„Atlas chmur” (2012), reż. Lana i Lilly Wachowskie

Ja to ostatnio symboliczny sen miałam. Śnili mi się ludzie noszący obroże w kształcie…koloratek. Wszyscy je mieli, tylko ja oczywiście …nie. Te koloratko-obroże miały być przepustką do „normalnego” życia. „Normalne” życie toczyło się za wielkimi szklanymi drzwiami.

Drzwi strzegło dwóch ubranych na czarno cerberów. Ubiór mieli chyba skrojony przez tego samego Hugo Bossa, który ubiera tych panów, co odpierdalali ostatnio staroŻytny Danser Encore na Lot Nisku.

Ale do brzegu…
Stoję jakby w poczekalni. Ludzie siedzą przy stolikach w obrożach na szyjach i czekają na swoją kolej, żeby przejść przez te wrota do tej ichniej „normalności”.

Myślę sobie, że podejdę do drzwi i zalukam, jak ta „normalność” wygląda i czy w ogóle warto sobie tyłek zawracać wchodzeniem. Ale przyleciał czarny cerber i mi widok zasłonił, a drugi przyniósł mi koloratko-obrożę na złotej tacy.

– Założysz to, wejdziesz – mówi.

Stoję tak i paczam to na tacę, to na drzwi, to na cerbera, to na tacę, to na drzwi, to na cerbera… i wtedy dociera do mnie jasna myśl:

– A idźcie w chooj z waszym „rajem”!!

Nie weszłam. 👣

autor: Radochna

210 myśli w temacie “Niewolnicy w koloratkach-obrożach

 1. Od Wydawcy:

  „Krajobrazy to cykl 6 tomów, w których autor zadaje pytania i stara się dać odpowiedź na fundametalne psychologiczno-filozoficzne zagadnienia metafizyczne, epistemologiczne i ontologiczne dotyczące człowieka. To sokratejski przewodnik po tym, co ludziom znane i nieznane, czego chcieliby się dowiedzieć o sobie samych, a co często leży na pograniczach i peryferiach ludzkiej świadomości. Co leży w zakresie naszego poznania, a co być może na zawsze pozostanie tajemnicą”.

 2. TRWA! PROGRAMowanie . Ludzie co z Wami…?
  PROGRAM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH-PROW..
  trwa..ha TRWAM tivi…łociec Prać! zrozumcie ..itp nachalne programy…pompują w Was..nie pompujcie się…

  1. Już widziałem kilka programów rozwojów wiejskich po których systematycznie spada liczba małych gospodarstw a rozrastają się molochy.
   Dziś usłyszałem o następnym. Rano do radia rozdzwoniły się telefony z propozycjami (ciekawe kto ich tak nakręcił) by wyrównać składki rolnicze z zusowskimi. Ale nikt nie wspomniał, że to byłoby końcowe wyniszczenie małych i często jedynych produkujących zdrową żywność gospodarstw.
   Dziwne że ludzie łapią się na programowanie i nie pomyślą, że jednoosobowy sklepik nie może płacić danin w tej samej wysokości co sieć np kostorama. U rolników jednak chcą aby tak było i ten z dwoma i dwoma tysiącami ha bulił tyle samo. Czysty kretynizm. W Niemczech rolnicy zimą nie płacą podatku bo co mają sprzedać śnieg? W Polsce jakaś dziwna zawiść nierolników chciałaby dobić społeczność rolną. Kiedy zmądrzeją? Gdy za bochenek chleba zapłacą sto złotych, czy gdy po jego przekrojeniu wysypie się kolorowy proszek?

   1. Ledwie wczoraj wspomniane tu było o rozkładzie systemu rent i emerytur a te telefony były w porannym radiowym programie o rentach i emeryturach.
    Raczej nie przypadek. Dla mnie to jest tak jakby Świat podsunął mi temat do rozpracowania. Ręce opadają. Oczy opadają. Człowiek się zastanawia skąd tylu debili? Oddaję problem Wysokiej Jaźni. Na pewno nie jestem w tym temacie bez wad, bo i by to do mnie nie przyszło. Niech to zrobi po swojemu i zakończy ten obłęd. Tak nie może być by jeden pracował od dziecka do późnej starości i prosił się o siedemset złotych a drugi za grzanie dupy za biórkiem albo podpisywanie wyroków dostawał dwadzieścia pięć tysięcy. A na jeszcze innego reszta pracowała gdy ma trzydzieści parę lat, bo jest zmęczony piętnastoletnim pałowaniem.
    Jak dobrze że ten okręt tonie o jak dobrze.

   1. Dzieki za info. Nie wiedzialam. Czytalam tylko o kwiatach i owocach, ale ja raczej musze omijac.

   2. Owoce też.
    Są smaczniejsze, TAW-ie, jak do galaretki albo dżemu dodać sok z cytryny (jednej lub 2 na kilogram owoców).
    Mają naturalne substancje zbliżone do opioidów.
    Sok działa przeciwbólowo.
    Do soku (gotowanego) też dodać sok z cytryny: 1 cytryna/litr, można i dwie).
    Przez zakwaszenie przetwory tracą ten swój „bzowy” posmaczek, który nie każdy lubi.

    W regionie Polski, gdzie wyrosłem, dziki bez sadzono wokół obejścia i darzono tę roślinę dużym respektem.
    Wyciąć go można było tylko 31 października.
    I żadnego innego dnia.
    Owoce i kwiaty zbierano na lekarstwo i na sok, gotowany właśnie.

