczucia, których doświadczam,
    i decyduję o celu, który chcę osiągnąć.
    I to ja proszę o wszystko, co zdaje się mnie spotykać,
    oraz otrzymuję to, o co poprosiłem”. (Kurs Cudów, Rozdział 21, II)

    Czy jest ktoś poza mną (a Bóg jest we mnie) kto ma moc sprawić, bym poczuł lęk, gdy wybieram pokój?
    Nawet na krzyżu. Uuu odważny wybór.

   9. Sławku – myślę, że zabija lęk
    w myśl uniwersalnej prawdy, bez związku wg mnie z religią choć Jezus czy kto tam o tym tu mówi, dokładnie myślę, że chodzi tu o WEDĘ na temat nas samych a co zostało wykorzystane przez tych pokrętnych żmijowych i przenicowane na ich korzyść…Gdzieś szaman, gdzieś chrześcijanie co też truciznę piją i nic im nie ma w myśl poniższego…
    „17 A takie znaki będą towarzyszyć tym, którzy uwierzą: w moim imieniu będą wypędzać demony, będą mówić nowymi językami;
    18 Będą brać węże, a choćby wypili coś śmiercionośnego, nie zaszkodzi im; na chorych będą kłaść ręce, a ci odzyskają zdrowie.” we Marka 16, 17-18

   10. Będę malował

    przeczuwam że i w wieczności błogosławionej
    gdy znuży mnie melodia anielskich skrzypiec
    zatęsknię czasem za naszym polem zielonym
    za kurzawami dróg za nieba błękitem

    wówczas wyciągał będę twardych ramion dwoje
    poprzez świetliste przestrzenie bogiem święte
    po jasne grona jarzębin po mgły liliowe
    po złote na łąkach wilgotnych kaczeńce

    i będę nimi malował na skrzydłach aniołów
    ojczystych pól wzgórza i wielkie doliny
    rodzinną wioskę w drzewach pod złotą zorzą
    wozy na drogach płowe woły ptaszyny

    a poty będę kładł na ich wielkie skrzydła barwy
    aż staną się materialni jako planeta
    kwitnąca w krąg owocami chlebem czarnym
    misami miodu i dzbanami mleka

    wówczas wezwiemy niewiasty pachnące niebem
    promienne uśmiechem z gwiazdami na głowach
    i przy ogromnym wielbiącym życie śpiewie
    zasiądziemy do uczty przy biesiadnych stołach

    Jan Pocek


    Czułam, że powinnam wstawić tu ten wiersz.

   11. IW 🙂 pięknie
    ——————–
    A przy śniadaniu pieprz mi się wypiepszył 😁

   12. O Ludu Kochany, wjeżdżam !!!! 😛 😛 😛

    A więc, Sławku, głównie odniosę się do tematu poprzez ciebie poruszonego. Zaznaczam, tematu nie twojej Istoty.

    Jest tak, jak wierzysz, że jest. To jest siła przekonań biologii przekonań na własny temat, świata, nauki i innej dziedziny. Jeśli chodzi o szczepionki, życzę powodzenia, bo na głupotę nie ma czasem radzenia. Żadna wiara, żadna nie wiem, co tam jeszcze kto wymyśli, nic tu nie zdziała.

    Szczepionki to eksperyment połączenia ludzkiego DNA z SI.

    Google ma swoje laboratorium i od lat mają zajoba w tym temacie, myślą że SI może czuć jak Istota żywa.
    Najprawdopodobniej Szaraki są przejęte poprzez SI, mają w sobie 30% genomu ludzkiego – czy ich wiara oraz geny zmieniły to, czym się stali? Bo świadomym życiem tego nie nazwę.

    W swoim polu ciągle pracuję nad sobą, bo technologia, którą na mnie nasyłają i która próbuje przejąć moją świadomość, jest odporna na wszelkie techniki zabezpieczające, błogosławieństwa, moją wiarę lub jej brak. Jedyne, co mogę zrobić, to podnosić swoją wibrację i świadomość, więc nie ze mną te bajki.

    Ale nie zaszczepię się z innego powodu. Bo są granice. Po prostu są. I jeśli ktoś na mnie chce coś wymusić, przekupić mnie albo cokolwiek innego, to nie ze mną te numery, Brunery.

    „Kurs Cudów” jest dobry na pewnym poziomie świadomości, na niższym robi „a kuku” w głowie. Uciekanie od rzeczywistości nic nie da. Z tym się trzeba zmierzyć, spojrzeć temu w oczy.

    Teza i antyteza, zło i dobro, światło i cień jest w tobie. Każdy z tym zestawem tu przychodzi. Każdy. Chodzi o to, co na tym stworzysz, co w Tobie się rozwinie mocnej.

    Wybaczenie to zepchnięcie do podświadomości jeszcze głębiej tego, z czym się ktoś nie chce zetknąć.

    Wybaczyć to zrozumieć, że nie ma czego wybaczyć.

    Dobrego Dnia Wszystkim.

