Eugeniusz Kazimirowski, Jezus Miłosierny, 1934. Obraz namalowany wg wskazówek s. Faustyny Kowalskiej
Holograficzna technika 7D pozwala wyświetlać cuda przed naszymi oczami…

W połowie lat 90. byłem zszokowany możliwościami techniki 3D, dostępnymi wówczas w Europie jedynie w paryskim kinie La Géode.

Dziś na na naszej przepięknej planecie oficjalnie dostępna jest już technika 7D (tajne wojskowe laboratoria oferują jeszcze nie takie cuda).

.https://youtu.be/4N0Ewb_OVs

Możliwości techniczne cywilizacji pozaziemskich od eonów oferują możliwości manipulacji obrazem, o jakich nam się jeszcze nie śniło i długo śnić się nie będzie…

A kto się modli do Jezusa Miłosiernego, modli się do miłosiernych Plejadian.

~ TAW

Reklama

212 myśli w temacie “„Jezus” Faustyny to plejadiański hologram 7D

 1. „Jak się okazuje, udawanie dobra posiada jakąś magiczną siłę dla szatańskich UFOnautów. Jeśli bowiem rozważy się w jakich okolicznościach utrwalona została największa liczba męskich UFOnautów, wówczas się okazuje że miało to miejsce kiedy albo podszywali się pod Jezusa, albo kiedy pretendowali że są ziemskimi świętymi. Jezusa o nosie i brodzie UFOnauty można zobaczyć na obrazie namalowanym przez Św. Faustynę”.
  Profesor Jan Pająk
  totalizm.pl

  1. ”szatańskich UFOnautów’
   Czy do ‚szatańskichUFOnautów’ zaliczają się Plejadianie?
   Nie to, że chcę ich bronić. Po prostu próbuję się dowiedzieć z jakiej podstawy, źródła jest to nadane? Bo na razie jedynym „dowodem” jaki tu widzę jest rekin 3D…w ziemskiej sali gimnastycznej

   1. Wczytałem się w to oczywiście, ale nie płynie z tego…logika której wyczekuję.
    Skąd teza – bo tak wynika – że Plejadianie to jedyna znana (Ci) nacja kosmiczna?
    Może być (wg mnie jest) ich setki albo więcej, z cywilizacji które osiągnęły stopień podróżowania przez Galaktykę . Skąd taki upór na Plejadian akurat?

 2. CZeść!
  To, że Faustyny, i hologram to jestem w stanie przyjąć,
  lecz jak mógłbym przekonać się do Plejadian ?
  Można mi w tym jakoś pomóc?
  Czy chodzi o tych samych Plejadian opisywanych tzw. ‚pismem automatycznym’ przez p. B. Marciniak ?)

   1. To kiepsko rokuje.
    Albowiem, jak mówiła moja babcia:
    Kto kłamie, ten i kradnie.
    Ponieważ manipulacja to odmiana kłamstwa

   2. poprzez ‚Pomoc’ miałem na myśli jakieś fakty…źródło/a informacji. A nie wiarę (przepraszam) ‚na ślepo’…ta jest dobra w Jezusa C. wKK

  1. To pytanie nie zostało źle zadane? Nie rozumiem jego sensu. Dlaczego oczekujesz od kogoś tutaj, przekonywania Cię do nich?

   1. Łukasz: ‚Dlaczego oczekujesz od kogoś tutaj’ Nie ‚od kogoś’ (co to w ogóle za abstrakcje poruszać się …tutaj takimi zwrotami pojęciowymi?…) ale od Autora tej Tezy.
    „Tutaj”. A gdzie? Na mszy św.KK ?

 3. Ciekawostka, filmik pokazujący wieloryba jest sprzed 2-3,a technika poszła do przodu. Teraz warto zwrócić uwagę na to, że takie rzeczy osiąga prosta technologia nam dostępna. Pytanie brzmi, jak bardzo zaawansowane projekcie jest w stanie pokazać rasa dysponująca technologią pozwalająca na podróże kosmiczne.

 4. a czy wynalazcą wyświetlania hologramów jest Nikola Tesla?? kiedyś o tym czytałem, a teraz jakoś nie mogę tego patentu.
  – – – – – – – – – –
  hologram wyświetlono w Fatimie, choć i zapewne wcześniejsze zwidy „nieświętych” to również ta technologia.

   1. O Fatimie mówili zdaje mi się autorzy serii „Starożytni kosmici- Niewyjaśnione fenomeny” w jednym z odcinków, mówili, że tu UFO się pod postacią matki boskiej pokazało, z tego co pamiętam, (nie wiem, czy było w tym odcinku, czy gdzieś czytałam) były o tym zapiski w kakimś kościele w pobliżu Fatimy.

   2. Ul-La: ‚W Fatimie to mogło być coś jeszcze, to jest bardzo ciekawy temat. Trzeba badać do imentu.
    https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/matka-boska-czy-kosmici/n8mf829
    Tu jest to też opisane.’
    Polecam prelekcje Igora Witkowskiego o Fatimie. UFO_ludzie mieli wpadki (błąd matriksa) na początku wyświetlania hologramu dzieciom, kiedy to wyświetlali Naj,Panienkę w krótkiej sukience. Gdy dzieci to opowiedziały (a był to XIX wieczny ortodoksyjnie religijny rejon świata Portugalia/Hiszpania-kobiety jak i dziewczynki odsłonięte spod grubych spódnic miały tylko twarze i kostki może) jedną ze swych wizji otrzymanych, wybuchły zgorszenia publiczne. Następnym razem wyświetlono już panierkę boską z długą spódnicą . Takie jaja ufologiczne. Sprawdźcie sami. Igor Witkowski. Autorytet ,badacz ufologiczny

   3. Tak, to była niezła wpadka kusmitów, dali ciała. Chyba że badali efakt dysonansu poznawczego, co też jest możliwe. W każdym razie to prawda z tą Najświętszą Panienką w Mini… 🤣😇🤣😇👍

   1. ta^^ ale TAW do zrozumienia tego tekstu nigdy nie dopuści bo przestał by istnieć:)

   2. SłowaMir : ‚do zrozumienia tego tekstu nigdy nie dopuści bo’
    – Ooo! a kto tu tak odważnie dochodzi do sława? 🙂

    A jakiegoż to ‚tekstu’ ? Możesz przypomnieć ?

   3. ps.do tego co tu piszesz pasują też inne twoje wpisy np.
    to że Rajskie GADają o czymś tam,gadają i tyle ich

   4. SłowaMIR: Rajskie sama tego nie wymyśliła, nie doświadczyła, GADanie to wtłoczone zostało jej przez matkę. Wykuła na pamięć z ssaniem mleka, żonglerka ładnymi pojęciami, o to ci chodzi?….

   5. „że Rajskie GADają o czymś tam,gadają i tyle ich

    ludzie GADają nie swoimi SŁOWAmi, BŁYSZCZĄ nie swoim ŚWIATłem…niektórzy nawet ZaBAWIAJĄ świat swoim maciusiowaniem..;D

    „ROZPACZLIWE NUMEROWANIE”… tak nazwę ich działalność…

    trump też ostatnio bardzo pomógł WYNUMEROWAĆ z tego matrixa wiele zbędnych mu Zetów 🙂

   6. „Ktoś”: Ja mam prośbę, żebyś pisał/a tak, aby to co piszesz było zrozumiałe dla innych (do których to piszesz…) a nie tylko dla Ciebie… 😉
    Gdyż czuje się w tym sens, jakąś prawdę co piszesz, ale tylko „się czuje”, natomiast nic nie rozumie, przynajmniej ja. Wtłaczasz tu nam sobie tylko znaną symbolikę, kody, znaki:
    „numerowanie”, „Zety” . CO TO JEST?………………. 🙂

   7. ta,czasami
    na Interyii napisałem taki tekst

    chwała ksiendzom,pochylmy głowy przed ich dokonaniami będąc świadomi tego że gdyby nie oni to dzisiaj nie było by ministrów którzy nami rządzą,chwała cesarstwu żymskiemu narodu niemieckiego:)

    to się nadaje do kabaretu albo gdzieś tam ale może też przeczyć temu co piszesz
    gostek µógł wiedzieć coś o tym^^

    .https://youtu.be/kVp0BB6J-HI

 5. Łukasz: ‚Pytanie brzmi, jak bardzo zaawansowane projekcie jest w stanie pokazać rasa dysponująca technologią pozwalająca na podróże kosmiczne.’
  Czy ja db rozumiałem? Oczekujesz od kogoś tutaj odpowiedzi na Twoje…przede wszystkim niestylistyczne ułożone zdanie które wprowadza w błąd i zakłopotanie: np. – ‚zawansowane projekcie’ ? Mimo to wszystko spróbuję: Ze strefy 51 itp. wylatują h.s. oblatywacze spodków docierających do każdej planety US

  1. A tak bardziej rzetelnie, wczorajsza wiadomość jak i część innych pisana jest na telefonie, na kolanie, między rzeczami, czasem w niesprzyjającej, pośpiesznej aurze.

   Jeśli Grześku poczułeś się dotknięty tonem, bądź samą wypowiedzą, nie było to zamierzone.

   Pytanie było pytaniem otwartym, mającym poruszyć nieco wyobraźnie, na fakt jak bardzo zaawansowane mogą być filmy, projekcje ras kosmicznych. Widząc przykładowego wieloryba z filmu (technologia ziemska, sprzed kilku lat), można zastanowić się, co jest w stanie „pokazać” rasa dysponująca możliwością podróżowania pomiędzy galaktykami, przy użyciu napędu anty-grawitacyjnego czy innego.

   1. Łukasz: ‚co jest w stanie „pokazać” rasa dysponująca możliwością podróżowania pomiędzy galaktykami, przy użyciu napędu anty-grawitacyjnego czy innego.’
    – WSZYSTKO, Łukaszu ! Wszystko. . . Tak dużo, tak wszystko, wszędzie, wszystkich, zawsze.. („nigdy” nie mów nigdy..) ..że warto zastanowić się raz a dobrze czy: Wybierasz życie na Ziemi mimo to WSZYSTKO ?

   2. Wiadomo, wiele, ale mimo wszystko to też istoty z krwi i kości lub z czego tam są.

    Jestem tu z określonych powodów, gdybym miał się bać kilku niebiańskich projekcji to pewnie siedziałbym na jakiejś ciepłej planecie oglądając wszystko z bezpiecznej odległości.

 6. A co jeśli to nie są żadni ufole z planet tylko demony udające ufoli wielu wybitnych ufologów doszło na końcu do takiego wniosku !!!!

  1. Całkiem możliwe, że tak jest.
   Demony czy UFOle to i tak bez znaczenia, ponieważ to my musimy sobie poradzić z tym bajzlem.

   1. B-y Vis: ‚Demony czy UFOle to i tak bez znaczenia, ponieważ to my musimy sobie poradzić z tym bajzlem’
    – To bez znaczenia, gdyż może to być jedno i to samo. Bo niby skąd są te „demony”? No chyba nie żyją pod skorupą ziemską w tzw piekle pod ziemią… Przyjmijmy ,że jest coś takiego, jak demoniczna ufologia…przybierająca postać archetypów religijnych Ziemianów , diabeł z rogami, ogonem itd. Lub święta panienka w Fatimie…

   2. Lub sami kreują, podsycają, kształtują pewne wydarzenia i kreują wyobrażenie o nich. Tak, to jedno i to samo. Co najwyżej można podejść do tego w kwestii widzialności i nie widzialności (fizyczność, nie fizyczność) takich bytów.

   3. „JUŻ OD DAWNA JESTEŚ PRZYGOTOWYWANY NA KONTAKT Z KOSMITAMI.

    Ale dlaczego przez tak długi czas było to tajemnicą? Prawda jest taka, że ​​największym sekretem ukrywania ujawniania informacji o ET i UFO jest coś, o czym się nie mówi. Zwykle słyszymy o takich rzeczach, jak tłumienie technologii, szczególnie o systemach energetycznych. Skąd się biorą te rzemiosła? Jakich układów napędowych używają? Te pytania prowadzą ludzi do rzeczywistości, że technologie statków UFO ostatecznie zakłóciłyby naszą oligarchię energetyczną opartą na paliwach kopalnych do tego stopnia, że ​​w pewien sposób załamałyby również nasze gospodarki.”

    content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/16110750875451721541383.png

    Czy my ich tu oczekujemy? Chyba nie.🙃

  2. Potwierdzam że to Demony demontują ostatnio niektórym życie, ale tylko tym co sobie na to pozwolą, wyrażą zgodę.

  3. ‚A co jeśli to nie są żadni ufole z planet tylko demony udające ufoli wielu wybitnych ufologów’ Możesz podać jakieś nazwiska tych wybitnych ufologów udających ufoli ? Ciekawa teoria…

   1. Grzesiek spojrz w tv a zobaczysz;Morawiecki ,Rydzyk,Kaczynski ,Tusk..itd …bardzo „wibitne” ufole udajce Polakow ….okradli Polakow a niebawem beda mowic to nie my..to ufo..tak zawsze wygodnie.Proponowal bym lapac zlodzieja a nie czekac na ufo i to zanim zlodzieje dogadaja sie z ufo i wsiada na ich pojazdy uciekajac na Marsa…lub na Floryde. Tym politycznym zjebom zawsze bedzie wygodnie obwinic ufo za kazdy przekret ktorego oni dokonuja w imieniu spiacego narodu.

   2. DEVINGO: ‚obwinic ufo za kazdy przekret ktorego oni dokonuja w imieniu spiacego narodu.’

    – nie tylko poszczególnych narodów czy narodu, ale wszech populacji na tej Ziemi.
    ps. Mowa była o ufologach’.. A nie ‚ufolach’…

 7. Mam telewizor z 3D. Kilka lat temu była na nim aplikacja z filmami, gdy się niektóre włóczyło, też (oczywiście w odpowiednich okularach na nosie) można było oglądać np prehistorycznego dinozaura w pokoju… a ostatnio syn pokazał mi aplikację na komórkę dzięki której można „zobaczyć” np jakieś zwierzę w pomieszczeniu. Widać je jedynie na ekranie komórki.

  1. Ulaszko: można nawet sfotografować się z takim gadem. Tylko po co? Ciekawszy jest świat rodem z rafy koralowej 🙂

   1. Zgoda, napisałam to jedynie, żeby podkreślić jaka technika jest teraz „pod strzechami” dostępna, nie dlatego, że mnie to rajcuje. 🙂

 8. „– To bez znaczenia, gdyż może to być jedno i to samo. Bo niby skąd są te „demony”? No chyba nie żyją pod skorupą ziemską w tzw piekle pod ziemią… Przyjmijmy ,że jest coś takiego, jak demoniczna ufologia…przybierająca postać archetypów religijnych Ziemianów , diabeł z rogami, ogonem itd. Lub święta panienka w Fatimie…”

  Też tak uważam. O to mi właściwie chodziło w moim komentarzu. Zresztą postępowanie tych UFOnautów (według zeznań różnych świadków) miewało również charakter złowrogi-demoniczny. Nie wiem na ile to prawda (bo trzeba być roztropnym w tym bajzlu), ale gdzieś przeczytałem, że ci UFOnauci nawet zgwałcili uprowadzone osoby.
  Zresztą sam fakt uprowadzeń jest naganny.

