72 myśli w temacie “„Ogarnijcie się! Bądźcie ludźmi!” – mocny apel Marcina Roli do polskiej policji

 1. Dobra odezwa do policji. Brawo, Panie Rola.
  Służba. Ludzie dziś zapomnieli o tym słowie, zwłaszcza urzędnicy, policjanci, a przede wszystkim politycy.
  🙏, Panie Rola 🙏

  1. Jest zagrożenie ale nie z powodu epidemii bo jej nie ma.
   Politycy się nie boją robić zebrań i imprez.
   Wojsko amerykańskie nie ma żadnych maseczek, i nie chodzą 2 metry od siebie.

   Oni WIEDZĄ ze epidemia to ściema.
   Ale jest parę rzeczy, które trzeba wiedzieć, niestety.
   Zanim będzie za późno.

 2. Michał Rola mówi, parafrazując: „O co tutaj chodzi? – Dlaczego obecny rząd nie jest w stanie wyjawić prawdę?” Bo nie może! I nie z powodu polityki Rosji ale zupełnie innych powodów.

  Pomyślcie logicznie jaka mogła by być (hipotetycznie) przyczyna dla której zarówno Polski rząd (i obecny i poprzedni), ani NATO, ani USA ani Rosja nie kwapią się do ogłoszenia prawdziwych danych, np. danych satelitarnych i wywiadowczych o katastrofie. To w takim razie kto to musiał zrobić (hipotetycznie) aby taka sytuacja mogła zaistnieć?

  Pozdro,
  Heretyk

  „Z matki obcej; krew jego dawne bohatery / A imię jego czterdzieści i cztery.”

  1. Heretyku gazety w państwie okupującym Palestynę napisały 11 kwietnia, że był zamach. Wiktor Bater w tefełenie jeszcze przed uderzeniem samolotu o ziemię powiedział, że była katastrofa.

   1. No własnie, a niedawno czytałam o śmierci Wiktora Batera. Jak pisze: „odszedł nagle”. Albo Samobójstwo lub ktoś mu pomógł…

 3. Dobrze Rola mówi, ale nie wiem czy to dotrze do policjantów. Może przynajmniej do niektórych.
  Dzisiaj 10 rocznica zamachu smoleńskiego, a raczej może warszawskiego. Pamiętam mój szok 10 lat temu jak się o tym dowiedziałem. Choć z Lechem Kaczyńskim nie zgadzałem się niekiedy to byłem wtedy na Krakowskim Przedmieściu i stałem w tłumie kilkanaście godzin, aby móc na moment klęknąć przy jego trumnie. Wtedy byłem tak zszokowany, że byłem pewny że była to katastrofa. Nie myślałem logicznie. Dopiero jakoś po paru miesiącach zacząłem mieć wątpliwości oglądając zdjęcia szczątków. Nie pasowało mi to, bo samolot który się rozbija a nie eksploduje nie rozpada się na dziesiątki tysięcy kawałków. Wtedy uwierzyłem w bajki Macierewicza o zamachu zrobionym przez Rosję i wybuchu. Znowu jakiś czas w to wierzyłem, ale coraz bardziej też mi to nie pasowało aż któregoś dnia (to było jakoś około roku 2012) trafiłem na stronę internetową „Gazeta Warszawska” (nie chodzi o ogólnopolski tygodnik – ten nazywa się „Warszawska Gazeta”). Tam czytałem jakiś artykuł na inny temat i widzę tytuł innego artykułu pt. „zamach warszawski”. Zdziwiło mnie to i tak sobie myślę – o co tu chodzi? Jaki zamach był w Warszawie? Klikam, zaczynam czytać i dowiaduje się, że tu chodzi o katastrofę smoleńską. Stamtąd trafiam na stronę inż. Krzysztofa Cierpisza http://www.zamach.eu i trochę poczytałem i doznałem szoku podobnego chyba jak 10.04.2010. Nie mogłem uwierzyć i wyszedłem. Ale ta sprawa jakoś za mną chodziła. Któregoś dnia oglądając coś na you tube widzę film Rafała Gawrońskiego „Smoleńsk. Niewygodne pytania”. I widzę, że nie tylko inż. Cierpisz neguje obie główne wersje wydarzeń. Potem jeszcze o jakichś blogerach się dowiedziałem co podobnie sądzą i mają swoje analizy. No i wróciłem do strony inż. Cierpisza. Przez kilka dni byłem jak w transie. Każdą wolną chwilę poświęcałem na czytanie tego co tam napisał i analizowanie. Na lotnictwie się nie znam, ale jako absolwent politechniki mam pojęcie o fizyce i to co Cierpisz pisze składało mi się w logiczną całość. I po około tygodniu uznałem, że to jest wersja bliska prawdy. 10.04.2010 był dniem, który mną wstrząsnął i chyba był tym co sprawiło, że zacząłem się budzić. Po gruntownej lekturze strony inż. Cierpisza nabrałem pewności, że cała nasza scena polityczna odgrywa przed narodem teatr i że to są wszystko bezczelni kłamcy i oszuści. Mój świat że złe jest PO i komuchy, a dobry PiS się rozpadł. Mimo to i tak jeszcze kilka lat na PiS głosowałem choć w zasadzie przeciwko PO a nie za PiS bo nigdy ich socjalizm mi się nie podobał, ale JKM nigdy nie wchodził do sejmu więc uważałem że szkoda głosu.
  Od tzw. katastrofy smoleńskiej minęło 10 lat, a ja porównując moją świadomość wtedy i teraz mam wrażenie jakby minęło ze 30.

