165 myśli w temacie “Nie mogę się doczekać 5G

 1. Cześć.
  TAW, jestem trochę wkurwiony i zdezorientowany.
  Dużo pisałeś o tym, że 5G nie będzie w Polsce a w tym samym czasie dowiaduję się , że mieście w którym mieszkam w Katowicach, odpalili w poniedziałek 5G, czy to faktycznie jest 5G?

  Mapa na ookla pokazuje że na Śląsku nie ma ani jednej wieży 5G
  https://www.speedtest.net/ookla-5g-map
  Dziwne…trochę się niepokoję.

  https://katowice24.info/mapa-zasiegu-sieci-5g-w-katowicach-gdzie-mozna-juz-korzystac-z-sieci-najnowszej-generacji-mapa/

  ???

   1. KATOWICE I OKOLICE RYCERZE BUDZĄ SIĘ 🙂
    IZOLACJA ŚLĄSKA, PACYFIKACJA GÓRNIKÓW – APEL „IROKEZA” – ZRÓBMY TO DLA NASZYCH DZIECI

    .https://www.youtube.com/watch?v=O8gElJnXYnI

    Szumowina przestraszył się EDYTY na tyle, że odpowiedział.

    „Dopóki żyję nie dam się zaszczepić”. Minister Szumowski odpowiada Edycie Górniak:

    https://www.dorzeczy.pl/kraj/139943/dopoki-zyje-nie-dam-sie-zaszczepic-minister-szumowski-odpowiada-edycie-gorniak.html

    PIERWSZY RZETELNY MATERIAŁ O GRUPIE!

    „Tysiące Polaków dołączyło do grupy „Nie wierzę w koronawirusa”. Zapytaliśmy ich, dlaczego”.

    „Nie wierzę w Koronawirusa – Grupa wsparcia / NIE JESTEŚ SAM” – to nazwa popularnej w ostatnim czasie na Facebooku społeczności, która zrzesza już ponad 64 tysiące osób. Większości z nich podważa istnienie pandemii, a nawet samego koronawirusa, z różnych powodów. Jakich? Tego dowiecie się z tekstu.

    Różnorakie teorie dotyczące rzekomych przyczyn obecnej sytuacji pojawiają się od samego początku pandemii. Postanowiliśmy porozmawiać z osobami, które uważają, że nie pojawiła się naturalnie, ale została sztucznie stworzona np. przez media lub najbogatszych ludzi świata”.

    CIEKAWIE TEKSTY:

    Iza: „Kościół to mafia”

    „Pierwszą rzeczą podstawową jest „Upadek Kabały” (seria filmów na YouTube – red.). Tutaj dowiedziałam się, jak media manipulują ludźmi. Po drugie, zrobiłam swój wywiad u znajomych i nikt nie choruje na koronę. Trzecia rzecz, to wiadomości z Internetu oraz Facebooka i dowody, że koronawirus to zmutowany wirus grupy.

    Pomogło własne myślenie oraz odkrycie dopiero teraz, że Kościół rzymskokatolicki to mafia, która kontroluje i manipuluje strachem grzechu. Do tego badanie informacji z Internetu o wszystkich działalnościach kościoła oraz polityki na całym świecie. Kropki same łącza się w całość.

    Jakie są jeszcze dowody? Usuwanie filmów na YouTube oraz Facebooka na temat lekarstw oraz prawdy dotyczących korony oraz działalności najbogatszych rodzin w USA oraz Watykanu. Bez obrazy, ale prawdziwi dziennikarze, politycy oraz gwiazdy show-biznesu, którzy odkrywają prawdę giną nagle. A to samobójstwa, a to wypadki samochodowe. To moje domysły, a prawda wyjdzie na jaw pewnie za jakiś czas, 10 może 5 lat”.

    https://natemat.pl/308425,koronawirus-to-klamstwo-tysiace-polakow-nie-wierzy-w-pandemie-cytaty?fbclid=IwAR0jMY4eokghIWqnElHkCFeSpatmHFBP2SxYISV5EAoYieQik8gvLOg-vEQ

 2. Zacytuję :

  „Od poniedziałku 11 maja z sieci 5G mogą korzystać wszyscy klienci ofert abonamentowych sieci Plus i Cyfrowego Polsatu mieszkający w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu, którzy znajdują się w zasięgu 100 stacji i mają sprzęt obsługujący technologię 5G z wykorzystaniem częstotliwości 2,6 GHz. Producenci urządzeń mają wprowadzać nowe modele smartfonów i routerów obsługujące sieć 5G jeszcze w maju i czerwcu”.

