184 myśli w temacie “Kryminalista Biden nie może zostać prezydentem USA – Benjamin Fulford

 1. Ot, ciekawostka o skali i sposobach korupcji.

  Jak juz napisalam pod innym watkiem, w stanie Georgia oficjalnie ponownie przelicza sie glosy. Karty do glosowania ponoc maja wprasowane czipy, wiec latwo bedzie odroznic od podrobek, ktorych ponoc jest 1 mln 800 tys.

  Alternatywne media podaly, ze na granicy USA-Kanada zatrzymano i aresztowano pracownika firmy kurierskiej USPS. W samochodzie znaleziono 800 wypelnionych kart do glosowania (ballots). Po co on to wywozil do Kanady? Przeciez mogl spalic na miejscu.

 2. ”Dostałam Bana na Tawernę…
  Twój serwer przechodzi przez kilka minut rutynowej konserwacji. Nie dotykaj przeglądarki przez kilka minut.

  Co ja robię?

  Jeśli publikujesz komentarz lub piszesz na swoim blogu , nie naciskaj przycisku WSTECZ w przeglądarce. Poczekaj 5 minut i naciśnij ikonę odświeżania w przeglądarce. Twój komentarz lub post zostanie wysłany normalnie.
  Jeśli przeglądasz tutaj bloga, poczekaj chwilę i naciśnij przycisk odświeżania. Pojawi się oczekiwana strona.”

  Co ja takiego złego napisałam że mnie zablokowali…?
  stronka cały czas skacze …fika…
  Piszę a literki pojawiają się gdzie bądż bez ładu i składu…
  Odpisałam Ani o sercu i Harmonii…
  Załączyłam nutki , serduszka emotki i lipa …
  to że wcześnie znikał tekst w chmurę to nic …
  tera automat z marszu kasuje i dostajesz bana..
  Tawerno..Tawie dostałam bana…za co?

  ps..
  Co wysyłasz to zbierasz..

  Jakie Energie wysyłane są z tej Świętej Góry że tworzą takie Obrazy

  1. Justynko, po opublikowaniu tego wpisu u mnie system też zaczął fikać.

   Info dla wszystkich komentujących:

   zapisujcie w notatniku komentarz przed jego wysłaniem. Po jakimś czasie próbujcie ponownie. Do skutku.

   *

   Justynko, załączona przez Ciebie przepiękna fota przedstawia zakamuflowane chmurami spodki UFO.

  2. TAW: a u mnie całkiem normalnie…chociaż faktycznie stronka się długo ładuje … tzn. dłużej niż zwykle.
   Może to chodzi o wyłączenie internetu i przesyłanie wiadomości ze świata w postaci komunikatów alarmowych?

 3. My tu gadu gadu, a PAD juz pogratulowal Bidenowi wygranej. No i co? „Mosty spalone”. Jedna droga potencjalnej ewakuacji odcieta. 😁😉

   1. Tak, to zmienia postac rzeczy. Musze to sprawdzic…. Sprawdzilam. Jedne portale pisza, ze pogratulowal „wygranej”, inne, ze „udanej kampanii”.
    Dobrze, ze zauwazyles.🙂
    A juz myslalam, ze sie pospieszyli i „wyszli przed szereg”! 😉

   2. Kalinko,

    tak naprawdę nigdy nie możemy mieć pewności, co faktycznie piszą do siebie marionetki. Mendia gównego wścieku nie są od mówienia prawdy, to są tak naprawdę Prywatne Agencje Piarowe.

   3. PiS podobno znowu szykuje „piątkę dla zwierząt”, która jak mówi Ardanowski, sprowadza się do tego samego, tylko jest to ubrane inaczej w słowa. W Radio WNET Ardanowski mówił, że UE sprowadza mięso wołowe i drobiowe z Ameryki Płd., że jakiś kontrakt podpisali. Nasi rolnicy nie będą mieli więc zbytu dla swojego mięsa z uboju tradycyjnego. Jeśli więc PiS zlikwiduje ubój rytualny, to jest to koniec polskiego rolnictwa i de facto polskiej wsi. Wkurw rolników będzie na pewno wielki, a pisowcy zawieszeni po poprzedniej wolcie w głosowaniu w sprawie „piątki dla zwierząt” szykują koło poselskie. Ardanowski mówił, że próbuje przekonać wierchuszkę pisowską do rezygnacji z „piątki dla zwierząt” w takiej formie jak poprzednio, ale że to jak grochem o ścianę. Wygląda więc na to, że niedługo PiS się rozleci, ale koszt tego może być dla kraju i rolników bardzo wysoki.

   4. Dłużej klasztora, niźli przeora…

    Po dziejowym upadku gadziego PiS-u Matka Ziemia odżyje – na wszystkich swoich poziomach, włącznie ze zmianą paradygmatu w tak zwanym rolnictwie. Sam jestem ze wsi, więc na co dzień obserwuję, jak Matka Ziemia jest poddawana gwałtowi zbiorowemu przez zbiorowość, której ja nigdy nie nazwałbym rolnikami.

    Zmiana paradygmatu konieczna natychmiast!

   5. Paradygmat paradygmatem, ale ludzie na wsi muszą z czegoś żyć. Jak im PiS zlikwiduje hodowlę na mięso to szczawiem i mirabelkami się raczej nie najedzą. Ardanowski jako były minister rolnictwa wie jak jest i mówi, że na zbożach rolnicy wiele nie zarobią, bo jest duża konkurencja i np. Ukraina i Rosja mają i większe obszary od nas i lepsze ziemie, więc zostaje tylko mięso. Są gospodarstwa tzw. ekologiczne (Renata Beger takie np. prowadzi), ale ich płody rolne są za drogie w naszych warunkach i Beger mówiła że to w zasadzie wszystko idzie na eksport na zachód. Na pewno można się przestawić na taką działalność jak Beger, ale to wymaga czasu i pieniędzy. I płace w Polsce musiałyby znacznie wzrosnąć w krótkim czasie. Rolnicy mają często kredyty na ciągniki i inne rzeczy, więc ich sytuacja nie wygląda dobrze. Poza tym też nie sądzę, aby nagle nastąpiła taka zmiana, że z dnia na dzień ludzie przestaną jeść mięso. To będzie stopniowy proces odchodzenia od tego, który zajmie pewnie jeszcze ze 20-30 lat. No chyba, że wydarzy się coś co spowoduje przyspieszenie.

   6. Jest odgórny plan zastopowania hodowli bydła na całej planecie (metan jako jeden z głównych gazów cieplarnianych odpowiedzialnych za ocieplanie się klimatu, wg globalistów).

    *

    „ludzie na wsi muszą z czegoś żyć”

    Ale nie kosztem innych mieszkańców!

    Moja wieś wali takim fetorem (obornik po paszach GMO i ciężkochemicznych „odżywkach”), że nie da się przejechać przez nią rowerem, nie mówiąc już o spacerach.

   7. W Indiach na wsi nie śmierdzi. Mimo, że ludzie bydlęce odchody formują w placki, które służą za opał do pieca do gotowania. Placki te są składowane, ale nie śmierdzą mimo upałów.

   8. W mojej oborze też nie śmierdziało, bo krowy jadły trawę, a nie wuj wie co.

    Zapach naturalnego 🌿🍃 Obornika jest cudowny, uwielbiam. To zapach Siły Życia.

    *

    G N Ó J

    [sonet]

    Czcigodny gnoju, dobroczynne łajno,
    Tchnące, jak znojna najmity pazucha
    I nowa skóra chłopskiego kożucha,
    Ostrej tężyzny siłą życiodajną!

    Żyzności łaskę kryjesz w sobie tajną
    I ciało ziemi łaknie twego ducha.
    W tobie nadzieja pól i wsi otucha,
    Bo czynisz siejbę stokrotnie wydajną.

    Zdrowiem z obory kiedy bijesz mlecznej,
    Masz dziką świeżość potęgi odwiecznej,
    Którą się brzydzą mieszczuchowie słabi.

    Lecz czarnym bogom pracy, gdy im w lica
    Dymisz w świt chłodny, niby kadzielnica:
    Pachniesz jak wszystkie wonności Arabii!

    ~ Leopold Staff

    [z tomu „Ścieżki polne”, 1919]

   9. Właśnie! 100/100 Praweda!
    Szybki powrót do Natury pożądany. Dla zdrowia i piękna ❤️

   10. Globcio tak to jest temat co dopiero ucichł 😁
    Oxfam wydał raport że 1%najbogatszych wydziela tyle CO2 co 50%najbiedniejszych a Greta nie wieszała się na kominie.
    Owady produkują najwięcej CO2 i nigdy ich w tym nie dogonimy więc może po żuczku na kanapkę?
    🦗🦗🦗🦗🦗
    🦗🦗🦗🦗🦗
    🦗🦗🦗🦗🦗

   11. Dzisiaj w radio WNET poseł Sachajko mówił o uprawach konopii i że można z nich robić różne rzeczy m.in. ubrania, elementy do budowy domów, olej CBD można robić. To jest dobry pomysł i w taką uprawę wieś powinna wejść. Tylko najpierw trzeba pisowców pogonić, bo oni to blokują.

   12. Do lat 50-60 ubiegłego wieku Polska była potentatem w produkcji konopi włóknistych (pasza, liny, ubrania, pokarm, olej itd…) później likwidacja kolejnych branż naszego rolnictwa. Okupant pochodzący z pustyni nie zrozumie rolnika nigdy więc robią z Polski pustynię polin. W latach 90 polincjanci chodzili po krzakach i wyrywali samosiejki, żeby zlikwidować konkurencję mafiom z ub/sb/wywiadu. Ale głupi ci żymianie

   1. Te Definicje pamiętam ze szkoły sprzed lat …ho… ho…

    „Dobrostan psychiczny – badawcza i emocjonalna ocena swojego życia (zob. dobrostan subiektywny). Pojęcie to obejmuje doświadczanie przez człowieka pozytywnych emocji, niski poziom szkodliwych nastrojów, a także wysoki poziom zadowolenia z życia”.

    https://www.google.com/search?q=dobrostan&oq=dobrostan&aqs=chrome..69i57j69i59l3j69i60j69i61j69i60l2.11727j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

    „Według definicji hodowla to zapewnienie zwierzętom na terenie zamkniętym możliwości rozmnażania się oraz rozwoju od postaci zarodkowej do dorosłego osobnika.

    Natomiast chów to trzymanie zwierząt i czerpanie korzyści z dóbr od nich uzyskiwanych”.

    https://www.google.com/search?q=ch%C3%B3w+a+hodowla&oq=ch%C3%B3w+a+&aqs=chrome.0.0j69i57j0l2j0i22i30l4.7333j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

    Warunki jakże odmienne…
    Podobnie z człowiekiem…czło…wiek…odstawienie od piersi i karmienie sztuczne… …bo to się zwykle tak zaczyna…


   2. Tak jak wyżej chowało się drzewiej świnki…
    Dzisiejsza hodowla nie ma nic wspólnego z w.w/
    Stresss w czasie hodowli…sztuczna karma…dręczenie zwierząt w ciasnych boksach…i rzeżnie …brrr…gdzie na żywca…ach…nie mogę…Wiedzcie że kto je takie mięso z zestresowanego zwierzęcia też będzie cierpiał…
    Dzisiejsi rolnicy…producenci …kombinaty…kredyty…traktory …
    Było do przewidzenia … cóż.. kto dzisiaj zrozumie..
    Nie jem …bo kocham…

   3. Tak, obecne hodowle nie mają w zasadzie nic wspólnego z tymi, co kiedyś. To jest chów przemysłowy na wielkich farmach, gdzie trzyma się w halach z tysiąc krów albo z dziesięć tysięcy kurczaków. I jeszcze je faszerują hormonami, antybiotykami i innym syfem. Tyle, że te farmy nie należą do polskich rolników, ale do zagranicznego kapitału. Nasi rolnicy mają małe hodowle i dbają o zwierzęta. Widziałem z rok temu film, gdzie Krzysztof Tołwiński z Konfederacji pokazuje swoje gospodarstwo i to, jakie mleko np. mają i jak krowy karmią itp. Nie przypominało to chowu przemysłowego.

    Tu Tołwiński mówi o tej ustawie o ochronie zwierząt i jak to wpłynie na rolnictwo i o to, że tu tak naprawdę nie chodzi o ochronę zwierząt, ale o to, aby Zachód wyeliminował naszą konkurencję.

    .https://www.youtube.com/watch?v=R_v9k0AQARA

   4. Stres w czasie hodowli? A czas transportu i czas przed i w czasie uboju to sielanka? A co do tego ma fakt, że właściciel świni to Polak czy zagraniczny? Jestem absolwentką Technikum Spożywczego, specjalność przetwórstwo mięsa rocznik 1979-83, KTO wtedy hodował świnie w Polsce??? I myślicie, że nie wiem jak wpływa stres na jakość mięsa? Mało się naoglądałam jak traktowano zwierzęta rzeźne w zakładach mięsnych i w drodze do nich? Nie życzę nikomu takiego losu…jak i spożywania takiego mięsa…

  1. Ptaki ćwierkają też o początku wielu spraw sądowych w USA w poniedziałek… A 15 listopada Mars rusza…

 4. Wkleję tutaj, choć nie dotyczy tematu wyborów w USA (a może jednak dotyczy??).

  Kilku znanych Panów (Zebrowski, Michalkiewicz, Sumliński, i autor Patlewicz) omawia najnowszą książkę Patlewicza:

  „Mord rytualny w Rzeszowie?”

  Patlewicz zrobił dobry unik, umieszczając na końcu tytułu znak zapytania.

  .https://www.youtube.com/watch?v=1g5RIPtehqI

  Jak tego człowieka nie trawię za jego stosunek do PoLachów, to za tę książkę, poruszającą temat zabójstw polskich (słowiańskich) dzieci, żeby uzyskać ich krew, do celów rytualnych, szacunek.

