412 myśli w temacie “Cygaro (statek matka) nad zachodzącym Słońcem

 1. Dzisiaj nad ranem w półśnie recytowałam Pierwotne Kody Źródła Szamana TzW. Poprawnie wypowiedziałam pierwsze zdanie.” Aktywuje i uwalniam w każdej komórce ciała pełną zdolność do odtworzenia i regeneracji”. Usilnie próbowałam sobie przypomnieć ciąg dalszy. Przypomniała mi się tylko końcówka. „Aktywuję antenę DNA. Akceptuję”.
  TAWie, praktykujesz KODY?

  1. Można by tom o tym napisać. Kontynuuję z przerwami, bo zbyt mocne programy się we mnie czasami odpalają. Zawsze więc warto powracać do tej „totalnej praktyki”, przy której wszystkie inne są jak ostry cień mgły… 😉

   Tym bardziej, że teraz jest dostępna już nowa, skrócona wersja.

   1. Tej wersji nie robiłem. Robiłem pełny cykl sprzed 5 lat, a więc 40-dniowy cykl pisania Kodów, później ekstraktor w ustawieniach na kierunki świata.

    Teraz po prostu recytuję tekst podczas bosych spacerów.

    Od dawna też koduję Wodę 💧 i napoje wg wersji skróconej:

    .https://youtu.be/UQcZ1jerEjQ

    Jeśli jesteś zainteresowana procesem Pierwotnych Kodów Źródła, zwróć się bezpośrednio do Szamana Tańcującego z Wiatrem (lub do Jakuba Rybeczki), on opracował broszurę, która wyjaśnia wszystko w szczegółach.

    (O programach, które mi się odpalały, nie chcę pisać publicznie, bo to zbyt osobiste).

   2. TAWie, mnie nie chodzi o osobiste wynurzenia, ale o odczucia ogolne. Nie dopytuje, czy Twoja „była” dorwala Cie gdzies „na miescie” i wytargala za wlosy, a TY, biorac trzy oddechy, powiedziales do siebie w myslach „jestem spokojny i opanowany, to tylko doswiadczenie, przez ktore musze przejsc”. 😉😁
    Jestem po prostu ciekawa, czego ewentualnie moglabym sie spodziewac. Niemilych zdarzen, eskalacji konfliktow, natloku dziwnych stanow emocjonalnych (lękow, irytacji), halucynacji, czy….. nie wiem czego jeszcze? Kody wyrecytowalam juz kilka razy. W zaleznosci od sytuacji: na łące wirujac jak Szaman, na boso w ogrodku zwracajac sie w strone slonca albo w butach, ale…. przytulajac sie w lesie do drzew. Po wedrowkach po lesie zawsze chce mi sie spac.
    Mowisz 40 dni. Po jakim czasie zaczely sie „odpalac” te programy?

   3. Kalinko, akurat mój przykład nie jest przy kwestii Kodów miarodajny, gdyż ja na naszą przepiękną planetę przyszedłem wyjątkowo obciążony – i u mnie programów do utylizacji jest jeszcze na kilka lat ciężkiej pracy.

    Pytasz, czego mogłabyś się spodziewać – Kody wypłukują z pola uczestnika wszystko, co w nim niewzorcowe, dlatego jest to „praktyka totalna”…

    Im kto bardziej obciążony, tym cięższa praca. Ty, wg mnie, nie masz się czego obawiać, gdyż masz już dosyć wysoki poziom wglądów, co jest miarą oczyszczonego pola.

    Grupa FB praktykująca Kody jest już odtajniona, tam są relacje wielu uczestników. Zwróć się o linka do tej grupy.

 2. „Nie dać się zwieść, że ktoś nam zagraża, nie dać się zwieść, że ktoś nam chce pomóc…”

  Wszystko zależy tylko od nas samych… Bardzo ciekawy przekaz od Michała – regresja pod hipnozą od Gracjany. Polecam, regresja dotyczy księżyca, dużo na temat różnych energii. „zabijając kogoś, zabijasz siebie”…

  .https://www.youtube.com/watch?v=Pt1MSYoPRjw

 3. To jest luka w chmurach. Wygląda jakby faktycznie coś było, ale – nie ma. Mam dużo takich fotek, więc wiem. Zrób filmik następnym razem – to może ktoś uwierzy, bo „obiekt” się porusza, prawda?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s