Od dziś codziennie palimy świecę w oknie

.https://youtu.be/nG6zp8z6UvA

Od 10 stycznia 2021 r. codziennie wieczorem palimy i wystawiamy świecę w oknie – niesamowita akcja rozpraszająca pomrokę dziejów zainicjowana przez Szamana Tańcującego z Wiatrem.

318 myśli w temacie “Od dziś codziennie palimy świecę w oknie

  1. Nowe algorytmy przestrzeni ich pogonią. Oni kompletnie nie kumają, jak potężne procesy transformacyjne zachodzą teraz na naszej planecie oraz w całym Uniwersum.

   Oni żyją ciągle po staremu i wydaje im się, że ich przewaga nad niewolnikami nie będzie miała końca.

   1. Tak, tylko im się wydaje, bo PraWeda jest zupełnie inna. I niedługo ich dopadnie.
    🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

   2. Cierpienie niewolników jest na rękę kosmicznego śmieciowi, zwanemu potocznie bogiem/źródłem (celowo z małej), które się nim karmi. Dobry rodzic nie pozwala na cierpienie swoich dzieci, które podobno kocha. Ja tego czegoś kochał nigdy nie będę.

  2. Potocki z II RP powinni przejąć władzę przynajmniej na jakiś czas. A potem pora przywrócić wreszcie w pełni rządy narodu a Chazaria definitywnie won. Jeśli jednak naród się dostatecznie nie obudzi aby do tego doszło, to może będą rządy nowych żymian.

   1. Wczoraj w audycji Kamratów na żywo, zadzwonił ktoś ze skandynawii, kierowca tira. Mówił, że przy kontroli pokazał dokument z IIRP, który ma od Potockiego i został on uznany.

 1. Kochani oczywistem jest że władowali Polaków w trudną sytuację i wykorzystują w tejże trudnej sytuacji..i straszą..
  Kochani To jest … najpodlejsze co może być pod słońcem…

   1. oglądałam ten materiał Hanny, w dzisiejszych niemieckich wiadomościach trąbią też, że Biden zamierza wypłacić Amerykanom po 2000 dolarów w gotówce i o pakiecie pomocowym dla przedsiębiorstw, o planach zamknięcia kraju nic nie mówią. Te 2000 mają być pomniejszone o już wypłacone, czy obiecane 600 $, a mnie oświeciło… przecież to Trump obiecywał ludziom 2000 dolarów w gotówce…. czyżby deal pomiędzy Trumpem i Bidenem? Zobaczymy za kilka dni, albo nie zobaczymy 🙂

    A teraz też temat USA, po temacie zdrowia. Nasz Pan Jerzy premier u Janusza Zagórskiego dzisiaj przemawiał, ale na fejsbuku, więc pewnie nie każdy będzie mógł odtworzyć, cały czas o leczeniu, żądaniu zmiany prawa itp, ale na końcu ok 10-8 minut od końca temat USA też został poruszony. Pan Jerzy, niby od polityki, politykowania się miga, ale rzucił kilka informacji, a do tego wykazał zainteresowanie przaszłotygodniowym spotkaniem Pana Janusza z Prof Matyją (ok 37 minuty, krótko o tym)

    .https://www.facebook.com/195406377227344/videos/469448181110655

   2. Nie, nie będzie. Dużo się dzieje, ale nie wiele z tych informacji się przebija.

    Media zmieniają ton, ale dalej w większości mącą i przekłamują.

    Tak czy inaczej, już jest inaczej, na plus 🙂

   3. Kochani, jak widzicie, wszystko idzie w dobrą stronę i wkrótce Polacy na tyle okrzepną, że ten blog nie będzie już nikomu potrzebny. Zachęcam do własnych inicjatyw, wtedy będę mógł wreszcie odpocząć 🙂

   4. Linkował TAW filmik Hani, Merkel też idzie w cholerę. U nas w pięknym kraju też pękają, chwila moment jeszcze 🙂

   5. Merkel mocno się trzyma, oddała teoretycznie władzę nad partią, ale już ponad rok temu, wtedy zastąpiła ją bezpciowa Annegret Kramp-Karrenbauer, która po popełnieniu wielu błędów podała się kilka miesięcy temu do dymisji. Posiedzenia partii CDU były w związku z pandemią przesuwane. Na kilka godzin przed wyborem powiedziała takie słowa:

    „Zyczyłabym sobie, żeby wybrany został zespół, który weźmie los naszej dumnej Partii Ludowej w swoje ręce, a następnie wspólnie z wszystkimi jej członkami, znajdzie właściwą odpowiedź na zadania przyszłości”

    I jak za pomocą czarodziejskiej różdżki wybrany został Pan Laschet, który cały czas pokazywał się w parze z obecnym ministrem zdrowia Panem Spahn, po prostu stanowią parę współpracujących z sobą polityków właściwie jedyną parę polityków, którzy deklarowali współpracę ze sobą po wyborach, więc Merkel mówiąc o swoim „życzeniu” wiedziała o kim mówi.

