„Nie ma już Kościoła katolickiego, jest nowy humanizm”, czyli deizm – komentuje dziś ks. prof. Piotr Natanek wywiad z arcybiskupem Angelem Vincenzem Zanim, sekretarzem Kongregacji ds. Edukacji Katolickiej.

Dzisiejszy wykład historyka Kościoła ks. prof. dr hab. Piotra Natanka jest niezwykle ważny dla świadomościowych przemian w Polsce, gdyż dobitnie obrazuje istniejącą już od kilku lat REALNĄ SCHIZMĘ w Kościele katolickim, REALNE jego PĘKNIĘCIE na dwie (nie do pogodzenia już) frakcje: integrystów (tradycjonalistów) oraz modernistów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Integryzm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tradycjonalizm_katolicki

https://pl.wikipedia.org/wiki/Modernizm_katolicki

Przedstawicielami ruchu modernistycznego są wszyscy papieże soborowi i posoborowi (od Jana XXIII do Franciszka włącznie) – z wyjątkiem Benedykta XVI.

Kościół katolicki na świecie już praktycznie nie istnieje, Watykan utrzymuje się jeszcze tylko i wyłącznie dzięki kasie biednych Polaków Słowian, którzy w pocie czoła harują na utrzymanie tego antysłowiańskiego (babilońsko-egipsko-rzymsko-watykańskiego) Przybytku Zbytku i Rozpusty.

.https://youtu.be/3RJ2dwxdRV4 (13. minuta).

Polacy Słowianie, już Koguta pianie!

autor: TAW

119 myśli w temacie “Nie ma już Kościoła katolickiego – ks. prof. Piotr Natanek

  1. Zgadza się. Kościół Katolicki, Kościół wojujący z piekłem i z herezjami, Kościół nawracający pogan, heretyków i schizmatyków, przestał istnieć wraz ze śmiercią papieża Piusa XII, ostatniego katolickiego papieża, jednak walka z piekłem nie ustała i trwać będzie do końca świata.
   Ap 12:17 „I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.”
   http://tradycja2012.blogspot.com/

 1. Bardzo dobrze że znika! Natomiast zbyt wielu ludzi ludzi nadal wierzy w bajkę o dobrej religii lecz skorumpowanych dostojnikach kościelnych. Nie dajcie się znowu nabierać na rożne wersje o Zbawicieli, Maryje i podobne bajduly gdyż fałsz i manipulacja zaczyna się od samej doktryny wiary a psychopatyczne typy po prostu się do tego lgną!

  Pozdrawiam,
  Heretyk

  „Kreujesz własną rzeczywistość z wnętrza swojej duszy!”

 2. Jest tylko jeden prawdziwy Bóg i jedna prawdziwa religia objawiona przez Boga. Wszystkie fałszywe religie pochodzą z piekła. Każdy kto wierzy w więcej niż jedyna prawdziwą religię jest bałwochwalcą, czyli uprawia duchowy nierząd. Dlatego posoborowa organizacja to Wielka Nierządnica.
  Warto poznać prawdę objawioną przez Boga.
  http://tradycja2012.blogspot.com/

  1. Oj opuscisz Ty cialko w koncu i sie tak zdziwisz paaanieeee, ze uuoooojej. Nie boj sie, znajda sie Istoty, ktore Ci pomoga zlapac kierunek.
   Swoja droga to rzeczywiscie trzeba miec niezle mniemanie o sobie samym, ze sam buk Ci cos objawia osobiscie… To tak jakbys objawial cos euglenie zielonej, a moze warto sprobowac? 🙂

  2. A dla mnie największym bałwochwalcą jest KK. Czczenie symboli, obrazów itd. Czyste bałwochwalstwo. Boga czci się w Duchu i Prawdzie i te czasy właśnie nadeszły. Zapowiedział je sam Jezus. Mówił o tym, że przyjdą czasy, kiedy będą czcić Boga w Duchu i Prawdzie. Wszak Bóg jest Duchem. Tyle. Pozdrawiam.

   1. „Boga czci się w Duchu i Prawdzie.”
    Powiedziałam to kiedyś wojującym katolikom. Chcieli mnie spalić na stosie. Za PraVede.

   2. Głoszę to od dawna. Wciąż wielu tego nie rozumie, ale z dnia na dzień coraz więcej ludzi to rozumie. 🙂

  3. Dla wszystkich katolikow i nie-katolikow. Obejrzyjcie, bedziecie zaskoczeni, przynajmniej ja bylam. Mocne! W koncu Kosciol, a przynajmniej jego czesc, zabiera glos w sprawie NWO.
   —————————————————
   Ks. Grzegorz Śniadoch odczytuje list Arcybiskupa Carlo Maria Viganò podpisany przez Kardynałów i Biskupów (Pompeje, 8 maja 2020 r.).

