310 myśli w temacie “Lęki będą wychodziły – Monika Rajska

  1. Kocham Gracjana jako Wartościowego człowieka. Uwielbiam jego filmy i naturalną, taką ludzką ekspresje bez manieryzmu. Fajny Gość. Nie oglądałem jeszcze tego filmu.

  2. Ponieważ nie odnieśliście się do tego, co powiedział czy zaobserwował Gracjan, to nadmienię, że chodzi o nasze działanie i efekty takowych. dawniej wg Gracjana wkładaliśmy jako taki trud dla osiągnięcia celu i osiągnięcie rzeczonego celu było odległe w czasie, teraz wkładamy więcej trudu w osiągnięcie celu ale za to efekt mamy prawie natychmiastowy. Czyli jak uważa też autorka „Gwiezdnych dzieci” – bodaj, w tej chwili nasze kreacje myślowe realizują się w niesamowitym tempie. Myślisz i masz i tu należy uważać na to co się myśli i co się CHCE, bo dostaniemy to szybciej niż myślimy, że się stanie!

 1. W trzecim wymiarze, wszelkie energie są w dużej mierze pozbawione równowagi. To dlatego, że większość ludzi w trzecim wymiarze nie zna zasad i nie wie jak osiągnąć cel albo wyjść z gry.
  Te w.w. gierki są po to żeby zakłócić przepływy energii..
  My wyrywni jesteśmy do harmonii i wyłazimy poza ramy chaosu a ony ściągają w dół..
  Wydaje mi się że w tym tkwi filozofija i to właśnie teraz się dzieje …jak z przeciąganiem liny..ZdRAwiam

 2. „Radunia kochany Ty zawsze uśmiech na mej twarzy wywołujesz”

  Iwunia kochana, Dziękuje Tobie 💓 Jednak nie wyglądam na Radunia czy Radusia, ale na Raduchę 😁 🤣🤣🤣

  1. A ja do Raduchy i tak rzeknę Radunia bo to z miłowania pochodzi, niech Ci Raducha prawią chopy na schwał 😘 Ja mojemu ulubionemu (przepraszam Jasność – dziękuję)Lechicie Bogusławowi mówię Boduś (zapożyczone od mojej wnusi) – a zabijaka był z niego o ho ho i on to uwielbia😍

 3. W Niemczech ludzie mają dość idiotycztch obostrzen.
  Od ponad 16 dni rolnicy protest tuja w Berlinie.
  Ktoś w sprzeciwie podpalił się w Dreznie koło siedziby landowego nierządu na znak protestu przeciw polityce Angeli Ferkel.
  Ludzie są wkurzeni. Mówią, że przekupni politycy serwujący świrus owy reżim powinni trafić za kratki. Tyle łez i nieszczęścia w Niemczech dawno dawno nie było. Ludzie życzą tym politykom, by na starość ich dzieci oddały ich do domu starców i aby tam gnili w pełnych 💩pampersach. I żeby na koniec też ktoś ich ubił szczepionkami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s