Kochani, sczytuję, że sprawa jest bardzo poważna. Gady panikują. Jeśli Roman Giertych jest jeszcze w szpitalu, wzywam NaRÓD do tłumnej kontroli tego stanu rzeczy. Chodzi o to, by jutro żadne mendia nie podały, że pan Roman miał kłopoty z jakimś „wirusem”…

Mecenas Roman Giertych oraz Donald Tusk mają szczegółowo udokumentowane i zabezpieczone dowody procesowe przeciwko mafii PiS. 

Wzywam Naród do tłumnego nadzorowania sprawy zatrzymania mecenasa Romana Giertycha. 

– Okoliczności i styl zatrzymania mecenasa Romana Giertycha przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego muszą budzić najwyższy niepokój i wymagają wyjaśnień. Przede wszystkim chodzi o zdrowie zatrzymanego, który w trakcie czynności funkcjonariuszy zasłabł i został odwieziony do szpitala przez karetkę pogotowia – napisał w oświadczeniu Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

~ TAW

100 myśli w temacie “Naród nadzoruje zatrzymanie mecenasa Romana Giertycha

 1. Czytałam, zemdlał podczas pobytu w toalecie z człowiekiem ze służb. A wcześniej funkcjonariusze mieli się śmiać, jak powiedział, że nie ma zamiaru się zabić. Jutro piątek, dzień działania „seryjnego samobójcy”. Oby nie.

 2. Te wszystkie ostatnie akcje, zatrzymania, obostrzenia, zakazy, nakazy według mnie są tylko nieudolną zasłoną i strachem rządzących kreatur przed tym właściwym, co i tak nastąpić MUSI a czego oni tak się boją.

  My zwykli ludzie o czystych SERCACH nie mamy strachu przed czymkolwiek, my czekamy na to NOWE co nadchodzi, jako na wyzwolenie Prawdy, która i tak nadejdzie, czy tego będziemy chcieli, czy nie.

  A tą prawdą jest Nowy piękny Świat, bo wreszcie rzeczywisty, a nie iluzyjny ciemny matrixowy.

  1. Kwity na PO ma SLD.

   Kwity na SLD ma PZPR.

   Kwity na PZPR ma Sanacja.

   Kwity na Sanację ma City of London.

   Kwity na City of London mają Chazarzy.

   A kwity na Chazarów ma Kazimierz Wielki…

   Który „wlazł do butelki i przykrył się korkiem”… 😉

   1. „A kwity na Chazarów ma Kazimierz Wielki…

    Który „wlazł do butelki i przykrył się korkiem”… 😉”

    Kocham to. Boskie to i Prawedziwe. Słuszne i zbawienne.

 3. Sprawiedliwość zatriumfuje: „Wszyscy bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa, aby każdy otrzymał zapłatę za uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre”. 2 Kor 5,10

  1. KON to czlowiek Watykanu a wiadomo tez dla kogo Jego malzonka szanowna pracuje. Gangsterzy eliminuja sie na wzajem a stawka jest koncesja na udoj energetyczny Polakow. Niech dalej sie eliminuja.

   1. Devingo 🙂 właśnie dlaczego takim kąskiem są Polacy? Dlaczego tak się Polskę i Polaków energetycznie zaniża- wszystkie wojny na naszym terenie? Dlaczego taki mały kraj i tacy Polacy- jak powiedział Bidet: to NIE LUDZIE i dodał: ZBYT INTELIGENTNI!

    ,,Kwity na Sanację ma City of London.”

    A ,,sir Anthonym Edenem i sir Alexandrem Cadoganem (podsekretarzem stanu w Foreign Office), który wprost mu powiedział:

    „Polacy to nieuleczalni idioci, a Polska utonie”.

    W lutym Churchill już bez skrupułów oznajmił premierowi Mikołajczykowi i ambasadorowi Raczyńskiemu, że Wielka Brytania nigdy nie gwarantowała żadnych polskich granic.”

    Bardzo ciekawy artykuł: Misja „Salamandra” I WĄGLIK PŁUCNY W ROLI GŁÓWNEJ!
    https://historia.wprost.pl/62789/Misja-Salamandra.html

    ,,Po co Józef Hieronim Retinger skakał do Polski? Tajemnica była tak absolutna, że ubrano go w mundur brytyjskiego kapitana, a na twarz założono brezentową maskę. W lotniczej bazie przerzutowej nr 11 w Brindisi we Włoszech nikt nie mógł wiedzieć, kim jest i z jaką misją ma zostać zrzucony do okupowanej Polski. Wiedziano jedynie tyle, że leci na osobisty rozkaz samego szefa SOE (Special Operations Executive) gen. Colina Gubbinsa, występuje pod nazwiskiem Paisley, że opiekuje się nim (co oznaczało, nie odstępuje go na krok) major Hazel z SOE, a posługuje się kryptonimami „Salamander” i „Brzoza”. Ze zrzutem czekano jedynie na sprzyjające warunki atmosferyczne.”

    Wąglik w walizce

    Sprawa polowania na Retingera do dziś dzieli historyków i świadków historii. Jedni przywołują kolejne, nie budzące wątpliwości fakty i relacje, drudzy protestują przeciwko szkalowaniu dobrego imienia Armii Krajowej, zaprzeczając istnieniu jakiegokolwiek rozkazu likwidacji.

    Retinger powrócił ciężko chory do Londynu. Miał pozostać kaleką do końca życia. W powszechnej opinii, przyczyną były przeżycia w Polsce i wypadek z bryczką, z której wypadł, spiesząc się na konspiracyjne lotnisko. Być może wierzył w to i sam Retinger. I tylko kilkoro ludzi wiedziało, że prawdziwą przyczyną kalectwa był ów tajemniczy biały proszek (najprawdopodobniej wąglik płucny), którym, zgodnie z rozkazem naczelnego wodza zasypano jego rzeczy.

    WĄGLIK PŁUCNY !!! MÓWI TO WAM COŚ?
    A MOZE OBJAWY PRZYWOŁAJĄ COŚ NA MYŚL?!

    Wąglik jest to choroba odzwierzęca! Może dlatego Zwierzęta tak ostatnio chorowały: świńska grypa, ptasia, itp.
    Rozprzestrzenianie się zakażenia wśród zwierząt powoduje również skażona MĄCZKA KOSTNA, która traktowana jest jako karma, lub zakażone wody powierzchniowe.

    Jak człowiek zakaża się wąglikiem?

    Człowiek zakaża się wąglikiem najczęściej przez wprowadzenie zarazka przez skórę, co prowadzi do rozwoju postaci skórnej. Wdychanie kurzu zawierającego zarazki wąglika lub ich formy przetrwalnikowe wywołuje postać płucną, natomiast spożywanie zakażonego mięsa i jego przetworów prowadzi do wystąpienia postaci jelitowej. Nie stwierdzono przenoszenia się zakażenia z człowieka na człowieka.
    https://www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z/choroby-zakazne,waglik—objawy-i-leczenie-choroby,artykul,1579532.html

    WDYCHANIE! WDYCHANIE! CHEMTRAILS!
    Postać płucna wąglika. Jest najczęściej występującą postacią wąglika. Zakażenie następuje drogą wziewną w trakcie wdychania pyłu zawierającego żywe bakterie i ich przetrwalniki. Aby mogło dojść do zakażenia, w powietrzu powinno znajdować się setki tysięcy, a nawet miliony przetrwalników. Kiedy większe formy przetrwalnikowe wąglika trafią do dróg oddechowych, pozostają w nich bez szkody dla zdrowia, natomiast małe dostają się z łatwością do pęcherzyków płucnych. Tworzące się z przetrwalników ( MASKI, MASKI!) bakterie rozmnażają się i wydzielają toksynę. Po kilkunastu godzinach bakterie pojawiają się w dużych ilościach we krwi przedostają się tą drogą do różnych narządów wewnętrznych, powodując rozpad tkanek z uogólnionymi krwotokami.

    I TAK OTO POWSTAJE COŚ CO SIĘ NAZYWA KORONKĄ!
    Objawy wąglika

    Występujące w przebiegu wąglika objawy uzależnione są od rodzaju bakterii, która przedostała się do organizmu chorego. Wąglik najczęściej wnika przez skórę i wywołuje postać skórną choroby. Znacznie rzadziej obserwuje się zakażenia występujące przez spożycie zarażonego pokarmu. Wąglik rozpoczyna się gwałtownie z wysoką temperaturą, dreszczami oraz silnym kaszlem z krwiopluciem. Ponadto u chorych występuje ostra duszność i sinica. Obraz kliniczny wąglika przypomina ciężkie zapalenie płuc. Choroba najczęściej kończy się zgonem.

    CZYLI JESTEŚMY NA MAKSA KARMIENI WĄGLIKIEM I WDYCHAMY GO PRZEZ ,,PODNIEBNE OPRYSKI”
    USZKODZENIE KOŚCI SITOWEJ, KTÓRE NASTĘPUJE POPRZEZ TEST NA KORONKĘ MA POZWOLIC WĄGLIKOWI WNIKAĆ SWOBODNIEJ!

    Jeżeli WIEMY Z CZYM MAMY DO CZYNIENIA szybko znajdzie się złoty środek 🙂
    JEŻELI WIEMY kto za tym stoi- znamy sposoby na skuteczne pozbycie się róznej masci pasozytów!

    Elżbieta Starko (ŚwiadomaTV) – wspaniały przekaz: mówi o wielkim statku przesłaniającym SŁOŃCE – w swoich wizjach już kilka razy widziała ów obiekt – jak świadomość, wysoka energia, radość, taniec (to takie proste) przebija w/w obiekt i osłabia pasozyty!

    .https://www.youtube.com/watch?v=O4j6pxBhZPY&t=1449s

   2. Elaszko piękna Iskierko Źródła dziękuję za tak imponujący opis tej zarazy którą te potwory chabydłowe chcą Nas Lechitów wytruć.💏
    Tysiące lat Nas unicestwiają i jakoś rady nie dają bezduszne Hybrydy.

    Nie ma na Lechitów broni
    My mamy Serca a ryje oni.😆🐀

   3. SłowiAneczko Kochana, by odejść od tematów nade ciężkich polecim do KAMBODżY, by sprawdzić jak sie tam Lechici sprawują 🙂

    Pracował w duzej firmie- zamienił na swą farmę i tak na marginesie szuka chętnych do pracy- materiał super, bo w temacie ziół, etc.
    Mieszka w dżungli, zarabia na produkcji piwa – Kambodża #134
    Ten co nakręcił materiał ma logo czerwonego smoczka, ale oni takich wspaniałych , KREATYWNYCH Ludzi nie lubią 🙂
    TEN KOMENTARZ DLA ZACHĘTY DO OGLĄDANIA:

    ,,I to jest wolność gospodarcza a nie udręka w socjalizmie i 70 procent zysku zgrabione ! Pozdro dla kreatywnego rodaka na obczyźnie oby takich jak najwięcej !!! Czołem wielkiej Polsce !”

    ,,Niesamowicie interesujący reportaż, coś wspaniałego. Więcej takich odcinków proszę :). Pozdrawiam”

    .https://www.youtube.com/watch?v=fNeSqLmGghI

   4. „świadomość, wysoka energia, radość, taniec (to takie proste) przebija ww. obiekt i osłabia pasozyty!”

