777 myśli w temacie “Rząd miał ściągnąć wrak, więc ściągnął Jarka…

 1. „czy jakże sympatyczną sforą psów dingo, żyjących m.in. na pustynnych terenach.”

  A jamniki? 🤣 Miałem dwie jamniczki, ale nie zjadły mnie 🤣🤣🤣

 2. Dzisiaj byłam w parku po kasztany na nalewkę. Mam już ok. 800 ml, ale uznałam, że do następnego roku może nie starczyć, więc skorzystałam z pięknej pogody. Idąc, słuchałam wczorajszej audycji wRealu 24 z gośćmi ze świata, nie zdążyłam całego, bo jest długie, ale mówią ciekawe rzeczy:

  .https://www.youtube.com/watch?v=zbCiG-S0lm8&t=3282s

  między innymi o wczorajszych atakach na Polaków. Ciekawe, czy w policji są Polacy?? Jak mogą tak swoich atakować?
  życzę sobie i im, żeby ponieśli konsekwencje swoich czynów, pewnie poniosą, bo zawsze ci na dole odpowiadają, a szefostwo spieprza „przez Zaleszczyki”.

  1. Wojciech Olszański mówił przed chwilą, że był wczoraj świadkiem odmowy wykonania rozkazu przez dowódcę oddziału policji. Rozkazy szły zdalnie, a ten dzielny patriota zażądał tego rozkazu na piśmie.

   Ten skromny obrazek dobitnie ukazuje, że jest szansa, że już wkrótce policja może przejść na stronę NaRODu. 🔆

   1. To walne (miało być ważne ale zostawiam, bo słowo „walne” w tym konteksście, to jak znak) info. Na youtube wpadł mi dziś lecący na żywo film z dzisiejszych protestów w Berlinie, Pan przemawiający na scenie (znam go już z protestów, ale nie pamiętam kim jest, chyba prawnik, który w USA rozłożył Volkswagen an łopatki, ale może być też lekarzem) mówił, że policja w Berlinie zaatakowała manifestantów, mimo legalnej manifestacji (tak, jak wczoraj w Warszawie) aresztowano jakiegoś ważnego przedstawiciela protestujących.

    Dla znających niemiecki:

    .https://www.youtube.com/watch?v=ZkSRurkej9c

    co dziwne autor jest czarnoskóry. Chyba z Minachium. Myślę, że poszukam kontakt do niego, żeby jeszcze mocniej łączyć protesty w Polsce i w Niemczech.

   2. Na stronę Narodu przejdą Polacy, ale przecież rządzące ścierwa ściągnęły z Izraela 40 tysięcy chabydłowych funkcjonariuszy w szeregi policji, nie licząc ukraińskich nacjonalistów, czyli nazistów.
    Muszą mieć pełne gacie że strachu, że tak obstawiają się obcymi.
    Gdyby byli Polakami, to nie bali by się swoich.

   3. Ze źródeł, które jeszcze nie zawiodły – jak to TAW kiedyś rzekł, dywizja to dywizja, ale charakter rozkazu zależy od generała…

   4. Polski Kontrwywiad zamiast chronić Polaków przed Żydami – to chroni Żydów przed Polakami.
    Z pewnością wynika to z faktu, że do Polskiego Kontrwywiadu przeniknęło mnóstwo etnicznych Żydów udających Polaków.
    Do dziś historycy nie mogą udowodnić, że naziści wytracili tyle Żydów, ile Żydzi podają. Ale o tym w innym artykule.
    TAJMNICZY „NIBY-POLACY” W PRZESTRZNI PUBLICZNEJ
    Co się stało więc z tymi – niby – zagazowanymi Żydami? Po zakończeniu wojny zmienili nazwiska i udawali Polaków. Reżim komunistyczny utorował im drogę do stanowisk w bezpiece, wywiadzie i kontrwywiadzie.

    Dzisiaj to ich żydowskie potomstwo usadowiło się w Polskim Kontrwywiadzie i wykonuje rozkazy wysyłane z Tel Avivu.
    To żydowskie potomstwo wraz z Mossadem wywaliło na zbity … Platformę Obywatelską, ponieważ była partią Volksdeutschów i oddalała Polskę od Izraela.
    To żydowskie potomstwo uknuło afery taśmowe u „Sowy i przyjaciele” aby zmienić kierunek polskiej polityki i osadziło PiS (czytaj: syjonistyczną partię) przy politycznym korycie.
    Teraz PiS spłaca długi Mossadowi spiskując potajemnie z ustawą 447 przeciw Narodowi Polskiemu!
    Polski Kontrwywiad nie zabezpiecza nawet w iluzoryczny sposób interesu Narodu Polskiego. Swoje działanie kontrwywiadowcze kumuluje tylko na opozycji politycznej zagrażającej PiS-owi i wykańczaniu dziennikarzy opisujących przekręty partii Kaczyńskiego (czytaj PiS-raela).
    Wielu z funkcjonariuszy kontrwywiadu to zdradzieckie pasożyty, żrące Polską Krew!
    Czy są jacyś porządni patrioci w kontrwywiadzie?
    Dobre pytanie.
    Ale jakoś nie widać buntu w ich szeregach przeciw żydowskim spiskom ustawy 447. Czy oni wszyscy sprzedali się za srebrniki?
    Czas pokaże!
    Ale jeśli w kontrwywiadzie jacyś porządni się ostali, to Polacy są z nimi na dobre i na złe!
    NARZĘDZIA SUWERENNOŚCI DLA POLAKÓW
    Narzędzia suwerenności dla Polaków:
    Polacy póki co mogą liczyć tylko na siebie…. Ale do tego są potrzebne niezbędne narzędzia: czyli nowa i natychmiast uchwalona przez Sejm RP ustawa o powszechnym dostępie do broni palnej – wzorem Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Republiki Czeskiej i wielu innych narodów Europy.
    Dozbrojony naród jest w stanie w skuteczny sposób zniechęcić każdego z potencjalnych najeźdźców.
    Potencjalni okupanci z respektem traktują podbity naród, wyposażony w broń – a inaczej traktują (bez respektu) traktują naród bez ukrytej broni.
    Przykład?
    Powstanie Warszawskie miałoby całkiem inny przebieg gdyby Warszawiacy posiadali nieograniczony dostęp do broni.
    Już w pierwszych dniach żołnierze AK zdobyliby wszystkie kluczowe obiekty zajmowane przez Wermacht. A w następnej fazie powstania skutecznie obroniliby szpitale i punkty opatrunkowe przed pijaną cieczą ukraińskich ss-mannów.

    Czy ktoś ma wątpliwości?

    To niech idzie do psychiatry!

    Są tacy, co naiwnie zapytają: A któż to obecnie naszej Polsce zagraża?
    Odpowiedź jest prosta i powinna być w takiej kolejności:
    Żydzi,
    Rosjanie,
    Niemcy.
    O Rosjanach i Niemcach było już dużo napisane…. Ale o Żydach za mało!

    Żydzi w Izraelu posiadają łatwy dostęp do broni. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń w tej kwestii. Każdy osadnik żydowski nielegalnie zajmujący tereny Palestyńczyków, w swoim gospodarstwie posiada po kilka pistoletów maszynowych. Należy też wspomnieć o obowiązkowej służbie wojskowej dla żydowskich mężczyzn i kobiet.
    Teraz należy zestawić to z przeciętnymi umiejętnościami wojennymi Polaków: mężczyźni i kobiety nie mają pojęcia o używaniu broni, nie mają do niej dostępu i nie wiedzą jak się bronić przed okupantem! Czyli idealny głupi przeciwnik!

    Żydzi są od dzieciaka szykowani do wojen oraz do nienawiści do Białych Europejczyków, a w szczególności do nienawiści do Polaków….
    Żydzi uważają budowę Polin za swoją powinność i nie widzą żadnej alternatywy dla Polaków.
    Według Żydów to Polacy mają wyludnić obszar Polski i zrobić miejsce w niej dla Żydów!

    Nie wiedziałeś o tym?
    To co ty w ogóle wiesz? Co ty czytasz? Co cię interesuje?
    Tylko LGBT i AntiFa…. Wróć do szkoły!
    Te 300 mld. dolarów roszczeń, które domagają się środowiska żydowskie od Polski… to zasłona dymna. Pamiętaj, że finansjera żydowska jest w stanie wygenerować taką kwotę w kilka dni poprzez nielegalną aktywność giełdową; potem wywoła jakąś wojnę i wrzuci (czytaj: zaksięguje) to koszta wojny…. I tyle!

    W ustawie JUST 447 nie chodzi o pieniądze. To pretekst do wojny z Polską!
    To próba zniszczenia Polski w tajnej wojnie hybrydowej jaką prowadzi Izrael przeciw Polakom.
    Polska to klucz do projektu Międzymorze i ogromnych zysków z nim powiązanych.
    Polska to duży i strategiczny obszar w centrum Europy.
    Polska to nieograniczony dostęp do wody i naturalnych zasobów – do których Żydów strasznie świerzbią ich spocone paskudne łapska.
    ŻYDOWSKI WYWIAD W POLSKICH MUNDURACH
    Skoro Polski Kontrwywiad jest taki SUPER, to wie przecież o tym, że USA tylko pokrzykują na polskich polityków w sprawie zaspokojenia roszczeń żydowskich – ale nic Polsce i Polakom zrobić nie mogą!
    … Bo jeśli Polacy wyrzucą wojska USA z Polski, to wojska te znikną z całej Europy.

    Nikt w Europie – oprócz Polski – nie chce Yankesów. Skończy się sen USA o obecności i kontrolowaniu kontynentu europejskiego.
    … Więc Stany Zjednoczone nic Polsce zrobić nie mogą złego!
    Nawet gdyby Polska zaorała by cały Izrael i posadziła na nim niemieckie szparagi – to USA nie zareaguje, bo straci dostęp do Europy i super-interesu projektu Międzymorze.

