https://youtu.be/HdJRCrJyltk

WWO, jesteście żywymi transformatorami, jesteście cały czas w pracy. Trudnej pracy. Która przygotowuje was do…

Przekaz Moniki Jakubczak.

*WWO – Wysoko Wrażliwa Osobowość (Highly Sensitive Person, HSP).

Reklama

76 myśli w temacie “Tajne instrukcje dla WWO. Jesteście cały czas w pracy…

 1. .https://www.youtube.com/watch?v=TzHefdQ1FrM

  Kierowca Bombowca

  „Jak tego słucham, to zawsze widzę odrodzonych i zjednoczonych Słowian. Silne państwo na pół Europy i Azji, gdzie ludzie są radośni, życzliwi, dumni. Ludzie którzy czują swoją wartość i dzięki temu nikogo nie poniżają. Krainę, gdzie będzie poszanowana przyroda i wszystko co żyje, czyste wody i powietrze, zdrowi i szczęśliwi ludzie. Gdzie będzie też duchowość w zgodzie z materializmem. Gdzie będzie pełna harmonia. Często mam takie wizje.
  Czy to tylko mrzonki…? ”

  Jozef Olas

  Kochani, napewno nie piszę tu do Was Słowiańskimi runami, ale skoro jesteście gdzieś w lesie zadbajcie o to, aby było tam czysto. Po sobie zostawiajcie porządek bez rozrzucania butelek i śmieci to będzie bynajmniej hołd naszym Słowiańskim przodkom. Postarajcie się zabierać ze sobą torbę na śmieci, a po skończonej wizycie w lesie, wyrzucić ją do kubła. JEŚLI CHCECIE DAĆ NASZYM PRZODKOM HOŁD, NIECH TO BĘDZIE HOŁD CZYSTOŚCI… BOGACTWO NATURY!!! -POZDRAWIAM.

  ❤ ❤ ❤

 2. Bardzo tajne instrukcje, ciag dalszy :
  SuperMaroli

  W dusach nasych dziadków wielki smutek
  W dusach nasych dziadków wielki smutek
  Ginie nasa gwara
  Ginie nasa gwara
  Pomalućku
  Smuci się dziś wielce kozdy górol
  Smuci się dziś wielce kozdy górol
  Ginom nase stroje
  Ginom nase stroje
  Hej tracom się
  Smuci się dziś matka smuci ociec
  Smuci się dziś matka smuci ociec
  Uciekajom dzieci
  Uciekajom dzieci
  Z naskich dziedzin
  Smucimy się dzisiok syćka razem
  Smucimy się dzisiok syćka razem
  Ginom nase zwyki
  Ginom nase zwyki
  Na wiecny cas❤❤❤❤❤❤❤❤

  To od nas zalezy kto i co przetrwa !

  A i tu na blogu widac, jak wiele osob kaleczy, brudzi, obraza swieta mowe Dziadow !

  Kto i co przetrwa ?????

  To zawolanie leci przez ziemie Slowian !
  To zawolanie leci przez cala Matka Ziemie do kazdego naRODU !

  W dusak nasyk dziadków…

 3. Odniosę się jeszcze ze swojej perspektywy do WWO. Bo nim zaskoczyłam swoją hipersensytywność, to zajęło mi to sporo lat. I do dzisiaj uczę się oddzielać moje/nie moje. Tym bardziej, że i dokładnie 24 na dobę ściąga się informacje, nie tylko z pola ludzi, z którymi przebywamy, ale i z innych gęstości.

  I teraz odniosę się do tzw. agresji. Co prawda nie mówię, że wszystko należy wrzucać do tego samego worka. Bo istoty między nami są różne, cześć z istot nie radzi sobie z emocjami tego, co odczuwa, tego, z czym się zderza, nie wie, jak to rozumieć, jak to pojąć. Najgorzej, gdy mówią: nie masz prawa wyrażać uczuć, wtedy te gęstości są trzymane w sobie . Aż nabierają takiej siły, że gdzieś muszą zostać wyrzucone.

  Agresja to brak umiejętności radzenia sobie z emocjami i szczerze mówiąc, z perspektywy czasu na to patrząc, była mała możliwość tego przerobienia w tamtym czasie, bo ilość tego, z czym zderzała się dana istota, była tak wielką presją, że ciało, umysł, psychika nie nadążały czyścić pola. Dlatego duża część osób uciekała w jakieś nałogi, a inni stawali się agresywni, bo nie potrafili inaczej wyrzucić z siebie tego wszystkiego, tym bardziej, że nie miał ich kto tego nauczyć ani wytłumaczyć im pewnych kwestii. No i do tego wszystkiego wyrzuty: ty nie możesz odłączyć się od społeczeństwa, ty przecież jesteś dla każdego, nie bądź egoistką? He? A właśnie, że będę. Mam na myśli zdrowy egoizm. Bo wiem, co się dzieje z polem takiej istoty.