    To dlatego tańczyłam i śpiewałam radośnie na ulicy.

   5. Józef Hieronim Retinger – „założyciel Grupy Bilderberg, jeden z twórców Wspólnoty Europejskiej; emisariusz polityczny, wolnomularz” – jeden z głównych wrogów Polski i Polaków Sławian działający na zlecenie Citi of London i reszty zwyrodnialców

   6. Devingo piękna Lechicka Duszo bądź spokojny bo My Lechici Rasa Centralna Tej Przepięknej Błękitnej Planety i dzieci Źródła WSZECHRZECZY jesteśmy tchnieniem Ducha Źródła Wszechrzeczy czyli NIEŚMIERTELNI JAK NASZ OJCIEC.
    Ci którzy od zawsze chcą Nas Lechitów wytruć, to Chabydło jak go nazywam, dobrze wiedzą, że nie mają takiej mocy, bo wiedzą, że ten Czas to ich koniec, agonia.

    Dla doznania Radości 💞 w Waszych sercach powiem, że nasz Lechicki Król Ljahwe zmartwychwstał i poprowadzi Lechię do Świetności Jej PIERWOWZORU STWORZENIA.

    My Lechici Rasa Centralna, ISKRY Źródła jesteśmy NIEŚMIERTELNI JAK NASZ OJCIEC, I WIATR HISTORII NIESIE TĄ WIEŚĆ PRZEZ NASZE LECHICKIE KNIEJE do każdego zakątka Tej Ziemi , „TEJ ZIEMI „Naszej Karmicielki.

    WYGRAMY, BO NASZYM ZNAKIEM ROZPOZNAWCZYM LECHITÓW JEST DOBROĆ I CZYSTOŚĆ NASZYCH SERC.💓💓

   7. Kochana Aniu,

    era królów już się skończyła, teraz rozpoczyna się era Kręgów Mocy…

    (Ale na dziś ten temat jedynie sygnalizuję, gdyż jego efektywna realizacja zajmie wiele dziesięcioleci…).

    🌳🌳🔆🌳🌳

   8. TAWie ja nie napisałam, że królowie i królestwa są wieczne.😆
    Nasz Lechicki praojciec nazwany królem, nigdy nie odgrywał nawet króla, tak nazwała go dzisiejsza historia.
    Nasz Ljahwe to czysta Lechicka ENERGIA Mocy nic więcej, i to wyraziłam swoimi słowami, kto chce niech wierzy, kto chce nie wierzy, podałam tylko mój wgląd, który dla mnie jest radością w Sercu, bo wiem, że dla Nas Lechitów jeszcze nic nie jest stracone.

    Osobiście nie uznaję nad sobą żadnych przełożonych, rządzących, a tym bardziej jakichś gadzich królów.😆

    Tak jak Chrystusowa Energia MOCY , tak Lechicka ENERGIA Mocy jest zakotwiczona w Naszej Ojczyźnie, gdyby było inaczej to Chabydło by o nią tak nie zabiegało od zarania dziejów.

  2. u mnie dzisiaj deszczowo, smętnie. Ale w pewnym momencie jak byłam na dworze, to rozpadało się jeszcze mocniej. Nie był to jednak taki nieprzyjemny jesienny deszcz, sprawiał wrażenie letniego deszczu, takiego przyjemnego, duże czyste krople. Obmywające.

   1. Elaszko droga jak wiesz zapewne Polacy jako potomkowie Lechitow sa rasa centralna,rozsiewaczami materialu gnetycznego R1a ,jestesmy dla nich niebezpieczni ale nieswiadomi w naszej sile.Wystarczylo by sobie to uswiadomoc ,przestac sluchac tych pajacow ktorzy tylko i wylacznie uzurpuja sobie prawo do odsysania energi naszej.Popatrzcie !oni nawet krew nasza odysaja na rynkach w autobusach,nagabujac nasza mlodziez o dekad do odawania honorowego krwi ..i pytam sie gdzie ta krew jest?!Jest sprzedawana do korporacji farmaceutycznych i przerabiana na lekarstwa badz transfuzje….do czego nas sprowadzono? tylko i wylacznie do odsysania materialu genetycznego i energi czyli tego co wyrobim. Dlugo tak jeszcze pociagniemy My potomkowie Lechi nie do zdobycia?to wlasnie za drzemiaca sile w nas i przezlosc oni nas nienawidza.

   2. Devingo Kochany dokładnie, a nawet coś wiecej: POLARIAN- POLACY są na pół eteryczni- więc maja potęzną siłę! Wystarczy, ze zatańczymy, a robimy dziury w mariksowej chmurze 🙂 analizowałam długo co należy zrobić- chcą byśmy wyszli na ulicę i być moze jeżeli zrobilibyśmy to z uśmiechem , tańcem, gdyz jest ona- RADOŚĆ- tym co najbardziej teraz tłumione jest- więc przeczytawszy ich intencję- to jest ich najpotężniejsze dziś zagrozenie, a oni przecież potrzebują strachu- to ich wzmacnia- więc róbmy to:
    JAK ROBIĆ BY ICH OSŁABIĆ- POKAZUJE WSPANIAŁY POWTARZAM CUDOWNY w/w PRZEKAZ PANI ELI 🙂

    Nawet- taka mała wskazówka- gdy zaczynałam tańczyć w domu- wyświetlałam wspaniałe obrazy: Kazdy podchodzi do swej bliskiej osoby- czule ją obejmuje i mówi jak bardzo kocha- wibracje wzrastają obejmując każdy najciemniejszy zakamarek Ziemi- wtedy zaczęło szwankować radio- USB – WTEDY JUZ WIEDZIAŁAM, ZE COŚ JEST NA RZECZY, a przekaz Pani Elżbiety tylko to potwierdził!

    Devingo NIE WIEM CZY WIDZIAŁEŚ OSTATNI PRZEKAZ Andy Choinski o aresztowaniu OBAMY, CLINTON I BIDETA- film natychmiast został usuniety- ponoc jest burza w USA! Nie chodzi o pedofilię tylko w grę wchodzą patriotyczne aspekty- wyrok na żołnierzy w związku z aresztowaniem Osama bin Laden!

    Szokująca Wizja Upadek Bankowości Firm Pełnia 31 Październik 2020 ( na kanale Wróżbita TV 507-77-88-53)

    MERKEL POWIEDZIAŁA KLUCZOWE DWA MIESIĄCE- PRZYŚPIESZAJĄ! Czyli czegoś się mocno obawiają! Polonia USA jako pierwsza POGONI SMOKA 🙂

    A w Polsce- mega wzburzenie i kolejna grupa protestuje:
    ,,PILNE! Mega protesty branży fitness przeciwko zamykaniu siłowni i basenów ws. pandemii COVID-19!LIVE”
    Widziałam wypowiedź boksera i jest wściekły- wzywa do protestów: BO JAK MOZNA ZAMKNĄĆ SIŁOWNIE? 🙂
    Wygaszają każdą formę rozrywki!

    „Świat można zmienić tylko od wewnątrz”.

  1. Po za indianami amerykanskimi wybitymi tez do nogi jestesmy rowniez jako Lechici i rasa centralna wybijana i kontrolowani populacyjnie tak jak to sie robi z Chinczykami …celowa kontrola urodzin plus zarzadzanie zasobami ludzkimi czyli likwidacja masy narodu po przez przymusowa emigracje lub ekonomicznie ;niszczenie do minimum egzystencjonalnego az do samobojstw.
   Tu nie ma alternatywy ..albo wyjezdzasz albo zadluzasz sie i padasz na pysk po czasie …taki jest klarowny przekaz .Oni maja to wszystko opracowane od dawna tak jak przed kluczowym momentem czyli 1 szym wrzesnia 1939..umowna data rozpoczecia holokaustu Polakow az do dzis. Ciekawi mnie gdzie skonczymy ostatecznie jako rasa-narod..w rezerwatach ogrodzonych drutem kolczastym tak jak Indianie Ameryki Polnocnej .A statystyki sa wymowne bo jest nas coraz mniej od 1939 roku zamiast coraz wiecej. Nie nadarmo spisywano nas jak bydlo przez 1939 przez amerykanski IBM zakotwiczony po nocy dlugich nozy w Berlinie .I to tylko po to aby Niemcy w 1939 roku z zachodu i poludnia atakujac mogli namierzyc kazdego zdolnego przeciwstawic sie im, wymiarzajac tym ludzia kule w glowe najczesciej na rynkach kazdego miasta tak jak zreszta sowieci od wschodu mordujac masowo Polakow. Ktos przeprosil Polakow za to? dal rekompensaty za ten mord ?

   Liczba ludności Polski w 1921 r. wynosiła 27,2 mln osób (szóste miejsce w Europie), a w 1939 r. – około 35 mln (szóste miejsce). Na kilometr kwadratowy przypadało 70 osób (w 1939 r.)

   natomiast 2020

   Populacja Polski w 2020 zmaleje o 66 000 i osiągnie 37 660 000 ludzi w 2021 roku. Migracja ludności zmniejszyła populację o 10 000 ludzi rocznie uwzględniając emigrację i imigrację. Średnia liczba urodzeń w Polsce wynosi 324 890 rocznie, liczba zgonów to 405 150 w roku.

   …mozna rzec pomijajac niuanse na temat kto jest Polakiem a kto nie z tytulu posiadania paszportu i zamieszkania w RP ,iz od 1939 roku przybylo nas, az tylko 2 ml z lekkim hakiem .Co ciekawe po wojnie kiedy pierwszego spisu powojennego w 1946 w polsce zamieszkiwalo tylko 23 miliony 900 tysiecy Polakow zapewne w tym spisie byla duza ilosc Niemcow na zachodzie, bo te tereny oficjalnie nie byly wlaczone do PRL jeszcze.
   Reasumujac ubylo nas oficjalnie ponad 11 milionow a nie jak sie mowi ponad 5 milionow i nikt nie umie odpowiedziec mi na pytanie gdzie jest rezsta Polakow….zapewne teledeportowali sie…. aha zapomnialbym o wymordowanyhc Polakach przez NKWD i UB w liczbie ponad 1 miliona pomiedzy 1946 a 1955 rokiem….i pozniej.
   Jestesmy Indianami Europy wybijanymi z zamilowaniem w celach depopulacji,pozyskiwania materialow genetycznych jak krew ze wzgledu na duza plytnkowasc,szpik kostny plus inne korzystne aktywa odsysane jak w hipnozie ale Polacy …nic sie nie stalo i nic sie nie dzieje…obudzcie sie.!

   1. „obudzcie sie.!”

    Co daleko szukać, jako jedyna bezmaskowa miałam przeprawę z konduktorką w pociągu. Myślisz, że się ktoś odezwał? Młodzi, rośli faceci, młode laski – wszyscy zamaskowani i ze strachu posrani, wciśnięci w fotele, ze zwieszonymi głowami.
    Obronilam się sama. Niech śpią dalej. Dobranoc.

