412 myśli w temacie “Cygaro (statek matka) nad zachodzącym Słońcem

 1. Dzisiaj mam ważny dzień. Idę do dentystki i tam okaże się, czy jestem ViS 5, czy popierdółka 🤣 🤣 🤣

   1. No dobra – ale co się okazało??? he he no godej mi tu drapko Serduszko roztomiłe:))

 2. Ładna ćma bo to ćma?
  Wczoraj widziałem nowy kwiat. Albo wcześniej go nie zauważałem albo jakiś nowy u nas.
  A dziś kosząc trawy w ogrodzie natknąłem się na niezwykłe stworzenie. Najpierw pomyślałem że to jakiś ogromny motyl. Przyglądałem się bo siedział bez ruchu. Normalnie jak mały ptak ale po budowie stwierdziłem, że to ćma. Piękne kolory i duża. Dwa odcienie brązu ale jakby grubym pędzlem ktoś jej trzy pasy zrobił. Nie zrobiłem zdjęcia bo bez telefonu byłem. Nie mogłem się nadziwić.
  Przychodzę do domu, zaglądam do TAW a tu ćma.

  1. Lubię ćmy, są jak małe anioły…Wbrew pozorom ćmy nie są szare i nijakie, a w naszej pięknej Ojczyźnie mamy ich całe mnóstwo:)

   1. Ze 2 lata temu przy kwiatach na moim podwórku pojawiło się stworzonko wyglądające jak koliber, ale skąd u nas koliber? Ciotka wikipedia podpowiedziała, że to ćma fruczak gołąbek.

 3. „No dobra – ale co się okazało??? he he no godej mi tu drapko Serduszko roztomiłe:))”

  Od dłuższego czasu miałem ból zęba, kiedy piłem coś zimnego, czy jadłem lody. Raz bolało, a raz nie, więc bagatelizowałem to, ale miałem dzisiaj umówioną wizytę u dentystki, więc poszedłem, aby załatwić to w końcu, a nie czaić się jak czajnik. Trochę było dziś borowania, ale nie bolało mnie zbytnio 😀

 4. Kochani, czy znacie fenomen Sławika Kraszennikowa, rosyjskiego chłopca, który miał wizje i prorokował? Polecam Wam dla rozeznania. Ciekawe, choć momentami kontrowersyjne (u Zagórskiego).

  .https://www.youtube.com/watch?v=_AC8KfNTLU0

  A tak na marginesie, KOMU miałoby zależeć na rozbiciu duszy ludzkiej? Cokolwiek to znaczy… Można rozbić, rozczłonkować duszę, tak jak ciało materialne i by żadna jej część nie wiedziała jedna o drugiej? Jest coś takiego jak wspólna dusza, czyli ja i np. Taw(hihi) możemy mieć jedna duszę równocześnie? Albo ja i mój kot Dzindżerek, czy Dąb, na który teraz patrzę? Z jednej strony JEDNOŚĆ – z drugiej – podział…

 5. Jasność, mam do Ciebie pytanie, ponieważ słuchasz różnej muzyki. Pisałeś kiedyś o death metalu, więc sądzę, że znasz się na różnych odmianach metalowych zespołów. Kiedyś bardzo dawno temu, byłem fanem zespołu Paradise Lost, prawie wszystkie albumy poznałem, ale większość słuchałem singli tej grupy. Według mnie mieli sporo przebojowych utworów-taki melodyjny gotycki metal z ładnymi solówkami na gitarach. Nie zwracałem w tamtym okresie zbyt uwagi na teksty w ich muzyce, więc jestem ciekaw, czy orientujesz się, czy Paradise Lost, to zespół satanistyczny czy nie? Jakiś Jezuita-egzorcysta, znany kiedyś w telewizji Trwam i do tego profesor, gdzieś w necie określił Paradise Lost, zespołem satanistycznym, jednak nie wierzę ludziom kościoła, więc jestem ciekaw, czy Ty i ktoś ten zespół Tu na forum zna i może powiedzieć, czy to są jakieś zwyrole wielbiące diabła, czy nie. Pytam się dlatego, że na TY teraz zobaczyłem jakiś utwór Paradise Lost 🙂

  1. Ludzie kosciola jak to trafnie okresliles okreslaja Backstreet Boys mianem muzyki satanistycznej.
   Paradise lost nie jest moim czestym repertuarem. Nie okreslilbym bym ich jako zespol satanistyczny.
   Nie bede wymienial nazw dla porownania co to jest prawdziwy satanistyczny przekaz ale mozesz mi wierzyc, Paradise jest pod tym wzgledem delikatny jak poranny wietrzyk.

