Kochani, sondażownie oraz polskojęzyczne media już wiedzą, że nowym prezydentem zarejestrowanej w USA korporacji o nazwie i numerze identyfikacyjnym POLAND REPUBLIC OF CIK [Central Index Key]#: 0000079312 został Rafał Trzaskowski!

Z najnowszego sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS wynika, że II turę wyborów prezydenckich w Polsce wygrałby Rafał Trzaskowski, zdobywając 47,2% głosów!

Andrzej Duda zostałby przez wyborców honorowo odesłany do muzeum historii Polin z dumnym wynikiem 45,9% głosów.

Doskonale wiadomo nie od dziś, że tak zwane sondaże społeczne to jeden z wielu głównych mechanizmów matrixa do programowania i kontroli umysłów populacji niewolników zajmujących określone terytorium okupacyjne, w tym wypadku terytorium zarejestrowanej w USA korporacji POLAND REPUBLIC OF CIK#: 0000079312.

Według mnie wynik tak zwanych wyborów prezydenckich w tak zwanej Polsce został już dawno ustalony, na przykład na dwóch tajnych („nieformalnych”, zamkniętych dla mediów) spotkaniach Grupy Bilderberg (2019, 2020), w których obecny prezydent Warszawy brał osobisty udział.

I polskojęzyczne media już wiedzą, kto wygra II turę wyborów rezydenckich w Polin:

Wyraźnie widać, że Trzaskowski był „prowadzony” już od liceum, a obecna funkcja prezydenta wielkiej eropejskiej stolicy, jak w przypadku Lecha Kaczyńskiego, była pomyślana jako doskonała wprawka do zarządzania większym obszarem „terytoriów zależnych”.

Jak na dobrego rezydenta przystało, ma wzorcowo przygotowaną „legendę”.

Nie muszę dodawać, że tego typu „studia” robi się w rok-dwa, najczęściej korespondencyjnie. Obliczono, że gdyby Morawiecki był na wszystkich zajęciach swoich rozlicznie udokumentowanych studiów na całym świecie, musiałby w ogóle nie wysiadać z samolotu… 😉

Reasumując. Andrzej Duda nie wygra drugiej kadencji, o czym piszę tu już od dawna, a w zwartym artykule swoją prognozę geopolityczno-energetyczną dotyczącą wyborów prezydenckich w Polsce opublikowałem 3 maja 2020 roku:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2020/05/03/aktualny-pan-rezydent-nie-wygra-drugiej-kadencji/

Kto jeszcze w Polsce przewidział na kilka miesięcy wcześniej wyborczą klęskę Andrzeja Dudy?…

Osobiście nie jestem fanem żadnego z kandydatów, na żadnego z nich w obecnych „wyborach” (ustawka, spektakl dla gojów) nie głosowałem i nie zagłosuję, ale „wygrana” Rafała Trzaskowskiego znacznie przyspieszy proces Wielkiej Zmiany, choćby poprzez możliwość rozwiązania przez niego obecnego knessejmu przy Wiejskiej (pretekst nieważny, bo takie są plany) i rozpisania nowych wyborów parlamentarnych, podczas których cały stary zdradziecki Układ Okrągłostołowy otrzymałby wiekopomną szansę uroczystego przejścia do niechlubnej historii ucisku boskiej rasy Słowian przez nieprzyjazne naszej kRasie siły.

autor: TAW

fot. twitter.com/trzaskowski

*

Możliwość wsparcia bloga

333 myśli w temacie “Sondażownie oraz polskojęzyczne media już wiedzą, że nowym prezydentem zarejestrowanej w USA korporacji POLAND REPUBLIC OF o numerze identyfikacyjnym (CIK): 0000079312 został Rafał Trzaskowski

  1. To wstawjaj swoje. Lub poszukaj innego bloga.

   A trzecia wojna światowa czarnowidza Jackowskiego się sprawdza? Dlaczego jego nie rozliczasz z bzdur, które głosi?

   Każdy dobry jasnowidz czy czuciowiec wie, że „wybory” prezydenckie w Polsce zostały dwukrotnie sfałszowane (I i II tura), więc się nie pomyliłem, bo tak naprawdę więcej głosów zebrał Trzaskowski. Co w swoim czasie zostanie dowiedzione przez historyków historii najnowszej.

   Uny też o tym doskonale wiedzą, co można było wyczytać z ich min.

   A jasnowidzowie się boją narażać, więc milczą. O wyborczych fałszerstwach doskonale wiedzą jednak wszystkie sensytywne istoty.

   1. TAW odpowiedziałeś jakby nieco urażony, kiedy ja cie specjalnie podpuściłem po informacje. :p gdzie się się podział twój wewnętrzny spokój?!
    Mnie generalnie nie obchodzi gdzie kto i co i kiedy. Ma się zgraja wynosić i koniec, żadnego gadania. Ja czekam na sprzyjająca sytuację.

   2. „wie jednak całe ezośrodowisko w Polsce. ”

    A nie pisala tu ELASZKA o programie TECZA, ktory to program polega na podporzadkowaniu 98% eso- srodowisk 😦

    TECZA to Znak Przymierza, to DROGA, To WROTA, ale ktos „podpuscil”… I ktos zrozumial.

    .https://www.youtube.com/watch?v=gBrDNY7M4EA

    TECZA to Znak Przymierza, to DROGA, To WROTA, ale ktos „podpuscil”… I ktos zrozumial.

    0:30
    1:29
    1:38
    2:30
    2:38
    2:59
    3:52
    4:08 POJEDNANIE, MILOSC, PIATY CZYNNIK ❤ 🙂 🙂 ❤

    PIATY SKLADNIK CZYNIACY ❤

   3. Wiele wgladow z pewnoscia trudno umiejscowic w czasie; wiele byc moze zadzieje sie pozniej.

  2. hm, ja bym to ujęła tak, że Taw miał rację…A to dlatego, że dawny Duda nie wygrał, to jest NOWY Duda, po porozumieniu z Trumpem…Zwarzcie na to, że trump zmów sie wyraził o Dudzie, MÓJ PRZYJACIEL…Tu jest COŚ na rzeczy…

   1. Wygląda na to, że Trump zawarł deal z chabadowcami: oni dają mu wolną rękę w USA, a on się nie wpierdala w ich politykę w Polin.

    Czyli na razie Trump rzucił nas na pożarcie bestii.

   2. Na razie to „na dwoje babka wróżyła” – zapowiadał Trump dla Polski(i nie tylko?)radosną niespodziankę już niebawem, że będziemy zadowoleni itp, to pażywiom uwidzim…Róbmy swoje, naszą cenną energię zachowujmy, nie trwońmy na bzdury…

   3. A ja widzę to inaczej, Trump nie rzucił Nas na pożarcie, ale ustawił się w pozycji, że jak On wygra jesienne wybory, to przy pomocy „przyjaciela”? Dudusia, łatwiej mu będzie usadowić swoje wojska ze Szwabii na terenie na razie jeszcze polinu.

    A co za tym idzie, Nowa Republika Ameryki będzie miała w Europie swoją potężną bazę, by mieć łatwiejszy dostęp do rozwalenia unii.

    I niech tak się zadzieje, niech kraje Europy będą suwerenne i rządzone przez przedstawicieli danego kraju.
    Ja widzę przyszłość naszego kraju, jako jeszcze ciężką, ale widzę też piękne Światło w tunelu. 💫💥🌈

    Bowiem wydarzy się coś tak dziwnego, nieoczekiwanego, ale prasującego wszelakiego rodzaju zagniecenia i skrzywienia, po prostu fiku-miku 😆

    Nie ma już opcji by marazm dalej trwał. ✌️✌️✌️✌️✌️🎆🎆🎆🎷🎸🇵🇱🇵🇱

   4. ” na pożarcie bestii.”
    A kto potrafi opanowac „bestie” ?
    Bo ktos potrafi !