 4. Święty nie był a że Jarosław został premierem od resortów siłowych to się zacznie cyrk i wyciąganie brudów. Wśród tych gadów nie ma miłości, wiecznie toczą wojnę o dominację. Tylko pozornie liżą sobie sztuczne mordki długimi jęzorami. Zobaczymy czy Nowakowi nie zrobią seryjnego samobójcy. Podobno za PRL BIS było więcej tajemniczych śmierci i samobójstw niż w minionym zwykłym PRL.

  już to Roman, że leży w Otwocku to jak wyrok

   1. Dzisiaj u Olszańskiego i Osadowskiego widziałem zdjęcie żołnierzy w maseczkach – masakra jakaś. Kompletnie nie są nam potrzebni tacy „wojskowi” i „policjanci”, którzy chodzą w szmatach na twarzy.

   2. „końcówka Trzeciej Erpe zapowiada się (s)ekscytująco… ”

    W takim razie dobrze mieć browar do picia, orzeszki, popcorn, śledzia i oglądać ten Szoł 😁😁😁 Mam orzeszki, ale nie mam piwa, bo teraz mam okres „wstrzemięźliwości piwnej”, no ale skoro Trzecia Erpe już cuchnie od rozkładu jej „członków” 😁 to piwo trochę pomoże 🤪

   1. Spałam 😴 tej nocy wspaniałe, i śniłam dziwny sen, żyłam sobie na wyspie Madagaskar jako tamtejszy tubylec, wędrowałam po jej terenie i wszystkim napotykanym po drodze wężom wkładałam ogony do pyska i zawiązywałam ich sznurkiem.
    Nie miałam ani trochę strachu przed nimi, a w rzeczywistości się ich boję i odpycha mnie od nich.
    Nie wiem co oznacza mój sen, ale gdyby to była przenośnia do dzisiejszych czasów, to znaczyłoby, że rządzące tą Przepiękną Planetą gady zostały już UNICESTWIONE czego daj Boże sobie i nam wszystkim życzę.😆 ja zawsze WOLNA szara myszka Tej Przepięknej Błękitnej Planety Matki Ziemi 🐀

 5. Tej kreaturze Romeczkowi już dupa się pali i udaje chorego. Srał go pies. Niech poniesie konsekwencje swego kłamliwego działania, kradzieży, łapówek i skłócania ludzi fałszywymi dowodami. Należy mu się. Jak Tfuskowi. Też go dopadnie sprawiedliwość. Gady już zdychają…

 6. „Nie wiem, co oznacza mój sen, ale gdyby to była przenośnia do dzisiejszych czasów, to znaczyłoby, że rządzące tą Przepiękną Planetą gady zostały już UNICESTWIONE”.

  U mnie to nie był sen, tylko spotkanie „oko w oko”.
  We wrześniu, będąc w lesie na grzybach, zobaczyłam żmiję. Spała sobie w dołku koło mrowiska, wygrzewając się na słońcu.
  Pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy, to że chyba nie żyje.
  Ale potem pomyślałam, że raczej śpi, bo leżała zwinięta w kłębek. Podeszłam bliżej i zrobiłam zdjęcia. Zostawiłam ją i poszłam dalej zbierać grzyby. W głowie miałam natłok myśli. Dlaczego właśnie teraz ją spotkałam? Przecież tyle razy byłam w lesie w ciągu 61 lat życia. Owszem, jaszczurki, padalce i inne stworzenia, ale nigdy żmii. Wracając tą samą drogą, postanowiłam jeszcze raz ją zobaczyć. Niestety, a może całe szczęście, już jej nie było. MAM NADZIEJĘ, ŻE GADY Z POLSKI ODEJDĄ TAK SAMO, JAK TA ŻMIJA I WIĘCEJ ICH NIE ZOBACZYMY.!!!

 7. A propos bezwarunkowej miłości, o której ostatnio znowu była mowa, to jest taka „gorąca” bardzo atrakcyjna z urody piosenkarka, po prostu very hot 😉, Sussana Hoffs, która nagrała piosenkę „Unconditional Love” („Bezwarunkowa miłość” 😲). Mam już dość gangsterów z PiSu i wolę sobie Sussany kuźwa mać posłuchać i dowiedzieć się, czy ona coś wie o bezwarunkowej miłości, czy to takie tylko zaloty i pieprzenie dyrdymałów w celach komercyjnych😄 🤣 😉:
  .https://www.youtube.com/watch?v=HwH0JO37CvA

  1. Coś mi intuicja wczoraj podpowiadała, abym na Wikipedii przeczytał o piosenkarce Sussana Hoffs. Jest tam napisane, że urodziła się ona w żydowskiej rodzinie. Kiedy zrobiła muzyczną karierę, poznała gościa, który przeszedł na judaizm i następnie wziął z nią ślub. Ja, jako Polak patriota, który ma uraz do tej nacji, za te ich oszczercze ataki na Polskę i Polaków, za nazywanie Polaków mordercami żydów, za to, że historycznie okazywali się wrodzy wobec Nas Polaków, za lichwę, za ordynarny antypolonizm z ich strony, za ich nienawiść do Polski po prostu, za rasistowskie „nauki” w talmudzie (które obecnie nam PiS w kRAJu serwuje) i nazywanie innych nacji gojami, nie chce słuchać tej piosenkarki. Może Sussana Hoffs jest normalnym uczciwym człowiekiem (chce aby Sussana Hoffs taka była) i nie jest talmudyczną rasistką, która powiela antypolonizm? Profesor Jerzy Robert Nowak, twierdzi, że są też dobrzy Żydzi, no ale chyba jest ich mało. Zgadzam się z TAWem, że gdzie oni wszyscy historycznie byli, kiedy były ataki na Polskę? Jak normalnie żyć kuźwa w tym pieprzonym Matrixie, kiedy tyle narodów zostało skłóconych, tyle nienawiści i rasizmu. Polacy, Żydzi, Niemcy, Indianie, Afrykańczycy, Rosjanie, Ukraińcy? Chce aby Ludzie byli po prostu Ludźmi, bez wojen, bez nienawiści między nacjami, bez lichwy, bez rasizmu, bez rasistowskiego talmudu, bez religii, bez pseudopolityki, bez podziałów, bez kultu mamony. Dlatego Ludzie wszystkich wyznań, ras i narodowości: Obudźmy się w końcu!!!

   1. Moja intuicja polegała na tym, że Sussana Hoffs ma urodę charakterystyczną dla tej nacji… Jest kobietą urodziwą, to fakt – mnie się podoba, bo jest bardzo ładna. Wczoraj jednak ta właśnie moja intuicja dotycząca urody Sussany sprawiła, że przeczytałem o niej na wikipedii. Podobają mi się różne kobiety, zarówno niebieskookie blondynki (tak wygląda np. moja Siostra), ale też brunetki, o dużych brązowych oczach kocham 😀 (wybacz mi, Gmoś, że ja kocham też taką urodę, bo pamiętam, jakie masz zdanie w tym temacie 🤣🤣🤣).

   1. Uczestniczmy od kilku miesięcy w teście na człowieczeństwo, zainicjowanym na dużo wyższym poziomie niż ten nas dotykający. Nawet Ci którzy uważają, że wymyślili całość tego zdarzenia, rozmijają się z prawdą, ponieważ „coś” powyżej nich w ten sposób weryfikuje „przestrzeń”, w tym nas samych.

    To, jak przejdziemy ten test, da pewien unikalny dla każdego wynik.

    Bez emocji 🙂

   2. Wszystko pięknie, ale najbardziej nawet świetliste deklaracje nikomu nie oczyszczą jego niedrożnego światłowodu, napakowanego nieewolucyjnymi treściami. To może zrobić jedynie każdy sam u siebie.

    Pole oczyszczone –
    – serce otworzone.
    Zbędne wtedy słowa,
    przestrzeń sama woła.
    Woła i pulsuje,
    i się restartuje./em> 🙂

   3. Małe addendum
    Wygląda na to, że wreszcie uruchamiamy, uwalniamy świadomie świadomość zbiorową. Minęła zginła era autorytetów, pora na ufanie sobie i innym.

   4. Głośne wypowiedzi z przedstawieniem siebie jako Żywego Człowieka, zaburzą wielu słuchaczom schematyczny sposób myślenia „napakowanego nieewolucyjnymi treściami”. Niektórym pozwoli coś dostrzec, a dostrzeżone może być zmienione.

   5. Ta Maja to nasz Człowiek! Wzruszające, myślę sobie, że każdy z nas tutaj codziennie w przestrzeni ducha składa deklaracje i intencje, by Prawda zwyciężyła, by Miłość przemieniła wszystko we WZORCOWOŚĆ, to ma MOC!

 8. ,,Na 20 października zwołano 9. posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas tego spotkania posłowie maja przyjąć ustawę, która m.in. wprowadza klauzulę dobrego Samarytanina i podwyżki dla lekarzy skierowanych do walki z pandemią.

  Zgodnie z aktualnie przedstawionym porządkiem obrad zaplanowano:

  1. Informację Prezesa Rady Ministrów na temat stanu przygotowania państwa na rosnącą falę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i wywoływanej nim choroby COVID-19, a także wirusa grypy w czasie pandemii koronawirusa.

  2. Powołanie Rzecznika Praw Obywatelskich.

  Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, na dodatkowym posiedzeniu zostanie przedłożony projekt ustawy, który wprowadzi kilka nowych rozwiązań w związku z epidemią.

  – Pracujemy nad stworzeniem tzw. klauzuli dobrego Samarytanina, która pozwoli lekarzom poczuć się bezpieczniej. W ramach walki z covidem w czasie pandemii, błędy które będą popełniane nieumyślnie nie będą karane – mówił minister zdrowia Adam Niedzielski.

  Projekt ma też zawierać zapisy zwiększające dodatek za pracę w zagrożeniu covidem dla lekarzy kierowanych do tej pracy – do wysokości 175 proc. wynagrodzenia.

  – Będziemy także chcieli uregulować kilka kompetencji, szczególnie w ratownictwie medycznym, po to by uniknąć sytuacji, w których karetka jeździ pomiędzy szpitalami. Koordynator ratownictwa medycznego będzie miał przywilej rozstrzygania sporów w postaci decyzji administracyjnej, co pozwoli na wyciąganie konsekwencji w przypadku braku realizacji. To jest zaledwie kilka podstawowych rozwiązań, nad którymi będziemy chcieli pracować na najbliższym posiedzeniu Sejmu – przekazał minister Niedzielski.

  Jak mówił z kolei szef KPRM Michał Dworczyk, w projekcie ma znaleźć się przepis dotyczący nakazu noszenia maseczek – będzie przeniesiony do ustawy i doprecyzowany.”

  1. „obraz nędzy i nieprofesjonalności pisowskiego wyniaru opresji.”

   To jest po prostu „prawo” talmudyczne. Ci którzy czytali talmud o oszukiwaniu gojów i te rasistowskie „nauki” tam zawarte, to wiedzą co się w kRAJu obecnie dzieje. Te tzw. obostrzenia, żółte strefy, czerwone strefy, kłamstwa w mediach na temat zgonów na Covid, korupcja lekarzy, okłamywanie społeczeństwa, to są właśnie „nauki” talmudu, czyli kłamstwa, oszustwo i kult złotego cielca, a także rasizm, który też widać w Starym Testamencie.

 9. „Posłuchaj sobie wykładów Ediego Slowianina o biblii i jak to się wzięła z Kanaanu”.

