254 myśli w temacie “Pierwotne Kody Źródła (wersja skrócona)

  1. „Podług wiary waszej się stanie”.

   Jak ktoś ignoruje wszelkie chujozy, to ta chujoza go nie dotknie.
   Nie uciekać przed nią, nie unikać jej, IGNOROWAĆ.
   Dotyczy wszelkiej chujozy.
   Zero strachu, pełnia Miłości. Na początek uczucie świąteczności, jak komuś trudno Miłość wykrzesać.

   1. Potwierdzam. Czasem odnoszę wrażenie, jakbym żył w innym świecie przez to podejście.

   1. Popieram TAWa, nie dajmy się zwariować, a jasnowidzka też musi z czegoś żyć. 🤣🤣🤣

   2. Mnie nie chodziło,że powiedziała z 2-razy o wirusie, ale o energiach wśród polaków, zwróciła sie do polskich lekarzy i prawników z apelem o działanie – o Trampie, któremu grozi niebezpieczeństwo – czy oglądaliście cały ? czy tylko wybiórczo.? Aniu czy musisz zawsze wtórować Tawciowi ? to już jest nudne.

   3. Maryno, czy nudne to nie wiem, bo każdy ma swoje odczucia, ale myślę, że posiadanie swojego zdania w jakimkolwiek temacie, często zgodnego ze zdaniem kogoś innego, to nie jest wtórowanie temu komuś. Nie wiem czy regularnie i od kiedy śledzisz blog TAWa i wpisy Słowianki, ale zapewniam Cię, że nasza Ania ma swoje zdanie i potrafi je wyrazić. Obojętne, czy się z kimś, w tym z TAWem zgadza, czy nie. A bywało, że się mocno nie zgadzała. 😊😊

   4. Maryno, ja również polecam ten materiał. Uważam, że jest mega ważny.
    Do TAWa i Ani – nie rozumiem jak można wypowiadać się w ten sposób o materiale, którego się nie przesłuchało. Bo to raczej oczywiste, że go nie przesłuchaliście. Jestem zszokowana.

   5. Oczekuję, że jeśli ktoś odpowiada na zamieszczony komentarz z linkiem do materiału, to odnosi się do całego materiału, a jeśli chce się odnieść tylko do jednego zdania, to robi stosowną uwagę i nie dyskredytuje całego materiału.

   6. No, chyba Tobie nie muszę tego tłumaczyć. Wiesz, że Twoje komentarze są opiniotwórcze.
    Wystarczą takie dwa zdania Twojego komentarza, żeby zniechęcić ludzi do obejrzenia tej wypowiedzi E.Starko, bo pomyślą, że straszy pandemią, więc szkoda tracić na to czasu.
    A E. Starko mówi o czymś zupełnie innym.

   7. To jest niszowy blog, więc o jakiej opniotwórczości możemy tu mówić? Jestem opiniotwórczy dla trzydziestu osób, więc nie przesadzajmy. Poza tym Tawerniacy to rasowi indywidualiści, którzy i tak robią, co chcą 😀

   8. Nie, nie jesteś opiniotwórczy dla 30 osób, tylko dla całej rzeszy czytelników, którzy nie mają odwagi czy czasu, żeby się wypowiadać na forum.
    Co do Tawerniaków, zgadza się – to indywidualiści, którzy mają swoje zdanie, ale da się zauważyć, że większość z nich i tak liczy się z Twoim zdaniem.

   9. Jeśli źle Wam tutaj, niewygodnie, coś doskwiera, zakładajcie własne blogi. Apeluję o to od lat. Ja mam teraz własne kłopoty i swój cenny czas prywatny, a Wy wciągacie mnie w zupełnie bezprzedmiotowe dyskusje.

   10. Z tej dyskusji cieszą się gnojarze i to wcale nie żuki 🤪, że tyle hałasu o nic.

   11. „Jeśli źle Wam tutaj, niewygodnie, coś doskwiera, zakładajcie własne blogi. Apeluję o to od lat. Ja mam teraz własne kłopoty i swój cenny czas prywatny, a Wy wciągacie mnie w zupełnie bezprzedmiotowe dyskusje.”

    TAWie, pozwól, że odniosę się do Twoich słów.

    Ja nie posiadam mocy wciągania kogokolwiek w dyskusję. Jeśli wdałeś się w dyskusję ze mną, to zrobiłeś to z własnego wyboru.

    Moim zdaniem dyskusja była jak najbardziej przedmiotowa. Rzecz szła o rzetelność i oddanie sprawiedliwości temu, co p. Starko powiedziała.

    Wielokrotnie podkreślałeś, że to otwarte forum dyskusyjne. Każdy wyraża tu swoje opinie i odczucia. Ja też to zrobiłam. Wydaje mi się, że różnorodność i odmienność punktów widzenia rozwija nas, a wzajemne adorowanie niekoniecznie. 😉

   12. Tez to ogladalam. Ale ta pani wywoluje we mnie zle reakcje. Dla mnie nie jest od swiatla i az mam ciarki kiedy zjadliwie wypowiada sie o jej zdaniem zle rozwijajacych sie. Coraz bardziej mam dosc tych rzeszy tzw alternatywnych tv na youtube ktorzy szukaja sensacji i mowia o chwytliwych tematach. Juz nie moge ich ogladac bo tylko mnie doluja i zabieraja czas.

   13. A poza tym jesli taki film wywolal takie reakcje, tzn tak go bronicie ze atakujecie innych ktorzy moga miec inne zdanie czy sluzy to dobremu?

   14. Dzięki za link. Dobry i sensowny filmik! podoba mi się wypowiedź Elżbiety Starko. Jest dosyć wyważona, w porównaniu z często bardzo skrajnie spolaryzowanymi wypowiedziami w mediach publicznych.

    ~~ „Szczerość jest ratunkiem! Mówcie prawdę szczerze jasno i spokojnie” ~~

   15. Alu dziękuję 😘 ❤️i przytulam, bo wiem, że jesteś cudowną Iskierką Źródła.
    W sercu rozmnażam Ciebie na miliony.💓💓🐀 takich Iskierek.

   16. ~~ „Szczerość jest ratunkiem! Mówcie prawdę szczerze jasno i spokojnie” ~~

    Mówię, ale do niektórych to nie dociera i od tygodnia chcą ze mnie zrobić kebap 🤪🤪🤪🤪🤪
    Oczywiście sprawa dotyczy czegoś innego, ale chodzi o mówienie PraVedy.

  1. T A W istnieje od ponad 7 lat, 30 osób pisze – tysiące czytają, od 6 lat czytam TEGO BLOGA – DZIĘKI ZA NIEGO NIEBIOSOM!:) od ok. 2 lat coś tu piszę…Przez te 6 lat diametralnie zmienił się mój światopogląd i to głównie dzięki TEMU Miejscu, więc PROTESTUJE przed umniejszaniem MOCY tego BLOGA – całusy

 1. Witajcie 🤗 często odwiedzam tego bloga, czytam wasze cenne komentarze i robi mi się ciepło na sercu, bo dodajecie otuchy. Mam pytanie w związku z pierwotnymi kodami. Otóż leżę w tej chwili w szpitalu (straszą mnie przeszczepem wątroby), wczoraj miałam kroplówkę z krwi. Chciałam zrobić te kody, ale przyszła taka refleksja (ponieważ aktywują dna), czy to jest bezpieczne w takiej sytuacji? Co myślicie o tym? Poradźcie coś. Pozdrawiam serdecznie wszystkich 🤗

  1. Kasiu ją stosuję swoją metodę, do uleczania wszelkich dolegliwości w moim ciele/organiźmie.
   Oto moja modlitwa/mantra.
   Aktywuję i uwalniam Was moje komórki macierzyste i proszę o uleczenie każdego chorego miejsca w moim ciele.

