235 myśli w temacie “PROTEST STOP COVID-1984, WARSZAWA, 16.08.2020

  1. Pani Ivonne robi dobrą robotę. Porusza super ważne kwestie. Podziwiam ją za odwagę i wiedzę w tej materii.

   1. Tak, Iwonka jest niezwykle odważna, w sumie rozmowa z panem Steelem się nie odbyła, choć do tego zmierzało, natomiast inicjatorka rozmowy obnażyła dzięki temu wiele ciekawych aspektów geopolitycznej rzeczywistości i nie tylko.

    Potwierdza się jednak to, o czym mówi Taw, że jako takich zbawicieli od wszelkiego zła nie ma – zmienia się tylko kaganiec na bardziej miękki. Bo przecież tak ważna wiadomość dla świata jak wszelkiego rodzaju gówno związane z wykorzystywaniem dzieci na tej przepięknej planecie powinno być priorytetem do ogłoszenia wszem i wobec! A tu jakieś maskarady, niedomówienia, zawoalowania, itp.

    Ciekawa jestem jeszcze tego, co niby ma się wydarzyć na jesieni, tej NIESPODZIANKI, o której mówił Trump, potem dam sobie spokój z oczekiwaniami wobec Trumpa.

   2. To, co i ja od dawna zapowiadam:

    patrząc z punktu widzenia kandydata na prezydenta, na jesieni muszą odbyć się Ujawnienia na tyle mocne, by miały medialną nośność wynieść Trumpa na drugą kadencję.

  1. Wysłuchałam wypowiedzi Roberta F Kennedy Jr.
   Przyjechał do Niemiec, ponieważ pracuje nad tym, żeby założyć w Europie oddział swojej organizacji Children’s Health Defense (Obrona Zdrowia Dzieci).
   Opowiada o początkach swojej działalności, kiedy to zainteresował się zatruwaniem wody rtęcią przez elektrownie węglowe. Trochę później dotarło do niego, że szczepionki dla dzieci zawierają więcej rtęci niż zatrute ryby, które te dzieci mogłyby potencjalnie zjadać. Wtedy założył tę organizację.
   Następnym krokiem było uświadomienie sobie, że ten problem ma znacznie szerszy wymiar i że za wszystkim stoi Big Pharma, która skorumpowała Kongres, wszystkich polityków, media oraz organizacje, które z założenia mają chronić społeczeństwo przed
   zagrożeniami zdrowotnymi, takimi jak CDC (Centrum Kontroli i Prewencji Chorób), FDA ( Agencja ds. Żywności i Leków) czy HHS (am. Ministerstwo Zdrowia).
   Potem uświadomił sobie, że to nie tylko problem USA, ale globalny i że takie persony jak B.Gates czy Fauci wykorzystują strach ludzi przed pandemią, aby wymusić na nich posłuszeństwo i zrobić z nich owce idące bez sprzeciwu na rzeź.
   Wspomina też o 5G. Twierdzi, że głównym jego celem jest gromadzenie danych o ludziach w celu przejęcia całkowitej kontroli nad populacją, wprowadzenia totalnej inwigilacji i stworzenia nam dystopijnego koszmaru. Mówi, że w Arizonie jest budowane miasto na 80.000 osób, które jest / ma być potężnym centrum zbierania i analizowania danych uzyskanych dzięki 5G i satelitom.
   Utworzenie oddziału jego organizacji w Europie ma być wyraźnym sygnałem dla tych zbrodniarzy, że ci którzy sprzeciwiają się ich działaniom mogą również funkcjonować poprzez instytucje o globalnym zasięgu.
   Pokrótce, to tyle. 😉

   1. Strach kontra odwaga, Miłość i zaufanie.
    Jesteśmy Dziećmi Źródła, jesteśmy wieczni i wielowymiarowi.
    Czym jest strach wobec tego, kim jesteśmy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s