Nie da się zrozumieć obecnego procesu na naszej przepięknej planecie bez kontekstu pozaziemskiego, galaktycznego.

Wszystko zostało zaplanowane i ustalone pomiędzy rasami powoli (powoli!) wycofującymi się a tymi nabierającymi obecnie mocy. Projekt kowida (czyli depopulacji nieewolucyjnej części Ziemian) został wspólnie wynegocjowany pomiędzy gadami i „świetlistymi”. Obie frakcje mają z tego projektu swój wymierny uzysk:

gadom chodzi o depopulację Słowian (tak, cały światowy kowid został wymyślony tylko i wyłącznie ze względu na Polaków Słowian),

„świetlistym” z kolei zależy na depopulacji z tego względu, że gdy już otrzymają pełnię władzy nad Ziemią, będą chcieli „pracować” z istotami ewolucyjnymi (dla własnych celów oczywiście), a nie z biorobotami.

Ziemskie marionetki na wysokich stołkach nie mają oczywiście wglądu w całość procesu, bo dostają polecenia na bieżąco.

No i plan by się udał do końca, gdyby nie kilka istot rezydujących obecnie na naszej przepięknej planecie, które zhakowały program w Rdzeniu i wprowadziły w nim pewne „niespodzianki”…

O czym piszę od dawna, Zmiany idą i będą iść powolutku, bo na dziś jeszcze nie da się wielkim skokiem ominąć pewnych praw przestrzeni. Proces dopełnia się i będzie się dopełniał powoluśku – fraktalik po fraktaliku, bo inaczej się nie da, bo tak jest zbudowana przestrzeń. 

Rok 2021 przeznaczony jest na zdemaskowanie projektu stosowania wobec Ziemian tak zwanych szczepień. W kolejnych latach pojawią się nowe tematy społeczne do weryfikacji. 

~ TAW

214 myśli w temacie “Specyfika galaktycznego procesu Wielkiej Zmiany, czyli jak przejść ponad wysysającym wnerwem

 1. Ludy Ideologicznie patrzą..nie czytając…nie rozumiejąc…
  Wedy i Historii .. –
  Istoria jest żadna wśród populacji zajętej pierdołami…albo narracją oszukańczą ….
  Wiedza już u żródła jest nieprawdziwa , zafałszowana a Człek u początku swego Żywota szuka PRAWEDY po omacku…
  ZdRAwiam

  1. To wszystko kwestia wyborów.

   Są rozwiązania łatwe, podane na tacy, codziennie w godzinach 19-20 w święcącym okienku.

   Są też rozwiązania trudniejsze, gdzie samemu trzeba znaleźć i poukładać puzzle.

   Wszystko będzie dobrze.

 2. Co się odwlecze, to nie uciecze. Róbmy swoje. Najważniejsze, że się zadziewa.
  Dziad Kalwaryjski! Na ulicy Kalwaryjskiej w Wilnie mieszkały kiedyś moje Znajome cudowne Polki z dziada pradziada. Niektóre nigdy nie były w obecnej Polsce, ale jak pięknie mówiły po polsku👍👍👍👍👍kochałam je słuchać, jak i co mówią. A przede wszystkim jak. Sława Im, gdziekolwiek teraz są. 🌞💚🌞💚🌞💚🌞

  1. Anamiko, doskonale wiem, o czym mówisz:) Kilka lat temu ustąpiłam w tramwaju miejsca starszemu, siwiuteńkiemu panu. Nie zgodził się usiąść, ale chwilę porozmawialiśmy i wysiadłam oczarowana sposobem wypowiadania się tego człowieka. Mówił po Polsku, a ja czułam się, jakby to był inny język, najpiękniejszy język na świecie. Jego sposób wymowy, słownictwo, intonacja, niesamowita kultura osobista i maniery nie z tej epoki powaliły mnie na kolana.

 3. No moze jestem jednak zbyt niecierpliwy… albo ostatnio mialem do czynienia z ciezka masa. Cos sie dzieje jednak brakuje mi w tym takiej zdecydowanej dynamiki, chcialbym juz zmiany totalnej.

  1. Każdy by chciał.
   Ale coś się jednak dzieje.
   Otwieram ja dzisiaj Fakt, a tam: „dramatyczny spadek zakażeń i zgonów’!
   Takie cuda.
   Wiele wskazywało na to, że będą ciągnąć te ciągłe wzrosty, aż do całkowitego zamknięcia. A tu proszę, spadki !

   Już zwęszyli zmianę kierunku wiatru.
   Zaczęła majaczyć na horyzoncie perspektywa taczek,smoły i pierza.
   A ze scypionkami to już cuda cudów.
   Najpierw scypić wszystko i wszystkich, potem naraz tylko grupy, a teraz totalny brak scypionek !
   Brak, czy nie brak.
   Ale perspektywa sądów za zgony i odczyny poszczepienne a i odszkodowania w pozwach z powództwa cywilnego, ostudziła zapały głównych wyszczepiaczy.

   Widać odwilż.
   Oby tak zostało.

   1. Pięknie, do tej pory (kilka tysięcy lat), wszystkie zachowania mas, tj. populacji można było przewidzieć z racji przejęcia świadomości. Obecnie jest ona oczyszczana i coraz więcej istot jest w stanie nie ulegać jej wpływom, (lub wytarzać własną sferę informacji?). Zatem kontrola reakcji mas nie jest już tak przewidywalna. Przestajemy być masą, a stajemy się niezależnymi jednostkami.

    To dzieje się daleko poza „chciejkami” tych jeszcze u sterów. De fact, ster po setkach lat się zepsuł. Kręcą w lewo, statek płynie prosto. Chcą płynąć prosto, statek zawraca, a w między czasie pasażerów ubywa.

  2. ,, Otwieram ja dzisiaj Fakt, a tam: „dramatyczny spadek zakażeń i zgonów’!
   Takie cuda.
   Wiele wskazywało na to, że będą ciągnąć te ciągłe wzrosty, aż do całkowitego zamknięcia. A tu proszę, spadki !

   Już zwęszyli zmianę kierunku wiatru.”

   Spadającą krzywą na wykresie chcą się gnoje podpiąć pod Góralskie Veto, z inicjatywy którego bardzo dużo właścicieli podmiotów publicznych zadeklarowało swoje otwarcie od 1 lutego.

   Już kilka dni temu, gdzie nie było jeszcze mowy ze strony mafii rządowej o spadkach zakażeń, zwracał na to uwagę p. Pitoń.
   Akcja pod hasłem ,,OtwieraMy” (zgodna z prawem) rozlewa się na cały kraj, jest nie do zatrzymania.

   PIS-dowcy wprowadzą swoje pos…….ne poluzowania, aby wyszło, że to oni są cacy.
   Wiją się jak mogą, by zachować resztki poparcia u coraz mniejszej grupy ludzi nieświadomych(takich, o których Zmora wyrażał się, że będą zap………ać za miskę ryżu, lub jedni będą rowy kopać, a inni zasypywać).

   Ale my wiemy jaka jest prawda.
   A mianowicie taka, że to Polacy sami, z własnej inicjatywy, odwracają swój zły los, a z przestępcami nie chcą mieć nic do czynienia.
   Chyba że w sądach, które coraz liczniej orzekają zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

   ,, Widać odwilż.
   Oby tak zostało.”

   A jak ma nie zostać, drogi Adremie, gdy do wiosny idzie!
   Wiosny Narodów!

   Najbardziej smakuje WOLNOŚĆ tuż po niewoli.
   Takiej WOLNOŚCI nikt nie jest w stanie odebrać!
   Przedsiębiorcy i miliony ludzi odzyskujący pracę zbyt dobrze pamiętają w jaki ciężki niebyt rząd ich pakował.

   Jasne, że nierządy będą jeszcze kombinować(niełatwo oddaje się kasę za niedokończoną robotę).
   Tyle, że ludzie będą mieli wszystkie ich mikrofonowe rozporządzenia w coraz większej d….pie.
   I tym miłym akcentem… 🙂

   Pozdrowionka!

   1. Moi mili, nie jesteście na czasie. 😉 😀

    Nagłówek z dzisiejszej interii:

    „Siedmiokrotny wzrost liczby zgonów”

    I grozą powiało …

    To taka zabawa: raz mniej, raz więcej, żeby można było epatować takimi nagłówkami.

 4. Trzeba po prostu sobie żyć. I wiecie, co jeszcze trzeba? Ograniczyć używanie internetu do minimum. Mnie internet, komunikatory itd. zaczęły tak wkurzać, że to bajka. Wchodzę do portali tylko wtedy, kiedy naprawdę muszę. Z żadnego innego powodu tam nie wchodzę. Pozdrawiam serdecznie z bolącym zębem. W Lublinie zimowo, bielutko, choć nie ma za bardzo mrozu. Hej, Bracia i Siostry!