  1. Jarosław z Antonim nadal wierzą, że to Putin. Tak ich zahipnotyzowano. Pobudka dla Jarosława będzie bardzo bolesna.

   Nie byłoby tak, gdyby miał otwarty umysł. Ale zacietrzewienie i nienawiść zawężają horyzonty poznawcze.

  2. Ok. Poczytalam info z tego linka ktory podajesz.Nie znam sie na samolotach brzmi to ok. Az dochodzi sie do mnichow tybetanskich ktorzy okultyzmem zatruli Wisle. Tak przeczytalam. Poptarzane to jest pare razy. Hmmm…

   1. Z tymi mnichami to jakaś fiksacja autora, ale to jest jego dygresja, więc nie ma co sobie tym głowy zawracać. Gość tu za bardzo fantazjuje, co nie zmienia wartości jego analizy faktów.

 4. Posłuchajcie ptaków. Uspokajają. Spokój, Spokój, Spokój. Tak czuję. Będzie dobrze. Trzeba wszystkim załatwić spokojem i brakiem paniki.Mi teraz łatwiej, bo jestem jak w filmie aż do końca maja, jak w śnie. Dosłownie, jak gdybym oglądał film. TAW pewnie wie, o co chodzi. Dobrej nocy i samego DOBRA na najbliższe dni!

  1. A w Polszy ? nie ma kasy, bo popisiory dla siebie zabrały, nie wiem tylko na co im kasa w piekle. 😀 😀 😀

 5. Wiadomość dnia dla mnie, jako ptakoluba: Kopciuszki przyleciały.

  Rano na spacerze słyszałem śpiew kopciuszka. W końcu. Bałem się, że nie przylecą. Teraz bogatka podśpiewuje. Życzę wszystkim samego Dobra!

 6. Dokładnie tak było również i ze mną.. Dzień 10.04.2010 to moje pierwsze oświecenie i przebudzenie na sprawy polityczne i Polski.. Po narodowej żałobie, szukając info, trafiłam na „Gazetę warszawską.com” artykuł Cierpisza i zamach warszawski..

  Tak Nas rozgrywają na każdej płaszczyźnie społecznej, zabierając nam resztkę godności i wolności.

  Pozdrawiam ekipę TAWerny i życzę pogody ducha. Niech MOC będzie z Nami 🍀😊🎶

   1. Nie podoba mi się takie uspokajanie i zapewnianie, że ktoś za nas walczy, żeby tylko siedzieć i czekać…Ja cały czas biorę pod uwagę, iż te wszystkie akcje typu QAnon, Białe Kapelusze z tajnych stowarzyszeń itd. to może być to przepowiadane zwiedzenie. Od tylu już lat zapewniają, że aresztowania i ujawnianie prawdy są tuż, tuż – i na pustych obietnicach się kończy. Bo skoro mają ultratechnologie (chronowizor, projekt Looking Glass) do dyspozycji, to chyba powinni wiedzieć, kiedy się co wydarzy i nie tracić wiarygodności w taki sposób, prawda? Poza tym – chronologia działań jest dla mnie nielogiczna – bo w pierwszej kolejności należało przejąć główne media, a świadoma populacja by presją wymogła ujawnianie wielu zdrodniarzy i ich dymisje lub osadzenie. Coś mi tutaj bardzo nieładnie pachnie i cieszył się z takich akcji będę dopiero wtedy, kiedy zobaczę te informacje w najważniejszych telewizjach i gazetach, którym wierzy większa część ludzkości.