    Kończąc jeszcze temat szczepień, niech se te błogosławione szczepionki sami zasadzą wiadomo w co, może się „nawrócą”, a od nas wara.

   13. Dziewanna
    „Będę malował…”

    Dziś, będąc na polu, nachodziły mnie takie myśli: Czy malarz kończąc obraz, siada przed nim i nic już nie robi, tylko się w niego wpatruje? Albo czy chciałby go zachować na zawsze?
    Nie.
    Bierze się za następne dzieło.
    I ja tak będę malował. Dziś obraz żywy z drzew, krzewów, kwiatów i łąk, a gdy przyjdzie czas, zostawię to bez żalu i będę malował znów.

    Jak czytałem teraz ten wiersz, to takie piękne jest. Ktoś to namalował słowami.

    Będę malował
    Dziękuję Dziewanna

   14. „Wiesz S, że lęk zabija, a miłość odżywia, no wiem”.

    Tak !

    Milosc !
    Najwieksza energia w calym Kosmosie 🙂
    Nie wiem, co i komu bedzie, ale wiem, ze im kto mocniej kocha i im kto mocniej kochany jest, tym bardziej bedzie tu dlugo zyl.
    Ewentualne „odstepstwa” od tej zasady znacza tylko i wylacznie, ze sily anty zycia „sie uwziewaja”.

    Ale przy tworczych wibracjach prawdziwie Wolnych Ludzi (a nie ma Wolnosci bez Milosci 🙂 🙂 🙂 ) kazda Kochana Osoba jest Chroniona.
    Juz tu pisalam : Kochajcie Bliskich Waszych Czystym Sercem Waszym (Tak naprawde sa Trzy Centra : Serce, Mozg, Brzuch), a to jest najwieksza dla nich Ochrona.

    Lao Tse pisal cos tak : Badz jak to niemowle, ktorego zadna Bestia Jadowita nie ruszy ani zaden Zwierz drapiezny !

    Blogoslawie Tych, o ktorych mysle, kazdego, kto to czyta, Rody Rodow Waszych… przekazcie Blogoslawienstwo dalej…

   15. „Szczepienia nigdy nie były, nie są i nię będą obowiązkowe.”

    Wrezcie Dobra Wiadomosc !

  2. Może jako naród mamy w sobie poczucie winy i chcemy umrzeć?
   Może coś jest w Naszej narodowej zbiorowej podświadomości – jakiś program? Dziwna jest ta bezrefleksyjność i ignorancja, że czasem Nasi RODacy nie chcą słuchać argumentów o tzw. szczepionkach, skutkach ubocznych, zgonach i o planowanym kolejnym rozbiorze Polski.

   1. „Może jako naród mamy w sobie poczucie winy i chcemy umrzeć?
    Może coś jest w Naszej narodowej zbiorowej podświadomości – jakiś program? Dziwna jest ta bezrefleksyjność i ignorancja”.

    Vikingu, błysnąłeś ogromnym talentem psychoanalitycznym. Gratuluję. Zszokowałeś mnie.

    Tak, Słowian (a Polaków najbardziej) zaprogramowano na hipnotyczny marsz w śmierć.

    Genialnie zobrazował to nasz wieszcz narodowy Stanisław Wyspiański w słynnej scenie chocholego tańca narodowego…

   2. STRACH i lęki to zabójcy wszystkiego, a MIŁOŚĆ to lekarstwo na całe ZŁO tego Matrixowego świata, takie też jest sprawdzone moje zdanie i przekonanie.

    Każdy z Nas indywidualnie ma wybór, którą drogą chce kroczyć, wybieram STRACH, to żyję w ciągłym STRACHU piekła na Ziemi.

    Wybieram MIŁOŚĆ, to żyję w szczęściu, zdrowiu i radości która rozpiera moje Serce dla innych.

    WYBÓR NALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE DO KAŻDEGO Z NAS INDYWIDUALNIE.

    Wiem, że się powtarzam, ale pozytywnej PRAWDY nigdy nie jest za dużo.🤗

    Dzisiejszy dzień może być dla niektórych piękny, a dla tych o niższych wibracjach ciężki. 5.05.2021(5) = 555

   3. Programują nas na śmierć w myśl: zabić bogów. Dlaczego to robią, my na etapie dzisiejszej WEDY winniśmy to już wiedzieć i porzucić ten program. Jesteśmy tu po to, by żyć i cieszyć się życiem, po nic innego… NIKOGO i NICZEGO nie mamy na sumieniu!!!

   4. Lepiej tego nie można ująć.

    „Nasi RODacy nie chcą słuchać argumentów o tzw. szczepionkach, skutkach ubocznych, zgonach i o planowanym kolejnym rozbiorze Polski”.

    Po prostu nie chcą! Nie chcą i już.

   5. „Genialnie zobrazował to nasz wieszcz narodowy Stanisław Wyspiański w słynnej scenie chocholego tańca narodowego…”

    Wyspianski zobrazowal… a czas by juz odkrecic zalozone uroki.