  2,6 GHz

  Zobaczymy, co dalej…

   1. Taw: to wnoszę o likwidację szumo-zwida i całej wierchuszki.
    Rzucam w przestrzeń i niech się dzieje!!!

   2. Emuszko, przyłączam się to tej akcji. Poszło w eter z mojej strony.

   3. To brak zjednoczenia się NAS razem, zezwolił światowym zwyrodnialcom typu szumo-zwid nałożyć nam szmaciane kagańce na twarze.

    „To wstyd widzieć tak wielu nieobudzonych ludzi, identyfikujących się przez noszenie nieskutecznej maski na twarz, podrzucanych do i z powrotem, nie mających pojęcia, co się naprawdę dzieje. Czy nie rozumieją oni, że pandemia wirusa jest „zaprojektowanym” wstrząsem zaprojektowanym przez Deep State, aby przygotować zdrowych ludzi do izolacji w więzieniu New World.

    Pandemia ta jest najbardziej niszczącym wydarzeniem społecznym i finansowym od czasów II wojny światowej, z równie długotrwałymi konsekwencjami. Wielu z nich bez wątpienia ograniczy w przyszłych latach wydatki na odbudowę oszczędności, zwłaszcza że pandemia złapała ich w czasie wysokiego zadłużenia i braku rezerw finansowych. Proszę, pomóżcie każdemu dojść do rozsądku i pokonać iluzję fałszywej rzeczywistości.

    Po dwóch miesiącach tych bzdur wielu pod nami ma już dość i domaga się zakończenia blokad. W odpowiedzi na oburzenie opinii publicznej, niektóre rządy planują ponowne uruchomienie swoich gospodarek i zniesienie ograniczeń. Oznacza to, że po zmarnowaniu dwóch miesięcy na nieudaną strategię, wiele krajów jest gotowych pójść w ślady Szwecji.

    Na razie wyłączanie gospodarki jest jak wyłączanie silników w locie transatlantyckim. Przez długi czas samolot może pozostać w powietrzu. Wszystko jest nagle cicho. Pasażerowie nie wiedzą, co myśleć, i oczekują, że pilot ponownie uzupełni zapas paliwa i w każdej chwili zyska wysokość, ponieważ samolot wciąż się szybuje. Ale pasażerowie są coraz bardziej zdenerwowani. Co się dzieje, gdy próbują wylądować? Wkrótce się dowiedzą!

    Jak trzeba znać prawdę, przebudzeni pod nami są odpowiedzialni za dzielenie się tą wiadomością z pasją z każdym, kogo znają. Godzina się spóźnia, a ramy czasowe, w których żyjemy, są poważne i straszne, co sprawia, że szybko ważne jest, aby wzbudzić optymalną świadomość wśród ludności. Nie ma czasu do stracenia.

    Gniew, szantaż, nienawiść, agresja i strach są nasionami stanu głębokiego.”

    całość czytaj na :

    http://tamar102a.blogspot.com/2020/05/top-news-article.html

 3. Krysiu z lasu,
  Nie mam tak pięknego stylu pisania jak Ty 💗
  Ale spróbuję napisać coś od siebie…
  To, że słowa ,Jestem Bogiem’ głównie (niestety) kojarzone są z piosenką hip-hopową to jedna sprawa.
  Poza tym śpiewający go artysta na pewno miał różne przebłyski, choćby po różnych używkach.

  Mi chodzi o to, że mamy w sobie boskość, której nie jesteśmy świadomi, którą utaciliśmy.
  Nie potrzebujemy żadnych łączników, pośredników z Bogiem.
  Samo w sobie jesteśmy wrzechświatem.
  Sami w sobie jesteśmy boskością albo jak kto woli światłem itp.
  Nie mam siły na żadne filozofowanie.

  Wspomogę się tu fragmentami wywiadu z C.Grifasi:

  ,Jeśli ktoś jest nie przebudzony możesz nim manipulować jak chcesz, ukrywając pewne informacje lub używając strachu albo silnych emocji’

  ,Nie masz potrzeby opierać się na na kimś lub czymś.
  Jesteś wszystkim. Sam w sobie jesteś oparciem. To jest najważniejsze.

  Co więcej jeśli przyciągasz kogoś , nie ważne czy będą to ,dobre’ czy ,złe’ byty, istoty, przywódcy duchowi itd. – to one zawsze będą chciały coś w zamian.
  To nie ma sensu , wszystko jest do Twojej dyspozycji bez wspomagania się niczyją pomocą.

