458 myśli w temacie “Wygramy z tym reżimem, jesteśmy międzynarodową społecznością – dramatyczny apel Justyny Sochy

 1. Udało Ci się Tawie odtworzyć film Pani Justyny? Dobrze, bo naprawdę jest ważny. Za równie ważny uważam dzisiejszy film Osadowskiego i Olszańskiego, choć ekspresji wyrażania się Pana Wojciecha nie podzielam, ale to cały on. Ważne, że pokazują prowokatorów, a właściwie prowokatorkę.

   1. Mam tu znowu coś z facebooka. Wytłumaczenie dla tych co się boją, NIE BÓJCIE SIĘ, PRZECZYTAJCIE:

    Tym razem coś pozytywnego… 🤗 Czytajcie… 👍
    Odrzućmy lęk, badźmy silni, zdecydowani, odważni, a wszystko będzie dobrze… 👍👍👍
    Bez naszej ZGODY – nic nie mogą nam zrobić…👍
    cyt. za – Adrian Sowiński
    „Czy wy zdajecie sobie sprawę z tego, że „oni” (wiadomo o kogo chodzi) muszą mieć na wszystko naszą „dobrowolną” zgodę?
    Czy myślicie, że „oni” nie mają środków do tego, żeby was zaszczepić na covida wbrew waszej woli? Mają policję, żandarmerię, wojsko, karabiny, czołgi, broń psychotroniczną, obozy zagłady – mogą z wami zrobić wszystko, ale tego nie robią! Dlaczego jeszcze tego nie użyli? Zamiast tego tracą czas i energię na to, żeby ogłupiać was telewizyjną i medialną propagandą, zmuszać grzywnami do noszenia masek, dystansowania się i dezynfekowania wszystkiego wokół. Pozbawiają was pomocy medycznej i uprzykrzają wam życie na wszystkie możliwe sposoby. Po co się tak męczą zamiast po prostu użyć siły?
    Robią to, bo muszą uzyskać waszą zgodę! Te diabły wierzą, że jeśli „dobrowolnie” się zgodzicie to karma ich nie dopadnie.
    Wiedząc o tym nie musicie się bać żadnego przymusu: ani szczepień, ani chipowania, ani czegokolwiek.
    Oni będą was straszyć utratą pracy, użyciem przemocy, a nawet wojska. Będą straszyć! I tyle tylko mogą!
    To urabianie ludzkości będzie trwało aż do 2025 roku. Przygotujcie się na to psychicznie. Nic nie trwa wiecznie, wszystko kiedyś się kończy.
    Uczcie się prawa, uczcie się jak rozmawiać z reprezentantami okupanta, nauczcie się asertywności i pozbądźcie się lęku. Lęk jest waszym najgorszym wrogiem!!! To nie „oni” was pokonają, lecz lęk, więc się go pozbądźcie.
    I najważniejsze: nauczcie się jak się leczyć. Lekarze są niemal całkowicie zbędni (wyjątkiem są chirurdzy urazowi i specjaliści od pomocy doraźnej). Medycyna to biznes z chorób! Z tego powodu lekarz nie może być zainteresowany uzdrowieniem swoich pacjentów. Poznajcie zioła, akupresurę, MMS (chloryn sodu) nauczcie się stawiać bańki, medytować, uzdrawiać duchowo itp. Pamiętajcie, że nie ma chorób nieuleczalnych! Są tylko nieuleczalni ludzie, którzy ślepo wierzą w autorytety i ekspertów.
    Nie dajcie się złamać!!!

   2. Majk – już w tym filmie powiedziała, że nakaz noszenia masoneczki wprowadzony ustawą też będzie bezprawny i że jedynie wprowadzenie stanu wyjątkowego może skutecznie taki obowiązek nałożyć. Nie uzasadniła jednak tego dokładnie, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto to zrobi. Polecam śledzić stronę Dogmaty Karnisty. Tam też można się sporo dowiedzieć i myślę, że tam może się pojawić uzasadnienie bezprawności ustawy kagańcowej.

  1. A co myślicie TAWerniacy o wychwalanym i wyczekiwanym też dochodzie podstawowym z NESARA/GESARA. Spotkałem się że stwierdzeniem, że owszem, ale miałoby to funkcjonować przy jednoczesnym zrzeczeniu się prawa własności. Co myślicie moi drodzy? Bardzo jestem ciekawy Waszego zdania na ten temat.

   1. Niedawno dawałem tu linka do szczegółowej analizy prof. Philippe’a Van Parijsa, w której szczegółowo wykłada „założenia doktrynalne” 😉 kosmicznego projektu Universal Basic Income.

    NESARA/GESARA również ma już dawno szczegółowo opracowane punkty wdrożeniowe.

    Ale zachęcam Wszystkich do dyskusji w temacie, bo to pokaże stan świadomości Ziemian w temacie transformacji rdzenia babilońskiego paradygmatu zniewolenia mieszkańców naszej przepięknej planety.

   2. Tylko człowiek o czystym pięknym Sercu jest wolny od Strachu.

    To strach zabija w człowieku poczucie Wolności.

    Nie poświęcajmy zatem zbyt wiele naszej uwagi i energii sytuacji jaką stwarza nam siła przeciwna, czyli jeszcze narazie rządzące marionetki, bo Nasza Energia MOCY jest Światłem Źródła, a z tym złe, Ciemne MOCE nie mają szans sobie poradzić.

    Zapamiętajcie, że Wszystko we Wszechświecie jest Energią Miłości Źródła, i tylko taką rozsyłajmy w przestrzeń, z nią Ciemność nie wygra.

    Skupmy się na sobie i swoich rodzinach, i odsuńmy się od prowokacyjnych protestów, którymi kurdupel z kotem i jego sługusy manipulują tłumem, tak od zawsze postępowali dzierżący władzę, więc nadszedł czas z tego wyciągnąć odpowiednie wnioski.

    Te ciemne istoty nie mogą Nas do niczego zmusić, gdy w Naszych czystych Sercach będziemy twardzi i wytrwali.
    💓💓💓💏🐀

   3. Ale po to nam Źródło dało dwie ręce i głowę, żebyśmy sami coś znaleźli, upolowali, wyhodowali lub na to zarobili. Jak masz dochód podstawowy, to najłatwiej jest chlać i zrobisz wtedy wszystko, żeby chlać dalej.

  2. Do tego też jest Maciej Wieczorek,którego cenię za odwagę i mądre rady.
   Tu jego filmik sprzed pół roku…

   Spokój i szczęście w czasach zarazy
   .https://youtu.be/9bjtF0SGuYI

   Jest tu wiele bardzo mądrych metod i porad.
   Mi on wiele pomógł.
   Polecam.

 2. Ja sobie radzę ze złym nastrojem, u którego podłoża często tkwi nieuświadamiany lęk , wyjazdem do lasu.

  Jak sobie pół dnia pochodzę, wszystko mija.

  Chodzę po lesie też jak mam coś do przemyślenia.

  I dzisiaj też miałem.
  Skutkiem tego chodzenia dzisiaj po lesie jest : 36 rydzów, 24 piękne, zdrowe, dorodne prawdziwki i sporo podgrzybków !

  A dzisiaj jest już 28 październik !
  Liczyłem na trochę zielonek – nie znalazłem ani jednej.

  Jakoś uznałem to udane, choć niespodziewane grzybobranie za dobry znak!

  1. tak, tchórze przepychają ustawy świrusowe, dodatkowo wzywają do wojska, a także skwapliwie, ochoczo uruchonią niesławną ustawę 1066. mają pretekst do wprowadzenia stanu wyjątkowego

   1. „tak, tchórze przepychają ustawy świrusowe, dodatkowo wzywają do wojska, a także skwapliwie, ochoczo uruchonią niesławną ustawę 1066. mają pretekst do wprowadzenia stanu wyjątkowego”

    Jeśli człowiek Wie, że jest Suwerenny i czuje swoją Moc, to On jest Panem tego co go spotyka. Po co się bać? Cieszmy się chwilą.
    Szczerze? To ja mam w dupie ich ustawy. Po to przyszedłem na ten Świat – na tą Cudowną Planetę, aby być Sobą. Dlatego Ufam Tylko Sobie (chociaż czytam też opinie innych Ludzi). Żadna religia, ideologia, wszelkiej maści guru, nie mają wpływu na mnie.
    Czytałem masę książek o tzw. Rozwoju, Duchowości, karmie, a nawet o piekłach, demonach, cudownych uzdrowieniach w katolicyzmie, o Buddzie, ale i tak Słucham Tylko Siebie.
    Mam swoje Sumienie.

 3. „Ale zachęcam Wszystkich do dyskusji w temacie [NESARA/GESARA], bo to pokaże stan świadomości Ziemian w temacie transformacji rdzenia babilońskiego paradygmatu zniewolenia mieszkańców naszej przepięknej planety. ”

  Jeśli to miałoby funkcjonować przy jednoczesnym zrzeczeniu się prawa własności, to lipa. Zwłaszcza w najbliższych latach. Nie sądzę, że tak miałoby być.
  Potem, za x lat całkiem możliwe, że nie będą nam potrzebne tradycyjne własności i domy… bo jeśli nasza świadomość poszybuje, staniemy się więcej DUCHem niż ciałem fizycznym lub zależnie od WOLI, a świat się zmieni całkowicie i będzie pełen miłości, lekkości i błogości, to wyobrażam sobie, że wszystko będzie inne.

  Tymczasem, uważam , że GESARA, jest bardzo potrzebna, żeby wyeliminować totalne ubóstwo, nie tylko w krajach trzeciego świata, ale tuż obok nas, gdyż dążymy do równowagi, jedności więc dualizm i skrajności powoli muszą iść w zapomniane

  1. Lela, piękna Iskierko Źródła, przecież Ty wiesz, że ta cała NESARA/Gesara to nic innego jak tylko przykrywka dualności.

   Najpierw jesteśmy z Ducha, a potem z ciała, jeżeli strefa Ducha nie jest oczyszczona, to strefa materialna jest kataklizmem dla każdej Istoty Źródła.

   Po cóż mi jest Gesara, gdy nie mam rozeznania co jest dla mnie istotne tu i teraz.
   Nie mam zbytków, ale jestem bardzo szczęśliwa i radosna, bo jestem sobą i znam swoje odczucia i potrzeby.

   Moja Dusza tańczy ze mną codziennie taniec radości, bo wiem, że wpierw jestem z Ducha, a dopiero potem tylko z fizyczności, która szybko przemija.

   Wszystko bowiem co z fizyczności, to marność nad marnościami, dopiero pełnia Ducha Źródła daje rozeznanie co jest najważniejsze tu i teraz.

   Popatrzmy na nasze aury, biała świadczy o tym że jesteśmy czystą Iskrą Źródła, a pozostałe kolory mówią, zajmij się tym co ważne.

   1. SłowiAnko Kochana,
    ja tam chętnie w tej fizyczności z moją DUSZĄ pobędę 😀
    Mam przeogromną ochotę, wbrew temu światu, na doczesne radości 😀, a gdy:

    „Moja Dusza tańczy ze mną codziennie taniec radości”

    – to już nic więcej mi nie trzeba!
    ..no, prócz tego kawałka podłogi do tańcowania 😀😀

    Pięknego dnia KOCHANI ! 💜

  2. „Jeśli to miałoby funkcjonować przy jednoczesnym zrzeczeniu się prawa własności, to lipa. Zwłaszcza w najbliższych latach. Nie sądzę, że tak miałoby być.”

   No właśnie.

   Możliwe, że nie jestem aż tak oświecony i aż tak wzniesiony, ale wzbudziło to moją czujność.

   Zbudowałem mój dom ciężką pracą, kiedy inni jeździli na wczasy ja z rodziną budowałem. Na ziemi mojego Dziadka.

   Kiedy inni jeździli za granicę na wycieczki, ja jeździłem za granicę do pracy. Zwiedzałem w niedziele.

