57 myśli w temacie “Wielki koncert wzmacniający regenerację wzorcowego słowiańskiego DNA

 1. Dziś rano tuż po obudzeniu się ujrzałam złoty wir na czarnym tle, jakby drobinki brokatu złotego wirowały.

  Sprawdziłam, zamykając oczy.. wiru nie było. Ponownie otworzyłam oczy i wir był w tym samym miejscu..

  Rano głowa bez zakłóceń, to i ujrzeć można..

  1. „Dziś rano tuż po obudzeniu się ujrzałam złoty wir na czarnym tle, jakby drobinki brokatu złotego wirowały”.

   To złoty sznur (warkocz) łączący Istotę ze Stwórcą Wszechbytu.
   Wszystkie żywe Istoty są tak połączone, choć nie wszystkim (na razie) udaje się dostrzec.
   Parę lat temu – tylko raz – widziałam taki sznur.
   W biały dzień.
   Rzeczywiście byłam wówczas, jak by to nazwać, w „unikalnym nastroju”.

   O takim złotym splocie wspominają Mnisi tybetańscy, ale i też buddyjscy.

   Miłego!

   1. Dzięki, Krysiu. To nie pierwszy raz, jak ujrzałam złoty wir.
    Pisałam wcześniej.
    Gdyby to była wada wzroku, to po zamknięciu oczu nadal byłby widoczny obraz. Tak podają medycy.
    Wykorzeniłam wszelki chaos z mego życia i oto jest… obraz
    prawdziwego porządku we wszechświecie..

    Bez lęku …bez chaosu strategii…jest…obraz Źródła…
    Pięknego dnia Wszystkim

  1. to i tak łagodny objaw skutków wycieku do Wisły

   swoją drogą chyba robią to specjalnie – okresowo warszawskimi fekaliami zatruwać Królową Rzek Polskich

 2. Wlasnie obejrzalam polecany w tawernie przez kogos program warto rozmawiac o coficie😉szok jak oni tam bez ogrodek mowia w rezimowej tv otwartym tekstem jak jest. Chyba juz nadszedl czas przemiany na tysiac procent jesli zbiorowa swiadomosc pozwolila czy wymusila mowienie w tv tak otwarcie. Pytanie kto to uslyszy. Zreszta jak powiedzial w tym programie gosc: nauka to obserwowanie rzeczywistosci. I w mojej rzeczywistosci tutejszej obserwuje brak strachu u wiekszosci. Bylam na wywiadowce w nowej szkrzeczywistli wszyscy bez maseczek( no dobra jeden facet na 25 osob), po spotkaniu tlok do skarbnika. A wychowawczyni powiedziala ze dzieci nosza maseczki na przerwach i to dobrze dla uspokojenia tych co sie boja! Nie ze to sluszne czy odpowiedzialne i inne bzdety. W autobusie juz nikt nie krzyczy na otkryte twarze. Na ulicy jakies niedobitki zamaskowane. W knajpie w Gorach Sowich ludź przy ludziu plus weselnicy. Jest dobrze czuć to w atmosferze. Ten szok byl potrzebny tym śpiochom do pobudki. Trza czasem dostac po dupie by cos zrozumiec. Taka planeta☺

  1. Po dupie dopiero nam szykuja… Jackowski mowi ze cos pierd… w listopadzie i bedzie nagle ponowne zamkniecie wszystkiego. Szefunio WHO mówi to nie jest ostatnia pandemia.
   A ma sie zaczac od Niemiec i Polski czyli tych co najbardziej i najglosniej krzycza stop CoV.

   1. Mogą się przeliczyć, bo liczba obudzonych i wkurwionych w Niemczech, ale i w Polsce, jest taka, że rewolucję mogą zrobić, jak będą chcieli w listopadzie znowu wszystko zamknąć.

 3. Ale jaja – matriks sam się zaoruje. Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas wczoraj w wywiadzie dla Radia Zet przyznał (nie wprost), że pandemia to ściema.

  Powiedział, że maseczki tylko częściowo zatrzymują patogeny i że należy je nosić nie w celach ochronnych, ale dlatego, że jest pandemia.

  https://prawy.pl/110308-hit-szef-sanepidu-przyznaje-ze-maski-sa-glownie-nie-po-to-by-chronic-ale-by-przypominac-ze-jest-pandemia-wideo/

   1. Pinkas synagoga jest w Pradze. Teraz widzicie, kto jest w Polsce Głównym Inspektorem Sanitarnym. Ciekawe jak brzmi jego prawdziwe imię?

