777 myśli w temacie “Rząd miał ściągnąć wrak, więc ściągnął Jarka…

 1. Wspominaliscie date 21.12.2020. Z tego, co wysłuchałam, to ta data jest bardzo wazna dla „ciemnych”. Do 21.12 musza ludzi zlapac „za twarz”, bo inaczej „po nich”. Ta osoba nie rozwijała tematu. W tym samym czasie ma napłynąć na Ziemie kolejna fala silnej energii. Nie wiem wiec o co chodzi. Moze mysla, ze generując w ludziach strach w jakis sposob ją zablokują? Moze Wy cos dodacie?
  My oczywiscie wiemy, ze gady juz sa na straconej pozycji, choc beda sie staraly pociagnac za soba tyle dusz, ile sie da.

  1. ONI TWORZĄ – za pomocą mendiów oraz aparatu opresji (polucja, sane-pis-dy, lekarze-grabarze) – ILUZJĘ, W KTÓRĄ NIEWOLNICY WIERZĄ. A wierząc, ją zasilają. Więc ta iluzja ma siłę. Siłę oddziaływania na niewolników.

   Wolna istota ludzka jest wolna – gadzie plany jej nie dotyczą. Mnie nie interesuje, co zrobią gady, to ich problem 🙂

  2. Główną pożywką dla gadów jest nasz strach i lęk, dlatego wiedząc, że ich koniec następuje wymyśli Koronoświrusa by wygenerować jak najwięcej strachu, co jak widać im się narazie udało.
   Tylko od nas zależy jak długo gady będą się rozsypywać.
   Proste, ale jak trudno to wytłumaczyć śpiącym wystraszonym owieczkom.
   Tak mało nam potrzeba by być radosnym i szczęśliwym, gdyby to Owieczki chciały wiedzieć, to gadów dawno by nie było, bonie byłoby zasilania.

 2. Rosa Koire, autorka książki „Behind the Green Mask” („Za zieloną maską”), wie niemal wszystko o realizowanym aktualnie nowym porządku świata opartym na wytycznych „Agendy 21”.

  Jeśli ludzkość nie chce ginąć jak muszki owocówki wpadające w procesie fermentacji w pułapkę, to dobrze wiedzieć, jakie narzędzia i w jaki sposób są przeciw niej już wykorzystywane, jakich sama dostarcza i jaką postać ma przyjąć niebawem. Działanie po omacku jest miotaniem się owada w lepkiej sieci bez szans na jej przerwanie. Dlatego we wcześniej publikowanym krótkim opracowaniu dotyczącym wąskiego zakresu tematyki kontroli i zniszczenia wszystkiego, co znamy jako tradycyjnie akceptowanych zasad, niniejszym skupiam się na przyczynach i mechanizmach, z którymi chcielibyśmy zmierzyć się jako ze skonkretyzowanym strukturalnie przeciwnikiem.

  W obecnej sytuacji wielu zastanawia się, dlaczego jest tak duża zgodność rządów w podejściu do eksponowania na plan pierwszy troski o zdrowie kosztem gospodarki stanowiącej fundament dobrobytu, spokoju i harmonijnego rozwoju państw. Wynika to ze zobowiązań podpisanych w 1992 roku przez 178 państw w Rio de Janeiro. Podpisany tam dokument jest planem przeprowadzenia pełnej inwentaryzacji i sprawowania kontroli nad wszelkimi zasobami planety, w tym wody, minerałów, roślin, budowli, środków produkcji, żywności, zasobów energetycznych, sił porządkowych, instytucji edukacyjnych oraz wszelkich osobistych danych dotyczących istot ludzkich. Gromadzenie owych danych uzyskiwane jest pod hasłem „dzielenia się wiedzą”, a obejmuje nawet przepływy finansowe. W istocie cały proces sprowadza się do zniszczenia procesów decyzyjnych podejmowanych na szczeblu rządowym kraju, ograniczając władze do zarządzania, co równoznaczne jest z wykonywaniem zaleceń. Celem jest przeniesienie władzy lokalnej na rzecz systemu struktury globalnej. Działanie to jest rozciągniętym w czasie, w pełni kontrolowanym procesem przeobrażania ludzi i rzeczywistości.

  Choć całościowo „Agenda 21″ odnosi się do realizacji założeń na XXI wiek, to niewielu ma szczegółową wiedzę o niej. Jako etap całego procesu była niedawno uroczyście fetowana przez polityków tak zwana Agenda 2030. Stanowi ona jedynie fragment, który nie podważa całości założeń obejmujących stulecie. Wystarczy sprawdzić perspektywiczną wizję „America 2050” na stronie Fundacji Rockefellera. Projekt zakłada, że nie istnieje już państwo składające się z 50 stanów, bowiem zamiast nich powstanie 11 mega regionów. Koncepcja państwa narodowego przestaje istnieć. Istnieją swoiste państwa-miasta, albo regiony. Obszar regionu Waszyngton odpowiada wielkością miasta z przyległościami włączając część Oregonu, Idaho jak również Brytyjskiej Kolumbii. Niweluje to granice między miastami, stanami. Nie sposób kontrolować taką strukturę. Dla ukrycia faktycznych intencji te plany mają nadawaną całkowicie inną, niewinną nazwę. Hasłami tworzenia terenów zielonych, zrównoważonego rozwoju projekt obudowany jest inicjatywą klimatyczną, stąd od globalnego ocieplenia, przez globalne oziębienie pojawiło się pojęcie zmian klimatycznych. Od chwili powstania dokumentu o zrównoważonym rozwoju w 1982 roku określenia klucze usprawiedliwiają wszystko. Przykładem frazes o globalnym zjawisku jak pandemia, które wymaga globalnej odpowiedzi. Wynika stąd globalnie założona identyczna reakcja i cel – wywołać panikę wśród ludzi, by obawiali się o przetrwanie.

  Czemu miał służyć zapowiedziany wielki reset ekonomiczny na Forum Ekonomicznym w Davos połączony z IV rewolucją przemysłową mającą być odpowiedzią na kryzys. Gdyby odrzucić cały szum ”zielonej polityki”, wówczas okazałoby się jak niewiele miejsca zostaje na troskę o człowieka. Dużo wyższym priorytetem niż problemy ludzi jest technologia. Agenda zakłada, że człowiekiem kierują dwa pragnienia: życie wieczne i tworzenie życia. Istnieje złudne przeświadczenie, że jesteśmy bliscy osiągnięcia wydłużenia czasu życia. Jeśli chodzi o cud stworzenia, wystarczy zobaczyć co robią inżynierowie z Uniwersytetu Cornell zajmujący się tak zwanym śladem życia. Zmniejszający się dystans między materią sztuczną a naturalną w powstawaniu nowej struktury napędza rywalizację o tworzenie niekontrolowanych postaci nowych bytów. Tu mówi się o totalnej cyfrowej łączności uznając za celowe eliminowanie granic między sferą fizyczną, cyfrową i biologiczną. Efekty tego można czasem widzieć na ulicach. Wystarczy wyjść i spróbować zaprotestować przeciw jakiemukolwiek planowi umieszczonemu w agendzie, a doświadczymy typowo wojskowej reakcji ze strony policji.

  Wydawać mogłoby się, że takie bezwzględne realizowanie nieludzkich założeń wymaga zmiany, albo zniesienia zapisów konstytucyjnych. Jak postrzegać zjawisko wokół pandemii wywołujące wielką skalę niezadowolenia, uliczne działania nurtów BLM, Antify, które potrafią zdestabilizować duże miasta. Niestety, konstytucja przestaje liczyć się z chwilą wprowadzenia tak zwanego Trybunału Konstytucyjnego. Interpretacja wobec orzecznictwa tego gremium nie musi być zgodna z konstytucją, a jego wyroki są wiążące dla rządu, co stanowi pewną formę rebelii. Partie jako gremia deklarujące poglądy demokratyczne, konserwatywne nie istnieją, one wszystkie dochodzą do władzy jako zwolennicy globalizmu.

  Planowane zniszczenie tkanki społecznej przebiega całkiem pomyślnie. Mocarstwo za jakie uchodzą Stany Zjednoczone z jego prawami jednostki ulega erozji pod wpływem ataków. Agenda ma poparcie środowisk akademickich, społeczeństwa obywatelskiego, fundacji, przedsiębiorstw, agencji sektora publicznego. To wynik dogłębnej i długotrwałej indoktrynacji mającej początek w przedszkolach, przez cały proces edukacji celem pozyskiwania zwolenników i działaczy gotowych popierać zmiany. Nie jest to dobrą prognozą dla USA. Widok gigantycznych i niezliczonych korporacji wspierających te tendencje razem z politykami i celebrytami budzi niepokój. Do tego dochodzi zjawisko zaprzestania finansowania policji, które zwiastuje rozmontowanie państwa. Apel ONZ wzywający do natychmiastowego podjęcia reform w kwestii wyeliminowania rasizmu w systemie policyjnym podjęty został na wniosek rodziny George’a Floyda, od którego eskalowały zamieszki. Bezprecedensowe wezwanie apelu ONZ do rozbrojenia policji wydaje się niewiarygodne.