   W Twoim przypadku wizualizuj te wysłane komórki macierzyste jak uzdrawiają chorą wątrobę.
   Musisz mieć w sobie wiarę, przekonanie, że tak się stanie.
   U mnie to działa, bo ja mając 71 lat jestem zdrowa, czuję się młoda i zadowolona z życia tu i teraz.
   Trzymam za Ciebie kciuki i z głębi mojego serca życzę Ci powrotu do zdrowia.
   Kocham Cię Iskierko Źródła.💓💓💓

  2. Kasiu, życzę Ci zdrówka z głębi serca. Myśl pozytywnie i będzie dobrze:) Przesyłam Ci dużo pozytywnej energii:)

  3. Kasiu – jak najczęściej pocieraj mocno dłonie, do poczucia gorąca – i kładź na chorym miejscu, zamknij oczy – wysyłaj Miłość/Światło – do danego miejsca , z intencją UZDROWIENIA , uwolnienia blokad energetycznych, poczuj jak Energia płynie swobodnie…

 2. „Aktywuję i uwalniam Was, moje komórki macierzyste, i proszę o uleczenie każdego chorego miejsca w moim ciele”.

  dziękuję SłowiAnko.
  Tego mi było trzeba.

  1. Adremie 🙏😘 💓 ja jestem tylko radosną i szczęśliwą szarą myszką 🐀 błąkającą się po tej przepięknej Naszej Karmicielce, Planecie Ziemi.🌎

 3. „Strach i lęk to Obłęd a gdy jesteśmy czy też poddamy się temu Obłędowi przestajemy być sobą .”

  Dokładnie MI. Człowiek który się czegokolwiek boi „nie może rozwinąć skrzydeł” i łatwo takim człowiekiem sterować – manipulować. Wszelkie totalitaryzmy opierały się właśnie na strachu i na donosicielstwie.

  1. „Człowiek, który się czegokolwiek boi, nie może rozwinąć skrzydeł”.

   Brawo Panie Radku 🙂 Taki człowiek będzie tą czy inną drogą poddawany jakiejś kontroli lub będzie chciał sprawować kontrolę w swoim życiu lub życiu innych, a ptak po prostu wzbija się i leci. Ufa potędze swoich skrzydeł, ufa swoim oczom i zmysłom. Życia nie da się KONTROLOWAĆ, TO OBŁĘD SZALONEGO UMYSŁU.

   Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia Wszystkim.

  2. „Przychodzi dzień, kiedy jesteś gotowy do drogi. Nie wiesz, co się dokładnie wydarzy, ani dokąd cię zaprowadzi. Wiesz tylko, że jesteś gotowy. I że nic nie będzie już nigdy takie samo”.

   WOJOWNIK SŁOŃCA 🙂

 4. „PRZECIEŻ WSZYSCY JEDNO JESTEŚMY”

  Aniu, Jedno Jesteśmy, ale na szczęście indywidualiści i w swoich domenach specjaliści 😀
  Jestem Tobą, a Ty mną, ale mam nadzieję, że nie zamienisz się we mnie i nie będziesz ostro trenować na worku treningowym 😁 😃, a ja nie zamienię się w Ciebie, bo wtedy pewnie bym ciągle w ogrodzie robił i do Krysi z lasu dzwonił 😁 🤣

  1. Oj Radku zdziwiłbyś się, mnie ostatnio coś często odwiedzają „NiechceMisie”😆😆 i coraz częściej leniuchuję na tarasowej huśtawce, ale tak widocznie ma być w tych czasach ODNOWY ENERGETYCZNEJ I DUCHOWEJ.
   No bo jak się zajmę pieleniem Marchewki, to może uciec mojej uwadze coś o wiele cenniejszego duchowo.
   A boksowanie się z workiem treningowym, to już na pewno zostawiam Tobie.
   Ja🐀 wolę bosakować 👣 niż 🥊 boksować.😂😂

 5. O jej ♥️, dopiero dzisiaj przeczytalam, bardzo dziękuję za takie duże wsparcie 😘😘😘. Aż z wrażenia lecą mi gorące łzy po policzkach, rozklejam się. To jest wspaniałe że są tacy życzliwi ludzie i jest ich coraz więcej. Bardzo dziękuję i życzę żeby Was spotykało same dobro. Pozdrawiam serdecznie ,🤗😍♥️♥️♥️

  1. Kasiu życzę zdrowia. Już przysypiam i gdy kliknęłam na Twój komentarz, żeby go otworzyć „zobaczyłam”, że piszesz, że lekarze wypisują Cię do domu, bo wszystko jest w porządku. A moje „wizje”, myśli, życzenia ostatnio się bardzo często sprawdzają. U mojej koleżanki z pracy wykryto wiosną raka w odbycie, badania wycinków pokazały, że jest złośliwy, musiała mieć operację wycięcia, ja jej cały czas mówiłam, że po operacji okaże się, że strach ma wielkie oczy i wszystko będzie dobrze. I tak było.. wyicięli całego, nie było nacieków, kontrole są w porządku. Mało tego, została operowana w ostatni dzień przed zamknięciem szpitali i odwołaniem planowych operacji. Bała się bardzo, bo to było 13 marca, w piątek.

   U Ciebie też będzie wszystko w porządku. Poszukaj też wykładu Profesora Andrzeja Frydrychowskiego na temat tarczycy. Może u niego też jakąś potrzebną informacje znajdziesz. Dr Więckowski z Dr Przygodą napisali książkę „Odwracanie procesów nowoworowych”.

   https://ukryteterapie.pl/odwracanie-procesow-nowotworowych-lekarze-praktycy-dla-pacjentow-i-lekarzy

   może w niej znajdziesz jakieś wskazówki.

   życzę zdrowia.

   1. Kasiu, to, co napiszę, może niektórym wydać się śmiesznym, ale co mi tam.

    Otóż wczoraj późnym popołudniem przyszło u nas nagłe mocne zachmurzenie przy jeszcze pięknym Słońcu, myślałam, że będzie Burza, za którą nie przepadam.
    A tymczasem rozpadał się mocny, rzęsisty spokojny i bardzo potrzebny deszcz.
    Deszcz jeszcze padał, gdy wyjrzało już zachodzące Słońce, i wtedy na wschodzie zobaczyłam CUD: przepiękną, mocno zarysowaną od horyzontu po horyzont, czyli pełną barwną TĘCZĘ.🌈

    W tym momencie siedziałam na fotelu przy oknie na taras i czytałam komentarze do Ciebie na blogu TAWa.