   Fragmenty
   „Istnieja SILY, ktore maja interes w wywolywaniu paniki wsrod ludnosci wylacznie celem trwalego narzucenia niedopuszczalnych form ograniczenia wolnosci, kontroli osob i sledzenia ich ruchow. Te nieliberalne tryby narzucenia sa niepokojacym preludium do powstania rzadu swiatowego wymagajacego sie spod wszelkiej kontroli. […]
   Przypominamy tez jako duszpasterze, ze przyjmowanie przez katolikow szczepionek, w ktorych stosowany jest material pochodzacy od dzieci nienarodzonych poddanych aborcji jest niedopuszczalne z moralnego punktu widzenia. Zwracamy sie rowniez do rzadzacych, o zachowanie czujnosci by uniknac stosowania najbardziej rygorystycznych form kontroli ludnosci, czy to w postaci systemow sledzenia, czy tez jakichkolwiek innych form namierzania i lokalizacji.
   Walka z covid-19 jakkolwiek powazna nie moze byc pretekstem do tego, by wtorowac niejasnym interesom podmiotow ponadnarodowych, ktore maja w tym projekcie potezny interes handlowy i polityczny.[…]
   Niech najswietsza dziewica, wspomozycielka chrzescijan zmiazdzy glowe starodawnego weza i zniweczy plan dzieci zyjacych w ciemnosciach”

   .https://www.youtube.com/watch?v=8ueypb0IciA

 3. U mnie jeszcze 3 maja, wiec pozwole sobie wrzucic ten tekst.
  Konstytucja 3 maja z perspektywy protestantów.
  —————————–
  „Niektórzy będą śmiało twierdzić, że konstytucja 3 maja z 1791 roku była kamieniem milowym polskiej demokracji i wspaniałą, choć niespełnioną próbą ratowania ojczyzny. Inni oddadzą jej hołd jako drugiej na świecie, zaraz po amerykańskiej, a pierwszej konstytucji w Europie. [Czy aby pierwszej w Europie? Patrz: drugi link]
  […]Otóż w rzeczywistości ten haniebny dokument nie tylko stał się powodem drugiego rozbioru Rzeczypospolitej ale też przypieczętował los polskich protestantów degradując ich do pozycji pariasów […].

  Pierwszy artykuł oddaje ducha konstytucji. Ustanowiony w nim został rzeczywisty suweren państwa, którym, jak się okazuje, jest Watykan poprzez swoją fałszywą religię. Skoro religia rzymsko – katolicka w Polsce panuje wraz ze wszystkimi jej prawami, oznacza to, że prawa tej religii są nadrzędne w stosunku do praw państwowych.
  Kolejną implikacją jest utworzenie pojęcia Polak-katolik.[…]

  Straż, czyli rada królewska, do dozoru, całości i egzekucyi praw królowi dodana, składać się będzie:

  1-mo z prymasa, jako głowy duchowieństwa polskiego i jako prezesa Komisji Edukacyjnej, mogącego być wyręczonym w Straży przez pierwszego ex ordinebiskupa, którzy rezolucyi podpisywać nie mogą;

  Prymas, czyli watykański urzędnik, w rzeczywistości urósł do roli szarej eminencji faktycznie sprawującej władzę w Polsce.”

  http://www.reformowani.info/konstytucja-3-maja-smierc-reformacji/?fbclid=IwAR21_PNd6bZkoMMKmgwjzckthC99EmcQXRbgw9l9XLWs4E7H1HDOX68aar0

  https://www.wprost.pl/historia/10213083/pierwsze-europejskie-konstytucje-czy-rzeczywiscie-polska-konstytucja-3-maja-byla-pierwsza.html?pr=10213075&pri=5#Szwedzki-absolutyzm-konstytucyjny

  1. cd
   „Jeśli o spuściznę duchową chodzi to trzeba uczciwie przyznać. że lata pracy Jezuitów rozłożyły polski protestantyzm na łopatki. Choć jeszcze w XVI wieku określano w Rzymie położenie katolicyzmu w Polsce jako tragiczne i rozpaczliwe,kroki podjęte przez pontifa-antychrysta przyniosły wymierne skutki. Wysłał on do kraju nad Wisłą najświetlejszego księdza swej epoki, Lippomano, który uczynił dosłownie wszystko dla uratowania tej fałszywej religii. […] Powstawać zaczęły ośrodki kontrreformacji w postaci jezuickich szkół, darmowych (w odróżnieniu od protestanckich), i właśnie to skłaniało szlachtę, nawet protestancką, do wysyłania dzieci po edukację prosto w objęcia diabła.[…]”

  2. Ja wyrażam mój sprzeciw. Nie chcę by coś zwane Watykanem było suwerenem państwa Lechitów. Nie, nie i jeszcze raz nie. Kiedy Anamika mówi nie, rewolucja niech żyje 👍

 4. Ja teź to powiedział katolikom że stwórca i jego arhetypy. Bogowie toczcze a modle sie jak pojeb do figurków i obrazków też hcieli mniezlinczować za pra wede
  Sława

   1. Dokładnie! Już nie działają! To samo z symboliką – jak tylko władza próbuje stosować ukrytą symbolikę to natychmiast się obnaża!