  Trzeba się zatrzymać i przestać szukać poza nami samymi.
  Wszystko mamy w środku.
  Wszystko co potrzebne jest w nas, a my stale szukamy na zewnątrz…

  JESTEŚMY *BYTAMI- ISTOTAMI KREATYWNYMI.
  MOGLIBYŚMY BYĆ BOGAMI DLA INNYCH BYTÓW.
  MOGLIBYŚMY. JESTEŚMY.
  ALE NIE MAMY PEŁNEJ ŚWIADOMOŚCI NASZEJ POTĘGI.
  NASZE MOŻLIWOŚCI SĄ NIESKOŃCZONE.
  TRZEBA JE WYZWOLIĆ’

  1. Do Świałoczuła:
   Odnosnie jesio Magika. Zespol kaliber 44 nawiazywal to wielkiego kalibru smierci no w japonii czworka brzmi tak samo jak smierc i w windach jest oznaczenie 3a glownie miast czwartego pietra. Ci trzej raperzy ktorzy tworzyli grupe k44 to byl piotr luszcz vel magik i joka oraz jego brat abradab. Od poczatku mozna rzec kariery ostro cpali (gl. Marichuana oraz lsd)i wywolywali duchy/istoty z innych wymiarow ktore oddzialywaly na ich zachowania/mysli przez co tworzyli tzw psychodeliczny rap.
   Magik zauwazyl ze cos jest nie tak i odszedl poklocony od tego zespolu a tamci jako ze maja podpisany tzw cyrograf z jahwe z ksiezyca to trza czynic co on chce.
   Wiadomo muzyka steruje gl. mlodymi ludzmi ktorzy sa b podatni na wplywy. Sluchac gl.oznacza byc poslusznym. Mozna to takze tlumaczyc na wykonywanie polecen itd.
   Magik „wypadl” z 9 pietra.

   Beelzebub, also Ba‘al Zebûb or Ba‘al Zəvûv (Hebrew בעל זבוב, with numerous variants—in addition to Beelzebub, Ba‘al Zebûb, and Ba‘al Zəvûv, (בעל זבוב), there are several variants such as Belzebud, Beezelbub, Beezlebub, Beazlebub, Belzaboul, Beelzeboul, Baalsebul, Baalzebubg, Belzebuth Beelzebuth, and Beelzebus) was reportedly the name of a deity worshiped in the Philistine city of Ekron. Little is known about this god and his worship, and the name itself appears to be a Hebrew variation designed to denigrate the deity as the „Lord of the Flies.” Originally, it may have referred to a „Lord of the High Place (Zebul)” or possibly the god of a place called Zebub. The term appears in Christian texts as the name of a demon or devil, often interchanged with Beelzebul.

   Baal to wiadomo jahwe tylko inne imie.

   Chai also refers to the number 18. That’s because each Hebrew letter has a numerical equivalent, and the sum of chet (numerical value of 8) and yud (numerical value of 10) is 18. As a result of its connection to the word for life, the number 18 is considered a special number in Jewish tradition. For this reason, Jews frequently make gifts or charitable contributions in multiples of $18.

   In Hebrew, chai is often referred to in the plural form, chaim (חים), hence the boy’s name Chaim and the toast l’chaim (לחים), which, as anyone who has seen Fiddler on the Roof knows, means “to life.”

   W skrocie magik „oddal” zycie/energie bogowi jahwe 18 1+8=9

   To samo mozna prawic z np sportowcem kobe bryantem ktory zginal w smiglowcu ta sama sceneria. Wlasciciel klubu pilkarskiego leicester rok temu ta sama sytuacja…

   Heheh 😊

   1. Moze jesio napisze dokladnie co mialem na mysli.
    Bryant zginal w smiglowcu podobnie wl leicester.
    Baal/jahwe jest „panem” wysokosci/ksiezyca.
    To dla potwierdzenia ze nie pisze bzdur hehe:
    https://www.google.pl/amp/s/www.bbc.co.uk/news/amp/uk-england-leicestershire-46013381

