Istota ewolucyjna nie boi się kończyć nieewolucyjnych związków. W tym szczególnym czasie przełączeń na pierwotną matrycę życia – w sposób jak najbardziej naturalny – odpada mnóstwo związków z naszej przestrzeni. Ja sam w ciągu ostatnich dwóch miesięcy w sposób radosny zakończyłem znajomość z prawie dziesięcioma znajomymi.

Na ich miejsce od razu wskakują nowi – radośni i kolorowi 🌈😀👍.

Monika Rajska tłumaczy ten ewolucyjny proces głębiej, językiem hiperfizyki. Zapraszam na jej najnowszy wykład 😀👍.

Od 5:45 https://youtu.be/etdHmjvGiHk

Nie spinajmy się, bądźmy wolni

~ TAW

414 myśli w temacie “Istota ewolucyjna nie boi się kończyć nieewolucyjnych związków

 1. „nawet Kobiecie o długich nogach”

  Sprawa nawet jest o tyle „poważna” 🤔 🤔 🤔 😎, że akurat lubię kobiety o zgrabnych nogach, więc muszę uważać 🤣 To nie chodzi o same nogi bez ciała 🤣 To nie chodzi o sam fetysz zgrabnych nóg do jasnej cholerki, bo to już co innego 😁 Same nogi są bezwartościowe 🥴 🥴 🥴 🤣 i bez Poweru 😕 bez kobiety, która tymi nogami operuje i śmiga w te i z powrotem 🤣🤣🤣 😉

 2. Przesylam Wam wszystkim chmure czystej zyczliwosci, chce, zeby Wasz dzisiejszy dzien byl dla Was dobry i wiem, ze tak bedzie, bo to juz nie kwestia wiary w to, a wiedzy. Wiem, ze Wasz dzien bedzie ciutke przez to lepszy, moj zaraz potem rowniez bo szczera intencja dobra moze przyniesc tylko dobro spowrotem.
  Nic wiecej nie mam dzis do powiedzenia. Milego dnia dzisiaj teraz tu!

  1. Dziękuję 😘💏 i prosto z serca ❤️ Tobie Jasności Światła, ja swoją wysyłam🌪️🌪️💓

   1. Janość, Bardzo Ci Dziękuje za Błogosławieństwa. Generalnie, to uważam Ciebie za bardzo fajnego faceta. Tobie Również Błogosławię.

   2. I jak tu nie lubić Jasności ? 😃
    Jasność. Jasność. Jasność.

 3. Do Uli…i Heretyka…
  Barbara Ravensdale absolwentka semantyki KUL, posiada dyplom gemmologii Guildhall University of London, oraz Certyfikat Międzynarodowego Towarzystwa św. Hildegardy w Bingen/ Niemcy.

  1. Święta Hildegarda jest mi bardzo bliska gdyż zgadzam się z Jej przepowiedniami.
   Niech się STANIE. 💓🐀
   NIECH NASTĄPI POCZĄTEK PIĘKNA

  2. Dzięki Iw, to trzeba się może z Panią Bararą skontaktować. Ja zamówiłam już ksiązkę, biografię Hildegardy, bo tak naprawdę, to niewiele, a właściwie nic o niej nie wiem, Wczoraj wyszedł ten temat… od Tawa. Ja właśnie chciałam zaproponować Heretykowi, żeby może coś napisał po polsku a ja spróbowałabym na niemiecki przetłumaczyć, co nie byłoby łatwe, bo nie znam tego języka perfekcyjnie. I tak sobie myślałam, że gdyby stworzyć grupę na Facebooku, czy jakąś stronę internetową w dwóch jężykach to trzebaby mieć na początek jakiś bombowy temat z dowodami, zapiskami czy czymś takim, żeby ludzi zainteresować i zainspirować do poszukiwań. Ja sama tego nie ogarnę, nie mam wiedzy ani o Hildegardzie, ani technicznej. A do tego najprawdopodobniej dopiero pod koniec maja mogłabym się tym tematem tak poważniej zająć. Bo po pierwsze w styczniu będę zaczynać szkolenie z urzędu pracy, które gdzieś do maja potrwa, a po drugie w sierpniu zaczęłam naukę online jako doradca zdrowotny i żywieniowy i na tym „zaczęłam” na razie się skończyło. Tyle się dzieje, czas tak szybko leci, że ja choć bez pracy, nie mogę poza pierwszy rozdział ruszyć.
   Dobrze Iw, że napisałaś. Bo z tego co TAW i Heretyk napisali, to jest bardzo ważna sprawa, pojednanie Lachów po dwóch stronach Odry, nie tylko pojednanie, ale przypomnienie, że jesteśmy jednym narodem, który został podzielony i nastawiony przeciwko sobie. Myślę, że moglibyśmy wspólnie coś wspaniałego zrobić. Ja chętnie będę aktywnie uczestniczyć w tym pomyśle, ale sama mam zbyt mało wiedzy na ten temat, żeby go pociągnąć i ludzi zainteresować. (chciałam napisać, że „sama nie dam rady” ale coś mnie powstrzymało, i przyszła myśl: jak nie dasz rady? nawet tak nie myśl).

