Fatalna informacja dla Andrzeja Dudy i Prawa i Sprawiedliwości. Wydawało się, że po różnych emocjach sprawa wyborów prezydenckich 2020 jest już zamknięta i Duda może świętować to, że jeszcze przez pięć lat będzie głową państwa. Sytuacja zagmatwała się jednak po opinii jednego z prawników z Uniwersytetu Jagiellońskiego. „Wybór Andrzeja Dudy jest nieważny” – stwierdził bez cienia wątpliwości dr Mikołaj Małecki. Czy prezydent musi opuścić Pałac?

Państwowa Komisja Wyborcza oceniła, że podczas wyborów prezydenckich 2020 nie było naruszeń prawa wyborczego, które mogły wywrzeć wpływ na wyniki głosowania i wynik wyborów. Ostateczną decyzję dotyczącą ważności wyborów podejmie Sąd Najwyższy. Ma na to czas do 3 sierpnia. Być może będzie miał zastrzeżenia choćby do głosowania w jednym z  Domów Opieki Społecznej, gdzie – jak miał stwierdzić jeden z  pensjonariuszy cytowany przez „Gazetę Wyborczą” – „karty do głosowania wypełniały nam zakonnice”.

Mikołaj Małecki problem widzi gdzie indziej. Po jego słowach zrobił się niezły chaos.

– Wybory zarządzone bez podstawy prawnej nie mogą być „ważne”. To podstawowa nieprawidłowość przy głosowaniu, że głosowanie nie ma podstaw prawnych. Doszło do oczywistego naruszenia art. 128, ust. 2 Konstytucji. To widzimisię reżimu, a nie praworządne wybory. Wybór Andrzeja Dudy jest nieważny – stwierdził prawnik z UJ.

[…]

autor: LIKP

Całość czytaj na:

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wybor-andrzeja-dudy-jest-niewazny-ale-chaos-czy-prezydent-musi-opuscic-palac-aa-LYxx-ERyh-xc2N.html

Reklama

144 myśli w temacie “„Wybór Andrzeja Dudy jest NIEWAŻNY” – dr Mikołaj Małecki

 1. „Oj Maryna – staruszeczki mają czasem więcej ikry niż niejedna młódka:))”

  Maryna i iw są to Dziewczyny bardzo temperamentne, do tańców i prac w ogrodzie chętne 😀 Wielu już z nimi tańczyło i mówiło: Super było ! 😀 Nawet ten co nie umiał tańcować, całą noc chciał z nimi baletować. To legendarne Dziewczyny, które nawet Travoltę tańczyć uczyły 😁 Nawet Barysznikow, dopiero wtedy nauczył się tańcować, kiedy chodził z iw i Maryną baletować 🤣🤣🤣

  1. Wesele == weselnicy == SUTE KOPERTY dla pary młodej

   idą po ŁAPÓWY, po DZIAŁKĘ z tego

   za NIEROZPIERDOLENIE uroczystości rodzinnej te CMENTARNE HIENY popisu

 2. Kochana Krysiu z lasu, uchwyciłaś samo sedno sprawy. Właśnie o to biegało i może biega.
  Kilka lat temu, miała się odbyć taką akcja, trzydniowa tylko, ale i tak ktoś wyliczył wymierne straty matrixa z tego tytułu. Niestety, większość ludzi nie przystąpiła do akcji, no bo wiadomo, w biedronce słodziaki, warzywniaki, promocje, darmowki… Spora grupa ludzi to zakupoholicy.

  Dziękuję, Krysiu z Lasu 🙏❤️😘

  1. Prawa Jedynego Źródła na naszej Przepięknej Błękitnej Planecie, wg mnie powinny być przestrzegane bez jakichkolwiek odstępstw.

   „Każda Istota oprócz tej ciemiężonej Nas nacji jest Źródlaną i wieczną duszą żyjącą w doczesnym ciele i każda żyła przed narodzeniem i będzie żyła po śmierci.

   Każda Dusza Źródła wchodzi w życie fizyczne w celu doświadczenia i edukacji, aby w ciągu wielu wcieleń mogła poznać swoją prawdziwą tożsamość jako fragmentu ŹRÓDŁA.

   Samo Nasze życie jest ciągłym procesem duchowej ewolucji i rozwoju, opartym na wolnym wyborze, który trwa do czasu, gdy uświadomimy sobie naszą prawdziwą naturę i powrócimy do Źródła, z którego wyszliśmy.

   Żadna Dusza nie wkracza do życia, aby służyć innej Duszy, chyba że z wyboru, ale aby służyć swemu własnemu celowi i celowi Źródła, z którego pochodzi.

