68 myśli w temacie “Chrześcijaństwo programuje na kanibalizm – Hanna Kazahari

  1. Statek matka powiadasz ?
   No, statki to oni rysuja juz jawnie. Oto reklama duzej galerii handlowej na zachodzie :
   I statek i „oko”…a moze i co wiecej ?

 1. Hanna Kazahari powiedziała w tym filmie o Odwadze.
  Też Czuję, że jest to Czas na przełamywanie swoich lęków.
  Nie trzeba się wstydzić strachu, ale przełamywanie strachu to jest Coś Wielkiego i mnie nawet to „podnieca”. Ludzie, którzy nie przełamią lęków, mogą zawsze dać sobie założyć kaganiec, zaszczepić się itd. Błogosławię tym ludziom, ale muszą sami się ogarnąć (jeśli oczywiście tego chcą).

  1. Hanna Kazahari jak zawsze połowa filmu to przerwy
   a zanim sie oskarzy trzeba dobrze sprawdzić od źródła
   Ford oświadczył: „Chrześcijanin nie może czytać swojej Biblii inaczej niż przez żydowskie okulary i dlatego czyta
   źle. ”(The International Jew, tom IV, str. 238). W rezultacie chrześcijanie nie mają słowa Bożego na
   pewna mają słowo Żyda.) Wiec skąd wywodzi sie kanibalizm i rytualizm haloo!
   Żydzi ustalili pięć głównych kłamstw, które mają na celu ukrycie ich natury i ochronę ich status i moc, a mianowicie:
   1) Żydzi są Izraelitami, a zatem ludem wybranym przez Boga
   2) Jezus Chrystus był Żydem
   3) Że 6 milionów Żydów zginęło w holokauście podczas II wojny światowej
   4) że wszystkie rasy są równe lub że wszyscy są braćmi
   5) Że Żydzi to tylko kolejna grupa religijna
   „Większość Żydów nie lubi tego przyznawać, ale ichm bogiem jest Lucyfer”.

   1. A może i był. Tam mieszkają najlepsi ludzie w Lechistanie, nikomu innemu z innych stron imperium niczego nie ujmując.

   1. Caviezela Ci się zachciało 😁 Ach, te kobiety ! Jak nie Banderas, to Caviezel 🤣🤣🤣

    Mnie się podoba taka meksykańska aktorka kubańskiego pochodzenia, Livia Brito. Chodzę bez maseczki, ale gdyby Livia podarowała mi swoje majteczki, to bym sobie może i nawet założył je na twarz i tak paradował po sklepach w czasie plandemii 🤣🤣🤣😉

   2. Każdy podrasowany mężczyzna działa na zmysły – tak kiedyś podziałał na mnie Olbrychski jako Kmicic… No jakoś tak miałam 10 lat? ha ha

   3. Radziu a co jak ta Livia zakłodo dynamohołzy? Byś już w pierwszyj minucie dychać niy poradził hihi

 2. OSTATNICH CHRZEŚCIJAN to WYMORDOWAŁ król katoli bolesław chrobry „chadzając na Ruś”… w X wieku…. jakieś 1000 lat temu…

  ale za to judeochrześcijanie (PSEUDOchrześcijanie) są kodowani by jak tylko „zobaczą Chrystusa” to żeby się na niego RZUCILI z NOŻAMI i WIDELCAMI rozwiązując tak NAJWIĘKSZĄ BOLĄCZKĘ żydów…. SUMIENIE…. jego istnienia.

  1. Witaj
   Był tu na blogu krótki wpis o chemtrails ale nie znalazłem go więc wstawiam to tutaj.
   Zdjęcia z teraz:
   https://imgupload.pl/zdjecie/1DaaO
   https://imgupload.pl/zdjecie/1D2uJ
   https://imgupload.pl/zdjecie/1DYzx
   https://imgupload.pl/zdjecie/1Dbfm
   https://imgupload.pl/zdjecie/1Djdr

   Te „cudowne chmurki” z pewnością zostały zrobione pod osłoną nocy. Ta „chmurka” na końcu wg mnie także nie jest naturalna i tam nastąpił wybuch i rozpylono najwięcej metali ciężkich i być może nanomaszyn (o których też wspomina się w związku z chemtrails)
   Sądzę podobnie iż pod osłoną nocy i od niedawna stosuje się już inne metody rozpylania lub być może poprzez bezdźwięczne samoloty (obiekty).

 3. „Radziu a co jak ta Livia zakłodo dynamohołzy?”

