28 myśli w temacie “Kto przyjął w Polsce miliard dolców, aby kowidian tworzyć listę? – Ivan Komarenko

 1. Akurat dzis rano zastanawialem sie: czemu nikt o tym jeszcze nie spiewa, gdzie zbuntowani rockmani, itp, albo ze moze juz spiewaja tylko ja nie wiem. I prosze, cos juz jest 🙂 Nie moj gust muzyczny ale to dobry znak, muzyka moze sie szybciej przebic do mas niz wypowiedz profesora-noblisty, ktory by mowil to samo.

   1. Cos taki nabzdyczony? A ikona z przymruzonym okiem to oczym swiadczy? Chcialam tylko zagaic rozmowe.

 2. Te melony dolców to jest tylko makulatura. Czyżby i do Szumowińskiego to doszło i wypiął się z zaprzęgu i chciał choć troszku pobalować, póki jest za co?

 3. Nastąpiła bardzo fajna rzecz. Artyści, często nawet celebryci, są w końcu po stronie ludzi i bronią świadomości. Komarenko, Edyta Górniak i pewnie wielu innych. To jest niesamowicie pozytywne. Pozdrowionka!

  1. Ivan Komarenko
   Edyta Górniak
   Justyna Steczkowska
   Doda
   Viola Kołakowska
   Krzysztof Ibisz
   Wojciech Brzozowski

   Tych kilka politycznie świadomych istot (wiedzą, że władcy marionetek się nami bawią) to jest garstka w morzu potrzeb…

   1. Kropla drąży skałę. Skąd taki pesymizm w Tobie, TAW-ie, jakbym słyszał swojego brata spod Byka, który jest bardzo świadomy i wie, o co chodzi z kowidem: że to ściema itd., ale mówi mi, że będzie jeszcze gorzej. Byki może są realistami. Pewnie o to chodzi. Ja się cieszę z garstki świadomych celebrytów, a to, że to kropla w morzu, nie ma dla mnie znaczenia. Pozdrowionka!

   2. „Etykietki są niewygodne i utrudniają spostrzeganie zmian, zwłaszcza pozytywnych”.

    ~ Nicole Grospierre-Słomińska

    *

    Jestem realistą, nie pesymistą. Gdybym był pesymistą, nie prowadziłbym tego bloga od siedmiu lat, nakładem mojego prywatnego czasu, za który nikt mi nie płaci, i kosztem mojej Rodziny.

    Ja jestem tylko lustrem, w którym inni widzą siebie i swoje teorie. Naturą umysłu ludzkiego jest obłęd ekstrapolacji.

    Obecnie jesteśmy w Procesach Lustra.

    Dotyczy to nawet wielu, wydawałoby się, bardzo zaawansowanych duchowo istot – nagle włączają im się Programy Osądu… Niektórzy kręcą nawet całe serie filmów, w których metodycznie atakują energetycznie inne istoty Źródła. Amok w czystej postaci.

    Ktoś, kto nie widzi kolejnych faz własnych procesów, opóźnia swój wzrost.

    To oczywiście – jak to u mnie – szersza uwaga natury ogólnej, off topic.

   3. W najnowszym programie Polsatu – „Twoja twarz brzmi znajomo” – Gąs i Dowbor śpiewali, że maja dość pandemii:)

   4. Ciekawe, bo gdzieś na YT krążył wywiad z dodą, która mówiła, że to dziwne, że nikt jej nie zapytał, skąd ona w styczniu wiedziała o tym, co będzie, że odwołała koncerty, występy itd. i dziwiła się, że nikt jej o to nie zapytał i jednocześnie powiedziała, że „oni” wiedzieli wcześniej, co będzie, że „mieli cynk”.
    Ciekawe. Miałam ją za tę, która stoi po jasnej stronie, że tak powiem, ale po tych jej wypowiedziach….

   5. „…która mówiła, że to dziwne, że nikt jej nie zapytał, skąd ona w styczniu wiedziała o tym, co będzie”.

    Przecież afera Covid Gate wybuchła właśnie w styczniu.

    A smażenie ludziom mózgów mikrofalami 5G w obozie koncentracyjnym w Wuhan, gdzie umierali w męczarniach, miało miejsce w listopadzie i grudniu – i pierwsze konkretne ruchawki przygotowawcze, by to przykryć kowidem miały już miejsce jeszcze przed nowym rokiem, więc nic w tym dziwnego, że wtajemniczeni o przygotowywaniu PLANdemii mogli wiedzieć kilka dni wcześniej.

   6. „…która mówiła, że to dziwne, że nikt jej nie zapytał, skąd ona w styczniu wiedziała o tym, co będzie”.

    Ja też nie byłam zdziwiona.
    W roku 2018 pracowałam w pewnej globalistycznej korporacji i pewnego dnia dostaliśmy wszyscy na całym świecie zapytanie, czy gdyby przez jakiś dłuższy czas była jakaś awaria – tak było to sfornulowane – to czy moglibyśmy pracować z domu. Chodziło, czy mamy dobry dostęp do internetu, porządny sprzęt itp.

    Szatany poinformowały swoich odpowiednio szybko, by mogli się przygotować, by ich biznes nie doświadczył strat.

    Ja zapytałam, co to za awaria jest przewidywana. Odp była taka, że np. w dostawie prądu. Ja na to, co to za przerwa w prądzie, co trwa parę miesięcy. Oczywiście przemilczano moje zapytanie.

    Dziś już wiadomo🤪

  1. Chyba się chłopaki źle doinformowali, ta ciężarówka to prawdopodobnie cyt. za stroną „Mobi ® Gen
   Czyste i ciche rozwiązanie zasilania na miejscu dla obiektów lub odległych lokalizacji, które wymagają gwarantowanego źródła zasilania. Wystarczająco mocny na place budowy, imprezy i wszystkie potrzeby zasilania awaryjnego” – Dlaczego sami nie sprawdzili? Choć to ja mogę być w błędzie, choć akurat logiczne dla mnie takie ustrojstwo tam gdzie czyste powietrze a jakaś ważna imprezka dzieje się. Natomiast ważne jest przesłanie Irokeza i odważnych Lechitów cobyśmy się łączyli i działali razem na lechickim – CHALDEJSKIM POLU fraktalnym:) Co tez my tu w TAWERNIE czynimy ochoczo fraktalem BOSKIEGO SERCA( wszak bogowie to my):)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s