  De Mello pisze tak: „Wolę być szczęśliwy, niż mieć ciebie”. A ja opiszę to tak:

  Moje zdrowie psychiczne jest ważniejsze od posiadania w swoim polu czegokolwiek, co je notorycznie niszczy. Po prostu już dosyć.
  Wpierw ja – potem cała reszta, i nie będzie już inaczej. A odpowiedzialności za swoje życie i tak każdy musi nauczyć się sam/a. I też nie ma inaczej.

  I teraz, kiedyś napisałam pewną rzecz, która do mnie spłynęła ze zrozumieniem. Dopóki istnieją ludzie, którzy niosą pomoc innym od dupy strony, dopóty takie sytuacje będą istnieć.

  A teraz proszę, wysłuchajcie tego ze zrozumieniem, co wam próbuję przekazać, bo nie chodzi o to, by mieć, by uzależniać od siebie, ale doprowadzić do niezależności każdej istoty, wtedy relacje będą prawdziwe, a nie na zasadzie potrzeby.

  .https://www.youtube.com/watch?v=FtcM9ym-q9g

  Od min. 16:47.

  Ręce opadają. Co prawda każdy ma własny poziom i go akceptuję, jednakże mój umysł działa, jak działa. I czy nie lepiej kreować wolność prawdziwą dla każdej istoty ? Niezależność energetyczną? No, widać, w tym chyba nie ma interesu, jednakże dlatego ten świat po części wygląda, jak wygląda, bo człowiek chce być dobry i pomagać innym, tylko że robi to od dupy strony.

  Moje subiektywne postrzeganie pewnych mechanizmów, co by była jasność, a nie ustosunkowywanie się do istoty, bo to działa w dwie strony. Druga strona medalu to, że inni ciągle kreują, że ktoś ich uwolni, pomoże albo jakieś inne potrzeby. Posłużyłam się przykładem, żeby coś wytłumaczyć tylko. Czyli mechanizm kreacji i jak to działa na rzeczywistość .

  Dobrego Dnia Wszystkim

  1. A, i jeszcze taka luźna myśl. Jeśli zrozumiecie to, co chcę przekazać, to być może nauczycie się odpuszczać sobie i innym, pojąć, że nie musicie brać we wszystkim udziału, grać w czyjąś grę. Skoro ktoś potrzebuje ratownika, to go potrzebuje, skoro ktoś potrzebuje ratować innych, niech ratuje. Ich gra, nie muszę brać w tym udziału, po prostu nie muszę. Mogę wybrać inną ścieżkę.

   1. Nie tylko Twoim i aż się doprasza dopisać coś więcej o braku akceptacji rzeczywistości mylonej z iluzją, oraz jej skutkach.

   2. Odkryłem wielki błogi pokój w akceptacji. Teraz, przed chwilą, ale to dojrzewało.
    Brak akceptacji prowadzi do złości, agresji, depresji, zwątpienia, krytyki, obwiniania i zawsze jest to obwinianie Ojca za to, że pozostawił Syna bez należytej opieki. Za to, że pozwolił go krzywdzić.

    Od kilku dni przypominam sobie o tym, że moje szczęście jest w płynięciu z nurtem tej rzeki Jego Woli. Kiedyś ego niemiłosiernie się buntowało na takie słowa. Ale w ostatnich dniach nie. Wręcz przeciwnie, jakby mi dysza przypominała o czymś co już we mnie zakiełkowało, bym to podlewał.
    Przed chwilą też to zrobiłem i spojrzałem na tak wiele spraw tak inaczej, tak uwalniająco, że to nie do opisania. Odleciały myśli sprawiające ból. Stało się niebo 🙂 pokój, radość, wdzięczność, które nie są już tylko teoriami.

    Zawsze myślałem, że Wolą Źródła wiąże się z popychaniem mnie do robienia czegosct, co nie koniecznie mi się podoba hahaha
    A zaczęło się od zmiany postrzegania co mi się baaaaardzo podoba. To zmienia wiele.
    Np kolega próbował mnie namówić do czegost. Konkretnie pracy. Już chciałem się tłumaczyć że nie chcę dodatkowego etatu, że chcę żyć a nie tylko praca i praca i bach STOP jego to wogóle nie interesuje. On ma swój cel i dla niego liczy się tylko to czy dostanie mnie i moje ręce do pracy czy będzie musiał stawić czoło swym obawom i pracować z kimś z kim nie chce.