    Pomyślałam, że ta przepiękna Tęcza, która tak mnie uradowała, że wydawało mi się, iż odfrunę, nie na próżno mi się pokazała przy czytaniu wpisów życzących Ci powrotu do Zdrowia.

    W tym szale mojej radości zadzwoniłam do TAWa, by podzielić się moimi radosnymi odczuciami, bo gdzieś w głębi mojego serca zaiskrzyło, że ta Cudowna, piękna Tęcza jest znakiem WOLNOŚCI dla Ciebie, dla mnie, dla Nas i Naszego kRAJu.

    Nie wiem, co Sobie o mnie pomyślał TAW, bo byłam tak podekscytowana dziwną cudowną energią bijącą od Tej Tęczy, że już nie pamiętam, co Mu tam plotłam do telefonu 🤣

    Wiem i czuję, że u Ciebie będzie dobrze, wyzdrowiejesz, i u Nas w kRAJu zmieni się sytuacja, rządzące ciemnoty odejdą do przeszłości w niepamięć.
    I jeszcze dzisiaj po przebudzeniu czuję piękną, radosną energię tej Cudownej Tęczy, którą przesyłam Tobie i Wszystkim na blogu i w mojej kochanej Ojczyźnie.🌎💓💓💞🐀

   2. „Pomyślałam, że ta przepiękna Tęcza, która tak mnie uradowała, że wydawało mi się, iż odfrunę…”

    Tak, tęcza ma przeogromną energię Radości, po zetknięciu z nią człowiek staje się lekki, RADosny jak małe dziecko 🙂 😀 😀

   3. Słowianko Kochana: wczoraj były protesty, za tydzień kolejne rodziców, za 2 w Berlinie. Młyny ruszyły… A grobale spierdalają, jak to poetycko określił Taw:). Ziemia odżywa, a my razem z nią.
    Dziś czuję dobrą energię, a po przeczytaniu Twojego, Słowianko, komentarza unoszę się z 1 m nad ziemią… 🙂
    Wspaniałego dnia 😘 🎆

 6. Jestem bardzo Wdzięczna za każde słowo otuchy ♥️♥️♥️. Dziękuję po stokroć. Naprawdę czuję Wielkie Wsparcie. 🌈 przepiękna 😀. Dziękuję 😍😘😘. Kocham Was Wszystkich♥️♥️♥️🤗.

 7. Franc Zalewski opowiada bajki, mity, historie sprzed 12 tysięcy lat. Tak po prawdzie, przybliża świat, jaki istniał przed/po potopie.

  Tutaj meritum od 13 minuty:

  .https://youtu.be/q366Ec91-98?t=821

  A tutaj całość, jeśli ktoś chce pooglądać góry, skały i posłuchać wprowadzenia:

  .https://youtu.be/q366Ec91-98

  Uwielbiam tę zakopaną część historii naszej Gaji, polecam! Dr Franc mówi sporo o wydarzeniach z okresu potopu, zbudował również teorię naukową odnoszącą się do tych wydarzeń. A to tylko jedna z epok, we wcześniejszych epokach istniały jeszcze inne, starsze cywilizacje.

 8. Łukaszu, a do mnie przemówił filmik, który zapodała wczoraj Emuszka i skomentowała MI. Podświadomie czułam, że Ziemia nie jest płaska ani nie jest kulą. Moim zdaniem to jest „brakujące ogniwo” w moich rozważaniach i odczuciach. Mam problem – nie jestem w stanie swoim umysłem jeszcze tego wszystkiego ogarnąć, ale ta teoria mnie powaliła.

  Prośba do MI, aby zechciała zrobić taki screen najważniejszych treści, m.in. jak wyjść z tego słoika, co w tym czasie jest najważniejsze, jak się przygotować na te zmiany (czy w ogóle można)?

  MI, masz kontakt ze swoją duszą, to wiesz więcej ode mnie. O’key?.

  1. Hej Maryna, jeżeli tamte teorie bardziej do Ciebie trafiają, to spoko.

   Nie ma jedynie słusznych teorii, każda wiedza może być przekłamana, nietrafiona.

   Przybyłem „tu” m.in. odkryć wiedzę o starych cywilizacjach, pomimo braku powszechnej wiedzy o ich istnieniu, dlatego preferuję takie klimaty 🙂

   Czasem potrzeba czasu, żeby zrozumieć, jak coś działa 😉

   Pozdrawiam.

   1. Świetnie, jak masz coś ciekawego to daj znać 🙂 Czasem Tajemity robią serię w takich klimatach.

    Swego czasu czytałem dość fajne przekazy tłumaczone z angielskiego na ojczysty, dotyczące rozwoju cywilizacji na planecie i zdarzeń z nimi związanych. Najpierw gady, potem Mu itp, dalej powstanie i upadek Atlantydy, aż do nowożytności. Nawet były tam przybliżone daty, kiedy te zdarzenia miały miejsce. Tekstu była masa, ale chłonąłem je jak kosmiczna gąbka 🙂

  2. wg teorii Lalaka – Ziemia jest asteroidą – sztucznie rozepchaną od środka, jakąś dla nas nie do wyobrażenia technologią, jest kawałkiem innej planety, tej po której został pas asteroidów między Marsem a Jowiszem. Nasza „planeta” ma kształt „kulisty” ale nie taki doskonały jak podaje nam zakłamana NASA…

  3. Fajnie się składa, ze natrafiłam własnie na ten komentarz dziś, bo składa się wszystko w jedną całość:

   GÓRA MERU (DRZEWO ZYCIA) – z jednej strony jest piramidą – potężny emiter energii elektromagnetycznej – to z niej ma właśnie rzekomo, według poszukiwaczy prawdy, nastapić potężny naturalny wyrzut wysokoenergetycznej energii – energii, która ma poukładać, uporzadkować energetykę całego WSZECHŚWIATA – ponoć ma to być 21 grudnia 2020 roku, dlatego takie przyspieszenie wśród oprawców naszej PIEKNEJ PLANETY! BARDZO SIĘ TEGO BOJĄ! KWICZĄ i 5G jest po to, by ochronić ich wybrane niskowibracyjne hybrydowe owieczki, a następnie zapedzić je do obozów FEMA, by ich „świat” nadal trwał! Istoty świadome zaś będą miały aktywację „śpiacych” nici DNA. Te istoty, będą w stanie uleczać siebie i innych – dlatego ma byc zachowany dystans społeczny, by ISTOTY ŚWIADOME NIE MIAŁY WPŁYWU SWOJĄ ENERGETYKĄ NA TE W NIŻSZYCH WIBRACJACH – a wszystko co się dzieje po to, by zaniżać wibracje przed tym historycznym naturalnym platońskim energetycznym oddechem WSZECHŚWIATA!

   „Niewyobrażalnie wysoka góra Meru, siedziba bogów i bóstw opiekuńczych, wznosi się w samym środku wszechświata. Wokół niej krąży słońce i księżyc, gwiazdy i planety. To ona wpływa na bieg dnia i nocy, na przyjście i odejście pór roku, a przez to na ludzki los.

   Według starych wierzeń góra Meru wznosi się na wysokość 84 000 yojana nad poziom ziemi i tyle samo yojana w głąb. Jej średnica wynosi 84 000, a obwód 252 000 yojana, przy czym: 1 yojana = 16 km.