 6. Drobny deszczyk pada, pada sobie równo, raz spadnie na trawkę, raz spadnie na…tańczącą w deszczu Iwonę, tę która posiada łuk z drzewa cisowego ha ha(znaczenie mojego imienia, niby wysoko, staro niemieckie, tak piszą, ale jak ono takie stare, to pewnie ma słowiańska haplo grupę:P) Tańczyłam boso pod Dębem, wśród sosen…bez bielizny…No tak energetycznie coby było, dodam, że spódnica choć nie czerwona, ma kształt dzwonu…Szczęśliwa jestem, Miłość jest we mnie, czasem mam wrażenie, że jestem tylko Miłością…Duszą z Wami…:)

 7. Byłem dziś świadkiem ciekawego zdarzenia. W trakcie spaceru zaczęło zanosić się na deszcz, po chwili zaczęło padać i zbierać się na burze.

  W pewnym momencie z nikąd pojawił się rozbłysk, inny niż widywałem przez całe życie.

  Rozbłysk był tak intensywny, że przez sekundę widać było tylko biel. Tak jak by ktoś przystawił do oczu silne światło. Świat na chwilę się zatrzymał, przestał mieć znaczenie.

  Huk jaki nastąpił po około 20 sekundach był porównywalny do wystrzału z armaty, ponownie nie był to burzowy grzmot, rozłożony w czasie. Tylko krótki, bardzo intensywny huk.

  Potem kolejne rozbłyski i grzmoty były już klasyczne, spokojne. Takie jakie znamy.

  Czy ktoś w okolicy Krakowa, popołudniu zwrócił na to uwagę?

  1. Do Krakowa mam daleko ale w zeszłą niedzielę była burza u nas w dzień. Powoli się zbierała, przyszła z północnego zachodu, poszła trochę dalej, wróciła. Zaczął się grzmot z błyskami który trwał około trzech minut.

 8. Mnie dziś rano spotkało coś innego – medytowałam sobie w łóżku. W momencie kiedy odsyłałam za pośrednictwem Źródła wszystkich ciemnych za oknem usłyszałam huk. Spadła z nieba ściana deszczu. Co ciekawe zjawisko trwało może z 5 minut ale było niezwykłe intensywne.
  Niezwykle zadowolona zaczęłam nowy piękny dzień 🙂

 9. Nie wiem czy dobrze myślę, ale od pewnego czasu mam przeczucie że jesteśmy „Zdobywcami światów” rasą wojowników która została poddana dewolucji po przegranej wojnie i zamknięta na planecie z której się wywodzimy. Kiedy osiągamy wyższy stopień technologi to wszystko jest niszczone i zaczynamy od nowa. Podbijaliśmy inne planety/rasy, robiliśmy z nich niewolników, a surowce szły na potrzeby budowy floty, rozwijania technologii i silniejszej armii.

   1. A czy to nie jest tak, że na przestrzeni kilku lat pozbierano takie zdarzenia? Nawet na początku chyba jest data 2016. 🤔

  1. Mariuszu dziękuję 🍓
   Mnie wrusza nieustannie Kwiat Jabłoni 💖 ,a gdy zaczyna jeszcze do tego śpiewać Rałał Kamiński
   to mdleję…
   No cóż tak gorąco jest 😄
   Uff…Wody mi daj. Proszę…
   ,Wodymi daj’
   .https://youtu.be/InME0wn4Fnw

 10. Droga do piekła jest gotowa i wybrukowana baranami,
  A do nieba nowa prowadzi do wewnątrz samego siebie.

  „Od dawna istnieje wirus, który zabija 8500 dzieci dziennie.
  Nazywa się „głód” i ma szczepionkę zwaną.. „jedzeniem”,
  ale nie sprawił tyle zamieszania co koronavirus…
  Wiesz dlaczego ?… Ponieważ nie zabija bogatych”.

  A szkoda.