 5. a wielu księży, jak i wielu ludzi pozostaje ciągle nieświadomymi powtarzając regułki i pacierz oraz znak krzyża w różnych okolicznosciach, niekoniecznie religijnych, po prostu na codzień z przyzwyczajenia

  1. Najpierw po drodze pożre naszych rządowych pisiorów, przecież jest zbyt dużych gabarytów, to zmieści w sobie i inne gadziory. 🙂 🙂

  2. Jakoś tak ze zniecierpliwieniem czekam aż dotrze do Watykanu, może czekam na zimny prysznic dla moich RODzicieli? Chociaż jestem już daleko od egregoru Watykanskiego to jednak coś na tej linii się dzieje, inaczej bym poprostu obserwował.

   1. Źle wkleiłem linka. Już poprawiłem.
    Choć to w sumie tylko zajawka.

    A z tym przekupstwem to może być tylko chwyt piarowy, bo mleko i tak się już rozlało. Istotna dla Wielkiej Pobudki Polaków była pierwsza część tego filmu, którą obejrzał prawie każdy RODak. Druga część już niczego nie zmieni, bo temat jest już zużyty.

    Czas by zacząć mówić o dzieciach mordowanych w Watykanie…

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/emanuela-orlandi/

   2. Z wiadomości do Qanona / Trumpa wiemy że Papież będzie miał ciężki maj.. troche informacji wypłynęło nt dzieci z tuneli. A teraz na tapecie jest zapowiedź Trumpa na Twitterze OBAMAGATE, Fauci już aresztowany (tj w separacji covid.)

 6. Jeszcze tylko padnie szatański Babilon Watykan, i ziemia będzie wolna od tej zarazy, a rytuały mordu dzieci w podziemiach kaplicy sykstyńskiej i picie ich krwi, już są znane ogółowi, więc jeszcze chwila , moment i to gniazdo szatana padnie.

  1. Śpiewie Ptaka, oni już odlatują, mentalnie na pewno,

   Fakt, że z wyborczej, ale jak nasi wrogowie się błotem obrzucają, to tylko korzyść dla nas.

   Biskup uważa Morawieckiego i Szumlowskiego za ewangelistów. Głupota sięgła zenitu, porównuje nawet Łukasza do Jezusa…..

   https://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,48725,26026933,biskup-antoni-dlugosz-z-czestochowy-ujrzal-ewangelistow-w-polskim.html

   Jest tam też filmik. Nie znalazłam samego filmu.

   1. To nie biskup, to szuja wężowa.
    Ale niech tak dalej gada, więcej ludzi wypnie się od kk.

 7. „Biskup uważa Morawieckiego i Szumlowskiego za ewangelistów. Głupota sięgła zenitu, porównuje nawet Łukasza do Jezusa…..”

  Jako były zwolennik PiSu i były słuchacz Radia Maryja i Telewizji Trwam, jestem teraz lekko wkurw…ny, albo raczej zażenowany tą farsą.
  Smutne to jest, bo wiem, że wśród katolików jest trochę jeszcze betonu, np. na moim osiedlu. Według mnie, PiS wygrywał wybory przede wszystkim dzięki poparciu Radia Maryja, bo ja też kiedyś, będąc katolickim betonem, uważałem PiSiaków za patriotów mających w serduszkach Boga – takich wzorcowych mężów rodziny, mających w sercu Polskę i w każdą niedzielę klękających w ekstazie w kościółku, kochających swoje żony, którzy brzydzą się golizną i nigdy nie kupującymi kondomów, bo to grzech 😀 😁 😁 😁

  1. Zło jakie propaguje kościół, media, farmacja, medycyna akademicka, kultura? hollywoodu w obecnym czasie zaczyna już zjadać swój zbrodniczy OGON, i to może Nas napawać nadzieją, że szlam który wypłynął obudził wielu z Nas z matrixowej świecącej ułudy.

   Taki jak poniżej opisany nasz Świat , jest starym, złym Światem i musi odejść, dlatego obecnie trwa na naszej przepięknej Planecie CHAOS, a wiemy z historii , że z chaosu rodzi się NOWE, My tylko pilnujmy by to nowe było piękne i zdrowe, czego Nam wszystkim z serca życzę.
   ***********************************************************
   FAŁSZYWKI W NASZYM ŚWIECIE

   „Prawie wszystko w naszej rzeczywistości jest fałszywe. Nasz świat jest pełen niezwykłej ilości kłamstw, oszustw, fałszerstw, dezinformacji, dezinformacji, fasad i niesamowitej ilości prania mózgu.

   * Ale kiedy się budzisz, możesz użyć tej świadomości jako narzędzia do podniesienia swojej świadomości, co oznacza, że otwiera ona wszystko.
   Dla większości jest to intensywne poczucie wolności i wyzwolenia, a dla niektórych jest to bardzo przygnębiające.
   * Pomysł, że praktycznie wszystko jest fałszywe może być całkiem wzmacniający. Wielu z was w głębi duszy wiedziało o tym i stąd właśnie bierze się wyzwolenie. To tak jakby wszystko zostało zweryfikowane i tak naprawdę nie wiecie dokładnie co to wszystko oznacza.

