42 myśli w temacie “Gadzia mafia ABW próbuje zastraszać Prezydenta II RP Jana Zbigniewa Potockiego

  1. Autor nie widzi różnicy między prawem naturalnym a prawem wodnym (Rzymskim ) Miesza pojęcia. A to bardzo duża różnica.

 1. …ale mamy MOC w swoich Umysłach…Sercach….
  Po otrząśnięciu się z szoku …po rozpoznaniu misternie uknutego człowiek powinien iść dalej …do Sfery Duchowej…
  Sercowej…Serdecznej…
  Poruszyć aspekty Duchowe…Energetyczne..Kosmiczne…
  Wiem.Ludzie tę sferę całkowicie odrzucają wyśmiewając..a to błąd..
  Po szoku ..odkryciu kart nie potrafią pójść dalej..no i jak mają do końca zrozumieć o co chodzi w tej grze….i jak się nie dać wciągnąć w tę grę…

  1. Justyna – „Wiem.Ludzie tę sferę całkowicie odrzucają wyśmiewając..a to błąd..”

   Zastanawiam się często nad tym, jak ludzie mogliby w skrócie i w przyspieszonym tempie pojąć o co kaman, skoro ten proces jednak zajmuje sporo czasu, bo jest tak wieloaspektowy. Mój proces, mogę się przyznać rozpoczął się gdzieś w 2012…. lub ciut wcześniej…. to i tak sporo (zaczęłam od astrologii, potem fizyka kwantowa i dalej poszło, ale i tak nie wszystko jest dla mnie oczywiste przecież…)

   Zatem, jak próbuję z kimś rozmawiać i widzę, że coś kuma, to zaraz słyszę, że poruszam zbyt wiele wątków: polityczny, finansowy, historyczny, cywilizacje, edukacja, duchowość itd, i że dlatego „to nie ma sensu”. Hmmm, no i wyłączają się z rozmowy…

   ***

   1. Lela pisze:
    ……..jak ludzie mogliby w skrócie i w przyspieszonym tempie pojąć o co kaman….

    Droga LELO…odpowiem krótko…bo nie rozumieją….

    Rozumieć to: ustosunkowywać się, obejmować, dostrzegać, zdawać sobie sprawę z czegoś, załapywać, przenikać myślą, kumać, zauważać, pojmować, uświadamiać sobie, kontaktować, ogarniać, nadążać, miarkować, spostrzegać”………..

    Dawno dawno temu zadałam pytanie Nauczycielowi od Matematyki …dlaczego wiekszość nie lubi matematyki…
    Odpowiedział krótko… bo nie rozumieją….

    „Dla tych, którzy nie rozumieją, szanujemy cię również i prosimy, abyś wziął to, co odczuwasz jako prawdę, do swojej duszy, i niech reszta płynie swobodnie!”

    „Każdy bowiem jest w podróży swojej duszy i można go zrozumieć tylko z obecnego poziomu świadomości!”

    „To, w co nie uwierzyłeś w jednej chwili, może stać się celem w innym życiu!”

    zacytowałam z……..

    https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/05/dla-tych-ktorzy-nie-rozumieja-akatu.html

   2. Jak zabraknie żarcia, to zrozumieją bardzo szybko, o co kaman…. oczywście ci, którzy będą w stanie wykrzesać jeszcze choć trochę energi w zagłodzonym organizmie lub otrzymają wcześniej pomoc od światlejszych.

 2. Na co komu ten Potocki, egregor g…. Wart, zajmowacz czasu i umysłów, a od dziś w szkołach w Polsce dzieci w kagańcach na twarzach, wyznaczone strefy i dystanse, zawsze uważałam, że szkoła to więzienie, teraz to jeszcze bardziej oczywiste…

  1. Ale on jest bardzo ale to bardzo potrzebny do otwierania oczu, umysłów i serc właśnie.
   Zobacz jak łżemendia razem ręką w rękę (mimo że niby konkurują) śpiewają jednym głosem w sprawie cowidka, pił sutkiego, Białorusi. Kłamstwo otacza nas z każdej strony i czas najwyższy na apokalipsę czyli prawdy (starej wiedzy) ujawnienie.