  1. B-yViS: ‚gdzieś przeczytałem, że ci UFOnauci nawet zgwałcili uprowadzone osoby.
   Zresztą sam fakt uprowadzeń jest naganny.’
   – Nie osądzam w ten sposób. Kto wie (ja nie wiem szczegółów ,więc nie przesądzam, a nawet w tym przypadku nie oceniam) czy to nie są ci sami ‚gwałciciele’ po recyklingu reinkarnacyjnym?… Lub zgodzili się na bycie porwanymi w celach medycznych dla swych/tamtych światów. Jest wiele różnych możliwości. To iż Ty ,ja, czy Laszka nie wyraziliśmy na to zgody (a może wyraziliśmy…tylko jeszcze o tym nie wiemy) to nie znaczy że inni się w to nie bawią…

   1. Gorzej jeśli działało to inaczej i umowy na poziomie państw pozwalały na coś więcej, a badania nie odbywały się tak kolorowo jak piszesz, a bardziej był to żer na bezbronnych, nieświadomych.

    Nie jestem zwolennikiem neutralności, bierności w takich kwestiach.

   2. Chłopaki, to się wyczuwa, że coś się kręci. Najczęściej w nocy podczas snu. Paraliż. Wydukałam z ledwością Jezus i puściło.
    Ony nie lubią światła i soli. Kilo soli Kłodawskiej postawiłam pod łóżkiem..

 9. „Lub sami kreują, podsycają, kształtują pewne wydarzenia i kreują wyobrażenie o nich. Tak, to jedno i to samo. Co najwyżej można podejść do tego w kwestii widzialności i nie widzialności (fizyczność, nie fizyczność) takich bytów.”

  Dokładnie, Łukaszu.

  Dla mnie, dyskusje na różniastych forach ortodoksyjnych, alternatywnych i chrześcijańskich (temat ten mnie już zmęczył), na temat tego, że UFO to demony, nie ma już sensu.
  Nie wykluczam zjawisk paranormalnych, opętań demonicznych( znałem kiedyś kobietę, która powiedziała, że ona i inni byli świadkami opętania człowieka przez szatana i byli świadkami egzorcyzmów), ale patrzę na to szerzej-głębiej. Bez znaczenia dla mnie, czy to kosmici, demony, Pleje, Sreje, Batman, gadający niedźwiedź chlejący piwo, Reptyle, czy plastelinowy ludzik ulepiony w pośpiechu. Ważne, że to skurwysyństwo. Jeden pies 😁 Każda istota czyniąca zło, nadaję się tylko do spuszczenia w kiblu.

  1. Porozumienie ponad podziałami, nie ważne czy biały, żółty czy różowy, byle nie robił innym źle.

   Dobrze, że takie czasy minęły, mijają, jedziemy już na ostatnim wdechu powietrza tego skurwysyństwa, co mniejszym z nich, już kończy się powietrze, nawet na dokuczanie brakuje im sił.

   1. Oczekujesz od innych czytania Ci w myślach?
    Jacy owacy żółci, różowi? Chodzi o Ziemian h.s. czy spoza US?
    ‚byle nie robił źle innym’? – Kto komu? Ufo różowym? Żółci Ziemianom? O CO CHODZI??? 😀
    Jakim skurwy**ą brakuje powietrza i dlaczego właśnie im??…
    ITd ETc ITp. . . . . sie znów Kolega zagalopował umysłowo 🙂 😉

   2. Grzesiu, nie będę wszystkiego pisał w sposób oczywisty. Taki miał być styl i ton tamtej wypowiedź i taki pozostanie.

    Pozdrawiam 🙂

 10. Witam w tak zwanym nowym roku.
  Przesilenie bylo mocno ciorajace w tym roku. Tak naprawde 21, 22, 23 grudnia byl delikatnie mowiac… no ciezki. Juz dawno nie pamietam, zebym takie walki toczyl.
  Mialem sen o inwazji obcych w sensie doskonalej projekcji inwazji. Ale tak mocny, ze ojoj. Oby nie bylo to prorocze.

  1. Te pleje sreje chciałyby się tu u Nas na Ziemi pojawić i zainstalować, ale nie mają NASZEGO przyzwolenia, a bez tego ani rusz.
   Ja im na pewno swojego przyzwolenia nie dam, niech spadają do kibla, jak pisze Vikingu.🤣🤣

  2. Jakby jeszcze oni zaczęli oficjalnie lądować to by dopiero był cyrk na kółkach 😀

   A jak się masz teraz lub po 23.12 ?

   1. ‚Jakby jeszcze oni zaczęli oficjalnie lądować to by dopiero był cyrk na kółkach’

    – Cyrk w tym, do których wsiąść? Większość farbowanych lisów będzie. Trzeba być rozeznanym w temacie, osobiście wiedzieć, czego i gdzie się chce…

  3. …jasność – pięknie:)
   ‚Witam w tak zwanym nowym roku.
   Przesilenie bylo mocno ciorajace w tym roku. Tak naprawde 21, 22, 23 grudnia byl delikatnie mowiac… no ciezki. Juz dawno nie pamietam, zebym takie walki toczyl.
   Mialem sen o inwazji obcych w sensie doskonalej projekcji inwazji. Ale tak mocny, ze ojoj. Oby nie bylo to prorocze.’

   – aVe w tzw nowym! 🙂 …..spóźnionym o tydzień….
   – – To z 21,22,23 to może ktoś potwierdzić (statystycznie) czy wyjątek potwierdzający regułę ? 😀
   Może to nie statystyka obiektywna, a zwykłe wkręcenie sobie subiektywne przesilenia na Wodniku…? Pamiętam że jak w 2009 roku wkręciłem sobie tsunami, to miałem kilka wyjątkowych snów które pamiętam do dziś, jak żywe. Fale dopływały mi pod dom.

   1. 21 grudnia były OSTATKI INWAZJI rozpoczętej PORTALEM 1 listopada. Teraz zaś trwa DOŻYNANIE WATAHY… a potem Ziemia zrobi PURGE wszelkim wszom ją obsiadłym

   2. Cosik w tym jest.
    W 2016r. przed moją przeprowadzką na zachód pewna ,,wizjonerka” i będąca wtedy bardzo na topie Paulina Moskalik ciągle gadała i straszyła zalaniem tej części naszego kraju.
    Radziła uciekać na wschód, robić zapasy itd.
    I wtedy zaczęłam mieć sny z powodziami.
    Co więcej – któregoś dnia tak mocno napadało, że trzeba było chodzić w kaloszach. Budynek, w którym pracowałam, też zalało.
    Pomyślałam sobie, że to jakieś pewne mi objawiane znaki.
    Wyjechałam jednak.
    Deszcz to deszcz i pada po prostu czasem bardziej intensywnie.
    Co więcej, moi znajomi też wiedzieli o tych przepowiedniach…
    Było kilka rozmów na ten temat i czasem dużo… śmiechu.

    *

    Zerknęłam przed chwilą – nie ma już tych filmiów ww. osoby.
    Zniknęły.
    No cóż, wiadomo dlaczego.
    Żadnej katastrofy nie było.

    *

    Są jakieś inne filmiki. I to nowe.
    No cóż… coś trzeba kręcić 😅

  4. jasnosc pisze:
   4 stycznia 2021 o 09:19
   ”Mialem sen o inwazji”
   Myślę że te sny i wizje na jawie to mogą być projekcje …

   Nawet w realu ktoś/coś pojawia się i znika…

   ps. siedziałam na ławce smutna bo tatę choróbsko dorwało..
   Znikąd przysiadł mężczyzna i powiedział..
   cyt”…niech pani się nie martwi bo za 50 lat nie będzie tlenu na
   i wokół ziemi.. Pojawił się i zniknął .. Nie pamiętam jak podszedł i jak odszedł.. a ja nie patrzyłam na niego bo nie mogłam skierować głowy …nie widać jak podchodził i jak odchodził…

   ZdRAwiam

   1. Justyno, miałam kiedyś sen, bardzo realistyczny, o inwazji, strzelaniu z samolotów w budynek w moim pobliżu. Widziałam jak budynek się wali po bombardowaniu, a za chwilkę zobaczyłam, że to z walącym się budynkiem to jedynie ekran, bo za ekranem budynek „cały i zdrowy” stoi. Było to w okolicach rocznicy 9.11. Pisałam o tym tu na blogu. To samo było z tym obiektem omuamua czy jakoś tak. Kilka tygodni przed pokazaniem go w mediach, miałam sen, jak dosłownie identyczny obiekt wisiał nad ziemią i zabierał z niej zahipnotyzowanych ludzi? cyborgi? ciała bez ducha? zaganiane w miejsce „odbioru” przez gady o wyglądzie gadów.

   2. Ula-Laszka pisze: realistyczny sen…
    Tak wiele jest dziwnych myśli zapodanych nie naszych .
    Bez przyczyny nie pojawiają się – nie mylić z chorobą..
    Mam tak od dziecka że zauważam te projekcje.. i rozważam , pamiętam..
    ZdRAwiam

 11. Hejho Łukaszu, widze czas na nowy awatar nastal 🙂

  Dzieki, lepiej. Duzo przerobilem i minie troche nim wroce do „nowej” rownowagi. Sporo znowu nowych rzeczy zrozumialem. Jest to jednak trudny proces zawsze… te apdejty… U Ciebie jak bylo?

  1. ‚jasność umysłu: ‚Duzo przerobilem i minie troche nim (…) Sporo znowu nowych rzeczy zrozumialem. ‚
   – Np. czy odkryłeś ‚kim naprawdę nie jesteś’?

  2. Czasem pod górkę i z górki, zdobyłem też nowego sprzymierzeńca na pozornie straconym gruncie. W okolicy 21 było nieźle,ale nie czułem żadnego magicznego „pstryk” 🙂

   Coś poprawiłem, a teraz się zbieram na nowo i porządkuje, co nieco. Koniec przerwy świątecznej.

   Tak, awatar trochę oddaje nas samych, ten obecnie bardziej pasuje.

  3. Grześek – czesciowo tak. Intuicyjnie zdalem sobie sprawe, dlaczego mam zablokowana pamiec czegokolwiek. Pojawilem sie tutaj nie tylko dla siebie ale poswiecilem duza czesc mojej „wolnosci” i mojego ja przejawiajacego sie, jednym slowem nie robie tego co bym sam z siebie robil tylko dla siebie. Jestem dawca energii w wiekszosci znajomosciach jakie mialem / mam. Przypuszczam, ze wiedzac o sobie duzo wiecej moglbym przestac byc takim dawca, a widocznie to jest komus potrzebna teraz. Zrozumialem tez, dlaczego wiele rzeczy sie wydazylo i nadal dzieje wokol mnie i ze mna samym. To nie zmienia rzeczy, ze mam jeszcze pare spraw do zalatwienia ze soba samym. Teraz wiem wiecej dlaczego i po co.

   A czy sobie sam wkrecilem to przesilenie? Mozliwe, ze to byl podswiadomy pretekst do przejscia na kolejny etap, jednak no te trzy dni byly „wredne”.

 12. Niedawno oglądałem dwa filmy, które wywołały pewne przemyślenia.

  Monika mówiła ostatnio, o tym, że rządzący zaczynają odczuwać realną presję i konsekwencję swoich działań. Dochodzi do nich świadomość, że opłacona akcja pacyfikacji, ma swoje realne przełożenie na zdrowie i życie znacznej części ludu. Przeciążenia u nich zaczynają być bardzo duże, a świadomość swoich decyzji i ich konsekwencji coraz większa.
  Jeden z nich, siedzący w złotym pałacu i podpisujący często to i tamto, okazuje się być zbyt ludzki i zaczyna go ta sprawa ciągnąć w dół.
  Jakiś czas temu, ktoś pisał, że Mateusz też ma już mocny rollercoster i chodzi nakręcony, może, że wkrótce braknie sił na noszenie masek i zacznie ich rzucać po kątach.
  Konkluzja jest taka, wtórując za Moniką, to są tylko ludzie, wytrzymali na pewne, ograniczone obciążenia. Dodatkowo zaczyna do nich wracać do zasiali.

  Druga część dotyczy filmu Szamana z 17.12, mówi on o kadrze zarządzającej tym terenem jako o administratorach. Z racji braku realnego wpływu na decyzję, a jedynie wykonujących odgórne nakazy, polecenia. To poniekąd może łączyć się z pierwszą częścią wypowiedzi, ponieważ brak realnego wypływu na działania, a jedynie pośrednictwo rzeczy z którym się nie zgadzamy nie służą nam samym, powodując pewne blokady, problemy. To prowadzi to pętli, spirali, niewydolności.

  Podsumowaniem tej refleksji, była by alegoria. Patrzymy na wierzchołek góry lodowej, gdzie wciąż trwa bankiet w blasku kamer, pomimo tego, że sama góra jest palona Słońcem. Na górze odbywa się jeszcze teatr wydarzeń, aktorzy udają, że wszystko jest świetnie, ale czują już zapach spalenizny. Wierzchołek wciąż jest pudrowany sztucznymi uśmiechami czy groźnymi minami, jednak zbliża się dzień, w którym fundament zostanie naruszony na tyle że wszystko runie z hukiem.

  1. Upadek matrixa był od początku przesądzony (z różnych względów), ale jego zgliszcza będą jeszcze długo się ćmiły.

   Polska jest Sercem Macierzy/Łona Wszechbytu, stąd taka koncentracja spolaryzowanych Mocy w naszej Ojczyźnie-Matczyźnie 🔆

   1. Spolaryzowane Moce mogą się bodnąć, 😆 bo bez Naszej Lechickiej Zgody nic im się nie uda z tego co zamierzają.
    W ich stronę powinna płynąć z naszych Serc Mocy twarda, stanowcza ENERGIA odpowiedzi NIE, NIE, NIE, NIE MA MOJEJ ZGODY.💪

   2. Żeby taką energię wygenerować istota ludzka musi być spójna na wszystkich poziomach treści, a dopóki mamy implant w postaci czakr, to Twój postulat, Droga Aniu, jest tylko pobożnym życzeniem.

    Efekt zainstalowania czakr w biopolu istoty ludzkiej jest taki, że istota ludzka jest niespójna i rozchwiana.

    Konkretny przykład:

    istoty z otwartą czakrą korony mają problemy z materią (korelacja z czakrą podstawy):

    skutkuje to skrajną biedą lub nadmiernie rozdętymi potrzebami materialnymi.

    Podobnych przykładów niespójności strukturalnych w energetyce istoty ludzkiej są setki.

   3. Do Słowianki:

    tyle razy było tutaj na blogu wałkowane że „NIE” w medytacjach, kreacjach itp. nie działa!!!
    zamiast „NIE” ja używam: sprzeciwiam się, odmawiam, brak mojej zgody itp.

   4. Isorn, ja nigdy nie uprzedzam i nie koduję do żadnego słowa, WSZYSTKO robię, piszę i mówię jak mi Serce dyktuje.
    Niech sobie każdy myśli i czyni jak sam uważa.
    Już tyle w internecie uzbierało się bzdurnych kanonów, tylko nie wiem po co.😆🙃💏

   5. Isorn: u mnie „NIE” działa 💗 ale z wiadomych względów wolę WON tudzież sp…aj.
    Zdania guru są podzielone w kwestii Nie, a że czas autorytetów dobiegł końca, stosujmy techniki zgodne z naszym sercem 💗🌞

   6. to ŚWIAT NA OPAK więc skoro wiele wyrazów jest ODWROTNIE PISANYCH to

    „NIE” w semickich (judzisz)oznacza

    Przetłumacz / niemiecki (wykryty) na polski
    za
    „ein” w języku: polski

    i to tyle o „OŚWIETLENIOWYM”… beblaniu

    PS.
    GOJ to JOGin w dawnej mowie
    tak jak maryja to semicki demon ARYMAN

   7. ‚Upadek matrixa był od początku przesądzony’
    – Wręcz przeciwnie. To co sie dzieje 2020 to początek WZMACNIANIA się MATrixa . Z USA pójdzie efekt domina,,,

   8. Grzesiu, widać jak na dłoni, że wszystko systemowe sypie się od fundamentów wzwyż.

   9. Ł.: ‚Grzesiu, widać jak na dłoni, że wszystko systemowe sypie się od fundamentów wzwyż.’
    Tak, ale patrząc szerzej…widać że to nie ‚matriks’ sie sypie jako taki, lecz tylko dzisiejszy system monetarny itd, natomiast MATrix ma się dobrze i coraz lepiej, a będzie jeszcze LEPIEJ, jak na global.MATrix przystało, przepotwarży się w coś Demonicznego, piekło na Ziemi, taniec Szatana! Nie wiesz o tym?….