  1. My o jedzeniu, a Ty o śmierci głodowej.
   Jedno z moich pragnień. By już żadne dziecko nie chodziło głodne.
   Nie popieram pińcet plus, mam swoje powody, ale dzieciom bym bułki nie odmówił i do sadu zachęcał wejść.
   Ech, to się musi wreszcie skończyć.
   Niebo przybywaj.

   1. Sławku, bo jedno i drugie Nas dotyczy, u jednych nadmiar, u drugich brak i o tych przede wszystkim powinniśmy myśleć i im pomagać.

    „Syty głodnego nigdy nie zrozumie, jeśli sam tego nie odczuje.” 🙂

   2. Ani syty głodnego ani bogaty biednego ani zdrowy chorego.
    Manipulatorzy nauczyli się grać na emocjach ludzi jak na gitarze. Krzyknij hasło Bóg, Honor a polecą się zabijać gdzie wskarzesz palcem. Krzyknij hasło rodzina a nikt nie ośmieli się odezwać. Gdyby chodziło o rodzinę, te rodziny przede wszystkim nie zostałyby okradzione przez państwo, które rzekomo chce im teraz pomagać. Gdyby chodziło o zdrowie, państwo nie podnosiło by cen tylko zaprzestało produkcji wódki.
    Chcesz odebrać ludziom wolność? Powiedz że im ją dasz jak cię wybiorą na swego pana. Wybierając, już wybierają niewolę.
    Kłamstwa i manipulacje na każdym kroku i w tym jest rządzących władza i zmanipulowanych niewola.

   3. „Krzyknij hasło rodzina a nikt nie ośmieli się odezwać. Gdyby chodziło o rodzinę, te rodziny przede wszystkim nie zostałyby okradzione przez państwo, które rzekomo chce im teraz pomagać. Gdyby chodziło o zdrowie, państwo nie podnosiło by cen tylko zaprzestało produkcji wódki.”

    „Gdyby chodziło o zdrowie, państwo nie podnosiło by cen tylko zaprzestało produkcji wódki.”

 11. „Syty głodnego nigdy nie zrozumie, jeśli sam tego nie odczuje.” 🙂

  Syty nie zrozumie głodnego, chyba, że zabiorą mu talerz jadła ulubionego.
  Złodziej nie zrozumie uczciwego, bo chce mieć kradzione Ferrari i lego.
  Dziewczyna nie zrozumie chłopaka, bo ona ma dziuple, a on ptaka.
  Diabeł nie zrozumie Anioła, bo diabłu w głowie, piwo, wóda i dziewczyna goła. 🤣 🤣 🤣

  A może wszyscy jednak się zrozumiemy, o ile tego chcemy? 🤣

  1. Pewnie że możemy się zrozumieć, bo niejeden zdrowy był chory, najedzony – głodny i biedny.
   Ale bez Świadomości, niejeden najedzony nadal nie rozumie głodnego a bogaty biednego.

   1. Prawdą jest, że można zapanować nad emocjami i czuć spokój.
    Wróciłem przed chwilą z miasta i spotkałem tam w sklepie trzech pijanych byczków. Chłopaki dobrze zbudowane, a jeden z nich łysy kark, coś pierdolił zaczepnego do mnie. O dziwo, czułem spokój i olałem typa. Nie czułem strachu, ale jednocześnie byłem przygotowany na mordobicie i walkę z tymi dupkami. Gdyby ten łysol pozwolił sobie za dużo i używał wulgaryzmów, to bym zareagował. Czułem jednak dziwny spokój i panowałem nad sobą samym. Widać, że robię postępy ha ha ha.
    Pełny Luz

   2. Odzyskanie pełni Świadomości, jest sednem życia tu i Teraz by poznać Siebie i odzyskać swoją prawdziwą Wolność tego co mamy najcenniejsze, czyli Nas samych DUSZĘ/Ducha Źródła którym jesteśmy od zawsze i na zawsze, bowiem nieśmiertelne, a więc najcenniejsze, wszystkie bogactwa matrixa przy tym są tylko marnością, o którą większość z nas tak usilnie zabiega, a szkoda, że są tak krótkowzroczni. 🙂

 12. „Widać, że robię postępy ha ha ha.
  Pełny Luz”

  Jest jakieś Piękno w tym, że można czuć się wewnętrznie Mocnym, a nie dać się sprowokować i panować nad sytuacją.
  Pewnie też o to chodzi w filozofii sztuk walki-sztuka walki bez walki.
  Mordobicie to ostateczność, i są pewne sytuację kiedy trzeba zareagować, chociażby dla własnej psyche, aby nie czuć się frajerem. Scott Adkins byłby ze mnie dumny ha ha.