  Jeśli policja miałaby być rozbrojona, to alternatywą w założeniach Agendy 21 będzie rozwiązanie, w którym każdy obywatel staje się policjantem. Cokolwiek widzisz, słyszysz, natychmiast donosisz, a nazwane to jest zjawiskiem policji powszechnej dla dobra publicznego. W żargonie globalistycznego języka agenda znaczy porządek, a transformacja w istocie jest stopniowym dławieniem, niszczeniem do zupełnej niwelacji sfer edukacji, przemysłu, a aktualnie służby zdrowia. Zatem niwelacji ulegają relacje społeczne, rodzinne, ład prawny, mentalność ludzi i system wierzeń. Całość oparta jest o procedurę traktowania jednostki jako pacjenta uzależnionego od przeszłości, którego trzeba skłonić do wyparcia się nawyków, tradycyjnych przekonań, by zaczął istnieć jako nowa istota akceptująca nowe mechanizmy. Tworzone zjawisko przemocy zinstytucjonalizowanej znane jest z chińskiej praktyki Mao Tse Tunga i Hitlera, jako najskuteczniejszego modelu preparowania człowieka o mentalności globalnej. Zasada „myśl globalnie, działaj lokalnie” jest receptą, by o sprawach wielkich decydowali wielcy, a jednostka ma dbać o minimum niezbędne do przetrwania.

  Tradycyjna policja zredukowana zostaje do ludzi nie mogących użyć broni. To oznacza szybkie opanowanie państwa przez kartele narkotykowe jak w Meksyku. Kartele uzyskują przewagę nad rządzącymi, a w konsekwencji dochodzi do zmilitaryzowania policji, albo zastąpienia jej przez oddziały wojskowe i służby specjalne. Taka transformacja jest niebezpiecznie brzemienna w skutki. W międzyczasie AI (sztuczna inteligencja) zaczyna kontrolować coraz większe obszary działalności ludzi. Drony sterowane przez człowieka są pod kontrolą, ale koordynowanie ich wykorzystania przez AI jest przekazaniem bezpieczeństwa człowieka maszynom, które zawsze działają bezwzględnie jak każdy automat pozbawiony umiejętności myślenia i odczuwania. Zatem z jednej strony likwiduje się policję w jej tradycyjnym rozumieniu, czyli ludzi mieszkających w naszym sąsiedztwie, gronie naszych znajomych, którzy znają otoczenie i jego problemy. Równolegle w błyskawicznym tempie rozbudowywany jest system śledzących kamer instalowanych na ogromną skalę przy całkowitej bierności ludzi”.

  .https://youtu.be/GHEbNLvQ_MY

  1. Kalino, Miłości moja 😉 (chodzi o aspekt Duchowy, Bratersko- Siostrzany oczywiście 🙂), cieszy mnie to że Jesteś! Myślałem ostatnio o Tobie, o tym czy wszystko u Ciebie ok, tam w Kanadzie 🙂

   Ziarno, Arkono, Katharis, Wam też przesyłam Pozytywną energię Dziewczyny.

   1. [ViS] Kalino, Miłości moja…
    ————-
    Juz sie szykowalam, aby odpisac, ze ja juz zajeta😜😉, a tu masz babo placek, milosc siostrzana. 😁😉
    Zartuje oczywiscie.😉

 3. TAW, Tawerniacy – ktos ma wlgad co sie dzialo z soboty na niedziele, energetycznie rzecz rozumiejac?
  Cos niemozliwego, moglem caly czas spac jakby mi ktos kable uziemil pradowe. Scisnelo mi szczeke samoistnie, az mnie pseudomigrena brala, miesnie plecow spiete jakbym spadl ze schodow. Absolutnie zadnych powodow do tego nie bylo bo ostatnio odpoczywam swiadomie.

  CO SIE CHOLERA DZIALO?

   1. Napisalo mi sie „wglad” a nie wglad… chyba podswiadomie sobie odpowiedzialem: w gad. Gadziszyn szumial… Dobra rozluznilo sie ewidentnie. To oznacza, ze strasznie zbieram przestrzen ostatnio, jak antenka. Mysle, ze to dobrze, jest czulosc przynajmniej.

   2. Systemowa kowidowa ściema to „bicz boży” na śpiochów, czyli na tych, którzy od lat uparcie unikali pobudki, czyli pracy nad poszerzaniem swojej świadomości.

    Systemowa Śruba Dziejów będzie dokręcana dopóty, dopóki oporni się nie obudzą. Mają na to jeszcze cień szansy. Najbardziej oporni zostaną po prostu wyeksterminowani…

    Proces Ostatecznej Apokaliptycznej Eksterminacji był zapowiadany od eonów, echa tych zapowiedzi mamy nawet w Ewangeliach. Dla polskich katolików nie powinno więc być to zaskoczeniem.

    „Zgromadzą się przed Nim wszystkie narody. Oddzieli jednych od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce ustawi po swojej prawej stronie, a kozły po lewej. Wtedy do tych po prawej Król powie: „Chodźcie, błogosławieni mojego Ojca, stańcie się dziedzicami królestwa, przygotowanego dla was od założenia świata”. (…) Potem powie do tych po lewej: „Odejdźcie ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, gotowy dla diabła i jego aniołów” (Mt 25, 31-41).

    Po zakończeniu procesu selekcji ruszy w kRaju pełną parą Fala Odnowy na wszystkich poziomach ludzkiego bytowania.

   3. „Po zakończeniu procesu selekcji ruszy w kRaju pełną parą Fala Odnowy na wszystkich poziomach ludzkiego bytowania.”

    I TAK SIĘ STANIE.💓💓💓💓💓💓💓💓

    A to co zadziewa się obecnie jest ostatnią pobudką dla śpiących Mugoli, my którzy znamy prawdę starajmy się im pomagać w miarę naszych mocy i możliwości, bo wśród nich nierzadko są Nasi najbliżsi przyjaciele, sąsiedzi i rodzina.

    Nasz Piękny, a zarazem tak przygnębiający Świat jest wart poniesienia przez Nas Iskry Źródła kosztów tej przemiany, jaka zachodzi na wielu poziomach.

    Ja wiem, że My wszystkie Iskry Źródła ,ZIEMIANIE będziemy żyć na Tej Naszej Przepięknej Błękitnej Planecie Ziemi jako Dzieci w Raju Źródła Wszechrzeczy.

    Bądźmy spokojni, wyciszeni, radośni i kochajmy się nawzajem miłością i obdarzajmy się energią dobroci Naszych Serc, bo jesteśmy Iskierkami Źródła Światła Światłości.

    Ps.Do Krysi z lasu, Krysiu ludzie hybrydy, to są bioroboty zaprogramowane przez swoich twórców, są to bezduszne istoty i wykonawcy nakazów sił Ciemności na ziemi.
    Hybryda nigdy nie będzie człowiekiem z krwi, kości i serca, bo to jest zaprogramowana maszyna w skradzionym ludzkim Skafandrze.

    Na dzień dzisiejszy, jest tego tałatajstwa na Ziemi między nami ponad 3 miliardy.
    Ale i ich koniec jest już bliski, dlatego, że wiedzą, iż odchodzą z Naszej Przepięknej Błękitnej Planety, robią nam ten CHAOS na zakończenie swojego Tu pobytu.
    Jak chcesz, to możesz ze mną polemizować, ale taka jest moja wiedza i przekonanie na dzień dzisiejszy.🤣🤣🐀

    Miłego , pięknego i spokojnego dnia życzę Tobie i Wszystkim Tawernianym Iskrom Źródła.

   4. Dodałbym jedną rzecz, mianowicie, jesteśmy tu na Ziemi, w tym czasie, najczęściej z własnego wyboru. Doświadczenie tego co się dzieje, jest wydarzeniem kosmicznym, a ilość skrajnych i ciężkich przeżyć jakie wyniesiemy z tego rozdziału naszej kosmicznej tułaczki, ogromnie nas rozwiną. Jedno życie tu, daje dużo więcej doświadczeń niż kilka żyć w miejscach spokojnych.

    Kosmiczna kuźnia charakterów wykuwa nas przy pomocy różnych wydarzeń, które kreuje, które nas dotykają, żeby nas wzmocnić. Im bardziej odsuwamy problem, tym mocniej, szczególnie ostatnio, będzie on się pojawiał. Aż do momentu rozwiązania go, potem „puff” i magicznie zniknie.