  Pewnie dostał skądś pozwolenie na to, bo książka wydrukowana, wydawnictwo nie bało się… ale w sumie nie wiem, co jest w środku, nie czytałam, jedynie z wypowiedzi Panów (którzy mnie często swoim stosunkiem do pozakościółkowych Polaków wkurzają) można wnioskować, że jest mocna.

  a do tego kilka ciekawych informacji, niby się domyślałam, doszłam do tego sama, ale teraz uzyskałam potwierdzenie, skąd się wzięli „Niemcy” i język niemiecki. I dlaczego taki podobny do… wiadomo jakiego. A nazwiska i jednej i drugiej grupy… ten sam rodowód. Oby Lechici, Germanie (nie mylić z „Niemcami”) żyjący, patrząc od strony Polski, za Odrą, jak najszybciej dowiedzieli się, kim są. Że oni i my to jeden naród. Zresztą ta informacja i w naszym kRaju potrzebna.

  1. Podobno Stasio nabil dobra kabze na wlosach, naskorkach oraz paznokciach, ktore latami zbieral, kiedy oporzadzal JP2. Dzis w sprzedazy detlicznej jako pamiatki po swietym to spore pieniadze, a jak dodac jeszcze inne sprawy, to masakra. Za dawnych czasow Stasio wygladal sam jak ofiara molestowania, jeszcze w krakowie, kiedy otwieral drzwi od samochodu Wojtyle. Co to dobrobyt i funkcja moze zrobic z czlowiekiem.

 5. Za wielką wodą media już zaczęły nerwową ruchawkę. Miało miejsce przemówienie Trumpa, gdzie mówił o fałszerstwach wyborczych. Część stacji przerwała przemówienie, a redaktor skomentował to kilkuminutową nerwową pogadanką o tym, że to nieprawda, dlatego przerywają transmisję 😀

  Wesolutko, panowie mają na pewno pełno w gatkach.

 6. Może i galoty pełne, ale przyspieszyli temat szczepionek.

  Media entuzjastycznie o kilku działających, rewelacyjnych, będących już w fazie testów na ludziach szczepionkach.

  W tym temacie nie jest dobrze.
  Miałem nadzieję, że do lata mamy z tym spokój, a tu wygląda, że nie.

  1. Adrem, nie ucieknie się od tego, musi się temat przewinąć. Im większy będzie nacisk, tym silniejsza kontr-reakcja.

   Dlatego teraz naszła refleksja, te wszystkie naciski i nakazy są, ale jakby ich nie było. Wszystkie można zanegować lub obejść i wszyscy mamy się względnie dobrze.

   Wydaje się, jakby te całe wydarzenia balansowały na krawędzi, pewnych dozwolonych, ustalonych krawędzi. Kto się na nie złapie, to jego kwestia, ale nic nie może zostać narzucone. Nasuwa się też dwustronna narracja, pewnie chodzi o ostatnie, kontrolowane przez dwie strony żniwa.

   W cały plan weszła trzecia opcja, ludzka świadomość, która zaczyna mówić „ni chuja!”, i tu pojawia się kij wbity w szprychy. Będzie dobrze, bądźmy dzielni.

   1. Tak. Cwaniaki wiedzą, jak nie wejść w karmę. Dlatego całe odium spada na ofiarę, nie na kata.

    A rzetelne informacje są powszechnie dostępne, tylko ofiary nie mają ochoty po nie sięgać, bo przyzwyczaiły się do życia w niewolnictwie. I jeszcze nazywają to demokracją!…

  2. Po tej informacji przetoczyła się ciężka energia, puściła dopiero niedawno. Mam przeczucie, że to jedne z ostatnich ciężkich informacji.

   Cała ta sytuacja wydaje się coraz bardziej być mirażem, fatamorganą…

   1. Ja myślę, że te informacje o szczepieniach wyszły dzisiaj, żeby przykryć informacje o zapoczątkowaniu spraw sądowych w USA przeciwko fałszowaniu wyborów. Co ciekawe, nawet TVN przekazywał te informacje o fałszowaniu jakby neutralnie?? Zdziwienie mnie naszło….

   2. Przymusu szczepień raczej nie będzie (choć zmienili ustawę, która daje możliwość zastosowania środków przymusu w postaci przywiązania pasami do łóźka np.), bo będzie rewolucja. Z tydzień temu na interii było coś o szczepionce na COVID i komentarze pod artykułem były wszystkie przeciwne i niektóre bardzo ostre w stylu „zabiję każdego, kto będzie mnie chciał zaszczepić”. Tu też komentarze wskazują na rosnącą świadomość.

    https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-premier-o-szczepionce-pfizer-50-mln-jeszcze-w-tym-roku,nId,4845035

   3. W Indiach ludzie zabili 8 who jów, którzy szczepili na coś dzieci i potem te dzieci chorowały, a niektóre umarły. I dalej już nie szczepili.

   4. Też sie wystraszylam tych szczepień, ale weszłam w ten strach i puścił.
    Z jednej strony wierzę TAWciowi, że przymusowych szczepień nie będzie. A z drugiej przypuszczam, że ta informacja została wykreowana, aby ludzie się znow spieli w sobie i BALI. Tym poj*** jest potrzebna energia strachu i tą informacją niestety trochę jej zdobyli.

   5. Aa, tu nie chodzi o „wiarę” komukolwiek, bo jak widzisz, Epoka Wiary pokładanej w zewnętrzne autorytety zakończyła się bardzo tragicznie. Tu chodzi o odnalezienie Swojej Prawdziwej Tożsamości (którą ja nazywam Tożsamością Ontyczną), czyli Wiedzy (nie wiary) i Doświadczenia tego, Kim Jesteśmy Naprawdę.

    A z tego wynika realne Poczucie MOCY 💃🌪💪⚡🔆

   6. Epoka wiary czy Wiary kończy się z epoka Ryb. Era Wodnik to epoka Wedy/Wiedzy.
    Ufaj nie temu, co ci pokazują, ale ufaj temu, co sam czujesz i wiesz w sobie.

   7. Oficjalny demontaż starego paradygmatu Świata rozpoczął się, gdy przywódcy ciemnego kabała wpadli w swoją własną pułapkę, myśląc, że Nas zakodują covidową szczepionką, a tymczasem zrobili pobudkę wielu jeszcze śpiącym.😆

    Obecne wydarzenia zostały starannie przemyślane i zaplanowane, a obecny CHAOS jest tego faktu odzwierciedleniem.

    Wkraczamy teraz w złoty wiek Gai w przyspieszonym tempie.

    Nie angażujmy się zatem w polityczne dyskusje z tymi, którzy nadal trzymają się swojego nawykowego programowania, bo to Nas przeciąga w dół i obniża Naszą wzorcową częstotliwość Energii, tak potrzebną w tych czasach Chaosu do ODNOWY Naszego kRAJu i Świata.💓

    Energia czystego serce każdego z Nas jest najpotężniejszą MOCĄ budowania
    fundamentów NOWEGO wzorcowego Świata.💏💞🍻

 7. TAW, na jakiej podstawie i skąd przekonanie że z pewnością owych przymusowych szczepień nie będzie ? Zdaję sobie sprawę że dużo zależy od nas samych, ale myśląc czysto racjonalnie, trudno jest wierzyć w to (obserwując postęp tej masowej histerio-plandemii) że szczepić będą tylo chętnych. To po co cała ta otoczka z ustawą o przymusie?
  Wierny czytacz bloga, pozdrawiam 🙂

  1. Oni wszyscy doskonale wiedzą, jak może zachować się Polak w Powstaniu Warszawskim…

   Nawet sam Stalin – po tym, co zobaczył w Warszawie – bał się oficjalnie włączyć nas do Związku Radzieckiego…

   A poza tym posłuchaj samej końcówki Fulforda…

   *

   „Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają”.

   ~ Edyta Górniak

   1. Najpierw wyszedł Mateuszek kłamczuszek i powiedział, że będzie szczepionka od pfitzer 50 mln sztuk. Od stycznia, a co. Komentator w polszmacie mało się nie obs… z radości (jupi będziemy wstrzykiwać sobie nieznana substancję która jest tak niestabilna że będą potrzebne lodówki na ciekły azot -80 stopni Celsjusza) później dodali, że szczepionka będzie dla chętnych na razie miliard na świat. Oczywiście pfitzer, którego udziałowcem jest blackrock, zapewnia o 100% bezpieczeństwie i 90% skuteczności.
    Dwie informacje:
    1) Black rock jest udziałowcem wszystkiego, wystarczy że mają 5% akcji. Tak 3M które tłucze maseczki w Chinach to też blackrocka.
    2) będą dobrowolne więc nie będzie rewolucji a i tak 90% przestraszonych wyszczepimy a resztą będziemy rzundzić.

   2. Nie tak od razu, kto się zaszczepi, ten się zaszczepi, a kto nie będzie chciał, to nie.

    Mają na to sprawdzony sposób.
    Nieszczepiony będzie trupem cywilnym.
    Np: nie będzie mógł być zatrudniony, nieszczepionego dzieciaka nie przyjmą do szkoły…. itp.

    Miejmy nadzieję, że to wszystko szlag trafi wcześniej, zanim do tego dojdzie.

    A jak nie, to pozostaje tworzenie alternatywnych społeczności nieszczepionych, z własnymi szkołami, źródłami zarobkowania, uprawą żywności.

    Ale i tak będą nękać, dzieci odbierać np.

    Więc pozostaje opcja obrony według metody hinduskiej.
    No cóż, trzeba sprzęt przygotować, tak na poważnie, bez żartów.

   3. Nie mogą tak zrobić, bo nawet nielegalna konstytucja III RP na to nie pozwala. Jest tam artykuł np. że nikt nie może być dyskryminowany w życiu publicznym z jakiejkolwiek przyczyny (np. nieszczepienia). Zatem jak będą robić problemy z pracą czy szkołą to będą masowe pozwy do sądu. Część sędziów jest sprzedajna, ale część nie i uchyli ich bezprawne ustawy czy rozporządzenia. Już teraz tak jest, że uchwały samorządów w których zakazuje się przyjmowania do przedszkoli czy szkół dzieci nieszczepionych są uchylane przez wojewodę i sądy jako bezprawne.

   4. „Inni najwyraźniej jedynie się przyglądają i ” wspierają nas moralnie” w channelingach.
    Większość tego channelingowego wsparcia odbieram jednak jako słodkie bździny . Wynika z tych bździn że : nic nie rób, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze.”

    ADREM- ja też tak to odbieram. Nawet już nie czytam tego.
    Dodam tylko ,że dla mnie brzmi to jak usypianka. Jak czytałam te słodkości, to zaczynało mnie to już mdlić.

    To ichnie zagłaskanie miłością na śmierć to tak jak w sektach. Miłość przez wszystkie przypadki.
    Kochamy was, jesteście kochani.

    Srajcie, albo złaźcie z nocnika!

   1. „Nie mogą tak zrobić, bo nawet nielegalna konstytucja III RP na to nie pozwala. Jest tam artykuł np. że nikt nie może być dyskryminowany w życiu publicznym z jakiejkolwiek przyczyny (np. nieszczepienia)uwagę”.

    A pamiętasz historię z noworodkiem, kiedy rodzice zaprotestowali przeciwko szczepieniu w pierwszej dobie życia ?
    Jak musieli uciekać z dzieckiem (zdrowym) ze szpitala, jak ich ścigano, jak przestępców ? Nie pamiętam gdzie to było, chyba w Białogardzie.
    Policja ich ścigała bo miała nakaz prokuratorski wystawiony tego samego dnia !

    Tu nie Ameryka, gdzie Amisze nie szczepią dzieci i nikt im nic nie mówi.
    Tu jest Polska !
    I cały czas musimy brać to pod uwagę.

   2. Moi mili, w razie czego
    Święty Gaj przyjmie każdego
    😀👍

    🌳🌳🔆🌳🌳

    Nie tylko pani Edyta nie da się zaszczepić. W tej chwili są już nas miliony, coś wymyślimy 😀.

    Polacy to mistrzowie świata w organizowaniu państwa podziemnego. Ostatniego wolnego Partyzanta gady dorwały dopiero w latach 60.

    Przymusowe szczepienia są już niemożliwe, gdyż przestrzeń nie wspiera tego typu projektów. A ci, którzy chcą się sami zaszczepić, mają do tego pełne prawo. I tych też są miliony.

   3. ADREM.. wmówili Wam…
    …a co teraz masz z ”nich” i zawsze miałeś i na wieki wieków…?
    Nie mów tak ..pytam gdzie Cię zatrudnią…? no gdzie??
    Zatrudniają ”swoich”…
    Szkoła? …jaka szkoła? …
    Kupisz? co kupisz? Och chłopaki…Adolf Kudliński uczył…
    Znam to … co Pan A. Kudliński uczył..
    Życie nauczyło w siermiężnych czasach…
    Wystarczy że jedno ogniwo wypada i cała logistyka dostaw pada…i nie trzeba wielkiej wyobrażni….
    ”ogniwo to: komponent, wspólnota, pomost, łącznik, jednostka, fragment, węzeł, związek, część, urywek, więzy, szczątek, powiązanie, spójnia, składnik, ziarno, element, sprzężenie, relacja, łączność, detal, więź, pierwiastek, cząstka, człon, kawałek, segment, kontakt, …”
    Składników -Ogniw nierozerwalnych Nam Potrzeba…
    /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    ”Mają na to sprawdzony sposób.
    Nieszczepiony będzie trupem cywilnym.
    Np: nie będzie mógł być zatrudniony, nieszczepionego dzieciaka
    nie przyjmą do szkoły…. itp.”

   4. Taw-ie , ależ tak !
    Budujmy równoległe struktury i to szybko.

    Ale przygotowujmy się do opcji hinduskiej, bo jest wysoce prawdopodobne, że będziemy do niej zmuszeni w obronie życia swojego i najbliższych.

    Autochtoni, czyli my, w naszym biednym kraju niby mamy jakieś prawa, ale to są jedynie prawa fasadowe.

    Wiadomo, że nie trzeba ich brać na poważnie.
    Jak namiestnikom ( czyli naszym nie-rządom) akurat potrzeba, to mogą je swobodnie omijać lub łamać.

    To dotyczy wszystkich niby-praw, z prawem do opieki zdrowotnej i prawem własności włącznie.

    Ale to ogólnie w stworzonej dla nas rzeczywistości jest: Tyle mamy praw, ile zdołamy obronić.

   5. Łukasz
    A ja to spokojny jestem.
    Mam gdzie żyć , mieszkać, uprawiać jedzenie i nawet kury mógłbym hodować.
    Gdyby było trzeba, to cała najbliższa rodzina spokojnie może tu mieszkać. Miejsca i jedzenia wystarczy.