 13. Witam Cię TAW-ie serdecznie.
  Parę dobrych lat temu, a może i wcześniej dostałem wgląd „Projektu Blue Beam” nad osiedlem, koło tzw. Górki Jasia (ogromny dół chyba polodowcowy z gorącym źródłem ). Był to pokaz Jezusa z Maryją na chmurze ale bez fonii w umyśle. Przejęty wówczas byłem tym przekazem, bo myślałem że coś ze mną jest nie tak. Z czasem odkryłem, że widzę pewne rzeczy (zdarzenia), które potem się urzeczywistniają. Długo się zastanawiałem czy to faktycznie koniec czasów, ale nie miałem z tym żadnych lęków. Długo po tym widzeniu miałem kolejne, że w miejscu dokładnie pod chmurką, koło Górki Jasia wylądował statek (wyglądał wyglądał jak ogromny skorpion) obcych istot tak przerażających, że bałem się na nie patrzeć. Trochę trwało zanim to wyrzuciłem z głowy. W końcówce starego roku przyjechałem do Mamy w odwiedziny i co widzę – ogromny sklep Lidla pobudowany w tym miejscu, ze słupami podtrzymującymi go, w miejscu byłego już bajorka/stawu (to w tym stawie Jackowski znalazł w myślach poszukiwanego utopionego policjanta). Zastanawiam się co takiego wspólnego miały te widzenia i czy obecny Lidl ma coś wspólnego z projektem Blue Beam? I dlaczego przerobiono tę „górkę” na ogromny park z ławkami i ogromnymi podestami do jakby występów jakiś kapel czy zespołów (oczywiście nic tam się nie dzieje poza łazikami pijącymi piwko). Jakiś czas temu uświadomiłeś mi w którymś z komentarzy (pisałem jako gość, a ty pojechałeś po „bandzie”), że Jezus był projekcją wgraną do umysłów ludzkich, oczywiście nie zgadzałem się z tym; ale w myśl prawa „Jesteś we wszystkim czego doświadczasz” po obnażeniu Stanisława Milewskiego i Haralda Thiersa i paru ich sługusów, dotknąłem planu wojen galaktycznych (widziałem je) do których werbują żołnierzy – nieświadome dusze (podpis ciała pod umową lub zarzeknięcie się duszy po trzykroć) i mam wrażenie, że możesz mieć rację chociażby z faktu , że wszechświat jest mentalny (prawo metalizmu). Jednakże studiując nauki Jezusa ciężko mi to przychodzi, nawet mimo pamięci życia na krzemowych drzewach – łącznikach nieba. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że to co się teraz obecnie dzieje już miało miejsce, a my mamy tym razem możliwość zmiany. To do czego dąży ten świat jest tak przerażające, że aż niewiarygodne. Czy w ogóle mamy możliwość zmiany? Czy po raz kolejny przegramy, czy tym razem uda nam się ukończyć WAWEL? Jeśli umysł wygra, dusza (samoświadomość ) przez zniewolenie jej w ciele, nie będzie miała możliwości wypełniania formy życia przejawieniem. Planem ich (tych co tym wszystkim obecnie sterują) jest zgasić światło chrystusowe. Jak wybudzić tych wszystkich śpiących, skoro większość świetlistych jest pod „korcem” (uciekła w ezoterykę), czy oni też upadną? Czy wy Przepraszam za słowa, umiłowaliście ciemność czy światłość serca? Już nie raz słyszałem, że jesteśmy dziećmi plejad, to dlaczego pamiętam tak odległe czasy? Czyżby to oni zbudowali ziemię – urządzenie do hodowli dusz?

  1. Ciekawe tematy. Obserwuj to w miarę bezstronnie. Ingerencje są nieustannie, na wielu poziomach. Ale nie zadowalajmy się łatwymi odpowiedziami. Trzeba nieustannie weryfikować swoją wiedzę – tak czynią istoty Wolne, Suwerenne, Heroiczne 🔆

   (Nikt nie powiedział, że to jest łatwa gra. Wszyscy jesteśmy nieustannie zwodzeni. Najbardziej przechlapane mają istoty, które uwierzyły we wkrętkę, że są wolne od manipulacji. Umysł ludzki jest bardzo łatwo przejąć.

   1. „Ciekawe tematy. Obserwuj to w miarę bezstronnie. Ingerencje są nieustannie, na wielu poziomach. Ale nie zadowalajmy się łatwymi odpowiedziami. Trzeba nieustannie weryfikować swoją wiedzę – tak czynią istoty Wolne, Suwerenne, Heroiczne”🔆

    Też tak uważam.

   2. Nie publikuj jeśli uważasz że ktoś się tego przestraszy.

    Widziałem matrycę w postaci ogromnej „kostki Rubika” na szczycie wieży „BABEL po naszemu WAWEL” . Domyślam się, że sześciany z których jest zbudowana to nasze przejawione jaźnie, Nie ma tam Metatrona, a istota o kobiecych kształtach siedząca jakby po turecku, a która zawiaduje wcieleniami istot, które do niej przychodzą. Ma pomocnika, który zajmuje się wieżą a wokół jest tylko ciemność, w której normalnie widać przestrzeń. Wszystkie istoty które były wokół są jak ludzie, (dzieci, dorośli nie było zwierząt) a ona kierując dłonie w czyimś kierunku przenosi ich do tej matrycy, wszyscy jakby się bali jej i tego pomocnika (chyba sługa bo ciągle był zgięty do ukłonu) Jak nim potrząsłem (myślami nie rękoma), bo miałem wrażenie jakby mnie obraził, to istoty zaczęły przychodzić do mnie po pomoc. Myślę że jestem upadłym ciemnym aniołem, bez skrzydeł (widziałem w odbiciu że są obcięte ale w innym wglądzie) ale twarzy swej nie widziałem. Troszeczkę jakby mnie to przerażało, ale nie mam lęku. Mówisz że Chrystus nie istnieje, otóż powiem Ci, że się mylisz, powyżej ciemności jest światło i można tam trafić ale bramą do wejścia jest korona cierniowa i ma to związek z naszym przejawieniem w tej matrycy. To miejsce naszego „zbawienia” wyjścia z tej ciemności. Ludzkość upadnie jeśli da się zwieść i wszystko trzeba będzie zacząć od nowa. Mam wrażenie jakby to był świat podziemia do którego trafiają dusze z powodu pochówku ciał w ziemi. Są też szczeliny otchłani, ale nie polecam tam schodzić bez świetlistej otoczki, którą rozwijasz z serca. Tam też trafiają ludzkie dusze; jedną nawet uratowałem i przyszła mi podziękować tu na ziemi pod postacią motyla. Jak chcesz pozwalam ci to obejrzeć moimi oczami, ufam ci. W nic nie ingeruj. Możemy tym wszystkim duszom pomóc wznieść się do światła. Życie nie jest tym czym nam się wydaje. Życie w ludzkim ciele to marność w porównaniu do tamtego świata.
    pozdrawiam
    kocham cię

   3. Matryca sześcianu to fabularny standard przy projektach kontroli umysłu…

    Wgrywają takie fabuły, by zaburzyć przestrzeń i wkręcić piękne wrażliwe istoty.

    Przy tego typu wkrętkach wizualizujmy duży brązowy iks. I zmora pójdzie w cholerę 😀👍

    Żadnym „duszom” nie pomożemy, sami się czyśćmy, bo Ziemia to czyściec programów matrixa…

   4. Z mojego poznania powiem Ci, że w czyśćcu nie ma światła, jest „bezświetle” jakby mleczne ale jasne, oczyszczamy w nim naszego ducha z fizyczności umysłu, bo tam jest tylko świadomość. Umysł zbudowany jest poprzez zmysły ciała i jego doświadczenia. Poszedłem tam za zmarłym wujem. Dziwne, że np. wszyscy policjanci (pozostałość projekcji ich umysłu), których tam widziałem skakali na batucie cyrkowej, jakby w wesołym miasteczku. Tam umysłu nie ma, tam jest tylko świadomość w jedni swych doświadczeń, doświadczeń domów współświadomości – domów dusz, które rozwijamy w naszych Rodach, którymi wypełniamy formę wszechświata, stąd brak tam czasu i przestrzeni w znanej nam poprzez ludzkie postrzeganie, ziemskiej formie. Między wszechświatami zaś, przemieszczamy się jakby wirami, do których rozkładamy nasze dusze na jakby różnokolorowe światełka-iskierki ( w zależności od poziomu świadomości) z których jesteśmy zbudowani. Wszechświaty zaś są wewnętrzne i chyba w nieskończonej ilości. Niektóre są jakby bez doświadczeń „zła” jak byśmy tego nie rozumieli np. moim przypadku, przy wejściu w był wąż zamknięty w klatce, co mogło by mi symbolizować , że „zło” tam nie istnieje. W podobieństwie do incepcji, jakbym się przemieszczał między wieloma moimi jednoczesnymi życiami. Siergiej Łazariew odkrył, że możemy mieć nawet sześć jednoczesnych wcieleń. Co do matrixa, moim zdaniem to, czego umysł nie czyta zmysłami tworzy iluzje. Wystarczy wybudzić grasicę i otworzyć serce, bo wokół nas jest tylko prawda, którą to umysł zasłania iluzją, a którą zczytujemy jak formę i treść jednocześnie. Wystarczy skierować uwagę w punkt i wszystko o nim wiemy, skąd się wziął i jaki jest jego cel w przyszłości – planie przejawienia, który de facto my uzgadniamy. Ale to też może być tylko moje postrzeganie.
    Dziękuję Ci TAW-ie za każdy okruszek informacji, który zbliża nas do prawdy istnienia.

   5. k.c: ‚każdy okruszek informacji, który zbliża nas do prawdy istnienia.’ – Do prawdy istnienia?… To jak? Nie wiesz że istniejesz? Masz jakieś wątpliwości? Pozwolę sobie zadać ci tak proste, banalne zapytanie, że swą prostotą, prymitywnością aż może obrażać…
    – – Gdyby tak spadł na ciebie taki okruch informacyjny w postaci oto zapytania: Jakie życie wybierasz, sobie życzysz – samca homo sapiens z testosteronem, czy tę drugą stronę medalu z menstruacjami, to na którą opcję się decydujesz? Czy raczej nie masz zdania…wszystko ci jedno, zdajesz się na ślepy wiatr karmiczności ?
    Pytanie/podpowiedź: Masz coś takiego jak wolny wybór, Wolę skorzystania z niego? Czy tu też ubezwłasnowolnienie?

   6. Grzegorzu – usta mądrości są zamknięte dla wszystkiego z wyjątkiem uszu zrozumienia. Bez akceptacji siebie zrozumienie nie przyjdzie. Zrzuć maskę umysłu i przestań pławić się w dumie, która wzbudza pogardę do wszystkiego i wszystkich. Zrób odważny krok w kierunku neutralności a kreacja zainspiruje cię do akceptacji.
    kocham cię

   7. K.a.C: ‚Zrób odważny krok w kierunku neutralności a kreacja zainspiruje cię do akceptacji.’

    To zależy czym ma być ta „neutralność”. Wobec czego? Są najróżniejsze sytuacje życiowe w których zachowuję spokój i neutralność od emocji, a które gotują się w innych w tych samych okolicznościach. Miałem tego dowód, przykład kilka dni temu na spotkaniu sylwestrowym, gdzie w pewnym momencie „wyleciał w powietrze” przede mną najbliżej stolik z różnymi napojami itp szkłem (komuś puściła struna alkoholiczna; egotyczna, egocentryczna). Jedną ręką przytrzymałem człowieka i zatrzymał się na mnie, a drugą stoik, który w połowie został uratowany. Porcelana rozbiła się przy moich nagich stopach.
    Nie poczułem NIC, jedynie pełną neutralność i daleką tolerancję wręcz na granicy akceptacji (ale oczywiście nie akceptację – takich spraw się do końca nie akceptuje, potrzebna mądrość rozróżniania granic tolerancji a akceptacji). Nie było ,w tym jego rzuceniu się na stolik, mierzonej agresji, a jedynie jakaś podświadoma frustracja która mu …odpaliła…
    Inny przykład: W obronie własnej lub czyjejś (taka powiedzmy sytuacja kontrowersyjna, zagrożeniowa) trzeba reagować inaczej aniżeli: neutralnością-miłością-akceptacją. To są subtelne różnice pojęciowe (to nie są synonimy!) ale nie wykraczające poza możliwości rozeznania ich przez umysł ludzki.
    Łatwo się mówi: kocham cie, kocham wszystko co mi nie zdąży spieszyć na drzewo.
    Akceptację dobrze wyraził niejaki Karl Dreschner: Kto nie potępia (akceptuje) dziejów ludzkości h.s. jako kryminalnej historii tej pseudo_cywilizacji – jest jej wspólnikiem

   8. Twój bunt Grzegorzu spowodowany jest rozczarowaniem życiem, co by oznaczało że twa duma umocowana jest w pożądaniu. Znajdź bajkę Juliana Tuwima mówiącą o Tobie. Neutralność pozwala żyć usatysfakcjonowanym. Neutralność to zaufanie, które Cię uwolni; potrzebujesz do tego odwagi, bo tylko pona Cię wzmocni w wydostaniu się z dumy.
    kocham cię

   9. „sześciany z których jest zbudowana to nasze przejawione jaźnie

    1 kostka == 1 wszechświat == to co ziemniaki nazywają kosmos (bąbel rzeczywistości)

    Widziałeś salę z nitkami?

   10. @ktoś nie widziałem sali nitek. A konkretniej? Czy chodzi o nić grasicy?

   11. Co to znaczy Być Sobą?
    Że jak np jest się pedofilem albo charakteropatą to znaczy pozostać trzeba sobą ,bez reformowalności? Kontemplowałem znaczenie: ‚Być Sobą’.
    To znaczy odwrotność OSOBY, Osobowości. O-soba. Ażeby być sobą należy zacząć od usunięcia osobowości. Co to osobowość: przekonania, wierzenia, niereformowalność itd.
    Pozbywasz się tego „O” i pozostaje czyste Sobą… być

   12. Tak, samo oczyszcze/anie SIĘ z ‚osobowości’ (z tego ‚o’) to wstęp – do zajrzenia głębiej pod tę ”skórę” – po starciu naskurka…osobowości/charakteru/uwarunkowań/…ograniczeń

   13. Tak, ale odrzucenie „wtórnych” tożsamości (cała twórczość Witolda Gombrowicza jest o tym) to dopiero początek odkryć. Dopiero ontyczna „nagość” skutkuje możliwością realnych połączeń z innymi gęstościami swojej własnej kosmicznej boskiej istoty.

   14. Owszem (zaczytywałem się w młodości, coś widocznie 🙂 zostało…pod skórą głębiej) ,inna analogia niż skóra, to przedzieranie się się przez symboliczne warstwy cebuli…do centrum rdzenia naszej Istności, do Źródła boskiego…z którego wyszliśmy by tego wszystkiego TU doświadczyć (nie ‚doświadczać’) i przestać, i wyjść…powrócić. Wielki Powrót . Nie tylko duchowy, mistyczny, odrodzeniowy i Ewolucyjny, lecz również fizyczny, cielesny, nowo_biologiczny. Nowy Człowiek – zaprzeczenie Ziemianów H.S.