    Dobrze jest spojrzeć na całość z perspektywy lotu kosmicznego ptaka wolności, wyjść ponad chmury, mieć świadomość, że to tylko część magicznej podróży. Światy błogostanów rodzą kruche istoty, tutaj trwa hartownie stali, a my, najczęściej świadomie, przybiliśmy na epokowy festiwal hartowania.

 4. Jak sie zapatrujecie na zarowki z promieniami UV (UVA+UVB) typu sunlight generujace wzrost roslin? Czy to jest szkodliwe? Niektorzy uwazaja, ze nie powinno sie sztucznie symulowac wzrostu.
  A jaka jest Wasza opinia o terapii sztucznym swiatlem, o lampach typu Sunlight zmuszajacych organizm do produkcji witaminy D? Szaman Sebastian kiedys o tym mowil. Naswietlanie klatki piersiowej 1-2 minuty.
  Ponoc mozna uzyc zarowki przeznaczonej do terrarium dla jaszczurek.😁

  1. Stosowałam od ub.r., właśnie niechcący stłukłam 🙁. I się zastanawiam, czy kupić nową? Czy to znak, że nie… Mówił też j-z. na temat.

 5. Ciekawy sondaż znalazłem. Według niego ponad połowa narodu uważa, że noszenie maseczki jest szkodliwe dla zdrowia, a wśród głosujących w sondzie na stronie 48% uważa, że pandemia to albo totalna ściema (9%), albo że jest tam jakiś wirus, ale wcale niegroźniejszy niż inne (39%). 51% zaś uważa, że wirus jest groźny.

  Tak więc wnioskuję, że połowa ludzi wierzy w plandemię, a połowa nie. Większość z tych, co nie wierzą, nosi maski, zapewne z powodu braku znajomości prawa i/lub ze strachu przed mandatem. Z tego wynika że dobrze nie jest, ale katastrofy też nie ma. Jak wyjdzie na jaw oszustwo z testami PCR (gdzie po przekroczeniu 35 iteracji zawsze jest wynik pozytywny), to może się ludziska w końcu ruszą i będzie dym i ten reżim kowidiański się zachwieje mocno, albo i upadnie.

  1. Irokez stracił w moich oczach od czasu dziwnych tekstów i uśmieszków w stosunku do Justyny Sochy i jego zachowania w stosunku do niej (to było wtedy, kiedy Justyna przemawiała pod pomnikiem). Nie chcę rozwijać tematu, bo kto zainteresowany sprawą, to znajdzie rozmowę Justyny z Piotrkiem Biedką na ten temat. Może facet jest ok., tylko został zmanipulowany… (jak stwierdziła Justyna Socha). Pani Socha powiedziała również, że Tobiasz Żuchowicz nagrywał jej prywatne rozmowy. W każdym razie, każdy może mówić piękne słowa o sercu, miłości itp. rzeczy. Politycy np. lubią tak robić. Czas pokaże, kto jest wilkiem w owczej skórze, a kto uczciwy.
   Słuchajmy tylko Siebie i wyciągajmy wnioski, jak powiedział William Cooper. Czy powie coś Irokez, Kudliński, Witkowski (którego uważam za dobrego człowieka, mimo że przestałem się z nim zgadzać), to nie ma Znaczenia. Tylko Sobie Ufajmy!

 6. Większe zaufanie mam do ludzi, którzy nie gadają pustych i pięknych słówek, o miłości, pokoju, głaskaniu po główkach i tego typu rzeczy. Dla mnie, ważniejsze od piękniutkich (często fałszywych, socjotechnicznych), cukierkowych, bezowych słów 😁 są konkretne czyny. Cenię ludzi naturalnych-ludzkich, którzy potrafią uderzyć pięścią w stół, kiedy trzeba, potrafią użyć nawet ostrych słów, nie zależy im na konwenansach i poklasku.

  Dlatego lubię Ekspresję Piotrka Biedki i Andrzeja Ponety z Głosu Obywatelskiego. To są dziennikarze konkretni, którzy nie gadają o motylkach, kwiatuszkach, serduszkach i tego typu cukierkach z likierem. Lubię też żołnierską ekspresję Wojciecha Olszańskiego 🙂

  Zbigniew Modrzejewski wystąpił w Głosie Obywatelskim u Andrzeja Ponety:

  .https://www.youtube.com/watch?v=IZdqkataUto

   1. TAWie możesz rozwinąć wątek? Czego my „sierotki” nie do końca świadome mamy się spodziewać? Wiemy, że cokolwiek by się nie działo: zachować spokój, uśmiech wywalić na twarz (a przede wszystkim serducho otworzyć na radość i miłość), ograniczyć złe emocje.
    Ale na pewno łatwiej by było gdybyś coś nam podpowiedział.

    PS. Nie wiem co to oznacza, ale ja się podświadomie coraz mniej boję tego co ma nastąpić, za to coraz bardziej na to czekam…

   2. No właśnie my sierotki wychodzimy już z paradygmatu, że „mamy się czegoś spodziewać”, a wchodzimy w paradygmat Tworzenia Swojej Własnej Rzeczywistości, swojego własnego mikrokosmosu.

    Tych, którzy latami ciężko pracowali nad oczyszczeniem swego pola z nieewolucyjnych treści, dziś społeczny obłęd już nie dotyczy.

    Z „otwieraniem serducha” radziłbym jeszcze uważać, bo wokół nas pełno jeszcze istot niegodnych takiego zaszczytu. Jeszcze dużo w ludziach agresji, nienawiści, postaw roszczeniowych, a nawet inkwizytorskich. Te właśnie „wampiry” do Wigilii będą żerować na energii istot już oczyszczonych. Trzymajmy swoje osobiste pole pod kontrolą. Chyba że ktoś potrafi z gracją tańca, śpiewu czy szelmowskiego uśmiechu na ustach poradzić sobie z posożydami 😉

   3. To znaczy co TAW? Ludzie nagle się obudzą i przestaną od Nowego Roku wierzyć w plandemię czy też nagle ta plandemia się skończy? Sumliński niedługo ma premierę książki „Zapis zarazy”, gdzie m.in. będzie opisane całe oszustwo z testami PCR. Może to ludzi ruszy.

   4. Od nowego roku totalnie zmieniają się algorytmy przestrzeni. Nastąpi zmiana treści wiodących. Akcent przesunie się z projektu rozbrajania starego świata na projekt budowania nowego. W miejsce upadku starych struktur muszą pojawić się nowe. Po kompromitującym upadku gadziego nierządu w Polsce trzeba będzie pomyśleć nad wyborem kogoś wyewoluowanego na stanowisko premiera…
    My już wiemy, kto nim zostanie… 😉

   5. Wolni Słowianie, Tawie, wiem, że ten film już ktoś na blogu polecał, bo stąd go mam, ale dopiero teraz pooglądałam, i cóż, mogę powiedzeć dziękuję osobie, która go tu zamieściła, bo Pan Jakub wyjaśnia bardzo dokładnie „Jak walą się struktury gadów” jest tam wyjaśnienie tego o czym obaj piszecie a do tego Pan Jakub wspomina, że 18.10 (film nagrywany 20.10, a mówił „dwa dni temu”) jakieś byty opuściły naszą piękną planetę, nie pamiętam dokładnie co to było, mowa o tym jest na początku filmu, od tazu mi się przypomniało, że jeden z Panów pytał co się 18.10 działo.

    Nie gadam więcej, tu jeszcze raz link do rozmowy Pani Hanny Kazahari u’z Panem Jakubem Ławniczakiem:

    .https://www.youtube.com/watch?v=-JzMLK9fHY0&t=4s

    Tawie „popełniłam” komentarz pod filmem pisząc o Twoim blogu Tawernie i gościach Tawerny.

   6. Tawie, Filmy Pana Jakuba też niewiele osób ogląda, więc to żadna reklama. Jedynie może podszepnięcie podobnie myślącym osobom, że jest nas więcej. 🙂

   7. Dopowiem tylko, że ja filmy Pani Hani i ten powyższy też oglądam w prędkości 1,25. W niej najlepiej mi się słucha.

   8. Tawie czyli mówiąc kolokwialnie do Nowego roku nasz nierząd się rozpadnie i mogą nas ze wszystkimi swoimi bzdurnymi wymysłami pocałować w ….? 😀

   9. „Nasz” nierząd jest pod kontrolą bardzo niebezpiecznej sekty z Ukrainy…

    Wg mego czuja ta sekta traci już swoje wpływy, ale do końca roku jednak porządzi. Sygnałem dla nas będzie moment, kiedy przestaną sypać na nas syf z samolotów…

   10. Taw: po wyborze Trumpa też na jakiś czas zaprzestali oprysków (przynajmniej u mnie). Niestety po ok. m-cu wróciły. Mnie się wydaje, że rolnicy pozytywnie namieszają wraz z Suchą i alternatywą. Tego zresztą sobie i Wam życzę 🙂

  1. Czy my juz jestesmy bydlem hodowlanym ,ktore uprawia sie jak stado? Ow szantaz wielkiego resetu jest nieakceptowalny jednak ciagle i tylko dla nielicznych ,ktorym bedzie umilalo sie zycie.