    ODKRECIC UROKI !!
    Swieto ZYCIA w kazdym PRZEJAWIENIU : Prze Ja Wie
    Przeze mnie Jwne sie >Staje !
    Za moja Przyczyna staje sie na JAWI
    w RZECZYWISTOSCI !
    Przejawiajcie Slowianie ZYCIE !
    Od teraz, od zaraz…
    Ot, wyjdzcie na ulice, podajcie kanapke bezdomnemu, zaniecie kwiaty do starszej samotnej pani, zadzwoncie do wujka, zwlaszcza tego, z ktorym sa pokloceni wasi rodzice, przeproscie kolezanke z klasy, za „glupie zarty” 2à lat temu, …itd.
    miliony przykladow.
    Przejawiajcie ZYCIE od tej chwili.
    Wyspianski zobaczyl i zobrazowal, ale to my teraz ODKRECAMY UROKI !
    To od kazdego z was zalezy !
    Pisze „WAS”, boja odkrecam w kazdej minucie…ot, zaraz odejde od komputera, wyjde na ulice i okaaze sie, w jakiej sytuacji dzisiaj bedzie przebiegac odkrecanie.
    NAS POTRZEBA MILIONY ! Pare osob nie daje rady, jestesmy zmeczeni. Tez musimy jesc i spac, zarabiac na czynsz, itd.

    NAS POTRZEBA MILIONY !
    Kazdy Polak jest Czarodziejem – Szeptucha – Wiedunem… w mozliwosciach !

    Kazda sytuacja jest wazna, kazdy gest jest potezny, bo dziala Prawo Synchronii…

    Z ZYCIEM ❤

   6. NAS POTRZEBA MILIONY !
    Kazdy Slowianin jest Czarodziejem – Szeptucha – Wiedunem… w mozliwosciach !

   7. NAS POTRZEBA MILIONY !
    Kazdy Slowianin jest Czarodziejem – Szeptucha – Wiedunem… w mozliwosciach !

    Z ZYCIEM SLOWIANIE !

    Z ZYCIEM BRACIA I SIOSTRY DZIECI MATKI ZIEMI, DZIECI GWIAZD !

  3. Ilość nowych zakażeń spadła do niewielu ponad 2 tys. dziennie. W porównaniu do tego, że było prawie 30 tys., to robi wrażenie – oczywiście my wiemy, dlaczego coś rośnie lub spada, ale zahipnotyzowane owce nie kojarzą bazy.

   Niestety, ale myślę, że dlatego się szczepią, bo myślą, że to dzięki temu wygasza się świrus, a zdrajcom, sprzedawczykom i oprawcom o to właśnie chodzi…

   Smutne to, u mnie w rodzinie też się szczepią… Zostaną niedobitki? NIE – dobici… Ale słowo… Kiedyś oprawcy dobijali rannych na polu walki…

   1. Spada, bo szykują się wesela wielkich osobistości,ku..a mać.

  4. Propaganda propagandą, ale sporo na pewno pobiegło po eliksir śmierci.
   W Toruniu po niego stały tłumy. A prezydent Torunia, znanej nacji, dławił się aż z radości.
   Obłęd, ci ludzie stali w zimnie i w deszczu.
   No bo chcą jechać na wakacje.

  5. ,, Czy naprawdę wierzycie, że już 25% Polaków dało się zaszczepić? Jeszcze niedawno (w kwietniu) podawali 8%”.

   To ewidentna, propagandowa bzdura, mająca stworzyć nagonkę na wystraszonych(czyt. ogłupionych strachem) i wyłowić z niezaszczepionych tych wątpiących, zastanawiających się.
   Wykorzystywana jest zasada grupowej bezmyślności: jak wszyscy, to i ja.

   10 mln dało sobie raz wbić igłę, a tylko 3,5 mln nazywanych jest zaszczepionymi, ponieważ pozwolili wprowadzić w siebie drugą, utrwalającą dawkę.
   Bardzo wielu po pierwszej iniekcji zrezygnowało z drugiej, ,,uzupełniającej” dawki.
   Wpływ na to miało albo złe samopoczucie własne lub bliskich, znajomych po przyjęciu pierwszego zastrzyku, albo też informacje z niezależnych źródeł (lekarze, naukowcy) o szkodliwości preparatu.

   Już mendy przygotowują w pełni zapreparatowanych do tego, że być może będą przyjmować trzecią dawkę. Przypominającą.
   Tylko o czym? O dalszym, destrukcyjnym dla organizmu procesie, jaki zapoczątkowały dwie pierwsze.

   Tematem nr jeden w Polsce(i pewnie na świecie) jest temat szczepionek.
   Nasze umysły są wręcz nastawione na ,,wyłowianie” ludzi zaszczepionych, bądź będących w trakcie.
   Stąd, widząc tylko zaszczepionych, myślimy, że to duża liczba.
   Mózg-szelma zawsze wyolbrzymia coś, co bezpośrednio wiąże się z emocjami.

   W naszych, szeroko pojętych rodzinach są to nieliczne przypadki.
   Na tle wszystkich Polaków też tak to wygląda.

