274 myśli w temacie “Rząd grilluje nas 5G – Jerzy Zięba

  1. Oglądałam ten materiał wczoraj w nocy…Takie mam dylematy…No bo jak to jest z tymi istotami z wyższych wymiarów? Kierują się miłością, czyt, wyższymi wibracjami? Czy tak jak Paulina podaje, nie można im ufać, bo tak jak wśród Ziemian są różni, mówiąc prosto – dobrzy i źli, tak jest i u innych cywilizacji. OK, no to jak to tak? TO po co mamy się wznieść? Jeśli TAM, ma być tak i siak? Dla mnie logicznym jest, że jak jestem z wyższego wymiaru to dostaje się tam poprzez uniwersalna miłość, nie inaczej, tak? Nie wiem na którym poziomie są Plejadianie,(doczytałam, że z 3 i 4 gęstości)Czyli poza tym, że całe Uniwersum ma skorzystać na naszym wzniesieniu, to jakoś nie pasuje mi do wywodu Pauliny stwierdzenie, że są jednostki np. u Plejadian, które próbują coś ugrać osobiście dla siebie a tym samym dopuszczają się jakiś niskowibracyjnych zachowań, gdzie sens, gdzie logika? Może czegoś nie rozumiem, bo mam luki w wiedzy na temat obcych…Biorę to na logikę, a może nie powinnam?
   Wizja Pauliny dotycząca początków Ziemi też jakaś dziwna, no ale może każdy ma prawo do swoich wyobrażeń na ten temat…Chociaż jeśli Ziemia miała być takim wyjątkowym miejscem jak uważa P., to jej stworzenia nie oddano by niedoświadczonym młodym duszom a wręcz na odwrót, doświadczony kreatorom świetlistym…Tak więc – ufać, nie ufać? No, w każdym bądź razie nie wszystkim, tylko, którym?

   1. Ziemia była pomyślana jako kosmiczne laboratorium do testowania umiejętności kreatorskich istot, które jako pierwsze się na niej znalazły. Ten eksperyment się nie udał, bo nie było kreacyjnej kompatybilności pomiędzy kreatorami. Dla bezpieczeństwa nałożono więc na Ziemię, kwarantannę, która trwa do dziś. Wykorzystali to i wykrzystują nadal Obcy, łamiąc uniwersalne prawa kosmiczne i dopuszczając się zachowań nielicujących z godnością tej planety i jej mieszkańców.

   2. ,, Ziemia była pomyślana jako kosmiczne laboratorium do testowania umiejętności kreatorskich istot, które jako pierwsze się na niej znalazły.”

    Brzmi to logicznie, jako sytuacja możliwa.
    Zamysł testowania jasno wskazuje, że należy rozgraniczyć boga jako Stwórcę Wszechrzeczy(Uniwersum) od całej armii bogów przejmujących pod siebie i zawiadujących określoną grupą istot; cywilizacją, planetą, układem gwiezdnym, galaktyką itd.

    Nie ma najmniejszego powodu, aby sądzić, że ci bogowie, nazwijmy ich kosmiczni, sa tylko dobrzy, albo tylko źli.
    Ma to odbicie nawet na naszej planecie.
    Po owocach ich poznacie, a owocami są choćby przykłady ziemskich ideologii religijnych; morderczych(jak islam i jeszcze do niedawna watykanizm) lub rozwijających człowieka w spójności z prawami Natury, jak buddyzm czy wiele pomniejszych wyznań zahaczonych o korzenie wczesnochrześcijańskie, przed Niceą w 325 roku.

    Cały pic polega na tym, że Ludzie(tylko o ich istnieniu mamy niezbite dowody 🙂 ) pośredniemu, kosmicznemu bogowi, władcy przypisują atrybuty Boga-Absolutu.
    I żeby było ciekawiej kojarzą Boga Absolut tylko z wysoko wibracyjną miłością – a to zaprzecza wprost twierdzeniu, że Bóg stworzył wszystko.

    W moim pojęciu Bóg Absolut stworzył absolutnie wszystko i ma w dupie(to też stworzył 🙂 ) czy to miłość, czy to złość, czy to dzień, czy to noc.
    ON (posiłkuję się personifikacją) doświadcza siebie poprzez absolutnie wszystko, bo jest Wszystkim. Jam jest, jaki jest.

    Ludzie, doświadczając cierpień poprzez pomniejszych bogów kosmicznych, czepiają się Boga-Życia, zarzucają mu brak istnienia. A wszystko przez to, że wpojono im, że ze źródła Wszystkiego płynie tylko miłość.
    Płynie Wszystko, tylko ty! człowieku wybierz to, co dla ciebie dobre.
    Kreuj w sobie energie przyciągając podobne dla ziszczenia na planie fizycznym.