  1. Odkrywanie PrzyRODzonej Mocy w sobie jest bardzo długim i złożonym procesem.

   Odkrywaniu PrzyRODzonej Mocy w sobie (jak sama nazwa wskazuje) pomaga integracja boskiej istoty ludzkiej z całą Biosferą naszej przepięknej planety.

   🌳🌳🔆🌳🌳

   Gratuluję, Vikingu, wypracowania cennej cnoty zachowania zimnej krwi w sytuacji stresowej 💪😀👍

   1. Sądzę, że to, że trenuję, też ma Pozytywny wpływ na moją psychikę, że znam swoją wartość i nie boję się chuliganów i Wiem, że wcale nie muszę reagować w pewnych sytuacjach, aby sobie coś udowadniać…
    Czuje pewną satysfakcję, że olałem tego łysego typa.
    Po prostu Przestrzeń dała mi Znak.

 13. Czy to plotki, czy nie plotki mówią pytaj swojej ciotki, a ja mówię pytaj serca swego, bo prawda zawsze pochodzi tylko z NIEGO.
  ***********************************************************
  „Rozumiesz?
  Czy rozumiecie, że Donald J Trump nie jest człowiekiem i został stworzony i genetycznie zmieniony przez nasze wojsko jako Dziecko Świętego Człowieka, o którym mowa w Apokalipsie 12, wraz z kobietą, która jest i była pierwotną Ewą w Biblii z Księgi Rodzaju. Donald J. Trump jest diabolicznym geniuszem i został stworzony właśnie po to, by demaskować i aresztować wszelkie zło z ziemskiego placu zabaw.

  Republika Stanów Zjednoczonych, aby w 100% dostosować się do GESARA, co oznacza Global Economic Security and Reformation Act, musimy wybrać większość konserwatywnych sądów najwyższych. System alarmowy, który został wypróbowany we wrześniu przez administrację Trmpa nad wszystkimi telefonami komórkowymi, był testowym wybiegiem, aby ogłosić uruchomienie GESARA ACT dla ludzkości itp.
  Złowrogie obce istoty, które prowadziły nasz kraj przez ukryte tajne rządy cienia zagrażające naszemu gatunkowi, nie mają dusz. Są tu tylko po to, by gwałcić, grabić nasze zasoby, minerały i aktywa genetyczne”.

  całość czytaj na:

  http://tamar102a.blogspot.com/2020/06/rozumiesz.html

 14. Jeżeli poniższe słowa ktoś naprawdę wypowiedział, czy napisał, na pewno nie jest dzieckiem Źródła, ale pozaziemska hybrydą, takie ma odczucie.

  ***********************************************************

  „Tajne Przymierze

  Oto spojrzenie na Matrycę, w której tak wielu nie widzi, ale Wszyscy wkrótce będą zmuszeni. Jest odtwarzany przed każdym z was. Iluzja będzie tak wielka, tak wielka, że ​​umknie ich postrzeganiu.

  Ci, którzy to zobaczą, będą uważani za szalonych. Stworzymy osobne fronty, aby nie widziały połączenia między nami. Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie byli połączeni, aby utrzymać iluzję przy życiu. Nasz cel zostanie osiągnięty pojedynczo, aby nigdy nie wzbudzić w nas podejrzeń. Uniemożliwi to im także obserwowanie zmian w miarę ich pojawiania się.
  Zawsze będziemy stać ponad względnym polem ich doświadczenia, ponieważ znamy sekrety absolutu. Będziemy zawsze razem pracować i pozostaniemy związani krwią i tajemnicą. Śmierć przyjdzie do tego, kto mówi.
  Będziemy utrzymywać ich krótkie życie, a ich umysły słabe, udając, że robi się odwrotnie. Wykorzystamy naszą wiedzę o nauce i technologii w subtelny sposób, aby nigdy nie widzieli, co się dzieje. Będziemy używać metali miękkich, przyspieszaczy starzenia i środków uspokajających w żywności i wodzie, także w powietrzu. Wszędzie tam, gdzie się odwrócą, okryją je trucizny.