   2. Pinkas
    (hebr., kronika; od grec. pinaks = deska; jid. pinkes) – określenie księgi, w której umieszczano zapiski dotyczące dziejów gminy, spraw związanych z jej ustrojem wewnętrznym, protokoły posiedzeń itp. Z tego powodu w Niemczech nazywano ją Gemeindebuch (księga gminy; hebr. pinkas ha-kehila). Własne p. posiadały także bractwa pogrzebowe, stowarzyszenia religijne, cechy i inne organizacje społeczne. Prowadziły je także organy samorządu żydowskiego – Sejm Czterech Ziem[stw], Sejm Żydów Litwy i ziemstwa. P. stanowią jedno z najcenniejszych źródeł do historii Żydów, a zwłaszcza – dziejów gmin. Pod wpływem rozwoju nowożytnej historiografii żydowskiej zaczęto się nimi poważniej zajmować i kolekcjonować je (p. oraz ich odpisy zbierała m.in. Biblioteka Judaistyczna w Warszawie). Zaginiony p. Sejmu Czterech Ziem[stw] został zrekonstruowany przez Izraela Heilperina (Pinkas Waad Arba Aracot… (1580-1764), 1945); a p. Sejmu Żydów Litwy został wydany przez Sz. Dubnowa (Pinkas ha-Medina Lite (1623-1761), 1924).

    Autor hasła: Rafał Żebrowski

 4. Kochani, muszę wam napisać, że wczoraj myślałam, że u mnie się zawałem skończy. Miałam spięcie dosyć mocne z osobą, która ma przejąć moją pracę, bardzo chciała mną rządzić i prace wydzielać, dając w podtekście w majlu do pracodawcy informację, że ja się migam od ważnej pracy, którą ona musi teraz wykonywać, a to co ja mam do zrobienia może poczekać… przypominam, że ja zostałam zwolniona i mam jeszcze „parę” dni do”odaoaski” w firmie… w pierwszej chwili chciałam też odpowiednio odpowiedzieć… ale po chwili uznałam, że jedynie spokój jest dobrą drogą i odpisałam spokojnie parę słów, ona nadal obszczekiwała, ale ja więcej z nią nie dyskutowałam. Rozmawiałam dziś z szefem, z tego co mówi stoi po mojej stronie, teź pewnie nie chce mnie w tych ostatnich dniach tutaj wkurzać, bo jak pójdę na chorobowe, to zostaną w ciemnej dupie.

  Ale co mnie to wszystko nerwów kosztowało tylko ja wiem. Herbatka na uspokojenie była potrzebna i OPC zażyłam, bo pomna tego, że ciężkie czasy są i tego, że w najbliższym otoczeniu zawał, zasłabnięcia ( aż karetka musiała przyjechać) są, nie chcę tego dla siebie. Teraz tylko utrzymać spokój. Zakończyć sprawy i witaj nowe życie ( jeszcze nie wiem jakie) witaj nowa drogo ( jeszcze nie wiem jaka).

  1. Tak to boli Ula-Laszko.
   Wraca wszystko co wysłane…wraca ze wzmożoną siłą do ….
   Serdeczności…
   Tylko spokój. Niech zwycięża Światłość…

  2. Jakie? Dobre, Droga Ula- Laszko. To ja wójt, Ci to mówię 👍😘. Już dziś witaj w Wolnym Czasie 🙏 Wolnym w pojęciu wielowymiarowym, rzecz jasna 🌞