    Zauważmy, że złodziej i człowiek uczciwy może stworzyć dobry dla siebie świat.
    Ba! Obecnie(czy tylko?) na Ziemi złodziejowi dzieje się lepiej niż uczciwemu(kilkunastu rządzi Ludzkością)

    Wiemy, że w całym znanym Wszechświecie energia jednej struktury jest potencjałem podtrzymującym życie dla struktury innej. Wszystko żywi się energią wszystkiego.
    Kosmiczni bogowie podtrzymujący swój byt wysokimi wibracjami będą nas wznosić, uwrażliwiać w stronę tychże wibracji.
    Kosmiczni bogowie uzależnieni od życia w niskich wibracjach takowe będą w Ludziach stwarzać.

    A może wcale nie chodziło o eksperyment na Ziemi, ale o to, że we Wszechświecie niewiele jest istot, które mogą mieć jeszcze wybór i stają się zasilaniem energetycznym dla biegunowo odmiennych bytów.

    Tu nie obrażajmy się na słowo ,,zasilanie”, ponieważ cała Ludzkość zasila siebie życiodajną energią, jaką wytwarza planeta Ziemia.
    We Wszechświecie nie ma końcowego ogniwa ,,pokarmowego”.
    Energetyczny łańcuch pokarmowy jest zamkniętym kołem.
    W przeciwnym razie Wszechświat przestał by istnieć.

    Czy moje rozważania są czystą ludzka percepcją, czy też ocieraja się o logikę – kto to wie?
    Nikt z nas jeszcze nie znalazł prawdy.
    Wszyscy jej szukamy!
    A ten blog to miodzio służące takim poszukiwaniom!
    I jak tu Was nie kochać?!!!

    Miłego!

   3. Ponoc do 5D przejda ci, ktorzy kieruja sie sercem i ci, ktorzy maja wiedze/wede (swiadomosc). No i oczywiscie kombinacja obydwu tez jest „mile widziana”.

   4. Ważniejsze jest wykasowanie opóźniających wzrost, nieewolucyjnych, destrukcyjnych zapisów z podświadomości. To jest główna blokada. Bez spełnienia tego warunku gadka o „sercu” to tylko gadka.

   5. W takim razie malo kto przejdzie, a tzw. obudzeni utkna gdzies na moscie gdzies pomiedzy 3D a 5D.

   6. Nikt nie utknie 🙂 Mnóstwo istot odejdzie na skutek kwarantanny (niedotleniony mózg, zakwaszony organizm – dwie główne przyczyny tak zwanych chorób). Reszta dostanie ostatnią szansę. Niektórzy skorzystają.

    Dla uratowania obecnego obiegu ewolucyjnego wystarczy promil świadomych istot.

    Wypowiem herezję: dla ewolucji jest korzystniejsze, by odpadły istoty nieświadome (bioroboty).

    Obecny obieg ewolucyjny i tak jest już uratowany.

   7. Powinnam była napisać „wielu z tych, którzy uważają się za obudzonych”.

   8. Krysia z Lasu pisze: „W moim pojęciu Bóg Absolut stworzył absolutnie wszystko i ma w dupie (to też stworzył 🙂), czy to miłość, czy to złość, czy to dzień, czy to noc”.

    Krysiu, zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, Źródło/Absolut stworzył wszystko, ale też dał nam moc kreacji i wyboru, dlatego każdy z nas ma takie, zaznaczam, wewnętrzne życie, jakie sobie wykreował, zaprojektował i realizuje.

    Jeżeli nasze, przez Nas wykreowane życie wewnętrzne jest wspaniałe, błogie, to zewnętrzne chociażby było złe, nie ma na Nas negatywnego, destrukcyjnego oddziaływania.

    Jednym słowem 🙂 🙂 czuj Duch…em.

    Przy okazji wpisu wklejam filmik „UWAGA SZCZEPIONKI”:

    .https://www.youtube.com/watch?v=UHWVzUTzWT0

   9. A niektórzy odejdą z własnej woli, kontynnując doświadczanie w innym miejscu, nie będąc już człowiekiem 🙂

   10. PS. Jest na tym WordPress jakaś możliwość, byś mógł wprowadzić możliwość edytowania postów?

   11. Ja jestem zwykły koziołek matołek z zabitej dechami wsi, nie znam się na skomplikowanej materii WordPressa. Znam tylko podstawowe jego funkcje. Majk Koszyk to bystrzak, może on obczaja ten mechanizm.

   12. TAWie, czytalam, ze ci, ktorzy wyszli z 3D, ale nie osiagneli 5D, a odejda z tego swiata, nie wroca juz do 3D. Ich dusze zostana przekierowane do wymiarow rezonujacych z ich czestotliwosciami. Chodzi o tych, ktorzy sa w stanie osiagnac 5D, ale nie sa w stanie przez dluzszy czas utrzymac wysokich wibracj. Jaki jest Twoj poglad w tej kwestii?

