15 myśli w temacie “Chodzenie boso 👣 to najprostsze antidotum na 5G

 1. Śmiem twierdzić, że bosęga podbija Lechistan i wraca jako słowiańska praktyka narodowa. 🌱🌱🌱💪😀☀️

  1. Tak właśnie jest ! Budzi się w Polskim Narodzie Świadomość ! Wracają Stare Dobre Zwyczaje ! Swoisty Rekonesans !

 2. Zastanawiałam się jak prościej i bardziej obrazowo zmierzyć zjawisko uziemiania, a dokładniej wyrównywania ładunku (przecież każdy układ dąży do harmonii) i wykombinowałam sobie, ze należy wziąć dwie szklanki. Do jednej wlać wodę destylowaną, do drugiej wodę z wcześniej rozpuszczoną łyżką soli, żeby otrzymać elektrolit. Następnie wziąć omomierz i zmierzyć opór (wg najnowszej nomenklatury rezystancję). Szklanka pierwsza będzie mieć 0 opór, druga natomiast będzie przewodzić. Nasze płyny fizjologiczne przypominają roztwór z 2 szklanki, jesteśmy więc przewodnikami, zbieramy różne ładunki. W takim wypadku koniecznym staje się dążenie do harmonii – wyrównywania ładunków. Przedłużający się stan nierównowagi może skutkować różnymi niedogodnościami:). Wyżej opisane zjawisko skutecznie wykorzystuje medycyna naturalna, czy wschodnia.

  Wczoraj pół dnia spędziłam nad morzem hasając 👣 jak młoda kózka po niemal pustych plażach Bałtyku i mocząc nogi w wodzie🌊. Doskonały relaks☀️!!! Polecam wszystkim🌊☀️!!!

 3. Mistrzynią chodzenia boso jest dla mnie moje dziecię. Otóż chodzenie boso tak jej się spodobało, że kiedy proszę ją o założenie butów – wykłóca się ze mną! Choć najczęściej robię to tylko kiedy chodzimy w mieście po asfalcie (ze względu na szkło, papierosy, psie kupy, itd.)……
  W zasadzie każdy spacer po lesie chodzimy boso i jest pięknie!

  1. OK ! Tylko troszkę Niebezpieczne ze względu na kleszcze ! Ale można najpierw zastosować prewencję spryskując się porządnie repeliantami z olejków eterycznych, których kleszcze nie znoszą !Pryskamy sowicie Wszystko, ale przede wszystkim Stopy ! Po chodzeniu, dokładnie sprawdzamy, oglądamy całe ciało i stopy !

 4. A propos 5G wczoraj napisano na money.pl, ze bodaj od 11.05 operator na P (jak znak sumy) rusza z 5G w kilku miastach Polski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s