    Lęki? A którzy przeciw Niemu jeśli my z Nim? Skoro jest tylko Bóg.
    Możecie myśleć że oszalałem. Oby tylko ten stan szaleństwa mnie za szybko nie opuścił albo wcale 🙂

 4. Moje kury też są żywymi transformatorami energii z kosmosu.
  Przez 2 mies. nie dały jednego jajka.
  Musiały odpocząć, to też, ale wyczuwały szarpania energii.

  Dzisiaj, zdumiona, po 2 dniach dały 52 jajka …od 28 kur..

  Wyczuwam i ja te energie..
  Jadąc samochodem, wyczułam szarpnięcie kierownicy – ki diabeł?
  Zawróciłam i tak parę razy sprawdziłam, i szarpnięcie było..

  Musi tam żyły wodne są pod ziemią…

  1. Kury mialy za zimno, to nie niosly 😃. I nie wprowadzaj miastowych w iluzje, ze kura niesie 2 jajka dzieniee 🤣. W dawnych czasach jak kury siedzialy z krowami, to sie niosly cala zime.
   Pozdrawiam

   1. A bez znamienia bestii ni hu hu… Nie łudźmy się, tak łatwo nam nikt nic nie da, zwłaszcza ci, co nas zaganiają do zagród. Dostanie ten, kto posłusznie wypełnia polecenia pasterza. Nie po to trwa depopulacja, by znów łatać jakieś dziury finansowe owieczek. Owca ma być posłuszna, karna i zdrowa, czyt. młoda i wydajna, jak nie, to do utylizacji…

   2. 1200 zl, pewnie brutto. Wiadomo, kazdy grosz sie liczy, ale to jest dochod ponizej poziomu minimum. wystarczy zobaczyc jak zyja emeryci.

   3. Kalinko, to tylko na początek. Gdyby wprowadzili wyższy, dzicy w tym temacie Polacy (dlaczego cywilizowanych ludzi Zachodu socjal nie dziwi?) zaczęliby się wyrzynać.

    Dlatego robią to stopniowo: najpierw 500+ (nawet bystrzy Tawerniacy nie kumają, że 500+ to nic innego niż testowanie Basic Income w Polsce), później 600+ oraz 1200+.

   4. Lata temu ogladalam kilka spotkan, w ktorych uczestniczyli R. Kozlowski, J. Zieba i jeszcze dwoch innych prelegentow, nazwisk nie pamietam. Mowili o podobnym projekcie, ale dochod gwarantowany zostal nazwany dywidenda oparta, o ile dobrze pamietam, o wartosc polskich zasobow naturalnych. Kazdy polski obywatel, od urodzenia dostawalby dochod, ktory pozwalalby na skromne, co nie znaczy biedne zycie. Zniknelyby alimenty, renty, emerytury, zasilki, podatek od dochodow osobistych, niepotrzebne oplaty fiskalne i cala ta rozbuchana administracja. Obliczono, ze koszt takiego przedsiewziecia bylby o wiele nizszy niz ta obecna, nazwijmy to, kreatywna finansowosc i ksiegowosc.

   5. W tym procesie nie tyle chodzi nawet o czysty rachunek zysków i strat dla gadziej ekonomii, chodzi już po prostu o ewolucyjną niewydolność dotychczasowego systemu ekonomicznej opresji. Gady to widzą. I są tam teraz dwie frakcje, z dwiema koncepcjami przebudowy systemu. Zobaczymy, która opcja finalnie przeważy.

    JEDNO

    JEST

    PEWNE:

    POWROTU

    DO STAREGO

    ŚWIATA

    NIE BĘDZIE.

    *

    By to niewolnicy zakumali, „potrzebny” był 18-miesięczny cykl przeprogramowania niewolniczych umysłów na nową matrycę. Wykorzystuje się do tego tajniki Neurolingwistycznego Programowania (NLP).

   6. „Jeśli przyjrzysz się uważnie, prawo to oznacza National Economic Stabilization and Recovery Act, które dokonałoby reformę gospodarki i zastąpiło podatek dochodowy podatkiem od sprzedaży krajowej”.

    W obecnym systemie jedno prowadzi do pracy za miskę ryżu, a drugie do dewastacji Ziemii.
    Jedno i drugie śmierdzi.
    Nie w tym systemie panowie. Ten musi odejść i kto wie, czy te wszystkie socjalne mu w tym nie pomagają. Więc czemu nie, jestem za.

   7. „dlaczego cywilizowanych ludzi Zachodu socjal nie dziwi?”

    naprawde ?
    17 procent perwersyjnych narcyzow. Mobing w pracy i wykorzystywanie niewolnicze.
    Przesladowania istot uduchowionych…
    bardzo cywilizowani 😦

  1. Zanim wypowiem się w sprawie dochodu podstawowego

   Między wczoraj a dziś ogarnął mnie wielki wstyd. Myślałem że usunę się z tąd po cichutku już na dobre. Zapewne słyszeliście o pułapkach na drodze duchowej. Nie wiem czy i jakie jeszcze będę miał poznać ale teraz wydaje mi się jakbym wpadł w królową tych pułapek – pychę.
   Może tak jest, że są coraz bardziej podstępne ale gdyby były łatwe do zauważenia, to by człowiek w nie nie wpadał.
   Trudno, głowy sobie nie utnę. W sumie to pouczająca lekcja.
   To tyle, jeśli i tu mnie nikt nie ukamienuje, to przejdę do tematu.