   Potem, kiedy inni jeździli do sanatoriów, ja urzadzałem mój ukochany ogród – to był najlepszy relaks i działanie prozdrowotne.

   I teraz też. Ciągle coś przerabiam, naprawiam, unowoczesniam, konserwuję. Bo lubię.

   To jest moje miejsce na Ziemi.
   Moja mała ojczyzna.

   Nikomu jej nie podaruję, ani się jej nie wyrzeknę.

   1. Adrem,
    rozumiem Cię doskonale!
    Mam podobnie, nie żeby mieć, tylko żeby żyć! potrzebuję własnego azylu i kawałka trawnika z dala od zidiociałego świata

   2. TAW ie
    Nie to , że to jest mój kawałek podłogi jest w tym najbardziej istotne.
    Człowiek jest szczęśliwy wtedy , kiedy może realizować swoje koncepcje – czyli MOŻE TWORZYĆ.

    I ja na ” moim kawałku podłogi” mogę tworzyć.

   3. Mój też, dlatego, że piosenka o kawałku podłogi jest przecież dla każdego. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 więc dla Myszki też 🐀🙃🤣

   4. Większość katastrof na naszej planecie jest dziełem ludzi ugruntowanych przez skorumpowane dusze, którzy służą swoim Mrocznym Władcom.

    Ich rządy i kontrola nad ludzkością w moim odczuciu dobiegają końca, są oni tak zdesperowani teraz, żeby zatrzymać proces Wzniesienia – Odnowy, że Negatywne Siły idą po przebudzonych, atakując ich, patrz: marsze.

    Proszę, nie dajcie się zastraszyć ich działaniom, ponieważ to my przebudzeni wygramy bitwę, bo jesteśmy Światłem Źródła, a Światło zawsze gasi, czyli rozświetla Ciemność.

    Ich dni są policzone na Matce Gai, my tylko nie nakręcajmy się negatywnie. 💓💓🐀

   5. Ja też nie zamierzam się zrzekać własności. Na to co w tej chwili mam pracowałem ja, moi rodzice, dziadkowie a wcześniej jeszcze pradziadkowie, którzy byli przed wojną kilka lat w USA i tam zarobili sporo. Dziś mam w udziale po nich złote monety amerykańskie z początku XX w. Dokładnie nie wiem ile to jest warte ale na pewno wiele tysięcy. Sama waga złota tych monet to około 30 g. Jest wśród nich też kilka rosyjskich rubli z czasów carskich nie wiem skąd bo pradziadkowie w USA byli a nie w Rosji carskiej. Może w USA kupili?
    Niech odbiorą wielkie majątki światowym złodziejom Gatesom, Rockefellerom, Rothshildom i innym mafijnym rodzinom, a od normalnych uczciwych ludzi wara. To bolszewia chciała zlikwidować własność prywatną, a ja bolszewii nie trawię.

   6. Ja jestem ze wsi, ale mojej własnej, i precz komukolwiek od mojej własności. Poszczuję wężami, jak ktoś będzie chciał mi cokolwiek zabrać.

   7. A ja obrzucę zgniłymi ziemniakami, które trzymam na Godzinę „W”…

    W ostateczności bezczelnie sięgnę po staroharcerski oręż ostatniej szansy: bezceremonialnie użyję ciętego języka jako broni obosiecznej…

   8. [Anamika Kali] Poszczuje wezami
    ———————
    To ja w takim razie grzechotnikami😂, bo tu w Kanadzie, w dzikich enklawach (lasach) ich sporo; szczegolnie tam, gdzie glazy narzutowe, bo lubia wygrzewac sie na sloncu.

  3. ,, Potem, za x lat całkiem możliwe, że nie będą nam potrzebne tradycyjne własności i domy…”

   Ależ oczywiście, bo za x lat przejdziemy na drugą stronę życia i tradycyjna, ziemska własność i dom zamieni się na tradycyjną kosmiczną(boską) własność już nie kawałka materii, lecz przestrzeni duchowej, w jakiej będziemy istnieć.

   Gdziekolwiek Duch się znajdzie, choćby współwypełniał swoją wibracją przestrzeń wielkości atmosfery ziemskiej, to będzie to przynależne dla niego pole działania, tworzenia.
   Oczywiście to wszystko przy założeniu, że tak tam jest, jak sobie wyobrażamy, ponieważ nikt stamtąd nie wrócił i nie powiedział jak jest.

   W przestrzeni materialnej pracują w głowie scalaki materialne rządzone prawami nauk przyrodniczych, w przestrzeni duchowej – mózg duchowy rządzący się prawami … ????
   Człowiek to stworzenie zabawne; przypisuje wielkie prawdopodobieństwo faktowi(?), że obydwie te struktury działają na zasadach takich, jakie kierują ziemskim mózgiem.

   Chęć(ciekawość) pojęcia wyższych wymiarów jest tak przemożna, że percepcje czysto ziemskie użyte do poznania zdają się być oczywiste i absolutnie nie obarczone błędem, a wręcz nieporozumieniem.
   Ale to inna bajka…

   *************
   Czy posiadanie własności jest pozytywne, czy negatywne?
   A może własność, przynależność jednego drugiemu jest warunkiem niezbędnym dla istnienia Wszechświatów i energii w nich żyjących?

   Mówi się o Domu Ojca(Boga, Źródła etc.), do którego wracamy.

   Czy pojęcie ,,Dom Ojca”(duchowa przestrzeń) zostało ukute przez człowieka, który skrawek ziemi, mieszkanie określa jako własność, czy raczej jest zgoła odwrotnie; to duchowa przestrzeń należąca do sfery działania boskich wibracji proponuje na wzór siebie posiadanie przez człowieka choćby maleńkiego skrawka przestrzeni ziemskiej, by mógł on czuć się na nim bezpiecznie i tworzyć?

   Słowo bezpiecznie dotyczy zarówno duchowych jak i cielesno materialnych aspektów.
   Bo czyż Bóg(Bogowie) nie tworzą przestrzeni niedostępnej dla przeciwnych sobie emanacji?
   Zaistnienie jednych energii w danej przestrzeni potrafi pzreciez pohamować lub wykluczyć działanie energii o przeciwnych wibracjach, nieprawdaż?

   Człowiek też to wie, że emanując dla siebie i na zewnątrz odpowiednią częstością wibracyjną zabezpiecza siebie(i być może otoczenie) przed niepożądanym.
   Innymi słowy wchodzi w posiadanie subtelnej dla siebie przestrzeni.
   Kreując otacza siebie energiami, umacnia je przyciągając podobne.

   Dotyczy to również posiadania niezbywalnej przestrzeni ziemskiej; czy to dla jednostki, czy dla Narodu całego(ojczyzny)

   Mówienie o raju na Ziemi, w którym nie istnieje własność bywa domeną Ludzi(nie wszystkich) pozbawionych tejże własności z różnych przyczyn(wojny, zabory, okupacje, wysiedlenia, niewykształcona możliwość tworzenia, dbałości o siebie, albo po prostu wpisane w los człowieka lenistwo).

   Ziemia ma dosyć miejsca, a człowiek możliwości, by wszyscy mieli dla siebie swoje miejsce.
   To zachłanność jednych i z różnych powodów przyzwalanie na wyzysk siebie drugich jest przyczyną nadmiernej własności tych pierwszych i ubóstwa reszty.

   Miłego!

   1. Człowiek, ISKRA Źródła, który odzyskał wolność wewnętrzną, czyli pełnię Świadomości Siebie nigdy nie zechce być bogaczem posiadaczem, ani też biedakiem nędzarzem, bo już wie co jest najważniejsze i istotne dla Niego.

    Czy zamieszka w namiocie, lepiance, czy w pałacu, nie jest ważne dla Niego, bo ważne jest aby czuł się w tym miejscu szczęśliwy,.radosny i wolny jak piękny 🦋 motyl, otoczony jak On wolnymi motylami.

    Ale by móc odczuć takie piękne chwile, musi umieć odrzucić Matrixa kody/kajdany, a to jest trudne, ale możliwe tylko wewnątrz Siebie, w ciszy i spokoju Serca.

    Wybór kim i gdzie chce być, należy zawsze do Iskry/Motyla, takie jest moje wewnętrzne przekonanie po moim doświadczaniu tu i teraz ziemsko-duchowego życia.

    Jestem szczęśliwa, bo jestem WOLNA wolnością Źródła i piękna NATURY, a tego NIKT i nic nie jest wstanie mi odebrać, bo to jest we mnie, w moim Źrodlanym Ogrodzie Sercu.

    Pięknych chwil i dni Wam Wszystkim i Naszej Ojczyznie życzę.💓🐀

   2. Potwierdzam, w pewnym momencie nie jest istotne, ile masz, a co i jak czujesz. Z racji tego, że odnawiamy zatarte połączenia z umysłem kolektywu, będzie mniej „ja ja ja”, a więcej „czego Ci potrzeba bracie/siostro?” ❤

  4. „żeby wyeliminować totalne ubóstwo, nie tylko w krajach trzeciego świata, ale tuż obok nas”

   ha, ha !

   Miec telewizor, komorke, piec pokoi, itd; to standarty maxia.

   „trzeci swiat” sobie sam poradzi, jak Mu „cyfrywizowany” przeszkadzac nie bedzie !

   „wyeliminowac” znaczy… no nie, czy jeszcze ludzie nie pojeli, ze „ubostwa sie nie eliminuje”.
   Tworzy sie DOSTATEK !
   A to cos zupelnie innego.
   TWORZYC jest SILA ZYCIA (to wskoczylo samo §) !
   Co do „eliminowac”, zastanowcie sie sami !

   1. Arkono 💓 masz rację, my mamy ogromną MOC KREACJI- tworzenia, nikt i nic nie jest w STANIE nam tego zakazać, bo to jest w Nas, w Naszych czystych Sercach.

    Powtórzę jeszcze raz W CZYSTYCH PIĘKNYCH SERCACH, bo to co tworzymy na zewnątrz wychodzi zawsze z Nas, z Naszych Serc.

    Z czystymi sercami WSZYSCY przychodzimy, tu na tą Przepiękną Planetę, to co osiągamy w dalszym ciągu życia, to są tylko Nasze wybory.

    Należy zatem zadać sobie pytanie, jakie są te wszystkie Nasze SERCA, skoro tyle niedostatku wokolo? i tu już nawet nie ma potrzeby więcej pisać.

    Masz SERCE,
    To patrz SERCEM,
    A OCZY, USZY I UMYSŁ,
    Niech są Jego SŁUGAMI,
    To jest moja życiowa DEWIZA,
    Która daje mi wiedzę co czynić,
    By żyć w Dobrobycie i Szczęściu,
    Co jest przynależne Nam Iskrom, i dane.🐀

   2. Tak Arkono, wskoczył mi niedawno artykuł o kimś, kto właśnie dom z xxx sypialniami xxx łazienkami, kortem tenisowym, basenem i …j wie co jeszcze kupił… w USA, więc można się domyślić o jakich gabarytów posiadłość chodzi. Moją pierwszą myślą było: Po co to komu? Aż mnie odepchnęło od zdjęć, pooglądałam może kilka i zamknęłam stronę.

   3. „Arkono 💓 masz rację, my mamy ogromną MOC KREACJI – tworzenia”.

    W jezykach slowianskich zdecydowanie przewaza MOC TWORZENIA… Wiec tworzy MY 🙂
    Co do „kreacji” sie nie sprzeczam, moze niektorzy maja „kreacji” 🙂
    😉

   4. „Po co to komu?”
    Przewaznie zamrtozona energia.
    No, chyba ze ten ktos ma 15 dzieci i w tym domu bedzie mieszkala Rodzina wielopokoleniowa.
    Np. Baskowie buduja ogromne Domy i mieszka tam kilka pokolen. Korsykanie takze 🙂

    (mialo byc „zamrozona”)

 4. „Ale po to nam Źródło dało dwie ręce i głowę, żebyśmy sami coś znaleźli, upolowali, wyhodowali lub na to zarobili. Jak masz dochód podstawowy, to najłatwiej jest chlać i zrobisz wtedy wszystko, żeby chlać dalej”.