  1. „Trzeba po prostu sobie żyć. I wiecie, co jeszcze trzeba? Ograniczyć używanie internetu do minimum”.

   Śpiewie Ptaka, gdyby nie internet, tkwilibyśmy nadal w ciemnej dupie słonia.

   „Trzeba po prostu sobie żyć”… Ci, którzy nie wchodzą do internetu i tak „po prostu sobie żyją”, już długo nie pożyją…

   1. No i tu pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Poleciłbym filmy Ceyrowskiegoz miejsc, gdzie ludzie nie mają ni internetu ani prądu ani wielu innych „dóbr” cywilizacyjnych. Różnimy sie, TAW. Dla Ciebie jest najważniejsza wiedza, czy też weda, dla mnie nie. Ja nie potrzebuję wszystkiego wiedzieć. Wystarczy mi słuch, węch, wzrok i serce. Ono zawsze dyktuje dobrze. Trzeba się tylko zatrzymać i nie zaśmiecać głowy zbyt wieloma informacjami, zbyt dużą ilością wiedzy. Pozdro!

   2. „Różnimy się”.

    Każdy z nas się tu różni od pozostałych, na tym właśnie polega Wielka Zmiana, że wychodzimy ze wspólnych obłąkańczych programów społecznych i zaczynamy Tworzyć Swoje Własne Mikroświaty.

    *

    „Ja nie potrzebuję wszystkiego wiedzieć”.

    Nikt z nas nie wie wszystkiego. Ale im więcej wiemy, tym trudniej manipulantom nami manipulować.

    *

    „serce. Ono zawsze dyktuje dobrze”

    Nikt nie ma dostępu do ośrodka serca, dopóki umysł istoty zanieczyszczony nieewolucyjnymi programami.

   3. WIEDZA, PRAWDA- PRAWEDA TO WOLNA WOLA- POZNANIE SIEBIE , PRAWIDEŁ WSZECHŚWIATA, STRUKTURY TO PRAWDZIWA WOLNOŚĆ, A NIE ZWIEDZENIE, ZNIEWOLWNIE- więc WOLĘ WIEDZIEĆ czy prawdą jest, ze okupant Ziemi właśnie odszedł:
    INFORMACJE POCHDZĄ Z ROSYJSKICH ŹRÓDEŁ:

    Был ли уничтожен Тайный оккультный правитель Земли в ходе ликвидации Глубинного государства?
    Czy Tajny Okultystyczny Władca Ziemi został zniszczony podczas demontażu Głębokiego Państwa?
    ( WŁĄCZ NAPISY, A PÓŹNIEJ ZMIEŃ W USTAWIENIACH NA JĘZYK POLSKI)

    ,,Wypowiedzi Davida Wilcocka rodzą intrygujące pytania dotyczące śmierci Benjamina Rothschilda, jego możliwej roli Pindara Ziemi oraz tajnego zniszczenia kierowanego przez Stany Zjednoczone Global Deep State.
    Te stwierdzenia sugerują, że po prostu rządzi Ziemią w imieniu innych, ale kto? Aby uzyskać odpowiedź, możemy odwołać się do informacji o Pindarze dostarczonych przez brytyjskiego badacza Davida Icke. Ike napisał o Pindarze w The Biggest Secret po wywiadzie z byłą satanistyczną okultystką rytualistyczną Arizoną Wilder. Ike napisał:
    Pindar oznacza „smoczy penis” … Pindar, podobnie jak wszystkie gady, kiedy zmieniają kształt, mają bardzo potężne hipnotyczne oczy („złe oko” w legendzie), a podczas składania ofiar twarz ofiary jest zwrócona w stronę Pindara w momencie śmierć dla niego, aby ukraść duszę lub energię człowieka poprzez ten magnetyczny proces „złego oka”…. Odniesienie Ike do gadzich kosmitów jest bezpośrednio powiązane z wysokim rangą członkiem rodziny Rothschildów, który jest regularnie wybierany na dyrektora generalnego Earth Inc., która z kolei jest kontrolowana przez imperium gadów rozciągające się na niezliczone inne planety, według kilku osób. ”

    co oznacza sześć butelek czerwonego wina?!
    ЖИТЕЛЬ TV
    145 tys. subskrypcji
    101 339 wyświetleń
    •30 sty 2021

    czy zapowiadane rozpylanie przez gatesa ma zwiazek z nadchodzacym ,,świadomościowym” rozbłyskiem słonecznym i nadchodzacym ZAKAZEM LOTÓW- rozpylany stront ma wpływ na Projekt BLUE BEAM („fałszywe przyjście Chrystusa”} ?!

    ,,Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?

    CZY DLATEGO TERAZ NAGLE TAK WIELKA FALA FILMÓW O KUSMIATACH BY STWORZYĆ:
    Najciekawszy rozdział – inwazja obcych!

    SĄ POD ŚCIANĄ WIĘC IDĄ NA CAŁOŚĆ!
    https://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-%E2%80%93-planowany-przekret-wszechczasow/

    ZNAJĄC ICH PLANY ZMIENNA PRZESTRZENI I CZASU NASTĘPUJE!

   4. Takich znikających parszywciw jest na kopy. Żyją i mają się dobrze.

    „Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem”.
    Tak tajnym, że wszyscy już o nim wiedzą.

  2. Należy rozgnieść pięć goździków, zalać małą ilością wrzątku, po 10 minutach nasączyć płynem wacik i otulić nim bolący ząb, po chwili ból ustąpi.
   Następnie, niestety lub stety, należy udać się do Dentysty.🤣🤣🤣

   1. W Indiach to na ulicy żeby usuwają. Nie znam nikogo, kto miałby jakieś powikłania po takim usunięciu. Można też w bardziej cywilizowanych miejscach. Przy niektórych świątyniach sikhijskich są gabinety dentystyczne, gdzie za drobna opłata wyrwa zęba w normalnych a nie ekstremalnych warunkach. Są też gabinety klasy luks, ale to i tak taniej niż w Europie, a już na pewno w Niemczech. Leczenie fachowe i w rozsądnych cenach. Ta kasę co wyda się na dentystę w Polsce-przy poważniejszych robotach zębowych, to wystarcza na podróż do Indii i z powrotem, pobyt tamże i usługę stomatologiczna. Jak ktoś wie jak, to można po Indiach podróżować za pół darmo, a nocować i stołować się za darmo.

   2. Możesz TAWie Drogi zostać rishim. Albo nawet maha rishim😄👍 na bosaka można chodzić, gadzię z krzakora zrywać. 🌴🌴🌴🌴🌴 pod palmami szukać cienia…

   3. Gandzię. Znów mi gady psują całą malinę i swoje literówki puszczają 🤣🤣🤣🤣🤣

   4. Kusząco o tych Indiach rozprawiacie 🙂
    Zawsze miałem do nich jakiś pociąg ale i do Afryki i paru innych miejsc też.
    Na razie pozostanę gdzie jestem.
    Coś tu jeszcze trzeba zrobić.

   5. Chirurdzy.
    TAWie, wiem, ze to drogo, ale czasami innej drogi nie ma. Kawałek korzenia pozostawiony w dziąśle spowoduje stan zapalny, a potem i tak trzeba będzie go usunąć. Po co większe kłopoty? Moj pradziadek dostał sepsy po wyrwaniu zęba. Zmarł. Mial 33 lata. Dlaczego chirurdzy? Czasami pacjentowi trzeba podać „głupiego jasia” albo lekko uśpić, a to tylko moze zrobic chirurg szczękowy, a nie dentysta ogólny. No chyba, ze w Polsce jest inaczej. No i ma inne narzędzia stomatologiczne, narzędzia „do zadań specjalnych”. Corka mojej znajomej miala w Kanadzie usuwane 4 ósemki, wszystkie z poskręcanymi korzeniami. Cala twarz jej spuchła. Głowa bolała. Podleczyli antybiotykami, uśpili, usunęli i po kłopocie. Dobrze, ze miała ubezpieczenie, bo by rodzina „popłynęła” finansowo.
    *** W angielskim używają sformułowania „instrumenty dentystyczne” (dental instruments). Chyba brzmi lepiej, delikatniej, bo narzędzia kojarzą sie na przyklad z…. obcęgami i dłutem. 😉😁😛 Z dwojga złego to juz wole, aby mi grzebali w jamie ustnej instrumentami niz narzedziami.😂

   6. Tak się składa, że byłam dziś u dentysty.
    Dowiedziałam się, że mam bruksizm, czyli nieświadomie zaciskam zęby w nocy.
    Przyczyna siedzi w głowie.