   1. tak Anamiko, ja wiem, że to co do mnie idzie jest dobre, najlepsze, nie mam żadnych obaw, a jedynie pewność, że to czego chcę się stanie. To co się teraz dzieje, to też spełnienie moich życzeń z maja, czerwca. Jedynie trochę inaczej miało to wyglądać, ale to w jaki sposób się sprawy dzieją nie świadczy o mnie, a o tych ludziach, którzy to robią… ale cóż ja też język w gębie mam, w ciemię bita nie jestem, pisać też potrafię, więc wczoraj napisałam tej osobie, na jej skargę że ma dużo pracy, że to nie wszystko, bo jedynie część odemnie przejęła, resztę musi też jeszcze dostać, a że sama zaznaczyła szefa w majlu mnie atakującym,to moja odpowiedź też musiała być na szefa wysłana. Napisałam też, że nie jestem przyzwyczajona, żeby w sprawach, które można samemu wyjaśnić wpisywać szefa w CC w majlach… no cóż, ta osoba chyba nie ma instynktu samozachowawczego, bo odpisała jeszcze, że jej zdaniem szef powinien o takich sprawach wiedzieć, bo jest szefem… ciekawe, czy zęby po lizaniu tyłka umyła?

    Ja na to już nie odpowiedziałam, bo nie dam się wkręcić w głupie przegadywania, ale napisałam majla do szefa, że muszę z nim porozmawiać.. nie tylko o tym, a właściwie przede wszystkim o czymś innym… zadzwonił do mnie, pogadaliśmy chwilę.. był zażenowany tą wczorajszą sytuacją, powiedział, że dziś z „nową” pogada, i że to ona ma już nowe rzeczy robić, nie ja. Powiedział, że gdyby coś się działo, to mam od raz do niego dzwonić…

    Pewnie już gryzie go świadomość, że w miejsce dwóch doświadczonych, rzetelnych osób dostał jedną, do tego kłótliwą, fałszywą lizuskę… ale cóż, każdy musi ponosić konsekwencje swoich czynów. on podpisał nasze zwolnienie z pracy… to teraz będzie miał osobę na jaką szefostwo zasłużyło. A ja niedługo będę wolna.

 5. Opiszę wam jeszcze mój sen… fragnent snu, bo dziś w nocy dużo się działo. Byłam w moim rodzinnym mieszkaniu( tam gdzie jako dziecko mieszkałam) było ciemno, nagle usłyszałam jakiś hałas, burczenie… wyszłam na balkon, zobaczyłam niby nisko, ale był dość daleko, wolno lecący samolot, wydawał bardzo niskie dźwięki, był to obiekt coś na wzór dużych amerykańskich bombowców,,m weszłam do mieszkania m, żeby poszukać komórki i na stronie lotów na żywo sprawdzić co to za samolot. Trochę to trwało. Jak wyszłam znowu na balkon, to tego bombowca nie było już widać, ale jego odgłos (niskobrzmiące dudnienie był ciągle słyszalny) zobaczyłam, że za nim, gęsiego leci mnóstwo obiektów. Można je zaliczyć do UFO, bo były w kształcie rogala, lecące otwarciem do przodu. Były jasne. Chciałam zrobić zdjęcia, ale włączyło mi się nagrywanie, i przyszła myśl, że muszę to zaraz do TAWa posłać… te obiekty leciały i leciały miałam obawy, że wyczują, że je nagrywam, jeden nawet „cofnął się i wyjrzał znad dachu-tak to we śnie widziałam” ale leciały dalej… muszę dodać, że balkon wychodził na południe, obiekty leciały z południowego-zachodu (bardziej południowego, niż zachodniego) na północny wschód, w odległošci kilkudziesięciu metrów stoi następny blok mieszkalny potem zobaczyłam, że w blok naprzeciwko wbija się samolot pasażerski. Bloki są czteropiętrowe a ja to widziałam niejako z dołu… ale zobaczyłam też, że to nie prawdziwy samolot a wyświetlany na bloku naprzeciwko film?? Było widać gruz, kłęby dymu, ale dwuwymiarowe, za kurtyną, płachtą na której ten wbijający się w blok samolot był wyświetlany widziałam, że blok mieszkany nienaruszony stoi. Ten film powiązałam z atakiem na WTC z 11.09.2020 (tak mi się napisało, więc zostawię) miało być 2001. Miałam informację w głowie, że ktoś w złym miejscu wyświetla hologram ataku samolotem. Że komuś coś się pomieszało, albo systemy operacyjne zawiodły.

  Aha dziś w Monachium ma być próba syren. Chyba za 40 minut.

  Trzymajcie się, jako i ja się trzymam.