   Zgodnie z buddyjską kosmologią, górę Meru otacza siedem koncentrycznych łańcuchów górskich, które na zewnątrz stają się coraz niższe. Każdy łańcuch gór jest oddzielony od innych przez głęboki ocean. Cały system odgranicza od zewnątrz szczelny łańcuch górski Cakkavala (Góry Żelazne). Po drugiej stronie Gór Żelaznych znajduje się NICOŚĆ.

   Góra Meru zbudowana jest z czterech drogocennych materiałów: wschodnia część – ze srebra, południowa – z lazurytu, zachodnia – z rubinu i północna – ze złota.

   Między Górami Żelaznymi i siedmioma łańcuchami otaczającymi Górę Meru, na wielkim słonym oceanie, leżą cztery kontynenty: na wschodzie – Pubbavideha, na północy – Uttarkuru, na zachodzie – Aparagoyana i na południu – kontynent Jambu, na którym żyją ludzie. Między czterema dużymi kontynentami leżą cztery mniejsze, zwane Yupara. Tam żyją mityczne ptaki Garuda”.

   GÓRA MERU, W JEJ CENTRUM ŻYJĄ ARYANIE (są na pół-eteryczni), JEST TO GŁÓWNA RASA WSZECHŚWIATA!
   HINDUSCY SŁOWIANIE

   Wielki kartograf Merkator na słynnej mapie świata zarysował Hiperboreę jako kontynent w miejscu współczesnej Arktyki, którego centralnym miejscem była góra Meru. Jakież było zdziwienie czytelników indyjskich eposów, gdy w wielu opisach bohaterskich czynów bogów Brahmy i Wisznu odnaleźli także górę Meru i to ze wskazaniem na krainę Gwiazdy Polarnej.

   POLARIS – ARYJCZYCY, CZYLI POLACY (Polareans) STRAŻNICY ZIEMI.

   PALEONTOLOGIA I BOSKIE RYDWANY
   Wokół hipotezy o północnej praojczyźnie ludzkości narosło wiele emocji, a badania naukowe, które rozpoczęły się w dobie renesansu przyniosły wiele poważnych i fantastycznych domysłów. Nostradamus uważał Rosjan za naród hiperborejski. Jeden z francuskich naukowców oświecenia dostrzegł w Hiperborei kolebkę cywilizacji egipskiej, wiążąc słoneczny kult Apollona z boskim Ozyrysem, zgodnie zresztą z dzisiejszą teorią konwergencji kulturowej. Pierwsze badania Arktyki na podstawie naukowej opinii Michaiła Łomonosowa zleciła caryca Katarzyna II. W 1764 r. wydała tajny ukaz o organizacji dwóch ekspedycji, które zgodnie z rozkazem miały dopłynąć do Bieguna Północnego, zawróciły jednak po napotkaniu pól lodowych. Pod koniec XIX w. pałeczkę w sztafecie odkrywców Hiperborei nadzwyczaj skutecznie przejęli okultyści. Znawczyni wiedzy tajemnej Jelena Bławatskaja, z całą mocą kontaktów paranormalnych pisała w swojej „Tajnej doktrynie”: „Hiperborea, podobnie jak Atlantyda i Lemuria, była jednym z siedmiu kontynentów zamieszkanych przez cztery rasy, które dały początek ludzkości”. Co ciekawe, Bławatskaja wyprzedziła współczesne badania klimatyczne, pisząc o prehistorycznym, tropikalnym klimacie Arktyki. Cóż, może czytała naukowe publikacje Łomonosowa, który już w XVIII w. stwierdził, że „w czasach antycznych kraje północne cieszyły się upalną pogodą, w której mogły żyć nawet słonie”.
   W XX w. tajemną wiedzą o Hiperborei zainteresowali się bolszewicy, z maniakalną uwagą poszukujący nowych technologii zbrojeniowych. Szef tajnej policji WCzka Feliks Dzierżyński podpisał w 1922 r. rozkaz o wszczęciu badań naukowych na temat paranormalnych zdolności szamanów Półwyspu Kolskiego i eksploracji jego naturalnych bogactw. Ekspedycja pod dowództwem ezoteryka Aleksandra Barczenki i znanego neurologa oraz psychiatry Władimira Biechtieriewa (twórca Instytutu Mózgu) badała niewyjaśnioną do dziś psychozę odnotowaną tylko na obszarze mitycznej Hiperborei. W okresie nocy polarnej mężczyźni z miejscowych plemion podlegali atakom zbiorowego szaleństwa, a jednym z objawów były hipnotyczne wizje z przeszłości, podczas których chorzy rozmawiali w wielu nieznanych językach kojarzonych z epoką antyczną.

   Ekspedycja badała także materialne artefakty, odnajdując, m.in. zagadkowe megalityczne bloki i budowle na wierzchołkach wzgórz oraz kurhany – „piramidy” i ślady wytyczonych niegdyś traktów handlowych. Megalityczne budowle promieniowały ponoć nadzwyczajną energią skoncentrowaną w formie pól. Niestety, o wynikach badań niewiele dziś wiemy, bo większość ekipy (na czele z Barczenką) została unicestwiona w 1937 r.

   Współczesną Rosję opanowała swoista gorączka poszukiwań Hiperborei. Być może dlatego, że po rozpadzie ZSRR społeczeństwo poszukiwało nowej tożsamości, a bycie potomkami najstarszej cywilizacji świata brzmi dumnie. W każdym razie, początek dało opracowanie naukowe wiążące wschodniosłowiańskiego boga Słońca Koło-Koliada z Półwyspem Kolskim, rzeką Kołą i Karelią. W 2001 r. ekspedycja naukowca i miłośnika paleolitu Walerija Diomina przeprowadziła na Półwyspie Kolskim badania metodą radarowej geolokacji, które wykazały, że pod dnem jeziora Sejd znajdują się tunele prowadzące pod górę Ninczurt. Tam ujawniono obszerne podziemia, których kształt wskazał na sztuczne pochodzenie. W innych miejscach ekspedycja wykryła resztki fundamentów oraz przewrócone kolumny i kamienne ściany, wykonane tak dokładnie, że między poszczególne elementy nie wchodziło ostrze noża. Całość wskazuje więc, że w odległej przeszłości na półwyspie istniała rozwinięta cywilizacja techniczna, zdolna do budowy skomplikowanych konstrukcji architektonicznych. Na przykład podnoszenia obrobionych bloków skalnych o wadze 50 ton. Metody datowania wskazały, że obiekty te mają ok. 12 tys. lat.