    Fakt, do przepracowania sporo zostało. A na dodatek czeka mnie starcie w rodzinie…
    I sobie tak żyję w zawieszeniu, odciągając ten moment, bo wiem, że złamię komuś serce…
    Oj ciężko z tą świadomością…

   7. Leczenie kanałowe.
    Przy leczeniu kanalowym nie placi sie za leczenie zęba, a za leczenie kanalu, a ząb trzonowy moze miec 3-4 kanały, stad tak wysoka cena. Z drugiej strony, to szczyt wszystkiego, aby leczenie kosztowalo, za przeproszeniem, pół wyplaty. Po leczeniu kanalowym zawsze proponuja koronke (patrz: kolejny koszt), bo zab jest juz martwy i moze za jakis czas peknac. Czy sie godzic? Jezeli zab trzonowy, to niekoniecznie, ale zalezy to od stanu korony zeba. Jezeli ubytek jest duzy, to nie da rady, koronka potrzebna, jezeli nie, to wzmocnione wypelnienie wystarczy. Trzeba dogadac sie z dentysta. Ja taką plombę po kanalowym mialam jakies 20 lat.
    Co sie potem stalo z tym zebem? Po ok. 20 latach przy korzeniu zęba utworzyla sie torbiel. Bardzo mi zalezalo, aby zachowac zęba, no wiec najpierw antybiotyki, potem ponowne leczenie kanalowe, tym razem u endodonty. Okazalo sie, ze jeden z kanalow nie byl do konca dobrze wyczyszczony podczas pierwszego leczenia kanalowego. Drugim powodem (to juz moje przemyslenia) mogly byc toksyny wydzielane przez pasozyty. Po zabiegach ząb byl jeszcze bardziej oslabiony, dlatego tym razem zdecydowalam sie na koronke. No i juz ja mam kilka lat.
    Spiewie Ptaka, trzymaj sie!

   8. Biologiczny skafander istoty ludzkiej jest genialny, bo przeżył Auschwitz_1 i trwający obecnie Auschwitz_2, ale zęby to twórcom ziemskiego skafandra rasy białej wyjątkowo się nie udały. Bogowie-genetycy rasy czarnej są w tych zawodach dużo lepsi, więc na przyszłość jest się od kogo uczyć.

   9. @Dziewanno,
    Napiszę frazes, ale może przypomnę pewien fakt. Nie ty komuś złamiesz serce, tylko ktoś sam to sobie zrobi oczekując od ciebie czegoś innego niż sama chcesz. Złamie sobie serce własnymi oczekiwaniami wobec innego człowieka, a w tym wypadku niemożnością wpłynięcia na ciebie swoją wolą 🙂 bo Ty masz swoją wolę. Wot technika 😛

    Co do zębów.. No akurat ja trafiłem na super babeczkę, młodą i tak pozytywnie nakręconą na leczenie – „Tutaj to zrobimy tak, że nie trzeba będzie usuwać.. po co usuwać? Osłabiać szczękę? A tutaj zrobimy nowym wiertełkiem cieniutkim i o żadnym kanałowym nie ma mowy.. nie będziemy zabijać zęba.”
    Tempo pracy ma jak obsługa bolidu w F1 😀 😀 więc japa nie cierpnie.. Też cenowo mi rabaty próbowała dawać ile się dało (robi u kogoś).. ale po wielu latach zaniedbania i tak półtorej sporej wypłaty tam zostawiłem 😛 No i zbieram się i zbieram do moich 8mek które wyrosły w poprzek.. ale jeszcze dam im ciuteczkę czasu..tylko dlatego, że ona nie chce tego rwać sama bo jest mikruskiem.. i jest inny pan od wyrywania – chociaż żona zadowolona – musiała mieć usuwane dwa zęby pod aparat – tutaj dopiero jest biznes, ale z tego co żona mówi wart tego co płaci. Zwiększa się nie tylko komfort samego „kłapania paszczą” ale też komfort psychiczny i większa pewność siebie.
    Pozdro!

   10. Cukier rozwala zębuchy, a znajduje się we wszystkim przetworzonym, co by lepiej smakowało.

   11. „ale zęby to twórcom ziemskiego skafandra rasy białej wyjątkowo się nie udały.}”

    To zależy, co się jadało i jada. I co się myśli.
    W mojej RODzinie ludzie mają dobre zęby, ale nie jedzą mięsa, w ogóle, albo minimalnie, nie jedzą słodyczy, ja troszkę czasem skubnę, ale są tacy, co ani krztyny. Jedzą tylko ciepłe albo letnie potrawy, nigdy zimne. Piją ciepłą wodę, rzadko czarną herbatę, albo ziołową. Są zawsze zadowoleni ze swoich decyzji, nawet jeśli nie cieszą się z każdej, to traktują ją jako lekcję i nie żałują niczego.
    Dlatego mają mocne dziasła.

   12. Anamiko, ja jeszcze dodam, ze Hindusi uzywaja duzo przypraw o dzialaniu antyzapalnym i antybakteryjnym, np. curry. No i warzywa, m.in. takie jak to ponizej. Karela (bitter melon), ponoc jedno z najzdrowszych warzyw. Kiedys zrobilam ze zmodyfikowanego przepisu. Warzywo ma specyficzny gorzki smak.

    https://porady.interia.pl/zywnosc/news-10-zdrowotnych-wlasciwosci-gorzkiego-melona,nId,4913690#:~:text=Karela%20uprawiana%20jest%20w%20subtropikalnym,potrawach%20u%C5%BCywana%20jest%20jako%20warzywo.

   13. Boja wiem czy się Stwórcy zęby nie udały? Może tak, może nie. Ja tam nigdy problemów z zębami nie miałem. Do dziś choć mam 38 lat mam wszystkie swoje zęby i żadnego leczonego kanałowo. Myślę, że to kwestia tego co się je i tego czy dostarcza się odpowiednio dużo wapnia oraz witaminy K2 MK7, aby trafiał on tam gdzie trzeba czyli do kości i zębów właśnie. Mi 3 lata temu dentysta oglądał ósemki i stwierdził, że w jednej jest mała dziurka, a poza tym są ok i nie trzeba ich wyrywać. Inne zęby też dobre. Zrobił mi wypełnienie kompozytowe tej ósemki i tyle. Od tamtej pory nie miałem robionego żadnego zęba. Jedynie kamień co jakiś czas muszę usuwać.
    Śpiew Ptaka – to leczenie kanałowe to lepiej przemyśl. Barbara Kazana mówiła i pisała też w „Zdrowiu bez leków”, że to może być niebezpieczne. W kanałach gromadzą się bakterie i przenikają do organizmu co może wywoływać (nie od razu oczywiście) poważne choroby w tym autoimmunologiczne. Podawała nawet jako przykład przypadek mężczyzny co siedział na wózku bo miał jakąś ciężką chorobę (chyba SM) i po usunięciu trzech zębów leczonych kanałowo po jakichś 3 miesiącach wstał z wózka i wrócił do zdrowia.

   14. Tańczący z Drzewami,
    frazes czy nie, pomogło. Dzięki 🤗

    Jakoś dam sobie z tym radę, Rodzinka też się przyzwyczai. Może dzięki temu inaczej spojrzą na pewne kwestie… Zobaczymy. Coś drgnęło, ale to moje wyznanie może ich zszokować.

    Wracając do zębów.
    Młodsi dentyści pracują zupełnie inaczej. Tak jak mówisz, są szybcy, delikatniejsi, lubią gadżety i robią wszystko co możliwe, by zębiska uratować 😁 Wizyty nie są już tak straszne, jak dawniej. I my jesteśmy zadowoleni, i oni.
    A koszty, no cóż…😶

    Trzymaj się ciepło 🙂

   15. Anamiko,
    ja też nie jem mięsa przez całe życie, piję zioła, czasami maminych wypieków sobie nie odmówię😋 Uwielbiam orzechy. Komplet zębów mam (jak to brzmi 😄), tylko te dziąsła właśnie.

    W dzieciństwie i gdy miałam naście lat, truli mi kochani wujowie: nie jesz mięsa, wylądujesz w szpitalu! anemię już na pewno masz! zęby ci polecą! co ty w ogóle jesz? a z tobą to kłopot!..
    A ja im się szczerzę pięknie do dziś i dzielę przepisami na bezmięsne potrawy 😋

    Ps. Dziś spróbuję zrobić ryż z soczewicą, o którym kiedyś tu pisałaś 🙂 Mam nadzieję, że mi się uda!

  3. No właśnie ja się zgadzam z TAW, że bez internetu to byłoby cienko. Ja tam często do netu zaglądam, aby dowiedzieć się co w trawie piszczy, bo przecież w łże mediach prawdy tyle co trucizny w zapałce. Dzięki internetowi moja świadomość przez ostatnie nie tylko 5 ale i chyba 10 lat wyraźnie wzrosła. Bez tego to bym tkwił w epoce kamienia łupanego.
   Oczywiście nie można przesadzać i trzeba zachowywać umiar i dystans, żeby nie sfiksować.

   1. No to się nie rozumiemy. Ja wolę być TU I TERAZ. Pozdro! Śpiew ptaka też tak naprawę był po to, by obudzić ludzi do życia tu i teraz. Pozdrowienia. Jest się czym zachwycać, piękna zimowa pogoda. SAmego DOBRA wszystkim!