   13. Kochana IW ufać można tylko i wyłącznie swojemu sercu czyli sobie, pozostałym ufam, ale sprawdzam.:) 🙂
    Ja tak mam i nic na to nie poradzę, ale dobrze na tym wychodzę. 🙂 🙂

   14. Wiem i Widzę że Właśnie Człowiek Okazał się Bardzo Kreatywny , Tworzący , Współczulny , Wytrwały ,
    Wizjoner , Pracowity i Niestrudzony , Nieugięty….
    Realizacja, Wykonanie – Dzieło Rąk Ludzkich i Pomyślunek
    to Arcydzieło …❤ 💗 💛 💚 💙 💜
    W Tworzeniu Myślą i Sercem Człowiek stał się tak Kreatywny
    …taki Brylant ..Unikat..we Wszechświecie…❤ 💗 💛 💚 💙 💜
    Człowiek nie odgrywa roli..Człowiek Tworzy …Kreuje..
    Człowiek nie jest aktorem . My Ludzie jesteśmy PRAWdziwi..
    MY LUDZIE CZUJEMY..❤ 💗 💛 💚 💙 💜
    Dzięki Temu Że Kochamy Najpiękniejszę na Świecie …
    PrzyRODę. Co złego to nie MY.
    Wiecie ile cudownych wynalazków przepało…

    Myśl przewodnia Człowieka …TWORZYĆ…
    nie stwarzać /problemy/…Tworzyć…❤ 💗 💛 💚 💙 💜

 1. Trafiłem przypadkiem na coś interesującego, ale zachowuję pewien sceptycyzm. W artykule piszą o Polce, Agnieszce Nowak. Ma 124 lata, mieszka do dziś sama w drewnianym domu na wsi, wszystko robi w domu i do tego uprawia 10 arowy ogród i ma też krowę, kilka kóz i kur. Zdrowie ma bardzo dobre. Dziennikarze pytają ją o sekret długowieczności a ona na to, że kluczem jest oczyszczanie naczyń. I tu jak na razie brzmi ok, ale potem dziennikarz pyta czym oczyszcza naczynia a ona na to, że wcześniej chodziła do lasu, zbierała różne zioła i je używała (jadła, piła,suszyła gotowała). Od kilkunastu lat jednak już nie ma siły chodzić do lasu i córka mieszkająca w Niemczech przepisuje jej lek. Nie jest to żadna chemia. Podają skład – jest tam witamina E oraz wiele innych witamin i mikroelementów. Nazywa się to Detonic. Podobno to w Polsce zostało opracowane. I dalej jest wywiad z jakimś lekarzem co podaje pacjentom ten lek i opowiada jakie to świetne rezultaty uzyskuje. Na koniec są komentarze i wszystkie bardzo pozytywne odnośnie tego leki i 124-letniej seniorki. Co do tego leku trochę zachowuję rezerwę czy aby na pewno jest taki super. Niech każdy kogo to zainteresuje przeczyta i sam oceni
  https://lifeblg.ru/burzh/pl-dolgozhitelnica-detonic/?utm_medium=796&utm_campaign=6&utm_content=5562708&utm_source=57088680&sid1=1036220&vcode=tusavz17dzegdyk8&lid=1157&out_ids=&tr=bGlmZWJsZy5ydS9vY3Rv&https=0&ck=1

  1. Hej,
   Zdjęcie doktora jest z pinterest’a..jako 40 Best Health images 😉
   Nazwiska doktora też nigdzie nie ma.
   Strona producenta nachalna itd 😉 Ja bym sobie dał spokój (poza tym liczyłem na nazwy tych ziół babcinych 😛 .. co by samemu „do lasu iść znowu” 😉 ) – no i ta cena.. prawie 2 stówy za witaminy. I straszenie, że WHO nie dało kasy na na program odbudowy populacji więc więcej tego nie będzie…
   Nie lubię być takim defetystą 😉 ale no mi to troszku śmierdzi 😛
   Pozdro dla Ciebie Wolni Słowianie!
   B.

   1. Nie twierdzę, że „lek” jest zły, ale widząc tę stronę, jestem zdania, że to nabijanie ludzi w butelkę. Typowy schemat „sprzedaży lodu Eskimosom” za grubą kasę. Zakładam, że są tam jakieś pospolite zioła, których pełno za darmo na każdej łące. Jednak jeśli kto jest na tyle leniwy i bogaty…

   2. Mnie to nawet nie smierdzi bo na pierwszy rzut oka widac ze to reklama. Sposob pisania grafika to ze tylko do 17 kwietnoa. I te wpisy co zamowili i pomoglo. Tez pozdrawiam.