 3. Renty i emerytury. A ile jest tych starych struktur matrixa? Zostanie z tego cokolwiek? Wszystko co gówniane ulegnie rozkładowi. To bardziej niż pewne. Im więcej ludzie będą wkładać energii w utrzymanie starego, tym bardziej nieprzyjemna dla nich zmiana będzie a może i stracą życie walcząc o utrzymanie swoich foteli. Tego już nikt nie zatrzyma.
  To jest czas wymodlony i wypłakany przez miliony za którym woła i krew. Dobrze jest to zobaczyć i nie oszukiwać się już, bo zmiany idą w dobrym kierunku. Kto chce wierzyć, że jest inaczej, tego powstrzymywać nie będę.
  Żegnaj matrix
  Witaj Nowa Ziemia 🌱

  1. każdego zainteresuje.

   tu tylko fragment:

   „tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki”, niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci”.

   reszta u Piotra Beina na blogu, napisane przez naukowca.

   https://piotrbein.net/2021/04/24/pawel-basiukiewicz-zbrodniarz-przeciwko-staruszkom/

 4. To info mnie nadal meczy. To nie bylo daleko od Ziemi. Tylko cos ponad 4 lata swietlne. I info ukrywali 2 lata? I ten niby zepsuty teleskop, a z pewnoscia tam byl wymierzony. (Pamietam, jak w komentarzach ktos o neutrinach przebakiwal wtedy, ze naplywaja na Ziemie, ale chyba bal sie wiecej pisac. No i sugerowal, ze to z Betelgezy). Niby juz doszlo to promieniowanie. I ciekawe, ze chyba wtedy Betelgeza byla zaslonieta. A jesli ktos nas oslonil, a tez Betelgeze, bo to byc moze kierunek na Syriusza. Gdzies mialam trojwymiarowa mape gwiezdna, ale nie moge znalezc. Moze Ty, TAWie, masz namiar na te mape, jak sa polozone Proxima, Slonce i Syriusz?

  Sorry, ze Cie męczę ale to info jest jednak wazne.

   1. Taki Braun to może wszystko powiedzieć i nikt go nie zaczepia.
    Samo w sobie ciekawe…
    Inny to by już siedział za antyżymiaństwo.
    A tu jeszcze na prezydenta Przemyśla myśli startować.

   1. Grzegorz Braun, jako jedyny w powojennej historii Polski kandydat na najwyższy urząd w państwie, przedstawił publicznie swój pełny życiorys do trzeciego, czy nawet czwartego pokolenia.

    Taki akt powiniem być oczywistym standardem w nowoczesnym „społeczeństwie otwartym”. By nie dochodziło do przestępstw kradzieży akt kandydata na prezydenta z archiwum np. w Zielonej Górze (czający wiedzą, o kogo chodzi).

   2. Rzeszów – Wybory
    Myślę, że chodzi o „rozmydlenie” głosów..
    Tam pięciu kandydatów. Tak to się robi.

    Zdrawiam

  1. Nie wiem czy jest czego żałować. Czytałem kiedyś namiętnie ten portal i było tam masę teorii spiskowych, które się jak dotąd nie sprawdziły. No i zawsze Rosja i Putin to było zło wcielone. Od dawna już nie wchodziłem tam.

   1. Portal był prywatny, zawsze można na webarchive sobie poczytać. Czytałem gdzieś, że Knesejm uchwalił nowe prawo ostatnio. Prokurator bez zgody sondu będzie mógł nakazać dostawcom internetu blokowanie portali i adresów w internecie, gdy stwierdzi sobie, że jest podejrzenie terroryzmu, innych opisów rzeczywistości czy antysystemizmu. Linka znaleźć nie mogę …

   2. w końcu mam XD tylko czy wypada się cieszyć…

    https://wolnemedia.net/prokuratorzy-ocenzuruja-internet/

    „Można sobie wyobrazić kreatywnego prokuratora, który uzna, że np. manifestacja z żądaniami zakończenia lockdownu (albo liberalizacji przepisów antyaborcyjnych), organizowana w stanie epidemii i przekraczająca określony w rozporządzeniu limit osób, jest potencjalnie przestępstwem z art. 165 kk (sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach, powodując zagrożenie epidemiologiczne), no a ponieważ organizowana jest w celu „zmuszenia organu władzy publicznej Rzeczypospolitej Polskiej do podjęcia lub zaniechania określonych czynności”, to jest przestępstwem o charakterze terrorystycznym. A skoro tak, to jest podstawa do zablokowania dostępu do informacji o organizowaniu takich zgromadzeń. I nakaże uniemożliwić dostęp do stron Strajku Przedsiębiorców, Strajku Kobiet, a może i Twittera lub Facebooka”.

    Zablokują do TAWerny, Wolnych Słowian, 4 Wedy albo ukryteterapie czy science, bo będą tam odmienne treści.

   3. No i fajnie, przejdziemy wreszcie na nadawanie telepatyczne. To ewolucyjny wstyd, że jeszcze tego nie potrafimy.

    Słowo pisane to stara epoka. Mędrzec nie pisze. Bo już nie ma takiej potrzeby…

   4. Ludzie się odnajdą, by podzielić się swą mądrością.

    Ludzie Świadomi o Wiedzy Kosmicznej Energii.

    Marzę o takim Dniu, żeby spotkać człowieka świadomego Duchowego Źródła Wszechrzeczy.

    Powtarzam sobie jak mantrę ..
    Znajdź takiego człowieka, gdzieś wewnętrzny głos swój słyszę.. poznasz go po oczach..

    ZdRawiam

   5. Ja przestane dziś pisać bo mnie nawet na kartę do telefonu nie stać już. Teraz o akceptacji, odpuszczaniu, powierzaniu czy wybaczaniu będę przypominał telepatycznie haha. Żartuję, przyda się przerwa a żaden liść za drugiego jego pracy nie zrobi a i jeszcze swoją może wtedy zaniedbać.

