106 myśli w temacie “Oni się nas boją – Irokez Slava

  1. „Katolik boi się tylko obrazić Boga, niczego więcej” – Obrażenie Boga jest niemożliwe! I to niezależnie co uważasz za Boga. Nie możesz nawet obrazić innego człowieka bo „obrażenie kogoś” jest czynnością pozorowaną używaną w celu przypisania wyimaginowanej winy komuś innemu z błachych powodów. Jest stanem umysłu własnym. Możesz tyko poczuć się być obrażony samemu. Heretyk

   1. Świetny komentarz.
    Zapisałam sobie 💙 Do takich treści to się dochodzi latami.
    Ach pobudza nas ten katolik do pisania! Super.
    Przekazujecie dużo wiedzy, i ludzie, którzy tu wchodzą mają podaną ją wprost ,na tacy’. Wiedzą, że z tym kościołem i religiami jest coś bardzo nie tak.

    Nie wiem tylko czego on od nas oczekuje katolik (?) Chyba chce nas nawracać 😉😂
    Kiepsko mu to wychodzi.

  2. Obrażanie jest grzechem pogardy więc nie grzesz wyrażaj milość akceptuj bądź katolikiem a nie napisem na dropsach E 450

  3. strach to niskie uczucie jeżeli sie boisz swojego boga to kim on dla ciebie jest
   napewno nie miłością
   bo miłości to piękne uczucie i bać sie go nie trzeba
   szanuj bliźniego swego jeżeli tego nie potrfisz
   to kim ty jestes no kim

 1. Katolik boi się tylko obrazić Boga, niczego więcej.”

  masz rację, najgorsze wojny toczą się w imię Boga…..więc morderstwa nie są dla nich złe

 2. Irokez Slava, Chwała Ci, oj chwała!!!
  Zdów bądź i dobrze czyń nadal wici rozsyłając.
  Masz poślatanie na dni przyszłe swoje od mniej zdecydowanego, acz popierającego koncept Twój błądzącego we mgle prasłowianina (chyba).

 3. Wbijam się w temat i mijam z tematem:
  Boją się naszej świadomości a nie naszych ciał.

   1. Bill Gates jest takim samym trucicielem jak Big Pharma, a większość lekarzy jest przekupna.

    „Big Pharma nie oszczędza na szeroko pojętym marketingu medycznym. Według analizy profesorów medycyny Stevena Woloshina i Lisy Schwartz z 30 mld dolarów, które firmy farmaceutyczne wydają obecnie na marketing medyczny każdego roku, ok. 68 proc. pieniędzy trafia do rąk lekarzy i innych członków personelu medycznego, którzy w ten sposób są przekonywani do przepisywania danego leku na receptę”.

    Całość czytaj na Odkrywamy Zakryte.

 4. [PILNE!] Wniosek o odwołanie ministra Szumowskiego!

  Pan
  Mateusz Morawiecki
  Premier Rządu RP
  My, niżej podpisani obywatele polscy zwracamy się do Pana o natychmiastowe odwołanie ze stanowiska ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, a także o natychmiastowe odwołanie wszystkich – wydanych pod pretekstem walki z epidemią – restrykcyjnych rozporządzeń naruszających nasze konstytucyjne prawa obywatelskie, w tym wolność prowadzenia działalności gospodarczej.

  Uzasadnienie
  Minister Zdrowia Łukasz Szumowski jest głównym autorem – wydanych pod pretekstem walki z epidemią – restrykcyjnych rozporządzeń niszczących polskie życie gospodarcze i społeczne, odbierających obywatelom konstytucyjne prawa. Wszystkie te ograniczenia zostały wydane bez stosownej podstawy prawnej oraz bez podstawy faktycznej w realnie istniejącym zagrożeniu. Zgodnie bowiem z art. 31 ust. 3 Konstytucji RP ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy gdy są konieczne.

  Tymczasem rozporządzenia ministra Szumowskiego nie zostały wprowadzone na podstawie ustawy o stanie nadzwyczajnym, nie mają też uzasadnienia w realnie istniejącym zagrożeniu. W Polsce nie występuje epidemia, której nasilenie odbiega od innych tego typu sezonowych zachorowań, statystyki zgonów i zachorowań są tutaj jednoznaczne – w analogicznych miesiącach poprzednich lat zmarła podobna lub nawet większa liczba Polaków.

  Całość czytaj na : https://naszapolska.pl/2020/05/04/pilne-wniosek-o-odwolanie-ministra-szumowskiego/#comment-158

  Argumenty za odwołaniem ministra przytaczaliśmy w kilku artykułach, m.in. tu: Dwa miliony powodów do dymisji Łukasza Szumowskiego oraz tutaj Co minister Szumowski ukrywa przed polskimi pacjentami?

  1. 👍👍👍
   Evanesco, ministerowany chorób! Na zawsze i zabierz że sobą całe zło, co wyrządziłeś Polakom. Dziękujemy! Fiu, fiu fiu!

   1. EDYTA odpowiada:
    Szanowny Panie Szumowski,

    Jestem bardzo szczęśliwa, iż opinia moja dotycząca przymusowych szczepień Polaków zwróciła Pana uwagę. Odbieram to jako namiastkę troski o ludzi żyjących w Naszym pięknym kraju.

    Porównanie szczepień do lotów samolotem jakkolwiek mocno abstrakcyjne.. zrzucę na kark Pana stresu z powodu publicznego wystąpienia..

    Niezależnie, nie musi Pan w żadnym stopniu rozumieć jak zbudowany jest samolot wsiadając do niego. Jednak nikt do tego Pana nie zmusza.

    Chciałabym zwrócić Pana uwagę także na fakt, iż jako osoba przyjmująca stanowisko obrony zdrowia swoich Rodaków dość mało promuje Pan zdrowy tryb życia w Polsce.