  2. Czy przypadkiem nie powtarzasz narracji glownego scieku o dzieciach? Chca zeby dzieci zle sie czuly one nie sa slepe i gluche i slysza co dorosli mowia. Moje dziecko bylo w nowej szkole. Liceum. Maja grupy miedzyklasowe. Przemieszczaja sie po korytarzach. W klasie pani zachecala dwojke przestraszonych do zdjecia maseczki. Nauczyciele tez sa rozni. Wiem jakim syfem bylo dla nich zdalne nauczanie. Ogrom lekcji i siedzenie samemu tyle godzin przed kompem. Izolacja od przyjaciol. Teraz nawet tak dziwnie chca chodzic do szkoly. I tak w sklepie czy autobusie nosily maski. Duzej roznicy nie ma. Ludzie z roznymi przeciwnosciami musza sobie radzic. Grunt to zachowac spokoj i optymizm. Pozdrawiam.

 3. Potocki idealny nie jest, ale póki co tylko on jeśli przejmie władzę daje nadzieję na zmiany w dobrym kierunku. Mówi w tym filmie , że przychodzą do niego tysiące emerytów i rencistów którzy głosowali do niedawna na PiS. Jeśli tak jest to znaczy, że ludzie wreszcie zaczynają się budzić i jest szansa, że rządy okupacyjne w Polsce się niedługo skończą. I to chyba jest prawda. Mam na to osobisty dowód. Moja mama dzisiaj usłyszała, że PiS zaakceptował nowego niemieckiego ambasadora, byłego członka wywiadu i syna nazisty. Tak ją to zbulwersowało, że uznała Kaczyńskiego za zdrajcę i zdjęła jego portret ze ściany i schowała gdzieś do szafy. Nie sądziłem że coś podobnego kiedyś nastąpi. A popierała PiS odkąd ta partia powstała. Przeczytała ostatnio książkę Henryka Pająka pt. „Państwo Polin w państwie polskim” jaką jej dałem i przeżyła szok. Teraz wreszcie zrozumiała, że wybory to jest teatr dla gojów.

  1. Brawo dla mamy 👍
   Potocki lże tak samo jak inni. Tylko ma ego wybujałe jak bolek. Gada gada od tylu lat i nic z tego gadania nie ma. Energię ma gęstą i oblepiona różnymi takimi…
   Ja mu nie ufam.

   1. Oczywiście, że tak. Dokładnie tak samo go wyczuwam.

    P.S.
    Trzymajta się w tej Tawernie 🙂 Czas ruszać w swoją stronę. A taki ładny dzień z wielką pełnią jest ku temu dobrym czasem. Hej!

  2. przeciez domy Potockich, Rzewuskich współpracowały w niszczeniu narodu polskiego. Szkody w trylionach euro. 10^15 .