  Nie zgadzam się z tym. Uogólniasz, Majku!

  1. A co było za komuny w PRL, „czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy” – tak dalej funkcjonują wszystkie firmy, urzędy i instytucje „państwowe” w prlbis. Po jakimś czasie uzależniony od wypłaty bezduszny niewolnik nawet nie pomyśli, że można inaczej. Bo gdzie on znajdzie robotę, skoro całe życie był nieaktywny, niekreatywny i myśleli za niego inni, bo on tylko miał do tej roboty przyjść. O własnej działalności u takiego pasożyta zapomnij w ogóle. To cofanie się w rozwoju wbrew naturze. Gdzie tu kreacja świata i własnych pomysłów?

   1. majk,
    ten, co dziś jest kreatywny i twórczy, jutro nie przestanie tworzyć, nawet jak mu dadzą meni dolars 💰💰💰💰

   2. Właściwie to chodzi o samą nazwę. To pokazuje, jak bardzo sama nazwa potrafi warunkować umysł…

    Bezwarunkowy dochód przecież już dawno funkcjonuje w Polsce (na razie nie dla każdego) oraz w wielu innych krajach Europy – TYLKO POD INNYMI NAZWAMI, które nikogo nie drażnią. W Polsce nazywa się to Pincet Plus, a w Skandynawii wysoki socjal. Podobnie w Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii.

    https://www.biznesinfo.pl/dochod-minimalny-110720-sw-hiszpania-polska

    Docelowo projekt Universal Basic Income będzie (pod innymi nazwami) nadal sukcesywnie rozbudowywany na całej naszej przepięknej planecie.

    Będzie to oczywiście rozwiązanie tylko na okres przejściowy, którego długość zależeć będzie wprost proporcjonalnie od stopnia pobudki populacji Ziemian.

   3. Kreatywnym można być nadal. Nie rozumiesz pewnych spraw Majku i nadal siedzisz mentalnie w komunie.

   4. Jeżeli będziesz pierdolił takie babilońskie wkrętki, to nie spotykajmy się. Nie chcę się spotykać na piwo z kimś, kto nadal nie rozumie prostych i oczywistych rzeczy. Bardzo dobrze, że nie doszło do naszego spotkania, bo nie mamy o czym rozmawiać (o The Prodigy nie chce pierdolić). Nawet nie wiem, ktoś Ty jest, bo tylko określasz się jako Majk.

   5. „W Polsce nazywa się to Pincet Plus,”
    TAWie, te 500 jest DLA DZIECKA

    i jest to WARUNEK !

    P0DSTAWOWY i niepodwazalny.

    Bez dziecka nie ma „500” !

    Osoby nie majace malych dzieci nie maja „dochodu 500”.

   6. Formalnie tak, program ten jest jednak formą testowania w Polsce projektu znanego pod tymczasową nazwą Universal Basic Income. W bardzo wielu krajach się go testuje. W najbliższych miesiącach będzie głośno w tym temacie.

    Polaków zaprogramowano w sposób specjalny: dochód w Polsce miał być i jest najniższy w Europie. Chodziło o wygenerowanie specjalnego zjawiska: PRZYMUSOWEJ EMIGRACJI ZAROBKOWEJ, by wyludnić kRaj pod obce osadnictwo. Chodziło zwłaszcza o zubożenie terenów po prawej stronie Wisły…

   7. „Chodziło o wygenerowanie specjalnego zjawiska: PRZYMUSOWEJ EMIGRACJI ZAROBKOWEJ, by wyludnić kRaj pod obce osadnictwo. Chodziło zwłaszcza o zubożenie terenów po prawej stronie Wisły…”

    TAK !

    Powtarzac, pisac, powielac!

    I WRACAC, KTO MOZE !

  2. Dochód podstawowy czy gwarantowany to dobra idea, ale zależy jakiej wysokości. Każdy powinien mieć tyle ile potrzebuje do zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych, a jak ktoś chce więcej to po to ma dwie ręce, dwie nogi i mózg żeby zrobić z ich użytek i sam wypracować dodatkowy dochód. Dzięki temu nie będzie już lęku i walki o to jak przetrwać od 1 do 1. Będzie więcej wolnego czasu, który będzie można poświęcić na rozwój duchowy i podnoszenie świadomości, będzie więcej czasu dla rodziny. Oczywiście póki mentalność ludzi jest wciąż matriksowa to na pewno w wielu przypadkach dochód gwarantowany wykorzystają oni na alkohol i inne używki i żadnego rozwoju nie osiągną. Cóż nieewolucyjne jednostki same się z czasem wyeliminują i nic na to nie poradzimy. Nie ma idealnych rozwiązań. Wszystko ma swoje wady i zalety.
   Dochód gwarantowany każdemu się należy z prostej przyczyny – każdy z nas jest żyjącą istotą i jako taka musi zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. Krowa czy koń jak jedzą trawę to przecież nie płacą planecie za możliwość jej zjedzenia. Tak samo i my korzystając z zasobów jakie oferuje nam planeta nie płacimy za nie. Dopiero gdy ktoś coś przetwarza i wytwarza produkt to wtedy wchodzą do gry papierki i cyferki. Jakby ludzkość nie była pogrążona w matriksie to umiałaby współpracować i żadne papierki/cyferki nie byłyby nam potrzebne. Pieniądz to wynalazek, który sprawił że ludzie stali się pazerni a gdy został porzucony parytet złota to już nastąpił obłęd. Dlatego w dalszej perspektywie należy skasować dochód gwarantowany i w ogóle wyeliminować pieniądze. Tych czasów to ja jednak pewnie już nie doczekam, bo to zajmie jeszcze wiele dziesiątków lat.

   1. Pawle, i tak powinno być, ja wszystko co mi obrodziło, przetwarzam, wymieniam się z innymi na to, czego ja nie mam, lub nadmiarem się dzielę.
    I to mi sprawia niesamowitą radość w sercu, taki świat by mi się bardzo podobał, a ile radości i satysfakcji z takich wymiennych spotkań jest, to nie będę wam opisywać, bo pewnie też tak macie.

    Naleweczkę nie nadąża się robić, właśnie wczoraj z moją sąsiadką zza płota wymieniłyśmy się, ja jej ukiszony Żurek, a Ona mnie pół wiaderka wspaniałych Jabłek szarej renety.
    No i oczywiście po kieliszeczku malinowej naleweczki, 🤣 dobrze, że w tym roku jeszcze maliny u mnie dojrzewają na krzakach.

    Krysia z Lasu pewnie też już przelewa swoje pyszne nalewki Aloesowe. 🤣😆
    Przyznajcie się, kto jakie naleweczki produkuje, kaczyści nas nie opodatkują, bo sraniem w gacie zajęci, czasu już na to nie mają. 🤣

    Taki wesoły mam dzisiaj dzień i nawet nie wiem, dlaczego, ale radość mnie uskrzydla, a wcale naleweczki nie używałam. 😆😆😆

   2. A z dzikiej róży robicie dżem czy nalewkę czy coś innego? Ja mam na ogrodzie krzak dzikiej róży i ma sporo owoców i zastanawiam się jak je wykorzystać, aby jak najwięcej witaminy C w nich pozostało, bo obróbka termiczna niestety w dużym stopniu ją niszczy. Nie wiem zaś jak alkohol działa w tym przypadku.

   3. Ja też zrobiłam nalewkę, ale z owoców jadalnej Róży którą mam w ogrodzie, i z owoców dzikiej które dostałam o przyjaciółki wędrowniczki po beskidzkich górkach.
    Nie wiem dlaczego określa się mianem Dzika Róża, ja bym ją raczej nazwała Polną Różą.
    Dobrze , że mi przypomnieliście , to dzisiaj przed spaniem wypróbuję kieliszek nalewki różanej.😴🍹🤣🙃

   4. „Krysia z Lasu pewnie też już przelewa swoje pyszne nalewki Aloesowe”.

    Jak to? Beze mnie?”

    Wiesz…, Tawcio, my z Anią przelewamy, kosimy (niech Ludzie myślą, że trawę ha ha! – prawda Aniu?! I 8G komuś do tego! 😀 😀

    Przecież Tawerna jest taka obszerna! A ileż na zapleczu zaułków ,,gastronomicznych”!

    Zapraszamy z Anią na „tyły”, a jak dochowasz „tajemnicy”, to i znajdziesz się w tawernianej piwnicy!

    „Właściciel Tawerny
    bawi gości radośnie,
    nie schodzi do piwnicy…,
    w której trawa rośnie…”
    😀 😀 😀

    Miłego!

   5. „Krowa czy koń, jak jedzą trawę, to przecież nie płacą planecie za możliwość jej zjedzenia”.

    Rolnik, hodowca PLACI PODATEK !
    Za ZIEMIE, na ktorej rosnie ta trawa !!!
    Podatek placi nie planecie, ale pasozytom, ktorzy tę PLANETE wyniszczaja i na niej zeruja.

   6. „Rolnik, hodowca PLACI PODATEK !
    Za ZIEMIE, na ktorej rosnie ta trawa !!!”

    Tak jest Filozofie, ale to się musi zmienić, bo to nie jest wzorcowe, to tylko matrixowe łupiestwo, które niedługo odejdzie w NIEPAMIĘĆ i pogrzebane zostanie, jak cały ten zasrany ciemnych sztuczny matrix.

    To się już naszych oczach zadziewa…..zabawa trwa, trala La La.🎷🍻🍹👣☕🐀

 5. „Tymczasem uważam, że GESARA jest bardzo potrzebna, żeby wyeliminować totalne ubóstwo, nie tylko w krajach trzeciego świata, ale tuż obok nas, gdyż dążymy do równowagi, jedności, więc dualizm i skrajności powoli muszą iść w zapomniane”.

  Też tak sądzę już od dawna. Ci, którzy krytykują Bezwarunkowy Dochód Podstawowy, chcą niestety dalej tkwić w starym babilońskim paradygmacie. Mają do tego prawo.

  1. Tak jest, zgadzam się z tym, co piszesz powyżej. Człowiek to dziecko boże z przywilejem dostępu do wszystkiego, a nie nakazem zasłużenia na dobre za mitrężną robotę postarzającą organizm i zabierającą czas kosztem przyjemnych eksploracji życiowych. Wieści niosą, iż Trump przygotował coś lepszego dla ludzkości niż Nesara-Gesara.

   1. Tylu fajnych Pracowitych mężczyzn popełniło samobójstwo (również na moim osiedlu), bo nie dali rady utrzymać działalności gospodarczej.

  2. Jest tylko jeden problem z tym dochodem. Dzisiaj np. 500+ wygląda tak, że jest to jakby to ująć gra o sumie zerowej. Żeby ktoś dostał 500 zł to komuś trzeba zabrać 700 zł w podatkach, bo 200 zł „zjadają” urzędnicy. To generuje frustracje wielu osób i nie ma się co dziwić, bo dlaczego Iksiński ma oddawać część swoich zarobków Igrekowskiemu jeżeli tego nie chce? W nowym systemie, gdzie nie będzie wirtualnych długów i wszystko opierać się będzie na tym co ma realną wartość (złoto, zasoby naturalne) taki dochód dla wszystkich jest jak najbardziej możliwy, bo każdy dostanie część wynikającą z zasobów Ziemi jaka przypada mu w udziale. I to będą realne dochody a nie wirtualne papierki/cyferki jak teraz.