    https://www.google.pl/amp/s/www.bbc.co.uk/news/amp/world-us-canada-51256756

    A odnosnie GMOsia to gosciu swiadomie badz nie mieszal w zupie czyli glowach ludziom.
    Strona hellen and chaos wypisuje bzdury. Ciekawe sa tam informacje nie powiem ale tak tam glupoty pisza i wiadomo ze to jest celowe.
    Nie ma prawd objawionych. Mialem na mysli ze w necie nie znajdziesz prawdy tylko szlaki.
    Mowi sie ze w naturze w matce gai i ojcu sloncu/niebu mozna znalezc prawde ale to takze nie do konca.
    Nas tutaj wrzucili do wiezienia jak hiszpan ten prawi ze to farma dla obcych cywilizacji. Oczywiscie wiadomo ze nas trzymaja na tzw smyczy bo SLOWIANIE TO NAJPOTEZNIEJSZA ENERGIA WE WSZECHSWIECIE wiec opozniaja nasz rozwoj.
    Kaganiec na dusze czyli czakry pozniej zdejmujesz czakry lecisz sobie do innego wymiaru robisz to i tamto a ktos nadal jest nad toba.
    Archoni lapia w siatke duszyczki i ciach do worka.
    Ja oczywiscie nie wiem dlaczego tak to wszystko sie toczy dokladnie bowiem trudno jest to poskladac mnie do kupy calosc przezz te rozne bariery…
    Wszechswiat/Zrodlo jest zwariowNy/szalony.
    Ja jednak sadze ze co ma sie wydarzyc to Zrodlo wie najlepiej. To sie stanie predzej czy pozniej…

   2. a to ciekawe z tym kalibrem. nie powiem słuchało się, ba znam na pamięć w „63 minuty…” ta płyta miała duży wpływ na nasze młodzieńcze czasy. „księga tajemna” nie była już taka cool wręcz powiem, że raczej przerażająca i nigdy nie cieszyła się jakimś większym moim uznaniem.

 4. Jesio dodam ze pilka po ang ball czyli jahwe baal lata sobie czyli to samo haha w koszykowce przez siateczke wpada i wypada w pilce noznej do siateczki duszyczka.
  Serial „polski” wlatca moch czyli baal. Serial usa- The Fresh Prince of Bel-Air- to samo. Przykladow jest nieskonczonosc.
  Jahwe juz powoli ucieka ale bedziemy miec inne „atrakcje” od nowych panow Plejow.
  PRZEJDZ DO PLAY CZY MOZE PLEIADIAN?

 5. Najnowszy Fulford..
  Dla odświeżenia sobie języka podziałałem troszkę znowu z tłumaczeniami 😉
  Początkowo słowo w słowo, potem wspomogłem się nieco googlami, ale idiomy przetłumaczyłem aby miały sens 😉 Kurde ciężko się go ostatnio tłumaczy. Do tego nawet wstawka japońska była hahaha ;D …
  Odnośnie tego co mówi.. no ujawnia niektóre rzeczy, niektóre mi jakoś nie pasują.. a niektóre heh.. wyjawiają kto za nim stoi 😉 Oh well.. 😉 Zawsze lepiej wiedzieć ciut więcej… ale … question everything.

  Benjamin Fulford 11.5.2020 Raport: Rządzące elity biegają dookoła jak kura z obciętą głową podczas gdy koronawirusowe oszustwo się rozpada.

  Obecnie nawet najbardziej wyprane mózgi zaczynają kojarzyć, że coś jest nie tak z ich rządem. Jest również jasne, że próba wykorzystania fałszywej pandemii aby wprowadzić stan wojenny trafia ich rykoszetem bo pomogła ukryć akcje Białych Kapeluszy (White Hats) aby zapolować na Satanistów którzy przejęli zachodnie rządy.

  „Zerknijcie na listę zainfekowanych wirusem – polityków i celebrytów w U.S., Anglii, Francji i innych krajach! Ponad 70% z nich to Żydzi!!” twierdzi źródło z FSB. Ma prawie rację ale to nie są Żydzi tylko Sataniści. I nie są też zarażani fałszywym wirusem. Zamiast tego są aresztowani i/lub straceni.