    Polska potrzebuje własnego silnego i nowoczesnego wojska złożonego z Polaków – a nie koniecznie jakiegoś zagranicznego kontyngentu w postaci Fort Trump.
    Politycy ze Stanów Zjednoczonych nie lobbują – i nigdy nie lobbowali – aby uzależnić budowę w Polsce tego Fort Trump od roszczeń żydowskich z ustawy 447.
    To zwykle kłamstwa syjonistycznych mediów!
    Czy dla USA jest ważniejszy jałowy i pustynny skrawek Izraela położony gdzieś w zadupiu, zabijający niewinnych Palestyńczyków?
    Czy dla USA jest ważniejsza Polska, cywilizowana i europejska, znajdująca się w ważnym miejscu planety?
    Na te pytania USA musi sobie samo odpowiedzieć… bo obecny świat oferuje więcej alternatyw od tej, co oferuje USA Polsce. Istnieje przecież dla polski atrakcyjna alternatywa chińska.
    A Fort Trump to nie żadna łaska ze Stanów Zjednoczonych, tylko wdzięczność za to, że Polska udostępniła swoje terytorium Redzikowie do budowy systemu ochrony terytorium USA. Rakiety Made in USA będą zestrzeliwać przecież rakiety Teheranu lecące do USA – a nie do Polski!
    KŁAMSTWO PiS-owskie
    To dlaczego Kaczyński, Duda i reszta PiS-raela w tajemnicy przed Polakami spiskuje z Izraelem o roszczeniach żydowskich?

    Jest tylko jedna logiczna odpowiedź : Bo PiS-iory to są Żydzi udający Polaków, którzy dostaną „działkę” z ukradzionej Polakom kasy!

    Czy myślisz, że Polski Kontrwywiad o tym wszystkim nie wie?
    … Że Polski Kontrwywiad w całości kontrolowany w przez PiS nie wiedział, że siedziba Kaczyńskiego przy ul. Nowogrodzkiej jest sprzedawana od Mossadu dla innego ”słupa” Mosasadu?

    Jeśli tak myślisz, to lepiej zrzeknij się polskiego obywatelstwa i nie rób już więcej wstydu prawdziwym Polakom!

   5. „Obecnie w Polsce trwa medialna histeria i kłótnia pomiędzy dwoma zidiociałymi częściami narodu!
    Po przeciwnych stronach linii frontu ulokowali się rozwścieczeni LGBT oraz Prawidłowi…. Obie te grupy umiejętnie są prowadzone i skłócane przez specjalistów od socjotechniki! … A dokładnie przez Polski Kontrwywiad, ze szczególną rolą koordynatora służb specjalnych – Kamińskiego (PiS) kilka lat temu ułaskawionego – nie wiedzać czemu – przez Dudę-Judę.
    Całą tę kłótnię jak zwykle sponsoruje syjonistyczny PiS, poprzez tajne dotacje… oraz wykorzystując do tego wszystkie media tv i prasowe; sowicie sponsorowane przez spółki Skarbu Państwa – w postaci płatnych ogłoszeń regularnie w nich zamieszczanych.
    Dużą rolę w polskiej przestrzeni internetowej odgrywają też coraz to liczniejsze tabuny „syjonistycznych troli”.
    Tak samo, jak wściekłość „pedałów” przeciw „nie-pedałom” hojnie i otwarcie jest dotowana przez gminy żydowskie i agendy Mossadu (czego przykładem było ich fizyczne uczestnictwo w marszu, w Warszawie; sama Azari darła ryja w tłumie LGBT).
    W taki prosty sposób różne agencje i środowiska – jawnie wrogie Polsce – skłócają oszołomiony Naród, który wieloletnia bieda ekonomiczna i frustracja z tym związana wypłukała resztki lojalności narodowej oraz instynktu samozachowawczego.
    „Polaczki” skłócone i podzielone dają się łatwo ojeb…ać!
    PiS szczuje każdego z każdym
    Jak to się dzieje, że w tę jałową bijatykę dało się wciągnąć 2/3 Polaków?
    … A gazety właśnie tylko o tym się rozpisują; umiejętnie rozgrzewając atmosferę?
    … A stacje telewizyjne tylko o tym pitolą; szczując do jeszcze większej agresji?
    Większość popularnych publicystów i dziennikarzy dała się temu zwariować lub świadomie wykorzystać dla profitów – czyli sprostytuować się za srebrniki PiS-u.
    Dlaczego?
    Przecież właśnie teraz dzieje się i rozstrzyga wiele ważnych i kluczowych spraw dla Polski!
    – Czy chodzi o to, aby te ważne dla Polski sprawy ukryć – za nic nie znaczącą bijatyką zidiociałych tzw. „pedałów” i tzw. „kiboli”?
    Roszczenia żydowskie względem Wojska Polskiego – to nie fantazje!
    Tydzień temu ukazał się w tym Blogu artykuł: „Izrael domaga się Polskiego Mięsa Wojennego”. Opisane w nim zostały roszczenia Żydów w sprawie dostarczenia Polskich Żołnierzy na Bliski Wschód i i wykorzystania ich do wojny za izraelski interes (Notabene: za friko).
    A już po kilku dniach w prasie blisko-wschodniej pojawiły się artykuły oparte o działania kontrwywiadu irańskiego, irackiego oraz wywiadu katarskiego i chińskiego, które opisują tajemnicze przybycie grupy Polskich Żołnierzy w rejony tuż przy granicy Irańsko-Irackiej. ( Te doniesienia prasowe można sobie z łatwością wygooglować.)
    Wywiady chiński i katarski donoszą o grupie 150 żołnierzy z Polski, instalującej się w koszarach Ajn-al-Asad na irackiej pustyni blisko granicy z Iranem. Docelowo będzie tam stacjonowało 350 Polaków, którzy wymienią wojska USA. Jednak dowództwo operacyjne tej polskiej grupy będzie złożone z oficerów USA. To na początek! Takich koszar i instalacji wojskowych z polskim wojskiem w rejonie Bliskiego Wschodu planuje się o wiele więcej!
    Tajne dokumenty, które wyciekły z toczących się rozmów Polsko-Izraelskich w willi blisko Tel Avivu, mówią, że Polska powinna dostarczyć swoich żołnierzy w liczbie od 20 tys. do 40 tys. – czyli prawie wszystkich, którzy stanowią wartość bojową (bo reszta – 60 tys. to są urzędnicy w mundurach), przeczytaj artykuł: „Izrael domaga się Polskiego Mięsa Wojennego”.

    Ale po co Polacy wpierd…lają się w nie swoje kłopoty?
    Bo właśnie chce tego Izrael! Tchórzliwe Żydki znowu kryją się za plecami innych wojsk (sami nie chcą walczyć – semickie konusy)!

    Warto przypomnieć: co Polska ryzykuje, kiedy wsadza nos do nie swoich wojen!
    – W Polsce jest tylko 100 tys. żołnierzy, ale tylko 40 tys. z nich zdolnych jest do walki (to żołnierze liniowi i frontowi); natomiast pozostałe 60 tys. to kadra oficerów, która nie stanowi żadnej wartości bojowej (zdublowani polscy generałowie, których jest najwięcej w NATO – a przygłup Duda-Juda rozdaje co roku ‚nowe-i-nowe’ nominacje na następnych generałów; to ogromna liczba polskich pułkowników, którym przyznano limuzyny i adiutantów; to liczni quasi-specjaliści sztabowi, którzy kompletnie nie posiadają jakiejkolwiek wartości bojowej; rzecznicy prasowi; kapelani, itp, itd,).
    Są jeszcze żołnierze WOT, którzy jednak zawodowym wojskiem nie są… i nie stanowią żadnej przeszkody dla regularnych wojsk uderzeniowych Federacji Rosyjskiej – gdyby doszło do inwazji z jej strony.
    Dlaczego więc, te jedyne skromne siły w pełni wartościowych Polskich Żołnierzy są wyrzucane z Polski, osłabiając zasadniczo polskie zdolności obronne?
    Dlaczego ci najwartościowsi Polscy Żołnierze (rzekomo Rosja obecnie zagraża Polsce) zamiast chronić polskich granic – wysyłani są daleko po za nie? Aby chronić nie-polskie granice?
    Przecież to wszyscy obywatele Polski zrzucają się na ich wyszkolenie, pensje, sprzęt, etc.!
    Co to, ku…wa znaczy?!
    Kto o tym zdecydował?
    – Dlaczego polska opinia publiczna (która łoży na to wojsko) nic o ty nie wie?!

    Natychmiast należy przeprowadzić publiczny audyt polskiego wojska! Sporządzić wyczerpujący raport! … I jeśli trzeba, powołać Sejmową Komisję Śledczą d.s. niebezpiecznego rozdysponowania polskim wojskiem!
    MSZ Polin wykonuje polecenia Izraela
    Kilka dni temu Ciapa-Czaputowicz z MSZ wysłał „notę” do Teheranu, aby Persowie oddali Anglikom ich okręt…. (sic!)
    Po co MSZ się wpieprza?
    Przecież Polacy mieli w przeszłości sporo do czynienia z Anglikami… więc wiedzą też, że angielscy premierzy i politycy to w większości zdradzieckie mendy!
    Anglicy oszukali Polaków w ’39 obiecując przymierze wojskowe
    Anglicy sprowokowali Polaków do wojny przeciw III Rzeszy
    Anglicy nie wypełnili zobowiązań sojuszniczych – zostawiając Polskę na pastwę losu w wojnie przeciw III Rzeszy
    Anglicy wykorzystali polskich pilotów do obrony Anglii – potem ukradli Polakom złoto z rezerw jako koszty za samoloty i paliwowo
    Anglicy zakazali polskim komandosom gen. Sosabowskiego na desant do walczącej Warszawy – w czasie powstania ’44 roku
    Anglicy zakazali polskim pilotom latających w RAF na pomoc powstańcom w Warszawie ’44 roku
    Anglicy zdradzili i sprzedali sojuszniczą Polskę Stalinowi w Jałcie
    Anglicy nie dopuścili Polskich Żołnierzy do Marszu Zwycięstwa w Londynie ’45 roku
    Anglicy „wygonili” do komunistycznego PRL żołnierzy polskich, walczących przeciw III Rzeszy
    Anglicy nigdy nie zapłacili Polsce za niewywiązanie się z sojuszu obronnego z roku ’39
    Lista jest dłuższa….
    Więc normalny Polak nie rozumie: po co Ciapa-Czaputowicz z MSZ pisze do Persów i upomina się o te angielskie zdradzieckie ….. oraz o ich okręt?
    To było pytanie retoryczne: okręt należał do Anglii – a ściślej: do korporacji z City of London Corporation – czyli do Żydów i żydowskiego Mossadu – czyli przyjaciół PiS-u.