   1. „W nowym systemie, gdzie nie będzie wirtualnych długów i wszystko opierać się będzie na tym, co ma realną wartość (złoto, zasoby naturalne), taki dochód dla wszystkich jest jak najbardziej możliwy, bo każdy dostanie część wynikającą z zasobów Ziemi, jaka przypada mu w udziale. I to będą realne dochody, a nie wirtualne papierki/cyferki, jak teraz”.

    Oczywiście

   2. Ewolucyjnie. Najpierw kasa, potem barter. A kwestie kasy nie będą tak palące już choćby z tytułu darmowych źródeł energii. 🙂

 6. przyjrzyjcie się uważnie pinokiowi, długopisowi, prezesowi (szczególnie w „orędziu”) i innym tchórzom. również teraz trampkowi i po wyborach w USA.
  – – – – – – – – – – – – – –
  zmobilizowane wojsko zostanie skoszarowane i ZAMKNIĘTE. nie będą mogli opuścić koszarów – jest to od dawna zaplanowane.
  Ci wojskowi co będą na ulicach, itp. to zahipnotyzowane i posłuszne lemingi oraz przebierańcy.
  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  skoro tego nie rozkimiliście, to śpijcie dalej.

  1. Też się o to obawiam.
   Eskimosi naraz zatroszczyli sie o polskie dzieci nienarodzone, podczas gdy normalnie to nas nienawidzą.
   I wyprowadzili nas na ulice.
   Wykorzystali ten sam pretekst co zwykle, aby zadziałało na !00 %.
   Nie, żebym był przeciw prawom kobiet do samostanowienia , bo sam na demonstracji byłem.

   Ale po coś to jest.
   Ma być zadyma i jest.

   We Francji makaron też w tym samym czasie robi zadymę.
   Też tak, żeby na 100% zadziałało. Zamyka opalonym ich świątynie. Efekt będzie wiadomy.

   Na sobotę gigantyczna demonstracja w Berlinie.
   Makrela ma w Niemczech już skompletowaną brudną armię himmlera ….

   Podkręcanie atmosfery trwa.

   Pewnie kiedyś wygramy. Nie ma opcji.
   Ale póki co…
   Kupcie jedzenie na miesiąc.

   1. Jeśli ktoś potrzebuje czuć się pewnie i bezpiecznie, to może mu się przydać. Ale nie ma co straszyć, przestrzeń zweryfikuje sprawę i a część nas „tam u góry” zapewni rozwiązania. Nie ma strachu brachu 🙂

   2. Łukasz
    Ale dzieciska są strasznie natarczywe, jak sa głodne.
    Więc zanim przestrzeń skoryguje, dobrze jest mieć co do gara włożyć.

 7. „Dochód podstawowy czy gwarantowany to dobra idea, ale zależy, jakiej wysokości. Każdy powinien mieć tyle, ile potrzebuje do zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych, a jak ktoś chce więcej, to po to ma dwie ręce, dwie nogi i mózg, żeby zrobić z ich użytek i sam wypracować dodatkowy dochód”.

  Dokładnie o to mi chodzi.

 8. Jeśli wybierzecie mnie na prezydenta 😛, to postaram się zapewnić Wam Dochód Gwarantowany, aby nikt nie chodził głodny i spragniony – aby każdy miał Równy Start w Życiu. Dodatkowo Tobie Majku, dam „pod choinkę” taki Zaawansowany syntezator, który jest drogi. Jest to instrument z górnej półki, Szweckiej firmy Clavia (Liam Howlett Wie o co chodzi, więc Ci powie). Na taki sprzęt długo tyrają niektórzy, a ja Ci go mogę dać, jak będę prezydentem. Założysz zespół lepszy od The Prodigy:

  .https://www.youtube.com/watch?v=RRFoJzHnNRg

  1. Kiedyś to nazywali się Clavia, a teraz firma nazywa się Nord.
   To są instrumenty kultowe, których modele można zobaczyć u: Jean Michel Jarre, Th Prodigy, Depeche Mode, De/Vision, Front 242 i wielu innych zespołów i muzyków. Ich czerwony kolor jest charakterystyczny. Wykonane są z metalu, a nie z plastiku. Firma Nord ma swoje unikalne brzmienie. Tutaj też jest czerwony syntezator tej firmy:

   .https://www.youtube.com/watch?v=ngOlvJ8MRVQ

   1. Widzę, że z Tobą to od miłości do nienawiści niedaleko drogi Prezydencie;)

    Kłopot teraz jest z tą kasą bezwarunkową dla każdego, bo:
    – dostaniesz 500 i wszyscy sąsiedzi w około.
    – jak wszyscy dostaną to nikt nie będzie chciał pracować bo po co, przecież zaraz znów dostaną.
    – skoro wszyscy mają kasę to można podnosić ceny i tak kupią.
    – kto będzie produkował, dystrybuował i sprzedawał gdy pracować nie trzeba bo jest kasa.

    W Szwajcarii ludzie odrzucili taki pomysł rządu a miało być 12 k euro na głowę.

    W technikum na WOS padło pytanie od starego profesora: dlaczego tak chętnie ludzie emigrują do Szwecji? – bo jest duży socjal – odpowiedziałem i dostałem 5. Co się teraz dzieje w socjalistycznej Szwecji?

    W UK mają benefity to sobie porobili po 5-6 dzieci bo państwo daje chałupę i kasę to dzieci latają bez opieki a starzy chleją.

    Odkąd pamiętam wszyscy zawsze chcieli iść na państwówkę lub do tego namawiali bo cię nie zwolnią bo 13, grusza, pomarańcze na święta itd. oraz najważniejsze robić nie trzeba.

    Na wyciąganie z biedy bardzo fajnie działają mikropożyczki na rozkręcenie własnego biznesu, umażane jak się sprawdzisz.

    Pieniądz oparty na złocie, ropie, czy innym zasobie (bitcoinie?) byłby powrotem do normalności. Może kiedyś jak już wszyscy wejdą na wyższe wibracje czy poziomy rozwoju będzie można zrezygnować z pieniądza w ogóle.

    ps. syntezatora nie ogarniam ale
    takim mikserem nie pogardzę

    https://www.pioneerdj.com/pl-pl/product/mixer/djm-v10/

   2. „dostaniesz 500 i wszyscy sąsiedzi wokoło”

    W przypadku dorosłych Polaków przygotowywana jest opcja ok. 2,5 tys. zł (na czysto, bez podatków) comiesięcznie na głowę mieszkańca. 🤫

    Ale najpierw musi paść obecny nierząd.

   3. Majk, nie będzie tak, jak piszesz, że przy dochodzie podstawowym nikt nie będzie chciał pracować. Z prostej przyczyny. Pieniądz to tylko papierek czy cyferka. Nie najesz się nim, nie ubierzesz się w niego, nie pojedziesz nim nigdzie itd. Musisz ten papierek/cyferkę zamienić na coś realnego. Jeżeli nikt nie pracowałby, to niczego realnego (poza tym, co wytworzyła natura, rzecz jasna) by nie było. Nikt więc nie zbuduje domu, nikt nie kupi samochodu, biletu na pociąg czy wielu innych rzeczy. Na co Ci więc te 500 czy 2500 zł, skoro będą tylko bezużytecznymi papierkami?

  1. Nowe pokolenia spadkobiercow korporacji, ktore ogarnialy zyski swoimi spoldzielniami na cwaniactwie i metodami na kapitalizm lub komunizm, a jak sie nie dalo, to do kotla czy pieca, musza wiec automatycznie wiecej przytulac, bo nie tylko o apetyt chodzi, ale o zwykla zachlanosc zakodowana w ich kregoslupach.

 9. Braun dobrze mówi. Naród musi się zjednoczyć przeciwko tej faszystowskiej bandzie, a nie bronić się w oddzielnych grupkach: przeciwników dyktatury szczepionkowej, obrońców biznesów, kościołów itd. I chyba to już ludzie zaczynają rozumieć skoro 24.10. na manifestacji przeciwko plandemii byli kibice tylko polincja ich zatrzymała po drodze.
  Rolnicy, antypandemiści, obrońcy biznesów, narodowcy i zwyczajni Kowalscy powinny stanąć razem i zmieść ten (nie)rząd.

   1. Trzeba rozróżnić autentyczne manifestacje wolnościowe od tych antifowych, sponsorowanych przez Sorosa, któremu się marzy rozpętanie majdanu w Polsce.

    Polincja ochrania marsze antifowe, a demoluje autentyczne marsze wolnościowe.

   2. „Polincja ochrania marsze antifowe, a demoluje autentyczne marsze wolnościowe”.

    No właśnie. Czemu na naszych wolnościowych marszach nikt z polincjantow się z nami nie bratał?

   3. To jest przemyślna taktyka służąca strategii wywołania w kRaju zamieszek, co z kolei byłoby pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego, a następnie wojennego.

    Oczywiście do tego nie dojdzie, bo 1/3 ludności Polski już kuma czaczę – i ta 1/3 już wystarczy do powstrzymania tajnych planów okupanta.

   4. Obywatelskie posłuszeństwo wobec dzisiejszych rządzących reżimów, zawsze czyni Nas niewolnikami, takie jest moje zdanie i przekonanie.😆🐀
    Podobne przekonanie ma amerykański historyk i weteran wojenny Howard Zinn.

    „Zacznę od przeświadczenia, że świat nie jest taki, jak być powinien. Wszystko stoi na głowie, nic nie jest takie, jakie być powinno.

    Przyzwoici ludzie siedzą w więzieniach, a przestępcy są wolni.

    Władzę sprawują nie ci, którzy powinni, a ci, którzy powinni rządzić, są bezsilni.

    Podział bogactwa i dobrobyt w naszym kraju i na całym świecie jest niesprawiedliwie dystrybuowany.

    Nie wymaga on ostrożnych reform, lecz woła o radykalne zmiany.

    Zaczynam, więc od przeświadczenia, że nie trzeba nawet długo o tym mówić.

    Wystarczy chwila, aby przyjrzeć się sytuacji na świecie i dojść do wniosku, że świat stoi na głowie.

    Wszystkie problemy nie wynikają z nieposłuszeństwa obywatelskiego, lecz z obywatelskiego posłuszeństwa, zwłaszcza w czasach szalejącej niesprawiedliwości.

    W więzieniach na kary pozbawienia kilkunastu lat wolność zostają skazani ludzie, którzy kradną kilkadziesiąt dolarów ze stacji benzynowej, a np.senator Stanów Zjednoczonych ma przyzwolenie na wydatek 185 tysięcy dolarów na ropę naftową.

    Jak słusznie zauważył Zinn podsumowując ten przykład w swoim przemówieniu: jedno jest kradzieżą, drugie prawodawstwem.

    Co więcej, historyk poruszył sprawę mediów, które karmią nas kłamstwem i manipulacjami:

    Kto się nad tym nie zastanawia, tylko ogląda telewizję albo czyta naukowe pisma, może sądzić, że nie jest aż tak źle, że tylko drobne rzeczy są nie w porządku i potrzebne są jedynie drobne ulepszenia.

    Ale jeśli tylko nabierzemy trochę dystansu i spojrzymy na świat raz jeszcze — ogarnie nas przerażenie.

    Więc musimy zacząć od tego przeświadczenia, że żyjemy w świecie, który stoi na głowie i nic nie jest takie, jak być powinno.

    Jak już wcześniej wspomnieliśmy cały problem według Zinna sprowadza się do obywatelskiego posłuszeństwa:

    Nasz problem to nieprzebrane masy ludzi na całym świecie, które wykonują rozkazy przywódców i posłusznie idą na wojnę.

    Nasz problem to milionowe ofiary tego posłuszeństwa.

    […] nasz problem polega na tym, że na całym świecie ludzie są posłuszni w obliczu nędzy, głodu, głupoty, wojny i okrucieństwa.

    Nasz problem polega na tym, że ludzie pozostają posłuszni, gdy więzienia są pełne drobnych złodziejaszków, a najwięksi zbrodniarze rządzą krajem.