   * Fałszywe wiadomości to główne narzędzie, którego Archoni używają, by nas oszukać. Fałszywe media rozbijają wszystko w naszej rzeczywistości, aby odwrócić naszą uwagę od tego, co się naprawdę dzieje. W MSM nie ma nic wyważonego, uczciwego czy bezstronnego. W Stanach Zjednoczonych, Australii i innych krajach zachodnich MSM jest własnością i jest zarządzane przez grupę korporacji z własną agendą.

   * Główny strumień mediów jest fabrykowanie wiadomości z powodów propagandowych utrwalonych przez fałszywych dziennikarzy bez żadnej osobistej uczciwości. To nic innego jak płatne papugi, które powtarzają linię swojej partii, to wszystko.
   Kiedy spojrzymy setki lat wstecz, powiedzmy, że z naszej przyszłości w Hollywood i przemyśle rozrywkowym będzie to nic innego jak mroczna, złowroga agenda, która została zepchnięta na rasę ludzką. Jeśli szukasz fałszerstw i powierzchowności, nie patrz dalej niż Hollywood i przemysł rozrywkowy. To będzie czarne oczy na naszą historię.
   Hollywoodzka kultura i jej poglądy są przepełnione satanizmem i widzimy, że staje się on coraz bardziej widoczny z dnia na dzień. Prostytucja i pedofilia szaleją w Hollywood i tak samo obrzydliwie, jak brzmi, że tak właśnie jest w Hollywood, co oznacza, że sprzedajesz swoją duszę. Kultura otaczająca przemysł rozrywkowy jest tak płytka, jak to tylko możliwe.

   * Reklama korporacyjna jest sztuczna, a jej celem jest przekonanie cię do niej. To wszystko jest wirtualna kontrola umysłu przez zgrabnych reklamodawców korporacyjnych z zerową moralnością. Używają marketingu jako uzbrojonej psychologii. Big Pharma jest głównym popychaczem uzbrojonej psychologii w swoich reklamach przy użyciu szczęśliwie emerytowanych par, uśmiechnięte dzieci itp. wszystko, aby wcisnąć swoją truciznę.

   * Fałszywe medycyny i to smorgasbord leków, chemioterapii, promieniowania, szczepionek, umysł zmienia psychotropów, itp. Również fakt, że nieszczepione dziecko może zainfekować zaszczepione dziecko zaprzecza wszelkiej logice. Szczepionki są narzędziem wykorzystywanym w programie wyludniania, o którym mówił Bill Gates i wiele Elit.
   Szczepionki są przykładem ekstremalnego fałszerstwa w dzisiejszym fałszywym świecie.

   * Fałszywe jedzenie w dzisiejszym świecie stało się tak przetworzone i tak wiele z tego, co jemy, nie jest uprawiane z Ziemi, a raczej jest produkowane w fabrykach. Pamiętaj, że prawdziwa odporność człowieka wynika ze stylu życia i diety. Duża część tego, co ludzie jedzą, to nic innego, jak syntetyczna reprodukcja sprzedawana jako pożywienie. Niektóre z tych genetycznie modyfikowanych produktów są tak przetworzone, że ledwie mają tyle samo wartości odżywczych co kawałek kartonu.

   * GMO są tak dalekie od prawdziwej żywności i ich głównym celem, oprócz niepłodności i nowotworów, jest genetycznie zmodyfikowany plan DNA. Zasadniczo, żywność GMO jest skonstruowana tak, aby ominąć trawienie i przejść bezpośrednio do krwiobiegu. Oznacza to, że nie otrzymujesz żadnego pożywienia z tej żywności i wszystkie toksyczne substancje chemiczne, takie jak glifosat, trafiają bezpośrednio do krwi, co jest dokładnie jego celem. Nie jest dobrze!

   * Fałszywa woda jest kolejną wielką sztuczką w naszym świecie. Większość wody, którą pijemy, to „martwa woda” rozcieńczona chlorem i fluorem itp. Być może robi wystarczająco dużo, aby utrzymać nas przy życiu, ale nie rozwijać się. Pamiętaj, że jesteśmy wodą, a prawdziwa woda płynie i żyje oraz niesie ze sobą pamięć i informacje z przeszłości. Woda pochłania to, co myślisz i czujesz i odpowiednio zmienia swoją strukturę. Wiele osób choruje i choruje na skutek picia syntetycznej wody. To, co kiedykolwiek robimy z naszą wodą, robimy z samym sobą.