    Bronić się też mielibyśmy czym, choć sprzęt trzeba trochę unowocześnić, jak sądzę.
    Ale jak będzie nas świadomych zagrożeń dużo – to może ten sprzęt nie będzie potrzebny.

    W mesjaszy i kosmitów-zbawców nie wierzę.
    Ta robota wyzwoleńcza spod jarzma hybryd jest naszym zadaniem.
    Inni najwyraźniej jedynie się przyglądają i ” wspierają nas moralnie” w channelingach.
    Większość tego channelingowego wsparcia odbieram jednak jako słodkie bździny . Wynika z tych bździn że : nic nie rób, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze.

    Czasem się sprawdza.
    Optymiści częściej osiągają swoje cele.
    Ale nie zawsze.

    Tym razem przeciwnik jest silny, bogaty doświadczeniem (gromadzonym przez tysiące lat) i zdeterminowany.
    Oni walczą o życie.

   6. No to masz piękny kawałek terenu, oazy, enklawy, gdzie jesteś bezpieczny 🙂

    Pozdrawiam Cię

   7. Adrem – no i co, ostatecznie ta rodzina wygrała, a ta sprawa w Polsce wywołała duże poruszenie. Gdyby to miało iść na skalę milionową, byłaby rewolucja.

 8. Obejrzałem wywiad z Fulfordem ale to co mówi jakoś średnio mnie przekonuje. Nagle od tak ma powstać połączenie USA z Kanadą zwane Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej? I tym tworem ma zarządzać Robert David Steele z wywiadu USA? A ja się pytam na jakiej podstawie takie coś miałoby powstać? Przecież nie ma przepisów prawnych do tego – ani konstytucja USA ani konstytucja Kanady na pewno takiej sytuacji nie przewiduje. Wojsko miałoby takie coś zrobić wymuszając to siłą? Po prostu trzeba tego Trudeau/Castro wywalić ze stołka i wymienić na kogoś kto nie będzie marionetką Syjonu.
  Poza tym Fulford oskarża Trumpa o pedofilię powołując się na jakąś stronę VeteransToday czy coś podobnego. A gdzie dowody? Napisać to każdy może sobie wszystko. Jeśli Fulford na takim czymś się opiera i uważa Trumpa za pedofila bo nie poszedł do sądu to jak dla mnie podważa to jego wiarygodność.
  Agencja Przyszłego Planowania byłaby ok, ale musi się najpierw skończyć ten cyrk z plandemią i trzeba syjonistyczną mafię definitywnie zwalczyć. Według ich planu to ma trwać jeszcze ponad rok, ale liczę że ta banda szybciej zostanie unieszkodliwiona i gdzieś wiosną, najpóźniej latem się to wreszcie skończy.
  Budujące jest to co powiedział na koniec, że każdy szef koncernu, który będzie chciał produkować chipy RFID i żeby je potem wstrzykiwano ludziom zostanie ukatrupiony przez tajne stowarzyszenia.

   1. No było coś takiego z jakieś 10-15 lat temu.
    Nawet wspólna waluta była planowana.
    Ale tak po cichu. Małymi krokami miało do tego dojść.
    Miały być stany zjednoczone ameryki północnej.

   2. Tak, było coś takiego. Opisał to Daniel Estulin w książce „Prawdziwa historia klubu Bilderberg”. To było pod koniec lat 90-ych. Chcieli oddzielić francuskojęzyczny Quebec od Kanady i połączyć USA z Kanadą. M.in. dzięki działaniom Estulina zostało to udaremnione. Jednak to wszystko było knute po cichu i nie ma do przeprowadzenia takiego połączenia dzisiaj żadnych podstaw prawnych.

 9. YouTube „nie lubi” Claire Edwards i informacji od niej, dlatego film ten jest też na innych platformach, np. na NewTube: tutaj

  23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej.

  Poniżej znajduje się treść dokumentu, który przedstawia pełne dowody na przeprowadzaną obecnie globalnie akcję ludobójstwa na życzenie elit i oligarchów, przy pełnym przyzwoleniu rządów państw. Biorąc pod uwagę powagę sytuacji i niebezpieczeństwo, przed jakim stanęła ludzkość i jej przetrwanie jako gatunek, prosimy o dostarczanie tego listu do wszystkich instytucji, decydentów, służb i jednostek, które, bardziej lub mniej świadomie, wykonują tę agendę. List ten stanowi tzw. letter of liability– oznacza to, że każda osoba zanosi go jako suwerenna istota, nie robimy tego jako grupy czy organizacje. Każdy człowiek, jako suwerenna istota działająca poza prawem morskim, zanosi ten list do decydentów. Osoba otrzymująca ten list przez samo jego przyjęcie staje się współwinna ludobójstwa w momencie, gdy nadal będzie uczestniczyć w wykonywaniu tego planu i nie stanie po stronie ludzi. Szczególnie należy dostarczyć ten dokument służbom wojskowym, policji i armii.

  Ludobójstwo COVID-19 w 2020 roku

  Za każdym razem, gdy ktoś opowiada się za jakąś ideą lub działa w celu ulepszenia wielu innych idei, albo walczy z niesprawiedliwością, wysyła małe fale nadziei i krzyżuje się z milionem różnych centrów energii i odwagi- te fale tworzą prąd, który może zburzyć najpotężniejsze mury ucisku i oporu. — Robert F. Kennedy

  „COVID-19” był od dawna planowany w dokumentach i ćwiczeniach symulacyjnych pochodzących od propagatorów eugeniki- Billa Gatesa i Fundacji Rockefellera. Istnieje platforma z 200 szczegółowymi poziomami, kierowana przez Światowe Forum Ekonomiczne pod przewodnictwem Klausa Schwaba, technokraty i promotora transhumanizmu, by zapewnić szczegółowe instrukcje dotyczące pandemii „COVID-19”, wykorzystywane do wprowadzenia globalnego resetu monetarnego [1] i cyfrowej waluty, technokracji i rządu totalitarnego na całym świecie w przebraniu socjalizmu i ekologii, z Chinami jako wzorem, i zniewolenia ludzkości poprzez złowrogi spisek z udziałem szczepionki.

  Wcześniej podejmowano próby zaprojektowania pandemii, ale żadna się nie udała. Tym razem Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła swoje kryteria pandemii z wyprzedzeniem, aby można było ogłosić pandemię z fałszywych powodów [2] Tedros Adhanom Ghebreyesus, terrorysta oskarżony o ludobójstwo, został mianowany szefem Światowego Organizacji Zdrowia w celu zaaranżowania pandemii i ułatwienia totalitarnego przejęcia świata [3,4]

  Technologia bezprzewodowa tłumi układ odpornościowy. 5G jest uwikłana w COVID-19 poprzez korelacje między lokalizacjami wdrożenia 5G i zachorowalności / śmiertelności [5,6], jak również wcześniejsze podanie szczepień przeciw grypie w Wuhan [7] i Mediolanie. [8] Objawy „COVID” są praktycznie identyczne z objawami narażenia na promieniowanie elektromagnetyczne (PEM). [9] Rozległe badania wojskowe przez wiele dziesięcioleci były utrzymywane w tajemnicy, a agencje regulujące zostały przechwycone, by uniemożliwić społeczeństwu poznanie ekstremalnych zagrożeń związanych z promieniowaniem elektromagnetycznym. [10] Lekarze nie przechodzą szkolenia w zakresie zagrożeń dla zdrowia związanych z narażeniem na PEM i dlatego błędnie diagnozują objawy PEM. Szpitale są rozlegle wyposażone w 5G, narażając życie pacjentów.

  5G służy wielu celom. To broń służąca wojsku i depopulacji, ułatwia wprowadzenie technokracji i kontroli totalitarnej poprzez umożliwienie inwigilacji, rozpoznawania twarzy, monitorowanie osób 24/7, kontrolę umysłu i ciała i – w połączenie ze szczepionkami i chemtrailsami zawierającymi nanocząsteczki – torturowanie lub zabijanie namierzonych jednostek. [11] Można zastosować PEM do symulacji patogenów i obezwładnienia układu odpornościowego [12] a telefony komórkowe mogą być używane do symulacji „zarażenia COVID-19” wśród współpracowników lub członków rodziny. 5G zostało szeroko zainstalowane na lądzie i w przestrzeni kosmicznej w celu namierzania i kontrolowania populacji. Rządy wykorzystały nielegalne środki koronawirusa by przyspieszyć wdrażanie 5G i zainstalować publiczne punkty dostępu 60 GHz w szkołach w celu dotarcia do dzieci [13].

  W wielu krajach wprowadzono nielegalne ustawodawstwo by: [14]

  Znieść wolności obywatelskich
  Zniszczyć gospodarki
  Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa [15]
  Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny
  Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy
  Usunąć dzieci z ich rodzin
  Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych
  Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania) [16]
  Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji
  Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody [17]

  Nie ma i nie było pandemii, ponieważ „krzywa” spłaszczała się już przed wprowadzeniem środków blokujących. Śmiertelność jest na niższym poziomie niż w poprzednich latach. [18] Test PCR, który nigdy nie został zaprojektowany jako test diagnostyczny, daje do 94% fałszywych wyników pozytywnych i jest nadal używany przez platformy społecznościowe i media kontrolowane przez oligarchów i rządy do terroryzowania populacji w celu uzyskania posłuszeństwa. Iluzja pandemii jest podsycana przez lekarzy, którzy są zmuszani przypisywać niemal każdą śmierć „COVID”. Personel medyczny i lekarze są zastraszani, aby nie mówili prawdy o fałszywej pandemii. W Wielkiej Brytanii świadectwa śmierci są zmieniane, aby uniemożliwić krewnym kwestionowanie przyczyny śmierci [19]

  Dziesiątki tysięcy lekarzy wychodzą teraz na forum i potwierdzają, że „COVID-19” to mistyfikacja. [20, 21] Nie było zgonów spowodowanych „COVID” w Irlandia do 20 kwietnia, a od tego czasu są blokady na podstawie 98 zgonów na 5 milionów ludzi, podczas gdy 30 tysięcy umiera rocznie od innych chorób. Tylko osoby z „gorącą” infekcją, z objawami, takimi jak bóle głowy lub ból gardła, mogą zarazić – 86% „przypadków” „COVID” to bezobjawowi nosiciele a zatem nieszkodliwi [22] Badanie przeciwciał na Uniwersytecie Stanforda wykazało, że śmiertelność wynosi od 0,1 do 0,2%, tak jak w przypadku grypy sezonowej. Początkowo przewidywany współczynnik zgonów według Światowej Organizacji Zdrowia „wynosił 20 do 30 razy więcej ”. [23] W czerwcu amerykańskie Centra Kontroli Chorób potwierdziło ogólny wskaźnik śmiertelności zakażeń (IFR) na poziomie zaledwie 0,26%, znacznie niższy niż szacunki WHO na poziomie 3,4%, które pomogły w napędzaniu paniki i blokady krajów. [24] Ale nawet to jest przeszacowane: wskaźnik śmiertelności z powodu infekcji dla ludzi poza domami opieki wynosi 0,1% lub 1 na 1000.

  Rządy Wielkiej Brytanii i Niemiec stwierdziły w dokumentach, że celowo zwiększali poziom strachu, w tym traumatyzując dzieci poprzez przekonywanie ich, że będą torturować i zabijać swoich bliskich, jeśli nie umyją rąk i nie zastosują się do nakazów. Dzieciom wmawiano, że mogą okazać swoją miłość dziadkom, nie zbliżając się do nich. Dystans społeczny to technika tortur opracowana w celu traumatyzowania [25] a jej celem jest skłonienie ludzi do dystansowania się do innych ludzi, by byli widoczni i łatwi do namierzenia dla broni 5G.

  Polityka rządu i WHO jest celowo ukierunkowana na zabijanie ludzie. W wielu krajach lekarze mieli zakaz przyjmowania osób starszych na oddziały intensywnej terapii i nakaz wycofania wszelkiej opieki zdrowotnej, a krajowe systemy opieki zdrowotnej zaprzestały świadczenia innej opieki zdrowotnej niż tej skierowanej na „COVID”, porzucając chorych na śmierć. We Francji rząd wydał dekret nakazujący lekarzom wydawanie ludziom w podeszłym wieku leku objętego ograniczeniami od 2012 r., ponieważ był przeciwwskazany ludziom z problemami oddechowymi [26]. W Stanach Zjednoczonych szpitale były mocno przekupywane by diagnozować „COVID” i umieszczać pacjentów na respiratorach, które ich zabiły. WHO i rządy stłumiły skuteczne leczenie- jeden sposób w szczególności, będący w użyciu od 70 lat. Z powodzeniem nękano lekarzy, którzy ratowali nim pacjentów. Autopsje, które ujawniłyby prawdziwą przyczynę śmierci w większości zostały powstrzymane.

  Patolog sądowy, profesor Klaus Püschel oświadczył, że nie widział ani jednego przypadku „COVID-19” na sekcji zwłok, który nie obejmowałby innych, poważnych, wcześniej istniejących chorób [27]

  Rządy i WHO promowały i wymuszały noszenie masek przez społeczeństwo z pełną świadomością, że maski te nie zapewniają żadnej ochrony przed jakimkolwiek wirusem, [28] za to wywołują poważne problemy neurologiczne i oddechowe, zagrażając życiu i zdrowiu ludzi [29]

  W Wielkiej Brytanii śmiertelność wzrosła dopiero PO ogólnym wdrożeniu blokady kraju. [30] Czołowi ekonomiści ostrzegają, że rząd Wielkiej Brytanii „zabija więcej ludzi, niż mógłby uratować” z powodu tych blokad [31]. Brytyjska Daily Mail przeprowadziła audyt 130 badań w czasopismach, placówkach naukowych i organizacjach charytatywnych, dokumentując zniszczenia społeczne i zdrowotne oraz zgony spowodowane blokadą krajów.[32] W jednym hrabstwie w USA o 100% wzrosła liczba samobójstw wśród młodych ludzi.[33] Miliona nowojorczyków nie stać już na jedzenie.[34] Brytyjski wysłannik WHO powiedział, że ubóstwo populacji świata podwoi się 2021 jako bezpośredni wynik blokad[35].