   Mówiliśmy tu o dziwnych, nadpobudliwych zachowaniach ludzi zaszczepionych. Bodaj to w samym środowisku lekarskim.

   Zauważyłam podobne zachowanie u mojej zaszczepionej znajomej.
   Znam ją od bardzo wielu lat i nigdy nie miała takich wahań nastrojów.
   Wybuchowy śmiech, a za chwilę jakieś sentymentalne zdołowanie. Huśtawka.
   Z radością oznajmiała o tym, że się zaszczepiła, podawała dziesięć zbawiennych powodów swojej decyzji.
   Ale z chwilą, gdy wspomniałam o wątpliwościach(dosłownie użyłam tylko tego słowa), nagle koniec jakiejkolwiek rozmowy.
   Czy to swego rodzaju wyparcie?

   1. Krysiu Droga, nie uwierzę w żadne słupki… tzn. cyfry..

    Stacze – słupy za kasę robią sztuczny tłum i rolują w necie,
    cyt. „jakże jest, że tak długo czekam i czekam … i czekam…”

    Z Komentarzy najwięcej się dowiesz.

    Nawet widząc sztuczny tłum nie uwierzę…
    Wiecie jak kamery pokażą sztuczny tłum…

    Takie numery to w PRL normą były..
    Posklejane klatki że gołym okiem zauważysz…

    Sami jesteśmy …
    ”produktem”genetycznym w tzw..raju…wg legendy…
    Daliśmy Radę Ewoluować bo nas krwie nieczyste
    tak cisnęły w nędze i na kolana o głodzie zimnie
    i bez odpoczynku że mus wyczołgać się łgarzom ..
    Szlachetnym Sercom BłogoSławię.

 24. Wgrano poczucie winy.
  Preparat nie zawiera szkodliwych substancji ???

  …a żarcie ze składanych szop to czym jest jak tylko wypełniaczem brzuchów..
  puste kalorie z zawartością z opóżnionym zapłonem …

  Trzy dekady pustego żarcia bez wartości odżywczych robi swoje.

  Pamiętacie jak tzw. stacze ustawiali się w kolejkach przed świtem po nie wiadomo co.. ? może coś rzucą..

  Taka układanka.. Jestem zdania że do tych namiotów kontenerów z preparatem ustawia się kolejka zawodowych staczy.
  ..a ludzie jak drzewiej pamiętam stają za staczami bo .
  ..no właśnie co ? Staczamy się po równi..

  Młodzi jesteście . Zapytajcie RODziców..

 25. Kto pojmuje..

  Najpierw..

  Póżniej..

  Ależ tupecik…. ja pdle… chodź… chodź… pomożemy…!!

   1. Nawet w tej pierwszej ulotce, którą „wkleiła” Justysia, wyraźnie stoi:
    zaszczepionych pierwszą dawką – 3946 osób.
    drugą – 702.

    O czym to świadczy?
    Że drugą dawkę „łyknęło” prawie sześciokrotnie mniej ludzi.
    I wśród nich gro będzie takich, którzy nie zaszczepią się po raz drugi.

    Stąd sraczka ludobójców.
    Preparatów naprodukowano skolko godno, a kasa w kieszeń przestaje wpadać.

   1. ”Nazywa się to Ignorancją. Jest to straszliwa broń,
    właściwa ludziom wyższego stanu- patrzeć na osoby
    jak na rzeczy.”
    Henryk Sienkiewicz

    Właściwym zachowaniem jest.. Ignorancja ..
    nie karmić wujów.. Nie dać uwagi ..szkoda Serca ..

  1. Wycinką drzew w Naszym kRAJu nie zarządzają POLACY, tylko chazarskie pomioty Szatana rządzące jeszcze na razie w Polsce.

   Ponieważ ta rasa nieludzkich istot wibruje na bardzo niskim poziomie energii Serca, więc nie ma szans przetrwania na tej Przepięknej Planecie Ziemi.

   Bowiem Nasza Matka Gaja generuje już energię piątego wymiaru.
   Nie ma więc szans przeżycia ktoś o niższych wibracjach Serca.

   A czy ktoś z Was spotkał na swojej drodze chazara o empatycznym Sercu? 🤗💓 bo ja nie.

   1. Na roku miałem przepiękną Chazarkę, ale bliżej nie dane mi było jej poznać.

    Miałem też dwójkę (obojga płci) znajomych pół-Chazarów – nasze ścieżki w sposób naturalny się rozeszły, właśnie z powodu niekompatybilności energetycznej.

    Kumpel pół-Chazar zrobił mnie w ciula przy próbie stworzenia wspólnego biznesu. Lepiej wcześniej niż później. A dlaczego próbowałem? Bo nie kieruję się uprzedzeniami.

   2. Ony zawsze pytają „co ja z tego będę miał”?
    Ja odpowiadam… żeby wyjąć, trzeba włożyć..!
    ..no i po byzne…ssie…
    Rozpoz…nawalny są bardzo…

   3. Miałam koleżankę Chazarkę. Lojalna była tylko wtedy, gdy miała w tym interes. Najbardziej lojalna była w stosunku do pieniędzy.