 14. ‚Tzw. Wielki Reset może być spowodowany pandemią koronawirusa – coraz częściej wśród komentatorów pojawiają się takie opinie.
  Większość z nas gdy słyszy Wielki Reset, to nabiera powietrza i czuje powiew takich Orwellizmów w tym. Rzeczywiście może to brzmieć przerażająco, ale jeżeli zastanowimy się nad rzeczami, które zostały tam wymienione i konkretnie wskazane to są to procesy, które były. Sama idea: nie będziesz miał żadnej własności, wszystko będziesz wynajmował i nie będziesz za nic płacił, wszystko będzie za Ciebie finansowane. No to są wizje, które w jakiś sposób odnoszą się do tego co się dzieje w ekonomii społecznej i świecie. Mamy konsolidację ogromnych korporacji. To jest nieporównywalne z niczym, nawet z wielkich okresem podbojów kolonialnych. Mamy kilkanaście wielkich międzynarodowych korporacji, które weszły we wszystkie przestrzenie naszego życia i które także zdominowały i zaczęły konsumować starą, dawną gospodarkę. Kiedy mówimy, że będziemy się teraz komunikowali przez łącza, że będziemy funkcjonowali w wirtualnym świecie, że drony będą nam przywoziły produkty, to wszystko jest odpowiedź na konsekwentne działania multikorporacji, które tak sobie wyobrażają świat, w którym zmierzają – ocenił Tomasz Wróblewski, prezes Warsaw Enterprise Institute.’

  1. Niech sobie ocenia, co chce, materializm odchodzi, nie będzie wielkich korporacji kupujących wygodne dla siebie prawa za gotówkę.

   Epoka ducha, to będzie.

   1. Grzesiu Grzesiu, jeśli delikatnie nie rozumiesz, to napiszę bezpośrednio. Będę ignorował Twoje wiadomości, praktycznie wszystkie zawierają zaczepki lub jad.

   2. Łukasz,
    to nie jest „ostatnio”. To słyszę od 9 miesięcy…i z każdym się nasila – co to jest BigReset i z czym się go je.
    Ale mniejsza z tym. To ostatni pożegnalny mój wpis TU. Nie widzę wymiany informacji. To inne bajki. Może to fajne że masz tyle optymizmu zachowujesz (natomiast: ‚Pesymista czeka na wiatr, optymista na zmiany, a realista nastawia żagle’) Osadzam topinambur, to taki cudowny, odżywczy, leczniczy, odporny na wszelkie warunki ziemniak południowoamerykański.
    Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć jak przetrwać niebawem, a może sadzonki, znajdziesz mnie – kontakt masz u kierownika.
    POWODZENIA

 15. W oderwaniu od rzeczywistości, Monika Rajska i małe co nieco o historii galaktyki…

  Wiedza Moniki pokrywa się z tym co przedstawia prof. Aleksander Woźny. Uwielbiam gościa ❤
  Nagrał całą serię wykładów pt. "Projekt Boga" i "Człowiek Planety Ziemia" (ten jest nadal kontynuowany)

  1. Sprawdzę człowieka planety ziemia.

   W pewnej cześć pokrywa się to niezależnie z innymi źródłami. Bardzo lubię takie klimaty, brakuje mi dostępu do galaktycznego archiwum wiedzy, wedy.

  2. ‚Wiedza Moniki pokrywa się z tym co przedstawia prof. Aleksander Woźny.’
   Jest ktoś Trzeci kto to potwierdza? Czy ta para…jest tylko, siebie warta ?

   1. Jeśli chcecie zweryfikować swoich nauczycieli, zadajcie im proste pytanie, które rozłoży na łopatki każdego naukowca, ezoteryka, mistyka, niuejdżowca i każdą „iskrę z Polski”:

    – Czakry są strukturą naturalną czy implantem?

   2. ‚– Czakry są strukturą naturalną czy implantem?’
    – – To tak, jakby zapytać: Życie na Ziemi jest bardziej czynnikiem ewolucyjnym czy prokreacją ‚boga’ ?

   3. Aha, ale to nie filozofia: ‚‚– Czakry są strukturą naturalną czy implantem?’ 😀

   4. Poproszę zatem o odpowiedź wtajemniczającą:
    jajko czy kura? czakry czy implant ?

   5. To nie kwestie guru, tylko źródło informacji. Na czuja mi gra w większości ten przekaz.

   6. W Indiach to 96%, to guru manipulanci. A niektórzy z nich to faktyczni oszuści.
    Robią w balona wszystkich, ale najwięcej zarabiają na Europejczykach i Amerykanach.

   7. – Czakry są strukturą naturalną czy implantem?

    Czyli naturalnie, przepływ powinien lecieć z góry na dół bez odczuwania pewnych punktów? Czy odczuwanie pewnych skupisk, ognisk jak np. trzecie oko zwane czakrą indygo,jest nienaturalne? Czy to zły przykład a nazwa jest swego rodzaju zapożyczeniem, manipulacją? lub temat jest bardziej złożony?

    Gra mi to trochę z „kolorem” pewnych „energii” oraz tym, że pewne poziomy rzeczywistości, współgrają z „poziomami” czakr.

    Tak czy inaczej spotkałem się ze stwierdzeniem, że czakry mogą posiadać implanty, wszczepy,
    blokady.

    Lub może poprawnie było by podejść do sprawy na zasadzie, olać twarde punkty w ciele, a podejść do tego obszarowo. Np. Bóle w pewnych obszarach są związane z blokadą tego czy tamtego, ale nie czakra (punkt) o tym stanowi.

    Jeszcze to muszę przegryźć, bo trochę mi pasuje takie rozumienie, ale rozumiem też , że mogę się mylić i tkwię w jakimś stanie niewiedzy, błędu 🙂

   8. Łukasz: ‚– Czakry są strukturą naturalną czy implantem?

    Czyli naturalnie, przepływ powinien lecieć z góry na dół bez odczuwania pewnych punktów?
    Czy odczuwanie pewnych skupisk, ognisk jak np. trzecie oko zwane czakrą indygo,jest nienaturalne?

    Czy to zły przykład a nazwa jest swego rodzaju zapożyczeniem, manipulacją? lub temat jest bardziej złożony?

    Gra mi to trochę (…) pewne poziomy . (…) Tak czy inaczej (…) mogą posiadać implanty (…) Lub może poprawnie było by (…) Np. Bóle w pewnych miejscach ,ale nie czakra (punkt) o tym stanowi.
    Jeszcze to muszę przegryźć, bo trochę mi pasuje takie rozumienie, ale rozumiem też , że mogę się mylić i tkwię w jakimś stanie niewiedzy, błędu’

   9. proste pytanie, które rozłoży na łopatki każdego naukowca, ezoteryka, mistyka, niuejdżowca i każdą „iskrę z Polski”:

    po pierwsze są nie tam gdzie powinny
    po drugie są użyteczne, z jednej strony działają jak pryzmat (do wyłuszczania treści (Rajska)), z drugiej jako brama (do różnych światów), z 3-ej ulubionej jako broń na głupców wtykających w moją aurę palce, bo nic tak nie raduje serca jak zdziwienie NAD.bytu pleyadiańskiego przepchniętego
    czakrami z 5G do G0 gdzie zostaje z niego jeno PLASKA linia ;D

    co do tytułowego pytania to obstawiam „naturalne obudowane sztucznymi „koniami trojańskimi” ”

    jedna z czakr jest UCIECZKĄ z MATRIXA, ta najbardziej przez czarnych oblegana

    ale ja jestem inny, nawet nie wiem czy „żywy” tudzież „istniejący” więc proszę się nie sugerować odpowiedziami 😉

    Czakry, grasice, szyszynki nie są DROGOWSKAZAMI do WYJŚCIA. Okupanci w zanikającym astralu ich potrzebują by mieć wypasione ciała do zasiedlenia. Jedyna ważna rzecz to czarka ucieczkowa, ale ją się otwiera inaczej niż w filmikach ezo. Czakra 2 i 5 to domy okupanta, 3 to linia obrony, 6 jego „ziemia obiecana” 7 wlewa konstrukty do mu zmaterializowania, 1 prowadzi do świata anty

   10. ‚K’ś’: ‚jedna z czakr jest UCIECZKĄ z MATRIXA, ta najbardziej przez czarnych oblegana.
    ale ja jestem inny, nawet nie wiem czy „żywy” tudzież „istniejący” więc proszę się nie sugerować odpowiedziami 😉

    – Nie wiesz Kim jesteś, co tu robisz, ani w ogóle czy żyjesz we świecie żywych czy już umarłych . To może na rzeczy w takiej sytuacji jest ta UCIECZKA?…jedyne co pozostaje.
    Skoro nie wiesz kim jesteś, to może „przynajmniej” (to dużo, często więcej od tego: kim naprawdę jestem) wiesz kim naprawdę NIE Jesteś? 🙂 ( …nie kobietą?, nie mężczyzną?)

   11. Jak byłem „mały i głupi” to potrafiłem każdą czakrę rozebrać na części, jak zwykły „zegarkowy” mechanizm, by wywalać z niej szlam. Potem to znikło. albo zmieniło gęstość ;p

   12. Ziarno-Ktoś’owi: ‚To jak wg Ciebie otwiera się CZAKRĘ UCIECZKOWĄ?’ Przepraszam że sie wtrącam, ale Zapytanie jest prawie doskonałe. Prawie…gdyż jeszcze celniej było by zapytać odwrotnie (zrób to samo tylko odwrotnie – aikido)
    – – To jak wg Ciebie zamyka się CZAKRĘ UCIECZKOWĄ?
    Wówczas mamy samoczynną odpowiedź jak ją otworzyć, poprzez …odetkanie zatkanym 🙂 …i zdefiniowanie co to jest to …’odetkane’

   13. Zapomniałem o jeszcze jednej „roli” czakr. Roli opisanej w Tybetańskiej Księdze Umarłych.

    Tam opisane jest jak dusza w procesie „umierania” wędruje poprzez wszystkie czakry od 7 do 0 gdzie po kolei konfrontowana jest ze strażnikiem bramy do RAJU danej czakry (świata o wibracjach danej czakry)…. i jak opisano BRAK STRACHU pozwala przejść (choć można zaczekać na pojawienie się kolejnej, buddyści mają specjalną modlitwę by w tak zrobić, bo jak się przecelują spadają do świata zwierząt) albo PANICZNY STRACH skłania ku ucieczce w inną gęstość. Ale ponieważ w 7 jest (często wywołująca migreny) plejadiańśka technologia białego tunelu to mało kto chyba ma szansę na ten proces, a technologia jest bo dla nich wejście w tunel BARDO (ścieżki czakr) to wyrok unicestwienia jako niezgodnych wibracyjnie każdym strażnikiem poza ostatnim ” w pył i popiół się rozsypiesz”..

   14. Ktoś’ek: ‚o jeszcze jednej „roli” czakr. Roli opisanej w Tybetańskiej Księdze Umarłych.’ …………..etc… (…) . Ciekawe…
    Bardzo dobrze 🙂 Cieszę się. Wysłuchałem parę razy, polecam ten audiobook z Mayą Ostaszewską jako narratorką.
    Natomiast uzupełniająco – do Tybet.Ks.Umarłych’ dedukuję Tobie/i innym zainteresowanym ten uzupełniający materiał. Moim skromnym zdaniem, powinien stać się tak samo kultowy, lekturą „uzupełniającą”
    Po każdorazowym obejrzeniu, raz w roku, rozumiem w nim więcej, zauważam więcej: Serdecznie Polecam!

    .https://www.youtube.com/watch?v=A0ATIfXtzE0

   15. Też słyszałem o tym tunelu w kontekście innego właściciela, ale cel ten sam. Efekt – unikać, nie dać się omamić.

    Nie wiem czy w dalszym ciąg, biorąc pod uwagę zachodzące zmiany te kwestie są bieżące.

   16. Ziarno pisze:
    9 stycznia 2021 o 13:44

    Ktosiu,
    To jak wg Ciebie otwiera się CZAKRĘ UCIECZKOWĄ?

    jak już opisałem wcześniej, każda czakra to BRAMA do ŚWIATA pilnowanego poprzez STRAŻNIKA BRAMY (kabalistyczny walet…. coś tam) w której „króluje kabalistyczny KRÓL i DAMA (czegoś tam).

    W przyrodzie była wydana kiedyś książka (Harish Johari) pt.Czakry, energetyczne ośrodki transformacji duchowej” gdzie ci KRÓLOWIE i DAMY byli opisani wraz z „zaklęciami” „SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ” (żarcik).

    A tak na poważnie, każda czakra to określony energetyczny wzór w przestrzeni, zasilany „określoną” energią wibrującą we właściwy czakrze sposób. Czyli czakra to GENERATOR POLA KWANTOWEGO (torsyjnego) zasilany poprzez też POLE TORSYJNE zwane MODLITWA (albo konstrukty myślowe, wyobrażenia, meridiany etc). Pole czakry może być w KOHERENCJI z KRÓLEM i KRÓLOWĄ, wtedy poprzez nią samoistnie (w innej krainy, z raju danej czakry) „spływają” TREŚCI (Rajskiej) dając ZDROWIE, BOGACTWO, ELOKWENCJĘ itd (w/w książeczka). Albo są NIEKOHERENTNE (zamiast zdrowia choroby, zamiast bogactwa walka z biedą etc) albo w ANTYFAZIE czyli na czakrę jest nałożona ANTYCZAKRA wysysająca dane TREŚCI z przestrzeni, KRADNĄCA je jak to czynią (sithinowe) TWARY Nefilims czyli żydzi.

    Proces OTWIERANIA CZAKRY to UKOHERENTNIENIE jej pola z POLEM jej KRÓLA i/lub KRÓLOWEJ czyli UKOHERENTNIENIE SWOICH WIBRACJI z wibracjami KRÓLA czy KRÓLOWEJ danej czakry, bo dzięki temu strażnik też będzie KOHERENTNY (w kwantowej fazie jak to w ezo gadają).

    Do bezpiecznego OTWIERANIA CZAKR służą MODLITWY (na jej KRÓLA i/lub KRÓLOWA), ODDANIE się ICH OPIECE, ADOROWANIE ich i tym podobne sprawy… czyli modyfikacja swoich wibracji dla odczuwania ich… czyli NAWRACANIE SIĘ opisane w Apokalipsie św Jana.

    Techniki INWAZYJNEGO OTWIERANIA CZAKR to wszelkiego rodzaju psychodeliki, przeżycia z pogranicza życia i śmierci (wymuszone wejście w bardo), ataki kosmitów na nie, techniki joginiczne, próby wyłamania drzwi, próby pokonania/ zabicia strażnika, etc.

    CZAKRĄ UCIECZKOWĄ z tej przestrzeni jest CZAKRA SERCA (->Tybetańska Księga Umarłych), jej fizycznym widokiem są SŁONICE ;D Koherentność z czakrą serca widać chociażby po „WOŁAJĄCYM WAS SŁOŃCU”. Widzeniu jego UKRYTEJ Twarzy.