   W 2007 r. kolejna ekspedycja badająca wybrzeże Morza Białego odkryła na jednej z wysp ruiny starożytnego grodu nazwanego przez uczonych Północnym Miastem Słońca lub Północnym Heliopolis. Natrafiono m.in. na zagadkowy gigantyczny tron wykonany z kamienia oraz równie zagadkowe fragmenty labiryntów. Tak spektakularne odkrycia wywołały poruszenie w nurcie tzw. alternatywnej historii, według której ludzkość nie powstała na drodze naturalnej ewolucji, a w wyniku ingerencji przybyszów z kosmosu. Przegląd literatury pod tym kątem wywołał masę komentarzy o pozaziemskim pochodzeniu Hiperborejczyków. Na dowód przedstawiany jest mit o corocznych odwiedzinach Apollona w ojczyźnie, dokonywanych na pokładzie słonecznego rydwanu, zbieżny z analogicznymi mitami hinduskimi, w których bóg Wisznu przemieszczał się najprawdopodobniej kosmicznym wahadłowcem. Alternatywni paleontolodzy interpretują podobnie rysunki i rzeźby naskalne odnajdywane na terenie legendarnego państwa, wykazujące podobieństwo ze współczesnymi skafandrami kosmicznymi. Miłośnicy tej hipotezy wskazują również, że w naskalnych rysunkach człowiek obcuje ze zwierzętami, które są typowymi przedstawicielami dla klimatu śródziemnomorskiego oraz takimi, które wymarły przed pojawieniem się ludzkości. Jest to koronny argument przemawiający za wiekiem Hiperborei i jej mieszkańców liczonym nie w wiekach i tysiącleciach, ale milionach lat.
   Ale największy „odjazd” jest dziełem zwolenników teorii spiskowych, którzy uważają, że władze ZSRR poszukiwały kontaktu z mieszkańcami Hiperborei. Jak inaczej interpretować fakt prowadzenia na Półwyspie Kolskim wieloletniego odwiertu o łącznej głębokości ponad 12 km. Zdaniem podejrzliwych, którzy połączyli badania geologiczne z mitami o istnieniu równoległych światów ukrytych pod powierzchnią Ziemi, to najlepszy dowód na przetrwanie hiperborejskiej cywilizacji aż do naszych czasów.

   https://aryusslav.livejournal.com/20730.html

   Równoległe światy ukryte pod powierzchnią Ziemi, a TO CIEKAWE, CZTERY RASY GŁÓWNE – CZTERY KONTYNENTY- KRÓLESTWA – WIELKI ROZBŁYSK GÓRY MERU – WIELKI IMPULS ELEKTROMAGNETYCZNY – TEN FILMIK JEST PODSUMOWANIEM TEGO WSZYSTKIEGO (TAW, sorry, że nie lubisz tego tematu, ale czas nagli I NALEŻY SIE Z TYM ZAPOZNAĆ DOGŁĘBNIE, A SERCE POWIE PRAWDĘ – BO JUZ CZAS POZEGNAĆ OPRAWCÓW!

   *

   „Prośba do MI, aby zechciała zrobić taki screen najważniejszych treści m.in. jak wyjść z tego słoika, co w tym czasie jest najważniejsze, jak się przygotować na te zmiany (czy w ogóle można?)”.

   Maryna 🙂 – ZAWSZE ZASTANAWIAŁAM SIĘ, PO CO NAM TO WIEDZIEĆ (czyli o PRAWDZIWYM OBLICZU RELIGII, KK, tunelach, Dzieciach i całym tym syfie – to bardzo trudne tematy – szczególnie dla wrażliwych, empatycznych ISTOT), równolegle pojawiły sie zagadnienia, szczepień, implantów i obcych, etc. Potężny zasób wiedzy – należało mieć wiele mega i giga bajtów „wolnego miejsca w umysle”, by to ogarnąć i przesiać przez swoje wnętrze i zmysły i zapisy Duszy – to szło w parze z tematem ZIÓŁ I OCZYSZCZANIA!

   To co ma się wydarzyć to NOWE – ma się NARODZIĆ NOWE ŻYCIE Z WŁAŚCIWYMI BOSKIMI WIBRACJAMI – BÓLE PORODOWE – własnie trwają – więc jest to trudny okres – co należy robić – powie DUSZA, INSTYNKT, ZIEMIA, TERAZ OBFICIE OBRODZIŁY ZIOŁA – WSZYSTKO POSZŁO W LIŚCIE – ZIELONE PIĘKNE OCZYSZCZAJĄCE I NALEŻY MIMO WSZYSTKO ZACHOWAĆ WYSOKIE WIBRACJE! W tym filmiku jest wszystko i jak się ochronić też (napisy – włączyć, a później w ustawieniach – automatycznie – na język polski).

   POSŁUCHAĆ, A SERCE DA ODPOWIEDŹ 🙂

   .https://www.youtube.com/watch?v=vO6X_cNO4uA&t=249s

   1. Elaszko, piękna Iskierko Źródła ❤️, Ty wiesz przecież, że czyste ISKRY Źródła, żyjące Tu i Teraz w tym OSTATECZNYM Czasie, są strażnikami bezpiecznego wyjścia z chorego, urojonego Matrixa.💓

   2. Elaszka, dziękuję Ci za Twoją wiedzę, informacje i filmik
    Żyjemy w nieprawdopodobnie wyjątkowym czasie 🌈

  4. Marynko , jak ja słyszę iż ktoś nie ma połączenia z Duszą to mi ręce opadają 🙂 co za kolejne kody . Każdy ma połączenie z Duszą Skarbie nie słuchaj tych kodujących kodów które mają za zadanie wprowadzić kolejną podzielność pomiędzy tobą , bogiem i duszą bo ty już nią jesteś byłaś i zawsze będziesz całością . Problem jest tylko taki że mamy założone implanty na ciele eterycznym zwanym przez KK Duszą co wprowadza poniekąd mały zamęt.

   Jak wyjść ze słoika ? trzeba zdjąć czakry/implanty/ guziczki/technologie/kraniki . Każdy ma swoją nazwę. A jak? cóż trza by było zapytać tych , którzy je zdjęli , a może zwyczajnie po opuszczeniu słoika wystarczy w astralu STRAŻNIKOM nakazać je zdjąć . Nie mówię że tak będzie ale życie nauczyło mnie ,iż ludziom umykają najprostsze rozwiązania . Kody są jednym ze sposobów oraz wibracje czyli MIŁOŚĆ WŁASNA do której dochodzisz poprzez rozumienie czym jest program i go usunięciem. A do Miłości własnej możesz dotrzeć tylko Ty sama , mój sposób to rozpoznanie czym miłość w tym świecie nie jest i do kosza na śmieci . Ale twój sposób może być lepszy kto wie . Życzę ci Marynko z Serca całego abyś ją w sobie poczuła i przejawiła całą sobą .

   Ogólnikowo

   A jeśli wszystko już zawiedzie to zbieramy się w Astralu i robimy REWOLUCJE PO SWOJEMU 😀 😀 😀 🙂

   Rozmawiaj ze sobą i swoją Duszą Marynko :* I nie szukaj nauczycieli . Ty jestem swoim Mistrzem Nauczycielem i Uczniem

   1. Dziękuję i odwzajemniam :*
    *

    Pisałam jakiś czas temu o Gęstościach oraz że emocjami / programami automatycznymi na nią wpływamy . Dziś znalazłam świetny filmik na którym jest to rozrysowane . 🙂
    Do tv i innych rzeczy dodam jeszcze srechno – techno , które potrafi tak przywalić energiami w człowieka ,że chcąc nie chcąc chwilowo staje się tym rezonansem . Po co to robią ?aby obniżyć wibracje , a więc przepuścić je przez siebie i nie nadawać temu większego znaczenia , czy też innymi słowy mówiąc nikt nie jest wam na dłuższy dystans odebrać RADości i możecie do niej wrócić w każdym momencie .