   Wiadomo chyba niektorym ,ze to juz nie ludzie odwalaja takie atrakcje ,bo my ludzie mamy jednak cos wmonotwane takiego jak uczucia i empatia .Tylko totalne pojeby nie z tej ziemi moga robic taki cyrk na co wiekszosc sie daje nabierac po przez strach.

   Otwieram rzadko telewizornie ale wiadomosci z Polski brzmia jak jakis scenariusz filmu katastroficznego albo jak cwiczenia wojskowe wedlug planu na jakis kataklizm …widac ze to sciema.
   Jesli ktos bez emocji opisuje na antenie tv plany dzialan ,sposob traktowania ludzi albo zamiary wobec nas i to bez zenady to jednak zjeby na uslugach UN i Vatykanu.

   1. „Ludzie tak bardzo się boją, że sami zaczynają walczyć o swój strach i stają w jego obronie”.

    ~ Maciej Wieczorek

   2. Kto i co to są MUGOLE? , i tu się 🤣🤣🤣
    Jest to tylko i wyłącznie moja opinia i mój punkt widzenia określający te Ludzkie Istoty.

    Otóż Mugol to taki wygodny, bierny człowiek, który nie potrafi jeszcze na swoim poziomie Świadomości połączyć energii Umysłu z energią Serca.
    Serce włącza mu się tylko wtedy, kiedy jest w potrzebie, natomiast Umysł ma włączony całodobowo, by odbierać z przestrzeni medialno telewizyjnej co kto i gdzie powiedział.

    A, że massmendia należą do „Chazarbydła”🤣, którym zależy na generowaniu w ludziach Mugolach strachu, co im się świetnie jak widać udaje, mamy wokół Nas takich Mugoli multum.

    Ja wiem, że prędzej czy później i oni przejrzą OCZAMI DUSZY I SERCA, ponieważ w przeciwieństwie do „Chazarbydła” takowe posiadają, ale my nie mamy wpływu na ich TOK ROZUMOWANIA.

   3. Po tym głosowaniu już WSZYSCY powinni wiedzieć, ilu prawdziwych Polaków reprezentuje Nas Polaków w dzisiejszym knessetosejmie.

    423 sprzedawczyków było „za”
    9 tchórzy się wstrzymało
    11 Konfederatów było przeciw

    „Sejm uchwalił dzisiaj, tj. 22.10.2020 r., tak zwany pakiet ustaw covidowych, wśród których pojawił się przymus noszenia maseczki cały czas, wszędzie, pod groźbą mandatu w wysokości 1000 zł. Nowe przepisy zostały poparte przez wszystkie kluby parlamentarne z wyjątkiem Konfederacji”.

  2. ,, Czy my juz jestesmy bydlem hodowlanym ,ktore uprawia sie jak stado? ”

   Ależ oczywiście, drogi Przyjacielu, jeśli my nic z tym nie zrobimy,nie weźmiemy swojego życia w swoje ręce, to wszelkie plano-zamysły, już powoli realizowane – i to jawnie – niebawem uczynią z nas ,,Tobi”.
   Widząc, co się na świecie dzieje (opłacone rządy posiłkują się ludźmi zmuszając ich do odgrywania roli gestapo) , jest tylko jedno wyjście; albo siedem miliardów załatwi siedmiu, albo tych siedmiu unicestwi nas.

   Nadszedł w tej cywilizacji zwykły, ziemski, realny czas, w którym psychopaci próbują narzucać to, jak ludzie mają żyć.

   Od zawsze istniały zamaskowane strachem masy.
   Nimi posługiwali się władcy.
   Wysyłali je na wojny dla własnej rozrywki i zysku, a gdy kurz wojenny opadł, budowali na ich pracy swoje imperia.
   A kiedy władczy tron stawał się nudą, psychopatyczna głowa wymyślała następne ,,atrakcje”.

   Czy coś się zmieniło od tysięcy lat?
   Kompletnie nic.
   Dziś też mamy (miliony, jeśli nie miliardy) zamaskowane strachem masy.

   A propos tzw. mas.
   Są to Dobrzy, Wspaniali Ludzie, którym dostęp do wiedzy o rzeczywistości zablokował chwilowo strach i manipulacja.
   To Normalni Ludzie, wbrew temu, co próbują(o zgrozo!) o nich sądzić niektórzy.

   Nóż sprężynowy(kielecki) mi się w kieszeni otwiera, gdy słyszę jak jakiś samozwańczy guru(dla mnie idiota, który użyje każdego fortelu, by podbić oglądalność), nie oświecony lecz oświetlony czterdziesto watową żarówką próbuje tych Ludzi umieścić w jakimś niższym poziomie rozwoju określanym literką D(jak dupa) i co gorsze, nazywa Tych Ludzi hybrydami kierującymi się najniższym instynktem przetrwania.

   Sam taki oświetlony guru jeszcze niedawno w D….. był i 8G….. widział, a teraz rozsiewa nowy irracjonalizm religijny, by sobie i podobnym podnieść luxy oświetlenia.

   Jak można prostych, zagubionych, zastraszonych Ludzi selekcjonować w stronę gorszych od siebie?
   I to jeszcze udając miłościwego!(jak rząd działający dla ,,dobra” ludzi)
   Można, gdy się jest prostakiem.
   I tu również nie należy umniejszać szacunku tym, którzy ulegają takim wierzeniom i manipulacjom.

   Przepraszam za mój niewybredny ton, ale chyba wystarczy to, co ,,władza” nam serwuje. Ludzie między sobą już nie muszą dokonywać irracjonalnych podziałów.
   Ha, ha! Nawet takie guru wie! , co czeka tych ,,niższych”!
   Boże! Gdzie oni(te ,,gura”) byli, jak rozum Bóg rozdawał?
   Pewnie wyszli z kolejki i poszli na piwo…

   No, dobra, wystarczy…

   Wrócę do tzw. mas, którymi od zarania dziejów posługiwali się cwansi…, lub roztropniejsi, prowadzących masy np. na barykady walki o wolność.

   Jeśli w wojnie interesów(okupanci przeciwko Ludzkości), jaka obecnie ma miejsce, prawdziwym przedstawicielom Narodów uda się przejąć nieświadome zagrożeń masy na swoją stronę, Ludzkość wygra.
   To właśnie w tych masach drzemie najpotężniejsza siła, jaką kiedykolwiek znała Ludzkość.
   Orwell w ,,1984″ jasno nakreślił wizję przegranej, o tyle wiarygodnej, o ile przewidziane przez Orwella niektóre elementy próbuje się już wdrażać ku zniewoleniu.

   Ludzkość zna lub poznaje te wizję i wiele już wskazuje na to, że niecni tego świata wyrzuceni będą niebawem na śmietnik historii.

   Miłego!

   PS. Ludzie, czy wy słyszycie to, co ja?
   Dziś Prawo i Skur………o chce przegłosować ustawę m.in. o całkowitej bezkarności służb medycznych zajmujących się walką z pandemią.
   Jak będzie leczył lekarz nie poczuwając się do żadnej odpowiedzialności za swe czyny? Czy to nowa odsłona zamordyzmu infekowana w sam środek Narodu, w którym Polaka nie będzie obchodzić w dostatecznym stopniu los jego Rodaka?

   1. Społeczne koszty przejścia w nową erę będą ogromne. Lekarze-grabarze pod osłoną ustawy Bezkarność+ rozpoczną zmasowane ludobójstwo (zbrodnie przeciwko ludzkości) w szpitalach-kostnicach oraz na stadionach-umieralniach. W sumie globalny obóz koncentracyjny…

    Patrząc z punktu widzenia ewolucji, świadomość populacji musi zostać nagle zauważalnie podniesiona, gdyż od stycznia rozpocznie się budowanie świata opartego na zupełnie nowym paradygmacie. Więc… istoty nieewolucyjne będą musiały wkrótce odejść (poniekąd na własne życzenie). Zapowiadałem ten proces od lat, więc uważni Czytelnicy bloga nie powinni być zaskoczeni.

   2. W moim, ponad 100 000 pod względem liczby ludności, mieście, wszyscy w zamordnikach!!! Nawet na rowerze, nawet w aucie, nikt nie próbuje nawet mieć opuszczonej maski pod podbródek, co by świadczyło, że coś myśli, że nie tak łatwo się poddaje…
    To mnie strasznie smuci i zakłóca mój wewnętrzny spokój, mimo wszystko, że wiem, że lepiej się nie smucić, że głowa do góry…
    Jestem rodzynkiem w tej breji…

    Jak to się ma podnieść / wznieść ???