   5. Kochana Słowianko: „Bowiem wydarzy się coś tak dziwnego, nieoczekiwanego, ale prasującego wszelakiego rodzaju zagniecenia i skrzywienia, po prostu fiku-miku 😆”.
    Najbardziej mi się podoba fiku-miku 😉 chociaż całe zdanie to balsam na 💗 🎆

   6. „Za dlugo”

    Tak, nastapilo wiele opoznien…
    I w RODach, i w zyciu pojedynczych osob, i w zyciu NARODOW…

    Dlatego pojednanie RODow i Narodu jest bardzo wazne.

   7. Bijecie pianę bez sensu 😜
    Zamiast obserwować przestrzeń.
    Pan rzecznik prasowy PKW odszedł nagle. Wypuszczono Antonio Banderas a z ukrycia i już się pogryzł z mosbacherową.
    OBWE zaraportowała że wybory w polin wygrał narodowiec, homofob i antysemita. Trump potrzebuje Dudy bo on mu gwarantuje poparcie społeczne dla konserwatyzmu, zdrowego nacjonalizmu i resztek rozsądku w tym lewackim świecie. Ta nic nie znaczącą Polska znów okazuje się języczkiem u wagi w wojującym na razie pod dywanem świecie.

  3. „TAW coś ostatnimi czasy często twoje zapowiedzi się nie sprawdzaja”

   Będę tym razem bronił TAWa. TAW, w moim odczuciu robi co może, ale jesteśmy w Zupie Energetycznej, w potencjale zdarzeń.
   Są też inne siły, które walczą o swoje. Nie oczekujmy od TAWa, że On sam za Nas wszystko załatwi. TAW zrobił Bardzo Dużo, według mnie.

 1. TAW – mysle, ze Trump nie bedzie zbyt ulegly. Jesli bedzie chcial sie mieszac do tzw. Polina to bedzie. Przypuszczam, ze z jakichs przyczyn taki uklad powstal bo jednak w tej chwili inaczej sie nie dalo. Trump ma wiekszy wplyw na to co sie u nas dzieje niz sie przecietnie moze wydawac.
  Juz w tej chwili mam mocny wglad, ze poki co zostanie wybrany drugi raz. To sie moze zmienic jednak na chwile obecna 95% daje na jego druga kadencje.

 2. ”Kto jeszcze w Polsce przewidział na kilka miesięcy wcześniej wyborczą klęskę Andrzeja Dudy?…”
  Opłaciło się wywyższać?

  1. Nie rozumiesz spraw oczywistych i osądzasz po pozorach, gdyż ludzi łatwo zwieść. A fakty są takie, że wybory wygrał Trzaskowski, ale zostały najbezczelniej w świecie sfałszowane. Dziś Ci tego nie udowodnię, bo nie mam dowodów materialnych, ale wtajemniczeni wiedzą, że są dowody niematerialne, w polu energoinformacyjnym jest bowiem wszystko po wsze czasy zapisane.

   Wybory prezydenckie w Polsce 2020 wygrał Rafał Trzaskowski, podobnie jak prezydenckie w USA w 2000 r. wygrał Al Gore. Gady dysponują jednak potężnymi narzędziami manipulacji, tak, by niewolnicy byli w permanentnym uśpieniu i myśleli tak, jak ich władcy sobie życzą.

   Ten blog jest dla ludzi bardziej kumatych, którzy już znają podstawy mechanizmów manipulacji, a nie dla przypadkowych mądralów z ulicy.

   *

   Z dowodów materialnych mamy na razie info o przerażającej skali nadużyć związanych z celowym, moim zdaniem, niedostarczaniem kart do głosowania w „tereny tradycyjnie antypisowskie”.

   https://wtv.pl/wybory-prezydenckie-130720-mh-hermelinski

   1. Nie ma znaczenia czy wygrał. Pan się wywyższa a gdy brak argumentów, obraża. Typowe

   2. Pani oczekuje argumentów materialnych, których na razie – ze względów oczywistych – nie ma.

    „Wywyższam się” chyba jedynie w tym sensie, że mam świadomość pewnych oczywistych dla mnie oczywistości, których nie widzą inni, nad czym ubolewam. Nie są to więc popisy ego, bo ja w żadnych zawodach nie startuję, lecz raczej smutek niezrozumienia przez ogół.

    Gdybym się obraził, w ogóle bym z Panią nie dyskutował. A ja dziękuję Pani za głos polemiczny, który biorę pod uwagę w swoich medytacjach. Może rzeczywiście powinienem popracować nad tonem swoich wypowiedzi. Praca nad sobą jest ciężka, nie od razu Kraków zbudowano (przy czym „Kraków” jest pewną ważną metaforą…).

   3. Przecież sam TAW mówiłeś że wszystkie wybory od 1945 r. są fałszowane, więc skąd zdziwienie że wygrał Duda a nie Trzaskowski? Ja od początku czułem, że całe te tzw. wybory to tylko teatr dla gojów i wygra i tak Duda. I nie pomyliłem się jak widać.

   4. TAW powiedział, kto wygra, a nie kogo ogłoszą, że wygrał.
    Jak mówią fanatycy PiS u: stał się cud i wygrał Duda.
    No i stał się cud purimowy.

   1. Gdyby współcześni Słowianie potrafili Jasno Widzieć Prawdę, bylibyśmy NaRODem Wolnym 🔆

    Niestety dla większości wyrocznią są obce nam genetycznie, licencjonowane przez nieprzyjazny nam System „mądre głowy” z telewizorów i ich „prawne” (prawo gadzie, czyli prawo silniejszego) rozstrzygnięcia.

   2. Trzaskowski dostał 51% a Duda 49%.
    Obaj są mi obojętni. Na równi.
    Mimo, że pincet owcy ( tak mi usluznie napisał telefon) oraz fanatyczni pisarze stawali na rzęsach i pisiorkach, A. Duda zebrał mniej niż R. Trzaskowski.
    Ale wiadomo czyje musiało być obsranym na górze 🤪😋🤪😋🤪

   3. U mnie dzisiaj przy lokalu wyborczym spojrzałem na wyniki i Duda miał trochę ponad 500 głosów, a Trzaskowski o ponad 100 więcej. Tak czy owak „wygrał” Duda. Teatr dla gojów się odbył i ten kto miał wygrać to wygrał. W końcu nieważne kto i jak głosuje. Ważne kto liczy głosy. Tfu demokracja.

   4. Ja oczywiście też potwierdzam, wygrał Trzaskowski, choć dla mnie jeden i drugi to to samo dno.

   1. Czytam komentarze na blogu już od jakiegoś czasu(lata) i już dawno zapaliło mi się „żółte”.A teraz ewidentnie „czerwone”. Przeczytajcie, ale uważnie(!) wszystkie wpisy „Kaliny”.Sądzę,że Pani Ktosiowa ma rację.

 3. Powyborczy komentarz Wojciecha Manna:

  „Poniedziałek. Zasadniczo wszystko jak poprzednio. Niebo, drzewa, domy, ludzie… Tylko trochę bardziej duszno. Miało być przewietrzone, ale coś się jeszcze zatyka. Trzeba poczekać. W końcu kiedyś solidnie dmuchnie”

 4. Z życia Matriksa w moim mieście –
  moja córka stoi na przystanku i czeka na autobus, by udać się do pracy, obok słup ogłoszeniowy z plakatami wyborczymi, w tym plakat pana Rafała, grupka przedszkolaczków wraz z młodą wychowawczynią zatrzymuje się obok słupa i pani mówi do dzieci – „A wiecie dzieci, kto to jest? To jest Rafał Trzaskowski – powtórzcie” – wszystkie dzieci powtarzają głośno – „Rafał Trzaskowski” – pani dodaje – „Ten pan powinien był zostać naszym prezydentem”…

  A ja sobie śpiewam, jak za dawnych czasów.