   * Pieniądze są głównym narzędziem w utrzymywaniu ludzkości pod kontrolą i wszyscy jesteście bardzo świadomi tej zwodniczej taktyki. Nasze pieniądze nie mają żadnej wewnętrznej wartości, więc nie ma potrzeby mówić więcej na ten temat.
   * Fałszywe państwo Izrael. Izrael lubi mówić o tym, że ma prawo się bronić, ale kiedy Izrael był kiedykolwiek atakowany poza własną wyobraźnią. Być może martwią się kilkoma kamieniami i kijami rzucanymi przez Palestyńczyków na ich system obronny wart miliardy dolarów. 🙄

   * Fałszywe nauczanie nie polega na edukowaniu ludzkiego umysłu, lecz na indoktrynacji. Oni edukują rasę ludzką, by była posłuszną robotnicą, a nie myślicielką. Jedynym celem systemu edukacyjnego jest zagłuszenie człowieka na tyle, by wyeliminować przyszłe zagrożenie. Pomyślcie o tym… nie zamierzają edukować populacji, która mogłaby ich kiedyś wyeliminować.

   * Fałszywa religia polega na wprowadzeniu do umysłu fałszywych dogmatów, teologii i przekonań, aby je kontrolować. Zasadniczo, to co robi Kościół, to pobieranie opłaty za „boskie tłumaczenie”, które popycha ich program. Religia została nam ostatecznie dana, aby nas oszukać. Rdzeniem każdej większej religii na tej planecie jest szatanizm i będzie to ogromna czerwona pigułka, z którą wielu nie będzie w stanie sobie poradzić.”
   http://tamar102a.blogspot.com/

  1. Też ostatnio słucham Hanny:)
   A ja dziś obserwowałam dziwne chmury na niebie. Było ich kilka rodzajów…Niektóre wyglądały jak wata cukrowa, z której ktoś odrywał kawałki waty jakby rozwijając w „woal”, niektóre zaś były podobne kulom śniegowym, tak były białe i śnieżne w odbiorze…Pomiędzy nimi niebieskie i czyste niebo, samoloty latały ze zwykła smuga kondensacyjną, która po chwili znikała…Pod wieczór będąc na spacerze jeszcze jedno zjawisko na niebie…Na horyzoncie ciemna chmura w kształcie wielkiego spodka, rozmyta na obrzeżach, z której promieniście rozchodziły się smugi jakby piór strusich, we wszystkich kierunkach…
   A jeszcze wcześniej w tych woalach zobaczyłam twarz szaraka, no i miałam odpowiedź…

 8. Hanna w dzisiejszym krótkim filmiku powiedziała to wszystko , o czym My ostatnio piszemy.
  Mówi,że to My mamy wyzwolić w sobie własną MOC. Możemy połączyć się ze Źródłem i wtedy możemy czerpać i tworzyć wszystko to co chcemy.
  Oczyszczamy się, podaje link jak to zrobić.
  Wyrażamy wdzięczność za to ,że z Polski wychodzi impuls przebudzenia,bo My mamy BOSKĄ MOC KREACJI.Jesteśmy samowystarczalni.
  Bardzo polecam ten film.Jestem pełna podziwu dla Hanny.

  1. Ale w dzisiejszym filmie Pani Hanna dała też bardzo ewolucyjną treść odnośnie słyszenia głosu Boga / Źródła w sobie i podała prosty sposób na odzyskanie własnej Woli,, na zdjęcie pieczęci. W trakcie gdy leciał ten film zrobiłem sobie wizualizację i medytację energetyczną ‚odwołania kontraktów’ 🙂

   1. Re: „W trakcie gdy leciał ten film zrobiłem sobie wizualizację i medytację energetyczną ‚odwołania kontraktów’”

    – Tez to zrobilem kilka lat temu, i jeszcze oczyscilem wiezy karmiczne po przodkach (przez przebaczenie). Bardzo pomaga! Przy okazji odblokowalo mi pamieci reinkarnacyjne. Ciekawe ze tak malo ludzi wie o tych metodach!

  2. „Jesteśmy samowystarczalni.”
   Wlasnie👍
   Nie trzeba się na nikogo oglądać, by dla nas coś zrobił.
   Kto czeka na deus ex machina, może sobie czekać całe wieki.

 9. Dlaczego ciągle piszę o KREACJI, bo jestem tego przykładem. Ktoś może powiedzieć: łatwo jej tak mówić, bo ma wszystko, o nic nie musi się martwić. Uwierzcie mi, jeszcze nie tak dawno nie miałam prawie nic.

  Z jednej strony osiągnęłam to, co mam, swoją pracą, do której zawsze rzetelnie sie przykładam. Z drugiej strony od dziecka wiem, że to my kreujemy swoją rzeczywistość.
  Jednak trochę czasu zajęło mi to, aby się przekonać, że jest to możliwe.

  Muszę uważać na swoje myśli i intencje, bo realizują się bardzo szybko. Dotyczy to prawie wszystkiego: zdrowia, spraw materialnych i otaczającej mnie rzeczywistości.

  Nie kreuję bezposrednio dla poszczególnych osób, bo nie chcę naruszać ich woli, ale dla siebie i ogółu, to i owszem.