    To jest nasz problem!

    Dostrzegamy to w nazistowskich Niemczech. Rozumiemy, że posłuszeństwo narodu wobec Hitlera było problemem.

    Wiemy, że miało tragiczne skutki.

    Niemcy powinni byli stawić opór, sprzeciwić się władzy.

    Gdybyśmy byli na ich miejscu, pokazalibyśmy im, jak to się robi!

    Rozumiemy to także, mówiąc o Rosji pod rządami Stalina — tam też obywatele byli posłuszni jak potulne stado…

    Historia pokazuje, jak obywatelskie posłuszeństwo nie wychodziło światu na dobre.

    Jak ludzie biernie patrzyli na to, gdy rząd wyłoniony się z ich „wolności obywatelskich” robi później, co chce, bez usprawiedliwienia wypowiada wojnę lub bez skrupułów posyła na nią swych obywateli.

    Jak łatwo wyciąga władzę z rąk wielu, umieszczając ją w rękach nielicznych.”

    Całość czytaj na „Zmiany na ziemi”

   5. Mendia podkręcają narrację:
    żydowska lewicowa telewizja dla Polaków tjefełen wzywa do protestów za wszelką cenę + gminy żydowskie i takie „figury” jak Śpiewak.
    Prawicowa żydowska telewizja dla Polaków tjefełpe wzywa do obrony kościoła, Rzepliński nazwał protestujących hołotą (czyżby rozpad w strukturach na górze?) terlikowski wzywa do wysłuchania argumentów. Za udział w manifestacjach czy zachęcania do nich wyrok do 8 lat. Wczoraj widziałem cały przedział pociagu en57 wymalowany na czarno z czerwonym pierunem ss a tego za darmo i na spokojnie nie zrobisz bo pociągi są ochraniane na zajezdniach.

   6. Szkoda, że 24.10 na autentycznej wolnościowej manifestacji nie zrobili podobnie tylko potraktowali manifestantów jak ZOMO. Zatrzymali ze 200 osób i postawili im absurdalne zarzuty czynnej napaści na policjantów. Ofiary wybierali z tłumu zupełnie losowo.

 10. Jacek Sokal mowi, ze w poludniowych Wloszech wprowadzono godzine policyjna od godziny 10 wieczór. Jak zareagowali Wlosi? O 10 wieczor wyszli na spacer. Policja nic nie mogla zrobic.
  Niestety JS nie podaje, czy to sie wydarzylo w rejonie, czy w miasteczku.

   1. Tawie, może tak, ale do czasu, bo Polak to takie stworzenie, że im mocniej się go ciśnie, tym większy opór stawia. Nawet ci nasmarowani (wszelakimi plusami) zaczynają się zacinać, do oporu coraz bliżej…

  1. Demonstratorki demolujace koscioly to organizacja spod nazwy StoneWall.

   Jest to nadbudowka fundacji Batorego, a z kolei ta fundacja to sponsoring Sorosa, czyli gadziego rothschildowskiego wall street.

   — link do strony

   https://grupa-stonewall.pl/en/home-3/

   Mozna dowiedziec sie na tej stronie o zakresie dzialalnosci tego stowarzyszenia, a na samym dole strony jest wzmianka o tym, kto jest sponsorem.

   1. Wchodząc na stronę internetową, pierwsze co rzuca się w oczy, to pudrowane love, śmierdzące na kilometr ułudą.

 11. Tak jak pisałem, wyniki wyborów w USA zostały dawno ustalone, gdyż nominacja kontrkandydata była przemyślną ustawką/grą (tajny deal pomiędzy opcją Trumpa a liczącymi na bezkarność zbrodniarzami spośród demokratów?…) mającą na celu ujawnienie w najgorętszych dniach przedwyborczych jego zbrodniczej działalności.

  Mafiozo Dżoł Bidet (chińsko-ukraiński agent) podejrzany o zlecenie morderstwa na swojej żonie i dzieciach:

  20 i 21 minuta: https://youtu.be/PKYld2nzUA0

  1. Napięcie geopolityczne osiąga punkt krytyczny podczas gdy przywódcy wojskowi budzą się wobec amerykańskiego teatru wyborczego, teraz w trzecim akcie, zgadza się wiele źródeł. Teraz jest jasne, że ktoś próbuje wykorzystać te wybory do wywołania wojny między USA i Chinami. Stowarzyszenie Białego Smoka (WDS) będzie działać szybko aby wyeliminować członków kabała odpowiedzialnych w Szanghaju, Pekinie, Nowym Jorku i Waszyngtonie, jeśli będzie to konieczne aby zatrzymać spisek. Gnostyccy Iluminaci obiecują również użycie ukierunkowanej broni przeciwko przywódcom w tych miastach, więc stawka jest wysoka aby uniknąć wojny.

   Na znak, że zagrożenie dla Waszyngtonu jest traktowane poważnie, specjalny helikopter do wykrywania promieniowania jądrowego przelatuje nad miastem w systematycznych poszukiwaniach urządzenia jądrowego. Tracą czas, ponieważ jakikolwiek atak prawdopodobnie wykorzysta urządzenie kinetyczne, tj. meteoryt z niebieską wiązką fajerwerków 2 listopada, podają źródła WDS, jak uprzedzono małym drukiem na okładce Economist pod koniec 2019 roku.

   https://www.zerohedge.com/political/radiation-sniffer-helicopter-deployed-above-washington-dc

   Oto co dzieje się pod powierzchnią. Opisywany przez siebie jako satanista i zjadacz płodów Leo Zagami wysłał nam następującą wiadomość:

   “Chiny zaatakują Tajwan i wywołają trzecią wojnę światową jeśli Trump wygra lub jeśli wybory zostaną zakwestionowane.”

   Kiedy sprawdziliśmy to przez niektóre źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, powiedzieli oni: “Myśleliśmy, że Leo Zagami był twoim przyjacielem.” Leo Zagami próbował różnych sposobów aby kryminalnie mnie usidlić, zniszczyć mój umysł z pomocą PCP i zamordować mnie trucizną niszczącą płuca – więc – dobitnie – nie jest moim przyjacielem.

   Okazuje się, że Chińczycy omal nie wpadli w bardzo sprytną satanistyczną pułapkę. Powiedziano im, że jeśli Joe Biden zostanie wybrany, wtedy otrzymają marzenie o Stanach Zjednoczonych Chin. Innymi słowy, frakcja Rockefellera wykorzystująca Bidena powtórzyła obietnicę złożoną przez Hillary Rockefeller Clinton. To znaczy, że gdyby byli u władzy, przekazaliby Chinom Japonię, Tajwan, ASEAN i Półwysep Koreański.

   Prezydent USA Donald Trump jest częścią tej pułapki, rozmyślnie lub w inny sposób. Widziano to, gdy jego córka Ivanka i zięć Jared Kushner w zeszłym tygodniu modlili się na grobie Rabina Menachema Mendla Shceersona o reelekcję ojca.

   https://www.timesofisrael.com/ivanka-trump-visits-tomb-of-the-lubavitcher-rebbe-as-election-nears/

   https://www.theyeshivaworld.com/news/featured/1912920/watch-ivanka-trump-visits-ohel-of-lubavitcher-rebbe-ahead-of-election.html

   Sheerson jest również znany jako Lubavitcher Rebe i jest jednym z kluczowych architektów satanistycznego planu zamordowania 90% ludzkości i zniewolenia ocalałych. Ponieważ Trump nie potępił publicznie swojej córki ani Kushnera, jesteśmy zmuszeni stwierdzić, że jest świadomy spisku. Nalega również na nazwanie SARS-Cov-2 “chińskim wirusem“, co jest równoznaczne z wypowiedzeniem wojny gospodarczej.

   Kiedy Giuliani wrócił z Ukrainy i ogłosił, że ma dobra w rodzinie przestępczej Biden, Joe nagle postanowił zostać kandydatem w desperackiej próbie uzyskania immunitetu prezydenckiego od oskarżenia. Niedawno przypadkowo powiedział prawdę podczas swobodnej rozmowy bez telepromptera. “Stworzyliśmy … najbardziej rozległą i inkluzywną organizację oszustw wyborczych w historii amerykańskiej polityki.”

   https://www.zerohedge.com/political/joe-biden-brags-about-assembling-most-extensive-inclusive-voter-fraud-organization

   Następnie są publikowane wszystkie filmy porno, na których jest jego syn Hunter Biden. Co ciekawe, wiele z nich posiada chińskie pułapki na miód. To tak jakby Zagami i jego zbiry celowo pozwolili Chińczykom tworzyć kompromitujące filmy, jako rodzaj gwarancji, że Biden będzie wykonywał ich polecenia gdyby został wybrany.

   Zauważamy również, że nowy fałszywy chiński prezydent Xi Jinping powiedział:

   “Wojna musi być toczona aby powstrzymać inwazję, a przemoc musi być zwalczana przez przemoc. Zwycięstwo jest potrzebne aby zdobyć pokój i szacunek. Chiny nigdy nie będą się kłaniać przed zagrożeniami lub nie zostaną poskromione przez stłumienie.”

   .https://twitter.com/PDChina/status/1319470096541126656

   Fakt, że źródła tajnego stowarzyszenia azjatyckiego potwierdziły, że chiński atak na Tajwan nastąpi jeśli ich człowiek Biden nie wygra, pokazuje, że połknęli przynętę.

   Oczywiście Chińczycy nie są głupi i grali po obu stronach w USA. Na przykład Sheldon Adelson, główny finansista Trumpa, dostaje większość swoich pieniędzy z kontrolowanego przez Chiny Makau. Teraz dostajemy raporty, że Trump ma tajne chińskie konto bankowe.

   https://www.msnbc.com/msnbc/amp/ncna1244505

   Tymczasem nasze źródła Pentagonu poinformowały nas, że:

   “Z Amy Coney Barret zatwierdzoną do Sądu Najwyższego 26 październiku, Trump jest gotowy wygrać przytłaczającą większością z oskarżeniami WIELKICH nazwisk, masowymi aresztowaniami i finansowo-politycznym restartem po wyborach.”

   Stowarzyszenie Białego Smoka ze swojej strony było zmuszone ostrzec zarówno Chińczyków jak i Amerykanów, że świat nie chce być zmuszony do wyboru między amerykańską lub chińską dyktaturą.

   Nie wydaje się aby Trump i jego zwolennicy chcieli być zaangażowani w globalny “finansowo-polityczny restart“, ponieważ nie zaproponowali żadnych rozwiązań dla trwającego masowego wymierania, ubóstwa lub innych kryzysów egzystencjalnych, które stoją przed tą planetą. Trump zaoferował tylko amerykański centryczny światopogląd i mówi reszcie świata aby “pilnowała swoich interesów.”

   W tym kontekście źródła w brytyjskim, francuskim, chińskim i rosyjskim wywiadzie zgodziły się na plan, który odetnie głowę kontrolerom z rodziny Rothschildów i ich współwinnym światowym przywódcom.

   Źródła MI6 mówią: “w przemówieniu Jamesa Bonda cała sprawa śmierdzi aż pod niebiosa.” Źródła brytyjskiego, francuskiego, chińskiego i rosyjskiego wywiadu zgadzają się, że cała afera COVID-19 jest aktem wojny, który spotka się ze skrajną szkodą.

   “Widzieliśmy dowody umyślnego masowego mordu, co przenosi całą sprawę do sekcji 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego. Oznacza to, że postrzegamy to jako nieoficjalny akt wojny”.

   Oznacza to, że istnieje “mandat do interwencji wojskowej“, jak podają źródła. „Gdybym był po stronie sprawcy, na tym etapie sporządziłbym testament”. Źródło kontynuowało, mówiąc:

   „wielu szefów państw i rządów było zamieszanych w tę całą zbrodnię przeciwko ludzkości”.