    Merz, który jest prawicowy przegrał- aaa chyba ważne, duża część wyborów odbyła się korespondencyjnie.

   6. Przychodzi Kaczyński do sklepu z częściami samochodowymi i pyta, czy dostanę porządne hamulce?

    Sprzedawczyni pyta, jakiej marki samochód?

    Kaczyński, mam tylko kota, a jemu ostatnio hamulec nawala, a ja pilnie muszę z Polski spierdalać, a nie chciałbym na księżycu wylądować, bo tam podobno naszych już też likwidują.🤣🤣🤣

  1. Pilne!!

   Mamy nowego księdza proboszcza, który objawił się w kościele w Starachowicach, wygłaszając swoje pierwsze kazanie w kościele, w formie orędzia do narodu.

   A tym Nowym księdzem głosicielem jest nikt inny jak tylko nasz wódz kurdupel Kaczyński.🤣

 2. Zapowiada sie niezly bajzel.
  Do USA zmierzaja z Hondurasu tysiace uchodzcow, glownie mlodych mezczyzn. Bidenowa administracja obiecala zburzenie trumpowego muru na granicy Meksyk-USA i zmiane polityki imigracyjnej.
  A to z innego zrodla… Pelosi chwali sie, ze TYLKO administracja Bidena jest stanie zaszczepic „cala Ameryke”.😁
  .https://www.youtube.com/watch?v=KQe8u3octGA

  https://www.washingtonpost.com/national/biden-immigration-policy-changes/2020/12/22/2eb9ef92-4400-11eb-8deb-b948d0931c16_story.html

 3. Elo polszmat zrobił reportaż o handlu buteleczkami ze szczepionką, rozlewają sobie w centrali po 5ml i sprzedają z samochodu. Interes kwitnie tylko gdzie ten transport w ciekłym azocie???

  1. Majk, who cares :D? Najwyżej będą chodzić wykrzywieni jak zombie. Wszystko na własne życzenie.

   Widzę, natomiast, że już nawet bardzo niepozorne istoty, nie kupują bajek z telewizora i zaczynają kwestionować to i tamto, bądź są zdezorientowane, bo coś im nie gra. Tylko jeszcze nie wiedzą co.

   Ba, nawet niektórzy zrzucają maski, po wygraniu ze strachem.

  2. No nie wierzę.
   Chociaż z drugiej strony głupich mamy na kopy.

   Ale to chyba jednak reklama scypionek.
   To mnie utwierdza, że scypionki nie idą.
   A przymusu, nawet szantażem jakoś nijak wprowadzić, bo ludki zaczynają się buntować.

   1. Tak, to jest reklama. Bo faktycznie nie idą. Znam takich, co się zapisali ale się odpisali, bo poczytali, czym to pachnie.

 4. Właśnie przed chwilą patrząc na obrazek z Horusem i mithrą wreszcie zrozumialem ja w zodiaku z psa zrobiono baranka i jaki mógł być jego ludzki odpowiednik (to tylko moja osobista teoria, jedynie jej zawiązka). Z sumeryjski zapisków znak ten jest określony jako (z ang.) „field dweller”, czyli „żyjący w polu”, wujek Google podaje też „dwell” jako mieszkać, bytować, itp. Z rozszyfrowanego mitu o dwunastu pracach heraklesa, wynika, że pierwotnie był to pies, ale patrząc na ten obrazek wreszcie do mnie dotarło, że chodzi o Pasterza! Być może ten znak zodiaku ewoluował w ten sposob: pasterz > pies (pasterski) > baran/owca. Problemem w tej teorii może być jedynie to, że ten znak (jako pies) jest przypisywany ziemi, a nawet podziemiom, gdzie pies stoi jako strażnik, czy możliwe jest tu pomylenie/przestawienie tego znaku ze znakiem dzika (dzisiaj jako byk)? Musiałbym jeszcze raz poczytać ten artykuł o heraklesie.