  1. Jesteśmy GMO – genetycznie modyfikowanymi organizmami …
   😉
   I nie da się ukryć, że w ogromnej liczbie przypadków równie niebezpieczni co genetycznie modyfikowana żywność …

   1. W zasadzie tak. O genezie istoty ludzkiej można napisać osobną książkę, może ktoś się tym zajmie, jak wiedza zostanie uwolniona.

    Tak czy inaczej to tylko powłoka, z dość mocno okrojonymi możliwościami, ale nie ma takich granic, których by się nie dało przestawić, a co dopiero w takich czasach 🙂

   2. Łukasz, nie wiem, czy czasem już nie jest uwalniana na portalu NwK24-Portal Informacyjny.

   1. Droga Melisso
    O Alkoholiżmie – pamiętajmy o chemicznych uzależniaczach w
    żywności , napojach ,papierosach, alkoholu..
    Od lat nazywam te produkty uboczne…alkoholopodobne jak kiedyś czekoladopodobne..
    Na pewno nalewka na gonionym miodzie pitnym nie uzależni..
    Zdrowotności Wam Tawerniacy.
    Lecznicza Moc Pszczół ,Ajurwedy , Drzew , ,Torfu…oczywiście
    i Lecznicza MOC NALEWEK. ZdRAwiam

   2. Justynko, ja dzisiaj przed spaniem wypiję kieliszeczek mojej nalewki imbirowo-kurkumowo-miodowo-czosnkowo-cytrynowej za Ciebie i Twoje zdrowie Naturowo-piękna-Laszko.💃🥂

 6. ALKOHOLIZM wg Totalnej Biologii
  z książki ,,Uzdrawianie przez świadomość”:

  ,,Jeśli chcemy komuś pomóc ,,wyleczyć się” z alkoholizmu, najlepiejj jest zacząć od rozwiązywania stojącego za nim konfliktu. Możliwości jest wiele, często jest to opisana niżej sytuacja.

  ✨(Projekt/Cel to okres ,na ktory składa się osiemnaście miesięcy przed narodzeniem dziecka i pierwszy rok jego życia)✨

  PRZYKŁAD powiązania między okresem Projektu/Celu i alkoholizmem:

  Przed poczęciem dziecka mama i tata mają ułożone życie.Darzą się miłością.
  W ich związku są dni cudowne i takie ,kiedy są dla siebie żli. Pewnego ramka tata wychodzi z domu zły na mamę.
  Wraca po pracy, przebiera się i wychodzi ,by spotkać się z przyjaciółmi, cały czas unikając mamy. Taka sytuacja utrzymuje się przez wiele dni.
  W końcu tata i mama nie mogą już tego wytrzymać i chcąc pogodzić się idą do łóżka.

  Według koncepcji Projektu/Celu w momencie poczęcia otrzymujemy ,,biologiczną misję” na życie.
  Jeśli moją misją jest pogodzenie ojca i matki, jestem szczęśliwy i spełniony w życiu, gdy mama i tata są razem szczęśliwi. Przyjmnijmy, że urodziłem się właśnie z takim programem, którego sobie nie uświadamiam…

  Życie tocz się dalej…Dorastam, a między moimi rodzicami pojawiają się rozmaite problemy. Pewnego dnia, by lepiej im się żyło, postanawiają się rozstać, co oznacza, że jako ich biologiczne dziecko nie potrafię wypełnić mojej misji ,,zatrzymania ich przy sobie”. Co ciekawe, właśnie wtedy zaczynam popijać piwo (alkohol) Kilka lat póżniej tata umiera. Od tej chwili piję dwa razy tyle.

  WYJAŚNIENIE:
  Alkohol składa się z Wody i Ognia.
  Ogień symbolizuje ojca, a Woda matę.
  Obie te zasady zawarte są w alkoholu.
  Alkohol przetwarzany jest w wątrobie , w której umiejscawiają się wszelkie konflikty potrzeb/braku/uzależnienia.
  Czego nam brakuje w tym przypadku ? Tego, by matka i ojciec byli znów razem. Jeśli nie potrafię wypełnić swojej misji i przeżywanie rozłąki rodziców mnie przytłacza, automatyczny mózg musi znależć własbe rozwiązanie .
  Alkohol jest jednym z najlepszych sposobów , jakie mózg potrafi znależć , by rodzice byli razem.