  2. No właśnie byłem ciekaw czy też tak to odbierzecie że to reklama i wciskanie rzekomo cudownego preparatu. Do połowy wyglądało ok, ale potem jak się pojawiła nazwa leku to już była typowa reklama. A i ta babcia wcześniej nie podała jakie zioła zbierała.

  3. ,, Jeżeli nasze, przez Nas wykreowane życie wewnętrzne jest wspaniałe, błogie, to zewnętrzne chociażby było złe, nie ma na Nas negatywnego, destrukcyjnego oddziaływania.”

   Szkoda, kochana Aniu, że nie wiedzieliśmy tego wcześniej, tylko teraz, kiedy nam cztery deski do połowy z dupy wystają 🙂

   Nikt tego nie wie mając 20, 30, 40 i 50 lat.
   No chyba, że geniusz.

   Są destrukcyjne zewnętrzne oddziaływania.
   My nie wiemy co to wojna, przemoc fizyczna, strata pracy, brak środków do życia, upadek firmy i niemożność spłacania wziętych na firmę kredytów …, i wiele można by jeszcze wymieniać.

   I tu nie można powiedzieć, że ktoś sobie wykreował.
   Dostajemy od życia po łbie z naszej głupoty, niewiedzy, ale też są uwarunkowania niezależne od nas, które potrafią rozpieprzyć życie.

   Kreować to se możemy blusik, siedząc w słoneczku przed domkiem, ale gdyby tak nas,( jak 50 tysięcy Ludzi w samej tylko Wawie) wypieprzono z mieszkania, to ciekawa jestem, czy mówiłybyśmy o tym, że to nie ma na nas wpływu, że sobie nadal nucimy blusik.
   Nooo…, juz widzę jak reagujesz(ja też), gdy ktoś podchodzi do ciebie w takiej chwili i mówi: ,,nie martw się, życie jest błogie” 😀 😀

   A żeby nie było tak smętnie, to ci zadam pytanie z serii czarnego humoru:
   Wiesz dlaczego szczur nie ma dwóch, a cztery nogi?
   Żeby mógł pierwszy dobiec do śmietnika przed takim emerytem jak ty i ja 🙂

   Tak, że…, Aneczko, są obszary w życiu człowieka, w których jest pora i miejsce(tzw. pogoda) na zajmowanie się duchowością, ale też są(mamy) takie sytuacje, w jakich tę duchowość można wsadzić sobie w d….ę.

   Co teraz, po przeczytaniu tego wpisu będziesz robić?
   Ostatnio długo po twojej odpowiedzi ,,rozmyślałam” 😀 😀 😀
   A niech cię! Ty to masz ,,projekty” życiowe! 😀 😀

   Miłego Hanuś!
   PS.
   Poniższy utwór uważam za jeden z lepszych sposobów na kreację luzu i doładowanie na cały dzionek!
   Szczególnie w wannie, w kwarantannie! 😀 😀
   Z dedykacją dla ciebie i dla Wszystkich Tawerniaków!

   .https://www.youtube.com/watch?v=ZyDTA464Mdw

 2. Szumowski dzisiaj powiedział, że nakaz używania maseczek ma obowiązywać do czasu aż będzie szczepionka – w domyśle do czasu aż wszystkich przymusowo zaszczepią. Sprawdziłem już na wszelki wypadek. Siekiera w garażu jest.

  1. kawaler maltański chce awansować w hierarchii zakonu – wyraźnie mówi o szczepionce NA koronawirusa, którą mają się zaszczepić / zaczipić wszyscy

 3. Polecany przez Q i internautów film dokumentalny o mediach, Hollywood i ich manipulacjach. Jakby co…. jeszcze nie obejrzałam.
  ————————–
  „The Out Of The Shadows documentary lifts the mask on how the mainstream media & Hollywood manipulate & control the masses by spreading propaganda throughout their content. Our goal is to wake up the general public by shedding light on how we all have been lied to & brainwashed by a hidden enemy with a sinister agenda”.

  .https://www.youtube.com/watch?v=MY8Nfzcn1qQ&feature=youtu.be

   1. Wracając do Potockiego. Dawał 100 miliardów dolarów polskiemu rządowi. Rząd nie chciał przyjąć. Czy to jest możliwe? Chcą zniszczyć kraj czy też nie chcą, by Potocki został prezydentem?Powinien zatem ominąć rząd i dać kasę bezpośrednio przedsiębiorcom, nie? O co tu chodzi? To, co sie teraz dzieje w Polsce, to kabaret. Poważnie.