    Jako kardiolog wie Pan z pewnością dokładnie, w jaki sposób zbudowany jest i funkcjonuje organizm ludzki. Zgodzi się Pan więc ze mną jak sądzę, że na ten sam lek / szczepienie każdy organizm zareaguje inaczej. Może nawet reagować w sposób dowolnie skrajny…

    Przyznam natomiast rację w kwestii składu leków aptecznych. Faktycznie ich chemiczną kompozycję znamy tylko z dołączonych ulotek. Możemy zaufać temu lub nie. Jednak nikt NIE ZMUSZA ludzi do zażywania leków. To dość precyzyjna różnica, która wyklucza Pana argument.

    Chętnie więc spotkam się jak Pan sugeruje „twarzą w twarz”, aby przekonał mnie Pan do swojej wiedzy w zakresie przymusowych szczepień. Proponuję jednak nie robić tego w miejscu publicznym, gdyż ryzykowałby Pan tytułami „Nowa miłość Edyty Górniak”… 💁🏻‍♀️ Spotkajmy się w miejscu bardziej publicznym, czyli przed kamerami, na oczach całego kraju.

    Może jednak zmieni Pan zdanie, skoro zmienił Pan już raz choćby w temacie noszenia maseczek…

    Co do publicznej debaty sprawdzę swój kalendarz i prześlę Panu propozycję terminu.

    Z wyrazami szacunku,
    Edyta Górniak

 5. Boją się. I to bardzo. Piosenka Kazika Staszewskiego „Twój ból jest lepszy niż mój” wygrała wczorajsze notowanie listy Radiowej Trójki, radia totalnie rządowego. Prowadził ją wczoraj Marek Niedźwiecki. Kilka godzin po ogłoszeniu wyników redaktor naczelny Trójki ogłosił, że unieważniono wyniki głosowania informując, że „wprowadzono piosenkę spoza listy, nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy”. A tu piosenka Kazika:

  .https://www.youtube.com/watch?v=88Cx4DKgP2A

   1. Tzn. ten redaktor jest beznadziejny. Co by się stało, gdyby ta piosenka wygrała? Nic. Brudziński skrytykował decyzję redaktora naczelnego Trójki. Zabijanie wolności odbija się zawsze przeciw tym, którzy to robią. A co do Jarka K., hejt wobec niego jest olbrzymi. Ludzie nie wiedzą, że on dawno nie rządzi w tym kraju. Hejtowanie go jest bezsensem. Kazik nie lubi Kaczyńskiego, bo Kazik to Ryby, a Jarek to Bliźnięta. Nieharmonijny aspekt Słońc i chyba nawet dokładny. A piosenka niskich lotów. Jaja jak berety- mój kuzyn tak mówi. Potrzeba mądrych głosów typu Braun. Dobrej niedzieli! Pozdrowionka!

   2. A propos nielubienia Blizniakow przez Ryby….
    Ja jestem Ryby i kocham pewne Bliźniaki 😋 od zawsze i na zawsze.

   3. Śpiewie, Anamika: ja zaś jestem bliźniak i kocham pewne ryby od zawsze i na zawsze 🙂
    Jak więc widać stosunek bliźniaków do ryb nie jest ściśle określony 😉

   4. Jakaś pani zadzwoniła do Trójki i zapewniła, że ludzie są z Markiem, który odchodzi z radia. Wspominał, że ją też wywalili w latach 80-tych za puszczenie jakiejś piosenki. Strzyczkowski milczał. Nie skomentował telefonu. Milczenie.

   5. Na te kłopoty z Trójką to tylko może dentysta pomóc. Trzeba rwać … chwasty. I dokona tego – Wiatr Historii !

   6. Pozdrowienia z Krasnobrodu! Słoñce, ptaki… pięknie! Opuściłem taką miejscowość. Słucham ptaków pod domem siostry.

  1. Kilka godzin potem Marek Niedźwiedzki (bliski ze względu na to, że też miałem epizod w Studenckim Radiu Żak 😉 … wychowywał się w Szadku, w którym pieką rewelacyjne chleby 😀 ) ogłosił poprzez pana Preisnera, że odchodzi z Trójki. Dzisiaj Hirek Wrona ogłosił to samo. Za chwilę nie zostanie nikt ze znaczącym nazwiskiem. Organek i Podsiadło odcinają się od tej stacji. Rojek bodajże też. Ale ruszyło 😛

   A piosenka wyjątkowo niskich lotów tu zgoda. Ale kit z tym.. ważne, że wywołała mega reakcję.

   P.S.
   Jan Potocki był wczoraj na proteście. Znaczy.. gdzieś w okolicy bo do ludzi bezpośredni jeszcze nie wyszedł. Ale zaczął się pokazywać poza mieszkaniem.. Nadal zbiera pieniądze, ale w końcu może i to ruszy. A czy on prawdziwy czy fałszywy… kit z tym… 😉 to jak z ww piosenką 😉

   B.artoszko

   1. No tak tak.. o to mi chodziło 😉 Może za mało klarownie napisałem 😛 ale dokładnie o to 🙂 🙂 🌳🌳🔆🌳🌳 (uwielbiam ten Twój zestaw emotek.. powiem ci, że ta symetria i symbolika – niby prosta… ale ma coś w sobie szczególnego 😉 )
    Pozdro!
    B.artoszko

   2. Coś się na pewno dzieje. Radia nie słucham, a, jeśli słucham, to na pewno nie rządowego. Nie da się tego słuchać. To jest arcytragiczne. Wolę śpiew ptaków. A Niedźwiecki sobie poradzi.

   3. Niedźwiecki po 35 latach odchodzi z Trójki. Poza tym także i Wrona i Kydryński. No to ostro się dzieje. Ja Trójki kiedyś namiętnie słuchałem(np. „Maniaka Niedzielnego”), ale minęło mi to już z 10 lat temu. Teraz włączam radio w pokoju tylko raz na tydzień w sobotę po 23-ej gdy są „Trzy Kwadranse Jazzu”, które prowadzi Jan Ptaszyn Wróblewski.