  Inne konflikty, które mogą być podłożem alkoholizmu:
  * Piję, by uniknąć tego czego mi brak
  * Tragedia rodzinna, zniszczenie domu/gniazda
  * Porzucenie Prawdy, by doświadczyć własnej prawdy
  * Pragnienie Życia
  * Konflikt związany z pieniędzmi (płynnością finansową)
  * Chciałbym połączyć się wewnątrz siebie z matką.
  * Oddzielenie związane z czyjąś śmiercią.

  KOMENTARZ:
  Alkohol może wiązać się również z mechanizmem nagrody, ,,potrzebą wsparcia”, lub ,,zdolnością do stawienia czoła życiowym trudnościom ( o wydżwięku moralnym”…

  Dodatkowe uwagi:

  Motywem przewodnim alkoholizmu jest :
  LĘK PRZED KOCHANIEM i/lub LĘK PRZED BYCIE KOCHANYM

  * Muszę z żalem oddalić się od innych i zerwać wszelkie więzi, tak abym nie musiał przed nich cierpieć lub żeby oni nir musieli cierpieć przeze mnie .
  Jest to reakcja na dylemat., impas ,w którym znajduje się chory: z jednej strony cgce za wszelką cenę oddalić się od drugiej osoby, a z drugiej – chce być blisko niej.
  * Reakcja na uniemożliwienie kontaktu z innymi.

  Jednocześnie pojawia się chęć kontrolowania wszystkiego, aby uniknąć cierpienia.
  * Bojąc się cierpienia ,kontroluję wszystko i przez to odcinam się od innych , podczas gdy w głębi bardzo chcę być z nimi.

  Wspomnienia, które można odnależć w życiu i/lub historii rodziny danej osoby:
  * Przemoc w małżeństwie, przemoc wobec lub ze strony członka rodziny
  * Strata , gwałtowne oddzielenie od ukochanej osoby
  * Straszny czyn popełniony wobec ukochanej osoby lub doświadczany przez ukochaną osobę
  * Wspomnienia matki ,która krzywdzi dziecko (lub bolesne rozstanie matki i dziecka)
  * Wspomnienie uwięzienia
  * Wspomnienie dogłębnego żalu związanego z małżeństwem, organizacją, podpisaniem umowy”

  1. Melissko, odwaliłaś Kawał Porządnej Roboty. Dziękuję Ci 🌺

   Odkrycia Recall Healing pokrywają się poniekąd z odkryciami Berta Hellingera, że nadużywanie napojów jest podświadomą zemstą syna na Matce za brak szacunku do Ojca 🔆

   A jest to tak naprawdę program nie RODowy, lecz NaRODowy, czyli historyczny, czyli okupacyjny.

   DLATEGO RODZICE, KTÓRZY WALCZĄ PRZECIWKO SOBIE, ZABIJAJĄ WŁASNE DZIECKO.

  2. <"PRZYKŁAD powiązania między okresem Projektu/Celu i alkoholizmem:

   Przed poczęciem dziecka mama i tata mają ułożone życie.Darzą się miłością.
   W ich związku są dni cudowne i takie ,kiedy są dla siebie źli. Pewnego ranka tata wychodzi z domu zły na mamę.
   Wraca po pracy, przebiera się i wychodzi ,by spotkać się z przyjaciółmi, cały czas unikając mamy. Taka sytuacja utrzymuje się przez wiele dni.
   W końcu tata i mama nie mogą już tego wytrzymać i chcąc pogodzić się idą do łóżka.

   Według koncepcji Projektu/Celu w momencie poczęcia otrzymujemy ,,biologiczną misję” na życie.
   Jeśli moją misją jest pogodzenie ojca i matki, jestem szczęśliwy i spełniony w życiu, gdy mama i tata są razem szczęśliwi. Przyjmijmy, że urodziłem się właśnie z takim programem, którego sobie nie uświadamiam…

   Życie tocz się dalej…Dorastam, a między moimi rodzicami pojawiają się rozmaite problemy. Pewnego dnia, by lepiej im się żyło, postanawiają się rozstać, co oznacza, że jako ich biologiczne dziecko nie potrafię wypełnić mojej misji ,,zatrzymania ich przy sobie”. Co ciekawe, właśnie wtedy zaczynam popijać piwo (alkohol) Kilka lat później tata umiera. Od tej chwili piję dwa razy tyle."