 5. Wklejam komentarz znaleziony u Maruchy, a dotyczący czarnego bzu. Na co chorował komentujący, pomijam, ale ważne przesłanie dotyczące rośliny!

  „PIJCIE SOK Z CZARNEGO BZU NA WIRUSA, TO MNIE WYLECZYŁO Z CORONY DWA MIESIACE TEMU. NIC MI NIE POMAGAŁO PRZEZ CAŁY TYDZIEN, ANI D3, ANI C I RÓŻNE TAM. GDY NAPIŁEM SIĘ SOKU Z CZARNEGO BZU, ROZJECHAŁO TO WIRUSA W 3 DNI. JESTEM W SZOKU, CO SIE STAŁO. WSTAWAŁEM W NOCY, ŻEBY PIĆ SOK, BO NIE MOGŁEM SPAĆ, A DOPIERO PO WYPICIU SOKU MOGŁEM SPAC. PÓŁ SZKLANKI SOKU I DRUGIE PÓŁ SZKLANKI LETNIEJ WODY. ZROBIŁEM JUŻ ZAPASY. TO, CO SIE STAŁO Z TYM WIRUSEM, TO JEST NIESAMOWITE – CZARNY BEZ ROZJECHAŁ GO”.

   1. TAWie, jak się już tak przechwalamy 🤣🤣, to u mnie w ogrodzie rosną 4 krzewy samosiejki Czarnego Bzu.

    A soku z zeszłego roku mam jeszcze parę butelek. 🤣🤣

    Kwiaty i owoce zbieram u sąsiadki w ogrodzie, bo ma ich wielką kępę.
    Może niedługo będę miała własne.

 6. Czarny bez sadzono wokół budynków gospodarczych bo „Mucha nie siada” i filtruje, czyści powietrze.

  Ma właściwości dezynfekujące.
  Uczyłam się tego na Kursie Rolniczym ..

  Dzisiaj nie znalazłam w necie materiałów na temat właściwości Dzikiego Bzu – dezynfekujących.

  …. bo Net czyszczą z prędkością światła.

  Trza zrezygnować z ustrojstwa i wrócić do książek.
  …mądrych książek ..

  Jeszcze tak wyjałowionego Netu nie widziałam…

  Propagandę sami se, wuje, czytajcie.. złodzieje czasu… życia..

  To do płatnych troli.. nie do Was, Kochani..

  ZdRawiam Justyna

  1. Czyszczą, czyszczą. Za „pana z kotem” musiałem zmienić meila, bo mnie yt na każdym kroku po tym zaczął usuwać.

   1. To Ty i tak ładnie go określiłeś, „pana z kotem”, a ja wszędzie piszę kurdupelek z kotem 🤣 i zauważyłam, że mój komentarz na YouTube puszczają, ale po dwóch dniach sprawdzam – i już go nie ma.

    Jak to się dranie prawdy boją, a co dopiero tego, co przed nimi. 🤣

    Oni się chyba ze strachu będą szczepić potrójną dawką w przyspieszonym tempie.
    Będą sobie sami życie odbierać, by ich prawdziwi Polacy nie wieszali na przydrożnych słupach. 😄🙃

  2. A czy właściwości czyszczące krew można uznać ze dezynfekujące? Tu np. piszą o tym: https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/apteczka/czarny-bez-wlasciwosci-i-dzialanie-przepis-na-sok-z-czarnego-bzu-aa-QJy1-S43X-jLyb.html
   Moja ś.p. babcia była dentystką, ale o czym nie wiedziałem interesowała się ziołami. Ostatnio znalazłem w jej domu książkę z podpisem jej ojca o ziołach i nie tylko. Bardzo ciekawa, polecam jeśli komuś uda się zdobyć (może być ciężko, bo jest dość wiekowa). Autor prof. Jan Muszyński, tytuł „Ziołowa Apteczka Domowa”, Wydawnictwo Prawnicze i Naukowe Marian Ginter, Warszawa 1951 r.
   Na str. 73 jest o właściwościach Czarnego Bzu. Jest napisane cytuję „Bez należy do tzw. środków na przemianę materii („czyszczących krew”). Posiada on działania moczopędne, napotne i regulujące przepuszczalność naczyń krwionośnych. W lecznictwie stosuje się różne części tej rośliny: korę – Cortex Sambuci, która posiada najsilniejsze działanie moczopędne, a w większych ilościach (2-3 łyżki na szklankę odwaru) nawet wymiotne; liście – Folium Sambuci, o łagodniejszym działaniu niż kora; kwiaty – Flos Sambuci,najczęściej używany surowiec bzowy o łagodnym działaniu napotnym i moczopędnym, zawierający również roślinne hormony płciowe; owoce bzu – Fructus Sambuci, surowiec bogaty w antocyjany i witaminy. Lud przyrządza ze świeżych jagód bzowych powidełka, stosowane przy biegunkach i chorobach gorączkowych. Powidełka bzowe posiadają również działanie łagodnie przeczyszczające. W aptekach pod nazwą bzu otrzymuje się zawsze kwiaty, a chcąc otrzymać korę lub liście trzeba to wyraźnie zaznaczyć”.
   Wcześniej jest opis jak wygląda bez, że kwitnie w czerwcu, lipcu a owoce dojrzewają we wrześniu.
   Są też 3 mieszanki ziołowe podane z czarnym bzem:
   1) – kory bzu czarnego 2 części;
   – kwiatów bławatka 1 część;
   – korzenia paprotki – 1 część.
   Łagodne ziółka moczopędne przy zapaleniu miedniczek nerkowych.
   2) – kwiatów bzu 1 część;
   – rumianku 2 części;
   – ruty 1 część.
   Zioła przy bolesnym miesiączkowaniu.
   3) – kwiatów bzu 1 łyżkę;
   – bratków 1 łyżkę;
   – kwiatu lipowego 1 łyżkę.
   Zalać 2 szklankami wrzątku, gotować 15 minut, osłodzić sokiem malinowym, pić po 1/2 szklanki co 2 godziny przy grypie i chorobach gorączkowych.