   4. Zawiesili też innych pracowników współtworzących listę bo nie chcieli podpisać papierka stwierdzającego że głosowanie na utwór Kazika zostało zmanipulowane.
    To stare się tak pięknie sypie, że aż .. miło patrzeć. Dzisiaj tak z żoną rozmawialiśmy w drodze do lasu.. że „nawet takie coś jak trójka nie została oszczędzona – symbol apolitycznej stacji radiowej.. został zmieciony w pył.. Widocznie wszystko ale to WSZYSTKO musi pozostać zaorane 🙂 Czemu? Ano temu :
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/radio-nowy-swiat-dwa-studia-zespol-mlode-talenty-poszukiwania-kiedy-start

    Tak tak.. Nowy Świat 🙂

    Pozdro!

    B.artoszko

  2. Zdaje sie, ze dwoch dziennikarzy zrezygnowalo z pracy w Trojce, badz zostalo do tego zmuszonych, tym Niedzwiecki.

   1. Dyrektor Trójki przeprasza słuchaczy. Kazik wrócił. Wstępne ustalenia: moderator listy zmienił wyniki Piosenka Kazika ponoć była na czwartym miejscu. Jakoś nie wierzę w nieuczciwość Niedźwiedzia. Sądzę, że nie dowiemy się prawdy. Ale po co nam ona. Ta machina i tak już pada na pysk.

   2. „Drogi Tomku Kowalczewski, wciąż jeszcze dyrektorze radiowej Trójki!

    Przypadł Ci w udziale zaszczyt niebywały. Do historii przejdziesz jako ten, który ostatecznie zniszczył kultowe radio.”

 6. Wedlug Atora zachowanie policji bylo dziwne. Tak, jakby byly dwie policje; jedna rozpylala gaz, druga wspolczula poszkodowanym i pochylala sie nad nimi z troska. No wiec wlasnie. Tak sobie analizujac…. widze cztery najbardziej prawdopodobne mozliwosci.
  Wariant pierwszy – polska policja kontra polskojezyczna, tudziez najemnicy.

  Wariant drugi – zabawa w dobrego i zlego policjanta.

  Wariant trzeci – czesc policji czuje sie winna, wie, ze przesadzili.

  Wariant czwarty – czesc policji po cichu popiera protest.

  .https://www.youtube.com/watch?v=Xm-EJ2AOx5E

  1. W polskiej policji jest wielu ukrainnych. To wiem osobiście. Piszą tu i ówdzie, że też są i inni najemnicy. Nie – Polaków poznasz po pustych facjatach. Ukrainni są mściwi i leją bez umiaru. Inne robocopy – nie wiem. Jeszcze nie miałam wątpliwej przyjemności rozkąsic.

   1. Dobrze by bylo, aby polscy policjanci ujawnili prawde, bo chyba wiedza co w trawie piszczy. Nawet takie portale jak wp.pl pisza, ze policja grubo przesadzila gazujac ludzi. Jedna z „akcji” wygladala tak. Policjanci oddzielili ludzi od siebie tworzac z nich male grupki i uniemozliwiajac droge ucieczki, scisneli jak sardynki (takie okreslenie padlo) i potraktowali gazem. Naoczni swiadkowie mowia, ze policja zrobila to specjalnie. Ludzie byli spokojni i nie prowokowali, choc i prowokatorzy na demostracji tez oczywiscie dzialali.

   2. Gazowanie ludzi. Precz z mordercami spod znaku Mengele i spółka, czyli po prostu menele polityczni.

  2. Kalinko, a ja powiem tak: połowa, a zwłaszcza młodzi policjanci, ale Polacy na pewno popierają nasze POLSKIE protesty.

   Natomiast banderowscy policjanci z Ukrainy, których nasz nierząd ściągnął do Naszego kRAJu, z chęcią by strzelali do Naszych, jak to już czynili onegdaj.

   Inna jest sprawa 40 tys. przedstawicieli „owej” rasy usadowionej w samej wierchuszce nierządowych resortów policji, wywiadu i tym podobnych instytucji terroru i ucisku.

   I to właśnie tałatajstwo należałoby wytruć albo wysłać na księżyc, bo to jest ZŁO nieskończone.

   1. Są dwie grupy ukrainnych. Nie tylko w policji. Ci pierwsi pochodzą z akcji Wisła. Ci drudzy z importu ostatnich lat. Ci pierwsi dochrapali się dobrych stanowisk i mają nawet wpływy, ci drudzy są zwykłymi krawężnikami ale też nie próżnują. W razie jakiejś akcji, leją bez zmiłowania ludzi, sprowadzają też swoje zatrute nasienie między Polaków.

   2. ,,to właśnie tałatajstwo należałoby wytruć albo wysłać na księżyc, bo to jest ZŁO nieskończone.”

    A ja bym powiedziała, że skończone.
    Chcąc wytruwać lub skazywać na banicję trzeba uważać, bo można skrzywdzić niewinnego człowieka.
    Jak odróżnić ludzi poczciwych od tych, którzy zabierają nam marzenia o pięknym świecie i życiu, które, jak się okazuje póki co, tak kolorowo nie wygląda?
    Ale od czego są marzenia i piękno słów je opisujące!

    Nic nie trwa wiecznie, tym bardziej zło.
    W dziejach Ludzkości zło ma większość bitew przegranych.
    A dowodem na to jest fakt, że nasz Dom- nasza przepiękna Planeta wciąż istnieje i będzie istnieć!

    Miłego!
    PS. A ptaki za otwartym oknem tak cudnie śpiewają!
    Tę samą od tysięcy lat, piękną, czystą w harmonii pieśń!
    Wróciliśmy właśnie z Rodzinnej, niedzielno porannej przechadzki.
    W środku lasu to dopiero jest ptasia filharmonia!
    I niebo błękitne, plamkami obłoków bielone.
    Zero smug.
    Czy u was, Kochani, też niebo czyste?

   3. Obecny rzad PIS owski to ukrobanderowska flagowka niszczaca Polakow..zoobrazowano to na marszu…prawdoporobnie w uzyciu robokopy ukrainskie w mudnurach polskiej policji .