    NATO, Rosja czy Chiny wiedzą, że Polski Wywiad oraz Polski Kontrwywiad jest zagraniczną rezydenturą izraelskiego Mossadu. Polski wywiad i kontrwywiad to zwykłe file zależne od Izraela.
    Geszeft PiS-u: wojna za blaszki
    – A jakie konsekwencje grożą Polsce w związku z wysłaniem Polskich Żołnierzy przeciw Persom (Irańczykom)?
    – Poważne!
    Iran sponsoruje wiele grup, określanych w UE jako terrorystyczne…. Obecność Polskich Żołnierzy w rejonie z pewnością spowoduje, że Iran wpiszę Polskę na listę swoich wrogów i wyśle terrorystów do wykonania akcji odwetowych!
    Chiny, które zawarły z Iranem ścisły sojusz gospodarczo-wojskowy też nie będą się bezczynnie przyglądały, jak Polacy psują im interes naftowy w Iranie. Powezmą z pewnością decyzje wielce niekorzystne dla polskiej gospodarki!
    Tylko w imię czego Polski Naród miałby płacić tak ogromną cenę za żydowskie wojenki?
    Obudźcie się „Polaczki”!
    A jak robią to inne państwa i narody?
    Kiedy inne państwa decydują się na uczestnictwo w jakimś „nie-swoim” konflikcie wojennym – jest to poprzedzone szeroką debatą publiczną; bo przecież jest tu mowa o oficjalnych działaniach wojennych z udziałem wojska narodowego (a nie jakiejś kilku-osobowej grupy tajnych agentów). Politycy tych państw wskazują obywatelom na ryzyko z tym związane, oraz możliwe profity, które może dane państwo z takiej wojny uzyskać, np:
    poparcie jakiejś ONZ-wskiej rezolucji korzystnej dla tego państwa;
    albo uzyskanie znaczących dla narodowej gospodarki profitów, inwestycji, licencji;
    albo powiększenia swoich zamorskich terenów, w postaci uzyskania strategicznej wyspy czy wysepek;
    etc.
    Przecież to ogromny wysiłek i ryzyko każdego narodu, który angażuje się w wojnę!
    To kto skorzysta?
    Ci odważni Polscy komandosi z GROM wystawią potem swoje dumne i wypięte klaty piersiowe, aby PiS-iory przywiesili do nich następne błyszczące blaszki (medale i ordery) – i to będzie cała zapłata za ich trud wojenny! A Państwo Polskie dostanie jak zwykle „figę” (zero)!
    Ale ci „patriotyczni” GROM-yki napiszą potem jakąś książkę o tej blisko-wschodniej wojnie i będą ochoczo rozdawać swoje autografy otępiałym fascynatom! Szkoda, że nie wspomną w swoich książkach o tym: dla kogo walczyli? …
    – Bo na-pewno nie dla Polaków!
    Komu załatwili profity i łupy wojenne? …
    – Bo na-pewno nie Polakom!
    Dumni komandosi z GROM pomerdają tylko swoim krótkim ogonkiem i ucieszą się kawałkiem nieświeżej, koszernej kiełbaski rzuconej im przez syjonistów.
    ŻĄDAJ I WALCZ O PRAWO DO:
    REFERENDUM W SPRAWIE BRONI DLA POLAKÓW
    Jeślidojdzie do wojny na Bliskim Wschodzie, to Izrael przestanie istnieć (tak zapowiedzieli Persowie, którzy posiadają ku temu realne środki). Izraelski Mossad i izraelskie wojsko planuje szybko przerzucić miliony Żydów z Izraela do Polski i Ukrainy. Tak duża akcja nie obejdzie się bez poważnych implikacji…. Wiele polskich powiatów i gmin – tylko w ciągu pierwszej doby – powiększy swoją populację liczebnie o 200% – 300% !
    Co to oznacza dla Polaków – rdzennych mieszkańców tych rejonów?
    Katastrofę!
    Prymitywni semiccy uchodźcy – nijak nie rozumieją kultury i tradycji Polaków…. Nie chcą polskich tradycji nawet szanować!
    Żydzi będą okazywali postawy roszczeniowe względem Polaków. Przecież każdy rozumny Polak wie, że Żydzi czują nienawiść wobec Polaków (kłamliwie oskarżają o udział Polaków w likwidacji Żydów w czasie II wojny światowej; kłamliwie oskarżają Polaków o nie istniejące pogromy; oczerniają Polaków i mówią o ‚polskich obozach zagłady’, etc).
    To nie będą wdzięczni uchodźcy z Izraela…. To będzie inwazja Polski przez zaciekłych wrogów, chcących wygonić rdzennych Polaków ze swojej własności…! Oraz chcących pozbawić Polaków własnego państwa!
    Kto twierdzi inaczej – to głupiec!
    A co z izraelskim wojskiem, które też z pewnością będzie towarzyszyło żydowskiej ludności cywilnej w ucieczce do Polski i Ukrainy?
    Czy izraelscy wojskowi-uchodźcy będą rozbrojeni?
    Co mówią tajne scenariusze przerzutu Żydów do Polski?
    Widać już teraz licznych uzbrojonych funkcjonariuszy izraelskich i agentów Mossadu w KL Auschwitz, Muzeum Polin, polskich lotniskach cywilnych….
    Więc łatwo domyśleć się, że PiS-iory raczej Żydów nie rozbroją – tylko dozbroją!
    Po to zresztą PiS przed rokiem uchwalił w Sejmie RP ustawę o możliwości użyczenia polskiej broni i polskich mundurów – wojskom obcym (sic)! I ustawa wcale nie precyzuje, że muszą to być wojska NATO.
    Żadne inne państwo UE czy NATO nie uchwaliło równie haniebnej ustawy!
    Warto też wspomnieć o alarmach Polskiej Straży Granicznej, która często znajduje przewożoną broń strzelecką, osobistą i artyleryjską z Ukrainy do Polski. A przecież duże ilości takiej broni w ogóle unika wykrycia przez kontrole graniczne. Wiele wskazuje, że sponsorem i koordynatorem tego przemytu są paskudne środowiska.
    Po co?
    Czy po to, aby uzbrojenie już czekało na uchodźców żydowskich w Polsce i szybko ich uzbroić?!
    Tak, czy siak, nie wygląda to kolorowo dla etnicznych mieszkańców Polski!
    Należy też pamiętać, że wielu izraelskich Żydów pochodzi z Rosji – z państwa już tradycyjnie nienawidzącego Polski i Polaków…. Rosyjscy Żydzi przeszli obowiązkowe kilkuletnie przeszkolenie wojskowe w Rosji i w Izraelu.
    No, a jak plasują się Polacy?
    Raczej kiepsko!
    – W Polsce niewiele jest wojska posiadającego frontową wartość bojową
    – W Polsce nie ma obowiązkowej służby wojskowej ani przeszkolenia wojskowego
    – Polscy poborowi i rezerwiści to fikcja urzędnicza
    – Polacy są odizolowani od broni strzeleckiej i nie umieją nią walczyć
    – Polacy są pozbawieni prawa do broni
    – Polska należy do państw, które łatwo zdobyć
    Nie trzeba być historykiem czy ekspertem wojskowym, aby wiedzieć, że: Powstanie Warszawskie miałoby całkiem inny przebieg – gdyby dzielni powstańcy mieli wystarczająco broni. Powstańców zdradzili też sojusznicy angielscy, którzy skutecznie przeszkadzali polskim komandosom gen. Sosabowskiego na desant w walczącej Warszawie!
    Nie trzeba być historykiem czy ekspertem wojskowym, aby wiedzieć, że: nie byłoby nigdy rzezi na Wołyniu o takiej skali – gdyby ludność polska posiadała odpowiednią ilość broni. Wstydliwy jest fakt, że sztab AK zostawił Wołyniaków bez ochrony…. Często Polaków na Wołyniu chroniły stacjonujące tam wojska węgierskie, będące w koalicji z III Rzeszą. Węgrzy dozbroili polską ludność cywilną i często zapewniali Wołyniakom wojskową ochronę i eskortę! Fakt – niestety przemilczany przez zawstydzonych weteranów sztabu AK. Obcy pomógł – ale nie Swój! Może właśnie dlatego, że w sztabie węgierskiego wojska nie było Żydów. Natomiast w tzw. polskim Rządzie Londyńskim zagnieździło się mnóstwo Polaków o semickim rodowodzie; nieczułych na krzywdę etnicznych Polaków z Wołynia.
    Mądre powiedzenie mówi: „… Każdy może popełnić błąd, ale tylko głupiec popełnia taki sam błąd po raz drugi…”.
    Polacy (cywile) nauczeni historią powinni realnie przyszykować się do „zbrojnej obywatelskiej obrony Polski” przed każdym wrogiem…
    – przed Żydami chcącymi wygonić Polaków… i urządzić pogromy przeciw Polakom
    – ale też przed „masą ukraińską” żerującą (jak pokazuje historia) w chwilach słabości RP
    A Polska Policja?
    Ha, ha, haa…. W dodatku ilość policjantów jest dopasowana do liczby mieszkańców danego regionu. Jeśli więc przybędą liczne watahy semickie do Polski – to polskiej policji będzie kilkakrotnie za mało.
    Co nieliczna polska policja zrobi:
    jeśli uzbrojeni Żydzi urządzą pogromy Polaków?
    jeśli uzbrojeni Żydzi zaczną wyrzucać Polaków z mieszkań? (Przecież nie ma pustych mieszkań dla Żydów, a w namiotach będzie zimno.)
    jeśli uzbrojeni Żydzi przejmą polskie samorządy? … I ogłoszą żydowską autonomię?
    Mrzonki?
    Tylko idiota powie, że to mrzonki – znając wspólną historię Żydów i Palestyńczyków!
    NATYCHMIASTOWE ŻĄDANIA:
    Polacy natychmiast powinni zażądać, aby ich partie polityczne zapewniły Narodowi/Obywatelom prawo do „wiążącego Sejm i Senat Referendum”!
    Polacy natychmiast muszą zażądać od Państwa Polskiego aby uzbroić Polaków! I to zarówno w broń długą oraz krótką.
    Polski Sejm i Senat powinni uchwalić spec-ustawą w trybie natychmiastowym o powszechnym dostępie Polaków do broni.
    Państwo Polskie w razie potrzeby powinno rozdać Polakom (cywilom) broń z magazynów wojskowych, gdzie są składowane wycofywane z wojska kałasznikowy i pistolety.
    Państwo Polskie powinno rozmieścić punkty, w których obywatele polscy w czasie zagrożenia mogliby zaopatrzyć się w granaty i wyrzutnie granatów.
    Wyznaczone przez WKU jednostki powinny dotować ceny amunicji dla ludności cywilnej.
    Polacy powinni uzyskać realną pomoc od Państwa – do organizacji Milicji Zbrojnej.
    Dlaczego?
    Tu odpowie sama historia i fakty:
    1. Kiedy w czasie Powstania Warszawskiego ’44 – komandosi generała Sosabowskiego zażądali od Anglików pozwolenia na przerzut z Anglii do walczącej Warszawy – dobrze uzbrojonych i wspaniale wyszkolonych polskich komandosów – to angielscy sojusznicy ostro się temu sprzeciwili…. Anglicy nie dali polskim komandosom nawet samolotów! Zaraz potem żołnierzy gen. Sosabowskiego skierowano do idiotycznej i bezsensownej akcji wojennej na północy Europy o kryptonimie Market Garden. Chodziło o to, że Anglicy przehandlowali Polskę Stalinowi – i robili wszystko, aby ludność walczącej Warszawy była pozbawiona ochrony polskiego wojska gen. Sosabowskiego.
    2. Kiedy więc współcześni polscy komandosi z GROM i innych jednostek frontowych zaangażują się w wojnę przeciw Iranowi – to dowództwo tzw. Koalicji Zachodniej nie musi wcale ułatwiać powrotu polskich żołnierzy do Polski, aby tłumić w Polsce agresję uchodźców żydowskich i pogromy skierowane przeciwko polskiej ludności etnicznej! Wręcz przeciwnie…! Mogą starać się zatrzymać polskich żołnierzy z dala od Polski, aby Żydzi mogli przejąć władzę w Polsce i ogłosić autonomiczne Polin.
    Są też przesłanki, według których – właśnie dlatego chce się wywieźć wojsko polskie daleko, na Bliski Wschód – aby pozbawić polską ludności cywilną – ochrony polskiego wojska przed spodziewaną inwazją semitów.
    3. Polakom należą się takie same prawa, jakimi obdarzone są inne narody – szczególnie do posiadania broni palnej. Polacy nie są wcale gorsi od Szwedów, Norwegów, Niemców, Szwajcarów, Czechów, Francuzów, Hiszpanów…, które to nacje mają konstytucyjne prawo do posiadania broni palnej! Dlaczego Polacy stanowią wyjątek? … I zakazuje się Polakom prawnie dostępu do broni i obrony? Przecież Żydzi w Izraelu posiadają nawet obowiązek posiadania broni w miejscu zamieszkania, aby strzelać do Palestyńczyków, którzy chcieliby wrócić do swoich mieszkań (do których Palestyńczycy posiadają jeszcze klucze), skradzionych przez Żydów.
    4. Z dokumentacji, a rzaczej tajnego protokołu z Okrąglego Stołu (zawartego pomiędzy polskimi syjonistami a komunistami) wynika, że Polacy obowiązkowo powinni być rozbrojeni! A każda następna ekipa lub partia polityczna obejmująca rządy w Polsce – musi zadbać, aby etniczni Polacy byli całkowicie pozbawieni możliwości obrony oraz pozbawieni posiadania broni palnej. Według publikacji książek wielu autorów, będących świadkami tych tajnych ustaleń, a nawet samych uczestników rozmów przy Okrągłym Stole wynika, że Żydzi (Mazowiecki, Geremek, Michnik, Kuroń) uparcie dążyli do pozbawienia Polaków możliwości skutecznej obrony. W kuluarach tłumaczono to obawą przed buntem rozwscieczonych Polaków dziką i złodziejską prywatyzacją, prowadzoną przez syjonistyczne banki JP Morgan oraz Goldman Sachs… ale też przed krwawym buntem i akcją zbrojną Polaków przeciw syjonistycznym planom budowy Polin – w miejsce Polski.