   Książka liczy 156 stron. Pierwsza część (prawie 70 stron) to opis stosowanych metod leczniczych, znaczenia różnych witamin i minerałów dla zdrowia i także o tzw. lekach syntetycznych i ich fatalnych skutkach ubocznych. Np. stosowany wtedy (od 1920 r.) Atofan bardzo źle działa na wątrobę i nerki. I wiele innych przykładów. Kopalnia informacji o ziołach i witaminach.

 7. Polecam nalewke z czarnego bzu. To jest naprawde skuteczne 🙂

  Ale no polecam tym, co maja czas na jakies chorowanie bo ja jakos nie przewiduje takiej opcji stad nie choruje. Po prostu nie mam na to czasu 🙂

 8. Czy do Niemiec wraca faszyzm?
  Kontrwywiad sledzi ludzi protestujacych przeciw obostrzeniom covidowym i traktuje ich jako ekstremistow.
  Czyli juz nie mamy prawa walczyc o swoje prawa obywatelskie? Czy wkrotce kaza nam nosic naszywki z przekreslona korona?
  Na pravda.sk jest news z 11.58 ale cos mi linka nie chce wkleic.

  1. Zawsze masz prawo.
   Nikt Ci go nie może odebrać ani żadnych z praw raz Ci nadanych.
   Owszem, ktoś może mieć urojenia i zachowywać się, jakby Ci je odbierał, a Ty możesz z godnością zachowywać się jakbyś
   je wciąż miała.

 9. Tutaj, w Deutschland GmbH, nigdy nie bylo inaczej 😀
  Przeciez tutaj jest poprawnosc polityczna do obrzygania, prawdy prosto w gały powiedziec nie mozesz, bo zlinczuja… Teraz kazdy, kto jest przeciw systemowi, jest ekstremista, terorysta itd. No po prostu sielanka jest. To nawet nie jest kraj, to jest korporacja.

   1. Tylko podziękować idiotom z ministerstwa śmierci, za zdalne leczenie, a lekarze w rejonowych przychodniach wypoczywają sobie.

    „KOBIETY, KTÓRA LECZYŁA SIĘ PRZEZ TELEPORADY
    POLSKA Dzisiaj, 28 kwietnia (14:49)
    Podczas pandemii koronawirusa 74-latka z Namysłowa leczyła się wyłącznie przez teleporady. Kiedy zgłosiła się do szpitala, okazało się, że ma w brzuchu olbrzymiego guza. „Kochani pacjenci, nie bagatelizujcie objawów choroby” – napisali lekarze i opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia.”
    Całość na Interia

   2. Ludzie przekonują się, że politykom nie chodzi o dobro ludzi, a kupienie sobie miejsca przy korycie. Lekarzom nie o pacjenta, a kasę. U księży to samo. No ogólnie, że wszędzie chodzi o kasę, czyli energię. Każde kłamstwo okazuje się dobre, jeśli zrobi z człowieka bateryjkę. I taki plus w tym burdelu widzę. Rzeczy stały się ogromnie absurdalne, żebyśmy nie mieli wątpliwości, o co tu chodzi i kim dla kogoś jesteśmy. Klapki z oczu spadają. Zobaczymy, czy wszystkim i co z tego wyjdzie. Ma wyjść dobrze, ale jaki będzie przemiał, to dla mnie ciekawostka.

 10. Kochani, czy ktoś z Was pamięta, od którego marca 2020 roku zaczął FIZYCZNIE, REALNIE obowiązywać w Polsce nakaz noszenia tak zwanych maseczek?

  Wyjaśnienie:

  Nie chodzi mi o datę publikacji rozporządzenia, tylko o datę obowiązywania tak zwanego obowiązku.

   1. Tak, od kwietnia na pewno. Jeszcze pod koniec lutego przecież Szumowski w Radio Zet mówił, że maseczki nie chronią przed zakażeniem i nie wie, po co ludzie je noszą, i się śmiał.

  1. Oto list, który robi furorę na portalach społecznościowych, a pod którym ja się z chęcią podpisuję. 🙃🤣🙃😄

   „Szanowny Covidioto!

   Ja, foliarz, zwracam się do Ciebie w sprawie wyprostowania pewnych nieścisłości w kwestii Covid-19.
   Mnie naprawdę nie przeszkadza, że nosisz pieluchę na pysku i jesteś dumny z bycia kretynem.

   To Twoja osobista sprawa, wszak w demokracji każdy imbecyl ma prawo do swoich poglądów. Nie przeszkadza mi także, że srasz w portki z tego napięcia w kolejce do szczepienia, to również Twój i tylko Twój wybór.

   Zupełnie nie przeszkadza mi również, że twórcy operacji PLANDEMIA zdołali zrobić ci gówno z mózgu i cieszysz się z życia w obozie z powodu choroby o wskaźniku śmiertelności na poziomie grypy z powikłaniami.

   Nic mi do Twojego postrzegania świata. Nic mi do Twoich bogów i ekspertów.
   Nie przeszkadzają mi Twoje medialne rekolekcje covidowe i uroczyste celebracje kolejnych fal mutacji i bzdur.