   2. A u mnie temperatury miedzy -15 a -20 C. Juz drugi dzien nie jestem w stanie wywietrzyc mieszkania, bo nie moge otworzyc okien. Przymarzly. Wietrze otwierajac drzwi wejsciowe, ale to sukces polowiczny.
    Wczoraj na spacerze pierwszy raz od dluzszego czasu zobaczylam ptaka. Jaskolke.

   3. Jaskółka w zimie? Hmmmm….. Śiat tj. rządy gadów wariują, zamykają granicę praktycznie w całej Europie:

    .https://www.youtube.com/watch?v=hHdFljvUeTw&feature=push-sd&attr_tag=aiYWNPj7tKnw5B-L%3A6 ,

    ale życie przyrody toczy się swoim trybem i Słońce świeci tak jak świeciło. Pełnia styczniowa (wilcza), którą miałem okazję obserwować, zabrała jedno życie. Wokalistka o imieniu Sophie weszła na dach, żeby ją obserwować. Nieszczęśliwie spadła z dachu. Ma spokój, nie patrzy na to wariactwo wokół. Dobrej niedzieli wszystkim z zaśnieżonego i słonecznego Lublina!

   4. Zauwazylam, ze na forach angielskojezycznych rowniez wiele osob szykuje sie do opuszczenia internetu na dobre. Chca budowac swoj mikroswiat bez wysysaczy energii.

   5. A to już co innego tzn. ktoś inny. W Lublinie słyszę ostatnio głównie sikory bogatki, ale także sikory modre, śpiewające godowo.

  4. Śpiewie Ptaka – życzę powrotu do zdrowia

   Nie prosiłeś o radę więc daruj jeśli Ci się nie spodoba.
   Nasuwa mi się coś, chyba też kiedyś o tym słyszałem a może zaczyna mi się to samo wyłaniać, że ból ma związek z wyimaginowaną winą, z utrzymywaniem wiary w fałszywą myśl.
   Można sobie złamać rękę i powiedzieć, że przyczyną był upadek. A może nie było by upadku (kary) gdyby nie było winy?

   Myślę że tylko my sami jesteśmy w stanie uznać w sobie winę a później zepchnąć ją do podświadomości i tak nosić ją ze sobą i doświadczać jej skutków na przeróżne sposoby. I tylko my sami możemy ją usunąć.
   A jak ją usunąć? Wybaczając również tym na kogo lub na co ją projektujemy.

   Może to być np coś związanego z internetem. Nie sugeruję że tak akurat jest w Twoim przypadku. Nie wiem tego.
   Nie wiem też czy Cię już odpycha od komunikatorów jako czegoś co Ci nie służy, czy poprzez nerwy, poruszenie, dostajesz sygnał że właśnie tutaj masz coś do oczyszczenia, po czym mógłby (gdyby akurat to go wywoływało) zniknąć ból zęba.

   Odwracanie głowy, jeśli jest ucieczką od problemu, nie rozwiąże go. Chyba że go już nie ma i jest to odpychanie od jednego i przyciąganie do innego, robienie miejsca czemuś nowemu.
   Jeśli jest poruszenie to przyjdzie w takiej czy innej postaci jeszcze raz, jeśli nie wykorzystany tego do własnego uzdrowienia.

   Ktoś w 2wś powiedział, że jak będziemy walczyć z Niemcami (zamiast uzdrowić w sobie to co ich ściągnęło na nas) to po tym jak z tą Hydrą której odrasta kilka głów w miejsce ściętej jednej, przyjdzie jeszcze większe zło. I mieliśmy pięć lat okupacji zamienione na pięćdziesiąt lat.

   Wymądrzam się? Sorry
   Na razie tylko tak umiem pomóc
   Trzymaj się

   1. Jestem „skrajnistą”, zawsze byłem. Jestem coraz bliższy wyjścia całkowitego z niewoli internetu. Nigdy nie rozumiałem słowa „umiar”. Wsiąkam we wszystko, w co wejdę. Zatem lepiej dla mnie jest, w coś wchodzić bardzo delikatnie lub w ogóle. Pozdrawiam! Mam telefon. Można do mnie dzwonić. A komunikatory? Ogólnie zaśmiecanie mojej głowy. W komunikatorach tylko linki i linki i linki, a życie jest za oknem i mija, mija….Uśmiechu życzę!

   2. Śpiewie Ptaka podzielam Twoje Zdanie..
    Z dnia na dzień rzucę srajtopem o ścianę i tyle mnie widzieli..
    Mocno zaniżające wibracje..
    Albo albo… Jam Jest . ZdRAwiam

   3. „Kiedy trzymamy uwagę na myślach potępiających (osąd) wtedy przychodzi odczuwanie złości, lęku, smutku – e.mocji
    Czyli czegoś co „odbiera” moc i czyni chorobę.
    Widać to też w działaniu na wodę czy doświadczeniu ze szklanką ryżu o których już chyba wszyscy słyszeli.”

    Oj dobra bo sprawa jest banalnie prosta z mojej perspektywy na ten moment. To że nie ma dobra i zła , czy też jedno bez drugiego nie może istnieć to już dawno temu do tego doszłam . Każdy ma własną interpretacje dobra i zła . Które lasuje ludziom mózgi i tyle mam do powiedzenia. Jednakże mimo tej już własnej rozkminy nadal pytałam siebie , w takim razie jak mam nazwać to co widzę , to co się dzieje na przestrzeni, z ludźmi , otoczeniem . Aż w końcu ktoś na przestrzeni wypowiedział bardzo mądre słowa. I jakby mi ktoś obuchem walnął .

    „Nie ma dobra i zła . Jest droga ku degradacji( destrukcji) albo ku życiu ” Mój umysł zrobił obrót o 180 s .

    No i teraz każdy oczywiście będzie rozumiał co innego pod tym przekazem. Ja staram się zrozumieć dosłowność tego co Autor miał na myśli czyli bez własnej interpretacji. Spójrzmy na to w ten sposób .

    Degradacja zwana również destrukcją

    Nienawiść
    Zawiść
    Gniew
    Osądzanie
    Agresja
    Hipokryzja
    Rozum (nie) logiczny ( bo logika czasem się jednak zdaje)
    Niszczenie zdrowia swojego/ czyjegoś
    krzywda ( aczkolwiek to jest tylko i wył nieprzepracowana treść w umyśle tzw nieciągłość)
    Narzucanie innym swoich poglądów
    Zabijanie , wojny , awantury
    Niszczenie natury oraz wszelkiej innej formy życia
    Genowanie genów
    Eksperymenty rożnego rodzaju
    Źle użytkowana technologia
    Niska świadomość
    Chciwość itd

    Budowanie życia

    To już powinno stać dla każdego oczywiste , czym jest budowanie życia , czy też z czego ono wynika .

   4. Droga Mi.. nie ma co rozkminiać …rozmydlać..
    Odkąd pamiętam zawsze nie wolno było Nam powiedzieć NIE!
    Wyrażne krótkie głośne NIE ! …i nie tłumaczyć się…

   5. Droga Justynko kilka lat temu napisałam tu wystarczy mówić Nie , w swojej przestrzeni jak najbardziej , tak by się zdawało , wtedy mi się tak zdawało ,przecież masz wolną wolę ? skoro tak o co chodzi? amm no a potem znajdywałam się na tzw przesunięciu fazowym i widzisz pewne rzeczy jak widzisz i przestajesz się dziwić temu na co patrzysz . Cholera a prawda miała wyzwolić !!!! coś tu jest nie tak. Moja rada bez rady bo kim ja jestem ? Róbcie to co sprawia wam Radość i piendolcie resztę przy czym nie twórzcie krzywdy sobie i innym . Tak to wystarczy.

  5. Kiedy trzymamy uwagę na myślach potępiających (osąd) wtedy przychodzi odczuwanie złości, lęku, smutku – e.mocji
   Czyli czegoś co „odbiera” moc i czyni chorobę.
   Widać to też w działaniu na wodę czy doświadczeniu ze szklanką ryżu o których już chyba wszyscy słyszeli.

   Odwrócenie uwagi od myśli które trzymają nas poza wirem mocy (zwane też wybaczeniem) ustawia nas w centrum wiru mocy, przywraca moc, pokój i radość. Może nie być myśli, może być pustka, cisza a moc i radość i tak wracają i one też wiemy jak wpływają na wodę i ryż i na nasze ciało też – leczą.