 4. Prezydent 2RP łaskawie informuje Polaków, że Polską od dawna rządzi grupa przestępcza o charakterze zbrojnym i równocześnie, naiwnie potwierdza że zawiadomił o tym prokuraturę, informując Polaków, że powziął plany spotkania się z hersztami tej grupy, aby go altruistycznie i wbrew własnym interesom dopuścili do telewizji, SEjM-u i Senatu…
  Kicha z grochem !
  Przepraszam czy tylko ja mam wrażenie, że to jest jakiś program rozrywkowy?
  Czy tylko ja mam takie wrażenie, że prowadzący przynajmniej odrobinę mentalnie nie domagają?
  Na co nam to wielokrotnie powtarzane stetryczałe biadolenie? Cały świat jest w łapach sinokrwistej mafii , a jedynie legalny Prezydent 2RP rzekomo kisi na koncie 850 mld dolarów , bo brak mu pomysłu, co z nimi zrobić? Taki jest inowacyjny, że ogranicza się do biadolenia i przeważnie używając YT próbuje trafić do swojego narodu. Tymczasem trzymanie tej kwoty na koncie w banku, a nie zainwestowanie jej w Warszawę i jej mieszkańców ( chociażby wykup większościowego pakietu w stacji TV o zasięgu ogólnopolskim ) jest karygodnym błędem merytorycznym i strategicznym !
  Brawo Panie Prezydencie 2RP za wykazaną inwencję i pomyślunek inaczej….
  Czy ktoś z Was, zapytał już JZP co się stało z wygranym w Europejskim oddziale Sądu Arbitrażowego w Ciechanowie sygn. akt I A 18/2019 ( skopiuj odnośnik do linii poleceń –> https://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2Furl%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3Dweb%26cd%3D%26cad%3Drja%26uact%3D8%26ved%3D2ahUKEwj_38SXnKzrAhWNuIsKHbruBEgQFjABegQIBBAB%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fcourtesa.eu%252Fwp-content%252Fuploads%252F2019%252F05%252FWYROK-IA-18_2019_.pdf%26usg%3DAOvVaw1qm0ijdopT5xEXi_VPHi8u&event=comments&redir_token=QUFFLUhqbF9zTVRRQzMzSk4zejFuMG9xMnhPNEp0djNEUXxBQ3Jtc0trSG5tVWJub1dGTU5LeUROcTFGUW1vMFFSdzZxaG83THlJdzcyQnV4U3ZJU09KeUc5SE5rM1g3dHN1SHA0elpacTNHdEt2djZTWkdoTFhFT1Q3VW9fX1h2ZEhfbnUteUl6SEdBb1RNbzI4S1NrTnJnYw%3D%3D&stzid=UgyJLjep4JJmwD0Igkl4AaABAg.9Cbcl9oO9jj9CcCNhp7D9s ) odszkodowaniu za zniszczenia Warszawy w czasie 2 WŚ ?
  Czy pan Prezydent 2RP łaskawie raczył odpowiedzieć jaka firma zajęła się egzekucją i co się stało z pieniędzmi ?

   1. Włochy to państwo, które ma swoją mafię, a 3 RP to mafia, mająca swoje państwo. Przy czym samo stwierdzenie państwo, oznacza monopol na władzę !
    Nie sposób uzyskać od prezydenta 2 RP prostej i oczywistej odpowiedzi na zadane wyżej pytania.. Abyśmy stale nie byli ślepcami, żałośnie głosującymi od kolejnej BANDY do BANDY działającej według heglowskiej strategii, musimy oceniać ich po czynach, stale upewniając się, czemu tylko wyłącznie gadają, przy czym zwykle ściemniają –> https://youtu.be/dkQXJOpL-2U
    My natomiast musimy pamiętać, że sinokrwiści są o lata statystycznie bystrzejsi niż reszta tubylców, którzy nie mają daru wielowątkowego kojarzenia.
    Za co przepraszam i w imię czego otrzymuje się order zdrajcy Polski św. biskupa Stanisława porąbanego za ten czyn męczennika…

   2. Też mnie to trochę zdziwiło, może widocznie zbyt wiele na nim siedzi? Czy coś w ten deseń.

  1. https://www.tvp.info/49648255/jest-decyzja-polski-ws-ambasadora-niemiec-to-szansa-rozliczenia-z-dramatyczna-historia

   https://www.tvp.info/49486013/kim-byl-ojciec-kandydata-niemiec-na-ambasadora-w-polsce

   Jeden z wielu komentarzy w podobnym tonie:

   „hańba ! Już na PiS nie zagłosuję”.

   Mam nadzieję, że liczba osób wychodzących z matrixa będzie wzrastać coraz szybciej.

   Brytyjski nierząd zliczał podwójnie liczbę zakażonych:

   https://www.telegraph.co.uk/global-health/science-and-disease/tens-thousands-coronavirus-tests-have-double-counted-officials/

   .https://youtu.be/JlspKN211C4

  2. Podobnie po wiadomości o ambasadorze zareagowała moja mama – PiS to oszuści, nigdy więcej PiS. Tyle, że teraz mówi, że nie ma na kogo głosować i że jak żadna nowa prawdziwie prawicowa partia się nie pojawi to w ogóle nie pójdzie. Postęp jest, bo najwyraźniej z PiSu się wyleczyła.