    .https://www.youtube.com/watch?v=eyfzU6-yfUg

    i drugi filmik , który również polecam do własnego przemyślenia oczywiście ,od siebie dodam tak UWIELBIAM SWOJĄ SAMOTNOŚĆ ODCHODZĄC OD SPOŁECZEŃSTWA ZROBIŁAM NAJLEPSZĄ RZECZ DLA SIEBIE SAMEJ .

    .https://www.youtube.com/watch?v=8b0qQUfXVTg

   1. Też czuję z Przestrzeni błogość.
    Pomimo walących w nas z matrixa złych wiadomości, ja czuję błogość, bo ja już wewnętrznie całkowicie wyszłam z matrixa.

    Bawię się w przetwórstwo tego, co Mateńka ZIEMIA mi dała.
    Męczące to, ale jakże radosne.

   2. SłowiAneczko 🙂 dokładnie robię to samo: Przetwarzam dary Mateńki, by jak najdłuzej się nimi delektować 🙂

    .https://www.youtube.com/watch?v=VPtvOiqrRP8

    MI 🙂 – jeszcze nie analizowałam, ale warto posłuchać 🙂

    .https://www.youtube.com/watch?v=akiEZGgBACg&t=2750s

    Matriks teraz zacznie swą NAPALczywość, A WYRAŻAĆ JĄ BĘDZIE POPRZEZ SZKOŁY (testowanie na dzieciach), ale to jego ostatnie tchnienie, bo zbyt WIELKIE JEST ZBUDZENIE NOSICIELI BOSKIEJ ENERGI, A ICH ODDZIAŁYWANIE JEST POTĘŻNE, BO GDY SIĘ PRZEBUDZISZ, POTRAFISZ JUŻ NAWET Z ZAMKNIETYMI OCZAMI WYCZUĆ PASOŻYTA I NIE DOPUSZCZASZ GO DO SIEBIE! Prośba o udostepnienie, więc zapodaje info:

    .https://www.youtube.com/watch?v=R5tRsk4eP-k

    Mikrobiom – a przypominacie sobie NAPALczywą reklamę ostatnich miesięcy: Estabiom dba o mikrobiom Twojego dziecka – czyli „istota odporności” w pierwszej kampanii TV marki Estabiom.

    W reklamie przedstawiona jest historia chłopca od momentu narodzin oraz przyjście na świat Mikrobiomu – czyli istoty odporności dziecka. Mikrobiom rozwija się wraz z dzieckiem i towarzyszy mu na każdym etapie życia.

    Linia Estabiom, ukazana w kampanii reklamowej, składa się z 3 preparatów dostosowanych do wieku dziecka i zmieniającego się Mikrobiomu.

    CO ZA POMOCĄ „MIKROBIOMU” JEST WPROWADZANE DO ORGANIZMU DZIECI – doustna szczepionka?!

    TESTY NA DZIECIACH ROZPOCZĘŁA FRANCJA – o czy mówi WŁOSKI DOKTOR, ale nie wiem, czy jest WAM ZNANA INFORMACJA:
    Posłowie PSL-Kukiz’15 chcą masowego testowania uczniów.

    „Tylko masowe testowanie uczniów na koronawirusa uchroni przed lawiną zakażeń i chaosem w szkołach – wskazali posłowie PSL-Kukiz15 Urszula Pasławska i Dariusz Klimczak w oświadczeniu skierowanym do szefa MEN Dariusza Piontkowskiego”.

    Grożą wysokimi karami za zatrzymanie ucznia w domu od 1 września!

    „Jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych u dziecka czy innych członków rodziny, zatrzymanie ucznia w domu od 1 września w obawie przed zakażeniem stanowi naruszenie obowiązku szkolnego – pisze piątkowa „Rzeczpospolita”. Grozi za to grzywna do 10 tys. zł”.

    ale warto doczytac i znać przepis cały wynikają z art. 42 prawa oświatowego:

    „Przepis ten mówi, że w razie nieusprawiedliwionej nieobecności dziecka w szkole przez co najmniej pół miesiąca rodzic może zostać ukarany grzywną do 10 tys. zł” – wyjaśnia.

    Łukasz 🙂 Melatonina sen i dobre życie

    PAN MAREK JEST NAJLEPSZY 🙂
    Hormon snu w zwalczaniu chorób, mało znane fakty.

    .https://www.youtube.com/watch?v=r46M3ayzxbM

    melantonina – BURAKI
    Serotonina to inaczej hormon szczęścia – BURAKI
    wątroba- BURAKI
    bor – BURAKI

    .https://www.youtube.com/watch?v=8cTtsBiMqzk

    nie LUBISZ Buraków, zamień je na WIŚNIE:)

    Sok nasenny

    Nie wszyscy muszą lubić sok z buraków. Na szczęście istnieją jeszcze soki owocowe, np. wiśniowy, który zdaniem naukowców jest kolejnym uniwersalnym lekiem. Pomaga m.in. osobom mającym problemy z zasypianiem. Wypijana rano i wieczorem szklanka soku wiśniowego sprawiła, że badane osoby zasypiały średnio o 17 minut wcześniej. Można wytłumaczyć to obecnością w wiśniach melatoniny odpowiedzialnej m.in. za regulację rytmu snu i czuwania.Sok wiśniowy ma też łagodne działanie przeciwbólowe szczególnie przydatne po intensywnym wysiłku fizycznym. Wszyscy znają ból zmęczonych mięśni, który w przypadku sportowców jest poważnym problemem. Badania dowodzą, że picie soku przed treningiem i podczas niego znacznie ogranicza późniejszy ból.

    https://zwierciadlo.pl/zdrowie/kocham-nie-truje/buraki

    ŹRÓDŁEM BORU I MANGANU, MAGNEZU SĄ TAKŻE ORZECHY 🙂

    Śpiew ptaka, KOCHANY, ZJEDZ BURAKA I USMIECHNIJ SIĘ 🙂

    https://nwk24.pl/2020/08/29/suwalki-sad-rejonowy-ukaral-grzywna-ekspedientke-ktora-nie-chciala-obsluzyc-klientki-bez-maseczki/

    OD 29 SIERPNIA „matrix zaczyna pękać, ludzie zauważają, że prawdziwy wirus to nie Koronawirus tylko WY – międzynarodowa mafia – wąską grupa pasożytów, która jest garbem ludzkości całego świata”.

    https://nwk24.pl/2020/08/30/protesty-w-berlinie-ludzie-pokazuja-sile-pierwszy-raz-w-historii-proklamowana-za-wszelka-cene-demokracja-ma-szanse-zatryumfowac/

    Ivan Komarenko – Kity i mity OFFICIAL 2020

    .https://www.youtube.com/watch?v=EZjqrW1EwZ4

   3. Elaszko, kiszony barszczyk z Buraczków jest jak TSUNAMI oczyszczające organizm człowieka ze wszystkich toksyn, jest bardzo, ale to bardzo zdrowy.
    Sama kiszę na bieżąco ze swoich Buraczków i codziennie wypijam pół litra.😂
    Jestem zdrowa, do doktorów nie chodzę, bo nie mam z czym, pomimo wieku „ładnego” śmigam po drzewach i obieram owoce.😂
    Czego Wam Wszystkim życzę, radości błogości i wszelkiego dobra.💓

   4. Elaszko , mam ochotę cię wyściskać , wycałować , wytulać i jeszcze raz wyściskać , jesteś Wielka i Genialna . Moja Dusza powiedziała przyjdzie czas gdy wszystko zacznie być ujawniane.