  Miękkie metale spowodują, że oszaleją. Obiecamy znaleźć lekarstwo z naszych wielu frontów, ale nakarmimy ich jeszcze większą trucizną. Trucizny zostaną wchłonięte przez ich skórę i usta, zniszczą ich umysły i układ rozrodczy. Z tego wszystkiego ich dzieci urodzą się martwe, a my ukryjemy tę informację.

  Trucizny będą ukryte we wszystkim, co je otacza, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być genialni w wydawaniu trucizn, ponieważ mogą widzieć daleko. Nauczymy ich, że trucizny są dobre, z zabawnymi obrazami i tonami muzycznymi. Ci, na których spoglądają, pomogą. Zaciągniemy ich do wypchnięcia naszych trucizn.

  Zobaczą, jak nasze produkty są wykorzystywane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy ich, że to za ich pomoc. Zaczniemy wcześnie, gdy ich umysły będą młode, będziemy celować w ich dzieci za pomocą tego, co dzieci kochają najbardziej, słodkich rzeczy.
  Kiedy ich zęby gniją, napełnimy je metalami, które zabiją ich umysł i ukradną ich przyszłość. Kiedy wpłynie to na ich zdolność uczenia się, stworzymy lek, który sprawi, że będą bardziej chorzy i spowodują inne choroby, dla których stworzymy jeszcze więcej lekarstw. Uczynimy ich potulnymi i słabymi przed nami dzięki naszej mocy. Będą depresyjni, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, damy im więcej trucizny.
  Skupimy ich uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby wielu z nich nigdy nie łączyło się ze sobą. Będziemy ich rozpraszać rozpustą, przyjemnościami zewnętrznymi i zabawami, aby nigdy nie były jednością z tym wszystkim. Ich umysły będą należeć do nas i będą postępować tak, jak mówimy. Jeśli odmówią, znajdziemy sposoby na wdrożenie technologii zmieniającej umysł w ich życiu.
  Użyjemy strachu jako naszej broni. Ustanowimy ich rządy i ustanowimy przeciwieństwa wewnątrz. Będziemy właścicielami obu stron. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale realizujemy nasz plan. Wykonają dla nas pracę, a my powodzimy z ich trudu.
  Nasze rodziny nigdy się nie zmieszają. Nasza krew musi być zawsze czysta, bo taka jest droga. Sprawimy, że będą się wzajemnie zabijać, kiedy nam to odpowiada. Oddzielimy ich od jedności przez dogmaty i religię. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co mają myśleć, i jak. Poprowadzimy ich uprzejmie i delikatnie, pozwalając im myśleć, że sami się kierują.

  Będziemy podsycać wrogość między nimi poprzez nasze frakcje. Kiedy zaświeci między nimi światło, zgasimy je przez wyśmiewanie lub śmierć, w zależności od tego, co najbardziej nam odpowiada. Sprawimy, że rozerwą nawzajem serca i zabiją własne dzieci. Osiągniemy to, używając nienawiści jako naszego sojusznika, gniewu jako naszego przyjaciela. Nienawiść całkowicie ich zaślepi i nigdy nie zobaczą, że z ich konfliktów wyłaniamy się jako ich władcy. Będą zajęci zabijaniem się nawzajem. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijać swoich sąsiadów tak długo, jak uznamy to za stosowne.
  Czerpiemy z tego ogromne korzyści, bo nas nie zobaczą, bo nas nie widzą. Będziemy nadal prosperować po ich wojnach i ich śmierci. Powtarzamy to w kółko, dopóki nasz ostateczny cel nie zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, aby żyli w strachu i złości poprzez obrazy i dźwięki. Wykorzystamy wszystkie narzędzia, które musimy osiągnąć. Narzędzia będą dostarczane przez ich pracowników. Sprawimy, że będą nienawidzić siebie i swoich sąsiadów.

  Zawsze będziemy ukrywać przed nimi boską prawdę, że wszyscy jesteśmy jednym. Tego nigdy nie mogą wiedzieć! Nigdy nie mogą wiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi. Kropla po kropli, kropla po kropli będziemy realizować nasz cel. Przejmiemy ich ziemię, zasoby i bogactwo, aby sprawować nad nimi całkowitą kontrolę. Oszukamy ich, aby przyjęli prawa, które okradną ich niewielką wolność. Ustanowimy system pieniężny, który uwięzi ich na zawsze, utrzymując ich i ich dzieci w długach.
  Kiedy wspólnie zakazają, oskarżymy ich o przestępstwa i przedstawimy światu inną historię, ponieważ będziemy właścicielami wszystkich mediów. Wykorzystamy nasze media do kontrolowania przepływu informacji i ich nastrojów na naszą korzyść. Kiedy powstaną przeciwko nam, zmiażdżymy je jak owady, bo są one mniejsze. Nie będą w stanie nic zrobić, bo nie będą mieli broni.

