.https://youtu.be/-1ipzUM-IAY

Z Jerzym Ziębą, autorem światowego megabestsellera „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”, rozmawia Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji.

92 myśli w temacie “Jerzy Zięba perfekcyjnie demaskuje globalne PLANdemiczne oszustwo

 1. Badałem ostatnio otoczenie, wybadane osobniki, same nie są przekonane do tego, o czym się mówi w mediach, że istnieje. Część zna historie podobne do przypadków testów bez próbek, ostatnio musieli tego naklepać dużo, skoro ta wiedza jest powszechna. Cześć osób się waha.

  Powszechne są też praktyki dopisywania za kasę, czasem bez wiedzy rodziny powodu zgonu „zaraza”.

  W jednym mniejszym mieście lokalna społeczność, po takiej akcji samowolnego dopisania do powodu zgonu powyższego, chciała szturmem wziąć szpital i dopaść ordynatora 🙂

  Podsumowując, przesadzili ze skalą naciągania rzeczywistości, teraz mocno naciągnięta rzeczywistość odbije w drugą stronę. Polecam rozsiąść się wygodnie i zagryzać marcheweczką lub wedle uznania 🙂

  1. No właśnie, podano. Ale czy to była prawda? I w jakim stopniu prawda.
   Ja chodzę bez namordnika, bo w końcu bycie Freifrau zobowiązuje.
   Nawet wali mnie to,że niektórzy myślą, ze mam żółte papiery 😛

   Ale , ale moja siła i niewidzialność polega na tym że poprosiłam Źródło o ochronę i uczynienie mnie niewidzialną dla wrogów Prawdy i szkodników, szkodzącym Ludziom.
   Pracowałam długo nad podwyższeniem moich wibracji. Udałam się na protest nieuzbrojona, byłam grzeczna i miła.

  2. Na atak trzeba odpowiedzieć kontratakiem. W razie wystawienia mandatu za brak namordnika powiedzieć policjantowi, że złoży się na niego doniesienie do prokuratury o złamanie art. 191 par, 1 kodeksu karnego w związku z bezprawnym nakazem noszenia namordników. Art. 191 par. 1 „Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”
   To powinno ostudzić mandatowe zapędy policjanta, bo podobno są po takim doniesieniu zawieszani na pół roku i dostają tylko pół pensji wtedy. A kieszeń przemawia do wyobraźni. Niech wiedzą że każdy kij ma dwa końce i oni też mogą przez nas zostać „ukarani”.

   1. Wiecie koledzy może, czy taki „policjant” przyjmie powiadomienie o przestępstwie lub możliwości popełnienia przestępstwa, czy z taką sprawą trzeba lecieć na komendę albo prokuraturę?

   2. Trzeba złożyć osobiście.

    Zanim damy się wylegitymować, musimy wylegitymować najpierw polucjanta: spisać jego nazwisko, numer służbowy oraz zapytać, pod jaką ko-Mendę podlega. Nie możemy się spieszyć przy tej czynności. Spokojnie wyjmujemy smartfona, włączamy nagrywanie wideo, prosimy polucjanta o wyraźne przedstawienie się. Mamy prawo rejestrować całość interwencji.

    Coraz więcej świadomych patriotów korzysta z tej możliwości.

   3. Rejestrować interwencję ma prawo każdy, a co do składania doniesień na polucjanta, to poszkodowany ma takie prawo na pewno. Nie wiem, czy postronni mogą. A temat jest ciekawy, bo znamy dane osobowe (wielu protestujących filmowało) wyrywnych funkcjonariuszy matrixa z protestów 10.10.2020.

   4. Mnie interesuje czy jak już wejdziemy w miłą interakcję z panem/panią policjantem/policjantką otrzymamy jego dane, zadzwonimy na 997, że nas nękają bez powodu, poprosimy grzecznie o raport z interwencji, funkcjonariusz/ka zakończy czynności służbowe i wszystko w atmosferze miłości i pokoju, to czy ja wtedy mogę funkcjonariuszowi zgłosić, że pan Morawiecki czy nielegalnie wybrany pan Duda złamał prawo w tym i tym zakresie? Czy trzeba gnać do prokuratora, list pisać polecony?

   5. „Zanim damy się wylegitymować, musimy wylegitymować najpierw polucjanta: spisać jego nazwisko, numer służbowy oraz zapytać, pod jaką ko-Mendę podlega.”