    Inny koleś, partner biznesowy, też zakochany jedynie w mamonie.
    Zresztą po wielu latach wspólnej pracy okazał się zwykłym oszustem. U nich to symptomatyczne. Mogą funkcjonować tylko jako pasożyty. Mówi się – oszwabić, ocyganić, a powinno się mówić ochazarzyć😉

   4. Znalam kiedys byla dziennikarke, ktora pracowala w Zyciu Warszawy w latach 50-tych. Mowila, ze Zymianie trzymali tylko ze soba. Na korytarzach rozmawiali tylko ze „swoimi”, do reszty pracownikow zwracali sie jedynie w sprawach sluzbowych. A czym blizej „odwilzy” 56′, tym czesciej wychodzili na zewnatrz i chadzali oczywiscie w swoich grupkach.

    Podobne zachowanie opisala mi tez inna osoba, ktora z nimi pracowala. Wielu juz wowczas, w latach 50-tych, wyjechalo na stale z Polski.

    Znalazlam artykuly tej dziennikarki. W kilku pisala o „bandach z NSZ”. Mowila mi, ze starala sie trzymac z dala od polityki i pracowala w innych dzialach, ale czasami sie nie dalo. Nie wiem, czy wierzyla w to, co pisala, czy ja zmusili. Sama byla w AK. Pochodzila z solidnej mieszczanskiej rodziny. Konczyla prywatna pensje. Ojciec zginal w Katyniu.

   5. Prawdopodobnie moje córki są w 1/16 „Chazarkami”… Ale przecież tyluż wspaniałych naszych literatów, muzyków miało chazarskie, wróć, semickie korzenie, z tymi „Chazarami” to ponoć nie do końca tak. Chazary to Żymianie, żeby nie było, że tylko na judaizm przeleźli…

 26. Oto dowód, że chodzi o światowe m…. wanie ludzi.

  W podpiętym komentarzu. Niestety po niemiecku. Nie mam możliwości czasowych na tłumaczenie. Ale są translatory,jak ktoś nie zna niemieckiego.
  Teorie s… kowe stały się rzeczywistością.

  1. Johna Donna „Medytacja XVII”:

   (…) Dlatego nigdy nie pytaj, Komu bije dzwon; bije on Tobie
   John Donne (1572-1631)

   ”Żaden człowiek nie jest samoistną wyspą;
   każdy stanowi ułomek kontynentu, część lądu.

   Jeżeli morze zmyje choćby grudkę ziemi,
   Europa będzie pomniejszona,

   tak samo jak gdyby pochłonęło przylądek,
   włość twoich przyjaciół czy twoją własną.

   Śmierć każdego człowieka umniejsza mnie,
   albowiem jestem zespolony z ludzkością.
   Przeto nigdy nie pytaj, komu bije dzwon: bije on tobie.”

   * * *

  2. A w Polsce to jest totalny eksperyment. Vateusz M. ustalił to ponoć w Davos. W Polsce jest już w tym momencie najwięcej zaszczepionych. Polska jest poligonem doświadczalnym. PO szczepieniach nie żyje już około 1700 osób, a o ilu nie wiemy…

   1. Dochodzi do wymuszania szczepienia się na domownikach. Właśnie pisała do mnie pani z fb na taki temat. Pytała, co ma robić? Treść mojej konwersacji z panią Olą:. Tutaj na telegramie poznałam dziewczynę z Bydgoszczy
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:09
    Ona do mnie pisze na priv i płacze
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:09
    Ze jęk rodzina się zaszczepiła i ja teraz terroryzują psychicznie i chcą ja oddać do ośrodka bo nie żyje w rzeczywistości
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:09
    Mąż jej zabiera i blokuje telefon
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:09
    Każą jej się szczepić
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:09
    Nie wiem co mam jej powiedzieć
    Wysłałeś wiadomość Dzisiaj o 16:15
    Powinna zgłosić to na policję. Póki co szczepienia są dobrowolne.

    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:16
    Ja jej mówiłam
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:16
    Problem w tym ze tam ktoś rządzi ta rodzinka
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:16
    Jej szwagier pracuje w PZU i chciał ich wszystkich bez wiedzy zapisać na szczepienie bo ponoć dostał za to pieniadze
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:16
    To jest jakaś mafia szcepionkowa
    Wysłałeś wiadomość Dzisiaj o 16:21
    Ja pierdzielę. To się wszystko nie mieści w głowie. Dziewczyna nie ma nikogo, kto by ją poparł? Tak?
    Wysłałeś wiadomość Dzisiaj o 16:21
    Taki ktoś byłby jej potrzebny.