  Zrekrutujemy niektórych z nich do realizacji naszych planów, obiecamy im życie wieczne, ale życia wiecznego nigdy nie będą mieli, bo nie są z nas. Rekruci będą nazywani „wtajemniczonymi” i będą indoktrynowani, by wierzyć w fałszywe rytuały przejścia do wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć, że są jednym z nami, nigdy nie znając prawdy.

  Nigdy nie mogą poznać tej prawdy, ponieważ zwrócą się przeciwko nam. Za swoją pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami i wielkimi tytułami, ale nigdy nie staną się nieśmiertelni i dołączą do nas, nigdy nie otrzymają światła i nie przemierzą gwiazd. Nigdy nie osiągną wyższych sfer, ponieważ zabijanie ich własnego rodzaju uniemożliwi przejście do królestwa oświecenia. Tego nigdy się nie dowiedzą.

  Prawda zostanie ukryta w ich twarzach, tak blisko, że nie będą mogli się na niej skupić, dopóki nie będzie za późno. O tak, tak wielkie będzie złudzenie wolności, że nigdy nie dowiedzą się, że są naszymi niewolnikami.

  Kiedy wszystko będzie na swoim miejscu, rzeczywistość, którą dla nich stworzymy, będzie ich właścicielem. Ta rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyć w złudzeniu. Kiedy nasz cel zostanie osiągnięty, rozpocznie się nowa era dominacji. Ich umysły będą związane przekonaniami, które ustaliliśmy od niepamiętnych czasów.
  Ale jeśli kiedykolwiek dowiedzą się, że są równi, zginiemy. Tego nigdy nie mogą wiedzieć. Jeśli kiedykolwiek dowiedzą się, że razem mogą nas pokonać, podejmą działania. Nigdy nie mogą nigdy dowiedzieć się, co zrobiliśmy, bo jeśli to zrobią, nie będziemy mieli gdzie uciec, bo łatwo będzie zobaczyć, kim jesteśmy, kiedy zasłona opadnie. Nasze działania ujawnią, kim jesteśmy i będą nas ścigać i nikt nie da nam schronienia.
  To jest tajne przymierze, poprzez które będziemy żyć resztą naszego obecnego i przyszłego życia, ponieważ ta rzeczywistość przekroczy wiele pokoleń i długości życia. To przymierze jest zapieczętowane krwią, naszą krwią. My, ci, którzy przybyli z nieba na ziemię.

  O tym przymierzu nigdy nie wiadomo, że istnieje. Nigdy nie wolno o tym pisać ani mówić, bo jeśli tak, to świadomość, którą się odrodzi, uwolni od nas wściekłość głównego stwórcy i zostaniemy zrzuceni w otchłań, skąd przybyliśmy i pozostaniemy tam do końca czasu sama nieskończoność”.

  https://www.facebook.com/JayDogz?__cft__%5B0%5D=AZVwU2XmJeHNIwgTfXvsVNT4N9IueMbjuMspmbQ71cvFB_2ylrRi2uHr7GoK12V6S4llwD54gWJrxXjwOScdfcICyoqn7SuLBwHrE3QlUPeQ1FQqvl7_Fvbzs6v_0jEBatIteaEn5Nn2zRjlrVPj8rGSgcwwx5XgGQ4ndg5ThO1uCapiu6mkxq0x_CbTXkrJvhI&__tn__=-UC%2CP-y-R