   2. Słuchałam Potockiego, mówi o tajemniczej największej na świecie organizacji finansowej, która jest darczyńcą tych 100 mld dolców dla Polski, wpisawszy w Google takie hasło wyskoczył mi Goldman Sachs…Potocki dodaje później, że pieniądze odebrano Rotszyldom i Rockefellerom itd, czyli co FED? Rząd polski jaki by nie był nie mógł przyjąć tej kasy o ile ona w ogóle istnieje, no bo jak? Pieniądze miały by być rozdane pod patronatem II RP, czyli jakby przyjęli, tym samym oficjalnie przyznaliby się, że są uzurpatorami na rządowym stolcu. Dziwi mnie, tak jak Ciebie Irku. że te pieniądze przy wielkim biadoleniu pana „prezydenta” nie są przekazane choćby tym osobom, które bezpośrednio maja związek z ruchem protestujących drobnych przedsiębiorców i rolników, no choćby jakaś tego część. Przecież w czasach Solidarności, też kasa z zachodu wpływała na konto tej organizacji z pominięciem rządu, dało się? Dało, cokolwiek z ta kasą się stało, jakieś działania były. Ciekawi mnie jakie to państwo wskoczyło na nasze miejsce o tę kasę, ot tak – pstryk i już Polska nie ma szans. a miała…I tu znów zwykły obywatel nic nie znaczy, nawet jakby chciał wciąż nie doskakuje do stołu pana…

   3. Jeszcze jedno mnie zdziwiło u Potockiego, mianowicie dlaczego uważa, że rząd polski powinien był wprowadzić stan wyjątkowy? Tzn. że pan hrabia przyklaskuje takiemu obrotowi rzeczy?

   4. No i mam antenę 5G na szkole, w której pracuję. Od października ub. roku. Dowiedziałem się dopiero wczoraj. Orange postawiło w Lublinie 10 testowych anten 5G. A inne sieci, np. Play, też robią testy. Ta na Okopowej jest pewnie jakiegoś Playa albo T-Mobila lub Plusa. W poniedziałek musimy zacząć demontaż. Ludzie się budzą, choć jeszcze nie wszyscy.

 4. Jedyny argument, jaki „biedacy” mają na argumenty p. Brauna, to cisza lub wyłączenie mikrofonu.

  .https://www.youtube.com/watch?v=1pexl0v0_mA

  ***********************************************************

  „Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem”. – Thomas Jefferson

  ***********************************************************

  Joanna Modzelewska: W Polakach rodzi się bunt, myślozbrodnie dot. pandemii, wybory korespondencyjne?

  .https://www.youtube.com/watch?v=Hcqy-6DTTec

  1. Awesta. Pisma Święte Słowian mówi o Prawdzie następująco:

   Księga Zgromadzenia 19,9-32

   Prawda jest Światłem, a kłamstwo jest ciemnością;

   Nic nie jest podobne do prawdy dla człowieka.

   Półprawdy nie są prawdą, nawet jeśli coś jest bliskie prawdy, nie jest nią.

   Prawda zawsze zwycięża; czyni człowieka szczęśliwym i czyni go wolnym, podczas gdy kłamstwo wnosi nieszczęście i zniewala.

   Prawda wyzwala z wątpliwości i prawdę trzeba odkryć, gdyż prawdy nie da się wymyślić.

   Prawda nigdy się nie zmienia, a ludzka postawa nie wpływa na prawdę; możemy wierzyć, że wszystko jest prawdą, ale nie możemy uczynić wszystkiego prawdziwym; prawda jest rzeczywistością, czy w nią wierzymy, czy ją odrzucamy.

   Prawda nie wymaga, aby w nią wierzyć, ale zasługuje na wiarę. Prawda jest żywa i potrafi ożywić ludzki umysł i ducha. Prawda nie jest tym, co większość uznaje, że jest prawdą.

   Prawda buduje doskonałość i prawda uzdrawia, lecz także przynosi ból.

   Prawda nigdy się nie starzeje i nigdy nie wygasa.

   Prawda się nie męczy, nigdy nie zanika, nigdy nie przestaje być prawdą.

   Prawda zawsze mówi z najwyższym autorytetem; stawia wymagania i nigdy nie mówi szeptem, ale mówi otwarcie.

   Prawda ma ostatnie słowo we wszystkich sprawach; jest ostatecznym sędzią całego naszego życia, a wszyscy ludzie są mierzeni przez prawdę

 5. TAWie idealne zdjęcie w czołówce bloga na dzisiejsze czasy, ja widzę siebie stojącą w miejscu tej dzielnej dziewczyny i mówię do nich tak: mierzcie do NAS z karabinów gadzie sukinsyny, my i tak się was NIE BOIMY. 🙂 🙂 bo nigdy nie wiadomo, kiedy lufy tych karabinów zostaną odwrócone w ich stronę.

  KIJ MA DWA KOŃCE.