  Jeżeli nadal myślicie, że pandemia jest prawdziwa idźcie do najbliższego szpitala i przekonajcie się – że nie jest. Albo weźcie pod uwagę, że prezydent Tanzanii przesłał próbki z owoców, kóz i innych rzeczy i wszystkie wyszły pozytywne na obecność tak zwanego koronawirusa. https://nypost.com/2020/05/06/faulty-coronavirus-kits-suspected-as-goat-and-fruit-test-positive-in-tanzania/

  Ludzie którym nadal trudno uwierzyć w to, że czciciele Szatana przejęli kontrolę nad Zachodem muszą zerknąć na kilka nowych spraw, które to udowadniają. Na przyklad lud Izraela z jakiegoś niezgłębionego powodu wybrali Netanyahu na premiera. Jedną z pierwszych rzeczy które zrobił było wezwanie aby zaczipować dzieci z identyfikatorami „znamienia bestii”. W ostatnim tygodniu Netanyahu powiedział:

  „Rozmawiałem z głównymi technologami aby znaleźć środki (sposoby?) w których Izrael by był dobry – chodzi o czujniki. Na przykład każda osoba, każde dziecko – chcę aby to było na dzieciach najpierw – miałoby czujnik który uruchamiałby alarm gdy się zbliżysz za bardzo, jak ten na samochodach.”
  https://www.jpost.com/israel-news/benjamin-netanyahu-suggests-to-microchip-kids-slammed-by-experts-627381

  Potem jest kongress U.S. przepychający projekt ustawy z numerem 666 wzywający rządowych najemnych zbirów do siłowego wchodzenia do domów, testowania na obecność fałszywego koronawirusa i zabierania dzieci jeżeli wynik wyjdzie „pozytywny”. Nie da rady tego zmyślić.
  https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/6666?s=1&r=2

  Dostajemy też oszałamiającą informację na temat satanistycznych linii krwii rządzących Zachodem, które ustawiały wojny światowe oraz inne straszne zdarzenia jako część ich planu aby podbić cały świat. Na przykład obecnie mamy potwierdzenie, że Adolf Hitler był wnukiem…
  Królowej Angliii – Wiktorii. Potwierdzilismy informację, którą nam przesłano (szczegóły w linkach poniżej) z europejskimi przedstawicielami (przedstawicielem?) monarchii oraz wywiadem MI6.

  A było to tak ( 😉 ) : W 1868, po śmierci jej męża Alberta, królowa Wiktoria udała się do „Kolonii Korony Brytyjskiej – Szwajcarii” z panem „Johnem Brownem”, który był z linii Stuart’ów (tak samo jak Księżna Diana).

  Tam 24 sierpnia urodziła Klarę Hanover.

  Klara uczyła się u Jezuitów i biegle władała Angielskim, Francuskim oraz Niemieckim.

  Gdy dorosła, Klara Hanover była zapłodniona przez entuzjastę Brytyjskiego imperializmu Houston’em Steward’em (Stuart) Chamberlain’em.

  W 1889, Chamberlain zaaranżował ślub Klary z Alois’em Hitlerem. Został ojcem-surogatem dla dzidzi-Adolfa. Chamberlain był też ghostwriterem (pisarzem-widmo) Adolfowego Mein Kampf.

  A teraz to.. jedną z jej potomków była Pamela Digby Churchill – matka Hillary Digby Churchill Clinton!
  http://www.reformation.org/victoria-and-adolf-hanover.html
  http://www.reformation.org/queen-victoria-unmasked-at-last.html

  Oto co ma do powiedzenia starszy stopniem członek MI6 na ten temat:

  „Tak. Dom Hannover’ów jak wszystkie europejskie imperialistyczne oraz monarchistyczne rodziny/domy są tym co potocznie się nazywa Wenecką Szlachtą. Są na to dostępne obszerne sądowe materiały. „Chronologia” Uniwersytetu Moskiewskiego jest najbardziej miarodajna.

  Pamiętajcie, że rządzący cywilizacją są tymi, którzy kontrolują narrację i tymsamym oś czasu.

  Weźcie pod uwagę, że Khazarska Mafia infliltrowała i skorumpowała całą Europę i Rosję i stąd takie rozprzestrzenienie się satanizmu itd. Rothschildowie (Saxe, Gotha, Hanover) jak wielu są Satanistami i opowiadają się za zepsutą wersją lucyferianizmu, która jest wyrażeniem teozoficznym etc. Naprawdę chodzi o to, że wszelka wojna to poświęcenie krwii etc.

  Są ludzie, których prywatna korporacja Zjednoczonych Stanów Ameryki zbankrutowała 16 lutego. Używają „pandemii” aby spróbować odzyskać kontrolę.