  Sądzę, że taka gorąca (jak Pizza prosto z pieca, z ciągnącym się serem 🤣) dziewczyna, nie potrzebuje dynamohozłów, bo one by się stopiły od tego żaru 😁🤣🤣🤣

  1. O Bozie kochany! , właśnie teraz, przed chwilą, na YouTube zobaczyłem film, który mnie rozgrzał do czerwoności 😁 Livia Brito też dba o formę i ćwiczy. Wczoraj nie trenowałem, ale dzisiaj jak zobaczyłem uśmiechniętą od ucha do ucha Livię, na tym filmie, która tak Pięknie i Radośnie ćwiczy, to dzisiaj będę trenował. Chce się przygotować na „sparing” z Livią. Nie może to być, aby mnie Livia powaliła na ziemię 😁🤣🤣🤣😉:

   .https://www.youtube.com/watch?v=Hvx2OFiPCDw

   1. „Boję się” tylko jednego, aby Livia nie przesadzała z tymi hantelkami, a najlepiej dała sobie z nimi spokój i trenowała ćwiczenia bez nich, bo nie che aby się zamieniła w Arnolda Schwarzeneggera 😁 🤣 Nie chce, aby Liviusia Brzoskwiniusia zamieniła się kuźwa w Arnolda, bo straci swą kobiecość 😉

 4. Haha od czasu mego wyjscia z KaKa juz kilka dobrych tysiecy euro im przepadlo na mojej dziesiecinie! Mueehehehehe!!! Hihihihihi!!! Pokolenie 1990 plus juz ma ich w wiekszosci tam, gdzie jest malo swiatla, a pokolenie 2000 plus to juz w ogole! Wspaniale! Choc juz mam problemy, zeby sie w pelni porozumiewac z pokoleniem 1990 plus to musze powiedziec, ze pod tym wzgledem sa super.

  1. Jasność: ja tam znam roczniki od 1930 do 2000, które KaKa mają głęboko w poważaniu😉. Najbardziej mnie dziwią teokatole (teoretyczni wierzący) – sami nie chodzą do kościoła, ale dziecko na religie i do komunii posyłają (chociaż to już nie moi znajomi)💚. Wszyscy przyjaciele są daaaleko od Kaka i najlepsze, że nigdy nie jest to kryterium doboru znajomości💗.

 5. Przykre ze tego formatu osoba jak Pani Hanna Kazahari zastanawia sie czy „chrzescijanstwo programuje na kanibalizm.„ Kanibalizm to zjawisko wystepujace w przeszlosci . Kanibalizm byl czescia rytualow wystepujacy w roznych szerokosciach geograficznych jako zjawisko ludozerstwa dobrowolnego celem obchodow, a wiec ludozerstwa wynikajacego z jakiejs tradycji.!!!! Zjawisko katastrofy humanitarnej / jak ludozerstwo / wystapilo w latach 1920 w Rosji, z powodu glodu i narastajacego terroru czerwonych bolszewikow. Historia mowi o ludozerstwie w II Wojnie Swiatowej podczas oblezenia Stalingradu. Podobno jeszcze obecnie w Japoni kanibalizm nie jest zakazany !!!!
  Nie powinnismy mieszac religii chrzescijanskiej do programowania kanibalizmu !!!

  1. Wierzysz, że hostia to ciało mistyczne boga-człowieka, czyli COŚ, co dzieje się na poziomie DUCHA, wielokrotnie jednak to mistyczne ciało materializowało się ponoć w przeróżnych „cudach” eucharystycznych, dotyczy to również krwi. Więc jak zdefiniować spożycie realnego ciała i krwi Chrystusa? Bo przecież tak naucza KK, tak też podaje zmanipulowana Biblia, „jedzcie i pijcie – to jest ciało moje, to jest krew moja” itd. Wszyscy to znamy…czymże to jest jeśli nie wezwaniem do kanibalizmu? Przecież wyrazem miłości i jedności nie jest kanibalizm, zwłaszcza u osób świadomych, bo może u ludów pierwotnych tak było…Kali zjeść kawałek ciebie a ty kawałek Kalego i już zadzierzgnięta przyjaźń, jedność na wieki…Tak świadoma Istota jak Jezus, nie mogła posłużyć się tak prymitywnym symbolem by o Niej pamiętano! takie moje zdanie

   1. Wymyśliłem kawał😁:

    Spotyka się dwóch ludzi. Jeden z nich jest ludożercą.
    Ten pierwszy, który nie jest ludożercą, mówi, że najbardziej lubi poezję. Pyta się tego ludożercy, co on lubi, jakie ma pasje?
    Ludożerca odpowiada: Najbardziej lubię dobrych ludzi 🤣🤣🤣

   2. To jest Wielka Tajemnica Przeistoczenia (nie mająca nic wspólnego z kanibalizmem – to nonsens), której jak widać nie rozumiesz.