   Nie trzeba dodawać, że światowa społeczność wojskowa i wywiadowcza wie, że cała „sytuacja nadzwyczajna zdrowia publicznego COVID pojawiła się, gdy sieć mikrofal 5G została włączona… i zabili miliony w Chinach”.

   Masowe zgony w reszcie świata zostały powstrzymane po tym jak Japończycy potwierdzili, przed czym ostrzegała nas NSA, że 5G jest zabójcą. Fakt, że wprowadzenie 5G zostało wstrzymane w większości krajów świata, uratował niezliczone życia, a kierownictwo zaangażowanych firm telekomunikacyjnych jest systematycznie ścigane i zabijane.

   Oczywiście celem całej tej operacji jest ochrona „PUSTEJ waluty rodziny Rothschildów i prania brudnych pieniędzy z krajowych długów oraz podstępnych operacji przejmowania państw przez mafię chazarską”, potwierdza MI6.

   Zauważamy, że japoński premier Yoshihide Suga znajdzie się wśród straconych, ponieważ próbuje uchwalić ustawę chroniącą firmy farmaceutyczne przed odpowiedzialnością jeśli ich planowane szczepionki spowodują obrażenia. Ponieważ nie ma potrzeby szczepionki przeciwko atakowi elektromagnetycznemu, Suga publicznie przyznał się do winy.

   Źródła Pentagonu mówią, że już zabili prezesa Samsunga Lee Kunhee, który „wydaje się rządzić Koreą Południową”. Być może była to zemsta za zabójstwo Kim Dzong Una, twierdzą źródła Pentagonu.

   Źródła podają również, że izraelski premier i masowy morderca Benjamin Netanjahu został stracony. Dodają: “liczba ofiar śmiertelnych w Izraelu przekroczyła teraz 2300.” Nie byliśmy w stanie samodzielnie potwierdzić tego ale zauważyliśmy próbę namaszczenia syna Netanjahu, Jaira, na jego następcę.

   https://www.jpost.com/israel-news/politics-and-diplomacy/yair-netanyahu-the-rise-of-the-son-646566

   W izraelskiej kolonii Arabii Saudyjskiej pojawiają się również poważne kłopoty. Przychody Arabii Saudyjskiej z ropy naftowej i nie-ropy spadły o ponad 70% w pierwszym półroczu tego roku. Oznacza to, że prognozy saudyjskiego wiceministra gospodarki Mohameda Al Tuwaijriego z 2016 rok spełniają się:

   „Jeśli [Arabia Saudyjska] nie podejmie żadnych działań reformatorskich i jeśli światowa gospodarka pozostanie taka sama, to jesteśmy skazani na bankructwo w ciągu trzech do czterech lat”.

   https://www.zerohedge.com/geopolitical/saudi-arabia-suffering-consequences-its-failed-oil-price-war

   Niskie ceny ropy są dobrodziejstwem dla Chin i Indii ale stanowią problem dla dużych rodzin naftowych, takich jak Rockefellerowie. Dlatego jesteśmy pewni, że nasiliły się próby podniesienia cen ropy poprzez podżeganie do wojny na Bliskim Wschodzie. Już zauważamy pożary i eksplozje w irańskim zakładzie petrochemicznym, typową strategię Rockefellera.

   https://www.rt.com/news/504394-fire-explosion-iran-petrochemicals-plant/

   Tymczasem w Ameryce Południowej próba kradzieży boliwijskich zasobów litu przez Elona Muska nie powiodła się. To o co ci ludzie walczą aby uniknąć, to paliwo wodorowe z wykładniczo większym zasięgiem jazdy na kilogram paliwa w porównaniu z wagą baterii pokładowej.

   https://www.commondreams.org/news/2020/10/19/democracy-has-won-year-after-right-wing-coup-against-evo-morales-socialist-luis-arce

   Wracając do USA, zauważamy coraz większe oznaki nasilającej się tam wojny domowej. Na przykład czytelnik w Teksasie wysłał nam raport, że Walmarty w Teksasie, Arizonie i Kalifornii został zamknięty, nie dlatego, że naprawiali „problemów z hydrauliką”. Zamiast tego, „przyjaciółka związana z budownictwem” poinformowała, że budują podziemne obiekty.

   Powiedziała ona: „Chińczycy przybyli 1 sierpnia i są zakwaterowani w tych miejscach”. W przypadku Walmartu w Midland w Teksasie, po tym jak lokalny szeryf zmarł niespodziewanie we śnie, mieliśmy dziesiątki pojawiających się burdeli. Chińczycy otworzyli salon paznokci, gdzie prane są pieniądze”.

   Źródła Pentagonu mówią, że działają w tej w sprawie, zauważając, że „po 2 tygodniach ‘kwarantanny’ z powodu COVID, szefowie połączonych sztabów wrócili do pracy w Pentagonie z hukiem, trzęsieniem ziemi na Alasce o sile 7,5”.

   Źródła zauważają:

   „Wiele głębokich podziemnych baz, od Australii i Nowej Zelandii po Europę, Azję i Amerykę Północną, zostało opróżnionych z dzieci, złota, diamentów, metali szlachetnych, skarbów, dokumentów, a następnie zniszczonych podczas gdy siły wojskowe pozbywają się pokonanych stronników kabała, którzy nawet nie zdają sobie sprawy, że wojna się skończyła”.

   Jest wiele publicznie dostępnych znaków, że trwa tajna wojna. Na przykład, było 911 przerw w dostawie prądu w całych Stanach Zjednoczonych, prawdopodobnie mających na celu uniemożliwienie lokalnej policji pojawiania się podczas operacji specjalnych.

   https://krebsonsecurity.com/2020/09/whos-behind-mondays-14-state-911-outage/

   Zauważamy również, że zasilanie jest odcinane dla ponad miliona ludzi w obszarach Kalifornii gdzie znajdują się duże firmy technologiczne, takie jak Google. Te cięcia energii elektrycznej miały miejsce po tym jak Departament Sprawiedliwości formalnie pozwał Google za praktyki monopolistyczne.

   https://www.foxbusiness.com/lifestyle/california-power-utility-1-million-cut-wildfires

   https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-sues-monopolist-google-violating-antitrust-laws

   Zauważamy również coraz większe publiczne oznaki, że mafia chazarska próbuje wynegocjować kapitulację. Widać to po rosnących wezwaniach mediów korporacyjnych do południowoafrykańskiego stylu „prawdy i pojednania”.

   .https://www.youtube.com/watch?v=LDrUQ0dUOWw

   Rosnąca przemoc na samym czubku światowej władzy również rozprasza nas od coraz większej ilości dobrych wiadomości. Na przykład, lekarstwo na Alzheimera najwyraźniej znaleziono.

   https://libin.ucalgary.ca/news/research-team-discovers-breakthrough-potential-prevent-reverse-alzheimers

   Jeśli Stowarzyszenie Białego Smoka i jego sojusznicy wygrają tę wojnę (i tak będzie), przedwczesne starzenie się i choroby dziecięce staną się uleczalne.

   Na koniec, słyszymy ze źródeł ezoterycznych, że niebieska pełnia księżyca w Halloween będzie w rzeczywistości w kolorze dyni. Jeśli okaże się to prawdą, będzie to wyraźny znak z niebios. Jeśli to nie okaże się prawdą, oznacza to, że jesteśmy zdani na siebie. Tak czy inaczej, ludzkość wyjdzie zwycięsko.

   Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/10/26/tensions-rise-as-world-wakes-up-to-u-s-election-theater/

 12. „Widzę, że z Tobą to od miłości do nienawiści niedaleko drogi Prezydencie;)”

  Łącze w sobie to i to 😉 Jestem lojalny wobec Przyjaciół, ale jak ktoś przesadza, to mogę dać w mordę. Do Ciebie nie czuje nienawiści, ale nie zgadzam się z Tobą w kwestii Dochodu Bezwarunkowego.
  Uważam, że Dochód Bezwarunkowy może wielu pomóc, a Ty spłycasz temat. Uważam, że lepiej abyśmy się nie spotykali, bo nie rezonujemy ze sobą, Majkel.

  1. Napomknij o tym niespotykaniu się jeszcze z dziesięć razy. Tu nikt o niczym innym nie marzy, tylko o spotykaniu się z tobą;)) Majk już nóżkami przebierał, a tu zonk;))

 13. A tu komentarz Edyty Górniak:

  Pozwolę sobie zamieścić, dla tych, którym się facebook nie otworzy:

  Edyta Górniak napisała:

  Kochani Moi,
  Oczyszczanie się Świata z przestarzałych i schorowanych struktur to trudny proces. Każdy z nas ma dziś potężną, odpowiedzialną rolę w uzdrowieniu siebie, a poprzez to całego Naszego Świata 🤍
  Liczy się każda myśl, każde dobra intencja, każda mądra decyzja. Przebudzajcie się Kochani, jesteśmy świadkami i uczestnikami wielkiej Transformacji
  Już dziś tworzymy naszą przyszłość. Od teraz.
  Zastanówcie się w jakim Świecie chcecie żyć i napiszcie swoje najodważniejsze i najpiękniejsze wyobrażenia
  Z chęcią przeczytam…
  Ja chciałabym, abyśmy dla czystej komunikacji między sobą przestali używać tele-wizji – tele-fonu, a w zamian zaczęli używać i rozwijać tele-patię
  Abyśmy odbudowali ekosystem, który zniszczyliśmy
  A Wy ..?

  Dziękuję Pani Edyto

  1. A wiesz Ula Laszka, odnośnie telefonów.

   Kiedyś pojechałem sobie sam do kamiennych kregów w Odrach.

   Ludzi trochę było, ale znalazłem wreszcie ciche miejsce w srodku małego kregu z boku.

   Udało mi się wyciszyć i zadałem pytanie : Do czego to jest ?
   Odpowiedź w myślach otrzymałem natychmiast : To starożytny telefon.

   Czyli co ?
   Jak się umie z tego korzystać, to zwiększa telepatię ?
   Nie wypróbowałem.
   Spróbuję przy nastepnym pobycie.

  2. ciąg dalszy, kolejny wpis Pani Edyty Górniak

   .https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3493486134060415&id=199500850125643

   Ten nieskończenie piękny, stary Świat rozpada się na Naszych oczach. Co myśmy wszyscy sobie wzajemnie zrobili… (?)
   Czy możemy jeszcze samych siebie ocalić ?

   Mieliśmy 2.000 lat na zrozumienie, czym jest istota życia, czym jest Dusza Ziemi, która pozwala nam tu żyć i czym w człowieku jest Miłość.
   Mieliśmy tyle czasu na zrozumienie, że tylko język Miłości i łagodności może cokolwiek uleczyć, cokolwiek zbudować i ochronić.

   Jeśli historia się powtórzy znaczy to, że niczego się nie nauczyliśmy i rozpoczniemy ten sam proces samozniszczenia i samozagłady, jaki znamy z historii Naszych Przodków.
   Nie chodzi o to, aby być biernym i uległym lecz o to, aby zrozumieć, że Cud dokonać może się wyłącznie wtedy, kiedy staniemy w obronie Źródła dobra i Miłości. W innym wypadku, to Nie Bóg stanie przy Naszym ramieniu, lecz ktoś inny… A wtedy nastanie koniec człowieka w człowieku.

   Wciąż powtarzamy te same błędy. My, ludzie inteligentni, mądrzy, pracowici, kreatywni i wrażliwi, którzy dostaliśmy Wolną Wolę nadal nie pojmujemy czym jest. Nadal nie potrafimy właściwie z niej korzystać. Żaden z Nas.

   Nie róbmy kolejny raz rzeczy, które będą nieodwracalne, których będziemy żałować my i których będą żałować Nasze dzieci.