  Kreauję świat dobrobytu, spokoju, szczęścia, bezpieczeństaw dla wszystkich istot Źródła oraz cudowną Przyrodę, nową naturalną medycynę, nowy system edukacji i wszystko, co najlepsze.

  Do końca nie jestem przekonana, że tylko my, Kobiety, mamy zdolność Kreacji, wydaje mi się, że może mieć ją każda Istota, która połączy się ze Źródłem i jest pełna wdzięczności.

  1. Tak właśnie jest, Beatko, MOC kreacji, tworzenia tego, czego pragniemy w swoich sercach, mają wszystkie Iskry Źródła o czystych SERCACH.
   Wybór, czego chcemy, należy zawsze indywidualnie do każdego z NAS.

   1. Może jeszcze tylko dodam, byśmy zwracali uwagę na cichy głos wewnętrznego krytyka mówiący nam „Tego nie umiem, na tamto nie zasługuję,” itd.

    Jeśli wciąż słyszymy w sobie ten głos, skupmy się nad nim i zadajmy sobie pytanie: dlaczego wciąż w to wierzę, dlaczego wciąż czuję, że nie umiem tworzyć tego, co pragnę?
    Zapytajmy się co jest korzeniem takiego sposobu myślenia?
    Zwykle jest to związane z naszym dzieckiem wewnętrznym, więc porozmawiajmy z nim pytając dlaczego wciąż czuje się jakby czegoś mu brakowało?

    Praca z i nad swym dzieckiem wewnętrznym jest w obecnych czasach doprawdy owocna, gdyż pomaga wymazać stare ograniczenia.
    Wtedy łatwiej odczuć wdzięczność i uzyskać wyraźną wizję tego, co pragniemy sobie stworzyć w następnej fazie naszego życia, wszystko mamy w SOBIE, tylko należy włączyć wtyczkę do wewnętrznego kontaktu.

  2. Moje kochane wycisnęłyście mi łzy z oczu, ale mnie wzruszyłyście, przytulam mocno do serducha w ten pochmurny dzień ale pełen MIŁOŚCI!!!

 10. Tak jak piszesz, Słowianko, wszystko to przerabiałam, czyli pracę z wewnętrznym dzieckiem, którym należy zaopiekować się, wręcz je utulić, bo każdy z nas w dzieciństwie przeszedł jakąś traumę.

  Nie powinniśmy mieć żalu do rodziców, że nie otrzymaliśmy wtedy wszystkiego, co było nam potrzebne. Oni dali nam tyle ciepła, miłości i opieki, ile mogli i potrafili, bo przecież nad nimi w dzieciństwie też nikt się nie rozczulał.

  I tak jak pisze paganheretic, należy poprzez medytację i wizualizację odwołać wszelkie kontrakty, śluby i przyrzeczenia, które zawarliśmy świadomie lub nieświadomie w tym i we wszystkich innych wcieleniach.
  Koniecznie należy oczyścić więzy karmiczne po przodkach (tak przez przebaczenie) i uszanować wszystkich, również wykluczonych członków rodu.

  Należy połączyć ze sobą swoje Jaźnie i stworzyć jakby tunel, który łączy nas ze Źródłem, przynajmniej ja tak zrobiłam.

  To są tylko i wyłącznie moje doświadczenia i często nie kierowałam się gotowymi rozwiązaniami, lecz tylko tym, co podpowiadała mi INTUICJA.

  Swoje DNA programuję poprzez wizualizację wzorcowej komórki w swoim ciele, prosząc ją, aby przekazała swoją wzorcową matrycę i DNA wszystkim pozostałym komórkom ciała fizycznego i wszystkim ciałom subtelnym.

  Konieczna jest też ochrona naszej energii, czyli wszelkie wizualizacje ochrony nas samych i prośba do Źródła o stałą ochronę.

  1. Właśnie tak, ale tego za Nas nikt nie „załatwi” 🙂 tylko My sami.
   By Móc, to trzeba chcieć, a żeby chcieć, to trzeba się ZMÓC, a żeby się ZMÓC trzeba być chociaż trochę świadomym czego się chce 🙂 🙂 🙂 i tu czasem tkwi problem.

 11. TAW, ten pies urwany z łańcucha, to coś niesamowitego w tym dziwnym czasie.

  Pozdrawiam Cię serdecznie i wszystkich na Forum.

  1. Beato: mnie ten pies przypomina wilczaka czechosłowackiego (teraz czeskiego). Poznałam trochę ich Naturę – ponad wszystko kochają Wolność i własne stado. Często bywają niezrozumiane przez swój temperament i niezwykle umiłowanie swobody, dlatego ludzie mają problem żeby utrzymać je same w zagrodzie/domu. Prezentują iście wilczą naturę, chociaż paradoksalnie są dość płochliwe 🙂
   Wilk w rodzimej kulturze był zwierzęciem MOC-y więc…

  2. Tak, po południu się okazało, że ten Pies fraktalnie przyniósł o wiele więcej wiadomości, niż przypuszczałem w momencie publikacji. Otóż po południu wyszedł na wolność mój 19-letni sąsiad, który w pisiorskiej tiurmie niewinnie odsiedział BEZ WYROKU ‼‼ całe 7 miesięcy swego młodego życiorysu…

   Chłopak, którego tuż po narodzinach wyrzekli się oboje Rodzice…

   1. Dane było mi spotkać na drodze człowieka o wielkiej mocy. Przez traumy skumulował jej tyle, że wiele osób podświadomie czuło lęk i unikało z nim kontaktów. Wówczas także ja.