  Szczepionka „COVID”

  Bill Gates chce zredukować populację świata.[36] Na Konferencji ID2020 w 2019 przedstawił światu swoją szczepionkę, zawierającą elektroniczny „znacznik”- nanochip, przeznaczony by „zaznaczać” i kontrolować 7 miliardów ludzi. ID2020 ma zapewnić wszystkim unikalną tożsamość cyfrową do 2030 roku, z tą tożsamością cyfrową ściśle łączy się dostęp do handlu i systemów bezpiecznego dostępu. [37] Mamy do czynienia z elektronicznym zniewoleniem ludzkości.

  Chip podskórny będzie w stanie:

  Wpływać na zachowanie nosiciela chipa (manipulować i kontrolować tłumy)
  Eliminować określone kategorie ludzi (zmniejszyć światową populację)
  Zapewnić posłuszeństwo człowieka na szczepionkę [38]
  Trwale zlokalizować nosiciela (koniec wolności obywatelskich)
  Zintegrować 7 miliardów ludzi w chmurze i działać w pełni cyfrowym systemie [39]

  Nanochipy i ciekłe kryształy w szczepionkach mogą wpływać na ludzkie zachowanie, bez troski o etykę polityczną [40]. Nadchodzące szczepionka ma na celu genetyczną modyfikację ludzkości na 5 pokoleń do przodu, [41] w efekcie całkowicie usuwając ludzkość, bowiem ludzie zostaną poddani agendzie transhumanistycznej i staną się robotami [42]

  W Korei Południowej odnotowano właśnie 9 zgonów spowodowanych przez szczepionkę na grypę i 432 przypadki negatywnych reakcji, podczas gdy 5 milionów dawek szczepionki nie było przechowywanych w lodówce. Jeden z wolontariuszy, na którym użyto nowej szczepionki na „COVID” firmy AstraZeneca właśnie zmarł [44], a dwie inne próby zostały wstrzymane ponieważ uczestnicy zachorowali.[45] Te szczepionki na „COVID” nie przechodzą normalnych procedur próbnych i są przyspieszane z obawy przed tym, że mistyfikacja pandemii zostanie rozwikłana przez ludzi zbyt wcześnie i nie dadzą się przekonać do przyjęcia szczepionki. Rządy dają firmom farmaceutycznym pełny immunitet i zwalniają je z płacenia odszkodowań w przypadku procesów sądowych.

  Coraz więcej osób mówi, że odmówi szczepionki na COVID-19- twierdzi tak około połowa populacji USA i Wielkiej Brytanii [46]. A jednak niektóre rządy zamierzają wprowadzić szczepienia ludności na siłę, korzystającej z wojska[47], podczas gdy inni planują zakazać osobom odmawiającym szczepień dostępu do pracy, szkoły lub podróży.

  Ludzkość znajduje się w skrajnym i bezpośrednim niebezpieczeństwie

  Pewna grupa dobrych ludzi zakłada sprawy sądowe, aby powstrzymać tę wojnę przeciwko ludzkości, wśród nich jest Włoskie Stowarzyszenie Katolickie, [49] Simon Dolan and the Bernician w Wielkiej Brytanii. Organizacje Children’s Health Defense i Environmental Health Trust wnoszą sprawy przeciwko Federalnej Komisji Łączności za odmowę przeglądu przestarzałych wytycznych dotyczących ekspozycji termicznej na promieniowanie elektromagnetyczne. W kilkunastu krajach toczą się obecnie ruchy w ramach prawa zwyczajowego.

  Jednak to wszystko jest zbyt wolne. Sprawcy oszustwa COVID wciąż narzucają blokady i niszczą życie, biznesy i rodziny. Podmiot stojący za tym wszystkim, Światowe Forum Ekonomiczne, opowiedziało nam w 2017 roku o świecie, który chcą zobaczyć do 2030: [51]

  Nie będziesz niczego posiadał – będziesz wynajmować wszystko
  Stany Zjednoczone nie będą wiodącym supermocarstwem na świecie – ponieważ wszystko będzie pod totalitarną, technokratyczną kontrolą i nie będzie państw narodowych
  Będziesz jadł znacznie mniej mięsa – nie będziesz mógł
  Miliard ludzi zostanie przesiedlonych przez [fałszywe] zmiany klimatyczne— kraje będą musiały przyjąć więcej uchodźców; zanieczyszczający będą musieli zapłacić za emisję dwutlenku węgla – do „zanieczyszczających” zaliczani będą rolnicy próbujących uprawiać rośliny spożywcze [52]
  Zachodnie wartości zostaną przetestowane do granic wytrzymałości— twoja kultura zostanie wyeliminowana i zastąpiona przez maoistyczne hasła technokratyczne [53]

  Na wiele różnych sposobów przygotowują niedobory żywności. Budują obozy koncentracyjne dla dysydentów [55]. Chcą narzucić wymuszoną szczepionkę pełną nanochipów, działającą jako paszport/przepustka i kryptowaluta, oraz nanocząsteczek, aby mogli nas śledzić, nadzorować i kontrolować, w tym nasze umysły. Ta szczepionka ma na celu genetyczną modyfikację ludzkości i wszystkich przyszłych pokoleń. W Stanach Zjednoczonych, Soros i 269 dużych korporacji finansują Black Lives Matter i niszczenie Ameryki przy współudziale skorumpowanych Demokratów [56]. Chcą wszędzie wojny domowej. W Austrii, we Francji, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych i innych krajach jest wiele osób uzbrojony i wyszkolony do walki. Nie możemy im dać tego, czego chcą. Musimy to zatrzymać, odzyskać naszą władzę i aresztować sprawców.

  Wniosek

  Rządy to korporacje wykonujące rozkazy Światowego Forum Ekonomicznego i nie służą już swoim narodom. Działają z naruszeniem prawa międzynarodowego i krajowego oraz nie mają żadnej legitymacji. Jesteśmy świadkami upadku praworządność. Rządy, wybrani przedstawiciele i instytucje międzynarodowe, w tym ONZ, oraz prywatne kluby tj. Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym i Światowe Forum Ekonomiczne są współwinne w tej „największej zbrodni przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek została popełniona”. [57] Tylko suwerenne ludy tego świata posiadają legitymizację i działają legalnie w obecnych okolicznościach.

  Sprawcy, w tym Klaus Schwab, Książę Karol, Bill i Melinda Gates, George Soros, Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres oraz Tedros Adhanom Ghebreyesus i Michael Ryan z ONZ, premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson i brytyjski minister zdrowia Matt Hancock, Prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Edouard Philippe, kanclerz Niemiec Angela Merkel, kanclerz Austrii Sebastian Kurz, Elon Musk, Mark Zuckerberg, mainstreamowi dziennikarze i inne osoby muszą zostać aresztowani i postawieni przed wymiarem sprawiedliwości w nowych Procesach Norymberskich. Politycy, dziennikarze rozpowszechniający fałszywe wiadomości dla głównego nurtu, media i inni mogą otrzymać immunitet, jeśli zmienią stronę teraz, dołączą do ludzi i zostaną sygnalistami, zanim będzie za późno.

  Wzywamy ludność do unikania tych ludobójczych potworów w hotelach, restauracjach, taksówkach, gdziekolwiek się na nich natkną. Odwróćcie się od nich i pokażcie im pogardę, na jaką zasługują ze względu na swoje psychopatyczne zachowanie i ludobójcze zamiary.

  Wzywamy armię i policję krajową [58,59] do poparcia ludzi przeciwko konspiratorom, którzy również was chcą wywłaszczyć, wziąć wasze dzieci i dokonać ludobójstwa na tak wielu z nas, ile uznają za wygodne. Policja i armie zostaną zastąpione przez maszyny w Nowym Porządku Świata. Wy też należycie do ludzi i prosimy Was, abyście stanęli z nami w obronie naszego człowieczeństwa, naszego zdrowia, naszych rodzin, naszych dzieci, ludów rdzennych i całego naturalnego życia na Ziemi, które nas podtrzymuje i chroni.

  [1] Documentary: the Great Reset exposed – we are all agenda 2030. Available at https://www.bitchute.com/video/KywpfYQwRdM0/ Accessed 23 October 2020.

  [2] WHO exposed: How health body changed pandemic criteria to push agenda. Available at https://www.express.co.uk/news/world/1281081/who-world-health-organisation-coronaviruslatest-swine-flu-covid-19-europe-politics-spt 12 May 2020. Accessed 23 October 2020.

  [3] Investigative report on the COVID-19 pandemic and its relationship to SARS-COV-2 and other factors. P. 74. Available to download at http://ageoftruth.tv/what-on-earth-is-going-onclaire-edwards-presentation-live/ Accessed 23 October 2020.

  [4] Age of Truth. What on earth is going on? Video explaining Investigative Report on the COVID-10 Pandemic: https://youtu.be/K8FF2Id_lLc Accessed 23 October 2020.

  [5] Bartomeu Payeras i Cifre. Study Shows Direct Correlation Between 5G Networks and “Coronavirus” Outbreaks. 30 April 2020. Available at http://stateofthenation.co/?p=12846 Accessed 23 October 2020.

  [6] Magda Havas, PhD. Corona Virus and 5G – is there a connection? Available at https://magdahavas.com/5g-and-mm-waves/corona-virus-and-5g-is-there-a-connection/ Accessed 23 October 2020.

  [7] Lena Pu: 5G & The Wuhan Debacle. 19 February 2020. Available at https://www.youtube.com/watch?v=xXYfHkTUjtY&feature=youtu.be Accessed 23 October 2020.

  [8] 5G, Vaccination, Nanoparticles and the Genocide of Humanity. Available at http://radiationdangers.com/5g/explosive-information-5g-vaccination-nanoparticles-and-thegenocide-of-humanity/ Accessed 23 October 2020.

  [9] Our Children Are Now in Grave Danger. Claire Edwards. Available at https://stateofthenation.co/?p=31293 Accessed 23 October 2020.

  [10] Barrie Trower on 5G: The Genocidal Nature of Non-Ionising Radiation. Available at https://www.youtube.com/watch?v=2pFjB59694o&feature=emb_logo Accessed 23 October 2020.

  [11] Dr. Katherine Horton. https://www.youtube.com/channel/UCjWJntgTFLL-gPofpru_iYg

  [12] T.E. Bearden. Oblivion: America at the Brink 2005. P. 48.

  [13] Our Children Are Now in Grave Danger. Claire Edwards. Available at https://stateofthenation.co/?p=31293 Accessed 23 October 2020.

  [14] Investigative report on the COVID-19 pandemic and its relationship to SARS-COV-2 and other factors. Annex 12: International law. Available to download at http://ageoftruth.tv/whaton-earth-is-going-on-claire-edwards-presentation-live/ Accessed 23 October 2020.

  [15] Catherin Austin Fitts. We are watching the mother of all debt entrapments. Available at https://forbiddenknowledgetv.net/catherine-austin-fitts-we-are-watching-the-mother-of-alldebt-entrapments/ Accessed 23 October 2020. “The ‘Great Reset’ is … a reengineering of the global financial system and governance system … a push to basically use police powers created through the healthcare system, to shut down a huge part of the independent economy, globally.” (Wielki Reset jest inżyneryjną zmianą globalnego systemu finansowego… by przepchnąć użycie sił policyjnych i systemu zdrowia by zamknąć większą część niezależnych gospodarek na całym świecie.”)

  [16] Irish Legal News. Police and MI5 crime authorisation bill clears third reading. 13 October 2020. „An amendment moved by Labour MP Conor McGinn, which would have excluded killings, rapes and torture from the crimes that can be authorised under the bill, was defeated by 316-256.” („Poprawka wystosowana przez ministra partii Pracy Conora McGinn, która wyłączyłaby zabójstwa, gwałty i tortury z listy przestępstw, które mogą być autoryzowane przez tę ustawę, została odrzucona głosami w stosunku 316 do 256”.) Among other departments, the UK Ministry of Justice can authorise criminality. Available at https://irishlegal.com/article/police-and-mi5-crime-authorisation-bill-clears-thirdreading and UK Column News: https://www.ukcolumn.org/ukcolumn-news/uk-column-news28th-september-2020

  [17] Human Rights Council. Vaccine Mandates Violate the Right to Informed Consent. A/HRC/45/NGO/43. Available at http://undocs.org/A/hrc/45/ngo/43

  [18] COVID-19 had no impact on US death rate so far in 2020. Need to Know. 11 May 2020. The CDC website says the average US death totals since 2015 from all causes has remained unchanged so far in 2020. That means the huge numbers of reported COVID-19 deaths either never happened or they were deaths from other causes mislabeled as COVID-19. Available at https://needtoknow.news/2020/05/covid-19-had-no-impact-on-us-death-rate-sofar-in-2020/ See also COVID-19 pandemic paradox: 2020 has fewer deaths than five years prior. 25 June 2020. Available at https://www.medicaldaily.com/covid-19-pandemic-paradox2020-has-fewer-deaths-five-years-prior-454418 Mortality statistics in England and Wales: the SARS-CoV-2 paradox. Gabrielle Harrison and others. Journal of international Medical Research. 20 June 2020. The total number of deaths reported nationally in England and Wales decreased between January and mid-March 2020 compared with previous years. Given the UK’s ageing population (which increases year-on-year by around 0.6%)11 and an on-going pandemic, this is a curious pattern. These data are presented graphically in Figure 1. Available at https://journals.sagepub.com/doi/full/10.1177/0300060520931298 Accessed 2 October 2020.

  [19] Removal of Form 5 Cremation Certificate for deaths relating to Covid-19 under the Coronavirus Act. Vanessa Beeley. 5 October 2020. “Did you know that the UK Government have removed Form 5 of the Cremation Certificate for deaths relating to Covid-19 under the Coronavirus Act which is the form that the relative who registers the death must be given as it enables them to see and query the death certificate before cremation.” Available at https://thewallwillfall.org/2020/10/05/removal-of-form-5-cremation-certificate-for-deathsrelating-to-covid-19-under-the-coronavirus-act/ Accessed 23 October 2020.

  [20] Armstrong Economics. Tens of Thousands of Doctors Confirm This is a Hoax. Available at https://www.armstrongeconomics.com/international-news/politics/ten-of-thousands-ofdoctors-confirm-this-is-ahoax/?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=RSS Accessed 23 October 2020.