  1. Tak .. Górale -Pasterze. Szacunek .Baca. Redyk .Dzwonki u
   Owiec.. Piękny widok . Ukłon .

   Weszli z hotelami . Zwierzyna wyparta..
   Niejeden survivalowiec dziś w portki by narobił jakby słyszał
   wilki , jelenie.. dziki.. które żyją w NATURZE czyli u SIEBIE
   Pasterstwo było kiedyś jedyną nauką-możliwością przetrwania..
   Tak ”żyjący w polu”- kto dziś umie w polu żyć ..? /odp.Ja../

   Taki wypas owiec teraz na pokaz dla turystów…ech.
   ZdRAwiam

  2. A Dziś ?. Cóż biletowanie wstępu do Parków Narodowych..

   Mozolnie przepisywano Księgi..
   Jak wiecie..benedyktyńska cierpliwość…
   Jasne dla mnie …przepisywano…przepis.ZdRAwiam

  3. TAW miałem się ciebie pytać tego przy innym temacie. Dlaczego twierdzisz, że ta atrologia (nie wiem jak ja nawet nazwać) jest dziełem babilonu? Ja, nawet jak czytałem lata temu spiskowe teorie na angielskich stronach, zodiak zdawał się być o wiele starszym, dawniejszym dziełem, myślę nawet, że mógł być stworzony przez naszych przodków. Ale to wszystko jest na razie w teorii tylko.

   1. U mnie wiadomosc z bloga zostala wrzucona do spamu.
    ——————–
    Znalazlam cos takiego

    „Wikileaks właśnie zrzucił wszystkie swoje pliki online. Wszystko, począwszy od e-maili Hillary Clinton, winnego McCaina, strzelaniny w Vegas, listu Steve’a Jobsa dotyczącego HIV, PedoPodesty, Afganistanu, Syrii, Iranu, Bilderberga, agentów CIA aresztowanych za gwałt, pandemii WHO”.

    .https://www.facebook.com/permalink.php?id=318824494871756&story_fbid=3723938481026990

    Index

    https://file.wikileaks.org/file/?fbclid=IwAR2S6LPicyV5NfciM_MDQqnz1d9ngY3_8TwEndMD10haB7ZQofB5KMEDZks

   2. Rzeczywiście oczywista oczywistość. Zodiak sam w sobie jest bardzo dokładnym kalendarzem, można odczytać godziny, miesiące pory roku, lata, całe ery, a zapewne i wiele więcej. Ciekawi mnie jak wyglądały dawne wersję zodiaku, wszakże Ziemia nie zawsze jest pod tym samym kątem, obecnie nawet inna gwiazda przejmuje rolę gwiazdy północnej.

   3. ,,Niechaj akty wolności przyśpieszą zamknięcie sieci Watykanu i kowidowych oszustów NWO !!!
    05 Sty

    Przestępstwem jest obecnie chodzenie do kościoła i wspieranie tych, którzy mają nakaz aresztowania, bo nie zaprzestali działalności po 26.12.2020 r., po opublikowaniu na http://www.wojdabejda.wordpress.com , dokumentu o zamknięciu Watykanu i jego anty-ludzkiej sieci na całym świecie !
    Każdy kto nadal angażuje się w działania związane z Watykanem i jego biznesami podlega zatrzymaniu, aresztowaniu !
    Papież Franciszek aresztowany 21 marca 2020 r. obecnie przetrzymywany jest w więzieniu w Guantanamo, taką informację podają źródła rzekomo watykańskie. Okazuje się jednak, że Papież Franciszek został przed 28.06.20 r. stracony.
    Uaktualnienie z 09.01.2021 r.