    Polacy powinni wymagać też od swoich lokalnych jednostek WOT:
    aby WOT przyszykowali plany miejsc internowania i miejsca stacjonowania ewentualnych uchodźców żydowskich. To normalne procedury, stosowane w UE. Zresztą wielu Polaków, którzy uciekali z PRL-u obowiązkowo spędzało kilka miesięcy w niemieckich, hiszpańskich i włoskich obozach internowania. Identyczne procedury dotyczyły też Czechów, Węgrów, Rumunów, etc..
    Nie można dopuścić do sytuacji, że masa żydostwa rozleje się bez żadnej kontroli po Polsce. Takie przymusowe miejsca pobytu (internowania) działałyby do chwili – aż ONZ zadecydowałoby o dalszych losach relokacji Izraelczyków w puste i niezamieszkałe miejsca świata.
    WOT powinny posiadać wyznaczone i przyszykowane punkty internowania, np. w opuszczonych PGR-ach (komunistyczne Państwowe Gospodarstwa Rolne), które przy niewielkim nakładzie finansowym łatwo przystosować do roli miejsc tymczasowego pobytu uchodźców. Taką rolę mogą też pełnić opuszczone boiska i obiekty sportowe czy opuszczone obiekty produkcyjne.
    Oczekuje się też, że Żydzi przywiozą duże środki finansowe, które mogłyby pokryć ich kosztowny pobyt – czyli wielkie obciążenie dla niezbyt zamożnego społeczeństwa Polaków.
    KONKLUZJA:
    … A pizdnięte „Polaczki” zamiast pomyśleć odpowiedzialnie o najbliższych wyborach i zmusić polityków do konkretnych obietnic czy zadań, takich jak umieszczenie w programie partii: prawa obywateli do REFERENDUM – to… dają się szczuć przez cwanych, syjonistycznych PiS-iorów:
    „LGBT” bije „Normalnych” – „prawidłowi” tłuką „pedałów”…. I nikt nie szykuje się na obronę Polski! Przed Żydami! Rosjanami! Ukraińcami!
    Każdy z tych wściekłych, wrzeszczących i nienawidzących przygłupów („pedał”y i „kibole”) – uwikłanych w nieważne kłótnie – nie dostrzega faktycznych problemów Polski!
    Kojarzy to się z walką agresywnych psów, które są tak ogarnięte nienawiścią do przeciwnika, że nie czują – że są ruchane przez większe psy… od tyłu!
    Głupole! „Polaczki”
    Weźcie się ogarnijcie! Przestańcie się kłócić i zwalczać, bo ułatwiacie robotę syjonistom! Kłócąc się i skacząc sobie do gardeł – dokładnie spełniacie żydowski plan!
    Do tej pory w jednej Polsce ko-egzystowały „pedały”, „kibole” i „patrioci” – i w ogóle to Polsce nie przeszkadzało!
    Kibole i Pedały – wszyscy jesteście Polakami i każdy z was ma prawo do Polski!
    Dla każdego z was jest miejsce w Polsce.
    Przestańcie się kłócić w tej „żydowskiej pułapce”.
    Dbajcie wspólnie o Polskę….
    Jeszcze nie jest za późno”

    -ubojnia polin—-

   6. Ja słuchałem sobotniej manifestacji rżnąć dechy na chałupę i skoro nie spałowali wszystkich zgromadzonych i nie powsadzali do suk, to tę bitwę wygraliśmy.

   7. Kiedy mówisz Tak innym, zastanów się, czy nie mówisz Nie Sobie……………..

    Złodziejom Twojej Energii mów NIE!

 3. W sumie chciałam jeszcze napisać, że dziś strasznie nad Monachium sypali. Ale mi było jakoś lekko na duszy. Szłam i patrzyłam na te samoloty i jakoś samoistnie miałam odczucie, że ja i wielu innych ochraniamy Ziemię przed konsekwencjami sypania, że nas to niedotyczy, nam nie mogą zaszkodzić. I wiecie co… po południu spojrzałam przez okno, a niebo było piąkne, błękitne, nie było widać żadnej „mgły” „zasłony”.

  1. Ja mówię czasem: a sypcie sobie wuje, sypcie, to już nikomu nie szkodzi. Sypcie sobie, sypcie, a to i tak idzie kotu pod ogon. Masa krytyczna przebudzonych już jest dawno przekroczona. Przebudzeni neutralizują to i inne coś.

 4. Warszawa równiesz dużo sypali dzisiaj, na bulwarach Wiślanych tłumy ludzi, wszyscy w kagańcach. A pod Wisłoslostradą po drugiej stronie oczysczalni Czajka 2 namioty wojskowe i żołnierze.

 5. „…sama spożywam kurczaki i ryby”

  Katharos, teraz to się przeraziłem i dostałem gęsiej skórki 😬 Jeżeli będzie kiedyś spotkanie TAWerny przy ognisku, to chyba się schowam w krzakach, bo jestem spod znaku Ryby, a nie chce żebyś mnie ganiała wokół ogniska z widelcem i nożem 😁🤣. Co ja Ci zrobiłem, Dziewczyno? 😮🤣🤣🤣

  1. 😂, tak tak Radku, Rybki to na przystawkę, he he

   Widzę, że optymista z Ciebie. Myślisz, że kiedyś wszyscy się spotkamy? Przy ognisku?!!!!!
   Mam poważne obawy, ale kto wie.

   1. Już się tu z dwoma kolegami umówiliśmy raz ale nie na 100% konkretnie więc nic z tego nie wyszło, mamy do siebie kontakt ale tu jak się okazało wiele osób do siebie ma. Trzeba tylko sprawnego organizatora to więcej się osób uda zebrać.

  1. Popatrzcie jaka ta UE jest dobra, 😆jak się o Nas troszczy żeby z tej troski Nas wytruć jak najszybciej.

   „Komisja Europejska poinformowała, że podpisała umowę w imieniu państw UE z amerykańskim producentem leków Johnson & Johnson na dostawę 400 mln dawek szczepionki na COVID-19.”

