26 myśli w temacie “Tajna historia USA i świata opowiedziana przystępnym językiem

 1. Hanna i Fabiola maja takie…. „japonskie oczy”. Nie chodzi mi o to, czy maja oczy skosne, czy nie. Ich oczy sa po prostu troche orientalne, inne niz typowego Europejczyka. Zastanawialam sie nawet kiedys, czy nie pochodza z rodzin mieszanych. Pewnie musialy zyc w Japonii w poprzednich wcieleniach, a pewne cechy fizyczne ujawnily sie w obecnym wcieleniu.

   1. Orientalne oczy widze tez u Remigiusza Kota i dr Jaskowskiego. No i u s.p. brata mojej babci😁Moze to „pamiatka” po najazdach mongolskich?😉

   2. Tatarzy, to lud pochodzenia tureckiego wymieszany ze Slowianami. Weszli w sklad wieloetnicznej armii Chyngis-chana. Jezdziec tatarski nieslusznie przedstawiany jest na obrazach jako „Mongol na koniu”, choc wielu z nich niewatpliwie wymieszalo sie z Mongolami i przyjelo ich styl zycia. Ja z pewnoscia mam korzenie tatarskie ze strony meskiej linii ojca, choc sama wygladam na Slowianke (siostra bardziej jak Wloszka). Na starych fotografiach dziadka ze strony ojca i jego braci, widze nie tyle inne oczy, co nosy. No i wlosy ciemne. Trzy nazwiska w moim drzewie wskazuja na pochodzenie tatarskie. Nie jestem zdziwiona. Legenda glosi, ze w XIII w w okolicy miasta, w ktorym sie urodzilam osiedlono jencow tatarskich. Mnie nie ciagnie ani do koni, ani na stepy, choc lubie ogladac programy o dzikich koniach.😉😁 Dzikie konie, tak, jak ptaki kojarza mi sie z wolnoscia. Na fotografiach rodziny matki mojego ojca jest mezczyzna przypominajacy mlodego N. Tesle, wiec ta czesc moze byc wymieszana z Serbami, tym bardziej, ze w XVII w przybyli z Niemiec. Katolicy wymieszani z protestantami. A jak katolicy niemieccy, to zazwyczaj Slowianie.
    Ten wspomniany brat mojej babci, to rodzina mamy. Nos „bardziej swojski”, ale oczy lekko skosne. Moja babcia wygladala na Slowianke. Rodzina ojca mojej mamy tez egzotyczna. Mezczyzni wysocy, kobiety wysokie. Moj kuzyn ma ponad 2 metry wzostu. Krecone/ukladajace sie geste ciemne wlosy, oczy ciemnobrazowe albo czarne. W tej rodzinie nie lysial zaden mezczyzna. Z wiekiem wszyscy „siwieli na bialo”.

  1. Fabiola w którymś filmiku powiedziała, że ktoś w jej rodzinie wygląda jak Hinduska, a ktoś jak Meksykanka.

  2. Ja też na pewno mam tatarskie pochodzenie w pewnym stopniu. Moja babcia ze strony matki i jej matka miały panieńskie nazwiska sugerujące związki z tatarami – Gałaj, Durmaj.