 6. Dzisiaj byłem w lesie koło Lasek i napisałem na ścieżce patykiem „Wybory to teatr dla gojów”, a jakieś 100 m dalej „Polska (III RP) to firma nr 0000079312 zarejestrowana w USA (rejestr EDGAR). Zawsze może choć kilka osób przeczyta i się zainteresuje.

 7. kosciułkowy nie zrobił na mnie w całem mojem jestestwie raptem 400 złotych suma dwóch uroczystości
  na tace nie dawałam i nie chodze nie daje nie mam potrzeby wspierania takowej instytucyji która nie wnosi niczego dobrego do mojego zycia to nie moja bajka nie kk
  Wierze w Maryje wierze w Chrustusa są to istoty dobre i czyste
  które wspieraja i są obecne w moim zyciu

 8. Nag Hammadi Codex II,2, p. 33,23-28) „Szczęśliwy lew, którego zje człowiek i lew stanie się człowiekiem. I wstrętny jest człowiek, którego zje lew i człowiek stanie się lwem.”

  To tak gwoli przypomnienia jednego z mechanizmów wcielanej duszy na ziemi, w kontekście celebrowanego kanibalizmu, jako ciało i krew Chrystusa w wierze odrodzenia w Bogu; a dokładniej w jego przejawionej kreacji.

  1. Jest dużo nieścisłości, przejęzyczeń i nieprawdy w przekazie pani Hanny. Zachęca do odwagi która nas uwolni od śmierci (jak mówi) albo nas wpędzi do przepaści (?) to mieć tą odwagę czy nie?. Poza tym podobno elity łapią dzieci zabijają i wypijają krew dlatego, że w kościele co niedzielę słyszą o ciele i krwi Chrystusa które należy spożywać.
   Pytanie: czy elity chodzą do kościoła skoro religia i lud wierzący to podobno „zacofanie i debilizm” dla prymitywnych?
   I dlaczego wcześniej tego elity nie robiły przez ostatnie 2000 lat bo od tylu słyszą o ciele i krwi Chrystusa?
   Wypowiedź pani Hanny oceniam bardzo negatywnie w tej części.
   Religia jest dobrowolna, nikt nikogo nie zmusza do wiary chrześcijańskiej (w przeciwieństwie do Islamu) NIKT nie robi łaski Panu Bogu że wierzy lub nie – jego wybór,
   więc proszę nie obrażać chrześcijan takimi wymysłami.

 9. Kolejny film Pani Kazahari gdzie połowa to przerwy w wypowiedzi przestałam oglądać
  Judaizm to nie tylko nauka w synagodze, ale także
  doktryna każdego „chrześcijańskiego kościoła”
  Kościół stał się naszym najbardziej zagorzałym zwolennikiem.
  Ford oświadczył: „Chrześcijanin nie może czytać swojej Biblii inaczej niż przez żydowskie okulary i dlatego czyta
  źle. ”(The International Jew, tom IV, str. 238). W rezultacie chrześcijanie nie mają słowa Bożego na pewna mają słowo Żyda
  „Większość Żydów nie lubi tego przyznawać, ale naszym bogiem jest Lucyfer”. Żydzi ustalili pięć głównych kłamstw, które mają na celu ukrycie ich natury i ochronę ich
  status i moc, a mianowicie:
  1) Żydzi są Izraelitami, a zatem ludem wybranym przez Boga;
  2) Jezus Chrystus był Żydem;
  3) Że 6 milionów Żydów zginęło w holokauście podczas II wojny światowej;
  4) że wszystkie rasy są równe lub że wszyscy są braćmi; i,
  5) Że Żydzi to tylko kolejna grupa religijna.)
  „Jesteśmy zobowiązani do ukrycia naszego własnego, szczególnego charakteru i trybu życia, abyśmy mogli
  kontynuować naszą egzystencję jako pasożyta wśród narodów.

  1. I dlatego ja ich nazywam „pasożydy”, gdyż są pasożytami na tej Przepięknej Błękitnej Planecie.
   Wiem, że ich koniec jest bliski i to mnie cieszy.
   Już dość zła i cierpienia lskier Źródła, które to szatańskie plemię uczyniło.