    Dawno temu, miał już ogromny wgląd. Teraz pewnie dalej działa i robi swoje.

    Życzę sąsiadowi kumulacji jak największej mocy.

    Zastanawiające, że „system” uwolnił go teraz. Może nie jest w stanie już kontrolować / kreować wydarzeń dla podobnych istot.

   2. TAW: to bardzo dobra wiadomość … chyba najlepsza dzisiejszego dnia❤️.
    Życz mu ode mnie wiele wytrwałości i szczęścia 🙂
    Dziś niski rezonans Schumanna… ale cóż…

    Oby to, co się szykuje wreszcie wprowadziło jakieś realne zmiany… czekam na pęknięcie i tąpnięcie… z utęsknieniem …

 12. Kk w Polsce ponoć sięgnął dna. A ja myślę, że poszedł jeszcze głębiej.
  Nie dziwię się, że ludzie nie chcą chrzcić dzieci, nie chcą chodzić na msze, nie przyjmują kolęd itp. itd.

  1. Tez to czytalam. Poszedl na emeryture. Za pijanstwo, „ubóstwo”, czy cos innego? Czy przestrzen juz nie wytrzymuje tych „świetobliwych mężów”?

   1. Nie. Sprawa jest prozaiczna. Watykan czekał z wykopem do dnia 13 sierpnia 2020, kiedy to nasz ulubieniec osiągnie przewidziany przez Kodeks Prawa Kanonicznego biskupi wiek emerytalny, a więc 75 lat.

   2. A taki błękitny obiekt, jaki masz na zdjęciu głównym, sfotografowałam kiedyś przy słońcu… jak znajdę zdjęcie, to Ci podeślę. Zauważyłam, że po wiosennej przerwie w sypaniu, po wizycie Dudy w USA zaczęli ze zdwojoną siłą. Tylko kilka dni było bez sypania. Może rzeczywiście Trump odpuścił Europę, żeby u siebie porządek zrobić. Bo też w Niemczech politycy zaczęli się wtedy bardziej „stawiać” Trumpowi i mu wręcz grozić. W tej chwili prawie wszyscy liczą na to, że Biden wygra wybory w listopadzie. Ciekawe, czy znowu wspomogą demokratów finansowo, jak to dla Clinton zrobili.

    Po przeczytaniu Twojej informacji, że Polacy ogłupieli od 2015 roku, myślę, że coś może być w tym, co Radek przed kilkoma dniami pisał… może dodają coś do wody? Nie wiem co: fluor, chrom, brom.. po prostu broń biologiczna. Podobno wodociągi polskie są w wiadomych ręcach… Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby tak było… może warto by było, jeśli ktoś ma takie możliwości, żeby zbadać kranówkę?

   3. Fota w nagłówku została wykonana 9.08.2020 przez jedną z naszych Komentatorek i przedstawia, zaznaczone przeze mnie strzałkami, towarzyszące samolotowi z posypką dwa obiekty kuliste: maleńki u góry i duży u dołu.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2020/08/img_20200813_221458.jpg

    Kiedyś taki obiekt (dosyć duży, tylko bardziej przezroczysty) widziałem w Lublinie, na dosyć małej wysokości. Kula przesuwała wąski wąs fragmentu chemtrailsa. Z tego wynika, że kule te pomagają w rozpylaniu i być może nadzorują „misję” samolotu.

    *

    Kranówę kodujmy Pierwotnymi Kodami Źródła…

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2020/08/03/pierwotne-kody-zrodla-wersja-skrocona/

  2. Tyle, że próżniakowi, pseudo Flaszka, należy się więzienie za to, co zrobił, a nie emeryturka w wys. 10-17 tys. + 4,5 tys. dodatkowej i służbowe mieszkanie oraz pokrycie kosztów leczenia.

   Życzę mu z całego ❤️ tylko tyle, niech zbierze, co zasiał.

   Odsapnie Park Oliwski, który owa kreatura (wykreowana przez SB) próbowała zagarnąć 😀

   1. „Flaszka” jest również emerytowanym generałem NATO, stąd to posażne uposażenie.

    Plus przelewane na jego prywatne konto emerytury niektórych kapelanów wojskowych, które wyłudził (sprawa dla przyszłej prokuratury, bo obecna go nie tknie).

   2. Jak ci swietojebliwi, którzy nakazują i polecają ludziom życie w ubóstwie, mają parcie na kasiorę. Po co mu aż taka emerytura. Z czegoś musi żyć, miłością nie umie i nie może, ale to przesada dawać staremu dziadu tyle kasy na przelew. Żreć dużo też nie musi.