  .https://www.youtube.com/watch?v=lqbFWLKjlP4

  1. 🤪
   Ja nigdy nie powtarzałam w przedszkolu niczego ze wszystkimi. I nie chciałam być ani rybakami, ani rybami. Chciałam być sobą.
   I dlatego stałe stałam w kącie. A i bywało, że kleczalam na grochu.

   1. Anamiko, ja też klęczałam na grochu, ale w domu.
    Byłam dzieckiem z tzw „swoim zdaniem”
    A mamą moją była zodiakalna Rybka, więc ogromna wybuchowość 😂

    Za upartość i nieposłuszeństwo, karą było klęczenie na grochu, lub kaszy.

    Mnie to klęczenie totalnie wyciszało, był to czas moich dziecięcych medytacji.
    Nie czułam bólu, bo zamyślajac się głęboko, odpływałam myślami w dalekie podróże w przestrzeni, powiem nawet, że lubiłam te samotne chwile klęcząc na grochu w kącie.

    Czasem przechytrzałam mamę, podkładając pod kolana na groch ręcznik.🤣😆
    No ale któż z Nas nie ma i takich wspomnień z dzieciństwa, i oby tylko takich.
    Miłego dnia życzę Wam TAWerniacy 💓

   2. „Mnie to klęczenie totalnie wyciszało, był to czas moich dziecięcych medytacji.
    Nie czułam bólu, bo zamyślajac się głęboko, odpływałam myślami w dalekie podróże w przestrzeni, powiem nawet, że lubiłam te samotne chwile, klęcząc na grochu w kącie”.

    O, to, to. Też tak miałam. Czy stałam, czy kleczalam w tym kącie!

   3. Moja mama jest ryba z Marsem w lwie, i stąd wybuchowość i rządzenie wszystkim (po domieszkach rzecz jasna)

   4. Random, ja nie znam się na astrologii, ale wracając do tamtych czasów, to na miejscu mojej mamy, która miała na głowie 😆 piątkę dzieciaków łobuziaków, gospodarstwo 3,5 ha i wiele funkcji społecznych w gminie i na wsi, będąc z tym sama, też chyba byłabym wybuchowa.💥
    Bowiem Tatuś pracował poza domem, przyjeżdżając do domu raz na dwa tygodnie.

   5. Może gdybym klęczał na grochu, miałbym wzmocnione kolana i nie były by mi teraz potrzebne ochraniacze na kolana do plewienia. My dostawaliśmy po łapach i wracaliśmy na piechotę za autobusem. I dotąd mi talent do wędrówki pozostał 😁

 5. Tez kleczalem czasem na grochu w przedszkolu. Wiecie, pamietam wiekszosc imion i nazwisk dzieci z przedszkola, pamietam tez pania Milke, ktora raz mi kazala kleczec na grochu za zbyt ja denerwujaca zabawe, ktora wymyslilem, poza sala na korytarzu kleczalem sobie. Znalazla mnie wozna – pani Janeczka, dobry duch tego przedszkola, kazala wracac natychmiast -> pani Milka zapomniala o mnie.
  Ustawiala dzieci w dwoch szeregach na stojaco na przeciw siebie i kazala stac bez slowa przez np. 40 minut. Bo rozmawialy dzieci w czasie lezakowania. Tak mnie tknelo apropos tego co mowicie o kleczeniu na grochu – nie mam do niej zalu bo byla po prostu osoba totalnie nieadekwatna do tak waznej roli jaka jest przedszkolanka, jednak wlasnie puszczam to w przestrzen wlasnie dla niej. Rowniez wysylam jej to co powiedziala na koniec w grupie 6cio latkow do mnie: wszystkim mowila na zakonczenie przedszkola jakie ona to widzi szanse na dalsza edukacje dla kazdego. Mi powiedziala, ze w szkole sobie nie dam rady i nie mam szans na powazna prace w zyciu. Pani Milka, jej nazwisko jest genialnym sarkazmem. Teraz niech sie dowie jak bardzo sie pomylila w tym osadzie: otoz bardzo.
  Dzisiaj w DEU gdyby to co robila wyszlo na jaw, a wyszloby szybko, mialaby urlop w wiezieniu, po ktorym juz by przedszkolanka wiecej nie byla.
  A pani Wiesia byla nawet ok tylko miala dzieci centralnie w dupie. Byle kawka smakowala.

  Wiecie jak dziwnie sie czuje majac wspomnienia jeszcze ze zlobka?

  1. A ja szara 🐀 tej przepięknej Planety, patrząc z dzisiejszej perspektywy, to cieszę się, że w czasach mojego dzieciństwa, w mojej przepięknej górskiej wiosce, nie było kołchozowego przedszkola.🤣

   Dokąd sięgam pamięcią wstecz, to my dzieci byliśmy zobowiązani pomagać w domu i na gospodarstwie.
   Ja mając 9 lat potrafiłam kosą kosić owies.

   W wolnych od nauki i pracy chwilach, dzieciaki z ośmiu domów naszego siedliska, zwoływałam na nasze ogromne podwórko, gdzie graliśmy w dwa ognie, jak ktoś z Was grał, to wie o czym piszę.
   Strzelaliśmy ze zrobionego z pałąka łuku strzałami w koło narysowane kredą na drzwiach stodoły i takie tam inne wymyślone zabawy.
   Ja uwielbiałam łazić po wysokich drzewach w naszym dużym sadzie, a nawet skakaliśmy z najwyższej Gruszy na spadochronie, zrobionym przez brata, z koca i powrozów.🙃

   To były dla mnie święte, cudowne czasy, które skończyły się wraz z przyjazdem do miasta, gdzie zmarnowałam 35 lat, mieszkając w klatce na Króliki 😆, by wreszcie powrócić na namiastkę wsi, na działkę z własnym domkiem, gdzie narazie jeszcze przebywam.

   Ale czuję, że to nie jest moje ostatnie miejsce zamieszkania, czas, którego nie ma, pokaże, gdzie mnie los zaniesie.

   Jak narazie, to czekam na Rycerza na białym koniu, który mnie porwie i powiezie w piękne nieznane miejsca.😂😂😂😂😂

   I na tym zakończę moje wspominki i marzenia, choć tak szczerze powiem, że lubię te chwile wspomnień i marzeń, bo cóż warte byłoby życie bez takich chwil.🐀

   1. SłowiAnka – a ja bym tak chetnie do Ciebie na wlasnej Twej roboty kompocik przyjechal. Tam wlasnie gdzie teraz sobie jestes. Pomysl, to moze wcale nie przypadkowe i nie takie niemile miejsce.

    PS
    Mnie Dziadek nauczyl ostrzyc kose i nia sie poslugiwac jak mialem 8 latek 🙂 ale bylem dumny jak mu polanke kosilem 🙂

   2. Jasność, no to na rumaka 🏇 wsiadaj, i pędź co koń wyskoczy, a i na Polski bigosik się załapiesz i 🍯 miodzik przedni 🤣🏇🏇🍜

 6. „Może gdybym klęczał na grochu, miałbym wzmocnione kolana…”

  Byłbyś wtedy niebezpieczny w stylu Muay Thai, i całe osiedle byś zmuszał, aby czytało „Kurs Cudów” i wybaczało, bo jak nie, to uderzysz z kolana 😁

   1. Ona jest niegroźna, to stara „przyjaźń” Donalda zza oceanu. Krowa, która dużo ryczy, budzi śpiących…
    Jej wyskoki w Polsce są wynikiem pewnego dealu pomiędzy Donaldem a koczownikami z pewnej sekty. W zamian za oddanie im Polski Trump ma względny spokój od nich w USA. Tam jednak z kolei wojuje ostro destabilizacyjna frakcja Sorosa.