  Znam te tematy, Majk.

  PS. Napisałem Ci maila w wiadomej nam sprawie 🙂

 10. „Rozliczamy polityków z ich pracy. Ranking aktywności posłów w rocznicę wyborów

  Politycy zabierali głos w czasie posiedzeń blisko 6 tys. razy. Trzech ma na swoim koncie ponad 100 wystąpień. To Grzegorz Braun (Konfederacja) – 181 wypowiedzi, Mirosław Suchoń (KO) – 117 wypowiedzi, a także Michał Szczerba (KO) – 100 wypowiedzi”.

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rok-temu-wybralismy-sejm-sprawdzamy-aktywnosc-naszych-poslow/1xjrst4,79cfc278

 11. Absurd goni absurd. PiS nawet Jackowskiego oskarżył o rosyjską agenturę, tylko dlatego, że Jackowski powiedział, co sądzi o amerykańskim wojsku w kRAJu. Ator – Wideoprezentacje, nagrał o tym film.

 12. TEKST FRANCUSKIEGO NATUROPATY

  ” To dość irytujące, że dzień po dniu i coraz bardziej, w sercu pandemii, media nie dają wyjaśnień na temat funkcjonowania naszego układu odpornościowego.

  Cały czas namawiają na ochronę zewnętrzną: kupować maski, kupować żele hydroalkoholowe (nie określając, że żele te nie powinny być używane przez kilka dni z rzędu, ponieważ na podstawie etanolu wyeliminują pierwszą naturalną barierę odpornościową naszego organizm: bakterie i ochronę lipidową naszej skóry, stanowiącą barierę dla wirusów… [Wynika to również z nadmiernego użycia produktów antybakteryjnych w ostatnich latach oraz nieporozumienie dotyczące roli bakterii w naszej odporności, które nasze ciała z roku na rok stają się bardziej wrażliwe.]
  Im więcej używamy tych żeli na bazie alkoholu, tym bardziej przepuszczalny i wrażliwy na wirusa staje się naskórek…

  Dalsza narracja to rozwiązania, które również pochodzą z zewnątrz: leczenie farmakologiczne lub szczepionka, której ocena pozwolenia na dopuszczenie do obrotu z pewnością zostanie zaniedbana z powodu ” nagłych wypadków „…

  Dlaczego nie wyjaśniono ludziom, że każdy ma zdolność do naturalnego wzmacniania układu odpornościowego w ciągu kilku dni (młodych) lub kilku tygodni ? To na pewno nie wstrzyma rozprzestrzeniania się wszelkich wirusów, ale wzmocni naszą obronę przed nim, a co za tym idzie zmniejszy procent poważnych przypadków, aby znacznie szybciej leczyć się w domu.
  Dlaczego kanały informacyjne, które poświęcają 95 % swojego czasu na ten temat przez ostatnie kilka miesięcy, pracownicy służby zdrowia, którzy mówią o profilaktyce, nie angażują się w przekazywanie informacji, że jedzenie śmieci, jak przetworzone i rafinowane produkty przemysłowe, to pierwsza rzecz, która niszczy naszą obronę odpornościową ?
  Że wydajność naszego układu odpornościowego zależy wyłącznie od jakości naszej flory jelitowej (a co za tym idzie od jakości tego, co jemy). Że żywe, surowe, lokalne i sezonowe warzywa i owoce to najlepszy sposób na szybkie zwiększenie naszych rezerw mineralnych, niezbędnych do odporności.

  Dlaczego nie wytłumaczyć, że post wzmacnia układ odpornościowy w zaledwie 3 dni ?
  Może by tak powiedzieć o korzyściach płynących z zimnego prysznica, które w ciągu kilku dni podnoszą poziom niektórych limfocytów T ?
  Dlaczego nie wyjaśnić, że niektóre rośliny, w swoich skoncentrowanych formach zwiększają obronę odpornościową w ciągu kilku tygodni ? (wtedy mielibyśmy czas odkąd pojawił się wirus…)
  Dlaczego nie wspomnieć o skuteczności antywirusowych olejków eterycznych ?

  Dlaczego nie porozmawiać o tym, jak ważna jest aktywność fizyczna.

  Dlaczego nie wytłumaczyć, że strach jest potężnym środkiem obniżającym odporność ? I dlaczego to jedyna emocja przekazywana obecnie przez główne media, która generuje poziom lęku, który codziennie coraz bardziej osłabia ludzi …?
  Dlaczego nie wytłumaczyć ludziom, którzy mają w sobie potencjał obrony i uzdrowienia, który jest nieskończenie potężniejszy niż jakikolwiek narkotyk na świecie i można go szybko aktywować ? Nasze CIAŁO to prawdziwa maszyna lecznicza.

  Jose Gorrochategui

  1. Gdyby to było prawdą, to moglibyśmy się cieszyć. 🤣🤣🤣🤣

   „Nie będzie już chyba tajemnicą co się ostatnio wydarzyło w świecie.
   Londyn City – upadł
   Washington DC- upadł
   WATYKAN (jako szef wszystkich szefów) upadł.

   15 października większość ważniejszych urzędników siedliska najczystszego zła została ZLIKWIDOWANA. W tej chwili odbywają się ostatnie czystki w podziemnych miastach. „Życie” straciło kilka milionów istot, zostali zlikwidowani. W tym wiele niewinnych „ofiar”, zdeformowanych genetycznie i w każdy inny możliwy sposób.

   Kimberly również przeżyła zamach, jednak dzięki łóżku medycznemu wróciła do pełni sił.
   Będą jeszcze trudne chwile, ale mogę spokojnie napisać, że SIŁY ŚWIATŁA I MIŁOŚCI WYGRAŁY. Teraz trzeba będzie jeszcze wiele miesięcy sprzątać po robakach. Wyczekujcie nowych wiadomości.

   PS. (ode mnie) „Piekło” jest w tej chwili usiane duszami, które już nigdy się nie odrodzą. Wyobraźcie sobie sceny z Dantego (lub z filmu „Constantine”). W czymś takim będą spędzać swoje najmarniejszą „bezczasowość”.
   Wysyłajcie MIŁOŚĆ i w przyszłości bądźcie wsparciem dla tych, którzy BĘDĄ MUSIELI przejść przez gehennę poznania prawdy.

   .https://www.youtube.com/watch?v=9aUteGOgP1k

   .https://www.youtube.com/watch?v=HJd8HvFRgcc

   1. Tajne bazy podziemne są czyszczone („osuszanie bagna”), to fakt.

    Przełomowe (tajne) wydarzenia polityczne odbyły się pod koniec ubiegłego tygodnia, o czym informowałem wcześniej.

    Ale z tym „likwidowaniem” to ewidentna wkrętka. Fulford już ze sto razy ogłaszał, że Nancy Pelosi oraz Obama zostali zlikwidowani. A oni żyją i mają się świetnie. Przesiewajmy przez grube sito to, co słyszymy, bo w większości są to po prostu przemyślnie wrzucane na przestrzeń wizualizacje.

   1. „Dlatego zadaniem mendiów oraz kukiełek, zwanych politykami, jest rozsiewanie strachu 😱”.

    Właśnie za oknem w miejscu zamieszkania przejechał samochód, który coś nadawał megafonem. Pomyślałem, że znowu jakiś propagandowy samochód jeździ i nawija o tym, że jest zaraza i masz założyć maskę (jak na wiosnę).

    Jak bardzo się zdziwiłem (!), kiedy z megafonu poleciał tekst „wyłącz telewizor, włącz myślenie. Media i politycy rozsiewają strach”. Dalej parę słów o tym, że to ściema, nie ma się czego bać itp.

    W jakim szoku jestem, mentalnie moje osiedle przeleciało prędkością nadświetlną o epokę do przodu ! ❤

    Dalej jestem w szoku, jak bardzo zorane zostały przed chwilą głowy 😀

   2. Z tym megafonem to bomba.
    Niedawno ktoś na you tube szukał ludzi chętnych do takich akcji.
    Widać ludzie zaczęli działać.
    Super!

   3. „Jeśli boisz się lub nienawidzisz pewnych technologii, karmisz wibracje, które je tworzą.
    Jeśli boisz się lub nienawidzisz pewnych partii ich przywódców, swoją uwagą i energią karmisz tych, którzy cię niepokoją.
    Jeśli boisz się lub nienawidzisz jakichkolwiek rzeczy, sytuacji, tworzysz to czego nie chcesz.

    Nigdy nie rozwiązujesz problemu, przez obsesyjne skupienie, na POZBYCIU się czegoś lub kogoś !

    Jeśli jednak kochasz czyste, pomocne technologie, dajesz im możliwości.

    Jeśli kochasz rzeczy, które pomagają ciału w utrzymaniu dobrego samopoczucia, wzmacniasz je.

    Jeśli wysyłasz Miłość czy modlitwy do jakiegokolwiek przywódcy politycznego lub jakiejkolwiek partii, wzmacniasz ich większą mądrością.

    Jeśli wysyłasz Miłość do wszystkiego, zachowujesz swoją Moc dla siebie, jednocześnie dzieląc się nią.

    Wzmocnij swoją sytuację Miłością !”

    Całość od Beaty Sochy poniżej
    .https://www.youtube.com/post/Ugw2VhEHU2-2hbBd3n14AaABCQ?lb=Ugw2VhEHU2-2hbBd3n14AaABCQ

    Zło dobrem zwyciężaj, kochaj swoich wrogów itp…Bo to Miłość jest „orężem” przemiany…

  2. My popijamy rozcienczona z woda nalewke na bazie octu jablkowego z chrzanem, cebula, czosnkiem, imbirem, kurkuma. Do sloika dodalam jeszcze troche ziarenek pieprzu i swiezego rozmarynu z ogrodka. Korzen kurkumy wlasnorecznie obrany w rekawiczkach. No, ale narobilam sobie klopotu. Mikser mi sie zabarwil na zolto.😁 Doczyscilam tyle o ile. Od tej pory korzen kurkumy bede scierala na tarce.
   Turmeric root – ostryż długi – kurkuma
   ***
   Nalewka jest swietnym dodatkiem do sosu vinaigrette.

   1. Judytko, dziękuję 😘, jakże się uśmiałam, aż mnie trzewia bolą, jeszcze mnie śmiercionośne służby zamkną na kwarantannie z objawami Koronoświrusa.

    Warto się śmiać i żyć na luzie w tych jakże idiotycznych czasach nam zaserwowanych przez gadzie plemię Chabydło. 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 13. Ostatnio unikam zbyt dużo oglądania polityki (wolę oglądać sztuki walki w internecie i śmieszne filmy przy których człowiek się RADOśnie śmieje 😀). Słyszałem, że ponoć gangster Mateusz M. zapowiada trzecią falę, czwartą, a nawet piątą 🤣🤣🤣. Ja to interpretuje jako test dla naszych RODaków, jak dalece pozwolą sobie „wejść na głowę”. Talmudyczni gangsterzy z PiSu testują opinię publiczną na co mogą sobie jeszcze pozwolić. Mam pewną cechę (nie wiem czy to wada czy zaleta – to pewnie zależy od kontekstu), że jestem przekorny i im bardziej będą dokręcać śrubę, to tym bardziej będę się buntował i olewał ich. Dobrze, aby RODacy też mieli taką Pozytywną przekorę 😀

   1. Miałem niesamowitą ewolucyjną okazję Obserwować Okiem Bezstronnego Obserwatora początek kowidiańskiego obłędu z pozycji mieszkańca jednego z największych europejskich miast, czyli Warszawy. I nawet w tak specyficznej przestrzeni nie wkręciłem się w ten obłęd, choć – chcąc nie chcąc – z rozbawieniem pomagałem dźwigać bliskim mi istotom wiekopomne zapasy papieru toaletowego… 🤣🤣🤣🤣, przy okazji dokumentując fotograficznie puste półki na stoiskach chemicznych w popularnych marketach.