   Nic mi nie mówią słowa: dochód podstawowy. Podobnie jak tytuł filmu, dopóki się go nie obejrzy, może zwieść. Albo okładka książki bez treści. Kiedyś tą książkę oceniłem po okładce.
   Teraz powiem, że nie wiem. Nie wiem nic o pomyśle, jak miałby być przeprowadzony, skąd co i jak. Dopiero wtedy mógłbym poczuć ideę, energię jaka za tym stoi.
   Słowa to symbole doświadczeń, materii a te z kolei jawią się symbolami energii. Bez jej poczucia, dwa słowa niewiele dla mnie znaczą.
   Może ktoś mi przybliży myśl. Takiej idei jak dochód podstawowy nie odrzucam. Skazałem go na niepowodzenie, bo uznałem go za część obecnego systemu a na tych fundamentach, nic stawiać bym nie chciał.
   Jeśli ktoś to widzi i że jest ok i jak mogłoby to działać a może to ma związek z jakimś okresem pomiędzy starym a nowym, chętnie posłucham.

   1. „Podobnie jak tytuł filmu, dopóki się go nie obejrzy, może zwieść. Albo okładka książki bez treści. Kiedyś tę książkę oceniłem po okładce”.

    Przykład może być dziwny i prozaiczny-banalny, ale już kilka razy się przekonałem, aby nie słuchać opinii innych, tylko samemu sprawdzić dany temat.

    Kiedyś w przeszłości czytałem w internecie z wypiekami na twarzy recenzje płyt muzycznych różnych zespołów, artystów, koncertów DVD i filmów fabularnych z aktorami i aktorkami.

    Recenzje były bardzo, ale to bardzo krytyczne, zarówno te wystawiane przez „zwykłych zjadaczy chleba” na forach, jak i te przez krytyków muzycznych, kuźwa. I co się okazało? Kiedy kupiłem tamte płyty, nie sugerując się tymi strasznie negatywnymi opiniami innych, to byłem Pozytywnie Zaskoczony.
    Chodzi mi o to, że My Sami Miejmy Swoje Zdanie! Bez względu na wszystko. To My Powinniśmy Być Autorytetami Swojego Życia.

   2. KTO wprowadza ten dochód? Jeśli wciąż u władzy są nasi czarnogłowi oprawcy a rządzi nami prawo morskie??? KIM jest więc ten dobroczyńca, który „dosypuje” smacznych mleczy do koryta owieczkom? jakiś Prometeusz czy jak?

  2. Dzien dobry, kochani! Przeczytalam artykul do konca cytuje ostatni fragment:

   …Dlatego Panstwowy Instytut Ekonomiczny uwaza, ze konieczna bylaby rezygnacja z innych wydatkow socjalnych, A TAKZE PODWYZSZENIA PODATKOW PLACONYCH PRZEZ OSOBY FIZYCZNE I FIRMY.

   Ot, i mamy bezwarunkowo. Calkowite zniszczenie przeciebiorczosci, a z reszta, co zostanie po szczepieniach, to damy se rade, BEZWARUNKOWO. Zawsze tu bylo pisane, ze z zewnatrz nic nie dostaje sie za darmo i tak jest.

   1. Wyjaśnię.

    Kosmiczny program NESARA/GESARA (którego immanentną częścią jest Basic Income) nie jest programem prowadzonym przez gady. Gady oczywiście chcą ten program zwektorować na swoją modłę (bo przejąć go już nie zdołają) – ale im się to nie uda.

    Nikt nie twierdzi, że Basic Income od razu wejdzie jak po maśle, ale wieloletni jego test w formie 500+ wykazał, że Polacy łykną wszystko, pod warunkiem nadania odpowiedniej nazwy programowi i wmówienia Polakom, że ich dzieciom płaci sam król Jarosław ze swojego prywatnego portfela.

    Jeśli operacja mind control na umyśle JK się powiedzie i ogłosi on wcześniejsze wybory, wprowadzi 1200+ jako odpowiednio nazwaną kiełbasę wyborczą.

    (Wyborów oczywiście nie wygrają).