   KOLEJNA WKRĘTKA

   1__„Pewnego ranka tata wychodzi z domu zły na mamę.
   Wraca po pracy, przebiera się i wychodzi ,by spotkać się z przyjaciółmi, cały czas unikając mamy. Taka sytuacja utrzymuje się przez wiele dni.”

   WYPARCIE WINY za ROZŁOŻENIE ZWIĄZKU, czemu „tatuś” wyszedł zły, czemu „mamusia” TRWAŁA w FOCHU na „tatusia” ?

   2__„W końcu tata i mama nie mogą już tego wytrzymać i chcąc pogodzić się idą do łóżka.”

   bo „mamusia” nie dała rady DALEJ OSZUKIWAĆ WŁASNEJ NATURY…. (FOCH ODCINA babę od MĘSKIEJ NIEZBĘDNEJ JEJ DO ŻYCIA ENERGII) więc postanowiła sobie STRZELIĆ EZAC „tatusia’ w postaci „dzidziusia” (i jego WYSYSAĆ z NIEZBĘDNEGO jej OGNIA)

   jakiego w ramach ZJEBANIA POCZĄTKOWEGO (grzechu narodzinowego) obdarzyła swoimi FIKSACJAMI (CIENIEM) czyli ZWALONĄ MATRYCĄ ŻYCIA….

   3__„Jeśli moją misją jest pogodzenie ojca i matki, jestem szczęśliwy i spełniony w życiu, gdy mama i tata są razem szczęśliwi”

   „WYCHOWYWANE ” w KOŚLAWYM (PASOŻYTNICZYM) ZWIĄZKU dziecię przejmuje coraz więcej koślawych zachowań programując je jako DODATKOWY BAGAŻ do swojej i tak już WYKOŚLAWIONEJ MATRYCY ŻYCIA

   4__„Pewnego dnia, by lepiej im się żyło, postanawiają się rozstać

   bo dzięki „ROSZCZENIOWEJ postawie” „mamusi” w „związku” WIAŁO SYBERIĄ”

   5__„Co ciekawe, właśnie wtedy zaczynam popijać piwo (alkohol)”

   po rozpadzie związku „mamusia” już NIE WIDZI POWODU by DALEJ KOCHAĆ „SWOJĄ PORAŻKĘ” czyli już „ODESSANE z przedurodzeniowej energii dziecko”, a ono w „POSZUKIWANIU MIŁOŚCI” (WODY) popada w alkoholizm, zwłaszcza iż ONO DLA NIEJ jest „TATUSIEM” (jego OBRAZEM) jakiego na ten moment już NIENAWIDZI

   6__„Kilka lat później tata umiera. Od tej chwili piję dwa razy tyle.”

   ZNISZCZENIE poprzez „mamusię” MATRYCY RODU „tatusia” WYDAJE swoje PĄCZKI…

   kolejne TSUNAMI ZNISZCZENIA… czyli NAŁOGOWCA jaki juz UDANEGO ZWIĄZKU z kobieta nie stworzy…

   MISSION COMPLETE….
   „mamusia” DOSTAJE „od JP2” (astralnych pijawek, etc..) MEDAL…. jednocześnie obwiniając cały świat i wszelkich „tatusiów” swoją „krzywdą” „jej wyrządzoną’.

   1. Za Każdą Tyranią stoi tchórzostwo ..
    Zazdrość to Niemoc..

    Ja mam być Szczęśliwa – z Takim Planem Przyszłam na Tę PLANetę/ Metę…

    Pokaż frajerom że się ich boisz to ….wiesz…

    Idę ulicą bez sraski..zarazki…z taką miną że żaden tchórz się nie przyczepi,…nie odważy się…niech spróbuje…

    On/ona Już wie… że odeślę do nauki…PRAWEDY…
    Boją się jak ognia Światłości..czyt…Oświaty…

    Mój Kochany Tato zawsze mówił na takich zuszków…
    ”bez oświaty”….czyli światła brak…i ja tak mówię…

    Jednemu kiedyś agresywnemu za kierownićą powiedziałam cichutko”światła ci brak”’i co ?…ano wylazł z auta i sprawdzał..
    Słoneczka na Miły Dzień Kochani