    Nie chodziłem jednak w kagańcu 😷, z głębokim współczuciem obserwując zmagania nieświadomych mieszkańców ziemskiego globu.

    Tak, nawet w sercu stolicy wielkiego europejskiego kRaju, w najgorętszych momentach kowidiańskiego obłędu, można chodzić boso 👣 i bez kagańca 🙂.

   2. Anamiko, gady potrzebowały pokarmu w postaci ludzkiego strachu, więc na razie go otrzymują. Mugole rzeczywiście są bardzo wystraszeni, wiem, bo moi Swatowie nie mogą się doczekać na szczepionkę Gatesa. 🤣

   3. Taw, Anamika: tez się podpisuję pod tekstem, ze kowidianizm dot. mugoli. Dziś mama koleżanki z klasy mojego dziecka doniosła, że zrobiła testy z mężem i wyszły pozytywne. Sama się zdziwiła, bo generalnie są zdrowi – 0 objawów. Ciekawe czy wyciągnie z tego odpowiednie wnioski? Powiadomiła szkołę, ale ta na razie na szczęście nic. Tak sobie pomyślałam tyle tych iznów, to i ten pokonamy. Byle zachować dobry humor i energię :).
    Dobrego dnia Kochani

   1. Idę zaraz pod prysznic i będę sobie śpiewał te słowa: To ja – typ niepokorny. Nikt nie wie, co we mnie tkwi 😁 Na potrzeby prysznica dodam jeszcze słowa: To ja – typ niepokorny. Nikt nie wie, co we mnie tkwi. Choć nagi, to pogodny 🤣 Ważne, aby pełną Piersią w Życiu Żyć 😁

   2. Wróciłem spod prysznica. Było goło i wesoło. Śpiewałem sobie i było fajnie 😆 To był koncert Unplugged, właściwie mini recital 😁
    Tylko recital był mini, bo pozostałe rzeczy już mini nie były… 🤣🤣🤣. Nie jestem narcyzem, ale pod tamtym… względem nie mam kompleksów 😆. Nie mam urody Ronaldo czy Banderasa (i bardzo dobrze), ale mam inny Atut 🤣🤣🤣. W każdym razie już jestem ubrany i wszystko zasłonięte, jak przystało na „grzecznego chłopaka”… 🤣🤣🤣😉😁

 14. „Od dawna już było wiadomo, że siedziba partii PiS znajduje się na posesji żydowskiej!

  Jak do tego doszło?

  Otóż w roku 2007 PiS nie był zdolny do zawiązania żadnej koalicji, aby rządzić. Lepper i Giertych mieli inne wizje co do kierunku w polskiej polityce; a PiS był za słaby, aby zbudować rząd mniejszościowy. Idee obu Kaczyńskich legły i postanowili o rozpisaniu nowych wyborów.

  Wtedy pojawił się u nich cichy sojusznik – reprezentowany przez Mossad – czyli Izrael.

  I tak rozpoczął się zdradziecki romans Kaczyńskich z najpodlejszymi wrogami Polski – Żydami.

  Izraelici zaoferowali Kaczyńskim pomoc w wielu dziedzinach, zwłaszcza finansową. Zabezpieczyli też PiS przed utratą siedziby partii.

  Żydzi wykupili pośpiesznie cały budynek, tak aby Kaczyński mógł spokojnie realizować obietnice dane Żydom – w zamian za dojście do władzy.

  SKĄD KASA NA PARTIĘ PiS?

  Przez całe dwie kadencje rządziło PO, które obcinało – ile tylko mogło – datki na PiS z budżetu państwa. Przez dłuższy czas PiS dostawał z budżetu państwa tylko połowę, jaka mu się przedtem należała.

  Ale PiS i to przetrwał….

  A współpracownicy Kaczyńskiego dostawali takie same wysokie gaże jak wcześniej.

  PiS-owskie konwencje, zjazdy i zloty były tak samo kosztowne i wystawne jak te w PO (w niczym nie ustępowały).

  Kaczyński sam opłacał nawet w całości – przez wiele lat – swoją ochronę osobistą, złożoną z wybitnych i drogich specjalistów.

  Pytanie skąd Kaczyński brał na to wszystko pieniądze?

  Konto osobiste bankowe Kaczyńskiego było stale puste lub nawet zadłużone na niewielkie chwilówki;
  a jego partia (PiS) dostawała tylko połowę należnej dotacji z budżetu państwa (50% obcięła im przecież PO).
  Odpowiedzi znajdziecie w portalu WikiLeaks.

  Kaczyńskich wspomagali darczyńcy z Izraela….

  zarówno w opłacie drogiego czynszu siedziby partii PiS…
  oraz w regularnych wypłatach pensji dla najbliższych wspólpracowników prezesa Kaczyńskiego…
  i zaspakajaniu wszystkich innych płatności i wydatów PiS-u związanych z kampanią wyborczą do Sejmu RP, Senatu RP, wyborów samorządowych, wyborów do urzędu prezydenta RP…
  finansowaniu i dotowaniu PiS-owskich zjazdów wyborczych czy corocznych spotkań partyjnych w drogich ośrodkach wypoczynkowo-biznesowych…
  Warto nadmienić, że PiS nigdy nie rozliczył się z tych wydatków za lata 2009 – 2015!

  PiS nigdy nie przedstawił faktur oraz nigdy nie określił źródła finansowania partii!

  KONIEC SIELANKI DLA PiS-u

  Ale prezes musiał spłacać tę darowizny; Żydzi nikomu nie dają nic za darmo!

  Mossad w roku 2007 sprytnie wykupił budynek przy ul. Nowogrodzkiej i od tej chwili miał całą kontrolę PiS-u i Kaczyńskiego. Protokoły i stenogramy opublikowane w WikiLeaks pokazują jak Żydzi uzyskiwali niezbędne dane od Kaczyńskiego. Mikrofony i czułe rejestratory zamontowane w całym budynku wychwytywały każdą rozmowę PiS-iorów pomiędzy sobą oraz z ludźmi „na audiencji u prezia””.

  Kaczyński doskonale wiedział kto jest właścicielem budynku, bo jego biuro płaciło oficjalnie rachunki za wynajem.

  UKŁAD PiS – MOSSAD

  To był komfortowy układ PiS – Mossad, ponieważ czekający na zewnątrz budynku dziennikarze nie widzieli oficjalnych spotkań Kaczyńskiego z agentami żydowskimi… przecież takowe odbywały się tylko wewnątrz budynku przy ul. Nowogrodzkiej!

  Biuro Kaczyńskiego i biuro rezydenta wywiadu izraelskiego było tylko „przez ścianę” – czyli po sąsiedzku. Wszystko odbywało się wewnątrz budynku:

  przekazywanie kasy,

  przekazywanie tajnych dokumentów i tajemnic państwa polskiego,

  przekazywanie poleceń, itp..

  Nigdy Kaczyńskiemu nie przeszkadzało takie semickie towarzystwo! Chociaż Kaczyński jest politykiem od dawna – więc doskonale wiedział jakie poważne niebezpieczeństwa i zagrożenia dla Polski stanowi Izrael i jego Mossad!

  … Bo we wrogiej i agresywnej polityce Izraela wobec Polski nic się nie zmieniło od początku istnienia państwa żydowskiego!

  DLACZEGO MOSSAD AKURAT TERAZ POZBYWA SIĘ NAJLEPSZEGO PUNKTU SZPIEGOWSKIEGO W WARSZAWIE?

  Wiele wywiadowni zagranicznych zapłaciłoby fortuny za taki budynek!

  Przecież tylko w tym budynku Mossad mógł bez żadnych przeszkód kontrolować PiS-rael!

  Żaden obcy wywiad nie pozbywa się takiego miejsca, w którym dysponuje pełną kontrolą partii rządzącej!

  Ano, dlatego, że:

  … PiS znalazł się obecnie w paskudnej sytuacji, bo jest oskarżany przez Naród o tajne spiskowanie przeciw Polsce i Polakom, w związku z ustawą 447 dotyczącą roszczeń żydowskich.

  PiS próbuje zatrzeć każdy żydowski ślad i połączenia. PiS jest w panice, ponieważ obawia się politycznego linczu i wywaleniu partii z Sejmu RP.

  Nawet jeśli PiS po wyborach wlazłby do Sejmu – to mógłby mieć do powiedzenia tyle: „co Żyd w Gestapo” (czyli kompletnie NIC).

  …I to jest prawdziwy i jedyny powód pozbycia się przez Żydów (czytaj: przez Mossad) budynku przy ul. Nowogrodzkiej.

  A może są jeszcze idioci, którzy wierzą w takie przypadki?

  Skoro Mossad kierował aferą taśmową u „Sowy i przyjaciół” – to również nagrywał tysiące taśm w siedzibie PiS-u, których ujawnienie absolutnie nie było by na rękę Kaczyńskiemu i Dudzie.

  A teraz, UWAGA!

  Mówi się o tym, że budynek przy ul. Nowogrodzkiej zostanie zburzony, aby postawić w jego miejsce inny budynek. Nowy właściciel dał ograniczony czas PiS-owi na przeprowadzkę….

  Czemu jest taki pośpiech?!

  Czyżby chodziło o zatarcie śladów inwigilacji PiS przez Mossad?!

  … Dziwne kable w ścianach…

  … Dziwne wnęki po mikrofonach i monitoringu…

  … Dziwne przejścia (nie istniejące w blue-printach planów budynku).

  Burząc budynek zaciera się ślady!

  A co do ustawy 447 – to PiS zawsze będzie spiskował przeciw Polsce i Polakom!

  Kaczyński zbyt wiele wziął pomocy od Izraela i zbyt wiele zawdzięcza Izraelowi, aby zerwać te więzi.

  Izrael złapał Kaczyńskiego i Dudę za gardła i nie chce ich puścić!

  Prędzej czy później Kaczyński zrobiłby to, co zrobił wcześniej….

  … Kaczyński wraz z Izraelem pozwolił zaistnieć po wyborach ludziom, na których głosowali Polacy; czyli Szydło, Macierewiczowi, Waszczykowskiemu… ale w połowie kadencji wymienił ich na Żydów: Morawieckiego, Czaputowicza….

  Przecież Polacy nigdy na nich nie głosowali!

  Ale to akurat Kaczyńskiego nie interesuje, bo spełnia wytyczne z Izraela.

  Identyczna sytuacja byłaby – gdyby w najbliższych wyborach PiS wszedł do Sejmu RP i zbudował koalicję Kukizem; po jakimś czasie usunąłby opornych z rządu i obsadził te miejsca Żydami.”