  [21] Germany: World Doctors Alliance: Better Normal, not New Normal. 10 October 2020. Video: https://acu2020.org/english-versions/

  [22] Dr. Reiner Füllmich. Video: “Crimes Against Humanity”: The German Corona Investigation. “The PCR Pandemic”. Available at https://www.globalresearch.ca/video-crimes-againsthumanity-the-german-corona-investigation/5725795 Accessed 23 October 2020.

  [23] Former Neuroradiology Chief at Stanford Medical Center Gives Us the Facts; and the News Is Good. 26 April 2020. Available at https://redstate.com/elizabethvaughn/2020/04/26/stanford-medical-center-neuroradiology-chief-gives-us-the-stats-tellsamericans-to-go-back-to-work-n135493. Accessed 23 October 2020.

  [24] Technocracy News. CDC Confirms Extremely Low COVID-19 Death Rate. 26 June 2020. https://technocracy.news/cdcconfirms-extremely-low-covid-19-death-rate/ Accessed 23 October 2020.

  [25] US Attorney: “Social distancing is a CIA torture technique”. Leigh Dundas, 16 June 2020 (9 mins). Available at https://www.facebook.com/leigh.dundas.9/videos/2763510123935429/

  [26] Investigative report on the COVID-19 pandemic and its relationship to SARS-COV-2 and other factors. Pp. 77-78. Available to download at http://ageoftruth.tv/what-on-earth-is-goingon-claire-edwards-presentation-live/ Accessed 23 October 2020. See also (in French) Nicolas Dupont-Aignan en direct Facebook (22 avril 2020) https://www.youtube.com/watch?v=RjXi0f5sRxg&feature=youtu.be

  [27] Forensic Pathologist Professor Klaus Püschel pulls no punches… “I have not seen a single case of ‘Covid-19’ in autopsy that did not include other serious pre-existing diseases”. 23 August 2020. Available at https://www.youtube.com/watch?v=LfeN68ZpTY&feature=emb_logo Accessed 23 October 2020.

  [28] Face masks pose serious risks to the healthy. Dr. Russell Blaylock. 11 May 2020. Available at http://www.citizensforfreespeech.org/blaylock_face_masks_pose_serious_risks_to_the_healthy-addreaction Accessed 2 October 2020

  [29] German Neurologist On Face Masks: “Oxygen Deprivation Causes Permanent Neurological Damage”. 21 October 2020. Available at https://www.technocracy.news/germanneurologist-on-face-masks-oxygen-deprivation-causes-permanent-neurological-damage/ Accessed 23 October 2020.

  [30] UK Column News. 21 October 2020. Available at https://www.ukcolumn.org/ukcolumnnews/uk-column-news-21st-october-2020. Accessed 23 October 2020.

  [31] Daily Mail. Lockdowns “kill more Britons than they save”. 22 October 2020. Available at https://www.dailymail.co.uk/news/article-8866079/Lockdowns-kill-Britons-save.html Accessed 23 October 2020.

  [32] Daily Mail. Lockdown’s lethal toll laid bare: 50,000 children see surgery postponed, treatments for strokes plunge by almost 50%, and one in five people were hit with depression in just one month as devastating effect of coronavirus restrictions are revealed. 19 October 2020. Available at https://www.dailymail.co.uk/news/article-8856959/Lockdowns-lethal-tollNHS-vulnerable-patients-laid-bare.html Accessed 23 October 2020.

  [33] Natural Blaze. Suicides Up Nearly 100% Among Young People in Wisconsin’s Second Largest County, as Medical Experts Cite Perils of Social Isolation. 21 October 2020. Accessed 23 October 2020. https://www.naturalblaze.com/2020/10/suicides-up-nearly-100- among-young-people-in-wisconsins-second-largest-county-as-medical-experts-cite-perils-ofsocialisolation.html?utm_source=Activist+Post+Subscribers&utm_medium=email&utm_campaign= 7027cfaaf4-RSS_EMAIL_CAMPAIGN&utm_term=0_b0c7fb76bd-7027cfaaf4-388367887

  [34] Activist Post. Million New Yorkers Can’t Afford Food As Hunger Crisis Worsens. 21 October 2020. Accessed 23 October 2020. https://www.activistpost.com/2020/10/million-new-yorkerscant-afford-food-as-hunger-crisisworsens.html?utm_source=Activist+Post+Subscribers&utm_medium=email&utm_campaign= 7027cfaaf4-RSS_EMAIL_CAMPAIGN&utm_term=0_b0c7fb76bd-7027cfaaf4-388367887

  [35] Daily Mail. ‚STOP locking-down to control Covid’: Britain’s WHO envoy pleads with world leaders to stop using lockdowns as their ‚primary’ means of tackling virus because it is ‚doubling’ global poverty. 10 October 2020. Available at https://www.dailymail.co.uk/news/article-8825949/Coronavirs-UK-Britains-envoy-tellsgovernment-stop-locking-down.html Accessed 23 October 2020.

  [36] Bill Gates – Population Reduction @ TED 2010. Available at https://www.youtube.com/watch?v=LmzeYYWntxw. Accessed 23 October 2020.

  [37] Investigative report on the COVID-19 pandemic and its relationship to SARS-COV-2 and other factors. Chapter 13: Vaccine and electronic chip. Available to download at http://ageoftruth.tv/what-on-earth-is-going-on-claire-edwards-presentation-live/ Accessed 23 October 2020.

  [38] MIT. Storing medical information below the skin’s surface. Specialized dye, delivered along with a vaccine, could enable “on-patient” storage of vaccination history. Available at https://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218 Accessed 23 October 2020.

  [39] Catherin Austin Fitts. We are watching the mother of all debt entrapments. Available at https://forbiddenknowledgetv.net/catherine-austin-fitts-we-are-watching-the-mother-of-alldebt-entrapments/ Accessed 23 October 2020.

  [40] UNESCO. Nanotechnologies, ethics and politics. Available at https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000150616 Accessed 23 October 2020.

  [41] Dr. Carrie Madej with Dr. Andrew Kaufman on vx , hydrogel, and secret government programs. Available at https://www.youtube.com/watch?v=PFWECf18Oxs Accessed 23 October 2020.

  [42] Peter Koenig. Agenda ID2020: The Diabolical Agenda within the Agenda. “Genetically Modified Humanity”. Available at https://www.globalresearch.ca/agenda-id2020-continueddiabolical-agenda-within-agenda/5721717 Accessed 23 October 2020.

  [43] Deaths after flu shots in South Korea fan fears, but authorities find no link. Available at https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-southkorea-flushot-idUSKBN2760NA Accessed 23 October 2020.

  [44] AstraZeneca COVID-19 vaccine trial Brazil volunteer dies, trial to continue. Available at https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-brazil-vaccine-idUSKBN2762MO Accessed 23 October 2020.

  [45] Second COVID vaccine trial paused for unexplained illness. Available at https://www.usnews.com/news/health-news/articles/2020-10-13/second-covid-vaccine-trialpaused-for-unexplained-illness Accessed 23 October 2020.

  [46] US Scientists Fret Over Increasing Numbers Who Say They Will Refuse COVID-19 Vaccine. Available at https://www.technocracy.news/us-scientists-fret-over-increasingnumbers-who-say-they-will-refuse-covid-19-vaccine/ Accessed 23 October 2020.

  [47] Denmark Passes Law Enabling Forced Coronavirus Vaccinations. New measures “most extreme since the Second World War.” Available at https://summit.news/2020/03/16/denmark-passes-law-enabling-forced-coronavirusvaccinations/ Accessed 23 October 2020.

  [48] People Who Reject Vaccine Could be Barred from Work, School. Available at https://www.tmz.com/2020/08/13/coronavirus-vaccine-forced-stanford-law-professor-hankgreely/ Accessed 23 October 2020.

  [49] Italian Catholic Association to Bring Criminal Proceedings Against the World Health Organization by Michael J. Matt. Available at https://remnantnewspaper.com/web/index.php/articles/item/4979-italian-catholic-associationto-bring-criminal-proceedings-against-the-world-health-organization

  [50] Environmental Health Trust (EHT) and Children’s Health Defense (CHD) have each brought a lawsuit against the FCC for its refusal to review its outdated thermal exposure limits despite evidence submitted by scientists, physicians and people, including children, who have suffered cancer and microwave sickness (headaches, learning and concentration problems, memory problems, tinnitus, sleeping problems, anxiety and depression, immune system problems) from chronic RF radiation exposures that are below the FCC’s thermal exposure limits. To read the joint brief that CHD and EHT submitted https://ehtrust.org/wpcontent/uploads/20-1025-Petitioners-Joint-Reply-Brief.pdf

  [51] World Economic Forum. 8 Predictions for the World in 2030. Available at https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/10/23/world-economic-forumprediction-globaltakeover.aspx?cid_source=dnl&cid_medium=email&cid_content=art1ReadMore&cid=202010 23Z2&mid=DM686157&rid=993745450 Accessed 23 October 2020.

  [52] „Oneness Vs. the 1%”- Interview with Dr. Vandana Shiva. 16 October 2020.

  [53] Worldshift 20 Declaration. Available at http://worldfuturist.com/wpcontent/uploads/2012/10/Worldshift-20-Council-Declaration-20101.pdf

  [54] Ice Age Farmer: https://www.youtube.com/c/IceAgeFarmer

  [55] Mandatory “quarantine camps” were just rolled out in New Zealand, a globalist testing ground for the mass extermination of humanity. 17 August 2020. Available at https://www.clearnewswire.com/449677.html Ardern explains that if you refuse to be tested, you will be indefinitely imprisoned and never allowed to leave the quarantine camp: We are quarantining everyone. Now we are also mandating testing. That makes us the most stringent in the world. There are countries that are requiring self-isolation; we’re taking it a bit further. If anyone moves into a common area or is getting some fresh air, which is all monitored no one can do that on their own. They can only leave or be in a space to get a little bit of fresh air if they are supervised, because of course it’s a quarantine facility.

  [56] Here Are The Companies That Support Antifa, Black Lives Matter, and Want You Dead. Ashley Rae Goldenberg. 3 June 2020. Available at https://www.winterwatch.net/2020/06/here-are-the-companies-that-support-antifa-black-livesmatter-and-want-you-dead/ Accessed 23 October 2020. Who Is Funding Black Lives Matter And Why? The Answer May Shock You! Spiro Skouras. 26 June 2020. Available at https://forbiddenknowledgetv.net/who-is-funding-black-lives-matter-and-why-the-answer-mayshock-you/ Accessed 23 October 2020.

  [57] Dr. Reiner Füllmich. Video: “Crimes Against Humanity”: The German Corona Investigation. “The PCR Pandemic”. Available at https://www.globalresearch.ca/video-crimes-againsthumanity-the-german-corona-investigation/5725795 Accessed 23 October 2020.

  [58] Eine Polizistin steht auf – Österreich ist frei. Available at http://www.youtube.com/watch?v=Ci6268wn0QA

  [59] Detective Chief Inspector joins the freedom movement in Germany and stands up for his country. „I am a patriot, not an idiot.” He quotes from the constitution and says that the laws being made by lobbyists go against the it. Available (in German) at https://19vierundachtzig.com/2020/08/08/augsburg-polizist-bernd-bayerlein-schliesst-sichprotestbewegung-an/.

  Plik do pobrania:

  Ludobójstwo COVID-skonwertowany (1)

  1. Chyba tak.
   To 5G tam, gdzie już jest, powoduje zwiększoną zachorowalność na choroby płucne. Na razie chodzi max na 2600 MHz (megaherzów).
   Chorują najsłabsi (najstarsi?).
   Ale jak będzie więcej przekaźników, mogą podnieść częstotliwość do np. 20 GHz (gigaherzów) i wtedy „zachorowania” staną się masowe.

   Około 40 GHz każdy, kto stanie w zasięgu wiązki, podobno się udusi z braku możliwości wymiany tlenu w płucach.
   To prawdopodobnie stało się w Wuhan.

   Zupę z nietoperza można między bajki włożyć.

   1. TAW-ie

    Co do tych posypek, to głównym składnikiem jest aluminium.
    Jak działa przy osiadaniu w płucach ?
    Tak:
    „Przy narażeniu zawodowym na pyły aluminium odnotowano problemy związane z układem oddechowym, takie jak:

    zapalenie i proteinoza pęcherzyków płucnych,
    astma,
    przewlekłe zapalenie oskrzeli,
    śródmiąższowe zapalenie płuc z obecnością ziarniniaków.

    Pylica aluminiowa może spowodować zwłóknienie płuc objawiające się dusznością na wydechu, kaszlem, bólami i trzaskami w klatce piersiowej.”

    Czyż to nie są objawy covida ?

    Jak widać nasza ogólnoświatowa pandemia jest wieloprzyczynowa. A świat szuka wirusa, ale nie za dokładnie, bo sekcje zwłok osób zmarłych na koronkę są zabronione.
    Ciekawe dlaczego ?

    A poza tym :
    – nikt nie wyizolował jeszcze tego wirusa
    – nie ma ani jednego zdjęcia spod mikroskopu elektronowego tego wirusa.
    – ale szczepionki porobili…… ot ciekawostka.

 10. A propos użycia siły wobec okupanta, to znacie moje zdanie na ten temat. Jestem wstanie zabić agresora w Obronie siebie i RODziny. Jest to normalne zachowanie. Przez to, że w dzieciństwie, w szkole podstawowej, chuligani całą grupą się nade mną znęcali, praktycznie codziennie i nie miałem w nikim oparcia, mam trochę z „ciemnej natury”. Dlatego ciężko mi uwierzyć w to, że w tym Matrixowym świecie da się wszystko załatwić Pokojowo. Pewnie przez te traumy z dzieciństwa.
  Kiedyś, jako nastolatek, to byłem nawet taki „delikatny” facio, że interesowały mnie tylko sztuki piękne – głównie malarstwo. Malowałem obrazy olejne, rysowałem węglem, trochę rzeźbiłem i planowałem iść do Akademii Sztuk Pięknych, ale miałem schorzenie z oczami, że nie mogłem już malować. To jest przeszłość, ale w sumie wyszło mi to na dobre, bo zająłem się sportem. Przestrzeń i Wyższe Ja, Wiedziało, że dla mojej Psychiki – Duszy, lepiej będzie, traumy i agresje wyładować w sporcie. Dlatego nie zostałem artystą malarzem, który chodzi w plener i maluje kwiatuszki, motylki i krówki 😀 Generalnie, to chce Pięknego Świata, tak jak my wszyscy tutaj Zgromadzeni.