  3. Już tydzień temu pisałem tu, że wyczuwam obce suszpy w mundurach polskiej policji – i wcale nie mam na myśli Ukraińców, bo to sprawa ogólnie znana.

   „Policjanci”, którzy na proteście 8 maja 2020 pod Pałacem Stalina stali w pierścieniu okalającym posła Brauna oraz przywódców Protestu Przedsiębiorców, zachowywali się wyjątkowo „dziwnie”: starali się za wszelką cenę sprowokować brutalnymi ingerencjami opanowanych i spokojnych demonstrantów. Aż poseł Braun musiał wielokrotnie zdecydowanie interweniować, krzycząc: „Panie policjancie, co pan wyprawia?!”.

   Maski utrudniają identyfikację, mundury też były anonimowe – inna wersja „zielonych ludzików” z 2013 roku?…

   1. Drogi TAWie, każdy myślący Polak, wie, że my nie tylko Polacy, ale wszystkie niższe stany ludzi, jesteśmy tyko doświadczalnymi króliczkami w łapach owej rasy.

    Ale i na nich przyszedł KONIEC, co widzimy i wyczuwamy w ostatnich miesiącach owej świrusowej kwarantanny, którą nam zaaplikowali, strzelając tym samym i sobie w stopy.

    My tą kwarantannę przeżyjemy, ale oni już na pewno NIE, takie mam właśnie odczucie, czego im z serca życzę, bo przecież jest jakiś kres naszej wytrzymałości.

    Piękno nastąpi gdy owa swołocz zniknie z tej Przepięknej Planety, a prawdziwi JEJ suwereni odzyskają szczęście, spokój , radość i dobrobyt, które były Nam dane na początku Źródlanego zaistnienia.

    Miłej Niedzieli życzę wszystkim POLAKOM, jednoczmy się energiami SERCA z Tymi, którzy dzisiaj ryzykują i w naszym imieniu.
    Jestem sercem z Wami i kocham WAS strajkujący RODACY.💗 💛 💚 💙 💜

   2. wklejałem tu gdzieś Brzeskiego co już tłumaczył wnet że te protesty to robota obcych służb więc narracja anty Polsko-Lehicka kręci się na całego. Dzielni żydzi ochronią polin przed upadkiem bo Polacy mogą tylko je zniszczyć.

   3. Ten Brzeski jest jakis dziwny. Nota bene, syn oficera „dwojki”. Ciagle widzi jedna strone medalu. Nic, tylko Putin i Putin. Moze rodzinna trauma z przeszlosci przyslania mu wlasciwe rozpoznanie rzeczywistosci. Kiedys go sluchalam. Godne polecenia nagranie „Organizacja bez organizacji”.

   4. Mam ten sam dylemat. Najlepiej być sceptyczny wobec wszelkich źródeł, tak na wszelki wypadek a słuchać głosu wewnętrznego i intuicji. Nawiasem pisząc intuicja to zupełnie co innego niż emocje a wielu ludzi te pojęcia zupełnie myli. Pozdro, Heretyk

   5. ,, Już tydzień temu pisałem tu, że wyczuwam obce suszpy w mundurach polskiej policji – i wcale nie mam na myśli Ukraińców, bo to sprawa ogólnie znana. ”

    A ja właśnie myślałam, że to może Ukraińcy, którym zabroniono odzywać się, co by nie usłyszeć łamanej polszczyzny.
    Grzegorz Braun wiele razy prosił o wylegitymowanie się policjanta, a on milczy jak słup.
    Mówisz, Tawcio, że to grubsza podszewka, a raczej podszywka.
    To bardzo interesujące.
    Co się może okazać, gdy zostaną zdemaskowani?

    Serdecznie pozdrawiam!

   6. „Nawiasem pisząc intuicja to zupełnie co innego niż emocje..” Paganheretic
    Bo emocje to ego
    A Intuicja to Ty, Ja, My, Bóg

    Gdy jestem oddzielony w dualizmie, jednego od drugiego odróżnić nie mogę.
    Gdy jestem w Domu, pojednany, przestrzeni serca, nie zastanawiam się, działam intuicyjnie.
    No to lecę 🏃

   7. Emocje kreuje i tworzy umysł-ego, a intuicja to odczucia serca. Im bardziej jesteśmy oczyszczeni, tym mocniejszą posiadamy intuicję, takie jest moje odczucie i zdanie, inni nie muszą się z nim zgadzać. 🙂

   8. Dlaczego raz negujesz religie a drugi raz zachwalasz jakiegos ksiedza? czy tez spozywasz cialo Boga jak kannibal? nosisz w telefonie foto teczy jako AMULET? a buzia jest w tym tęczu oraz czy ten smartfonik jest juz 5 G?

   9. Bardzo rozsądne pytania. Odpowiadam: „W tym tęczu” jest buzia ŻYWI-ołu 🌈Tęczy.

    W Polsce jeszcze nie ma i nigdy nie będzie 5G. Gadka o 5G służy pewnemu celowi, ale dziś nie o tym.

    Na początku artykułu użyłem określenia „moi starzy mistrzowie”, bo taką, a nie inną ścieżkę przeszedłem. Wywodzę się z ultrakatolickiej RODziny, programy której mnie ukształtowały i pchnęły na katolicki uniwersytet, na którym zetknąłem się z całym przekrojem wybitnych osobowości – począwszy od nietuzinkowych Przyjaciół, jak np. Drogi nam tu i ceniony, niezwykle uduchowiony Śpiew Ptaka, a skończywszy na nietuzinkowych wykładowcach.

    W artykule opisuję czasy, kiedy jeszcze byłem tak zwany wierzący i tak zwany praktykujący, opisuję znaczący wpływ, jaki profesor Hryniewicz odcisnął na mojej formacji intelektualno-duchowej.