   1. Ale przecież tej firmie nie udało się wyprodukować szczepionki, o ile wiem, to czym nas więc uraczą jej producenci?

 6. System inwigilacji masowej, czy – jak twierdzą nieliczni – inwigilacji indywidualnej; to system szpiegostwa elektronicznego, którego zakres oraz zasięg zależy wyłącznie od operatora (czyli partyjnej mendy, bojącej się wolności wypowiedzi, bojącej się wolnych dziennikarzy oraz bojącej się opozycji), którymi w polskich realiach to CBA, Wywiad, Kontrwywiad oraz ich odpowiedniki wojskowe.

  Warto przypomnieć, że w wymienionych instytucjach państwa polskiego – nie pracują wcale patrioci, tylko kapusie wierne obcej agenturze. Ci funkcjonariusze nie są przez nikogo w Polsce kontrolowani ani też mianowani. Nominacje przychodzą jak zwykle z poza Polski. Nawet uniknęli weryfikacji po „okrągłym stole” – czyli tzw. „Wolna Polska” przejęła UB-eków i SB-eków – wszystkie te mendy PRL-u w swoje struktury III RP. Obecnie ich potomstwo inwigiluje Polaków.
  Minister i koordynator tych służb, niejaki Kamiński to facet o dziwnym rodowodzie. Warto poszperać w internecie o jego pochodzeniu. Otóż on i jego ekipa wymyśliła sobie ‚drogę na skróty’ w wyłapywaniu obywateli o ‚niesłusznych’ poglądach.
  Pomijając przy tym polskie prawo i polską Konstytucję!
  Kupili program (system inwigilacji masowej) od swoich promotorów i – rzecz jasna – sponsorów z Izraela (sic)!
  Dlaczego CBA przyjęło akurat z Izraela?
  Skoro takie programy są w ofercie innych państw i nie są niczym wyjątkowym….
  … Ponieważ izraelski „Pegasus” (bo taką nazwę dała dla tego programu kanadyjska wywiadownia KasperskyLab, która zidentyfikowała go w sieci) jest wiernym plagiatem innego programu Made in NSA (czyli: National Security Agency z USA).
  Zresztą jak wszystko inne, Żydzi niczego nie wymyślili, tylko ukradli od mądrzejszych od siebie!
  Niestety, ale Izrael w odróżnieniu od innych mądrych i dyskretnych państw, nie zachował dla siebie tego przywileju inwigilacji masowej – ale sprzedaje program Pegasus każdemu, kto tylko za niego zapłaci… taki żydowski charakter, taka żydowska przypadłość.
  A że Izrael to dla PiS-iorów specjalny sojusznik i … hojny sponsor… mentor… i pracodawca – to trudno było PiS-iorom odmówić żydowskiej „propozycji nie do odrzucenia”.
  Jak to? To syjoniści sami wcisnęli Pegasusa na siłę Polakom?
  Oczywiście! Zawsze tak się robi, kiedy prowadzi się wojnę hybrydową przeciw innemu państwu.
  W tym przypadku Izrael prowadzi wojnę hybrydową przeciw Polsce, przy wykorzystaniu partii PiS.
  W tej wojnie chodzi o:
  depopulację Polaków,
  przejęciu polskich zasobów naturalnych,
  polskich nieruchomości,
  polskich aktywów,
  polskich pasywów
  oraz terytorium Rzeczpospolitej Polski.
  Zresztą układanka ta jest skomplikowana, a docelowo chodzi o przejęcia przez syjonistów całego projektu „Międzymorze”, gdzie właśnie to Polska jest do niego kluczem.

  Aby skutecznie kontrolować oponentów i przeciwników tych syjonistycznych zapędów, należy z inwigilować obywateli polskich, którzy kategorycznie się temu by sprzeciwiają!
  UWAGA:
  Technicznie Izrael nie posiadał żadnych możliwości, aby na szeroką skalę inwigilować Polaków; dlatego Żydzi „zmotywowali” PiS aby pomógł zainstalować Pegasusa w Polsce. Oczywiście PiS (jako agentura żydowska) wprowadził pośpiesznie Pegasusa w Polsce. Od tamtej pory izraelski Mossad w pełni monitoruje, kontroluje i ingeruje w politykę, ekonomię, gospodarkę i opozycję polityczną w Polsce.
  Kilka technicznych faktów, abyś zrozumiał to, co do tej pory przeczytałeś w tym artykule:
  Programów systemów do inwigilacji masowej jest wiele; każde szanujące się państwo, pretendujące do lokalnego przywództwa posiada swój taki własny program – odpowiednik Pegasusa. Posiadają go USA, Chiny, Rosja, Niemcy, Pakistan, RPA… a nawet Iran.
  Każdy z tych systemów jest autorski i działa tylko według własnego kodu źródłowego. Nie jest kompatybilny z innym systemem inwigilacji masowej.
  Dodatkowo “na rynku” hackerskim jest mnóstwo ofert poszczególnych segmentów omawianych systemów, więc z łatwością grupa dobrych programistów może zbudować niezależny i w pełni autonomiczny system inwigilacji masowej, do której Żydzi w ogóle nie mieliby żadnego dostępu.

  Warto zadać więc kluczowe pytanie:
  dlaczego PiS-yjoniści z Polski zainstalowali w Polsce akurat izraelski Pegasus, który jest w pełni kompatybilny tylko z izraelskim systemem szpiegującym?!
  Warto też zadać inne pytania:
  dlaczego PiS-yjoniści z Polski nie napisali własnego programu szpiegującego do masowej inwigilacji, skoro w Polsce jest wielu super-uzdolnionych specjalistów, mogących spokojnie taki program napisać i wdrożyć?
  dlaczego polski wywiad cywilny lub wojskowy (czytaj: zażydzony) nie przekupił specjalistów z zagranicy, aby napisali taki program wyłącznie dla Polski.
  Cóż więc stało na przeszkodzie aby posiadać swój własny (polski) program inwigilacji masowej?
  Przecież z pewnością było by to dużo tańsze od ceny, jaką polskie CBA zapłaciło izraelskim syjonistom za Pegasusa!
  „… Bo Polska – zdaniem Mossadu – tylko wtedy jest skutecznie eksploatowana, jeśli zostanie przyłączona do izraelskiej sieci inwigilacji masowej…”.
  Techniczne fakty:
  Każdy program cybernetyczny jest w zasadzie kodem źródłowym. Oznacza to, że powinien spełniać ściśle określone funkcje. Pojemność przeciętnego kodu źródłowego waha się od kilkuset tysięcy linijek poleceń do kilku milionów linijek.
  Program inwigilacji masowej, zdolny oszukać i obejść zabezpieczenia telefonów, ale też skutecznie obejść operatorów sieci telefonii komórkowej oraz internetowej to wielokrotność wspomnianych linijek poleceń programu.
  W każdym takim kodzie źródłowym znajduje się wiele tzw. „furtek”.
  „Furtka” to taki niewielki dodatek do programu kodu źródłowego, który przy wielu milionach linijek poleceń, praktycznie jest niewidzialny.
  Siedzi sobie spokojnie, ukryty wśród znaków – aż do chwili, w której zostanie aktywowany!
  Kto uaktywnia “furtki”?
  Lepiej zadać inne pytanie:
  Kto wie o takiej “furtce”?
  Wie o nim z pewnością autor, który napisał “furtkę” i wsadził (ukrył) w długim ciągu nudnych znaków poleceń.
  Czy wie o takiej „furtce” zamawiający kody źródłowe?
  Czasami: wie. Czasami: nie wie.
  Historia zna już przypadki w Microsoft, Instagram, Google… że zdarzali się specjaliści piszący dla nich program – którzy przemycili do tych programów coś „na własną rękę” – bez wiedzy zamawiających.
  Po co?
  Dla kasy!
  Często, kiedy system został już wdrożony, w nieracjonalny i tajemniczy sposób zaczął się psuć. Ponieważ specjalista zdalnie (nielegalnie) uaktywnił „furtkę”. Następnie żądał zapłaty za ulepszenie istniejącego programu, albo… żądał okupu za odblokowanie kosztownego systemu.
  Analogicznie szklarz wybija w nocy okna, aby w dzień dostawał zamówienia na wstawianie nowych szyb. W taki sposób nakręca własny biznes.
  Tak, czy siak – normą już jest, że każdy duży program kodów źródłowych takie „furtki” posiada, za wiedzą właściciela lub bez jego wiedzy. Należy tylko szukać, co wcale nie jest prostym zadaniem.
  Pegasus też musi takie „furtki” posiadać, tak aby Żydzi sprzedając swój program inwigilacji masowej innemu państwu – mogli widzieć co najmniej tyle, ile widzi państwo, które taki program zainstalowało u siebie.
  Ironią jest fakt, że jeśli Izrael chciałby inwigilować jakieś obce państwo, to Mossad musiałby zapłacić fortunę innemu wywiadowi za pozwolenie zamontowania Pegasusa w innym państwie.
  Ale w Polsce PiS-owskiej jest dokładnie odwrotnie; to polskie CBA zapłaciło izraelskiemu Mossadowi za to, że Żydzi inwigilują Polaków!

  Ku…wa, gdzie tu logika?!

  PiS-iory same dopłacają do pałki, którą oberwą! Chyba, że PiS-iory to faktycznie syjonistyczna V kolumna.
  Sam sobie odpowiedz….
  Czy twoja odpowiedź będzie logiczna… czy naiwna, pełna frazesów o tzw. „dobrej zmianie”.
  Co do samych „furtek”:
  Żydzi za pośrednictwem CBA zamontowali w Polsce swój system inwigilacji masowej, w pełni kompatybilny ze swoim systemem inwigilacji masowej. A skoro tak, to system i tak będzie zarządzany z centrali Mossadu gdzieś w Izraelu… a polscy funkcjonariusze CBA zostali sprowadzeni tylko do roli monterów, montujących i zakażających polskie sieci operatorów telefonii komórkowej oraz internetowych.
  A te ogromne kwoty, które rzekomo CBA zapłaciło Izraelowi za Pegasusa – to wyłącznie koszty montażu w Polsce. Reszta kasy z faktury poszła na jakieś żydowskie akcje przeciw Polakom w Polsce, które przeprowadził Mossad.