   2. „..Jeśli operacja mind control na umyśle JK się powiedzie ..”
    Nie wiem o co chodzi ale dziś coś takiego mi przeleciało przez głowe, że JK zadziała jak Robin Hood. Zdziwiłem się ale gdyby to zrobił nie chcący, to i może coś w tym jest.
    Skąd wziąć np po 1ha dla chętnych gdy niektórzy mają po 1000ha? To nie banknoty że się dodrukuje.

  3. „Koszt realizacji programu przy założeniu świadczeń w wysokości 1200 zł dla osób w wieku produkcyjnym oraz 600 PLN dla dzieci wyniósłby 376 mld zł rocznie. Dla porównania w 2018 r. łączna kwota wydatków na cały system zabezpieczeń i pomocy społecznej wyniosła 343 mld zł, z czego 229 mld zł stanowiły wydatki na renty i emerytury, zaś 114 mld zł na pozostałe formy wsparcia i pomocy socjalnej
   – czytamy w raporcie PIE.

   Dlatego Państwowy Instytut Ekonomiczny zauważa, że konieczna byłaby rezygnacja z innych wydatków socjalnych (na przykład z 500 plus), a także PODWYŻSZENIA PODATKÓW PŁACONYCH PRZEZ OSOBY FIZYCZNE I FIRMY”.

   No, nareszcie wiem, skąd „państwo” weźmie kasę na bezwarunkowy dochód.

   Co to za bezwarunkowy dochód, jeśli warunkiem jego wdrożenia miałoby być upie………nie jeszcze wyższymi podatkami osoby fizyczne i firmy.
   Zabrać jednym wypracowaną przez nich złotówkę i dać dla ludzi, którzy mogliby pracować, ale po co?

   Nie mówię tu o grupach społecznych, które z różnych względów powinny otrzymywać świadczenia.

   Jak dla mnie to ten „bezwarunkowy” dochód ma przynajmniej trzy cele:

   – wprowadzenie następnej fazy dobicia małej i średniej przedsiębiorczości, która już przy obecnych podatkach ledwo wiąże koniec z końcem (molochy, korpo będą kwitły);

   – uzależnienie całkowite obywatela od państwa (zawsze można wprowadzić inflację, która zaniży wartość „prezentu”, albo go całkiem odebrać, bo w końcu to program i nie wszyscy muszą spełniać jego warunki);

   – podzielenie społeczeństwa na utrzymujących i utrzymywanych.

   Nie czytałam programu obfitości (chętnie to zrobię), ale chyba wszyscy wiemy, że dopóty żyjemy w systemie pieniądza, obfitość nie bierze się znikąd.

   A ponadto na jakiej podstawie mam uwierzyć, że światowy żymiański rząd (w tym nasz) nagle zapragnął wprowadzenia dobrobytu dla ludzi, co by wszystkim żyło się dostatnio, pięknie i miło.
   Z jednej strony depopulacja, plandemie, klatkowanie, zamordyzm, zamykanie przedsiębiorstw, a z drugiej zapierająca dech w piersiach wizja dobrostanu.

   Kto w to uwierzy? Żymianie dla gojów chcą dobrobytu?
   Przecież to śmierdzi na kilometr.

   No, ale zgodnie z praktyką polityczną : zaraz po wygranych wyborach zaczyna się kampania do następnych, można ludziom składać obietnice. Nie ważne czy realne, ważne, że ryba połknie haczyk.

   Miłego!

   PS. Wyrażam swoje zdanie, a wiadomo, że tyle opinii, ilu ludzi 🙂

   1. A ja wiem jedno, bo znam mental Polaka:

    ci, którzy najbardziej psioczą, ustawią się jako pierwsi po „darmochę”. Podobnie jak ci, którzy najbardziej psioczą, bardzo chętnie i bez szemrania inkasują „darmowe” 500+, nie kumając, że to nic innego jak forma testowania Basic Income w Polsce. Teraz ten test zostanie po prostu delikatnie poszerzony. A za kilka lat nastąpi kolejna faza. Zacietrzewieni nie widzą jednak dynamiki procesów społecznych, nie widzą procesów w przepływie, nie widzą kolejnych faz procesów ewolucyjnych. Niektórzy zachowują się nawet jak znerwicowane dzieci: „Dawać mi tu od razu pełną wolność i nic po drodze nie kombinować! Czekam!” 🤣🤣🤣🤣

   2. Okres przejściowy, okres dostosowawczy -czyli zamordyzm…

    https://www.google.com/search?q=Okres+Przej%C5%9Bciowy&oq=Okres+Przej%C5%9Bciowy&aqs=chrome..69i57j0j69i59j0l2j69i60.1900j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

    Już sobie wyobrażam, jak dadzą bon na „pokarm” bez wartości odżywczej na powolne wymieranie i ogłupianie

    …Dzięki.. postoję..