   Emocja tworzy więc chorobę
   Powrót do pokoju jest powrotem do zdrowia

   Pisząc do Ciebie, sam się uczę i może potrzebowałem tego zrozumienia.
   Jeśli Tobie lub Komuś się przyda, życzę zdrowia. Jeśli nie, to nie, idźcie swoją drogą 🙂

  6. Piszesz że zaczął Cię wkurzać internet i komunikaty a mnie wkurza gdy widzę ojca gapiącego się w tv i zacząłem sobie uświadamiać, że ten widok przypomina mi właśnie o tym co dziś pisałem. O tym że pozwalam sobie łapać się na nowinki i obdarzając je wiarą pozbawiam siebie mocy. Własną mocą wyrzucam się z centrum swego wiru. I o tym mi widok ojca przed tv może przypominać.
   I jeszcze coś mnie wnerwia gdy ojciec słucha tych tzw telewizyjnych ekspertów. Może za mało nasłuchuję w ciszy swego Ducha a za dużo przebywam myślami na zewnątrz (jak mój ojciec), przez co opóźniam swoje przebudzenie, głosząc internetowe kazania.
   Ha to ci eksperci mnie wkurzają.
   Kurde, rżnę eksperta 🙄

   1. eee, no nie, ja tak tego nie widzę, tzn. rżnięcia, zdrawiam Cię Sławku, mądrze prawisz:)

   2. Mój ojciec ogląda tv i słucha radia. I efekt? Jest na liście chętnych do szczepienia. Brak mi słów. Po prostu brak mi słów.

   3. A propos bycia świadomym.
    Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie jedna z moich klientek ( zamówiła mnie jako tłumacza, sowicie wynagrodziła), prosta i prawie niepiśmienna Cyganka. Zadzwoniła i powiedziała mi, że gdziekolwiek jestem, nie mam się pod żadnym pozorem szczepić. Jej rodzina ani ona tego nigdy nie zrobią. Uspokoiłam ją, że ani myślę. Bardzo się ucieszyła na to.
    Bardzo swiadoma i mądra kobieta.

   4. Po pobycie w Kanadzie, gdzie multi kulti, „do wyboru, do koloru”, moja mama stwierdzila, ze najpiekniejszymi kobietami na swiecie sa Hinduski i Arabki.

   5. Śpiewie Ptaka drogi, powiedz tacie, że nawet w Mysłowicach kobitka zeszła po „szczypieniu”, o kto by się spodziewał, że na takie małe Mysłowice padnie….To „szczypienie” to rosyjska ruletka, nic więcej…przytulaski

   6. Tawie: moja teściowa też się upiera. Wszyscy próbują ją odwieźć od zamiaru ale ona jest jak beton. Pcha do tego swoją szwagierkę i teścia z Alzheimerem… (piękną duszę). Był czas ze miałam na nią duży wpływ, ale od pewnego czasu czuję że jest mi obca – to nie mój Ród – a hybryda. Proszę tylko Źródło, żeby pomogło…

   7. Tak, Teściowie to już inny Ród, nie mamy prawa bezpośredniej ingerencji. Możemy jednak stosować cały repertuar „chwytów pośrednich” oraz błogosławić poprzez jaźń.

    Jeśli codziennie błogosławimy Ród partnera, już jesteśmy w domu.

    Współczesne Słowianki o tym nie Wedą, ale błogosławiąc Ród partnera, błogosławimy swoje Dzieci.

    Słowianka, która nienawidzi Teściów, energetycznie zabija własne dziecko.

    Temat na ogromny artykuł. Piszcie.

   8. ZP25: ja określenie dupa wołowa rozumiem w sposób żartobliwy:), używam też zamiennie „dupa z rączką” :). Czasem nawet siebie tak nazwę:P.

    Wolna Istota ma taką właściwość, że robi swoje, bez względu na opinie i zdanie innych. Nie przejmuje się epitetami.

    Reakcja Tirowca była tylko konkretna i zdecydowana (wg mnie). W Rodzie możemy sobie powiedzieć wszystko, bo przecież nie chodzi o słodkie pitolenie o uczuciach, a wywołanie pożądanej reakcji. Dla mnie najlepszym przyjacielem/partnerem jest ten, który mówi prawdę – nawet trudną i brutalną. Prawdziwy Lechita zaś to nieco oschły w obejściu, konkretny w działaniu człowiek, który potrafi stanąć na wysokości zadania (rozwiązać problem).

   9. Ja bardzo szanowałam i kochałam po ludzku moich Teściów. Ale i oni obdarzali mnie tym samym. Pokój ich Pięknym Duszom 🌸🌸🌸🌸🌸🌸

   10. Widzę, ZP25. Rozumiem intencję TAWa, nie rozumiem formy. Pomagać można różnie, ale pomoc przez agresję chyba nie jest wzorcowa? 🤔

   11. „Słowianka, która nienawidzi Teściów, energetycznie zabija własne dziecko”.

    Nawet nie myślałam o tym w ten sposób, ale gołym okiem widać jak nienawiść zabija matkę, żonę, kobietę, dzieci i męża.

    Znam dwie kobiety, które się wręcz rozkochały w nienawiści do teściów. A skutki tego są takie, że zaczęły się problemy w ich małżeństwach, własne dzieci traktują jak przyczynę swojego nieudanego życia, a dzieci są zagubione i zostawione same sobie.
    Nieustannie narzekają i pławią się w tym bagienku. A ja mam wrażenie, że są już od tej nienawiści uzależnione.

   12. „Jeśli codziennie błogosławimy Ród partnera, już jesteśmy w domu.

    Współczesne Słowianki o tym nie Wedą, ale błogosławiąc Ród partnera, błogosławimy swoje Dzieci”.

    Bardzo Ci dziękuję za te Rady💛
    Zacznę już dziś🙂

   13. „Ale dzięki Rodowej traumie…”

    Nie ma traumy, jest dziura, w umyśle opiszę to jak umiem najlepiej, co nie znaczy że mamy stosować to nadal. Zanim zaczęłam stosować tzw kody źródłowe , połączyłam się , wiec był być może oczywiście tylko na mnie nalot , zobaczyłam co są w stanie wyświetlić , Szamanooo mówi tak odradzam wam robienie kodów bo jesteście widoczni dla matrixsa , mi to było lotto , oni wiedzieli kim jestem ja od zarodka , a ja wiedziałam jak się ukryć , mocno wierzyli że się nie obudzę na czas , czy jakby to zwać.

    „Słowianka, która nienawidzi Teściów, energetycznie zabija własne dziecko.”

    I wszystko w temacie . Nim ogarniecie kosmos , ogarnijcie ziemię. I siebie.

   14. Amm Dobra wychylę się jak zwykle od dziecka taka jestem 🙂 Błogosławi się każdemu , wszystko jest ze sobą połączone , co komu odmawiasz , to dostajesz w zamian, tzw rezonans energetyczny.

   15. A i w tym momencie zdusiłam wszelkie EGO ale de facto istnieje egoizm nazywany zdrową miłością . Jeśli chcecie stworzyć o boże świat wedle siebie ( ogólnikowo) i żeby każdy był taki sam , to mam nadzieję że ta śmierć jednak istnieje . Nie ma gorszego piekła niż być kimś kim się nie jest.

   16. „Jest trauma.”

    powtórzę, trauma to nie przepracowana treść w umyśle, czyli tzw nieciągłość , nie oznacza to że mamy iść nadal tą drogą. Chcesz cierpieć i udowadniać tym samym swoja ważność egzystencji , proszę bardzo , ale innym nie odbieraj RADości życia. Bo Ty jej w sobie nie masz. Nie jestem pokoleniem przejściowym . Jestem pokoleniem który zakorzenił korzenie. Wiedza to nie wszystko , można mieć wiedzę a być nadal głąbem, co widać w świecie ( to treść ogólnikowa , wolę to zaznaczyć ).

   17. na szczęście Qrwa mać znam !!!! to ci co im mówią nie możesz tak żyć !!! bo qrwa co ? och przepraszam ta mowa też chyba nie wypada … 🙂

   18. Ja też mam Radość Życia🌞😄😄😄🌞!
    I nawet z tej przyczyny zostałam na ulicy porwana do bandy trefnisiow. Na moment tylko, bo miałam swoje ryby do smażenia 😄😄😄 ale fajnie było błaznować serdecznie z mistrzami nad mistrze 💃💃💃💃💃💥!

   19. Ja też mam radość życia i wyjątkowe szczęście do humoru sytuacyjnego ;).

 5. „Holenderski marsz „anty-covidowy” zakończył się starciami z policją.

  Zgodnie z doniesieniami medialnymi, demonstracje przeciwko lockdownom, które miały niedawno miejsce w Holandii, przerodziły się w regularne starcia z policją w Eindhoven, Amsterdamie i kilku innych miastach.
  Rzecznik prasowy policji poinformował, że w kraju, aresztowanych zostało ponad 100 osób.

  Niedzielna demonstracja, była współorganizowana przez właścicieli restauracji, którzy podobnie jak w Polsce, ucierpieli przez długotrwałe zamknięcie ich biznesu.
  Po przerodzeniu się demonstracji w zamieszki, spaleniu uległo kilka pojazdów.
  Lokalne władze podały, że w sobotę wieczorem w wiosce Urk na północy kraju, podpalono również centrum testowe COVID-19.