    A więc w tym filmiku jest w zasadzie omówione wszystko to co na różne sposoby opisywałam/dzieliłam się z wami ja , a do tego sobie pocukruję, tak , tak , tak bo Jestem Genialna Tyż 😀 aż dam se kwiatka 🌻 i Kwiatuszek dla Ciebie 🌻 rozkminiałam tych Grobali wszelkich . Sroka rano rzekła czekaj na wiadomość , gdy rano mi zaś dowalili i środkowy palec wam .

    A więc wszystko jest tu świetnie wytłumaczone , kto może zrozumieć zrozumie, iż WYBACZYĆ TO ZROZUMIEĆ ŻE NIE MA CZEGO WYBACZAĆ . Dusza też świetnie wytłumaczone , dlatego ręce mi opadają jak słyszę że kogoś dusza zostawiła , nie zostawiła, tylko została na rożne sposoby przejęta . Do mnie to już kiedyś napłyneło gdy zastanowiłam się czy właśnie dlatego nie straszą ciał po śmierci , lub przechowują kawałki ukradzionej cząstki w ciałach . Karma 🙂 cały czas to mówię że nie mamy żadnej Karmy ! tylko matrioks jak już pod to zaliczam. Ale i NO WŁAŚNIE JAK MOŻNA KOMUŚ WBIĆ KARMĘ W ŁEB !!!
    I taka ciekawostka . Raz słyszę takie słowa, iż Arkona na mnie rzucała w poprzednim wcieleniu jakieś uroki klątwy itd BLA BLA BLA . No to posłuchałam i odrzekałam : A JAKIE TO MA ZNACZENIE CO BYŁO W POPRZEDNIM W CIELENIU . BYŁO MINĘŁO . Od tamtej pory już mnie nie próbowano wkręcić w owe popierduchy. Hipnoza gdzie moja Dusza stanowczo mówiła Nie 🙂 Pamiętasz ? Mało tego ost napłynęło do mnie iż w takim stanie (hipnoza) ingerują bezpośrednio ze statków i przekazują nam co oni chcą . Tak implantów mamy a mamy , oprócz Czakr no i tu powtórzę wolni będziemy całkowicie aż je zdejmiemy. Co do neutralnej energii to też się potwierdził przekaz, iż za chwilę przestaną być neutralni ,,,, I radze wam Gnoje zacząć z nas to wszystko wyjmować 🙂 Kolejna sprawa oglądając ten filmik po raz kolejny zastanowiła mnie pewna kwestia , bo rozumiem że jedna osoba doświadcza czegoś z ich strony ale gdy na jedną osobę upierdzieli się wszyscy łącznie z klątwami to zaczyna być na prawdę zastanawiające i owszem współczuję sobie . Kiedyś myślałam że faktycznie narobiłam nie wiem co w poprzednim w cieleniu aż zrozumiałam że to jedna wielka ściema z tą karmą .
    Walka oczywiście nie ma z nimi sensu , co nie znaczy że nie można znaleźć rozwiązania na nich 🙂 A to grilowanie po głowie… to pozostawię bez komentarza albo napisze potrafi mnie wyciąć fizycznie na 2 dni . Czasami sama się zastanawiam jak ja nadal funkcjonuje . Chyba mam nadprzyrodzoną Moc albo co 😂 😂 😂

    Dziękuję Ci raz jeszcze , tak właśnie w takim słoiku siedzimy i do póki się to nie skończy , niech mi nikt nie mówi o Wolności , Wolni to są chyba tylko oni tu a my Króliczki . Oczywiście piszę to z perspektywy nie swojego doświadczenia . A to jeszcze nic co robią z nami .

    Jesteś wielka Skarbie , nie muszę tego analizować bo wszystko to przeszłam i jeszcze więcej .

    Ściskam i Całuję Mocno . Trochę się rozpisałam 😀 życie 😀

   5. TAK, Kochana MI ❤ Z KARMĄ TO ŚCIEMA, bo karma jest wtłoczona nam, by karmić się mogli oni- nasze poczuciem winy!

    Poczucie winy to dla nich najlepsza karma- kiedyś- tylko nie pamiętam, gdzie słuchałam- jak reptil opowiadał, ze najlepszą pożywką dla nich było- poczucie winy pewnej młodej mamy, gdy będąc w stanie błogosławionym zjadła, choć miała zabronione jedzenie mięsa- zrobili tak, ze poczuła chęć na mięso i zjadła kotleta mielonego- DZIECKO URODZIŁO SIĘ CHORE- mama miała tak ogromne poczucie winy, ze to przez nią! Latami się obwiniała, a oni mieli KARMĘ DLA CAŁEGO STADA GADÓW!

    Poczucie winy i żal to dla nich SYTA KARMA!
    A CHIPY, IMPLANTY, gdy się ich pozbędziesz- wkładają nowe- nie wiem jak to robią, ale nocą to pewne- wiem po śladach na ciele , gdy będąc juz swiadoma troszkę zaczęłam obserwować- to są bardzo bolące miejsca zaczerwienione- tak dogłębnie to czułam- slady jak po ukłuciu, ale wyróznia je to, że są wyczuwalne nie tylko na ciele, ale ból wchodzi bardzo głęboko- niemalże do ,, kości''!

    Kiedy to robią? – gdy się oczyścisz z wszelkich pasozytujacych w nas istot, bytów i technologii- wtedy czekają, aż niżej zawibrujesz i montują te gówna- wtedy czujesz się źle- czasami masz w głowie jakiś kawałek napastliwie powtarzającego się w głowie utworu- zaczynasz nucić i wtedy juz wiedzą, ze nadajesz na ich falach- jesteś pod kontrolą, są też rózne NIE twoje myśli- jesteś smutna, drażliwa i płaczliwa, a do tego cała obolała- to ich technologia! Wtedy najlepszą metodą- jest odcinanie się METODĄ PANA TADEUSZA!

    MI ❤ ARKONA ❤ TO PIĘKNA ISTOTA I NIE WIERZĘ, BY MOGŁA NA KOGOKOLWIEK Z NAS COKOLWIEK RZUCAĆ!

    Oni stosuja rózne triki, by skłócać, bo cóż innego ich lepiej nakarmi! Będąc w głębszym rozeznaniu- można z łatwością rozpoznać, dlaczego sasiad taki upierdliwy i pali na przykład plastikowe ognisko, milusiński kot nagle jest taki nieznośny i załatwi się do najpiękniejszego kwiatka na parapecie 🙂 i wiele, wiele innych przykładów można mnożyć, ale, gdy juz rozpoznajesz, kogo to zasługa i wiesz w jakim celu, bo załatwiłaś kolejny implant, odcięłaś obce interferencje!