    Kilka lat temu byłam wśród spadkobierców pewnej osoby. Odrzuciłam ten spadek na rzecz małych dzieci, którym ten spadek umożliwił naukę i start w życie. Żyję bardzo skromnie, ale mam wszystko, co mi potrzeba. Wszystko, co jest ponad to, co jest potrzebne, jest trucizna, jak przeczytałam na dniach gdzieś w necie..

   3. „Żyję bardzo skromnie, ale mam wszystko, co mi potrzeba. Wszystko, co jest ponad to, co jest potrzebne, jest trucizna.”

    Anamiko i ja tak mam, mam tyle ile jest mi potrzebne do przeżycia, a stwierdzam, że potrzeba nam bardzo niewiele, ale dowiadujemy się o tym, dopiero jak wewnątrz stajemy się WOLNYMI czyli SAMYMI SOBĄ.

    Jeszcze raz stwierdzam, że wewnętrzna WOLNOŚĆ JEST NASZYM NAJWIĘKSZYM BOGACTWEM, bo jest naszym spokojem, błogością i radością życia Tu i Teraz, bo tylko Ono jest realne.
    Reszta jest iluzją pragnień.

   1. TAW napisal: „Wszystkie kościoły w Polsce będą stopniowo zamykane. Katolikom w głowie się nie mieści, z jak potężnymi procesami transformacyjnymi będą musieli w najbliższych latach się zmierzyć…” Tak jest, jak coś nie ma miejsca bytu to nie będzie! Również uczelnie, instytuty „naukowe” i instytucje medyczne. Co się trzyma na „wiarę” albo pójdzie na przemiał albo wszystko p..dolnie razem z ludźmi którzy się tego chłamu trzymają!

   1. „Jednak Putin zaatakował”
    Ani przez moment nie poczułam niepokoju w związku z wydarzeniami w Kanadzie, a teraz na Ukrainie.

   2. Śpiew Ptaka- to smutne, że Putin ( rasa KOJOT) zaatakował- mówi i tłumaczy to tym, że Ludność jest tam mordowana, męczona, a wojna to przecież ogromne cierpienie- 22.02.22 to wazna data- wysokie energie- należało więc obnizyć- KOJOTY ZACZYNAJA WALKĘ Z REPTILAMI, A PLEJE TU NA ZIEMI NALEZY PAMIETAĆ SĄ PO STRONIE GADÓW!!! Na dowód ukazała się mapa zaatakowanych terenów na ukrainie: wszystkie to miejsca, gdzie są zlokalizowane
    Amerykańskie laboratoria biologiczne na Ukrainie: śmiertelne wirusy i zagrożenie dla ludności
    https://112.international/society/us-biolaboratories-in-ukraine-how-dangerous-are-they-for-population-54975.html

   3. Mój mąż pracuje jako kierowca. Mówi, że ludzi popierdolilo – musi zatankować auto, a nie może nigdzie wjechać na stację tyle osobówek

  1. B16 to pedofil i zboczeniec ma wyroki sadowe … zboczone cale towazystwo bractwa babilnskich nemordystow nalezy ich palic zywym ogniem i usowac ztej planety.

   1. Tak ale całe to towarzystwo jest napędzane energią ludzi którzy w nich pokładają nadzieję i wierzą oraz wierzą w ich fałszywe twory i idole takie jak Jezus (dla ludu) czy różne warianty demoniczne (dla elit władzy). Wiara czyni cuda – tak bo pozwala władzom rządzić ludem. Można próbować zwalać całą winę na Watykan itp ale jest to półprawda.

    Prawda jest taka że to ludzie sami zgotowali sobie ten los poprzez wybór tego w co wierzą.

    Obecna cywilizacja ginie bo ludzie nie są wystarczająco sceptyczni i wierzą w różne bzdety religijne, narodowe, medyczne, naukowe, i szczepią się na zatracenie jak im rząd dyktuje.

    Większość ludzi atakuje nie władze tylko takich heretyków jak ja, jak im to mówimy starając się wybić z otępienia szargając świętości i kwestionując „prawdy” niekwestionowane. Heretyk

   2. Boszzseee jak histeria ukraińska na FB, niedobrze mi…Jak nie srovidowa histeria to inna, bleee, Ludzie już zapomnieli co było w 2014

 13. Na Ukrainie nie ma wojny!!!
  JEST SPRZĄTANIE I ZATRZYMANIE PRZESTĘPCÓW!!!
  I to jest DOBRE, bardzo dobre i BARDZO POZYTYWNE DLA WSZYSTKICH, SZCZEGÓLNIE DLA OBYWATELI UKRAINY
  Rozumiesz?
  Gdybym był Ukraińcem, byłbym bardzo zadowolony z niszczenia obiektów NATO i CIA (oraz niszczenia bunkrów i tuneli, których mafia używała do handlu ludźmi), które zostały zbudowane przez deep state…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s