   Mnie tylko wkurwia to, że przez Ciebie, tępy połmózgu, ja nie mogę normalnie egzystować. I tylko to mnie wkurwia, nic więcej.

   Że nie mogę pojść do kina na film, bo przez to, że jesteś prymitywnym pustakiem, mnie nie wpuszczą na salę bez chomąta na nosie.

   Że przez Ciebie i jeszcze 25 milionów podobnych debili w „tenkraju”, ja i ludzie tak jak ja myślący, jesteśmy spychani do getta.

   Że patrzysz na mnie jak na kosmitę na ulicy, w sytuacji, gdy to ja jestem z Ziemi, a ty z kosmosu.

   Tak w ogóle, to wszystko w porządku ze mną, wkurwia mnie tylko to, co wyszczególniłem powyżej.

   Mam zatem do Ciebie, Covidowy Czubku, bardzo serdeczną prośbę.

   Spakuj się razem ze swoimi ziomkami i wypierdalajcie na Madagaskar!
   Razem z waszymi TVNami, Simonami, Horbanami, kagańcami i strzykawkami.
   Tam możecie robić, co tylko wam się żywnie podoba!

   Możecie założyć Scjentologiczny Kościół Covidowy i się masturbować 24 na dobę. Możecie swoim dzieciom tam pisać historię pandemii i czytać im na dobranoc.

   Byle z dala ode mnie.
   Byle z dala od nas.

   Bez wyrazów szacunku.

   Podpisał: foliarz, płaskoziemca, naukowy teoretyk spisku

   Autor: Łukasz Grysiak”.

   1. A ja słyszałem inną podobną historyjkę, a gdy tylko to sobie wyobrażę..
    Ziemianie mieliby być patologicznym kosmicznym sąsiedztwem. Wszyscy sąsiedzi wiedzą, co tu się dzieje. Tolerują, ale nie przychodzą w gości i trzymają ich na dystans, aż się ogarną.
    A my uważamy się za pępek świata.

   2. Wiecie, po co to całe skowidiocenie?..

    Żebyśmy siedzieli w szambie, a nie myśleli o sprawach na przykład takich…

    Bandziorom u żłoba łatwiej mordować, niż popychać ewolucję o sto lat do przodu…

   3. Od samego patrzenia można odlecieć 🙂
    Ktoś powiedział, że 90% technologii służy nam do zabijania i kontrolowania populacji. To co, nic innego ludzkość nie wymyśliła? Dopuszczane to, co służy bandziorce, a utajane to, co by uskrzydlało.
    Nie mogę się doczekać, kiedy zbrojeniówka pójdzie na złom albo zostanie przetopiona na coś, na co chciałoby się patrzeć i używać.
    Mamy mieć odbiorniki wolnej energii na przykład, samowystarczalne domki i tanie odsalanie wody z oceanów. Ludzie nie umieraliby z pragnienia. Zazieleniłyby się pustynie. Mogłoby być tak pięknie. Czyste powietrze bez spalin, smogów, a po niebie, może i pod ziemią, cichutko przemierzałyby promy.

   4. No, ja nie wiem, dlaczego cały ten chłam różnych potworów, oszustów i złodziei każdy chce na Madagaskar wysyłać.

    Ludzie na Madagaskarze niczemu w tej pandemii nie są winni, i bez tego im tam się ciężko żyje.

 11. Smieci zjezdzaja ze wszystkich stron. Jak zrobia przekop, beda mogli bezposrednio kontenery zwozic tam, gdzie malo ludzi widzi. Ja zakladam, ze beda zwozic tez radioaktywne. Przez port jest trudniej, bo jakies czujniki sa.
  A jesli chodzi o trucie, to dawno nas truja zywnoscia. Zakladam, ze juz za czasow Leppera wjezdzala pszenica spod Czarnobyla, przeciez ciagle z tym walczyli i popatrzcie, jak szybko umarli.
  Teraz wjezdza wszystko mąka, cukier, slodycze, mieso. U nas wymyslaja pomory i ptasie grypy, a stamtad nic nie przeszkadza. Niby skad te raki itd.

  1. Cuda na tym portalu. Odpowiadalam Slowiance. Potem mi komemtarz uciekl, a po opublikowaniu pojawil sie w innym miejscu.

  2. I wiatraki, panele fotowoltaiczne, wycofane z Niemiec, Polakom upchnąć można. I dobry biznes na tym zrobić.
   Pytałam kiedyś ludzi mieszkających niedaleko wiatraków:
   – Macie jakieś zniżki?
   – A gdzie…

   Słyszałam jeszcze o sprowadzanych do Polski, zakazanych w Niemczech ziarnach kukurydzy. Są tak nafaszerowane chemią, że Pszczoły padają nad polami, zanim kukurydza wykiełkuje.

 12. Chyba jest przyczyna tych gwałtownych „poluzowań”.
  Podobno w poniedziałek wieczorem Hilarię w Guantanamo powiesili.
  Więc różnych takich na całym świecie jakoś tak kołnierzyki przy koszulach zaczęły uciskać…
  I naszych chyba też.

  1. Hilarzyca to możliwe, że już od dawna nie żyła, albo była uwięziona. Fulford porównał zdjęcia Hilarzycy z jej mężem z zeszłego roku i sprzed 10 lat. Przez te 10 lat Hilarzyca zmalała o pół głowy.

   1. Bo miała dublerkę.
    Już ze 4 lata były te podwójne zdjęcia z publicznych wystąpień.
    Raz pokazywali jedną, raz drugą. Ta druga była niższa i młodsza z wyglądu.