 2. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
  Stary świat odchodzi.Wiele przebudzonych istot przywołało z przestrzeni serca zupełnie nową rzeczywistość. To już się dzieje.
  W naszej nowej rzeczywistości są nowe technologie, które oczyściły Gaję, powietrze i całą Przyrodę , oceany, morza, rzeki, jeziora ze wszystkich zanieczyszczeń. Mieszkańcy Gaji są empatyczni, przyjaźnie nastawieni do wszystkiego co istnieje, żyją w dostaku i w dobrobycie . Mamy domy zbudowane z naturalnych tworzyw, sady i ogrody.Pojawiła się nowa naturalna medycyna, głównie energetyczna , wykorzystujemy do leczenia też zioła, są kapsuły służące do regeneracji komórek, tkanek , uszkodzonych narządów i odmładzania organizmu. Dzieci sa bezpieczne. Zwierzęta są wolne i bezpieczne. Jesteśmy wegetarianami. Dzieci są uczone tak, aby nie zabijać w nich myślenia, Szanujemy osoby starsze i korzystamy z ich doświadczenia życiowego. Poznajemy naszą prawdziwą historię. Wiemy jakie miejsce zajmujemy we Wszechświecie.
  Wiemy jaką Moc mamy w sobie i znamy potęgę możliwości kreowania . Nowe technologie są ujawniane, również darmowa energia służąca do ogrzewania naszych domów i wykorzystywana w naszych pojazdach. Jesteśmy wolnymi istotami.Wiele cudownych istot już przywołało tą rzeczywistość.

  1. Tak? A gdzie? Kto? Rozumiem, że to jest Twoje marzenie. Dowody podaj. Teraz liczy się wiedza i fakty. Żadne religio-podobne bajdurzenia w oparciu o oszustwa zaklęć wiary.

   1. Dokładnie! Tylko fakty.
    Fakty, póki co, są takie, że większość Ludziów (celowo tak napisałem 😁) chodzi w maskach na ulicy, a nawet w lesie „dla zdrowia psychicznego i fizycznego”. 😁

    Widziałem nawet rowerzystę w masce covidiańskiej, który śmigał, jakby miał brać udział w Tour de Pologne czy Tour de France.
    Twardy Gość… 😁

   1. Tak Anamiko, to już jest, tylko jeszcze nie wszyscy mają możliwość to widzieć i tak żyć.💏🎄

   1. Justynko, ale sie usmialam.
    RozPISdziel – strzal w dziesiatkę 🤣🤣🤣

  1. Tak, Justynko, ta partia koscielno-pisdowska jest rozpierdzielajaca WSZYSTKO, nawet to, co WZORCOWE.🤣😘

   1. Uwielbiam Ciebie Aniu kiedy jesteś taka ostra. Kobieta Wulkan 🤣🤣🤣 Nawet ja, zimny Viking zrobiłem się teraz gorący niczym rozgrzany piec 😁

   2. No wiesz Vikingu mając w domu takiego partnera rozgrzanego jak gorący piec 🤣🤣😘 można by dużo zaoszczędzić na ogrzewaniu mieszkania.🤣
    Tak trzymaj, grzej ile możesz, a nuż tą cholerną CIEMNOŚĆ wypalisz z naszej Przepięknej Błękitnej Planety Matki Ziemi.
    Choć żem nie Ula, ale czule przytulam.💏 😂

  1. ABY TAK SIĘ STAŁO,🌠
   KREUJMY ŚWIATŁO,🌠
   A DANE NAM BĘDZIE.💥

   Jeśli w sercach ŚWIATŁO mamy, to i na zewnątrz ŚWIATŁEM MIŁOŚCI ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY świecimy.💞🎊💥

   Tylko w ciszy swojego Serca odnajdziemy spokojnego SIEBIE, a wtedy łączymy się i przyciągamy do Siebie podobnych Nam.
   A tylko ZJEDNOCZENI RAZEM tworzymy MOC STWÓRCZĄ ŚWIATA jakiego pragniemy.

   I tego NAM Wszystkim Iskrom Źródła Wszechrzeczy życzę z głębi mojego serca na te pozostałe Ciemne dni grudniowe, tego przełomowego ROKU dla Naszej Przepięknej Błękitnej Planety Matki Ziemi.

   Niech rozbłysną ISKRY w Waszych Sercach, które spalając WROGĄ nam CIEMNOŚĆ, rozpalą zarazem 🔥 OGIEŃ ŚWIATŁA ŚWIATŁOŚCI, BŁOGOŚCI, RADOŚCI I DOBROBYTU DLA NAS PRAWDZIWYCH ISKIER ŹRÓDŁA.🎄💏

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s