    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Nie ma nikogo! Ona jest załamana!
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Ma swoje dzieci wpatrzone w monitor w kółko oglądające ta sam bajkę
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Ona mówi ze jej matka zmieniła się po szczepieniu
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Ze jest zimna oziębła
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Jej mąż za pieniądze jest w stanie zrobić wszystko
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Ona się boi ich i martwi!
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Osaczona a pracuje na Uniwersytecie medycznym w Bydgoszczy
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Tam te szantaże o szczepienia
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Szok
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:24
    Znęcają się psychicznie nad ni
    Wysłałeś wiadomość Dzisiaj o 16:25
    Niech spiernicza stamtąd. Czytałem, że Morawiecki zgodził się w Davos na eksperyment na Polakach.

    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:25
    Zapytam Uda Bawarczyka co on może
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:25
    Bo wydaje mi się ze właśnie taki problem teraz będzie codziennością
    Wysłałeś wiadomość Dzisiaj o 16:25
    On na pewno nie zaszczepił się astrą zenecką. Ludzie będą kombinować. Będzie czarny rynek.

    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:27
    Już jej podpowiedziałem
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:27
    Żeby w razie w znalazła źródło z wit c zamiast 😉
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:27
    Mówiła ze zostawiła numer w jakiejś zielarni ponoć coś tego tam
    Wysłałeś wiadomość Dzisiaj o 16:41
    ?

    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:42
    Staram się ja podtrzymać na duchu
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:42
    Bo nie ma z kim rozmawiać
    Aleksandra wysłał(a) Dzisiaj o 16:42
    Jest zaszczuta
    Aa

   2. „Jej szwagier pracuje w PZU”

    Ta firma jest żymska.

   3. No właśnie. To dużo wyjaśnia. Przypuszczam, że takich sytuacji jest w Polsce teraz masa. Władza nakręciła ludzi do tego stopnia, że nie są potrzebne obowiązkowe szczepienia. Ludzie sami idą. Zmarły niedawno mój kolega z pracy miał postawiony ponoć warunek: zrobią mu przeszczep, jeśli się zaszczepi. Człowiek chory na nowotwór wątroby. Ponoć nie zdążył się zaszczepić. Ponoć.

   4. Otóż, Śpiewie Ptaka.
    Cóż ma Pani zrobić wobec przemocy, wymuszeń..
    Otóż – zamknąć pół mieszkania…
    Spakować się i wyprowadzić… na wynajęte …
    i nie podawać adresu.
    Zmienić nr telefonu.

  3. Ten dokument mówi o badaniach dwóch izraelskich uczonych, którzy na podstawie oficjalnie dostępnych danych stwierdzili, że eksperymentalna szczypawka przeciw świrusowi jest o wiele bardziej groźna niż sam świrus. A mianowicie przeanalizowano zgony poszczepienne w Izraelu i porównano ze zgonami na świrusa w tym samym czasie i wyszło, że szczypawka jest 40 razy groźniejsza a w młodszej grupie wiekowej 260 krotnie. Badania nie objęły oczywiście długofalowych skutków, ale można się spodziewać KATASTROFY! Ponieważ szczypawka mRNA nie łagodzi skutków zarażenia a potęguje, wzmacnia je w wypadku gdy uszczypnięty delikwent zarazi się świrusem! Tak było w wypadku śmierci 600 dzieci na Filipinach, które uszczypnięto szczypawką mRNA przeciw gorączce denga…

 27. KUFA, chcą szczepić dzieci!!!

  Zastanawia mnie fakt, KTO zgłosił te ponad 4 tysiące dzieci do badań klinicznych??? Wątpię, by dzieci zgodziły się same, a przecież badania kliniczne przeprowadza się na OCHOTNIKACH! Takie działania mają znamiona ludobójstwa!!! Mengele wcielony jak nic i na taką skalę???!!! I nikt tego nie widzi? I nie nazywa po imieniu?

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szczepienia-nieletnich-trwaja-testy-kliniczne-na-dzieciach-w,nId,5212610

  1. Zakladam, ze Kaczynska i reszta establiszmentu zglosili swoje dzieci i wnuki. W koncu tak bardzo im zalezy na Polsce i Polakach, ze chyba nie beda narazali dzieci innych Polakow?

   1. Kochani chyba Suworow o tym pisał jak korzystnie mieć przy sobie saperkę…

  2. Ja zwyczajnie nie rozumiem takich rodziców.
   Nie rozumiem.
   Gdyby ktoś próbował zaszczypać moje dziecko, zatłukłabym na miejscu tym, co byłoby pod ręką.

  3. IW, o tym samym pomyslalam. Czyje to sa dzieci.
   I mozna być cowidianem, mozna być w czarnej doopie energetycznej, można być zastraszonym, itd itp… Ale jak mozna sie zgodzić, aby na dziecku SWOIM WŁASNYM, NOSZONYM 9 M-CY POD SERCEM, testowano cokolwiek.