    Osobiście wolę wylewną Żorżetę niż fałszywych poklepywańców z kijem za plecami.

   2. Hmm. No tak Georgeta zachowuje się jakby była tutaj gubernatorem prowincji nadwiślańskiej. Co niektórym to faktycznie pewnie otworzy oczy na to jak wygląda nasza tzw. przyjaźń z żydoameryką.

 7. „Ktoś”, podoba mi się Twój komentarz o Trumpie. Podchodzę z dystansem do Trumpa i ogólnie do polityków i wszelkiej maści „zbawców”, przepowiedni, a także prognoz. Nie popadam w egzaltację ani też w skrajny pesymizm, dlatego czuje wewnętrzny „pokój”. Cokolwiek będzie z Polską (przyjmuje każdy scenariusz, nawet ten zły), robię swoje i nawet jakby do mnie strzelali, to trudno.

  1. Tu nie chodzi o egzaltację tylko (bezstratne) WYPLĄTANIE Polski z węzła gordyjskiego

   bo nawet taka „śmieszna pandemia”… ONA BYŁA PRAWDZIWA ale DLA CHIŃCZYKÓW (SARS wunderjudewaffe 2 czyli covid-19 to ETNICZNIE KIERUNKOWANA BROŃ BIOLOGICZNA, tylko na ŻÓŁTĄ RASĘ o czym na początku mówiono, teraz się wszystko o COVID celowo WYŚMIEWA dla ZATARCIA MOCODAWCÓW w cieniu)…. i jakby ona w kwietniu ich ZDZIESIĄTKOWAŁA tak jak MIAŁA to by dzisiaj Polski już NIE BYŁO (stąd takie olewactwo przy „organizowaniu” wyborów bo cała „scena” wie iż o no jest tylko NA POKAZ dla „dżemowo-musztardowego” polactfa)

   a tak Chińczycy RATUJĄ Polakom DUPY tym, iż są STRASZAKIEM na kacapy jakie we współudziale z gb, uSSa i iSSraelem próbowały nim je WYMORDOWAĆ…

   A teraz ponownie próbują kolejnym kacapskim wynalazkiem rozsiewanym z terenów Mongolii (dawnych kacapskich laboratoriów im żyda Mengele) wykończyć.

   Padną Chiny padnie (zostanie WYMORDOWANA) Europa bo kacapy przestaną mieć bata na swój kłamliwy tyłek czyli parędziesiąt milionów Chińskiej Armii…

   Trump jest DOGADANY w tym z Putinem…… lokalna magdalenka również. Podział Polski na ROZBIORY zresztą też…. o czym półgębkiem nawet Jackowski mówi… iż „TYLKO POLAKOM SIĘ WYDAJE JAKOBY POLSKA JESZCZE ISTNIAŁA”…

   dla CAŁEJ RESZTY już jej NIE MA…… tylko trza jeszcze polactfo jakoś z niej WYDUPCZYĆ…. maseczkami….

   1. „Węzeł gordyjski się przecina”

    Warto jdnak przypomniec, jak skonczyl ten, ktory przecial…

    No bo trzeba poszukac, po ktorej stronie byl… a to mniej oczywiste, niz podaja 😉

    A sprawdzian byl na cierpliwosc 😉

    Szukajcie, a znajdziecie.

   2. „Warto jdnak przypomniec, jak skonczyl ten, ktory przecial…”

    Lepiej jak piorun uderzyć i zginąć, ale o gwiazdę zahaczyć w swym biegu.

    Czasem trzeba radykalnie i niekonwencjonalnie. I po prostu.

   3. „Czasem trzeba radykalnie i niekonwencjonalnie.”
    Wezel Gordyjski jest sprawdzianem Ducha nie Sily Ziemskiej.
    Na tym polegal sprawdzian.

 8. Wybrali Dudusia, aby komedianci z zagranicy mogli sobie szutki robić.
  To nie mój prezydent, ale to nie jest wcale śmieszne. To jest strasznie głupie.
  Ale w tym szaleństwie tkwi jakaś metoda.

  1. Ten prank udowadnia na nie wiem już którym fraktalu, że Polska nie jest państwem, a rezydent to pajac.

   (Tego typu wpadki to bezpośrednie skutki ostatnich zaćmień. Zaćmienie Słońca = zaćmienie umysłu „władcy”. Starożytni władcy drżeli i podwajali straże na wieść o Zaćmieniu, ale dziś mało kto traktuje poważnie starożytną Wedę).

   1. By zacząć pięknie ten nowy dzień, powiem tak: pomimo Chaosu, jaki Nas otacza i w jakim żyjemy, to życie jest mimo wszystko piękne, a szczęście jest wszędzie tam, gdzie my chcemy je dostrzec.

    DOBRO zadziewa się na naszych oczach, tylko chciejmy je widzieć. 👁️

    Wszystkim TAWerniakom i Wszystkim Iskrom Źródła tej przepięknej Planety z serca 💓 życzę szczęścia, radości, błogości i wszelkiego rodzaju dobrobytu. 💓🍯

   2. Oni tylko aby dzisiaj. Starożytna Weda! Gdyby choć jej liznęli, inaczej biegłyby wydarzenia. A tak, to jak w ruskim filmie, trochu straszno, trochu śmieszno.

   1. Nie uważam tej Pani za autorytet. Tak samo jak profesora Matczaka,
    To chyba logiczne, że przegrani – skoro przegrali – walczą, albo przynajmniej próbują walczyć o odzyskanie władzy.

   2. Czy kogoś, kogo orżnięto, można nazwać przegranym? Te wybory zostały sfałszowane, bo większość głosów wyborcy oddali na Trzaskowskiego. Wyborcze „algorytmy” dokonały reszty, a serwery, na których się to dokonało, z pewnością nie znajdują się w Polsce…

    Do 6 sierpnia jeszcze trochę, więc po drodze mogą wydarzyć się różne niespodzianki weryfikacyjne…

   3. Re” Barbara Nowacka” jak ją wspomniałeś TAW’ie, nie miałem pojęcia kim jest więc wyszukałem ją na Wiki , warto zacytować:

    „Nowacka was educated at the University of Warsaw, where she was active as a feminist in the Federation for Women and Family Planning. From 1997 to 2006, she was a member of the youth wing of Labour United and then of the party itself. In 2014 she stood unsuccessfully in the European elections in Lublin for Europa Plus, supported by Aleksander Kwaśniewski. She went on from that defeat to join Janusz Palikot’s Your Movement, becoming a joint leader, and helped to create the United Left, a broad coalition. ”

    😀 😀 😀

   4. A wcześniej wałków nie było? POwcy nie fałszowali wyborów? Jak było w 2010 r. po tzw. katastrofie smoleńskiej? Wieczorem wygrał J. Kaczyński, a rano prezydentem był Komorowski. A wybory samorządowe w 2014 r. tak bezczelnie sfałszowane, że PSLowi w niektórych okręgach poparcie w stosunku do poprzednich z 2010 r. wzrosło o 1000%? Jedni i drudzy siebie warci. WSZYSCY WON!

  1. Obama już nie ma mocy, to tylko coraz mniej medialny wizerunek.

   „Kulturalną” rozmowę „dżentelmenów na poziomie” wymyślił sztab Rafała jako celny kontrapunkt do wizerunkowej kompromitacji Długopisa. Więc rozegrali to perfekcyjnie. Od razu widać, że mają dużo lepszych piarowców.