    Dziś jestem już w zupełnie innym miejscu ewolucji, gdyż na szczęście dla mnie i dla Was, Drodzy Czytelnicy, swoją ciężką pracą nad rozwojem w porę zdołałem wypiąć się z katolickiego egregora – i żadnej religii już nikomu dziś bym nie polecił.

    Ten blog jest dla budzących się polskich katolików (tych najbardziej inteligentnych, którzy już zaczynają powoli kumać wkrętki egregora), więc ukazywanie sylwetek „kaskaderów literatury” teologicznej ma swój dla nich głębszy przebudzeniowy sens. A niektóre teksty historyczne, filozoficzne i teologiczne prof. Hryniewicza są do dziś intelektualnie i duchowo niezwykle zapładniające, gdyż Hryniewicz – pomimo formalnego tkwienia w egregorze – wielkim mistykiem był i w bardzo wielu punktach zdecydowanie wyrastał poza katolicki matrix.

   10. „…i żadnej religii już nikomu dziś bym nie polecił”.

    Ja od lat wielu badałam, a właściwie rozkąszałam wiele religii i doszłam również do takiego wniosku. Sama nigdzie nie chcę się przyłączyć, ani nikomu nie polecam żadnej z tych religii. Żadnej.
    Mam w wielu religiach wielu znajomych, a nawet przyjaciół i rodzinę. I nawet paru księży znam, których cenię i szanuję, jako ludzi.

  4. Bo jedna policja to polska policja, a ta druga to najemnicy. Potocki mówił, że ludzie mu mówili, że ci najemni policjanci rozmawiali m.in. po hebrajsku. Sam tego jednak nie słyszał, więc nie wie czy to prawda.

   1. Po rewoluji pazdziernikowej w 1918 roku do Rosji z Wall Street w celu umacniania wladzy ludowej wysylano kilku czarnoskorych komisarzy ludowych (teorystow) ,ktorzy lamanym ryosyjskim wmawiali autochtonom, iz oni sa Rosjanami z innej czesci tego kraju. Czy ktos musial w to uwierzyc? bez znaczenia bo owi osobnicy byli tam do zabijania Rosjan.

    Mundury Polskiej Policji moze przywdziec kazdy;Ukrainiec,Izralita czy tez najemn zolnierz legi cudzoziemskiej czy black water ale zaden z nich nie odpowie Polakowi na zadne pytanie ,bo nie beda umieli rozmaiwac po polsku. Za ustawe o interwencji obcyhc wojsk czy policji w Polsce mozemy podziekowac TUskowi a pozniej Kaczynskiemu za podtrzymanie jej. I Polacy maja jeszcze glosowac na PO-PIS???

   2. Ja myślę, że jeszcze nie teraz, jeszcze nie, dlatego jeszcze nie użyli armatek, za mało nas jeszcze protestowało, by wyciągać przeciw nam najcięższe działa. A jeśli chodzi o Ukraińców to świetnie sobie radzą po polsku, jeśli skończyli szkołę policyjną, to jak myślicie w jakim języku? A przecież dużo młodych Ukraińców uczy się i studiuje w Polsce. Tak przy okazji nie potępiałabym wszystkich ich tylko dlatego, że są Ukraińcami i tylko dlatego, że wybrali Polskę na Ojczyznę dla swoich dzieci. Sama przyjaźnię się z taką rodziną, która osiedliła się w moim mieście i to był świadomy wybór OJCZYZNY. Wspaniali, młodzi ludzie, pełni miłości i słowiańskiej pokory. Patrzmy sercem… A Pan Potocki niech nie sieje defetyzmu, bo to mu nie przystoi, poseł Braun przynajmniej protestuje z ludźmi, a on co? Boczkiem, boczkiem…

   3. iw napisal: „Tak przy okazji nie potępiałabym wszystkich ich tylko dlatego, że są Ukraińcami i tylko dlatego, że wybrali Polskę na Ojczyznę dla swoich dzieci. Sama przyjaźnię się z taką rodziną, która osiedliła się w moim mieście i to był świadomy wybór OJCZYZNY. Wspaniali, młodzi ludzie, pełni miłości i słowiańskiej pokory. Patrzmy sercem… ” – Wielkie Dzięki żeś to napisał! Należy za wszelką cenę odstąpić od stereotypowego i sztucznego dzielenia ludzi o tej samej genetyce, tradycji i kulturze na wyimaginowane „narody”. Nacjonalizm zawsze odbija się „czkawką” przeciwko tym którzy w to wierzą! Pewne zdarzenia z historii na przykład regularnie powtarzające się pogromy na Kresach, na przykład zjawisko Bandery i Szuchiewicza, tak jak i zjawisko bolszewizmy w Rosji, były resultatem opętania konkretnych ludzi (tysięcy!) mysloksztaltami ludobójczej samo-zagłady, a nie tego że Rosjanie, „cyclisci”, Niemcy czy Ukraińcy są z rzekomo źli i chcą nas wymordować. W dodatky opętańcy są dużo większym zagrożeniem dla samych Rosjan w Rosji i Ukraińców na Ukrainie , itp, niż wobec nas. Pozdrawiam, Stan (Heretyk)

 7. Anamiko ma taką samą opinię Facebooku jak TY
  i Elon Musk, który mówi, że mówi: Facebook ssie!

  „Tym razem Elon Musk nie powiedział za dużo, ale i tak wystarczyło to, aby jego wypowiedź rozniosła się po mediach społecznościowych. Facebook ssie!

  Takimi przynajmniej słowami szef Tesli i SpaceX zareagował na tweet Jerome’a Pesenti, szefa działu AI w Facebooku, który podważył wiedzę Muska na temat sztucznej inteligencji.

  Pesenti, specjalista od AI Facebooku, skrytykował to, że Musk ostrzega wszystkich przed niebezpieczeństwem związanym z rozwojem ogólnej sztucznej inteligencji (AGI).

  Wydaje mi się, że wielu ludzi w społeczności AI mogłoby to przyznać publicznie. Musk nie ma zielonego pojęcia o czym mówi, gdy mówi o AI. Nie ma takiego czegoś jak AGI i nawet nie zbliżyliśmy się do stworzenia czegokolwiek, co dorównałoby ludzkiej inteligencji. – napisał Pesenti na Twitterze.