   1. Niektórzy uważają, że to dzieci niczyje, czyli z biduli np. ale są rodzice tak mocno zakręceni na te szczypawki, że wszystko możliwe. Choć w tym wypadku jawnie mówi się o testach klinicznych, więc wiadomo co to. Ciekawi mnie jedno KTO się na to zgodził??? Bo przecież rodzice sami od siebie nie wystąpili z takim wnioskiem do rządu czy światowych elit. A z drugiej strony, przecież nie musi być żadnych dzieci i testów by jakąkolwiek głupotę wcisnąć ślepym i głuchym.
    Wczoraj posłałam mojemu 65 letniemu wujkowi w Niemczech ten materiał po niemiecku (on po polsku nie umie) co to dwaj uczeni badali zgony po szczepienne na podstawie oficjalnie dostępnych danych z ministerstwa zdrowia i on mi odpisał, że nie mam sie tym przejmować co piszą, że to kłamstwa i średniowiecze, wujek z przyjaciółką się szczepi o ile już tego nie zrobił. No masz takich zahipnotyzowanych co to wierzą rządom jak świętym pańskim i nic nie dociera. Myślę, że jakby sam doznał zgonu na sobie z powodu szczypnięcia to jeszcze by nie wierzył🤔

  4. Bliska mi dziewczyna z niepełnosprawnością intelektualną też zostanie zaczipiona, bo taką decyzję podjęli jej betonowi rodzice. Nie docierają do nich żadne argumenty, wierzą tylko w tv.
   Cała rodzina idzie na rzeź.

   Bardzo mi żal dzieci, niepełnosprawnych, wszystkich ludzi zależnych od innych…

 28. Przed chwila dostałam e-mail z mojej przychodni. Pisza, ze dostali szczepionki Astra-Zeneca i jeżeli jestem zainteresowana, to proszą o kontakt pod numer taki a taki. Juz lecę.😉😂

  1. Kalinko tylko z tej szybkości, nie zapomnij zabrać ze sobą siekiery, bo ktoś musi z tymi Ch…mi zrobić porządek.😄🙃🤣🤣🙃🔪🔪

  2. Kalinko Droga –
   zdarza się że do mnie telefonuje ktoś z korpo..
   i zaczyna szybko,,, niezrozumiale…
   pytam zdecydowanym głosem
   -skąd pani/pan ma mój numer tel.. ?
   i natychmiast się wyłącza…

   Z mejlem tak samo -..do spamu..ZdRawiam

  3. I siekiera sie znajdzie, i wałek od ciasta. Nawet widły mam.😂
   W pierwszej chwili chciałam odpowiedzieć czymś w rodzaju „nie biorę niczego, co nie zostało gruntownie przetestowane na politykach”😁😉, ale po chwili machnęłam ręką. A bo to zrozumieją!😉 Oni wszyscy tacy poważni!

   1. Kalinko, jesteś super 🤗🤗🤗🤗
    Fantastycznie podeszłaś męża by się nie szczypał.😄😄😄😄😄

  4. Co ciekawe, wiadome „sily” wyslaly te wiadomosc wlasnie mnie. Mnie, a nie mojemu niezdecydowanemu mezowi. No chyba, ze ktos mnie chcial rozbawic.😂
   Moj maz byl u swojego lekarza. Lekarz PODOBNO sie zaszczepil i mojemu mezowi tez delikatnie sugerowal szczepienie. A ja na to: a co cie to obchodzi, jak chce, to niech sobie i yaya zaszczepi!😉 No i tematu nie bylo.😁

   1. Info dla Czytelniczek spoza Tawerny:

    przekażcie swoim mężom, że po szczepionce już nigdy nie będą w pełni… mężczyznami…

    Preparat uszkadza męską hydraulikę.

   2. W dzisiejsze dacie trzy piątki – 5.05.2+0+2+1, ciekawe…

   3. Oj TAWie, juz znam odpowiedz. „No moze i będę impotentem, ale przynajmniej jeszcze sobie troche pożyję”. No bo przeciez zdrowie najważniejsze. Czyz nie?😉😛

    Mojego meza od szczepionek trzyma cos innego. Jak on sie zaszczepi i umrze, to ja sobie znajdę innego.😂 A ja do niego: Ale będę szaleć!😂 Mowie wam. Normalnie zatkało go.😂

   4. Tak na wstępie, cokolwiek pochodzi od Pitagorasa – nasza WEDĄ jest, ponieważ żołnierz Pitagoras wszystko od Chaldejczyków przejął, o czym sam mówił…

    „Według filozofii pitagorajskiej liczba ta symbolizuje człowieka świadomego siebie, pełnię człowieczeństwa. Przedstawia ona parę ludzką i Boską Trójcę: człowiek stojący na ziemi wznosi ramiona, chcąc objąć nimi wszystko, co go otacza, a umysł jego skierowany jest ku nieskończoności”.

    „Cyfra pięć – jedna z najbardziej tajemniczych. Chociażby dlatego, że z nią bardzo ścisłym sposobem, powiązany jest jeden z najbardziej rozpowszechnionych magicznych symboli – pentagram. A jeszcze – to sam człowiek, co szeroko rozstawił ręce i nogi i jego oddzielna część – dłoń z rozszerzonymi palcami. Toteż nie ma nic dziwnego, że cyfra 5 w numerologii ma znaczenie makrokosmosu, uważana za symbol wszechświata. „Piątka” jest również uosobieniem całości, niepowtarzalności. A jeszcze to centrum – miejsce łączenia czterech żywiołów, stron świata, żywiołowych sił. Czyli to symbol Twórcy, doskonałości”.