   Proszę o to wszystkich manifestujących. Proszę także Naszą Policję i Wojsko Polskie całym sercem matki i kobiety pamiętajcie, że ślubowaliście bronić Narodu i jego Obywateli. Stańmy Wszyscy po stronie bezpiecznej przyszłości. Siłą jesteśmy tylko w Jedności Kochani Ludzie 🤍
   Wirus nienawiści może Nas rozdzielić i pochłonąć po stokroć więcej ofiar, niż jakakolwiek bakteria.
   Tylko najczystsze myśli, słowa i czyny mogą ukształtować Nowy, piękny, czysty wymiar ewolucyjny, dla całej Naszej cywilizacji.
   (…)

   Wyobraźmy sobie jak potężną siłę utworzymy, jeśli dokonamy świadomej transformacji Naszego gniewu, żalu, niezgody, bólu i złości – odmieniając to na dobroć, łagodność i Miłość, którymi w istocie jesteśmy! Każdy z Nas! Właśnie to jest najpotężniejszy wyraz buntu, jaki możemy utworzyć i wyrazić.

   Tak, ten rok odsłonił i nadal odsłania cienie wszystkich aspektów, które wymagają dialogu, głębszego zrozumienia zagadnień, uzdrowienia, ustanowienia i przyjęcia nowych struktur. Bezpiecznych i nikogo nie krzywdzących. Nie ma dziś wątku, który w całości pozostaje czysty. Wszystko wymaga przemiany i uzdrowienia. To jest czas generalnych porządków, przebudowy i odbudowy. Agresja jednak nie ma mocy takich rzeczy dokonać.

   (…)
   Kto komu chce sprzedać Duszę człowieka ? ..
   Odwieczna walka… Być może jesteśmy uczestnikami największej walki Dobra ze złym w całej historii Ludzkości
   Dostaliśmy więc szansę na przebudzenie w Nas Boga Miłości, nie na przebudzenie nienawiści.
   To jest pułapka Kochani Ludzie. To jest test dla Naszego człowieczeństwa.
   Być może już ostatni.

   Z Miłością do każdego z Was

   Edyta Górniak

   1. Ufff…, coś wreszcie drgnęło na przestrzeni… 🙏🙂👍

    Głos jednej powszechnie znanej i cenionej artystki może zdziałać więcej niż wieloletnia praca tysięcy zaangażowanych, ale nie znanych powszechnie istot.

  3. Edi kochana, bardzo Cię zawsze ubiłam i lubię, uważam że jesteś niesamowita, zachwyca mnie Twoja odwaga i wrażliwość, mocno Cię przytulam i dziękuję z całego serca!- Iwona

 14. Jak już kiedyś pisałem, fajnie byłoby dostać ten gwarantowany dochód podstawowy. To tak na początek.
  Ale po zastanowieniu, to może być pułapka dla wielu.

  Wyprodukujemy tym sposobem lumpenproletariat bez pracy, bez wykształcenia ( bo po co ?), bez perspektyw.

  Ale po co krakać ?
  Pożyjemy – zobaczymy.
  Zobaczymy czy ten dochód podstawowy będzie rzeczywiście bezwarunkowy.

  Żeby był bezwarunkowy, musiałby się zmienić cały system władzy , a na to się na razie nie zanosi.

  1. Nabito nas niewolniczymi kodami, że tylko praca niewolnicza daje wieczne zbawienie. Zapominamy o tym, że…

   KAŻDA

   ISTOTA LUDZKA

   JEST

   TWÓRCZA 🔆

   Z SAMEJ

   SWOJEJ

   NATURY. 🔆

   NIE MOŻE

   BYĆ INACZEJ,

   GDYŻ PONIEWAŻ AZALIŻ ALBOWIEM

   KAŻDY

   CZŁOWIEK

   JEST

   FRAKTALEM

   BOGA 🔆

   1. Ja pracuję już od dawna tylko tyle, ile to konieczne. Więcej czasu przeznaczam na Życie i przyjemności. I żyję!

   2. Ja długo robiłam sobie wyrzuty że po urodzeniu dzieci szybko nie wróciłam do pracy Powinnam przecież robić karierę, zarabiać itd. Teraz wiem że ten czas jest nam dany- mnie i dzieciom żeby być ze sobą w najważniejszym dla nich okresie – w ich dzieciństwie. Tego mi już nikt nie odbierze, to nasz czas. A do pracy zdążę – jak przyjdzie na to czas i koronopierdolec się skończy 😂

   3. Pięknie to ujęłaś Elizo, bo najważniejsza jest dla Nas rodzina.💓💏
    A wszelkie rządy państwowe miejmy tam gdzie Jasio może Pana Hrabiego pocałować 😆

    Ja ich nigdy nie wybieram, nie chodzę na wybory, bo mnie interesują zarządzający moją gminą i moim regionem, i tych wybieram.
    Reszta może nie istnieć, bo są przysłowiową kulą u nogi i porzeraczami naszych podatków, a ponadto od zawsze są to przedstawiciele Chabydła, czyli naszych okupantów, a ja ich sobie tu nie życzę i wolno mi.🤣😆🤣😆🐀

   4. ,, KAŻDA

    ISTOTA LUDZKA

    JEST

    TWÓRCZA 🔆

    Z SAMEJ

    SWOJEJ

    NATURY. ”

    Oczywiście, że tak.
    Twórcza natura wyposażyła człowieka w funkcję myślenia.
    Jakiekolwiek by ono nie było jest zjawiskiem twórczym.
    Rzecz nie w tym, by podważać naturalną zdolność do myślenia,
    chodzi o uwarunkowania, bodźce, w jakich dokonuje się proces myślowy, a zatem jakość myśli – dalej -jakość zachowań, działań.

    Złodziej, filantrop, pracownik w korporacji, turysta, sportowiec, muzyk, naukowiec – to tylko przykłady – tych ludzi różnią uwarunkowania myślowe, twórcze.
    Inaczej też podchodzi człowiek do zarobionych przez siebie pieniędzy, za które kupi sobie kilogram jabłek, a inaczej ten, który te pieniądze dostał za nic; bez najmniejszego wkładu pracy.

    Nie mam tu, rzecz jasna, na myśli ludzi, którzy z różnych powodów nie są w stanie zarobić na kilogram jabłek(dzieci, starsi ludzie bez emerytur, wysokie bezrobocie, niedyspozycja zdrowotna, nieumiejętność radzenia sobie w życiu etc.)
    Ale ludzi zdrowych, silnych, mogących pracować(znam takich ludzi), którzy co miesiąc przychodzą do MOPSu, GOPSu po ,,wypłatę” nie jednokrotnie wyższą od zarobków pracownika tych instytucji.

    Przecież te darmowe pieniądze(bilety płatnicze) jeśli nie mają pokrycia w zasobach naturalnych, to powinny być pochodną kapitału wytworzonego przez pracę człowieka. Drukowanie pieniądza bez pokrycia lub zaciąganie przez państwo pożyczek doprowadza do powolnej zapaści gospodarczej, co ma miejsce u nas.

    Z natury twórczy człowiek(podkreślam, ten który może pracować) otrzymujący za darmo środki do życia w sposób nieuzasadniony(to istotne) zmienia swoją postawę myślową – z kreatywnej na roszczeniową.
    (Kiedyś rozmawiałam z takim człowiekiem. Zapytany o jego samopoczucie, gdy wie, że może pracować i być zatrudnionym… itd. usłyszałam ,,twórcze myślenie”:
    – A po co? Z GOPSu mam więcej. A kto pani kazał pracować?
    Mogła się pani też do ,,gopsu zapisać”.

    Jasne, że nie wolno uogólniać i nie musi to dotyczyć wszystkich.

    ,, Nabito nas niewolniczymi kodami, że tylko praca niewolnicza daje wieczne zbawienie.”

    Owszem, negatywnym kodem jest praca niewolnicza, ale nie praca w ogóle.
    Wystarczy przyjrzeć się Naturze, Przyrodzie.
    Czy cokolwiek w niej mogłoby być życiem bez ruchu, zmian, działania, kreacji?

    Zastanawia mnie jedna kwestia.
    Czy człowiek wykonujący od pokoleń pracę niewolniczą, harujący od świtu do nocy, gdy otrzyma bez tej pracy środki do życia, czy będzie potrafił nimi właściwie dysponować, z pożytkiem spędzać czas, który do tej pory zajmowała mu praca.
    Nikt go tego nie uczył, bo niby kiedy miał znaleźć na to czas.

    Myślę, że to nie kwestia zapewnienia dla wszystkich podstawowych środków do życia, ale też ogromna edukacyjna praca na rzecz zmiany mentalności; z niewolniczej w wolnego człowieka kreującego dla siebie i otoczenia pożyteczne wartości.

    Miłego!

 15. Przekażcie to covidianom, którzy uważają naukę za wyrocznię, jeśli takich znacie. Raport CDC – wynika z niego, że im częściej nosisz maskę lub inne zakrycie twarzy, tym większa szansa, że zachorujesz:

  https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/69/wr/pdfs/mm6936a5-H.pdf

  – raport jest po angielsku, ale można wrzucić w tłumacza google, jak ktoś nie zna dobrze.

  70% z badanych chorych na COVID-19 nosiło stale maski lub inne zakrycia twarzy.

  1. Czytałam gdzieś artykuł, że długotrwałe noszenie masek powoduje grzybicę płuc, maska po 2h noszenia już jest mokra i nie chroni. Na szczęście mam przyłbicę… a ja muszę mieć, żeby nikt się nie czepiał. Czekam na koniec kowidiozy…

   1. „Na szczęście mam przyłbicę… a ja muszę mieć, żeby nikt się nie czepiał. Czekam na koniec kowidiozy… ”

    Moja Mama też ma przyłbicę. Wiele razy jej mówiłem, że jednorazowe maseczki szkodzą. Kupiła sobie przyłbicę.

   2. Hej,
    dobrze czytałeś, chodzi o wdychanie wilgotnego powietrza, które sprzyja rozwojowi grzybów. Plus przy dłuższym stosowaniu pojawia się niedotlenienie komórek wewnątrz organizmu.

    Paranoiczne mycie rąk wyjaławia skórę i żyjące na niej pomocne istoty.

    To wielowątkowy sposób na rozwalanie, co słabszych, organizmów.

    pozdrawiam, trzymaj się ciepło.

   3. A ja nie mam ani maseczki, ani przyłbicy, bo jestem wolnym suwerenem tego kRAJu, i nie ma takiej opcji, bym to ciulstwo kupiła, a tym bardziej założyła. 😆

    Wolę już nie wychodzić poza granice ogrodu do czasu, aż to Chabydło opuści nasz kRAJ, a wiem i czuję, że jest na wylocie do swojego księżycowego pana papcia. 😆🤗🤗🤗🤣

    Narobiłam zapasów żywności, o co nawoływał śp. Pan Adolf Kudliński, że do końca tej trzeciej wojny dla mnie i rodziny wystarczy.🤣

    W sobotę jeszcze zakiszę 20 kg kapusty w beczce, i to by było na tyle. 🤣🤣🤣🤣

   1. Jaśkowski ponoć mówi, że to świrusowe wariactwo ma trwać do marca 2025. W jasnowidza się bawi, czy jak? Przy przesunięciach w przestrzeni, i to jakich przesunięciach, to raczej niemożliwe.

   2. To chyba bylo w jednym z linkow, ktore ktorys z tawerniakow zapodal. Chodzi o jakas organizacje paramilitarna z Kolorado powiazana z demokratami. Po cichu nagrano szefa tej organizacji. Na nagraniu mowi bez ogrodek, ze Antifa oraz inne bojowki szykuja sie do podpalenia Stanow, gdy wygra Trump.

   3. Hmm aż takim optymistą co do terminu końca tej plandemii nie jestem, ale liczę że do wiosny Trump zdoła zrobić porządek z syjonistami przynajmniej na tyle, aby ten cyrk z plandemią zakończyć.