    Według danych rozpowszechnianych przez Cindy K. Currier, papież Franciszek oraz przywódcy wielu krajów, z wyjątkiem Polski oraz celebryci i rodziny królewskie z całego świata zostali aresztowani i wykonano na nich wyroki śmierci. Lista zlikwidowanych osób znajduje się w komentarzach pod niniejszą publikacją. Oto poniżej wybrane osoby : „Jeśli ktoś został stracony lub aresztowany, ale nadal widzimy go w mediach lub osobiście, oznacza to: Klony / podwójne, CGI/Hologram, Stare / wcześniej nagrane nagranie. Pozory obowiązkowe. To, że nie widzisz czyjegoś imienia, nie oznacza, że nie został aresztowany lub stracony. Areszt /egzekucja, lista z 28.06.2020 r. 4.
    PANI GAGA ARESZTOWANA I WYKONANA
    OPRAH WINFREY ARESZTOWANY I ARESZT DOMOWY
    ELLEN DEGENEROUS ARESZTOWANY I ARESZT DOMOWY
    STEPHEN SPIELBERG ARESZTOWANY I WYKONANA
    HARVEY WEINSTEIN ARESZTOWANY I WIĘZIENIU
    JEFFREY EPSTEIN ARESZTOWAŁ I SŁUŻYŁ ŻYCIE WIĘZIENIU
    PAPIEŻ FRANCISZEK ARESZTOWANY I WYKONANA
    WSZYSCY KARDYNAŁOWIE W VATICANIE ARESZTOWANI I WYKONANA
    KRÓLOWA ELŻBIETA ARESZTOWANA I WYKONANA
    PHILLIP WINDSOR ARESZTOWANY I WYKONANY
    CHARLES WINDSOR ARESZTOWANY I WYKONANY
    JUSTIN TRUDEAU ARESZTOWANY I ARESZT DOMOWY
    SCOTT MORRISON ARESZTOWANY I ARESZT DOMOWY
    HARRY WINDSOR ARESZTOWANY I WYKONANY
    MEGHAN MARKLE ARESZTOWANY I WYKONANY….. dalej w komentarzach poniżej.
    https://wojdabejda.wordpress.com/

   4. Ech, chwilkę szukania o heraklesie i jak zwykle okazuje się, że nie jestem pierwszy ze swoimi wnioskami. U Białczyńskiego znalazłem artykuł gdzie wymienia innych badaczy i też , jak twierdzi zodiak miał mówić również o boha-tyrsach, jak o nich mówi (ludzkie/półludzkie znaki). nie ma to jak żyć w świecie, gdzie nie ma co odkrywać.

 5. Pan Grzegorz Braun mówi, że sanepid raportuje, że nie dają rady z Polakami.

  Może już ktoś to zapodał..

  Z Polakami, powiadają, czyli uny to nie Polacy…

  1. Szkoda tylko ,ze od marca 2020 zamordowano tyle osob na niejakiego covida oraz doprowadzono tyle milionow ludzi na swiecie do niebytu ekonomicznego po przez zrujnowanie przeciebiorstw oraz inicjatywy prywatnej. Une z SANE-PID to nadbudowka WHO czyli tak czy siak pobieraja rozkazy z masonskiego ONZ. UNE..nie moga byc Polakami.

 6. TAW-ie
  Dzisiaj mamy piękne Słońce.
  Przez zamknięte powieki widzę drugi obiekt obok Słońca.
  Tak na godzinie 8 .
  Ma średnicę +- 1/3 mniejszą niż Słońce.
  Jest w odległości kątowej 7- 8 stopni od Słońca.

  Czy ktoś oprócz mnie też to widzi ?

   1. Daj linka , proszę, sobie może coś porównam.

    Ale to moje to wygląda jak jakaś planeta, czy cuś…

   2. Może random’owi chodziło o TEN PRAWDZIWY Ragnarok? 😛 Na bank czytałeś coś o tym.. Wilki pożerające słońce i księżyc? Ostateczna walka bogów z gigantami itd.. i odnowienie wszystkiego na cud miód i orzeszki.

   3. Ragnarok to poprostu zmierzch bogów, czyli oprawców Ziemi i Ziemian.
    A zmierzch to ich odejście, koniec i wreszcie wszystko wraca do pierwowzoru, wzorcowośc zaistnienia zdarzenia.
    Możemy w czystości Naszych Serc budować NOWE, dobrowolnie, bez jakichkolwiek nakazów i zakazów.

    Nie wiem co się dzieje, ale od godziny czuję niesamowitą BŁOGOŚĆ, którą rozsyłam do wszystkich zakątków Polski, Świata i Przestrzeń, jest to wyjątkowy unoszący stan umysłu, ciała i ducha, inaczej nie potrafię tego opisać.
    Przecudowne uczucie.💞💞💞🌹🦋

   4. „Ragnarok to nordycka wersja apokalipsy z mrocznym końcem.”

    Gimle nie jest mrocznym końcem… No aż odpaliłem Eddę poetycką (w super przekładzie Apoloni Załuskiej-Strömberg)
    Przepisuję ze skanów część Wieszczby Wolwy wersety od 59

    Widzę, jak znów się wyłania
    Ziemia z morza, zieleniejąca;
    Lecą wodospady, a orzeł nad nimi,
    Ten, co w górskiej krainie ryby łowi.