  Fakt, że obecnie ujawniają się te wszystkie ściśle tajne informacje, jest prawdziwym powodem, dla którego królowa Elżbieta jest de facto uwięziona w domu w zamku Windsor, podają źródła MI6.
  https://www.the-sun.com/news/808922/queen-unsafe-in-public-for-years-coronavirus/
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-8305827/Queen-NEVER-return-frontline-duties-Monarch-94-remain-quarantined-Windsor.html

  W nowo wyzwolonej Republice Stanów Zjednoczonych Ameryki źródła Pentagonu mówią nam, że „dziesiątki tysięcy dzieci zostały uratowane z tuneli, [generał] Mike Flynn został zwolniony i może odzyskać swoją pracę [jako doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego Trumpa]. ”

  Trump spotkał się z dowódcami wojskowymi w białym domu 9 maja zaraz po VE Day (dzień zwycięstwa w Europie). Wygląda na to, że Flynn, Steve Bannon, generał John Kelly i inni mogli tak naprawdę nigdy nie opuścić Białego Domu – mówią źródła. „Szef straży przybrzeżnej był tam zamiast dowódcy marynarki wojennej z powodu wojny z kartelami narkotykowymi” – zauważają. Jednak w tej historii może być coś więcej niż to, co widzimy na powierzchni, ponieważ rojalistyczna marynarka wojenna jest lojalna wobec anglosaskiego sojuszu pięciu oczu.

  W każdym razie sekretarz stanu Mike Pompeo „otrzymał rozkaz marszu na Izrael i Chiny w duchu Łaby”, dodają źródła Pentagonu, i został wysłany do Izraela, by przeczytać tam Riot Act – https://en.wikipedia.org/wiki/Riot_Act.

  Mówi się, że USA usunęły rakiety patriot z Arabii Saudyjskiej i wycofały żołnierzy z pustyni Synaj w pobliżu granicy izraelskiej z Egiptem. To zbiega się z poważnymi stratami wojskowymi Arabii Saudyjskiej w Jemenie po tym, jak były sojusznik Zjednoczonej Republiki Arabskiej zwrócił się przeciwko Saudyjczykom, zauważają źródła CIA.

  Źródła Pentagonu zauważają również, że globalnie potępiono izraelskie plany aneksji Zachodniego Brzegu, a po nich prawdopodobnie zostaną nałożone sankcje UE. Zauważyli też, że Irak ma nowego premiera, który był byłym szefem wywiadu.

  Pentagon zmusza także Izrael do anulowania zakładu odsalania wody z Hutchison Whampoa, którego właścicielem jest chiński miliarder Li Kashing. Zbiega się to z „cyberatakami na izraelskie rośliny wodne, które mogą pochodzić lub nie z Iranu”.

  Ogólnie wydaje się, że sojusz izraelsko-saudyjski rozpada się, a Egipt wraz z innymi państwami sunnickimi może przejąć kontrolę nad regionem aż do granic tureckich i irańskich w ramach tajnej umowy Rosja-Pentagon. Nie ma wątpliwości, że Arabia Saudyjska nie przetrwa dłużej jako łwadany przez rodzinę kraj niewolników. Ponadto bez wsparcia USA Izrael nie będzie miał innego wyboru, jak wezwać do pokoju.

  Teraz słyszymy również z rosyjskich źródeł FSB, że „Federacja Rosyjska” (D-U-N-S © nr 531298725) jest „prywatną przestępczą Rothschild-Barucho-Rockefeller Trade Corporation, zarejestrowanś w Wielkiej Brytanii. Są także właścicielami znaku towarowego „Putin”. Dyrektorem wykonawczym tej prywatnej firmy był Dmitrij Anatolijew Miedwiediew, który został niedawno zabity.

  Teraz jednak nasze źródła FSB zauważają:
  „Rosyjscy dyplomaci napotkali problem podczas próby dostania się do budynku Rady Bezpieczeństwa ONZ – niedawno wprowadzony elektroniczny system przepustek nie zaakceptował ich dokumentów i zażądał okazania sowieckich paszportów. Służba techniczna Rady Bezpieczeństwa wyjaśniła, że ​​uważają incydent za „przypadek”, ale nie za pomyłkę. Nowy system elektroniczny jest całkowicie oparty na międzynarodowych dokumentach prawnych, w tym na Karcie ONZ.
  Według Karty Narodów Zjednoczonych takie państwa jak Chiny, Francja, Związek Radziecki, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone są na stałe włączone do Rady Bezpieczeństwa. ”

  Bitwa o Rosję wciąż się nie kończy, a Putin © jest zajęty forsowaniem oszustwa koronawirusowego w Rosji w desperackiej próbie zachowania kontroli dla swoich satanistycznych mistrzów. (o dziwo google translator przetłumaczył NAD swoimi szatanskimi mistrzami pomimo ze oryginał ma jak byk „retain control for his Satanic masters”.. )

  Z kolei źródła Pentagonu wydają się ogłaszać zwycięstwo i twierdzą, że „sekretarz skarbu Stephen Mnuchin będzie koordynował reset globalnej waluty”.

  czywiście, ponieważ Stany Zjednoczone są największym dłużnikiem na świecie od ponad 40 lat deficytu handlowego i budżetowego, nie są w stanie narzucić takiego resetu. W tym celu będą musieli zawrzeć umowę z Japonią, największym narodem wierzycieli na świecie.