   2. Matrix się rozpada i nikt tego procesu nie powstrzyma.

    „Upadł,

    upadł Wielki Babilon,

    który winem zapalczywości nierządu swego

    napoił wszystkie narody”.

    ~ Ap 18, 2-3.

    *

    Oczywiście działać trzeba, by proces rozpadu matrixa przyspieszyć. Chodzi tylko o to, by przy trudnych tematach nie generować eMOCji, bo upadający system na tym żeruje.

   1. Motyw szczura
    A to ciekawe. Wczoraj moj maz streszczal mi artykul i pokazal na zdjeciu ratusz. Wymsknelo mu sie: „Oh, Rathaus”. A ja do niego przesmiewczo: „Rathaus? Raczej rat house, dom szczurow”.
    Rat house – dom szczura (szczurow)
    Rathouse w slangu znaczy psychuszka

   2. Kalinko, Rathaus, to po niemiecku ratusz, Rate to szczur, Haus to dom… Nigdy mi takie skojarzenie do głowy nie przyszło. A to takie proste.

   3. Droga Laszko, jak kazdy Polak troche niemieckiego znam: schnell, raus, Kennkarte, Ausweis bitte, schweine.😉😁 A tak na powaznie… Dzieki Laszko. Tu akurat wiem, ze Rathaus po niemiecku, to ratusz po polsku. My tak sobie czasami zartujemy i wplatamy wyrazy obce, tudziez okreslenia slangowe. Oczywiscie te, ktore znamy. A moj maz swietnie nasladuje obcy akcent, czy to w polskim, czy to w angielskim. Bardzo dobrze wypowiada tez zdania zaslyszane w innych jezykach, nawet jezeli ich nie rozumie. Pracowal i stykal sie z roznymi ludzmi. Ma „ucho do jezykow”, bo sam sluch…… lekko stępiony😁, ale widac jakis talent w nim drzemie, bo wielu obcokrajowcow nie raz bylo pod wrazeniem (m.in. Arabowie, Hindusi, Japonczycy, Anglicy). Byleby „swinstw” nie gadac, bo mozna w zeby dostac!😁

   4. Horoskop chiński 2020 – nowy rok według kalendarza księżycowego rozpoczyna się dnia 25 stycznia 2020, a kończy 11 lutego 2021. Jest to rok Szczura, żywiołu Metalu, a jego kolorem jest biały.

    ps.szczur przebiegły i roznosi zarazę…………….

   5. Szczury. Artykul na czasie (14.04.2020), co prawda z gatunku obrzydliwych, ale jakze znamienny. Wypisz wymaluj, z nakreslona sytuacja polityczna😉

    Swiatowa „pandemia” i zwiazany z tym brak dostepu do zywnosci spowodowaly, ze szczury zmieniaja sie w „kanibali”. Walcza z soba cale watahy (kolonie), walcza z soba dorosle osobniki w ramach jednej i tej samej kolonii, zabijaja i jedza najslabszych (mowa o doroslych), w gniazdach pozeraja mlode.
    ————————–
    „RATS across the world are having to turn to cannibalism as the coronavirus pandemic has left them hungry.
    So these rats are fighting with one another, now the adults are killing the young in the nest and cannibalizing the pups.”

    https://www.thesun.co.uk/tech/11392813/cannibal-rats-eat-offspring-coronavirus-starvation/

   6. Dzisiejsze Info o Gowinie:

    https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-jaroslaw-gowin-pierwszy-bezpieczny-termin-wyborow-to-polowa-,nId,4439334

    nie wiem, może ktoś już to wkleił, bo mam jeszcze ponad 80 komentarzy do przejrzenia.

    Moim zdaniem Gowin (jako, że jest chyba w loży masońskiej) podkleił się do Potockiego. Od kiedy o nim w polityce słychać, jest ze zwycięzcami. PO, PIS. chyba jako jeden z niewielu polityków był ministrem w rządach obydwu partii. No chyba jeszcze Radziu (ale nie nasz ViS) i jeszcze kilku o których nie pamiętam. Myślę, że Gowin nie bez powodu wycofał się teraz z rządu. (rozkazy z góry?) I podana przez niego data…
    Gowin jest medialny, mógłby śpiącym informację o przejęciu prezydentury przez Potockiego przekazać… no nic, zobaczymy.