    Asowie się zeszli na Idawale
    O wężu Midgardu rozprawiają ważnie,
    O wydarzeniach wspominają wielkich,
    O starych Fimbultyra rozpawiają runach.

    Tam potem cudowne
    Złote tablice w trawie się znajdą,
    Te, co za dawnych czasów posiadali.

    Rola nie obsiana będzie rodziła
    Zło w dobro się przemieni; Baldr wróci,
    Na Hropta boiskach zamieszka Höd i Baldr
    W świątyni bogów: wiecież teraz, czy nie?

    Tam wybierze Hönir wróżbiarską różdżkę,
    Bratańcy Tweggja budować będą
    Obszerne niebiosa – wiezież teraz, czy nie?

    Salę widzę, od słońca piękniejszą,
    Dach złotem kryty, NA GIMLEI:
    Sprawiedliwi tam mieszkać będą,
    Szczęścia wiecznego doznawać będą.

    Przekazy Eddy poetyckiej wykraczają poza rozwikłanie podstawowych przenośni. Praktycznie nic tam nie jest bezpośrednio napisane. Nawet imiona są odniesieniem do danych energii. Który As/Wan co reprezentował itd.
    Pozdro!

   5. Ragnarock miał miejsce jakieś 1300 pne..

    generalnie asowie i bogowie żydó i linia zeusa to ta sama okupancka frakcja kosmitów.

   6. „SŁOŃCE JEST SZTUCZNIE BOMBARDOWANE PRZEZ PEWNE OBIEKTY. „

    pisałem iż próbują ZAMORDOWAĆ DRZEWO ŻYCIA PLANETY, kler kk też go co każda msza próbuje zamordować w macy zwanej eucharystia..

    i jakby nie ISKRA z POLSKI już dawno byłoby i po niej i po was (czerwona i lub niebieska obwódka).

   7. TAK- COŚ SIĘ DZIEJE OD JAKIEGOŚ CZASU NA SŁOŃCU- ta Pani nadaje aktualne zdarzenia na Słońcu
    These UFO’s are Shape-Shifting into Airplanes… January 18, 2021
    Te UFO zmieniają kształt w samoloty.

    .https://www.youtube.com/watch?v=_9_7aI1iYDM

    – są doniesienia ,,widzących więcej’, ze na Słońcu (przed Słońcem) jest zamontowana jakaś tarcza, która Słońce okrywa (oddziela od Ziemi)- wstrzymuje energię Słońca, by ,,ochronić Ziemię” przed rozbłyskiem słonecznym to tak jak chronią nas przed ,,globalnym ociepleniem” 🙂 gdy się patrzy w Słońce dokładnie widać, ze jest tarcza, która zasłania SŁOŃCE!

    Ponoć Trump działa przy wsparciu z rasą Plejadian ( mam nadzieję, ze z pozytywną jej częścią)
    COŚ WIĘCEJ O PLEJADACH;
    139-PL Darek, 72. cykl badawczy, protokół 1: PLEJADY – Halina Potocka Hipnoza Regresyjna CG Academy

    .https://www.youtube.com/watch?v=OQqFaX3vXTU

    i jeszcze warto posłuchać tego przekazu dla Polaków/ SŁOWIAN
    Bardzo poruszający przekaz Tomka:
    NAZAREJCZYK – PRZEKAZ DLA POLAKÓW / ISKRA Z POLSKI / 5 PROROCTW

    przekaz ,,JEZUSA”, KTÓRY MÓWI, ZE WCALE NIE UMARŁ NA KRZYZU!
    NAZAREJCZYK – PRZEKAZ DLA POLAKÓW / ISKRA Z POLSKI / 5 PROROCTW

    .https://www.youtube.com/watch?v=J71plXWfusU

    BADACZ Martin Kenny TWIERDZI, IŻ POLAREJCZYCY ( Straznicy Ziemi) sa również czasami okreslani jako ,,aniołowie” w tekstach religijnych Abrahama lub ,,Das Avatars” w pismach wedyjskich lub ,,PLEJADIANIE” w kregach ezoterycznych NEW AGE!
    Wczoraj wybuchła Etna- ponoc to pokłosie podziemnych wybuchów/walk w Watykanie (pod Watykanem).