    Jest to też czakra którą ZŁO (judeonaziści) chcą POSIĄŚĆ gdyż jest potrzebna do korzystania W PEŁNI MOCY z czakry 3 OKA… czego nie potrafią ;D
    I jest to też czakra dająca dostęp do ENERGI ŻYCIA… celu wszelkich NAZISTOWSKICH, KABALISTYCZNYCH, ŻYDOWSKICH rytuałów typu „MACA z DZIEWICY” czy „KREW i CIAŁO Chrystusa”…. takie (myślowe) UPRZEDMIOTOWIENIE tej energii w jakimś fizycznym obiekcie i jej POŻARCIE… z wyobrażaniem sonie POŻERANIA Słowiańskiego/Lechickiego Boga… kopulowania z nim etc…

    PS.
    Wymogiem zaliczenia Apokalipsy św Jana było stanie się KOHERENTNYM z polem „A JEGO IMIĘ 40 i 4″…. aka „ZGROMADZENIE pod SZTANDAREM BARANKA”… Nie ma za to nic w niej o „podnoszeniu wibracji”, „miętoszeniu” grasicy, toksykacji szyszynki i innych POLECANYCH poprzez GURU ezo sposobach… tylko ODDANA MODLITWA… czyli DĄŻENIE do KOHERENTNOŚCI PÓL, by to od KRÓLA i KRÓLOWEJ na zasadzie DUDNIENIA (nie mam lepszego słowa na teraz, chodzi o wzmacnianie, interferencję pól, o! drgania samowzbudne ) WSPOMAGAŁO nasze WŁASNE. ;p

   17. Grześek pisze:
    9 stycznia 2021 o 13:27
    – Nie wiesz Kim jesteś, co tu robisz, ani w ogóle czy żyjesz we świecie żywych czy już umarłych .

    dawno dawno temu obiecałem sobie, iż ani nie POZWOLĘ NA WOJNĘ
    (TAW czasami pisze o „jakości” wibracji W-wy, ja się wychowałem w promieniu 300 m od SERCA takich „darów, 2 miejsc systematycznej ZOOLOGICZNIE NIENAWISTNEJ eksterminacji Warszawiaków za PW, „nieistniejące” komory gazowe KL Warsaw były kilometr dalej)

    ani NIE BĘDĘ POWODEM WOJNY.
    (pisanie w stylu jestem…. (nazwa) z (biblia, mitologia, przepowiednie, wizje…) na pewno w tym by nie pomogło.)

    Jestem NIEUPADŁY, wiem co mniej więcej potrafię korzystając z promili nominalnej MOCY a nazwy są i tak ulotne co wcielenie.

    A poza tym wszystko może być WGRANYM CUDZYM PROGRAMEM, więc po co się tym NAPRĘŻAĆ. Są SŁONICE, jest IMPREZKA. ;p

    Reszta tak się sama wyjaśni zgodnie z Kalendarzykiem. ;D

   18. KtośEk: ‚dawno dawno temu obiecałem sobie, iż ani nie POZWOLĘ NA WOJNĘ’

    …Takie t’zwane być sobą… „ByćSobą” – co to tak naprawdę znaczy? Dość długo czekałem na odpowiedź. W końcu dożyłem czasu kiedy mogłem to odkryć, zrozumieć. A co najważniejsze samemu dojść, odpowiedź ta była we mnie (jak każda – wNas) tylko czekała na siebie…na mnie….

    Bycie osobą (istotą ludzką posiadającą daną własną osobliwą osobowość) to odwrotność ‚ByciaSobą’. O-Sobą. Usuńmy to ‚o’ ,i mamy -Sobą, czyli -SobąBycie. Nabyta osobowość (avatar) w procesie wy-Chowa_wczym oraz reszty akulturacji, wykształcenia/zniekształcenia odwraca niewinne, nieskazitelne ‚być sobą’ dziecka – przez narzucenie osobowości społecznej roli, ról… Które odgrywa, myśląc że jest ojcem, drwalem, nawet czasem guru. A nie JAźnią, Świadomością przede wszystkim ponad wszelkie pomniejsze role…które bierze z dystansu do siebie prawdziwego, świadomego, i samoświadomego Kim naprawdę Jest, lub (równie b.dobre) KimNaprawdęNieJest: patrząc na te wszystkie małe role w SOBIE_JA

   19. Ktoś’ek:
    ‚– Nie wiesz Kim jesteś, co tu robisz, ani w ogóle czy żyjesz we świecie żywych czy już umarłych .
    dawno dawno temu obiecałem sobie, iż ani nie POZWOLĘ NA WOJNĘ, ani NIE BĘDĘ POWODEM WOJNY.’

    – Nie być powodem do wojny: ,to Rozumiem.
    Także w sensie nie dać się głupio zwerbować , przekupić , zbajerować, uwieźć na wojnę (wiem, mam to samo, dawno temu do wojska WKU poszedłem na komisję z biblią pod pachą rzucać cytatami o przekuciu mieczy na lemiesze itd 🙂 TO BYŁY CZASY(!!!)
    – -Tylko pojąć nie potrafię: ‚nie pozwolę na wojnę’
    Niby jak?? (!) Złożyłeś …jakieś ślubowanie na milion wcieleń misyjne Wszechświatu czy jakiemuś cwaniakowi władającemu recyklingiem karmicznym że nie wyjdziesz z tego piekła (nie Wyzwolisz się) aż wszystkie istoty ziemskie nie będą wolne ?.. 😀
    Jak inaczej sobie to wyobrażasz, i czy zrobiłeś sobie krzywdę?….tym

   20. Ktoś’ ‚Znowu zapomniałem
    polecam dzieło Huai-Chin Nan „Tao i długowieczność”
    tytuł jest drętwy a gość pisze wężykiem ale wie o’

    – A czy taki tytuł: Tao Seksu i Długowieczności, jest Ci też znany? David Reid, chyba

   21. Znowu zapomniałem
    polecam dzieło Huai-Chin Nan „Tao i długowieczność”

    tytuł jest drętwy a gość pisze wężykiem ale wie o czym pisze (a napisać otwarcie mu zakazano). Można tam się nauczyć odróżniania reakcji organizmu na budzenie się czakr od stanów chorobowych. Nie, nie ma technik, są tylko REAKCJE. I co robić jak się PRZESADZI. ;D

 16. Czakry były ”zapieczętowane” i lub zablokowane przez emocje i mentalnośc.. i sakramenty..
  Trzeba pracować nad przepływem słupa światła przez czakry bo ” pieczęcie ” blokują nam przepływ energii.
  Blokady w przepływie energii w naszym ciele powodują wiele chorób ..
  Teraz jest czas aby przechodzić do świetlanego ciała.

  Ja ćwiczę wizualizując przepływ ”słupa światła” przez moje ciało i dalej do Rdzenia Matki Gai..
  Czakry są strukturą naturalną ale poblokowaną …pieczętowaną..
  …a i jeszcze ćwiczę jak energia światła wibruje w moich czakrach..
  Wystarczy usiąść w krzakach.. ..wyciszyć się i wpuszczać
  Słup Światła.. ZdRAwiam

 17. „Jak chcecie zweryfikować swoich guru, którym ufacie, zadajcie im proste pytanie, które rozłoży na łopatki każdego naukowca, ezoteryka, mistyka, niuejdżowca i każdą „iskrę z Polski”:

  – Czakry są strukturą naturalną czy implantem?”

  Obawiam się, że nie byłam aż tak uważnym uczniem dr Woźnego, ale prawdopodobnie (on) uważa czakry za coś naturalnego… nie opiniuję tego.
  Wydaje mi się, że dziś trudno o wiedzę absolutnie poprawną i prawdziwą. Kto z nas wie wszystko?
  Dlatego, to jak ktoś mówi o czakrach, dla mnie nie jest wyznacznikiem całej wiedzy…aczkolwiek… wyłapuję temat i zastanawiam się co na ten temat ktoś mówi…
  Dr Woźny nie jest moim guru, bo nikt nim nie jest. Nie mam potrzeby szukania przewodnika. Pochłaniam wiedzę tę, która do mnie trafia, a z wykładów dr Woźnego dużo mi się wyjaśniło na pewnym etapie mojego życia. Wręcz chłonęłam jak gąbka każdy wykład …. bardzo szeroko pojmowany i przekazywany.
  Może komuś teraz się przyda. Polecam.

 18. Dla mnie wiedza dr Al. Woźniaka to informacje z poziomu podstawowego, a nawet przedszkolnego jak dla mnie.
  Mówi o tym jak wygląda US, coś tam o Kosmosie…powtarzane z mowy na mowę, i to wszystko.
  Do tego problem w wyrażeniem się w pełni w języku polskim, na poziomie podstawowym opanowany przez niego, nie nadaje się na kosmologiczne, mistyczne tematy.
  Dr Woźniak jest wyspecjalizowanym fizykiem jądrowym, z osiągnięciami dużymi (diagnostyczna aparatura biorezonans magnetyczny , gabinet w Poznaniu)
  Polecam i zapraszam do zapoznania się z pierwszymi z Nim wywiadami, to był jeszcze wtedy żywy Marek Podlecki/MonitorPolski.
  Doskonałe treści z zakresu nauki praktycznej. I na tym powinien się skupić i zatrzymać. A nie czakramy i kosmos energetyczny…inteligentny. Brakuje mu nie tylko środków wyrazu, ale i poniosła go megalomania , parcie na szkło narcyzmu.
  I dlatego omijam go – Łukaszu. Znam go dłużej i lepiej niż Ty…
  Możesz skorzystać z moich obserwacji, nie będę mieć Ci tego za złe, a przeciwnie 🙂

  1. Dzięki za opis, ale twarda naukowa wiedza nie kręci mnie nic, a nic. Odpalę film w wolnej chwili i po paru chwilach będę wiedział co potrzebuję 🙂

   P. S. Dzięki za zwrócenie uwagi, na Twoim zdaniem nie czytelność tekstu, ale w dalszym ciągu pozostanę sobą i będę pisał jak mi jest wygodnie.

   1. „P. S. Dzięki za zwrócenie uwagi, na Twoim zdaniem nie czytelność tekstu, ale w dalszym ciągu pozostanę sobą i będę pisał jak mi jest wygodnie.”

    Brawo, Łukaszu 🙂 👍 Najważniejsze, aby być Sobą.
    Pisz tak jak Tobie pasuje.

    To nie jest żadna Rada od Raduchy 😁. Po prostu mamy podobnie, bo ja też piszę czasem nietypowo 😀 Czasami piszę też dziwactwa, ale robię to dla dobrego humoru na forum.

  1. Wojowniku: chcesz to wielb LSD, Extasy, czy inne odurzacze. Wg mnie swobodnemu przepływowi sprzyja bardziej wyciszanie się przy ulubionej muzyce, kontakt z naturą, chodzenie boso, wolny przepływ odczuć – jestem wściekły to reaguję, potem odpuszczam i zapominam, jestem radosny to wszystkich zarażam radością. Do czakr nie przywiązywałabym większej wagi… dla mnie istotne żebyśmy się dobrze czuli we własnym ciele, akceptowali siebie, śmiali się…Jeżeli te czakry są sądzę, ze nie będą nam przeszkadzać, a może z czasem znikną na zasadzie ewolucji (albo zasady narząd nieużywany zanika:)). Jak ich nie ma to nic nie straciliśmy. Guru niech sobie uważają co chcą, dla mnie sprawa czakr zawsze była nieistotna.

   1. P. Emuszka: ‚P.Wojownikowi nie przeszło by przez gardło: extasy odurzacze.
    Na tym poziomie (wiedzy i doświadczenia) nawet nie zaryzykuje podjęcia rozmowy z Panią na ten temat

  1. JanuszZet.: ‚Prezydent USA przekaże wladze Radzie Wojskowej?’
   – Czyli komu?… Drugiemu imieniu NWO?
   NWO + WHO + Media/Banki = Big.MrGlobal.

 19. TAW: Poproszę o informację skierowanie jak mogę zamieścić aVatar obrazkowy przy nicku ? Dzięki z góry jak coś

  1. W przypadku platformy WordPress trzeba się zarejestrować na Gravatar.com

   Ale skonsultuj to z użytkownikami, czy w praktyce nie występują przypadkiem jakieś problemy z logowaniem się.

   No i w przypadku zapomnienia hasła można stracić dostęp do swojej „tożsamości”.

   1. Z tego co kojarzę wystarczy zarejestrować konto na wordpress i skonfigurować profil.

    Następnie przy wysyłaniu komentarza, podając zarejestrowany e-mail wprowadzić hasło.

    Użytkownik powinien zostać już zalogowany w tej przeglądarce, więc nie trzeba będzie podawać hasła co chwilę.

   2. „Skonfigurować profil” to znaczy wymyślić nazwę bloga, którego najczęściej nikt później nie prowadzi, a blokuje nazwę innym użytkownikom.

    Rejestracja na Gravatar.com nie wiąże się z rejestrowaniem bloga.

   3. Hej, nie. Nie trzeba wybierać nazwy bloga, ani jego adresu. Po prostu rejestruje się konto w portalu, gdzie tworzony jest profil użytkownika.

   4. Najpierw było konto, a dużo później wpadłem na pomysł zarejestrowania nazwy pod bloga. Jak pisałem, jedno nie wymusza drugiego.

   5. TAW: „rozumiem” ..
    Czy mogę inaczej zapytać?.. A gdybym Tobie wysłał ten Obrazek aVatarowy, to mógłbyś?… 🙂

   6. Zakładam że masz szerszy dostęp do „swej strony”, jakieś klucze może, coś na skróty.. Ale chyba nic takiego się nie zdarzy (napisz do mnie w Email, to chociaż chciałbym pokazać Ci ten obraz

 20. kocham cię pisze:
  5 stycznia 2021 o 21:43

  koło Górki Jasia wylądował statek (wyglądał wyglądał jak ogromny skorpion) obcych istot tak przerażających, że bałem się na nie patrzeć.

  kocham cię,
  ten statek był może o ciemnym, ceramicznym (znaczy jak nowoczesne wielowarstwowe czołgowe) pancerzu a jego ogon kończył się beczkowatym zgrubieniem którego zewnętrzna okrągła powierzchnia zawierała wewnątrz siebie kryształy (chyba różowe) umieszczone promieniście wokólł środkowej osi tak że całość tworzyła laserowe działo często pokazywane we współczesnych filmach sci-fi ?

  1. Ktosiu, statek był ciemny i pokryty jakby łuskami, nie pamiętam tych różowych kryształów, ale na końcu było coś na podobieństwo tego, co mówisz. Poproszę jaźń, aby jeszcze raz mi go pokazała i skupię się na większej ilości szczegółów. Wtedy zajęty byłem ratowaniem ciekawskich znajomych.

   1. Ktosiu, statek był ciemny i pokryty jakby łuskami

    Sprawdź mi tylko czy jeszcze istnieje. I czy są inne takie (tej frakcji). W mitologii były one rysowane jako „te co OKUPUJĄ Lechię” (flota agresora). thx

    „@Ktoś Dziwnie to zabrzmi, ale przy próbie odtworzenia zapisu pamięci pojawia mi się po raz kolejny Apollo z jego kochanicą. Przepraszam za słowa, czy aby na pewno masz szczere intencje?

    a) mnie się obawiać nie musisz ale na pewno będziesz zwodzony i atakowany poprzez ezomagów i kleryków podszywających się pode mnie zwłaszcza, że byleś w miejscu gdzie oni nie mogą a bardzo by chcieli ;p
    b) co do „planów” wszystko już napisałem. ENOUGH IS ENOUGH. Planeta wraca w ręce Boga, Ludobójstwa spierdalają na Madagaskar (w innej gęstości) wraz z plejakami, szarakami, reptakami i całą pozostałą antysłowiańską menażerią. Zostają tylko KOHERENTNI z „TREŚCIAMI” CZAKRY SERCA…
    c) ta „kochanica” to DUSZA PLANETY, zwana też DRZEWEM ŻYCIA czy KWIATEM PAPROCI (i pierdyliardem religijnych, w tym TRON BOGA)… jej śmierć (a jest MORDOWANA nieustannie, i co MSZĘ ŚWIĘTĄ, i poprzez wielu innych ezopatów również, i kabalistycznymi guslami (z macy)) to ŚMIERĆ wszelkiego organicznego na planecie. Te „kochanice” widać zresztą w „śmiejącym się „zielono” słoneczku”… Jest to najbardziej ZNIENAWIDZONA energia na tej planecie ze strony wszelakich obŻYDliwości i wszelkich oddanych im „wysokościowców”, „wibratorów” czy „jambogów”. Kiedyś Sławek od Kurek się PUBLICZNIE CHWALIŁ jak ją BESTIALSKO, METODYCZNIE, POWOLI (wraz z kumplami od Pio) MORDOWAŁ…. by jak on i mu podobni UPADŁA otwierając drogę do DOMU BOGA. Medytacje tzw lightworkerów też są prowadzone w intencji MORDU na NIEJ.
    d) uważaj na siebie, ataki powinny powoli wygasać bo stracili kontrolę nad kilkoma czarami ale „z ich podwórka to nie jesteś”.