 11. Mialem mocne poczucie, ze jednak trampki beda noszone dalej. Oznacza tyle, ze coraz mocniej sie rzucaja plazy. Juz bez pojecia po prostu.

  Dzisiaj w DEU w radio od rana, ze beda szczepionki i dokladnie to sto procent bezpieczne i 90 skuteczne. JAASNEEE…
  Jesli mnie ktos bedzie chcial na sile zaszczepic ostatnia rzecza jaka jego cialo zobaczy bedzie belt z mojej kuszy lecacy 110m/s w jego czolko.

  Wiecie, ze mozecie kupic w DEU kusze bloczkowa 90kg naciagu dopuszczona w stanach do polowania na wszystko co sie rusza, lacznie z niedzwiedziami, a nie mozecie kupic wiatrowki powyzej 7,5J wylotowej? Przyjdzie paczunia do domu, tylko komus trzeba dowodzik zeskanowac, kto ma juz cale cielesne 18 lat.
  Wyjasnie jaka to dramatyczna roznica: belt z wlokna weglowego ze stalowym grotem (sa rozne warianty, tnace, przebijajace cuda wianki) wystrzelony z takiej mojej kuszy osiagnie okolo 110m/s Vo. On nie rozrywa, nie „eksploduje” tylko tnie. Skutecznosc w tkance miekkiej jest jak magnum 44. Testy sa na zydojudzie gdzie nawet standardowy helm zolnierski przebija takie cos… Zasieg? Nieokreslony, widzialem jak ktos na pol kilometra do balonow strzelal takze…
  Jak tylko sie zorientowalem to naturalnie kupilem. Bron w domu sie zawsze moze przydac. Ciekawe kiedy sie i za to zabiora…

 12. Obraz wart więcej niż tysiące słów…

  24 na dobę atakują obrazkami…oglądaczy..czyt ..apaczy…
  /…a..paczę sobie…/

  Brzmi znajomo? …bardzo znane chińskie przysłowie.

  …a że w kółko te same obrazki…apacze nie zauważają…
  No cóż….

  1. „24 na dobę atakują obrazkami…oglądaczy..czyt ..apaczy…”

   Mysl mysla !
   Obraz obrazem,
   a klin klinem…podobno 😉

 13. Jak czytam tekst z załącznikami… odnośnikami do źródeł…
  mam obraz i uruchamiam wyobrażnię…
  cóż… ostatni Mohikanie MY….

 14. Dzisiaj macie takie wiadomości…czytaj…newsy …
  …same niusy…na gorąco…na żywo…kto pierwszy…
  Ja wysiadam …

  CNN news
  https://www.newsweek.pl/

  World news

  Poland news

  Top news Poland

  Online news BBC

  polsat news: debata online

  CNN news Poland

 15. „A rzetelne informacje są powszechnie dostępne, tylko ofiary nie mają ochoty po nie sięgać, bo przyzwyczaiły się do życia w niewolnictwie”.

  Otóż to, TAWie. Mojej Siostrze podałem tyle informacji na temat fałszywej pandemii i odesłałem do internetu. Powołałem się na uczciwych lekarzy, wirusologów, którzy zdemaskowali covidiańską zbrodnię przeciw Ludzkości, ale moja Siostra dalej boi się covida 😱. Naszym rodzicom, Siostra powiedziała, aby nie wychodzili z domu. Kuźwa mać!

  1. Pięciokrotnie zamknął się obrót Kołowrotu czasu ziemskiego, zwany OBIEGIEM,
   pięciokrotnie toczyły ze sobą wojny DOBRO i ZŁO, Światło i Ciemność, za każdym razem najbardziej cierpiała i była niszczona nasza przepiękna planeta Matka Ziemia.

   Pięciokrotnie żadna z walczących stron nie wyciągnęła żadnych pozytywnych, czy też negatywnych wniosków i nauk, z dotychczasowych upadków, bowiem nikt nigdy nie był stroną wygraną.

   Każdy nowy obieg czasu Naszej Przepięknej Błękitnej Planety, obie walczące strony rozpoczynały od tworzenia nowych strategii zniewalania/Ciemność/ i obrony/Ludzkość- ISKRY Światłości.
   Aż do czasów współczesnych nam, nadszedł bowiem ostatni OBIEG KOŁOWROTU CZASU, który po obecnym czasie Chaosu przyniesie Nam Iskrom Źródła Wszechrzeczy Nowy pierwowzór pięknego Świata Światłości.

   Ale jak wiemy, nic nie jest dane nam darmo, aby nastąpiła zmiana na lepsze, musieliśmy i nadal musimy generować w swoich Sercach energię kreacji budowania DOBRA, ZGODY, EMPATII, bo tylko takie energie są STWÓRCZE.

   Zostawmy zatem Naszego dotychczasowego przeciwnika /wroga😆/samemu Sobie, on sam się unicestwi, my nie poświęcajmy mu naszej cennej budującej Energii Miłości Naszych Serc, ale skierujmy ją na budowanie NOWEGO wzorcowego Świata, bądźmy spokojni, wyciszeni i ZJEDNOCZENI bowiem powiem, że w „kupie ” 🤣💏 tkwi NASZA Siła.

   1. Ostatnio mam w głowie obraz „Jezusa” chodzącego po wodzie, może właśnie chodzi o to, o czym piszesz, Słowianko, niech Hieny się żrą, a my przejdźmy obok nich, ponad nimi i dalej w sobie tylko znanym kierunku, zostawiając je samym sobie.

   2. „…jesteś tym, na którego czekałeś.
    Królestwo Boże jest wewnątrz.
    Musisz stać się jak dziecko, aby wejść do Królestwa Niebieskiego.
    To, czego szukasz, nie jest ukryte, jest na widoku.
    To twoje piękne Serce!
    Poznaj je tak intymnie, jak nigdy dotąd nie poznawałeś.
    Nigdy cię nie sprowadzi na manowce.
    To twój największy doradca.
    Bo nikt, ani nic poza tobą, nie ma w sobie Prawdy – to jest jedynie przywilej twojego Serca.’

    „Nic co jest z zewnątrz nie może, ani nigdy nie będzie cię prowadzić tak, jak Prawda twojego własnego Serca.
    Nikt ani żadna rzecz, nie powinna mieć nigdy władzy nad twoim własnym Sercem.
    To twój najprawdziwszy przewodnik.
    Twój własny prawdziwy system GPS.” Beata Socha

    .https://www.youtube.com/post/UgyNeluUKQaFiiSII4V4AaABCQ

  2. Vis, zrozumiałem przy okazji „operacji zwid”, że nikogo nie uszczęśliwisz, nie uświadomisz, nie zbawisz, jeśli sam nie będzie tego chciał. Niestety na silę ma to odwrotny lub żaden skutek. Przestałem zaczynać takie dyskusje dopóki, ktoś inny nie zacznie tematu.

   Kiedy byłem dzieckiem, jakoś mocno w pamięć zapadły mi „3 dni ciemności”, kwestie „zbawienia”, itp. Wówczas wydało mi się to świetnie i postanowiłem, że zadbam o to, żeby rodzice, najbliżsi, po „śmieci” udali się do raju. Z biegiem czasu, trochę przejrzałem na oczy, zrozumiałem, że ktoś może jeszcze nie być gotowy, albo chętny do takich zmian. I nic nie poradzimy.

   Zobacz ile z nas chciałoby zmian, a jak niewielu jest w stanie rozstać się z tym co zna.

  3. To jej poleć dwie książki polecane przez Grzegorza Brauna „Fałszywa pandemia” i „Fałszywa pandemia 2”. Obie są napisane na podstawie wypowiedzi i ustaleń światowej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Może to ją przekona, jak przeczyta.

   1. Już mówiłem jej o uczciwych lekarzach, ale Siostra dalej swoje.
    Polecanie jej tych książek nic tu nie da!!!, ponieważ Siostrze podawałem właśnie Mocne i Konkretne argumenty, o których mówili lekarze i wirusolodzy. Moja Siostra od lat słuchała tvn24, więc widać efekty „prania umysłu”. Wolni Słowianie, nie znasz mojej Siostry. Jest Uparta. SłowiAnka i Łukasz, akurat w tym (bo nie ze wszystkim się zgadzam z Łukaszem i SłowiAnką) mają racje, że innych nie zbawi się na siłę i nie uszczęśliwi się na siłę.

   2. No jeśli słuchała wiele lat WSI24 same kłamstwa całą dobę to faktycznie ciężka sprawa. Podobnie jest z moim wujkiem. On też WSI24 uważa za wyrocznię. Mózg wyprany totalnie. Nie ma co.

 16. Kochani. Co tak boicie sie tych strachow z mendiow. Szczepionki np. Mam dzieci i jak zrozumialam ze nie chce ich szczepic to nie mam z tym problemu. Nikt mnie nie neka. Ta hpv czy cus namawiali ale grzecznie i jak chce. I tyle. Kiedy ludzie mysla oj boje sie boje to to przyciagaja. Niby to wiecie ale…pani Gorniak i znani sa bezcenni bo budza innych takim mowieniem. Nic ze straszakow sie nie sprawdza. Ale ego kocha dramaty bo mu sie nudzi. I tyle. Nie z takiego g wychodzili Polacy.

  1. Koza, „kiedy ludzie myślą oj boję się boję to to przyciągają” !!!

   „EGO KOCHA DRAMATY, BO MU SIĘ NUDZI” 👋👋👋

   Ależ widzę to wśród ludzi non stop.
   Moja Mama np. żyje cały czas wszelkimi dramatami…
   Podczas naszej ostatniej rozmowy poprosiłam ją, że rozmawiamy tylko o dobrych rzeczach i brawo ! dała radę 💝
   Aż sama była zaskoczona, że tak potrafi.

   1. „Ludzie kochają dramaty i melodramaty jakimś dziwnym trafem.”

    Istotne jest jak pomoc Braciom; Nie jest istotne powtarzac, co kto kocha.
    Po owocach poznacie.
    Mistrz wiedzial jacy sa ludzie, i dlatego nauczal, pomagal, milowal, leczyl…
    Najwyzsza pora zrozumiec Jego przeslanie ! 🙂

   2. A skąd wiesz, czy ja nie pomagam?
    I to na pierwszej linii frontu?
    Kocham takie przekasy, a zwłaszcza te, co siedzą w chacie i smęcą.

   3. „Kocham takie przekasy, a zwłaszcza te, co siedzą w chacie i smęcą. ”
    To milo, ze kochasz 🙂 ❤ , takze "przekasy" 🙂

    Odnosze sie do komentarza, nie do komentatora. Odnosze sie do slow napisanych, nie do czynow, o ktorych nie wiem 😉
    Pozdrawiam towarzysko, wszak my na jednym blogu, co nie znaczy, ze na jednej mysli.

    🙂

   1. Hmm ciekawe. Ale czytając to naszła mnie taka refleksja… skoro ja taka mała szara mysz mam do tego dostęp i wiem co się dzieje to:
    1.dlaczego ci z Deep State, NWO itd itp nie blokują tego, nie zacieraja śladów?
    2. dlaczego mimo tylu ujawnien i tylu dowodów ten cały cyrk jeszcze się nie skończył?
    Mamy nie wierzyć nikomu, a ufać sobie. Ok. Tylko co jeśli to jest haczyk? Że jednak dobro zwycięży i my w to uwierzymy, a wtedy ONI uderzą ze zdwojoną siłą?
    Chyba jednak mam za mało wiedzy/wedy :(.

   2. Największa tajemnica wszechświata polega na tym, że TO MY SAMI stwarzamy wszystko, co widzimy na zewnątrz. Sami stworzyliśmy ten obłęd. Nadal go tworzymy.

    Dowód:

    Dlaczego w moim świecie nie ma żadnego „kowida”, a w świecie mojej rodziny, przyjaciół i znajomych on żyje i ma się dobrze?…

    Każdy ma to, co sam stwarza.

    (Problem polega na tym, że kreuje głównie nasz Umysł Podświadomy, czyli Programy w nim zapisane. Trzeba więc najpierw Oczyścić Podświadomość. A to niełatwa praca. W tej pracy pomaga nam sam moment ewolucyjny, w którym się właśnie sytuujemy: sama przestrzeń się Oczyszcza z ewolucyjnego szlamu, się restartuje i zdecydowanie dąży ku wzorowości) 🙂

   3. Hej Aa,
    na tym polega ujawnienie, że nie da się tego zatrzymać. Cieknie w zbyt wielu miejscach, żeby zatrzymać wyciek.

    Cyrk trwa, bo pompowane są ogromne środki, żeby ludzie zwracali uwagę na jedne rzeczy, a na inne nie.

    Nie ma się czego bać. Co teraz stworzysz, to jutro do Ciebie przyjdzie.

 17. „Wkrótce zaczniesz widzieć, jak spoilery wracają do swoich łupów. Ich energia po prostu nie jest już wpuszczana na Ziemię i oni są tego świadomi. To dlatego zachowują się tak źle, skoro nigdy wcześniej nie przegrali, więc dlaczego miałoby się to stać teraz? Powinniście być tym bardziej przekonani, że światło zapanowało i ich porażka jest bliska.

  To, czego teraz doświadczacie, to ostateczna walka pomiędzy światłem a ciemnością. Wiedzcie, że jesteście pod opieką, bez względu na wszystko! Będziecie mieli wszystko, czego potrzebujecie.

  Wniebowstąpienie dobrze postępuje. ”

  Nawet jeśli to są chanellingi… Nigdy nie wiadomo co i jak…
  a na pewno wiadomo, że to żadna gwarancja!

  ale 😉

  zwykle zaprzecza powyższemu zdaniu 😂 😉

  ale 😉

  jeśli coś robi dobrą robotę, niech robi …

  a i tak SIŁA w NAS i w naszej ŚWIADOMOŚCI i JEDNOŚCI
  ufajmy sobie, ufajmy naszej SILE
  JEST W NAS MOC, JESTEŚMY POTĘŻNI 💗

  i WIEMY, że już po nich, że ich czas / nie czas się kończy

  !!!