    Źródło artykułu:

    http://womanadvice.pl/znaczenie-cyfry-5-symbolika-numerologii

   5. Jestem urodzeniową piątką tego odcinka snu o czasie. Oprócz tego nr domu mam 25, urodziny 25go i imieniny 5go ale działka na której maluję ma nr 333
    Nie wierzę w astrologię, numerologię ale kurna te częste ciągi cyfr które widuję. Jeszcze traktuję to jak zabawę ale czasem się zastanawiam, czy coś w tym jest, że to widuję, czy zacząłem na to jakoś podświadomie zwracać uwagę?

    I dziś mówicie o tych piątkach i mi się to przypomniało a mam tak pozornie codzienny dzień a jednak czuję się tak niecodziennie.

   6. Ja jestem numerologiczną piątką 🌞😁 urodzoną w piątek o piątej..

  1. Na Podkarpaciu zmarł mężczyzna 10 minut po podaniu szczepionki.
   W raporcie: udar krwotoczny zakończony zgonem.

   1. Na Slowacji przyznaja sie tylko do 3 zgonow, a w DPS-ach ludzie marli jak na tasmie. Ale widac to wszystko choroby wspoltowarzyszace… Dlatego zaczeli od starszych i tak powoli gotuja zabe.
    Dziwne sa te choroby pocovidowo poszczepienne, bo mnie one wypisz wymaluj przypominaja chorobe autoimunologiczna, czyli dziesiatki objawow niby wielu chorob.

   2. Wystarczy zwrócić uwagę na ilość porozwieszanych klepsydr. Sam widok kilku nekrologów w małej miejscowości powinien dawać ludziom do myślenia.
    Kumaty wie, co jest grane.
    Niekumaty leci się uszczypnąć.

    Rozmawiałam z panią po gwiezdnym płynie – dwa dni wyjęte z życia; nagłe problemy z zębami i gwałtowne pogorszenie wzroku. Ale czuje się bezpiecznie. Czeka na drugą porcję.

    Niektórych nic nie jest w stanie otrzeźwić, wszystko sobie wytłumaczą.

 29. Ostatnio siedzę mocno w liczbach i cyfrach oraz ich znaczeniu, nie tyle astrologicznie/numerologicznie, ale bardziej fizycznie/fraktalnie. I to, co robię teraz, wiąże się z tym, czego dowiedziałem się od starszego człowieka, który miał kontakty z ET oraz przekazał/wskazał kierunek poszukiwania Wiedzy/Wedy. Zrobiłem zdjęcie jego rysunku, tzw. „Kryształu Wszechświata”, tak to nazywam.. Ale jest tam też lb 5 pentagram, 4 żywioły („4 wiry” itp.).

  Jeśli ktoś czuje się na siłach pomóc mi w kwestiach liczb, proszę o kontakt, nie trzeba być matematykiem.. Tknęło mnie po tym, jak Artur Lalak zaczął opowiadać o lb pierwszych i systemie 60-tkowym, ale jest jeszcze inny system ‚naturalny/organiczny’ 😉

  Załączam zdjęcie ze spotkania sprzed kilku lat z tym człowiekiem.

  https://drive.google.com/file/d/17G6Z5_Ju7IheVgV–PsVnu2k-O7gCPef/view?usp=sharing

  1. Sławoj – jak masz fb, to jest taki facet, którego też pasjonują te rzeczy – Wez Q Hughes – ja czytam go, ale w większości i tak nie rozumiem, o „co chodzi”.

  2. Sławoj,
   Jest to 20 krotnosc obrotu 6cio kąta (heksagonu). Co 18 stopni. Składa się na to podstawa naszej matrycy rzeczywistości czyli 3 – 6 – 9.

   Polecam wybitnych matematyków, filozofow: Robert Edward Grant, Jain 108.

   Projektujemy z mężem mandale na zasadach Świętej geometrii. Dlatego od razu patrząc na Twoje zdjęcie oniemiałam – Niedawno wykonaliśmy taka mandale.
   Emanuje bardzo wysoka energia/czestotliwoscią.

   Potencjał w czystej formie.

   Pozdrawiamy wszystkich wolnych ludzi, budzących się do życia w przestrzeni serca.

   Sara z mężem.

   1. Super, podrzuć mi zdj swojej mandali? Mandale czy część numerologii ma też odbicie w tzw fizyce/świętej geometrii.. wg Autora ze zdj jest to rozkład sił fizycznych „taka tablica mendelejewa” w pigułce. tak znam tych ludzi, śledzę i studiuję.. i czuję potrzebe aby każdy kto ma jakiś rezonans z tym obrazkiem dał znać co się dowiedział. Jeśli uda mi się poskładac wszystkie puzle do kupy, może pokuszę się o wydanie publikacji ;)…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s