 6. „LUDZIE, OBUDŹCIE SIĘ, ZACZNIJCIE MYŚLEĆ i ŻYĆ NORMALNIE.
  Macie w Sobie Moc Być Zdrowym, Pogodnym i Szczęśliwym.
  I każdy z nas ma Wolną Wolę, by Kreować Rzeczywistość Cywilizacji Życia i Miłości.
  Czy też stać się bezmyślnymi robotami, potulnie przyjmując rozwiązania NWO,
  Zmieniające naszą planetę w globalne więzienie, cywilizację śmierci…
  MASZ WYBÓR, MASZ ŚWIADOMOŚĆ”.

  http://tamar102a.blogspot.com/2020/04/ludzie-obudzcie-sie-w-koncu-i.html

 7. Dziś pewna, myślałem, że świadoma osoba, podesłała mi filmik z yt, na którym gość twierdzi, że zdania przeciw 5 G to bełkot naukowy. Umieszczałem go tu kiedyś. Cokolwiek by się nie działo w kwestii 5 G, COVID-u itd. czuje i wiem, że wibracyjnie się wznosimy. Gówno nam zrobią, tylko szkoda ludzi, którzy ślepo wierzą władzy, lekarzom(nie wszystkim oczywiście) i pseudonaukowcom, ignorującym wszelkie poważne badania. Świat sfiksował. Sięgnął absurdu. Na szczęście ptaki maja się dobrze. Pozdrowionka!

  1. Spiewie Ptaka, pisales o maszcie 5G na dachu szkoly. Dzisiaj obralam sobie inna trase na spacer, dluzsza i rzadziej przeze mnie uczeszczana. I co widze? Maszt 5G. 2 km od mojego domu. Zainstalowany lub prawie zainstalowany, choc pewnie nieaktywowany. Wokol maszyneria i podnośniki. Smutne, ze umiescili go przy parku prowincjonalnym.

   1. Właśnie poinformowałem koleżankę, że mamy 5 G na szkole. Zdziwiona i co mi odpisała: Znawcy twierdzą,że promieniowanie nie jest silne. Brak słów. Rodzina przeciw mnie,że jestem antyszczepionkowcem. Córka średnia do mnie: wolałbyś,,zeby Cię zastrzelili niż zaszczepili. Jestem dziś totalnie osamotniony. Dla ludzi wszystko jest okay. 5 G. Spoko. Trump i Gates nie chcą mieć tego gówna przy domu, innym nie zaszkodzi, nie? Kumpel, przeciwnik szczepionek, nagle uważa, ,że w tym momencie są okay. Do tego Księżyc w Rybach, w kwadracie do mojego urodzeniwego. Chandra od rana. A wczoraj miałem cudowny dzień. Dziś najchętniej w łeb bym sobie palnął. Aby do jutra. A na Polsce mi już chyba nie zależy. Ludzie w POlsce to stado baranów. Niestety.

 8. Oglądam sobie dziś sporo materiałów Arona i on jednoznacznie twierdzi, że 5G w dobrych rękach będzie niezbędne. Tutaj bardziej chyba chodzi o jej aktualną wersję i o to, kto tą technologią zarządza, a nie o technologię samą w sobie.

   1. Tu nie ma z kim ani o czym dyskutować. Technologia 5G jest immanentną częścią matrixa, więc i tak się rozpadnie.

    A do czego służy ta technologia, to zdradził sam ambasador USA przy Unii Europejskiej Gordon Sondland…

    https://wiadomosci.onet.pl/politico/amerykanski-ambasador-straszy-ze-technologii-5g-huaweia-bedzie-mozna-uzyc-do/7lfpzve.amp

    *

    5G jest częścią terrorystycznej technologii do mind control: https://youtu.be/geDCkG5yOlQ

  1. Witam, nie udzielam się w dyskusjach ale bacznie wszystko śledzę każdego dnia🙂 Ja także słucham sobie Arona w wolnej chwili i na temat 5 G nic złego nie mówi. Wiec targają mną wątpliwości bo jedni mówią ze 5g jest złe, Aron mówi ze jest dobre… pozdrawiam wszystkich

   1. Dokładnie, tylu tych przepowiadaczy i proroków wszędzie, że idzie o…ujeć, kto mówi prawdę.

   2. Kto mówi prawdę? Przestrzeń mówi prawdę. Tylko kto potrafi ją usłyszeć? Ja usłyszałem.

    Wyborów w maju nie będzie.

    Szczpionek Billa G. w Polsce nie będzie.

    5G NIE PRZEJDZIE.

    Obecny nierząd wkrótce padnie.

    Pan Rezydent nie „wygra” drugiej kadencji.