 18. https://www.niedziela.pl/artykul/60572/List-polskich-lekarzy-naukowcow-i

  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/124256269_1796822750456318_871074349890936889_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=cfhtBV7YzxsAX-rr9DA&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=2c87fd190046ce746da0b7a1b146fadf&oe=5FD03123

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/124547538_1796821473789779_1767877564457167767_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=aSNiJfHWuF4AX_iyvXN&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=1b57b886c65c5f9bc4b1edcd9fbdae66&oe=5FCF2A66

  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/124256269_1796822750456318_871074349890936889_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=cfhtBV7YzxsAX-rr9DA&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=2c87fd190046ce746da0b7a1b146fadf&oe=5FD03123

  .https://www.facebook.com/195406377227344/posts/3038847189549901/

  https://dorzeczy.pl/religia/160053/skandal-w-watykanie-bezprecedensowa-decyzja-papieza.html

  https://www.tvp.info/50722978/wybory-usa-joe-biden-ogloszony-zwyciezca-prof-grzegorz-gorski-donald-trump-ma-szanse-bezprecedensowy-scenariusz-wyboru-prezydenta-stanow-zjednoczonych

  https://www.tvp.info/50742878/trzesienie-ziemi-w-kalifornii-w-okolicach-weott

  https://www.tvp.info/50728345/donald-trump-zdymisjonowal-szefa-pentagonu-marka-espera

  https://dorzeczy.pl/swiat/160657/wygramy-trump-wciaz-jest-pewien-zwyciestwa-w-wyborach.html

  https://dorzeczy.pl/religia/160644/raport-watykanu-ws-mccarricka-jest-watek-jana-pawla-ii-i-kard-dziwisza.html

  https://dorzeczy.pl/kraj/160648/europosel-zawiadamia-prokurature-w-sprawie-kard-dziwisza.html

  https://dorzeczy.pl/kraj/160650/koronawirus-polskie-norki-zostana-wybite-wazny-komunikat-resortu.html

  https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1495868,dania-koronawirus-15-mln-norek.html

  https://www.tvp.info/50741715/swietokrzyskie-policja-seniorzy-ukradli-z-pola-kapuste-warta-3-tysiace-zlotych

 19. [TAW] Dowód:

  Dlaczego w moim świecie nie ma żadnego „kowida”, a w świecie mojej rodziny, przyjaciół i znajomych on żyje i ma się dobrze?…

  Zgadzam się z Tobą TAWie , u mnie jest tak samo.
  W moim świecie nie ma tego czego NIE MA!
  Jestem tylko obserwatorem zdarzeń na ZEWNĄTRZ

  W mojej RODzinie też jest duża ŚWIADOMOŚĆ, więc nawet jeśli zdarzyło się przeziębienie czy grypa to nie było żadnego halo

  gorzej wśród znajomych i przyjaciół, gdzie panuje wymiana informacji: kto i jak ciężko to zniósł i że „TO???” naprawdę ma miejsce!

  Sami kreujemy własną rzeczywistość

 20. historyjka, albo HISTORIA z wczorajszego wieczora. Niemiecka grupa uświadamiająca społeczeństwo w kwestii covida, organizująca i biorąca udział w protestach w Niemczech, została wczoraj w drodze z Lipska do.. (nie wiem gdzie) na kolejny protest, ok 20 km po przekroczeniu „granicy” Landu Mecklenburg-Vorpommern zatrzymana przez policję, a właściwie przez policjanta. Bo jedynie dowódca kilku policjantów był bezwzględny, nakazał grupie zawrócenie i opuszczenie Landu. Grupa [ był tam lekarz dr Bodo Schiffmann, i korespondent (teraz już chyba wojenny) Samuel Eckert] miała też adwokata na pokładzie. Nie wiem dokładnie jak było na początku, bo włączyłam transmisję już przy mocniejszej dyskusji w której pan dowodzący policją na pytania adwokata o podstawę prawną nakazu opuszczenia landu, zaciął się i powtarzał, że to władze landu takie prawo ustanowiły, na prośbę o podanie paragrafu, podawał jakiś, ale niezgodny z sytuacją, na informację, że ta grupa wykorzystuje odstępstwa od tego paragrafu zagroził użyciem siły… ja oglądałam to ok godziny, a transmisja trwała ponad 3. Postaram się streścić to co najważniejsze.

  zatrzymanie nastąpiło w „środku pola”, w jakiejś bardzo małej miejscowości, która w protestach nigdy nie byłaby wzięta pod uwagę. Miejscowi dowiedzieli się o zatrzymaniu i zaczęli się schodzić, przynieśli ze sobą pizze 😀 w kulminacyjnym momencie było tam nawet ok 100 osób. Dowódca policjantów był uparty jak osioł i nie chciał przyjąć żadnej z argumentacji osób z autokaru, że przejadą jedynie przez land, że tego im nie może zabronić… Padały też inne argumenty i nic, beton, stal, na koniec uciekł i nie chciał z nikim rozmawiać, dzwonił gdzieś. W końcu ci ludzie z autobusu zgłosili u policjantów spontaniczną demonstrację… żeby nikt z gromadzących się osób nie miał kłopotów. Wezwali też nowy patrol policji, żeby złożyć skargę na tego dowódcę, o przekroczenie uprawnień, groźby karalne itp. Patrol przyjechał, skargi zostały zgłoszone, Pan Doktor wykazał się czarnym humorem i zapytał, gdzie może jako obywatel RFN złożyć wniosek o azyl w tym landzie…. Do tego doszła sprawa, że kierowcy busa mijał czas pozwalający na prowadzenie samochodu, dowódcy nic nie ruszało. A oglądających to zdarzenie online było coraz więcej. Wśród obecnych miejscowych znalazł się człowiek, który zaoferował osobom podróżującym autobusem i autobusowi nocleg w swojej zajezdni. (Autobus potrzebował ładowania prądem). Dowódcy nadal nic nie wzruszało, cały czas nakazywał opuszczenie landu, bo jak nie to użyje siły… ALE, ludzie miejscowi i jak się okazało policjanci też (policjanci na prośbę drużyny z autobusu – jeden z policjantów chodził cały czas bez maski, podchodził do ludzi i pytał czy nadal uczestniczą w zgłoszonym spontanicznym zgromadzeniu, przypominał, żeby trzymali odstęp, żeby nie było powodu do nakazu zakończenia zgromadzenia) w jakiś sposób przekonali dowódcę, żeby pozwolił na przenocowanie tych ludzi w leżącej niedaleko zajezdni. Dowódca się zgodził, a teraz podsumowanie… Jeden uparty człowiek „wykonujący rozkazy” doprowadził do tego, że przejazd grupy antycovidowej, który nie byłby przez nikogo zauważony, na demonstrację w której uczestniczyłoby może kilka tysięcy osób i następne kilka tysięcy pooglądałoby ją online, został do symbolu sprowadzony. W tej niepodziewanej demonstracji uczestniczyło kilkadziesiąt osób w miejscu zatrzymania (osób, które dziękowały jadącym za ich zaangażowanie, za to, że do nich przyjechali, że z nimi rozmawiają- to obudzi następnych moim zdaniem) ale online na żywo oglądało to zdarzenie ponad 80 000 osób. A ile poogląda później?

  Samuel Eckert, ten, który to transmitował stwierdził, że system sam sobie szkodzi, z powodów które wyżej opisałam. Policjant, który był nadgorliwy i nie chciał pozwolić, żeby „wywrotowcy” dojechali na miejsce planowanego protestu, chciał, żeby po cichu land opuścili, doprowadził do tego, że przynajmniej kilka razy więcej osób „uczestniczyło” w proteście, choć nie w planowanym miejscu i nie na miejscu a online, o wydarzeniu, o którym nikt miał nie słyszeć dowiedziały się grube tysiące… A policjant skończy z problemami, które są nawet karą więzienia zagrożone… Bo zostały na niego skargi zgłoszone.

  Na końcu powiedziano też, iż policjancji oznajmili, że nie wykonaliby rozkazu pacyfikacji tej grupy, więc „dowódca” nie miał wyjścia i musiał ustąpić.

  Gady zjadają swój własny ogon, im bardziej dociskają, tym większy opór.. Ale tam Policja była miejscowa, ludzie się znają…

  I już na zakończenie… Nigdy nie myślałam, że wzruszy mnie słuchanie niemieckiego hymnu… Ale wczoraj to nastąpiło, gdy wszyscy zgromadzeni, w momencie, w którym dowiedzieli się, że podróżujący mogą zostać na noc w tym landzie zainicjowali hymn, ogarnęło mnie ogromne wzruszenie. To było z jednej strony małe, ale z drugiej wielkie ZWYCIESTWO LUDZI NAD SYSTEMEM.

  Przepraszam za taki długi opis, ale ciężko ująć w słowa ponad godzinę wydarzeń. A i jeszcze jedno, komentujący pisali, że oglądanie tej sytuacji jest lepsze niż wszystkie filmy akcji, czy kryminały razem wzięte.

  1. Za kilka godzin lub jutro ta ,,transmisja na żywo” z pewnością znajdzie się na stronach niezależnych.
   Czy będziesz mogła, droga Ula-Laszko ,,zapodać” jeden z takich linków? Byłabym(myślę, że wielu) bardzo wdzięczna.

   Niby mała, lokalna sytuacja, ale nagrana i z oglądalnością wielką najszybciej otwiera oczy ludziom, zwłaszcza, że dokument trudno podważyć.

   Dziękuję za bardzo ciekawie opisaną relację.
   Grupka, grupa, region, społeczeństwo…
   Równolegle dzieje się w regionach świata.

   Muszą ludzie przejrzeć na oczy; to nie ich zadanie przejrzeć, a raczej nasze, by przejrzeli.
   Nie rezygnujmy, nie mówmy, że ,,jak ktoś nie chce… itd.”

   Tu rzecz już nie rozbija się o kwestię wiary, ale jutra.

   Tu rzecz rozgrywa się o zzombienie szczepionką.
   Tu rzecz rozgrywa się o to, że mojego przyjaciela (58 lat, zdrowego wysportowanego, pracującego zawodowo człowieka, który zachorował na grypę, wczoraj załatwili szpitalni łapiduchy – polscy lekarze podpisujący pakt z gównem tego świata czyniąc holocaust; polacy na Polakach, rodacy na Rodakach.

   Czy to Polska, czy obóz Fema???

   1. Postaram się, Krysiu. Jak tylko pojawi się film z tego wydarzenia z wczoraj, to podam linka.

   2. Ja jeszcze raz w tej sprawie,

    Tu jest to, co na żywo leciało,

    .https://www.youtube.com/watch?v=AT8gtNNO5dQ

    ale tylko z wnętrza autobusu, to co działo się na zewnątrz, było przez youtube blokowane i leciało na żywo na dlive.

    Myślę, że jeszcze nie ma tego wstawionego, a relacje nadawane na żywo nie są tam chyba automatycznie zapisywane.

    Teraz też weszłam na chwilę na stronę Samuela Eckerta na dlive i miał znowu relację na żywo z miejscowości Schwerin, tam chcieli w poniedziałek dojechać.

    Na koniec powiedział znowu super słowa:

    Ludzie, musicie zdać sobie sprawę z tego, że prawo zaczyna działać w momencie, kiedy wy zaczynacie je przestrzegać, oni mogą sobie pisać prawa, jakie chcą, jak ich nie będziecie przestrzegać, zostaną jedynie na piśmie.

    To takie wolne tłumaczenie na szybko.

   3. Krysiu z mojego podwórka – z pierwszej ręki, u mnie w mieście szpital który ma służyć mieszkańcom przygotowany pod covida, dwie karetki staja pod szpitalem przeznaczone tylko pod covidowców, stoją, do innych wezwań nie mogą się udawać, na oddziale zajętych tylko kilka lóżek. Mj 75 letni przyjaciel po udarze w miarę dobrej kondycji od ponad miesiąca przebywa w Reptach. To taki ośrodek rehabilitacyjny dla chorych po udarach i wylewach, Dawno temu miał dość dobra renomę, teraz nie wiem…Mój przyjaciel chodził o własnych siłach, mówił bez problemu…Ok dwa tyg temu część pacjentów „zachorowała” na covida, Przyjaciel nie, więc zdrowych oddzielono, po tygodniu dowiaduje się, że ma świrusa, dzwonie i pytam się co i jak jest ok, czuje sie dobrze, po kilku dniach dzwonie znowu, ledwo mówi, pytam co mu jest – czuje sie słabo, no ale konkretnie jakie ma obawy covida pytam – jest słaby nawet na łóżku nie siada, więc juz nie wie wie czy wierzyć czy nie w tego świrusa, bo oczywiście ja go zdążyłam uświadomić w temacie, ale widać zrobili mu pranie mózgu. Co się okazało, „chorych” czyli pozytywnie wymazanych unieruchomili w łózkach, ci co i tak byli leżący to się nie ruszali ale ci co się przemieszczali chociaż do kibla dostali pampersy i nakaz leżenia w łóżkach! No bo o rehabilitacji z przyczyn świrusowych dawno zapomniano! Mówię do przyjaciela że jak ma nie być słaby jak lezy cały czas w łóżku i sie nie rusza, na dodatek karmią ich fatalnie, chorzy maja sraczkę, więc tez raczej nie dodaje to siły ale może to jeden z covidowych objawów a tych jak wiecie jest cała lista. jak myślicie co się stać nie daj bóg może z tymi ludźmi, toż to są obozy FEMA albo wstęp do nich! W tej chwili jesteśmy świadkami holokaustu osób starszych!!!

   4. Polski system ubezpieczen i sluzba zdrowia (i nie tylko)znajduje sie w rekach i zarzadzie kartelu garbatych nosow z bliskiego wschodu.Co to dla nich wymordowac kilka tysiecy Polakow na covida19 albo covida2.0.

   5. ,, Na koniec powiedział znowu super słowa:

    Ludzie, musicie zdać sobie sprawę z tego, że prawo zaczyna działać w momencie, kiedy wy zaczynacie je przestrzegać, oni mogą sobie pisać prawa, jakie chcą, jak ich nie będziecie przestrzegać, zostaną jedynie na piśmie.”

    Jakże bardzo mądra i arcyważna konkluzja odnośnie tego, czy coś jest prawem, nakazem, zakazem, czy nim nie jest.