   Pomyślmy o wspólnym projekcie. Ktoś po polsku, ktoś po angielsku, ktoś po niemiecku. Anamika może jakąś hinduską stronkę dołączyła ( to takie luźnie myślenie) ja może zainteresowałabym tematem koleżankę z Czech. Z chęcią zaangażuję się w taki projekt, ale nie czuję się na siłach, żeby go stworzyć. Ale zapał mam.

   Co myślicie o tym? Zróbmy to wspólnie.

   1. Trzeba otworzyc strone po Niemiecku, najlepiej na fejsbuku a to ma sens, tylko przez osobe ktora dobrze zna jezyk (i ma duzo czasu), a potem rozni ludzie sie dolacza. A propos kolezanki z Czech – Czechy, Morawy i Slask tez byly czescia Lechii i na pewno tez sie tym zainteresuja, przynajmniej niektorzy. Wyslalem wlasnie email pod kontakt na stronie, do Pani Barbary Ravensdale i zobaczymy czy odpisze.

   2. Ulaszko, moja przyjaciółka rozpoczęła kurs w Legnicy związany ze zdrowym żywieniem oparty właśnie na przekazie Hildegardy. W razie potrzeby (lub jak przyjdzie czas) mogę Was skontaktować ze sobą. Myślę, że ona podejmie temat.
    Z tego, co czytałam dawno temu, ze św. Hildegardą kojarzy mi się tylko zdrowotny wymiar postu i temat orkiszu.
    Powodzenia i jakbyś potrzebowała wsparcia daj znać 🙂

   3. Dziękuję z wiatrem we włosach. Ja nawet nie zaczęłam tematu Hildegardy, jutro dostanę jej biografię. A w sprawach zdrowego żywienia chętnie się skontaktuję. Codziennie sobie obiecuję, że już jutro napewno wezmę się za naukę a jutro dzieje się coś, co mi na to nie pozwala. Muszę się w końcu przyłożyć. Bo temat interesujący i potrzebny. Bo chętnie wiedziałabym co z czym i dlaczego 😊. To są minusy nauki „zaocznej” Zawsze jest jakieś „jutro”, które się zbyt szybko we „wczoraj” zmienia.

 4. ”Wrażliwy jak mężczyzna ”

  ”Całe życie byłem jak zaciśnięta pięść: waliłem, miażdżyłem, wymierzałem ciosy. Teraz chcę rozluźnić te zaciśnięte dłonie i swobodnie dotykać rzeczy” – wyznaje jeden z bohaterów sztuki Tennessee Williamsa „Kotka na rozpalonym blaszanym dachu”. To najkrótszy opis mężczyzny zniewolonego stereotypem macho, który chce się wyzwolić z odgrywania narzuconej mu roli”
  https://www.wprost.pl/tygodnik/44695/Wrazliwy-macho.html
  .
  ”Wrażliwość jako „zdolność do rozumienia ludzkich uczuć”.

  ”Każdy człowiek ma zdolność empatii i wszyscy rozumiemy ludzkie uczucia. Jednak mężczyźni zostali pozbawieni tej zdolności w kontekście pewnych przekonań panujących w wielu kulturach. Według nich męskość i siła nie mieszają się ze światem wrażliwości i emocji.”

  https://pieknoumyslu.com/wrazliwi-mezczyzni-wykraczajac-poza-mity-i-stereotypy/

 5. Polskie mendia milczą, europejskie zresztą też, a w Indiach trwa największy w historii światowej strajk.ponad 250 milionów ludzi wyszło na ulicę i manifestuja swój sprzeciw przeciwko rządowi, który przy pomocy 👑świrusa zepchnął ludzi w Indiach w tragiczna sytuację gospodarczą.
  Morze Czerwonych flag!

  1. ,, O tym mendia światowe, również i polskojęzyczne nie piszą, a w Indiach trwa największy w dziejach strajk wkurzonych ludzi.”

   Brawo dla Narodu Indyjskiego, pokazującego swoją zjednoczoną siłę!
   250 milionów Ludzi! To prawie 1/4 całej Ludności w Indiach.
   To tak, jakby w Polsce naraz wyszło na ulicę ok. 10 milionów Polaków!
   I to nie starcy i dzieci, ale Ludzie w wieku czynnym zawodowo.
   10 milionów to mniej więcej 2/3 pracujących Polaków!
   I to jest pokaz Zjednoczonej Siły!