   Obecny pan rezydent będzie odtąd internetowym „panem z memów”, podobnie jak jego wielcy poprzednicy: Aleksander i Bronisław. Bezlitosny internet wykończy go wizerunkowo. Pierwsza osoba w „państwie teoretycznym” stanie się synonimem przaśności i obciachu.

   Prezydentura Trzaskowskiego przyspieszyłaby zmiany, bo sprawnie zdestabilizowałby pisiorstwo – do możliwości rozwiązania knessejmu włącznie. A tak nadal stoimy w martwym punkcie. Gdyby nie przemiany za oceanem, zgnilibyśmy jak padlina na pobojowisku.

   1. Obama ma mnóstwo wpływów i cały czas pomaga globalistom. Trzaskowski jest typowym lewicującym intelektualistą z bezużytecznym wykształceniem humanistycznym który niczego nie umie a jest pewnie figurantem wielkiego biznesu i banków, tak jak cała lewica Europejska. My mamy taki sam problem z Justinem Trudeau – to taki Kanadyjski „Trzaskowski” – postępowiec który rządzi od 2015-go i zupełnie niszczy Kanadę. Gdyby wygrał T zaraz zacząłby likwidować wam przemysł, elektrownie i zakładałby coraz to nowe postępowe podatki oraz by was wszystkich tak zaszczepił aż byście kwiczeli. Duda niczego niszczyć nie będzie ani niczego na siłę, proszę się jemu przyjrzeć. Owszem, za blisko trzyma z kościołem ale to osobny problem i trudny bo widzę że wielu Polaków szuka sobie wrogów tam gdzie ich nie ma a nie widzi ich tam gdzie naprawdę są. Obudźcie się i skończcie z tym paskudnym nacjonalizmem bo nienawiść was wykończy szybciej niż „wrogowie”. Heretyk

   2. A ja powiem tak, że wszystko idzie w dobrą stronę, ważne, żebyśmy patrząc na polityczne bagno, mieli oczyszczone już własne.

    I ten cały wymyślony Kornoświrus otworzył już wielu oczy na prawdę, i przyspiesza proces ich Przebudzenia.

    Jednak, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

    Bo to My sami musimy i wystartujemy z tego Chaosu w Nowe, wzorcowe życie i stabilizację.
    To się już na naszych oczach dokonuje, my tylko róbmy każdy DOBRO swoje.

    Miłego dnia życzę wszystkim.💓

   3. „” stanie się synonimem przaśności i obciachu. ”
    Takich wyrazen uzywaja na ogol ludzie, ktorzy niemilo mowie o slowach „ojczyzna”, „narod”, „rodzina”, „tradycja”. Tak to wynika z moich obserwacji.
    A ze Przestrzen coraz bardziej SPRZYJA WZORCOWOSCI …

    To Prawda, ze ogromne Energie tu zeszly od kilku tygodni ❤
    Taka uwaga ogolna…bo moze inni slysza co innego.

    Przasnosc kojarzy sie ze wsia, a wies z Natura, a Natura z Prawda i Czystoscia = WZORCOWOSCIA !

  2. Paganheretic, nie wiem po czym wnioskujesz, że Duda trzyma z kościołem… bo ja tego nie widzę. Raczej PIS i kościół wzajemnie trzymają się za haki, tak jak kozak z tatarzynem w słynnym powiedzeniu za łby. Duda niczego niszczyć nie musi, bo nie ma takich możliwości, robi to PIS. Trzaskowski też nic by nie zniszczył, bo Prezydent w Polsce jest praktycznie od podposywania tego co mu większość parlamentarna podłoży. Prezydentura w Polsce a w innych krajach to coś innego i nie można tego poròwnywać. Choć w niektórych mediach pokazują jaki to Duda kościółkowy, to jest jedynie na pokaz bo on uczestniczy w innych obrzędach, patronuje niepolskim tradycjom. Wiem, że będzie dobrze, ale nie dlatego, że nam Dudę na prezydenta wystawili, ale pomimo tego. Proces trwa i wszystkie przeszkody zmiecie. Choć im się jeszcze wydaje, źe może być jak było…

   1. ViS 5 – dziekuje!

    Ula-Laszka – masz rację, że prezydent w Polsce dużo nie może, ale może dużo narozrabiać „ryjąc” i spiskując przeciwko krajowi, bo ma potężnych „przyjaciół” i może kombinować przeciwko ludziom (np. promując obowiązkowe szczepienia!).

    Obserwuję taką samą sytuację właśnie w Kanadzie, gdzie prezydent federalny ma też stosunkowo mało władzy wykonawczej, ale może pociągać różne „sznurki”, podminowując Kanadę (nawiasem pisząc, Trudeau tak samo uwielbia szczepionki jak Trzaskowski!).

    Po tej notce o rozmowie („spisku”) Trzaskowkiego z Obamą (Obama to globaliści Clintonów, Sorosa, Gatesa itp!) dopiero zdałem sobie sprawę jak dużego niebezpieczeństwa uniknęliście! Mielibyście takiego dywersanta, który by cały czas pod Wami rył i rozmontowywał Polskę od wewnątrz, tak jak Macron Rotschilda niszczy Francję i Trudeau od Bronfmanów/nxivm rozmontowuje Kanadę od 5-ciu lat.

    Odnośnie „Kościół i PiS”. Mam nadzieję, że masz rację, że to jest tylko krótka przyjaźń taktyczna z rozsądku, bo wewnątrz Kościoła działają takie same grupy tzw. partii wewnętrznej (członkowie „Narzędzi murarskich i Pentagramu” – Grzegorz Braun ma racje!), jak te, które kierują Globalistami!

    Czubek hierarchii Kościoła to Globaliści pod inną nazwą.

    Polacy weszli w różne fejkowe teorie spiskowe o charakterze nacjonalistycznym, atakując niepotrzebnie naszych Braci (tak, tych właśnie – których przeważająca większość nic nam złego nigdy nie zrobiła!), nie zdając sobie sprawy, że mają do czynienia z prawdziwym spiskim przeciw Ludzkości wśród samych elit władzy we wszystkich krajach na Ziemi!

    Pozdrawiam,
    Heretyk

   2. „Po tej notce o rozmowie („spisku”) Trzaskowkiego z Obamą (Obama to globaliści Clintonów, Sorosa, Gatesa itp!) dopiero zdałem sobie sprawę jak dużego niebezpieczeństwa uniknęliście! Mielibyście takiego dywersanta, który by cały czas pod Wami rył i rozmontowywał Polskę od wewnątrz, tak jak Macron Rotschilda niszczy Francję i Trudeau od Bronfmanów/nxivm rozmontowuje Kanadę od 5-ciu lat. ‚

    Uff.. dobrze, że w końcu ktoś uświadomił w jakim nierozmontowywanym przez eskimosów raju żyjemy i jak by to nam było odebrane… Cacy cacy eskimosi…

   3. paganheretic ,

    Ktorys z komentatorow napisal niedawno, ze zdecydowalo energetycznie jedno zdanie. To o szczepieniach i XXI wieku.

    Sily Zycia powstrzymaly przed tym „zapedem”.

   4. „Polacy weszli w różne fejkowe teorie spiskowe o charakterze nacjonalistycznym, atakując niepotrzebnie naszych Braci (tak, tych właśnie – których przeważająca większość nic nam złego nigdy nie zrobiła!)”.

    Dobrze, ze ktos to widzi.

 9. „Owszem, za blisko trzyma z kościołem ale to osobny problem i trudny bo widzę że wielu Polaków szuka sobie wrogów tam gdzie ich nie ma a nie widzi ich tam gdzie naprawdę są. Obudźcie się i skończcie z tym paskudnym nacjonalizmem bo nienawiść was wykończy szybciej niż „wrogowie”. Heretyk”

  Paganheretyku, bardzo mądry komentarz.