   2. ta „kochanica” miała być też NAGRODĄ dla TRUMPA za PODPALENIE ŚWIATA 3 Wojną Światową

    NAGRODĄ za jego HOLOKAUST gojów w tym Polaków (wespól z putlerem)

   3. Zostawiłem za sobą wojny galaktyczne, które są rozgrywkami umysłu w celu zapanowania nad duchem (po przekroczeniu granicy szóstego poziomu już one nie istnieją). Widzę jednak, że są mi jeszcze pisane. Poproszę mą jaźń o wgląd, wiedz jednak, że odrzuciłem udział w tym przejawieniu, bo łatwo się tam zagubić. Pamiętaj, że świat jest mentalny; to jedno z siedmiu praw rządzące naszym królestwem niebieskim.

  2. @Ktoś Dziwnie to zabrzmi, ale przy próbie odtworzenia zapisu pamięci pojawia mi się po raz kolejny Apollo z jego kochanicą. Przepraszam za słowa, czy aby na pewno masz szczere intencje? Chyba że ja coś źle robię (dopiero jestem w przedszkolu heheh). Co do światełek wydaje mi się, ale nie jestem pewien w stu procentach, że chyba były (może to tylko sugestia). Pamięć komórkowa robi mi figle, a do wspomnień ducha uruchamia się blokada, dziwne. Dziś aktywował się znajomy, który podpisał lojalkę – współpracuje; a że odpiąłem się od systemu (teraz jestem bezdomny), chyba próbują mnie znaleźć. Może to chce mi pokazać moja jaźń? Będę dalej próbował i dam znać, bo nie chcę zmuszać swej jaźni na siłę, w końcu to moja dusza.

  3. Dziękuje Ci Ktosiu za wyrozumiałość. Służyłem w armii ponad 25 lat. Z wykształcenia wojskowego jestem specjalistą (ks) oraz logistykiem (ale potrafię np. wykuwać zdjęcia w kamieniu itp.). Porzucili mnie już na początku gdy odkryłem, że Dariusz M. pseudo Moskwa był agentem wywiadu „przyjaciół ze wschodu”. Przeszedłem w WP gehennę (wiem jak ten system działa). Jak zamordowano Lecha K. próbowano mnie zniesławić, bo komuś o tym powiedziałem. Odciąłem się zostając logistykiem, ale próby werbunku wciąż były. Po zobaczeniu przyszłości, jak wojsko polskie zamyka całe rodziny do obozów, powiedziałem im o tym i że już nie będę wykonywał ich rozkazów; położyłem kwit do cywila. Wybrałem suwerenów, którym już oni nie służą. Przyszłość, którą zobaczyłem była gorsza od ORWELLA do n-tej potęgi. Nikt chyba nie chciał by tego widzieć, jak ludzie stają się wręcz idealnymi drapieżnikami (dosłownie jak rekiny). Dojdzie do niej jeśli serca ludzkie przegrają z umysłem. Ale mam też lepszą wiadomość, bo widziałem przeciwną drogę, jak ludzie żyją dla innych ludzi, dbają o ciała (syna) a umysł (ojciec) jest na usługach serca. W której przestrzeni będziemy żyć zależy tylko i wyłącznie od nas. Bo nie da się służyć dwóm Panom. Czeka nas jeszcze ogrom udręki, lecz lęk przed tym już pokonałem. Jesteście cudowni, to dzięki wam odrodzi się LECHIA nad którą będzie światło. Będziemy wywyższeni przez wszystkie narody. To my będziemy wraz Chilijczykami rozradzać świat, po kataklizmie. Wiara czyni cuda, ale nie w bożki czy obrazy, wiara umocniona w sobie ma przeogromną moc. Kierowanie się sercem na poziomie miłości (ludzie często mylą ją z pożądaniem) jest chyba podstawą kreacji, która trwa i trudno jest jej się rozpaść. David R. Hawkins odkrył mechanizm kinezjologiczny, dzięki któremu stworzył mapę ludzkiej świadomości, polecam z nią pracować by uświadomić sobie mechanikę życia w przejawieniu. Ma ona ogromne znaczenie w kształtowaniu duszy (mimo szpitali po tamtej stronie). Cykl reprodukcji (reinkarnacja) po tamtej stronie jest radosną sprawą, mimo zaplanowanych tu na ziemi trudnych doświadczeń. Dlaczego wciąż tu wracamy doświadczać w kreatorze? Chyba jesteśmy życioholikami hehe. Jest też druga „ciemniejsza” strona medalu, którą chyba lepiej zostawić chociażby z powodu tego, że jesteśmy we wszystkim czego doświadczamy. Przypomnijmy sobie jak porozumiewać się w duchu, bo manifestacja języka źródła (pisma danego nam w celu pomieszania języków pychy) pozwoli nam na powrót się zjednoczyć.

   1. „David R. Hawkins odkrył mechanizm kinezjologiczny, dzięki któremu stworzył mapę ludzkiej świadomości, polecam z nią pracować by uświadomić sobie mechanikę życia w przejawieniu.”

    Wiem, że jest tu wielu przeciwników fb, ale póki nasze rodzime platformy komunikacyjne nie nabiorą rozmachu i nie zostaną zasilone odpowiednio dużą liczbą użytkowników, to można skorzystać z tego, co ten portal ma wartościowego do wykorzystania.
    Dlaczego o tym piszę? Jest na fejsie grupa Kalibracje prowadzona przez syna Eli Starko, która zajmuje się tym profesjonalnie. Jeśli sami nie potrafimy kalibrować, to możemy o taką kalibrację wg mapy świadomości D.Hawkinsa poprosić. Dotyczy to również kalibracji osobistych tzn. samego siebie.
    Są też w niej zamieszczane zestawienia już skalibrowanych pozycji typu książki, utwory muzyczne, itp.

    Dziękuję Kocham Cię za Twój cały komentarz. 🙂

   2. k.c.: ‚(pisma danego nam w celu pomieszania języków pychy) pozwoli nam na powrót się zjednoczyć.

    odrodzi się LECHIA nad którą będzie światło. Będziemy wywyższeni przez wszystkie narody. To my będziemy wraz Chilijczykami rozradzać świat, po kataklizmie’

    – Wiadomo kiedy ? I najważniejsze: Czy się na to załapiesz…co z Tobą? Gdzie wtedy będziesz? Wśród zdobywców Prawdy i przywrócenia cywilizacyjnego? W niebie, w piekle czy w…piachu ? Bo tak pięknie powiedziałeś, tylko gdzie Ty w tym wszystkim ?

   3. k.c: ‚Moc Spokoju kryje się w Tobie samym’
    – Ah!…Dyplomata… 😉 🙂 – – Nie mówmy o mnie. Ja nie mam problemu co do ‚Przyszłości Matriks_Świata na tej Planecie’. Ani razu się o tym nie wyrażałem

   4. „kocham cię pisze:
    15 stycznia 2021 o 10:29

    Dziękuje Ci Ktosiu za (…) Wybrałem suwerenów, którym już oni nie służą. Przyszłość, którą zobaczyłem była gorsza od ORWELLA do n-tej potęgi. Nikt chyba nie chciał by tego widzieć,

    jako że zostałem ZDEMASKOWANY, napisze wam o PRZYSZŁOŚCI jaka czeka planetę.

    WOJNY nie będzie, na pewno NIE na skalę KOSMICZNĄ gdyż albowiem KTOŚ jest KTOŚ…. i już znalazł „FABRYKĘ ŻEBER”… 😀

    Mahdi też już ODSZEDŁ zasiąść po PRAWICY wadowickiego pedofila (widziałem dusze tego czegoś zespoloną z kilkoma innymi osobami, słynny „kibel/drzwi w Desperado przy tym to jak KRYSTALICZNE ŹRÓDEŁKO gdyż albowiem LEGENDA KTOSIA jest taka a nie inna (pełny tytuł do odnalezienia w każdej mitologii, zwłaszcza kopalnej). 😛

    Możliwe są za to JESZCZE lokalne PODRYGI różnych oszołomów próbujących PORYWAĆ się z „MIĘKISZONAMI na SŁOŃCE” ale i oni z braku pewnych „NACISKÓW (WZORCOWEJ) PRZESTRZENI powoli się „ROZDUPCZĄ w to „Z CZEGO POWSTALI” i „CZYM ZA ŻYCIA BYLI”… (że tak posypię biblijnymi frazami)…

    W chwili obecnej na RZĄDZENIE ŚWIATEM mają szanse 2 KRAJE jakich LIDERZY OFICJALNIE w RZĄDOWYM KOMUNIKACIE PRASOWYM za MOJĄ PRACĘ mi PODZIĘKOWALI.

    Całą resztę zaprasza WADOWICKI PEDOFIL i jego włochata mame maryja..

    więcej w odpowiedzi na post Krysi w temacie pod pochodniami (chyba)

    PS.
    „ANATA WA KAWAII BUTA DESU” to w tłumaczeniu

    „Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. Mt 10.28”

    ;]

   5. KochamCIE;
    – Po co mnie (innych) KOCHASZ? Epatujesz tym… Masz jakiś problem?…
    Nie mam potrzeby byś mnie kochał (nie znam Ciebie, ani Ty mnie) narzucał mi się z…”miłością”. Nie sądzisz…że to pewien sposób molestowania, epatowania, narzucania „swych uczuć”, afiszowania się na siłę?
    Masz na tym tle jakiś problem wewnętrzny, duchowy? Coś Cię prześladuje? Zrobiłeś w życiu coś złego, źle żyłeś i teraz zwrot o 180 stop. celem zadośćuczynienia…wybaczenia sobie…przez innych poprzez nieświadomość ich?
    Tak tego nie zrobisz, na skróty… Czy to ma być jakaś moneta zwrotna, przetargowa? Tak ma to działać? Że jak oznajmisz wszem wobec ‚kocham was’ – to będzie Ci tamto odpuszczone? Idziesz na łatwiznę… (?)

   6. randomunstable32,
    wiem, że test japoński, zresztą nie mój a skierowany do mnie, znaczy co innego

    tłumaczenie zaś to taki delikatny PSTRYCZEK w nos tym jacy IGNORUJĄC FAKTY chcą PO KŁAMSTWACH, GLIWICACH i TRUPACH doprowadzić do 3 Wojny Światowej bo im PIERDOLEC i POJEB zwany machiach MÓZG WYŻARŁ zamieniając go w GÓWNIANĄ PAPKĘ przepchaną torah z esic…

    PODSTAWOWA SPRAWA dotycząca PRZEPOWIEDNI jest taka iż

    TE DOTYCZĄCE POLSKI i ŻYDOSTWA się WZAJEMNIE WYKLUCZAJĄ (są PRZECIWSTAWNE SOBIE)

    więc albo te POLSKIE są NIEPRAWDZIWE na co się wedle dowodów kopalnych się nie zanosi

    albo ŻYDOWSKIE FAŁSZERSTWA BIBLII, dla których ŚWIATOWE POJEBY pokroju trumpa, putina, beztorahu, dla (samo)SPEŁNIENIA owego „KŁAMSTWA” rozpętują OGÓLNOPLANETARNY HOLOKAUST na 8-9 MILIARDÓW ludzi

    którego zresztą i TAK NIE BĘDĄ BENEFICJENTAMI…

    gdyż w HITLERLANDZIE okupującym PALESTYNĘ NIE MA ANI JEDNEGO PROROKA KOŃCA CZASÓW

    gdyż są ONI W POLSCE, co miało to tłumaczenie delikatnie NAPOMKNĄĆ wszelakim OBŁĄKAŃCOM tronów budowanych na lichwie i kościach, tronów mashiacha (jezusa, goga, pradawnego węza.)

    Podsłuchaj tej pani, zwłaszcza wypowiedź „obłąkańców” z synagog, ich „motywacji”, bo w uSSa właśnie trwa CASTING na HITLERA jaki tym pojebom da ich WYMARZONĄ WOJNĘ świata białych z arabami… WOJNĘ dla której są GOTOWI SPREFABRYKOWAĆ DOWOLNE KŁAMSTWA, DOWOLNE PROWOKACJE byle tylko ZAISTNIAŁA…

    Wojna na powitanie Mesjasza – Ewa Pawela
    .https://www.youtube.com/watch?v=Xt_nMlF2NRg

   7. KtośEk : ‚dla (samo)SPEŁNIENIA owego „KŁAMSTWA” rozpętują OGÓLNOPLANETARNY HOLOKAUST na 8-9 MILIARDÓW ludzi
    którego zresztą i TAK NIE BĘDĄ BENEFICJENTAMI…’

    – Jeżeli nie ONI BĘDĄ beneficjentami , to kto?… (,Tylko jeśli wiesz..)
    ps. Ewa Pawela, świetna postać!

   8. Grześek pisze:
    18 stycznia 2021 o 18:46

    – Jeżeli nie ONI BĘDĄ beneficjentami , to kto?… (,Tylko jeśli wiesz..)

    BENEFICJENTEM będzie PRAWDZIWY „WYBRANY poprzez BOGA” NARÓD”, żydostwo nim NIE JEST ale ZAWZIĘCIE PRÓBUJE go udawać, tak jak buszujący po organizmie pasoŻYD udaje newralgicznie ważne „organy” żywiciela,


    Cała APOKALIPTYCZNA NARRACJA głoszona i z ambon KK jak i ze wszelakich BLUŹNIC opiera się na KŁAMSTWIE ZAŁOŻYCIELSKIM czyli ŻYDZI == IZRAEL (co walczył z bogiem) co PRAWDĄ nie jest.

    Historia świata w wersji skróconej jest taka, iż jest sobie cykl zwany 676, cykl kiedy ziemia jest niszczona poprzez
    A) wydarzenia kosmiczne
    B) katastrofy naturalne
    C) wojny wszystkich ze wszystkimi o wszytko.

    Badacze badający Apokalipsę wybierają z tych odpowiedzi jedną i do tej jednej próbują DOPASOWAĆ NARRACJĘ (dialektykę) co jest BŁĘDNE bo „A” wywołuje „C” a „A”+”C” daje „B”

    czyli coś co jako „A”+”B”+”C” się zwie POTOP, czyli na współczesne DEPOPULACJA planety.

    Życie na planecie w obecnym cyklu istnieje od około 10.000 pne, wtedy wystartowała satjajuga (to są wartości w dniach nie latach) bo około 10.000 ustąpiło ZLODOWACENIE (nordycki mit o WYLIZYWANIU ZIEMI spod LODU)

    i takie życie „Z BOGIEM” (*) trwało do pojawienia się na planecie pasoŻYDa czyli ARYMANA, 1 MAHDIEGO, ABRAHAMA, MARYI, MAGOGA, JOUMY, JAMY, RAMY, WIŚWAMITRY, … etc (TO wszystko SĄ SPERSONALIZOWANE NAZWY na LATAJĄCY NOL wielkości KSIĘŻYCA)

    Pojawianie się pasoŻYDa na planecie przebiega cyklicznie. Mały cykl czyli GOG (jezus) to 76 lat, DUŻY cykl czyli MAGOG (maryja, mahdi, abraham…) to co 9 MAŁY GOG (9 ramienna menora to LICZNIK) czyli co 784 lata (z dokładnością do pełni w halloween (na przestrzeni 6 tys lat różnica wedle datowania archeologów wynosiła 4 dni).