  Nawet jeśli umowa polsko – izraelska przyznaje jakąś niewielką i ograniczoną samodzielność w wykorzystaniu Pegasusa dla polskiego CBA – to i tak wszystkie dane takich inwigilacji dotrą do centrali w Izraelu, ponieważ zadziałają żydowskie „furtki” kodów źródłowych Pegasusa – przekierowujące wszystkie czynności i aktywności z prowadzonych inwigilacji dla celów własnych CBA.
  Tak czy siak – żydowskie służby będą wiedziały o każdej akcji polskich agencji.
  Należy też pamiętać, że Izrael sprzedał Polsce tylko licencję Pegasusa; a więc konserwacja systemu, przeglądy i aktualizacje będą się odbywały nie w Polsce, ale będą w Izraelu.
  Oczywiście Izrael może przysłać swoją ekipę remontową z Mossadu do Polski celem przeglądu, remontu i aktualizacji systemu Pegasus – ale to na jedno wychodzi.
  Polscy specjaliści i tak nie dostaną żadnej autoryzacji i uprawnień do Pegasusa.
  Przykłady:
  Polacy chociaż kupili samoloty F-16 przed wielu laty – do tej pory nie posiadają dostępu do ich kodów źródłowych. Przeglądy i aktualizacje elektroniki polskich F-16 dokonuje personel z USA.
  Identycznie jest z pociskami rakietowymi zakupionymi od Skandynawów do obrony wybrzeża. Tylko technicy zagraniczni mogą dokonywać ich przeglądów oraz aktualizacji programów i elektroniki.
  Dotyczy też pocisków JASM, do których nie mają autoryzacji polscy specjaliści.
  Tak też będzie z systemem operacyjnym do artylerii HIMARS i PATRIOT.
  Czy polscy agenci z CBA są tak głupi, że nie wiedzą o „furtkach”?
  Trudno w to uwierzyć.
  Raczej zdają sobie z tego doskonale sprawę; a robią tak jak robią – bo są zwykłymi KAPO, którzy dopuścili się zdrady Polaków na rzecz syjonizmu i prześladują Polaków w tej hybrydowej wojnie, którą prowadzi Izrael przeciw Polsce.
  Wkrótce wybory; po raz wtóry Polacy nie błysną inteligencją przy wrzucaniu karty wyborczej. Wybiorą syjonistyczny PiS;
  tak jak przed ośmiu laty głosowali na powtórną kadencję dla niemieckiej PO.

  Lata lecą a Polaczki jakie były … takie dalej są!
  Tylko Polonia, która widziała i zna inne, prawdziwe demokracje, dziwuje się: dlaczego Polaczki w Polsce są aż tak jebn…ęci?
  Dlaczego polski elektorat nie da potężnego poparcia dla Kukiza, który walczy o:
  JOW-y
  Referenda
  Prawo do odwołania bezużytecznego posła w trakcie pełnionej kadencji.

  1. „Lata lecą a Polaczki jakie były … takie dalej są!
   Tylko Polonia, która widziała i zna inne, prawdziwe demokracje, dziwuje się: dlaczego Polaczki w Polsce są aż tak jebn…ęci?”

   Kolego, polonijny patrioto, któremu wygodnie pisać, bo zawinął dupe w troki do usa, wypraszam sobie obrażać Polaków, że są jebnięci. Fajne teksty tu wrzucasz, nie swoje zresztą, ale mnie wkurwiłeś. To nasza wina, że od lat jesteśmy ogłupiani, manipulowani i truci z każdej strony od samego dzieciństwa tak, żeby nie umieć logicznie myśleć przez całe życie? Czy uważasz, że winę za to ponoszą prawdziwi Polacy? Kto do tego dopuścił? Kto wymordował patriotyczne elity? Ile lat musi minąć, żeby niejednemu wreszcie otworzyły się oczy? Ile starania i chęci poszukiwań, uświadamiania i dążeń do prawdy. Zapewniam Cię, że jest wielu, którzy już powoli czają o co biega, budzą się i pragnąć zrobić tu porządek. I jeżeli coś drgnie to tylko przez tych co tu zostali, walczą, uświadamiają i nie zdradzili ojczyzny.

   1. Powtarzam sie, ale trudno. 70% Polakow glosowalo na Dude albo Trzaskowskiego, czyli na stary system. Na tzw. Zachodzie jest tak samo albo i gorzej. No i pozostaje pytanie. Ilu z tych pozostalych 30% stanowia ludzie swiadomi, w miare swiadomi i ci, ktorzy nie maja zbyt wysokiej swiadomosci, ale widza/czuja, ze z systemem/swiatem jest cos nie tak? Niektorzy uwazaja, ze 5% spoleczenstwa, bardziej optymistyczni, ze 10-15%.
    Z Polonia jest tak samo jak z Polakami zyjacymi w Kraju. Przytlaczajaca wiekszosc „nie widzi i nie slyszy”. Jest skoncentrowana tylko i wylacznie na plaszczyznie materialnej, czyli ekonomicznej, czyli na rynku pracy i zarobkach. Jedni maja nadmiar, inni brak. I znowu wszystko dotyczy tylko i wylacznie kwestii materialnej: podatki, ulgi, zarobki, wiecej nadgodzin itd. Ta grupa jest przekonana, ze wystarczy obnizyc podatki, a wszystko bedzie dobrze.
    To tylko takie moje spostrzezenia.
    ————-
    Malzonek slyszal historie mezczyzny, ktory w fabryce samochodow przepracowal 40 lat bez jednego wolnego dnia; ponoc nadal pracuje. No pewnie, jak zaczal w wieku 20 lat, to w tej chwili ma 60. Bral tez nadgodziny, co oznacza, ze pracowal po 10-12 godzin. Czy to jest jeszcze czlowiek? Raczej biorobot. Skad ci ludzie biora sily na taki zapieprz, bo praca to tego nazwac nie mozna? Powinnam byla napisac „brali”, bo z pewnoscia wielu takich jak on szybko zniknie z tego padolu. Cialo nie wytrzyma. Obwody sie przegrzeja.
    Kandydat do nagrody „Glupiec Stulecia”.

   2. Ciesze sie kolego Arecki ze zauwazyles co zauwazyles i przepraszam ze sie wku… Teksty w wiekszosci byly opatrzone ponizej linkiem do strony moglem gdzie niegdzie to opuscic
    http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/ubojnia-polin
    Jesli sie nie podoba Tobie to nie czytaj.

    Mozesz nie lubic tego co tam napisane ale prawda jest jaka jest a slowo polaczek zapewne nie odnosi sie do ogolu tylko do tych ,ktorzy niestety poszli w zlym kierunku zubozania naszej Lechi …pieniadze im szczescia nie dadza.Pozdrawiam.

 7. „Obejrzyj to, szybko zmienisz zdanie. Filmik 7 min., szybko się uporasz”.

  Katharos, obejrzałem. Kompletnie mnie to nie wzrusza. Tak zwani rządzący mogą sobie wymyślać cokolwiek, a ja dalej mam w dupie ich fantasmagorie. Jestem Suweren, a jak się wkurzę, to też potrafię być niebezpieczny i niekonwencjonalny, kreatywny. Nikomu nie wierzę, w żadną ideologię, religię, miłości bezwarunkowe, miłości warunkowe, guru, szurów, istoty światła, istoty ciemne, Jezusów itp. 😀 Mam w sobie dwie natury. Jestem pełen Miłości, Empatii dla innych, uwielbiam Żartować, Żyć na Luzie, ale jak trzeba, też mogę się zamienić w Bestię… Większego Drapieżnika 😠 od tzw. rządzących.
  W ich interesie jest zatem, aby nie drażnić Radosława, zwłaszcza przed śniadaniem 😁. Idę zrobić sobie śniadanie. Katharos, głowa do góry 🙂. Jestem Ryba, a jak Ryba coś powie, to przecież wie 😁😜.

 8. „Cwelebryci, bądźmy precyzyjni”.

  Majk, pamiętam, że jesteś fanem Liama Howletta z The Prodigy, którego nazwałeś Bogiem 😁 On też jest cwelebryta? 😮 😁 Dobrze, że nigdy nie byłem fanem The Prodigy 🤣

  1. A wyobrażasz sobie Liama Howleta w pytaniu na śniadanie jak piecze wegańskie ciasteczka i pitoli o wyższości Wielkanocy nad Bożym narodzeniem, gdy jedną z jego Boskich piosenek posiada tekst „Fu#*k Them and Their Low”.
   Z dedykacją ode mnie dla Ciebie na dzisiejsze czasy:

   Their Law live from Red Sqare Moscow 1997

   .https://youtu.be/k1gGJqSCumI

   Oprócz Jilted Generation w tamtym czasie rządziło też Rage Against The Machine. Ciekawe, że nic się te dwie płyty nie zdeaktualizowały w swoim przekazie, a to już 25 będzie 🤔

   1. Każdy ma inny gust muzyczny. Ja np. nie mogę zrozumieć „fenomenu” Kraftwerk (chociaż Depeche Mode twierdzili, że to Kraftwerk miał na nich wielki wpływ). Sporo muzyków i artystów w show biznesie (również tych grających Rocka) zachwyca się Kraftwerk, a ja uważam tę kapelę z Niemiec za nudną jak flaki z olejem 🥴. Kocham przecież muzykę elektroniczną i syntezatory, ale Kraftwerk mi nie leży, a ponoć to legenda 😀 Są jednymi z prekursorów muzyki elektronicznej, ale to nie mój klimat. Jedyny utwór ciekawy to „The Robots”, ale i tak mi się znudził 😀

   2. Żałuję tylko, że na koncert The Prodigy już Cie nie zabiorę, zawiesili działalność po samobójczej śmierci Keith’a Flint’a, choć podobno może jeszcze będzie płyta, zobaczymy.
    Nie było nigdy na tych koncertach ludzi co by nie tańczyli a przeważało zawsze towarzystwo heavymetalowe.
    Doznałbyś kulturowego szoku XD

 9. „W tańcu i w muzyce kryje się wolność. Nie tylko na poziomie wolności osobistej i znajdowania w sobie ukrytych pokładów energii. Czasem ma to nawet znaczenie polityczne. Ruchom buntowniczym bardzo często towarzyszy żywiołowy taniec. Tak było w czasie rewolucji francuskiej, gdy lud Paryża święcił swoje zwycięstwo. Tak samo było też w Afryce Południowej blisko dwieście lat później, gdy czarnoskóra ludność RPA walczyła przeciwko apartheidowi. Nie tak dawno, bo w 2005 roku represyjna administracja w Egipcie groziła zamknięciem szkół tańca, ze względu na rzekomo polityczny charakter tańca. Rzeczywiście, badania udowadniają, że ludzie tańczący w nieskrępowany sposób wspólnie do jednej muzyki czują ze sobą głębszą wspólnotę niż ci, którzy nie tańczą.