 13. Gdyby tak każdy kto dostaje od Świata brał z tego tylko to co mu niezbędne, pił tylko tyle wody z rzeki by ugasić pragnienie, nie martwił się, że jutro mu tej wody braknie, bo wierzyłby w obfitość zasobów Wszechświata, to nie postawiłby tamy. Nie próbował gromadzić energii i pozwolił na jej swobodny przepływ.

  Gdybym nie stawiał tam, nie sprawiałbym, że komuś niżej tej wody zabrakło dziś. Nie wywoływałbym w nim uczucia strachu i takiej samej potrzeby gromadzenia.

  A co innym dajesz, sobie dajesz.
  I tak dziś mi się to ukazało, że Świat by mnie przebudzić, dał mi tych którzy kradną nasze składki, zabierają wodę z tej rzeki i wpuszczają w swe prywatne stawy. Biorą łapówki, defraudują.

  Mówię za siebie, pomyliłem się. Czytałem jak mówił o tym Einstein ale wtedy nie dotarło.

  Jest nas wielu, którzy cierpią pragnienie, bo ktoś wyżej na rzece postawił tamę.
  Uczyłam też tych, którzy myślą, że nie mają problemu z pragnieniem, nich się przyjrzą, czy nie kąpią się w jeziorze kiedy tam w dole poniżej tamy usycha las.

  Nie daję, bo nic w zamian nie dostaje więc nie chce być frajerem.
  Nie pomagam bo za pomaganie nawet dziękuję nie dostaję więc nie działa „co daję to dostaję”
  A może właśnie działa, gdy dostaję, może dostawałem i nie oddawałem, gdy zacząłem budować tamę lękając się o jutro, o to że braknie mi wody.

  Już wiem że jako naród mamy te programy o obfitości, o zasobach. Przez wieki łupiliśmy, kradli i zabijali, powiększaliśmy państwo, zasoby chociaż tego nie potrzebowaliśmy. Wcale kurwa nie byliśmy święci a teraz dostajemy to samo w podzięce. Robimy z siebie ofiary, kreujemy na takich dobrych, których przyszli okradli, zniewolili, oszukali. Zaślepieni jesteśmy i nie widzimy, że to samo robiliśmy. Karma nie istnieje.

  Ja przynajmniej już wiem skąd wzięły się moje problemy. Teraz je mogę odpuścić i powierzyć Źródłu.
  Kto chce, może się nadal oszukiwać.
  Każdy niech zrobi jak uważa.
  Niech to co napisałem przysłuży się ogółowi.
  Namaste

  1. I tu jest prawdziwy dochód podstawowy, którego gwarantem jest Bóg, Świat. Tej wody nigdy nie zabraknie jeśli nie zaczniemy jej gromadzić lękając się jutra i nie odbierzemy jej dziś tym niżej, byśmy jutro nie znaleźli się na ich miejscu.
   A co zbudujemy razem myśląc o ogóle, nie kierując tej rzeki wyłącznie do siebie, nie zanieczyszczając jej, dbając o nią, to wtedy możemy wszyscy czerpać wspólnie z tego co zbudujemy i nikomu nie zabraknie.
   Dopóki każdy będzie ciągnął tylko w swoją stronę, dochód podstawowy będzie mrzonką, lub na tej chorej złej zasadzie zostanie zbudowany i skończy się olbrzymim kacem.
   Ja już mam kaca i niech więcej nie wraca.

  2. Gdyby zastanawiał się człowiek, skąd pochodzi produkt i jak był produkowany niewolniczą pracą ludzkich rąk
   oraz jak Ziemia eksploatowana i zanieczyszczana w tym procesie produkcji, to nie kupiłby, bo Świadomy byłby..

   W przemysłowym procesie produkcji ogromne ilości surowca, wody oraz produktu gotowego marnuje się.
   Za powstałe odpady i utylizowane towary obciąża się człowieka.. Świadomość..

   1. Zgadzam się. Dlatego nie popieram haseł typu: kupujmy, co polskie.
    Proponuję: kupujmy, co uczciwie pozyskane.

   2. A co nieuczciwie wytworzone, samo odpadnie bez walki z tym.
    I przy okazji, energia podąża za uwagą, tak? Nie dokładnie tak, ale w tym przypadku tak.

   3. Jeśli rzucimy okiem np. na żywność. Wystarczy popatrzeć, co kupują konsumenci, a więc co zasilają, co wspierają, a co uznano za zbędną gałąź drzewa.

 14. Nie w gromadzeniu, każdy liść sobie, a w pracy na rzeczy Drzewa, leży wspólne dobro liści i całego Drzewa – podstawowy dochód gwarantowany – czerpanie radości z owoców drzewa.
  Nie zaistnieje, póki nie zaczniemy myśleć uczciwie i z szacunkiem i chcieć dobra wspólnego.
  Każdy liść sobie – drzewo uschnie a liście z nim – owoców brak.

  1. Mogą znaleźć się jakieś cwane liście i gałęzie i przekierować energię z drzewa do siebie. Wtedy przez chwilę będą mieć więcej, po czym drzewo zacznie usychać a oni wraz z nim. Wtedy zrozumieją, że nie mogą tak dłużej postępować a ich dobro jest związane z dobrem całego Drzewa i każdej jego najmniejszej żyjącej cząstki.

   Może wtedy przestaną tworzyć restrykcje.
   A liście oddadzą prowadzenie Drzewa Duchowi Drzewa a nie wybujałej gałęzi.

  2. Drzewo nie uschnie.
   Zrzuci liście nie respektujące woli Ducha drzewa.
   Taką ujrzałem obietnicę. Albo praca dla ogółu albo wylądujemy jako pokarm dla korzeni.