    Pierwsze pojawienie się WSZETECZNEJ obŻYDliwości czyli MARYI (abrahama, etc) miało miejsce 11x 784 lata (bo teraz jest wyczekiwane 12 zejście czyli +- 5.5 tyś pne.

    Wtedy też (po 684 latach pokoju za 2 MAHDIM) miała miejsce 1 wojna o planetę, globalny potop i pojawienie się PIERWSZEGO ANTYCHRYSTA… czyli MAHAWISZNU znanego też pod nazwą KALI (mit o Durdze, Kali i Raktabidżi (maryi). Jej zakończenie daje start 2 jugi – tretajuga, daje START RAJU z kś. Rodzaju, daje ADAMA i EWĘ (spersonalizowane nazwy na NOLE, na pewno ADAM to DARZĄCE SŁOŃCE czyli YHWH) i ZŁOTE CZASY LUDZKOŚCI (bo POTOP wymazał pamięć o wcześniejszych)… daje czasy BODHISATTWÓW, bo CHRYSTUS wtedy ODLECIAŁ do siebie… (przekazał im (KAINOWI) władzę nad owczarnią)

    (cd kolejny post)

    (*) słowo BÓG pierwotnie pochodziło od słowa GEB i oznaczało NOLA, dopiero potem zostało rozciągnięte na osoby nim przybyłe, czy nację nim przybyłą… bo pod słowem BÓG tak naprawdę kryje się ZBIOROWOŚĆ istot z kosmosu. I ponieważ kosmicznych rodzin uwikłanych w wojnę o ziemię jest wiele jest też WIELU BOGÓW jakich można zgrupować w 2 rodziny
    A) WIERNYCH CHRYSTUSOWI – czyli CHERUINY (od HER (jej))
    B) WROGICH CHRYSTUSOWI – czyli SERAFINY (od SER (pan)) które są przedmiotem kultu w wiarach tzw „biblijnych w tym KK, (też merowingowie, nefilims, etc) dlatego w Apokalipsie św Jana jest, iż (między innymi) KK UPADNIE a jego kapłani zostaną WYTRACENI w PIEKLE jako ŚWIĘTOKRADCY (MORDERCY CHRYSTUSA UZURPUJĄCY SOBIE JEGO MOCE czy CHWAŁĘ)

   9. KtoŚ (Być KIMŚ, uważać się za…KOGOŚ…)

    – BENEFICJENTEM będzie PRAWDZIWY „WYBRANY poprzez BOGA” NARÓD”, żydostwo nim NIE JEST ale ZAWZIĘCIE PRÓBUJE go udawać, tak jak buszujący po organizmie pasoŻYD udaje newralgicznie ważne „organy” żywiciela,

    – – W takim razie jestem szczerze ciekawy jak byś zareagował na to:

    .https://www.youtube.com/watch?v=Xt_nMlF2NRg

   10. //cd poprzedniej części…
    datowanie startu 1 wojny jest obarczone 684 letnim ryzykiem, gdyż mity mówią o przybyszach jacy początkowo pokojowo współżyli z mieszkańcami planety a dopiero potem wywołali wojnę. Mity w tym miejscu są niespójne (niektóre wprost mówią, iż się jedna nacja podzieliła na 2 i zaczęła wojować), ale ogólnie jest mowa, iż „wystąpił okres pokojowego współżycia pomiędzy „CHERUBINAMI” a „SERAFINAMI”… Możliwe, iż jest to wydarzenie jakie miało miejsce w ramach części cyklu nazywanego poprzez mnie MAGOG, w każdym razie od napaści ABRAHAMA/ MARYI/ ZEUSA na raj zaczęła się też Liczba Orozjusza (5200pne)(jaką Bieszek próbuje WYMYŚLEĆ choć kronika podaje ją JAWNIE).

    Druga wielka wojna o planetę to czasy Kaina, Abla i Seta, a dokładniej kiedy Abel i Set NAPADLI na KAINA i jego CHRZEŚCIJAŃSKI LUD… Miało to miejsce za 4 Mahdi’ego (+-3450 pne) i trwało wedle archeologów do +-3100 pne. Wtedy to ziemska orbita zmieniła czas obiegu o 5 przeklętych maryjnych/ jezuskowych/ żydowskich dni…. Ablowi i Setowi (jahwe gog baal etc) świat zawdzięcza także RASY ARYJSKIE, gdyż „spadły ABEL jest ich prekursorem” zaś SET dał światu biblijne WILKI W OWCZYCH SKÓRACH czyli CYNOCEFALI, SETYDÓW, WILKOŁAKI czyli ŚWIĘTYCH KOŚCIÓW biblijnych. Kain i jego następcy to JEDYNI WYBRANI LUDZIE przez Boga (CHRYSTUS cześć pierwsza), jest to LINIA NAUCZYCIELI a znak przekazania (ZNAMIĘ) jest do dziś praktykowany w buddyzmie w tym samym celu. ARKĄ PRZYMIERZA Kaina z Bogiem (CHRYSTUSEM) jest YHWH które powinno być zapisywane jako Y.H.W.H. (czyli swojski S.M.O.K.) jakie są INICJAŁAMI 4 Ewangelistów ( czyli Dzieci Nut i Horusa Starszego, HORUS to YHWH (nie mylić z jahwe) czyli „i SŁOWO było u boga…i SŁOWO bogiem było”). ABEL i SET u greków to STURĘCY (NOL nosiciel 50 mniejszych).

    Kolejna wojna to POWRÓT SETA jako NOEGO (5 Mahdi) po własnoręcznie wywołanym potopie (+-2780 pne)… SET (jako józef) WAŁCZYŁ z BOGIEM i SPADŁ…. z BOGIEM nazwanym IZRAEL…. (co kłamliwie przypisano żydowskiemu zwyrolowi setowi). Wtedy też w Egipcie byli chińscy faraonowie co też jest tajemnicą wykopalisk.

    IZRAEL znany też jako ASRAEL w tłumaczeniu znaczy
    A) ZRODZONY ze ŚWIATŁOŚCI CHRYSTUSA
    B) będący ŚWIATŁOŚCIĄ CHRYSTUSA
    C) będący ZAWSZE ZWYCIĘSKĄ MOCĄ (PRZEJAWIENIEM) CHRYSTUSA

    tłumaczenia „A” i „C” tyczą się obiektu, „B” może też człowieka. ASRAEL to SŁOWIAŃSKA ŁADA, i też MARIA MAGDALENA (ZNAJĄCY RA(w znaczeniu namaszczony) MAG PANA RA) i też NIKE /SYRENKA warszawska.

    Kolejna Bitwa o planetę to 6 MAHDI (start NIEWOLI BABILOŃSKIEJ SŁOWIAN/ WANÓW niewolonych poprzez Asów/ Asurów) zakończony POJAWIENIEM się na planecie 2 ANTYCHRYSTA (MAHAWISHNU) (*). W bibli jest to moment kiedy żydzi pomstują za NIEMALŻE ich WYTRACENIE z powierzchni planety, u greków to jest TYFON… przed jakim ZEUS SPIERDALAŁ, aż odleciał. W kronikach Bieszka to Lech Zwycięski (+-1300 pne). Był to start 3 jugi zwanej dwaparajuga, jaka wystartowała wraz z upadkiem WIEŻY BABEL czyli też w/w YHWH (WTEDY ŚWIAT PODBIŁA Pijana Krwią Świętych maryjna obŻYDliwość po raz 1).

    (cdn)

    co do ZAPAMIĘTANIA z tej część ?

    ISRAEL/ASRAEL to NAZWA BOGA LACHÓW/ POLAKÓW… więc PRZEPOWIEDNIE o WIELKIM IZRAELU tyczą się WIELKIEJ LECHII co ELIMINUJE SPRZECZNOŚĆ w PRZEPOWIEDNIACH eliminując z nich ŻYDOWSKIE KŁAMSTWO

    (*) jest kilkanaście avatarów Wishnu opisanych w literaturze, różnią się one tym, iż w przy tych MAHAWISHNU przybywa on wraz ze swoim STATKIEM nazywanym WARUNA jaki z czasem został przerobiony w BARANKA bożego (wymienność B-W w cyrylicznych, Głoska „W” zapisywana jako znak „B”)… GŁADZENIE ŚWIATA to EKSTERMINACJA DEMONÓW (świętych kościołów biblijnych wraz z ich WYZNAWCAMI)… czyli ODBEZCZESZCZANIE ŚWIATA, stąd w Apokalipsie św Jana było „NAWRÓĆCIE SIĘ GRZESZNICY, BAŁWOCHWALCY obŻYDliwości zwanej abraham/maryja, kolejny przyczynek do ZAGŁADY wszelakiego KKleru). 😀

   11. Kolejne ważne dla planety dzieje to przełom er i tzw „UKRZYŻOWANIE CHRYSTUSA” jakie się współcześnie kryje pod kodem 2024 (2 kwietnia 2021 (bo oni podają daty cyk wcześniej) czyli w WIELKI PIĄTEK)…..

    wydarzenia zwane stajenka (*) z jezuskiem MIEJSCA NIE MIAŁY…. DOKONANO wtedy mordu na JANIE CHRZCICIELU… ZBAWICIELU tamtych czasów jakie próbowano WYMAZAĆ z pamięci jezuskową chucpą.

    Tło wydarzeń jest takie, iż będące SPADKOBIERCĄ nefilimskich królestw Imperium Rzymskie WOJOWAŁO z CHRZEŚCIJANAMI (Kaganatem Słowian). W okolicach przełomu er Cezar zawarł POKÓJ z Ariowistem…. i SŁOWIAŃSKA WIARA mogła iść z misją EUCHARYSTYCZNĄ pomiędzy bałwochwalców maryjnych (czcicieli „wilków w owczych skórach”). Jednocześnie w tym samym czasie kapłani żydowscy SPODZIEWALI się POWROTU swojej obŻYDliwości (9 Mahdi) i tej okazji PODJUDZALI żydowską tłuszczę do BUNTU…

    JEZUS czyli 12 miejscowy NOL (dlatego jest 12 a nie np 15 apostołów) o nazwie VIMANA SHASTA był właśnie ową obŻYDliwością jakiej żydowscy kapłani WYCZEKIWALI…. i po jej nadejściu DOPROWADZILI do mordu na św Janie Chrzcicielu… rękami JUDASZA czyli RZYMU za co potem ów Rzym Słowianie SPALILI (dlatego cesarstwo wschodnio-rzymskie było żydowskie/satanistyczne/bizantyjskie a zachodnio-słowiańskie/chrześcijańskie). Ale wydarzenie to doprowadziło też później do tzw SYNODÓW KOŚCIOŁA

    na jakich ŻYDOWSKA obŻYDliwość czyli WIARA w ABRAHAMA /MARYJĘ (w „wilki w owczych skórach”) została PRZYJĘTA jako OBOWIĄZUJĄCY DOGMAT…. co zapoczątkowało start LICZB z WIZJI DANIELA… (kolos Daniela to jugi) i OSTATECZNY UPADEK KOŚCIOŁA (ryty są oba bałwochwalcze). To doprowadziło do podziału Imperium Rzymskiego na 2 części, i WIELKI HOLOKAUST SŁOWIAN w wykonaniu Cesarza Justyniana jakiego NA SŁOWIAN prowadziła owa obŻYDliwość maryjna (słońce, krzyż na niebie), i jakieś 200 lat później ŚMIERĆ OSTATNIEGO SŁOWIAŃSKIEGO KRÓLA (linia Isildura od Tolkiena) i start liczby z Apokalipsy św Jana która wraz z liczbami Daniela się WYPEŁNIŁY w 2019 roku.

    Generalnie misterium UKRZYŻOWANIA JEZUSA to tak naprawdę MISTERIUM TRIUMFU ZŁA(SATANIZMU) nad CHRZEŚCIJAŃSTWEM a sam Jezus ze złoczyńcami odgrywa rolę demona Raktabidzi wraz z 2 demonami pomniejszymi… czyli to co widać jako symbol CZASZKA (jezus) i KOŚCI, jako JAHBULON, jako IHS (żydowscy pederaści jafed, ham, sem) etc … sama zaś golgota to WSCHODZĄCE (nad światem) MARYJNE SŁOŃCE… NIERZĄDNICA w SZKARŁACIE…

    (*) stajenka to nawiązanie do jednej wielu greckich nazw na maryja czyli do heliosa i jego stajni z rydwanami jakimi doglądał świata i też (stajni) koni Ateny (Amen/Aton/ohyda ammonitów z Bohemian Grove) jakimi ona podbijała świat

   12. //ad poprzedniej części… 2 możliwym wyzwalaczem startu liczby z Apokalipsy św Jana jest WYGNANIE WANDY (Y.H.W.H./ S.M.O.K. wawelski/ NIKE/ DĄŻĄCE SŁOŃCE etc) poprzez zdebilałych, łasych na klerykalne korony słowiańskich kmiotków i też SPALENIE jej ŚWIĄTYNI jaka była zlokalizowana na Jasnej Górze wraz z kapłankami wraz z budową tam CENTRUM WSZETECZNEJ obŻYDliwosci czyli BAŁWOCHWALSTWA maryjnego co ma miejsce do dziś…. dlatego ja bym SPIERDALAŁ z tamtego miasta podobnie jak innych zażydzonych…. bo MOŻE je ZIEMIA POCHŁONĄĆ wraz z mieszkańcami…. jako KARĘ za CZYNY maryjnych świętokradców… w każdym momencie.