  3. Odkrycia Recall Healing pokrywają się poniekąd z odkryciami Berta Hellingera,

   kolejne TARANOWE PIERDOŁY

   1__po pierwsze DZIECKO to NIE PRZEDMIOT, NIE RZECZ do FASTRYGOWANIA (przez baby swego) nieudanego pożycia, nie KLEJ do „USIDLENIA” DOJNEGO OSŁA jakiego już się nie kocha ale za to jego portfel jak najbardziej

   2__jeśli kobieta RZECZYWIŚCIE KOCHA swojego faceta to jest jak KORA OKRYWAJĄCA ŁYKO, jest jak WODNY PŁASZCZ na jego OGNIU. NOSI go w SOBIE by on ROZPRASZAŁ jej CIEMNOŚĆ (ciemność w niej).

   Wtedy OBIE MATRYCE i jego i jej przy poczęciu w sposób SYNCHRONIZOWANY przechodzą na dziecko, inaczej dostaje ono od „mamusi” „PREZENT” czyli WYBRAKOWANĄ pełną NIECIĄGŁOŚCI mamusi MATRYCE z jaką się całe życie boryka

   i jeśli trafi na MĄDRA PARTNERKĘ to ona to wszystko POSKŁADA używając własnej WODY (SWOJEJ MATRYCY rodowej) w komplementarną CAŁOŚĆ… albo doda SWOJE FIKSACJE…. mnożąc je aż do WYWALENIA się MATRYCY z ŻYCIA (bezpłodności kolejnego potomstwa, wad tzw genetycznych etc)…

   i potem jest ajwajowanie, że raki narządów płciowych od środka ZŻERAJĄ, ze tylko in-vitro (i bezduszny potworek) itd…

   PS.
   ilu sokali, taranów, soch etc

   raczy POINFORMOWAĆ wpatrzone w nie bałwanki i łowieczki, iz w angielskim „miernictwie”

   5G < 3G

   że "awans" do 5G to UPADEK względem 3G

   ŻADEN prawda? 😉

   1. W I-Cingu idealny związek jest opisywany heksagramem LGNĄCA do NIEBA

    on jest KOMPLETNY w swym przejawieniu, ona mu ODDANA a więc nie zaburzająca przepływu energii od niego do niej (i poprzez oddanie(miłość) z powrotem do niego)…. i ten model jest w podświadomości każdej kobiety…

    Obecnie z uwagi na inwazję parazytów NIEBO udaje ANTY-NIEBO czyli psychopaci pokroju tego piłkarza od niedawno zabitej WAGS w niemczech… czyli to co jest NIEBEM w ezo (archonci, asurzy etc) ale nie w I-CING (wanowie) na jakie lecą ćmy bo „napuchnięty”, „bogaty”, „sławny” itd (tylko zamiast empatii ma w głowie tylko chuć, tzw reptyl zdobywca)… i potem jest burzliwie i fioletowo-różowo…

 7. Równowaga w Braniu i Dawaniu.. 🔆

  Dla wielu osób bardzo ważna jest równowaga miedzy tym, co dają i co dostają od innych. … I im więcej dajesz – tym więcej dostajesz, kontakt staje się wówczas bogatszy, a druga osoba coraz ważniejsza dla Ciebie. Zatem dawanie i branie to życiodajna podstawa kontaktowania się z innymi ludźmi, czy całymi grupami.
  Umieć też trzeba brać aby nie zakłócać równoWAGI…
  Sama kiedyś nie umiałam brać i byłam rozczarowana …bo niedoceniana przez łupieżców…
  Na moje żale odpowiadali łupieżcy…”to po co dajesz..”
  Zatem uważajmy co dajemy i komu i nie dawajmy się łupić z Bezcennej Naszej Energii… 🔆

  1. Dziękuję, Justyno 💚

   Od siebie dodam:

   JEDNI LUDZIE CIĘ INSPIRUJĄ, A JEDNI WYSYSAJĄ.
   WYBIERAJ MĄDRZE.

   1. Dziękuję za Wasze przemyślenia, drogie Tawernianki i wszystkie Was również przytulam 💗

    A przy okazji dziękuję Visowi, a szczególnie Jasności za obronę kobiet 💗

    Rownowagi dla nas wszystkich w naszych relacjach rodowych i wszystkich innych 💗

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s