    Jak baba z okna do mnie krzyczy, „a ciebie kobieto to nie dotyczy?” Odpowiadam, że NIE !!!
    Strasz miniejska też mnie zaczepia, a ja na pięcie się odwracam i idę w swoją stronę. Myślałam, że jestem niewidzialna !? Jak Anamika… ale chyba jestem półwidzialna…

    Buduję domek pod górą. Pięknie jesienią mgła opada i lasy barwią się na żółto-czerwono 🍀 🍁🍁🍁🍁
    (tylko tam dozwolone te kolory!), oddycham tam całą DUSZĄ, ale jeszcze do wiosny muszę przeżyć w betonie i z betonem…
    …. tylko z WAMI dam radę …. w kupie SIŁA

    💗 💛 💚 💙

   3. Mi to nawet już nikt nie zwraca uwagi, że nie mam namordnika. Mam za to indyjski kolczyk na nosie. Okrągły. Moja mała Mandala Życia.

   4. Obie panie najprawdopodobniej nie były nigdy poddane szczepieniom, bo u kobiet Zachodu nie spotyka się takiego, na wskroś przeszywającego, boskiego Żaru w Oczach…

    💃💃😘💃💃

    Oczy kobiet Zachodu (na ogół) nie mają tej przeszywającej Iskry… ⚡🔥✨💥

   5. Lela a u mnie aż tak źle nie jest. Dzisiaj zrobiłem sobie małą wycieczkę autem do Radziejowic. Przejeżdżałem po drodze przez Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki i różne wioski między Grodziskiem a Radziejowicami. Większość oczywiście w maskach, ale widziałem przynajmniej kilka osób bez namordników (raczej młodych), a i co najmniej kilka osób co miały namordnik ale z odkrytym nosem, a i parę osób z namordnikiem opuszczonym na brodę. Jako kierowca za dużo rozglądać się nie mogłem, ale coś tam widziałem. Stojąc na światłach przed jednym z przejść dla pieszych w Pruszkowie widziałem dwie przechodzące osoby – facet tak na oko ze 35 lat bez maski przebiegał i kobieta tak na oko z 60 lat miała namordnik, ale opuszczony na brodę.
    Mam pokój wychodzący na ulicę (taka lokalna o małym ruchu tylko w soboty jak jest targ to jest większy ruch). I tak sobie zerkałem za okno jak ktoś idzie i większość zamaskowana, ale ze 2 osoby na rowerze jadące widziałem bez maski i jednego faceta co szedł też. Jedna kobieta szła i gadała przez komórkę i miała namordnik opuszczony na brodę. Na targu w sobotę jak jestem to też część ludzi ma opuszczone namordniki tak, że nos mają odsłonięty, a niektórzy jeszcze niżej. Dziewczyna u której kupuję nabiał ma szalik na twarzy, ale tak że nos jej zasłania, a usta trochę. Też raczej wali ściemę z tym zasłanianiem.
    A mam sąsiada który często po ulicy bez maski chodzi. Tyle, że to syn milicjanta to może czuje się pewnie dlatego.

   6. U mnie miasteczko 60 tyś. mieszkańców sporo młodzieży bez kagańców. A i starsi też się trafiają 🙂

   7. Ludziom z przypadkami zagrożenia życia nie udziela się pomocy w szpitalach, najpierw chory musi poczekać na wynik testu na covida, a jest to oczekiwanie kilkudziesięciu godzin czasem… Więc możecie sobie wyobrazić co się stanie z takim chorym, gdzie trzeba interweniować od razu, tak więc rzeczona ustawa o bezkarności „lekarzy” jest jak najbardziej pomocna…

   8. To są kobiety z Radżastanu. Tam się nosi takie kolczyki. Są one typowe dla biżuterii z tego regionu. Ja bardzo lubię radżastańską modę. Mam parę strojów stamtąd. W Radżastanie nosi się przez kobiety bransoletki z kości słoniowej aż po pachy. Ja takowych nie mam, bo kocham słonie. Obecnie wiele kobiet z tego samego co i ja względu nosi podróbki. Ja noszę szklane bransoletki, metalowe albo z laki i z lusterkami. Ale nie po pachy, tylko po łokcie, albo mniej. I na nogach też mam bransoletki z dzwoneczkami.

   9. ,, Społeczne koszty przejścia w nową erę będą ogromne. Lekarze-grabarze pod osłoną ustawy Bezkarność+ rozpoczną zmasowane ludobójstwo (zbrodnie przeciwko ludzkości) w szpitalach-kostnicach oraz na stadionach-umieralniach. W sumie globalny obóz koncentracyjny…

    To dobrze, że nazywasz rzeczy po imieniu.
    Odnoszę realne wrażenie, że życzeniowe czasy ciekawe, w jakich ktoś chciałby żyć, mamy już za sobą i zaczynamy żyć w czasach nieciekawych ze wskazaniem na trudne.

    Zachodzę w głowę, jak w ciągu kilku tylko tygodni ruszyła machina totalnego zamordyzmu.
    To taktyka socjotechniczna: zanim zaczniesz myśleć, już wchodzisz w nasz plan.
    Te gadzie informacje o stadionach powstały nagle, z dnia na dzień!
    ,, Zapychacie szpitale pacjentami z łagodnymi dolegliwościami” – mówił p. Sośnierz(junior) w knesejmie.

    Demaskowane przez niezależne media złe traktowanie lub brak pomocy wobec pacjenta ze strony anty lekarzy jest bronią obosieczną.
    Zanim Naród się wkurwi i zareaguje, ludzi ogarnia uzasadniony lęk.
    Ludzie, słysząc co dzieje się w szpitalach od tych, którzy przeżyli lub z tych szpitali uciekli, przestają się już obawiać jakiegoś, jednego z trzystu znanych wirusów, a zaczynają się bać sytuacji, w której będą zmuszeni zadzwonić po pogotowie, czy znaleźć się w szpitalu.

    Zatem informacje o szpitalach-kostnicach są na rękę gadom; wywołują dodatkowy strach.
    Te nagłe organizowanie szpitali polowych ma oddziaływać na psychikę, tworzyć zbiorową hipnozę.

    Odnośnie zaprzedanych lekarzy. Pasują do nich, jak ulał, słowa Orwella.

    ,, … Orwell napisał pod adresem swoich spolegliwych wobec Stalina kolegów dziennikarzy słowa, które są niezwykle aktualne i 70 lat później: „Pamiętajcie, że każdy z was zapłaci za swoją nieszczerość i tchórzostwo. Nawet nie myślcie, że przez lata będziecie służalczo lizać buty sowieckiego reżimu i nagle znowu powrócicie do duchowej godności. Raz się skurwisz – kurwą zostaniesz”.

    ,, Patrząc z punktu widzenia ewolucji, świadomość populacji musi zostać nagle zauważalnie podniesiona, gdyż od stycznia rozpocznie się budowanie świata opartego na zupełnie nowym paradygmacie.”

    Czy to oznacza, że jeśli społeczeństwo nie zbuntuje się w sposób radykalny, to nierząd będzie miał otwarte pole do zaprowadzenia zmorawieckiej nowej normalności?
    Wszak przestrzeń może stwarzać tylko dogodne warunki dla zaistnienia sytuacji, które ludzie mogą urzeczywistnić poprzez realne działania.

    Przecież wyraźnie widać, że celem nierządu jest uzyskanie społecznej pasywności, uległości poprzez zastraszenie.
    Społeczeństwa staną się decyzyjne albo ich okupant – o to tu chodzi ze światem od stycznia?
    O kolejną dziejową okazję ze złotym rogiem i sznurem?
    A może rzecz w jeszcze innym oglądzie?

    Miłego!
    PS. U mnie dziś piękna pogoda! Słoneczko zagląda w sam środek jesieni, błyskając przez coraz bardziej nagie, bezlistne konary drzew. Gra światła i poruszających się cieni na ścianie domu – świetny, przyciągający oko żyjący obraz!
    Idę grabić liście pod kasztanowcem. Potem je spalę. To jeden ze sposobów, by nie pozwolić tym robalom(zapomniałam ich nazwy) niszczącym kasztanowca przetrwać w liściach do wiosny.
    Dzięki takim moim zabiegom drzewo jeszcze żyje.
    A może znacie, Kochani, inne sposoby na tego szkodnika?

   10. A w moich kochanych Mysłowicach policja potrafi wylyź z auta i niepokoić istotę ludzką mandatem co to nie ma na nosie „cyganeczki”(to moja wersja nazewnicza zamordnika he he bo oni nas cyganią to my ich tyż i choby pod nosem abo na brodzie)
    Mnie ostatnio w Biedrze obsługiwała pani na stoisku mięsnym z cyganeczką zsuniętą pod brodę, i bezczelnie nachylała się nad mięsiwem, myślę sobie – dobra nasza- musiała być pani bardzo wnerwiona a nikt z zacyganionych nie zwrócił jej był uwagi! To już sukces!