  Może czas na to, żeby zamiast organizować marsze, Polacy zaczęli tańczyć?”

  Fragment tekstu znalezionego w internecie na krool więcej światla czy coś w ten deseń.

   1. Radku, uważasz, że owłosione nogi przeszkadzają w tańcu? A czemu? Opór powietrza większy? 🙂 🙂 🙂 (puściłabym tu oczko, ale na laptopie nie mam ikonek).

   2. [Ula-Laszka] a laptopie nie mam ikonek
    ———————
    Otoz są. Kliknij na prawa strone „myszki” (prawy przycisk). Rozwinie sie zakladka. U mnie na samej gorze jako „emoji”.

   3. [Ula-Laszka] a laptopie nie mam ikonek
    ———————
    Otoz są. Kliknij na prawa strone „myszki” (prawy przycisk). Rozwinie sie zakladka. U mnie na samej gorze jako „emoji”

    Dziękuję za podpowiedź. Mi też brakowało ikonek 😍

 10. Ator dzisiaj w rozmowie z Jackowskim (pod koniec programu), stwierdził, że jest w Polsce zraza. To Ator nadal wierzy w świrusa covida? Poj…ło go? 😀 Jaka zaraza, Atorze?

  1. Od początku się trzymał tej wersji, znając zarażone zarazą osoby. Przez chwilę lubiłem go słuchać, ale zaczęło to wywoływać poczucie strachu, więc sobie odpuściłem. Co nie zmienia faktu, że gość analizy robi bardzo dobre 😮

 11. 🕊️
  „Po prostu pozwólcie przepłynąć staremu programowi, świadomi tego, co się dzieje, i nie dajcie mu żadnej władzy. Jest takie stwierdzenie z Biblii, które mówi: „Niech poganie szaleją”.

  Blog tamar102a

   1. Pozytywne – „Na poziomie indywidualnym istotne jest, by pomimo pozornego chaosu wewnętrznego i zewnętrznego zaufać temu, co przychodzi. Pomocne w tym procesie może być obserwowanie własnych doznań, odczuć i emocji w ciele. W Matrycy 5D jedyną istotą, która ma kontrolę nad własnym życiem, jest sam człowiek, właśnie poprzez świadomą kontrolę własnego sposobu myślenia. Opieranie się na czymkolwiek z zewnątrz to iluzja starego zestawu wzorców Matrycy 3D.

    https://architekturaosobowosci.wordpress.com/2020/10/26/raport-energetyczny-listopad-2020-bardzo-dobre-wiesci-klucz-do-zmian-realna-kreacja-rzeczywistosci/

 12. „Oj tam, oj tam !
  Depilację wymyślono już bardzo dawno temu.
  Nie żałuj sobie kankana”.

  A co Ty, ciota, że mi takie rady dajesz?, haha

 13. „Radku, uważasz, że owłosione nogi przeszkadzają w tańcu? A czemu? Opór powietrza większy?”

  To była prowokacja z mojej strony „kankanowa” 😀, aby Adrem się ujawnił ze swoją orientacją, bo skoro goli swoje nogi i mi udziela takich rad, znaczy, że mnie podrywa, a ja akurat nie jestem z jego bajki 🤣 Nie mam nic przeciwko gejom, byleby trzymali się z daleka…

  1. Chyba Cię pogięło !
   To był żart po prostu.

   Może zbyt obrazowo wyobraziłem sobie faceta tańczącego kankana i skreciło mnie ze smiechu.

   A swoją drogą – nieładnie.
   Od razu komuś przypinać łatke homosia.
   Robi się wtedy atmosfera jak na prawicowych blogach….

   1. Gejowski humor to nie moje klimaty. Bycia homosiem też nie należy się wstydzić, ale pisanie o goleniu nóg zabrzmiało jak podryw. Znałem przypadek faceta hetero, który pracował w pewnej firmie, gdzie jeden z gejów go podrywał w ordynarny sposób, bo w kiblu. Słyszałem też o facecie, który ogolił sobie nogi.

  1. 😊😊😊 To bardzo dobre wieści.
   Od wczoraj mialam zjazd emocjonalny (pomimo długiego spaceru w lesie) i dopiero ten artykuł mi pomogł.
   Już mi dobrze ❤❤❤ Znowu nabrałam optymizmu

   PS. W lesie było cudnie 😊

   1. Tak, w sytuacji zagrożenia zewnętrznego Słowianie zawsze chronili się w Świętym Gaju…

    🌳🌳🔆🌳🌳

    Stan zewnętrznego zagrożenia zawsze skutkuje zwiększeniem przyrostu demograficznego…

    Który już w tym roku powinien być wyraźnie zauważalny… 🦁🦁🦁🦁😀👍

 14. „Spotkamy, pierwsze ruchy organizacyjne już zostały poczynione, na razie nieśmiało, ale iskra poszła… ”

  „Iskra wyjdzie z Polski”😀. Były takie „przepowiednie”. Na to wygląda, że ta Iskra już wyszła 😀

 15. Staram się na temat obecnego „strajku kobiet” zbyt dużo nie pisać. Jedyne co popełniłam, to kilka wpisów mówiących o tym, że okupanci wymyślili sobie wojenkę polsko-polską, do której obie strony (kobiety i narodowcy- wiem upraszczam) ochoczo przystąpiły. Jedna strona atakując miejsca ciągle dla wielu Polaków święte, a druga broniąc tych miejsc, które są siedzibami okupanta. Piszę jedynie o tym, że obydwie strony dają się rozgrywać wrogom Polski walcząc ze sobą, zamiast stanąć ramię w ramię i walczyć z okupantami naszego kRaju.

  Do samego zacietwierzenia się też nie wlączam, doszłam nawet do wniosku, że ok… chcą niech się leją, przynajmniej ubędzie najbardziej zradykalizowanych, bo ani lewaków, ani prawaków nam nie potrzeba. Potrzeba normalnych ludzi, którzy kochają swoją ojczyznę i szanują innych, nie dają sobie w kaszę dmuchać, ale innych nie atakują. Szukają porozumienia, a nie walki…

  Ale… jak zobaczyłam dwa plakaty, które ten „strajk kobiet rozpowszechnia” to „mnię odrobinkę ruszyło”. Na jednym jest twarz dziewczyny z biało czerwoną ręką zatykającą jej usta, a na drugim czerwona błyskawica i czarna kobieca głowa.

  Chyba nie muszę nikomu mówić co czerwono-czarne barwy oznaczają? Ale powiem, gdyby ktoś z czytających nie wiedzia: To barwy bojowe bandytów ukraińskich, którzy mordowali Polaków we wschodnich województwach II RP w czasie wojny. Dziś też są na Ukrainie używane. Dla mnie bardzo czytelny przekaz.
  Barwy czerwono-czarne są dobre, bo walczą o wolność, a barwy biało-czerwone złe, bo zatykają usta, zniewalają. Stąd już niedaleko do odgadnięcia skąd są protesty sterowane. Jak Tawie niedawno napisałeś. w Polsce rządzi obecnie zasiedziały na Ukrainie klan…. i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby przywództwo tzw Narodowców (tych od marszu niepodległości) też stamtąd było sterowane.

  I wiecie co… niech się leją. Gdze dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Tym razem to będziemy my. PoLachy.

  Oczy się zaczną coraz szerzej otwierać… tym śpiącym.

  Kolejny okupacyjny strzał w swoje kolano.

   1. Szkoda, szkoda, jeśli tak jest to bestie są sprytne. A takie bywają.

    Może jeszcze kontrolowany strajk, przerodzi się w niekontrolowalną hordę 😀

    Czemu miałby służyć ten strajk w takim razie? Bada potencjał? Odwraca uwagę? Robi fałszywą nadzieję?

   2. Mnie jedna z tych darmowych uczestniczek zwymyślała i powiedziała, że nie jestem człowiekiem. Tylko dlatego, że trzymam się od tego cyrku daleko i nie popieram żadnej że stron.

    Dobrze, że już jadę precz.
    Przygodo, a hoj!

   3. Nawet jeśli, to kobiety muszą protestować.
    Nie można tego tak zostawić.
    Ja tez byłem na proteście.
    Dlaczego ?
    Bo mi moja córka ( mająca już dwie swoje córeczki ) powiedziała: A co im powiesz za 10 lat, jak cię zapytają, co wtedy zrobiłes ?

    Wiem, że to niewiele, ale cały czas zastanawiam się, co jeszcze można by zrobić w sprawie wsparcia naszych żon, córek i wnuczek.

    Nie podoba mi sie tylko, że ci tęczowi do nich tak ochoczo dołączają. Ci z całą pewnością są opłacani.

   4. Strajk kobiet podciagniety pod ruch feministek i lGBT plus jak najbardziej organizowany jest za kase deep state ..w usa alternatywa to Antifa i BLM czy Black Panther a feministki na przystawke .Dzieki Stworcy w Polsce nie ma probelemu z multi kulti wiec moze te feministyzne ruchy opamietaja sie jak zniewiesciale chlopaczki nie dadza rady juz bronic polskich kobiet. tymczasem Washington DC szykuje sie na niezadowolenie przed i po wyborcze.Wszystkie witryny sklepowe sa zabijane dechami i zabezpieczane.Moze byc goraco tak zreszta jak w Polsce.

  1. „Potrzeba normalnych ludzi, którzy kochają swoją ojczyznę i szanują innych, nie dają sobie w kaszę dmuchać, ale innych nie atakują. Szukają porozumienia, a nie walki…”

   To ja. Popieram taki punkt widzenia.
   Mam podobne zdanie co do ról tych 2 antagonistycznych grup.
   Feministki są opłacane przez chytrusów typu Soros.

 16. „Majorowi ktoś mógł pomóc odejść niemożliwe żeby to był zawał….”

  Też tak sądzę. Major prowadził zdrowy tryb życia, dbał o zdrowie.