   Całe życie rządzi się naturalnymi i powszechnymi prawami, które poprzedzają i przeważają nad prawami ludzkości.
   Te prawa, są ustanowione przez Źródło, aby porządkować istnienie i pomagać każdej osobie w osiągnięciu celu życia.

   Żaden rząd jak np Nasze marionetkowe PoPisdy nie może ani nie powinien przetrwać, który wywodzi się z wymuszonej uległości swoich obywateli lub który odmawia swoim obywatelom ich podstawowych praw i wolności.

   Nasze życie jest ruchem z jednej egzystencji do drugiej, w różnych miejscach w całym wszechświecie oraz w innych wszechświatach i wymiarach istnienia.

   Dowód naszych pięciu zmysłów nie jest ostatecznym arbitrem istnienia.
   Ludzie są zarówno duchowymi, jak i fizycznymi istotami, a duchowa strona życia wykracza poza fizyczną.
   Źródło jest Duchem, a ostateczny probierz Źródlanej Prawdy nie jest fizyczny, ale duchowy.
   Prawdę można znaleźć tylko wewnątrz Siebie.

   Jesteśmy Jednością że Źródłem, mamy więc żyć w pokoju i harmonii we „wspólnej jedności” lub wspólnocie.
   Użycie siły do ​​załatwiania spraw jest sprzeczne z prawem naturalnym.

   Każdy powinien mieć prawo do prowadzenia swoich spraw bez użycia siły, o ile jego wybory nie szkodzą innym.

   Żadna Istota nie może być zmuszana do wyznawania lub odmawiania poglądów lub kultu w sposób sprzeczny z jej wyborem.

   Każda osoba ma prawo do myślenia, mówienia i działania według własnego uznania, o ile nie skrzywdzi innej osoby.

   Każdy ma prawo do wyboru, studiowania i praktykowania wybranej przez siebie edukacji i kariery bez ingerencji, pod warunkiem, że nie szkodzi innej osobie.

   Nikt nie ma prawa zabić drugiego.
   Nikt nie ma prawa okradać innych.
   Nikt nie ma prawa w żaden sposób narzucać czegokolwiek drugiemu.

   Każdy rząd, który krzywdzi swoich obywateli, pozbawia ich własności lub praw bez ich zgody lub prowadzi ofensywną wojnę z sąsiadami, bez względu na to, jak fałszywie przedstawia sytuację, traci natychmiastowo legitymację dalszego działania.

   Żaden rząd nie może rządzić bez zgody swoich obywateli.
   Wszystkie rządy mają za zadanie dbać o dobro swoich obywateli.
   Każdy rząd, który zmusza swoich obywateli do dbania o swój dobrobyt bez dbania o ich własny, utracił swoją legitymację.

   Mężczyźni i kobiety mają prowadzić satysfakcjonujące życie, wolne od niedostatku, gdziekolwiek zechcą i na warunkach, których pragną, pod warunkiem, że ich wybory nie szkodzą innym i są osiągalne po ludzku.

   Dzieci powinny żyć pod dobroczynną ochroną wszystkich, bez wyzysku, z nieograniczonym dostępem do środków niezbędnych do życia, edukacji i opieki zdrowotnej.

   Wszystkie formy wyzysku, ucisku i prześladowań są sprzeczne z prawem powszechnym i naturalnym.
   Wszelkie nieporozumienia należy rozstrzygać polubownie.

   Każde prawo ludzkie, które jest sprzeczne z prawem naturalnym i powszechnym, jest nieważne i nie powinno przetrwać.

   Ustanowienie lub egzekwowanie prawa ludzkiego, które jest sprzeczne z Jedynego prawem naturalnym i powszechnym, przynosi konsekwencje, których nie można uniknąć, w tym czy innym życiu”.

   1. Twój post zawiera dużo filozofii Huny.
    Czytałaś i stosujesz? Czy to tylko zbieżność (i też stosujesz? 🙂🙂🙂)

    Buziaki

 3. „Według mnie już przegraliśmy. Coraz bardziej mnie przekonuje wizja Jackowskiego, bo jak widać, coś złego zadziało się w Naszym NaRODzie. Nie widzę optymistycznej wizji dla Naszego kRAJu. Nie widzę solidarności. Nie mam wstępu już do osiedlowego sklepu, jeśli nie mam maseczki.”

  Mam wgląd – takie przeczucie, Szósty Zmysł ( teraz przed chwilą to Zrozumiałem, analizując pewne wydarzenia ), że Wygraliśmy 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s