 7. A propos Wigilii, to kto wie, czy choinka nie będzie „musiała” mieć założonej maseczki, a święty Mikołaj, razem z reniferem będą na kwarantannie? 🤣🤣🤣 Śniegowy bałwan z nosem z marchewki w maseczce się w końcu wkur…i, bo nie da z siebie robić bałwana 🤣🤣🤣😀

  1. Kolędowa wizyta duszpasterska w tym roku odwołana lub zmieniona forma na kontakt online lub przez zafoliowane kratki konfesjonału… – co już samo w sobie brzmi komicznie… 🤣🤣🤣🤣

   A opłata za „wizytę” duszpasterską oraz coniedzielna „taca” zapewne jako przelew na konto proboszcza… 🤣🤣🤣🤣

   Oj, cuda na kiju… 🤣

   1. „Oj, cuda na kiju… 🤣”

    I jak tu nie wierzyć w cuda? 😁
    Są rzeczy na tym padole, które się parafianom i duszpasterzom nie śniły 😲 🤣🤣🤣
    Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, ten Świat wymaka się z ram 😄

   2. TAWie od dawna piszesz o tym, że kościół się kończy, że praktycznie tylko Polacy trzymają tę hydrę „przy życiu”. Myślałam, że to potrwa, że część ludzi wymrze, reszta otworzy oczy i dopiero wtedy będzie koniec KK w Polsce, ale nawet w najgłębszych snach nie przyszłoby mi do głowy, że to sam kościół wypchnie „wiernych” z kościoła z wymierną „pomocą” polkojęzycznych przedstawicieli okupantów, zwanych dla niepoznaki rządem RP.

    Naprawdę w ciekawych czasach żyjemy. Ja mam zawroty głowy od szybkości zmian, które następują.

   3. Rozpad KK to bardzo długi i skomplikowany (wielopoziomowy i wieloaspektowy) proces – trwa już od dawna, gdyż ubytek „trzody wiernych” ze świątyń notowany jest co najmniej od czasu odejścia JP2.

    W latach 80. kościół w mojej wsi pękał w szwach, teraz nawiedza go jedynie kilka staruszek.

   4. Ula-Laszka powiem ci coś jeszcze lepszego w co trudno mi było uwierzyć gdy to usłyszałem – papież Franciszek powiedział, że homoseksualiści to nasi bracia i powinni mieć takie same możliwości wzięcia ślubu jak heteroseksualiści. No po prostu szok! Franciszek podważył tym samym fundament wiary katolickiej. Przecież Biblia potępia sodomitów i uważa to za poważny grzech przez który Bóg zniszczył Sodomę i Gomorę. Franciszek zaprzeczył Biblii – świętej księdze katolików. Coś mi się zdaje że po czymś takim niektórzy biskupi mogą nie wytrzymać dłużej franciszkowych herezji. Podniosą bunt, uznają Franciszka za heretyka, wypowiedzą mu posłuszeństwo i wybiorą spośród siebie innego papieża. I kościół się podzieli na tzw. nowoczesny i tradycyjny. Ta schizma ostatecznie dobije KK. Tylko kiedy to nastąpi. Dzieje się to od dawna, ale za kulisami. Przydałaby się kropka nad i.

   5. To samo pomyślałam w momiecie, w którym usłyszałam tę informację. Tak jak pisałam, sami „duchowni” każdego szczebla doprowadzą do tego, że ludzie od nich i od kościoła odejdą. Choć wiem, że to jeszcze potrwa. Ale koniec już bliski.

   6. U nas ksiądz wymyślił nowy sposób zarabiania: zakup ławeczki z nazwiskiem – innym siedzenie nie przysługuje 🙂

   7. [Elaszka] zakup ławeczki z nazwiskiem
    ————————-
    Tak bylo przed wojna. Tesciowa mi mowila. Nie mozna bylo usiasc nawet, gdy ławki były puste przez cala msze. Od razu pojawiał się koscielny i przeganiał. „To ławki jaśnie państwa”.

   8. „U nas ksiądz wymyślił nowy sposób zarabiania: zakup ławeczki z nazwiskiem – innym siedzenie nie przysługuje 🙂”

    Na wiosnę słyszałam i czytałam o księdzu, który z braku wpływów od ludzi poszedł do pracy jako kierowca. Pracował od rana do popołudnia a wieczorem odprawiał msze. Można? Można. Nie trzeba strzyc owiec z kasiory.

  2. W Japonii manekiny w sklepach odziezowych maja zalozone maseczki, co pokazaly nam dziewczyny z FAB News. W Ontario jeszcze nie, przynajmniej nie zauwazylam. Pisze o wystawach, bo sklepow i galerii unikam.

   1. Wczoraj, będąc w lesie, widziałem faceta, który jechał na rowerze ubrany w maseczkę. Byłem wczoraj w dwóch małych osiedlowych sklepach i czułem się niezręcznie – jak kusmita, że nie miałem maseczki, bo przed sklepem było info, że należy mieć kaganiec.
    Z jakiej racji człowiek ma się ku…wa czuć winny, że nie nosi masoneczki? Nakupowałem sobie wczoraj piwa, a w mieszkaniu, na odstresowanie się od „nowej normalności”, oglądałem w internecie turnieje karate combat, bo takie rzeczy (co może się wydawać dziwne) mnie autentycznie wyciszają, haha 🤣🤣🤣

  3. ,, Dzwoneczki i lusterka odpędzają astralnych grobali oraz rozbrajają ciężkie energie z naszej gęstości. ”

   Czy dzwonki wietrzne, zawieszone na zewnątrz domu spełniają podobną rolę?
   Na przeciwległych ścianach chaty, pod okapami, mam rozwieszone pięć takich. Duże(ponad pół metrowe) i mniejsze, bambusowe.
   Szczególnie jesienią(tak jak dziś) wiatr wygrywa na nich całe koncerty!
   A! Czy strona świata, od której zawieszone są takie dzwonki(raczej dźwiękiem przypominają gongi) ma znaczenie?

   Miłego!

 8. chyba się rządowi koncepcja sypie. Chcieli dzisiaj przepchnąć ustawę m.in. o noszeniu namordników, a tu Zonk, posłów im zabrakło. PO się sprzeciwiło.. Posłów PIS brakło.. To chyba nie przypadek, a celowe działanie. Mocodawcy naciskają, a politycy się Polaków wystraszyli i muszą wyjść z twarzą chciałoby się napisać, ale oni przecież twarzy nie mają. A muszą też grać dla tych, którzy ze strachu się foliją, i pokazać im jakie to PO niedobre.

  https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-pis-przegralo-glosowanie-w-sejmie-obrady-przerwane,nId,4804164#comments4-1

  I inna „interesująca rzecz” policja wywlokła księdza, który prowadził nabożeństwo trydenckie, czy jak się tam to zwie… Tu już się chyba PIS nie wytłumaczy, jak się ta informacja między babciami i „patriotami”, którzy się mszy trydenckich domagają, rozejdzie.

  https://poznan.eska.pl/poznan-policja-weszla-na-msze-i-wyprowadzila-ksiedza-jest-wideo-z-tego-zdarzenia-aa-yk7Q-tiHL-bc6D.html

  I jak się kościół z tego wybroni, bo to ponoć Salezjanie wezwali policję, bo msza była przez wydalonego przez nich z zakonu księdza odprawiana.

  https://wiadomosci.wp.pl/poznan-policja-u-salezjanow-tomasz-terlikowski-komentuje-akcje-6566448794561152a

  coraz ciekawiej się dzieje, hydra już żre własny ogon.

  1. Ula – też z przerażeniem patrzyłam na tę akcję, ale po przeczytaniu Jacka Międlara ulżyło mi, bowiem ten ksiądz miał od dawna propozycję wyjazdu na inne probostwo – ale nie zgadzał się i zajmował pomieszczenia salezjan, którzy też mają prawo do swobodnego poruszania się po domu, a ten ksiądz zrobił sobie z ich pokoi ołtarz.