  Debata w Holandii, dotyczy między innymi nowo wprowadzonej godziny policyjnej.
  Trwa ona od 21:00 do 4:30 i jest to pierwszy przypadek wprowadzenia jej w tym kraju od czasu II wojny światowej.
  Premier Mark Rutte broni się, twierdząc że jest to konieczne aby zmniejszyć liczbę zakażeń. Tymczasem, w zaledwie 2 dni od wprowadzenia nowego ustawodawstwa, wydano ponad 3600 grzywien, a 25 osób zostało aresztowanych za łamanie ustaleń.

  Sytuacja w Holandii jest dość napięta, nie tylko z powodu koronawirusa.
  Niedawno, doszło tam do skandalu związanego z zasiłkami dla dzieci, w wyniku którego rząd premiera Marka Rutte podał się do dymisji. Jest to o tyle problematyczna sytuacja, że zbliżają się tam wybory parlamentarne, które mają mieć miejsce już w marcu.

  Obecnie działa tam rząd tymczasowy, lecz niepokój i gniew ze strony obywateli, zaczyna osiągać punkt krytyczny.”

  Źródło zmiany na ziemi

   1. A kis ta pieron na ty przestrzeni(jak Wy to nazywocie)sie dzieje juz od wcora biyda tu nosa wsciubic,bo zaroz sie w leb loberwie.Ludziska kochane popuscie,kozdy dobrze godo polyjcie po jednym i juz.Dobranoc kochani!

   2. Niejasne nazewnictwo z mojej strony… (ostatnio siedzę non stop nad bloggerowym kodowaniem a tam post to wordpressowy „wątek” czy jak to wp nazywa… co innego niż komentarz… skrót myślowy poleciał i wyszło co wyszło). Chodziło o dialog z wątku odnośnie babci Kasi.

   3. „tu się leje po pyskach”
    ———-
    A ile siarczystych przerywnikow dzisiaj padlo! Jest moc!😂😛

   4. Babciu Marysiu, jest jeszcze jedna okazja, na jednego! 😄

    Wczoraj Dziewanny święto było, więc spóźnioną naleweczkę-lipóweczkę do TAWerny przynoszę.
    Niech nam się wszystkim Darzy, Kochane Siostry i Kochani Bracia!🥂 🙂 💛

   5. TAWie, jesteś Wilkiem, zjadłeś wątek z Babcią Kasią 😄😛

   6. Dziewanno: najlepszego🔆🌼🌺🔆 Kocham dziewanny są wyjątkowe😄

   7. Dziękuję Emuszko💛🙂
    Mam nadzieję, że w tym roku będzie ich więcej 🙂


 6. ”Po lekturze „Wielkiego Zatrzymania” spojrzenie Czytelnika na ten świat nie może już być takie samo.
  Co stało się z ludźmi? Co stało się z nami, że nasze wiano na przyszłość jest takie marne? Człowiekowi wydaje się, że dziś na wszystko można znaleźć odpowiedź. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie – tylko garstka osób rozumie to, czego nie rozumieją pozostałe miliardy ludzi. Jeden gram wiedzy generuje paradoksalnie tony niewiedzy.” za. przedmowa ..

  1. Dzien dobry!O cudna Dziewanno no tak,niech Ci sie darzy wszystko co dla Ciebie dobre,(o poprawka ponoc nie trzeba uzywac”niech”).DARZ SIE WSZYSTKO CO DOBRE DLA DZIEWANNY.Tak sie staje.Przytulam do serducha.Widzisz tacy wszyscy nabuzowani od 2-uch dni ze ho,ho.Ja tak delikatnie radze po babciowemu coby z krzyza chlopy sposcili,to zelzy.

   1. Dziękuję Babciu Marysiu, dziękuję TAWie 💛

    Właśnie się złapałam na tym „niech”.
    W myślach odkręciłam 😄

    Ściskam Was fest 🤗😁

  1. Hmm może trzeba będzie przeczytać co ten Hitler tam faktycznie napisał i czy był takim psycholem jak go malują czy też to nacja wiadoma była powodem jego działań. Na bitchute widziałem jakiś czas temu filmiki przedstawiające republikę wiemarską z okresu miedzywojennego. Na zdjęciach widać było głodne i chude dzieci w Belinie i była mowa o tym, że Żydzi rządzą finansjerą i przejęli najważniejsze branże. Burdele były w rękach Żydów, był też coś jakby gender już wtedy. Panowała sodomia. Niemcy byli u siebie jakby na marginesie. To i straszna bieda zapewne sprawiło, że Hitler doszedł do władzy a nie zoologiczny antysemityzm jak próbują nam wmówić tzw. historycy. Dzisiejszy świat to jakby taka republika weimarska tylko znacznie większa. Filmy te zablokowali na You Tube na Polskę.

   1. Pamietam jak Zalwit, ktory zna bardzo dobrze niemiecki, mowil, ze w polskich tlumaczeniach jest duzo przeklaman. Czy zamierzonych, to juz inna sprawa. Np. w powojennej prasie pojawialo sie czesto przypisywane Niemcom sformulowanie „rasa panow”. Zalwit mowi, ze w niemieckich dokumentach, artykulach i ksiazkach nigdy sie na to sformulowanie nie natknal. Zwrocil jednak uwage na inny pojawiajacy sie wątek, wątek nadczłowieka. Hitlerowcy chcieli stworzyc nowego czlowieka: idealnego nadczlowieka. Osobnika o wielkiej sile fizycznej, zdrowego, odpornego na stres, pozbawionego moralnych skrupulow i bezrefleksyjnie wykonujacego rozkazy, czyli…. takiego super-zolnierza. Miedzy innymi temu celowi wlasnie, wedlug Zalwita, mialy sluzyc eksperymenty na wiezniach obozow. Ma to sens.

    A pamietacie eksperymenty genetyczne Mengele? Czyzby chodzilo o produkcje potencjalnych klonow?
    Mengele i jego „miasto blizniat” w Brazylii.

    https://www.newsweek.pl/wiedza/tajemnica-candido-godoi/mbjdf1d

   2. My wiemy, że kosmiczne eksperymenty na Ziemianach (Auschwitz) trwają w najlepsze do dziś…

    Choćby wielu naszych Forumowiczów doświadcza ich na sobie do dziś. AszkeNAZIzm trwa w najlepsze do dziś.

  2. Mimo, że Hania mierzi co niektórych, warto wg mnie słuchać dalej jej przekazów, by mieć jakieś odniesienie do wiadomości jakichkolwiek ze świata. Myślę, że ma wiele racji, jak i wiele Wedy, zachęca do oglądania Iwonki Sampson, mówi o prawie morskim i Watykanie, o tym, co jeszcze w USA…

   .https://www.youtube.com/watch?v=3FT4Ai4dt80

   1. USA to już dawny temat. Będzie tylko dogorywać.

    Warto zwrócić uwagę, że wywołany do tablicy prezydent Andrzej, postawił się i zaczyna być szkalowany w mediach.

    To dobry znak, jeśli system nie jest w stanie kogoś kontrolować, to często za pomocą mediów, próbuje się takie osoby zdyskredytować.

    „Wielkie okazje nie trafiają się małym ludziom”. Trzymam kciuki, panie Andrzej!

   2. Łukaszu dodam Ci jeszcze jedną „jaskółkę”bo wczoraj oglądałam mojego ulubionego Górala Sebastiana Pitonia, zapraszającego Prezydenta Dudę na spotkanie i na narty, by przy okazji porozmawiać o problemach NASZEGO KRAJU i nie naszego nierządu Stworów, który nam te problemy stwarza.
    Czyli Stwory stwarzają nam problemy, chyba najwyższy czas się z nimi pożegnać, czy Ty też tak uważasz?😄

   3. Aniu, Sebastian mówił też wcześniej o konieczności stworzenia ponad partyjnej / rządowej grupy ludzi kochających wolność.

    Na innej płaszczyźnie, chodzi o stworzenie alternatywnej i wolnej siły, kolektywu, zbiorowości. Wolnej od wypaczeń i wpływów.

    Mówił, o tym, że czas partii odchodzi, a dla pasożytów, żyjących z pracy innych, to nie będą dobre czasy.

    To oddolne uzupełnienie rządowego rozłamu,a może nawet jakiś jego wyzwalacz.

    Sebastian mówi o tym o czym my, ale na bardziej zrozumiałej dla większości płaszczyźnie. On wie, Grzegorz Braun też. Jest pięknie, a będzie jeszcze lepiej.

    Słońce już wschodzi, nikt nie mógł przewidzieć, że wzejdzie tak szybko.

   4. „Jest pięknie, a będzie jeszcze lepiej.”
    Łukaszu, ja też tak uważam, i wiem, że tak będzie.
    Wspieram swoją energią SERCA WSZYSTKICH NIECIERPLIWCÓW 😄💞
    Będzie dobrze, bo my tego chcemy.