 16. „Tawie, może tak, ale do czasu, bo Polak to takie stworzenie, że im mocniej się go ciśnie, tym większy opór stawia. Nawet ci nasmarowani (wszelakimi plusami) zaczynają się zacinać, do oporu coraz bliżej…”.

  Coś też wczoraj „wisiało w powietrzu”, bo Ludzie w sklepach w moim mieście byli bardzo agresywni i nastawieni przeciw sobie. Nie dałem się sprowokować, ale niewiele brakowało, abym wczoraj na mieście zamienił się w zbója 😁

  Kaczor i ekipa, próbowali skłócić RODaków, że nawet w sklepach były osobniki robiące zakupy na wkurwie. Może kagańce tych osobników uwierają? 😮

  1. Do 21 listopada będzie się w Polsce bardzo ostro kotłować.

   Gady w ostatnim swoim spazmie rzuciły się na totalne programowanie umysłu zbiorowego populacji Polaków strachem, lękami społecznymi oraz nienawiścią – czyli wibracjami totalnie blokującymi prawdziwą Pobudkę, czyli możliwość nawiązania operacyjnego kontaktu ze Źródłem-w-Nas.

   1. Wszystkich nie są w stanie zaprogramować.
    Ja czuję się wręcz rozprogramowana 🙂
    Oglądałam nadszyszkownika. Według mnie jedzie na oparach.
    Energia słaba .Tylko agresja została a agresja to strach.

   2. Radochna :

    Strach strachem, ale może chodzi o to, aby pod osłoną jakiegoś stanu trzymającego ludzi w domach, sprowadzić do nas eskimoskich osadników w większej ilości na raz.

    Coś tam u nich się dzieje.
    Podobno natanjachuj został aresztowany.
    No to ci z nim związani muszą pryskać i to szybko.

   3. Malo ktory Polak/Slowianin nie ma zapasow. Juz tak mamy, ze lubimy miec zapasy: grzyby suszone, ziola, weki, nalewki, kiszonki i inne pysznosci w sloikach, zamrazarce etc.
    Mam dwa dwulitrowe sloiki ususzonej miety.

   4. Adrem
    natanjachuj 😉 nie został aresztowany.
    Rozprawa w jego sprawie w związku z oskarżeniami o przekupstwo, oszustwa i naruszenie zasad zaufania publicznego ma się rozpocząć w styczniu 2021.

   5. TAW ie

    Ja wiem ,że różni ” informatorzy” czyli agenci różnych służb często wkręcają Fulforda a to śmiercią holenderskiej rodziny królewskiej a to sorosa.
    A jak jest, nie wiadomo
    W eskimosju jest teraz ostry lokdown.
    I widać jak ichni policaje ostro pałują nieposłusznych.
    Czyli coś tam się dzieje.

   6. Tam od lat są protesty, ale polińskie mendia tego nie nagłaśniały. Ostatnio jednak rzeczywiście napięcie rośnie na całym świecie, również tam.

    Wg mnie realnej Norymbergi_2 nie będzie. Jest wiele wysp, których nie ma na mapach, oraz mnóstwo ukrytych enklaw, więc jest gdzie bezpiecznie zakamuflować grobali.

   7. Protesty trochę sterowane trochę nie (ciekawe czy stronnictwo Trumpa lub czyszczące świat z syjonistów nie brało udziału w ich aranżacji ale pokazują energię kobiet (wiele spośród nich to te które do ubiegłego tygodnia głosowały na pis ale tylko dlatego że nie były świadome jak dać lepszą przyszłość sobie i swym dzieciom) Wiele z nich to osoby pracowite, ambitne i z natury wesołe, miłe, ciepłe, i życzliwe (może nie zawsze zdają
    sobie do końca sprawę z matrixowej okupacji (nieświadome Laszki ciekawe czy za ich pomocą nie zostanie odsunięty obecny nierząd 3 RP)(żadnej istoty by nie skrzywdziły) nie to co antifiarskie hordy wykorzystujące zamieszanie.

   8. Co do Natanjahu to Fulford w ostatnim raporcie napisał, że został zabity, a nie aresztowany, ale podał że są to niepotwierdzone informacje. Podał, że syna Netanyahu szykują na następcę i że to uprawdopodabnia odejście z tego świata Benjamina, ale póki co, to nie ma dowodów i trzeba zachować sceptycyzm.

   9. poradzilbym rolnika wielkimi beczkowozami z gnojowka lac do oporu na ich siedziby a od tylu wylapywac do worka uciekajacych cwaniakow .Czy wariant z Islandi jest mozliwy?jak najbardziej i tego oni sie boja.Podobno na jutro jakies posilki antify ze wschodnich niemiec maja zostac wpuszczone miedzy demonstrujacych aby dezorganizowac i ich rozgonic

  2. Nachujzpiachu aresztowany? Podobno?
   Nie sądzę. Już ze 100 razy go zamykali, a on ciągle na powietrzu 😉
   Jakakolwiek próba zamknięcia nas w domach to samobój. To już nie zadziała. Na wiosnę mogli nas zastraszyć, teraz już nie da rady.
   Naszych śpiących rycerzy budzi tylko mocne pierdol#ięcie, wiec ta ruchawka potrząśnie społeczeństwem.

  3. Moje doswiadczenie
   Wczoraj poprosilam moja JAZN o szybkie i pozytywne zalatwienie spraw urzedowych. Za miesiac wygasa moje prawo jazdy i karta zdrowia. Musialam je odnowic. Cala procedure mozna zrobic online, ale mnie sie nie udalo. System komputerowy wyswietlil, ze sie nie kwalifikuje i musze osobiscie odwiedzic odpowiednia placowke. No wiec poszlam z samego rana. Niestety, przed wejsciem musialam zalozyc kaganiec. Wewnatrz trzy zamaskowane urzedniczki i jedna z przezroczysta oslona. I to wlasnie ta babka poprosila mnie do okienka. Bylam jedyna klientka. Potwierdzily sie moje przeczucia, ze chodzilo o zaktualizowanie zdjecia (dla doroslych raz na 10 lat). Poproszono mnie o zdjecie maski i przygotowanie sie do zdjecia. Jak zdjelam, tak juz nie zalozylam. Nikt mi nic nie powiedzial. Zadnych spojrzen. Nic. Moze dlatego, ze nie bylo innych ludzi. Moja wizyta trwala gora 5 minut, w tym bez maseczki 4. Udalo mi sie. Utrafilam w odpowiednie widelki czasowe. Ledwo wyszlam, a juz zobaczylam sznurek ludzi zmierzajacy do biura.

   1. Dzieki ViSie. Teraz wiem, ze ta przezroczysta oslona, o ktorej pisalam, to przylbica. W pracy tylko nielicznym pozwalaja ja nosic. Trzeba miec notke od lekarza z uzasadnieniem. Moze ta babka miala astme… Co by nie mowic, dobrze dla niej.

   2. Prawo jazdy kategorii pelnej (w moim przypadku kategoria G na osobowe) ma sie na cale zycie, ale trzeba odnawiac dokument/karte plastikowa z paskiem co 5 lat. Zaplacilam $90. Karta zdrowia natomiast bez oplaty. Zdjecie to samo do jednego i drugiego dokumentu. Dostaje sie wydruki z potwierdzeniem, ktore trzeba nosic do momentu otrzymania dokumentow droga pocztowa. Teraz maja inny plan. Szczegolow nie znam, ale ma byc tak, ze prawo jazdy bedzie mozna okazywac jako zdjecie (z kodem kreskowym) na komorce. Ja komorki wlasnej nie mam, wiec tematu nie draze.
    ———
    Tak z grubsza… Gdy zdawalam testy (kilknascie lat temu), prawo jazdy mialo trzy stopnie:
    – G1 – po zdaniu testu pisemnego otrzymywalo sie prawo jazdy z kategoria G1 i pozwolenie na nauke jazdy (w szkolce albo z osoba doswiadczona majaca kategorie G)
    – G2 – po zdaniu egzaminu z jazdy po miescie otrzymywalo sie G2; na G2 mozna bylo jezdzic cale zycie, ale co 5 lat trzeba bylo zdawac egzamin z jazdy; za oplata oczywiscie
    – G (pelne) – majac G2 mozna bylo w kazdej chwili przystapic do egzaminu na pelne prawo jazdy (miasto i autostrada); przy pelnym raz na 5 lat obowiazuje tylko aktualizacja danych, a co 10 lat nowe zdjecie
    ——
    O ile dobrze pamietam…. na G1 jezdzilo sie minimum 2 lata i zawsze z osoba towarzyszaca (tylko po miescie, autostrady wykluczone i do 10, czy 12 wieczor), na G2 mozna bylo jezdzic samodzielnie po miescie i po autostradzie, ale nie w nocy. Na G2 przejezdzilam chyba z 12 lat. Strasznie oblewali na egzaminie na kategorie G, a ja nauke jazdy pobieralam u malzonka.😁 Jak przed budynkiem uslyszalam, ze niektorzy zdaja po 8 razy, to sie za glowe zlapalam! Zdalam za trzecim razem, dopiero wowczas, gdy oplacilam sobie kilka lekcji w szkolce jazdy. I rzeczywiscie instruktor spojrzal na to wszystko innym okiem, przejrzal wszystkie kopie moich egzaminow (nie wyrzucilam, mialam w szufladzie), przeanalizowal moje bledy, poinstruowal. Pocwiczylam i powiodlo sie.
    Roznica rowniez jest taka, ze mniej doswiadczeni kierowcy z kategoriami G1 i G2 za to samo przewinienie otrzymuja wiecej punktow karnych niz kierowcy z kategoria G. Nie pamietam jak jest z mandatami.
    Ponizej przyklady. Co kilka lat zmieniaja szate graficzna.
    https://www.google.com/search?q=ontario+driving+license+renewal&sxsrf=ALeKk02zu_boOy_iYpJRshusvMymvuiREg:1604082330670&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi26oms-NzsAhWJWM0KHdQ2C5EQ_AUoA3oECBYQBQ&biw=1366&bih=625

    https://www.google.com/search?q=ontario+health+card&tbm=isch&ved=2ahUKEwiNt7eu-NzsAhXPA50JHRLqCpcQ2-cCegQIABAA&oq=ontario+health&gs_lcp=CgNpbWcQARgAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADoECAAQGDoECCMQJzoECAAQHjoGCAAQCBAeOgUIABCxA1CcqvIBWJvh8gFgr-7yAWgAcAB4AIAByAGIAewckgEGMC4yNi4xmAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=n1qcX83rJM-H9PwPktSruAk&bih=625&biw=1366

    Na kartach trillium (kwiat), symbol Ontario; pod ochrona
    https://www.google.com/search?q=trillium+ontario+flower&sxsrf=ALeKk03YaRNzGkUS_Xj_j3vRg6aoUDTnSg:1604086383972&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjN3uu4h93sAhXFKM0KHUp1CPYQ_AUoAXoECBYQAw&biw=1366&bih=625

   3. Oplata za tablice rejestracyjna, $120 na rok i ciagle rosnie, za dawnych czasow placilam $70. Mozna oplacic za 2 lata z gory. Potem poczta otrzymuje sie znaczki samoprzylepne z miesiacem i rokiem urodzenia kierowcy, ktore nakleja sie w prawym gornym rogu tablicy rejestracyjnej. U was tez tak jest?

    https://www.google.com/search?q=licence+plate+sticker+ontario&tbm=isch&ved=2ahUKEwjpp6rbit3sAhXGLM0KHeWLBQAQ2-cCegQIABAA&oq=licence+plate+sticker+ontario&gs_lcp=CgNpbWcQAzICCAAyBAgAEBg6BggAEAcQHlClJFjCLGDVRGgAcAB4AIABbYgB2wSSAQMzLjOYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ8ABAQ&sclient=img&ei=3W2cX6nFJMbZtAbllxY&bih=625&biw=1366&hl=en

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s