  Polecane artykuły:

  PiS przekazuje izraelskim wojskom polskie lotniska cywilne! http://mr-navigator.strikingly.com/blog/pis-przekazuje-izraelskim-wojskom-polskie-lotniska-cywilne
  Polski Kontrwywiad protezą Mossadu (?)
  http://mr-navigator.strikingly.com/blog/polski-kontrwywiad-proteza-mossadu

  1. „Polska przestrzeń życiowa”.

   Działania PiS, Kaczyńskiego, Dudy-Judy i Mateusza – Matołka doprowadziły Polskę do masowego wyludnienia etnicznych Polaków poprzez sztuczne blokowanie wzrostu płac dla specjalistów i ludzi wykształconych. PiS i Duda-Juda dbają tylko o „najbiedniejszych”, „nieprzystosowanych” i „upośledzonych społecznie” – rzucając im ochłapy w postaci „500+” i „mieszkanie+”.

   PiS próbuje zabić w Polakach ambicje i motywację do działania a w efekcie zmusić do wyjazdu najambitniejszych i najwartościowszych Polaków za granicę!

   PiS poprzez generowanie tzw. „znośnej biedy” wygania z Polski Polaków a z drugiej strony w masowy sposób sprowadza do Polski Ukraińców! Ta ukraińska niewykwalifikowana masa szczelnie wypełnia braki polskiego rynku pracy – powodując, że dla chciwych przedsiębiorców to tani Ukrainiec jest atrakcyjniejszy cenowo od droższego Polaka!

   To właśnie niskie stawki pracownicze powodują ucieczkę młodych Polaków z Polski.

   PiS doskonale zdaje sobie z tego sprawę a nawet sam projektuje tą niekorzystną i społecznie szkodliwą sytuację.

   Po co?

   W tym artykule znajdziesz odpowiedź.

   ISTNIEJĄ NIEZBITE DOWODY, ŻE SCYTOWIE (m. in. obecni Polacy) ZAMIESZKUJĄ EUROPĘ JUŻ OD 12 TYS. LAT !

   Niestety, ale jest całkiem spora grupa tzw. ‚fałszywych akademików’ – którzy próbują zanegować prawa Polaków do Polskiej Ziemi (czytaj: polskiego państwa), a nawet negować prawa Polaków do bycia w Europie(sic!)….

   … więc na początek kilka faktów dla ‚akademickich niedorozwojów’ sopnsorowanych przez Izrael i Niemcy!

   Obecna eksterminacja ludności polskiej na terytorium Polski należy do największej w historii Polski!

   Jeszcze w żadnym okresie, począwszy od starożytności, nie zanotowano takich strat populacji nad Wisłą!

   Dla niezorientowanych należy się mała uwaga: według obecnie dostępnych źródeł historycznych oraz niezbitych dowodów – protoplaści Polaków zamieszkiwali Środkową Europę co najmniej już od 12 tysięcy lat!

   Natomiast fałszerstwa historyczne(niemieckie) mówiące że Polanie przybyli do Europy w VI w.n.e. to zwykłe niemieckie kłamstwa próbujące uzasadnić niemieckie dążenia do zredukowania ludności aryjskiej (Imperium Scytia), czyli Polan, Wandalów, Serbów, Czechów, etc.

   Znana ze swej bezczelności niemieckiej próba okradzenia scytyjskich Aryjczyków z dumnego plemienia Wandali – to klasyka fałszerstw w antropologii.

   Wanda, potomkini lidera Scytii Europejskiej, dała nazwę rzece (dzisiejsza Wisła) oraz plemieniu zamieszkującemu okolice Wisły. Wandalowie w czasach Imperium Romanum zagarnęli południową część Półwyspu Iberyjskiego (dzisiejsza Andaluzja – od Wandaluzji – od Wandali – w języku hiszpańskim nie wymawia się litery „W”) i następnie ekspandowali do Północnej Afryki aby osiąść w Kartaginie. Wandalowie prowadzili wojny z Cesarstwem Rzymskim i zmusili Rzym do płacenia sobie kontrybucji.

   Ale znane są też inne (liczne) niemieckie złodziejstwa antropologiczne dotyczące plemion aryjskich (Lachów); słynni dowódcy i wodzowie plemienni z linii Gąsiorek (Gonsiorek) tłumaczone na język niemiecki Genzeryk to nie żadni Niemcy – tylko Lachy!

   Sami Niemcy oraz Skandynawowie nigdy nie nazywali się Aryjczykami ani też wcześniej nikt ich tak nie nazywał (nie mają do tego żadnych praw ani żadnych dowodów).

   Anglo-Sasi i Skandynawowie przywłaszczyli sobie nazwę „Aryjczycy” dopiero pomiędzy I a II wojną światową w XX wieku (szczególnie aktywna niemiecka Ahnenerbe).

   Dokładniejszy opis odrestaurowanej historii Lachów z Imperium Scytii będzie przedstawiony w osobnym artykule.

   Ale fakty są takie, że kiedy Żydzi uciekali z Egiptu przed 1000 lat p.n.e. – to Scytowie, Lachy, Arianie, Wandalowie, Allanowie, Suewowie już dawno posiadały silne struktury społeczne, demokratyczne i polityczne w Europie!

   Więc niech Żydzi nie pouczają Polaków, tylko potulnie uczą się od mądrzejszych i zdolniejszych Polaków!

   Żydzi muszą zrozumieć, że Polacy posiadają wyłączne prawo do swoich terytoriów!

   LINK – Ahnenerbe.

   LINK – Gąsiorek czy Genzeryk?

   Teraz swoje obleśne łapy wyciągają w kierunku Polski chciwe środowiska żydowskie i przyszli wysiedleńcy izraelscy – szykujący dla siebie „nową ziemię obiecaną” o nazwie Polin, którą chcieliby zbudować w miejscu Polski!

   II

   „Cena europejskiego szczęścia”.

   Współczesna eksterminacja Narodu Polskiego jest największą w Europie XXI wieku!

   Od roku 2005 (kiedy Polska została członkiem Unii Europejskiej) z Polski wyemigrowało za pracą lub uciekło przed biedą aż 4 miliony Polaków i Polek.

   Następne 3 miliony obywateli polskich regularnie wyjeżdża za granicę do prac sezonowych lub dorywczych, a pozyskane w taki sposób źródła utrzymania są jedynymi.

   Dodatkowa ogromna rzesza Polaków pracuje za granicą jako tzw. „pracownicy oddelegowani”.

   Konsekwencją tych – szkodliwych dla Polski i patologicznych dla populacji całego narodu – zagranicznych wyjazdów są liczne rozbite związki partnerskie i pogubione emocje. Skutkiem czego przeciętny polski imigrant częściej – od innych mieszkańców UE – zużywa i eksploatuje swoje indywidualne zasoby psychiczne. Co zresztą obrazują 5-cio miesięczne kolejki do lekarzy psychiatrów w Polsce.

   Tak długo Polacy oczekują przeciętnie do specjalisty zdrowia psychicznego – a Polaków potrzebujących pomocy psychicznej przybywa w zastraszającym tempie.

   Czy to właśnie jest element programu „odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju” autorstwa Mateusza – Matołka?

   III

   „Geopolityka i real-politik”.

   Polscy sąsiedzi: Rosja i Niemcy – chociaż Polska im zawadza – wbrew pozorom nie są najgroźniejszym wrogiem. Ogromną determinacją w dążeniu do osłabienia Narodu Polskiego okazują Żydzi!

   Żydzi są oni zdeterminowani walką o własne przeżycie.

   Należy pamiętać, że państwo Izrael – to państwo Pułapka!

   Samo położenie geograficzne Izraela nic mu dobrego nie wróży… Ze wszystkich stron Izrael otoczony jest wrogami, którymi zresztą sam – w głupi sposób – skutecznie prowokuje.

   Ale stała psychoza zagrożenia to jest tylko niewielki ułamek kłopotów Izraela…. Największym jednak kłopotem Żydów jest brak wody pitnej!

   Izrael posiada niewielkie zasoby wody pitnej, obliczonej tylko dla 4 mln. Żydów. Resztę wody pitnej uzupełnia z morza (odsala wodę – co sponsoruje USA, jak prawie wszystko). Jeżeli morze zostanie zatrute chemicznie lub biologicznie przez wrogów Izraela – to Żydzi skoczą sobie do gardeł i w szybkim czasie sami się unicestwią.

   Izrael w ogóle nie jest w stanie sam się wyżywić (USA sponsoruje Żydom żywność), ponieważ tak głośno wychwalane przez samych Żydów ich zdobycze wojenne obejmują w większości jałowe pustynie.

   … I właśnie te wymienione przyczyny plus jeszcze kilka innych czynią państwo Izrael – państwem bez jakiejkolwiek przyszłości.

   Donald Trump jeszcze więcej pogrążył Izrael przenosząc dyplomację USA z Tel-Aviv do Jerozolimy. Trump doskonale wiedział, że Izraelowi przysporzy to nowych kłopotów; zarówno z kierunku bezpośrednich sąsiadów Izraela, ale też z kierunku państw Unii Europejskiej. Otoczenie Trump’a insynuuje, że może w taki sposób pozbędzie się Żydów z USA.

   Warto odnotować fakt, że obecnie znacznie wzrosła liczba organizacji faszystowskich w USA (tak jak by ktoś wpływowy im sprzyjał).

   No i cios pomiędzy oczy Izraela….

   Stany Zjednoczone ogłosiły, że wycofują się z Bliskiego Wschodu (czyli przestają ochraniać państwo Izrael).

   Stany Zjednoczone ogłosiły, że rezygnują z ”petro-dolara” – co oznacza, że Bliski Wschód stracił dawną swoją wartość dla Stanów Zjednoczonych (swoją ważność też stracił Izrael).

   Spanikowani Żydzi w swoim wewnętrznym państwowym (tajnym) dokumencie uznali, że będą dążyć do budowy projektu Polin – aby zapewnić sobie nową przestrzeń do egzystencji. Kneset (izraelski sejm) wyasygnował już odpowiednie środki finansowe na realizację tego planu.

   Polin miałby powstać z okrojonych terytoriów Polski i Ukrainy – aby ewakuować tam ludność z Izraela w szybkim czasie.

   Zdesperowani i spanikowani Żydzi szykują się w pośpiechu do swojej „nowej ziemi obiecanej”….

   …Nowej(?), albo raczej już znanej ziemi, którą sami Żydzi nazywają Polin, a która oficjalnie nazywa się Polska.

   Żydom ułatwia całe przedsięwzięcie partia Kaczyńskiego PiS. W Sejmie RP już są pośpiesznie przepychane ”dziwne ustawy”:

   o rozdziale obywatelstw polskich dla Żydów

   o prywatyzacji polskich wodociągów i sprzedaży Żydom

   o prywatyzacji polskich elektrowni i sprzedaży Żydom

   o prywatyzacji polskich lasów i zasobów naturalnych i sprzedaży Żydom

   o udzieleniu obcym wojskom pozwolenia do działania w Polsce (czytaj: żydowskim wojskom)

   Te ustawy NIE SĄ potrzebne Polakom!