    I tak dochodzimy do CZASÓW WSPÓŁCZESNYCH…

    W czasach obecnych CHRZEŚCIJAŃSTWA na PLANECIE NIE MA — zostało WYMORDOWANE….
    A) opcja pierwsza mówi, iż za Bolesława Chrobrego
    B) druga, ze za czasów wojen satanizmu z Lechią czyli tzw WOJNY ZEROWEJ w literat. rosyjskiej (u nas ROZBIORY)

    Chrześcijaństwo ma się dopiero ODRODZIĆ…. więc SZTUCZNE PODZIAŁY SATANISTÓW na judaistów, prawosatanistów, katosatanistów, protesatanistów… islamosodomitów…. masonosodomitów (laikar rabiniczny) etc w świetle Apokalipsy są BEZZASADNE… i BEZSKUTECZNE… 😉

    NAWRÓCENIE to KOHERENTNOŚĆ z ENERGIĄ WYPŁYWAJĄCĄ z CZAKRY SERCA…. z energią ZIELONEJ TARY (widzianej jako Słońce wewnątrz Słońca) w wersji ezo

    a w wersji SATANISTYCZNEJ to PADNIĘCIE NA RYJE i SKAMLENIE o WYBACZENIE (patrz zapisy z ST)

    NAWRÓCENIE w WIZJACH Faustyny to POWIERZENIE POLSKI i POLAKÓW Chrystusowi….. PADNIĘCIEM NA RYJE i SKAMLENIEM by SIĘ ULITOWAŁ i WZIĄŁ w OCHRONĘ a nie KOLEJNYM SATANISTYCZNYM OBRZĄDKIEM jego MORDOWANIA 😉

    NAWRÓCENIE to STANIĘCIE wraz z BOŻYM BARANKIEM (3 ANTYCHRYSTEM, czyli też KATECHONEM (*)) do WALKI ze WSZETECZNĄ obŻYDliwością abarahamiczno/maryjną… i jej WYZNAWCAMI….. bo oni WSZYSCY BĘDĄ WYTRACENI (stąd NAWRÓĆCIE SIĘ w Apokalipsie sw Jana) 🙂

    (cdn)

    (*) bo rolą KATECHONA jest POWSTRZYMYWANIE ZNISZCZENIA ŚWIATA poprzez kolejne przejawienia się WSZETECZNEJ maryjnej/abrahamicznej obŻYDliwości czyli TAWOWE … oczyszczanie przestrzeni do WIBRACJI WZORCOWEJ. ;p

   13. „To nie jest „tawowe” oczyszczanie przestrzeni

    -tak to nazywasz, wiem, że tego nie WYWOŁUJESZ, podobnie jak WIELU INNYCH się WYWOŁYWANIEM CHWALĄCYCH, czy ZBAWICIELUJĄCYCH czy CHRYSTUSZĄCYCH sobie. 😀


    Obecna Apokaliptyczna narracja się odbywa niejako na „ROZWIELENIU świadomości ŚWIATA”

    1) pierwsza narracja (żydosatanistyczna) „W OGÓLE NIE PRZYJMUJE” do WIADOMOŚCI, iż Apokalipsa św Jana ZARÓWNO ŻYDÓW (ani innych bałwochwalców abrahamiczno/maryjnych) czymkolwiek NIE NAGRODZI (chyba, że szeolem, słynne ZEPCHNIĘCIE w ROZPALONĄ PRZEPAŚĆ (przez Diabły czyli SŁUGI DUCHA BOŻEGO, ŚWIATŁOŚCI ŚWIATA dla jakiego BÓG OJCIEC to tylko EMANACJA) na obrazach Sądu Bożego). Że są stroną w niej Z DEFINICJI PRZEGRANĄ, gdyż NIE WYPEŁNIAJĄCĄ BOŻYCH PRZYKAZAŃ… ba CELOWO DORABIAJĄCĄ do ich NIEPRZESTRZEGANIA KŁAMLIWE, FARYZEUSZOWSKIE, WADOWICKIE POKRĘTNE WYMÓWKI…

    i że tylko NAWRÓCENIE (szczery żal za grzech, wynagrodzenie swoich zbrodni etc) w JAKIKOLWIEK może ich URATOWAĆ przed ZATRACENIEM (ANIHILACJĄ) w piekle gdyż cytowany wcześniej
    „Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. Mt 10.28”

    się ICH TYCZY szczególnie IMIENNIE. 😀

    Narracja ta, jaką można też zwać UPADLACKĄ, w ogóle nie przyjmuje do wiadomości, iż TOK Apokalipsy MOŻE SIĘ ODBYWAĆ POZA ICH KONTROLĄ. Strona ta uważa się za RÓWNYCH (a nawet WYŻSZYCH) BOGU (jambogowanie w ezo)

    i z uwagi na ciągłe OBSUWY w „ZEJŚCIA MASHIACHA na ziemię” dokonuje KOLEJNYCH PRZESUNIĘĆ w PLANACH…

    Takim obecnym obsuwem jest słynne 2024 czyli 2 kwietnia 2020 czyli MASHIACH 2 kwietnia 2021 (cykl później), który właśnie jest czczone COVIDEM…. czyli PRÓBĄ WYMORDOWANIA Chińczyków żydowską bronią biologiczno-satanistyczną jak i WYMORDOWYWANIE innych krain tzw LOCKDOWNEM… do ZNISZCZENIA ekonomiczno-bytowych podwalin… włącznie…

    jak i próbą WYWOŁANIA 3 Wojny Światowej…. z okazji owego ZEJŚCIA…
    jak i FAŁSZYWYMI OSKARŻENIAMI rzucanymi na Chiny, Iran, Syrię…. byle tylko ZNALEŹĆ POWÓD do OWEJ WOJNY…

    po jakiej zamierzają się UWŁASZCZYĆ NA MAJĄTKU WSZELKICH NARODÓW… pod pozorem SWOJEGO WYBRANNICTWA…. jak i NASZCZUCIA WSZELKICH NARODÓW (wyznawców różnych religii, zwolenników partii etc) WZAJEMNIE na SIEBIE by się WZAJEMNIE WYMORDOWAŁY zostawiając gadom, reptylom, szarakom, pleyadiakom… etc żydom… PLANETĘ.

    czyli NWOwska, AGENDA 2030, „gadzia”, „reptyliańska” „cabalistyczna”, „gnostyczna” etc…

    2) to w ramach TEJ LINII jako padlinie (czasowe) są organizowane wszelakie MEDYTACJE (zasilania cabal), RÓŻAŃCOWE bluźnierstwa, OTWIERANIA PORTALI, SKRYTOBÓJCZE MORDY

    itd…

   14. 3) kolejną narracją będącą niejako UZUPEŁNIENIEM 1, jest WCIĄGANIE POBOŻNYCH w UPADEK…. poprzez MAMIENIE ich PSEUDOPOBOŻNOŚCIĄ (kościelną), WPĘDZANIE w (ezo)PYCHĘ, NAKRĘCANIE DO ZŁEGO (wywołania wojny tak wyczekiwanej po bluźnicach w jerozolimie)…

    to linia PROMOCJI SODOMY w postaci LGBT… to TERRORYZM zwany „imigracja” (napuchniuetych pasoŻYDów i też lewackich terrorystów), to TERRORYZM MIĘDZYPAŃSTWOWY czyli WOJNA O SUROWCE kryta sloganami o „demokracji” czy „isis”…

    słowem WSZYSTKO co ODCIĄGA BOŻE OWCE od BOŻEGO SŁOWA… podstawianiem mu przed oczęta SŁOWA MARYJNEGO/ABRAHAMICZNEGO DEMONA czy jego FAŁSZYWEGO PROROKA zwanego wadowicki pedofil…

    To w ramach tej linii METODAMI RELIGIJNEGO MIND CONTROL przywódcy uSSa „SŁYSZĄ swoje BOŻE POSŁANNICTWO” w spełnianiu ZACHCIANEK sanhedrynu czyli w WYWOŁYWANIE WOJEN o ŻYDOWSKIE INTERESY, o ŻYDOWSKIE ZYSKI… o ŻYDOWSKĄ WŁADZĘ nad ŚWIATEM… teraz i na wieki…

    czyli m.in to co obecnie świat obserwuje w postaci DoNALDA TRUmPA, takiej SATANISTYCZNEJ MARIONETKI jaka za swoją PREZYDENTURĘ podpisała CYROGRAF pt 3 Wojna Światowa

    jaki w obliczu fiaska swojej misji jest zakulisowo zastępowany innym OBŁĄKANYM ORTODOKSEM judejskim zwanym Peanse..

    byle tylko spełniły się oczekiwania żydostwa wyartykułowane w tym materiale
    ‚Wojna na powitanie Mesjasza – Ewa Pawela’
    .https://www.youtube.com/watch?v=Xt_nMlF2NRg

    nawet kosztem ZNISZCZENIA PLANETY (zrobienia z niej pasa asteroid)… czy GLOBALNEGO LUDOBÓJSTWA 8 MILIARDÓW ludzi..

    4) mutacją powyższej jest MAMIENIE WŁADZĄ jak PUTLERA stanowiskiem CARA WSZECHŚWIATA, DUMPA rolą KRÓLA ŻYDÓW, Erdogana SUŁTANEM Imperium neoOttomańskiego… merkel 4 CESARSTWEM NARODU SZWABSKIEGO…

    byle tylko WYKONALI HARAKIRI i ta UPRAGNIONĄ poprzez satanistów abrahama/maryji WOJNĘ WYWOŁALI a wraz z nią GLOBALNE LUDOBÓJSTWO..

    by BYTUJĄCE w astralu DEMONY (świeci kościoła biblijnego) się mogły NAŻREĆ do SYTA LUSZU.

    5) kolejną mutacją jest PODSZYWANIE się POD CHRYSTUSA

    jak TRUMP, jak POPKO, jak PROROK NASZYCH CZASÓW, jak SEBASTIAN CHRYSTUS MINOR, jak OJCZULKOWIE zakonni…. i wielu wielu innych….

    byle ODCIĄGAĆ OWIECZKI od ICH WNIEBOWSTĄPIENIA… od RAJU… tego PRAWDZIWEGO… a nie szkiełkowo-technomamiącego…

 21. K_ś: ‚Jak byłem „mały i głupi” to potrafiłem każdą czakrę rozebrać na części, jak zwykły „zegarkowy” mechanizm, by wywalać z niej szlam. Potem to znikło. albo zmieniło gęstość :p ‚

  – A co się stało, dziś już nie jesteś aż tak mały i głupi? :p Bardzo nie?…

  1. Umiejętności tego typu wymagają skupiania się na ściśle określonym fragmencie z bardzo zawężoną uwagą. Coś na zasadzie „podziwiania obrazu „bitwa pod Grunwaldem” poprzez wpatrywanie się jednego pociągnięcia pędzla.

   Jak zmienisz „gęstość” czyli poziom z jakiego oglądasz świat to czy czakry są i to jakie są stanie się nieważne. Zaczniesz podziwiać cały obraz, coraz bardziej „cały” naraz zostawiając drobiazgi (jak czyszczenie czakr) swojej podświadomości. Ale ono jest ważne, należy się tym wspomagać zwłaszcza w stanach zagrożenia życia, kiedy obieg energii jest nieciągły, zaburzony, czy jak przy covid-19 celowo nadmiarowy energiami w niszczących ich aspektach.

   1. Reasumując powyższe Wasze dyskusyjne dane, nie ma i nie będzie nic NOWEGO czego by już POD. SŁOŃCEM nie było.

    Następuje bowiem powrót do wzorcowości, którą od zarania dziejów niszczyły PASOŻYDY, czyli dzieci SZATANA.

    To tylko takie moje krótkie BABSKIE podsumowanie całości.😆

    Następujący bowiem szósty OBIEG EWOLUCYJNY zwany ZŁOTY WIEK GAJI jest właśnie powrotem do wzorcowości zaist(ch)nienia WSZECHRZECZY czy to się komuś podoba czy nie.😆

    Nie potrzeba nikogo straszyć wojnami, Covidem, czy też szczepionkami, bo wszystko i WSZYSCY co jest i są NIEWZORCOWE/WI w pył się rozsypie/ią.

    Wszystko co najlepsze i co nas czeka, bowiem w SERCACH się RODZI i stamtąd pochodzi, a przynajmniej tak powinno być.

    O, O:00 się przebudziłam, poczytałam, swój punkt widzenia w komentarzu napisałam, i wracam do SNU/SPANIA, tym razem już do rana.😴😴😴😴😴🤣

  2. ”Grześek pisze:
   18 stycznia 2021 o 09:51
   KochamCIE;
   – Po co mnie (innych) KOCHASZ? Epatujesz tym… Masz jakiś problem?…
   Nie mam potrzeby byś mnie kochał (nie znam Ciebie, ani Ty mnie) narzucał mi się z…”miłością”. Nie sądzisz…że to pewien sposób molestowania, epatowania, narzucania „swych uczuć”, afiszowania się na siłę?”

   Grześek żle piszesz..czuję się żle jak czytam co napisałeś.. Harmonia i Spokój ..
   KochamCIĘ to ładny Nick. Harmonijny. ZdRAwiam

   Co to jest Uniwersalna Miłość?

   „”Uniwersalna Miłość jest wyrazem harmonii całości. Wszystko jest w harmonii ze wszystkim innym. Nic nie jest wykluczone. Jesteś w harmonii ze współczuciem. Twoje współczucie jest w harmonii z radością. Twoja radość jest w harmonii z twoim gniewem. Twój gniew jest w harmonii z twoim ciałem. Twój organizm jest w harmonii z twoim ego. Twoje ego jest w harmonii z innymi ludźmi. Nie ma konfliktu w dowolnym miejscu. Wszystko pasuje i funkcjonuje jako wspólnota, jako jedność. Tą jednością jesteś TY””
   https://www.vismaya-maitreya.pl/kryzys_ducha_uniwersalna_milosc_i_tolerancja_cz1.html
   więcej…
   https://www.google.com/search?q=mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+uniwersalna&oq=mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+uniwersalna&aqs=chrome..69i57j0i22i30.8435j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   1. k_c: ‚Nie ma konfliktu w dowolnym miejscu. Wszystko pasuje i funkcjonuje jako wspólnota, jako jedność. Tą jednością jesteś TY’

    – Nawet wtedy gdy jest Syria, Wołyń, wlewanie ekstremalin do wód, itd itp etc?? Takich przykładów są tysiące każdego dnia, nie przytaczając jednostkowych dramatów o których nie piszą gazety. Wszystko pasuje? To Ci pasuje? Żyjemy w świecie barbarzyństwa i piekła. Czy tego nie widać gołym okiem? Naprawdę to wszystko akceptujesz?
    Nie pomyślałeś nigdy, że te hasła o Jedność, Jednia, Pełnia Wspólna to slogany NewAge lub tym podobnych mających za cel zatrzeć prawdziwy obraz tego świata, mających za cel utrzymywanie umysłów w letargu i kompromisowym status quo ?
    Chyba że jest jakaś odpowiedź, cel wyższy tego piekła, który skrywasz w sobie zamiast się podzielić. Może też jest to Twój sposób na przetrwanie tego co widzimy i czym jest ten świat, inaczej można by zwariować na miejscu, przepalić zwoje odporności – po zobaczeniu ‚rzeczy takimi jakimi naprawdę są’…

   2. ‚UNIWERSALNA MIŁOŚĆ I TOLERANCJA (…) ‚
    Wiesława która się pod tym podpisała w 2009 roku …jesteś pewna że rozróżnia tolerancję od akceptacji? Lub też czy zauważyłaś że jej definicje uniwersalnej miłości oparte są w 95% na biblii świętej ? Czyli poziom świadomości pozostał na etapie religijnym…osobowym chrześcijańskiego p. b/Boga (aczkolwiek miło się to czyta 🙂 całkiem przekonujące…jeśli nie znać się na źródłach co od czego pochodzi

   3. Justyna: ‚nawet Bóg powiedział: – „kiedy nie jesteś ani gorący ani zimny to ja cię też wypluję….’ – Wiesława (2009)
    1. Mały osobowy Bóg (przez duże osobowe „B’) np. jakiś upadły Anioł, mógłby tak powiedzieć, czy w ogóle powiedzieć…
    2. Ten cytat jest cośkolwiek kontrowersyjny. Znam go oczywiście, od b.dawna, i w tym byciu letnim chodzi (w biblii) o bylejakość, niezaangażowanie, lęk, wycofanie. Natomiast to samo w taoizmie będzie drogą tao…pomiędzy skrajnościami: zimnym i gorącym, ciężkim i lekkim, „dobrym i złym’, czyli droga taoisty pomiędzy dualizmami – droga środka

   4. Hej, ale orientujecie się, że te książki na które się powołujcie to przedruki, a historie w nich opisane to przekłamane lub/i napisane wedle uznania stare historie (z innych wierzeń)?

   5. „Nie pomyślałeś nigdy, że te hasła o Jedność, Jednia, Pełnia Wspólna to slogany NewAge lub tym podobnych mających za cel zatrzeć prawdziwy obraz tego świata, mających za cel utrzymywanie umysłów w letargu i kompromisowym status quo?”

    W punkt !

    Borsuki potrzebuja Przestrzeni Zyciowej !

   6. * ja: ‚zatrzeć prawdziwy obraz tego świata’

    powinno być: Zatrzeć obraz prawdziwej Rzeczywistości po jaką tu sie przychodzi aby ją odkryć, odnaleźć, czyli wyzwolenie z matriksa bezpowrotne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s