    W „księdze” jak byk stoi – „będziesz panował nad całym światem”
    „kto ma oczy, kto ma uszy”… ZdRawiam

   3. Dobra, przechodzimy do konkretów:

    proszę tu składać oświadczenia, kto z Was na pewno nie przyjmie 1200+ ….

    (dotyczy oczywiście Czytelników mieszkających w Polsce).

    A jeszcze w tym roku przestrzeń zweryfikuje prawdziwość deklaracji. 😉

   4. Ja nie przyjmę.
    Wolę pracować od czasu do czasu. Wystarcza mi. I jeszcze ludzie koszykami przynoszą mi króliczki.

   5. Ja deklaruję ..nigdy nie brałam żadnych zasiłków. Nawet jak urodziłam synów to nie dostałam bo prywaciarzom się nie należało..Nigdy nic nie dostałam bo pracowałam na swoim…a nie budowałam tzw,…władzuni ludowej,,…
    Dzisiaj to Ja mogę książki pisać…o tych bohaterach co budowali
    ”Takie Polskię” … Poopowiadam Wam jak wypychali z szeregu…PRAWdziwych Patriotów dżwigających ten kRAJ..
    Poopowiadam Wam jak wychodzili przed szereg…z czerwonymi od krwi…sztandarami…
    Ofiary -Kości Ich tam na KOŁYMIE i WIELU INNYCH miejscach..
    Nie wezmę emerytury bo musiałabym Żiemię Oddać …za parę papiera,… Żyłam bez prądu…bez cukru…bez butów…
    Myłam się w Balii w Wodzie którą Ogrzało SŁOŃCE>
    Mogłabym więcej..
    Ziemia Cię Nigdy Nie Zdradzi…Jedyna Żywicielka Matka PRAWdziwa… ZdRawiam

    ps.Nie ma Nic za darmo ..Coś za Coś …
    cyt”…cyrograf na Byczej skórze” nie podpiszę…

   6. ZIEMIA MATKA GAJA Nigdy Cię nie Zdradzi – Wypada Tylko Pokłonić się JEJ..
    Grecka Bogini Ziemi GAJA na zdjęciu.

   7. Tawciu może znasz mental Po-Lacha ale czy znasz mental Lacha? Po-Lachy to nie Lachy…A ku ku!

   8. Nie znacie Realiów. Rolnicy biorąc tzw.dopłaty muszą je wydać na trujące nawozy i śr ochr.tzw… Musi pod dyktando wydatkować i rejestrować …ha..brak słów..
    Nie Rozwiniesz się Samodzielnie jak podpiszesz jakikolwiek cyrograf…
    Słyszałeś kiedyś o jakichkolwiek chorobach zwierząt..?
    Ludzie uchowali sobie świnkę i kury do pensyjki ubogiej i przeżyli . Byli Radośni. Cieszyli się z tego co mają …Wystarczało.
    Nikt iCh nie punktował…jak dzisiaj…
    Już przy NaRODzinach Punktami Stygmatyzują Dzieci..
    Nasze Dzieci..
    Punkty ”szczepień”
    Punkty Urodzeniowe..naszych zwierzątek też /weterynaria/
    Punkty Na Studia.. wszelkie kursy…
    Punkty…punkty…omijamy !
    ”System przyznaje każdemu obywatelowi ustaloną odgórnie liczbę punktów, w przypadku programu pilotażowego było to 1000 punktów. W budowanym od 2015 roku systemie Sezam przyznaje się do 350 do 950 punktów. Obywatel może stracić lub zyskać punkty w zależności od podejmowanych przez niego aktywności.”
    https://www.google.com/search?q=punktpunktowanie+ludzi&oq=punktpunktowanie+ludzi&aqs=chrome..69i57j0i333l4.9125j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

    Wychylisz się z systemu – punktów nie Masz i poza ichnym marginesem żyjesz…
    W dupie mam punktowanie…Poza system głowy nie wychylisz…
    Dlatego ja ćwiczyłam samowystarczalność bo od ponad czterdziestu lat Wiem ..Mam Wedę co będzie …
    Nie wiem Skąd Wiem ale Wiem..
    WEDA.. ja Czuję to i od dziecka INNA jestem..Patrzę z boku na to co się tu wyprawia,…tak wyprawiają przed terminem na drugą stronę… ZdRawiam

   9. Mnie nurtuje jedno pytanie i wciąż się zastanawiam czy to głupota tych u żłoba czy też geniusz tych którzy nimi dyrygują.

    Wiemy kto się szczepi,ludzie wystraszeni,bojący sie choroby,utraty dochodów lub Ci którzy chcą podróżować,chodzić do kina czyli jednym słowem ,POSŁUSZNE MARIONETKI, które i tak wykonują wszystkie bzdety nakazane przez system.