   1. Po co ta pogarda….. gdzie tolerancja i miłość do bliźniego…. nasz koniec też bliski….

   2. Rozal, nie ma tu miejsca na krucjaty, ani granie na emocjach. Jeśli chcesz, to przysiądź się do stolika z nami, jak równy z równym.

   3. Żaden chazarski żyd nie jest moim bliźnim, gdyby nim był, to nie czyniłby Iskrom Źródła Wszechrzeczy, tego co czyni, odkąd pojawił się na tej Przepięknej Błękitnej Planecie Ziemi.

    Jest to szatańskie plemię Jahwe, czyli ZŁO skończone, co na bieżąco obserwujemy.
    Tam gdzie się pojawiają, tam jest tylko cierpienie, zło, wojny i wyzysk.
    Takie jest moje wewnętrzne odczuwanie, przekonanie, postrzeganie i wiedza, którą drążę od lat i na bieżąco obserwuję.

    Chazar-khazar-aszkenazi-nazisci=ten sam stwór.

 10. W wiadomościach na Polsacie mówili o szkodliwości Rundapu i Gilfosatu! I o pieniądzach uszykowanych przez Bayer na odszkodowania.

  1. Marto nareszcie 🙂
   Dla Wspaniałych ISTOT Z RH-
   (Potwierdza się po raz kolejny to co zawsze czułam- ISTOTY Z RH- SĄ WYJĄTKOWE, CUDOWNE, WRAŻLIWE I NIE MAJA NIC WSPÓLNEGO Z GADAMI! TO NIE JEST ICH GRUPA!)

   WSPANIAŁY PRZEKAZ MOICH ULUBIEŃCÓW 🙂
   A tak na marginesie Pani Halinka kojarzy mi się z NASZĄ WSPANIAŁĄ PANIĄ HALINKĄ, która to kiedyś była stałym bywalcem TAWerny ❤

   97-PL Darek, 50. cykl, protokół nr 1: Rh- – Halina Potocka CG Academy

   .https://www.youtube.com/watch?v=4lPbyAgCG6w&t=3815s

   1. Cześć,
    w zeszłym tygodniu zrobiłem morfologię i grupę krwi, wyszło RH (E65) 🙂

  2. Wokół tej stacji ostatnio kręci się parę wydarzeń, może telewizja ze słońcem w logo przyniesie nam trochę słońca 🙂
   Rok, dwa lata tenu temu temat szkodliwości i odszkodowań został poruszony tutaj przez TAWa i pisało o nim kilka alternatywnych źródeł, jesli jeśli mówią o tym już w mediach to dobrze. Kolejny krok do przodu.

  3. Super wiadomości, do tej pory mi „umkły”, a wczoraj, jak już pisałam pod innym tematem, „dostałam” informację, że jedna ze stacji została uwolniona i będzie mówić prawdę… może to Polsat?

 11. Kochani, mój sen z dzisiejszej nocy:

  jadę autem z pracy, dwupasmową ulicą, jadę lewym pasem (😉) nagle wyjeżdżając z tunelu czuję, że coś z autem nie jest w porządku. Zjeżdżam na pas pomiędzy jezdniami, wychodzę z auta i widzę, że wszystkie opony są uszkodzone. patrzę do tyłu na drogę, a tam wszystkie auta stoją na pustych oponach. W przeciwnym kierunku samochody jadą normalnie. Przechodzę na chodnik, stoi tam kilka osób, podchodzę do nich i pytam co się dzieje.. oni odpowiadają, że to jakaś substancja chemiczna została na drodze rozlana, i ona niszczy ogumienie w samochodach. powiedziałam, że należy jak najprędzej zadzwonić po jakieś służby, bo przecież ta substancja może być dla ludzi niebezpieczna. Zaczynam dzwonić i na tym sen się urywa…

  Szykowany jest jakiś zamach chemiczny??

  1. Tak w wodzie. Przy pomocy bakterii e-coli. Oczyszczajcie każdą wodę nawet tę kupowaną w butelkach.

   1. A nie mowili pare lat temu, ze studnie kopcie i oczyszczajcie te juz wykopane (na polach sa jeszcze dyskretne, do pojenia rogacizny).