  http://tamar102a.blogspot.com/2020/06/czy-istnieje.html

  1. Nigdy nie wolno o tym pisać ani mówić, a jednak ktoć to spisał lub przekazał werbalnie komuś kto to zapisał…

  2. Dlaczego dziwny tekst , przecież opisuje dokładnie wszystko to co przechodzimy w obecnym czasie . A co do Jedności to jest Proste , wszystko jest ze sobą połączone wystarczy że jak w biosferze zabraknie jednego elementu i biosfera już utyka , tak samo jest z ciałem człowieka , funkcjonuje ale już nie jest pełne i tak samo z nami . Niezależność w kontekście podejmowania własnego życia to jedno oraz jego wolność w decydowaniu o sobie jednakże nie istnieje coś takiego jak NIEZALEŻNOŚĆ W KONTEKŚCIE NIKT MI NIE JEST POTRZEBNY . To tak nie działa jedno uzupełnia drugie w zależności w którą stronę idziemy tak rozwijamy się i my , góra lub dół , Ludzkość kontra SPOŁECZEŃSTWO . Czy Ludzie mogą żyć w tym świecie obok społeczeństwa ? Jak widać nie . Jedni chcą po prostu żyć drudzy rządzić , wygrywają ci których jest więcej , ale to przegrana gra bo zniewalasz sam siebie żyjąc i tworząc nadal społeczeństwo. A słoik ma się całkiem dobrze . Powodzenia może jaki Jezus nadleci i zabierze do tego nybylandu pt niebo , oby się nie okazało gorszą skuchą .

   Dobrego Dnia Wszystkim .

   1. „Powodzenia może jaki Jezus nadleci i zabierze do tego nybylandu pt niebo , oby się nie okazało gorszą skuchą . ”

    Ponoć w katolicko ortodoksyjnej wersji Nieba, jest nudno jak flaki z olejem 😁 Dzwonił przed chwilą do mnie Anioł i się skarżył nad wyraz wzburzony, że muszą tam chodzić spać przed godziną dziewiętnastą, ubrani w białe koszule nocne i leżą na pryczach. Żadnych nocnych rozmów i łażenia do toalety po nocy – trzeba potrzeby fizjologiczne załatwić wcześniej 😂. Oczywiście nie można oglądać filmów akcji, pić piwa i opowiadać „pikantnych” dowcipów, bo się dostaje linijką po łapach. 🤣 🤣 🤣

  1. Może będzie to mało popularne co napiszę, ale dawno nie miałem tak radykalnej reakcji na przekaz/osobę jak w tym wypadku. Nelly wg. mnie albo jest podpięta, albo odwala coś tak niesamowicie dziwnego, że mnie zemdliło. Miałem to już wcześniej przy Oldze Puszczyńskiej (którą bardzo miło mi się słucha – fajnie w tym wszystkim stoi na ziemi).. jak się Nelly odzywała to po prostu no .. kurde no nie… no po prostu nie. Jakiś czas temu wrzuciła film o wyłączeniu internetu w ubiegłą niedzielę – i że Trump tylko będzie nadawał sygnał alarmowy. Nie sprawdziła, że podobne zapowiedzi pojawiają się od około roku.. i są fejkiem. Szybko usunęła film, a dopytujących się o to nazywa hejterami.
   Z tego co widzę to w non-duality też wpadła po uszy. Można się tym zajmować (sam w tym siedziałem dłuugo), można również głosić sranie tęczą i serduszkami.. i wmawiać ludziom kreowanie własnej rzeczywistości – jak się dorobiło „swojego hektara” w zawodzie lekarza. Pff.. Jak zrobiła dyplom w latach 80tych to raczej dutki jej się zgadzają.
   Znałem wiele osób, które najpierw się dochapały fortun w korpo, będąc częścią systemu, matriksa.. i naagle.. OH PRZEBUDZENIE! PRZECIEŻ WSZYSTKO KREUJESZ SWOIMI MYŚLAMI! I cyk domek w biesach.. i cyk głoszenie prawd jak to tylko liczy się pozytywne myślenie bla bla…
   Powiem tak – kreujesz to co dookoła. Vadim Zeland to udowodnił, Joseph Murphy (jego metoda u mnie działała rewelacyjnie) i inni. Ale to nie działa na zasadzie srania tęczą gdy micha pusta i zmuszony jesteś do żarcia gruzu a matriks dowala i dowala.
   Takie sranie tęczą może się skończyć wycieczką na tamtą stronę (też znam.. znałem taką osobę).
   Hyh.. to się rozpisałem. A miałem napisać dwa zdania, że tej pani nie polecam ;D ;D

   1. Też Bartku Nelly ze mną nie rezonuje, ale jak ma się świadomość, że są pieniądze – to są. Nigdy nie wolno myśleć o braku czegokolwiek, bo to się właśnie zadziewa.