    A teraz kto im zostanie, przy założeniu że Ci posłuszni, sami się utylizują?
    Nie zastanawia Was to?
    A może dyrygenci doszli do wniosku ,że aby nasza cywilizacja mogła się dalej rozwijać i ruszyć do przodu ,istoty nieewolucyjne w tym rozdaniu same się usuną i zostaną istoty które myślą jeszcze samodzielnie?

    Przy takim założeniu problem gwarantowanego dochodu przestaje być problemem.
    Istoty myślące samodzielnie będą wiedziały jak go wykorzystać pozytywnie.
    Takie tam moje przemyślenia.

   10. „Punkty…punkty…omijamy !”

    Justynko Kochana, ja wiem dobrze, o czym piszesz, o tych punktach i w całości w tym poście.
    Ja olałam ten ichni półświatek już dawno. Może wg nich mam pod górę, ale ja lubię chodzić po gorach😘

   11. „Nie wezmę emerytury bo musiałabym Żiemię Oddać..”
    Jak byłem mały to się śmiałem z takich słów, gdy podobnie mówił sąsiad z pola. Do końca na nim pracował. Tylko że on się bał, że pole odda a kasy mu nie dadzą.
    Dziś myślę podobnie. Nie liczę na emeryturę. Coś czuję, że moje pokolenie i tak może o niej zapomnieć. Ale i nie chcę jej. Nie za taką cenę. Teraz płacę krus, płaciłem, bo w kwietniu nie mam z czego, by mieć od straszycieli spokój a nie dla emerytury. Mój sad moją emeryturą. To jest mój dochód podstawowy z Bogiem. Zasadzone drzewo da owoc a jak zostanie nadstan to się podzielę gdy ktoś będzie w potrzebie. I tak widzę dochód narodu, z nadstanu a nie wyrywania siłą i zmuszania ludzi do pracy na dwa etaty, gdy mogą siedzieć z dziećmi a drzewa by rodziły gdy co drugi rok odpoczywają i mniej dają. Przytnij ręce, posyp nawóz to głowa większa urośnie, znaczy jabłko. Brrr, i kasa się znajdzie a przy okazji ziemia się zniszczy i będzie jak na tym zachwalany zachodzie, gdzie podobno nikt na socjale nie narzeka. Bo kolonie niewolników wypracowały przewagę ekonomiczną, bo politycy pracują nad tym by oszwabić inne kraje, bo nie zniszczyli jeszcze ziemi do końca, bo kopalnianych jeszcze nie wyczerpali, bo w Polsce lasów jeszcze nie wycięli.

    Dochód jako nadstan, do podziału, dla zasiłku tych którzy zbłądzili, by wyszli na prostą, do ulepszania technologii wolnej energii itd itp- tak.
    Dochód, kosztem niewolnictwa i wyniszczenia Planety – nie.

    Jednakże ta łódź została tak rozbujana, że z pewnością zatonie i wprowadzenie dochodu jeszcze na starych zasadach może przyspieszyć jej zatonięcie. Płakał więc nie będę ani narzekał że tonie. Niech tonie, będę mógł odczepić wreszcie swą tratwę i odszukać inne z którymi razem możemy stworzyć coś fajnego.

   12. Kochani…cokolwiek Wam ”Dadzą” to z nakazem , ukazem na co ”musisz wydać”… . Tak było nie Raz w IstoRYI..
    Zapomieliście o kartkach,,…bonach…na te ichnie..rzekome dobra…”
    Potem będą sami sobie pisać chcąc wejść do Pantheon, z greckiego Πάνθειον, pan – wszystko, theoi – bogowie…

    ”Szkoda czasu i Atłasu by się wdzierać do Parnasu”
    S.A.Poniatowski… pochlebstwa komuś i tam potrzebne…a pfu…
    Przeczołgani dziś wiemy że za PRAWdziwymi bohaterami wychyla się… oszukaństwo.. ZdRawiam

    ps. Jak to na starość Istoryja się przypomina a nawet Cytaty…
    Historia to wykopalisko WEDY…jak odrzucisz plewy…

   13. „A może dyrygenci doszli do wniosku, że aby nasza cywilizacja mogła się dalej rozwijać i ruszyć do przodu, istoty nieewolucyjne w tym rozdaniu same się usuną i zostaną istoty, które myślą jeszcze samodzielnie?”

    „Szczepta się, będzie głupich mniej”. Z uśmiechem na twarzy. Po co zatrzymywać na siłę ludzi, ktorzy samodzielnie nie myślą i zagłosują na pis, ten sam, który siłą ich głosów dochodzi do władzy, nakazuje nosić maski, zachęca do szczepień?
    O, tu jest przystanek, proszę bardzo drugi autobus podjeżdża, przesiadka i do zobaczenia później.

    Może nie dyrygenci doszli do wniosku, a Dyrygent dopuścił takie działanie?