 10. „Uff.. dobrze, że w końcu ktoś uświadomił w jakim nierozmontowywanym przez eskimosów raju żyjemy i jak by to nam było odebrane… Cacy cacy eskimosi…”

  A ja będę jednak bronił Heretyka, bo rozumiem, co miał na myśli.
  Ani Trzaskowski ani Duda nie jest mi bliski i nie byłem na „wyborach”. Właściwie, to nie ma o co się „spierać”. Będziemy się przekomarzać o Dudę i Trzaskowskiego? Lepiej tą energię spożytkować na coś konstruktywnego. Dajcie już sobie spokój, chłopaki:-)

 11. „Lepiej jak piorun uderzyć i zginąć, ale o gwiazdę zahaczyć w swym biegu.

  Czasem trzeba radykalnie i niekonwencjonalnie. I po prostu.”

  Anamisiu, też mam takie zdanie.
  Podoba mi się Twoja energia i ta energiczność, dynamika, bezkompromisowość. Pod względem bezkompromisowości jesteś nawet lepsza ode mnie 🙂
  Takie kobiety inspirują mężczyzn (bo to właśnie kobiety są inspiracją dla mężczyzn, ale niektórzy faceci nie chcą tego przyznać) i każdy facet przy takiej niewieście rozwinie skrzydła, przeniesie góry, i nabierze wiatru w żagle, nawet jeśli ma tylko kajak, haha🤣🤣🤣
  Teraz jestem taki żywotny i pełen animuszu, że kuźwa nie wiem co mam robić w nocy ?😲😲😲🤣 Nie chce spać i nie chce też trenować. Pewnie posłucham muzyki 😀

 12. Bez napinki, tytulem informacji…..
  Walka wewnatrzpartyjna w PiSie trwa. Szumowski ponoc sam chce odejsc (inny artykul).

  ——————————————–

  „Rekonstrukcja rządu jesienią. Na celowniku kilku ministrów, w planach odchudzanie.

  Niewykluczone, że szef rządu [Morawiecki] dostanie w partii rządzącej stanowisko wiceprezesa, co może sprawić, że „stałby się nietykalny dla ziobrystów” […]

  […] możliwy jest scenariusz, w którym koalicjanci Prawa i Sprawiedliwości stracą po jednym resorcie. Obecnie Solidarna Polska Ziobry ma ministerstwa sprawiedliwości i środowiska, z kolei Porozumienie Jarosława Gowina – rozwoju oraz nauki.

  Możliwe jest ponowne scalenie resortów […]
  „Przy okazji zmian strukturalnych zredukowana ma też być liczba wiceministrów. Jest z czego schodzić, bo drugi rząd Mateusza Morawieckiego okazał się rekordowy zarówno pod względem liczby resortów, jak i ministrów” – czytamy w „DGP”.

  źródło: „Dziennik Gazeta Prawna”

  https://www.wprost.pl/polityka/10344711/dgp-rekonstrukcja-rzadu-jesienia-na-celowniku-kilku-ministrow-w-planach-odchudzanie.html

   1. Zamiast płacić na jednostronne , zakłamane TVP i TVN-y , wspomagajmy Telewizję alternatywną w Realu 24.
    Gdzie prawdy się dowiadujemy.

   2. A ja ich wspieram co miesiąc 5-cioma dyszkami, bo wolę słuchać prawdy niż TVP i TVN24 kłamstwami poubieranej.
    😂😂

 13. Witam Wszystkich☺bylam calutki miesiac na wsi gdzie net i zasieg byl na lekarstwo, wiec mam zaleglosci z Tawerna. Nie sposob przeczytac wszystkich komentow z miesiaca calego. Ale mam pytanie do Tawa co sie zadzialo ze jednak wygral duda mimo ze jak piszesz wszystkie media stawialy na trzaska? Pozdrawiam z dolnego slaska.☺

  1. Łukasz pod innym wpisem doskonale odpowiedział Ci, Alu, na Twoje pytanie: te „wybory” zostały „przekręcone”, zresztą i tak nie mają aż tak wielkiego znaczenia.

   Wiadomo, że to, co możemy zaobserwować na tak zwanej scenie politycznej oraz w mendiach masowej dezinformacji, to tylko teatrzyk marionetek dla zaprogramowanego roju.

   Suweren to istota niepodpięta pod umysł zbiorowy (genetyczny) populacji.

   1. 🙏💓🌳🇵🇱🐀🇵🇱 My Suwereni tej kochanej Lechickiej Ziemi do żadnej nacji się nie podepniemy.🙃🤣

   2. Rząd zadrze z górnikami i się doigra?

    https://www.onet.pl/informacje/onetslask/slask-czy-dojdzie-do-zamkniecia-kilku-kopaln-szef-gorniczej-s-protestuje/fjbrvfw,79cfc278

    Niech powie, dlaczego mamy kupować węgiel za granicą, a swoje kopalnie zamykać? Dlaczego mamy utrzymywać miejsca pracy w innych krajach? Jeśli polski rząd uważa, że lepiej jest importować energię z zagranicy, niż ratować swoje spółki, to niech nie opowiada, że liczy się dla niego interes narodowy – ocenia w rozmowie z Onetem Bogusław Hutek.

    https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1965510,1,rzad-i-gornicy-na-kursie-kolizyjnym-co-lezy-na-stole.read?src=mt

   3. Co do węgla, to on nie jest taki drogi w wydobyciu. Można by było sprzedać to, co już leży na górze wydobyte. Tylko nierząd w swojej ułomności, zachłanność i prymitywizmie nie potrafi wygrać na tej sytuacji. Chciałby od górników zus, ale też musi ich zniszczyć.

   4. Mnie chodzi o co innego – o zmianę paradygmatu w traktowaniu Matki Ziemi…

    To, co dla bezdusznych istot jest zaledwie „kopaliną”, dla istot połączonych ze swoją jaźnią i duszą jest Przenajświętszym ŻYWYM Ciałem Żyjącej i Czującej Istoty, jaką jest nasza Matka Ziemia…

    Tak zwany przemysł wydobywczy będzie stopniowo wygaszany. Najpierw zamykane będą kopalnie węgla kamiennego.

   5. Zmiana paradygatu energetycznego? Jestem za, ale jest jeden problem – co zamiast węgla? Tzw. OZE w Polsce to utopia, bo nie mamy ani odpowiednio silnych wiatrów, ani dużych rzek ani odpowiednio dużego nasłonecznienia. Poza tym wiatraki wcale ekologiczne nie są, bo nie wiadomo co z nimi robić jak się zużyją, panele fotowoltaiczne, aby wyprodukować też trzeba zużyć surowce i wytworzyć spaliny. Pozostaje albo elektrownia gazowa (zamienił stryjek siekierkę na kijek, bo i tak gaz trzeba wydobyć) albo elektrownia jądrowa (też mocno ingeruje w środowisko np. potrzebując ogromnych ilości wody do chłodzenia reaktora. Woda ta po wypuszczeniu do jeziora czy rzeki podnosi w nim wyraźnie temperaturę, co wpływa negatywnie rzecz jasna na ekosystem zbiornika wodnego (ryby mogą paść np. z powodu zbyt małej ilości tlenu, bo im wyższa temp. tym mniej tlenu, bo rozpuszczalność gazów w wodzie maleje ze wzrostem temperatury). No i rzecz jasna odpady promieniotwórcze z którymi też jest problem. No i ogromne koszty i ogromna ilość betonu, stali i innych materiałów koniecznych do budowy i zajęcie dużej ilości terenu.
    Zatem na chwilę obecną nie ma sensownej alternatywy dla węgla w Polsce. Oczywiście takie alternatywy są, ale technologie są wciąż zamknięte w sejfach w USA. Bez ich ujawnienia zmian paradygmatu nie będzie. Miejmy jednak nadzieję, że walka z ciemnymi siłami najdalej za kilka lat się wreszcie zakończy i to co przewidujesz TAW stanie się realne.