  Komentarz Pesentiego był pokłosiem materiału przygotowanego przez CNBC, w którym eksperci od sztucznej inteligencji bardzo ostrożnie podchodzili do komentarzy Elona Muska, przyznając, że jego zainteresowanie niebezpieczeństwem, jakie nam grozi ze strony AI, jest osobliwe i przesadzone. Naukowcy zachęcali widzów, aby z dużym dystansem podchodzić do tego, co mówi szef Tesli, bowiem całe środowisko specjalistów uważa jego uwagi za szkodliwe i niepotrzebne.

  Musk i tak nie cierpi Facebooka.

  W lutym, szef Tesli zachęcał publicznie do usuwania swoich profili na Facebooku. Komentując tweet Sachy Barona Cohena, zdecydowanego krytyka Facebooka, użył hasztagu #DeleteFacebook, a zachęcony przez swoich fanów, skasował fanpage SpaceX na tym portalu.
  Sądząc po wymianie zdań z Pesentim, można śmiało stwierdzić, że Musk dotychczas nie zmienił zdania co do Facebooka.

  Co sądzi Musk o AI?
  Będziemy zupełnie bezradni. Sztuczna inteligencja mocno nas wyprzedzi, pod każdym możliwym względem. Jestem tego pewien – mówił podczas konferencji World Artificial Intelligence Conference w Szanghaju. Wydaje mi się, że ludzie nie doceniają możliwości AI, a ona będzie znacznie mądrzejsza od najmądrzejszych ludzi.

  W 2017 r. Musk był jeszcze bardziej zdecydowany w swoich osądach.
  Sztuczna inteligencja stanowi fundamentalne zagrożenie dla istnienia ludzkiej cywilizacji. Mam do czynienia z najnowszymi osiągnięciami AI i wydaje mi się, że ludzie powinni się jej obawiać – dodawał.

  Mimo to specjaliści z branży nie zgadzają się z miliarderem i uważają, że jego komentarze są niewłaściwe i niepotrzebnie sensacyjne. Pytanie, po czyjej stronie stoją zagorzali zwolennicy Muska, Tesli i SpaceX.
  Żartowałem, to pytanie nie wymaga odpowiedzi. Wyznawcy każdej religii zawsze i w 100 proc. wierzą swojemu mesjaszowi.”

  https://www.spidersweb.pl/2020/05/elon-musk-facebook-sucks.html/amp

  1. „Będziemy zupełnie bezradni. Sztuczna inteligencja mocno nas wyprzedzi, pod każdym możliwym względem. Jestem tego pewien – mówił podczas konferencji World Artificial Intelligence Conference w Szanghaju. Wydaje mi się, że ludzie nie doceniają możliwości AI, a ona będzie znacznie mądrzejsza od najmądrzejszych ludzi”

   Zgadzam się nic nie zastąpi Inteligencji człowieka oczyszczonego
   Dlatego stworzono inny plan sztucznej inteligencji (umysł genetyczny) nazywamy tak przecież sami ludzi BIOroboty 🙂 Aczkolwiek osobiście staram się unikać pewnych słów , bo skoro każdy taki z nas jest taki mądry to jak to się dzieje ,iż siedzimy w słoiku, kolejny obieg ewolucyjny . Co teraz , ktoś się ogarnął ? Teraz ? Gdy doszło do tego czego doszło ,bo być może już nie było innej możliwości ogarnięcia nas. Moja Dusza już kiedyś powiedziała , nikt nie będzie już mógł udawać, że to go nie dotyczy , proszę i się dzieje . Pytanie brzmi czy musiało to tak daleko zajść . Przesłania były od dawna , od dawna NIE TĘDY DROGA ORAZ ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z TEGO POZIOMU ŚWIADOMOŚCI NIC NAM NIE POMOŻE.

   NAJPIERW JA ( teraz nazywamy to duchowością) muszę mieć ja aby komuś dać . To hasło polityczne z lat 80 Reagana I Tacher . Hasło polityczne ! Co to ma wspólnego z Duchowością i Rozwojem ? Nic . To nie sztuka dzielić się gdy się ma . Sztuką jest stworzyć taki świat aby dzielić się tym co masz z pozycji dzielenia się sprawiania komuś Radości lub dzielenie się pomysłem który jest ewolucyjny , przy czym każdy jest już niezależny i samodzielny . Wtedy możemy mówić o prawdziwym dawaniu .
   Wymiana która była kiedyś i być może taki jest wedle mnie błędny zamysł 1H . Wymiana to nic innego jak handel , coś za coś a do tego dzielimy się czymś co do nas nie należy ( dary ziemi) .
   Może czas najwyższy dorosnąć . Walka z nimi z pozycji lęku
   ( strace coś) niczego nie rozwiąże . To czego najbardziej boisz się – stanie się ! ( fizyka kwantowa) , Świadomość i jeszcze raz Świadomość w której nie ma lęku , może nas wyprowadzić .
   Moja wypowiedź jest Ogólnikowa oczywiście 🙂

   Dobrego Pięknego Dnia Wszystkim .

   1. To czego najbardziej boisz się – stanie się.
    Dlaczego?

   2. Sławek pisze:
    „To czego najbardziej boisz się – stanie się. Dlaczego?”

    Dokladnie tak!

    „You create your own reality.”
    „You experience what you believe in” –
    Jane Roberts, Robert Butts

   3. No tak ale dlaczego tak jest, Paganheretic?

    Pomyślałem sobie, że lęk jest tam gdzie nie ma świadomości i brak świadomości tworzy te doświadczenia a jeszcze dokładniej, to Źródło tak ustaliło, by te doświadczenia powtarzały się jako lekcje aż zostaną zrozumiane – uświadomione. Wtedy i lęk znika a pojawia się pokój.
    Tak jak pisze MI, Świadomość w której nie ma lęku nas wyprowadzi.