   1. Sama jestem wobec kościoła bardzo sceptyczna, dawno się z niego wypisałam i uważam, że powinien zniknąć z powierzchni naszej pięknej planety, ale to co było pokazane na nagraniu… przechodzi wszelkie pojęcie i nie ma na to usprawiedliwienia, choć przypuszczam, że przyspieszy odwrót ludzi od PIS i kościoła. Nieważne w tym momencie, że ten ksiądz, zakonnik, czy kim on był, czy jest… przebywał tam legalnie, czy nie, nieważne, czy nabożeństwo przez niego odprawiane było legalne, czy nie. Ważny jest sposób, w jaki urząd oprawców tę akcję przeprowadził. Ostatnio robiono tak w czasie II wś, robili to Niemcy i Ukraińcy z kapłanami mówiącymi po polsku. Nawet za komuny zomo nie atakowało modlących się ludzi. Przecież, skoro przebywał tam nielegalnie, to mogli go z jego pokoju wywlec, albo po zakończeniu nabożeństwa. Ale z drugiej strony ci panowie w niebieskich mundurach upiekli nam dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ludzie, którzy tam przebywali przekażą znajomym, że PIS każe karać księży… już więcej zostało za nieprzestrzeganie obostrzeń ukaranych. Kuria nie reaguje i pozwala PISowi zamykać kościoły, ograniczać wiernym kontakt z Bogiem (bo niestety większość tzw „wierzących” ma tak zryte głowy, że Boga czują jedynie w kościele), a do tego w tym przypadku sami zakonnicy zadenuncjowali kapłana, który mszę odprawiał… Teraz dojdą zakazy w dzień Wszystkich świętych, potem Boże Narodzenie…

    (Będzie można wyruszyć do ludzi i mówić im o starych Tradycjach Ojców: przybliżyć Dziady, Szczodre Gody)

    Moim zdaniem, niech wieść się niesie. Im prędzej dotrze do jak największej ilości „parafian” tym prędzej nastąpi koniec tego kłamstwa, tak covidowego jak watykańskiego.

   2. „Nieważne w tym momencie, że ten ksiądz, zakonnik, czy kim on był, czy jest… przebywał tam legalnie, czy nie, nieważne, czy nabożeństwo przez niego odprawiane było legalne, czy nie. Ważny jest sposób, w jaki urząd oprawców tę akcję przeprowadził. Ostatnio robiono tak w czasie II wś, robili to Niemcy i Ukraińcy z kapłanami mówiącymi po polsku. Nawet za komuny zomo nie atakowało modlących się ludzi”.

    To samo pomyślałam, jak oglądałam film o tym wydarzeniu w necie.
    Po tej iście gestapowskiej akcji
    moherowe berety, i nie tylko, wypną się na pisiorków, kościół i covid razem wzięte.

 9. Mój dzisiejszy sen:
  Patrzę w nieznanym mi mieście na potężny budynek.
  Ogromna bryła na planie kwadratu, tak +- o boku jakieś 150 m.
  I wysoki na kilkanaście pięter co najmniej.
  Patrze na niego z dość daleka, aby zobaczyć cały jego ogrom.
  I nagle widzę dach. Zupełnie inny, niż surowa gładkość ścian zewnętrznych.
  Dach jest bardzo urozmaicony w formie. Jest tu kilka kopułek, jak na cerkwi , kilka iglic jak na kościołach, kilka charakterystycznych minaretów, jak na meczecie.
  Jednym słowem czysty eklektyzm. Dosłownie natłok tych elementów.

  Patrzę niżej, jest duże wejście do budynku.
  Coś jak potężne, łukowate drzwi do katedry.
  Nad nimi napis. Długo we śnie nie mogłem go odczytać.
  W końcu odczytuję ten napis : „Suche kłamstwa i soczyste klątwy”.
  Tak tam było napisane.

  Że „suche kłamstwa” , to oczywiste.
  Ale co znaczy : „soczyste klątwy” ?
  Ktoś może pomóc mi zinterpretować ?

  1. Skoro soczyste, to jak owoce, bo owoce są soczyste… a jak owoce, to zaowocują.. A zaowocowanie klątw można dwojako zrozumieć, w obydwu przypadkach dobrze dla nas oczywiście.
   1. Ten wkurw, który od ludzi na całą sytuację leci, zaowocuje i wymiecie okupantów.
   2. Klątwy, które były przez wieki na nasz naRÓD rzucane zostaną „odbite” (jak piłeczka) i wrócą do Watykanu, znosząc go z powierzni ziemi…Gady zbiorą owoce swoich kilkusetletnich „siewów”

   1. No, daj Boże.

    Ja się od rana zastanawiam, co mi przekazano.
    Ten eklektyczny dach odczytuję jako identyczność intencji wszystkich religii abrahamowych.
    Przecież na dachu nie było żadnego symbolu słowiańskiego ani buddyjskiego ani żadnego z innych religii.

    Teraz przyszło mi do głowy, ze suche kłamstwa, znaczy , że ci, którzy nam je głoszą, wiedzą, że to nic nie znaczące głupoty. Nie budzi to w nich żadnych emocji, że nam to robią.

    Natomiast soczyste klątwy, zawiera już duży ładunek emocjonalny i jest wzmocniony siłą energii tych emocji : ( nienawiści ?, pogardy?) ale też i strachu, że odkryjemy prawdę, a wtedy…..

    Ale masz rację, pora na zbiory.
    Co zasieli, to zbiorą.

   2. Adrem, Twój sen przypomniał mi mój, sprzed paru, parunastu miesięcy, a właściwie mam wrażenie, że widzieliśmy w snach ten sam budynek… W moim śnie nie pasował on do miejsca, w którym stał, jakby w polu, w oddali było las widać, był wysoki, wiem, że był centrum jakiegoś kultu, było mnóstwo ludzi wokół niego, a on w pewnym momencie się rozpadł. Jakby ktoś go wysadził w powietrze, jak wieże WTC. Nie wiem czemu właśnie dzisiaj, po przeczytaniu o Twoim śnie, mój mózg mi mój sen przypomniał. Zdaje się, że jest więcej połączonych informacji, więcej niż możemy sobie wyobrazić.

   3. Dla mnie te kopuły oznaczają po prostu przekaźniki energii, odbierają ją z budynku i przesyłają w górę. Na tej podstawie możecie sobie łatwo zinterpretować o co chodzi z klątwą, i kogo dotyczy 🙂

   1. Jest takie powiedzenie – „zakląć sobie soczyście”, czyli dać silny upust swoim niefajnym emocjom?

  2. ,, … W końcu odczytuję ten napis : „Suche kłamstwa i soczyste klątwy”.
   Tak tam było napisane. … ”

   Ciekawy napis w powiązaniu z wyglądem i kształtem bryły budynku.

   Suche kłamstwa i soczyste klątwy można tu przyrównać do pnia drzewa.
   Soki w pniu nie płyną stwardniałym rdzeniem lecz przez okalającą go tkankę tuż pod korą – przez łyko.
   Rdzeń drzewa(gałęzi) jest konstrukcją, szkieletem; otoczka wokół niego odpowiada za transmisję soków, energii.

   Wracając do twojej sennej wizji; na szkielecie suchych, skostniałych kłamstw(rdzeń) przepływają energie zaklęć, kodów, pieczęci, a być może klątw, których nigdy nie zdjęto(słyszałam o tym).

   Suche kłamstwa, bo już je znamy.
   Być może nie powinniśmy poprzestać na pełnej satysfakcji z ich odkrycia(rdzeń pnia), bo jeszcze odkryć należy co niosą na sobie(soczyste łyko), jaki ładunek transportują…

   Soczyste klątwy – nadal żyjące?, tworzone nowe?! – o tym wiemy bardzo niewiele.
   Może ich energetyce warto przyjrzeć się bliżej, w końcu sny też nie bywają przypadkowe; są w nich takie, które zaglądają pod powierzchnię widzianej rzeczywistości, lub wieszczą przyszłe wydarzenie.

   Dlaczego twój opis snu przywołał mi na myśl drzewo?
   Gładki, surowy w swym wyglądzie kształt budynku (pień), a na górze mnóstwo rozgałęzień – kształtów zwieńczeń sakralnych budowli.

   Tak ja na to spojrzałam 🙂

   Miłego!

 10. Brutalna „interwencja” gestapo zwanego policją. Wyciągali siłą faceta z samochodu. W samochodzie była jego żona i małe dziecko. Komentarze debili pod tym filmem, którzy próbowali bronić tych gestapowców są karygodne. Ci gestapowcy w mundurach muszą ponieść konsekwencje takiej bandyterki, jeśli nie w tym, to w innym świecie:

  .https://youtu.be/bTB3z3_Tszo

   1. Anamiko! Umieściłaś super ważny filmik!
    Dziękuję.
    Przydałoby się go streścić – to co najważniejsze, żeby coraz więcej osób wiedziało, o co w tym wszystkim chodzi…

    Ode mnie na te czasy dla przypomnienia …

    Film o Jadze (ma już 7 milionów wyświetlen)

    .https://youtu.be/uKbuFYd468w

    Ciebie tam widzę Anamiko ❤ w roli głównej 😀
    Jesteś bardzo odważna.
    Ja staram się być, na ile to możliwe, chociaż chciałabym bardziej.

    WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM✨
    WOLNOŚCI ODDAĆ NIE UMIEM.