 7. Tegoroczny Festiwal został odwołany!

  Planowany termin organizacji XXVI Festiwalu Słowian i Wikingów to 30 lipca – 1 sierpnia 2021 roku.

 8. I trochę wiedzy poukładanej o gęstościach czym są , czy też tzw wymiary. W 4 gęstości istnieją Anioły Demony Myślokształty i coś tam jeszcze . Kiedyś już wspominałam że my to stwarzamy aczkolwiek w moim rozumieniu to jest właśnie produkt uboczny tzw kreacji. Bo ja bardzo wątpię że te anioły komuś na ten moment pomagają . I jeszcze taka kwestia Pleye wyświetlają się jako świetliste Anioły i nie bez powodu w KK jest tyle ich figurek . Czy w istocie tak wyglądają Pleye ? Wątpię , w moim rozeznaniu aczkolwiek nie mówię że jest prawidłowe to hologram a nie ich prawdziwa postać . Dobra ,miłego oglądania, teraz ja sobie idę powyciskać z nich potencjał . 😛

  .https://www.youtube.com/watch?v=PKql-9RKTcw

  1. Zakładając, że przyjmiemy koncept myślo-kształtów, a więc to co stworzę umysłem, materializuje się „fizycznie”.
   Można dojść do tego, że rozciągliwość pewnych rzeczywistości, pozwoli też na tworzenie (określanie) swojego wyglądu.

   To przechodzi nieco w wymiar „marzeń sennych”, gdzie pewne istoty pokazują się pod postacią nam znajomych, bliskich, ale nimi nie są. Analogiczne, objawienia jak piszesz, pod pewnymi postaciami, mogą służyć określonym celom lub ukierunkowaniu.

   Dlatego wygląd, może być mylący. Czuj przychodzi z pomocą, ale czuj może zostać „zabrudzony”, „zamglony”.

   *w tle Pogańska muzyka wojenna* 😀

   Podpisano – Laik.

 9. 💚 Dziewczyny DZISIAJ O KAMIENIACH,KAMYKACH ,
  a ja wczoraj miałam zapodać j. niżej..
  Dziewczyny zobaczcie co dzieje się nad Sarmackim Morzem
  DYWANY z KAMYKÓW KOLOROWYCH..
  Piasek się zmył a pojawił się Dywan z Kamyków..
  Zdrowo tak po kamykach stopami deptać ..pobudzanie receptorów…wiem… wiecie..wiecie.

  ZdRawiam 💚

  https://iswinoujscie.pl/artykuly/69238/

   1. Babciu Marysiu jo se tam myśla coby nasza Hanuś pierwszo po te kamolki sie wybrała hihi

  1. Justynko 💏 takie same kamyki mam wokół domu, które ze Świnoujścia , Darłowa i Łeby do domu nawiozłam.🤣
   Tego już chyba w sobie nie odmienię, bo od zawsze kochałam i kocham te zwykłe cudownie kolorowe kamienie.
   Czasami te piękniejsze rozkładam na stole, patrzę podziwiam i historię każdego pragnę intuicyjnie poznawać.
   No cóż, każdy ma jakiegoś bzika, i ja także bzika mam, zabieram kolorowe kamyki i radość z tego wielką mam..🤣🤣🤣🤣🤸🤸🤸

   1. Hanus kochana, cudnie Ci sie rymuje, na te Twoje arcydziela reczne to masz nabywce w mojej corci. Iwonko, przytulasy do serducha, dzieki Ci Boze, ze jest do kogo gebe otworzyc.

   2. Kochana imienniczko (na drugie mam Maria po babci:)) lubię Cię czytać, mądra z Ciebie Frelka:)

   3. Dziewczyny piszą że nie wolno wynosić z plaży piachu i kamieni..
    Cóż jak pojawiają się bursztyny to tłum z podbierakami i nikt nie ściga…
    …ale powiem Wam w tajemnicy że mam w domku takie kamyki
    w skrzyneczce i w okresie zimowym wkładam do piekarnika na minutkę i chodzę po tych cieplutkich samorodkach …
    Byłam widziałam . Mówię Wam Dziewczyny jakby Kto Korale rozsypał w Darze …

    ZdRAwiam

 10. Lao Tzu

  ”Ludzka Władza”

  Trwaj przy Wielkiej Myśli,
  a Świat przyjdzie do Ciebie
  w Słońcu, w Pokoju, w Ciszy….

  ….z „Księgi Drogi i Dobra”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s