   7. Ktoś, komu się marzy „siedmioletnia kadencja prezydenta”, kompletnie nie obczaja specyfiki Wielkiej Zmiany, która niedługo się rozpocznie…

    Ci ludzie są ze Starego Świata, zupełnie nie pasują do Nowego Rozdania…

  1. Ale ja wcale nie generuję emocji, tylko dziwi mnie trochę takie ślepe pokładanie wiary w czymś lub kimś. Pożyjemy, zobaczymy ile z tych zapowiadanych zewsząd rewelacji przełoży się na rzeczywistość. Ja na razie mam dużą dozę zaufania do działań Trumpa, ale też jestem daleki od bezgranicznej pewności, że on rzeczywiście jest obrońcą ludzkości, a nie tylko ‚tym dobrym’ w syjonistycznym teatrzyku. To samo tyczy się w moim przypadku choćby Konfederacji i narodowców.

   1. Tekstu o generowaniu eMOCji nie odnosiłem do Ciebie, Drogi Pawle; była to uwaga natury ogólnej, którą bardzo często przy różnych okazjach tu powtarzam 🙂

    A Trump, jeśli chce wygrać drugą kadencję, musi pokazać wyborcom KONKRETY. Na razie ma do pokazania tylko jeden KONKRET: NACJONALIZACJĘ FED-u.

    Jeśli prawdą okaże się uwolnienie 40 tysięcy Dzieci z podziemnych baz – wybory ma wygrane.

  2. Fulford pisze o zemście Billa Gatesa za ujawnianie przez Roberta Kennedy’ego prawdy o szczepionkach przez niego finansowanych
   Zginęli jego wnuczka i prawnuczek
   https://www.tvp.info/47495949/klatwa-kennedych-trwa-nie-zyja-wnuczka-i-prawnuk-roberta-kennedyego
   https://www.salon24.pl/u/emigranta/1036863,globalna-agenda-szczepien-billa-gatesa-robert-f-kennedy-jr
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Kl%C4%85twa_Kennedych
   https://www.tvp.info/47562066/gubernator-nowego-jorku-jesli-trump-kaze-zniesc-kwarantanne-nie-zrobie-tego
   W piątek prezydent Donald Trump oznajmił, że chce uruchomić gospodarkę Ameryki tak szybko jak to możliwe. – Ten kraj powinien być otwarty, tętniący życiem i wielki (…). Chcę, by był otwarty tak szybko jak to możliwe – oznajmił.

   Republikański prezydent ocenił też, że ma „totalną władzę”, na mocy której może podjąć decyzje o zniesieniu restrykcji w poszczególnych stanach. Jak komentuje agencja Reutera, jego deklaracja nie znajduje potwierdzenia w konstytucji USA.

   Część ekspertów medycznych ostrzega, że zbyt szybkie otwarcie gospodarki może doprowadzić do nagłego wzrostu infekcji i zgonów.
   https://www.tvp.info/47561668/nbp-saldo-rachunku-biezacego-wynioslo-28-mld-zl-na-plusie
   Mają pieniądze czy to wkrętka ? Raczej jeszcze mają ale nie długo
   https://www.tvp.info/47561824/pomogl-deszcz-pozar-w-poblizu-czarnobylskiej-strefy-zamknietej-ugaszony-wideo
   PiSowcy gadają bajki o tym że 19 kwietnia otworzyli by lasy i zmniejszyliby restrykcje gospodarcze
   Ściema jak sądzicie ja uważam że to kłamstwo
   https://spidersweb.pl/bizblog/rzad-otworzy-lasy-i-parki/

   1. Od tego dnia zrobi się dla nich dosyć ostro…

    Dotąd to oni przykręcali śrubę niewolnikom, teraz to niewolnicy ruszą na nich. I oni o tym wiedzą. Dlatego pryskają z tonącego okrętu…

 7. Ludziom jest potrzebne uwolnienie się z niewoli doczesnej…fizycznej ale przede wszystkim z niewoli Duchowej.
  Długi proces Ludzkość Czeka…

  1. Pytanie tylko, czy z tą nacjonalizacją FED to prawda. Ator w niedzielnym vlogu fajnie to rozłożył – i przede wszystkim zauważył, że zaskakująca jest cisza CNNów i innych gadzinówek w momencie przejęcia jednej z najważniejszych instytucji globalistów, podczas gdy zwykle ujadają one na Trumpa nawet, jak źle na kogoś spojrzy. No chyba, że faktycznie i do telewizji i redakcji już faktycznie wojsko weszło i ich trzymają wszystkich na muszce.