    Oj tak, tak, tak. Koniecznie. Tyłu jest zamaskowanych przebierańców. Każdy kot może się przebrać za kogokolwiek. Trzeba policję legitymować. I wypytać na każdą okoliczność.

   6. Nie wiem czy trzeba koniecznie rejestrować całą interwencję policjanta? Jeśli odmówi się przyjęcia mandatu za brak masoneczki, to wystawią wniosek do sądu o ukaranie. Chyba załączenie kopii takiego wniosku policji do sądu w zawiadomieniu do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policjanta/kę jest wystarczającym dowodem na działanie bezprawne?!

   7. Nie napisałem, że trzeba koniecznie rejestrować całą interwencję policjanta, ale warto, bo „strzeżonego Pambuk strzeże”… 🤓

    Mnie nie chodzi o dowody do sądu, tylko o dokumentację popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza przy składaniu przez poszkodowanego doniesienia do Biura Kontroli Wewnętrznej Policji.

    Funkcjonariusze są fatalnie przeszkoleni (pranie mózgów na „szkoleniach” odbywa się w stresie) i przy jednej interwencji robią mnóstwo błędów (np. zadają nieuprawnione pytania). Więc warto te błędy dokumentować, by udokumentować przekroczenie uprawnień.

 2. Anamika – tez kiedys nosilem bron. Przy wyzszych poziomach swiadomosci jest to jednak zupelnie zbedne, wrecz sie sam z siebie smieje z tamtego czasu… byl jednak potrzebny 🙂 Twoja bronia jest Twoja swiadomosc i wibracje, doskonale wymyslilas z tym byciem niewidocznym. Jestem niewidoczny od dawna 🙂 i czasem naprawde cuda sie dzieja – broni nie potrzebujemy 🙂 bo mamy ja w sobie.

   1. Też nie noszę broni. Kiedyś nosiłem nóż w pochwie i w kieszeni spodni. Jednak, gdyby doszło do bójki, to taki nóż w spodniach, może mógłby mi przeszkadzać w zadawaniu ciosów nogami 😁
    Jeżeli mam zadać kopnięcie agresorowi, to wolę mieć swobodę nóg 😁 Kopię wysoko, czyli high kick, ale kopię też middle kick, a także low kick. Znam różne techniki kopnięć. Mam kumpla, zawodowego boksera, który jest też trenerem, ale ja bardziej, od tradycyjnego boksu, preferuję jednak, obok pięści, też nogi, kolana i łokcie, dlatego Muay Thai i Kick-boxing mi odpowiada.
    Chce jednak żyć w Miłości i Pokoju z Siostrami i Braćmi – to Oczywiste 🙂
    Moje treningi, to jest moje hobby, które pomagają też na kondycję fizyczną, a także na sylwetkę. Podczas intensywnych treningów na worku treningowym, traci się dużo kalorii.

 3. ViS 23 – tez mam takie zdanie. Kiedys wiecej trenowalem i wlasnie cos na ksztalt krav-maga albo systema ma moim zdaniem najwiekszy sens. Z bronia to jest niestety tak, ze jak sie ja nosi to trzeba sie liczyc z tym, ze jej uzycie spowoduje napewno dwie rzeczy: zmieni sytuacje na bardziej ekstremalna motywujac agresora do uzycia swojej (ewentualnej) broni, dodatkowo uzywajac broni trzeba sie liczyc z tym co ona komus zrobic moze. Czasem lepiej jest uciec niz kogos wywalic z ciala uzywajac od razu 100% co popadnie. Czasem tez lepiej dostac w morde i oddac niz zadac komus „ostateczny temat”… Bo konsekwencje sa nieciekawe przewaznie. Ostatnio przestalem trenowac „ewentualne nokautowanie” bo mi to jakos nie pomaga, w razie czego mysle, ze mam spore szanse z tym co wyrobilem. Wytwarzajac takie energie popadam w zbyt radykalne dzialanie i myslenie, uwazam, ze tez przyciagam sytuacje jak sie tym zajmuje. Na szczescie jeszcze w zyciu nikomu nie musialem (nie chcialem, sytuacje byly, ze moglem…) czegos zlamac. Teraz stawiam na bycie ponad to i bycie niewidocznym – jak Anamika trafnie okreslila. Strasznie sie brzydze przemoca, ludzie agresywni i aktywni w bijatykach wytwarzaja we mnie torsje na 50 metrow stad ich latwiej moge unikac. Kilka razy musialem sobie obciac mocno ego – ale nie zaluje, ze nie dalem sie sprowokowac ani razu. Oby mi tak pozostalo. 🙂