   5. Niecierpliwców czyli m.in. mnie 😘😘😘 ja bym chciała żeby wszystko co nie służy ludziom w jeden dzień się rozsypało 😀

 7. Umar niedowno Erwin Sówka malyrz naiwny. Nie rozumia, czamu naiwny mie sie zdowo cołkiem inakszy… Pieknie łonaczył te obrozki, zobejrzyjcie sami… I niy tylko łon… Nalyżoł do tzw. grupy Janowskij… Janów zaś to dzielnica Katowic o rzut berytem ody mie… No bo jest jeszcze Miejski Janów – tyn, co do Mysłowic noleży, a jest całościom z tym katowickim… Musza sie poasić trocha tymi chopami, takich gryfnych obrozków to żeście downo niy widzieli… Dzisioj był pogrzyb tygo boroka, a tyn lord Wader to sie cheba lansowoł zaś (jak to pis mo w zwyczaju na grobach), no tako okazyjo….

  http://secundum.pl/malarstwo-naiwne-mozna-lubic/

  https://wydarzenia.interia.pl/polska/pogrzeb-slynnego-malarza-erwina-sowki-zdjecie,iId,3020329,iAId,399983

  1. We wczesnej młodości byłem w Krynicy Górskiej w muzeum najsłynniejszego polskiego „naiwnisty”…

   Ja zapamiętuję/zapisuję aury wszystkich muzeów w moich emocjach. Wielkie wrażenie…

   Można powiedzieć, że odpala mi się w tej chwili nawet zapach kredki Nikifora…

  2. Do Grupy Janowskiej nawiązuje film Lecha Majewskiego „Angelus” z 2000 r. cołki w ślunskij godce….Ciekawy obraz przedstawia nie tylko śląskie zwyczaje i tło ale ezoteryczny stosunek do rzeczywistości. Podobno na terenach Janowa powstała okultystyczna grupa, mająca związek z różokrzyżowcami, polecam film, jest ciekawy.
   „Punktem wyjścia dla fikcyjnej historii, opowiedzianej przez film, jest historia prawdziwa: dzieje zdumiewającego i niezwykłego w skali światowej, fenomenu, jakim była Janowska gmina okultystyczna, działająca na Śląsku, w latach 30-tych i w dwóch pierwszych dekadach powojennych. Ten fenomen był świadomie fałszowany przez władze PRL i zaistniał dzięki malarstwu członków gminy, które w kilku przypadkach osiągnęło światowy sukces. Twórczość ta przesłoniła to, co było jej przyczyną i źródłem: hermetyczne nauki i praktyki alchemiczne oraz teozofię Janowskich okultystów.”
   Rok 1939. W gronie uczniów umiera Mistrz gminy okultystycznej. Na łożu śmierci – namaszcza swego następcę: malarza i teozofa Teofila; przekazuje uczniom księgi i znaki.
   Wypowiada potrójne proroctwo: I – wybuch wielkiej wojny; II – inwazja świata astralnego i rządy jego demonów; III – Apokalipsa: zniszczenie przez promień z Saturna, kiedy ludzkość ostatecznie sprzeniewierzy się prawu moralnemu i boskiemu.” Film poniżej…

   .https://www.cda.pl/video/143870521

 8. Zauważyłem że używam tych samych określeń na całkowicie odmienne działania, co może stwarzać iluzję konfliktu, niezdecydowania, błędu.
  No cóż, ludzki język jest niedoskonały i trudno jest przełożyć świat uczuć na język jeszcze w dodatku pisany.

  Mowa o odwracaniu uwagi

  Raz gdy próbując uciec od problemu, zachowujemy go.

  Innym razem gdy przestaję zasilać myśl, ona traci moc stwórczą.

  Zdaję się że w obu przypadkach użyłem słów: odwracać głowę, odwracać uwagę.

  Jeśli próbuję uciec od czegoś co mnie drażni (na zewnątrz) albo od własnych emocji i jest przy tym złość, lęk, a one są gdy to osądziłem, to poddałem się jakiejś kolejnej myśli która trzymanie poza wirem mocy.

  To drugie odwrócenie uwagi a raczej puszczenie, w tym nie ma emocji, tu pojawia się pokój i on informuje o puszczeniu się myśli która wyciąga poza wir mocy. To jest jak puszczenie się myśli która jest jak balast i ciągnie na dno. Jak się puści to się automatycznie wypłynie.
  Jak się puści, to automatycznie usadowi nas w centrum wiru.
  I by to osiągnąć, kurde, nic nie trzeba robić.

  To robienie a więc łapanie się tych myśli, analizowanie, gorączkowanie, to ono wyciąga poza wir, odbiera moc na tym planie (na wyższym wciąż moc pozostaje), cięgnie na dno.

  I to puszczenie się myśli może dotyczyć myśli o emocjach, myśli o tym co się dzieje teraz na świecie.
  Można odłożyć wiadomości jeśli widzę co mi robią gdy oglądając je, tworzę myśli i uczepiony ich, pozwalam wyciągać się poza centrum wiru pokoju. Tu Cię rozumiem Śpiewie Ptaka.
  Ale trzeba przy tym uważać by nie wylewać dziecka z kąpielą.
  Bo może wciąż ciągnie mnie do tych wiadomości po to bym nauczył się nie łapać ma nie i nie wyrzucać siebie z wiru mocy i pokoju.

 9. Jawny rozłam w nierządzie lub mocna gra pozorów. Konfederacja na pogadance w budynku sejmu (?) , wszyscy bez masek.

  Pana Grześka zabrakło, bo pewnie walczy na froncie z narodem 😉

  Podpisy pod ustawię o otwarciu
  .https://youtu.be/n3LvFb6d17E

  Jakie widzicie tą sprawę?

 10. A tymczasem w Polsce pojawiła sie rzadko spotykana na naszych terenach sowa jarzębata, niedawno sikora lazurowa a teraz sowa, znów ornitolodzy z całego kraju zjeżdżają się w miejsce pobytu ptaka jak do jakiej celebrytki, przepiękna jest…
  .https://wydarzenia.interia.pl/galerie/kraj/olsztyn-rzadki-okaz-ornitologiczny-zdjecie,iId,3020178,iAId,399941
  Pisaliście, że nie pojawiają si ptaki w karmikach, dwa dni temu do mojego karmika przyleciały równocześnie 3 sójki, a pod karmikiem spacerował dumnie „domowy”(z domku na Dębie) kos…Ponoć sójki to zwierzęta mocy…Wiosną trzy małe sójczęta siedziały naprzeciw mojego balkonu.
  „Kiedy sójka wkracza do naszego życia, przede wszystkim uczy nas krytycznego spojrzenia na to co nadchodzi. Pokazuje, że nie warto odcinać się całkowicie od przeszłości i ślepo podążać za tym co nowe. Warto jest zatrzymać się i korzystać ze zdobytej wiedzy i doświadczeń, które pomogą nam uniknąć błędów i w wielu przypadkach uchronią nas od wejścia na nieodpowiednią dla nas ścieżkę życia. Sójka, która łączy ze sobą wszystkie 4 żywioły zachęca do wglądu w samych siebie, Sama często zagłębia się w najciemniejsze zakamarki lasu. Tak samo powinniśmy postępować z samym sobą, powoli odkrywać to wszystko co jest w nas samych i zaakceptować swoją naturę. Tylko dzięki takiemu podejściu będziemy mogli się rozwijać i w pełni zrozumieć samych siebie. Ptak ten pokazuje, że czasem za dużo mówimy, jesteśmy zbyt głośni i otaczamy się cały czas hałasem. Dlatego zachęca do wyciszenia się, a to najlepiej zrobić na łonie natury, na przykład w jej naturalnym środowisku czyli w lesie.”

  1. Iwonko, u mnie codziennie do stołówki na tarasie przylatuje 5 pięknych kolorowych Sójek
   .
   Uwielbiam na nie patrzeć, a Naszych Polskich warunkach klimatycznych mało jest takich kolorowych ptaków,jak Sójki, które z łatwością zbliżają się do Ludzi.

   Oprócz kolorowych Sójek, Bażantów, Sikorek, Gilów i jeszcze jakiegoś ptaszka, którego nie umiem opisać, przylatuje do mojej tarasowej stołówki piękny czarno kolorowy Dzięcioł.