    *

    Czyli co?…

    Radujmy się, Bracia 🙂

   3. Częstotliwość 60 GHz z 5g powoduje, że Twoje komórki przestają oddychać lub zaczynają wytwarzać reakcję obronną.
    Aby przy pomocy tak krótkiej fali móc się komunikować anteny muszą być co 70 metrów a norma promieniowania na metr kwadratowy podniesiona 100 razy.
    GSM i 3G już przekraczały te poprzednie normy.
    Pamiętaj, że jesteś istotą bioelektryczną i tu nagle ktoś zaczyna zaburzać przepływ energii w Tobie. :/

 9. Technologie…technologie…
  Ile to człowiek zrobi żeby wytłumaczyć swoje lenistwo…
  Utrata myślenia po człowieczemu ..po ludzku i pozamiatane…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/My%C5%9Blozbrodnia
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=my%C5%9Blozbrodnie
  Wszystko dobrze jeżeli jest sens …cel …sens życia…zatracimy przy taaakich popierdółkach…

  Najpierw dają zabawki a póżniej..wiecie…

  https://demotywatory.pl/4764095/13-niesamowitych-wynalazkow-ktore-pokazuja-ze-przyszlosc-jest

  Zajmowanie się byle czym …szukanie podziwu doprowadza do
  …milionów wyświetleń…widzicie sens?cel?

  1. Dla tych co się wahają czy dobre czy nie polecam wywiad Dawida Icke (ktoś go tutaj już zamieszczał)Jeśli przeanalizuje się wypowiedzi specjalistów od tematu,to Ci naprawdę prawdziwi twierdzą że istnieje jedna bezpieczna forma przekazu ŚWIATŁOWODY. A skoro już 4G jest już niebezpieczne to jak dla mnie więcej informacji nie trzeba.

  2. TAW Twój wpis to miód na serce. Tego się trzymam i do tego się uśmiecham :). Wydrukuję sobie to i będę powtarzać jak mantrę.
   Niech się spełnia. Radujmy się Bracia i Siostry 🙂

  3. Oj, tak przy niedzieli, na marzenia mi się wzięło, może czasem i warto, byleby humor poprawiło. 😀 😀 😀

   Radość…pomimo

   Cóż z tego, że pokrywa moja już niemłoda,
   ale moja Dusza w niej jest wiecznie młoda,
   Cóż z tego, że w sercu mam czasem smutek,
   przytulę się do drzewa i odwrotny skutek.

   Cóż z tego, że nie stać mnie na złote pałace,
   mam co daje mi natura i nic za to nie płacę,
   Cóż z tego, że inni wszystkie zbytki posiadają,
   ale w sercach swoich radości nie odczuwają.

   A ja nie mając nic, albo wszystkiego niewiele,
   w sercu jestem wolna i czuję radość i wesele.
   Nie zamieniłabym życia na zbytki tego świata,
   bo utraciłabym siebie wolną na calutkie lata.

   Przecież do szczęścia tak niewiele potrzeba,
   troszeczkę słońca, troszeczkę nieba i chleba,
   Byleby radość i błogość w sercach zagościła,
   bo to jest nasze bogactwo i chwila przemiła.

   A do tego mieć przy sobie Janka Przytulanka,
   to już będzie na pewno pełniuteńka szklanka,
   Nie wódki nie piwa, ale szczęścia i błogości,
   I niech to wreszcie w naszych sercach zagości.

   SłowiAnka

   1. Rozlewasz miód Aniu… na moją goryczkę…
    nawet te – dziękuję – to zbyt mało za Twoje dary.. ❀

   2. Uleczko kochana, błogosławię Tobie i wszystkim, codziennie od samego rana.
    A zwłaszcza w tym ciężkim obecnie Czasie, przesyłam energię miłości mojego Serca, stojąc w słonecznych promieniach na tarasie.
    PRZYTULAM Cię mocno 💏💏

   3. SłowiAnko, napisałaś ten wiersz w moje małe święto – dzień, w którym czułam, że wiele się zmieni.
    I nie myliłam się.

    Dziś trafiły do mnie Twoje słowa, wzruszyłam się…
    Dziękuję Ci z całego serca, że jesteś tu i otulasz nas swoją Dobrocią ❤😘

    Ulu, dzięki za nakierowanie 🙂

   4. No i widzisz, nawet bez lechickiego ogniska i przyśpiewki wieczornej można rozruszać chłopa – wystarczy poczytać, coś napisała i huzia, hej! 🙂

   5. Ja, kochane Kobietki, byłam na Niezależnym Forum – Cheops i tam ktoś zacytował słowa Tawa, więc przeskoczyłam i trafiłam sobie do Ani… Zawsze odnajdujemy to, czego potrzebujemy na dany moment … zwłaszcza kiedy to jest Dobre i służące Dobru.