   1. Każdy kto więcej bierze i pożąda aniżeli potrzebuje, niszczy nie tylko siebie ale wszystko wokół, takie jest moje zdanie i przekonanie.
    My wszyscy jesteśmy całością z matką naturą, a więc samowystarczalni, nie zwalajmy swoich braków na innych, nie gromadźmy więcej niż potrzebujemy, bo takie podejście niszczy prawidłowy i naturalny przebieg energii samowystarczalności.
    To co potrzebuję, to dostaję, ale zawsze w stopniu potrzeby tu i teraz.

    Nie gromadźmy dóbr materialnych więcej niż potrzebujemy, bowiem w chwili opuszczenia skafandra, zebranego zbytku nie zabierzemy, gdyż trumna nie posiada kieszeni na owe zapasy.

    Żyjmy zatem w radości i szczęśliwości Tu i Teraz czyli dniem dzisiejszym, bo wczoraj już nie wróci, a co będzie jutro, to nawet słynni ” czarnowidze” nie potrafią powiedzieć. 🤣

    I w tym nastawieniu idę sobie popracować w ogrodzie 😄🦋 i porozmawiać z przyrodą, bo Ona nie pieprzy o brudnej polityce i curwidowej depopulacji ludzkości.

    Miłego Tu i Teraz dla Was życzę.💏

  3. Niestety wiele drzew jest porośniętych jemiołami pasożytującymi na tych drzewach, a tych jemioł drzewo nie ma jak zrzucić. Podobnie jest w obecnym matriksie, gdzie takimi jemiołami żerujących na drzewach (narodach) są banksterzy, politykierzy, korporacje i inne szumowiny.

   1. Pisałem w odniesieniu do Drzewa jako Świata gdzie Wszystko-Co-Jest to Drzewo i nie ma nic poza (jemioły, grzyba). Coś widzianego jako jemioła, byłaby przy tym częścią Drzewa. Tą częścią, którą Drzewo ma moc zostawić albo przetransformować w nawóz. Dla nas tym drzewem może być Planeta, która z łatwością poradzi sobie z pasożytami jeśli tylko zechce, a znaki na niebie i ziemi mówią, że chce 🙂

 15. https://www.rp.pl/artykul/704172-Niewolnicy-od-Zary.html

  ok. 10 lat temu był film na youtube o produkcji w Indiach bielizny pościelowej bawełnianej, farbowanej w wielkich kadziach pracą nóg Ludzi.

  Nogi Pracujących za grosze całe były w ranach, strupach. Krótkie życie tych Pracujących Osób..
  Dlatego Nie kupię niczego od tej szwedzkiej firemki…..

  ps. część tekstu zniknęła podczas pisania… 2 razy..

  czyszczą już w trakcie pisania.. system wyłapuje słówka ..
  ZdRawiam

  1. Ja tylko kupuje, o ile kupuje coś, to tylko ze sprawdzonych miejsc, gdzie wiem, że są godne warunki pracy i płacy.

  2. Justynko 💏 na pocieszenie dodam tylko, że ci mocodawcy zatrudniający do tych szkodliwych robót nawet Dzieci, odbiorą tylko to co posiali i oby w dwójnasób.
   Żadna bowiem praca nie może być niezapłacona, tą samą walutą.

   1. Czyżby jednak siły ciemności zdecydowały się na hologram powtórnego przyjścia Jezusa??🤣

    „Papież do Polaków: róbcie wszystko, co Jezus wam powie.

    Pamiętając o ślubach, jakie wasi ojcowie złożyli na Jasnej Górze, również w tych naszych trudnych czasach podejmujcie zawsze aktualne zaproszenie Maryi i róbcie wszystko, co Jezus wam powie. Jego błogosławieństwo niech towarzyszy każdemu i każdej z was, waszym rodzinom i całemu narodowi polskiemu” – podkreślił Franciszek.”

    https://deon.pl/kosciol/watykan-papiez-do-polakow-robcie-wszystko-co-jezus-wam-powie,1306064

   2. Jakis internauta zauwazyl, ze od kilu tygodni w oficjalnych mediach amerykanskich zaczyna pojawiac sie coraz wiecej pogadanek i artykulow o UFO. Byc moze powoli przygotowuja ludzi do jakiegos „wydarzenia”. Jezeli juz…. to sadze, ze w USA wyswietliliby spodki, w takich krajach jak Polska, Jezusa albo Maryje, w takiej Brazylii, moze krzyz plonacy. Nie wiem, tak spekuluje. Co region, to inny hologram.

   3. Do..SłowiAnka pisze:
    29 kwietnia 2021 o 10:55
    Aniu

    https://pl.wikiquote.org/wiki/Leon_X
    nawet wikip…pisze…
    ”Wszystkie wieki mogą poświadczyć, jak korzystna była dla nas ta bajka o Chrystusie.”…ale …ale badacze po latach pracy nad
    cytatem..orzekli…i już…
    Opis:” cytat przypisywany, według badaczy katolickich przypisywany fałszywie.”

    ”Szwajcarski historyk protestancki stwierdził, że Leon X był ateistą (Co się atoli uczucia religijnego dotyczy, to tego u Leona nie było zgoła ani śladu). … przypisał papieżowi Leonowi X słowa:

    „Wszystkie wieki mogą poświadczyć jak korzystna była dla nas ta bajka o Chrystusie.”.”