   2. Film majora Kudlińskiego, zwołującego Ogólnopolską Akcję Kopania Studni, został oczywiście zablokowany (co tylko potwierdza zasadność zwołanej akcji), ale są za to filmiki pokazujące, jak łatwo taką studnię wykonać. Jest w Polsce mnóstwo kopaczy tanich studni.

    Gra jest warta świeczki, bo okupant na odejściu może nie przebierać w środkach.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/08/19/ogolnopolska-akcja-spoleczna-polacy-kopia-potajemne-studnie-z-bezpieczna-woda/

 12. Według mnie, chrześcijaństwo programuje też na cierpiętnictwo.
  Księża w kościele, na mszy, ale też w luźnych rozmowach, jak mantrę powtarzali, że tylko przez cierpienie, „przez noszenie krzyża”, w tym doczesnym życiu, człowiek może dostąpić Zbawienia – Szczęścia po śmierci. Mówili, że Chrystusa prześladowali, biczowali i na końcu ukrzyżowali. Mówili, że należy Chrystusa naśladować i tak jak On „nieść swój krzyż”.
  Kto wie, czy choroby ludzi, cierpiętnictwo, poczucie winy, czucie się małym w oczach Boga, czucie się wielkim grzesznikiem, który nie zasługuje na Jego Miłość, nie są właśnie takim mind control ?
  Pytanie retoryczne, bo według mnie, tak właśnie jest. Myśląca Inaczej i wielu z Nas pewnie też tak uważa.

   1. Przecież to nie zależy od pojedynczych czy nawet masowych grup, które nagle stwierdziły „odwołujemy premiera” Widziałeś na filmach z Tokyo jak w restauracjach oddzielają ludzi od siebie foliami? Wszyscy w maseczkach jak pojebani, loty dla nie-japończyków zamrożone.. i tam nikt nie protestuje. Więc nie wiem kto w ciemniejszej..
    Bez nacisków z jeszcze wyższej góry Abe by absolutnie nie odspawał się od stołka.
    U nas tak samo – nie ważne jak będzie się gotowało.. rząd nie odspawa się od stołka dopóki ich panowie się na to nie zgodzą. A raczej się nie zgodzą. Za duże plany dla Białorusi dla nich mają, żeby ich teraz zwolnić ze smyczy.

   2. Jasne, że jest realizowany odgórny kalendarz „wyzwolenia” planety…

    Ja nie piszę o przyczynach, tylko zauważam fakty dokonane w procesie:

    Japonia i Niemcy są już o fraktal wyżej niż Polska. Niemcy już się pozbywają wojsk okupacyjnych, a więc powoli wychodzą z (aszke)nazizmu.

    Z wiadomych dla nas względów Polska zostanie wyzwolona jako ostatnia.

   3. Mam całkowicie odmienne zdanie odnośnie Niemiec, jakoby byli o fraktal wyżej. Polacy kończą picie piwa którego sobie naważyli przez stulecia a może i tysiąclecia. Niemcy, kraje które swój ekonomiczny rozwój opierają na kolonializmie – niewolnictwie, stany, oni są w przeddzień zbiorów tego co zasiali.
    Tak się tylko może wydawać, że to my jesteśmy w czarnej d.
    Ostatni będą pierwszymi, gdyż są spragnieni.

   4. TAWie, trochę nie kumam ;). Jak Niemcy są o fraktal wyżej niż my i jak prędzej się wyzwola? Przecież tam mega zamordyzm, nakaz namordnikow i w dodatku niemateriałowych, testowanie i szczepienie na każdym winklu… I jeszcze ich „Andzela”… Możesz rzucić garść wyjaśnień dla takich jak ja…

    Ps. Nie odniosę się do Japonii, bo mam za małą wiedzę o nich.

   5. Jeśli chodzi o Japończyków, to pod wieloma względami przypominają Niemców, również historycznie, a nawet głównie.
    Ktoś kiedyś porównywał Japończyków do Polaków, ale nie miałem okazji wtedy się zaśmiać i wyjaśnić. Co ciekawe, ich pismo wygląda na to, że ma korzenie w naszym, ale mogło przejść przez wiele „rąk”, np. w hiraganie „n” jest takie samo jak nasze runiczne.

    Polacy zaś wydają mi się podobni do Koreańczyków, pod względem mentalności, tak zauważyłem przynajmniej. Ich historia chyba też nie jest tak różna od naszej. No i ponoć też są „mudżinami” Japonii i Chin chyba także, podobnie jak my dla Zachodu. Ich język jest łączony w rodzinę z japońskim, ale mają swoje własne odrębne pismo, które nie przypomina jakoś innych, ale nie przyglądałem się zbytnio. Ich wymowa jest jakby podobna do mongolskiego, albo chińskiego.