    Co do końca ery ropy – bez ujawnienia technologii produkcji wolnej energii Tesli rezygnacja z ropy jest bez sensu. Obecne technologie aut elektrycznych są bardzo inwazyjne dla środowiska. Wymagają akumulatora do gromadzenia prądu, który produkowany jest z użyciem wielu różnych metali i generuje się przy tym wiele zanieczyszczeń. Poza tym produkcja prądu zasilającego auta również odbywa się z użyciem trujących i niszczących środowisko technologii jak węglowa czy atomowa. Zapotrzebowanie na prąd przy zastąpieniu wszystkich aut na ropę autami elektrycznymi wzrośnie ogromnie i trzebaby wybudować mnóstwo nowych elektrowni na świecie. Na pewno się to nie bilansuje tak ekonomicznie jak i jeśli chodzi o szanowanie Matki Ziemi.

   6. Wolni Słowianie napisał:

    „Zmiana paradygatu energetycznego? Jestem za, ale jest jeden problem – co zamiast węgla?…”

    – Masz całkowitą rację co do aspektu merytorycznego i technicznego! Jest jeszcze jeden czynnik, aspekt manipulacyjny. Dużo ważniejszy od aspektu merytorycznego.

    Cała nagonka na dwutlenek węgla, fałszywe teorie klimatyczne, wprowadzanie różnego typu szkodliwych podatków ekologicznych od energii, popieranie wywrotowców, ekoterrorystów (duże pieniądze na to idą!), jest sterowane przez potężne siły w skali globalnej, zorganizowane w formie kultu od „narzędzi murarskich i gwiazdy pięcioramiennej”, stojące za światową klasą rządzącą. To samo dotyczy propagacji różnych radykalnych ruchów społecznych mających na celu skłócenie społeczenstwa przez napuszczanie jednych na drugich. Temu samemu służy ukryta propagacja ruchów lewicowych, neomarksizmu akademickiego, radykalnych feministek i LGBT. I również takie same źródła ma propagowanie w Polsce ruchów nacjonalistycznych pod przykrywką popierania Wielkiej Lechii czy „Polski od morza do morza” i napędzanie ataków na naszych Braci Cyklistów (używam skrótów myślowych ale sądzę że wiecie o kogo mi chodzi) którzy „od zawsze” służyli Manipulatorom za „chłopców do bicia” a którzy nigdy nikomu nic złego nie uczynili!

    Proszę się uważnie przyjrzeć tym którzy Wami naprawdę manipulują i zwalczali Was z ukrycia od bardzo dawna, a nie walczcie z wyimaginowanymi „wrogami” o innej narodowości i języku, których wam owi Manipulatorzy ciągle podsuwają, a którzy tak naprawdę, mogą się stać Waszymi najlepszymi i bardzo inteligentnymi sojusznikami, jeśli ich potraktujecie z szacunkiem!

    Proszę zwrócić uwagę że Polscy i Słowiańscy nacjonaliści dali się właśnie nabrać i nadal w tym tkwią udzielając nadal bezwarunkowego poparcia, nawet po tym jak przegrał, niezbyt rozgarniętemu aparatczykowi i figurantowi mafii bankowej globalizmu w stylu Macrona i Trudeau (najlepszym Polskim określeniem tego zjawiska jest „laluś”) . Obudźcie się!

    To się dzieje za każdym razem zwłaszcza podczas wyborów, i w każdym z krajów które obserwuję. A obserwuję i mieszkałem w Polsce, Niemczech, Irlandii a obecnie w Kanadzie. To wszystko ma na celu rozbicie społeczeństw i wyniszczenie Ludzkości. Nie dajcie się podzielić!

    „Jeden za Wszystkich, Wszyscy za Jednego! ”
    WWG1WGA

    Pozdrawiam, Heretyk

   7. @Wolni Słowianie

    Geotermia !!! jest najbardziej eko – bo wiercimy tylko dwa odwierty i ta woda krąży w obiegu zamkniętym oddając tylko część energii do produkcji prądu i ciepła.
    U Rydzyka działa a tej ciepłej wody mamy tyle pod ziemią, że byśmy mogli pół europy w prąd zaopatrzyć. indywidualna
    fotowoltaika to przerzucenie obowiązku budowy zielonych elektrowni z „państwa” na obywateli. atom to od 10 lat płacenie zarządowi ej1 grubej kasy co miesiąc.

   8. W każdym razie moją rolą jest powoli przygotowywać Polaków – a zwłaszcza środowiska alternatywne zafascynowane „nowymi możliwościami” eksploatacji Ciała Matki Ziemi – do stopniowego oswajania się z myślą, że NIE BĘDZIE DRĄŻENIA CIAŁA MATKI ZIEMI.

    Zapomnijmy o „wydobywaniu surowców” przez kogokolwiek. Nie będzie żadnego „wydobywania surowców”.

    Nawet Woda 💧💧💧💧 będzie przychodzić do nas inaczej niż przez wiercenie i drążenie.

    Woda będzie do nas zapraszana…

    Ale ten temat to jeszcze nie na obecne czasy.

   9. „a zwłaszcza środowiska alternatywne zafascynowane „nowymi możliwościami” eksploatacji Ciała Matki Ziemi ”
    To „owe” srodowiska chyba ze Slowianami niewiele sie znaja, bo Slowianin wie, ze WODA JEST SWIETA.

    Tak tu na Blogu jest czesto nazywam : Swieta Woda.
    Takie nazwy nosza miejscowisci w Slowianskich krainach.

    Kazdy mieszkaniec wsi wie, ze wody w studni sie nie bezczesci, nie kala. Zrodla do dzisiaj sie zowie : KRYNICA.
    Ale juz tyle pisalam; ze powtarzanie moze was nudzic.
    Coz jednak robic ?
    No, robie DOSIEWKI 😉 😉 😉
    Jak robili Przodkowie UKOCHANI ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

  2. Fakt geotermia jest chyba najmniej inwazyjna i Rydzyk już nawet ją zapoczątkował. Potocki kiedyś mówił, że pod wieloma dużymi miastami w Polsce są źródła i nawet ktoś opracował projekty instalacji do ogrzewania miast w ten sposób, ale oczywiście nie pozwolono na ich realizację i leżą gdzieś w szufladzie.
   Ja widzę technologię naprawdę bezinwazyjną dla Ziemi związaną z orgonem. Tesla twierdził, że cały wszechświat i nasza planeta złożona jest z czegoś co określił jako pewien rodzaj energii którą określił jako orgon. Jest ona wszędzie nawet w próżni (a więc ta nie jest de facto próżnią, bo jednak coś tam jest). Wychwycenie tej energii i przetworzenie jej na znaną nam postać np. elektryczną pozwoliłoby ludzkości na pozyskiwanie energii potrzebnej do zasilania urządzeń, ogrzewania i innych celów za darmo i bez konieczności niszczenia środowiska. I Tesla poczynił w tym kierunku działania i z tego co oglądałem na filmiku na You Tube odniósł sukces. Skonstruował coś jakby to ująć prądnicę orgonową. Za jej pomocą zasilał żarówki bez żadnego kabla i świeciły. Coś takiego byłoby właśnie zmianą paradygmatu i to nie tylko energetycznego. Póki jednak trwa walka jasnych i ciemnych sił nie ma szans na ujawnienie tego i wdrożenie.
   Napęd antygrawitacyjny także istnieje i to co najmniej od kilkudziesięciu lat. Czytałem ze 2-3 miesiące temu książkę J. Douglasa Kenyona pt. „Zakazana nauka”. Była tam m.in. mowa o jakimś konstruktorze amatorze co zrobił jakiś samolocik czy inny mały pojazd latający z jakimiś magnesami czy coś, ale coś źle zrobił i nie poszło tak jak myślał. Pojazd wystartował i gwałtownie się wzniósł w niebo i zniknął. Facet stracił nad nim kontrolę. Pewnie poleciał w przestrzeń kosmiczną. To było w latach 70-ych. Skoro zwykły amator hobbysta umiał coś takiego wtedy zrobić to na bank władze potrafiły zrobić coś podobnego znacznie lepiej i nie na małym modelu ale w skali rzeczywistej.

