.https://youtu.be/hmp5ho5RuIE

Przekaz Aleksandra Jabłonowskiego.

11:47 … 

*

30-letnia amerykańska pielęgniarka Tiffany Pontes Dover, matka dwojga dzieci, która zemdlała 17 minut po jej zaszczepieniu w dniu 17 grudnia 2020 r., najprawdopodobniej nie żyje… Media zamilczają temat

*

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2020/12/19/pielegniarka-przyjela-szczepionke-i-zemdlala/

210 myśli w temacie “Polscy katolicy, biskupi prowadzą was prosto do rzeźni

 1. Najpierw na początku miała być obrona społeczeństw przed virusem 😂😂.. no i rzekoma pomoc dla upadających biznesów . Teraz przerodziło się to wszystko w obronę covida przed społeczeństwem i ratowanie upadających rządów , polityków i korporacji oraz banków .

  Kiedy ogłoszono pandemie w USA w marcu to senatorzy i kongresmeni zamknęli swoje urzędy obwieszczając narodowi iż zatwierdzili zasiłki dla merykanow .. ochłapy …a sami udali się na zasłużone 7 tygodniowe wakacje .. bo się im należy … w tym czasie sprzedawali poufne informacje na temat nowych regulacji i nadciągającego kryzysu .. zarabiali na tym miliony . W tym samym czasie miasta ogarnęła fala zamieszek i anarchi , policja została rzucona na pożarcie a obywatele bezbronni tracąc biznesy i domy oraz życie .. w tym samym czasie korporacje i banki wzmocniły swoją pozycje przejmując stery rządów poszukać tym samym prawdziwa przyczynę wporowadzeni rzekomego covida .

 2. Najpierw korpo-politycy martwili sie o obywatela i chcieli podobno jego chronic i bronic przed Covidem a teraz to Covid jest chroniony przez polityczno korporacyjne kartele ale przed obywatelem. Kazda chec powrotu do normalnosci,do oddychania powietrzem i zarobkowania uznawana jest za akt teroryzmu i nieposluszenstwa obywateli wobec politykow choc wiemy ze ci to zwykle pajace hologramowe drony w sluzbie korporacji.
  Kiedy covid zostal ogloszony w usa a ochlapy zatwierdzone przez kongres dla merykanow to elity polityczne ..senatorowie i kongresmeni udali sie na 7 tygodniowe wakacje ..a co…czemu nie..w tym czasie sprzedawali informacje dla korporacji o regulacjach rzadowych zarabiajac miliony.

 3. Właśnie obejrzałem teorię spiskową u Atora. Dotyczyła potajemnego poszukiwania ciała biblijnego Davida przez Watykan we współpracy z rządem Izraela. Poszukiwanie to było w celu pozyskania DNA Davida, aby przygotować ciało dla przepowiadanego antychrysta.
  Jakoś dziwnie łączy mi się to z obecnymi szczypawkami mającymi zdolność ingerencji w DNA. Wywnioskowałem, że szczypawki mogą zawierać DNA Davida, a oni chcą antychrysta wcielić w ludzkość za pomocą szczypawek.
  Brzmi to jak kompletne wariactwo, wiec jest niesamowicie prawdopodbne w dzisiejszym świecie 😀

  1. Rybens, ja sobie myślałem o testach na świrusa, też zbierają nasze DNA i myślałem, że może oni szukają przodków, ale nefilim upadłych aniołów, to tylko moja teoria można mnie poprawić 😁

   1. Czegoś szukają, coś sprawdzają. Zastanawiam się, jak ogromną wiedzę trzeba mieć, albo jak dobrego czuja, aby dostrzec ten najgłębszy poziom, z którego napędzany jest cały ten cyrk. Jeśli serio to wszystko wynika z nas samych (ludzkości jako całości), czy możliwe jest dostrzeżenie, zrozumienie i świadome przetransformowanie rzeczywistości? Czy naprawdę jakieś istoty są w stanie to kontrolować i prowadzić nas w jakimś kierunku? Czy ten kierunek to wzrost czy upadek? A może cały ten świat to bezwładna masa miotana impulsami z najgłębszych pokładów podświadomości? Zbyt wiele mam dzisiaj pytań bez odpowiedzi. Umysłem chyba tego nie ogarnę…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s