 5. Piekny przyklad jak srodowisko tzw alternatywne gra na tych samych uczuciach co media glownego nurtu. Wl Pan Zagorski odwolal harmonie kosmosu. Ale jak on to zrobil. Mowi glosem wolnym, zatrzymuje sie jakby uczucia tlumily mu glos. Buduuje napiecie. Walczy z systemem wiec system zrobi wszystko by mu przeszkodzic. Ehh. Lezka sie w oku kreci patrzac na to mistrzostwo socjotechniki. Wybaczcie ale to taki sam teatrzyk dla mnie jak Pan Potocki. Walcza, wywoluja wkurw i inne niskie uczucia. A kogo one karmia?

  1. A w tej samej Sobotce wlasnie impreza Krystyny Maciag sie odbyla. To to samo srodowisko. Ci sami ludzie. I wtedy system nie kladl klod pod nogi? Ten sam burmistrz nie czul sie zastraszony? Duzo pytan sie nasuwa.

   1. Ala, Harmonia Kosmosu to jest Największe Zgromadzenie Przebudzonych Istot na Planecie.

    Twórcy kowidowej ściemy drżą, że na HK ktoś mógłby zorganizować zbiorową wizualizację, która w dwie minuty rozwaliłaby ich wieloletnią intrygę.

   2. Ilu jest czytelników TAWerny? Może my umówimy się na cotygodniową zbiorową wizualizację pięknych uśmiechniętych twarzy. Jeśli wbijemy choćby małą szpileczkę systemowi… Warto.

   1. wizualizację? Po co? Deklamacja nie wystarczy? Wszystko ma byc wizualizowane?

 6. Odnośnie Anastazji (tytułowej bohaterki książek Władimira Megre) to NIE JEST ONA DOBRYM PRZYKŁADEM.

  Swoje dziecko WYCHOWUJE W ODCIĘCIU OD OJCA.
  Również w odcięciu od innych dzieci ! oraz ludzi.

  Ojcem jej dwójki dzieci jest żonaty! mężczyzna mający żonę i córkę, czyli swoją rodzinę.
  Nie przeszkadza to jednak Anastazji w tym, by nauczać innych o bezwzględnej czystości przedmałżeńskiej (a ile też trzeba spełnić warunków, by doszło do tych zaślubin).

  Wg też niej fizyczne połączenie kobiety i mężczyzny ma służyć tylko i wyłącznie spłodzeniu dziecka.
  Bodajże w tomie 2 jest taki fragment pełen jadu i potępienia dla kobiet żyjących w „nieczystości”.
  Bardzo przykro mi się wtedy zrobiło, jak go przeczytałam… Pomyślałam sobie: „potępiasz inne kobiety, sama wymyślając sobie niepokalane poczęcie swoich dzieci”.

  Zresztą w tej całej serii mnóstwo jest takich różnych wkrętek.
  Ale mniejsza o to…

  KAŻDE, ALE TO KAŻDE DZIECKO POWINNO MIEĆ KONTAKT ZE SWOIM OJCEM.
  TO JEST TAK BARDZO WAŻNE.

  1. Tak w tej książek jest wiele wkrętek , choćby z glistnikiem już kiedyś o tym napomknęłam , jednakże są tam też ważne treści kto chce to je odnajdzie .

   Światełko odnośnie twojej wypowiedzi pomyślałam to samo . I znów kodowanie nas że cielesność to grzech!!! albo że kobieta sprowadza się tylko do roli bycia Mamą itd itp , potem weszłam w to jeszcze raz i zrozumiałam głębię tego przekazu. Blokady/kody/programy, które nam nałożono czyli fizyczność należy potępiać blokują odbiór tego o co na prawdę w tym przekazie chodzi . Nie zmienia to faktu że i iż uważam to za specjalną wkrętkę w tej książce , bo de facto można było to przekazać w inny sposób,być może .

   Z tą książką to w ogóle ciekawe sprawy się dzieją , w wersji Holenderskiej ma ona 500 str , a więc gdzie jest reszta stron w polskim wydaniu ? . Jak im coś nie pasuje to mieszają . Norma

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s