   2. Ja również nie polecam, w obecnym czasie namnożyło się bardzo dużo jasnowidzów i przepowiadaczy, uważam, że wszystko jest dla ludzi, słuchać i czytać można wszystkich i wszystko, ale wierzyć tylko i wyłącznie swojej intuicji czyli SERCU.

    Nie dajmy się wodzić na pasku, niby prawdom owych przepowiadaczy, MY MAMY CAŁĄ MOC W SOBIE I TYLKO W SOBIE i nikt nam w niczym nie pomoże, tylko MY SOBIE SAMI.

    Takie jest moje wewnętrzne przekonanie i na zewnątrz zdanie. 🙂 🙂

   3. „Znałem wiele osób, które najpierw się dochapały fortun w korpo, będąc częścią systemu, matriksa.. i naagle.. OH PRZEBUDZENIE! PRZECIEŻ WSZYSTKO KREUJESZ SWOIMI MYŚLAMI! I cyk domek w biesach.. i cyk głoszenie prawd jak to tylko liczy się pozytywne myślenie bla bla…”

    !!!

 15. Każde Życie ma znaczenie.
  Nie tylko czarne, nie tylko białe, nie tylko czerwone ani nie tylko żółte.
  Każde.
  Kiedy ludzie zaczynali się jednoczyć, smutasy wpadli na kolejny pomysł podzielenia. No cóż, chcą rządzić. Ale już niedługo skończy się ich zawracanie Wisły kijem.

 16. „Ale to nie działa na zasadzie srania tęczą gdy micha pusta i zmuszony jesteś do żarcia gruzu a matriks dowala i dowala.
  Takie sranie tęczą może się skończyć wycieczką na tamtą stronę…”

  Bartoszu, podzielam Twoje zdanie, bo kiedyś naiwnie myślałem, że samo pozytywne myślenie załatwi sprawę. Być może takie Cuda też się zdarzają, kto wie. Każdy z Nas jest inny, ale akurat w moim przypadku musiałem się w pewnych sprawach postarać i zawalczyć. Pewne rzeczy przyszły do mnie gładko, że prawie się zlałem w spodnie ze szczęścia 😁 🤣, a przy innych się nastresowałem i „nałaziłem”. Z perspektywy czasu Wiem, że musiałem przejść przez pewne stresowe i nieprzyjemne sytuacje, aby właśnie podjąć działanie – akcję, aby coś zmienić w swoim Życiu. Pozytywne myślenie jest jak najbardziej ok i Popieram, ale jeśli człowiek ma jakieś traumy z dzieciństwa, to dobrze jest czasem z nimi stanąć w Prawdzie, nawet jeśli wewnętrznie coś boli – uwiera.

 17. Kiedyś, przed laty, kiedy w jesienne poranki wstawałem i było mi zimno wewnętrznie, ale też fizycznie, słuchałem tej ballady. Nie było mnie wtedy jeszcze w TAWernie, i właściwie nie wiem, gdzie byłem, czym byłem i kim byłem haha.
  Przed chwilą znalazłem tę kompozycję znowu na You Tube i sobie przypomniałem tamten doniosły klimat, kiedy tak gdzieś po siódmej rano, kilkanaście lat temu, jesienią, było mi zimno i nawet nie piłem herbaty, słuchałem tej ballady. Jedna z moich ulubionych piosenek:

  .https://www.youtube.com/watch?v=DJ01THw1YtU

  1. To jest moja najbardziej Ulubiona piosenka tej grupy. Piękny melodyjny kawałek, zaśpiewany „ciepłym” przyjemnym wokalem. Zespół nigdy nie zamieścił tego utworu na swoim studyjnym albumie ( i to jest błąd marketingowy według mnie, bo ten utwór to Przebój ), jedynie na jakiejś drugiej stronie singla.
   Tego singla nie można nawet kupić w Polsce, ale mi się udało go zdobyć kiedyś. Moja Dusza nie jest na sprzedaż, tak jak w tej piosence:

   .https://www.youtube.com/watch?v=2Mtjf6TYacU

   1. Boże, jaki ten kawałek jest Piękny, melodyjny i mnie koi. Właśnie w tej chwili piję sobie piwo Lecha i słucham tej piosenki, już kolejny raz:-)
    Dziwię się, że nie wydali tego na studyjnym albumie. Może ich manager jest marketingowo do dupy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s