   6. Angela Hitler i spółka przyciskają ludzi, bo ludziska nie chcą się szczepić. Po wylądowaniu i smierci wielu zaszczepionych, ludzie nie mają woli się szczepić,bo widzą jakie są skutki. Ale im większy ucisk, tym większy opór.
    Cenzura działa ostro. Wiele niezależnych kanałów niemieckich na you tube jest zablokowanych.

   7. „A nasi Rodacy tłumnie zapisują się do kolejki do utylizacji”.

    Kto się zapisuje, ten się zapisuje…
    Najczęściej jest to stara gwardia systemu, a tej nie potrzebujemy. Oczyszczanie przebiega pełną parą.

   8. Kiedy TAW pisał o procesie utylizacji medyków, urzędników i innych ślepo wierzących lub podległych systemowi to zastanawiałem się o co chodzi. Teraz już wiem. Nikt do niczego nie zmusza, a daliby się zabić za dostęp do „zabawienia”. I tak większość z nich pójdzie za swoim panem, na własne życzenie. A ich wyższe jaźnie, nadal będą czekać, a z którymś przebiegiem życia się ockną.

    Prawda leży jednak w zupełnie innym miejscu. Nosimy ją w sobie.

 13. Tak naprawde ludzie nie potrzebuja tych zjebow babilonskich;Angeli,Bidenow,Tuskow,Morawiecich,Putinow,Trumpow i to niezaleznie na ile ktory z nich moze byc wiarygodny bardzie lub mniej albo wcale.

  Prawda jest taka,ze ludzkosc moze obrac swoja droge inna niz zbawiciele,biale kolnierzyki i gadajace glowy niezaleznie rowniez dla koga tam oni sobie pracuja i za ile.Ludzie musza zrozumiec ze to nie sa liderzy ale ich oprawcy i kontrolerzy przyssani do nas jak huby do drzewa .

  Ostatnia szansa jest teraz,juz nie za rok albo dwa…wtedy moze nie byc nas a jest jeszcze ciagle szansa na przyszlosc.

  1. Tak właśnie, oni nie są nikomu do niczego potrzebni. Cały pic polega na tym, żeby się zrozumieć. Obecna forma urzędów upadnie na rzecz czegoś nowego. Mi najbardziej podoba się koncept „rady mędrców”, gdzie osoby z większym doświadczeniem nadają procesom rozbieg, ale koncepty może tworzyć każdy wedle uznania.

   Tylko, żeby nowe nadeszło, trzeba zapomnieć o tym co się już wie. Odczepić bagaż starego świata, wtłoczonych schematów i usuwać na ile kto potrafi swoje słabości. A potem zmieniać świat.

   Ale Ty to już wiesz, każdy to wie, tylko musi sobie przypomnieć.

   1. Łukaszu uśmiejesz się, jak Ci powiem, że kiedyś tam brałam udział w takiej debacie starszych mędrców na jednej z odległych planet.
    Bardzo mi to odpowiadało i chciałabym, by taki sposób życia i zarządzania mógł zaistnieć w moim kRAJu i nie tylko.

    W każdej wolnej chwili w myślach stwarzam sobie taki obraz mojego Lechickiego kRAJu, w którym taki system też już istniał, zanim gadziorstwo nie opanowało Matki Ziemi.

   2. Hej Aniu,
    napiszę to dla innych, bo Ty wiesz.

    Osoby z „większym przebiegiem” lat czy wcieleń, siłą rzeczy mają przepracowane wiele punktów. Bardzo dobrze widać to w rozmowie z większością osób relatywnie starszych, które często są wyważone, emocje są u nich kontrolowane, a elementy układanki poukładane dostatecznie, żeby zrozumieć co się dzieje. Ciężko na takie osoby wpłynąć, bo swoje widziały i przeżyły.

    System kreuje to osoby jako nieudolne, programując na brak zainteresowania nimi. Oddawanie ich umieralni. Osoby te też często poddają się systemowi i niesłuchane gasną.

    Starość powinna świecić wiedzą i przykładem w ciszy, spokoju, w akompaniamencie i otoczeniu miłości.

    Być może czas, który nadjedzie po opanowaniu ego, pozwoli zrozumieć, że wymienianie się rolami przez poszczególne pokolenia, nie musi następować w wieku 20-30 lat, a może mieć miejsce dużo później.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s