  1. Czasem wystarczy pokazać agresorowi, że się go nie boisz.
   Ostatnio jeden typ zrezygnował z bicia się ze mną. Prowokował mnie, ale kiedy zobaczył, że odwróciłem się w jego stronę, idąc w jego kierunku i przyjąłem postawę walki, to zrezygnował:-)
   Jestem spokojny człowiek i może kiedyś przy ognisku Tawerniacy się przekonają:-).
   PS. pewne rzeczy z krav-maga i Systema też znam:-)

   1. Dodam istotną rzecz, aby sprawa była jasna. Ten typ, który mnie zaczepiał, szedł cały czas za mną, więc musiałem zareagować i odwrócić się w jego stronę, bo prawdopodobnie nie odpuściłby mi. To była sprawa mojego bezpieczeństwa, ale też oczywiście Honorowa. Kiedy zobaczył, że nie dam sobie w kaszę dmuchać, bo odwróciłem się w jego i szedłem w jego kierunku, gotów na walkę, typ zrezygnował. Bardzo dobrze się zachowałem.

  1. Ja też nie mam nic do homosiów. Tak ich nazywam żartobliwie jak JKM i tak ich klasyfikuję – homosie czyli co normalni i tfu geje, czyli co się obnoszą ze swoją innością i domagają się przywilejów.

   1. Na tym drugim filmie chłopaki mają Piękne poczucie humoru. Genialne 😀👍 Poczucie humoru jest Potężnym orężem w starciu z „covidiańskimi bojówkami” ubranymi na czarno, niczym jakieś Vadery z „Gwiezdnych Wojen” 🤣

 4. „Kampania Covid-19 jest masową zbrodnią przeciwko ludzkości”.

  Zgadza się, dlatego ja tak tego nie zostawię 😁 i będę tych covidowych agresorów-zbrodniarzy ścigał po śmierci, aż ich dorwę i ukarzę, aby nie było Norymbergi 2 😀🤣🤣🤣. Z tym ściganiem po śmierci, to jest taki mój styl – dość specyficzny wiem, wiem 🤣😀. Mają jeszcze szansę się opamiętać…

   1. Przez tego fałszywego 👑świrusa zmarły niepotrzebnie 3 osoby. Polacy z krwi i kości. Z dziada pradziada.
    Pokój ich Duszom. Hańba na wieki tym, którzy odmówili im pomocy.

   2. Też lubię Atora – Krzysztofa i nie sądzę, aby robił to celowo, no ale Generalnie masz rację.
    Powinien jako vloger Dogłębnie zbadać temat.

 5. Szaman wspomniał ostatnio o tym filmie,

  Dr Zach Bush | VIROM – wirusy w życiu człowieka | Polski lektor

  .https://www.youtube.com/watch?v=JJx_SbBOWkA

  Pan Zach opowiada o tym, jak globalnie wygląda kwestia organizmu, jego zależności z innymi „informacjami” genetycznymi (w tym wirusami), które są wszechobecne w okół nas. Finalnie, powszechne zanieczyszczenia doprowadzają do zaburzeń działania organizmu i jego „odbierania” informacji z otoczenia. Film warty uwagi, żeby zrozumieć, jak to wszystko funkcjonuje.

 6. Gady na odchodnym coś jeszcze knuja.
  Dowiaduje się od mnóstwa ludzi, że ich znajomi i bliscy nagle tracą smak i węch, niektórzy mają do tego gorączkę. Niektórzy drystaczkę i wymioty. Ale słyszę też, że pachołki gadzie grzebią coś przy prądzie i antenach 5g.