   1. Wojsko jeszcze tam nie weszło, bo byśmy o tym wiedzieli, bo zmieniłaby się oficjalna narracja. Gadzinówki milczą o sukcesach Wielkiej Zmiany, bo żerowanie na niewiedzy niewolników zawsze było rdzeniem funkcjonowania matrixa.

   2. Niemieckie media jadą po Trampie ostro, wyszydzają go, wytykają wyrwane z kontekstu wypowiedzi jako jego niekompetencję.

    O Trampie i o Niemcach (tak pokrótce) napiszę troszkę, jak przelecę wszystkie komentarze. Mam pytanie do TAW związane z Niemcami, ale to potem, na spokojnie….

   3. Z tego, co wysluchalam Trump wezmie sie za media dopiero w drugiej kadencji, po zaprzysiezeniu w styczniu 2021, ale tyle sie dzieje i tak szybko, ze moze zadzieje sie szybciej.

   4. Na pewno, tak samo się weźmie, jak PiS się wziął za osadzanie platfomersów i repolonizację mediów 😀 Jeśli ktoś w ogóle ma się za mainstreamowe media wziąć, będzie to armia. Tak samo w to uwalnianie dzieci nie za bardzo chce mi się wierzyć – czegoś takiego nie dałoby się przykryć – ktoś w końcu zacząłby gadać – same uratowane dzieci, ich rodzice, ktokolwiek. Coraz bardziej mi to wygląda na celowe usypianie naszej czujności, by nic nie robić, bo tajemniczy, znany tylko kilku osobom Sojusz nas uratuje. Uwierzę jak zobaczę.

  1. No wlasnie. TAWie, jaka jest rola JKM? Kontrolowanej opozycji? Odwracanie uwagi od tego, co istotne poprzez przekierowywanie uwagi na swoje ekscesy?

   1. Nie chodzi już o same pochodzenie (są i anty-syjonistyczni żydzi) JKM wiedząc że ciągną się za nim negatywne skojarzenia po prostu powinien pójść na emeryturę (W tym wieku już czas,jakąś rolę w otwieraniu oczu narodowi odegrał nie w sprawach poruszanych na tym blogu lecz o okradaniu narodu przez polityków)
    Silna osobowość dlatego np.poseł Grzegorz Braun i inni nie jest w stanie na niego wpłynąć,poza tym to człowiek niereformowalny.
    Gdyby operował innym językiem tzn. bez tej satyry i tony czarnego humoru) tych negatywnych skojarzeń raczej tyle by nie było

   2. Kalinko: wg mnie JKM lub ozjasz robi za „pożytecznego” idiotę i jego zadaniem jest kompromitowanie środowisk narodowych. Zauważ że jak mu się coś wreszcie uda najczęściej odstawia szopkę czym zraża własny elektorat. Jego czarny humor jest zbyt specyficzny a on sam za inteligentny żeby z pewnych swoich zachowań nie zdawać sobie sprawy. Dla mnie to „małpka” w zoo dla nieco bardziej inteligentnych. Niezły teatrzyk z nie najgorszym aktorem. Całe szczęście ze jego muszka się mocno przykurzyła a garnitur wypłowiał. Czas na lamus…

    Taw: mam książeczkę drukowaną zaraz po 89 w wydaniu broszurowym na podstawie dokumentów SB, w której JKM jest Ozjaszem Goldberg, tak jak Walesa Lejba-Kohne. Czuję że tak właśnie jest 🙂
    Tak czy siak Ci politykinierzy niebawem znikną więc wydaje mi się ze szkoda na nich naszej uwagi.
    Dobrych snów Kochani!

   1. Dziękuję, Maryna. Z podanego przez Ciebie filmu, a zwłaszcza z jego końcówki, jasno wynika, że poseł Braun jest w pełni świadomy całej tej świrusowej ściemy (zarządzanie percepcją; doraźność podejmowanych przez nierząd decyzji bez znajomości strategii; wirus mutuje itd.).

    Najciekawsze jednak jest powiązanie szemranych decyzji nierządu z „filantropijną” działalnością Billa G.

 8. JKM jako Ozjasz Goldberg to na pewno ściema totalna, prędziej bym uwierzył w jakieś rosyjskie korzenie. Co do maski – pewnie wielu by olało temat, ale ja wolę się osobiście przemęczyć i założyć na chwilę ten szmatex, jak idę do sklepu, niż potem się pałować (może nawet dosłownie) z ZOMO albo ciągać po chazarskich sądach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s