    Noc już gości, więc życzę Wam ukojenia i marzeń spełnienia 💖💞💕 a Tawowi podrzucam nocnego chochlika 🐒

 10. SIEĆ w rozumieniu wszelakich nadawaczy…
  Media…czyt.. medium…narodowe np…ale jakiego narodu…
  tzn..środki masowego przekazu…albo massmedia…
  publikatory…czyt. publika…TORY…taaa. i fakt medialny..
  social media….
  Zastanawiające jest dlaczego ludzie nie używają mózgu…

  1. 5G OPERATION AT WORLD NO 1 MOUNT EVEREST

   Tak.Organizacja przestrzeni i czasu. My dzieciom też dajemy zabawki aby odwrócić ich uwagę i zająć Je byle czym…zamiast
   Przytulać…rozmawiać … bawić się..radować z i dzieckiem…

 11. Tawciu – i to jest najpiękniejszy poranek.Bardzo dziękuję za tak odczytaną przestrzeń.Wkleiłam sobie jako motto na fejsa. Cudnie będzie i już.

 12. Siedzę przy stole . Przed chwilą coś mnie skłoniło do spojrzenia w lewo . Ujrzałam błysk energii.. nie była to kula ale jakby kawałek białego płótna udartego ..poszarpane…pofalowane
  udarte..wyszarpane..

  Nie ma takiej fotografii żeby to zobrazować… Słoneczka Kochani

 13. „Jestem dziś totalnie osamotniony.”

  Irku, ja też dzisiaj się tak czuje i jestem zrezygnowany dziś.
  Poddałem się obecnie i nie mam „ducha walki”, nawet pogodziłem się z tymi maseczkami…
  Jednak na Fejsie znalazłem Brata Bliźniaka 😉 i chyba wywalę lustro z domu, bo już nie potrzebuje ha ha:-)

   1. Ja na razie tam jestem, ale to agentura wiadomo czyja. Teraz tępią wszystko co nie jest zgodne z oficjalną narracją o COVID-19. Jeszcze nie poszli na całość, ale pewnie pójdą.

  1. ViS, może o naszych lechickich nosach jako kanonach piękna wojowego słowiańskiego powstaną rozprawy ogólnokrajowe? 😉😁💪

   1. 😀 Każdy chłopak będzie się wzorował na naszych nosach i będzie mówił, że jak dorośnie, to też chce mieć taki nos jak Czcibor i ViS 🤣 Kto by pomyślał, że nos ma taki wpływ na młodzież 🤣 Jest to jakaś odpowiedzialność za przyszłe pokolenia, ale do tego trzeba mieć nosa 😁 🤣

  1. TAWie, coż …. dziś poniedziałek (czas do pracy) , po porannej kawie „białe kapelusze” patrzą w papiery… o a teraz za tych od 5G się zabieramy 😛

   1. TAW, czekam na koniec psychokabaretu zwiazanego ze świrusem. Proszę Przestrzeń swoimi słowami o wygaszenie tej negatywnej energii wirusa i innych złych energii, które męczą nasz kRAJ. Niech tak się stanie! Błogosławię, przesyłam dobre myśli wszystkim TAWerniakom☺💓💜💜💜

 14. Wraz ze Słońcem w Byku przyszedł do mnie spokój. Nadal mam „rekolekcje”, ale to już co innego niż Słońce w walecznym Baranie. Ciekaw jestem i aż doczekać się nie mogę, co przyniesie koniunkcja Urana ze Słońcem i co przyniesie środowy nów. A tak w ogóle to żyje sobie tu i teraz i słucham ptasich przyjaciół. Dziś śpiewały sikory, kos, sierpówki. Było fajnie.

 15. ZIEMIA NAS NIE POTRZEBUJE, TO MY POTRZEBUJEMY ZIEMI.

  https://www.cda.pl/video/9777517a?fbclid=IwAR3fUqRxyCUyMJnuOe8zgtdFQOx20oKf9fQNRVacUBn9GhD-fQbe4h4v4Ow

  „Stary film zabawny z 1996 roku, ale jak proroczy na obecne czasy:

  „Zielona piękność”

  Ziemia jest również bytem żywym i posiada własną duszę.

  My stanowimy część tej duszy i rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, to, że ona działa zawsze na naszą korzyść” – Paulo Coelho „

 16. Pies ich skubał!
  My jesteśmy My, oni są oni. My tworzyMy naszą Rzeczywistość.
  🌳🌳🌳🌳🌳🌞🌳🌳🌳🌳🌳

  1. Anamiko, to przecież specjalna ironia.. totalne odkręcenie o 180 stopni po to, aby YT nie zablokował przekazu. A wiadomo, że pani ma z tego jedną wielką pompę i wystarczy przeczytać kilka komentarzy na dole, żeby potwierdzić tezę o „złamaniu algorytmów yt” wot i cała tajemnica 😉
   Pozdro!
   B.artoszko

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s