    TEN DARMOZJAD REPTIL POWIEDZIAŁ, ZE NA ŚWIECIE JEST TYLKO KILKA TYSIĘCY BARDZO EMPATYCZNYCH ISTOT, A ICH ENERGIA TO MIODZIO, więc to mówi samo za siebie dlaczego tak się ,,spuszczają''!
    A MY SPUSZCZAMY KURTYNĘ MYŚLENIA, BY ZAGŁODZIĆ ŻYWCEM GADA- niech znajdą inna formę pozywienia- moze praca łopatą, pielenie ogródka- wyzwoli w nich pokłady ich własnej energii 🙂

    A co do ,,wychodzenia z ciała'' – uważam, ze jest to bardzo niebezpieczne i ryzykowne- bo łatwo jest wtedy zasiedlić, posiąść ciało- dla nich to cudowne rozwiązanie! TO ICH MODNA WKRĘTKA DLA NAIWNYCH! Czasami porywają DUSZE- kopiują! TRZECIE OKO TO NIE TYLKO WIDZENIE, ALE CO NAJWAŻNIEJSZE NIEKTÓRZY MAJĄ ROZBUDZONE CZUCIE! WOLNOŚĆ- jest wtedy, gdy zrozumiesz to wszystko i uzywasz WŁASNEJ WOLI -TYLKO I WYŁĄCZNIE Z WŁASNYM PRZECZUCIEM I W ZGODZIE Z WŁASNYM WNĘTRZEM ( ja mówię Duszą). Błędy są wyznacznikiem naszego rozwoju, ale wtedy i tylko wtedy, gdy ich nie kopiujesz, nie powtarzasz! Nie ma za co przepraszać- za popełnione błędy- one były tylko objawem UŚPIONEJ ŚWIADOMOŚCI przez system i systemowców dla nich oddających się, a jest tego mnóstwo na Ziemi dla materialnych przyjemności. które nigdy w żadną podróż nie zabiorą, ale skutecznie sposób ich pozyskiwania obciąży ich DUSZĘ!

    Historyczne Przemówienie Robert F Kennedy Jr. Protest w Berlinie z kanału Andy Choinski

    .https://www.youtube.com/watch?v=coU7iQBKPDw

    Irokez wazne przesłanie:
    Najtrudniejszy Live w moim życiu!

    .https://www.youtube.com/watch?v=yIQz9Td4OAw

    MI, SŁODZIAKI BUZIKI i dla Cebie Słowianeczko, bo Słoneczko o ukiszonych Buraczkach dowiedziałam się od CIEBIE 🙂

   6. Ależ Słodkie te buziaki poproszę o więcej 😀 😀 😀 I ja ściskam Mocno Mocno .

    Nigdzie nie napisałam że Arkona to zrobiła , pokazałam tylko w jaki sposób próbują nas wkręcać i co się dzieje gdy nie damy się wkręcić , Wiem Że Arkona jest wielką Cudowną i Piękną Duszą . Zresztą jak każda Dusza 🙂

    ” Poczucie winy i żal to dla nich SYTA KARMA!”

    OTÓŻ TO !!!!

    Dlatego piszę co piszę ufając iż przebiję się to do wszystkich .

    Poczucie winy , które wywołuje w nas rożne mechanizmy to bardzo ciężka , lepka , smolista maź która tworzy się w nas (w podświadomości a ona przekłada się na materie) w przestrzeni czuć ciężkość , odczuwalną przez wszystkich . Jak uwolnimy w sobie i innych kody Poczucia Winy przestrzeń stanie się lekka , rozproszona i ich wpływ kontroli się skończy.

    Nie chodzi o to aby pozwalać sobie skakać po głowie , ale żeby Sercem mieć świadomość tego że W istocie każdy jest niewinny . I nie wbijać w innych poczucia winny .

    Odpuścić sobie , odpuścić innym tak świadomie , im więcej tej energii w przestrzeni tym szybciej uwolnimy się z pod kodów kontroli .

    KARMA CZYLI KARMIĆ ? GENIALNE .

    Jak oni to robią ? (chipy ) najczęściej podczas snu , to tylko taka luźna myśl , jesteś na statku . Rozmawiając kiedyś przez tel poczułam jak jest mi posłany impuls w ucho który był chipem , jak to możliwe? pojęcia nie mam co to za …. technologia.

    Kiedy Pracujemy nad sobą i stajemy się coraz bardziej uważni , nie poddając się manipulacji , rozpoznając ją natychmiast . Uwalniamy się ze wszystkiego. Wchodzę w taki moment głębokiej uważności , obserwuje myśli , emocje oraz inne rzeczy zachodzące w mojej przestrzeni i bardzo szybko namierzam już kierunek manipulacji , pod koniec ,zawsze się uśmiecham i mówię tak: a ja siebie kocham najmocniej na świecie 😀 😀 😀 , błogosławię nam wszystkim sercem całym i mam w tyłku wasze programy 😀 😀 😀

    Na temat wgrywania myśli , emocji ,odczuć , obrazów i wiele innych sztuczek ,pisałam już niejednokrotnie , trzeba przestać się tego bać . Można też zrobić to co ja wykorzystuję to na swoją korzyść , czyli widzę gdzie mam blokady , gdzie mam osądy , gdzie mam brak akceptacji , gdzie mam swoje lęki itd itp .I wiedzieć czym to jest- próbą manipulacji , to jest ich , ja im to wszystko odsyłam . Bez pretensji i żalu , oddaje im to co jest ich i tyle .

    Muzyka taaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 ileż razy to budziłam się z piosenką w głowie i ni ciuła nie mogłam jej wył aż znalazłam taki sposób . W umyśle podchodzę do radia przekręcam wył na ciszę i kończę muzyczkę można też zacząć nucić na głos czyli użyć własnych wibracji głosu .

    Cieszę się Skarbie że już tak daleko doszłaś do rozpoznania ich wkrętek . Po mojemu Wracamy do Domu i kto nam zabroni ? 😀

   7. Poczucie winy. Zawsze trzymałam się z dala od ludzi, którzy usiłowali wmawiać komuś jakąś winę albo prowadzili gierki, by wzbudzać w kimś poczucie winy. Od takiej kompanii odwracałam się po prostu plecami. Zrezygnowałam też z tłumaczenia się.
    Jak ktoś czuję się winny, to stałe przydarza się mu jakieś wymierzenie kary.
    Dlatego postępuje tak, żeby potem nie mieć poczucia winy. Ale lekcje na to odebrałam.
    Nie mam poczucia winy i nikt mnie o nic nie oskarża.

   8. Słowo karma nie pochodzi od karmić
    Karma, kamma to w sanskrycie i pali działanie, praca.

    Karma- vipaka to w sanskrycie działanie -owoc, czyli prawo przyczyny i skutku.
    Dobre działanie – dobry owoc, złe działanie- zły owoc.

 9. Podeszła dziś do mnie wiewiórka. Potem na ręce usiadła pszczoła, po czym poczułem się lżej, gdy lekko wznosiła się na wietrze.

  Wsparcie nas i znaki można znaleźć wszędzie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s