  Japonia pozostaje jednak kolonią Rotszylda pod niewolniczym premierem Shinzo Abe. Z tego powodu wspólny ruch wojskowy USA / Japonii w celu usunięcia administracji niewolników Abe jest koniecznym warunkiem wstępnym dla GCR (reset finansowy – global currency reset).

  15 maja wystosowano wezwanie, by zająć rezydencję premierów, parlament, krajową korporację nadawczą NHK i Bank Japonii. Następnie konieczne będzie utworzenie rządu nadzwyczajnego.

  Ten rząd będzie musiał ogłosić Japończykom i światu, że Fukushima była atakiem masowego morderstwa sponsorowanym przez Rotszylda. Będą także musieli upublicznić informacje na temat fałszywej pandemii, która jest teraz używana, aby podbić Japończyków.

  Po usunięciu rządu okupacyjnego mafii chazarskiej Japonia będzie mogła odbudować niezwykle udany system gospodarczy, którego byli pionierami po II wojnie światowej. Pozwoli to na dwucyfrowy wzrost gospodarczy i wyż demograficzny.

  Zachód, zwłaszcza Stany Zjednoczone, będą również mogły odbudować swoją pustą infrastrukturę przemysłową poprzez przyjęcie i ulepszenie podobnego systemu zarządzania gospodarczego.

  Mamy nadzieję, że dzięki tajnemu programowi kosmicznemu ludzie będą mogli przyspieszyć ten proces, dzieląc się częścią swojej futurystycznej technologii z resztą świata.

  Sataniści oczywiście nie odejdą spokojnie i musimy przygotować się na ataki elektromagnetyczne, terror nuklearny, wojnę informacyjną, więcej broni biologicznej i inne zamieszki.

  Pomimo tego wszystkiego, zapewniam, że dobrzy ludzie będą walczyć z przytłaczającą siłą, dopóki planeta Ziemia nie zostanie wyzwolona z tysięcy lat okrutnej okupacji satanistycznej.

  Źródło:
  https://prepareforchange.net/2020/05/13/benjamin-fulford-5-11-20-report-ruling-elite-running-around-like-headless-chickens-as-coronavirus-scam-falls-apart/?fbclid=IwAR1h-Y8kC_k9Mk51VyxcRggaxbuENiPQw3lTBjtt2eUbauneVJyL385BW0Y

  1. Bartoszku dziękuję za Twoją pracę dla nas czytelników, byśmy mogli poznawać prawdę.🌻 🌼 🌷 🌹 🌺 🍀 🍁
   💗 💛 💚 💙 💜

 6. Kochani ostatnio posluchalam sobie roznych kanalow na youtybe i tez Aron jasnowidz. I duzo mowi jak bedzie wygladac rzeczywistosc niedlugo. I jako chyba jedyny mowi ze 5g nie szkodzi. Wogole mocno optymistyczne sa te jego filmy. Ale z 5g to sie mocno zdziwilam. Tez bym chciala zeby to bylo ok ale… Ludzie w komentarzach mu zarzucaja ze jest po str zla itd. Jego zdaniem konczymy to co byli i wkraczamy w czasy szczesliwosci. Kto by nie chcial.Ktos cos wie o lub ma czuja o tym youtuberze? Cos mu sie kiedys sprawdzilo z jego wizji?

  1. Ja też sobie powtarzam, że mi nie szkodzi, że chroni mnie złociste światło Boskiego Źródła.
   Czytałam, że 5g jest nisko wibracyjne, więc jak ktoś wibruje wysoko lub chociaż wyżej niż to coś, to mu nie szkodzi …
   Nie ma jak to autosugestia. I dobry, szampański humor i śmianie się do rozpuku – samo zdrowie.