    Wszelkie zbiory biblioteczne zaaresztowane.
    Może pospacerujemy w podziemiach wa…tyka…nu …kiedyś..

    https://www.google.com/search?q=Leon+X+ateist%C4%85&sa=X&ved=2ahUKEwi8qNHBkKPwAhVigf0HHRMRB5AQ1QIwCnoECAUQAQ&biw=1821&bih=757&dpr=0.75

   1. Nie spotkałem go niestety. Słyszałeś, że umowa z Izraelem wchodzi w życie 1 maja? Będziemy mieli najazd nowych obywateli. Jackowski mówi, że Polska straci suwerenność 1 maja i nawet o tym nie będzie wiedziała. Tylko czy to ma znaczenie dla wolnych ludzi? Ale smutne to. Może g z tego? Hej. Nie mogę spać…

   2. Uny tu som od zawsze. Ale na dłuższą metę nie zniosą nowych wzorcowych algorytmów, jakimi niedługo zacznie tętnić nasza święta słowiańska Pramacierz 🔆

    Po prostu nastąpi niekompatybilność algorytmów obu ras, gdyż algorytmy łupieżcze zaczną się kiedyś (wcześniej niż później) sypać.

    Na szerszym fraktalu dotyczy to całej planety oraz Układu Słonecznego, który również jest pod okupacją.

   3. Fejs blokuje już praktycznie wszystko, co nie pasuje do narracji o plandemii.

    Lada dzień zamkną i fejsa. To pasuje, bo Saturn walnął w Słońce fejsa.

    Stwierdziłem, że szczęście daje tylko TU I TERAZ. Tylko dziś pękłem, jak czytałem zdanie Dalajlamy o tym, by żyć tu i teraz. Skomentowałem to tak: powiedział Dalajlama i poszedł się zaszczepić.

    Anna Maria Jopek w moim ulubionym kawałku o TU I TERAZ:

    .https://youtu.be/zNCIH5C1xI4?list=RDzNCIH5C1xI4

    Pozdrowionka z Lublina, z kapuśniaczkiem. Deszczem bym tego nie nazwał.

   4. „czytałem zdanie Dalajlamy o tym, by żyć tu i teraz”
    ———-
    Ani nie rozdrapywać przeszłości, ani nie „martwic się” o przyszłość. Dzialania, ktore wywoluja pozytywne emocje takie jak zabawa z dziecmi, psami, kotami, kontakt z przyroda (obserwowanie, spacery, chodzenie boso), prace w ogrodku pomagaja utrzymac uwage na „tu i teraz”.

   5. Przeczytałaś do końca, Kalino? Wszystkie tzw. autorytety religijne się zaszczepiły. Gadanie Dalajlamy w tym momencie to sprzeczność z tym, co zrobił. Tak myślę. Jeśli TU I TERAZ, to TU I TERAZ. Po co sie szczepić? Po co?

   6. „Jackowski mówi, że Polska straci suwerenność 1 maja”.

    Przed chwilą, jedząc śniadanie, a rodzice często mają wtedy włączone tv, coś tam usłyszałem. Podobno pinokio mówił o pozbyciu się suwerenności i oczywiście nie mógł mówić wyłącznie o osobie swojej.

    Przy tym przypomniał mi się taki film, w którym wybuchła rewolucja w azjatyckim kraju. Miejscowi zaczęli zabijać Amerykanów i jeden z uesowców powiedział, że ich rozumie bo: „pożyczamy biednym krajom pieniądze i przejmujemy je, gdy nie mają z czego oddać”.

    Jednocześnie w tv nagłaśniają debatę nad *brać kasę /pożyczkę/ z unii, czy nie brać*

    Kasa niby na odbudowę po pandemii, której nie było i której oficjalnie mówione, że będzie jeszcze ho Ho trwać.

    Nasuwa mi się wniosek taki.
    Wyciąć np. polskie lasy i nadrukować z nich pieniędzy, ile się da. Rozdać je krajom, a w zamian przy zwrocie zarządać realnych towarów. Jakich towarów? A no tych wszystkich biznesów, które sprawimy, że zbankrutują, ogłaszając plandemie, i wszystkiego, co tam jeszcze ludzie mają. A co mają, to zaraz się dowiemy, jak im każemy obowiązkowo się wyspowiadać.

    Więc najpierw sztucznie zatrzymano gospodarkę. Teraz wpompujemy lipny pieniądz. Ogłosimy dziesiąta falę świrusa. Powiemy, że stracili wypłacalność i przejmiemy, co im tam jeszcze zostało.

    I Pinokio pożyczki weźmie, a wesoła gawiedź weźmie tarcze i wszelaką państwową „pomocową” gotóweczkę, zatwierdzając targowickie plany.

    A chłop na wsi mówi mi tak:

    „- Jo tyż w to nie wierzę (pandemię). Wisz, o co tu chodzi? O kase chodzi!”

  1. Ja w pobliżu siebie nigdzie nie mam niestety Czarnego Bzu. U mnie w Piastowie to prawie wszystko zabetonowane i kolejny blok budują. Jak gdzieś wyjadę autem gdzie jest łąka albo las i znajdę to nazbieram.

 16. Wszechświat to Otwarta Księga.
  WIEM. Widzę niewidzialne i Słyszę niesłyszalne. WIEM
  Raduję się bo słyszę MUZYKĘ SFER..
  ”Nie bój się ciszy – czemu cisza nam służy i jak się z nią oswoić? ”
  https://manufaktura-radosci.pl/nie-boj-sie-ciszy/

  Teraz gdy piszę Te Słowa widzę srebrzyste Fale Energii.
  Pracując na ogrodzie widzę falującą energię ..
  Ach jaki piękny obraz…

  1. Nie wierzę, żeby ktoś za głupi papierek dawał 200 tysiaków, idiotyzm totalny, tak jak ta gonitwa za lodami i bijatyki o zmarzlinę na patyczku…

   Nie dziwi mnie, że barany ustawiają się do utylizacji, zamiast cieszyć się wolnymi dniami majówki, jak takie lodowe scenki się dzieją.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s