   1. My jemy tez orzechy brazylijskie, ale wyliczone 2-3 sztuki, bo nie mozna ich jesc garsciami. Zawieraja duzo selenu.

  1. Anamiko, kolega szwagra, Polak z Mississaugi tez dostal wysokiej goraczki i czasowo stracil powonienie. Wlasnie wrocil ze szpitala. Wiadomo, lekarze wpisali do rubryki „kowida”, bo z tego zyja. Ponoc utrata wechu i smaku, towarzyszy grypie.
   ***
   W mojej dalszej rodzinie powazne choroby: ojciec ma raka, corka lat 47, byla modelka ma raka, matka ma ciezka depresje. Corka ma dwoje malych dzieci. Do specjalisty nie moga sie dostac, bo….. „epidemia”. Mieszkaja na Slasku, chyba w Dabrowie Gorniczej.
   No, ale „ze slyszenia” wiem, ze sa to ludzie calkowicie odcieci od Zrodla, materialisci, a wiec calkowicie niekompatybilni z nowa budujaca sie Przestrzenia.

 7. W moim Życiu, w tych miesiącach dzieją się Cuda. Przestało na mnie wpływać to co było traumatyczne w moim dzieciństwie jeśli chodzi o moją Siostrę. Przestałem czuć nienawiść do mojej Siostrzyczki. Bardziej zrozumiałem pewne rzeczy i zachowania, a także coraz częściej myślę o Niej ciepło. Nie zawsze człowiek był sobą, raz mógł być katem, a raz ofiarą z powodu manipulacji np. z astrala. Są to sprawy subtelne. Wiem, że moja Siostrzyczka mnie kocha (takie rzeczy się intuicyjnie z Serca czuje). Ostatnio była u mnie Siostra i Nasze spotkanie było po prostu Piękne. Siostra jest innym człowiekiem, zaczęła się uśmiechać, jest pogodną kobietą. W jej obecności zacząłem się już czuć dobrze.
  Oboje z Siostrą Zmieniliśmy się Pozytywnie. Już oficjalnie mogę to napisać. Wybaczyłem Jej i wybaczyłem Sobie. Kocham swoją Siostrę!!!

  1. Jakże się cieszę Raduś, super! Niesamowitą przemianę przeszedłeś i pewnie siostra też… O ileż teraz życie jest piękniejsze, prawda? Pozdrawiam Was oboje!

   1. Judyto, nie muszę Jej tego powiedzieć, bo Ona to Wie, że ją kocham.
    Czasem słowa są po prostu zbędne, kiedy się popatrzy w oczy. Z moją Siostrą spędziliśmy Piękne chwile, kiedy była u mnie i patrzyliśmy sobie w oczy. Były Serdeczne Uśmiechy i powiedzieliśmy sobie ciepłe słowa, było Zrozumienie – to wystarczy 🙂 Nie jestem fanem zbyt dużej egzaltacji i paplaniny kocham cię, kocham cię 🤣😃

 8. …ale dlaczego nikt nie mówi o Odporności Naszego Organizmu?
  ..My w TAWERNIE wiemy co jemy…
  Jak mi ktoś zapodaje wrzask na temat kagańca to odpowiadam
  jeszcze głośniej …o Odporności Organizmu do mnie gadaj a nie o zagrożeniach jakiegoś vi -doku…

  Czy wiecie w ogóle co to odporność Ciała i jak o nią dbać…?
  Zapytywuję.. Pozdrowienia..
  covid>di-vok…bogowie działają
  psalm 91…w piśmie…
  co-vid…vidoc….gra słów…
  https://www.rpg.gildia.pl/systemy/warhammer/artykuly/oblicza_chaosu

  1. [Justyna] Jak mi ktoś zapodaje wrzask na temat kagańca to odpowiadam jeszcze głośniej …o Odporności Organizmu do mnie gadaj a nie o zagrożeniach jakiegoś vi -doku…
   —————
   Ja tez tak. Oni o maseczkach i kowidzie, a ja o podwyzszaniu odpornosci organizmu „babcinymi” srodkami i witaminami. Czesto nie chca sluchac, zmieniaja temat albo wysluchuja „przez grzecznosc” i po chwili…. dalej swoje: szpitale przepelnione, lekarzy nie ma, brakuje lekow, brakuje szczepionek przeciw grypie, specjalisci nie przyjmuja…..

   1. „Czesto nie chca sluchac, zmieniaja temat albo wysluchuja „przez grzecznosc” i po chwili…. dalej swoje: szpitale przepelnione, lekarzy nie ma, brakuje lekow, brakuje szczepionek przeciw grypie, specjalisci nie przyjmuja…..”

