219 myśli w temacie “Obóz koncentracyjny FEMA na Stadionie Narodowym

 1. „Populacja Ziemian to jeszcze raczkujący jaskiniowcy”.

  Jaskiniowcy którzy rajcują się nowymi modelami smartfonów i otwierający buzie ze zdziwienia, kiedy zrobią sobie selfie 😁

 2. „Jakby człowiek o tym myślał, co i gdzie może mu zaszkodzić, to oszalałby na miejscu. Najlepiej nie myśleć o tym, tylko żyć po prostu.”

  Tylko strach i Nasze destrukcyjne myśli przed wszystkim Nas ZABIJAJĄ, to one kreują nasze choroby.

 3. Tak właśnie będzie Krysiu, PODOBNE bowiem przyciąga PODOBNE, śmiem twierdzić, że my WSZYSCY Prawdziwi Polacy chcemy dla Nas i dla Naszego kRAJu tylko dobra, spokoju i dobrobytu i tak będzie gdy się tylko ZJEDNOCZYMY, nawet pomimo różnic pomiędzy Nami w niektórych sprawach.

  A Kaczorem bym się nie przejmowała, bo jak ja czuję, to po pierwszym kwartale przyszłego roku już GO nie będzie wśród polityki, rządu a nawet między nami.

  Tak to już jest, że przychodzimy ze Źródła Życia tu na tą Przepiękną Planetę, żyjemy czyniąc dobre uczynki lub złe, odchodzimy bo taka jest narazie kolej rzeczy, ważne jakie pozostawiamy po sobie wspomnienia, miłe i ciągłe, czy złe idące szybko w zapomnienia.

  Myślę że po Kaczorze i jego sekcie będą te drugie, byśmy szybko mogli wrócić do odnowienia Naszej Ojczyzny, dla Nas i Naszego młodego pokolenia.

  Wszak JEDNO jesteśmy, więc bierzmy się do ZJEDNOCZENIA.

  1. Aniu, mam swoją zasadę,
   niewypowiadam w swoim domu nazewnictwa istot, które szkodzą mojemu Rodowi. Nie wiem czy dobrze robię, ale zapewniam sobie taki mały wewnętrzny spokój. Problem w tym, że wykaz istot na liście się wydłuża.
   Jutro zabieram sie do piernika staropolskiego dojrzewającego. Powinien dojrzewać 6 tygodni, ale tym razem dojrzewać będzie 4-y.
   Pozdrawiam i Słońca Tobie i Tawerniakom życzę

 4. Wiem TAW, że podawanie linków do stron innych blogerów czy artykułów jest na Twojej stronie nietaktem (jesteś właścicielem swojego ogródka), więc jeśli nie opublikujesz, zrozumiem, ale przeczytałem ten artykuł i dosłownie mnie zmroziło. W sam punkt, dobrze jest to wszystko zestawione ze sobą. Myślę, że jak najwięcej osób powinno go przeczytać, chociaż tutaj komentujący są świadomi i w zasadzie najlepiej byłoby uświadamiać tych zamkniętych na innych stronach, ale rzuć proszę okiem, na końcu jest ostro:

  https://globalna.info/2020/11/24/kartele-farmaceutyczne-i-szczepienia-dlaczego-wirus-pozostanie-z-nami-na-zawsze/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s