    Ludzie poszli jeszcze dalej…, słuchając jedynie zaleceń (tylko słów) idioty gadającego w telewizorni, wdrożyli te słowa we własne życie, czyniąc tym samym prawo, nakaz, zakaz!
    Mało tego! Jeszcze między sobą, jak więźniowie w zakładzie karnym, pilnują się, aby to ,,prawo” było przestrzegane!
    Sami ludzie nakładają na siebie reżim.

    Nadzorca więzienia nie musi opierać się na naukowych ekspertyzach (zgodności z konstytucją), wyjaśniać czegokolwiek, nie ma takiej potrzeby, ponieważ podopiecznym zakładu wystarczają tylko jego słowa.
    Co jest kuriozalne, to fakt, że sami ludzie zawieszają swoje prawa obywatelskie ujęte w konstytucji, stosując się do antykonstytucyjnych szkodliwych zaleceń.

 21. Ajahn Brahm ,,Medytacja prowadzona – oddech”
  .https://youtu.be/5ZSjvatbxh4

  (Obok siedzi bardzo przystojny mnich…może i on przestanie być mniechem. Haha. Fajnie by było 😀😉)
  Niech rzuca ten habit !
  🌼🌼🌼🌼🌼
  Kochani nie ma nic ważnijszego niż Oddech !!!
  Tak, tak wiemy o tym wszyscy!
  Tylko niech każdy z nas zada sobie pytanie ile poświęca czasu w ciągu dnia na świadomy oddech ?

 22. TAWie, swoimi komentarzami o Ludziach, którzy uważają się za demokratów, ale nie widzą zniewolenia, czy nie chcą go zobaczyć, zainspirowałeś mnie do takiej rymowanki: 😀

  „Demokrata” 😀

  Uważa się za demokratę.
  Ma jednak w uszach watę.
  Pewnych tematów woli nie poruszać.
  Woli we własnym egregorze się ruszać.
  Zachwyca się w telewizorni politykami.
  Pięknie mówiącymi kukiełkami.
  Jeżeli jakiś polityk jest namaszczony przez biskupa.
  Demokrata jest gotów nawet innowiercę kopnąć z buta 😁
  Demokrata głosuje na mniejsze zło.
  Ważne, że ma ciepłą wodę w kranie, a reszta go już wsio.
  Demokrata jest dumny, że należy do Eurokołchozu.
  Cieszy się, bo kupił felgi do swego używanego wozu 😁
  Demokrata kupił też sobie krawata.
  Jednak w jego uszach nadal wata…
  Tfu, demokrata 😁

  ViS 23

 23. Iw:
  Ja też to zauważyłem.
  To eksterminacja osób starych i chorych.

  Jeszcze tylko zaszczepią ich na grypę…. i gotowe.

  1. Tak, na dodatek w tych szpitalach czy zakładach funkcjonuje brak dostępu rodziny do chorych, komunikacja telefoniczna nie potwierdzi stanu faktycznego, można przeprowadzić eutanazje tych osób i zwalić na covida, kto to sprawdzi? A zmarłych z covidem kremuje się z taśmy, żadnych dowodów przekrętu! Hitlerowcy to pikuś przy dzisiejszych ich następcach…

  1. Tak, nie pogratulował wgranej, ale pogratulował mu tylko udanej kampanii.
   A teraz niecierpliwie czeka na potwierdzenie przez Sąd Najwyższy, i wg mnie, ma rację, że się asekuruje. 🤣😆

   1. A ja bym tak nie ufał twitterowym (czytaj: piarowym) informacjom starannie komponowanym przez piarowe biura politykierów. Co innego laleczki piszą na twitterach, a co innego wymieniają pomiędzy sobą. Stawiam orzechy przeciwko kasztanom, że Andrzej Długopis gra na dwa fronty.
    Które i tak prowadzą do jednego frontu…

   2. TAW-ie

    A co mają zrobić takie pacynki jak wymieniony duduś i inni?
    Strzelają oczami dookoła i asekurują się z każdej strony, żeby nie podpaść, bo to w najlepszym razie tylko strata stanowiska.

    Trzeba teraz bardzo uważać, którą d..ę się liże, bo jeszcze trochę i pomyłka może głowę kosztować. Więc chwilowo nie liżą, ale deklarują pozostawanie w gotowości do lizania.

  1. A dalej, jak już tak pięknie kreujemy, to ja tylko dopowiem, że od przyszłego tygodnia wejdzcie/ nie wejdzie……. GESARA.🤣💓🐀

   A kto nam zabroni kreowania, nie ma na świecie takiej siły, która byłaby do tego zdolna.

   Zatem dzień dzisiejszy ogłaszam na blogu dniem kreowania dla Naszego kRAJu wszystkiego co w SWOICH SERCACH dla Nas i Naszego kRAJu pragniemy.

   Kreacja – pragnienie= RZECZYWISTOŚĆ.
   Zatem do dzieła, dzisiaj jest właśnie ten wyjątkowy DZIEŃ.💓🐀

   1. Dziś mignęło mi w niemieckich wiadomościach, że dyskusja na temat „dochodu podstawowego” się toczy….

   2. Eksperyment ma potrwać 3 lata, ale to czarny scenariusz, bo szybciej nam się to upowszechni wszak jako norma społeczna. 🙂 W każdym razie tylko 3 mlny Niemców się zgłosiło do tego eksperymentu, jednak to pracusie są. 😉

 24. Mnożą się dowody na oszustwa wyborcze w USA.
  Bidet wyjdzie z tego jak obesrany. A obesralek nie może zostać prezydentem czegokolwiek. Chyba, że klozetu.

 25. Z satysfakcją i pełnym przekonaniem udostępniłem na Stowarzyszeniu Lechistan Gniezno. 🙂
  W górę serca i siodłać konie, Lachy, bo nowy rok da sporo okazyi do kujawiaka, obertasa i takich tam. 😉

   1. Bomba! Trzymam za Słowo! Swoją drogą – Słowianom, którzy tańczą rodzime tańce, nawet medytacje i jogi niepotrzebne, bo sekwencje ruchowe naszych starych słowiańsko projektowanych tańców to potężne rozkręcenie wirów energetycznych i czyszczenie wszelkich sfer jestestwa, 🙂

   2. Dziękuję ❤️ pewnie gdzieś gra w jakiejś niebieskiej tancbudzie.
    TAWie, może Cię nawiedzi i sama podziękuje! To była i jest, gdziekolwiek jest, kobieta maladiec🌞

  1. To jest walka z wiatrakami, ja już nie mam siły do tego wszystkiego…W pierwszej kolejności powinny być media przejęte, a ludzie uświadomieni sytuacji, to samo tyczy się potencjalnych aresztowań. Wojsko będzie na ulicach, a media dalej będą kłamać? To się skończy rękoczynami w obrębie rodzin na skalę światową, bo ludzie zdurnieją, kto mówi prawdę, a kto kłamie. Jeszcze rozumiem to, że przez 4 lata kadencji Trumpa i przy wyborach chcieli mieć dowody w stylu: ‚patrzcie, jak zdrajcy was oszukiwali’, ale teraz mamy epokowe wydarzenia, a telewizje bezprawnie ogłaszają prezydenta, kiedy wg prawa stanowego w paru z nich trzeba z miejsca recount zrobić, w związku z tym nie można nikomu przypisać głosów elektorskich i zdejmują wciąż aktualnego prezydenta z anteny. Ten cały plan ujawnienia to jest cyrk na kółkach, więcej ludzi się pozabija przez różnicę poglądów, niż przez działalność kabalistów. Jak chcą aresztować ludzi, to trzeba wszystkich zamknąć w domach, odciąć media, uruchomić EBS i pokazywać dowody, nikt normalny nie będzie bronił zbrodniarzy, tylko fanatycy, których armia lekko spacyfikuje. W USA mają na to Insurrection Act. Inaczej będzie narracja w stylu ‚zamach na demokrację’, ‚pucz militarny na legalnie wybranej władzy’ itd. Ten cały Sojusz chyba zapomniał, że ma przede wszystkim chronić nas. Pozdrawiam

   1. W miare mozliwosci nalezy zachowac postawe obserwatora, gdyz wlasnie teraz gady beda sie zarly miedzy soba i duzo rzeczy zacznie wyplywac na swiatlo dzienne. Z pewnoscia stana sie jeszcze bardziej agresywne i beda chcialy pociagnac za soba tyle dusz, ile sie da. Wkasnie teraz potrzeba nam SILY i SPOKOJU.

   2. Lightwarrior: nie tylko Tobie dłuży się to całe Ujawnianie…

    Sądzę jednak, że poziom świadomości ogółu spowodował, że nie dało się inaczej. Słusznie piszesz, wystarczy odłączyć internet, wiadomości można dostarczyć w systemie alarmowym, dowody także… skompromitowane media przejąć i powoli rozpocząć budowę nowego, lepszego systemu. Ludzie, którzy widzieliby poprawę, sami zaczęliby działać i resztę uporządkowali. Dziś cały dzień chodziło mi po głowie jedno słowo: „jedność”. Wszystkiego dobrego 💗

 26. „nikt normalny nie będzie bronił zbrodniarzy”

  Dokładnie. To nie może być tak, do jasnej cholery, że Ci normalni, szczerzy Ludzie, którzy chcą po prostu Żyć na tej Planecie, popełnili samobójstwa (również dzieci 🙁), i również w inny sposób zostali zamordowani w imię pseudo pandemii, a zbrodniarze chodzą sobie po ziemi, jak gdyby nigdy nic. Paradoksalnie Ci dobrzy Ludzie odeszli z tego świata, a łajdaki dokazują. Nie mam pomysłu, jak temu zaradzić.

 27. Ze znieczuleniem działa Ujawnienie ,…bez znieczulenia doszłoby do paniki…ten pociąg już ruszył i nie każdy zdąży wskoczyć do ”wagonu” wzniesienia i świadomości…

 28. Krajski mówił, że Bidet jest chory, zdarzało mu się – bidetowi – w debacie, czy czymś podobnym, z Trumpem zapominać, że rozmawia z Trumpem, albo mówił, że kontaktował się z kimś, kto od lat nie żyje. Albo za mało adrenochromu, albo to jakieś nie do końca zmodyfikowane ustrojstwo, klon itp., znaczy, że jest przegrany już z góry. Mówi się, że miałaby być po nim prezydentem pani wice… Ale najważniejsze, że jeśli sprawa wyborów trafi do Sądu, to tam wygra Trump, bo przewaga sędziów (dożywotniego elektoratu) jest po stronie republikanów, więc ja bym się tak nie trwożyła, to wszystko to teatrzyk gadów dla mas, żeby ściągnąć jak najwięcej negatywnej energii z ludzi…

  1. Pani Ela z „świadoma tv” po analizie B. Gates’a i A. Fauci określiła ich jako coś w rodzaju sztucznej inteligencji, utworzonej na poziomie astralnym i wcielonej w ludzkie ciało. Może Bidet również zalicza się do tego grona, ale coś szwankuje na łączach 😀

 29. „Właśnie teraz potrzeba nam SIŁY i SPOKOJU”.

  Mi pomagają ćwiczenia fizyczne. Kompletnie nie mam od kilku tygodni weny Twórczej, jeśli chodzi o komponowanie muzyki. Najlepsze pomysły kompozytorskie i aranżacyjne miałem wtedy, kiedy miałem Prawdziwą Wenę Twórczą. Do muzyki nie można podchodzić na siłę, bo wychodzi wtedy gówno. Ta cała „aura” covidowa i chaos na świecie, a także moje „programy” z podświadomości sprawiły, że aktualnie nie mam weny do muzyki. Udało mi się uzbierać (długo ciułałem) kasę na nowy syntezator, ale sprzęt więcej teraz stoi. Za chu…a nie mam Weny. Dlatego, aktualnie więcej czasu mam na drugie hobby, czyli treningi. Pewnie będę jeszcze komponował, ale to nie jest ten czas.

 30. https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/11/federacja-galaktyczna-potwierdza.html

  Tutaj trochę o postępach. Siły Światła powoli biorą się za me(n)dia g(ł)ównościekowe, więc oczekujcie zmiany narracji w najbliższym czasie. Już się chyba coś rusza, bo Onet w artykule na głównej napisał, że za PO dochodziło do dużych prowokacji na MN, parę tygodni temu taki tekst byłby nie do pomyślenia.

  Podobno propagandyści z mediów amerykańskich mają zostać zwinięci razem z zakratowaniem Bidena i spółki za współudział w największym, udokumentowanym wale wyborczym w dziejach. A pierwszy zostanie aresztowany Podesta, do tego Cobra przekazuje, że siatki wykorzystywania dzieci będą pokazywane światu. Czyżby boom w postaci Pizzagate?

 31. W ramach czynienia mojego życia Świętem, postanowiłam piec gęsi z ciasta drożdżowego. Zakupiłam piękną foremkę i czekam na nią. Już obmyśliłam przepis na ciasto. Oczy zrobię z rodzynek, a głowy pomerdam w gorzkiej czekoladzie. Będę piec gwiazdeczki z ciasta maślanego. W styczniu będę piekła cisteczka Muminki. Zabieram się za robienie prezentów dla biednych dzieci.
  Lubię zajęcia z duszą. Czuję się szczęśliwa, czego i Wam życzę.

   1. Buziaczki dla Ciebie Kochana IW! Dziękuję ❤️ za przytulenie 🙏❤️ wzmacnia bardzo system odpornosciowy. I podnosi wibracje. Odwzajemniam🌹🌞

 32. Dla mnie ten gość nie jest zbyt wiarygodny. Nie przeczę, że działa w imię dobra, ale bardzo dużo pokrętnych informacji przedstawia. Nie dalej, jak 2-3 tygodnie temu pisał, że Trump jest jedyną przeszkodą dla satanistów, po czym tydzień później podał, że Hillary ma na niego taśmy, jak gwałci nastoletnie dzieci. Czuję, że po prostu te jego ‚źródła’ podają mu sprzeczne informacje, żeby przypadkiem prawdziwych planów nie wychlapał.

 33. Ma ktoś jeszcze jakąś nadzieję na wygraną Trumpa czy naiwność wzięła górę nad rozsądkiem? Szkoda było czasu i energii na snucie niekończących się pobożnych życzeń… Odszczekam to wszystko oczywiście jak się jakichś cud wydarzy. A na razie to miny wszystkich naiwnych muszą być bezcenne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s