   1. Mówiła o tym Nelly, a ostatnio S.Minor /Upadek Szat…./ – jest już na Ziemi duchowa technologia 5D /z sieci Kryształów – oraz 6D – sieć Świadomościowa / połączone Umysły medytujących/… – oraz 7D – Program WODY, częstotliwość i Świadomość Ziemi – która jest w Krysztale Wody , czyli największym Krysztale Planetarnym… i jeszcze wyższa … / łączyć Stare Święte DRZEWA na całym Świecie … 💚 / Walka z Drzewami ! / … i inne ciekawe info.

 7. I co, warto było panikować?…

  Od ponad roku mówię, że 5G do Polski nie dotrze.

  Nowych rozkazów zza oceanu część dalsza:

  https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/aukcja-5g-koniec

  Kochani, najnowsze wglądy!

  Jest bardzo duże rozbicie w ramach okupacyjnego nierządu Mateuszka!

  Bo ten nierząd składa się z tych bardziej kumatych i tych totalnych ćwoków.

  No więc ci bardziej kumaci już obczaili, że nie muszą się starać, gdyż ci, którzy jeszcze pół roku temu robili im przelewy na zagraniczne konta na Malediwach, są już zaobrączkowani – i nie mają żadnej mocy sprawczej wyegzekwowania opłaconych dawno temu decyzji…

  Ci kumaci mają więc już wolną rękę i mogą swobodnie układać się z „nowym panem planety”…

  A ćwoki są nadal zastraszone – czysto fikcyjnym już w tej chwili – „pręgierzem natychmiastowej wykonalności”…

  1. z tego co napisałeś wnioskuję, nie wiem, jak jest, ale jak dla mnie wygląda na to, że „nowy pan planety” jest ci na rękę, ok, twój wybór

   1. Absolutnie nowy pan planety nie jest mi na rękę, ale w tej chwili pomaga usuwać starego pana, bo my na razie śpiący lub za słabi (z nieprzebudzonym potencjałem).

    Ot, uroki tak zwanego okresu przejściowego…

  2. No Mateuszek Kłapouszek ,,troszkę” ma za uszkami, a mówią takze PINOKIO, bo nosek wraz z kolejnymi kłamstwami mu sie wydłuża:
   ,,Poszliśmy tropem ustaleń „Sieci” i dotarliśmy do wstrząsających faktów: w tej bezecnej fundacji aktywnie działał Mateusz Morawiecki.”

   Jak poszliśmy tropem tygodnika „Sieci” i trafiliśmy na związki Morawieckiego z Sorosem

   Branżowy serwis Wirtualne Media donosił w 2013 r.: „W radzie Fundacji Project Syndicate Polska zasiadają czołowi menedżerowi wielkich firm: Maciej Witucki (Orange Polska), Tomasz Misiak i Tomasz Hanczarek (Work Service), Zbigniew Jagiełło (PKO BP), Mateusz Morawiecki (BZ WBK), Jacek Krawiec (PKN Orlen), Andrzej Klesyk (PZU), Aleksander Grzesiak (Philip Morris Polska), Ireneusz Piecuch (MCS Cameron McKenna), Jarosław Sroka (Kulczyk Investments), Michał Mierzejewski (Vistula Group), Roman Frydman, Przemysław Schmidt (Czerwona Torebka) oraz prawnicy Dariusz Kielmans i Lejb Fogelman.”

   https://wiadomosci.onet.pl/opinie/jak-poszlismy-tropem-tygodnika-sieci-i-trafilismy-na-zwiazki-morawieckiego-z-sorosem/4vgh3tf

 8. Ot, uroki tak zwanego okresu przejściowego…

  TAWie jak długi ten okres przejściowy? To pewnie zależy od nas, od naszego poziomu świadomości itp, ale myślę, że też sama GAJA wiele spraw reguluje.

  I kto potem przegoni „nowego pana”? Sam się pogoni?

   1. Wszystko bowiem zależy od NAS suwerenów tej Przepięknej Planety, naszej hojnej żywicielki, jest tylko i wyłącznie jeden WARUNEK…..to stan, poziom naszej ŚWIADOMOŚCI, bez jej wzrostu większość z NAS pozostanie nadal MUGOLAMI i ręce dalej będzie trzymać w nocniku, a nam się należą pełne puchary. 🙂
    Nocniki przeznaczmy naszym okupantom. 🙂

   2. A propos nocników. W Uzbekistanie na pewnym targowisku sprzedawali jogurt w ( nowych ) bakelitowych nocnikach.

    Nam się, jak piszesz Kochana SłowiAnko, należą puchary, a juści!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s