   1. No nie? Babcia Marysia
    Dużo tutaj całkiem niegłupich osób.
    Jak człowiek przestaje się skupiać, by moje było mojsze, to dostrzega, co tracił, pędząc za diabeł wie czym.
    Nawet z TAWem widzę, że mamy więcej wspólnego, niż mi się zdawało. Ale rywalizacja widzi różnice, to co dzieli, nawet gdy ich nie ma, zamiast dostrzegać to, co buduje.

  1. Jam Jest z Roli oraz SOLI …no i z Tego co mnie BOLI..
   parafrazując nieco odmiennie znamienne Słowa Stefana Czarneckiego. Babciu Marysiu z Serca❤ 💗 💛 💚 💙 💜 ❤ 💗 💛
   ZdRawiam

   1. Anamiko , Sławku- z Góry , z Boku i z Daleka lepiej widać ..
    Zdrawiam ❤ 💗 💛

  2. Jak już wszystko wyłysieje na Kochanej Naszej Matce Gai …
   Jak ju z Nic nie Urodzi Gaja Kochana Nasza Matka …
   to ”ony” żreć będą te sztabki ulubione…ukochane..
   Póżniej Wszystko Powróci do Kwitnącego Raju…

   1. I tymi sztabkami gadzie kły połamią i bardzo dobrze.🤣🤣

    Justynko, ja i moje 4 z rodzeństwa, razem z mamą, tak jak Ty, od małego dziecka ciężko pracowałam na naszym rodzinnym 3,5 ha gospodarstwie.
    Tatuś pracował przy budowie stadionu narodowego w Warszawie, potem przy budowie Nowej Huty, tak, że praktycznie rzadko go widywaliśmy.
    Ale ta ciężka praca nauczyła mnie twardego życia, za co jestem wdzięczna, bo od zawsze jestem samodzielna, a nawet mogłabym powiedzieć, że w dużym stopniu samowystarczalna.
    Człowiek uczciwy ciężką pracą dochodzi do zaspokajania swoich potrzeb, nie okrada nikogo, tak jak to czynią zarządzający Naszym kRAJem „żymianie” i ich sprzedajni pomocnicy zwani dwużydzianami.

   2. Aniu Droga . Nasze Dzieci i Wnuki Widzą i Wiedzą jak Radzić w każdej sytuacji. W razie W! poradzą sobie mając Taką Babcię..
    Zapodane jest ❤ 💗 💛 ZdRawiam

  1. Iwonko, ostrzeliwanie stratosfery przez gady z NASA (IV Rzesza) w celach tworzenia sztucznej technologicznej zimy (takiej, jaka była choćby w tym roku) trwa już od wielu lat, a może i dziesięcioleci. Kto śledzi te tematy od lat, ten wie.

   W tym roku zapewne nawet latem zaserwują jakąś niespodziankę. Mrożenie kwitnących sadów już było, zobaczymy, co teraz zaprezentują.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/22/bron-najnowszej-generacji-przeciwko-slowianom-bron-klimatyczna/

 5. Polincjanci też są w pracy. Jak nie pałują dzieci, zatrzymują normalnych uczciwych ludzi czasem przez rok+ rozpracowują przestępców i udało się – zabezpieczyli 1500 zl i dwa telefony 🤔🤔🤔a w tym samym czasie w rządzie znikają miliony i umarło ponad 100 000 ludzi przez zaniedbanie, zaniechanie, celowe działanie.
  Brawo, polincja!!!!!

 6. ❤ 💗 💛

  Kochani
  Docenianie.. Doceniajmy to, co osiągnęliśmy dotychczas, tak pisze śp. Leszek Żądło ..Doceniam wszystko, co Dostaję od Stwórcy i Ludzi…. co Miłe i Pożyteczne…

  ps. Książka niedostępna, ale chyba w PDF jest. ZdRawiam

  1. Doceniam to ze spotkalam ludzi, ktorzy nauczyli mnie kochac i podziwiac naszych przodkow i szanowac ich wierzenia. Cieszy kazdy dzien, gdy mozna oddac poklon naszemu pradawnemu Bogowi. Cieszy kazdy dzien, gdy sie poznaje ludzi myslacych podobnie.

 7. Doceniam to ze spotkalam ludzi ktorzy nauczyli mnie kochac i podziwiac naszych przodkow i szanowac ich wierzenia. Cieszy kazdy dzien gdy mozna oddac poklon naszemu pradawnemu Bogowi. Cieszy kazdy dzien gdy sie poznaje ludzi myslacych podobnie.

 8. Ulu-Laszko, napisałaś jakiś czas temu, że zadałaś Monice Rajskiej pytanie (nie pamiętam dokładnie, jakie, ale było ważne). Czy Monika odpowiedziała na nie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s