    Praktycznie rzecz biorąc, każde doświadczenie może być lekcją – okazją, która gdy stawiamy jej opór, powtarza się na nowo i na nowo a gdy jest obejmowana – zostaje zrozumiana i nie ma potrzeby już jej powtarzać.

    Wymyślmy diabła i sprzedajmy ludziom sakramenty.
    Wymyślmy chorobę i sprzedajmy na nią lekarstwo.
    Jaką chorobę? Cov19? Czy jak to tam nazwali.
    Popatrzmy kto zaproponuje lekarstwo i dokąd popłyną pieniądze.

    Czy oni się boją? Są tacy co zaplanowali to z wyrachowaniem i są tacy co zastraszeni, szantażowani nie widzą wyjścia jak wykonywać odgórne rozkazy. Oczywiście że się boją i tych nad sobą i tych pod sobą jak to widzą a po nocach spać nie mogą.

    Lecz to wszystko jest wciąż lekcją doświadczeniem, którą możemy powielać w koło stawiając jej opór, walcząc z nią, lub obejmując ją – zrozumieć i wejść spiralę wyżej.

    Trzymajcie się Wędrowcy i powodzenia.

   4. Re: „No tak ale dlaczego tak jest, Paganheretic?
    Pomyślałem sobie, że lęk jest tam gdzie nie ma świadomości …”

    To też, ale jest jeszcze aspekt energetyczny który ludzie łapią z zewnątrz. To znaczy że lęk może być załapany z zewnątrz i należy o tym wiedzieć dla obrony. Chcę przez to powiedzieć że ponieważ ludzie z natury są bardzo otwarci na komunikację różnych bytów, fizycznych i „nie-fizycznych” to są podatni na infeckcje mysloksztaltami z którymi się częsta identyfikują i traktują jak rzekomo własne myśli, wierzenia i poglądy co uniemożliwia ich wyczyszczenie. Tylko ci którzy mieli i są w stanie przypomnieć sobie doświadczenie z przeszłych wielkich cykli reinkarnacyjnych ze światów i cywilizacji innych, odpornych na infekcje mentalne są w stanie przenieść na czas obecny cześć odporności i funkcjonować w miarę normalnie. Co dla ludzi postronnych zainfekowanych różnego typu wierzeniami (nie tylko religijnymi!) wygląda właśnie nie normalnie, ale nie należy się przejmować tylko robić swoje! Nasz sceptycyzm, ciekawość Prawdy i chęć nauczenia się wszystkiego i tendencja do kwestionowania rzeczy uznanych jest właśnie tą cechą która chroni nas przed infekcjami niosącymi strach itp. Bo may tutaj dużo do zrobienia z racji naszych naturalnych odporności i umiejętności. Heretyk

 8. No nie wiem czy się tak bardzo boją.
  Pewnie trochę się boją, ale dobrze się do rozprawy z narodem przygotowali:
  1. Mamy obce wojska w kraju ( Defender i stałe bazy).
  2. Mają policję trojga ( co najmniej) narodów, co się wczoraj objawiło w postaci niemych policjantów.
  3. Policja zakupiła coś z miesiąc temu OSTRĄ AMUNICJĘ !!!
  Pewnie będą jej używać….

  A od lat nastu:
  Urzedy skarbowe wyglądają jak twierdze.
  Ja jeszcze pamiętam, że niosłem deklarację miesięczną do pokoju ” pod moją literkę” i nikt mnie nie zapytał gdzie idę.
  ZUS z wyjątkiem głównej hali to też twierdza.
  Urzędy wojewódzkie i miejskie podobnie.
  Czyli władza sukcesywnie się okopywała i zabezpieczała przed obywatelem od lat, a dokładnie od tzw. przemian ustrojowych 89 r.

  1. Po tym poznaje się, że władza ma stracha, że wzmaga terror.
   Kto się nie boi, nie atakuje.

   1. Kto się nie boi, nie walczy, nie atakuje, nie broni się, nie ośmiesza, nie wywyższa, nie poniża, nie kłamie, nie kradnie, nie przekonuje, nie manipuluje, nie otacza się, nic nie musi, działa intuicyjnie bez emocji.
    Lęk czyni niewolnym.

   2. Fajne, żyć bez lęku, w pokoju i radości. Nie ważne co, ważne jak.

   3. Kto się nie boi, nie ma strachu przed niczym i przed nikim, jest WOLNY i żyje radośnie i szczęśliwie,

    STRACH ZABIJA W NAS WSZYSTKO, CAŁĄ MOC ŹRÓDŁA, CZYNI NAS NIEWOLNIKAMI.

    TAKIE JEST MOJE PRZEKONANIE JUŻ NA STAŁE.

   4. „Kto się boi, ten nie pan. Ten prostak, tchórz i zwykły cham.”*)
    Lech, Leh, Lechita znaczy pan.
    *) starofrancuska pieśń rycerska

    Węże nie widzą ludzi i nie słyszą ale atakują ludzi, bo czują wibracje strachu.

 9. Wszyscy już dobrze wiemy kto jeszcze na razie rządzi Tą Przepiękną Planetą, ale warto też poznać skąd to rządzące ZŁO się po świecie rozsiało.

  „Chazarski król otrzymał wybór między islamem, chrześcijaństwem i judaizmem.

  Chazarski król wybrał judaizm i obiecał pozostać w granicach wyznaczonych przez otaczającą konfederację narodów pod wodzą rosyjskiego cara.

  Pomimo swojej zgody i obietnicy, król Chazarów i jego wewnętrzny krąg oligarchów kontynuowali praktykę starożytnej babilońskiej czarnej magii, znanej również jako tajny satanizm (Secret Satanism).

  Tajny satanizm obejmował ceremonie okultystyczne z ofiarami z dzieci, po „wykrwawieniu ich”, wypiciu ich krwi i zjedzeniu serc.