  1. Ulaszko: a może to podstawa, na którą zamierza się powołać Potocki? Swoją drogą 6 sierpnia zbliża się wielkimi krokami … II RP na razie nie widać, ale przy zmianach zachodzących w takim tempie wszystko jest możliwe… 🙂

   1. Iw, mnie się już siwa głowa kiwa od tych zmian i wiadomości, które są nam serwowane.

   2. U mnie podobnie, Ulo,
    jak jazda na kolejce górskiej, w górę i w dół, pozytywne info i mniej pozytywne, i tak w kółko. Trudno się połapać w tym wszystkim. Pozostaje myśleć pozytywnie o tym wszystkim i trzymać się razem.

   3. Wiecie, Kochani, że dokładnie tak samo czuję, już powątpiewam we wszystko, co czytam i czego słucham, łącznie z filmikami o duchowości itp. Dla odmiany słucham sobie Romana z Naddniestrza, bo fajnie mówi o Polsce i Polakach, a ja się wzruszam i myślę sobie, że my Lehici fajni jesteśmy, było nie było:)

    .https://www.youtube.com/watch?v=WTjyZLrNQEY

 14. Ulu, Łukaszu, mnie osobiście polityka i różne newsy już tak zmęczyły, że nawet na alternatywnych profilach YouTube nie oglądam ich. Ostatnio „zamknąłem się w sobie”, komponuje muzykę i trenuje. Wróciłem z lasu, opalałem się, trenowałem różne kopnięcia, a teraz sobie kabaret oglądam. Czasami lubię taki właśnie absurdalny humor 🤣🤣🤣:

  .https://www.youtube.com/watch?v=4MUoUiJwjMM

   1. Też lubię „Kabaret Młodych Panów”, „Kabaret Czesuaw”, „Kabaret Jurki” i wiele innych. Jerzy Kryszak też jest Mocarz, bo zawsze mnie śmieszy 😀

  1. Zauwazylam u siebie dziwna rzecz. Ciekawe jak to dlugo potrwa. Odkad czesto chodze do lasu, nie chce mi sie komentowac na forum. Na tym, bo na inne juz dawno nie wchodze. Co zabieram sie do napisania czegokolwiek, to odpuszczam. Mam w skrzynce e-mailowej ponad 160 komentarzy do przeczytania.
   ————
   Wczoraj uzbieralam prawie 2 reklamowki smieci, w tym jedna na odcinku od samochodu do wejscia do lasu. Sadze, ze wiekszosc smieci, to pozostalosci po nastolatkach jezdzacych na rowerach.
   ————-
   Na jednym drzewie widzialam na raz 5 niebieskich sojek (blue jay) i sfotografowalam czarnego motyla z bialymi kropkami i niebieskimi plamkami. Zidentyfikowalam go w necie jako eastern swallowtail butterfly (black and blue). Stalam nieporuszenie i obserwowalam.

 15. No i Duda zaprzysiężony. Coś mocno odbija ta zapowiadana przez ciebie, TAW, linia czasowa.

  Eeeh napisałbym coś więcej ale czasu brak i zmęczenie bierze.

  PS w zeszły poniedziałek ściąłem włosy i brodę. Jest o wiele wygodniej, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego momentu żeby je spalić osobiście.

  1. Linia czasowa została jak zwykle zhakowana (przez jawne i bezczelne sfałszowanie „wyborów”) – nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni.

   Tym razem jednak wiele instytucji posiada 👉dowody👈 na jawne przestępstwo przeciwko tak opiewanej przez cwaniaków „demokracji”…

   Zresztą niezawisły od gojów Sąd Najwyższy Polin też dokonał przestępstwa…

   1. TAW: proszę Cię nie obrażaj naszej Ziemi POLaszej jakimiś zapożyczonymi przez ciemnych określeniami typu polin (celowo małą literą). Moja jest Ojczyzna, OJCOwizna, kRaj, Lahia, Lechistan, itp., bo tylko taki obraz mam w sercu:).

    Co do dowodów na sfałszowanie wyborów to mogłyby wreszcie wypłynąć… i zmieść co nieco … bo mnie ostatnio dopada cierpliwa niecierpliwość 🙂

   2. TAW: mimo wszystko używanie enigmatycznego określenia systemowego budzi mój sprzeciw. Całość nawet z obecnym zaimplementowanym Nam matrixem to póki co Nasza Ojczyzna…
    Tak ja to widzę i odczuwam 🙂

   3. TAW napisal „Linia czasowa została jak zwykle zhakowana (przez jawne i bezczelne sfałszowanie „wyborów”) – nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni.” – Nie zupełnie. Globaliści próbowali zhakować Polską linie czasową wtryniając nam jakiegoś bliżej nie znanego globalistę od Obamy na prezydenta ale im nie wyszło. Obama nie pierwszy raz próbował hakować Polskę. Po raz pierwszy w 2010-tym. Natomiast udał mu się hak na Ukrainę w 2014-tym, ale na szczęście już się mu to wszystko wali bo Ukraińcy też już się połapali i właśnie wystosowali niedawno oskarżenie kryminalne przeciwko Obamowemu wiceprezydentowi Bidenowi. Heretyk

 16. Jeśli dobrze pamiętam, to wczoraj pan hrabia miał przejąć rządy w kraju. I cisza w tym temacie. Czy coś przeoczyłam?

 17. Czy w Polsce jest możliwe życie bez dowodu osobistego?
  Chciałbym pozbyć się DO i rozpocząć nowe życie, jako wolny człowiek. Czy ktoś ma wiedzę w tym temacie? Czy są ludzie, którzy tak żyją w tym kraju? Czy jest to realne?

   1. Podpisuje się pod tą odpowiedzią.
    W Azji Minor i Srodkowej można żyć bez dowodu i żadnych dokumentów. Ale tylko jak sam jesteś sobie morzem, okrętem i kapitanem. I poruszasz się zielonymi granicami. Ja tak żyłam wiele lat.

   2. Znakowanie bydla (jak to o nas mawiaja) na dobre umocnilo sie po 2 wojnie swiatowej, aby lepiej nas mozna bylo kontrolowac, a pozniej wraz z rozwojem technologi wypasac zdalnie przez media. To dzieki korpobankierom merykanskie IBM zaflancowalo sie w swojej siedzibie w Berlinie zaraz po osadzeniu agenta korporacyjnego Hitlera jako fuhrera. Dzieki rozwinieciu obozowego tatuazowania uwiezionych, czyli znakowaniu numerami systemu PESEL i SOcial Security oraz technologi pozwolilo podganiac owce i barany po hali bardziej sprawniej oraz je policzyc, jak i rozliczyc.

    W planach zapewne ta stara i archaiczna technologia przestanie obowiazywac, oczywscie po wstrzykniecu sobie szczepionki z chipem. Wszystko w trosce o nasze bezpieczenstwo oraz zasluzony spokoj na emeryturze, czyli przejsciu na cykl bezuzytecznosci i darmo zjadania (tez ich okreslenie).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s