   2. Ukazane w filmie sceny nie są wcale z gatunku fantasy – w pewnych miejscach globu i mniejszego globu obok większego globu dzieją się REALNIE. Znam nawet pewną Dzielną Jagę, która była latami tak torturowana przez ss-manów IV Rzeszy. Takich Jag są dziesiątki tysięcy. Nie wszystkie wiedzą, że są ofiarami eksperymentów, gdyż pamięć jest wymazywana. Ale jak wiemy, żadna technologia nie jest doskonała, więc od czasu do czasu ktoś się z eksperymentu wymyka…

   3. Wolna Wiązko Światła ❤️🙏❤️
    I ja dziękuję z całego ❤️👍

    Jakub Ławniczak to łebski Gość.
    Warto posłuchać, co mówi. Ten przekaz z Hania jest b. ważny. Na czasie.

    🔥Ogień Kobieta🔥
    Twój nos dobrze Cię prowadzi.
    Filmik o Jadze, jakże wymowny i jak bardzo na czasie.

 11. Dla nas wszystkich:
  Bardzo energetyczna pieśń.
  Śpiewajmy, tańczmy…

  LELEK „Hymn do Żywy”
  .https://youtu.be/LOrL_pm8SsQ

  Zobaczcie, jak pięknie pada Światło na tych ludzi…

  Przy okazji – Pozdrawiam serdecznie Sylwię ❤ co w tym teledysku wystąpiła.

  1. Czarnowidz jasnowidz Oskar z Wrocławia przeniósł się z Youtube na Facebooka i straszy pandemią za pół/półtora roku i o 100 tys zachorowaniach w prognozie na 2021r. Czy ten gośc jest normalny w jednym filmie mówi że nie ma wirusa a teraz takie coś? I jeszcze się przedstawia jako prorok Israel 😀 Ma ktos z Was wgląd co do wiarygodności tego faceta bo ciekawa jestem.

  1. Mariusz i Marcin razem.
   Super !
   Marcin, śmiejąc się: „Bo trzeba się też trochę pośmiać” 😃
   Zobaczcie na nich… czy oni boją się czegokolwiek ?
   Nie !

 12. Fragment książki z r. 1941 C.S. Levis, Listy starego diabła do młodego: ” Jeden młody diabeł zapytał starego : Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz? Stary diabeł odpowiedział : Wzbudziłem w nich strach! Odpowiedział młody : Super robota! A czego się bali? Wojen? Głodu? Odpowiedział stary :Nie, bali się choroby! Na to młody : czy to znaczy, że nie zachorowali? Nie umarli? Nie było dla ratunku ? Stary odpowiedział : ależ nie,… zachorowali, umarli, a ratunek był. Młody diabeł zdziwiony odpowiedział : to w takim razie nie rozumiem??? Stary odpowiedział : Wiesz oni wierzyli, że jedyną rzeczą, którą muszą zatrzymać każdym kosztem przy sobie jest ich życie. Przestali się przytulać, witać ze sobą. Oddalili się od siebie. Zrezygnowali ze wszystkich kontaktów społecznych i z wszystkiego co było ludzkie! Później skończyły im się pieniądze, stracili pracę, ale to był ich wybór, bo bali się o swoje życie, dlatego zrezygnowali z pracy nie mając nawet chleba. Wierzyli ślepo we wszystko, to co słyszeli i czytali w gazetach. Zrezygnowali z wolności, nie wychodzili z własnych domów dosłownie nigdzie. Przestali odwiedzać rodzinę i przyjaciół. Świat zamienił się w taki obóz koncentracyjny bez przymuszania ich do niewoli. Zaakceptowali wszystko!!! Tylko dlatego, by przeżyć chociaż jeszcze jeden mizerny dzień…. I tak żyjąc, umierali każdego dnia!!! I właśnie w taki oto sposób było mi bardzo łatwo zabrać ich mizerne dusze do piekła …..

   1. ..w sensie duchowym diably pozarly jeden drugiego a teraz probuja zezrec nas ..:))) ale to tylko moze udac sie w ostatniej fazie po przez zastraszanie…Nie mam pojecia do konca czy oni sa diablami,czy tez gadami lub jaszczurami..genralnie mam ich w dupie. Tak dlugo jak mamy jednak w sobie pierwiastek empati to cala ta szopka na covida lub wojne nie moze sie udac.Najbardziej jednak narazone jest pokolenie starszych ,ktorzy wychowali sie w okresie komuny i zostali zaprogramowani i wyhodowani na pokolenie apteczarsko-religijne jak okreslil to kiedys TAW..dodal bym pomiedzy jeszcze 2 kanaly tv ,ktore rypaly jednak czaszki wszystkim ..mi rowniez, bo wychowywalem sie jednak na tych programach choc bede twierdzil, ze owe programy tv to byl pikus w porownaniu z obecnymi.
    Pokolenie moich rodzicow to owe najbardziej zagorzone pokolenie, ktore spralizowane jest strachem do oporu,uzaleznione od medykamentow i kosciola oraz pozostawione z marnymi emeryturami,oszukane przez decydentow i wykonawcow zmian systemowwych oraz dzisiejszych spadkobiercow tej schedy czyli politykow i biznesmenow ,ktorych tatusiowie przekazali paleczke w owej sztafecie oszutwa Polakow.

    Chronmy i opiekujmy sie starszymi ,bo sa na szczegolnym celowniku akcji covidowej…. diabel jest klamca a gady nie maja juz na emrytury i renty oraz kosztowne leczenie najstarszej generacji. Polaku badz czujny!

   2. [Devingo] Chronmy i opiekujmy sie starszymi, bo sa na szczegolnym celowniku akcji covidowej….
    ———————————-
    Z upartymi i wystraszonymi nic nie zrobisz. Ja juz machnelam reka, ale przynajmniej probowalam. Jedyne, co mi sie udalo, to naklonic do zrobienia zapasow. Zadzialal argument, ze stojac w listopadzie na zimnie w deszczu przed sklepem mozna sie przeziebic. Te kolejki to nie tylko w Polsce.
    W moim miescie do niektorych sklepow tez wpuszczaja po kilka osob. W niedziele widzielismy wielka kolejke przed Ikea i mniejsza przed ksiegarnia. 8 stopni, mżawka, spory wiatr, a ludzie stoja.

 13. „Wzbudziłem w nich strach…
  Zaakceptowali wszystko !!!

  I tak, żyjąc, umierali każdego dnia!”

  Mega super świetny fragment !
  Porozsyłam innym.

 14. Rozmowa Macieja Wieczorka (którego bardzo szanuję za odwagę i uświadamianie i… za czytanie, polecanie m.in. ksiązek E. Tolle).
  Maćku, po raz kolejny pokazałeś klasę 🌻

  Rozmowa „Czy maseczki są konieczne?”
  z Anną Kubalą – prawniczką, która wie wszystko o aktualnych przepisach.

  .https://youtu.be/KMm9JYj3Dgc

  1. Maciej Wieczorek „Spokój i szczęście w czasach zarazy”:

   .https://youtu.be/9bjtF0SGuYI

   To filmik sprzed pół roku.
   Lubię Maćka, bo o stawianiu baniek mówi, o leczeniu naturalnymi metodami, o tym, jak ważna jest Rodzina i Przyjaciele w naszym życiu itd.
   O tym (co ja zawsze powtarzam), by mieć oparcie przede wszystkim w samym sobie. Wewnątrz siebie.

 15. ..w sensie duchowym diably pozarly jeden drugiego a teraz probuja zezrec nas ..:))) ale to tylko moze udac sie w ostatniej fazie po przez zastraszanie…Nie mam pojecia do konca czy oni sa diablami,czy tez gadami lub jaszczurami..genralnie mam ich w dupie. Tak dlugo jak mamy jednak w sobie pierwiastek empati to cala ta szopka na covida lub wojne nie moze sie udac.Najbardziej jednak narazone jest pokolenie starszych ,ktorzy wychowali sie w okresie komuny i zostali zaprogramowani i wyhodowani na pokolenie apteczarsko-religijne jak okreslil to kiedys TAW..dodal bym pomiedzy jeszcze 2 kanaly tv ,ktore rypaly jednak czaszki wszystkim ..mi rowniez, bo wychowywalem sie jednak na tych programach choc bede twierdzil, ze owe programy tv to byl pikus w porownaniu z obecnymi.
  Pokolenie moich rodzicow to owe najbardziej zagorzone pokolenie, ktore spralizowane jest strachem do oporu,uzaleznione od medykamentow i kosciola oraz pozostawione z marnymi emeryturami,oszukane przez decydentow i wykonawcow zmian systemowwych oraz dzisiejszych spadkobiercow tej schedy czyli politykow i biznesmenow ,ktorych tatusiowie przekazali paleczke w owej sztafecie oszutwa Polakow.

  Chronmy i opiekujmy sie starszymi ,bo sa na szczegolnym celowniku akcji covidowej…. diabel jest klamca a gady nie maja juz na emrytury i renty oraz kosztowne leczenie najstarszej generacji. Polaku badz czujny!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s