  Głębokim mrocznym sekretem okultystycznych ceremonii było to, że wszystkie opierały się na starożytnym Kulcie Baala, znanym także jako kult Sowy.
  Aby zmylić przewodzoną przez Rosję konfederację narodów, które obserwowały Chazarię, Chazarski król połączył lucyferiańskie praktyki czarnej magii z judaizmem i stworzył tajną satanistyczno-hybrydową religię, zwaną Talmudyzmem babilońskim.

  Stało się to narodową religią Chazarii, na bazie której pielęgnowano to samo zło, z którego Chazaria słynęła wcześniej.
  Niestety, Chazarzy kontynuowali swoje złe obyczaje, okradając i mordując tych z okolicznych krajów, którzy podróżowali przez Chazarię. ”

  całość czytaj na :
  https://forumemjot.wordpress.com/2019/03/07/ukryta-historia-niesamowitego-zla-chazarskiej-mafii/?

  1. Świetne wystąpienie tej Włoszki. Żeby tylko samobójstwa nie popełniła. U nas też mamy jednego odważnego parlamentarzystę – Grzegorza Brauna. O Gatesie powiedział niedawno to samo tyle, że nie w parlamencie tylko w telewizji internetowej – chyba wRealu24.

 10. Ktokolwiek rządzi Polską jego rządy długo już nie potrwają. Dowodzi tego to wg mnie, że pisowski bloger Matka Kurka pisze coraz bardziej alarmistyczne posty o PiS i Kaczyńskim. Dzisiaj wszedłem i napisał, że Kaczyński stracił wyczucie nastrojów w narodzie i że koalicja tzw. ZP się sypie i że Kaczyński robi co może, aby dociągnąć do wyborów prezydenckich. Ostatnio JK bronił Szumowskiego, że rzekomo go oczerniają, a dziś TVN podał informacje o wielu spółkach powiązanych z Szumowskim, jego żoną i bratem i z tego co w komentarzu pod artykułem Wielguckiego pisał jest to prawda. Wg Wielguckiego poparcie dla Szumowskiego zjechało już do 40% i nadal spada. Dudę zostawili samego i żrą się między sobą i przepychają. Wielgucki straszy że może dojść do tego, że prezydentem zostanie Trzaskowski.

  1. Tak, te nierządy długo nie potrwają.

   A tak przy okazji: wszyscy chcieliby tylko rządzić, a nie ma nikogo, kto chciałby służyć.

 11. „A propos nielubienia Blizniakow przez Ryby….
  Ja jestem Ryby i kocham pewne Bliźniaki 😋 od zawsze i na zawsze”.

  Anamiko kochana, ja też jestem Ryby:-) Podaje Ci swoją płetwę, ha ha;-)

  Coraz mniej mi się podobają filmy Jackowskiego.

  Twierdzi on, że jak PiS poda się do dymisji (a twierdzi, że tak będzie, że się PiS ewakuuje), to dla Polski będzie źle, bo obce macki, według niego, będą w Polce (ktoś z zewnątrz)…

  Według mnie Jackowski powinien przestać już dawno takie filmy robić, bo programuje ludziom podświadomość, kuźwa, a to jest nieprofesjonalne zachowanie. Ludziom trza nadziei. Tu jego ten złowieszczy film:

  .https://www.youtube.com/watch?v=L5vb5UtZKpE

  1. Ja jakoś nie trawię wszelkich przepowiadaczy, a Jackowskiego w ogóle nie słucham, bo ma chyba jakieś obce podpięcia, czy przepowiedział kiedyś coś dobrego dla Nas?

   1. Ja generalnie też nie słucham przepowiadaczy, bo wiem, jak to funkcjonuje i to żadne dla mnie rewelacje.

    Wszyscy jasnowidze widzą przyszłość. Ale nie każde widziane wydarzenie musi się spełnić. To są tylko wersje, których jest cała masa, niezliczona ilość możliwości.To my wybieramy, co będzie, zgodnie ze swoją świadomością.
    Jackowskiego słucham czasem, ale nie jako przepowiadacza, tylko jako osobę, która ma kontakty z ludźmi, którzy odeszli na drugą stronę. Ja mam też takie, więc mamy coś wspólnego. Lubię posłuchać też, jak mówi o życiu. Jest mądrym życiowo, uczciwym i dobrym człowiekiem.

  2. Mimo, że jestem spod znaku Ryb, to lubię jeść ryby śledzie, makrele, łososia i wiele innych, również w panierce smażonych 😁).

   Był taki traumatyczny okres w moim życiu, kiedy nie mogłem na siebie patrzeć w lustrze za to, że ja, Ryba, zjadałem swoich braci i siostry, aż mi się uszy trzęsły 😁. Czułem się wtedy jak zwyrodnialec i kanibal rybny 🤣🤣🤣. Musiałem sobie jakoś z tym poradzić (bez psychoanalityka i jego kozetki, ha ha 😁) i nadal jem ryby jak łobuz 😱😁😂

 12. Zekori – chłopie rasy śląskiej z zębami żółtymi od papierosów, używek i past z fluorem. Szukasz posłuchu wśród najbardziej znienawidzonego chowu hazarskich socjopatów, myślących, że są żydami. Uważsasz, że Polacy są tak głupi by nie odróżnić Michnika od Szechtera, czy też nie znać historii gronkowiec walc, matki dobrego pasterza czy tez połączeń pomiędzy dwiema siostrami rower, jedna z męża Komorowska kolejna owsiak. Polscy Cię znają i Wasze papierowe szczęście , tak jak Kolejnego zoltozebnego cwaniaka z soeN. Jak i jego ojca z kompleksem Napoleona..
  Opozycji w polin nie ma jest tylko prawda i nadzieja, której na imię Tobiasz a nazwisko Żuchewicz. Jest on czystym, kulturalnym i mądrym człowiekiem, który ponad papierowe szekle ceni dobie Polskę i rodowych Polaków, nie chamów. Wiec tracąc Tobiasza stracimy narodowość, nie na czasu na pierdoly o „ smart” citi tylko na czyny.?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s