  Tamta strona jest przecież zdolna do morderstwa.

 17. No, to mamy wojsko na ulicy. Morawiecki podjął decyzję o dołączeniu żandarmerii do policji w celu pomocy w zwalczaniu covida.
  Ludzie sami przestaną wychodzić z domu z obawy o własne życie.

   1. No wszystko fajnie do momentu, kiedy zaczną nam wpychać, na siłę, patyki do nosa. Wojsko zostało przeszkolone co do robienia fałszywych testów.
    Mnie jakakolwiek siłowa ingerencja medyczna napawa przerażeniem. Nie dam sobie ani nic pobrać, ani wstrzyknąć.
    Nie dam.
    Widok wojska na ulicach, czy za drzwiami mieszkań, lub domów nie napawa optymizmem, nawet jeśli jesteśmy świadomi .
    A tak w ogóle, to w jaki sposób wojsko ma pomóc w zwalczaniu wirusa? Będą do nas strzelać?
    I o co chodzi z tą akcją aborcja? W jakim celu, ci faszyści, wyprowadzili ludzi na ulicę?
    Zawsze powtarzałam – politycy nie są nam potrzebni. Przez nich jest zło na świecie.

   2. Ale Ty masz poczucie humoru.
    Oprócz pozytywnej energii, idzie w naszym kierunku energia ciężka i mroczna.
    Myślę, że wiele osób psychicznie tego nie wytrzyma.

   3. [TAW] Za profesorem Łukaszem Łuczajem wzywam do masowej, tłumnej kopulacji
    ————–
    Masowej? Tlumnej? W listopadzie? W grudniu?😉
    Cos ci sie widac marzy….😁

   4. „Przeglądałem też różne strony, wpisywałem w różnych językach hasło „seks w lesie” i muszę powiedzieć, że wyniki były bardzo nudne i stereotypowe. Najlepsze filmiki znalazłem na stronach indyjskich. Bo tam jest spore przeludnienie, często życie toczy się w dużych rodzinach, więc pary umawiają się na randki i seks w lesie, o ile go mają w okolicy. A może po prostu ludzie są tam romantyczni i jest zapotrzebowanie na takie historie?”

    Oj, tak. Bardzo romantyczni. W filmach chyba … W prawdziwym życiu to je bajka🤪

   5. „Szalala, zabawa trwa
    Świat inny wymiar tutaj ma
    Szalala, zabawa trwa
    Za frajer dają fant
    Za clownem clown
    Tłum obcych ciał
    A my objęci wpół
    Lecimy głową w dół
    Szalala, zabawa trwa
    Świat inny wymiar tutaj ma
    Szalala, zabawa trwa
    Więc tańczmy póki czas
    Ktoś odkrył twarz
    Jak iskra zgasł
    I zanim minął szok
    Z wieszaka głowę zdjął…”

   6. Mrowisko mrowiskiem, ale…. na korze drzew tez sa jakieś żyjątka.😂
    ————-
    TAWie, nie moge sie powstrzymac, aby tego nie zalaczyc.😁Wysikac sie nawet nie mozna bez podglądu, to co dopiero mowic o seksie.😉A tym bardziej teraz, kiedy na drzewach malo lisci.😁
    Link z nieslawnej GW i roku 2015, ale nadal aktualny.
    ————
    „Seks w lesie? Uważaj, bo są kamery. Właśnie wpadł..”
    https://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/1,35182,17790944,Seks_w_lesie__Uwazaj__bo_sa_kamery__Wlasnie_wpadl___.html

   1. Nie, nie majk, nic z tych rzeczy. Nie myśl tak, bo oni będą się cieszyć.
    Tylko popatrz – nas rozbroili, na amen , a teraz wypuszczają psy gończe uzbrojone po zęby.

   2. Gdybyśmy mieli broń, to mieliby ułatwione zadanie. Pewnie, że lepiej byłoby dożyć w szczęściu starości i prawnuków, ale nie wiadomo, co tam zapisane na przestrzeni wydarzeń. A to przecież tylko mój obecny skafander wciska wirtualne klawisze na ekranie srajfona. 😉

   3. Skoro zdecydowałeś się na ten skafander to znaczy, że ma to jakiś sens.
    Jak możesz tak myśleć i pisać?!!!!!!!
    Najwyżej Cię zastrzelą, przecież to tylko skafander.
    Błędne myślenie. To my mamy prawo żyć w szczęściu na tej planecie, a zniknąć mają nasi ciemiężcy.

   4. czy się akurat na ten skafander zdecydowałem? nie wiem 🙂 jest jaki jest i go lubię w sumie bo mogę w nim prawie wszystko. krążyłem gdzieś we wszechświecie i nagle w nim wylądowałem przy pomocy Mamy i Taty 🙂
    to miło że się o mnie martwisz i troszczysz 🙂
    życie to są piękne chwile 🙂
    pozdrawiam cieplutko

   1. Musi wejść wojsko, stan wyjątkowy to czyszczenie kabalistów. Zresztą tylko polsko-amerykańskie dywizje mogą błyskawicznie odwrócić sytuację – odebrać Lechistan siłom ciemności. Lachy też by to zrobili sami, tyle że jednak trochę później, pospolite się powoli rozkręca… szkoda czasu. 😉

   2. Ale to po co nasz rząd wprowadza wojsko na ulice, jak wg was później będzie czyścić nasz kraj z ich samych. Jak my to wiemy, to rząd na pewno też wie, że ich czas się kończy i to zapewne wojsko im „pomoże wypierd…..ć” z ul. Wiejskiej. ??

   3. Czciborze, skąd u ciebie taki spokój i optymizm? Proszę, wesprzyj i potwierdź, że wszystko będzie dobrze, bo mam emocjonalny zjazd.

   4. Wszystko będzie dobrze, bo prawdziwi patrioci, w tym byli oficerowie GROM, „synowie” znanego niezłomnego generała, współdziałają już z generałami Trumpa. Głowy w górę, to ostatni młyn.

   5. W zasadzie TAW to wszystko już dawno przewidział… Policja też wróci do Narodu, w newralgicznych miejscach i punktach w mundury nie Lachów się wsadza. Poza tym jest to problem dowódców – szeregi to nasi, ojcowie, bracia, synowie, ludzie z Rodów Lachów. A wojsko, cóż, wybili trzon oficerów w dwóch zamachach, ale aryjskiego ducha Wojownika Ojczyzny nie da się zabić. W tym sensie każdy patriotyczny i świadomy żołnierz jest dowódcą.

   6. Dzisiaj widziałam marsz feministek. Policja go eskortowała jak należy. Widać inne zachowanie w Wawie na Marszach o Wolność. Tam są raczej „przebierańcy”, u nas zwykli ludzie. Sama w środku cyrku przechodziłam obok policjantów i nie zwracali na mnie uwagi, wręcz się uśmiechali. Dwa dni temu też jak szłam z dzieckiem oczywiście bezczelnie zwyczajnie przejechali obok i jakoś nic. Polacy też pracują w resortach (tfu … bryyy.. okropne słowo) gadzin. Od znajomego dzielnicowego wiem, że zatrudnili sporo obcego elementu, co się nawet wewnątrz spotyka ze sprzeciwem. Wojsko podobno jest bardziej polskie.

   7. Emuszko, skoro dzielnicowy nastawiony przyjaznie, to popytaj go ktoregos dnia o ten „element obcy”. Czy to tylko Ukraincy, czy jeszcze ktos? Niektorzy blogerzy daja do zrozumienia, ze to rowniez „goscie” z panstwa Izr.

   8. Ulu-Laszko, bardzo dobrze się takie wiadomości czyta i aż serce się raduje. Podświadomie chyba tylko na takie czekam ♥️

 18. „Nie, nie majk, nic z tych rzeczy. Nie myśl tak, bo oni będą się cieszyć.
  Tylko popatrz – nas rozbroili, na amen , a teraz wypuszczają psy gończe uzbrojone po zęby.”

  Jeśli zajdzie taka potrzeba, to będziemy agresorów zabijać.
  Polacy nie dadzą sobie w kasze dmuchać, jeśli będzie zadyma ze strony ciemnych sił. Nie wszyscy RODacy są rozbrojeni. Ba, w necie są nawet filmiki jak zrobić miotacz ognia domowymi sposobami.

   1. Vis, Katharos: ale jesteście defetystami… a gdzie tworzenie?
    Może przesłuchajcie sobie filmik Fabioli i Hanny, nabierzcie dystansu, a rozsypującym się gadom dajcie z miłości kopa w dupę /ogon/… dopiszcie, co chcecie.

    .https://www.youtube.com/watch?v=ifU6N17xRjE

    Polecam odwiedzać nasze miejsca MOCy, Gaje, zagajniki, puszcze, naturę. Tam jest spokój miłość i MOC. Życie w tu i teraz (albo od wschodu do zachodu słońca) jest cudowne, daje wyciszenie i wewnętrzną harmonię. Serce czuje, że już jest nowe, czeka tylko, żeby się zamanifestować. Zaprośmy je więc do siebie i stwórzmy własny, piękny świat, w połączeniu ze wszystkim, co żyje. Moglibyśmy wymieniać się własnymi pomysłami/pragnieniami nowego świata:).

    Dobrej spokojnej nocy ❤❤❤

   2. Emuszko, to żarty przecież. Radek ma chyba całkiem wywalone, żyje swoim życiem, a ja od początku tego czegoś jestem na emocjonalnym rollercosterze, mimo to nie chcę powrotu tego co było, tego gównianego świata. To nigdy nie była moja bajka.
    Jestem tu, a jednocześnie nie tu.
    Mam chwile gorsze, ale jest moc.
    Czekam na 21 grudnia.
    Z tego, co wiem, ma być ostre pierd^lnięcie
    Czekam z niecierpliwością. .

   3. Katharos: nie czekaj… po prostu rób swoje. Coś, co sprawia, że życie Cię cieszy:). Spraw radość innym:). Ja w większości wyznaję zasadę umiesz liczyć, licz na siebie. Dzięki temu nigdy nie oczekuję, a działam. Czasem efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania:).
    3maj się ciepło

   4. Zgadzam się z Tobą i dziękuję.
    Ty również się trzymaj.
    My wszyscy się trzymajmy, bo zapowiada się ostra jazda.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s