    Zauważyłem w sklepach, do których chodziłem, że ekspedientki były miłe, czy facet obsługujący i nie robili mi żadnych uwag kiedy kupowałem bez maski, ale zdarzały się sytuacje, że to właśnie klienci gapili się na mnie jak na „covidiańskiego zawadiakę”. Nie chce generalizować, ale są też tacy ludzie, którzy sami bawią się w „covidiańską żandarmerię”. 😁

 9. Szkoda, że nie usłyszę jego nowych produkcji muzycznych. Właśnie się dowiedziałem z FaceBooka zespołu De/Vision, że zmarł producent muzyczny Jose Alvarez-Brill. Był On współproducentem niektórych kultowych płyt grupy De/Vision, między innymi płyty „Monosex”. Lubiłem tego producenta muzycznego, bo starał się, aby płyty brzmiały na najwyższym poziomie. Odpoczywaj w Pokoju Jose. Ta Przepiękna ballada, pochodzi właśnie z płyty „Monosex”:

  .https://www.youtube.com/watch?v=Ed5FyS4ncPA

  Tutaj niewiasta nagrała własną wersje tego utworu:

  .https://www.youtube.com/watch?v=3-kvt8YbHes

 10. Znakomity tekst na teraz

  „Jedyną lepszą rzeczą jest Więcej

  22 października 2020 r., Steve Beckow

  Każdego dnia przychodzi nowe objawienie i mamy jeszcze dwa tygodnie do finałowej imprezy.

  Ponieważ znamy ostatecznego zwycięzcę (świat) i nieuchronność porażki mrocznych planów, możemy sobie pozwolić na to, by stanąć z boku i obserwować.

  Albo odegrać rolę w odpowiedzialności, jeśli to jest nasza misja. Ponieważ Boski Plan jest doskonały, wszyscy jesteśmy, jak mi powiedziano, dokładnie tam, gdzie musimy być.

  Jaki to ma wpływ na nas, że znamy wynik przed czasem? Cóż, możemy się zrelaksować w kwestii stanu świata. Wiemy, że wszystko zbliża się do uwolnienia.

  Osobiście ręczę za to, że w dzisiejszych czasach łatwiej jest mi wjechać na chwilę błogości w pełne wrażeń przeżycie. Przyjmuję to jako znak postępu. Środowisko duchowe wydaje się bardziej wrażliwe, co również przypisuję rosnącym energiom.

  Pauza.

  Właśnie teraz wjechałem na chmurkę błogości, aby jej doświadczyć. Z tego punktu widzenia nic nie jest złe. Nic nie jest nie na miejscu.

  Nie ma już nic do powiedzenia, gdy jest się w stanie błogości. Umysł jest milczący i nieruchomy, ponieważ nie ma dalszych pragnień, aby wywołać w nim vrittis lub fale.

  Z końcem pragnienia w błogości przychodzi chwilowy koniec „ja”, tego, który powstaje, aby spełnić pragnienie. Nie ma pracy, ona znika.

  Wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłem, było po prostu sposobem na dotarcie do tego stanu. Jedyną lepszą rzeczą jest więcej”.

  https://goldenageofgaia.com/2020/10/22/the-only-thing-better-is-more/

  Blog Tamar102 o 06:11

 11. „Szeptucha odsyła chorobę z powrotem do świata, z którego ta przybyła. Wyprowadza ją z człowieka”.

  Może odeśle też zaraze nierządników do jakiejś czarnej dziury, by już nikomu nie szkodzili.
  Polska to piękny KRAJ, a ludzie chcą żyć w spokoju i cieszyć się życiem.
  Dobra i coraz wyższa energia pulsu Gai sprzyja porządkom.

  Na Podlasiu jest 30 szeptuch.

 12. Monika Wiśniewska, polska autorka chętnie cytowana przez co bardziej świadomych Kanadyjczyków:

  „The vaccine should be tested on politicians first. If they survive, the vaccine is safe. If they don’t, then the country is safe”. 😁

  „Szczepionkę powinno się najpierw przetestować na politykach. Jeśli przeżyją, szczepionka jest bezpieczna. Jeśli nie przeżyją, wówczas kraj jest bezpieczny”.

  ***Jej nazwisko nic mi nie mowi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s