   Są oczywiście w dużej ilości moje kochane Wróbelki i łobuziarskie Kosy, uwielbiające moje Jabłka.🤣

 11. A powiem Wam cos pozytywnego 🙂 Odkad skonczylem przerabiac przesilenie powrocila do mnie „zdolnosc rozrodcza” znowu 🙂 No tak mi ta parowa stoi non stop, ze sam nie wiem 🙂

  1. Jasność, dziękuję Ci za odwagę i szczerość z zaprezentowania 😄😄 swojej parówy, bo tak się dzisiaj obśmiałam, że mam czkawkę.
   Czy konsumujecie tę Twoją parówę na śniadanie, czy raczej na kolację? 😆😄

   W tych trudnych dzisiejszych czasach nawet parówka jest w stanie sprawić radość, taką jaką dawała w PRLu. 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

   1. SłowiAnka – dzieki 🙂 Wiesz, pomyslalem, ze wlasnie o takich rzeczach trzeba czasem tez mowic, po prostu na luzie, a poki lodyga dryga to wszystko jest OK 🙂 Wiec to jest DOBRA wiadomosc majaca na celu rozweselenie, rozbudzenie, moze nawet odrobinke wyzdania sprawic moze 🙂
    Czesto rano atakuje, no jak juz godzine nie moge spac no to co z tym zrobic 🙂 Ale wieczorem tez pochodnia plonie, no wiesz jak to jest… W zaleznosci od sytuacji i cisnienia ukrwienia. 🙂

   2. Moj maz zlozyl swojemu koledze takie oto meskie zyczenia urodzinowe. 😉😛 Nie, nie jego, choc ma dryg do wierszykow i rymowanek, z netu.

    Żeby się żyło,
    Żeby się wiodło,
    Żeby się chciało
    i
    Żeby się mogło

  2. jasność a dyć jo Ci chopie gratuluja z serducha tyj rozrodczości! Mój ślubny mo rozrodczość gotowo na okrągło – łon je jaki fenomyn cheba, niy wiem jak łon to robi a mo 57 lot hihi No i niy powiym jego baba je fest zadowolono:))

   1. IW – hehehe ani nie wiysz jak sie ciesza. Tak powinno byc, chop to chop i lodygo drygo. Dzisiej zech zaatakowol o 5tej uosim. No niji dalo sie, tako mnie ta porowa meczyla.

   2. Jasność Kotuś dyć wiym jak to je hihi, parówa mynczy chopa a chop baba, co je w sumie dlo ogólnyj korzyści :)))

   1. Wedlug niektorych ciagly wzwod, to tez objaw kowida. 😉
    A tak na powazne… Niekontrolowany, trwajacy kilka godzin wzwod, moze sie zakonczyc interwencja chirurga. Zakrzep krwi moze zablokowac odplyw krwi z prącia.

   2. „Niekontrolowany, trwajacy kilka godzin wzwod, moze sie zakonczyc interwencja chirurga. Zakrzep krwi moze zablokowac odplyw krwi z prącia.”
    Znałam goscia, który chciał tego uniknąć i na cały tydzień zamknął jeden dom publiczny w Istanbule tylko dla siebie. Był bardzo zamożnym człowiekiem.

  3. Jasność, gratuluje Ci chłopie 💪💪💪 🙂
   Pamiętam jak kiedyś też tak miałem, że chciałem sobie rano dłużej pospać i byłem zaspany. Otworzyłem oczy, a ptak już stał na baczność 🤣🤣🤣 Ptak się obudził wcześniej ode mnie 😁
   Fajnie, że na forum mamy dobry humor i „robimy sobie jaja” 😁

   1. Hahaha TAW – to wspanialy argument 🙂 Bede uzywal 🙂 Argumentu 🙂

    VIS – chodze niewyspany od … dawna… 🙂

 12. W mojej rodzinie juz co niektorzy sie okreslili. Mlodsza ode mnie kuzynka pracujaca we Wloszech jako pielegniarka w domu seniora wlasnie zostala zaszczepiona. Znajome mojej mamy w przedziale wiekowym 75-80 znaja daty swoich szczepien (luty/marzec). Jezeli szczepionek nie dowioza, to moze troche dluzej pozyja. Moja mama na liscie rezerwowej. Niby jeszcze nie wie, czy sie zaszczepi.
  ————-
  Matriksowe absurdy
  W. Brytania. 200 funtow kary za jazde na sankach i obrzucanie sniezkami.
  https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/tysiac-zlotych-mandatu-za-jazde-na-sankach-i-rzucanie-sniezkami-aa-e8v1-5XLp-Yy3X.html

  1. Ja czasami myślę, że dla tzw medyków to mają sól fizjologiczna albo witaminy, a dla innych, a przede wszystkim dla seniorów to coś na wykończenie.

   1. Celebryty, ktore okrzeply w komunizmie to najczescie z narodu wybranego a mlodsi to juz inna bajka klonowo-hybrydowa .Beda reklamowac najwiekszy syf od kredytow,po srodki na orgazm i erekcji,szczepionki z fenolem i pewnie niebawem smoeutanazje i twarde narkotyki. …jestem ciekawy jak dlugo Polacy beda indoktrynowac sie ta propaganda i oglupianiem .

   2. Było chujowo, teraz ma być kolorowo. Milion barw niech rozbłyśnie 💥💥💥💥❤️💜💛💙💜

 13. Winien produ…cent… który produkuje plastik dla centów a winni jak zwykle..
  Nie kupuje i nie pakuje.. Kosz wiklinowy targam dostojnie
  na ryneczek…
  Na temat w.w. dobrych wieści. PrzyRODa zadziwia napRAwdę..
  napraw…dę.. ZdRAwiam Kochani na Miły Dzień..

 14. „Pięknie, do tej pory (kilka tysięcy lat), wszystkie zachowania mas, tj. populacji można było przewidzieć z racji przejęcia świadomości. Obecnie jest ona oczyszczana i coraz więcej istot jest w stanie nie ulegać jej wpływom, (lub wytarzać własną sferę informacji?). Zatem kontrola reakcji mas nie jest już tak przewidywalna. Przestajemy być masą, a stajemy się niezależnymi jednostkami.”

  Właśnie Łukaszu. Np. ja, skromny Viking i Scyta 🤣🤣🤣 (mam nadzieje, że nie jestem w oczach Tawerniaków zarozumiały, bo szanuje innych Ludzi, przy jednoczesnym trzymaniu się swojej Strony Swojego Wnętrza 😀) idę Indywidualną drogą w Życiu. Czytam i oglądam różnych Ludzi, ale i tak zawsze sprawdzam, czy to czy tamto ze mną tak na serio współgra. Są pewne rzeczy np. w sferze seksualnej które się ze mną jeszcze gryzą i przez to przez lata nie chciałem się wiązać na długo z kobietą (dzisiaj TAWie rozmawialiśmy o tym telefonicznie i masz racje, aby „nie walczyć z tym na siłę”) Dzięki swojej pracy nad sobą zmieniłem się pod względem preferencji seksualnych, bo coraz bardziej preferuje kobiety romantyczne, uczuciowe i ciepłe. Nigdy nie byłem pantoflarzem w związkach z kobietami, ale przez lata miałem obsesje na punkcie kobiet dominujących w łóżku, tzw. Domin (to pewnie ma związek z tymi rzeczami, które mi starsza siostra zrobiła kiedy byłem małym dzieckiem, o czym już na forum wiele razy napisałem). Jest to jakiś program, który uważam za zboczenie/skrzywienie. Cholernie się kiedyś tego wstydziłem. Nie jest to zgodne z moją naturą (ten program), bo mam w sobie sporo romantyzmu i jestem dość „konserwatywny” (wbrew pozorom). Nigdy żadna kobieta mnie nie zdzieliła pejczem i bardzo dobrze, bo bym się dziwnie czuł 🤣

   1. U Osy na żywo: Olszański, Osadowski i Poręba mówią o tym, co Putin mówił w Davos. Niby fajne słowa, myślę, że mają nawet dużo racji, ale uwielbienie tych Panów do Putina i tego z Chin mnie drażni. Putin miał powiedzieć, że władza banków się kończy.

   2. Nie wiem dokładnie, z tego co wiem, miało być online. Kilka dni temu. Putin miał zażyć bardzo „przywódców” światowych.

   1. Potwierdzam, można przejść obok tego szaleństwa nonszalanckim krokiem.

 15. „Wczoraj Dziewanny święto było, więc spóźnioną naleweczkę-lipóweczkę do TAWerny przynoszę.
  Niech nam się wszystkim Darzy, Kochane Siostry i Kochani Bracia!🥂 🙂 💛”

  Mmmm, przepyszna naleweczka 🥂 !!!
  Dużo Słoneczka 🔆 Dziewanno!!! 🌼 🌷 🌹 🌺 🍀

  1. Widziałem kiedyś trailera, wstawiałem go tu nawet. Tego dnia dowiedziałem się skąd oni biorą te wszystkie dzieciaki, choć to jest zapewne tylko jedno z wielu źródeł.

   1. ale to jest świeży film, dopiero co… jest nawet na yt
    o handlu dziećmi również w Polsce

 16. Mimo zakazu zgromadzeń, ortodoksyjni Żydzi są wkurwieni na całokształt 👑świrus owego cyrku i wyszli tłumnie i z impetem na ulice w Usraelu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s