   Te ustawy SĄ potrzebne Żydom do siłowego wejścia do Polski (Polin)!

   Aby dokładnie zrozumieć kontekst, warto zapoznać się z trzema wcześniejszymi artykułami, do których przekierują następujące LINKI:

   Ubojnia Polin

   http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/ubojnia-polin

   PiS to projekt Mossadu

   http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/pis-to-projekt-mossadu

   Polski Kontrwywiad protezą Mossadu

   http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/polski-kontrwywiad-proteza-mossadu

   IV

   „Żydowski interes”.

   Tysiąc lat polskiej opieki nad żydowską ludnością wymagał często wysiłku. Liczne przywileje z łaski polskich wielmożów dla osadników żydowskich oraz ich ochrona wymagały często konfliktowania się z własną, etniczną ludnością….

   … Ale w chwilach prawdy i potrzeby Rzeczpospolitej, kiedy jej narody stawały w jej obronie – wyjątek niechlubny stanowili Żydzi, którzy targowali z Rzeczpospolitej wrogami.

   Apogeum żydowskiej zdrady i niewdzięczności nastąpił w czasie rozbiorów Rzeczpospolitej Polskiej, kiedy Żydzi zamiast okazywać Polakom wdzięczność i przywiązanie, obmyślili PLAN jak z Polski uczynić żydowski Polin oparty o umowy z wrogami Polski, czyli z: Austrią, Prusami i Rosją!

   Polacy tej zbrodni przeciw Rzeczpospolitej nigdy Żydom nie zapomnieli i nie zapomną!

   Bezczelni Żydzi domagali się od rządu polskiego – po I wojnie światowej – żydowskiego autonomicznego państwa Polin wydartego z terenów II Rzeczpospolitej!

   Hańba! Zdrada! Żydzi skarżyli się przeciw Polsce nawet w Wersalu w czasie konferencji kończącej I wojnę światową.

   Żydzi domagali się też żydowskiego „wolnego miasta Białystok” jako alegorii do niemieckiego „wolnego miasta Gdańsk”.

   Obecnie Żydowska polityka budowy własnego państwa żydowskiego opiera się o dwa filary;

   pierwszy filar – to budowa Polin z terenów Polski i Ukrainy

   drugi filar- to ścisła kooperacja Żydów z RFN i Federacją Rosyjską

   … które to państwa zapewniłyby Żydom w Polin pomoc w ekspansji siłowej i pacyfikacjom przeciw polskiej ludności etnicznej oraz wykorzystania struktur państwowych Niemiec i Rosji do zarządzania Polin.

   POLIN byłaby raczej kolonią (kolonia niemiecko – rosyjska z żydowską strukturą zarządu i żydowską flagą) a nie w pełni samodzielne państwo żydowskie….

   … na wzór Izraela, które nie jest wystarczalne w żadnym aspekcie i funkcjonuje (albo żeruje) dzięki obfitej pomocy USA.

   Stany Zjednoczone dostarczają i zapewniają żywność do Izraela, który w ogóle nie umie sam żywności wyprodukować!

   Stany Zjednoczone zaopatrują Izrael w najnowsze systemy obronne i wojskowe ‘know-how’ oraz zapewniają funkcjonowanie państwa żydowskiego, którego wojsko żydowskie jest żenująco deficytowe iż wcielają przymusowo kobiety!

   Stany Zjednoczone stabilizują wewnętrzną politykę Izraela, w której politycy żydowscy uwikłani są po uszy w afery korupcyjne i emanują bezsilnością zarządzania własnym państwem żydowskim.

   Stany Zjednoczone dostarczają niezbędnych raportów bezpieczeństwa dla izraelskiego Mossadu, który zbudowany jest według struktur mafijnych a nie wywiadowczych!

   Tylko w książkach z zakresu powieści political-fiction można przeczytać o super-akcjach Mossadu; w rzeczywistości Mossad jest słaby i nic nie znaczy bez CIA!

   Wniosek jest następujący: każdy ruch żydowski w kierunku próby eksterminacji Polaków i budowy państwa żydowskiego Polin będzie ściśle konsultowany z żydowskimi sojusznikami, czyli z rządami Niemiec i Rosji.

   Współczesne plany tych antypolskich idei oparte są o doświadczenia z września’39 roku, kiedy III Rzesza i ZSRR „po równo i w przyjaźni” podzieliły się Polską, a kompetencje polskich struktur państwowych na szczeblu powiatowym i gminnym oddano w ręce żydowskie.

   Niemcy jednak nauczone własną historią szybko zmodyfikowały tę rzeczywistość i podpisały umowę z Żydami o „ograniczonym autonomicznym terytorium żydowskim” z autonomicznym żydowskim zarządem – potocznie zwanymi „gettami”.

   W gettach Żydzi – w pierwszym okresie wojny – cieszyli się nietykalnością i wolnościami o jakich etniczni Polacy mogli tylko pofantazjować!

   V

   „PiS-owskie ‚srebrniki’ 500+”.

   PiS szczególnie nienawidzi „frankowiczów”. Robi wszystko aby banki bez opamiętania łupiły młodych polskich obywateli, którzy chcieli się usamodzielnić.

   Duda-Juda i Kaczyński w czasie wyborów roku 2015 łasili się do elektoratu „frankowiczów”… wykorzystali i porzucili! … niczym dziwkę!

   Prawie 1,5 milionowy elektorat ”frankowiczów” przeważył wyniki wyborów i doprowadził PiS i Dudę-Judę do politycznego koryta!

   A teraz Duda-Juda… pije wódkę z prezesami banków, a Kaczyński wspiera banki….

   Na Węgrzech politycy rozwiązali problem „węgierskich frankowiczów” tak, że młodzi Węgrzy z ulgą patrzą w swoją przyszłość we własnym państwie…

   Tak samo problem „frankowiczów” rozwiązali u siebie Czesi, Rumunii i Chorwaci…

   … ale ”polscy frankowicze” oszukani i zostawieni przez PiS i Dudę-Judę są zmuszani do opuszczenia własnego państwa!

   PiS nie lubi frankowiczów bo należą do tej odważniejszej i inteligentniejszej grupy Polaków….

   PiS preferuje mniej samodzielnych i mniej inteligentnych Polaków – za co hojnie ich przekupuje 500+ (czytaj: PiS-yjonistczne „srebrniki”). Bo ci raczej nie myślą samodzielnie, nie stanowią zagrożenia dla antypolskiego planu Polin, nie interesują ich roszczenia żydowskie, ani przyszłość Polski „po 500+”.

   „Frankowicze” są za mądrzy i zbyt autonomiczni intelektualnie oraz politycznie; w ocenie Kaczyńskiego i w ocenie Żydostwa – więc najlepiej uprzykrzyć im relacje z bankami, aby sami opuścili w pośpiechu Polskę.

   PiS i Żydostwo preferuje „ilość zamiast jakości” (czyli duża liczba Polaków w Polsce o intelektualnych i emocjonalnych ograniczeniach).

   Trendy cywilizacji zachodniej zachęcają swoich obywateli do aktywności zawodowej poprzez dobre i sprawiedliwe zarobki. Nagrodą dla tych obywateli są liczne ulgi podatkowe – od pensji czy zakupu towaru (zamiast 300+ jest zerowy podatek na wyprawki i dożywianie w szkole, a zamiast 500+ jest zerowy podatek przy nabywaniu odzieży oraz darmowe przejazdy komunikacją publiczną plus uzasadniona pomoc finansowa).

   Rządy państw zachodnich nie zachęcają obywateli do lenistwa i cwaniactwa – tylko nagradzają za ich aktywność i zaangażowanie.

   LINK DO ARTYKUŁU:

   Świadczenia socjalne w USA

   http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/swiadczenia-socjalne-w-usa

   VI

   „PiS-owski interes z żydostwem”.

   Udostępnione dokumenty oraz pro-żydowska polityka PiS potwierdza fakt, że istnieje tajna umowa PiS-u z Izraelem i środowiskami żydowskimi co do wsparcia finansowego i szerokiej pomocy w uzyskaniu władzy w Polsce przez PiS – partię J. Kaczyńskiego.

   PiS przez cały okres bycia w opozycji politycznej (lata 2007- 2015) miał przeciwko sobie całą Unię Europejską. UE całkowicie i bezwarunkowo poparła Platformę Obywatelską, a jej głównych liderów obdarowała europejskimi zaszczytami (Tusk, Bieńkowska, itd.).

   W tym czasie UE prowadziła politykę autonomiczną (pomijając USA), a nawet samodzielną politykę względem Bliskiego Wschodu (np. Umowa Nuklearna z Iranem, wsparcie dla Palestyny, Tureckie roszczenia bliskowschodnie), która to polityka UE kolidowała niebezpiecznie z interesem Izraela.

   Izrael próbując jakoś ‘przeżyć’ w regionie – zdecydował się rozgrywać Unię Europejską od wewnątrz. Użył do tego celu Polskę, a raczej outsider’ów politycznych w PiS-ie.

   Izrael wiedział o chęci zemsty J. Kaczyńskiego za tragedię smoleńską.

   Znakomitą ilustracją żydowskich wpływów są tzw. „taśmy prawdy” z warszawskiej knajpy „Sowa i przyjaciele”.

   Tylko kompletny idiota uwierzy, że niedobitki z PiS-u potrafiły urządzić taką precyzyjną i długotrwałą akcję wywiadowczą! Tylko idiota uwierzy że garstka kelnerów (jak głosi oficjalna wersja prokuratury Zbigniewa Ziobry) zdobyła super precyzyjny sprzęt do rejestrowania rozmów i zawiadywała całą akcją prawie rok w kompletnej konspiracji!

   Przecież tzw. „taśmy prawdy ” całkowicie „wywróciły polską scenę polityczną”. Zarejestrowane potajemnie rozmowy polityków PO i PSL były sączone i grilowane w środkach masowego przekazu dla opinii publicznej w sposób zaplanowany przez najlepszych specjalistów od Public Relations.

   To akcja doświadczonej i wyspecjalizowanej agencji wywiadu obcego (izraelskiego Mossadu) – bo ‘swoja’ agencja wywiadu (polskiego) nie podniosłaby ręki na swoich darczyńców z rządu.

   Żadna agenda wywiadu państw UE też nie miała najmniejszego interesu aby usunąć rządy PO w Polsce.

   PiS ze swoim Kaczyńskim zdradzili Polskę i Polaków dla żądzy władzy, dla politycznego koryta!

   … PiS zawarł tajną i nielegalną umowę z Izraelem – przeciwnikiem Polski!

   Izrael i izraelski wywiad wojskowy wywiązał się z umowy z PiS – a teraz wystawia PiS-owi ogromne lichwiarskie rachunki za okazaną pomoc!

   … Kaczyński wraz ze swoją ekipą spłacają te rachunki… a raczej okradają Polski Naród na finansowanie setek milionów złotych dla gmin żydowskich i wciskają Polakom żydowskiego autorstwa ustawę 447 dotyczącą tzw. „bez spadkowego mienia żydowskiego” – za które Polacy mieliby zapłacić!

   VII

   „Polin”

   Idea Polin jest znana polskim kronikarzom i historykom co najmniej od średniowiecza.

   Jest ideą nieprzyjazną (czytaj: ideą wrogą) Polsce i polskości!