   Wiadomości o strajku w Indiach rozsyłajmy i głośmy gdzie się tylko da!

   1. Tak należy zrobić, by wygrać.
    Kiedyś byłam u szwagierki i w TV leciały wiadomości i podawali, że ludzie manifestuja u nas w mieście w sprawie ukarania jakiegoś gwałciciela. Wylaczylysmy odbiornik i dolaczylysmy do akcji. W Indiach tak się działa, a nie siedzi i gapi w ekran. Ubiera się i wychodzi na ulicę.

   2. Dzwoniłam do rodziny. Te manifestacje trwają już od 15 dni. Nierząd ludziom zaoferował jakieś ochłapy, ale ci manifestujący swój sprzeciw odrzucili propozycje nierządu. Premier Modi ma pełne gacie. Ludzie okrążyli w całości Delhi.

   1. Zaczęło się od 250 milionów, ludzie stałe dołączają. Onet pisze teraz 500 milionow, a te protesty trwają już czas jakiś. Przywódcy mówią, że plan jest taki, by się rozprzestrzeniały na cały kraj.

   2. „Giuliani stoi na czele zespołu prawnego zmierzającego do unieważnienia zwycięstwa Joe Bidena w wyborach prezydenckich.

    Film UNDERWORLD : WIŁKOŁAKI kontra WAMPIRY

    ŚWIAT za OKNAMI : PUTINOWCY kontra TRUMPOWCY + BIDENOWCY

    Znajdź frakcję jaka NIE ŻYWI SIĘ LUDŹMI .

    https://demotywatory.pl/5038698/Niewygodna-prawda

   3. „Onet już pisze i podaje liczbę nie 250 mln a ok.500 mln ludzi”
    ——-
    „Wladcy” Indii to juz chyba w gacie narobili…. 😉

   4. Dzwoniłam do rodziny. Te manifestacje trwają już od 15 dni. Nierząd ludziom zaoferował jakieś ochłapy, ale ci manifestujący swój sprzeciw odrzucili propozycje nierządu. Premier Modi ma pełne gacie. Ludzie okrążyli w całości Delhi.

   5. Ludzie się ostro buntują to nowa choroba w nich.
    Tajemnicza choroba atakuje Indie. My już wiemy, co to za choroba i kto się za nią kryje. Te same ryje, co za świrusem.

 6. Oczywiście się tylko droczyłem z Justynką, bo ma racje, że mężczyźni są wrażliwi. Faceci też mają uczucia (nie są z kamienia) i nie są maszynami. Z moich obserwacji wynika, że mężczyźni czasami boją się okazywać uczucia kobietom, aby nie być odebrani jako słabi i mięczakowaci. Oczywiście zgadzam się z Justyną, że wrażliwość u mężczyzny jest Cnotą. Mężczyzna to też Człowiek 😀 Uważam jednak, że dla mężczyzny nie jest wskazane być przesadnie wrażliwym, czyli nadwrażliwym.
  Jest taki japoński kick-boxer Kyotaro, który płakał jak mało dziecko po wygranej walce. Trzymał też zdjęcie swojej zmarłej babci, której pewnie dedykował tę walkę. Pierwszy Raz W Życiu Widziałem Zawodnika Sportów Walki, Który Po Wygranej Walce Tak Płakał, Jak Małe Dziecko. Ten Gość na ringu jest agresywny i niebezpieczny, ale po walce bardzo płakał.
  Obejrzyjcie od 21:36:

  .https://www.youtube.com/watch?v=bLh7fVbzmw4

  1. Radku, a ja kocham WRAŻLIWYCH Mężczyzn, bo to piękne i odważne Dusze, niczego nie udają, tylko są zawsze Sobą.💏

   1. Zdrowy tandem.❤️😆
    Inteligentne Serce istnieje tylko wtedy,
    kiedy serce zajmuje właściwe mu miejsce, a
    umysł staje się prawdziwie użytecznym Jego sługą i paradoksalnie jest on wówczas
    zarówno genialny, jak i szczęśliwy.

  2. Mój obecny mąż przeszedł swego czasu niezła szkołę życia. to prawdziwy facet z krwi i kości, honorny twardziel, swego czasu był z niego lokalny wirażka, swego lewego sierpowego sam się boi hihi i wiecie co? Tak czułego i wrażliwego na krzywdę ludzką faceta nie znałam…Wrażliwego na przyrodę i piękno, człowieka o gołębim sercu…No w sumie mogłabym długo tak o jego wrażliwości…Jednym słowem – PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA MA SERCE! całusy

  3. Facet może być twardy i wrażliwy jednocześnie. Jedno drugiego nie wyklucza.
   Uważam, że wrażliwy twardziel to mieszanka wybuchowa. Właśnie tacy mężczyźni podobają się kobietom najbardziej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s