   Założeniem i warunkiem silnej Polin jest osłabienie struktur państwowych Polski (wcześniej: Korony i Rzeczypospolitej Obojga Narodów) oraz kradzież jej znaczącej części terytorium!

   Konferencja wersalska (po zakończeniu I wojny światowej) rozczarowała środowiska żydowskie….

   … Żydom nic się nie udało! Nie uzyskali nawet autonomii w granicach Polski! Żydzi nie zdołali odciąć kawałka Polski dla budowy żydowskiego Polin.

   W Wersalu żydostwo skarżyło i zaciekle atakowało wszystko co Polskie! Próbowali różnych sposobów, włącznie z wyrzuceniem Dmowskiego z oficjalnej delegacji polskich negocjatorów.

   konsekwencją tego w czasie II wojny światowej było żydowskie paktowanie z III Rzeszą przeciw Polsce oraz przeciw Polskiemu Rządowi na uchodźstwie w Londynie.
   równolegle w czasie, grupa Żydów paktowała ze Stalinem, negocjując warunki autonomii Polin – jako następną republiką ZSRR.
   Zasady są proste: silna Polska – niweczy realizację budowy Polin.

   VIII

   „Czasy współczesne”.

   Czasy współczesne niczym nie różnią się dla Żydów od historii. Wciąż zawzięcie forsują swój plan budowy żydowskiego państwa Polin.

   Od początku XXI wieku Żydzi masowo wnioskują o przyznanie polskiego obywatelstwa. Oficjalne szacunki mówią, że do chwili obecnej wydano Żydom 4 miliony polskich obywatelstw. A o jakiej liczbie mówią szacunki nieoficjalne?

   Skandalem wśród Polonii (Polaków mieszkających za granicą) był fakt, że w najnowszym spisie polskiej ludności utajniono liczbę kilku milionową Żydów z polskim paszportem.

   IX

   „Modus operandi”

   Współczesny projekt Polin zakłada przejęcie całej Polski i Ukrainy z dostępem do Morza Czarnego (zintensyfikowane rozmowy Putin – Netanjahu).

   „Project Polin” jest dostępny na stronach „WikiLeaks” i precyzuje wszystkie zasoby naturalne Polski i Ukrainy; szczególny rozdział dotyczy polityki agrarnej Polin.
   Osobny dokument dotyczy masowych wysiedleń z Polski rdzennych Polaków i zastąpieniem ich niewykształconą masą ukraińską przyszykowywaną do prostych prac rolnych oraz prostych prac w przemyśle.
   Polacy, jako naród szczególnie awanturniczy i buntowniczy (w ocenie Żydów) powinien być zmuszony ekonomicznie do opuszczenia Polski!

   Obserwując sytuację w Polsce dostrzega się realizację żmudnego antypolskiego planu;

   PiS zdradza oznaki i przejawy bycia agendą i wykonawcą żydowskiego planu Polin:

   1. ogromne i bezprecedensowe dotacje na gminy żydowskie z polskiego budżetu,

   2. przystosowania prawa polskiego do prawa żydowskiego.

   3. polski sejm forsuje rozbrojenie Polaków na wypadek zamieszek antyżydowskich i możliwości czynnej obrony i oporu Polaków przeciw milicji żydowskiej.

   4. polska polityka rolna niszczy polskiego rolnika (w założeniu projektu Polin: polscy rolnicy powinni być zamienieni w chłopów bez własnej ziemi).

   5. obecna debata w Sejmie RP o oddaniu lub powierzeniu wojska polskiego w obce (niepolskie) dowództwo oraz przekazanie sprzętu wojskowego (ustawa nie precyzuje czy przekazanie polskiego dowództwa i sprzętu wojskowego dla państw ze struktur NATO czy innym państwom nie będącym członkiem NATO – np. Izraelowi).

   Oburzenia też nie ukrywają polskie środowiska patriotyczne; zuchwałość i bezczelność ukraińskich faszystów wylała się żółcią przez polską granicę. Pomijając głupawe i oszołomskie wypowiedzi ukraińskich polityków i pospolitych faszystowskich ukraińskich pijaków – z niepokojem obserwuje się antypolską działalność ukraińskich przybyszów w Polsce!

   … Otóż niejaka Ukrainka (z dodatkowym rosyjskim paszportem w ‘pakiecie szpiega’) z fundacji o nazwie „Otwarty dialog” z główną siedzibą w Warszawie została ‚zablokowana’ w strefie Schengen i nie może tu wjechać. Powód oficjalny polskiego MSZ – to nielegalne sponsorowanie fundacji przez Rosję. Jakiś ten polski MSZ jest łaskawy, ponieważ za coś takiego taka prezes takiej fundacji powinna zostać skazana przez sąd!

   … No, ale kiedy wstawiły się za nią takie oszołomy jak Wałęsa, Thun, Bieńkowska i tego sortu „polscy patrioci” to ukraińska prezes fundacji „Otwarty dialog” oznajmiła, że jest wdzięczna niektórym Polakom za poparcie jej antyrządowych akcji przeciw rządowi polskiemu… i że obawia się, iż polskie agencje bezpieczeństwa publicznego będą prześladowały Ukraińców pracujących i mieszkających (gastarbeit’erzy) w Polsce, którzy otwarcie będą się sprzeciwiali polskiemu porządkowi politycznemu(sic!).

   O kurwa! A od kiedy to Ukraińcy chcą wybierać polski rząd?

   Te wsióry ukraińskie nie potrafią zbudować rządu u siebie – tylko koczują przy majdanach! Buntują się, przelewają bezsensownie swoją krew, a potem znowu dają się j…bać takim ruskim agentom jak Poroszenko… I chcą wybierać polski rząd!

   Ale warto też odnotować groźby byłego ukraińskiego ministra MON, który postraszył Polaków kilko-milionową masą ukraińskich gastarbeit’erów w Polsce – że mogą „wyjąć swoje ukryte kosy”.

   … ukraiński głupek nie zna historii swojej Ukrainy, bo jakby znał to by obawiał się powrotu polskiej niezwyciężonej Husarii!

   Konkluzja:

   Skala obecnej eksterminacji Polaków nie ma precedensów w historii Polski!

   Nawet w czasie terroru II wojny światowej nie zniknęło tylu Polaków z Polski (Polska straciła 3 mln. obywateli etnicznych Polaków oraz liczbę ciężko do ustalenia obywateli polskich etnicznych nie-Polaków).

   Współczesne masowe wysiedlenia Polaków (czytaj: w XXI wieku) z państwa polskiego szacuje się na liczbę od 5 do 8 mln.!

   Jest bez precedensu też zjawisko przesiedlenia do Polski milionów – niechętnych Polsce i Polakom – obywateli Ukrainy (oficjalnie 4 mln.).

   … A wszystko to dla tajnego planu żydowskiego Polin – zakładającego kradzież Polski Polakom (wraz z wolnościami obywatelskimi i obfitymi zasobami naturalnymi) i przekazaniem Żydom.

   Żydzi przewidują specyficzną rolę i pozycję dla Polaków – jako nowi europejscy Palestyńczycy

   bez prawa do własności,
   bez prawa do ziemi,
   bez prawa do wyborów powszechnych i demokracji.
   ISTNIEJĄ TEŻ PLANY „UZUPEŁNIAJĄCE” I „WSPOMAGAJĄCE” DEPOPULACJĘ POLAKÓW

   Urządzenia do emisji zbrodniczych fal 5G produkowane w Izraelu (Izrael jest drugim lub trzecim producentem anten 5G – zależy od autorów analiz) – są montowane we wszystkich większych polskich miastach!

   Anteny i nadajniki do emisji fal 5G „made in Israel” są już w całej Polsce! Zamontowane w gęstych blokowiskach i centrach.

   To początkowy akt depopulacji Narodu Polskiego….

   … a potem przymusowe szczepionki „made in Israel” wypełnione trującym syfem – czyli obowiązkowe ‚wyszczepienie’ Polaków!

   Można to nazwać próbą spowodowania „katastrofy Narodu Polskiego” – a zająć się tym powinna natychmiast Główna Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu!
   Powinna – w takiej sytuacji – powstać też Sejmowa Komisja d.s. Zdrady Narodu Polskiego przez PiS.
   Polskie wybory

   Zbliżają się wybory w Polsce….

   Niestety, ale wśród kandydatów do urzędu prezydenckiego są:

   albo syjonista – szabes-goj Duda
   albo volksdeutsche – Trzaskowski
   i cał reszta „pedało-komuny”
   Polacy od czasów „okrągłego stołu” (czytaj: od roku ’89) nie zbudowali systemu Demokracji Bezpośredniej – i dlatego teraz są w paskudnej sytuacji!

   syjonista Duda będzie dalej realizował polecenia wydawane przez izraelski Mossad – czyli wyludniał i depopulował Naród Polski.
   volksdeutsche Trzaskowski będzie realizował „plan niemiecki” – czyli ROZBIÓR POLSKI i przyłączenie ‚ziem zachodniej Polski’ do Niemiec. Dla wielu Polaków będą szykowane obywatelstwa niemieckie z atomatu; dla wielu Polaków będą szykowane ‚volks-listy’, czyli naturalizacja Polaka na Niemca; a dla reszty Polaków będą ‚karty pracy’ w Niemczech (Arbeitskarten – Arbeiten und Dokumentation der benötigten Ersatzteile) oraz ‚karty pobytu’ w Niemczech (die Ausweise).
   Co w takiej sytuacji zrobi USA?
   … USA będzie lansowało szabes-goja Dudę!

   Dlaczego?
   … aby nie doszło do rozdziału terytorium Polski – oraz aby osłabić Niemcy aspirujące do IV Rzeszy!

   Czy USA wiedzą, że jeśli poprą szabes-goja Dudę – to wzmocnią lobby żydowskie w Polsce kosztem etnicznych Polaków?
   … oczywiście że wiedzą! USA posiadają super-agencje wywiadu!

   To dlaczego USA chce zrobić Polakom takie szkody… na rzecz żydostwa?
   … kurwa! A co Polacy zrobili sami dla siebie od czasu rozwalenia komunizmu?!

   Przez tak długi okres czasu Polaczki nie umiały zadbać o siebie samych (chociaż są w NATO oraz UE)!

   A teraz Polaczki rzucają pretensje, że nikt za nich nic nie zrobił…. Bidule…. Kurwa!

   UWAGA:

   Nie musisz lubić Żydów i wcale nie musisz się tego wstydzić!

   Skoro Żydzi nie lubią Ciebie… Ty masz prawo nie lubić Żydów. Jeśli Żydzi gardzą Tobą… Ty gardź Żydami.

   To zwykłe „prawo wzajemności”. Nie wstydź się tego! Bądź odważny i śmiało artykułuj swoje zdanie!

   Nie daj sobie wmówić głupot poniektórych żydowskich faszystów – że z tego powodu Ty jesteś „antysemitą”.

   Jak mogą pouczać Ciebie ci, co kłamią o narodzie polskim?

   Zapytaj Żydów czy już dojrzeli do tego aby okazali wdzięczność Polakom za to, że użyczyli swojej ziemi Żydom przez okres 600 lat?”

   https://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/masowe-wysiedlenia-polakow

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s